Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2006

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 30490 Lars Erik Andersen Sportsklubben Ceres M 20-29 04:41:48 40.45
1 47651 Ola Thomas Berntsen Sportsklubben Ceres M 30-39 04:41:48 40.45
1 44722 Frode Dalen Sportsklubben Ceres M 30-39 04:41:48 40.45
1 69493 Lars Dalgaard Sportsklubben Ceres M 40-49 04:41:48 40.45
1 68114 Jens Petter Dammen Sportsklubben Ceres M 40-49 04:41:48 40.45
1 68115 Bjørn Arild Finstad Sportsklubben Ceres M 40-49 04:41:48 40.45
1 40553 Pål Fredriksen Sportsklubben Ceres M 40-49 04:41:48 40.45
1 65488 Arild Hustad Sportsklubben Ceres M 40-49 04:41:48 40.45
1 69494 Lars Erik Koritov Sportsklubben Ceres M 30-39 04:41:48 40.45
1 69495 Jarle Løhren Kristiansen Sportsklubben Ceres M 40-49 04:41:48 40.45
1 36382 Henrik Oftedal Sportsklubben Ceres M 30-39 04:41:48 40.45
1 27125 Øistein Olsen Sportsklubben Ceres M 20-29 04:41:48 40.45
1 44637 Trond Rinnan Sportsklubben Ceres M 30-39 04:41:48 40.45
1 69496 Erik Skogvold Sportsklubben Ceres M 20-29 04:41:48 40.45
1 69497 Marius Stavenæs Sportsklubben Ceres M 30-39 04:41:48 40.45
1 68148 Harald Westby Sportsklubben Ceres M 30-39 04:41:48 40.45
17 41443 Espen B. Gustavsen Follo SK M 30-39 05:02:26 37.69
17 68917 Harald Kolderup Follo SK M 50-59 05:02:26 37.69
17 63944 Atle Thoresen Follo SK M 30-39 05:02:26 37.69
20 41441 Anders Christiansen Follo SK M 30-39 05:02:33 37.67
20 41525 Ståle Ekelund Follo SK M 40-49 05:02:33 37.67
20 40641 Øyvind Fanebust Follo SK M 30-39 05:02:33 37.67
20 41445 Trond Arnljot Jensen Follo SK M 40-49 05:02:33 37.67
20 34658 Tormod Lysenstøen Follo SK M 40-49 05:02:33 37.67
20 69498 Leif Monsen VDL Team M 20-29 05:02:33 37.67
20 65493 Joachim Reitan Follo SK M 30-39 05:02:33 37.67
20 41448 Hans Petter Sundberg Follo SK M 40-49 05:02:33 37.67
20 63945 Rune André Wiig Follo SK M 30-39 05:02:33 37.67
29 47977 Tove Irene Larsen CK Nittedal K 30-39 05:02:39 37.66
29 47463 Rune Gjesdahl CK Nittedal M 40-49 05:02:39 37.66
29 48234 Sten Are Grønvold CK Nittedal M 30-39 05:02:39 37.66
29 49458 Geir Olav Halset CK Nittedal M 40-49 05:02:39 37.66
29 49396 Eirik Hval Jensen CK Nittedal M 30-39 05:02:39 37.66
29 40575 Eskil Knag CK Nittedal M 30-39 05:02:39 37.66
29 69499 Mats Erik Moen CK Nittedal M 30-39 05:02:39 37.66
29 68910 Terje Nummedal CK Nittedal M 40-49 05:02:39 37.66
29 48258 Trond Ristvedt CK Nittedal M 40-49 05:02:39 37.66
29 47956 Dag Svendsen CK Nittedal M 40-49 05:02:39 37.66
29 68911 Olav Svensli CK Nittedal M 50-59 05:02:39 37.66
29 45517 Erik Wang CK Nittedal M 30-39 05:02:39 37.66
29 43984 Lars Wilskog CK Nittedal M 30-39 05:02:39 37.66
29 63979 Petter Ønvik CK Nittedal M 30-39 05:02:39 37.66
29 45515 Erlend Aadland CK Nittedal M 40-49 05:02:39 37.66
44 41489 Thomas Forsberg Follo SK M 30-39 05:02:50 37.64
44 48922 Celine Monrad-Haslum CK Nittedal K 30-39 05:02:50 37.64
46 85039 Svein Lamo CK Nittedal M 50-59 05:02:56 37.63
47 68916 Lars Kåre Helvik Follo SK M 30-39 05:03:01 37.62
47 65494 Amund Riiser Follo SK M 20-29 05:03:01 37.62
47 47479 Trond Asmund Smogeli Follo SK M 40-49 05:03:01 37.62
50 69500 Espen Harald Bjerke Lillehammer CK M 20-29 05:07:26 37.08
50 47054 Øyvind Borgersen Brumunddal SK M 20-29 05:07:26 37.08
50 68482 Jahn Gulbrandsen Smaalenene SK M 40-49 05:07:26 37.08
50 68484 Richard Rom Hansen Smaalenene SK M 30-39 05:07:26 37.08
50 40574 Bjørn Høiby Brumunddal SK M 40-49 05:07:26 37.08
50 69501 Viggo Madsen Brumunddal SK M 40-49 05:07:26 37.08
50 37370 Ole Christian Mork Lillehammer CK M 20-29 05:07:26 37.08
50 65536 Jarle Næsset Norway M 20-29 05:07:26 37.08
50 41430 Kjell Arne Olsen Brumunddal SK M 40-49 05:07:26 37.08
50 41433 Martin Johnsrud Sundby Fossum IF M 20-29 05:07:26 37.08
60 26462 Nils Bratberg Brumunddal SK M 40-49 05:07:41 37.05
60 68123 Rune Otterstad Brumunddal SK M 30-39 05:07:41 37.05
62 44664 André Solbakken Lillehammer CK M 30-39 05:07:47 37.03
63 48771 Espen Aas CK Nittedal M 40-49 05:08:26 36.96
64 41421 Kjetil Hagtvedt Dammen Rustad IL M 20-29 05:08:39 36.93
65 68909 Martin Lyngstad Ihler IF Frøy - Sykkel M 20-29 05:08:46 36.92
65 48281 Anders Rudå Nygaard Rustad IL M 20-29 05:08:46 36.92
65 45397 Lorentz Tanner IF Frøy - Sykkel M 40-49 05:08:46 36.92
68 65391 Jan-Inge Berge IF Frøy - Sykkel M 40-49 05:08:52 36.90
69 43977 Roger Larsson IF Frøy - Sykkel M 50-59 05:09:00 36.89
70 69503 Petter Nyvold Lund IF Frøy - Sykkel M 16-19 05:09:08 36.87
71 41638 Øyvind Sørumshagen Melvold Follo SK M 30-39 05:09:54 36.78
72 45445 Jens Christian Dahlen IF Frøy - Sykkel M 40-49 05:10:47 36.68
72 49879 Colin Eick IF Frøy - Sykkel M 30-39 05:10:47 36.68
74 43362 David Tofthagen Lillehammer CK M 30-39 05:10:52 36.67
75 50544 Stein Løvstad IF Frøy - Sykkel M 50-59 05:10:56 36.66
76 64038 Morten Nilsen Brumunddal SK M 16-19 05:10:57 36.66
77 67765 Christian H. Pedersen Brumunddal SK M 20-29 05:11:01 36.65
77 43978 Leif Solberg Brumunddal SK M 40-49 05:11:01 36.65
79 65350 Steinar Forsmo IF Frøy - Sykkel M 50-59 05:11:04 36.64
80 46735 Lars Hansen IF Frøy - Sykkel M 50-59 05:12:08 36.52
81 69505 Aslak Sørensen Værnes Elixia Hønefoss M 15 05:12:19 36.50
82 69506 Alexander Andersen Elixia Hønefoss M 15 05:12:23 36.49
82 69507 Daniel Slåtto Gomnes Elixia Hønefoss M 15 05:12:23 36.49
84 67674 Lars Berghagen Elixia Hønefoss M 30-39 05:12:29 36.48
84 67694 Lars S. Holm Elixia Hønefoss M 30-39 05:12:29 36.48
84 69509 Emil Ottesen Elixia Hønefoss M 16-19 05:12:29 36.48
84 68638 Tor Morten Støen Elixia Hønefoss M 40-49 05:12:29 36.48
88 30555 Tor Erik Helgesen Sportsklubben Rye M 20-29 05:13:33 36.35
88 69510 Flemming Kristiansen Sportsklubben Rye M 30-39 05:13:33 36.35
88 42265 Sindre Næss Sportsklubben Rye M 30-39 05:13:33 36.35
91 48487 Geir Alsaker Sportsklubben Rye M 30-39 05:13:40 36.34
91 69511 Anders Conradi Norway M 20-29 05:13:40 36.34
93 68497 Linda Bahr Sportsklubben Rye K 40-49 05:13:47 36.33
93 44953 Roy Victor Brunstrøm Sportsklubben Rye M 30-39 05:13:47 36.33
93 36478 Guri Stoknes Hafting Sportsklubben Rye K 40-49 05:13:47 36.33
93 45399 Njål Erik Haug Sportsklubben Rye M 30-39 05:13:47 36.33
93 27695 Randi Warland Sportsklubben Rye K 30-39 05:13:47 36.33
98 47986 Rune Aksdal Sportsklubben Ceres M 40-49 05:14:58 36.19
98 69512 Dagfinn Bang-Johansen Sportsklubben Ceres M 30-39 05:14:58 36.19
98 69513 Kristian Bjørseth BBS M 20-29 05:14:58 36.19
98 68188 Morten Bogerud Sportsklubben Ceres M 30-39 05:14:58 36.19
98 41452 Cato Borge Sportsklubben Ceres M 30-39 05:14:58 36.19
98 36461 Trond Buksrud Norway M 30-39 05:14:58 36.19
98 63949 Tommy Engvik Sportsklubben Ceres M 40-49 05:14:58 36.19
98 45542 Lars Farinha Sportsklubben Ceres M 40-49 05:14:58 36.19
98 47796 Jan Per Furmyr Sportsklubben Ceres M 30-39 05:14:58 36.19
98 68913 Magnus Fredrik Gude Sportsklubben Ceres M 20-29 05:14:58 36.19
98 48701 John Arne Holtop Norway M 40-49 05:14:58 36.19
98 67048 Johan Høgseth Eidsvoll SK M 60-69 05:14:58 36.19
98 67045 Morten Jahr Eidsvoll SK M 20-29 05:14:58 36.19
98 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 50-59 05:14:58 36.19
98 68127 Arne Jørgen Kildahl Sportsklubben Ceres M 50-59 05:14:58 36.19
98 69514 Magne Loftesnes Sportsklubben Ceres M 40-49 05:14:58 36.19
98 65559 Steinar Martinsen Sportsklubben Ceres / Aslingilak M 30-39 05:14:58 36.19
98 48323 Morten Mølmann Sportsklubben Ceres M 30-39 05:14:58 36.19
98 47825 Ole Petter Skårås Norway M 30-39 05:14:58 36.19
98 69515 Svein Wiig Sportsklubben Ceres M 30-39 05:14:58 36.19
118 47491 Thomas Østerby CK Nittedal M 50-59 05:15:02 36.18
119 68588 Thor Borge Eidsvoll SK M 40-49 05:15:15 36.16
120 68522 Claes-H. Unger Sportsklubben Ceres M 40-49 05:15:26 36.14
121 42294 Per Abrahamsen Holmestrand SK M 40-49 05:15:30 36.13
121 62652 Terje André Wad Andreassen Holmestrand SK M 20-29 05:15:30 36.13
121 43352 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK M 40-49 05:15:30 36.13
121 68960 Tor Harald Herland Holmestrand SK M 20-29 05:15:30 36.13
121 41739 Kim Jakobsen Holmestrand SK M 20-29 05:15:30 36.13
121 69516 Jan Morten Kjønsberg Holmestrand SK M 30-39 05:15:30 36.13
121 69517 Stian Kværnsmyr Re SK M 30-39 05:15:30 36.13
121 46958 Per Ivar Rød Holmestrand SK M 30-39 05:15:30 36.13
121 40604 Jan Røyneberg Holmestrand SK M 40-49 05:15:30 36.13
121 43355 Finn-Åge Stenberg Holmestrand SK M 40-49 05:15:30 36.13
131 41508 Rune Fossum Brumunddal SK M 40-49 05:15:36 36.12
131 68135 Morten Bakke Røed Brumunddal SK M 40-49 05:15:36 36.12
133 65632 Atle Berg Follo SK M 40-49 05:15:40 36.11
134 68173 Sven Erik Boger Follo SK M 40-49 05:15:48 36.09
135 45650 Lasse Johansen IF Frøy - Sykkel M 40-49 05:16:04 36.06
136 69518 Rudi Randgaard Elixia Hønefoss M 20-29 05:16:05 36.06
137 69519 Rune Alme J/H Sykkel M 30-39 05:16:28 36.02
137 48261 Martin Dahling J/H Sykkel M 30-39 05:16:28 36.02
137 69520 Pål Cato Elshaug Sportsklubben Rye M 40-49 05:16:28 36.02
137 98609 Trond Hagen J/H Sykkel M 50-59 05:16:28 36.02
137 49459 Marianne Kalbakken J/H Sykkel K 30-39 05:16:28 36.02
137 47654 Roy Kjærnet J/H Sykkel M 40-49 05:16:28 36.02
137 49869 Magnus Kolstad J/H Sykkel M 20-29 05:16:28 36.02
137 68920 Atle Kørra J/H Sykkel M 30-39 05:16:28 36.02
137 67681 Asbjørn Langmyr J/H Sykkel M 50-59 05:16:28 36.02
137 48662 Bjørn Erik Lilleøkseth Brumunddal SK M 30-39 05:16:28 36.02
137 47171 Bjørn-Tore Lunde J/H Sykkel M 30-39 05:16:28 36.02
137 68904 Jo Nordskar Bærum og Omegn CK M 16-19 05:16:28 36.02
137 68925 Joachim Olsvik Sportsklubben Rye M 30-39 05:16:28 36.02
137 69521 Thom Erik Pape Drammen CK M 30-39 05:16:28 36.02
137 41574 Stian Petersen Sportsklubben Rye M 20-29 05:16:28 36.02
137 22483 Gaute Risnes J/H Sykkel M 30-39 05:16:28 36.02
137 65495 Tore Sandberg J/H Sykkel M 40-49 05:16:28 36.02
137 63908 Geir André Skaug J/H Sykkel M 30-39 05:16:28 36.02
137 48287 Terje Stubberud J/H Sykkel M 40-49 05:16:28 36.02
137 68921 Helge Sveen J/H Sykkel M 40-49 05:16:28 36.02
137 69522 Carl Uthus J/H Sykkel M 16-19 05:16:28 36.02
158 68528 Linda Evensen Sportsklubben Rye K 40-49 05:16:30 36.01
159 69523 Atle Grøndalen Team GTR M 40-49 05:17:25 35.91
159 49917 Ragnar Holthe Hydro Raufoss BIL M 40-49 05:17:25 35.91
159 49749 Ulf Iversen Lillehammer Sykehus BIL M 50-59 05:17:25 35.91
159 69524 Lars Lodgaard Team GTR M 40-49 05:17:25 35.91
159 69525 Wegar Løkken Team GTR M 30-39 05:17:25 35.91
159 69526 Gaute Strandlie Team GTR M 16-19 05:17:25 35.91
159 68501 Olav Sveum Team GTR M 40-49 05:17:25 35.91
159 40593 Anders Søreng Team GTR M 30-39 05:17:25 35.91
167 44661 Erling Danielsen Team GTR M 40-49 05:17:42 35.88
168 48702 Erik Strandli Sportsklubben Ceres M 30-39 05:19:54 35.63
169 69527 Tina Andreassen Elixia Hønefoss K 20-29 05:20:10 35.60
169 47359 Yngve Brunskow Hoff Elixia Hønefoss M 30-39 05:20:10 35.60
171 69529 Karl Jacob Tholfsen Elixia Hønefoss M 30-39 05:20:29 35.57
172 40682 Jo Ørnulf Aaslund Sportsklubben Rye M 30-39 05:20:58 35.51
173 47038 Arve Kaland Team GTR M 50-59 05:21:00 35.51
174 36371 Espen Halvorsen Sportsklubben Ceres M 30-39 05:21:07 35.50
175 41532 Ole Kenneth Eliesen Sportsklubben Ceres M 30-39 05:21:26 35.46
175 41470 Øivind Grønn Sportsklubben Ceres M 30-39 05:21:26 35.46
175 49399 Knut Meiningen Sportsklubben Ceres M 40-49 05:21:26 35.46
175 69530 Thomas Plagemann Sportsklubben Ceres M 40-49 05:21:26 35.46
175 50612 Håvard Stokke Sportsklubben Ceres M 30-39 05:21:26 35.46
180 69531 Morten Nydahl Sportsklubben Ceres M 40-49 05:21:54 35.41
181 41967 Anders Nupen Hansen Stians Sport M 30-39 05:22:06 35.39
182 36483 Øyvind Unhjem Rauma SK M 30-39 05:22:16 35.37
183 68927 Erik Nordby Team Oslo Sportslager M 30-39 05:22:32 35.34
183 46623 Thomas Nesset Sundal Team Oslo Sportslager M 20-29 05:22:32 35.34
185 36477 Ole Andreas Fuglesang Sportsklubben Rye M 20-29 05:23:40 35.22
186 43983 Martin Kristoffersen CK Nittedal M 40-49 05:24:11 35.16
187 69532 Magnus Bjur Sportsklubben Rye M 20-29 05:24:19 35.15
187 47269 Geir Arne Nordengen Sportsklubben Rye M 20-29 05:24:19 35.15
189 69533 Roger Løkken Team GTR M 30-39 05:24:23 35.14
190 41488 Sam Drage Follo SK M 60-69 05:24:50 35.09
191 69534 Aslak Botten Andebarkji TSK M 20-29 05:24:57 35.08
191 44669 Kjell Ivar Brun Andebarkji TSK M 40-49 05:24:57 35.08
191 46918 Arne Heier Andebarkji TSK M 50-59 05:24:57 35.08
191 69535 Vidar Jørdre Andebarkji TSK M 40-49 05:24:57 35.08
191 47261 Gøran Haugstad Sagranden Andebarkji TSK M 16-19 05:24:57 35.08
191 47389 Hallvard Sander Søndrål Andebarkji TSK M 50-59 05:24:57 35.08
197 69161 Knut Helstad Brumunddal SK M 30-39 05:24:59 35.07
198 49053 Nils Egil Bekkemellem Team GTR M 50-59 05:25:06 35.06
199 44719 Ståle Støen Savalen SK M 50-59 05:25:17 35.04
200 68971 Patrick Lunderbye Nes Sportsklubb - sykkel M 20-29 05:26:17 34.93
201 69536 Daniel Wernerson Sportsklubben Ceres M 16-19 05:26:30 34.91
202 69537 Anders S. Johansen Holmestrand SK M 16-19 05:27:37 34.79
203 64169 Roger Aloy Brumunddal SK M 60-69 05:28:07 34.74
203 68219 Stig Heyerdahl Brumunddal SK M 40-49 05:28:07 34.74
203 40573 Arne Kristian Holter Brumunddal SK M 40-49 05:28:07 34.74
203 36525 Ove J. Magnussen Brumunddal SK M 40-49 05:28:07 34.74
207 41593 Lars Eirik Borgen Sportsklubben Rye M 30-39 05:28:08 34.74
208 44813 Frank Johansen Elverum SK M 40-49 05:29:03 34.64
209 37369 Jon Hove Pedersen Team Oslo Sportslager M 20-29 05:29:10 34.63
210 80180 Nicolas Wærenskiold Team Oslo Sportslager M 20-29 05:29:32 34.59
211 48903 Frode Thobru Norway M 30-39 05:29:38 34.58
212 69539 Jon Didrik Sand Elixia Hønefoss M 16-19 05:29:51 34.56
213 64006 Håkon Østberg Team GTR M 40-49 05:29:52 34.55
214 69540 Ole Petter Haugen Team Maxit Velux M 40-49 05:30:08 34.53
214 25026 Kjell Høie Team Maxit Velux M 40-49 05:30:08 34.53
214 25957 Magne Iversen Team Maxit Velux M 40-49 05:30:08 34.53
214 27326 Paul Kåre Rugland Team Maxit Velux M 40-49 05:30:08 34.53
214 69541 Tor Rundhagen Elixia Hønefoss M 40-49 05:30:08 34.53
219 27809 René Andersen Team Maxit Velux M 30-39 05:30:09 34.52
219 69542 Bjørnar Evensen Team Maxit Velux M 30-39 05:30:09 34.52
219 27261 Øyvind Hoelgaard Team Maxit Velux M 30-39 05:30:09 34.52
219 28528 Ståle Svensen Team Maxit Velux M 30-39 05:30:09 34.52
219 69543 Ebbe Billmann Thorgersen Gruppetto M 30-39 05:30:09 34.52
224 51856 Kjetil Engelstad Elixia Hønefoss M 30-39 05:30:21 34.50
224 22446 Frode Friestad Team Maxit Velux M 30-39 05:30:21 34.50
226 85017 Rune Vegsundvåg Sportsklubben Ceres M 40-49 05:30:32 34.48
227 43433 Thore Berntsen Andebarkji TSK M 40-49 05:30:55 34.44
228 54502 Tommy Sande Sarpsborg SK M 40-49 05:31:01 34.43
229 41567 Fred Ove Helland Sportsklubben Rye M 30-39 05:31:48 34.35
230 69544 Ivar Johansen Team GTR M 30-39 05:32:28 34.28
230 70352 Kjell Rudlang Team GTR M 50-59 05:32:28 34.28
232 48491 Kjetil Kristiansen Sportsklubben Ceres M 40-49 05:33:04 34.22
233 69545 William Steven Kirwin Elixia Hønefoss M 40-49 05:33:48 34.15
234 69546 Marit Nilseng Elixia Hønefoss K 40-49 05:34:56 34.03
235 46920 Rune Rikoll Norway M 40-49 05:35:04 34.02
236 151144 Morten Haugen Smaalenene SK M 50-59 05:35:07 34.01
236 49910 Morten Korslund Team GTR M 40-49 05:35:07 34.01
236 122381 Rune Nygård Smaalenene SK M 30-39 05:35:07 34.01
236 69547 Jarle Thon Smaalenene SK M 40-49 05:35:07 34.01
236 69548 Tor Arne Thorsen IF Frøy - Sykkel M 50-59 05:35:07 34.01
241 36485 Glenn Roar Berge IF Frøy - Sykkel M 30-39 05:35:13 34.00
241 69549 Ole Bjørn Hjorth-Johansen IF Frøy - Sykkel M 30-39 05:35:13 34.00
243 41786 Gunnar Jakobsen Narvik CK M 50-59 05:35:15 34.00
244 69550 Roger R. Marthinsen Stians Sport M 30-39 05:35:29 33.98
244 69551 Martin Skaarer Follo SK M 20-29 05:35:29 33.98
246 69552 Kjell Haugen Smaalenene SK M 50-59 05:37:17 33.79
247 44733 Jan Inge Berntsen Asker CK M 50-59 05:37:43 33.75
247 69553 John Olav Svartås Asker CK M 40-49 05:37:43 33.75
247 44998 Tom Sørensen Asker CK M 50-59 05:37:43 33.75
250 47583 Anders Bjerke Asker CK M 40-49 05:37:49 33.74
250 65575 Stein Bækkelund Asker CK M 40-49 05:37:49 33.74
250 26100 Marion Nilsen Asker CK K 40-49 05:37:49 33.74
250 69554 Enno Swets Asker CK M 30-39 05:37:49 33.74
254 36468 Ole-Rikard Hammer Asker CK M 40-49 05:37:59 33.72
255 47506 Sissel Merete Barhaugen Asker CK K 40-49 05:38:02 33.72
255 47387 Trygve Gillebo Asker CK M 40-49 05:38:02 33.72
255 67041 Kristian Gullhav Asker CK M 20-29 05:38:02 33.72
255 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 50-59 05:38:02 33.72
255 28131 Rune Kvale Gåping IL M 40-49 05:38:02 33.72
255 47488 Edmund Langeland Asker CK M 40-49 05:38:02 33.72
255 67671 Espen Langli Asker CK M 30-39 05:38:02 33.72
255 48764 Roy Leirvik Asker CK M 40-49 05:38:02 33.72
255 69556 Trine Svartås Asker CK K 40-49 05:38:02 33.72
255 44997 Ann-Christin Sørensen Asker CK K 40-49 05:38:02 33.72
265 68273 Finn Lunde Smaalenene SK M 40-49 05:38:18 33.69
265 37371 Peder Myhre Bull Ski & Kajakk M 20-29 05:38:18 33.69
267 21331 Bjørn Christian Borg Norway M 30-39 05:38:33 33.67
268 69557 Lars Svendsen Moss MTB Klubb M 20-29 05:39:02 33.62
269 69558 Svein Aage Karstensen Sportsklubben Ceres M 50-59 05:39:57 33.53
270 49069 Rolf Ensrud Hadeland CK M 40-49 05:40:03 33.52
271 21685 Dan Ivar Ånestad Team Maxit Velux M 20-29 05:40:07 33.51
272 51781 Anders Johansen NCC BIL M 30-39 05:40:13 33.50
273 69559 Martin Sann Team Oslo Sportslager M 16-19 05:40:21 33.49
274 68233 Arve Fjell NIMI M 40-49 05:40:25 33.48
275 36462 Ole Petter Berglund Bull Ski & Kajakk M 20-29 05:40:57 33.43
275 47250 Lars Erik Odlo Lillehammer CK M 20-29 05:40:57 33.43
277 41493 Ole Christian Nymoen Norway M 40-49 05:40:58 33.43
278 68536 Frank Robert Bakken Elixia Hønefoss M 50-59 05:42:05 33.32
279 42016 Magne Fritjof Karlsen Ullensaker CK M 50-59 05:42:20 33.30
280 68539 Morten Stenbock Pedersen CK Øst M 30-39 05:42:42 33.26
281 43588 Erik Haga RECYCLED SK M 30-39 05:43:10 33.22
281 43591 Leif Øystein Syversen RECYCLED SK M 30-39 05:43:10 33.22
283 69560 Rune Westly Fjellfoten SK M 30-39 05:43:21 33.20
284 69125 Per Willy Guttormsen Fjellfoten SK M 60-69 05:43:25 33.19
285 36590 Ståle Nerland Skagerak forsikringsmegling M 40-49 05:43:35 33.17
286 47784 Håvard Ramstad SpareBank 1 M 30-39 05:43:39 33.17
287 68930 Marius Asak Team Oslo Sportslager M 20-29 05:43:53 33.15
287 65526 Stian Benkø Team Oslo Sportslager M 20-29 05:43:53 33.15
287 47318 Per Eivind Føsker Team Oslo Sportslager M 40-49 05:43:53 33.15
287 68931 Kenneth Grina Team Oslo Sportslager M 20-29 05:43:53 33.15
287 63720 Eirik Christopher Gundersen Team Oslo Sportslager M 20-29 05:43:53 33.15
287 47593 Morten Iversen Team Oslo Sportslager M 30-39 05:43:53 33.15
287 69561 Maria Kalnes Team Oslo Sportslager K 20-29 05:43:53 33.15
287 65394 Claes Henrik Nitteberg Team Oslo Sportslager M 30-39 05:43:53 33.15
287 47176 Knut Harald Smette Team Oslo Sportslager M 20-29 05:43:53 33.15
296 69562 Nils Bjønness Sportsklubben Ceres M 30-39 05:44:23 33.10
297 62660 Thomas Pettersen Sportsklubben Ceres M 30-39 05:44:39 33.07
297 67733 Steven Von Hall Sportsklubben Ceres M 30-39 05:44:39 33.07
299 69563 Christian Haug Smaalenene SK M 40-49 05:44:46 33.06
300 69564 Jan Holte Karlsen Bærum og Omegn CK M 30-39 05:44:57 33.04
300 67050 Knut Røssum Øyer / Tretten IL M 50-59 05:44:57 33.04
302 44723 Pål Egil Vaskinn Sportsklubben Ceres M 40-49 05:45:01 33.04
303 64097 Robert Leine Asker CK M 40-49 05:45:26 33.00
304 69565 Tor Anders Backe RECYCLED SK M 40-49 05:45:49 32.96
304 41575 Bjørn Skaug RECYCLED SK M 30-39 05:45:49 32.96
306 69566 Håkon Solvik IF Frøy - Sykkel M 30-39 05:46:35 32.89
307 69567 Ronny F. Hansen Team GTR M 20-29 05:46:53 32.86
307 78759 Espen Henriksen Team GTR M 30-39 05:46:53 32.86
307 62586 Johannes Leirdal Team GTR M 40-49 05:46:53 32.86
307 65772 Ludvig Nedregård Team GTR M 40-49 05:46:53 32.86
311 47079 Roar Lunna Brøttum IL M 30-39 05:48:08 32.74
311 37416 Ørjan Mydland Åsmarka M 20-29 05:48:08 32.74
313 69568 Lorang Frøhaug Elixia Hønefoss M 20-29 05:48:13 32.73
314 64195 Ole Kristian Ramsberg SoftDrivers M 40-49 05:48:19 32.72
315 119240 Rune Johansen Gilde Øst avd Rudshøgda M 40-49 05:48:23 32.72
315 44267 Steinar Stubbom Brumunddal SK M 40-49 05:48:23 32.72
315 44848 Vidar Sveadalen Åsmarka M 30-39 05:48:23 32.72
318 69569 Oddmund Lirhagen Brumunddal SK M 40-49 05:48:34 32.70
319 63989 Per Ivar Henriksbø Norway M 40-49 05:49:03 32.66
319 62534 Egil Holstad Follo SK M 40-49 05:49:03 32.66
321 48338 Ronny Ringstad Fjellfoten SK M 50-59 05:49:19 32.63
322 47271 Paul Holen Andebarkji TSK M 40-49 05:49:38 32.60
322 24116 Jarle Pollestad Team Maxit Velux M 40-49 05:49:38 32.60
324 67686 Tor Myrseth Sportsklubben Rye M 60-69 05:49:57 32.57
324 41573 Trond Overn Sportsklubben Rye M 50-59 05:49:57 32.57
326 123827 Lars Lien Trox-Auranor BIL M 40-49 05:50:06 32.56
327 68169 Terje Nilstad Lillehammer Sykehus BIL M 50-59 05:50:31 32.52
328 30409 Terje Berg-Jensen GSK M 50-59 05:51:32 32.42
329 46992 Roar Grime Trox-Auranor BIL M 40-49 05:51:38 32.42
330 69570 Frode Stubberud Maxbo Torstvedt Hurum M 30-39 05:52:11 32.36
331 68626 Are Berg Høegh Sport M 40-49 05:52:32 32.33
332 69571 Jon Einarsen CK Øst M 30-39 05:53:46 32.22
333 65542 Knut Erik Veisten Team GTR M 40-49 05:53:53 32.21
334 47252 Simen Nordskog Norway M 20-29 05:53:58 32.20
334 69572 Magnus Skavlan Norway M 16-19 05:53:58 32.20
336 69573 Ole Bjørn Tretterud Andebarkji TSK M 40-49 05:54:11 32.18
337 30399 Ståle Grøthe Andebarkji TSK M 20-29 05:54:17 32.17
338 69574 Jon Aasvang Dalen Andebarkji TSK M 20-29 05:54:22 32.17
339 69575 Hanne Marit Mikalsen Elixia Hønefoss K 30-39 05:54:27 32.16
340 67126 Lars Martin Reitan CK Øst M 30-39 05:54:53 32.12
341 69576 Phan N. Quan Team Oslo Sportslager M 20-29 05:55:05 32.10
342 68972 Vidar Brenden Nimi Slemmestad M 40-49 05:55:18 32.08
343 47689 Vidar Birkelund Team Maxit Velux M 50-59 05:55:24 32.07
343 69577 Heidi Marie Holmerud CK Nittedal K 40-49 05:55:24 32.07
343 44667 Per Undli CK Nittedal M 50-59 05:55:24 32.07
346 69578 Peder Nævestad Lyn ski M 16-19 05:55:33 32.06
347 46949 Ingvar Ingebrigtsen DRAKA M 50-59 05:55:42 32.04
348 35004 Geir Andersen Elixia Hønefoss M 40-49 05:55:52 32.03
348 69137 Harald Nyhus Hapro BIL M 40-49 05:55:52 32.03
350 69579 Richard Larsson Elixia Hønefoss M 30-39 05:55:54 32.03
351 69580 Fredrik Hope Mongolia National Cycling Team M 16-19 05:56:07 32.01
352 68320 Svein Adolfsen Vang SKLF M 40-49 05:56:49 31.94
353 69581 Geir Haugevik GSK M 40-49 05:57:17 31.90
354 69582 Lars Agnalt VRC M 20-29 05:57:30 31.88
355 69009 Bjørn Ingvar Jensen Team Maxit Velux M 40-49 05:57:49 31.85
355 42435 Vidar Moen Team Maxit Velux M 40-49 05:57:49 31.85
355 31090 Ove Rødal Pitney Bowes AS M 40-49 05:57:49 31.85
358 48887 Egil Dybdal J/H Sykkel M 50-59 05:57:50 31.85
358 69583 Johannes Norway M 20-29 05:57:50 31.85
358 69584 Martin Johannes Smit Norway M 20-29 05:57:50 31.85
361 69585 Magnus Hals Mongolia National Cycling Team M 16-19 05:57:51 31.85
362 47209 Trond Murstad J/H Sykkel M 40-49 05:58:02 31.84
363 68175 Ole Kjærsgaard Frikransen M 40-49 05:58:10 31.82
364 69586 Torfinn Emil Dal Norway M 30-39 05:58:33 31.79
364 48877 Erik Thorstensen Team Besafe M 30-39 05:58:33 31.79
366 69587 Jack Bjørnstad Elixia Hønefoss M 50-59 05:59:11 31.73
367 68571 Frode Hermann Syvertsen Team GTR M 40-49 05:59:42 31.69
368 65502 Leif Eltvik CK Nittedal M 50-59 06:00:00 31.66
368 49245 Øyvind Woll CK Nittedal M 40-49 06:00:00 31.66
370 97145 Erik S. Andersen Team Gausdal M 30-39 06:00:04 31.66
370 42610 Arild Christoffersen Team Maxit Velux M 30-39 06:00:04 31.66
372 69588 Vidar Eik Tomrefjord IL M 40-49 06:00:10 31.65
372 69589 Pål Tomren Tomrefjord IL M 40-49 06:00:10 31.65
374 48973 Per Normann Andersen Team Besafe M 40-49 06:00:17 31.64
374 40753 Endre Brekkhus Norway M 40-49 06:00:17 31.64
374 43370 Richard Gisle Eidissen Sarpsborg SK M 50-59 06:00:17 31.64
374 62666 Trond Fjæstad RECYCLED SK M 40-49 06:00:17 31.64
378 48949 Kjetil Nilssen Team Besafe M 30-39 06:01:49 31.50
378 41380 Bård Kjetil Venhaug Team Besafe M 40-49 06:01:49 31.50
380 69590 Ole Jørgen Jensen Norway M 16-19 06:02:23 31.45
381 69591 Terje Sandhalla Flytoget AS M 40-49 06:02:48 31.42
382 64587 Bjarne Lunderbye Norway M 40-49 06:02:53 31.41
382 64387 Gjermund Nereng Hapro BIL M 30-39 06:02:53 31.41
384 69593 Hilde-Gunn Hellebø Shellklubben Oslo BIL K Tandem 06:02:59 31.40
384 69592 Arild Hellebø Shellklubben Oslo BIL M Tandem 06:02:59 31.40
384 48924 Per Erik Jørgensen Sportsklubben Ceres M 40-49 06:02:59 31.40
387 43361 Rune Kronberget Team Gausdal M 30-39 06:03:04 31.39
388 64084 Gunnar Harstad Stryn SK M 50-59 06:03:12 31.38
389 43373 Svein Haug Norway M 30-39 06:03:35 31.35
390 69594 Rune André Bjørnerud Hapro BIL M 20-29 06:04:03 31.31
391 69008 Vidar Bekken Team GTR M 40-49 06:04:11 31.30
392 68933 Fredrik Selmer Sportsklubben Rye M 20-29 06:04:40 31.26
393 36675 Trond Holmen CK Øst M 40-49 06:04:47 31.25
394 45474 Per Anton Finstad Brumunddal SK M 50-59 06:05:15 31.21
394 69595 Thomas Fjerdingen Brumunddal SK M 50-59 06:05:15 31.21
394 69041 Willy Haug Norway M 40-49 06:05:15 31.21
397 67691 Terje Skifte Andebarkji TSK M 50-59 06:05:22 31.20
398 36799 Steinar Nesdal Stryn SK M 40-49 06:05:23 31.20
398 64454 Svein Nore Stryn SK M 40-49 06:05:23 31.20
398 64302 Atle Stubberud Soon Sykkelservice M 30-39 06:05:23 31.20
401 69596 Petter Bergstrøm IL Driv M 30-39 06:05:31 31.18
401 20480 Arild Johnsen Elixia Hønefoss M 50-59 06:05:31 31.18
403 44237 Trygve Ulset Trysil SK M 30-39 06:05:48 31.16
404 69597 Mikael Dellemyr Norway M 16-19 06:05:49 31.16
405 69598 Christian Schøning Team Maxit Velux M 30-39 06:06:36 31.09
406 69599 Hans Jonny Lunde Eiker CK M 40-49 06:06:51 31.07
406 30536 Geir Skinnes Eiker CK M 40-49 06:06:51 31.07
408 49224 Ole Feet CK Nittedal M 40-49 06:07:33 31.01
409 36570 Cato Rokne Norway M 30-39 06:08:25 30.94
410 36649 Hans Petter Bjørseth Sportsklubben Ceres M 40-49 06:08:32 30.93
411 69600 Fredrik Svendby Engen Ottestad IL Sykkel M 16-19 06:08:41 30.92
411 62665 Tommy Eriksen Ottestad IL Sykkel M 30-39 06:08:41 30.92
411 42495 Torleif Finstad Ottestad IL Sykkel M 50-59 06:08:41 30.92
411 69602 Kristian Solberg Fjæstad Ottestad IL Sykkel M 16-19 06:08:41 30.92
411 42496 Tor Haugstulen Ottestad IL Sykkel M 50-59 06:08:41 30.92
411 30438 Morten Olsen Ottestad IL Sykkel M 30-39 06:08:41 30.92
411 69601 Jonas Ottinsen Ottestad IL Sykkel M 16-19 06:08:41 30.92
411 42502 Kristoffer Woxvold Ottestad IL Sykkel M 20-29 06:08:41 30.92
419 28562 Steffen Horpestad Team Maxit Velux M 30-39 06:08:48 30.91
419 64070 Østen Strøm Veidekke BIL M 50-59 06:08:48 30.91
419 20158 Anders Sørbø Team Maxit Velux M 30-39 06:08:48 30.91
422 49525 Ronny Nyhus Sport 1 M 30-39 06:09:18 30.86
423 62667 Geir Håvard Halvorsen RECYCLED SK M 40-49 06:09:39 30.83
423 47984 Sverre Haugerud IK Hero M 60-69 06:09:39 30.83
423 69603 Andreas Hjellbakk Ålesund og Omegn CK M 40-49 06:09:39 30.83
423 49642 Heidi Vien ArcusGruppen BIL K 50-59 06:09:39 30.83
427 49921 Lars Tendal IF Frøy - Sykkel M 30-39 06:09:55 30.81
428 68963 Gard Skari IF Frøy - Sykkel M 30-39 06:09:58 30.81
428 36825 Geir Westgaard IF Frøy - Sykkel M 40-49 06:09:58 30.81
430 69604 Øyvind Felumb IF Frøy - Sykkel M 50-59 06:10:04 30.80
430 69605 Vidar Gullachsen Norway M 20-29 06:10:04 30.80
430 69606 Henrik Steen Karlsen IF Frøy - Sykkel M 16-19 06:10:04 30.80
433 69607 Terje Norberg Team GTR M 30-39 06:10:09 30.79
434 40784 Ketil Englund IF Frøy - Sykkel M 40-49 06:10:11 30.79
434 68566 Lars Gunder Gundersen IF Frøy - Sykkel M 40-49 06:10:11 30.79
434 41527 Ivar Kjellhov IF Frøy - Sykkel M 50-59 06:10:11 30.79
434 42434 Petter Tiltnes IF Frøy - Sykkel M 20-29 06:10:11 30.79
438 68266 Richard Korsen Team GTR M 30-39 06:10:13 30.79
439 36819 Geir Akselsen IF Frøy - Sykkel M 40-49 06:10:20 30.78
439 69608 Lisa Christin Axman Bærum og Omegn CK K 20-29 06:10:20 30.78
439 36820 Stine Sognnæs Hafnor IF Frøy - Sykkel K 20-29 06:10:20 30.78
439 36436 Roar Håland Andebarkji TSK M 40-49 06:10:20 30.78
439 64021 Steinar Knutsen IF Frøy - Sykkel M 40-49 06:10:20 30.78
439 31179 Bjørn Ove Larsen Norway M 40-49 06:10:20 30.78
445 67714 Per Anchersen Bærum og Omegn CK M 30-39 06:10:21 30.78
445 32713 Dag Sture Eine Friis Foreningen Frikransen M 60-69 06:10:21 30.78
445 47272 Lise Magnussen J/H Sykkel K 30-39 06:10:21 30.78
445 40938 Iris Mandelid Bærum og Omegn CK K 40-49 06:10:21 30.78
445 69609 Heidi Sannes Bærum og Omegn CK K 30-39 06:10:21 30.78
445 69610 Birgit Øverby Tennøe Bærum og Omegn CK K 50-59 06:10:21 30.78
451 68619 Thor Henrik Heie Elixia Hønefoss M 30-39 06:10:27 30.77
452 34463 Torfinn Haugen IF Frøy - Sykkel M 30-39 06:10:33 30.76
452 65417 Bjørn Myklebust IF Frøy - Sykkel M 40-49 06:10:33 30.76
454 36705 Oddvar Dramstad Bingsfoss SK M 50-59 06:11:04 30.72
454 69611 Ronny Engebretsen Bingsfoss SK M 30-39 06:11:04 30.72
454 49510 Knut Evjen Bingsfoss SK M 50-59 06:11:04 30.72
454 36707 Øyvind Hagen Bingsfoss SK M 40-49 06:11:04 30.72
454 64373 Ingar Heggedal Bingsfoss SK M 30-39 06:11:04 30.72
454 69612 Kristian Heggedal Bingsfoss SK M 40-49 06:11:04 30.72
454 49006 Morten Holterhuset Bingsfoss SK M 40-49 06:11:04 30.72
454 69613 Arvid Langset Oppdal SK M 40-49 06:11:04 30.72
454 69614 Johnny Lindgren Bingsfoss SK M 40-49 06:11:04 30.72
454 69615 Henning Møllegaard Bingsfoss SK M 30-39 06:11:04 30.72
454 36714 Eskil Møllegaard Bingsfoss SK M 30-39 06:11:04 30.72
454 43360 Arne Opdahl Oppdal SK M 50-59 06:11:04 30.72
454 36715 Harald Orderud Bingsfoss SK M 50-59 06:11:04 30.72
454 69616 Rune Stolpe Bingsfoss SK M 40-49 06:11:04 30.72
468 69617 Per Ole Justad Maxbo Torstvedt Hurum M 50-59 06:11:12 30.71
469 69618 Kirkland Meyer Norway M 40-49 06:11:41 30.67
470 69619 Alexis Bjørnskau Friskis og Svettis M 20-29 06:11:50 30.65
471 41580 Øyvind Havnen Team Lønsethagen M 60-69 06:12:16 30.62
472 20096 Alf Inge Haug PC M 40-49 06:12:42 30.58
473 69620 Tom Yngvar Halvorsen Vimed M 40-49 06:12:46 30.58
474 119256 Knut Rønningen Andebarkji TSK M 40-49 06:12:58 30.56
474 47376 Hans Ødegård Andebarkji TSK M 40-49 06:12:58 30.56
476 69621 Kim Havrevold Innesvingen M 20-29 06:13:08 30.55
476 69622 Kjell Lien Stryn SK M 60-69 06:13:08 30.55
478 51690 Hanne Bruland Eidsvoll SK K 20-29 06:13:09 30.55
478 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 40-49 06:13:09 30.55
478 65655 Hans Jacob Hofgaard Hugulia Racing Team M 40-49 06:13:09 30.55
478 65928 Susan Vea Johnsen Eidsvoll SK K 20-29 06:13:09 30.55
478 69623 Kai Viksjø Hugulia Racing Team M 40-49 06:13:09 30.55
483 49513 Ole Cato Løberg ISS BIL M 20-29 06:13:15 30.54
484 40704 Vidar Bøe Østmarka IL M 50-59 06:13:20 30.53
484 67687 Sauveur Circhirillo Norway M 50-59 06:13:20 30.53
484 45350 Harald Helgesen Østmarka IL M Tandem 06:13:20 30.53
484 62997 Tahir Hussain Østmarka IL M Tandem 06:13:20 30.53
488 47187 Oddbjørn Skovseth Eidsvoll SK M 30-39 06:13:30 30.52
489 69625 Alfred Steinvik Norway M 40-49 06:13:47 30.49
490 47073 Ole Christian Lunna Norway M 30-39 06:14:10 30.46
491 69626 Andreas Dolven HP Norge M 20-29 06:14:14 30.46
491 49268 Pål Endresplass Family Sports Club M 30-39 06:14:14 30.46
491 47774 Endre Sollien Team Oslo Sportslager M 50-59 06:14:14 30.46
494 31005 Rolf Almås Sogn CK M 60-69 06:14:38 30.42
494 69627 Olve Hansen Nes Sportsklubb - sykkel M 60-69 06:14:38 30.42
494 67220 Per Arne Berg Larsen NEIL M 50-59 06:14:38 30.42
497 67142 Tor Arne Haraldsen Nes Sportsklubb - sykkel M 20-29 06:15:12 30.38
498 122389 Tore Olsen Sportsklubben Ceres M 30-39 06:15:19 30.37
499 64140 Lasse Skudal Moss MTB Klubb M 40-49 06:15:22 30.37
500 69628 Erik Angvik Team Oslo Sportslager M 30-39 06:15:47 30.33
500 69629 Eddie Rune Karlsen Maxbo Torstvedt Hurum M 30-39 06:15:47 30.33
502 34023 Arild Gulbrandsen Sportsklubben Ceres M 40-49 06:16:00 30.31
503 65582 Kim Are Bull Hansen Maxbo Torstvedt Hurum M 20-29 06:16:09 30.30
504 69630 Martin Uthus J/H Sykkel M 16-19 06:16:15 30.29
505 68683 Erik Askautrud Håndverksbygg AS M 40-49 06:16:26 30.28
505 68682 Ove Pernes Rustad IL M 40-49 06:16:26 30.28
505 68684 Per Reklingsholmen Sportsklubben Rye M 60-69 06:16:26 30.28
508 40639 Anders Findsen Brøtmo J/H Sykkel M 20-29 06:16:30 30.27
508 64189 Magnus Enger J/H Sykkel M 20-29 06:16:30 30.27
510 61537 Jan Erik Bakken Fjellfoten SK M 40-49 06:16:33 30.27
510 66038 Harald Johansen Fjellfoten SK M 30-39 06:16:33 30.27
512 69631 Klaus Eriksrud Drammen CK M 60-69 06:16:40 30.26
513 40899 Rolf-Eric Birknes PHS M 20-29 06:16:58 30.24
514 83784 Frode Hansen Norway M 20-29 06:17:44 30.18
514 69632 Odd Lynnebakken Flytoget AS M 30-39 06:17:44 30.18
514 41902 Janne Mollan Foss sykler AS K 40-49 06:17:44 30.18
517 69633 Per Haukedalen Elixia Hønefoss M 50-59 06:17:53 30.16
518 33439 Espen Næss LV M 30-39 06:17:54 30.16
518 62559 Bjørnar Sørensen LV M 30-39 06:17:54 30.16
520 69634 Florian Schuberth Germany M 20-29 06:18:03 30.15
521 68973 Bjørn Kristian Berge Family Sports Club M 50-59 06:18:05 30.15
521 64486 Jan Fredrik Hornemann Elixia Hønefoss M 50-59 06:18:05 30.15
521 122327 Bjørn Kristiansen Family Sports Club M 50-59 06:18:05 30.15
524 69635 Simen Furnes Team Salsa M 16-19 06:18:07 30.14
524 64846 Erik Kjøs jr. Family Sports Club M 20-29 06:18:07 30.14
524 65707 Laila Mathilde Vikan Schenker K 30-39 06:18:07 30.14
527 62794 Erik Blomdahl Dahl Racing Team M 30-39 06:18:13 30.14
527 36652 Roar Gustavsen Norway M 40-49 06:18:13 30.14
527 69636 Jan Erik Gaardsrud Team Krokodille M 30-39 06:18:13 30.14
530 69637 Atle Murud Elverum SK M 40-49 06:18:38 30.10
530 69000 Kenny Skaug Elverum SK M 30-39 06:18:38 30.10
530 69638 Raymond Tønsager Elverum SK M 30-39 06:18:38 30.10
533 69639 Per Stian Olsen Team Maxit Velux M 30-39 06:19:11 30.06
534 69066 Kjell Morten Brecke Norway M 30-39 06:19:15 30.05
535 41619 Jon Laake CK Nittedal M 50-59 06:19:43 30.02
535 36761 Tone Olafsson Citrus Valley Velo, USA K 40-49 06:19:43 30.02
537 30426 Liv Jorunn Kolnes Sportsklubben Rye K 40-49 06:20:40 29.94
538 68679 Stein Erik Borgen Team Maxit Velux M 50-59 06:20:46 29.93
538 64576 Jan Olav Hjermann Team Maxit Velux M 40-49 06:20:46 29.93
540 64370 Øistein Heni Olsen Tremiljø Prosjekt AS M 30-39 06:20:48 29.93
541 68568 Per E. Martinsen Nes Sportsklubb - sykkel M 30-39 06:21:01 29.91
542 67108 Gunnar Aanonsen SBC sportsklubb M 50-59 06:21:02 29.91
543 36713 Rune Moe Bingsfoss SK M 40-49 06:21:59 29.84
543 63419 Jon Waal CK Nittedal M 40-49 06:21:59 29.84
543 65672 Trond Øye Norway M 20-29 06:21:59 29.84
546 47057 Stian Enger Team GTR M 16-19 06:22:24 29.81
546 69640 Sjur Letnes Fossum Team GTR M 30-39 06:22:24 29.81
548 69064 Karin Johansen Follo SK K 40-49 06:22:40 29.79
549 65614 Hallvard Vigrestad Norway M 20-29 06:22:47 29.78
550 69016 Stein Olav Bredli Oslo Politiforening M 30-39 06:23:21 29.73
550 47256 Joachim De Fine Bærum og Omegn CK M 20-29 06:23:21 29.73
552 52036 Kåre Andresen Eidsvoll SK M 40-49 06:23:37 29.71
553 69641 Veronica Holmes Eiker CK K 30-39 06:23:53 29.69
554 69642 Terje Strand Gruppetto M 30-39 06:24:03 29.68
555 61538 Ingar Berg Fjellfoten SK M 50-59 06:24:10 29.67
555 69643 Patricia Woyke De-Essant Seis y Diez - Lima, Peru K 50-59 06:24:10 29.67
557 64798 Knut Norsted Eidsvoll SK M 30-39 06:24:26 29.65
558 69644 Geir Kinneberg Bingsfoss SK M 40-49 06:24:54 29.61
559 69645 Espen Bøe Norway M 20-29 06:25:11 29.59
560 49496 Hans-Jørgen Engen Bud Boys M 30-39 06:25:18 29.58
561 26215 Marton Digernes Team Maxit Velux M 40-49 06:25:27 29.57
562 41012 Anders Fossum Norway M 40-49 06:25:40 29.55
562 64283 Bengt Jarl Holst Lier bedriftsidrettslag M 30-39 06:25:40 29.55
562 68641 Tomas Nydal Norway M 30-39 06:25:40 29.55
562 69646 Jan Ørnulf Rokne Norway M 30-39 06:25:40 29.55
566 42001 Martin Railton Norway M 20-29 06:25:42 29.55
567 69647 Kjetil Paulsrud Team Gausdal M 30-39 06:26:13 29.51
568 64270 Roy Arne Granum Vestoppland politi IL M 40-49 06:26:41 29.48
569 65865 Jo Owe Kamp Lågen CK M 30-39 06:27:18 29.43
570 64638 Morten Sæthre Wriggeling Bottoms M 30-39 06:27:25 29.42
571 69648 Asle Martinsen Flytoget AS M 40-49 06:27:26 29.42
572 65500 Magnus Ristvedt Nes Sportsklubb - sykkel M 16-19 06:27:32 29.41
573 69169 Kristoffer Gundersen Soon Sykkelservice M 20-29 06:28:20 29.35
574 52240 Tor Arne Tokerud Hadeland CK M 50-59 06:28:47 29.32
575 65783 Kim Øystein Hansen Vestoppland politi IL M 20-29 06:28:48 29.32
576 69649 Arild Dahl Brumunddal SK M 20-29 06:29:00 29.30
576 69650 Einar Marius Gløersen Elixia Hønefoss M 20-29 06:29:00 29.30
578 69651 Mikael Eriksen Wriggeling Bottoms M 30-39 06:29:08 29.29
579 67339 Henning Skau Follo SK M 30-39 06:30:09 29.21
580 50971 Tone Åril Lilleaas Sportsklubben Ceres K 30-39 06:30:17 29.20
581 36506 Bjørn Ruud Brumunddal SK M 40-49 06:30:19 29.20
581 69652 Vegard Thomassen Maximus Management M 20-29 06:30:19 29.20
583 44285 Richard Gisle Wiik Richie the Cats Biker Team M 40-49 06:30:23 29.20
584 34449 Pål Bjarne Fosse Sykkelsesongen.com M 20-29 06:30:24 29.20
584 34280 Sindre Nilsen Sykkelsesongen.com M 20-29 06:30:24 29.20
584 34249 Haakon Borge Stenbeck Sykkelsesongen.com M 20-29 06:30:24 29.20
584 69653 Per Syrdalen Sykkelsesongen.com M 20-29 06:30:24 29.20
588 64306 Arild Vegstø Soon Sykkelservice M 30-39 06:30:25 29.19
589 68752 Inge Hjelmfoss Sportsklubben Ceres M 40-49 06:30:31 29.19
590 42021 Trond Christensen Sportsklubben Ceres M 40-49 06:30:35 29.18
591 50090 Tor Inge Losvik Norway M 30-39 06:30:40 29.18
592 136650 Bjørn Nordhagen CK Nittedal M 50-59 06:30:42 29.17
593 47221 Olaf Heggen Norway M 60-69 06:30:47 29.17
594 42437 Jon-Ivar Lund Penguin Power M 40-49 06:30:53 29.16
595 47213 Jarle Dreierstad KONDIS M 40-49 06:31:06 29.14
596 64266 Geir Morten Bjerkvold Vestoppland politi IL M 30-39 06:31:11 29.14
596 64273 Jan Erik Simenstad Vestoppland politi IL M 40-49 06:31:11 29.14
596 49780 Tore Aaslund Vestoppland politi IL M 30-39 06:31:11 29.14
599 68243 Jan Erik Ovesen Oslo Øst Malturion M 30-39 06:31:22 29.12
600 43415 Morten Solli Sykkelsesongen.com M 20-29 06:31:38 29.10
601 69654 Gunnar Torgersen Rye M 40-49 06:32:11 29.06
602 34233 Jon Thomas Brekke Sykkelsesongen.com M 20-29 06:32:28 29.04
603 69655 Jan Ivar Høsveen Norway M 50-59 06:32:36 29.03
603 65618 Jan Harald Johansen Arendal CC M 30-39 06:32:36 29.03
605 122447 Henrik Mortensen Sykkelsesongen.com M 20-29 06:32:38 29.03
606 69656 Hermann Hansen Maxbo Torstvedt Hurum M 50-59 06:32:45 29.02
607 28633 Steinar Saltvedt Larssen Stegaberg IL M 20-29 06:33:06 29.00
608 64102 Hans Erik Standal Asker CK M 30-39 06:33:28 28.97
609 51967 Roger Arntsen Skogli M 40-49 06:33:42 28.95
610 65776 Øivind Solbjør Norway M 50-59 06:34:25 28.90
611 69657 Stian Olafsen Gjøvik CK M 20-29 06:34:47 28.87
612 69658 Alf Petter Kahrs Andebarkji TSK M 50-59 06:34:53 28.86
613 41579 Odd Gisle Blikås Team Lønsethagen M 50-59 06:35:26 28.82
613 50653 Ola Grini BSK/Terra BIL M 30-39 06:35:26 28.82
613 69659 Steffen Kongsrud SoftDrivers M 40-49 06:35:26 28.82
613 65809 Erik Skåden Brumunddal SK M 30-39 06:35:26 28.82
613 64186 Ole Staff SoftDrivers M 40-49 06:35:26 28.82
618 65650 Atle Sagmoen Brumunddal SK M 20-29 06:35:32 28.82
619 65859 Mari Staff SoftDrivers K 30-39 06:35:46 28.80
620 69660 Ole Bjerke Vestoppland politi IL M 50-59 06:35:56 28.79
620 65801 Helge Evenstad Bærum og Omegn CK M 40-49 06:35:56 28.79
620 64272 Kristen Hagen Vestoppland politi IL M 30-39 06:35:56 28.79
620 64596 Lars Hagen Henriksen Lillehammer Sykehus BIL M 50-59 06:35:56 28.79
620 68996 Hans Lillesveen Brumunddal SK M 40-49 06:35:56 28.79
620 64516 Finn Staff Vestoppland politi IL M 40-49 06:35:56 28.79
626 67794 Vidar Doknes Eidsvoll SK M 40-49 06:36:12 28.77
627 64214 Ingunn Finstuen Team Torpa K 40-49 06:36:24 28.75
627 64489 Erik Finstuen Team Torpa M 40-49 06:36:24 28.75
629 40865 Jon Stenseth IF Frøy - Sykkel M 20-29 06:36:29 28.75
630 46641 Jan Jensen Statoil Norge AS M 40-49 06:36:54 28.72
631 42498 Terje Hovde Norway M 40-49 06:37:20 28.69
632 69068 Oskar Andreas Kleven Follo SK M 40-49 06:37:28 28.68
633 69661 Kevin Gallagher Lommedalen IL M 40-49 06:37:35 28.67
633 47983 Thomas Ruud Lommedalen IL M 40-49 06:37:35 28.67
635 69662 Stein Lester Aulie Shellklubben Oslo BIL M 40-49 06:37:38 28.66
635 68774 Bjørn Høgseth IL Norodd M 40-49 06:37:38 28.66
635 69663 Øyvind Lundby Bærum og Omegn CK M 40-49 06:37:38 28.66
635 42348 Eelco Van Weerdhuizen Shellklubben Oslo BIL M 30-39 06:37:38 28.66
639 69051 Maiken Caspersen Falla Lørenskog Skiklubb K 16-19 06:37:55 28.64
640 22592 Geir Fjærli FOHK M 40-49 06:38:00 28.64
640 69664 Cathrine Lie Tunes FOHK K 40-49 06:38:00 28.64
642 61490 Olav Heggard LEO Revisjon DA M 30-39 06:38:03 28.63
642 34282 Preben Stenersen Sykkelsesongen.com M 20-29 06:38:03 28.63
644 45218 Jan Frode Helmersen IL Norodd M 50-59 06:38:04 28.63
644 67771 Terje Kjølseth Bærum og Omegn CK M 40-49 06:38:04 28.63
646 64092 Jens Kristian Jensen Arendal CC M 30-39 06:38:12 28.62
647 34281 Stig Yngvar Nilsen Sykkelsesongen.com M 20-29 06:38:15 28.62
647 27731 Rasmus Olav Vigrestad Norway M 50-59 06:38:15 28.62
649 69215 Bjørn Erik Ihle Nes Sportsklubb - sykkel M 30-39 06:38:19 28.62
649 40900 Dag Steingrimsen Powder and Hazzard M 30-39 06:38:19 28.62
651 65840 Knut Eckhoff Lilleborg M 50-59 06:38:20 28.61
652 69665 Birger Eskerud Nes Sportsklubb - sykkel M 40-49 06:38:21 28.61
652 65887 Roar Johansen Nes Sportsklubb - sykkel M 40-49 06:38:21 28.61
654 49256 Bjørn Karsten Olsen SKOG-DATA BIL M 50-59 06:38:26 28.61
655 65566 Jan Fredriksberg RECYCLED SK M 30-39 06:38:51 28.58
656 69666 Ulla Graff Schenker K 20-29 06:38:58 28.57
657 62668 Steinar Skansen RECYCLED SK M 40-49 06:39:09 28.56
658 28645 Steinar Haugberg Norway M 40-49 06:39:19 28.54
659 43981 Kai Alfstad Brumunddal SK M 30-39 06:39:31 28.53
659 67427 Henning Grønbakken Norway M 30-39 06:39:31 28.53
661 62638 Joakim Johansen Norway M 15 06:39:43 28.52
662 69667 Fredriks Falck Knutsen Sykkelsesongen.com M 20-29 06:39:59 28.50
663 69668 Kjetil Aabø Team Torpa M 30-39 06:40:03 28.49
664 67020 Roar Johansen Kodal IL Sykkel M 60-69 06:40:16 28.48
665 64210 Håkon Haarr RECYCLED SK M 40-49 06:40:19 28.47
665 43589 Stein Runar Julner RECYCLED SK M 50-59 06:40:19 28.47
665 69028 Gunnar Lier RECYCLED SK M 40-49 06:40:19 28.47
665 33696 Remi Lukerstuen RECYCLED SK M 40-49 06:40:19 28.47
665 41522 Magnar Sande RECYCLED SK M 40-49 06:40:19 28.47
665 69670 Gunnar Aanmoen RECYCLED SK M 60-69 06:40:19 28.47
671 58130 Oddbjørn Torgalsbøen Saugbrugs BIL M 40-49 06:40:32 28.46
671 66347 Anne-Gro Westberg VPS B.I.L K 30-39 06:40:32 28.46
673 42276 Eivind Lund CX Idrettslag M 30-39 06:40:34 28.45
674 69671 Matti Fossum Norway M 20-29 06:40:38 28.45
675 69672 Einar Agnalt VRC M 16-19 06:40:44 28.44
676 69673 Arne Salveson Lilleborg M 40-49 06:40:57 28.43
677 69674 Karin Kirch Eiker CK K 60-69 06:41:07 28.42
678 41788 Hans Lilleeng Hapro BIL M 50-59 06:42:49 28.30
679 36555 Bjørn-Erik Nyrud Ullensaker CK M 40-49 06:43:13 28.27
679 42013 Jan Erik Rønning Ahus M 40-49 06:43:13 28.27
681 69063 Gunnar Solberg Family Sports Club M 60-69 06:43:24 28.25
682 36651 Anders Granheim Fælingbygda ck M 20-29 06:43:40 28.24
683 69675 Ulf Odderbø Norefjell CK M 40-49 06:44:29 28.18
684 69676 Dag Erik Hermansen CK Nittedal M 30-39 06:44:46 28.16
685 64416 Willy Kristiansen Brumunddal SK M 40-49 06:46:04 28.07
686 69677 Svein Vollengen Hapro BIL M 40-49 06:46:17 28.05
687 69678 Svein Inge Øen Andebarkji TSK M 50-59 06:46:39 28.03
688 48041 Vidar Hovde Altia M 30-39 06:46:45 28.02
689 49252 Geir Torum Altia M 30-39 06:46:53 28.01
690 69679 Hein Th. Ferre CK Nittedal M 50-59 06:46:58 28.01
690 47223 Tore Hvinden Hadeland CK M 40-49 06:46:58 28.01
690 69680 Tom Pettersen CK Nittedal M 40-49 06:46:58 28.01
693 49240 Odd-Eirik Olsen Gåping IL M 30-39 06:47:03 28.00
694 65693 Bjørn Krogh Ottestad IL Sykkel M 30-39 06:47:19 27.98
694 65679 Øystein Bakken Vold Ottestad IL Sykkel M 30-39 06:47:19 27.98
696 69045 Lasse Solberg Biri IL M 16-19 06:47:36 27.96
697 25955 Magne Karlson Ullensaker Ski M 50-59 06:47:40 27.96
698 65748 Sigve Bolstad Oslo Politiforening M 40-49 06:47:45 27.95
699 68999 Anders Danielsen Elverum SK M 20-29 06:47:56 27.94
699 69681 Simen Borglin Knudsen IF Frøy - Sykkel M 16-19 06:47:56 27.94
701 64045 Bjørn Erik Walle Follo SK M 30-39 06:47:58 27.94
702 49748 Åge Berglund Lillehammer Sykehus BIL M 50-59 06:49:07 27.86
703 33404 Morten Østby Norway M 20-29 06:49:22 27.84
703 37533 Fredrik Østby Norway M 20-29 06:49:22 27.84
705 47214 Snorre Hynne Family Sports Club M 50-59 06:49:50 27.81
706 64252 Olav Kjøs Family Sports Club M 50-59 06:49:59 27.80
706 64456 Jan Nygård Stryn SK M 50-59 06:49:59 27.80
708 27198 Øystein Amundrud Schlumberger BIL M 30-39 06:50:28 27.77
709 37015 Rune Kibsgaard Sjøhelle Nordea BIL M 30-39 06:50:35 27.76
710 51600 Arild Kristiansen Brumunddal SK M 40-49 06:50:51 27.74
710 69104 Helge Ringdal Brumunddal SK M 50-59 06:50:51 27.74
710 36605 Kjell Rudlang Brumunddal SK M 60-69 06:50:51 27.74
710 40895 Geir Røed Brumunddal SK M 40-49 06:50:51 27.74
714 68862 Eline Solberg SoftDrivers K 30-39 06:50:56 27.74
715 63976 Magnus Fredrik Müller Norway M 20-29 06:51:08 27.72
716 69683 Torfinn Fossum Gjøvik CK M 60-69 06:51:21 27.71
717 68934 Thomas Keilman Norway M 20-29 06:52:10 27.65
718 28312 Sigurd Gimre Ciber Norge M 20-29 06:52:16 27.65
719 65115 Hermann Bjarni Kristjansson Brødrene Dahl A/S M 30-39 06:52:55 27.60
719 100235 Rune Olsen Brødrene Dahl A/S M 40-49 06:52:55 27.60
719 69684 Harry Søgaard Pedersen Brødrene Dahl A/S M 30-39 06:52:55 27.60
722 82234 Storm Arild Lønnquist Family Sports Club M 60-69 06:52:57 27.60
723 69686 Lars Elnes Tom Elnes Rørleggerforretning M 30-39 06:53:04 27.59
724 50977 Espen Gulbrandsen Team Krokodille M 20-29 06:53:15 27.58
724 69147 Pål Christian Odlo Lillehammer CK M 20-29 06:53:15 27.58
726 69687 Tore Kirkerud Norway M 50-59 06:53:22 27.57
727 33139 Vidar Melvær Antonsen Mangus M 30-39 06:53:29 27.57
727 69688 Arve Glomnes Stryn SK M 40-49 06:53:29 27.57
729 67906 Atle Oddevald Kåre Hagen BIL M 30-39 06:53:36 27.56
730 68976 Magne Grønli Family Sports Club M 50-59 06:54:10 27.52
731 69689 Kjetil Riber Norway M 20-29 06:54:14 27.52
732 45104 Henning Hansen Family Sports Club Lillestrøm M 50-59 06:54:17 27.51
733 69213 Ragnar Skaarer VDL Team M 60-69 06:54:32 27.50
734 48913 Øystein Hågbo Follo SK M 30-39 06:54:56 27.47
735 65770 Knut Øystein Berg CK Toten-Tråkk M 30-39 06:55:19 27.44
735 49161 Hans-Morten Blikseth CK Toten-Tråkk M 40-49 06:55:19 27.44
735 122201 Steinar Dahl CK Toten-Tråkk M 40-49 06:55:19 27.44
735 49774 Aina Faråsbrenden CK Toten-Tråkk K 30-39 06:55:19 27.44
735 64591 Ole Kristian Gjerlaug CK Toten-Tråkk M 40-49 06:55:19 27.44
735 69150 Vegar Harstad Feiringklinikken BIL M 30-39 06:55:19 27.44
735 69690 Trond Are Haugen CK Toten-Tråkk M 30-39 06:55:19 27.44
735 61788 Henning Holm CK Toten-Tråkk M 30-39 06:55:19 27.44
735 69151 Trond Jacobsen Feiringklinikken BIL M 30-39 06:55:19 27.44
735 69368 Kari Marie Johansen CK Toten-Tråkk K 30-39 06:55:19 27.44
735 69691 Anette Karlsen Feiringklinikken BIL K 30-39 06:55:19 27.44
735 47399 Trond Landheim Primaflor M 40-49 06:55:19 27.44
735 49677 Mette Larsen CK Toten-Tråkk K 40-49 06:55:19 27.44
735 69152 Hans Martin Lilleby Feiringklinikken BIL M 30-39 06:55:19 27.44
735 69692 Jan Lundsbakken Feiringklinikken BIL M 50-59 06:55:19 27.44
735 50993 Egil Løken CK Toten-Tråkk M 30-39 06:55:19 27.44
735 69693 Anita Midthus CK Toten-Tråkk K 30-39 06:55:19 27.44
735 65771 Elin Midthus CK Toten-Tråkk K 30-39 06:55:19 27.44
735 69694 Nils Erling Myhr Feiringklinikken BIL M 50-59 06:55:19 27.44
735 64131 Hans Olav Overn CK Toten-Tråkk M 30-39 06:55:19 27.44
735 36606 Trond Røstadstuen CK Toten-Tråkk M 30-39 06:55:19 27.44
735 65774 Torkild Senstad CK Toten-Tråkk M 50-59 06:55:19 27.44
735 36823 Jarle André Stensrud CK Toten-Tråkk M 30-39 06:55:19 27.44
758 69270 Dan Nicolas Nordal Ullensaker CK M 20-29 06:55:23 27.44
759 63956 Fridtjof Sæther Norway M 20-29 06:55:37 27.42
759 51919 Erlend Wiig Norway M 20-29 06:55:37 27.42
761 51860 Sondre Bjerkerud Norefjell CK M 16-19 06:55:49 27.41
761 51971 Lise Bjerkerud Norefjell CK K 20-29 06:55:49 27.41
763 69695 Jens Martin Vesterås Vestoppland politi IL M 50-59 06:56:01 27.40
764 64562 Bjørn Anders Hoff Vestoppland politi IL M 40-49 06:56:38 27.36
765 69696 Stine Haugen Norway K 20-29 06:56:55 27.34
766 69697 Odd Gunnar Tunold Stryn SK M 40-49 06:57:08 27.32
767 68419 Lise Veglund Berglund Norway K 30-39 06:57:29 27.30
768 64300 Kent Siggerud Soon Sykkelservice M 30-39 06:57:42 27.29
769 51299 Eirik Thorsen Norway M 30-39 06:58:00 27.27
770 69698 Tom Arne Simonsen Jotun BIL M 40-49 06:58:22 27.24
771 69160 Hilde Grepperud Mangenfjellet Turlag K 40-49 06:58:42 27.22
771 68997 Henning Lotterud Bingsfoss SK M 30-39 06:58:42 27.22
773 43077 Øystein Brandsnes Euro-Heis BIL M 50-59 06:59:05 27.20
773 37178 Terje Pettersen Euro-Heis BIL M 50-59 06:59:05 27.20
775 69699 Serge Van Der Pol Norway M 30-39 06:59:16 27.19
776 67148 Terje Brobakken Raufoss CK M 50-59 06:59:19 27.18
777 69700 Øystein Strøm Follo SK M 50-59 06:59:37 27.16
778 34511 Tore Lund Eidsvoll SK M 30-39 07:00:03 27.13
779 69701 Nils Henrik Tegneby Norway M 20-29 07:00:10 27.13
780 69702 Gudbrand Smeby Vetco Aibel BIL M 40-49 07:00:11 27.13
781 63986 Morgan Kjølerbakken NSR M 30-39 07:00:13 27.12
782 69703 Geir Wilhelmsen Asker CK M 30-39 07:00:24 27.11
782 50188 Eirik Winther Schenker M 30-39 07:00:24 27.11
784 121998 Vidar Moen CK Nittedal M 50-59 07:00:25 27.11
785 64362 Egil Grendstad BPSK M 50-59 07:00:29 27.11
786 67210 Kjell Aril Rikoll Hadeland CK M 60-69 07:00:38 27.10
787 69704 Kari Marie Jenstad Norway K 30-39 07:02:36 26.97
788 83313 Einar Hansen Vestoppland Politi IL M 50-59 07:02:39 26.97
789 69705 Sturla Graabræk Sarpsborg SK M 40-49 07:03:06 26.94
790 48901 Willy Kolboholen Team Maxit Velux M 50-59 07:03:13 26.93
791 65681 Sondre Bratlie Top Temp IT AS M 30-39 07:04:00 26.88
792 69706 Markku Taurama Lappeenrannan Pyöräilijät M 50-59 07:04:12 26.87
793 69264 Jon Karlsen Bingsfoss SK M 50-59 07:04:39 26.84
794 67473 Odd Harald Rånes Trondhjems VK M 30-39 07:04:45 26.83
795 50951 Raymond Gordon Stians Sport M 50-59 07:05:19 26.80
796 69707 Ståle Rorgemoen Andebarkji TSK M 30-39 07:05:20 26.80
797 69708 Roger Bjerkheim Team Maxit Velux M 40-49 07:05:23 26.79
797 69709 Jeanne Bøe Bøes Film og Teater K 30-39 07:05:23 26.79
799 65791 Jørgen Bjørnson Norway M 20-29 07:06:04 26.75
800 69710 Jo Sivert Martinsen Norway M 30-39 07:06:18 26.74
800 69711 Renate Vastaberg Eidsvoll SK K 30-39 07:06:18 26.74
802 68943 Marius Førsund Fossum IF M 16-19 07:06:32 26.72
803 69712 Magne Frogner Team Maxit Velux M 50-59 07:06:51 26.70
803 49199 Are Skurdal Team Maxit Velux M 40-49 07:06:51 26.70
805 51861 Bjørn Bäckström Mæland Norway M 16-19 07:06:55 26.70
806 22248 Espen Kihle Johansen Norway M 20-29 07:07:50 26.64
806 69713 Anders Taraldset Skogli M 40-49 07:07:50 26.64
808 36951 Øivind Karlsrud Family Sports Club M 30-39 07:07:58 26.63
809 69714 Tom Ronny Kolsrud Begnadalen IL M 30-39 07:08:09 26.62
809 69715 Jørgen Schlytter Begnadalen IL M 30-39 07:08:09 26.62
811 69240 John Johansen Family Sports Club M 40-49 07:08:28 26.60
811 68318 Kristin Jørgensen Family Sports Club K 20-29 07:08:28 26.60
811 69716 Geir Kjeverud Family Sports Club M 30-39 07:08:28 26.60
811 69717 Diana Trejos Family Sports Club K 30-39 07:08:28 26.60
815 68696 Morten Hermansen Gåping IL M 30-39 07:08:56 26.57
815 69083 Fernanda Serpa Westgaard IF Frøy - Sykkel K 20-29 07:08:56 26.57
817 41558 Jørn Kvikstad Team GTR M 50-59 07:09:10 26.56
818 64242 Roar Øverby Lillehammer Skiklubb M 50-59 07:09:21 26.55
819 131362 Tore Hagen Norway M 20-29 07:09:26 26.54
820 69719 Svenn Overen Elixia Hønefoss M 40-49 07:10:10 26.50
821 69720 Ronny Nynes RECYCLED SK M 30-39 07:10:13 26.49
822 69721 Per Erikson Norway M 30-39 07:10:20 26.49
823 43529 John Arvid Djupesland PC M 30-39 07:11:18 26.43
824 46223 Einar Alexandersen KRAFT Peterson Linerboard M 60-69 07:11:35 26.41
824 65943 Erik Skalstad Norway M 60-69 07:11:35 26.41
824 42087 John Ole Tollefsen IF Frøy - Sykkel M 60-69 07:11:35 26.41
827 69722 Svein Harald Johnsen IF Frøy - Sykkel M 40-49 07:11:36 26.41
828 64825 Arnar Grøttjord Rauma SK M 50-59 07:11:52 26.39
829 69004 Otto Munthe Norway M 30-39 07:12:12 26.37
830 116837 Tom Pettersen Ski Velocipedklubb M 40-49 07:12:19 26.36
831 69723 Jørn Erik Austad Norway M 20-29 07:12:28 26.36
832 46990 Ingun Yri Asker CK K 30-39 07:12:32 26.35
833 69724 Johan Skjerven Nes Sportsklubb - sykkel M 40-49 07:12:38 26.35
834 42019 Stein Spjeldnæs A/S Låssystemer M 40-49 07:12:57 26.33
835 64555 Henning Ruud Team Mjøsa M 20-29 07:13:11 26.31
835 64520 Atle Ruud Team Mjøsa M 30-39 07:13:11 26.31
837 69725 Johan Martin Navas Sportsklubben Rye M 30-39 07:13:17 26.31
838 65864 Henrik Jenssen Norway M 30-39 07:13:25 26.30
839 69129 Håvard T. Lorentzen Norway M 30-39 07:13:32 26.29
839 69726 Thomas Smedsrud Team Mjøsa M 30-39 07:13:32 26.29
841 73452 Tommy Pettersen Etcetera Reklame & Foto AS M 40-49 07:13:38 26.28
842 49315 Egil Langseth Sportsklubben Rye M 30-39 07:13:45 26.28
843 68418 Runar Hellum Sarpsborg SK M 40-49 07:13:56 26.27
844 51880 Jørgen Lian Fossum IF M 16-19 07:14:05 26.26
845 69143 Unni Elisabeth Aker Norway K 40-49 07:14:09 26.25
845 69144 Olav Bjerve Norway M 50-59 07:14:09 26.25
845 67125 Lars Petter Gran Nordea BIL M 30-39 07:14:09 26.25
845 47963 Steinar Jørgensen Norway M 50-59 07:14:09 26.25
845 69727 Tor Kristiansen Norway M 40-49 07:14:09 26.25
845 33358 Gisle Langslet Norway M 60-69 07:14:09 26.25
845 68311 Espen Leknes Advokatfirmaet Egil Lagem M 20-29 07:14:09 26.25
845 68698 Bjørn Ottesen Norway M 20-29 07:14:09 26.25
845 122585 Bjørn Paulsen Norway M 50-59 07:14:09 26.25
845 69728 Nicola Pollitt Norway K 20-29 07:14:09 26.25
845 43664 Torstein Skard Norway M 60-69 07:14:09 26.25
845 68825 Kristin Smerkerud Sportsklubben Rye K 20-29 07:14:09 26.25
845 69216 Kari Syljuberget Nes Sportsklubb - sykkel K 30-39 07:14:09 26.25
858 64851 Egil Stensrud Lillehammer Sykehus BIL M 60-69 07:14:12 26.25
859 65922 Morten Hornness Norway M 40-49 07:14:16 26.25
860 69729 Bjørn Inge Hoem Skaukara M 30-39 07:14:45 26.22
860 69730 Roar Jødahl Norway M 30-39 07:14:45 26.22
860 69731 Roar Oppen Skaukara M 30-39 07:14:45 26.22
860 64886 Bjørn Veien Skaukara M 30-39 07:14:45 26.22
864 65931 Lise Holth Elixia Hønefoss K 20-29 07:14:46 26.22
864 65852 Aleksander Hovda Skaukara M 20-29 07:14:46 26.22
866 65795 Janne Irene Bjørklund Team Gudbrandsdalen K 40-49 07:15:09 26.19
866 40707 Arild Lillebråten Team Gudbrandsdalen M 40-49 07:15:09 26.19
868 122644 Knut Bakken Stians Sport M 50-59 07:15:35 26.17
868 69732 Espen Gleditsch Norway M 40-49 07:15:35 26.17
868 41034 Odd Ingolf Hansen Team Gudbrandsdalen M 50-59 07:15:35 26.17
871 67857 Pål Bakken Stians Sport M 30-39 07:15:36 26.17
871 69733 Kenneth Gundersen Stians Sport M 30-39 07:15:36 26.17
873 65844 Karin Østerbø Gabrielsen Golden Girls K 40-49 07:15:53 26.15
874 69170 Audun Mathisen Team Mjøsa M 30-39 07:16:11 26.13
875 64356 Jan Erik Christensen Fjellfoten SK M 30-39 07:16:27 26.11
875 69734 Katrine Christensen Fjellfoten SK K 30-39 07:16:27 26.11
875 70692 Kai Andreas Hartman Fjellfoten SK M 20-29 07:16:27 26.11
875 69736 Jane Nordby Fjellfoten SK K 20-29 07:16:27 26.11
875 65923 Jørn Tveter Fjellfoten SK M 40-49 07:16:27 26.11
875 69230 Bjørn Viggo Wåler Fjellfoten SK M 40-49 07:16:27 26.11
881 65866 Svein Arve Nymoen Blefjell Sykehus BIL M 50-59 07:16:31 26.11
882 65856 Kjell Magne Sunde Team Mjøsa M 30-39 07:16:40 26.10
883 145922 Trond Berg Nes Sportsklubb - sykkel M 40-49 07:16:54 26.09
883 69737 Linda Haglund Nes Sportsklubb - sykkel K 30-39 07:16:54 26.09
883 64894 Håvard Hemstad Nes Sportsklubb - sykkel M 40-49 07:16:54 26.09
883 68417 Frank Rune Lien Nes Sportsklubb - sykkel M 40-49 07:16:54 26.09
883 69268 Tove Lund Nes Sportsklubb - sykkel K 40-49 07:16:54 26.09
883 69262 Per Sture Magnor Nes Sportsklubb - sykkel M 30-39 07:16:54 26.09
883 150991 Geir B. Martinsen Nes Sportsklubb - sykkel M 40-49 07:16:54 26.09
883 69739 Stine Plassen Nes Sportsklubb - sykkel M 20-29 07:16:54 26.09
883 69740 Jan Erik Presterud Nes Sportsklubb - sykkel M 50-59 07:16:54 26.09
883 64343 Ove Sandberg Nes Sportsklubb - sykkel M 50-59 07:16:54 26.09
883 69056 Arild Skarpnord Nes Sportsklubb - sykkel M 30-39 07:16:54 26.09
883 69741 Trond Westby Nes Sportsklubb - sykkel M 30-39 07:16:54 26.09
895 51408 Tor Gunnar Hotvedt Blefjell Sykehus BIL M 50-59 07:17:04 26.08
896 69742 Håvard Fossen Telepress M 40-49 07:17:48 26.03
897 69743 David Schnell Norway M 30-39 07:18:03 26.02
898 34124 Per Laudal IF Frøy - Sykkel M 40-49 07:18:10 26.01
898 42737 Finn Sveiven IF Frøy - Sykkel M 50-59 07:18:10 26.01
900 65689 Morten Grundstad Team C3C M 16-19 07:18:18 26.00
900 69108 Andreas S. Hammerlund Team C3C M 16-19 07:18:18 26.00
900 32095 Helge Sætre Team C3C M 40-49 07:18:18 26.00
903 64310 Frode Framnes Team Torpa M 40-49 07:18:28 25.99
904 50709 Lars Andreas Løhren Norway M 30-39 07:18:52 25.97
905 78903 Knut Ole Gundersen RECYCLED SK M 30-39 07:19:01 25.96
905 69744 Stuart James Taylor Norway M 30-39 07:19:01 25.96
907 69745 Geir Henning Garstad RECYCLED SK M 30-39 07:19:23 25.94
908 68325 Magne Nordheim Coma Tours inc. M 40-49 07:19:24 25.94
908 69746 Jon Sjaavaag Norway M 40-49 07:19:24 25.94
910 69281 Bente N. Berge Family Sports Club K 40-49 07:19:39 25.92
910 69280 Øystein Nyengen Family Sports Club M 20-29 07:19:39 25.92
912 31425 Anders Korneliussen RECYCLED SK M 30-39 07:19:43 25.92
913 69279 Cathrine Endresplass Family Sports Club K 30-39 07:19:44 25.92
913 64710 Ann-Kristin Hådem Norway K 30-39 07:19:44 25.92
915 69747 Svein Høvik Sykehuspartner IKT M 40-49 07:20:03 25.90
916 69206 Roald Krossøy RECYCLED SK M 50-59 07:20:43 25.86
916 43590 Erlend Leinum RECYCLED SK M 40-49 07:20:43 25.86
918 50426 Lars Straumsheim Lilleborg M 40-49 07:21:04 25.84
919 69187 Frode Svendsen Team Maxit Velux M 30-39 07:21:43 25.80
920 69748 Torgeir Berg Ullensaker CK M 50-59 07:21:46 25.80
921 41281 Vegard Nilsen Norway M 30-39 07:22:00 25.79
921 59490 Gunnar Rørvik Norway M 20-29 07:22:00 25.79
923 69749 Aage Kullbunnen Scandic Hotel Hamar M 50-59 07:22:18 25.77
924 47467 Kjell Hagen Bærum og Omegn CK M 60-69 07:22:25 25.76
925 69750 Knut Ole Halbjørhus Team Hansen M 30-39 07:22:59 25.73
926 65948 Tom Grundstad Team C3C M 50-59 07:23:15 25.71
927 69751 Fredrik Rise Norway M 16-19 07:23:21 25.71
928 69251 Håvard Hålien Norway M 20-29 07:23:34 25.70
929 47404 Torkjell Haugen Hadeland CK M 40-49 07:23:54 25.68
930 69752 Knut Jørgen Halvorsen RECYCLED SK M 30-39 07:23:56 25.67
930 68363 Steinar Jødahl Norway M 30-39 07:23:56 25.67
932 65935 Bjørn Erik Brennum Norway M 50-59 07:24:25 25.65
932 64736 Christian Brennum Norway M 30-39 07:24:25 25.65
934 69753 Geir Kristoffersen IL Norodd M 40-49 07:24:32 25.64
935 69754 Svein Agnalt VRC M 16-19 07:25:15 25.60
936 69755 Kari Steinlein Family Sports Club K 40-49 07:25:38 25.58
936 65671 Rune Steinlein Family Sports Club M 40-49 07:25:38 25.58
938 69756 Are Alfstad Hamar Krav Maga M 30-39 07:25:42 25.57
938 51601 Lars Even Lien Norway M 30-39 07:25:42 25.57
940 69159 Paul Håvard Johansen Norway M 40-49 07:26:06 25.55
941 69757 Karsten Hjelseth Norway M 20-29 07:26:07 25.55
942 65812 Oddvar Grindahl Brumunddal SK M 50-59 07:26:35 25.52
942 68295 Harde Kjenseth Gjøvik CK M 50-59 07:26:35 25.52
944 42703 Bente Ørbæk Stryn SK K 30-39 07:26:38 25.52
945 69360 Finn Eriksen Stians Sport M 60-69 07:27:59 25.44
945 69758 Marius Leirud Frogner IL M 16-19 07:27:59 25.44
947 69760 Håkon Holm Solberg Norway M 20-29 07:28:07 25.43
947 69759 Bjørn Martin Solberg Norway M 30-39 07:28:07 25.43
949 69204 Britt Kristin Hvinden Hadeland CK K 40-49 07:28:15 25.43
949 68329 Trond Østby Norway M 50-59 07:28:15 25.43
951 47418 Per Kjølstad Brumunddal SK M 60-69 07:29:01 25.38
952 69761 Stian Eriksen Norway M 20-29 07:29:11 25.37
952 66012 Ylva Christine Katzenmaier Norway K 20-29 07:29:11 25.37
954 69762 Arne Bønsnes Norway M 30-39 07:29:32 25.35
955 64911 Per-Ove Siggerud Soon Sykkelservice M 30-39 07:30:49 25.28
956 69763 Børge Jakobsen Sandnessjøen & Omegn CK M 50-59 07:31:02 25.27
957 69764 Ole Tøfte Furu Oppdal SK M 70+ 07:32:00 25.22
958 64353 Ann-Kristin Tøftum IF Frøy - Sykkel K 40-49 07:32:02 25.21
959 66015 Jan Freddy Aurstad Norway M 60-69 07:32:17 25.20
960 69765 Tor Johan Tangerud Team Trimlåven M 40-49 07:32:36 25.18
961 69766 Jonny Nils Bolset Stryn SK M 40-49 07:32:44 25.18
961 69767 Inge Arne Bøe Stryn SK M 50-59 07:32:44 25.18
961 69768 Jon Bjarne Nytun Stryn SK M 50-59 07:32:44 25.18
964 69166 Bjørn Reiersgård Oslo Brannvesnets IL M 40-49 07:33:35 25.13
965 69769 Renate Lewkowicz IF Frøy - Sykkel K 20-29 07:33:41 25.12
965 69770 Irene Lyngstad IF Frøy - Sykkel K 20-29 07:33:41 25.12
967 69771 Christian Young Norway M 20-29 07:34:32 25.08
968 47301 Frank Hartvik Hartviksen QVILLER klimaprodukter M 50-59 07:34:54 25.06
969 69772 Anders Wold Norway M 30-39 07:35:31 25.02
970 69359 Dag Mökleby Norway M 40-49 07:35:46 25.01
971 63974 Kjell Vidar Brumoen Team Gudbrandsdalen M 30-39 07:35:51 25.00
972 69773 Kirsti Sandnes Team Steffensen K 40-49 07:36:19 24.98
973 28467 Sjur Bakke Sykehuspartner IKT M 40-49 07:36:29 24.97
973 36614 Jann Eirik Nilsen Wingbil M 40-49 07:36:29 24.97
975 51917 Reidar Mathisen Norway M 20-29 07:36:35 24.96
976 69774 Ernst Bøhmer Norway M 30-39 07:36:45 24.95
977 69775 Mona-Lisa Lieng Norway K 30-39 07:36:58 24.94
978 67510 Eva Pram Graziano Golden Girls K 50-59 07:37:32 24.91
979 69776 Ola Nerødegård Team Torpa M 50-59 07:37:45 24.90
980 64541 Robert Dalberg Nammo BF M 30-39 07:38:23 24.87
981 69777 Kristin Nedreberg Stryn SK K 30-39 07:38:51 24.84
981 67017 Geir Nygård Stryn SK M 40-49 07:38:51 24.84
983 69778 Merete Bjørnsgård Norway K 20-29 07:38:52 24.84
983 69779 Sverre Kåre Jørgensen Norway M 30-39 07:38:52 24.84
985 69355 Jan-Erik Bay Norway M 50-59 07:39:34 24.80
986 69780 Øystein Norheim Norway M 20-29 07:40:00 24.78
987 40954 Bjørn Åge Norheim Norway M 60-69 07:40:17 24.76
988 69781 Thor Olav Snersrud Asker CK M 30-39 07:40:53 24.73
989 69782 Tommy Emilsen KIWI Løten M 30-39 07:40:57 24.73
990 65933 Erlend Gjøra Team Mjøsa M 20-29 07:41:14 24.71
991 69783 Lars Erik Alhaug Team Mjøsa M 20-29 07:41:44 24.68
992 69784 Vidar Halvorstuen Norway M 30-39 07:41:45 24.68
992 65004 Roy Kenneth Morsund Norway M 30-39 07:41:45 24.68
994 69785 Laila Landrø Frisksport BIL K 40-49 07:41:53 24.68
995 65005 Nils Kåre Morsund Norway M 50-59 07:42:21 24.65
995 69786 Arild Stange Lillehammer Skiklubb M 50-59 07:42:21 24.65
997 69319 Christoffer S. Andersen Nes Sportsklubb - sykkel M 16-19 07:42:35 24.64
998 69787 Jan Håkon Rudolfsen Norway M 16-19 07:42:56 24.62
999 69788 Sigbjørn Agnalt VRC M 50-59 07:43:08 24.61
1000 68754 Tormod Lunde Sarpsborg SK M 50-59 07:43:31 24.59

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 24.06.2006
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 27.13 Km/t
Snittid: 7:00:05
Antall deltakere: 1378

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (191.00 km): 04:03:05 (M)
    • Anders Buland
    • Fredrik Dversnes
    • Amund Dyrnes
    • Jone Ellingsen
    • Per Arvid Gimre
    • Sigurd Gimre
    • Arvid Johanessen
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Åge André Kolnes
    • Arne Rettedal
    • Bjørnar Rettedal
    • Trond Skaale
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund