Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2004

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 70353 Svein-Ole Braathen ISS AS M 50-54 04:20:10 43.81
1 44722 Frode Dalen Sportsklubben Ceres M 25-29 04:20:10 43.81
1 68114 Jens Petter Dammen Sportsklubben Ceres M 35-39 04:20:10 43.81
1 44640 Ove Davidsen Sportsklubben Ceres M 45-49 04:20:10 43.81
1 69950 Bjørn Ivar Ekeberg Sportsklubben Ceres M 30-34 04:20:10 43.81
1 63949 Tommy Engvik Sportsklubben Ceres M 35-39 04:20:10 43.81
1 40553 Pål Fredriksen Sportsklubben Ceres M 45-49 04:20:10 43.81
1 47796 Jan Per Furmyr Braathens / Sportsklubben Ceres M 35-39 04:20:10 43.81
1 49458 Geir Olav Halset CK Nittedal M 40-44 04:20:10 43.81
1 69552 Kjell Haugen Hærland IL Sykkel M 45-49 04:20:10 43.81
1 69951 Alf-Roger Holme Ullensaker CK M 25-29 04:20:10 43.81
1 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 50-54 04:20:10 43.81
1 34801 Hans Jørgen Lihagen Bærum og Omegn CK M 35-39 04:20:10 43.81
1 68493 Joar Lund Sportsklubben Ceres M 25-29 04:20:10 43.81
1 51380 Tom Moen Sportsklubben Ceres M 25-29 04:20:10 43.81
1 68910 Terje Nummedal NCK M 35-39 04:20:10 43.81
1 47676 Espen Lønnes Renholt Sportsklubben Ceres M 40-44 04:20:10 43.81
1 85017 Rune Vegsundvåg Sportsklubben Ceres M 45-49 04:20:10 43.81
1 68519 Øyvind Wold Sportsklubben Ceres M 20-24 04:20:10 43.81
1 70354 Anders Øen Fossum IF M 16-19 04:20:10 43.81
21 68163 Lene Hansen Bærum og Omegn CK K 25-29 04:20:29 43.76
21 68494 Kim Johansen Sportsklubben Ceres M 25-29 04:20:29 43.76
23 43971 Kristian Andreassen Asker CK M 25-29 04:27:25 42.63
23 50564 Roger Hansen Asker CK M 35-39 04:27:25 42.63
23 70355 Max Ben Hansen Asker CK M 35-39 04:27:25 42.63
23 70356 Simon Kildal Asker CK M 55-59 04:27:25 42.63
23 48258 Trond Ristvedt CK Nittedal M 40-44 04:27:25 42.63
23 67074 Terje Sirevaag Asker CK M 40-44 04:27:25 42.63
23 64099 Christian Sjurseth Asker CK M 40-44 04:27:25 42.63
30 70357 Per Bjugren Sportsklubben Ceres M 20-24 04:28:31 42.45
31 36485 Glenn Roar Berge IF Frøy M 30-34 04:30:03 42.21
31 65350 Steinar Forsmo IF Frøy M 50-54 04:30:03 42.21
31 70358 Bjørn Glemmestad Feiring IL M 40-44 04:30:03 42.21
31 68484 Richard Rom Hansen Askim SK M 35-39 04:30:03 42.21
31 46735 Lars Hansen IF Frøy M 45-49 04:30:03 42.21
31 68580 Erik Holte Brumunddal SK M 16-19 04:30:03 42.21
31 65349 Tron Ihler IF Frøy M 45-49 04:30:03 42.21
31 68495 Inge Møen IF Frøy M 25-29 04:30:03 42.21
31 36522 Kristian Nilsen Brumunddal SK M 16-19 04:30:03 42.21
31 47476 Lars Johan Ophus Brumunddal SK M 16-19 04:30:03 42.21
31 67765 Christian H. Pedersen Brumunddal SK M 20-24 04:30:03 42.21
31 68135 Morten Bakke Røed Brumunddal SK M 40-44 04:30:03 42.21
31 34855 Konrad Sel Brumunddal SK M 35-39 04:30:03 42.21
31 70359 Simen Smestad Brumunddal SK M 25-29 04:30:03 42.21
31 44662 Erik Undset IF Frøy M 35-39 04:30:03 42.21
31 34988 Jan Morten Aag IF Frøy M 45-49 04:30:03 42.21
47 43362 David Tofthagen Lillehammer CK M 30-34 04:30:22 42.16
47 68508 Brede Tørudstad Brumunddal SK M 40-44 04:30:22 42.16
49 70360 Arthur Gagala Fujiteam Norge M 25-29 04:30:23 42.16
50 68123 Rune Otterstad Brumunddal SK M 35-39 04:35:05 41.44
51 36524 Trond Ola Berg Brumunddal SK M 45-49 04:35:27 41.38
52 67678 Jostein Engebretsen Brumunddal SK M 40-44 04:36:25 41.24
53 47486 Steinar Næss Lillehammer CK M 45-49 04:38:24 40.94
54 68257 Stig Morten Andreassen Bilpost / Nymark M 30-34 04:40:08 40.69
54 68188 Morten Bogerud Asker CK M 35-39 04:40:08 40.69
54 30608 Vidar Hjelm Johansen Asker CK M 50-54 04:40:08 40.69
54 48695 Knut Sverre Larsen Gjerdrum F & T M 40-44 04:40:08 40.69
54 47443 Willy Hugo Nordnes Bilpost M 40-44 04:40:08 40.69
54 67733 Steven Von Hall Asker CK M 35-39 04:40:08 40.69
60 67694 Lars S. Holm Ringerike SK M 30-34 04:43:16 40.24
61 44669 Kjell Ivar Brun Ottadalen SK M 35-39 04:43:27 40.21
61 68501 Olav Sveum Gjøvik CK M 40-44 04:43:27 40.21
63 44661 Erling Danielsen Gjøvik CK M 40-44 04:43:38 40.19
63 44719 Ståle Støen Savalen SK M 50-54 04:43:38 40.19
65 70361 Askild Vatnbakk Larsen Norway M 16-19 04:44:57 40.00
66 51425 Torgeir Mikkelsen Savalen SK M 16-19 04:45:26 39.93
67 68142 Morten Melhus Sportsklubben Rye M 30-34 04:45:48 39.88
68 68497 Linda Bahr Sportsklubben Rye K 35-39 04:46:12 39.83
69 47480 Sverre Aarskog Brumunddal SK M 20-24 04:46:19 39.81
70 68539 Morten Stenbock Pedersen BTOT SK M 35-39 04:46:23 39.80
70 47169 Per Christian Brekke Sjøli Eidsvoll SK M 30-34 04:46:23 39.80
72 70362 Einar Heggenes Holmestrand SK M 60-64 04:48:53 39.46
73 42294 Per Abrahamsen Holmestrand SK M 35-39 04:49:02 39.44
73 46757 Geir Bergli Raufoss CK M 35-39 04:49:02 39.44
73 43433 Thore Berntsen Ottadalen SK M 45-49 04:49:02 39.44
73 43352 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK M 45-49 04:49:02 39.44
73 34952 Pål Haugen Ottadalen SK M 20-24 04:49:02 39.44
73 35207 Odd Ivar Johansen Mustad BIL M 35-39 04:49:02 39.44
73 30525 Espen Lunde IF Skade M 30-34 04:49:02 39.44
73 44027 Steffen Pettersen Raufoss CK M 45-49 04:49:02 39.44
73 46920 Rune Rikoll CK Nittedal M 35-39 04:49:02 39.44
73 70352 Kjell Rudlang Gjøvik CK M 50-54 04:49:02 39.44
73 70363 Lars A. Sagnæs Raufoss CK M 40-44 04:49:02 39.44
73 34889 Johannes Skaug Raufoss CK M 45-49 04:49:02 39.44
73 43355 Finn-Åge Stenberg Holmestrand SK M 45-49 04:49:02 39.44
73 64135 Ketil S. Strand Raufoss CK M 30-34 04:49:02 39.44
73 70364 Lars-Jørgen Sælø Holmestrand SK M 20-24 04:49:02 39.44
88 68522 Claes-H. Unger Østmarka IL M 45-49 04:49:13 39.41
89 65552 Hans Erik Lund BLylaget IL M 25-29 04:50:08 39.29
89 33748 Even Olsen Nordreisa M 30-34 04:50:08 39.29
89 30392 Frank Slevikmoen Norefjell CK M 35-39 04:50:08 39.29
89 30487 Kristian Torgersen Norefjell CK M 25-29 04:50:08 39.29
93 40608 Ketil Gromstad Oslo Politis IL M 35-39 04:50:12 39.28
93 47585 Dag Hammer Fossum IF M 40-44 04:50:12 39.28
95 51856 Kjetil Engelstad Ringerike SK M 30-34 04:51:19 39.13
95 34923 Roy Hagen DnB NOR M 35-39 04:51:19 39.13
95 67048 Johan Høgseth Eidsvoll SK M 60-64 MTB 04:51:19 39.13
95 36863 Rune Morten Johansen Feiring IL M 30-34 MTB 04:51:19 39.13
95 70365 Roy Lidholt Norway M 30-34 04:51:19 39.13
95 47260 Tor Richard Mjaanes Eidsvoll SK M 35-39 MTB 04:51:19 39.13
95 48635 Kjetil Monsen Eidsvoll SK M 35-39 MTB 04:51:19 39.13
95 125527 Bjørn R. Møller Norway M 45-49 04:51:19 39.13
95 68166 Ulf Morten Pettersen Eidsvoll SK M 35-39 MTB 04:51:19 39.13
95 52487 Morten Strømsodd Ringerike SK M 35-39 04:51:19 39.13
105 67043 Svein Olav Andersen Asker CK M 40-44 04:51:23 39.12
105 70366 Sondre Fossum Asker CK M 16-19 04:51:23 39.12
105 67041 Kristian Gullhav Asker CK M 25-29 04:51:23 39.12
105 43303 Arnfinn Horne Asker CK M 45-49 04:51:23 39.12
105 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 45-49 04:51:23 39.12
105 67671 Espen Langli Asker CK M 35-39 04:51:23 39.12
105 47795 Aksel Michelet Asker CK M 35-39 04:51:23 39.12
105 33986 Asle Nistad Asker CK M 35-39 04:51:23 39.12
105 69977 Jan Pinslund Asker CK M 30-34 04:51:23 39.12
105 47612 Christian Prestegård Terra Finans BIL M 45-49 04:51:23 39.12
105 33974 Odd Saltnes Asker CK M 40-44 04:51:23 39.12
105 47509 Iren Strømstad Asker CK K 35-39 04:51:23 39.12
105 69556 Trine Svartås Asker CK K 25-29 04:51:23 39.12
105 69553 John Olav Svartås Asker CK M 35-39 04:51:23 39.12
105 69554 Enno Swets Asker skøyteklubb M 30-34 04:51:23 39.12
105 44997 Ann-Christin Sørensen Asker CK K 40-44 04:51:23 39.12
105 44998 Tom Sørensen Asker CK M 45-49 04:51:23 39.12
105 67049 Svein Aalrust Asker CK M 35-39 04:51:23 39.12
123 30492 Eirik Bjerregaard Norefjell CK M 20-24 04:51:32 39.10
123 67050 Knut Røssum Norway M 45-49 04:51:32 39.10
125 70367 Gisle Espolin Johnson Norway M 60-64 04:52:58 38.91
126 47986 Rune Aksdal Nordea/Sportsklubben Ceres M 35-39 04:53:15 38.87
126 36371 Espen Halvorsen Sportsklubben Ceres M 35-39 04:53:15 38.87
126 33826 Håvard Harstad Bærum og Omegn CK M 25-29 04:53:15 38.87
126 151144 Morten Haugen Hærland SK M 45-49 04:53:15 38.87
126 70368 John Arne Holte Sportsklubben Ceres M 45-49 04:53:15 38.87
126 68172 Trond Arne Trondsen Sportsklubben Ceres M 45-49 04:53:15 38.87
132 47389 Hallvard Sander Søndrål Anderbarkji TSK M 50-54 MTB 04:53:26 38.85
132 69515 Svein Wiig Sportsklubben Ceres M 35-39 04:53:26 38.85
134 49053 Nils Egil Bekkemellem Gjøvik CK M 45-49 04:53:35 38.83
134 69986 Frode Korsmo Lillehammer Skiklub M 20-24 04:53:35 38.83
136 40783 Lars Brenna Norway M 25-29 04:53:42 38.81
136 45452 Steinar Engen Raufoss CK M 30-34 04:53:42 38.81
136 40698 Geir Syversen Norway M 25-29 04:53:42 38.81
139 51339 Trond Thorsen Nes SK M 35-39 04:55:14 38.61
140 69978 Trond Tetlie Sportsklubben Ceres M 40-44 04:57:49 38.27
141 68273 Finn Lunde Askim SK M 35-39 04:58:41 38.16
142 68612 Hans Kristian Jorde Team Gundersen M 16-19 04:58:45 38.15
142 44667 Per Undli CK Nittedal M 50-54 04:58:45 38.15
144 45542 Lars Farinha Sportsklubben Ceres M 40-44 04:58:50 38.14
144 30629 Thomas Hassel Bærum og Omegn CK M 25-29 04:58:50 38.14
144 70369 Magnus Hermann Fossum IF M 16-19 04:58:50 38.14
144 67773 Torill Kalfoss Østmarka IL K 30-34 04:58:50 38.14
144 69965 Eirik Kildal Norway M 30-34 04:58:50 38.14
144 44723 Pål Egil Vaskinn Sportsklubben Ceres M 40-44 04:58:50 38.14
144 47120 Harald Vika Sportsklubben Ceres M 45-49 04:58:50 38.14
151 47497 Thomas Berg Brumunddal SK M 16-19 04:59:17 38.09
152 34987 Håkon Zahl Paradial As M 35-39 04:59:19 38.08
153 68320 Svein Adolfsen Norway M 35-39 MTB 04:59:22 38.08
153 44625 Torbjørn Bekkeli Brumunddal SK M 35-39 MTB 04:59:22 38.08
153 70370 Bernt Ola Bratlien Team Elixia Sandvika M 35-39 MTB 04:59:22 38.08
153 40639 Anders Findsen Brøtmo Jømna/Heradsbygd CK M 25-29 04:59:22 38.08
153 68282 Asbjørn Erdal-Aase Lillehammer Husky Farm M 50-54 04:59:22 38.08
153 68233 Arve Fjell PULS M 35-39 04:59:22 38.08
153 63994 Terje Fjæstad Gjensidige Nor Forsikring M 45-49 MTB 04:59:22 38.08
153 62528 Bjørn Granli Vang Sklf M 35-39 MTB 04:59:22 38.08
153 43449 Roy Nesholen Brumunddal SK M 35-39 MTB 04:59:22 38.08
153 70371 Karl Erik Nordengen Brumunddal SK M 35-39 MTB 04:59:22 38.08
153 52237 Morten Paulsen Ilseng M 35-39 MTB 04:59:22 38.08
153 65495 Tore Sandberg Stor-Elvdal Skiklubb M 35-39 04:59:22 38.08
153 44848 Vidar Sveadalen Østmarka IL M 30-34 04:59:22 38.08
153 44849 Inge Torgersen Østmarka IL M 35-39 04:59:22 38.08
167 44695 Håkon Bergseng Trondhjems VK M 45-49 04:59:25 38.07
168 32679 Sigurd Erdal-Aase Lillehammer Husky Farm M 20-24 04:59:36 38.05
169 70372 Jakob Skreding Sportsklubben Rye M 30-34 04:59:46 38.02
170 74153 Svein Olsen Sportsklubben Rye M 35-39 05:00:53 37.88
171 44034 Kristian Fjellhaug Sportsklubben Rye M 30-34 05:01:04 37.86
172 69972 Steinar Grøndal Norway M 35-39 MTB 05:01:34 37.80
173 69521 Thom Erik Pape H+H Celcon M 30-34 05:01:45 37.77
173 43382 Bjørn Ø. Rogndalen Sarpsborg SK M 35-39 05:01:45 37.77
173 48380 Terje Skuggerud Ringenes Herrer M 35-39 MTB 05:01:45 37.77
173 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 30-34 05:01:45 37.77
177 64207 Erik Røe Vang Sklf M 55-59 MTB 05:02:07 37.73
178 68240 Frode Haug Sperre Støperi BIL M 40-44 MTB 05:02:58 37.62
178 62716 Roger Haug Terra Finans BIL M 40-44 MTB 05:02:58 37.62
180 47473 Stian Lersveen Brumunddal SK M 16-19 05:03:08 37.60
180 70373 Jan Monsrud Granli M 45-49 05:03:08 37.60
182 47250 Lars Erik Odlo Lillehammer CK M 20-24 05:03:19 37.58
182 44256 Stig Aldor Vennestrøm Brumunddal SK M 30-34 05:03:19 37.58
184 67738 Øistein Thomassen Asker CK M 30-34 05:04:19 37.46
185 70374 Anders Bjerregaard Norefjell CK M 16-19 05:04:26 37.44
185 70375 Ingunn Bollerud Nes SK K Tandem 05:04:26 37.44
185 68179 Christian Frey Dahl Gruppetto M 25-29 05:04:26 37.44
185 70376 Tone Gravvold Nes SK K Tandem 05:04:26 37.44
189 70377 Steffen Johansen Jømna/Heradsbygd CK M 16-19 05:04:40 37.41
190 62666 Trond Fjæstad Vang Sklf M 45-49 MTB 05:05:13 37.35
191 47876 Tor Aage Dæhli Norway M 45-49 MTB 05:05:24 37.32
191 68568 Per E. Martinsen Norway M 30-34 05:05:24 37.32
193 27923 Roger Finstad Norway M 35-39 05:06:38 37.17
193 30667 Helge Framnes CK Sør M 35-39 05:06:38 37.17
193 46949 Ingvar Ingebrigtsen Draka Norsk Kabel M 55-59 05:06:38 37.17
196 30668 Audun Nysæther CK Sør M 35-39 05:06:49 37.15
196 40762 Erik Tjernsmo Eidsvoll SK M 35-39 05:06:49 37.15
198 67108 Gunnar Aanonsen SBC Sportsklubb M 50-54 05:07:00 37.13
199 69996 Steinar Ski PULS Slemmestad M 40-44 05:07:04 37.12
200 70378 Gunnar Iverslien Nesodden SK M 55-59 05:08:22 36.96
201 54176 Terje Hildeng Aktietrykkeriet BIL M 60-64 05:08:43 36.92
201 65650 Atle Sagmoen Brumunddal SK M 16-19 05:08:43 36.92
203 67220 Per Arne Berg Larsen NEIL M 50-54 05:08:58 36.89
204 44746 Tom Andersen Sportsklubben Rye M 55-59 05:09:05 36.88
204 70379 Ronny Arntzen Toten Treningssenter M 35-39 MTB 05:09:05 36.88
204 78759 Espen Henriksen Toten Treningssenter M 35-39 MTB 05:09:05 36.88
204 69561 Maria Kalnes Hasle Løren IL K 20-24 05:09:05 36.88
204 50993 Egil Løken Toten Treningssenter M 35-39 MTB 05:09:05 36.88
204 40677 Pål Ralger Sportsklubben Rye M 16-19 05:09:05 36.88
204 70017 Hans Rognlien Toten Treningssenter M 35-39 MTB 05:09:05 36.88
211 68264 Mads André Andersen Tirsdags Expressen 1 M 20-24 MTB 05:09:06 36.88
211 68557 Reidar Ingar Arnesen Viken Fjernvarme M 55-59 MTB 05:09:06 36.88
213 28756 Stig Holanger Holy Bikers M 35-39 05:09:11 36.87
214 65555 Tony Bjerke Toten Treningssenter M 35-39 MTB 05:09:19 36.85
214 21210 Bjarte Eikås Norway M 30-34 05:09:19 36.85
214 68529 Ole Kristian Stenberg Marius Bygg M 40-44 05:09:19 36.85
217 37108 Ole Andresen Bjørkelangen Sportsforening M 50-54 05:09:20 36.85
217 70381 Kjell Skårholen Vang Sklf M 40-44 MTB 05:09:20 36.85
219 67103 Terje Kristmoen Jømna/Heradsbygd CK M 35-39 05:10:23 36.72
220 69593 Hilde-Gunn Hellebø Hodr IL K 05:10:28 36.71
221 30139 Vidar Olsen Norway M 30-34 05:10:35 36.70
222 69533 Roger Løkken Norway M 25-29 05:10:51 36.67
223 70382 Steffen Gjerald Ås IL M 20-24 05:11:17 36.62
223 36079 Terje Opsahl IK Hero M 60-64 05:11:17 36.62
225 30923 Gunnar Bøhmer Sportsklubben Rye M 55-59 05:11:28 36.60
225 40718 Harald Glæserud Toten Treningssenter M 45-49 MTB 05:11:28 36.60
225 36478 Guri Stoknes Hafting Sportsklubben Rye K 40-44 05:11:28 36.60
225 43655 Trude Karlsen Sportsklubben Rye K 30-34 05:11:28 36.60
225 68706 Håkon Nettum Toten Treningssenter M 50-54 MTB 05:11:28 36.60
225 48641 Sigmund Aas Norway M 30-34 05:11:28 36.60
231 69011 Terje Olsby Toten Treningssenter M 35-39 MTB 05:11:44 36.56
231 80416 Terje Willy Strøm Sportsklubben Rye M 35-39 05:11:44 36.56
233 51781 Anders Johansen Norway M 30-34 05:11:53 36.55
234 70383 Helge Mathiesen Norway M 50-54 MTB 05:12:01 36.53
235 67980 Jan Cato Hovde Brumunddal SK M 35-39 05:12:04 36.53
236 68572 Kurt Stille Gammel Dansk M 70+ 05:12:08 36.52
237 47038 Arve Kaland Toten Treningssenter M 45-49 MTB 05:12:41 36.45
237 69991 Rolf Snoen Toten Treningssenter M 45-49 MTB 05:12:41 36.45
239 68626 Are Berg Høegh Sport M 40-44 MTB 05:13:15 36.39
240 68547 Klaus Ackermann Brumunddal SK M 50-54 05:13:23 36.37
240 64169 Roger Aloy Brumunddal SK M 65-69 05:13:23 36.37
240 40891 Robert Bergestad Brumunddal SK M 30-34 05:13:23 36.37
240 47054 Øyvind Borgersen Brumunddal SK M 20-24 05:13:23 36.37
240 70384 Joar Brukvangen Brumunddal SK M 40-44 05:13:23 36.37
240 45474 Per Anton Finstad Brumunddal SK M 50-54 05:13:23 36.37
240 70043 Thor Fjerdingen Moelven IL M 50-54 05:13:23 36.37
240 68788 Line Hoff Brumunddal SK K 30-34 05:13:23 36.37
240 109021 Kjetil Haaland Brumunddal SK M 30-34 05:13:23 36.37
240 38614 Roald Johansen Norway M 50-54 05:13:23 36.37
240 97420 Tor Erik Lagmannssveen Brumunddal SK M 35-39 05:13:23 36.37
240 40901 Truls Norderhaug Norway M 50-54 05:13:23 36.37
240 36506 Bjørn Ruud Brumunddal SK M 40-44 05:13:23 36.37
240 43432 Erik Skjøstad Brumunddal SK M 35-39 05:13:23 36.37
240 40902 Kjell Sveen Norway M 45-49 05:13:23 36.37
240 68558 Mailen Viddal Lillehammer CK K 20-24 05:13:23 36.37
240 69973 Siw Elin Weideborg Brumunddal SK K 30-34 05:13:23 36.37
257 65906 Frank Bergsveen Raufoss CK M 30-34 05:14:07 36.29
257 70385 Iver Odlo Norway M 55-59 05:14:07 36.29
259 67304 Tom Alkanger Norway M 50-54 05:14:24 36.25
260 40672 Terje Gomo Sportsklubben Rye M 35-39 05:14:56 36.19
260 69073 Per Wagner Hansen Toten Treningssenter M 55-59 MTB 05:14:56 36.19
260 64131 Hans Olav Overn Toten Treningssenter M 30-34 MTB 05:14:56 36.19
260 70386 Lasse Ralger Sportsklubben Rye M 50-54 05:14:56 36.19
264 62586 Johannes Leirdal Toten Treningssenter M 45-49 MTB 05:15:07 36.17
265 67097 Per Henriksen Ringerike SK M 40-44 05:16:25 36.02
265 67727 Terje Orebråten Ringerike SK M 35-39 05:16:25 36.02
267 70387 Liv Rognlien Toten Treningssenter K 40-44 MTB 05:16:27 36.02
268 68619 Thor Henrik Heie Elixia Hønefoss M 30-34 05:16:31 36.01
269 35422 Frank Håkon Beck Toten Treningssenter M 50-54 MTB 05:16:47 35.98
269 43853 Jan Helge Olsen Norway M 40-44 05:16:47 35.98
269 68194 Espen Undrum Sportsklubben Rye M 25-29 05:16:47 35.98
272 35055 Kjell Arne Kroken Brumunddal SK M 35-39 05:17:29 35.90
273 35767 Joar Martinsen Eidsvoll SK M Tandem 05:18:29 35.79
273 67955 Cornelis Van Der Lijcke Eidsvoll SK M Tandem 05:18:29 35.79
275 70388 Pål Libak Jømna/Heradsbygd CK M 25-29 05:18:40 35.77
276 47784 Håvard Ramstad Sparebank 1 M 35-39 05:19:17 35.70
277 52036 Kåre Andresen Eidsvoll SK M 45-49 05:19:30 35.68
277 50825 Kjell Magne Tangen Torpa IL M 45-49 05:19:30 35.68
279 40966 Håvard Stubbom Mv SK M 25-29 05:19:38 35.66
280 68560 Gudmund Knai Hurdal IL M 45-49 05:19:44 35.65
281 29995 Trond Viding Tvedt Sportsklubben Ceres M 35-39 05:20:34 35.56
282 69582 Lars Agnalt Vamnes Racing Club M 20-24 05:20:39 35.55
283 70389 Kjetil André Dalheim Norway M 25-29 05:20:50 35.53
283 68602 Torstein Elvsaas BBS M 30-34 MTB 05:20:50 35.53
283 29051 Sverre Johan Stener BBS M 25-29 MTB 05:20:50 35.53
283 50635 Petter Torgersen BBS M 30-34 MTB 05:20:50 35.53
287 33897 Håkon Tangen Sportsklubben Rye M 25-29 05:21:04 35.50
288 35517 Jarle Grimstad Elektrovakuum BIL M 35-39 MTB 05:21:07 35.50
289 68587 Viggo Eriksen Telenor M 25-29 05:21:30 35.45
289 70390 Asbjørn Guneriussen Håndverksbygg AS M 50-54 05:21:30 35.45
289 68684 Per Reklingsholmen Håndverksbygg AS M 60-64 05:21:30 35.45
289 40638 Petter Spilling Bærum og Omegn CK M 30-34 05:21:30 35.45
293 37953 Elisabeth Kristiansen Østmarka IL K 35-39 05:21:41 35.43
293 65559 Steinar Martinsen Norway M 35-39 05:21:41 35.43
295 70391 Reidar Henriksen Solum Terreng SK M 35-39 05:21:54 35.41
296 70392 Kjetil Barvik BBS M 30-34 05:22:01 35.40
296 52300 Øystein Lysvik 3 T Trondheim M 40-44 05:22:01 35.40
298 65593 Paul Martin Nerby Norway M 30-34 05:22:06 35.39
299 68936 Trond Kvale Gåping IL M 30-34 MTB 05:22:18 35.37
299 42758 Per Erik Nyrud Norway M 40-44 MTB 05:22:18 35.37
301 44226 Finn Einar Graff Trysil SK M 40-44 05:22:29 35.35
302 47510 Kari Strømstad Asker CK K 35-39 05:22:36 35.33
303 30429 Frank Thommesen Årvoll IL M 35-39 05:23:03 35.28
304 68566 Lars Gunder Gundersen Felgen M 40-44 05:23:08 35.27
304 51513 Harald Nordhagen Sportsklubben Rye M 55-59 05:23:08 35.27
304 34761 Marius Ralger Sportsklubben Rye M 30-34 05:23:08 35.27
307 65809 Erik Skåden Brumunddal SK M 35-39 05:23:21 35.25
308 45520 Bjørn Erik Langtangen Sportsklubben Rye M 40-44 05:23:28 35.24
309 70393 John Arne Stern Stian Sport AS M 20-24 05:23:47 35.20
310 64416 Willy Kristiansen Moelven SK M 45-49 05:23:50 35.20
311 46992 Roar Grime Auranor BIL M 45-49 05:23:57 35.19
311 42489 Trond Kristensen Hydro Glomfjord BIL M 50-54 05:23:57 35.19
311 68324 Yngve Krogh Hydro Glomfjord BIL M 45-49 05:23:57 35.19
314 47221 Olaf Heggen Hadeland CK M 55-59 05:23:59 35.18
314 28131 Rune Kvale Keller Bil M 35-39 MTB 05:23:59 35.18
316 68610 Kjell Erik Furnes Sportsklubben Ceres M 35-39 05:24:11 35.16
317 69633 Per Haukedalen Arena Sport M 45-49 MTB 05:24:25 35.13
318 68543 Rune Andersen BBS M 35-39 05:24:28 35.13
319 65720 Terje Faraasen Oslo Politis IL M 50-54 05:24:41 35.11
319 64091 Bjørn Fjeldstad Veidekke M 50-54 MTB 05:24:41 35.11
319 69499 Mats Erik Moen Hakadal IL M 30-34 05:24:41 35.11
322 41464 Thomas Holm Norway M 25-29 05:25:41 35.00
322 70394 Morten Wettergreen ABB Oslo Team Extreme M 25-29 MTB 05:25:41 35.00
324 70395 Ola Kaurstad Ottadalen SK M 16-19 05:25:45 34.99
325 69672 Einar Agnalt Vamnes Racing Club M 16-19 05:25:53 34.98
325 68351 Bjørn Tore Aune Norway M 30-34 MTB 05:25:53 34.98
327 70396 Vidar Tangerud Sarpsborg SK M 40-44 05:26:08 34.95
328 69979 Sulev Luik Estonia M 25-29 05:26:33 34.91
329 67083 Nils-Hugo Almelid Norway M 35-39 05:27:16 34.83
330 47983 Thomas Ruud Lommedalen Bygg AS M 35-39 MTB 05:27:29 34.81
331 47463 Rune Gjesdahl CK Nittedal M 40-44 05:27:36 34.79
331 44867 Rolv Odde Ottadalen SK M 50-54 05:27:36 34.79
333 70397 Ingrid Jevne Framstad Toten Treningssenter K 30-34 MTB 05:28:10 34.73
334 70398 Tiril Schjølberg Sunnaas BIL K 16-19 05:28:52 34.66
335 67906 Atle Oddevald Norway M 30-34 05:28:55 34.65
336 47401 Per-Eivind Eriksson Norway M 30-34 05:29:06 34.63
337 68222 Gjermund Kveno PULS M 35-39 05:29:29 34.59
338 49748 Åge Berglund Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 MTB 05:29:34 34.59
338 47391 Ove-Egil Eriksen Hamar B.I.R. M 40-44 05:29:34 34.59
338 47984 Sverre Haugerud IK Hero M 60-64 05:29:34 34.59
341 45751 Torbjørn Lundgaard Norway M 55-59 MTB 05:29:48 34.56
342 67708 Tor Holtet Norway M 45-49 05:29:58 34.54
343 68186 Ole Starup PULS M 45-49 05:30:06 34.53
344 48809 Morten W. Røstad Sportsklubben Ceres M 40-44 05:30:43 34.47
345 70400 Christoffer Fjellheim 3 T Trondheim M 25-29 05:31:09 34.42
346 34974 Bjørnar Johansen IF Frøy M 55-59 05:31:15 34.41
347 70401 Morten Armør IF Frøy M 45-49 05:31:23 34.40
347 47440 Øystein Engen IF Frøy M 50-54 05:31:23 34.40
347 48924 Per Erik Jørgensen Dagbladets Sportsklubb M 35-39 05:31:23 34.40
347 44745 Vidar Simonsen Sportsklubben Rye M 45-49 05:31:23 34.40
347 45397 Lorentz Tanner IF Frøy M 45-49 05:31:23 34.40
352 67815 Odd Henning Østereng Norske Skog Follum M 35-39 MTB 05:31:38 34.37
353 33850 Magnus Sønsteby Felgen M 25-29 05:31:48 34.35
354 70403 Per Bechmann-Pedersen Gjøvik CK M 45-49 05:32:18 34.30
355 68535 Raymond Barlien Frikransen SK M 35-39 05:32:41 34.26
356 70404 Jo Dale Goodtech Biovac M 30-34 05:33:43 34.16
356 36705 Oddvar Dramstad Goodtech Biovac M 45-49 MTB 05:33:43 34.16
356 69612 Kristian Heggedal Goodtech Biovac M 35-39 05:33:43 34.16
356 70013 Roger Martinsen Goodtech Biovac M 35-39 05:33:43 34.16
356 36714 Eskil Møllegaard Goodtech Biovac M 35-39 05:33:43 34.16
361 70405 Even Igjær Sportsklubben Rye M 45-49 05:33:53 34.14
362 65444 Ole Stian Bockelie Gruppetto M 25-29 05:34:10 34.11
363 70057 Gunnar Aslesen Dagbladets Sportsklubb M 40-44 05:34:45 34.05
364 40689 Thomas Nilsen Norway M 30-34 05:34:59 34.03
365 68768 Niels Henrik Sørensen Sunnaas BIL M 45-49 05:35:11 34.01
366 67783 Lars Erik Wenner Norske Skog Follum M 45-49 MTB 05:35:26 33.98
367 47272 Lise Magnussen Jømna/Heradsbygd CK K 35-39 MTB 05:35:30 33.97
367 68578 Toril Thorkildsen Jømna/Heradsbygd CK K 25-29 MTB 05:35:30 33.97
369 62667 Geir Håvard Halvorsen ASKO Brumunddal M 45-49 MTB 05:35:33 33.97
370 70407 Bjørn Morønning Terra Finans BIL M 35-39 MTB 05:35:35 33.97
371 68679 Stein Erik Borgen Håndverksbygg AS M 50-54 05:35:44 33.95
371 48901 Willy Kolboholen Håndverksbygg AS M 50-54 05:35:44 33.95
373 64596 Lars Hagen Henriksen Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 05:35:53 33.94
374 40725 Terje Størset Oslo Sportslager M 30-34 05:36:45 33.85
375 68262 Henning Saugstrup Strand ElektroVakuum BIL M 40-44 MTB 05:36:57 33.83
376 67712 Sten Frode Underhaug Asker CK M 30-34 05:37:51 33.74
377 70408 Tim Grossman Coca Cola M 35-39 05:37:53 33.73
378 45471 Stig Hovland Raufoss CK M 30-34 05:39:08 33.61
379 68242 Anders Dybwad Oslo Øst Malt Union M 35-39 05:39:17 33.60
379 64373 Ingar Heggedal Goodtech Biovac M 35-39 MTB 05:39:17 33.60
379 70409 Lars Møinichen Hødal Norway M 30-34 05:39:17 33.60
379 69545 William Steven Kirwin Norway M 40-44 05:39:17 33.60
379 41867 Reidar Larsen Goodtech Biovac M 50-54 MTB 05:39:17 33.60
379 70410 Bjørn Tore Mølsæter Oslo Sykkelcompagni M 30-34 05:39:17 33.60
379 68698 Bjørn Ottesen Sportsklubben Rye M 25-29 05:39:17 33.60
379 68243 Jan Erik Ovesen Olso Øst Malt Union M 30-34 05:39:17 33.60
379 70014 Tom Sameien Goodtech Biovac M 25-29 05:39:17 33.60
379 69529 Karl Jacob Tholfsen Oslo Sykkelcompagni M 30-34 05:39:17 33.60
389 70411 Knut Andresen Norway M 30-34 05:39:31 33.57
389 70412 Gunnar Megård Gunnar & Knuts SK M 40-44 05:39:31 33.57
389 68567 Mariusz Rochowicz Schøyen Oslo Øst Malt Union M 35-39 05:39:31 33.57
389 49232 Dan Wright Sportsklubben Rye M 40-44 05:39:31 33.57
393 68595 Christoffer Sundin Norway M 30-34 05:40:04 33.52
394 51493 Thomas Henricson Oslo Sportslager M 35-39 05:40:21 33.49
395 70413 Vegard Høyme Ramen Ottadalen SK M 16-19 05:40:24 33.49
396 70414 Knut Kristian Baadshaug Eidsvoll Svømmeklubb M 16-19 05:40:30 33.48
397 64486 Jan Fredrik Hornemann Norway M 55-59 05:40:34 33.47
398 70415 Roger Gotheim Norway M 35-39 05:41:05 33.42
399 67431 Tor Andersen Lillehammer Pilen M 40-44 05:41:07 33.41
400 70416 Kjell Nergård Oslo Sportslager M 40-44 05:41:28 33.38
401 67914 Kristine Kronstad Falck K 25-29 05:41:39 33.36
401 33599 Ståle Murud Falck M 35-39 05:41:39 33.36
403 70108 Bård E. Strauman Sportsklubben Rye M 40-44 05:41:43 33.36
404 44763 Tom Gjellum Sportsklubben Rye M 45-49 05:41:53 33.34
404 70085 Nina Groth Arcus BIL K 40-44 05:41:53 33.34
406 64489 Erik Finstuen Norway M 40-44 05:41:59 33.33
407 67126 Lars Martin Reitan Norway M 35-39 05:42:17 33.30
408 47271 Paul Holen Ottadalen SK M 45-49 05:42:18 33.30
409 67739 Kjell Åge Hagland Hydro Glomfjord BIL M 45-49 05:42:22 33.29
410 69990 Leif Aulie Oslo Sportslager M 25-29 05:42:44 33.26
411 67771 Terje Kjølseth Bærum og Omegn CK M 45-49 05:43:31 33.18
412 70417 Bertil Alexandersen Fredrikstad Skiklubb M 45-49 MTB 05:43:47 33.16
412 70418 Christhoper Staat Fredrikstad SK M 20-24 05:43:47 33.16
414 67084 Bjørn Pedersen BTOT SK M 40-44 05:43:57 33.14
415 47515 Bjørn Krøkje Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 MTB 05:44:29 33.09
416 68776 Rolf Martin Jønsson Sunnaas BIL M 40-44 MTB 05:44:46 33.06
416 70419 Caroline Tangen Sjåstad/Vestre Lier IL K 16-19 05:44:46 33.06
418 45956 Øystein Berg Isaksen Norway M 25-29 05:44:47 33.06
419 47615 Anne Stubberud Evensen Asker CK K 40-44 05:44:50 33.05
419 69811 Alf Gunnestad Asker CK M 50-54 05:44:50 33.05
419 67947 Karen Mette Hennig Asker CK K 35-39 05:44:50 33.05
419 68804 Vegard Karlsen Asker CK M 25-29 05:44:50 33.05
419 65588 Leif Kristensen Asker CK M 50-54 05:44:50 33.05
419 70420 Lars Erik Lindblad Asker CK M 30-34 05:44:50 33.05
419 70421 Trond Skjelbred Asker CK M 35-39 05:44:50 33.05
426 40899 Rolf-Eric Birknes Norway M 25-29 05:45:01 33.04
426 69652 Vegard Thomassen Gamle Ola/Kræmen M 25-29 05:45:01 33.04
428 69683 Torfinn Fossum Gjøvik CK M 65-69 05:45:05 33.03
429 67963 Øyvind Solbakken Sunnaas BIL M 30-34 MTB 05:45:18 33.01
430 70422 Jørn Jakobsen SAS Ski og Tråkk M 30-34 MTB 05:45:26 33.00
431 70423 Anders Lauten Team Faraasen M 16-19 05:45:27 33.00
431 70424 Johs. Mangersnes Fredrikstad SK M 40-44 05:45:27 33.00
431 70425 Thomas Vollsæter Old&Young M 25-29 MTB 05:45:27 33.00
434 70426 Silje Rafaelsen Oslostudentenes IK Sykkel K 25-29 05:45:31 32.99
435 35501 Ulf-Christian Dahle Norway M 35-39 05:45:34 32.98
436 70091 Audun Halvorsen Torshov Sport As M 35-39 05:45:39 32.98
437 67758 Odd Inge Aaheim Lillehammer CK M 35-39 05:45:51 32.96
438 50653 Ola Grini Terra Finans BIL M 35-39 MTB 05:46:00 32.94
439 70427 Espen S. Moe Norway M 20-24 05:46:28 32.90
440 67794 Vidar Doknes NEIL M 40-44 05:46:37 32.88
440 67196 Karsten Sjøli NEIL M 55-59 05:46:37 32.88
442 70428 Toralf Trosten SAS Ski og Tråkk M 40-44 MTB 05:47:10 32.83
443 41002 Aage Berge Norway M 40-44 MTB 05:47:23 32.81
444 115831 Sverre Amundsen Norway M 60-64 05:47:26 32.81
445 68674 William Stubberud EV BIL M 16-19 05:47:45 32.78
446 30439 Runar Warholm Celcius Solskjerming M 35-39 05:48:09 32.74
446 35530 Thor Hallvard Østmoen Elektrovakuum BIL M 35-39 05:48:09 32.74
448 65005 Nils Kåre Morsund Eiker CK M 45-49 05:49:17 32.63
448 68959 Kai R. Wahl Skattedirektoratets BIL M 35-39 05:49:17 32.63
450 69527 Tina Andreassen Ringerike SK K 25-29 05:49:28 32.62
450 36649 Hans Petter Bjørseth Team Nordlia M 35-39 05:49:28 32.62
450 67044 Fred Tore Bråthen Eidsvoll SK M 40-44 05:49:28 32.62
450 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 35-39 05:49:28 32.62
450 35765 Beate Engebretsen Eidsvoll SK K 30-34 05:49:28 32.62
450 70429 Sonja Hittnes Eidsvoll SK K 35-39 MTB 05:49:28 32.62
450 67754 Terje Vian Eidsvoll SK M 45-49 05:49:28 32.62
457 40892 Knut Grøndal Vang Sklf M 35-39 MTB 05:49:38 32.60
457 70430 Øystein Skeie Norway M 25-29 05:49:38 32.60
459 34968 Jo Engebretsen Eidsvoll SK M 35-39 05:49:41 32.60
460 68355 Reidar Skuland Tirsdags Expressen 1 M 50-54 MTB 05:49:43 32.59
461 124496 Lars Jacobsen Ella 2004 M 25-29 MTB 05:50:02 32.56
462 49749 Ulf Iversen Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 MTB 05:50:08 32.55
463 121998 Vidar Moen CK Nittedal M 45-49 05:50:16 32.54
464 70432 Jørund Myhrberg Norway M 45-49 05:50:20 32.54
465 47977 Tove Irene Larsen Hakadal IL K 35-39 MTB 05:50:38 32.51
466 62534 Egil Holstad K/S Norge M 40-44 05:51:19 32.44
467 65748 Sigve Bolstad Iversen Group M 35-39 MTB 05:51:58 32.38
467 68381 Torkil R. Iversen Iversen Group M 30-34 MTB 05:51:58 32.38
469 68673 Anette Bjerve Gyldendal BIL K 40-44 MTB 05:52:19 32.35
470 46641 Jan Jensen Statoil BIL M 40-44 05:52:22 32.35
471 68641 Tomas Nydal Norway M 25-29 MTB 05:52:26 32.34
472 70433 Randi Kvåle Norway K 30-34 05:52:32 32.33
473 70434 Espen Virik Easy Rider M 30-34 MTB 05:52:36 32.33
474 35132 Bent Erik Vangberg Olden Blandevann M 35-39 MTB 05:52:41 32.32
475 70435 Tony Haugen Alpharma M 25-29 05:52:49 32.31
476 67184 Rolf Løken LV M 30-34 05:52:51 32.30
476 33439 Espen Næss LV M 30-34 05:52:51 32.30
476 32468 Trond Særsten LV M 30-34 05:52:51 32.30
476 67843 Trond Aamodt LV M 30-34 05:52:51 32.30
480 70058 Stig Vesterheim Norway M 25-29 MTB 05:53:07 32.28
481 68752 Inge Hjelmfoss Hewlett Packard M 40-44 05:54:10 32.18
482 70436 Jan-Henrik Høylund Norway M 25-29 05:54:20 32.17
483 67658 Johnny Olsen Elixia Hønefoss M 45-49 05:54:24 32.16
484 66616 Trond Bøe Sportsklubben Rye M 50-54 05:54:56 32.11
484 70437 Alexander Bøe Sportsklubben Rye M 16-19 05:54:56 32.11
484 68283 Jan Erik Prestrud Nes Sportsklubb M 50-54 05:54:56 32.11
487 68312 Dag Robert Funner Rocket M 16-19 MTB 05:55:12 32.09
488 70438 Dag Øen K/S Norge M 30-34 05:55:16 32.08
489 70120 Thore Hovind Fredrikstad SK M 45-49 05:55:24 32.07
490 64851 Egil Stensrud Norway M 65-69 05:55:29 32.06
491 40741 Janne Smauget Fredrikstad SK K 20-24 05:55:38 32.05
492 70439 Jørn Andersen Norway M 30-34 05:55:42 32.04
492 50067 Morten Fundingsrud Norway M 30-34 05:55:42 32.04
494 34067 Fred Gyldenaas Interlogix M 40-44 05:55:43 32.04
495 33645 Agnar Dahl Interlogix M 40-44 05:55:53 32.03
495 34060 Svenn Haagsma Interlogix M 45-49 05:55:53 32.03
497 32063 Henry Skår Hydro BIL M 50-54 05:56:01 32.02
498 34017 Magnus Høyby Team Høyby M 25-29 05:56:14 32.00
499 67862 Leif-Erik Skogly SAS M 35-39 05:56:25 31.98
500 69168 Kari Finni Magnussen Iversen Group K 35-39 MTB 05:57:34 31.88
500 49071 Arne Magnussen Iversen Group M 35-39 MTB 05:57:34 31.88
502 47232 Johnny Ingebrigtsen Berksøy IL M 50-54 05:57:37 31.87
503 68383 Hans R. Iversen Iversen Group M 60-64 MTB 05:57:48 31.86
504 70086 William Karlsen SAS M 45-49 MTB 05:57:50 31.85
505 42696 Harald Torgersen Tine Meieriet Øst M 35-39 MTB 05:57:58 31.84
506 67188 Erik Høien Hasle/Løren M 55-59 05:58:11 31.82
507 44909 Ken Mikalsen Locu AS M 30-34 05:58:20 31.81
508 67288 Jørgen Tandberg IL Heming M 50-54 05:58:37 31.78
509 69218 Vidar Offigstad Norway M 30-34 05:59:06 31.74
510 65566 Jan Fredriksberg ASKO Brumunddal M 35-39 MTB 05:59:26 31.71
511 47506 Sissel Merete Barhaugen Asker CK K 40-44 05:59:35 31.70
512 42757 Morten Gran Elixia Sandvika M 45-49 MTB 05:59:58 31.66
513 64362 Egil Grendstad Hewlett Packard M 45-49 MTB 06:00:06 31.65
514 67730 Tone Dahle Bærum og Omegn CK K 55-59 06:00:08 31.65
515 68693 Frank Kvien Norway M 30-34 06:00:20 31.63
516 62708 Tore Erntsen Team Erntsen M 30-34 MTB 06:00:38 31.61
516 70130 Knut Hansen Easy Rider M 30-34 MTB 06:00:38 31.61
518 42473 Bjørn Ottar Lervik Team Erntsen M 35-39 MTB 06:00:49 31.59
519 70045 Sverre Murud Falck M 65-69 MTB 06:01:35 31.52
520 43738 Kolbjørn Presthegge Norway M 40-44 06:01:53 31.50
521 44416 Paul Olav Raade L ekspress M 30-34 MTB 06:02:56 31.41
522 68314 Aina Granaas Team Aktivum K 25-29 MTB 06:03:02 31.40
522 43656 Randi Kutlu Team Aktivum K 50-54 MTB 06:03:02 31.40
522 70094 Anna Kristin Rolstad Team Aktivum K 45-49 MTB 06:03:02 31.40
525 64195 Ole Kristian Ramsberg Norway M 40-44 06:03:16 31.38
526 67474 Per Engen Norway M 55-59 MTB 06:03:21 31.37
526 67870 Kjell Guldahl Norway M 50-54 MTB 06:03:21 31.37
528 65866 Svein Arve Nymoen Norway M 50-54 06:03:27 31.36
529 67571 Per Bruun K/S Norge M 40-44 06:03:36 31.35
530 48922 Celine Monrad-Haslum Norway K 30-34 MTB 06:04:14 31.29
531 122658 Rolf Hansen Easy Rider M 55-59 MTB 06:04:22 31.28
531 70440 Svein-Erik Hansen Easy Rider M 06:04:22 31.28
533 67832 Tim Bennett Norway M 35-39 06:04:47 31.25
534 45716 Sverre Gunnar Brunstad Amersham Health M 35-39 06:04:59 31.23
534 36980 Tien Tan Nguyen Amersham Health M 25-29 06:04:59 31.23
534 47400 Arne Ødegård Lågen CK M 35-39 06:04:59 31.23
537 68361 Tomm Einar Johansen Tirsdags Expressen 1 M 50-54 MTB 06:05:05 31.22
538 68357 Terje Syvaldsen Øren Sportsklubben Ceres M 25-29 06:05:20 31.20
539 35049 Rolf Kristian Kofoed ABB Oslo Team Extreme M 25-29 MTB 06:05:22 31.20
540 68295 Harde Kjenseth Gjøvik CK M 55-59 06:05:34 31.18
541 70441 Tor Anders Bache ASKO Brumunddal M 40-44 MTB 06:06:45 31.08
541 70442 Jon Ole Johansen ASKO Brumunddal M 40-44 MTB 06:06:45 31.08
543 44497 Petter Lindgren Follo SK M 55-59 06:07:03 31.05
544 68356 Tor Øyvind Stensaker Norway M 25-29 MTB 06:08:19 30.95
545 68930 Marius Asak Oslo Sportslager M 20-24 06:08:34 30.93
546 64638 Morten Sæthre Post- og Teletilsynet M 30-34 MTB 06:08:36 30.92
547 70005 Peder Helge Sandbakk Amfi Stryn M 45-49 MTB 06:08:39 30.92
548 69835 Alf Martin Almskår Amfi Stryn M 30-34 06:08:46 30.91
548 70443 Haldor André Hove Amfi Stryn M 25-29 MTB 06:08:46 30.91
550 67406 Øistein Wardenær Sunnaas BIL M 45-49 06:08:59 30.89
551 70444 Pål Arne Grøttem Goodtech Biovac M 35-39 06:09:13 30.87
552 70445 Bjarne Mørck Tine Meieriet Øst M 35-39 MTB 06:09:24 30.86
553 70446 Kariann Aga Nygård Amfi Stryn K 25-29 MTB 06:09:27 30.85
554 47301 Frank Hartvik Hartviksen Norway M 50-54 06:09:36 30.84
555 64541 Robert Dalberg Norway M 35-39 06:10:03 30.80
556 35299 Rune Kjøren Old&Young M 40-44 MTB 06:10:16 30.78
557 34983 Erik Solli Old&Young M 25-29 MTB 06:10:23 30.77
558 69150 Vegar Harstad Old&Young M 30-34 MTB 06:10:32 30.76
558 35298 Gro Wuttudal Kjøren Old&Young K 40-44 MTB 06:10:32 30.76
558 69692 Jan Lundsbakken Old&Young M 50-54 MTB 06:10:32 30.76
558 69694 Nils Erling Myhr Old&Young M 45-49 MTB 06:10:32 30.76
558 68655 Torill Normann Sportsklubben Rye K 40-44 06:10:32 30.76
558 70447 Torsten Skard Sportsklubben Rye M 60-64 06:10:32 30.76
564 67897 Signe Sandnes Team Aktivum K 45-49 MTB 06:10:41 30.75
565 70448 Roger Linnerud skiboms.no M 20-24 MTB 06:10:46 30.74
566 70449 Knut Olav Gaaseby Follo SK M 40-44 MTB 06:11:17 30.70
567 68653 Anne-Grethe Larsen Sportsklubben Rye K 35-39 06:11:20 30.70
568 42862 Kjell Teien Kjells Dream Team M 65-69 MTB 06:11:44 30.66
569 70450 Bård Hjorth Vestoppland Politi IL M 40-44 MTB 06:11:56 30.65
570 68211 Thor Erik Østberg Norway M 25-29 06:12:35 30.59
571 70136 Tonny Hansen Ullensaker CK M 30-34 06:12:42 30.58
572 48209 Jannicke Schanche Arcus / IF Frøy K 65-69 06:12:47 30.58
573 70451 Einar Grøttjord Norway M 50-54 06:12:58 30.56
573 64825 Arnar Grøttjord Norway M 50-54 06:12:58 30.56
575 78898 Svein Hansen Kreftregisteret M 45-49 MTB 06:13:05 30.55
575 68694 Nils Oddvar Skaga Ullevål Universitetssykehus BIL M 45-49 MTB 06:13:05 30.55
577 64757 Johan Fredriksberg ASKO Brumunddal M 55-59 MTB 06:13:06 30.55
578 69841 Arnar Nesset Telebil Lillehammer M 35-39 MTB 06:13:10 30.54
579 70452 Bjarne Odde Ottadalen SK M 35-39 06:13:16 30.54
580 70453 Are Ølstad lstad IT Support M 25-29 MTB 06:13:21 30.53
581 35292 Kjetil Bakke Dalen IL M 50-54 06:13:38 30.51
581 70454 Thomas Korsgaard AS Frankering Pitney Bowes M 06:13:38 30.51
583 69695 Jens Martin Vesterås Vestoppland Politi IL M 50-54 MTB 06:13:59 30.48
584 42720 Dag Iversen BTOT SK M 30-34 06:14:18 30.45
585 35514 Tove Strandhagen Follo SK K 50-54 MTB 06:14:26 30.44
586 37032 Inge Skålbones Norway M 40-44 MTB 06:14:46 30.41
587 51544 Tore Magne Heggen Gran IL M 55-59 MTB 06:15:20 30.37
588 93593 Thomas Mikkelsen K/S Norge M 30-34 06:15:21 30.37
589 68772 Pål Bjørge BTOT SK M 35-39 06:15:35 30.35
590 67256 Arnt Erik Brattås Vestoppland Politi IL M 35-39 06:15:43 30.34
590 64270 Roy Arne Granum Vestoppland Politi IL M 35-39 06:15:43 30.34
590 63145 Kim Hansen Vestoppland Politi IL M 20-24 MTB 06:15:43 30.34
593 64266 Geir Morten Bjerkvold Vestoppland Politi IL M 35-39 06:15:50 30.33
594 64272 Kristen Hagen SATS Gjøvik M 30-34 MTB 06:15:55 30.32
594 65557 André Thorsbakken Vestoppland Politi IL M 35-39 MTB 06:15:55 30.32
596 70455 Jesper Riis Christiansen K/S Norge M 25-29 06:15:59 30.32
597 68705 Arne Ivar Dragerengen Vestoppland Politi IL M 35-39 MTB 06:16:06 30.31
598 65618 Jan Harald Johansen Arendal Landrover Klubb M 30-34 06:16:10 30.30
599 64092 Jens Kristian Jensen Arendal Landrover Klubb M 30-34 06:16:32 30.27
600 70456 Nils Jørgen Fon K/S Norge M 35-39 06:16:36 30.27
600 70457 Tone Fosshaug Schenker K 25-29 MTB 06:16:36 30.27
600 50426 Lars Straumsheim Arendal Landrover Klubb M 40-44 06:16:36 30.27
603 69820 Olav Kleiveland AS Frankering Pitney Bowes M 30-39 06:17:01 30.23
604 67848 Bjørn Troberg Osl M 45-49 06:17:19 30.21
605 68325 Magne Nordheim COMA Tours Inc. M 40-44 MTB 06:18:33 30.11
606 70458 Elizabeth Schmidt Eiker CK K 25-29 MTB 06:18:40 30.10
607 51408 Tor Gunnar Hotvedt Norway M 50-54 06:18:50 30.09
608 44819 Oddbjørn Ringset Ålesund og Omegn CK M 50-54 MTB 06:19:02 30.07
609 68339 Hilde Nøvik Traasdahl Norway K 40-44 MTB 06:19:14 30.06
610 68022 Gunnar Strandhagen Bosch Rexroth M 55-59 MTB 06:19:20 30.05
611 66015 Jan Freddy Aurstad Norway M 55-59 06:19:23 30.04
612 36741 Kjell Bjarne Midtbø Veidekke M 40-44 06:19:32 30.03
613 21340 Bjørn Erik Kristiansen Wil M 55-59 MTB 06:19:41 30.02
614 70459 Jostein Hilde Amfi Stryn M 55-59 MTB 06:19:49 30.01
614 69768 Jon Bjarne Nytun Amfi Stryn M 50-54 MTB 06:19:49 30.01
616 68774 Bjørn Høgseth Norodd M 45-49 06:19:57 30.00
617 70460 Kristian Gundersen Norodd M 45-49 06:20:13 29.98
618 64186 Ole Staff Norway M 35-39 06:20:22 29.97
619 42737 Finn Sveiven IF Frøy M 45-49 06:20:23 29.96
620 70461 Anne Gro Gjerdal Hønefoss Skiskyttersklubb K 20-24 06:20:27 29.96
621 68769 Arve Olsen Norodd M 45-49 06:20:28 29.96
622 67471 Rikard Sandberg Stovner Videregående Skole M 60-64 06:20:39 29.94
623 65844 Karin Østerbø Gabrielsen Golden Girls K 40-44 MTB 06:20:51 29.93
623 67510 Eva Pram Graziano Golden Girls K 45-49 MTB 06:20:51 29.93
625 83313 Einar Hansen Vestoppland Politi IL M 45-49 MTB 06:20:57 29.92
626 42759 Kai Pettersen Follo SK M 40-44 MTB 06:21:05 29.91
627 70462 Lars Lilleberg Iversen Group M 45-49 MTB 06:21:26 29.88
627 64456 Jan Nygård Amfi Stryn M 45-49 MTB 06:21:26 29.88
629 68382 Monica Hassel Iversen Iversen Group K 35-39 MTB 06:21:27 29.88
630 68775 Pål Jacobsen Old&Young M 50-54 MTB 06:21:29 29.88
630 70463 Hanne Aandstad Old&Young K 25-29 MTB 06:21:29 29.88
632 68862 Eline Solberg Norway K 35-39 06:21:48 29.85
632 65859 Mari Staff Norway K 35-39 06:21:48 29.85
634 30057 Turid Goa Team Aktiv Sykkel Stavanger K 35-39 06:21:51 29.85
634 26125 Marit Helen Jakobsen Statoil BIL K 40-44 06:21:51 29.85
634 29890 Trine Midthassel Statoil BIL K 40-44 06:21:51 29.85
637 45218 Jan Frode Helmersen Norodd M 50-54 06:21:56 29.84
638 67199 Steinar Hagelund Hard Drivers M 30-34 MTB 06:22:26 29.80
638 67019 Roar Johansen Hard Drivers M 40-44 MTB 06:22:26 29.80
638 67200 Jan Kleven Hard Drivers M 40-44 MTB 06:22:26 29.80
641 70464 Erik Bakken Hard Drivers M 40-44 MTB 06:22:30 29.80
641 145922 Trond Berg Hard Drivers M 45-49 MTB 06:22:30 29.80
641 49161 Hans-Morten Blikseth Toten Treningssenter M 40-44 MTB 06:22:30 29.80
641 70465 Roger Ihle Hard Drivers M 40-44 MTB 06:22:30 29.80
641 69215 Bjørn Erik Ihle Hard Drivers M 35-39 MTB 06:22:30 29.80
641 70466 Tor Kjetil Kongsrud Hard Drivers M 40-44 MTB 06:22:30 29.80
641 68417 Frank Rune Lien Hard Drivers M 40-44 MTB 06:22:30 29.80
641 70467 Morten Mangseth Hard Drivers M 35-39 MTB 06:22:30 29.80
641 67201 Gunnar Martinsen Hard Drivers M 40-44 MTB 06:22:30 29.80
650 65812 Oddvar Grindahl Landveisturistene M 45-49 MTB 06:22:40 29.79
651 43879 Alf Andreas Teksum Hard Drivers M 40-44 MTB 06:22:45 29.78
652 35424 Morten Amundsen Toten Treningssenter M 45-49 MTB 06:22:53 29.77
652 65774 Torkild Senstad Toten Treningssenter M 50-54 MTB 06:22:53 29.77
652 65776 Øivind Solbjør Norodd M 50-54 06:22:53 29.77
655 43889 Bård Henriksen Toten Treningssenter M 30-34 MTB 06:23:03 29.76
655 65771 Elin Midthus Toten Treningssenter K 30-34 MTB 06:23:03 29.76
657 64560 Geir Egil Mikkelsen ASKO Brumunddal K 40-44 MTB 06:23:04 29.75
658 43947 Henning Dahle Hydro Oslo BIL M 65-69 06:23:26 29.73
659 35361 Linda Horn Re SK K 25-29 06:23:52 29.69
660 35066 Kjell Otto Jørgensen Nannestad Trim og Helse M 45-49 06:24:17 29.66
661 64251 Erik Børresen Ottestad IL M 45-49 MTB 06:24:27 29.65
661 62665 Tommy Eriksen Ottestad IL M 30-34 MTB 06:24:27 29.65
661 68303 Rune Skovly Ottestad IL M 40-44 06:24:27 29.65
661 65679 Øystein Bakken Vold Ottestad IL M 30-34 MTB 06:24:27 29.65
661 42502 Kristoffer Woxvold Brumunddal SK M 25-29 06:24:27 29.65
666 68308 Yngve Pettersen Lillehammer Pilen M 45-49 06:24:32 29.64
667 43862 Martien Van Dorp Norway M 45-49 06:24:53 29.61
668 69659 Steffen Kongsrud Norway M 40-44 MTB 06:25:29 29.57
669 68825 Kristin Smerkerud Ullevål Universitetssykehus BIL K 25-29 06:25:37 29.56
670 43077 Øystein Brandsnes AXIS-SHIELD POC M 45-49 MTB 06:26:16 29.51
670 70469 John Paulsen Euro-Heis A/S BIL M 45-49 06:26:16 29.51
670 70468 Espen Paulsen Euro-Heis A/S BIL M 16-19 06:26:16 29.51
670 37178 Terje Pettersen Euro-Heis A/S BIL M 45-49 06:26:16 29.51
674 70470 Tom Grønstad Team Skiboms M 20-24 MTB 06:26:37 29.48
675 70471 Jostein Grimsmo Old&Young M 45-49 MTB 06:26:40 29.48
675 35300 Trond Helge Myrvang Feiring IL M 20-24 06:26:40 29.48
677 70472 Solveig Fagerli Feiring IL K 25-29 06:26:52 29.46
677 68811 Claus Limbodal Feiring IL M 30-34 06:26:52 29.46
677 70082 Merethe Sveum Tofte Feiring IL K 35-39 06:26:52 29.46
680 68618 Jan Bjørgo Frikransen SK M 30-34 06:26:57 29.46
681 70065 Roger Bamrud Feiring IL M 30-34 06:27:05 29.45
682 28229 Shahzad Rana Sharepoint Bikers M 35-39 06:27:29 29.42
682 70263 Lasse Ruud Sharepoint Bikers M 35-39 06:27:29 29.42
684 67148 Terje Brobakken Raufoss CK M 45-49 06:27:30 29.41
685 70126 Tom Stryken Åssiden Fotball M 35-39 MTB 06:27:55 29.38
686 70169 Line Brevik Andersen Sportsklubben Rye K 35-39 06:29:07 29.29
686 45232 Arve Brevik Sportsklubben Rye M 65-69 06:29:07 29.29
688 68601 Arne Berget FMC Kongsberg M 55-59 06:29:31 29.26
688 70473 Kjell Kulvedrøsten Eleverum Handball M 50-54 06:29:31 29.26
690 64633 Morten Lund BLylaget IL M 25-29 06:29:52 29.24
691 67204 Svein Haavik Norges Bank M 40-44 MTB 06:29:59 29.23
692 67943 Petter Stubberud EV BIL M 45-49 06:30:14 29.21
693 68394 Harald Balke Vestoppland Politi IL M 50-54 MTB 06:30:38 29.18
694 68328 Lars Gøsta Nordin Tirsdags Expressen 1 M 50-54 MTB 06:31:16 29.13
695 68562 Lars Tarøy Bærum og Omegn CK M 45-49 06:31:57 29.08
696 68723 Torgeir Lindtveit Servi Motion Control M 40-44 MTB 06:32:55 29.01
697 36150 Svein Erik Bärnholdt SKD BIL M 30-34 06:34:04 28.92
698 68725 Jon Lindtveit Kolbotn IL M 16-19 06:34:09 28.92
699 44592 Anders Flydal Norway M 30-34 06:34:56 28.86
700 35504 Kai Kristiansen Dagbladets Sportsklubb M 30-34 06:36:30 28.75
700 67835 Bjørn Reiss-Jacobsen SAS Ground Services M 35-39 MTB 06:36:30 28.75
702 70474 Marin Bjerkenes SAS Ground Services M 40-44 MTB 06:36:38 28.74
703 70178 Knut Sandbakk Amfi Stryn M 45-49 06:39:01 28.57
704 122652 Knut Hansen Norway M 40-44 MTB 06:39:03 28.56
705 67412 Hildur Grainger Norway K 45-49 06:39:53 28.50
705 32987 Arild Hammer Norway M 45-49 06:39:53 28.50
707 69362 Stian Martinsen Eidsvoll SK M 16-19 06:40:28 28.46
708 36819 Geir Akselsen Dagbladet / IF Frøy M 40-44 06:40:40 28.45
709 70475 Mathias Lie Eide Eidsvoll SK M 15 06:40:42 28.45
710 43807 Christian Flemmen Johansen Høybråten & Stovner M 20-24 06:41:01 28.42
711 35505 Ole Petter Larsen Østlendingen M 30-34 06:41:04 28.42
712 70476 Thormod Lunde Sarpsborg SK M 55-59 06:41:13 28.41
713 43928 Sigval Robberstad Kvinnherad Bedriftsidrettslag M 60-64 MTB 06:43:03 28.28
714 70477 André Røstadstuen Norway M 30-34 06:43:33 28.24
715 66023 Solveig Løvstad Tele Glimt BIL K 50-54 MTB 06:44:15 28.20
716 65795 Janne Irene Bjørklund Ottadalen SK K 35-39 MTB 06:44:59 28.14
716 70478 Tove Lillebråten Ottadalen SK K 50-54 MTB 06:44:59 28.14
716 66060 Roar Lysaker Norway M 60-64 06:44:59 28.14
719 49315 Egil Langseth Norway M 30-34 06:45:16 28.12
720 47429 Britt-Ingvild Børve Reclameservice K 35-39 06:46:25 28.05
720 68465 Hege Hansen Reclameservice K 30-34 06:46:25 28.05
720 69722 Svein Harald Johnsen Reclameservice M 35-39 06:46:25 28.05
723 69766 Jonny Nils Bolset Amfi Stryn M 45-49 06:46:34 28.03
724 70479 Einar Kristensen Falck M 60-64 06:46:35 28.03
725 64591 Ole Kristian Gjerlaug Toten Treningssenter M 35-39 MTB 06:47:01 28.00
726 70480 Jørgen Hurum Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 MTB 06:47:09 27.99
727 70481 Aina Faråsbrendan Toten Treningssenter K 35-39 MTB 06:47:16 27.99
727 64592 Gustav Gaarder Toten Treningssenter M 50-54 MTB 06:47:16 27.99
727 34973 Monica Jakobsen Toten Treningssenter K 30-34 MTB 06:47:16 27.99
727 70482 Åse-Mai Leridal Toten Treningssenter K 40-44 MTB 06:47:16 27.99
731 44646 Per Olaussen Dagbladets Sportsklubb M 45-49 06:47:31 27.97
732 70236 Jon Einar Aandal Ullevål Universitetssykehus BIL M 45-49 MTB 06:47:35 27.96
733 65990 Trond Henning Asmyhr Holmestrand SK M 50-54 06:47:59 27.94
734 68364 Emma Brynstad Brumunddal SK K 16-19 06:49:20 27.85
734 68791 Gunhild Lerstad Brumunddal SK K 16-19 06:49:20 27.85
736 67407 Knut Grydeland Sunnaas BIL M 50-54 06:49:24 27.84
737 33139 Vidar Melvær Antonsen Mangus M 25-29 MTB 06:49:31 27.83
738 68831 Truls Magne Melvær Norway M 40-44 MTB 06:49:53 27.81
739 69822 Torstein Valset 3 T Trondheim M 55-59 06:50:20 27.78
740 68010 Oddbjørn Bergersen Norfolier AS M 40-44 06:50:48 27.75
741 70483 Stefan Paarmann Germany M 45-49 06:51:20 27.71
742 67599 Nils Christian Faaberg Norway M 35-39 06:51:23 27.71
743 70484 Odd Arne Edvardsen Solum Terreng SK M 25-29 06:51:33 27.70
744 70485 Johan Mangen Schenker M 45-49 MTB 06:52:19 27.64
745 70486 Stig Rune Aarø Norway M 30-34 06:52:23 27.64
746 68310 Per Helge Karstensen Norway M 55-59 06:52:34 27.63
747 69166 Bjørn Reiersgård OBIL M 40-44 06:52:42 27.62
747 68011 Ingeborg Thorsen Norway K 45-49 06:52:42 27.62
749 42725 Uwe Henzler Germany M 35-39 06:53:19 27.58
750 70487 Bengt Granheim Norway M 45-49 06:53:30 27.56
751 70489 Torbjørn Grimstad Norway M 50-54 06:53:42 27.55
751 70488 Sigve Grimstad Norway M 15 06:53:42 27.55
751 73451 Frank Olsen Feiring IL M 50-54 06:53:42 27.55
754 22588 Geir Fredriksen Street Mix M 50-54 MTB 06:53:50 27.54
754 65048 Bredo Hagberg Street Mix M 50-54 MTB 06:53:50 27.54
754 70490 Arve Konglevoll Street Mix M 50-54 MTB 06:53:50 27.54
754 69327 Johan S. Seland Street Mix M 50-54 MTB 06:53:50 27.54
758 70491 Kristian Hamre K/S Norge M 20-24 06:55:15 27.45
759 68288 Thomas Thorsteinsen Norway M 25-29 06:55:19 27.44
760 70492 Torgeir Wahl-Olsen K/S Norge M 45-49 06:55:31 27.43
761 65012 Øyvind Bjerkebro Ullevål Universitetssykehus BIL M 40-44 MTB 06:55:45 27.42
762 69269 Siri Åmot Iversen Group K 35-39 MTB 06:56:19 27.38
763 32831 Peter Michael Steckmest Bærum og Omegn CK M 40-44 MTB 06:56:22 27.37
764 68740 Thomas Fraurud Hulleberg & Bø AS M 35-39 MTB 06:57:54 27.27
765 64554 Per Bekken HA Bedrift M 50-54 06:58:01 27.27
765 64278 Solveig Holmen Hulleberg & Bø AS K 35-39 MTB 06:58:01 27.27
765 69158 Hans Meisingset Hulleberg & Bø AS M 40-44 MTB 06:58:01 27.27
765 67432 Geir Arne Strøm Norway M 40-44 MTB 06:58:01 27.27
769 119430 Jon Petter Westgaard Edb BIL M 40-44 MTB 06:58:25 27.24
770 70493 Ida Røhne Norway K 40-44 06:58:27 27.24
771 62996 Arne Idar Haugen Rognes IL M 35-39 MTB 06:58:29 27.24
772 49502 Tarjei Blåsås Nittedal IL M 35-39 MTB 06:58:47 27.22
773 88797 Arild Lorang Helstrup Eiker CK M 60-64 07:01:22 27.05
774 68852 Elisabeth Gylder Smestad Ella 2004 K 20-24 MTB 07:02:05 27.00
775 70494 Kjell Olav Tostensen Team Simplicity M 30-34 07:02:17 26.99
776 44743 Nils Erik Røe Tine Meieriet Øst M 25-29 MTB 07:02:32 26.98
777 70495 Sondre Rødsten Sondres Team M 16-19 07:03:24 26.92
777 43918 Wiggo Rødsten Sondres Team M 40-44 07:03:24 26.92
779 67895 Nina Andresen Team Aktivum K 45-49 MTB 07:03:59 26.88
780 70249 Jan-Frode Lervik Norway M 35-39 07:04:19 26.86
781 68719 Sigmund Evjen Norway M 50-54 07:05:08 26.81
782 70142 Ben Forsland Hydro Texaco Linderud M 30-34 MTB 07:06:01 26.75
782 67746 Børge Strandheim Hydro Texaco Linderud M 30-34 MTB 07:06:01 26.75
784 67330 Marianne Hope Kristiansen Janas AS K 45-49 07:06:41 26.71
785 66038 Harald Johansen Furukollen Psykiatriske Senter M 35-39 07:07:12 26.68
786 67217 Tore Lunde Veidekke M 40-44 MTB 07:07:29 26.66
787 70496 Turid Pedersen Oslo K 50-54 07:07:30 26.66
788 45796 Tore Gjøslien Asker CK M 60-64 07:07:32 26.66
789 69282 Johnny Øyre Schenker M 50-54 MTB 07:08:07 26.62
790 67351 Even Brun Stange Fritid M 55-59 MTB 07:08:43 26.59
790 70497 Drude Håkonsen Stange Fritid K 30-34 MTB 07:08:43 26.59
790 67358 Sverre Iversen Stange Fritid M 55-59 MTB 07:08:43 26.59
790 70498 Anne Jansen Stange Fritid K 25-29 MTB 07:08:43 26.59
790 70112 Nils Amund Røhne Stange Fritid M 55-59 MTB 07:08:43 26.59
790 67355 Stein Skjønberg Stange Fritid M 55-59 07:08:43 26.59
790 67363 Knut Sørensen Stange Fritid M 55-59 MTB 07:08:43 26.59
797 122648 Jostein Hansen Schenker AS M 35-39 07:08:45 26.58
798 68329 Trond Østby Norway M 55-59 MTB 07:09:18 26.55
799 36081 Bjørn Overaae Team Solby M 55-59 MTB 07:09:32 26.54
800 70499 Anne Tjønndal JK Grnd. Bodø K 16-19 MTB 07:11:17 26.43
801 70500 Arild Tjønndal JK Grnd. Bodø M 60-64 MTB 07:11:21 26.42
802 43703 Jan Petter Akselsen Astrazeneca M 45-49 07:11:32 26.41
802 66147 Hedda Akselsen Mandt Astrazeneca K 16-19 07:11:32 26.41
804 70501 Susanne Steffens Bakken Norway K 30-34 MTB 07:11:40 26.40
805 44301 Knut Åge Risberg Fodil M 25-29 07:13:07 26.32
806 68864 Ole-Petter Andreassen BTOT SK M 35-39 07:14:45 26.22
807 70502 Stig Johansen AS Frankering Pitney Bowes M 07:15:24 26.18
808 66012 Ylva Christine Katzenmaier Norway K 20-24 MTB 07:15:32 26.17
809 68796 Camilla Johannessen Norway K 20-24 MTB 07:15:57 26.14
810 68794 Borgny Røed Landveisturistene K 45-49 MTB 07:16:18 26.12
811 67146 Inge Østgaard H/L Bertel O.Steen M 55-59 07:17:09 26.07
812 69781 Thor Olav Snersrud Norway M 35-39 07:17:21 26.06
813 69687 Tore Kirkerud Eiker CK M 45-49 07:17:39 26.04
814 68780 Erik Hjelvin Norway M 45-49 MTB 07:20:23 25.88
815 68742 Kenneth Tilley Hulleberg & Bø AS M 45-49 MTB 07:20:39 25.87
816 67443 Anne Marie Esbjørnsen Hein OL K 50-54 07:20:50 25.86
817 70503 Cecilie Laugerud Norway K 07:20:55 25.85
818 68442 Terje Hjelvin Andersen Norway M 50-54 MTB 07:21:09 25.84
818 70504 Espen Groven Drammen CK M 30-34 07:21:09 25.84
820 70505 Jens Ramstad Toten Treningssenter M 35-39 MTB 07:21:21 25.82
821 70506 Frode Bakken Amfi Stryn M 50-54 07:22:41 25.75
822 65243 Arne Körner Haugen Romerike Politi IL M 55-59 MTB 07:23:11 25.72
822 70507 Hanne Jensen Spinnvill K 35-39 07:23:11 25.72
824 70216 Christian Winther Schenker M 25-29 MTB 07:23:37 25.69
825 50188 Eirik Winther DHL M 30-34 MTB 07:24:03 25.67
826 67517 Toril Kolås Lillehammer Sykehus BIL K 45-49 07:24:59 25.61
827 64806 Hege Kjær Norway K 40-44 MTB 07:25:01 25.61
828 70508 Morten Bjertnes Norway M 50-54 07:25:13 25.60
828 67486 Kjell Carlsen Norway M 50-54 07:25:13 25.60
830 35960 Ingar Hålien Norway M 50-54 07:26:54 25.50
831 68861 Jan Kilde Hafslund M 35-39 07:27:23 25.48
832 68822 Gro Margit Frøisland Lillehammer Sykehus BIL K 50-54 07:27:37 25.46
832 67519 Rønnaug Medby Lillehammer Sykehus BIL K 55-59 07:27:37 25.46
834 21006 Åsmund Bakken Norway M 50-54 07:28:08 25.43
834 70509 Knut Olav Schou Veritas BIL M 50-54 07:28:08 25.43
836 68744 Jan-Rasmus Vestnes Hof Idrettslag M 60-64 07:28:38 25.41
837 122301 Tommy Johansen Norway M 30-34 07:29:27 25.36
838 68800 Live Linde Moelven SK K 35-39 MTB 07:30:21 25.31
839 69785 Laila Landrø Grong Omdeling K 45-49 MTB 07:31:23 25.25
840 122281 Jan Erik Johansen Norway M 40-44 07:32:05 25.21
841 70510 Torkel Myre SAS M 25-29 MTB 07:32:10 25.21
842 69498 Leif Monsen VDL Team M 25-29 MTB 07:32:37 25.18
843 70297 Harald Hansen VDL Team M 35-39 MTB 07:32:48 25.17
844 70336 Øyvind Stenersen VDL Team M 35-39 MTB 07:32:59 25.16
845 70511 Hilde Hovind Frøysedal Amfi Stryn K 16-19 MTB 07:33:08 25.15
846 69666 Ulla Graff Schenker K 25-29 MTB 07:33:18 25.14
846 70512 Ragnar Skårer VDL Team M 60-64 MTB 07:33:18 25.14
846 65707 Laila Mathilde Vikan Schenker K 30-34 MTB 07:33:18 25.14
849 70513 Serge Yves Feniant Norway M 45-49 MTB 07:33:33 25.13
850 70515 Terje Sivertsen Norway M 55-59 07:34:14 25.09
850 70514 Endre Sivertsen Norway M 16-19 07:34:14 25.09
852 67473 Odd Harald Rånes Norway M 25-29 07:34:37 25.07
852 42525 Stein Kjetil Rånes Norway M 35-39 MTB 07:34:37 25.07
854 70240 Jon Petter Helgesen FMC Biopolymer BIL M 35-39 MTB 07:34:51 25.06
854 70516 Bjørn Iversen Norway M 40-44 MTB 07:34:51 25.06
856 66142 Maja Katzenmaier Norway K 40-44 MTB 07:35:06 25.04
857 70517 Bente Anita Kolstad Norway K 40-44 07:35:22 25.03
858 70518 Monika Berge Stian Sport AS K 25-29 MTB 07:35:48 25.01
859 43225 Runar Olsen Team Nordlia M 40-44 07:36:45 24.95
860 70519 Arild Aasen Feiring IL M 65-69 07:36:52 24.95
861 70520 Martha Lykkås Norway K MTB 07:36:59 24.94
862 69676 Dag Erik Hermansen Hafslund M 30-34 07:37:04 24.94
862 70521 Knut-Ola Gjervold Lunde NIFS M 16-19 MTB 07:37:04 24.94
864 86436 Bjørn Pedersen Team Nordlia M 55-59 07:37:05 24.94
865 70522 Elisabeth Dhelie Ella 2004 K 25-29 MTB 07:37:16 24.93
866 70034 Rolf Erik Høstmælingen Norway M 16-19 07:38:04 24.88
867 68890 Ove Kolstad BBS M 45-49 MTB 07:38:11 24.88
867 68814 Bente Rian BBS K 45-49 MTB 07:38:11 24.88
867 68787 Kari Grøvan Ruud BBS K 45-49 MTB 07:38:11 24.88
867 68817 Per Olov Sjøgren BBS M 45-49 MTB 07:38:11 24.88
871 69744 Stuart James Taylor Hafslund M 35-39 MTB 07:38:50 24.84
872 70523 Nils Ole Stubberud K/S Norge M 35-39 07:39:11 24.82
873 119237 Kenneth Johansen VDL Team M 30-34 MTB 07:39:30 24.80
874 47428 Marthe Berntsen Ottadalen SK K 16-19 07:39:39 24.80
875 32819 Njål Johansen Bergen kommune M 35-39 07:40:07 24.77
876 70090 Geir Stavnes Johannessen Team Skottåsen M 25-29 MTB 07:40:09 24.77
877 68023 Knut Blankenborg Ottadalen SK M 55-59 07:40:31 24.75
878 59741 Lasse Nilsen Norway M 60-64 MTB 07:41:10 24.71
879 70524 Kent André Engh Elajo Installation AS M 30-34 MTB 07:41:24 24.70
879 70171 Vegard Sigvik Elajo Installation AS M 35-39 MTB 07:41:24 24.70
881 70525 Helge Berge AS Frankering Pitney Bowes M 07:41:44 24.68
881 70526 Tone Skjærvik Johansen AS Frankering Pitney Bowes K MTB 07:41:44 24.68
881 66068 Jonny Nilsen AS Frankering Pitney Bowes M 45-49 07:41:44 24.68
881 70527 Elin Nyhus AS Frankering Pitney Bowes K MTB 07:41:44 24.68
881 67991 Paal R. Olaussen Wittusen & Jensens M 45-49 MTB 07:41:44 24.68
881 70528 Øivind Sann AS Frankering Pitney Bowes M 07:41:44 24.68
881 67502 André Thorstensen Wittusen & Jensens M 35-39 MTB 07:41:44 24.68
881 64307 Erlend Værdal AS Frankering Pitney Bowes M 30-34 MTB 07:41:44 24.68
881 70199 Svein Erik Øverby AS Frankering Pitney Bowes M 45-49 07:41:44 24.68
890 69805 Linn Skjønnhaug Holm Arena Sport K 30-34 MTB 07:41:57 24.67
891 28266 Sigmund Lunde Norsk Hydro M 50-54 07:42:11 24.66
892 66137 Kjell Erik Nordlie Norges Vel BIL M 55-59 07:44:26 24.54
893 70529 Bjarte Malmedal Norway M 30-34 07:45:12 24.50
894 70530 Erik Høkeli BTOT SK M 35-39 07:45:40 24.48
895 67392 Per Viggen Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 07:47:20 24.39
896 70531 Morten Jorang Norway M 35-39 07:48:16 24.34
897 70532 Ruth Oddny Løken CK Victoria K 40-44 07:48:34 24.32
897 70533 Jørleiv Nyborg Norway M 40-44 07:48:34 24.32
899 70534 Teodor Helgesen Team Skiboms M 20-24 MTB 07:49:20 24.28
900 67455 Rose Olsen Yara K 40-44 MTB 07:49:45 24.26
901 66117 Arve Gunnes Lilleborg M 45-49 MTB 07:49:53 24.26
901 70151 Else Marie Kristiseter Norway K 35-39 MTB 07:49:53 24.26
903 70918 Ingrid Synnøve Kongsbakk Sarpsborg SK K 55-59 07:50:37 24.22
903 68422 Rolf Tage Larsen Sarpsborg SK M 70+ 07:50:37 24.22
905 67606 Torbjørn Østbø Kvikne IL M 45-49 MTB 07:50:46 24.21
906 70535 Signe Marie Nielsen Stavnes Team Skottåsen K 16-19 MTB 07:50:51 24.21
906 70536 Rob Vousten Netherlands M 45-49 07:50:51 24.21
908 70537 Ingrid Nielsen Team Skottåsen K 45-49 MTB 07:51:01 24.20
909 70538 Jan Ove Haugseth Stange Fritid M 40-44 MTB 07:51:39 24.17
909 70539 Reidun Sørli Haugseth Stange Fritid K 40-44 MTB 07:51:39 24.17
911 69908 Mari Ann Johannessen Team Skottåsen K 50-54 MTB 07:51:48 24.16
912 70540 Martin Bodd Norway M 30-34 07:51:55 24.15
912 70541 Tore Borge Norway M 40-44 07:51:55 24.15
914 70542 Holger Floer Germany M 25-29 07:52:39 24.11
915 65157 Thor Svendsen Ica Norge BIL M 55-59 MTB 07:52:59 24.10
916 68053 Vidar Haugan Norway M 30-34 MTB 07:54:03 24.04
917 36262 Ragnhild Gjervold Nera BIL K 50-54 07:54:49 24.00
917 41210 Astrid Gjervold Lunde NTNUI K 20-24 07:54:49 24.00
919 67998 Lasse Henriksen Norway M 45-49 MTB 07:55:14 23.98
919 67541 Marit Ruste Pedersen Ringerike SK K 40-44 MTB 07:55:14 23.98
921 70543 Kjell Espen Narmo Norway M 40-44 MTB 07:55:30 23.97
922 122638 Knut Hagen Nestle BIL M 40-44 MTB 07:57:19 23.88
923 70544 Anita Linda Pettersen Amfi Stryn K 30-34 07:59:47 23.76
924 70545 Jan Øistein Hov Norway M 25-29 MTB 08:00:13 23.73
925 69854 Thorkild Malm Lillesveen Team Lillesveen M 20-24 MTB 08:00:34 23.72
925 67628 Ruth Nordhus Norsk Energi (Kne) K 60-64 MTB 08:00:34 23.72
927 70546 Anja Eftedal Kodal SK K 30-34 08:00:59 23.70
927 46131 Targeir Frøysnes Kodal SK M 50-54 08:00:59 23.70
927 70232 Lena Kristin Simonsen Kodal SK K 30-34 08:00:59 23.70
927 70547 Silje Syse Kodal SK K 20-24 08:00:59 23.70
931 70548 Aud Løvlid Amfi Stryn K 40-44 08:02:25 23.63
932 70287 Arne Øvreberg Amfi Stryn M 60-64 MTB 08:02:46 23.61
933 43240 Tone Bergkvist Eidsvoll SK K 40-44 08:03:10 23.59
933 66028 Mildrid Hansen Norway K 40-44 08:03:10 23.59
933 43241 Birgit Stensmo Eidsvoll SK K 35-39 08:03:10 23.59
936 68871 Svein Erik Bjørkelo Tine Meieriet Øst M 55-59 MTB 08:05:36 23.47
936 70213 Marianne Gulbrandsen Tine Meieriet Øst K 25-29 MTB 08:05:36 23.47
936 68868 Anne Judith Hellum Tine Meieriet Øst K 40-44 MTB 08:05:36 23.47
936 120826 Heidi Marie Aaseng Tine Meieriet Øst K 45-49 MTB 08:05:36 23.47
940 65121 Ellen Christiansen Norway K 35-39 MTB 08:05:50 23.46
940 70242 Roger Sommernes Norway M 30-34 MTB 08:05:50 23.46
942 65582 Kim Are Bull Hansen Maxbo/Torstvedt M 20-24 08:06:06 23.45
943 81355 Arne-Rino Bergli Havik Sport M 35-39 MTB 08:07:08 23.40
943 68875 Sølvi Fardal Feriehjemmet Gjengen K 35-39 MTB 08:07:08 23.40
943 68352 Ingard Rosnes Havik Sport M 25-29 MTB 08:07:08 23.40
943 70549 Ingunn Wiesinger Norway K 35-39 MTB 08:07:08 23.40
943 67939 Atle Ytterstad Havik Sport M 35-39 MTB 08:07:08 23.40
948 68071 Wenche Andreassen Norway K 50-54 08:07:21 23.39
949 70550 Knut Erik Olsen Nestle BIL M 40-44 MTB 08:07:26 23.38
950 70551 Aina Olsen Norway K 25-29 MTB 08:07:32 23.38
951 70552 Jan Sæther Bertel O. Steen M 45-49 08:11:47 23.18
952 68074 Inger Lise Aanonli Hallvard Øknsnes K 40-44 MTB 08:13:39 23.09
953 70553 Cecilie T. Fredriksen Norway K 30-34 MTB 08:16:08 22.97
954 68889 Tone Kristiansen Kattens Venn K 40-44 MTB 08:16:11 22.97
955 68803 Geir Borge BBS M 50-54 MTB 08:17:42 22.90
956 68106 Turid Hesselberg Telenor K 45-49 MTB 08:18:21 22.87
957 36155 Ingjerd Merete Aas Norway K 40-44 08:19:19 22.83
958 68052 Hans Sivertsen Tingeling & Peter Pan SK M 35-39 MTB 08:20:47 22.76
959 69913 Erling Kvesetberg Jømna/Heradsbygd CK M 65-69 MTB 08:25:26 22.55
959 35830 Øyvind Venstad Jømna/Heradsbygd CK M 30-34 MTB 08:25:26 22.55
959 68895 Johannes Venstad Jømna/Heradsbygd CK M 65-69 MTB 08:25:26 22.55
962 70554 Therese Lien Sørensen Norway K 30-34 MTB 08:26:04 22.52
963 68477 Geir Roger Hjorteland Bil og Bo M 30-34 MTB 08:28:30 22.41
964 122651 Kenneth Hansen Norway M 25-29 MTB 08:31:10 22.30
964 69903 Bente Marita Hov Norway K 25-29 MTB 08:31:10 22.30
966 70555 Svein Gravdahl Team RCC M 40-44 08:31:38 22.28
966 70556 Kåre Hagen Norway M 30-34 MTB 08:31:38 22.28
966 70557 Espen Ringen Team RCC M 35-39 MTB 08:31:38 22.28
966 70558 Per Magne Sandbekken Team RCC M 40-44 08:31:38 22.28
966 70559 Bente Skaugerud Team RCC K 25-29 MTB 08:31:38 22.28
971 70302 Sven Erik Hov Norway M 50-54 MTB 08:32:02 22.26
972 35992 Johan Magne Rustad Hafslund M 20-24 08:32:40 22.23
973 70560 Bengt Erling Olsen Norway M 50-54 MTB 08:32:41 22.23
974 69842 Turid Hjørungnes Molde Og Omegn IF K Tandem 08:36:52 22.05
974 67111 Berge Hjørungnes Molde Og Omegn IF M Tandem 08:36:52 22.05
976 69815 Stig Sveen Maxbo/Torstevdt M 20-24 08:37:22 22.03
977 32891 Tore Gustafsson Norway M 45-49 08:37:26 22.03
977 33218 Magnus Tufteland Norway M 45-49 08:37:26 22.03
979 70561 May Bente Høgberg BBS K 45-49 MTB 08:37:36 22.02
979 68858 Steinar Sveen Maxbo/Torstvedt M 50-54 08:37:36 22.02
981 70562 Anita Lindvik Amfi Stryn K 40-44 08:39:20 21.95
982 69887 Ingunn Boholm Øvre Helvig Øl & Spaserklubb K 40-44 MTB 08:40:02 21.92
983 70564 Gunnhild Johansen Brønnøy SK K 35-39 08:42:45 21.80
983 70563 Bjørn Johansen Norway M 30-34 08:42:45 21.80
983 41292 Torill Olsen Brønnøy SK K 40-44 08:42:45 21.80
986 66220 Ellen Bårdseth Terra Finans BIL K 55-59 MTB 08:44:09 21.74
987 69875 Randi Andresen Norway K MTB 08:45:03 21.71
988 70565 Reidar Storaker Norway M 40-44 08:51:51 21.43
989 70566 Lindsey Jentorft Friskis & Svettis Fredrikstad K 40-44 MTB 08:58:11 21.18
990 67563 Britt Gulbrandsen Friskis & Svettis Fredrikstad K 45-49 MTB 08:58:14 21.18
990 67562 Mai Kristin Hansen Friskis & Svettis Fredrikstad K 45-49 MTB 08:58:14 21.18
990 70567 Janne Josefsen Friskis & Svettis Fredrikstad K 25-29 MTB 08:58:14 21.18
993 47423 John Willy Andersen Family Sports Club Løten M 60-64 08:59:23 21.13
993 70133 Dag Helge Dybvad Family Sports Club Løten M 40-44 08:59:23 21.13
993 70568 Lena Kjernåsen Dybvad Family Sports Club Løten K 35-39 08:59:23 21.13
993 64848 Olav Flesvik Budorfjellet SK M 55-59 08:59:23 21.13
993 47424 Torunn Fosli Family Sports Club K 45-49 08:59:23 21.13
993 70284 Arild Fossum Norway M 55-59 08:59:23 21.13
993 66057 Mona Fossum Norway K 30-34 08:59:23 21.13
993 70569 Hanne Gjerstad Family Sports Club Løten K 08:59:23 21.13

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 26.06.2004
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 29.85 Km/t
Snittid: 6:21:52
Antall deltakere: 1050

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (191.00 km): 04:03:46 (M)
    • Even Antonsen
    • Øystein Askjem
    • Jan Olav Beitmyren
    • Leif Oddvin Jensen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Håvar Melheim
    • Andreas Molandsveen
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Martin Støvern
    • Bjarte Vethe
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund