Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2009

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 48619 Jan Olav Beitmyren Velo Club Zoncolan M 40 12:51:02 42.02
1 62513 David Ekroll Velo Club Zoncolan M 35 12:51:02 42.02
1 122290 Kjetil Johansen Velo Club Zoncolan M 45 12:51:02 42.02
1 48223 Lars Kristian Johnsen Velo Club Zoncolan M 35 12:51:02 42.02
1 34760 Carl Erik Pedersen Velo Club Zoncolan M 40 12:51:02 42.02
1 34809 Espen Rygge Velo Club Zoncolan M 25 12:51:02 42.02
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Velo Club Zoncolan M 40 12:51:02 42.02
1 36403 Morten Solvang Velo Club Zoncolan M 35 12:51:02 42.02
1 34913 Roy Magne Storholm Velo Club Zoncolan M 30 12:51:02 42.02
1 62514 Hugo Strand Velo Club Zoncolan M 45 12:51:02 42.02
1 49358 Pål Tangen Velo Club Zoncolan M 40 12:51:02 42.02
12 49891 Werner Christensen Sportsklubben Rye - I M 30 13:17:46 40.61
12 36364 Jan Dekko Sportsklubben Rye - I M 50 13:17:46 40.61
12 40608 Ketil Gromstad Sportsklubben Rye - I M 40 13:17:46 40.61
12 34755 Andreas Gulliksen Sportsklubben Rye - I M 35 13:17:46 40.61
12 49915 Torkjell Hillestad Sportsklubben Rye - I M 25 13:17:46 40.61
12 36320 Fred Magne Hval Sportsklubben Rye - I M 40 13:17:46 40.61
12 36863 Rune Morten Johansen Sportsklubben Rye - I M 35 13:17:46 40.61
12 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby Sportsklubben Rye - I M 35 13:17:46 40.61
12 42277 Steinar Munkvold Sportsklubben Rye - I M 20 13:17:46 40.61
12 34906 Erik Skoglund Nilsen Sportsklubben Rye - I M 40 13:17:46 40.61
12 34762 Sturla Rusånes Sportsklubben Rye - I M 50 13:17:46 40.61
12 48667 Martin Røeggen Sportsklubben Rye - I M 25 13:17:46 40.61
12 47169 Per Christian Brekke Sjøli Sportsklubben Rye - I M 35 13:17:46 40.61
12 28067 Runar Skuggevik Sportsklubben Rye - I M 40 13:17:46 40.61
12 35019 Skule Edvard Smørgrav Sportsklubben Rye - I M 40 13:17:46 40.61
12 53778 Ole Petter Storstad Sportsklubben Rye - I M 35 13:17:46 40.61
28 34787 Glenn Kjetil Jonassen Sportsklubben Rye - I M 40 13:21:04 40.44
29 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye - I M 40 13:25:49 40.20
30 40585 Åge Berg Team Victoria M 40 13:55:29 38.77
30 42305 Jørgen Berge Team Victoria M 40 13:55:29 38.77
30 62515 Terje Gjengaar Team Victoria M 50 13:55:29 38.77
30 36630 Arne Inge Hangerhagen Team Victoria M 30 13:55:29 38.77
30 36372 Gjermund Hølås Team Victoria M 40 13:55:29 38.77
30 62516 Eric Nevin Team Victoria M 35 13:55:29 38.77
30 34887 Rune Oterholm Team Victoria M 35 13:55:29 38.77
30 42309 Lars Solheim Team Victoria M 25 13:55:29 38.77
30 34781 Roger Sundet Team Victoria M 40 13:55:29 38.77
30 30485 Bjarte Vethe Team Victoria M 40 13:55:29 38.77
30 36330 Ørjan Walstad Team Victoria M 35 13:55:29 38.77
41 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye - II M 55 14:23:26 37.52
41 42408 Jan Erik Breimo Sportsklubben Rye - II M 35 14:23:26 37.52
41 35169 Axel Fehlau Sportsklubben Rye - II M 35 14:23:26 37.52
41 35392 Jürgen Harm Sportsklubben Rye - II M 35 14:23:26 37.52
41 36563 Håvar Hilde Sportsklubben Rye - II M 50 14:23:26 37.52
41 62517 Andreas Hildeng Sportsklubben Rye - II M 30 14:23:26 37.52
41 36565 Morten Gram Karmsteen Sportsklubben Rye - II M 25 14:23:26 37.52
41 42819 Knut Magnus Ljåstad Sportsklubben Rye - II M 30 14:23:26 37.52
41 62518 Tarjei Lægreid Sportsklubben Rye - II M 25 14:23:26 37.52
41 34963 Christian Mey Vitargo Team Germany M 30 14:23:26 37.52
41 42414 Nils Jørgen Mittet Sportsklubben Rye - II M 30 14:23:26 37.52
41 42342 Robert Nakken Sportsklubben Rye - II M 35 14:23:26 37.52
41 32199 Geir Pettersen Sportsklubben Rye - II M 35 14:23:26 37.52
41 53784 Morten Refstad Sportsklubben Rye - II M 40 14:23:26 37.52
41 36790 Ketil Standnes Rønning Sportsklubben Rye - II M 40 14:23:26 37.52
41 42344 Torkjell Skomedal Sportsklubben Rye - II M 35 14:23:26 37.52
41 42345 Arne Steffensen Sportsklubben Rye - II M 45 14:23:26 37.52
41 30429 Frank Thommesen Sportsklubben Rye - II M 40 14:23:26 37.52
41 42346 Per Gunnar Tronsli Sportsklubben Rye - II M 45 14:23:26 37.52
41 49968 Ketil Tærum Sportsklubben Rye - II M 35 14:23:26 37.52
41 42347 Jon Vestby Sportsklubben Rye - II M 35 14:23:26 37.52
41 42298 Vidar Aamodt Sportsklubben Rye - II M 35 14:23:26 37.52
41 35133 Anders Åsberg Sportsklubben Rye - II M 40 14:23:26 37.52
64 42335 Johan Haugseth Sportsklubben Rye - II M 25 14:24:01 37.49
65 42294 Per Abrahamsen Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 40 14:24:38 37.47
65 34917 Bjørn Kåre Amdal Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 40 14:24:38 37.47
65 20944 Audun Borg Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 25 14:24:38 37.47
65 36407 Bjarne Brynning Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 50 14:24:38 37.47
65 35151 Stian Eilevstjønn Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 25 14:24:38 37.47
65 34922 Runar Gundersen Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 45 14:24:38 37.47
65 36469 Gudmund Harlem Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 35 14:24:38 37.47
65 35233 Kjell Harald Horn Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 35 14:24:38 37.47
65 62519 Kristian Horntvedt Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 25 14:24:38 37.47
65 34817 Per Husan Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 35 14:24:38 37.47
65 45479 Terje Reinholt Johansen Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 45 14:24:38 37.47
65 34796 Arve Lyngstad Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 40 14:24:38 37.47
65 34818 Lars Thomas Moen Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 45 14:24:38 37.47
65 42321 Geir Nygård Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 40 14:24:38 37.47
65 27125 Øistein Olsen Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 30 14:24:38 37.47
65 34205 Ronny E. Olsen Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 45 14:24:38 37.47
65 34931 Roger Rake Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 40 14:24:38 37.47
65 47699 Rune Stålstrøm Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 40 14:24:38 37.47
65 36413 Erik Tveitan Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 35 14:24:38 37.47
65 30616 Arild Tveiten Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 35 14:24:38 37.47
65 35022 Tom Ørbæk Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 40 14:24:38 37.47
65 36331 Stig Jerry Ørneberg Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 35 14:24:38 37.47
65 36414 Truls Aabol Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 35 14:24:38 37.47
88 37150 Jan Erik Mostad Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 45 14:31:59 37.15
89 46356 Marius Askautrud Team Jæren - I M 25 14:36:58 36.94
89 30099 Vegar Bakken Team Jæren - I M 45 14:36:58 36.94
89 24176 Jens Glad Balchen Team Jæren - I M 30 14:36:58 36.94
89 34390 Arthur Felix Bjørnhom Team Jæren - I M 45 14:36:58 36.94
89 23020 Hans Team Jæren - I M 40 14:36:58 36.94
89 20531 Arnar Børildsen Team Jæren - I M 55 14:36:58 36.94
89 34081 Terje Egeland Team Jæren - I M 45 14:36:58 36.94
89 27471 Per Arvid Gimre Team Jæren - I M 25 14:36:58 36.94
89 22953 Hallgeir Hansen Team Jæren - I M 35 14:36:58 36.94
89 25034 Kjell Haver Team Jæren - I M 45 14:36:58 36.94
89 30376 Asbjørn Lund Johansen Team Jæren - I M 25 14:36:58 36.94
89 24403 Johnny Johnsen Team Jæren - I M 35 14:36:58 36.94
89 24770 Karsten Kristoffersen Team Jæren - I M 40 14:36:58 36.94
89 25707 Leif Arild Kvalevåg Team Jæren - I M 50 14:36:58 36.94
89 23041 Hans Inge Rege Team Jæren - I M 45 14:36:58 36.94
89 23908 Jan Åge Sakariassen Team Jæren - I M 35 14:36:58 36.94
89 27337 Pål Sleveland Team Jæren - I M 30 14:36:58 36.94
89 22522 Geir Strømland Team Jæren - I M 40 14:36:58 36.94
89 22125 Erik Bjørn Svalestad Team Jæren - I M 45 14:36:58 36.94
89 26155 Markus Zeeh Team Jæren - I M 30 14:36:58 36.94
109 62520 Jens Berget Team Victoria M 40 14:44:38 36.62
109 35377 Frode Thomassen Team Victoria M 35 14:44:38 36.62
111 42293 Magne Abrahamsen Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 40 14:52:41 36.29
111 62521 Hans Martin Haughem Team BOC/Olympiasport/Vestfold Express M 40 14:52:41 36.29
113 42304 Torbjørn Eid CK Victoria M 35 14:53:28 36.26
114 34841 Kjetil Anshushaug Oppdal SK M 45 14:53:48 36.24
114 36354 Bjørn Ove Ansnes Oppdal SK M 45 14:53:48 36.24
114 62522 Tor Bjerkan Oppdal SK M 25 14:53:48 36.24
114 41553 Frank Brandstad Oppdal SK M 40 14:53:48 36.24
114 36355 Stig Ervik Oppdal SK M 45 14:53:48 36.24
114 62523 Roger Ervik Oppdal SK M 45 14:53:48 36.24
114 35390 Trygve Gjølberg Oppdal SK M 30 14:53:48 36.24
114 36356 Jan Erik Halvorsen Oppdal SK M 45 14:53:48 36.24
114 34845 Jan Ove Henriksen Oppdal SK M 50 14:53:48 36.24
114 36357 Rune Hindseth Oppdal SK M 40 14:53:48 36.24
114 34846 Oddvar Hindseth Oppdal SK M 50 14:53:48 36.24
114 42388 Ole-Jørgen Lian Oppdal SK M 30 14:53:48 36.24
114 62524 Robert Nimmons Oppdal SK M 35 14:53:48 36.24
114 42300 Johannes Reiten Oppdal SK M 35 14:53:48 36.24
114 34856 Tore Skaslien Oppdal SK M 40 14:53:48 36.24
114 62525 Sturla Storrø Oppdal SK M 45 14:53:48 36.24
114 62526 Roar Sørlien Oppdal SK M 35 14:53:48 36.24
114 34860 Kjetil Værnes Oppdal SK M 35 14:53:48 36.24
114 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 45 14:53:48 36.24
133 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye - I M 50 14:54:36 36.21
134 26332 Morgan Kristoffersen Team Jæren - I M 35 14:57:40 36.09
134 23835 Jan Nessa Team Jæren - I M 30 14:57:40 36.09
136 23752 Ivar Hebnes Team Jæren - I M 50 14:57:54 36.08
137 33435 Pål Berntsen Trondhjems VK M 45 15:02:40 35.89
137 36538 Bjørn Dybwad Trondhjems VK M 35 15:02:40 35.89
137 34821 Bjørn Endre Dyrseth Trondhjems VK M 45 15:02:40 35.89
137 36334 Kjell Edvardsen Trondhjems VK M 50 15:02:40 35.89
137 34824 Karsten Flatval Trondhjems VK M 50 15:02:40 35.89
137 42482 Jon Arne Gaundal Trondhjems VK M 20 15:02:40 35.89
137 36369 Lars Kristian Granlund Trondhjems VK M 30 15:02:40 35.89
137 42375 Ketil Hagen Trondhjems VK M 35 15:02:40 35.89
137 40721 Ola Hovdahl Trondhjems VK M 45 15:02:40 35.89
137 36495 Terje Jørgensen Trondhjems VK M 30 15:02:40 35.89
137 36775 Jon Inge Kulseth Trondhjems VK M 25 15:02:40 35.89
137 33995 Ole André Kylgaard Trondhjems VK M 45 15:02:40 35.89
137 34830 Christian Malvik Trondhjems VK M 35 15:02:40 35.89
137 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 55 15:02:40 35.89
137 35351 Einar Spjøtvoll Trondhjems VK M 40 15:02:40 35.89
137 34834 Bjørn Stavnes Trondhjems VK M 50 15:02:40 35.89
137 34837 Ivar Vanebo Trondhjems VK M 55 15:02:40 35.89
137 36543 Geir Waal Trondhjems VK M 45 15:02:40 35.89
137 34839 Roar Aass Trondhjems VK M 35 15:02:40 35.89
156 34803 Tony Bjørnbakken JH-Sykkel M 25 15:16:26 35.35
156 47054 Øyvind Borgersen Brumunddal SK M 25 15:16:26 35.35
156 62527 Stein S. Eide JH-Sykkel M 45 15:16:26 35.35
156 41419 Erlend Gjestvang CK Toten-Tråkk M 50 15:16:26 35.35
156 62528 Bjørn Granli Ottestad IL - Sykkel M 40 15:16:26 35.35
156 62529 Terje Granli Ottestad IL - Sykkel M 45 15:16:26 35.35
156 62530 Petter Harviken JH-Sykkel M 20 15:16:26 35.35
156 46952 Johannes Haukåssveen Brumunddal SK M 45 15:16:26 35.35
156 78759 Espen Henriksen CK Toten-Tråkk M 40 15:16:26 35.35
156 40573 Arne Kristian Holter Ottestad IL - Sykkel M 45 15:16:26 35.35
156 42498 Terje Hovde Ottestad IL - Sykkel M 40 15:16:26 35.35
156 40574 Bjørn Høiby Brumunddal SK M 50 15:16:26 35.35
156 44813 Frank Johansen JH-Sykkel M 45 15:16:26 35.35
156 33815 Jonny Johansen JH-Sykkel M 50 15:16:26 35.35
156 40691 Per Christian Liberg Ottestad IL - Sykkel M 35 15:16:26 35.35
156 36525 Ove J. Magnussen Brumunddal SK M 50 15:16:26 35.35
156 37416 Ørjan Mydland Raufoss & Gjøvik SK M 30 15:16:26 35.35
156 36522 Kristian Nilsen Brumunddal SK M 20 15:16:26 35.35
156 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 50 15:16:26 35.35
156 41430 Kjell Arne Olsen Brumunddal SK M 45 15:16:26 35.35
156 36360 Svein Jarle Sandvik JH-Sykkel M 45 15:16:26 35.35
156 43979 Bjørn Evald Søberg Brumunddal SK M 50 15:16:26 35.35
156 36824 Jan Aasen CK Toten-Tråkk M 45 15:16:26 35.35
179 33342 Lars Erlend Brattabø Bergen CK M 45 15:26:55 34.95
179 31012 Arthur Duus Bergen CK M 45 15:26:55 34.95
179 33401 Anders Finne Åsane CK M 40 15:26:55 34.95
179 30567 Trond Folkedal Norway M 35 15:26:55 34.95
179 28863 Svein Glomnes Nordhordland SK M 40 15:26:55 34.95
179 31056 Knut Grimstad Bergen CK M 50 15:26:55 34.95
179 23342 Helge Haugsdal Bergen CK M 35 15:26:55 34.95
179 37382 Stian Heggøy Bergen CK M 30 15:26:55 34.95
179 71596 Christian Irgens Bergen CK M 40 15:26:55 34.95
179 30862 David Korneliussen Bergen CK M 45 15:26:55 34.95
179 37421 Ole Christian Laukli Bergen CK M 40 15:26:55 34.95
179 34172 Helge Leonhardsen Bergen CK M 40 15:26:55 34.95
179 32627 Thomas Mildestvedt Bergen CK M 35 15:26:55 34.95
179 31335 Einar Nystad Bergen CK M 50 15:26:55 34.95
179 37384 Jan Fridtjof Rachor Bergen CK M 35 15:26:55 34.95
179 31479 Arnfinn Rønneberg Bergen CK M 40 15:26:55 34.95
179 32646 Christian Saue Bergen CK M 35 15:26:55 34.95
179 26731 Oddvar Sellevoll StatoilHydro BIL M 45 15:26:55 34.95
179 37552 Knut-Roger Sivertsen Norway M 45 15:26:55 34.95
179 29844 Torstein Skage Bergen CK M 35 15:26:55 34.95
179 32645 Erik Solheim Bergen CK M 55 15:26:55 34.95
179 32715 Håvard Storbråten Bergen CK M 50 15:26:55 34.95
179 31066 Rolf Håvard Sørland Norway M 40 15:26:55 34.95
179 33092 Svein Aage Valen Bergen CK M 45 15:26:55 34.95
179 31106 Rune Østgård Bergen CK M 50 15:26:55 34.95
179 33211 Espen Aanderud Bergen CK M 35 15:26:55 34.95
205 35075 Linda Treseng Nes SK K 30 15:27:36 34.92
205 62532 Willy Andersen Ullensaker CK M 40 15:27:36 34.92
205 42370 Per Christian Eidevik Ullensaker CK M 30 15:27:36 34.92
205 23185 Haakon Førde Ullensaker CK M 40 15:27:36 34.92
205 36520 Bjørn Harald Gudmundsen IK Hero - Sykkel M 40 15:27:36 34.92
205 36549 Gunnar Habberstad Ullensaker CK M 50 15:27:36 34.92
205 35065 Rune Helgesen Ullensaker CK M 40 15:27:36 34.92
205 36551 Kjetil Hertzenberg Ullensaker CK M 40 15:27:36 34.92
205 50006 Ulf Johansen Ullensaker CK M 45 15:27:36 34.92
205 35066 Kjell Otto Jørgensen Ullensaker CK M 50 15:27:36 34.92
205 35067 Trond Kongerud Ullensaker CK M 45 15:27:36 34.92
205 41538 Øyvind Kværner Ullensaker CK M 30 15:27:36 34.92
205 62533 Geir Lien Nes SK M 40 15:27:36 34.92
205 44659 Dag Lund Ullensaker CK M 50 15:27:36 34.92
205 35003 Per Ivar Netteberg IK Hero - Sykkel M 45 15:27:36 34.92
205 40636 Geir Nyland Team Ullensaker M 50 15:27:36 34.92
205 36607 Ørjan Rogne Rise Ullensaker CK M 35 15:27:36 34.92
205 32999 Kjetil Tangen IK Hero - Sykkel M 50 15:27:36 34.92
205 35078 Stein Arne Vestgård Ullensaker CK M 45 15:27:36 34.92
205 43400 André Warming Ullensaker CK M 35 15:27:36 34.92
205 35080 Asbjørn Wethal Ullensaker CK M 50 15:27:36 34.92
205 80204 Tron J. Wiig Ullensaker CK M 35 15:27:36 34.92
205 62531 Baard Aas Ullensaker CK M 50 15:27:36 34.92
228 36738 Hans Frogner Brumunddal SK M 55 15:39:40 34.48
229 49147 Egil Antonsen Follo SK M 40 15:40:02 34.46
229 42534 Christian Askildsen Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 25 15:40:02 34.46
229 42536 Marius Bjørnstad Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 30 15:40:02 34.46
229 35974 Line Diana Blytt Follo SK K 40 15:40:02 34.46
229 36463 Halfdan Blytt Follo SK M 40 15:40:02 34.46
229 42329 Ole Anton Haglerød Follo SK M 40 15:40:02 34.46
229 62534 Egil Holstad Follo SK M 45 15:40:02 34.46
229 36470 Ulf Indahl Follo SK M 40 15:40:02 34.46
229 40583 Håvard Kalvøy Follo SK M 40 15:40:02 34.46
229 62535 Geir Løvvik Follo SK M 45 15:40:02 34.46
229 35062 Arnljot Mehl Bærum og Omegn CK M 55 15:40:02 34.46
229 36898 Lasse Meholm Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50 15:40:02 34.46
229 42544 Anders Pihler Follo SK M 35 15:40:02 34.46
229 34979 Egil Prestløkken Follo SK M 45 15:40:02 34.46
229 34981 Sverre Johannes Ringstad Bærum og Omegn CK M 35 15:40:02 34.46
229 34982 Trygve Roger Solberg Follo SK M 35 15:40:02 34.46
229 42546 Frank Tenden Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45 15:40:02 34.46
246 69562 Nils Bjønness Ullensaker CK M 35 15:44:03 34.32
247 41517 Finn Skårsmoen Oppdal SK M 45 15:45:24 34.27
248 24200 Jim Bjørlo Team Jæren / Aalgaard S & S M 45 15:48:39 34.15
248 22155 Erlend Egeland Team Jæren M 25 15:48:39 34.15
248 23937 Jan Erik Hafnor Team Jæren M 45 15:48:39 34.15
248 29943 Trond Hagelin Team Jæren M 40 15:48:39 34.15
248 30269 Arve Henriksen Team Jæren M 35 15:48:39 34.15
248 28926 Svein Joar Horve Team Jæren M 20 15:48:39 34.15
248 28853 Sven Husveg Team Jæren / Aalgaard S & S M 35 15:48:39 34.15
248 21921 Eirik Idsøe Johannessen Team Jæren / SK Fladepedal M 30 15:48:39 34.15
248 53797 Christopher Kennett Team Jæren M 25 15:48:39 34.15
248 29617 Tor-Martin Kvalsund Team Jæren / Hafrsfjord SK M 35 15:48:39 34.15
248 29398 Tommy Pettersen Team Jæren / Hafrsfjord SK M 35 15:48:39 34.15
248 26961 Ole Johan Røykenes Team Jæren / Bryne CK M 40 15:48:39 34.15
248 22077 Erik Solvang Team Jæren M 40 15:48:39 34.15
248 21479 Brynjulf Spalder Team Jæren / Hafrsfjord SK M 35 15:48:39 34.15
248 24974 Kjell Sponås Team Jæren / Sandnes SK M 50 15:48:39 34.15
248 29095 Terje Stokkeland Team Jæren / Bryne CK M 50 15:48:39 34.15
248 22519 Geir Tellefsen Team Jæren M 40 15:48:39 34.15
248 24228 Johan Vesteraas Team Jæren / Aalgaard S & S M 50 15:48:39 34.15
248 24099 Jarle Vorland Team Jæren / Bryne CK M 45 15:48:39 34.15
248 24960 Kjell Wold Team Jæren M 50 15:48:39 34.15
248 26364 Morten G. Østerhus Team Jæren M 50 15:48:39 34.15
269 62536 Olaf Pöppelmeier IfA Nonstop Bamberg M 30 15:49:45 34.11
269 62537 Holger Rudloff Vitargo Team Germany M 40 15:49:45 34.11
271 62538 Hugo Gevers Vitargo Team Germany M 45 15:50:24 34.09
271 62539 Walter Lauter Vitargo Team Germany M 50 15:50:24 34.09
271 62540 Michael Wöhning Vitargo Team Germany M 45 15:50:24 34.09
274 33339 Odd Arne Engesæter Team Mamma M 25 15:53:08 33.99
274 62541 Harald Farke Team Harald Bernd M 45 15:53:08 33.99
275 62542 Pål Atle Fagerli Ottadalen SK M 17 15:56:14 33.88
275 40706 Josef Grothe Ottadalen SK M 45 15:56:14 33.88
275 36435 Ronny Haverstadløkken Lågen CK M 30 15:56:14 33.88
275 46918 Arne Heier Ottadalen SK M 55 15:56:14 33.88
275 78996 Tore Langrusten Johansen Norway M 35 15:56:14 33.88
275 34964 Nils Kvehaugen Lågen CK M 35 15:56:14 33.88
275 34955 Jan Arvid Larsen Lågen CK M 50 15:56:14 33.88
275 36438 Sjur Arne Lindby Ottadalen SK M 40 15:56:14 33.88
275 42323 Frode Melgårdshagen Lågen CK M 35 15:56:14 33.88
275 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 45 15:56:14 33.88
275 34915 Gudbrand Mo Ottadalen SK M 25 15:56:14 33.88
275 36440 Lars Kåre Mork Ottadalen SK M 30 15:56:14 33.88
275 47264 Per Mundhjeld Ottadalen SK M 30 15:56:14 33.88
275 34959 Kjetil Steineide Ottadalen SK M 40 15:56:14 33.88
275 34960 Tore Sundero Ottadalen SK M 40 15:56:14 33.88
275 62543 Trond Sylte Ottadalen SK M 30 15:56:14 33.88
275 36442 Per-Ivar Weydahl Ottadalen SK / Team Gudbrandsdalen M 45 15:56:14 33.88
292 30437 Thomas Rønningen Lågen CK M 40 15:56:37 33.86
293 36194 Paul Håkon Almås Trondhjems VK M 50 15:58:31 33.80
293 62544 Viggo Andresen Norway M 20 15:58:31 33.80
293 62545 Arnfinn Aune Trondhjems VK M 45 15:58:31 33.80
293 41205 Andreas Bach Trondhjems VK M 25 15:58:31 33.80
293 62546 Tom Inge Bekkadal Trondhjems VK M 40 15:58:31 33.80
293 62547 Stig Eidesmo Trondhjems VK M 40 15:58:31 33.80
293 40797 Hans-Petter Fjeldstad Trondhjems VK M 40 15:58:31 33.80
293 62548 Eivind Grønli Trondhjems VK M 45 15:58:31 33.80
293 34840 Torgeir Husby Trondhjems VK M 40 15:58:31 33.80
293 113488 Erik Johansen Trondhjems VK M 45 15:58:31 33.80
293 67024 Bjørn Johansen Trondhjems VK M 45 15:58:31 33.80
293 62549 Siv Jørgensen Trondhjems VK K 35 15:58:31 33.80
293 35277 Pär Magni Trondhjems VK M 25 15:58:31 33.80
293 32609 Ove Maske Trondhjems VK M 45 15:58:31 33.80
293 34831 Sigurd Moen Trondhjems VK M 45 15:58:31 33.80
293 62550 Knut Nielsen Trondhjems VK M 30 15:58:31 33.80
293 62551 Ann Jori Romundstad Trondhjems VK K 45 15:58:31 33.80
293 62552 Alexander Matthias Seifried Trondhjems VK M 35 15:58:31 33.80
293 62553 Kurt Strand Trondhjems VK M 50 15:58:31 33.80
293 34890 Audun Tveit Trondhjems VK M 35 15:58:31 33.80
293 36516 Jan Tøssebro Trondhjems VK M 55 15:58:31 33.80
293 43094 Håkon Rolien Veseth Trondhjems VK M 30 15:58:31 33.80
293 107991 Oddvar Aardahl Trondhjems VK M 40 15:58:31 33.80
316 51463 Jan Birger Solheim Trondhjems VK M 55 15:59:46 33.75
317 40639 Anders Findsen Brøtmo JH-Sykkel M 30 16:02:32 33.66
318 62554 Stig Engen Førde CK M 40 16:06:02 33.53
318 37604 Arild Grytten Førde CK M 40 16:06:02 33.53
318 32946 Thomas Kristiansen Grønfur Førde CK M 25 16:06:02 33.53
318 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 45 16:06:02 33.53
318 42652 Leif Arne Helle Førde CK M 20 16:06:02 33.53
318 32949 Svein Herstad Førde CK M 30 16:06:02 33.53
318 37443 Cato Indrebø Førde CK M 30 16:06:02 33.53
318 41001 Bjørn Kristiansen CK Øst M 45 16:06:02 33.53
318 62555 Jon Inge Kusslid Førde CK M 30 16:06:02 33.53
318 47508 Jonas Sveinung Landøy Førde CK M 40 16:06:02 33.53
318 37605 Anne Marie Mandelid Førde CK K 40 16:06:02 33.53
318 30933 Jonny Myklemyr Førde CK M 45 16:06:02 33.53
318 33299 Geir Orrestad Førde CK M 40 16:06:02 33.53
318 42655 Torbjørn Os Førde CK M 40 16:06:02 33.53
318 37412 Mathias Loe Reed Førde CK M 17 16:06:02 33.53
318 54135 Karl Martin Loe Reed Førde CK M 40 16:06:02 33.53
318 30979 Bjarte Reed Førde CK M 40 16:06:02 33.53
318 46910 Erik Stedje Førde CK M 45 16:06:02 33.53
318 80057 Ove André Tjønneland Førde CK M 35 16:06:02 33.53
318 32612 Bernt Ullebø Førde CK M 35 16:06:02 33.53
318 47396 Stig Vattekar Førde CK M 45 16:06:02 33.53
318 62556 Benjamin Walther Germany M 25 16:06:02 33.53
318 54101 Inge Årdal Førde CK M 30 16:06:02 33.53
318 62557 Asgeir Årdal Førde CK M 25 16:06:02 33.53
318 33552 Aage Aasen Førde CK M 50 16:06:02 33.53
343 42438 Terje Almerud Sportsklubben Ceres M 40 16:10:02 33.40
343 42439 Knut Backsæther Sportsklubben Ceres M 40 16:10:02 33.40
343 122191 Rune Berg Sportsklubben Ceres M 45 16:10:02 33.40
343 35250 Stein Olav Bjerkeset Norway M 45 16:10:02 33.40
343 36461 Trond Buksrud Sportsklubben Ceres M 40 16:10:02 33.40
343 42441 Ivar Egeberg Sportsklubben Ceres M 55 16:10:02 33.40
343 41420 Erik Grydeland Sportsklubben Ceres M 50 16:10:02 33.40
343 62558 Jarle Holmen Sportsklubben Ceres M 40 16:10:02 33.40
343 50122 Roger Hæhre Sportsklubben Ceres M 30 16:10:02 33.40
343 45540 Finn Stuart Jordet Sportsklubben Ceres M 40 16:10:02 33.40
343 34801 Hans Jørgen Lihagen Sportsklubben Ceres M 40 16:10:02 33.40
343 41453 Rune Liljeroth Sportsklubben Ceres M 50 16:10:02 33.40
343 41457 Erling Lillelien Sportsklubben Ceres M 40 16:10:02 33.40
343 35255 Ole Loftesnes Sportsklubben Ceres M 45 16:10:02 33.40
343 42435 Vidar Moen Sportsklubben Ceres M 40 16:10:02 33.40
343 42756 Thomas Rem Sportsklubben Ceres M 20 16:10:02 33.40
343 50128 John Arild Ringen Sportsklubben Ceres M 45 16:10:02 33.40
343 48809 Morten W. Røstad Sportsklubben Ceres M 45 16:10:02 33.40
343 42445 Kjetil Standal Sportsklubben Ceres M 45 16:10:02 33.40
343 36661 Kurt Sundquist Sportsklubben Ceres M 40 16:10:02 33.40
343 62559 Bjørnar Sørensen Sportsklubben Ceres M 35 16:10:02 33.40
343 42447 Lars Tallhaug Sportsklubben Ceres M 45 16:10:02 33.40
343 36390 Stig Harry Trondsen Sportsklubben Ceres M 40 16:10:02 33.40
343 42448 Ketil Tørtberg Sportsklubben Ceres M 40 16:10:02 33.40
343 44667 Per Undli Sportsklubben Ceres M 55 16:10:02 33.40
343 44723 Pål Egil Vaskinn Sportsklubben Ceres M 45 16:10:02 33.40
343 50137 Rune Frøysa Åsprang Sportsklubben Ceres M 25 16:10:02 33.40
370 62561 Markus Hartmann FW Menzingen M 35 16:12:07 33.32
370 62562 Norbert Suter VC Ibach M 40 16:12:07 33.32
372 79092 Lasse Jens Fankhänel Vitargo Team Germany M 30 16:13:39 33.27
373 62564 Asle Hasselvold Namdal SK M 35 16:14:02 33.26
373 35283 Roger Hasselvold Namdal SK M 35 16:14:02 33.26
375 25238 Kjetil Larsen Team Jæren / Bryne CK M 45 16:15:42 33.20
376 62565 Christer Andreas Braathen Sportsklubben Rye M 30 16:16:01 33.19
376 62566 Andreas Grønseth Sportsklubben Rye M 30 16:16:01 33.19
376 42797 Aleksander Gulbrandsen Sportsklubben Rye M 25 16:16:01 33.19
376 62567 Vidar Gårdsvoll Sportsklubben Rye M 25 16:16:01 33.19
376 33337 Ottar Henanger Sportsklubben Rye M 35 16:16:01 33.19
376 42332 Gunn H. Hilde Sportsklubben Rye K 45 16:16:01 33.19
376 62568 Kaare Holmefjord Sportsklubben Rye M 30 16:16:01 33.19
376 42524 Lars Petter Jensen Sportsklubben Rye M 45 16:16:01 33.19
376 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 60 16:16:01 33.19
376 48109 Lars Knutsen Sportsklubben Rye M 50 16:16:01 33.19
376 42420 Svein Ivar Kristiansen Sportsklubben Rye M 30 16:16:01 33.19
376 62569 Håvar Kvisberglien Sportsklubben Rye M 30 16:16:01 33.19
376 33358 Gisle Langslet Sportsklubben Rye M 60 16:16:01 33.19
376 42421 Jørgen Lie Sportsklubben Rye M 30 16:16:01 33.19
376 36568 Frode Lindberg Norway M 45 16:16:01 33.19
376 42437 Jon-Ivar Lund Sportsklubben Rye M 45 16:16:01 33.19
376 62570 Anne Lise Lunder Sportsklubben Rye K 25 16:16:01 33.19
376 62571 Pål Lønseth Sportsklubben Rye M 35 16:16:01 33.19
376 40674 Helge Mathisen Sportsklubben Rye M 55 16:16:01 33.19
376 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 55 16:16:01 33.19
376 36789 Espen Narum Sportsklubben Rye M 50 16:16:01 33.19
376 42416 Erlend Olsen Sportsklubben Rye M 30 16:16:01 33.19
376 62572 Christian Schmidt Sportsklubben Rye M 35 16:16:01 33.19
376 42823 Tore Stensrud Sportsklubben Rye M 35 16:16:01 33.19
376 62573 Terje Tufteland Sportsklubben Rye M 40 16:16:01 33.19
376 35131 Bjørn Ulsaker Norway M 45 16:16:01 33.19
376 35132 Bent Erik Vangberg Sportsklubben Rye M 40 16:16:01 33.19
376 35079 Ole Kristian Westby Sportsklubben Rye M 40 16:16:01 33.19
376 62574 Richard Wilhelmsen Sportsklubben Rye M 40 16:16:01 33.19
376 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye M 55 16:16:01 33.19
376 42464 Dagfinn Aarvaag Sportsklubben Rye M 50 16:16:01 33.19
407 35604 Terje Falmår Snåsa IL M 45 16:17:29 33.14
407 62576 Jean Erik Gaundal Snåsa IL M 20 16:17:29 33.14
407 42484 Einar Lyngås Snåsa IL M 45 16:17:29 33.14
407 42483 Bjørn Lyngås Snåsa IL M 45 16:17:29 33.14
407 62577 Hans Erik Sandvik Støvra Sykkelklubb M 45 16:17:29 33.14
407 36837 Odd Åge Toldnes Snåsa IL M 40 16:17:29 33.14
407 34888 Tomas Aasvold Snåsa IL M 45 16:17:29 33.14
407 36838 Lisbet S. Aasvold Snåsa IL K 40 16:17:29 33.14
415 34827 Sturla Klüver Trondhjems VK M 50 16:20:24 33.04
416 62578 Torbjørn Kjerstadmo Sparebank 1 Jevnaker M 30 16:24:07 32.92
416 42393 Ken Lind Vesterålen SK M 35 16:24:07 32.92
416 62579 Jan-Erik Vembre Bodø CK M 45 16:24:07 32.92
419 62580 Nils Erik Falck CK NOR - Melhus M 40 16:24:33 32.90
419 35315 Alf Egil Husby CK NOR - Melhus M 50 16:24:33 32.90
419 36692 Terje Hyldmo CK NOR - Melhus M 40 16:24:33 32.90
419 62581 Thomas Hugaas Molden CK NOR - Melhus M 35 16:24:33 32.90
419 62582 Paul Jarle Mork CK NOR - Melhus M 40 16:24:33 32.90
419 62583 Vegard Osland CK NOR - Melhus M 30 16:24:33 32.90
425 62584 Hans Jörg Schwarz Tri Wülflingen M 50 16:24:45 32.90
426 42486 Rolf Katai CK NOR - Melhus M 40 16:28:47 32.76
427 52036 Kåre Andresen Eidsvoll SK M 50 16:30:15 32.71
427 35423 May Brekken CK Toten-Tråkk K 40 16:30:15 32.71
427 146144 Erik Edvardsen Eidsvoll SK M 45 16:30:15 32.71
427 62585 Øyvind Elnæs CK Toten-Tråkk M 40 16:30:15 32.71
427 34968 Jo Engebretsen Eidsvoll SK M 40 16:30:15 32.71
427 40718 Harald Glæserud CK Toten-Tråkk M 50 16:30:15 32.71
427 45350 Harald Helgesen Østmarka IL - Sykkel M 30 16:30:15 32.71
427 42371 Anne-Line Hertzenberg Ullensaker CK K 40 16:30:15 32.71
427 40719 Trond Hjelmtvedt CK Toten-Tråkk M 40 16:30:15 32.71
427 47038 Arve Kaland CK Toten-Tråkk M 50 16:30:15 32.71
427 62586 Johannes Leirdal CK Toten-Tråkk M 50 16:30:15 32.71
427 62587 Knut Lund Eidsvoll SK M 35 16:30:15 32.71
427 50993 Egil Løken CK Toten-Tråkk M 40 16:30:15 32.71
427 35300 Trond Helge Myrvang Eidsvoll SK M 30 16:30:15 32.71
427 79049 Geir Inge Nyberg Eidsvoll SK M 35 16:30:15 32.71
427 46927 Henning Paulseth CK Toten-Tråkk M 25 16:30:15 32.71
427 62589 Trond Stabell CK Toten-Tråkk M 40 16:30:15 32.71
427 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 45 16:30:15 32.71
427 35307 Jan Åge Tømte Eidsvoll SK M 40 16:30:15 32.71
427 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 35 16:30:15 32.71
427 42303 Espen Østvang Eidsvoll SK M 35 16:30:15 32.71
427 50191 Jørn Steinar Øveraas Eidsvoll SK M 30 16:30:15 32.71
449 35609 Steinar Leirvik Trondhjems VK M 40 16:32:00 32.66
450 50629 Jan-Tore Dannemark Ås IL M 45 16:32:48 32.63
451 47472 Knut Tidemann CK Toten-Tråkk M 35 16:34:30 32.57
452 36814 Erlend N. Birkeland Førde CK M 40 16:35:37 32.54
452 62591 Ole Johnny Endestad Førde CK M 40 16:35:37 32.54
452 32169 Harald Andreas Holmefjord Førde CK M 50 16:35:37 32.54
452 42653 Torunn Solheim Førde CK K 45 16:35:37 32.54
456 29545 Tor Henning Lien CK Sør M 35 16:36:34 32.51
456 29672 Tore Wold Grenland SK M 40 16:36:34 32.51
458 62592 Paul Kaiser Vitargo Team Germany M 55 16:43:53 32.27
459 62593 Christoffer Bremvåg Gauldal SK M 20 16:45:24 32.22
460 36342 Bjørn Halvdan Abel Bodø CK M 45 16:47:37 32.15
460 42387 Rune Alsvik Fosen SK M 40 16:47:37 32.15
460 33885 Peder Ingolf Alvestad Sørlandsexpressen / NOV M 40 16:47:37 32.15
460 62594 Eskild Aulie DnB NOR Bank ASA M 35 16:47:37 32.15
460 34918 Arild Brekke Bærum og Omegn CK M 60 16:47:37 32.15
460 37388 Atle Bulukin Bærum og Omegn CK M 40 16:47:37 32.15
460 73411 Bjørn Egeland Bærum og Omegn CK M 35 16:47:37 32.15
460 36706 Håvard Eiternes Bærum og Omegn CK M 35 16:47:37 32.15
460 49565 Justin Fackrell Bærum og Omegn CK M 40 16:47:37 32.15
460 62595 Inge Forsetløkken Gauldal SK M 35 16:47:37 32.15
460 62596 Jørgen Tysnes Fossum Bærum og Omegn CK M 30 16:47:37 32.15
460 46943 Tord Skoe Fredriksen Bærum og Omegn CK M 40 16:47:37 32.15
460 62597 Jens Meistad Hammer Gauldal SK M 17 16:47:37 32.15
460 43015 Tor Indstøy Norway M 35 16:47:37 32.15
460 62599 Ingebjørn Johansen Gauldal SK M 45 16:47:37 32.15
460 62598 Gjert Aron Johansen Bærum og Omegn CK M 35 16:47:37 32.15
460 35623 Nils Lund Bindal SK M 45 16:47:37 32.15
460 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 50 16:47:37 32.15
460 50104 Are Muri Bærum og Omegn CK M 40 16:47:37 32.15
460 34241 Michael Mørland Grimstad SK M 30 16:47:37 32.15
460 42320 Eirik Normann Bærum og Omegn CK M 50 16:47:37 32.15
460 36618 Marius Opdal Gauldal SK M 25 16:47:37 32.15
460 34930 Christer Opsann Bærum og Omegn CK M 30 16:47:37 32.15
460 62601 Truls Paulsen Bærum og Omegn CK M 30 16:47:37 32.15
460 33841 Helge Bie Riber CK Sør M 50 16:47:37 32.15
460 62602 Sturla Sandvei Gauldal SK M 40 16:47:37 32.15
460 36619 Christian Tangvik Gauldal SK M 35 16:47:37 32.15
460 62603 Christian Thorvaldsen Norway M 17 16:47:37 32.15
488 36578 Thomas Chytra Gauldal SK M 40 16:47:43 32.15
488 62604 Roy Furutangvik Gauldal SK M 35 16:47:43 32.15
488 62605 Lars Esten Heggvik Gauldal SK M 20 16:47:43 32.15
488 62607 Sivert Høvik Gauldal SK M 45 16:47:43 32.15
488 62606 Magnar Høvik Gauldal SK M 40 16:47:43 32.15
488 47455 Svein Johnsen Gauldal SK M 50 16:47:43 32.15
488 62608 Roar Klette Gauldal SK M 45 16:47:43 32.15
488 62609 Bengt-Magnus Mathisen Gauldal SK M 20 16:47:43 32.15
488 34965 Øyvind Smistad Gauldal SK M 55 16:47:43 32.15
488 27907 Roger Stokke Gauldal SK M 50 16:47:43 32.15
488 36620 Kent Roger Tangvik Gauldal SK M 20 16:47:43 32.15
488 45487 Dag Erik Ysland Gauldal SK M 30 16:47:43 32.15
500 42526 Jon Are Askim Trondhjems VK M 55 16:47:56 32.14
500 35655 Magnar Hernes SINTEF/ 3T Treningssenter M 55 16:47:56 32.14
500 36681 Bjørn Jørgen Oshaug Teeness BIL/ 3T-treningssenter M 45 16:47:56 32.14
500 36542 Lars Olav Søraas 3T Treningssenter M 45 16:47:56 32.14
500 42310 Stein Valen Trondhjems VK M 45 16:47:56 32.14
505 35577 Eivind Sommerseth Bindal SK M 30 16:48:43 32.12
506 62610 Ingrid Lørvik Gauldal SK K 20 16:49:15 32.10
507 42579 Martin Rasmussen Vesterålen SK M 20 16:51:38 32.02
508 36345 Morten Høvset Glomfjordløvene M 30 16:53:08 31.97
508 42510 Remi Knudsen Glomfjordløvene M 30 16:53:08 31.97
510 34990 Egil Skybakmoen Trondhjems VK M 45 16:53:40 31.96
511 42688 Erling Oterholm Gauldal SK M 60 16:55:07 31.91
512 35311 Tor Arild Holst-Larsen Bærum og Omegn CK M 40 16:57:00 31.85
513 62612 Jan Blockx Belgium M 40 16:59:48 31.77
514 62613 Ella Bøhle Trondhjems VK K 40 17:01:11 31.72
514 62614 Hans Korsgaten Trondhjems VK M 45 17:01:11 31.72
516 62615 Frank Robert Tenfjord Sportsklubben Rye M 35 17:01:34 31.71
517 34967 Leiv Sigbjørn Eikje Follo SK M 35 17:01:36 31.71
518 35227 Jon Oldertrøen Savalen SK M 40 17:05:11 31.60
519 42584 Nina Blakkisrud Ullensaker CK K 35 17:05:37 31.59
520 42462 Claus Jørgensen Finn Rundt 2009 M 40 17:07:00 31.54
521 42614 Magnus Førre Pellegrino Forte Racing M 20 17:16:55 31.24
522 62616 John Christiansen Team Brønnum M 55 17:18:47 31.19
523 36645 Kai Willke Radsport Lange M 25 17:19:25 31.17
524 42578 Ingrid Kvernes Sportsklubben Rye K 35 17:21:19 31.11
525 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL - Sykkel M 45 17:21:49 31.09
525 42384 Bernt Skeie Kloppa Off Road Klubb M 45 17:21:49 31.09
525 35041 Fred Arne Sæther Oslo Politis IL - Sykkel M 45 17:21:49 31.09
528 62618 Roger Blekkan Trondhjems VK M 40 17:22:57 31.06
528 62619 Morten Dretvik Trondhjems VK M 30 17:22:57 31.06
528 42587 Svein Ove Eimhjellen Trondhjems VK M 45 17:22:57 31.06
528 35340 Roar Grøthe Trondhjems VK M 35 17:22:57 31.06
528 35704 Øyvind Graabræk Trondhjems VK M 40 17:22:57 31.06
528 36629 Bernt Ole Hagen Trondhjems VK M 40 17:22:57 31.06
528 35843 Siri Schive Hjelde Trondhjems VK K 45 17:22:57 31.06
528 42470 Jens Fredrik Hvidsten Trondhjems VK M 40 17:22:57 31.06
528 119236 Frode Jensen Trondhjems VK M 35 17:22:57 31.06
528 42472 Bård Larsen Trondhjems VK M 40 17:22:57 31.06
528 34995 Eirik Martinsen Trondhjems VK M 45 17:22:57 31.06
528 62621 Ragnvald Mathiesen Trondhjems VK M 40 17:22:57 31.06
528 42474 Ove Mogård Trondhjems VK M 45 17:22:57 31.06
528 62622 Geir Møllegaard Trondhjems VK M 40 17:22:57 31.06
528 42475 Tore Morten Randen Trondhjems VK M 40 17:22:57 31.06
528 42476 Knut Anders Røstvoll Trondhjems VK M 30 17:22:57 31.06
528 62623 Oddvar Søgård Trondhjems VK M 35 17:22:57 31.06
528 62624 Eskild Wold Trondhjems VK M 35 17:22:57 31.06
528 62625 Erlend André Øien Trondhjems VK M 40 17:22:57 31.06
547 36468 Ole-Rikard Hammer Asker CK M 45 17:23:17 31.05
548 24894 Kenneth Asheim Team Jæren / Aalgaard S & S M 40 17:25:24 30.99
548 29191 Terje Auestad Team Jæren M 50 17:25:24 30.99
548 28514 Sølve Bratland Team Jæren M 35 17:25:24 30.99
548 41670 Ivar Dekkerhus Ytre Namdal SK M 45 17:25:24 30.99
548 26042 Mari Dubland Team Jæren / Bryne CK K 35 17:25:24 30.99
548 23675 Ingvar Dubland Team Jæren M 50 17:25:24 30.99
548 23354 Helge Edland Team Jæren M 40 17:25:24 30.99
548 29794 Torild Lende Fjermestad Team Jæren K 45 17:25:24 30.99
548 30163 Vidar Lende Fjermestad Team Jæren M 25 17:25:24 30.99
548 21293 Bjørn Fjermestad Team Jæren M 45 17:25:24 30.99
548 22877 Gunnar Førland Team Jæren M 40 17:25:24 30.99
548 29982 Trond Olav Groven Team Jæren M 45 17:25:24 30.99
548 27985 Rolf Inge Halleland Team Jæren / Sandnes SK M 45 17:25:24 30.99
548 27100 Ove Heimsvik Team Jæren M 40 17:25:24 30.99
548 22495 Gaute Håland Team Jæren / Bryne CK M 55 17:25:24 30.99
548 22764 Grethe Lunde Team Jæren K 45 17:25:24 30.99
548 21743 Edmund Sandvik Team Jæren M 50 17:25:24 30.99
548 22676 Geir Westheim Simensen Team Jæren M 45 17:25:24 30.99
548 37277 Roy Solgård Team Jæren M 35 17:25:24 30.99
548 34602 Bjørn Tore Tesdal Team Jæren M 45 17:25:24 30.99
548 29785 Torgrim Thingvoll Team Jæren M 35 17:25:24 30.99
548 27559 Per Øyvind Wisløff Team Jæren M 45 17:25:24 30.99
548 26680 Oddbjørn Aamodt Team Jæren / Bryne CK M 45 17:25:24 30.99
571 36018 Henning Rodequist Norway M 30 17:30:00 30.85
571 36558 Fred Tjernsli Norway M 40 17:30:00 30.85
573 35181 Sture Ånes Mosjøen og Omegn CK M 45 17:30:51 30.83
574 42077 Marit Klaussen Mosjøen og Omegn CK K 40 17:32:26 30.78
574 35180 Alexandre Voronov Mosjøen og Omegn CK M 20 17:32:26 30.78
576 79197 Geir Tore Stjer Adsen Åfjord IL M 45 17:33:35 30.75
576 62630 Stig-Arve Amdal CK Nittedal M 35 17:33:35 30.75
576 49070 Bjørnar Andersen CK Nittedal M 50 17:33:35 30.75
576 51057 Kenneth Antonsen Sportsklubben Rye M 30 17:33:35 30.75
576 62631 Henry Brunes TrønderEnergi BIL M 55 17:33:35 30.75
576 107802 Bjørn Braaten CK Nittedal M 60 17:33:35 30.75
576 62632 Terje Ekra CK Nittedal M 45 17:33:35 30.75
576 36857 Idar Elvevoll Sportsklubben Rye M 50 17:33:35 30.75
576 131480 Geir Engen Sportsklubben Rye M 40 17:33:35 30.75
576 62633 Helge Fredheim Sportsklubben Rye M 25 17:33:35 30.75
576 62634 Gard Jonas Moen Gabrielsen Sportsklubben Rye M 17 17:33:35 30.75
576 62635 Mathis Junker Gran Sportsklubben Rye M 30 17:33:35 30.75
576 48352 Håvard Grane Sportsklubben Rye M 25 17:33:35 30.75
576 27327 Paul Kåre Handeland Sauda SK M 40 17:33:35 30.75
576 36274 Einar Inge Haugsnes Åfjord IL M 40 17:33:35 30.75
576 44014 Geir Heimdal CK Nittedal M 55 17:33:35 30.75
576 29269 Thor G. Hæstad Sportsklubben Rye M 35 17:33:35 30.75
576 62637 Marcus Skotvedt Irgens Sportsklubben Rye M 25 17:33:35 30.75
576 44015 Øyvind Iversen CK Nittedal M 60 17:33:35 30.75
576 62638 Joakim Johansen Sportsklubben Rye M 17 17:33:35 30.75
576 36655 Lars Øyvind Johansen Sportsklubben Rye M 40 17:33:35 30.75
576 62639 Tom Fredrik Klaussen Sportsklubben Rye M 25 17:33:35 30.75
576 35037 Per Rune Larsson CK Nittedal M 50 17:33:35 30.75
576 36788 Jarleif Lødøen Sportsklubben Rye M 45 17:33:35 30.75
576 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 65 17:33:35 30.75
576 62641 Bård Mæland IF Frøy - Sykkel M 25 17:33:35 30.75
576 42799 Morten Nordal Sportsklubben Rye M 30 17:33:35 30.75
576 46921 Vidar Nygård Kloppa Off Road Klubb M 40 17:33:35 30.75
576 62642 Martin Olafsen Sportsklubben Rye M 40 17:33:35 30.75
576 62643 Øystein Grønsveen Olsrud Sportsklubben Rye M 25 17:33:35 30.75
576 62644 Lars-Georg Paulsen Sportsklubben Rye M 25 17:33:35 30.75
576 62645 Joar Rye Sportsklubben Rye M 40 17:33:35 30.75
576 42417 Lars Christian Sjue Sportsklubben Rye M 30 17:33:35 30.75
576 62646 Håkon Skougstad Sportsklubben Rye M 45 17:33:35 30.75
576 48040 Bottel Skøyen CK Nittedal M 45 17:33:35 30.75
576 35129 Jørgen Skålhegg Sportsklubben Rye M 40 17:33:35 30.75
576 62647 Johan Strandberg Sweden M 30 17:33:35 30.75
576 23003 Hans Stødle Sauda SK M 45 17:33:35 30.75
576 30574 Arne Sæterbakken Sportsklubben Rye M 25 17:33:35 30.75
576 35689 Espen Unaas Sportsklubben Rye M 25 17:33:35 30.75
616 62648 Daniel Håpnes Namdal SK M 17 17:34:41 30.72
617 35522 Per Håkon Breistrand Team Flisekompaniet M 60 17:36:26 30.66
617 62649 Øyvin Domaas Team Flisekompaniet M 35 17:36:26 30.66
617 62650 Eyvind Dyrendahl Team Flisekompaniet M 35 17:36:26 30.66
617 122217 Roger Eriksen Team flisekompaniet M 35 17:36:26 30.66
617 35095 Lars Haugan NTNUI - Sykkelgruppe M 25 17:36:26 30.66
617 35523 Svein Haugen Team Flisekompaniet M 45 17:36:26 30.66
617 41277 Tommy Jensen Indreflø Team Flisekompaniet M 30 17:36:26 30.66
617 36742 Ole Jermstad Team Flisekompaniet M 25 17:36:26 30.66
617 62651 Christer Wensbakk Karlsson Team Flisekompaniet M 30 17:36:26 30.66
617 35525 Arve Strøm Team Flisekompaniet M 50 17:36:26 30.66
617 35526 Per Ivar Trovatn Team Flisekompaniet M 40 17:36:26 30.66
628 42395 Roland Kramer Vitargo Team Germany M 45 17:38:02 30.62
629 36644 Terje Aandalen Trondhjems VK M 55 17:38:47 30.60
630 36774 Odd Inge Sørheim Åfjord IL M 45 17:39:51 30.57
631 59901 Kenneth Andreassen Holmestrand SK M 30 17:42:00 30.50
631 62652 Terje André Wad Andreassen Holmestrand SK M 25 17:42:00 30.50
631 50135 Kåre Furulund Hafslund Bil M 40 17:42:00 30.50
631 42560 Rolf Furulund Aftenposten M 45 17:42:00 30.50
631 42705 Henrik Gunnerød Konnerud IL / Team Trøkk M 17 17:42:00 30.50
631 42707 Knut André Hardang Konnerud IL / Team Trøkk M 17 17:42:00 30.50
631 42570 Lars Erik Hellerud Holmestrand SK M 40 17:42:00 30.50
631 41739 Kim Jakobsen Holmestrand SK M 30 17:42:00 30.50
631 62653 Daniel Moen Norway M 20 17:42:00 30.50
631 62654 Knut Sindre Mølmen IF Birkebeineren/ Team Trøkk M 17 17:42:00 30.50
631 62655 Trond Skistad Eiker CK M 35 17:42:00 30.50
631 36768 Lage Steen Sofienlund Konnerud IL / Team Trøkk M 20 17:42:00 30.50
631 35668 Erik Thorhallsson Thanke M 40 17:42:00 30.50
631 42768 Runar Aarstadberg Holmestrand SK M 45 17:42:00 30.50
645 34871 Bjarne Eriksen Bodø CK M 55 17:42:55 30.48
646 35039 Per Gotaas Brumunddal SK M 35 17:42:57 30.48
647 42803 Daniele Leopaldi IF Frøy - Sykkel M 40 17:44:11 30.44
648 41413 Jon Kristian Andresen Ila BIL M 25 17:44:26 30.43
648 42528 Ståle Henninen HENNINEN ELEKTRO AS M 40 17:44:26 30.43
648 62656 Øyvind Holmen Ila BIL M 30 17:44:26 30.43
648 62657 Roger Slorafoss Ila BIL M 40 17:44:26 30.43
648 86168 Steinar Strøm Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45 17:44:26 30.43
653 40794 Heinrich Kolb Vitargo Team Germany M 40 17:45:40 30.40
654 62658 Arnfinn Svensli CK Nittedal M 50 17:47:04 30.36
655 34768 Odd Arild Bjørnvik Orkla CK M 45 17:47:16 30.35
655 34774 Trond Kattem Orkla CK M 40 17:47:16 30.35
655 62659 Ståle Lilledahl BIL Swegon M 30 17:47:16 30.35
655 51731 Thomas Pettersen BIL Swegon M 35 17:47:16 30.35
655 62661 Jan Seljesæter BIL Swegon M 40 17:47:16 30.35
655 62662 Stian Smedbøle BIL Swegon M 25 17:47:16 30.35
655 62663 Torgrim Tellefsen BIL Swegon M 25 17:47:16 30.35
662 47876 Tor Aage Dæhli Ottestad IL - Sykkel M 50 17:49:08 30.30
662 62664 Erik Engenes Ottestad IL - Sykkel M 35 17:49:08 30.30
662 47391 Ove-Egil Eriksen Brumunddal SK M 45 17:49:08 30.30
662 62665 Tommy Eriksen Ottestad IL - Sykkel M 35 17:49:08 30.30
662 42495 Torleif Finstad Ottestad IL - Sykkel M 50 17:49:08 30.30
662 62666 Trond Fjæstad Ottestad IL - Sykkel M 50 17:49:08 30.30
662 62667 Geir Håvard Halvorsen Asko Hedmark BIL M 50 17:49:08 30.30
662 42496 Tor Haugstulen Ottestad IL - Sykkel M 55 17:49:08 30.30
662 36206 Saleh Hessen Ottestad IL - Sykkel M 40 17:49:08 30.30
662 35001 Vidar Karlsen Ottestad IL - Sykkel M 55 17:49:08 30.30
662 47012 Vidar Martinsen Ottestad IL - Sykkel M 45 17:49:08 30.30
662 44739 Roger Olsen Ottestad IL - Sykkel M 45 17:49:08 30.30
662 30438 Morten Olsen Ottestad IL - Sykkel M 40 17:49:08 30.30
662 52237 Morten Paulsen Ottestad IL - Sykkel M 40 17:49:08 30.30
662 121722 Ronny Pedersen Ottestad IL - Sykkel M 35 17:49:08 30.30
662 42499 Tom Roger Pettersen Ottestad IL - Sykkel M 35 17:49:08 30.30
662 50187 Jørn Qviller JH-Sykkel M 35 17:49:08 30.30
662 35512 Tore Bjørn Ringås JH-Sykkel M 40 17:49:08 30.30
662 35189 Arne Ingar Sjølie Ottestad IL - Sykkel M 60 17:49:08 30.30
662 62668 Steinar Skansen Asko Hedmark BIL M 40 17:49:08 30.30
662 36118 Erik Strand Ottestad IL - Sykkel M 50 17:49:08 30.30
662 62669 Olaf Johan Thomasgaard JH-Sykkel M 45 17:49:08 30.30
662 48088 Birger Wernberg Ottestad IL - Sykkel M 40 17:49:08 30.30
662 42502 Kristoffer Woxvold Ottestad IL - Sykkel M 30 17:49:08 30.30
686 35085 Finn Halland Hadeland CK M 35 17:49:36 30.29
686 50557 Jan Kåre Lidsheim IF Frøy - Sykkel M 45 17:49:36 30.29
686 46913 Lars Håvard Meli Hadeland CK M 40 17:49:36 30.29
686 30461 Anders Messel IF Frøy - Sykkel M 25 17:49:36 30.29
686 62670 Thomas Schill Freiburg RC M 25 17:49:36 30.29
686 21238 Bjørn Stangeland IF Frøy - Sykkel M 55 17:49:36 30.29
686 35185 Morten Winsnes IF Frøy - Sykkel M 35 17:49:36 30.29
693 107826 Ronny Larsen Mosjøen og Omegn CK M 35 17:49:52 30.28
693 37104 Stig Pedersen Mosjøen og Omegn CK M 40 17:49:52 30.28
695 37761 Tore Asheim Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 54301 Kenneth Balsnes Bergen CK M 35 17:52:04 30.22
695 54159 Per Morten Birkelund Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 33464 Harald Dahle Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 37432 Morten Didriksen Bergen CK M 35 17:52:04 30.22
695 31213 Norvald Dymbe Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 62671 Jan-Ole Dæhli Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 31016 Sissel Gandrudbakken Grindheim Bergen CK K 45 17:52:04 30.22
695 98623 Per Arne Hansen Bergen CK M 40 17:52:04 30.22
695 32795 Roger Harkestad Askøy Sykkel og Triathlonklubb M 30 17:52:04 30.22
695 30974 Øystein Helle Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 32491 Fredrik Helsengreen Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 25771 Lene Hodneland Bergen CK K 35 17:52:04 30.22
695 21396 Bjørn-Helge Hodneland Bergen CK M 35 17:52:04 30.22
695 33006 Bjørn Holo Bergen CK M 50 17:52:04 30.22
695 54160 Jens Christian Holst Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 37648 Geir Hovland Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 37530 Christian Hustoft Bergen CK M 35 17:52:04 30.22
695 33461 Merethe Hustoft Bergen CK K 35 17:52:04 30.22
695 37456 Stig Erling Iversen Bergen CK M 50 17:52:04 30.22
695 37624 Bahram T. Kamp Bergen CK M 40 17:52:04 30.22
695 33610 Janita Kjærland Bergen CK K 40 17:52:04 30.22
695 33457 Nigel Kjærland Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 32850 Helge Leknessund Bergen CK M 40 17:52:04 30.22
695 32268 Vegar Lund Bergen CK M 35 17:52:04 30.22
695 33184 Jostein Låstad Bergen CK M 50 17:52:04 30.22
695 31271 Roald Meyer Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 31952 Haakon Mjelde Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 37454 Eivind Mo Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 33437 Olgar Neteland Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 33530 Oddgeir Nygård Bergen CK M 45 17:52:04 30.22
695 31124 Per-Jørn Pahr Bergen CK M 50 17:52:04 30.22
695 54161 Roy Pedersen Bergen CK M 40 17:52:04 30.22
695 54119 Karen Rebbestad Mædicinernes CK K 25 17:52:04 30.22
695 54162 Petter Schrøder Bergen CK M 30 17:52:04 30.22
695 33624 Rolf Kristoffer Seldal Bergen CK M 40 17:52:04 30.22
695 31243 Tormod Strømsnes Askøy Sykkel og Triathlonklubb M 35 17:52:04 30.22
695 54105 Marit Eriksen Sælemyr Bergen CK K 45 17:52:04 30.22
695 37817 Rune Visnes Bergen CK M 40 17:52:04 30.22
734 36905 Tom Vestby Hadeland CK M 45 17:52:08 30.22
735 48327 Helge Berg ProNor Team / Sportsklubben Ceres M 40 17:52:27 30.21
735 36649 Hans Petter Bjørseth Sportsklubben Ceres M 40 17:52:27 30.21
735 62675 Jarle Uno Bäckman Sportsklubben Ceres M 40 17:52:27 30.21
735 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres M 55 17:52:27 30.21
735 34023 Arild Gulbrandsen Sportsklubben Ceres M 45 17:52:27 30.21
735 36653 Lars Jørgen Hansen Sportsklubben Ceres M 30 17:52:27 30.21
735 62676 Arild Hartold JIL-Jerbanens idrettslag Grorud M 60 17:52:27 30.21
735 62677 Eigil Hartold Sportsklubben Ceres M 35 17:52:27 30.21
735 42533 Sven Hegre Sportsklubben Ceres M 45 17:52:27 30.21
735 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 55 17:52:27 30.21
735 42726 Arnt-Willy Hjelle Sportsklubben Ceres M 50 17:52:27 30.21
735 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 55 17:52:27 30.21
735 35256 Morten Berg Maristad Sarpsborg SK M 45 17:52:27 30.21
735 62678 Knut Norman-Larsen Romerike Politi IL M 40 17:52:27 30.21
735 33439 Espen Næss Sportsklubben Ceres M 35 17:52:27 30.21
735 35258 Pål A. Olsen Sportsklubben Ceres M 40 17:52:27 30.21
735 35261 Lars Nørgaard Tholstrup Sarpsborg SK M 45 17:52:27 30.21
735 47093 Arne Venjum Sportsklubben Ceres M 50 17:52:27 30.21
753 22150 Erlend Kveinen Team Jæren / Bryne CK M 35 17:53:02 30.19
753 25750 Leif-Åge Solli Team Jæren / Aalgaard S & S M 40 17:53:02 30.19
755 35265 Svein Oskar Jansen Sportsklubben Ceres M 60 17:53:09 30.19
756 62681 Tom Christian Semb Dark Side of the Moon M 30 17:53:35 30.17
756 36875 Torgrim Svensen Dark Side of the Moon M 30 17:53:35 30.17
756 25185 Kjetil Migens Westre Dark Side of the Moon M 30 17:53:35 30.17
759 62683 Peter Herman Frøge TGF-MTB - Social Focus Aps M 45 17:55:09 30.13
759 62684 Erling Ekerholt Sæveraas Norway M 25 17:55:09 30.13
761 35198 Roger Dekkerhus Ytre Namdal SK M 45 17:56:26 30.09
761 62685 Åge Slotvik Brønnøy SK M 50 17:56:26 30.09
763 41051 Nils Morten Balto Roterud IL M 40 18:00:35 29.98
763 62686 Kristel Pettersen Roterud IL K 30 18:00:35 29.98
765 42854 Lars Erik Øberg Kripos IL M 50 18:01:08 29.96
766 62687 Jesper Holmberg Hansen Denmark M 40 18:01:36 29.95
766 36695 Per Ludolf Kristoffersen Saltdal SK M 45 18:01:36 29.95
766 36851 Åge Justin Kristoffersen Saltdal SK M 50 18:01:36 29.95
769 50270 Martin Haneferd Sportsklubben Ceres M 35 18:04:13 29.88
770 35407 Inge Johansen Hydro Aluminium BIL M 40 18:04:14 29.88
771 35840 Erik Hoff Trondhjems VK M 30 18:05:37 29.84
772 22398 Frode Strand Trondhjems VK M 55 18:06:26 29.82
773 62688 Torgeir Kristiansen Team Mercur AS M 40 18:09:11 29.74
774 35411 Trond Grimstad Eiker CK M 45 18:11:28 29.68
775 35530 Thor Hallvard Østmoen Eiker CK M 40 18:11:46 29.67
776 53889 Ole Fladstad Mandal CK M 30 18:16:33 29.54
777 34992 Per Arne Bjørkli Ringerike SK M 40 18:17:30 29.52
777 62689 Audun Frydenlund Ringerike SK M 40 18:17:30 29.52
777 36536 Nils Inge Træen Ringerike SK M 45 18:17:30 29.52
777 34997 Lars Ulsnes SpareBank 1 Ringerike M 45 18:17:30 29.52
781 62690 Thomas Lippert Hotel Leitnerbräu Mondsee M 40 18:18:03 29.50
781 62692 Roland Uchann Hotel Leitnerbräu Mondsee M 40 18:18:03 29.50
781 62691 Harald Uchann Hotel Leitnerbräu Mondsee M 40 18:18:03 29.50
784 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 45 18:18:26 29.49
785 62693 Klaus Lenkewitz Germany M 45 18:18:39 29.49
786 28762 Stig André Fjelldahl Ernst & Young AS M 35 18:18:47 29.48
787 62695 Håkon Gisholt Team RP Tandem 18:19:37 29.46
787 36751 Rune Westby Team RP Tandem 18:19:37 29.46
789 62697 Tom Theurer Germany M 35 18:19:58 29.45
790 26762 Oddvin Egeland Mandal CK M 55 18:21:04 29.42
790 34501 Thomas Einarsmo Mandal CK M 17 18:21:04 29.42
790 34309 Arnold Erland Mandal CK M 50 18:21:04 29.42
790 29374 Tom Erik Eskildsen Mandal CK M 45 18:21:04 29.42
790 34574 Sverre Gardøl Mandal CK M 45 18:21:04 29.42
790 34460 Ulf Hansen Mandal CK M 40 18:21:04 29.42
790 53882 Ole Jørgen Haven Mandal CK M 40 18:21:04 29.42
790 53892 Odd Ivar Hjemlestad Mandal CK M 30 18:21:04 29.42
790 25070 Kjell Arne Johannessen Mandal CK M 50 18:21:04 29.42
790 20586 Arne Kristensen Mandal CK M 55 18:21:04 29.42
790 53883 Bror-Lennart Mentzoni Mandal CK M 45 18:21:04 29.42
790 53891 Geir Myra Mandal CK M 35 18:21:04 29.42
790 28116 Rune Myrmell Mandal CK M 40 18:21:04 29.42
790 53884 Rune Mørch Mandal CK M 45 18:21:04 29.42
790 35951 Ståle Olderskog Elkem BIL M 60 18:21:04 29.42
790 74152 Svein Olsen Mandal CK M 45 18:21:04 29.42
790 62698 Ronny Omdal Mandal CK M 40 18:21:04 29.42
790 53886 Ivar Henning Persson Mandal CK M 40 18:21:04 29.42
790 53893 Birger Røksund Mandal CK M 45 18:21:04 29.42
790 24075 Janne Nystøl Spilde Mandal CK K 40 18:21:04 29.42
790 42545 Edvin Syvertsen Mandal CK M 35 18:21:04 29.42
790 34402 Jan Einar Sævik Mandal CK M 35 18:21:04 29.42
790 53887 Randi Sævik Mandal CK K 30 18:21:04 29.42
790 23602 Inger Dagny Saanum Mandal CK K 45 18:21:04 29.42
790 35952 Geir Ståle Thoresen Elkem BIL M 45 18:21:04 29.42
790 24351 John Ingvar Torstrup Mandal CK M 40 18:21:04 29.42
790 53888 Tor Vatnedal Mandal CK M 35 18:21:04 29.42
790 46382 Arvid Vea Mandal CK M 40 18:21:04 29.42
790 53890 Sigbjørn Vea Mandal CK M 35 18:21:04 29.42
790 41380 Bård Kjetil Venhaug Tuddywood M 45 18:21:04 29.42
790 62700 Espen Anthony Salvesen Walther Mandal CK M 35 18:21:04 29.42
790 28273 Sigmund Aarrestad Mandal CK M 55 18:21:04 29.42
822 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 55 18:26:01 29.29
823 42717 Svein Tore Fauskerud Lillehammer CK M 50 18:27:03 29.26
824 42596 Snorre Lauritsen Okkenhaug Bil M 30 18:27:44 29.24
824 42597 Ledvin Skjerdal Okkenhaug Bil M 25 18:27:44 29.24
824 42598 Fredrik Smistad Okkenhaug Bil M 30 18:27:44 29.24
827 43001 Audun Kleven Frisørbilene M 25 18:32:14 29.13
827 43002 Paal Marius Haukås Næss Frisørbilene M 30 18:32:14 29.13
829 62702 Arnold Marak Painkiller M 30 18:32:27 29.12
829 62703 Ingo Rah Painkiller M 35 18:32:27 29.12
831 35442 Jostein Haugbjørg Gauldal SK M 60 18:33:30 29.09
833 62704 Bjørn Ragnar Albrigtsen Trondhjems VK M 45 18:37:15 28.99
833 62705 Trond Barikmo Trondhjems VK M 30 18:37:15 28.99
833 62706 Fred Berggård Trondhjems VK M 50 18:37:15 28.99
833 62707 Harry Eide Trondhjems VK M 40 18:37:15 28.99
833 62708 Tore Erntsen Trondhjems VK M 35 18:37:15 28.99
833 35842 Ronald Fillan Trondhjems VK M 45 18:37:15 28.99
833 62709 Jon Åge Haug Trondhjems VK M 30 18:37:15 28.99
833 42590 Hans Jørgen Helgesen Trondhjems VK M 45 18:37:15 28.99
833 62710 Arne-Evald Johansen Trondhjems VK M 55 18:37:15 28.99
833 62711 Erland Johnsrud Trondhjems VK M 30 18:37:15 28.99
833 42473 Bjørn Ottar Lervik Trondhjems VK M 40 18:37:15 28.99
833 62712 Rune Normannseth Trondhjems VK M 35 18:37:15 28.99
833 62713 Paul Schaffer Trondhjems VK M 30 18:37:15 28.99
833 42592 Ragnhild Stavne Trondhjems VK K 40 18:37:15 28.99
833 62714 Oddmund Størseth Trondhjems VK M 40 18:37:15 28.99
833 62715 Arild Vikan Trondhjems VK M 35 18:37:15 28.99
849 62716 Roger Haug Terra BIL M 45 18:40:49 28.90
849 36864 Geir Krogsrud Norway M 45 18:40:49 28.90
849 36684 Ivar J. Sundgaard Brumunddal SK M 45 18:40:49 28.90
852 62717 Remi Helland Solar Blue Energy M 35 18:40:54 28.90
852 62718 Thorbjørn Merkesdal Solar Blue Energy M 35 18:40:54 28.90
852 24120 Jarle Nygaard Solar Blue Energi M 40 18:40:54 28.90
855 35421 Pål Danielsen Norway M 60 18:42:16 28.87
856 62719 Vidar Amdam Tomrefjord IL - Sykkel M 40 18:42:19 28.86
856 37125 Terje Finnøy Norway M 45 18:42:19 28.86
856 42605 Anders Hallstensson Sweden M 50 18:42:19 28.86
856 62720 Ronny Hjelle Tomrefjord IL - Sykkel M 40 18:42:19 28.86
860 32987 Arild Hammer Stegaberg IL Sykkel M 50 18:42:27 28.86
861 35004 Geir Andersen Ringerike SK M 40 18:43:04 28.84
861 62721 Sandro Florin Switzerland M 50 18:43:04 28.84
863 62722 Lars Erik Øde Mopil M 35 18:43:19 28.84
864 62723 Wilhelm Keuler SV Buchholz 05 M 50 18:43:24 28.84
865 49903 Øyvind Hasli Eina Sportsklubb - Sykkel M 25 18:44:23 28.81
865 35458 Steinar Nordeng Raufoss & Gjøvik SK M 45 18:44:23 28.81
865 35200 Svein Nybakke Eina Sportsklubb - Sykkel M 50 18:44:23 28.81
865 62724 Kai Røstadstuen Eina Sportsklubb - Sykkel M 35 18:44:23 28.81
865 36606 Trond Røstadstuen Eina Sportsklubb - Sykkel M 35 18:44:23 28.81
870 29252 Thomas Breivik Sauda SK M 30 18:46:52 28.75
871 62725 Christian Waßmuth IfA Nonstop Bamberg M 25 18:48:25 28.71
872 28771 Stig Adler Birkeland Sauda SK M 40 18:49:15 28.69
872 21038 Bengt Helge Hansen Sauda SK M 45 18:49:15 28.69
874 85013 Helge John Nybakken Hovedkontorets idrettslag NSB M 50 18:49:18 28.69
875 62726 Christian Göttel Wheels of Fire M 25 18:50:27 28.66
875 40770 Stefan Kratzenstein Wheels of Fire M 25 18:50:27 28.66
877 35213 Kjell Røine Raufoss & Gjøvik SK M 60 18:54:02 28.57
878 28834 Svein Ravndal Ryfylke SK M 50 18:55:04 28.54
879 33863 Torgeir Jortveit Bærum og Omegn CK M 50 18:55:23 28.53
879 34937 Jørgen Lervik Åstrøm Bærum og Omegn CK M 45 18:55:23 28.53
881 52436 Anders Yri Follo SK M 35 18:55:43 28.52
882 38792 Risto Bojanic Arendal Kyusinkai Karate Klubb M 45 18:57:19 28.48
883 62727 Ilkka Korhonen Sala-Gym Lehtikangas M 30 18:57:56 28.47
883 62729 Olli Korhonen Sala-Gym Lehtikangas M 30 18:57:56 28.47
883 62728 Jussi Korhonen Sala-Gym Lehtikangas M 25 18:57:56 28.47
886 62730 Jan Myhre Skiptvet IL - Sykkel M 50 18:58:25 28.46
886 62731 Andreas Wang Askim FK M 17 18:58:25 28.46
888 62732 Tore Herringbotn Mosjøen og Omegn CK M 40 18:59:55 28.42
889 62733 Romain Briey Bring cykel bud M 35 19:00:19 28.41
889 36881 Jörns Drescher Germany M 45 19:00:19 28.41
891 62734 Michael Lauterbach Vitargo Team Germany M 45 19:00:25 28.41
891 62735 Wilhelm Spieker Vitargo Team Germany M 60 19:00:25 28.41
893 35327 Johan Møgster Sportsklubben Rye M 20 19:00:27 28.40
894 26694 Oddgeir Drøpping Team Jæren M 35 19:04:54 28.29
894 20525 Arild Sigve Døhlen Team Jæren M 50 19:04:54 28.29
894 27104 Ove Folkvord Team Jæren M 40 19:04:54 28.29
894 21700 Dave Gardner Team Jæren M 50 19:04:54 28.29
894 37086 Erling Hagen jr. Team Jæren M 30 19:04:54 28.29
894 26495 Nils Ove Helgeland Team Jæren M 45 19:04:54 28.29
894 139240 Kristian Hoff Team Jæren M 20 19:04:54 28.29
894 46685 Jørgen Holmemo Team Jæren M 17 19:04:54 28.29
894 20331 Anne Beth Hopland Team Jæren K 40 19:04:54 28.29
894 28461 Sjur Hundsnes Team Jæren M 35 19:04:54 28.29
894 22621 Geir Åge Høiland Team Jæren / Sandnes SK M 40 19:04:54 28.29
894 38744 Rune Magne Johannessen Team Jæren M 35 19:04:54 28.29
894 27091 Ove Landa Team Jæren M 55 19:04:54 28.29
894 28398 Siri Cecilie Løken Team Jæren K 35 19:04:54 28.29
894 62738 Jonathan Jacob Miller Team Jæren M 40 19:04:54 28.29
894 22542 Geir Nødland Team Jæren M 40 19:04:54 28.29
894 62739 Olav Ruhne Olsen Team Jæren M 50 19:04:54 28.29
894 29917 Trond Reinertsen Team Jæren M 50 19:04:54 28.29
894 22762 Grethe Skundberg Team Jæren K 40 19:04:54 28.29
894 37278 Marianne Solgård Team Jæren K 35 19:04:54 28.29
894 23202 Håvard Sørlie Team Jæren M 35 19:04:54 28.29
894 62740 Morten Tajet Team Jæren M 40 19:04:54 28.29
894 53850 Morten Zenker Team Jæren M 40 19:04:54 28.29
894 23588 Inger Ørmen Team Jæren K 40 19:04:54 28.29
918 35697 Kjell Forfang Norway M 40 19:05:25 28.28
919 62741 Bernd Glaser Team Harald Bernd M 45 19:05:46 28.27
920 22407 Frode Røyneberg Team Jæren / Hafrsfjord SK M 45 19:05:49 28.27
920 21155 Birger Aase Sandnes SK M 55 19:05:49 28.27
922 37526 Jan Roald Eik Bergen CK M 30 19:06:19 28.26
923 62742 Sigurd Eritsland Norway M 35 19:06:25 28.26
923 25007 Kjell Mannes Karmøy CK M 30 19:06:25 28.26
923 62743 Marius Holst Meinseth Norway M 35 19:06:25 28.26
926 38033 Christian Hordvik Bergen CK M 45 19:06:39 28.25
927 54142 Kjetil Eide Eidsfossen SK M 45 19:07:32 28.23
927 31583 Vidar Eide Eidsfossen SK M 45 19:07:32 28.23
927 32615 Harald Hauge Eidsfossen SK M 35 19:07:32 28.23
927 62744 Jørn Lothe Eidsfossen SK M 40 19:07:32 28.23
927 37342 Arne Myklebust Eidsfossen SK M 50 19:07:32 28.23
927 62745 Raymond Niiranen Eidsfossen SK M 25 19:07:32 28.23
927 37028 Magne Riise Stryn T og IL - Sykkel M 45 19:07:32 28.23
927 31921 Helge Roska Eidsfossen SK M 45 19:07:32 28.23
927 37032 Inge Skålbones Stryn T og IL - Sykkel M 45 19:07:32 28.23
927 62746 Øystein Vereide Eidsfossen SK M 40 19:07:32 28.23
927 35380 Svein Rune Aaland Stryn T og IL - Sykkel M 45 19:07:32 28.23
938 62747 Christian Heinemann Germany M 30 19:08:00 28.22
938 62748 Carsten Linkamp flinke-fuesse.de M 35 19:08:00 28.22
940 29229 Thomas Nærland Norway M 30 19:09:20 28.19
941 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 40 19:10:37 28.15
941 62749 Stein Ivar Børset Lesja og Dovre SK M 45 19:10:37 28.15
941 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 55 19:10:37 28.15
941 35299 Rune Kjøren Eidsvoll SK M 45 19:10:37 28.15
941 52247 Arne Helge Kristiansen Eidsvoll SK M 55 19:10:37 28.15
941 62750 Kristin Nyhagen Lesja og Dovre SK K 40 19:10:37 28.15
941 42869 Vegard Rausandhaug Lesja og Dovre SK M 30 19:10:37 28.15
941 50646 Odd Arne Rimul Eidsvoll SK M 55 19:10:37 28.15
941 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 40 19:10:37 28.15
941 42686 Ola Tovmo Lesja og Dovre SK M 55 19:10:37 28.15
951 36747 Ståle Kristian Andersen Eidsvoll SK M 35 19:10:45 28.15
951 62751 Kent Harring Eidsvoll SK M 50 19:10:45 28.15
951 62752 Masoud Ramezani Lesja og Dovre SK M 50 19:10:45 28.15
951 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 55 19:10:45 28.15
951 62753 Lillian Saur Vorkinn Lesja og Dovre SK K 35 19:10:45 28.15
951 62754 Stig Harald Øveraas Eidsvoll SK M 60 19:10:45 28.15
957 24498 Jone Harestad Hafrsfjord SK M 35 19:11:42 28.13
957 62755 Øystein Riise TEAM 720 M 30 19:11:42 28.13
957 62756 Ragnar Semundseth TEAM 720 M 30 19:11:42 28.13
957 20228 André Sirevåg Sandnes SK M 35 19:11:42 28.13
957 22749 Graham Taylor Sandnes SK M 40 19:11:42 28.13
962 62757 Tomas Edström Solsta CK Karlstad M 45 19:12:19 28.11
962 62758 Fritz Lindqvist Solsta CK Karlstad M 45 19:12:19 28.11
962 62759 Thomas Parklund Solsta CK Karlstad M 40 19:12:19 28.11
965 62760 Mads Nyhaven Usterud-Svendsen Hans Sykkelverksted M 17 19:14:59 28.05
966 42722 Franck Naulleau Norway Royal Salmon AS M 60 19:15:11 28.04
967 62761 Roger Bekken Norway Royal SAlmon AS M 40 19:15:19 28.04
967 41387 Merethe Fallmyr Grenland SK K 40 19:15:19 28.04
967 50606 Odd-Arne Fallmyr Grenland SK M 45 19:15:19 28.04
967 53874 Sigbjørn Haug Flyen Sørlandsekspressen / TTS Sense M 25 19:15:19 28.04
967 103566 Rune Granås-Brattland Kristiansands CK M 40 19:15:19 28.04
967 24177 Jens Gunnar Haugen Sørlandsekspressen / CK Sør M 45 19:15:19 28.04
967 42721 Eldar Arne Henden Norway Royal Salmon AS M 35 19:15:19 28.04
967 34136 Jan Magne Jensen Kristiansands CK M 40 19:15:19 28.04
967 37850 Lars Heine Kåsa Norway Royal Salmon AS M 40 19:15:19 28.04
967 33494 Tor Brede Launes CK Sør M 30 19:15:19 28.04
967 42719 Espen Moksnes Norway Royal Salmon AS M 35 19:15:19 28.04
967 34271 Jan Erik Mushom CK Sør M 40 19:15:19 28.04
967 30758 Alf Tore Nilsen CK Sør M 45 19:15:19 28.04
967 34255 Gunnar Nilsen Kristiansands CK M 55 19:15:19 28.04
967 34112 Reidar Nygård Kristiansands CK M 40 19:15:19 28.04
967 22886 Gunnar Arne Olsen Vennesla og Omegn CK M 55 19:15:19 28.04
967 42723 Inge Pettersen Norway Royal Salmon AS M 40 19:15:19 28.04
967 53879 Helge Stranden Kristiansands CK M 50 19:15:19 28.04
967 23298 Helge Svarstad Kristiansands CK M 45 19:15:19 28.04
967 34025 Torvald Aamli Kristiansands CK M 45 19:15:19 28.04
967 34269 Jørn Gaute Aase Kristiansands CK M 40 19:15:19 28.04
988 44850 Egil Karlsen CK ValdresEkspressen M 40 19:16:55 28.00
988 62762 Hanne Karlsen CK ValdresEkspressen K 35 19:16:55 28.00
990 62764 Leif Magne Langset Langset AS M 25 19:17:22 27.99
990 62763 Jan Tore Langset Langset AS M 45 19:17:22 27.99
992 131976 Asbjørn Bakken Kristiansands CK M 55 19:17:27 27.99
993 62765 Jan Rød Nesset CK M 45 19:17:42 27.98
994 62766 Terje Lie IL Norodd Sykkel M 45 19:17:52 27.98
995 62767 Eirik Fjellaksel Frognerparken M 30 19:18:06 27.97
995 62768 Håvard Heggen Norway M 30 19:18:06 27.97
997 62769 Lau Lindholt Team Brønnum M 45 19:19:04 27.95
998 37042 Jan Utkilen Bike to Anywhere M 60 19:21:02 27.90
999 62770 Ulrich Baechli Velotravel M 55 19:21:31 27.89
1000 62771 Wolf Beisswanger Vitargo Team Germany M 50 19:22:51 27.86

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 20.06.2009
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 26.95 Km/t
Snittid: 20:02:06
Antall deltakere: 1842

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen