Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2010

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 42305 Jørgen Berge Team Victoria M 40-44 13:53:04 38.89
1 69238 Lars Berget Team Victoria M 35-39 13:53:04 38.89
1 36327 Jens Petter Estil Team Victoria M 35-39 13:53:04 38.89
1 34822 Per Johan Fenstad Team Victoria M 35-39 13:53:04 38.89
1 62576 Jean Erik Gaundal Team Victoria M 20-24 13:53:04 38.89
1 36630 Arne Inge Hangerhagen Team Victoria M 30-34 13:53:04 38.89
1 36374 Frode Jermstad Team Victoria M 35-39 13:53:04 38.89
1 34774 Trond Kattem Team Victoria M 40-44 13:53:04 38.89
1 36540 Jan-Arve Dybvaag Lea Team Victoria M 35-39 13:53:04 38.89
1 62516 Eric Nevin Team Victoria M 35-39 13:53:04 38.89
1 34887 Rune Oterholm Team Victoria M 35-39 13:53:04 38.89
1 34781 Roger Sundet Team Victoria M 40-44 13:53:04 38.89
1 32612 Bernt Ullebø Team Victoria M 35-39 13:53:04 38.89
1 42272 Inge Valseth Team Victoria M 45-49 13:53:04 38.89
1 36330 Ørjan Walstad Team Victoria M 35-39 13:53:04 38.89
16 34914 Ole Ivar Barkenæs Sportsklubben Rye - I M 30-34 13:57:28 38.68
16 44722 Frode Dalen Sportsklubben Rye - I M 35-39 13:57:28 38.68
16 28312 Sigurd Gimre Sportsklubben Rye - I M 30-34 13:57:28 38.68
16 40748 Rune Holden Sportsklubben Rye - I M 40-44 13:57:28 38.68
16 35233 Kjell Harald Horn Sportsklubben Rye - I M 40-44 13:57:28 38.68
16 36863 Rune Morten Johansen Sportsklubben Rye - I M 35-39 13:57:28 38.68
16 42819 Knut Magnus Ljåstad Sportsklubben Rye - I M 30-34 13:57:28 38.68
16 68924 Pål André Løberg Sportsklubben Rye - I M 25-29 13:57:28 38.68
16 43296 Jarle Mæhlum Sportsklubben Rye - I M 50-54 13:57:28 38.68
16 47169 Per Christian Brekke Sjøli Sportsklubben Rye - I M 40-44 13:57:28 38.68
16 21837 Einar Rafdal Solberg Sportsklubben Rye - I M 50-54 13:57:28 38.68
16 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye - I M 45-49 13:57:28 38.68
16 35133 Anders Åsberg Sportsklubben Rye - I M 40-44 13:57:28 38.68
29 30099 Vegar Bakken Styrbjørn-Spinn Racing Team M 45-49 14:13:58 37.94
29 24176 Jens Glad Balchen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 30-34 14:13:58 37.94
29 34802 Christian Berra Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 14:13:58 37.94
29 40581 Ole Bolme Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 14:13:58 37.94
29 22501 Gaute Brådli Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 14:13:58 37.94
29 24503 Jone Ellingsen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 30-34 14:13:58 37.94
29 21112 Bernt Erland Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 14:13:58 37.94
29 21632 Dag Foseid Styrbjørn-Spinn Racing Team M 45-49 14:13:58 37.94
29 22901 Gunnleiv Gjøsæter Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 14:13:58 37.94
29 25568 Lars Granberg Styrbjørn-Spinn Racing Team M 25-29 14:13:58 37.94
29 20210 Andreas Hosøy Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 14:13:58 37.94
29 26894 Olav Tu Husveg Styrbjørn-Spinn Racing Team M 30-34 14:13:58 37.94
29 24403 Johnny Johnsen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 14:13:58 37.94
29 30284 Åge André Kolnes Styrbjørn-Spinn Racing Team M 20-24 14:13:58 37.94
29 24770 Karsten Kristoffersen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 14:13:58 37.94
29 22638 Geir Henning Larsen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 45-49 14:13:58 37.94
29 23321 Helge Løge Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 14:13:58 37.94
29 20563 Arne Rettedal Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 14:13:58 37.94
29 23902 Jan Arne Rogstad Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 14:13:58 37.94
29 25907 Magnar Rugland Styrbjørn-Spinn Racing Team M 25-29 14:13:58 37.94
29 27983 Rolf Helge Selliken Styrbjørn-Spinn Racing Team M 45-49 14:13:58 37.94
29 27337 Pål Sleveland Styrbjørn-Spinn Racing Team M 30-34 14:13:58 37.94
29 24149 Jarle Aakre Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 14:13:58 37.94
29 27972 Rolf Aasland Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 14:13:58 37.94
53 34869 Kenneth Alsos Team Polarcirkelen M 25-29 14:32:36 37.13
53 36493 Jim Roger Fagerdal Team Polarcirkelen M 30-34 14:32:36 37.13
53 78982 Jan Harald Finstad Team Polarcirkelen M 40-44 14:32:36 37.13
53 78983 Yngvar Hansen Team Polarcirkelen M 35-39 14:32:36 37.13
53 78984 Frank Hatling Team Polarcirkelen M 50-54 14:32:36 37.13
53 78985 Johan Jørstad Team Polarcirkelen M 30-34 14:32:36 37.13
53 52112 Stig André Knudsen Team Polarcirkelen M 45-49 14:32:36 37.13
53 78986 Frode Koppang Team Polarcirkelen M 30-34 14:32:36 37.13
53 42282 Jacob Palmer Meland Team Polarcirkelen M 35-39 14:32:36 37.13
53 36348 Gaute Mortensen Team Polarcirkelen M 30-34 14:32:36 37.13
53 78988 Jens-Martin Nerdal Team Polarcirkelen M 45-49 14:32:36 37.13
53 36500 Tore Nilsskog Team Polarcirkelen M 45-49 14:32:36 37.13
53 36501 Erik Nordstoga Team Polarcirkelen M 25-29 14:32:36 37.13
53 34877 Trond Vegard Seivåg Team Polarcirkelen M 35-39 14:32:36 37.13
53 78989 Arne Seivåg Team Polarcirkelen M 35-39 14:32:36 37.13
53 35377 Frode Thomassen Team Polarcirkelen M 35-39 14:32:36 37.13
53 42284 Cato Ole Årnes Team Polarcirkelen M 35-39 14:32:36 37.13
70 27872 Roar Fjermestad Eie Team Jæren - I M 30-34 14:41:41 36.74
70 25429 Kristian André Fløysvik Team Jæren - I M 25-29 14:41:41 36.74
70 28926 Svein Joar Horve Team Jæren - I M 20-24 14:41:41 36.74
70 28853 Sven Husveg Team Jæren - I M 35-39 14:41:41 36.74
70 30376 Asbjørn Lund Johansen Team Jæren - I M 25-29 14:41:41 36.74
70 29617 Tor-Martin Kvalsund Team Jæren - I M 35-39 14:41:41 36.74
70 26187 Martin Salte Team Jæren - I M 35-39 14:41:41 36.74
70 21479 Brynjulf Spalder Team Jæren - I M 35-39 14:41:41 36.74
78 23020 Hans Team Jæren - I M 40-44 14:41:54 36.73
78 20531 Arnar Børildsen Team Jæren - I M 55-59 14:41:54 36.73
78 20215 Andreas Engelsen Team Jæren - I M 25-29 14:41:54 36.73
78 29943 Trond Hagelin Team Jæren - I M 40-44 14:41:54 36.73
78 25959 Magne Haugen Team Jæren - I M 50-54 14:41:54 36.73
78 25707 Leif Arild Kvalevåg Team Jæren - I M 50-54 14:41:54 36.73
78 25627 Lars Magne Nevland Team Jæren - I M 45-49 14:41:54 36.73
78 23041 Hans Inge Rege Team Jæren - I M 45-49 14:41:54 36.73
78 23192 Håkon Frahm Stokka Team Jæren - I M 20-24 14:41:54 36.73
78 27576 Per Terje Tjåland Team Jæren - I M 40-44 14:41:54 36.73
78 23680 Ingve Vold Team Jæren - I M 40-44 14:41:54 36.73
89 28168 Rune Bråthen Team Jæren - I M 55-59 14:42:17 36.72
90 36507 Magnar Røneid Team Polarcirkelen M 50-54 14:57:01 36.11
91 30950 Bjarne Boge Team Bergen CK M 45-49 14:57:12 36.11
91 33009 Ove Christian Borge Team Bergen CK M 40-44 14:57:12 36.11
91 33342 Lars Erlend Brattabø Team Bergen CK M 45-49 14:57:12 36.11
91 33401 Anders Finne Team Bergen CK M 45-49 14:57:12 36.11
91 30567 Trond Folkedal Team Bergen CK M 40-44 14:57:12 36.11
91 30972 Ronald Hansen Team Bergen CK M 50-54 14:57:12 36.11
91 37376 Erlend Hatleberg Team Bergen CK M 30-34 14:57:12 36.11
91 23342 Helge Haugsdal Team Bergen CK M 40-44 14:57:12 36.11
91 37382 Stian Heggøy Team Bergen CK M 30-34 14:57:12 36.11
91 71596 Christian Irgens Team Bergen CK M 40-44 14:57:12 36.11
91 30847 Torstein Garnes Johnsen Team Bergen CK M 55-59 14:57:12 36.11
91 34172 Helge Leonhardsen Team Bergen CK M 40-44 14:57:12 36.11
91 33298 Thorbjørn Thorsen Ludvigsen Team Bergen CK M 20-24 14:57:12 36.11
91 32646 Christian Saue Team Bergen CK M 35-39 14:57:12 36.11
91 29844 Torstein Skage Team Bergen CK M 35-39 14:57:12 36.11
91 37487 Paul Skeie Team Bergen CK M 40-44 14:57:12 36.11
91 30905 Leif Magne Solstad Team Bergen CK M 40-44 14:57:12 36.11
91 31066 Rolf Håvard Sørland Team Bergen CK M 40-44 14:57:12 36.11
91 53677 Christer Syse Vik Team Bergen CK M 25-29 14:57:12 36.11
91 31840 Karl Johan Watne Team Bergen CK M 40-44 14:57:12 36.11
91 33552 Aage Aasen Team Bergen CK M 50-54 14:57:12 36.11
112 35250 Stein Olav Bjerkeset Sportsklubben Rye - II M 45-49 14:57:26 36.10
112 42408 Jan Erik Breimo Sportsklubben Rye - II M 35-39 14:57:26 36.10
112 78993 Kristoffer Bugge Sportsklubben Rye - II M 25-29 14:57:26 36.10
112 40609 Martin Paul Hoff Sportsklubben Rye - II M 35-39 14:57:26 36.10
112 62518 Tarjei Lægreid Sportsklubben Rye - II M 25-29 14:57:26 36.10
112 62571 Pål Lønseth Sportsklubben Rye - II M 40-44 14:57:26 36.10
112 42414 Nils Jørgen Mittet Sportsklubben Rye - II M 30-34 14:57:26 36.10
112 34907 Josef Noll Sportsklubben Rye - II M 50-54 14:57:26 36.10
112 32199 Geir Pettersen Sportsklubben Rye - II M 35-39 14:57:26 36.10
112 48848 Thorbjørn Skamo Sportsklubben Rye - II M 30-34 14:57:26 36.10
112 34910 Kristoffer Aasen Solem Sportsklubben Rye - II M 25-29 14:57:26 36.10
112 42823 Tore Stensrud Sportsklubben Rye - II M 35-39 14:57:26 36.10
112 78995 Fredrik Thorbjørnsen Sportsklubben Rye - II M 30-34 14:57:26 36.10
112 42418 Thorstein Wines Sportsklubben Rye - II M 30-34 14:57:26 36.10
126 25529 Lars Strand Team Jæren - I M 25-29 14:58:07 36.07
127 34885 Odd Morten Hopen Team Victoria M 30-34 15:02:25 35.90
128 34946 Frode Bakke Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:03:31 35.85
128 63318 Lars Hovde Bakke Team Gudbrandsdalen M 25-29 15:03:31 35.85
128 47481 Øyvind Gallefoss Team Gudbrandsdalen M 45-49 15:03:31 35.85
128 63344 Jens Henrik Haugen Team Gudbrandsdalen M 25-29 15:03:31 35.85
128 46918 Arne Heier Team Gudbrandsdalen M 55-59 15:03:31 35.85
128 78996 Tore Langrusten Johansen Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:03:31 35.85
128 34964 Nils Kvehaugen Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:03:31 35.85
128 36438 Sjur Arne Lindby Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:03:31 35.85
128 34915 Gudbrand Mo Team Gudbrandsdalen M 25-29 15:03:31 35.85
128 47264 Per Mundhjeld Team Gudbrandsdalen M 30-34 15:03:31 35.85
128 63305 Ola Nilstad Team Gudbrandsdalen M 25-29 15:03:31 35.85
128 34957 Roger Pedersen Team Gudbrandsdalen M 50-54 15:03:31 35.85
128 30437 Thomas Rønningen Team Gudbrandsdalen M 45-49 15:03:31 35.85
128 44664 André Solbakken Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:03:31 35.85
128 62543 Trond Sylte Team Gudbrandsdalen M 30-34 15:03:31 35.85
128 48651 Marius Lunde Thorstad Team Gudbrandsdalen M 25-29 15:03:31 35.85
128 42297 Sindre Viberg Team Gudbrandsdalen M 30-34 15:03:31 35.85
128 36442 Per-Ivar Weydahl Team Gudbrandsdalen M 45-49 15:03:31 35.85
146 27102 Ove Fuglestveit Team Sydspissen M 35-39 15:08:13 35.67
146 22433 Frode Jensen Team Sydspissen M 50-54 15:08:13 35.67
146 29545 Tor Henning Lien Team Sydspissen M 40-44 15:08:13 35.67
146 132610 Brian Lindebæk-Nielsen Team Sydspissen M 30-34 15:08:13 35.67
146 33848 Ole Myhrmoen Team Sydspissen M 40-44 15:08:13 35.67
146 34205 Ronny E. Olsen Team Sydspissen M 45-49 15:08:13 35.67
146 66470 Henning Persson Team Sydspissen M 40-44 15:08:13 35.67
146 78999 Christian Reilev Team Sydspissen M 35-39 15:08:13 35.67
146 70097 Daniel Strand Team Sydspissen M 25-29 15:08:13 35.67
146 34402 Jan Einar Sævik Team Sydspissen M 40-44 15:08:13 35.67
156 79000 Vibeke Dybwad Trondhjems VK - I K 35-39 15:12:08 35.52
156 36666 Anne Katrine Meland Trondhjems VK - I K 25-29 15:12:08 35.52
156 36194 Paul Håkon Almås Trondhjems VK - I M 50-54 15:12:08 35.52
156 62545 Arnfinn Aune Trondhjems VK - I M 45-49 15:12:08 35.52
156 36538 Bjørn Dybwad Trondhjems VK - I M 35-39 15:12:08 35.52
156 34821 Bjørn Endre Dyrseth Trondhjems VK - I M 50-54 15:12:08 35.52
156 36334 Kjell Edvardsen Trondhjems VK - I M 50-54 15:12:08 35.52
156 62547 Stig Eidesmo Trondhjems VK - I M 45-49 15:12:08 35.52
156 34824 Karsten Flatval Trondhjems VK - I M 50-54 15:12:08 35.52
156 34811 Arne Ulset Trondhjems VK - I M 50-54 15:12:08 35.52
156 34837 Ivar Vanebo Trondhjems VK - I M 55-59 15:12:08 35.52
156 34839 Roar Aass Trondhjems VK - I M 35-39 15:12:08 35.52
168 33913 Rune Mykland Team Sydspissen M 45-49 15:12:41 35.49
169 20135 Alfred Johnsen Styrbjørn-Spinn Racing Team M 45-49 15:14:34 35.42
170 42534 Christian Askildsen Team Follo SK M 25-29 15:16:02 35.36
170 79001 Olav André Brevik Team Follo SK M 35-39 15:16:02 35.36
170 79002 Jan-Tore Danemark Team Follo SK M 50-54 15:16:02 35.36
170 79003 Kimmo Delfin Team Follo SK M 45-49 15:16:02 35.36
170 79004 Charles Granquist Team Follo SK M 40-44 15:16:02 35.36
170 42329 Ole Anton Haglerød Team Follo SK M 40-44 15:16:02 35.36
170 79005 Leif Erik Havnen Team Follo SK M 35-39 15:16:02 35.36
170 40583 Håvard Kalvøy Team Follo SK M 40-44 15:16:02 35.36
170 28126 Rune Lie Team Follo SK M 50-54 15:16:02 35.36
170 133089 Morten Nygård Team Follo SK M 40-44 15:16:02 35.36
170 42544 Anders Pihler Team Follo SK M 40-44 15:16:02 35.36
170 40939 Frank Røstgård Team Follo SK M 45-49 15:16:02 35.36
170 65354 Trond Solstad Team Follo SK M 35-39 15:16:02 35.36
170 42406 Eirik Spillum Team Follo SK M 30-34 15:16:02 35.36
170 69570 Frode Stubberud Team Follo SK M 35-39 15:16:02 35.36
170 64303 Tormod Sunnvoll Team Follo SK M 45-49 15:16:02 35.36
170 42546 Frank Tenden Team Follo SK M 45-49 15:16:02 35.36
170 64304 Anders Trømborg Team Follo SK M 35-39 15:16:02 35.36
188 33339 Odd Arne Engesæter Team Bergen CK M 30-34 15:17:42 35.30
188 30979 Bjarte Reed Team Bergen CK M 45-49 15:17:42 35.30
190 36435 Ronny Haverstadløkken Team Gudbrandsdalen M 30-34 15:19:57 35.21
191 30885 Jan Arne Nautnes Team Bergen CK M 40-44 15:21:56 35.14
192 34852 Geir Arne Nilsen Team Sydspissen M 50-54 15:28:30 34.89
193 35689 Espen Unaas Sportsklubben Rye - II M 25-29 15:32:09 34.75
194 62522 Tor Bjerkan Oppdal SK M 25-29 15:32:42 34.73
194 35390 Trygve Gjølberg Oppdal SK M 30-34 15:32:42 34.73
194 79006 Eivind Hestad Oppdal SK M 35-39 15:32:42 34.73
194 36357 Rune Hindseth Oppdal SK M 45-49 15:32:42 34.73
194 34846 Oddvar Hindseth Oppdal SK M 55-59 15:32:42 34.73
194 79007 Arnt Hårstad Oppdal SK M 50-54 15:32:42 34.73
194 34847 Radomir Jankov Oppdal SK M 30-34 15:32:42 34.73
194 35819 Frank Torleif Mathisen Oppdal SK M 55-59 15:32:42 34.73
194 62525 Sturla Storrø Oppdal SK M 50-54 15:32:42 34.73
194 34782 Roger Thun Oppdal SK M 45-49 15:32:42 34.73
194 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 45-49 15:32:42 34.73
194 79008 Sissel Kulseth Østvold Oppdal SK K 40-44 15:32:42 34.73
206 26589 Odd Arne Botnehagen Team Jæren - II M 50-54 15:33:35 34.70
206 22155 Erlend Egeland Team Jæren - II M 25-29 15:33:35 34.70
206 26402 Morten Falkeid Team Jæren - II M 40-44 15:33:35 34.70
206 26529 Njål Fjotland Team Jæren - II M 35-39 15:33:35 34.70
206 30269 Arve Henriksen Team Jæren - II M 35-39 15:33:35 34.70
206 22150 Erlend Kveinen Team Jæren - II M 35-39 15:33:35 34.70
206 32357 Einar Lillebø Team Jæren - II M 40-44 15:33:35 34.70
206 25795 Lillian Løyning Team Jæren - II K 40-44 15:33:35 34.70
206 26961 Ole Johan Røykenes Team Jæren - II M 45-49 15:33:35 34.70
206 25750 Leif-Åge Solli Team Jæren - II M 45-49 15:33:35 34.70
206 66265 Johnny Stausholm Team Jæren - II M 45-49 15:33:35 34.70
206 33370 Hans Magne Stokka Team Jæren - II M 45-49 15:33:35 34.70
206 22519 Geir Tellefsen Team Jæren - II M 40-44 15:33:35 34.70
206 22634 Geir Helge Tunge Team Jæren - II M 40-44 15:33:35 34.70
206 37407 Ronald Valvatne Team Jæren - II M 45-49 15:33:35 34.70
206 24099 Jarle Vorland Team Jæren - II M 45-49 15:33:35 34.70
222 34253 Ronny Omdahl Team Sydspissen M 40-44 15:35:57 34.61
223 34061 Glenn Jensen Team Sydspissen M 30-34 15:36:18 34.60
224 42439 Knut Backsæther Sportsklubben Ceres M 40-44 15:43:55 34.32
224 68973 Bjørn Kristian Berge Sportsklubben Ceres M 55-59 15:43:55 34.32
224 79010 Aasmund Bjørnstad Sportsklubben Ceres M 55-59 15:43:55 34.32
224 42584 Nina Blakkisrud Sportsklubben Ceres K 35-39 15:43:55 34.32
224 49502 Tarjei Blåsås Sportsklubben Ceres M 40-44 15:43:55 34.32
224 41469 Vidar Buksrud Sportsklubben Ceres M 45-49 15:43:55 34.32
224 36461 Trond Buksrud Sportsklubben Ceres M 40-44 15:43:55 34.32
224 37451 Vidar Halland Sportsklubben Ceres M 50-54 15:43:55 34.32
224 70106 Pål Hansen Sportsklubben Ceres M 45-49 15:43:55 34.32
224 48306 Geir Ove Hjemsæter Sportsklubben Ceres M 40-44 15:43:55 34.32
224 65488 Arild Hustad Sportsklubben Ceres M 45-49 15:43:55 34.32
224 79012 Anders Huus Sportsklubben Ceres M 40-44 15:43:55 34.32
224 50122 Roger Hæhre Sportsklubben Ceres M 30-34 15:43:55 34.32
224 79011 Dag Haaker Sportsklubben Ceres M 40-44 15:43:55 34.32
224 49916 Stefan Ihlen Sportsklubben Ceres M 30-34 15:43:55 34.32
224 45540 Finn Stuart Jordet Sportsklubben Ceres M 40-44 15:43:55 34.32
224 68127 Arne Jørgen Kildahl Sportsklubben Ceres M 50-54 15:43:55 34.32
224 47872 Jan Roger Lykkeslett Sportsklubben Ceres M 45-49 15:43:55 34.32
224 63950 Oddbjørn Nilsen Sportsklubben Ceres M 55-59 15:43:55 34.32
224 40606 Tor Inge Skau Sportsklubben Ceres M 45-49 15:43:55 34.32
224 42445 Kjetil Standal Sportsklubben Ceres M 45-49 15:43:55 34.32
224 36390 Stig Harry Trondsen Sportsklubben Ceres M 40-44 15:43:55 34.32
224 42448 Ketil Tørtberg Sportsklubben Ceres M 45-49 15:43:55 34.32
224 36663 Trond Vatne Sportsklubben Ceres M 45-49 15:43:55 34.32
224 50137 Rune Frøysa Åsprang Sportsklubben Ceres M 25-29 15:43:55 34.32
249 49399 Knut Meiningen Sportsklubben Ceres M 40-44 15:44:15 34.31
250 79013 Fredrik Johansen Team Polarcirkelen M 40-44 15:46:20 34.23
251 36342 Bjørn Halvdan Abel Bodø CK M 50-54 15:52:35 34.01
251 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.01
251 42315 Bror Just Andersen Bærum og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.01
251 36465 Odd Willy Brude Bærum og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.01
251 79014 Hinrich De Wall Velotravel M 45-49 15:52:35 34.01
251 79015 Marthin Evensen Horten og Omegns CK M 40-44 15:52:35 34.01
251 64047 Hans-Christian Francke Bærum og Omegn CK M 45-49 15:52:35 34.01
251 46943 Tord Skoe Fredriksen Bærum og Omegn CK M 45-49 15:52:35 34.01
251 79016 Alexander Faaberg Bærum og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.01
251 79018 Jon Haldorsen Bærum og Omegn CK M 35-39 15:52:35 34.01
251 20212 Andreas Hallingstad Bærum og Omegn CK M 35-39 15:52:35 34.01
251 74382 Lars Wessel Hansen Bærum og Omegn CK M 25-29 15:52:35 34.01
251 79019 Leif Hertzenberg Bærum og Omegn CK M 35-39 15:52:35 34.01
251 42403 Arne Kristian Hove Bærum og Omegn CK M 35-39 15:52:35 34.01
251 43015 Tor Indstøy Bærum og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.01
251 79020 Morten Jørve Bærum og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.01
251 42319 Pål Erik Lilleeide Bærum og Omegn CK M 45-49 15:52:35 34.01
251 35623 Nils Lund Bindal SK M 45-49 15:52:35 34.01
251 79021 Leif Welhaven Løchen Bærum og Omegn CK M 25-29 15:52:35 34.01
251 35144 Olav Trøan Nygård Bærum og Omegn CK M 40-44 15:52:35 34.01
251 42321 Geir Nygård Førde CK M 40-44 15:52:35 34.01
251 34930 Christer Opsann Bærum og Omegn CK M 35-39 15:52:35 34.01
251 62601 Truls Paulsen Bærum og Omegn CK M 30-34 15:52:35 34.01
251 79022 Piotr Sobon Bærum og Omegn CK M 30-34 15:52:35 34.01
251 35577 Eivind Sommerseth Bindal SK M 30-34 15:52:35 34.01
276 79023 Magne Hunvik Bærum og Omegn CK M 40-44 15:52:53 34.00
277 36578 Thomas Chytra Gauldal SK M 40-44 15:52:58 33.99
277 36733 Steinar Fenheim CK NOR - Melhus M 30-34 15:52:58 33.99
277 62597 Jens Meistad Hammer M 17-19 15:52:58 33.99
277 62605 Lars Esten Heggvik Gauldal SK M 20-24 15:52:58 33.99
277 36692 Terje Hyldmo CK NOR - Melhus M 40-44 15:52:58 33.99
277 36735 Thor Lyngstad CK NOR - Melhus M 30-34 15:52:58 33.99
277 62581 Thomas Hugaas Molden CK NOR - Melhus M 35-39 15:52:58 33.99
277 36618 Marius Opdal M 25-29 15:52:58 33.99
277 79024 Sverre Steen CK NOR - Melhus M 45-49 15:52:58 33.99
277 42669 Håvard Strand Gauldal SK M 20-24 15:52:58 33.99
277 36619 Christian Tangvik Gauldal SK M 35-39 15:52:58 33.99
277 45487 Dag Erik Ysland Gauldal SK M 35-39 15:52:58 33.99
289 79025 Jan Harald Fremo M 45-49 15:53:10 33.99
289 42363 Trond Stiklestad CK NOR - Melhus M 40-44 15:53:10 33.99
291 46382 Arvid Vea Team Sydspissen M 45-49 15:53:34 33.97
292 36494 Johnny Fagerås Team Polarcirkelen M 45-49 15:55:55 33.89
292 79026 Geir Haukås Team Polarcirkelen M 40-44 15:55:55 33.89
294 79027 Rolf Kønig M 45-49 15:56:10 33.88
295 34965 Øyvind Smistad Gauldal SK M 55-59 15:57:32 33.83
296 22671 Sondre Kartevoll Styrbjørn-Spinn Racing Team M 30-34 15:58:46 33.79
297 79029 Ola Barstad Savalen SK M 30-34 16:00:57 33.71
297 36495 Terje Jørgensen M 30-34 16:00:57 33.71
297 79030 Erik Fido Westgård Savalen SK M 35-39 16:00:57 33.71
300 79031 Svein Roar Lehn Verdal IL M 50-54 16:01:09 33.70
301 46761 Svein Kjølstad M 45-49 16:04:59 33.57
302 62622 Geir Møllegaard Trondhjems VK - I M 40-44 16:11:04 33.36
303 36439 Jørn Tore Mikalsen Team Gudbrandsdalen M 45-49 16:11:45 33.34
304 64046 Tor Marius Engen Team Follo SK M 30-34 16:11:52 33.33
305 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 55-59 16:12:17 33.32
305 35293 Anton Brandsø Sportsklubben Rye M 55-59 16:12:17 33.32
305 122521 Pål Fredriksen Sportsklubben Rye M 55-59 16:12:17 33.32
305 42560 Rolf Furulund Sportsklubben Rye M 45-49 16:12:17 33.32
305 61291 Stian Gjone Sportsklubben Rye M 35-39 16:12:17 33.32
305 62566 Andreas Grønseth Sportsklubben Rye M 35-39 16:12:17 33.32
305 36784 Øyvind Gudmundsen Sportsklubben Rye M 35-39 16:12:17 33.32
305 35392 Jürgen Harm Sportsklubben Rye M 35-39 16:12:17 33.32
305 42570 Lars Erik Hellerud Sportsklubben Rye M 40-44 16:12:17 33.32
305 33337 Ottar Henanger Sportsklubben Rye M 35-39 16:12:17 33.32
305 36563 Håvar Hilde Sportsklubben Rye M 50-54 16:12:17 33.32
305 42332 Gunn H. Hilde Sportsklubben Rye K 45-49 16:12:17 33.32
305 79032 Hilde Hoff Sportsklubben Rye K 25-29 16:12:17 33.32
305 65676 Kaare Jørgen Holmefjord Sportsklubben Rye M 30-34 16:12:17 33.32
305 36655 Lars Øyvind Johansen Sportsklubben Rye M 45-49 16:12:17 33.32
305 79033 Bjørn Sigurd Johansen Sportsklubben Rye M 45-49 16:12:17 33.32
305 61430 Henning Kopperud Sportsklubben Rye M 35-39 16:12:17 33.32
305 62569 Håvar Kvisberglien Sportsklubben Rye M 35-39 16:12:17 33.32
305 61303 Siri Sjetne Lund Sportsklubben Rye K 30-34 16:12:17 33.32
305 42437 Jon-Ivar Lund Sportsklubben Rye M 45-49 16:12:17 33.32
305 62570 Anne Lise Lunder Sportsklubben Rye K 25-29 16:12:17 33.32
305 36788 Jarleif Lødøen Sportsklubben Rye M 45-49 16:12:17 33.32
305 36789 Espen Narum Sportsklubben Rye M 50-54 16:12:17 33.32
305 62642 Martin Olafsen Sportsklubben Rye M 40-44 16:12:17 33.32
305 42343 Geir Ove Røed Sportsklubben Rye M 35-39 16:12:17 33.32
305 36571 Marius Plejdrup Rønningen Sportsklubben Rye M 30-34 16:12:17 33.32
305 40679 Marit Wefling Storeng Sportsklubben Rye K 25-29 16:12:17 33.32
305 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 50-54 16:12:17 33.32
305 35132 Bent Erik Vangberg Sportsklubben Rye M 40-44 16:12:17 33.32
305 46934 Håkon Wattum M 60-64 16:12:17 33.32
305 35079 Ole Kristian Westby Sportsklubben Rye M 40-44 16:12:17 33.32
305 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye M 55-59 16:12:17 33.32
337 79035 Halvor Aalerud Team Follo SK M 50-54 16:21:00 33.02
338 36345 Morten Høvset Glomfjordløvene M 35-39 16:21:10 33.02
338 42510 Remi Knudsen Glomfjordløvene M 35-39 16:21:10 33.02
338 79036 Bjørn Martinussen Sport1 Dybvik M 35-39 16:21:10 33.02
341 79037 Tillmann Duffing M 40-44 16:23:19 32.94
342 20119 Alf Olav Andreassen Team Nord-Rogaland M 45-49 16:26:45 32.83
342 25715 Leif Erik Bystrøm Team Nord-Rogaland M 50-54 16:26:45 32.83
342 23549 Inge Fatland Team Nord-Rogaland M 45-49 16:26:45 32.83
342 30809 Georg Feed Team Nord-Rogaland M 30-34 16:26:45 32.83
342 42614 Magnus Førre Team Nord-Rogaland M 20-24 16:26:45 32.83
342 62899 Baard Førre Team Nord-Rogaland M 50-54 16:26:45 32.83
342 27982 Rolf Heine Grunnaleite Team Nord-Rogaland M 45-49 16:26:45 32.83
342 23849 Jan Knutsen Team Nord-Rogaland M 40-44 16:26:45 32.83
342 25372 Knut Ove Kyte Team Nord-Rogaland M 40-44 16:26:45 32.83
342 25007 Kjell Mannes Team Nord-Rogaland M 35-39 16:26:45 32.83
342 24120 Jarle Nygaard Team Nord-Rogaland M 40-44 16:26:45 32.83
342 27170 Øystein Olsen Team Nord-Rogaland M 30-34 16:26:45 32.83
342 66386 Reidar Risnes Team Nord-Rogaland M 30-34 16:26:45 32.83
342 37415 Ansgar Ronæs Team Nord-Rogaland M 40-44 16:26:45 32.83
342 40348 Kjell Olav Skjelde Team Nord-Rogaland M 35-39 16:26:45 32.83
342 53681 Børge Stakkestad Team Nord-Rogaland M 45-49 16:26:45 32.83
342 100997 Hans-Jacob Reinlund Sæther Team Nord-Rogaland M 40-44 16:26:45 32.83
342 66397 Johnny Vikanes Team Nord-Rogaland M 35-39 16:26:45 32.83
342 53686 Sverre Johan Øveraas Team Nord-Rogaland M 45-49 16:26:45 32.83
342 20822 Asbjørn Aarekol Team Nord-Rogaland M 45-49 16:26:45 32.83
342 28658 Steinar Åsheim Team Nord-Rogaland M 45-49 16:26:45 32.83
363 32296 Kai Frøitland Team Sydspissen M 40-44 16:29:54 32.73
363 73718 Tore Gill Team Sydspissen M 40-44 16:29:54 32.73
365 41205 Andreas Bach Trondhjems VK - II M 25-29 16:32:43 32.63
365 35313 Per Kristian Berge Trondhjems VK - II M 45-49 16:32:43 32.63
365 42587 Svein Ove Eimhjellen Trondhjems VK - II M 45-49 16:32:43 32.63
365 62870 Jon Flægstad Trondhjems VK - II M 60-64 16:32:43 32.63
365 79041 Øyvind Gustavsen Trondhjems VK - II M 35-39 16:32:43 32.63
365 79042 Christian Hovdahl Trondhjems VK - II M 20-24 16:32:43 32.63
365 79043 Hans Hårstad Trondhjems VK - II M 45-49 16:32:43 32.63
365 42472 Bård Larsen Trondhjems VK - II M 40-44 16:32:43 32.63
365 42596 Snorre Lauritsen Trondhjems VK - II M 30-34 16:32:43 32.63
365 34831 Sigurd Moen Trondhjems VK - II M 45-49 16:32:43 32.63
365 42474 Ove Mogård Trondhjems VK - II M 50-54 16:32:43 32.63
365 35584 Boye Qvarme Trondhjems VK - II M 45-49 16:32:43 32.63
365 42475 Tore Morten Randen Trondhjems VK - II M 45-49 16:32:43 32.63
365 62819 Jan Ivar Rønningen Trondhjems VK - II M 25-29 16:32:43 32.63
365 79044 Ivan Skjærvø Trondhjems VK - II M 50-54 16:32:43 32.63
365 42457 Kurt Erling Steinsvik Trondhjems VK - II M 45-49 16:32:43 32.63
365 62714 Oddmund Størseth Trondhjems VK - II M 40-44 16:32:43 32.63
365 36515 Erik Sundt Trondhjems VK - II M 45-49 16:32:43 32.63
365 34890 Audun Tveit Trondhjems VK - II M 35-39 16:32:43 32.63
365 79046 Runar Winje Trondhjems VK - II M 35-39 16:32:43 32.63
365 62625 Erlend André Øien Trondhjems VK - II M 40-44 16:32:43 32.63
386 79047 Arild Tung Trondhjems VK - II M 40-44 16:32:58 32.62
387 36747 Ståle Kristian Andersen Eidsvoll SK M 35-39 16:37:23 32.48
387 62585 Øyvind Elnæs CK Toten-Tråkk M 40-44 16:37:23 32.48
387 34968 Jo Engebretsen Eidsvoll SK M 40-44 16:37:23 32.48
387 36551 Kjetil Hertzenberg Ullensaker CK M 45-49 16:37:23 32.48
387 68788 Line Hoff Lillehammer CK K 35-39 16:37:23 32.48
387 79048 Alf Henning Johansen Eidsvoll SK M 35-39 16:37:23 32.48
387 47038 Arve Kaland CK Toten-Tråkk M 50-54 16:37:23 32.48
387 35055 Kjell Arne Kroken Team G-Sport Vinstra M 45-49 16:37:23 32.48
387 47083 Britt Tømte Lund Eidsvoll SK K 35-39 16:37:23 32.48
387 62587 Knut Lund Eidsvoll SK M 35-39 16:37:23 32.48
387 79049 Geir Inge Nyberg Eidsvoll SK M 35-39 16:37:23 32.48
387 64131 Hans Olav Overn CK Toten-Tråkk M 35-39 16:37:23 32.48
387 47187 Oddbjørn Skovseth Eidsvoll SK M 35-39 16:37:23 32.48
387 36823 Jarle André Stensrud CK Toten-Tråkk M 35-39 16:37:23 32.48
387 68571 Frode Hermann Syvertsen CK Toten-Tråkk M 45-49 16:37:23 32.48
387 42303 Espen Østvang Eidsvoll SK M 35-39 16:37:23 32.48
387 36824 Jan Aasen CK Toten-Tråkk M 45-49 16:37:23 32.48
404 43002 Paal Marius Haukås Næss Dugnadsprodukter DA M 35-39 16:37:35 32.47
405 34955 Jan Arvid Larsen Team Gudbrandsdalen M 55-59 16:37:42 32.47
406 43001 Audun Kleven Dugnadsprodukter DA M 30-34 16:37:48 32.47
407 35650 Jan Olav Polden Trollheimen SK M 40-44 16:38:32 32.44
408 23764 Ivar Askeli Team Jæren M 50-54 16:41:18 32.35
408 25158 Kjell Terje Team Jæren M 40-44 16:41:18 32.35
408 21606 Cor De Boer Team Jæren M 45-49 16:41:18 32.35
408 26694 Oddgeir Drøpping Hafrsfjord SK M 35-39 16:41:18 32.35
408 20525 Arild Sigve Døhlen SK Fladepedal M 50-54 16:41:18 32.35
408 29794 Torild Lende Fjermestad Team Jæren K 45-49 16:41:18 32.35
408 52712 Erling Forberg Hafrsfjord SK M 45-49 16:41:18 32.35
408 22877 Gunnar Førland Hafrsfjord SK M 40-44 16:41:18 32.35
408 58155 Janicke Gunvaldsen Hafrsfjord SK K 25-29 16:41:18 32.35
408 26495 Nils Ove Helgeland Team Jæren M 45-49 16:41:18 32.35
408 22620 Geir Åge Høyland Sandnes SK M 40-44 16:41:18 32.35
408 26845 Olav Kulleseid Hafrsfjord SK M 45-49 16:41:18 32.35
408 27091 Ove Landa Sandnes SK M 60-64 16:41:18 32.35
408 29645 Torbjørn Mæland Team Jæren M 40-44 16:41:18 32.35
408 21061 Bente Rasmussen Dalane SK K 40-44 16:41:18 32.35
408 22407 Frode Røyneberg Team Jæren M 45-49 16:41:18 32.35
408 26086 Marianne Berge Skår Hafrsfjord SK K 35-39 16:41:18 32.35
408 22922 Gustav Stokkeland Bryne CK M 55-59 16:41:18 32.35
408 23202 Håvard Sørlie Sola CK M 35-39 16:41:18 32.35
408 22392 Frode Tufteland SK Fladepedal M 45-49 16:41:18 32.35
408 27559 Per Øyvind Wisløff Hafrsfjord SK M 45-49 16:41:18 32.35
408 53850 Morten Zenker Team Jæren M 40-44 16:41:18 32.35
430 79053 Sigurd Bergkvist Glåmdal SK M 30-34 16:44:17 32.26
430 79054 Fredrik Hagerud Dyrøy Glåmdal SK M 20-24 16:44:17 32.26
430 49069 Rolf Ensrud Hadeland CK M 50-54 16:44:17 32.26
430 36651 Anders Granheim Hadeland CK M 30-34 16:44:17 32.26
430 35085 Finn Halland Hadeland CK M 35-39 16:44:17 32.26
430 46913 Lars Håvard Meli Hadeland CK M 40-44 16:44:17 32.26
430 79055 John Erlend Nygård Hadeland CK M 40-44 16:44:17 32.26
430 35089 Ingvill Merete Stedøy-Johansen IF Frøy - Sykkel K 50-54 16:44:17 32.26
430 79056 Ole Johan Trandem Glåmdal SK M 45-49 16:44:17 32.26
439 62695 Håkon Gisholt Norway M 35-39 / Tandem 16:49:41 32.08
439 36607 Ørjan Rogne Rise Norway M 35-39 / Tandem 16:49:41 32.08
441 79057 Geir Jens Sørensen Grenland SK M 40-44 16:52:17 32.00
441 29672 Tore Wold Grenland SK M 45-49 16:52:17 32.00
443 36516 Jan Tøssebro Trondhjems VK - II M 55-59 16:54:19 31.94
444 79058 Leif Roger Slettvik Slugga slettvik sykkelklubb og kebabservice AS M 20-24 16:55:38 31.90
445 79059 Martin Gundersen IF Ørn M 25-29 16:55:42 31.89
445 79060 Jan Erik Semb Langesund sykkel og triatlhonklubb M 20-24 16:55:42 31.89
447 36810 Jostein Myklebust Team Nord-Rogaland M 40-44 16:56:16 31.88
448 79061 Eirik Ellingsen Team Jarlsberg M 45-49 16:56:34 31.87
448 30410 Lars Gran Team Jarlsberg M 40-44 16:56:34 31.87
448 42765 Lars Hangerhagen Team Jarlsberg M 35-39 16:56:34 31.87
448 79062 Ronald Kvamme Team Jarlsberg M 40-44 16:56:34 31.87
448 35397 Roar Larsen Team Jarlsberg M 55-59 16:56:34 31.87
448 79063 Even Larsen Team Jarlsberg M 40-44 16:56:34 31.87
448 43405 Freddy Larssen Team Jarlsberg M 40-44 16:56:34 31.87
448 79064 Stian Maurstad Team Jarlsberg M 30-34 16:56:34 31.87
448 79065 Hans Petter Mietele Team Jarlsberg M 35-39 16:56:34 31.87
448 35369 Jan Rønning Team Jarlsberg M 55-59 16:56:34 31.87
448 36763 Åsmund Sandvand Team Jarlsberg M 45-49 16:56:34 31.87
448 79066 Steinar Skatvedt Team Jarlsberg M 35-39 16:56:34 31.87
448 79067 Ove Martin Svae Team Jarlsberg M 45-49 16:56:34 31.87
448 79068 Kjetil Sælid Team Jarlsberg M 45-49 16:56:34 31.87
448 79069 Terje Ulleberg Team Jarlsberg M 35-39 16:56:34 31.87
448 36765 Frank Vian Team Jarlsberg M 55-59 16:56:34 31.87
448 50651 Sten Rune Wingerei Team Jarlsberg M 40-44 16:56:34 31.87
448 62833 Bjørn Arild Øhre Team Jarlsberg M 40-44 16:56:34 31.87
448 79070 Kjetil Østlie Team Jarlsberg M 40-44 16:56:34 31.87
448 62828 Inge Aarseth Team Jarlsberg M 45-49 16:56:34 31.87
448 42768 Runar Aarstadberg Team Jarlsberg M 45-49 16:56:34 31.87
469 79071 Gjermund Øyen Team Jarlsberg M 45-49 16:56:52 31.86
470 79072 Jens O. Bøvre M 25-29 16:57:03 31.85
471 63028 Erling Thunæs Rtv Bil M 30-34 17:00:16 31.75
472 107826 Ronny Larsen Team Polarcirkelen M 35-39 17:04:01 31.64
473 35400 Stein Hovstad Team Jarlsberg M 45-49 17:05:35 31.59
474 65370 Kay-Ronny Gasmann Team Jarlsberg M 40-44 17:06:08 31.57
475 79073 Jonny Opdahl Hammerfest SK M 40-44 17:08:18 31.50
476 35417 Willy Steffensen Sportsklubben Rye M 65-69 17:10:33 31.43
476 62573 Terje Tufteland Sportsklubben Rye M 40-44 17:10:33 31.43
478 62901 Egil Daltveit Hæren M 40-44 17:10:47 31.43
478 63232 Lars Erik Engen Hæren M 25-29 17:10:47 31.43
478 24438 Jon Arne Fossen Hæren M 40-44 17:10:47 31.43
478 79074 Anders Hagen Hæren M 40-44 17:10:47 31.43
478 29724 Tore Hansen Hæren M 35-39 17:10:47 31.43
478 64321 Per Hegge-Jensen Hæren/Team Foss Spoprt M 45-49 17:10:47 31.43
478 79075 Pål Josten Hæren M 30-34 17:10:47 31.43
478 79076 Børre Karlsen Hæren M 30-34 17:10:47 31.43
478 27834 Roald Kluge Hæren M 40-44 17:10:47 31.43
478 79077 Ivar Knotten Hæren M 40-44 17:10:47 31.43
478 36806 Stig Laursen Hæren M 40-44 17:10:47 31.43
478 79078 Eirik Lien Hæren M 30-34 17:10:47 31.43
478 49909 Roger Mortensen Hæren M 35-39 17:10:47 31.43
478 79079 Øystein Engen Rundfloen Hæren M 35-39 17:10:47 31.43
478 79080 Thomas Salamonsen Hæren M 35-39 17:10:47 31.43
478 79081 Henrik Sivertsen Hæren M 25-29 17:10:47 31.43
478 79082 Arild Skjold IF Frøy - Sykkel M 40-44 17:10:47 31.43
478 79083 Henrik Stensrud Hæren M 20-24 17:10:47 31.43
478 79084 Andreas Tangen IK Hero - Sykkel M 20-24 17:10:47 31.43
478 79085 Ole-Christian Tenden Hæren M 30-34 17:10:47 31.43
478 79086 Thomas André Valnes Hæren M 25-29 17:10:47 31.43
499 30276 Tom Ove Kaland Karmøy CK M 35-39 17:11:22 31.41
500 42528 Ståle Henninen HENNINEN ELEKTRO AS M 40-44 17:12:24 31.38
500 79088 Jon Ketil Mathisen Halden CK M 45-49 17:12:24 31.38
500 79087 Anna Katarina Mathisen Halden CK K 45-49 17:12:24 31.38
503 42285 Meno Abels Vitargo Team Germany M 40-44 17:14:31 31.31
503 79089 Jean Bienge Vitargo Team Germany M 45-49 17:14:31 31.31
503 79090 Andreas Derksen Vitargo Team Germany M 45-49 17:14:31 31.31
503 35061 Johannes Doering Vitargo Team Germany M 20-24 17:14:31 31.31
503 42286 Peter Ehrenberg Vitargo Team Germany M 45-49 17:14:31 31.31
503 79091 Rudi Fabiankovits Vitargo Team Germany M 50-54 17:14:31 31.31
503 79092 Lasse Jens Fankhänel Vitargo Team Germany M 30-34 17:14:31 31.31
503 35169 Axel Fehlau Vitargo Team Germany M 35-39 17:14:31 31.31
503 79093 Andreas Fels Vitargo Team Germany M 25-29 17:14:31 31.31
503 79094 Daniel Funk Vitargo Team Germany M 30-34 17:14:31 31.31
503 62538 Hugo Gevers Vitargo Team Germany M 45-49 17:14:31 31.31
503 36447 Karsten Göbel Vitargo Team Germany M 35-39 17:14:31 31.31
503 79095 Albert Hager Vitargo Team Germany M 40-44 17:14:31 31.31
503 34864 Guido Harig Vitargo Team Germany M 35-39 17:14:31 31.31
503 42394 Georg Hartmann Vitargo Team Germany M 40-44 17:14:31 31.31
503 79096 Daniel Hicking Vitargo Team Germany M 30-34 17:14:31 31.31
503 36421 Michael Hokkeler Vitargo Team Germany M 40-44 17:14:31 31.31
503 79097 Peter Höschler Vitargo Team Germany M 50-54 17:14:31 31.31
503 79098 Peter Jannick Vitargo Team Germany M 40-44 17:14:31 31.31
503 79099 Manuel Jekel Vitargo Team Germany M 40-44 17:14:31 31.31
503 79100 Steffen Kappler Team Vitargo M 45-49 17:14:31 31.31
503 42395 Roland Kramer Vitargo Team Germany M 50-54 17:14:31 31.31
503 79101 Klaus Käfer Vitargo Team Germany M 50-54 17:14:31 31.31
503 35150 Karl Lercher Vitargo Team Germany M 50-54 17:14:31 31.31
503 34963 Christian Mey Vitargo Team Germany M 30-34 17:14:31 31.31
503 79102 Klaus Hermann Meyer Vitargo Team Germany M 40-44 17:14:31 31.31
503 79103 Werner Müller Vitargo Team Germany M 45-49 17:14:31 31.31
503 34940 Rolf Nett Vitargo Team Germany M 55-59 17:14:31 31.31
503 79104 Jürgen Oevermann Vitargo Team Germany M 50-54 17:14:31 31.31
503 79105 Andreas Palmberger Vitargo Team Germany M 30-34 17:14:31 31.31
503 40854 Rolf Porsche Vitargo Team Germany M 50-54 17:14:31 31.31
503 79106 Gerald Radovici Vitargo Team Germany M 30-34 17:14:31 31.31
503 79107 Axel Richter Lupus Alpha Team M 35-39 17:14:31 31.31
503 79108 Uli Sommer Vitargo Team Germany M 50-54 17:14:31 31.31
503 62735 Wilhelm Spieker Vitargo Team Germany M 60-64 17:14:31 31.31
503 79109 Maik Stoltefaut Vitargo Team Germany M 35-39 17:14:31 31.31
503 79110 Guenter Tettinger Vitargo Team Germany M 45-49 17:14:31 31.31
503 79111 Thomas Tröster Lupus Alpha Team M 25-29 17:14:31 31.31
503 62746 Øystein Vereide Vitargo Team Germany M 40-44 17:14:31 31.31
503 79112 Klaus Von Bülow Vitargo Team Germany M 45-49 17:14:31 31.31
503 79113 Karsten Von Der Lieth Vitargo Team Germany M 40-44 17:14:31 31.31
503 79114 Eric Wagner Vitargo Team Germany M 25-29 17:14:31 31.31
503 79115 Peter Weber Vitargo Team Germany M 50-54 17:14:31 31.31
546 79116 Tor Halland IF Frøy - Sykkel M 40-44 17:15:05 31.30
547 79117 Even Landrø M 25-29 17:15:13 31.29
547 79118 Tore Lefstad TrønderEnergi BIL M 25-29 17:15:13 31.29
547 79119 Frank Aune Snildalsli M 25-29 17:15:13 31.29
547 79120 Rune Aune Snildalsli M 20-24 17:15:13 31.29
551 79121 Johan Landrø M 20-24 17:15:22 31.29
552 79122 Michael Gilmer Velotravel M 55-59 17:15:39 31.28
553 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 55-59 17:18:36 31.19
554 23508 Idar Hagenes Team Jæren - II M 40-44 17:19:23 31.17
555 79123 Trond Arne Pettersen Brønnøy SK M 35-39 17:19:38 31.16
556 35158 Ulrich Reich Vitargo Team Germany M 55-59 17:20:07 31.15
557 63132 Christian Andersen Sportsklubben Ceres M 25-29 17:20:26 31.14
557 91242 Tore Asbjørnsen Sportsklubben Ceres M 45-49 17:20:26 31.14
557 36649 Hans Petter Bjørseth Sportsklubben Ceres M 45-49 17:20:26 31.14
557 42503 Franz Burmann Sportsklubben Ceres M 55-59 17:20:26 31.14
557 79124 Sean Roy Easter M 35-39 17:20:26 31.14
557 34023 Arild Gulbrandsen Sportsklubben Ceres M 45-49 17:20:26 31.14
557 47407 Leif Hanssen Sportsklubben Ceres M 50-54 17:20:26 31.14
557 79125 Knut Erik Haugen Sportsklubben Ceres M 20-24 17:20:26 31.14
557 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 60-64 17:20:26 31.14
557 42726 Arnt-Willy Hjelle Sportsklubben Ceres M 50-54 17:20:26 31.14
557 35265 Svein Oskar Jansen Sportsklubben Ceres M 60-64 17:20:26 31.14
557 48924 Per Erik Jørgensen Sportsklubben Ceres M 45-49 17:20:26 31.14
557 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 55-59 17:20:26 31.14
557 62678 Knut Norman-Larsen Sportsklubben Ceres M 40-44 17:20:26 31.14
557 35258 Pål A. Olsen Sportsklubben Ceres M 40-44 17:20:26 31.14
557 79127 Vegard Rem Sportsklubben Ceres M 20-24 17:20:26 31.14
557 74590 Tommy André Sande Sportsklubben Ceres M 35-39 17:20:26 31.14
557 79128 Eirik Svendsen Sportsklubben Ceres M 25-29 17:20:26 31.14
557 35260 Bjørnar Sørgård Sportsklubben Ceres M 40-44 17:20:26 31.14
576 42342 Robert Nakken Sportsklubben Rye M 35-39 17:20:34 31.13
577 62777 Johan Nerland Eide IL - Sykkel M 50-54 17:21:40 31.10
578 20547 Arne Tagholdt Flekkefjord SK M 40-44 17:22:59 31.06
579 79129 Henning Baldersheim Trondhjems VK M 40-44 17:23:37 31.04
579 42465 Geir Arne Bals Trondhjems VK M 45-49 17:23:37 31.04
579 79130 Jo Kristian Bergum Trondhjems VK M 30-34 17:23:37 31.04
579 79131 Bror Erlend Blichfeldt Trondhjems VK M 25-29 17:23:37 31.04
579 62707 Harry Eide Trondhjems VK M 40-44 17:23:37 31.04
579 42458 Ivan Espervik Trondhjems VK M 35-39 17:23:37 31.04
579 65700 Martin Frøland Trondhjems VK M 25-29 17:23:37 31.04
579 79132 Robin Gabrielsen Trondhjems VK M 25-29 17:23:37 31.04
579 35704 Øyvind Graabræk Trondhjems VK M 45-49 17:23:37 31.04
579 97103 Kim Hansen Trondhjems VK M 25-29 17:23:37 31.04
579 79133 Harald Hoston Trondhjems VK M 60-64 17:23:37 31.04
579 79134 Øystein Høgsand Trondhjems VK M 20-24 17:23:37 31.04
579 79135 Ditlev Johnsen Trondhjems VK M 45-49 17:23:37 31.04
579 79136 Per Espen Knudsen Trondhjems VK M 25-29 17:23:37 31.04
579 79137 Lars Henrik Knutsen Trondhjems VK M 35-39 17:23:37 31.04
579 79138 Hans Jørgen Rambech Trondhjems VK M 45-49 17:23:37 31.04
579 34834 Bjørn Stavnes Trondhjems VK M 50-54 17:23:37 31.04
579 70535 Signe Marie Nielsen Stavnes Trondhjems VK K 20-24 17:23:37 31.04
579 22398 Frode Strand Trondhjems VK M 55-59 17:23:37 31.04
579 62822 Tom Werner Trana Trondhjems VK M 35-39 17:23:37 31.04
579 70857 Svein Erik Tverli Trondhjems VK M 40-44 17:23:37 31.04
579 62715 Arild Vikan Trondhjems VK M 40-44 17:23:37 31.04
601 79140 Roy Eidsaunet Berg CK Victoria M 25-29 17:23:58 31.03
601 79141 Tor Åge Grindberg Namdal SK M 40-44 17:23:58 31.03
601 79142 Jon Olav Gynnild M 50-54 17:23:58 31.03
601 79143 Pål Vidar Hagen Fosen SK M 35-39 17:23:58 31.03
601 79144 Odd Arne Hermstad Fosen SK M 45-49 17:23:58 31.03
601 34994 Sturla Johansen CK Victoria M 45-49 17:23:58 31.03
601 79146 Tor-Erik Johnsen CK Victoria M 35-39 17:23:58 31.03
601 122106 Kjetil Johnsen CK Victoria M 40-44 17:23:58 31.03
601 79145 Cecilie Gotaas Johnsen CK Victoria K 30-34 17:23:58 31.03
601 79147 Andreas Vrenne Larsen CK Victoria M 20-24 17:23:58 31.03
601 34995 Eirik Martinsen CK Victoria M 45-49 17:23:58 31.03
601 79148 Åsmund André Nåvik Ørland Hovedflystasjon BIL M 25-29 17:23:58 31.03
601 34996 Gunnar Stavrum CK Victoria M 45-49 17:23:58 31.03
601 37113 Andreas Moen Strømsnes CK Victoria M 20-24 17:23:58 31.03
601 79149 Tommy Tømmerdal CK Victoria M 20-24 17:23:58 31.03
601 79150 Ole-Petter Vinjevoll CK Victoria M 35-39 17:23:58 31.03
601 79151 Håvard Vollelv CK Victoria M 20-24 17:23:58 31.03
601 62810 Øystein Wærnes CK Victoria M 45-49 17:23:58 31.03
619 35840 Erik Hoff Trondhjems VK - II M 30-34 17:24:05 31.03
620 43473 Per Arne Ellefsen Bærum og Omegn CK M 60-64 17:24:15 31.02
621 42484 Einar Lyngås Snåsa IL M 45-49 17:24:24 31.02
621 42483 Bjørn Lyngås Snåsa IL M 45-49 17:24:24 31.02
621 79152 Håvard Overland Snåsa IL M 35-39 17:24:24 31.02
621 62577 Hans Erik Sandvik Støren SK M 45-49 17:24:24 31.02
625 42320 Eirik Normann Bærum og Omegn CK M 50-54 17:24:39 31.01
625 79153 Dag Kristen Solberg Bærum og Omegn CK M 40-44 17:24:39 31.01
627 46920 Rune Rikoll Hadeland CK M 45-49 17:27:28 30.93
628 34937 Jørgen Lervik Åstrøm Bærum og Omegn CK M 45-49 17:28:26 30.90
629 29615 Tor-Inge Bøe Team Jæren - II M 35-39 17:28:28 30.90
629 27985 Rolf Inge Halleland Team Jæren - II M 45-49 17:28:28 30.90
631 46414 Kjell Hustvedt Team Nord-Rogaland M 40-44 17:29:23 30.87
632 70391 Reidar Henriksen Solum TSK M 40-44 17:31:36 30.81
633 62685 Åge Slotvik Brønnøy SK M 50-54 17:32:25 30.78
633 62869 Lars Øystein Ursin M 35-39 17:32:25 30.78
635 42907 Rasmus Bjerkan Trondhjems VK M 30-34 17:32:36 30.78
636 36684 Ivar J. Sundgaard Brumunddal SK M 50-54 17:32:55 30.77
637 79155 Nicolay Eskildsen Team Kjekkas M 25-29 17:32:57 30.77
637 79156 Kristian Götz Team Kjekkas M 30-34 17:32:57 30.77
637 79157 Espen Høglund Team Kjekkas M 25-29 17:32:57 30.77
637 108935 Bård Eirik Jacobsen Team Kjekkas M 35-39 17:32:57 30.77
637 63092 Karl Henry Johansen Team Kjekkas M 25-29 17:32:57 30.77
637 79159 Chris Nerli Team Kjekkas M 25-29 17:32:57 30.77
637 79160 Gorm Nøkleby Team Kjekkas M 25-29 17:32:57 30.77
637 63093 Aleksander Stijelja Team Kjekkas M 30-34 17:32:57 30.77
645 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL - Sykkel M 50-54 17:34:59 30.71
645 42384 Bernt Skeie Oslo Politis IL - Sykkel M 50-54 17:34:59 30.71
645 35041 Fred Arne Sæther Oslo Politis IL - Sykkel M 50-54 17:34:59 30.71
648 79161 Håkon Berger M 25-29 17:36:41 30.66
648 62684 Erling Ekerholt Sæveraas NIFS M 30-34 17:36:41 30.66
650 79163 Mads Inge Dalsjø Glåmdal SK M 45-49 17:37:35 30.63
650 35458 Steinar Nordeng Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 17:37:35 30.63
652 36491 Berit Hanne Bakkan Rana SK K 45-49 17:39:06 30.59
652 79165 Anne Ekroll Rana SK K 45-49 17:39:06 30.59
652 79166 Erik Fagerli Rana SK M 35-39 17:39:06 30.59
652 79167 Karl-Erik Grønli Rana SK M 40-44 17:39:06 30.59
652 79168 Kjelll Tore Grønningsæter Rana SK M 45-49 17:39:06 30.59
652 79169 Jan-Magne Hansen Rana SK M 40-44 17:39:06 30.59
652 24177 Jens Gunnar Haugen CK Sør M 45-49 17:39:06 30.59
652 79170 Bjørnar Jensen Rana SK M 40-44 17:39:06 30.59
652 79172 Lars-Petter Kalkenberg Rana SK M 45-49 17:39:06 30.59
652 79171 Espen Kalkenberg Rana SK M 35-39 17:39:06 30.59
652 36496 Thor Inge Kristensen Rana SK M 50-54 17:39:06 30.59
652 79173 Trond Millerjord Rana SK M 30-34 17:39:06 30.59
652 79174 Bjørn-Einar Nesengmo Rana SK M 40-44 17:39:06 30.59
652 79175 Stein-Tore Nilsen Rana SK M 45-49 17:39:06 30.59
652 82851 Roger Nilsen Rana SK M 50-54 17:39:06 30.59
652 35381 Tor Helge Nordvang Rana SK M 50-54 17:39:06 30.59
652 79176 Kjell Nyrud Rana SK M 50-54 17:39:06 30.59
652 79177 Roger Nysether Rana SK M 40-44 17:39:06 30.59
652 79178 Willy Harald Pedersen Rana SK M 50-54 17:39:06 30.59
652 79179 Frode Riise Rana Brannvesen/Team Styrketråkk M 30-34 17:39:06 30.59
652 79180 Justin Louis Smith Rana SK M 45-49 17:39:06 30.59
652 35103 Ole Asbjørn Solli Team Styrketråkk M 40-44 17:39:06 30.59
652 79181 John-Helge Vang Rana SK M 50-54 17:39:06 30.59
652 79182 Mette Varem Rana SK K 45-49 17:39:06 30.59
676 79183 Jo Steinvik Sportsklubben Rye - II M 35-39 17:41:18 30.52
677 79184 Sindre Blikstad-Balas Sportsklubben Rye M 30-34 17:41:33 30.52
677 79185 Øystein Bråten Sportsklubben Rye M 30-34 17:41:33 30.52
677 32860 Kenneth Busch Oslofjord Triathlon M 25-29 17:41:33 30.52
677 42610 Arild Christoffersen Sportsklubben Rye M 35-39 17:41:33 30.52
677 79186 Torstein Dahl Sportsklubben Rye M 20-24 17:41:33 30.52
677 35854 Bård Eikeland Sportsklubben Rye M 50-54 17:41:33 30.52
677 70853 Lasse Taje Furuseth Sportsklubben Rye M 20-24 17:41:33 30.52
677 79187 John M. Hammervoll Sportsklubben Rye M 40-44 17:41:33 30.52
677 27327 Paul Kåre Handeland Sauda SK M 40-44 17:41:33 30.52
677 79188 Lars Haugvad FlipSquad snowboardklubb M 25-29 17:41:33 30.52
677 79189 Stein Hemma Sportsklubben Rye M 50-54 17:41:33 30.52
677 54387 Thomas Hermansen Sportsklubben Rye M 30-34 17:41:33 30.52
677 79190 Johan Nordgaard Hermstad Sportsklubben Rye M 20-24 17:41:33 30.52
677 29269 Thor G. Hæstad Sportsklubben Rye M 35-39 17:41:33 30.52
677 43215 Rolf-André Kamsvåg Sportsklubben Rye M 35-39 17:41:33 30.52
677 79191 Håvard Mork Sportsklubben Rye M 25-29 17:41:33 30.52
677 79192 Martin Stabenfeldt Sportsklubben Rye M 25-29 17:41:33 30.52
677 23003 Hans Stødle Sauda SK M 50-54 17:41:33 30.52
677 79193 Lasse Torgersen Sportsklubben Rye M 40-44 17:41:33 30.52
677 79194 Stian Torsdal Sportsklubben Rye M 30-34 17:41:33 30.52
677 79195 Enok Vatnar Sportsklubben Rye M 30-34 17:41:33 30.52
677 79196 Kenneth Vegstein Sportsklubben Rye M 40-44 17:41:33 30.52
677 62895 Christian Waaler Sportsklubben Rye M 25-29 17:41:33 30.52
700 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 65-69 17:42:01 30.50
701 73717 Eivind Svensen Arendal CC M 40-44 17:44:57 30.42
702 79197 Geir Tore Stjer Adsen Åfjord IL M 45-49 17:45:36 30.40
702 41413 Jon Kristian Andresen Formtoppen Sykkellaug / U. Bakeries / Ila BIL M 25-29 17:45:36 30.40
702 79198 Alexander Borge Formtoppen Sykkellaug M 30-34 17:45:36 30.40
702 62656 Øyvind Holmen Formtoppen Sykkellaug / Ila BIL M 30-34 17:45:36 30.40
702 79199 Jan Petter Moan TrønderEnergi BIL M 45-49 17:45:36 30.40
702 62657 Roger Slorafoss Formtoppen Sykkellaug / Ila BIL M 45-49 17:45:36 30.40
702 79200 Arne Sæther TrønderEnergi BIL M 45-49 17:45:36 30.40
709 42827 Tom Arne Arnesen Bodø CK M 30-34 17:47:04 30.36
709 42829 Helge Didriksen Bodø CK M 45-49 17:47:04 30.36
709 35625 Alex Finvåg Sandnessjøen og Omegn CK M 50-54 17:47:04 30.36
709 79201 Ståle Furnes Valnesfjord IL - Sykkel M 45-49 17:47:04 30.36
709 37143 Magnus Halvorsen Bodø CK M 17-19 17:47:04 30.36
709 34938 Bjørn Tore Ilstad Bodø CK M 50-54 17:47:04 30.36
709 42085 Torbjørn Håke Johansen Bodø CK M 40-44 17:47:04 30.36
709 79202 Odd J. Johnsen Lofoten SK M 40-44 17:47:04 30.36
709 79203 Tom Mentzoni Bodø CK M 30-34 17:47:04 30.36
709 41758 Jon Roger Pedersen Bodø CK M 45-49 17:47:04 30.36
709 79204 Frode Sørensen Fauske SK M 45-49 17:47:04 30.36
709 79205 Jan Oddvar Sørnes Bodø CK M 40-44 17:47:04 30.36
721 79206 Tryggve Andreassen Innherred Sykkel M 45-49 17:47:57 30.33
721 79207 Eskil Følstad IL Sverre - Sykkel M 40-44 17:47:57 30.33
721 79208 Are Hegdahl IL Sverre - Sykkel M 35-39 17:47:57 30.33
721 61541 Johan Høgset Jansen Sportsklubben Ceres M 50-54 17:47:57 30.33
721 79209 Geir Jegtvolden Inderøy IL - Sykkel M 40-44 17:47:57 30.33
721 79210 Espen Kjelaas Inderøy IL - Sykkel M 35-39 17:47:57 30.33
721 79211 Geir Kolstad IL Sverre - Sykkel M 45-49 17:47:57 30.33
721 79212 Robert Berg Molde IL Sverre - Sykkel M 35-39 17:47:57 30.33
721 79213 Ole Jakob Pedersen Sømna SK M 40-44 17:47:57 30.33
721 46358 Espen Egeland Valseth IL Sverre - Sykkel M 35-39 17:47:57 30.33
721 20639 Arne Aas Innherred Sykkel M 45-49 17:47:57 30.33
732 41690 Geir Ivar Rønning Gauldal SK M 50-54 17:49:36 30.29
732 79214 Joar Sneen Gauldal SK M 40-44 17:49:36 30.29
732 79215 Kjell Helge Stevik M 40-44 17:49:36 30.29
732 79216 Bjarne Åsrønning Statoil BIL Trondheim M 40-44 17:49:36 30.29
736 79218 Egil Bagge-Skarheim Kolbotn IL - Sykkel M 35-39 17:49:58 30.28
736 122457 Kjell Arild Bakken Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 17:49:58 30.28
736 79219 Tore Bekken Kolbotn IL - Sykkel M 25-29 17:49:58 30.28
736 62793 Stig Arne Bjørgan Kolbotn IL - Sykkel M 60-64 17:49:58 30.28
736 47067 Erik Blom-Dahl Kolbotn IL - Sykkel M 35-39 17:49:58 30.28
736 79220 Tormod Boldvik Drammen CK M 35-39 17:49:58 30.28
736 70415 Roger Gotheim Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 17:49:58 30.28
736 42757 Morten Gran Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 17:49:58 30.28
736 122653 Knut Hansen Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 17:49:58 30.28
736 62797 Jan Tore Kristiansen Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 17:49:58 30.28
736 34507 Henrik Berge Mortensen Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 17:49:58 30.28
736 79222 Jarle Nergård Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 17:49:58 30.28
736 42758 Per Erik Nyrud Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 17:49:58 30.28
736 82857 Egil Olsen Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 17:49:58 30.28
736 42695 Ove Olstad Kolbotn IL - Sykkel M 55-59 17:49:58 30.28
736 49589 Thomas Pedersen Kolbotn IL - Sykkel M 35-39 17:49:58 30.28
736 42759 Kai Pettersen Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 17:49:58 30.28
736 79224 Thomas Rygh Kolbotn SK M 25-29 17:49:58 30.28
736 79223 Jan-Erik Rygh Kolbotn IL - Sykkel M 55-59 17:49:58 30.28
736 79225 Kenneth Sandberg Kolbotn IL - Sykkel M 25-29 17:49:58 30.28
736 35950 Christian Tetlie Drammen CK M 30-34 17:49:58 30.28
736 62798 Steinar Tømmerås Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 17:49:58 30.28
758 36528 Rune Andresen Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 40-44 17:50:28 30.26
758 79227 Morten Flom Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 45-49 17:50:28 30.26
758 79228 Aida Gjølberg Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express K 45-49 17:50:28 30.26
758 36520 Bjørn Harald Gudmundsen Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 40-44 17:50:28 30.26
758 107820 Petter Johansen Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 40-44 17:50:28 30.26
758 79229 Magnus Lund Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 30-34 17:50:28 30.26
758 68349 Erik Martinsen Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 45-49 17:50:28 30.26
758 35003 Per Ivar Netteberg Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 45-49 17:50:28 30.26
758 79230 Anders Swift Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 30-34 17:50:28 30.26
758 32999 Kjetil Tangen Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 50-54 17:50:28 30.26
758 79226 Elisabeth Aas Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express K 40-44 17:50:28 30.26
769 73763 Jan Terje Strømland Flekkefjord SK M 45-49 17:50:57 30.25
770 79231 Knut Espeland Bærum og Omegn CK M 50-54 17:51:06 30.24
771 62719 Vidar Amdam Tomrefjord IL - Sykkel M 40-44 17:51:42 30.23
771 42605 Anders Hallstensson M 50-54 17:51:42 30.23
771 62911 Andreas Strand Helland M 20-24 17:51:42 30.23
771 79232 Trond Sørås Stordal IL M 45-49 17:51:42 30.23
775 79233 Anders Skjeset TINE M 30-34 17:52:56 30.19
776 35237 Reidulf Waksvik M 60-64 17:53:12 30.19
777 79234 Erik Kay Kråkstad Expressen M 20-24 17:53:14 30.18
778 63027 Odd Erik Grindvoll Rtv Bil M 55-59 17:53:35 30.17
778 79235 Palmer Vikan Trollheimen SK M 50-54 17:53:35 30.17
780 121995 Petter Kristiansen Asker CK M 25-29 17:54:07 30.16
781 79236 Bjørn Nordengen Sportsklubben Rye M 55-59 17:54:10 30.16
782 79237 Jarle Rodahl Brønnøy SK M 45-49 17:55:04 30.13
782 62855 Claus Vasveen CK Toten-Tråkk M 40-44 17:55:04 30.13
782 36527 Morten André Åhlander M 30-34 17:55:04 30.13
785 65779 Terje Isdal Sportsklubben Rye M 35-39 17:55:18 30.13
786 69790 Lars Folke Nordmark Sportsklubben Rye M 35-39 17:56:01 30.11
787 79239 Håkon Sverre Bukholm Kvik Halden FK M 20-24 17:57:35 30.06
787 47213 Jarle Dreierstad KONDIS M 50-54 17:57:35 30.06
787 79240 Oskar Mathisen Halden CK M 20-24 17:57:35 30.06
787 79241 Anders Nordahl M 20-24 17:57:35 30.06
787 79242 Lars-Erik Nordby Halden CK M 17-19 17:57:35 30.06
792 34184 Heljar Ballo Team Nord-Rogaland M 50-54 17:57:44 30.06
792 53682 Kjell Tore Våge Team Nord-Rogaland M 50-54 17:57:44 30.06
792 22486 Gaute Østebøvik Team Nord-Rogaland M 35-39 17:57:44 30.06
795 31449 Lars Angell Bergen CK M 40-44 17:57:46 30.06
795 54159 Per Morten Birkelund Bergen CK M 45-49 17:57:46 30.06
795 33472 Erik Bjørndal Bergen CK M 45-49 17:57:46 30.06
795 33464 Harald Dahle Bergen CK M 45-49 17:57:46 30.06
795 31213 Norvald Dymbe Bergen CK M 45-49 17:57:46 30.06
795 33508 Kåre Førdestrøm M 45-49 17:57:46 30.06
795 31016 Sissel Gandrudbakken Grindheim Bergen CK K 45-49 17:57:46 30.06
795 82846 Kjetil Haugland Statoil ASA M 40-44 17:57:46 30.06
795 30974 Øystein Helle Bergen CK M 45-49 17:57:46 30.06
795 21396 Bjørn-Helge Hodneland Bergen CK M 40-44 17:57:46 30.06
795 33006 Bjørn Holo Bergen CK M 50-54 17:57:46 30.06
795 38033 Christian Hordvik Bergen CK M 45-49 17:57:46 30.06
795 37648 Geir Hovland Bergen CK M 50-54 17:57:46 30.06
795 33461 Merethe Hustoft Bergen CK K 35-39 17:57:46 30.06
795 37530 Christian Hustoft Bergen CK M 35-39 17:57:46 30.06
795 37456 Stig Erling Iversen Bergen CK M 50-54 17:57:46 30.06
795 37772 Endre Aleksander Johnsen Bergen CK M 25-29 17:57:46 30.06
795 37624 Bahram T. Kamp Bergen CK M 40-44 17:57:46 30.06
795 33530 Oddgeir Nygård Bergen CK M 45-49 17:57:46 30.06
795 31124 Per-Jørn Pahr Bergen CK M 50-54 17:57:46 30.06
795 31438 Inge Paulsen Bergen CK M 45-49 17:57:46 30.06
795 54116 Svein Ivar Reiso Bergen CK M 30-34 17:57:46 30.06
795 54105 Marit Sælemyr Bergen CK K 45-49 17:57:46 30.06
795 30552 Arne Sørtun Bergen CK M 35-39 17:57:46 30.06
795 54111 Harald Tholo Bergen CK M 45-49 17:57:46 30.06
795 28293 Sigurd Tjelmeland Bergen CK M 60-64 17:57:46 30.06
795 33185 Ove Veum Bergen CK M 45-49 17:57:46 30.06
795 31106 Rune Østgård Bergen CK M 50-54 17:57:46 30.06
823 62780 Espen Rymoen Moss CK M 40-44 17:58:52 30.03
824 79243 Dietmar Beck Radtreff Haigerloch M 65-69 17:59:33 30.01
824 79244 Josef Kesenheimer Radtreff Haigerloch M 45-49 17:59:33 30.01
824 79245 Simon Pfeffer Radtreff Haigerloch M 20-24 17:59:33 30.01
827 79246 Christoffer Stange Team Stange M 30-34 18:00:04 29.99
827 79247 Stian Stange Team Stange M 25-29 18:00:04 29.99
829 79248 Paolo Tolpeit Rodes Val Badia M 50-54 18:00:15 29.99
830 22472 Gard Lien Hafrsfjord SK M 35-39 18:00:49 29.97
831 64216 Martin Berge Brøttum IL - Sykkel M 30-34 18:01:37 29.95
831 79249 Lars Brannan Brøttum IL - Sykkel M 35-39 18:01:37 29.95
831 64224 Arnfinn Bøe Brøttum IL - Sykkel M 40-44 18:01:37 29.95
831 64233 Asgeir Fløtlien Brøttum IL - Sykkel M 40-44 18:01:37 29.95
831 50022 Eirik Fløtlien Brøttum IL - Sykkel M 20-24 18:01:37 29.95
831 65401 Gaute Freng Brøttum IL - sykkel M 35-39 18:01:37 29.95
831 79250 Morten Aleksander Hopen Brøttum IL - Sykkel M 17-19 18:01:37 29.95
831 64225 Jan Killi Brøttum IL - Sykkel M 40-44 18:01:37 29.95
831 79251 Øystein Killi Brøttum IL - Sykkel M 35-39 18:01:37 29.95
831 47079 Roar Lunna Brøttum IL - Sykkel M 35-39 18:01:37 29.95
831 47073 Ole Christian Lunna Brøttum IL - Sykkel M 40-44 18:01:37 29.95
831 51513 Harald Nordhagen Brøttum IL - Sykkel M 50-54 18:01:37 29.95
831 79252 Trond Harald Sand Brøttum IL - Sykkel M 35-39 18:01:37 29.95
831 79253 Einar Skjellerudsveen Brøttum IL - Sykkel M 35-39 18:01:37 29.95
831 79254 Karl Bjarne Solberg Brøttum IL - Sykkel M 40-44 18:01:37 29.95
831 108973 Øystein Godal Torp Brøttum IL - Sykkel M 35-39 18:01:37 29.95
831 64235 Rune Strand Ødegård Brøttum IL - Sykkel M 50-54 18:01:37 29.95
848 63036 Ketil Almlie Eidsvoll SK M 35-39 18:01:40 29.95
848 79256 Vidar Amundstad Lesja og Dovre SK M 20-24 18:01:40 29.95
848 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 45-49 18:01:40 29.95
848 79258 Per-Vidar Dørum Eidsvoll SK M 30-34 18:01:40 29.95
848 40791 Henning Evensen Bjerke IL Ski M 40-44 18:01:40 29.95
848 47086 Frode Fløtten Eidsvoll SK M 35-39 18:01:40 29.95
848 62751 Kent Harring Eidsvoll SK M 55-59 18:01:40 29.95
848 79259 Per Haugen Eidsvoll SK M 45-49 18:01:40 29.95
848 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 55-59 18:01:40 29.95
848 41750 Espen Hoel Eidsvoll SK M 35-39 18:01:40 29.95
848 52247 Arne Helge Kristiansen Eidsvoll SK M 55-59 18:01:40 29.95
848 79260 Ole Nævdal M 17-19 18:01:40 29.95
848 50646 Odd Arne Rimul Eidsvoll SK M 60-64 18:01:40 29.95
848 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 55-59 18:01:40 29.95
848 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 55-59 18:01:40 29.95
848 79261 Ove Skrøvseth Trollheimen SK M 50-54 18:01:40 29.95
848 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 40-44 18:01:40 29.95
865 35407 Inge Johansen Hydro Sunndal BIL M 45-49 18:04:00 29.88
866 33841 Helge Bie Riber Team Sydspissen M 50-54 18:04:31 29.87
867 40674 Helge Mathisen Sportsklubben Rye M 55-59 18:04:37 29.87
868 79263 Bjørn Kaare Bals Trondhjems VK M 35-39 18:04:49 29.86
869 79265 Torstein Arnesen Ottestad IL - Sykkel M 60-64 18:05:04 29.85
869 79264 Oddbjørn Arnesen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 18:05:04 29.85
869 40891 Robert Bergestad Ottestad IL - Sykkel M 40-44 18:05:04 29.85
869 35188 Stein Birkeland Ottestad IL - Sykkel M 45-49 18:05:04 29.85
869 79266 Jan Erik Blix Sims M 40-44 18:05:04 29.85
869 64402 Elisabeth Lunde Engen Ottestad IL - Sykkel K 50-54 18:05:04 29.85
869 42495 Torleif Finstad Ottestad IL - Sykkel M 50-54 18:05:04 29.85
869 62666 Trond Fjæstad Ottestad IL - Sykkel M 50-54 18:05:04 29.85
869 79267 Monica Flermoen Elverum Psykoterapiinstitutt K 35-39 18:05:04 29.85
869 42496 Tor Haugstulen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 18:05:04 29.85
869 42498 Terje Hovde Ottestad IL - Sykkel M 40-44 18:05:04 29.85
869 35001 Vidar Karlsen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 18:05:04 29.85
869 49911 Stine Olsen Kirkevik Ottestad IL - Sykkel K 30-34 18:05:04 29.85
869 79268 Hågen Kåshagen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 18:05:04 29.85
869 62876 Ivar Richard Larsen Elverum SK M 55-59 18:05:04 29.85
869 47012 Vidar Martinsen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 18:05:04 29.85
869 50199 Øyvind Nesdal Ottestad IL - Sykkel M 45-49 18:05:04 29.85
869 30438 Morten Olsen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 18:05:04 29.85
869 62878 Leif Rønning Elverum SK M 50-54 18:05:04 29.85
869 50207 Thor Arne Rønning Ottestad IL - Sykkel M 55-59 18:05:04 29.85
869 50402 Bjørn-Magnus Simonsen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 18:05:04 29.85
869 36118 Erik Strand Ottestad IL - Sykkel M 50-54 18:05:04 29.85
869 42501 Stein Erik Wang Ottestad IL - Sykkel M 45-49 18:05:04 29.85
869 48088 Birger Wernberg Ottestad IL - Sykkel M 40-44 18:05:04 29.85
893 42628 Ingvar Byrkjeland Førde CK M 50-54 18:06:07 29.83
893 37471 Johannes Nikolai Fleten Førde CK M 45-49 18:06:07 29.83
893 107812 Eivind Hansen Førde CK M 45-49 18:06:07 29.83
893 42652 Leif Arne Helle Førde CK M 20-24 18:06:07 29.83
893 32949 Svein Herstad Førde CK M 35-39 18:06:07 29.83
893 30992 Arve Hjelle Førde CK M 45-49 18:06:07 29.83
893 36654 Kjell Vidar Husnes Førde CK M 40-44 18:06:07 29.83
893 42643 Jon Olav Leira Førde CK M 45-49 18:06:07 29.83
893 33550 Tore Masdal Førde CK M 45-49 18:06:07 29.83
893 32462 Trond Naustdal Førde CK M 45-49 18:06:07 29.83
893 37299 Eirik Nestavoll SPARTACUS M 25-29 18:06:07 29.83
893 79270 Harald Otterstad Førde CK M 17-19 18:06:07 29.83
893 37830 Ståle Sandal M 50-54 18:06:07 29.83
893 42855 Per Terje Solheim Førde CK M 50-54 18:06:07 29.83
893 79271 Tor Steensrud Avd. hjerte/lunge/karkirurgi-UNN-Tromsø M 40-44 18:06:07 29.83
893 33761 Ronald Velthuijs Førde CK M 50-54 18:06:07 29.83
893 79272 Kai Ytterhaug Førde CK M 30-34 18:06:07 29.83
893 35380 Svein Rune Aaland Stryn T og IL - Sykkel M 45-49 18:06:07 29.83
911 131742 Morten Berner Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 40-44 18:06:35 29.81
911 79273 Jørgen Berner Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 45-49 18:06:35 29.81
911 79275 Borge K. Bringsværd Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 30-34 18:06:35 29.81
911 79276 Knut Ellingsberg Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 45-49 18:06:35 29.81
911 79277 Anders J. Gray Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 35-39 18:06:35 29.81
911 79278 Marius Iversen Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 40-44 18:06:35 29.81
911 122403 Thomas Iversen Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 40-44 18:06:35 29.81
911 79280 Roger Keiseraas Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 45-49 18:06:35 29.81
911 42540 Lars Jørgen Landsem Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 40-44 18:06:35 29.81
911 79281 Jan Mikkelrid Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 50-54 18:06:35 29.81
911 42801 Trond Mårvik Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 45-49 18:06:35 29.81
911 50112 Martin Sebesta Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 40-44 18:06:35 29.81
911 79282 Tom-Erik Seim Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 35-39 18:06:35 29.81
911 86168 Steinar Strøm Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 50-54 18:06:35 29.81
911 42502 Kristoffer Woxvold Team Bærum og Omegn CK / Vestfold Express M 30-34 18:06:35 29.81
926 30587 Petter Ellefsen Grenland SK M 50-54 18:09:28 29.73
927 79283 Tim Schwegler M 45-49 18:11:06 29.69
927 79284 Michael Tuemmers M 50-54 18:11:06 29.69
929 79285 Gorm Kluge Hæren M 35-39 18:13:41 29.62
930 79286 Børt Rakfjord Horten og Omegns CK M 40-44 18:14:04 29.61
931 40787 Markus Bosch Velotravel M 45-49 18:15:00 29.58
932 36851 Åge Justin Kristoffersen Saltdal SK M 50-54 18:17:40 29.51
932 36695 Per Ludolf Kristoffersen Saltdal SK M 45-49 18:17:40 29.51
934 79287 Dag Frode Bjerknesli Mosjøen og Omegn CK M 40-44 18:18:50 29.48
934 62732 Tore Herringbotn Mosjøen og Omegn CK M 40-44 18:18:50 29.48
936 79288 Jan Ivar Fløtnes MMS M 40-44 18:20:33 29.43
937 79289 Trond Aarekol Johannessen Team Nord-Rogaland M 40-44 18:20:37 29.43
938 36728 Wolfgang Hofmeister Velotravel M 50-54 18:21:24 29.41
939 79290 Frode Aarvik Sarpsborg SK M 45-49 18:21:57 29.40
940 62949 Per Richard Buran Team 3T M 50-54 18:25:06 29.31
940 35655 Magnar Hernes Team 3T M 55-59 18:25:06 29.31
940 79291 Marius Jenssen Team 3T / Fokus Bank M 55-59 18:25:06 29.31
940 34827 Sturla Klüver Team 3T / Teeness M 55-59 18:25:06 29.31
940 62815 Thomas Leer Trondhjems VK M 30-34 18:25:06 29.31
940 36681 Bjørn Jørgen Oshaug Team 3T / Teeness M 45-49 18:25:06 29.31
940 42527 Terje Svaan Sportsklubben Motvind - sykkel M 40-44 18:25:06 29.31
940 36542 Lars Olav Søraas Team 3T M 50-54 18:25:06 29.31
940 42310 Stein Valen Team 3T M 45-49 18:25:06 29.31
949 79293 Sigmund Fagerli Orkla CK M 45-49 18:25:37 29.30
949 79294 Stein I. Havik Orkla CK M 55-59 18:25:37 29.30
949 119240 Rune Johansen Orkla CK M 50-54 18:25:37 29.30
949 79295 Gunnar Jørgensen Orkla CK M 45-49 18:25:37 29.30
949 79296 Kjetil Kvam Orkla CK M 25-29 18:25:37 29.30
949 62934 Geir Mardahl Orkla CK M 50-54 18:25:37 29.30
949 63013 Zhivko Petrov Orkla CK M 30-34 18:25:37 29.30
949 42646 Arild Selvnes Orkla CK M 40-44 18:25:37 29.30
949 40591 Roar Skjenald Orkla CK M 45-49 18:25:37 29.30
949 42647 Erik Skoglund Orkla CK M 40-44 18:25:37 29.30
949 62938 Erik Sørløkk Orkla CK M 40-44 18:25:37 29.30
949 62939 Arnt Tronvoll Orkla CK M 45-49 18:25:37 29.30
949 79297 Bjørn Johan Vullum Orkla CK M 40-44 18:25:37 29.30
962 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 45-49 18:25:41 29.30
963 37132 Stefan Holzinger Vitargo Team Germany M 50-54 18:25:48 29.30
964 79298 Johan Arvidsson Støren SK M 40-44 18:25:57 29.29
964 35198 Roger Dekkerhus Ytre Namdal SK M 50-54 18:25:57 29.29
964 79299 Terje Risholt Støren SK M 45-49 18:25:57 29.29
967 64370 Øistein Heni Olsen Sportsklubben Rye M 35-39 18:26:03 29.29
968 35939 Jan Morten Risholt Støren SK M 45-49 18:26:33 29.28
968 42309 Lars Solheim Støren SK M 25-29 18:26:33 29.28
970 35809 Stein Jonny Andreassen Varanger Sporsklubb M 45-49 18:28:05 29.23
971 50993 Egil Løken CK Toten-Tråkk M 40-44 18:28:42 29.22
972 79300 Leif Ivar Alexksandersen Varanger Sportsklubb M 45-49 18:32:51 29.11
972 35807 Eirik Andreassen Varanger Sportsklubb M 40-44 18:32:51 29.11
972 79301 Martin Pleym Andreassen Varanger Sportsklubb M 17-19 18:32:51 29.11
972 79302 John Petter Harila Varanger Sportsklubb M 50-54 18:32:51 29.11
972 79303 Gunnar Kjellmo Varanger Sportsklubb M 50-54 18:32:51 29.11
972 79304 Børre Kristoffersen Varanger Sportsklubb M 35-39 18:32:51 29.11
972 35825 Knut Andreas Wara Varanger Sportsklubb M 45-49 18:32:51 29.11
979 36568 Frode Lindberg Sportsklubben Rye M 45-49 18:33:41 29.09
979 35125 Thomas Meyer Sportsklubben Rye M 40-44 18:33:41 29.09
981 51185 Henning Bjerkås Kloppa Off Road Klubb M 45-49 18:34:42 29.06
981 79306 Dag Olimb OKU M 45-49 18:34:42 29.06
983 79307 Holger Lorenz Team Dietrich M 40-44 18:35:20 29.04
984 79308 Bjoern Steinmetz Team Dietrich M 35-39 18:35:23 29.04
985 35189 Arne Ingar Sjølie Ottestad IL - Sykkel M 60-64 18:36:36 29.01
986 79309 Geir Nikolaisen Mosjøen og Omegn CK M 40-44 18:37:05 29.00
987 42740 Edgar Haug Team 71 M 35-39 18:37:06 29.00
988 65433 Siri Dürendahl Sportsklubben Rye K 40-44 18:40:48 28.90
988 36558 Fred Tjernsli Sportsklubben Rye M 40-44 18:40:48 28.90
990 79310 Nils William Bakken Kristiansands CK M 30-34 18:41:07 28.89
990 79311 Klaus Dietrich Team Dietrich M 50-54 18:41:07 28.89
990 79312 Gernot Doll Team Dietrich M 45-49 18:41:07 28.89
990 79313 Michael Ernst Team Dietrich M 40-44 18:41:07 28.89
990 79314 Dag Nordli Norsk Metallretur Trondheim AS M 30-34 18:41:07 28.89
995 35276 Rolf Getz Narvik CK M 55-59 18:41:57 28.87
996 63074 Kari Eldby Bodø CK K 35-39 18:44:51 28.80
997 42870 Werner Golgath Vitargo Team Germany M 55-59 18:44:59 28.80
998 122175 Rune Andersen CK Victoria M 35-39 18:45:05 28.79
998 79315 Roger Athammer CK Victoria M 45-49 18:45:05 28.79
998 108129 Ingrid Graneggen Bjørklimark CK Victoria K 20-24 18:45:05 28.79

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 26.06.2010
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 26.60 Km/t
Snittid: 20:17:46
Antall deltakere: 2239

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen