Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1979

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 25-29 16:38:31 33.64
1 84265 Tom Egil Emilsen Ullensaker CK M 25-29 16:38:31 33.64
1 83853 Hans Erik Korsbøen Ullensaker CK M 30-34 16:38:31 33.64
1 47595 Per Ivar Mork Ullensaker CK M 20-24 16:38:31 33.64
1 35309 Roar Østli Ullensaker CK M 25-29 16:38:31 33.64
6 84266 Stig Andreas Dalen B.O.C. M 35-39 16:49:35 33.28
6 84267 Arne Evensen B.O.C. M 30-34 16:49:35 33.28
6 84268 Viggo Jergel B.O.C. M 25-29 16:49:35 33.28
6 84269 Willy Lorentzen B.O.C. M 60-64 16:49:35 33.28
6 86963 Hans-Ellef Lømo B.O.C. M 35-39 16:49:35 33.28
6 84271 Gunnar Erik Pettersen B.O.C. M 35-39 16:49:35 33.28
6 83840 Per Sanner B.O.C. M 40-44 16:49:35 33.28
6 44141 Svein Solskjær B.O.C. M 30-34 16:49:35 33.28
6 84272 Thomas Vermes B.O.C. M 25-29 16:49:35 33.28
15 40727 Thor Engh Black & Decker BIL M 25-29 16:54:35 33.11
15 83835 Lasse Holth Oppstad M 30-34 16:54:35 33.11
15 84273 Tormod Holth Nilsen Oppstad M 30-34 16:54:35 33.11
18 45512 Jan Erik Fredsvik Hovdal Sportsklubben Rye M 35-39 17:05:00 32.78
19 84274 Sverre Eliassen Sportsklubben Ceres M 25-29 17:09:35 32.63
20 70744 Svein Fagervold Sportsklubben Rye M 25-29 17:16:41 32.41
20 68533 Terje Haugen Sportsklubben Rye M 35-39 17:16:41 32.41
20 84275 Svein Monsen Sportsklubben Rye M 35-39 17:16:41 32.41
20 67686 Tor Myrseth Sportsklubben Rye M 35-39 17:16:41 32.41
20 40954 Bjørn Åge Norheim Sportsklubben Rye M 35-39 17:16:41 32.41
20 84012 Trond Steinar Petersen Asker CK M 20-24 17:16:41 32.41
20 84007 Jon Ræder Asker CK M 20-24 17:16:41 32.41
27 84276 Einar Døssland Ringerike SK M 20-24 17:21:41 32.25
27 84277 Trond Flaten Ringerike SK M 20-24 17:21:41 32.25
27 84278 Jan Pedersen Ringerike SK M 17-19 17:21:41 32.25
30 62676 Arild Hartold Ullensaker SK M 20-24 17:26:41 32.10
30 44812 Bjørn Hågensen Ullensaker SK M 25-29 17:26:41 32.10
32 54176 Terje Hildeng Argeiderbladet M 30-34 17:34:35 31.86
33 84279 Pål Hansen-Tangen Sportsklubben Rye M 20-24 17:35:46 31.82
34 23431 Henrik Døvre Fagernes SK M 20-24 17:43:31 31.59
34 84280 Knut Josefsen IK Hero M 30-34 17:43:31 31.59
36 84281 Thor F. Christensen IK Hero M 25-29 17:48:31 31.44
36 84282 Sverre Myhre IK Hero M 25-29 17:48:31 31.44
36 36080 Øystein Rohlff IK Hero M 30-34 17:48:31 31.44
39 84283 Jon Martin Johnsen Eidsvoll SK M 40-44 17:50:25 31.38
40 52395 Kaare Bals Sykkelveteranenes Klubb M 40-44 17:50:46 31.37
40 83834 Kåre J. Fjeldstad Ullensaker SK M 25-29 17:50:46 31.37
40 52416 Hans Rønning Trondhjems VK M 25-29 17:50:46 31.37
43 83914 Einar Bråthen Strømm IL M 25-29 17:51:06 31.36
44 84285 Arnt Lilledal B.O.C. M 35-39 18:01:36 31.06
44 84286 Rolf Rømsvik B.O.C. M 25-29 18:01:36 31.06
46 84287 Kjell Ivar Torgersbråten Holmenkollbanen M 25-29 18:05:25 30.95
47 84288 Finn Harald Bakken Union-Drammen BIL M 35-39 18:09:36 30.83
47 83829 Odvart Grøndahl Drammen CK M 40-44 18:09:36 30.83
47 84989 Thorbjørn Kristiansen Drammen CK M 35-39 18:09:36 30.83
47 23013 Hans Kvalsøren Drammen CK M 30-34 18:09:36 30.83
47 83894 Frank Ljungquist Drammen CK M 30-34 18:09:36 30.83
47 83895 Runar Odden Drammen CK M 35-39 18:09:36 30.83
47 84290 Arne Torgersen Drammen CK M 30-34 18:09:36 30.83
47 84264 J.H. Van Oorschot Barrhopoort M 30-34 18:09:36 30.83
47 71951 Karsten Øvretveit Maritrimmen M 40-44 18:09:36 30.83
56 83877 Mikkel Kardel Sportsklubben Rye M 40-44 18:10:25 30.81
56 84291 Jan Erik Multhaugen Sportsklubben Rye M 25-29 18:10:25 30.81
56 84292 Torbjørn Øygard Sportsklubben Rye M 25-29 18:10:25 30.81
59 83858 Svein Kvam Nobø BIL M 35-39 18:12:45 30.74
60 83932 Leif Nyland Ullensaker SK M 40-44 18:20:25 30.53
61 86969 Kaare Dahl Ullensaker SK M Tandem 18:21:01 30.51
61 83846 Tore Molstad Ullensaker SK M Tandem 18:21:01 30.51
63 47549 Asbjørn Næss Gauldal SK M 30-34 18:21:06 30.51
64 84294 Stein Erik Haugård Dnc M 20-24 18:24:35 30.41
64 84295 Tom Løw Dnc IL M 25-29 18:24:35 30.41
66 84296 Jan Bjerkeli Ringerike SK M 25-29 18:24:36 30.41
67 83959 Gunnar Båtstrand Trondhjems VK M 25-29 18:25:59 30.38
68 69034 Arild Bryntesen Halden CK M 35-39 18:26:36 30.36
69 84297 Knut Kristiansen Milslukern M 30-34 18:27:12 30.34
70 84298 Harald Myrholt Trondhjems VK M 25-29 18:30:25 30.25
71 34918 Arild Brekke NIFS M 25-29 18:31:41 30.22
71 45272 Leif Vegard Landsem Trondhjems VK M 40-44 18:31:41 30.22
71 84300 Jens E. Aalborg Ullensaker SK M 45-49 18:31:41 30.22
74 82048 Odd Magnar Dambråten Gjøvik CK M 25-29 18:35:25 30.12
74 83096 Asbjørn Fjeldstad Gjøvik CK M 20-24 18:35:25 30.12
74 65685 Trygve Furuseth Gjøvik CK M 25-29 18:35:25 30.12
74 84301 Magnus Nereng Gjøvik CK M 30-34 18:35:25 30.12
74 35200 Svein Nybakke Gjøvik CK M 20-24 18:35:25 30.12
74 84302 Willy Pedersen Gjøvik CK M 25-29 18:35:25 30.12
74 83899 Arne Skaug Gjøvik CK M 25-29 18:35:25 30.12
81 84303 Christian Cleve-Hansen B.O.C. M 20-24 18:37:18 30.07
81 84304 Ketil Fossnes B.O.C. M 17-19 18:37:18 30.07
83 31075 Rune Bergesen Vestlandsbanken BIL M 35-39 18:40:25 29.98
84 84305 Anfin Westby Lørenskog CK M 30-34 18:44:09 29.88
85 84306 Terje Hauger Sturla IF M 30-34 18:44:32 29.87
85 84123 Jan Yngvar Nilsen Sturla IF M 30-34 18:44:32 29.87
87 45507 Knut Sandell Nydalens SK M 30-34 18:46:59 29.81
87 64003 Tore Karl Saupstad Nydalens SK M 20-24 18:46:59 29.81
89 26774 Ola Kvia Nærbø SK M 25-29 18:48:26 29.77
90 84307 Ketil Torp Ullensaker SK M 25-29 18:49:03 29.75
90 84308 Steinar Aarstad Ullensaker SK M 35-39 18:49:03 29.75
92 84309 Pål Chr. Frenning Fagernes SK M 20-24 18:50:52 29.71
93 83904 Kai Normann Andersen Gjøvik CK M 35-39 18:51:21 29.69
94 83856 Dag Slagstad NIFS M 35-39 18:54:35 29.61
95 86949 Tor Strand Gjøvik tekn. skole M 20-24 18:55:25 29.59
95 84310 Rune Wilberg Eidsvoll SK M 20-24 18:55:25 29.59
97 85033 Olav E. Haukeland Ringerike SK M 25-29 18:57:35 29.53
97 84312 Knut Olerud Ringerike SK M 25-29 18:57:35 29.53
97 84313 Edgar Sørby Ringerike SK M 30-34 18:57:35 29.53
100 22565 Geir Johannesen OSI M 25-29 18:57:41 29.53
100 28185 Rune Aasheim ADH BIL M 35-39 18:57:41 29.53
102 97701 Jan Håkon Borge Nesle-Findus BIL M 35-39 18:59:35 29.48
102 30289 Leif Grimstveit NIFS M 35-39 18:59:35 29.48
104 65349 Tron Ihler IF Frøy M 20-24 19:01:47 29.42
105 84314 Ivar Bjerke Trondhjems VK M 25-29 19:01:56 29.42
106 20623 Arne Eidsheim OSI M 25-29 19:04:55 29.34
106 29168 Terje Flaten OSI M 20-24 19:04:55 29.34
106 84315 Tom Haraldsen OSI M 20-24 19:04:55 29.34
109 84316 Knut Hauger Merkantildata BIL M 20-24 19:06:36 29.30
110 84008 Ulf Kristensen Ullensaker SK M 35-39 19:11:36 29.17
111 84201 Hans Fahle Gauldal SK M 20-24 19:14:50 29.09
112 84317 Ingval Bortne sestranda M 30-34 19:15:15 29.08
113 84318 Leiv S. Aasen Vansjø-Svinndal M 40-44 19:15:34 29.07
114 84319 Erik Bjørløw Dye Oslo M 35-39 19:15:59 29.06
114 83866 Steinar Moslet Øverbygda IL M 35-39 19:15:59 29.06
114 83867 Kolbein Stene Vardefjell IL M 35-39 19:15:59 29.06
117 83898 Odd Gunnar Køien Jordan BIL M 35-39 19:19:36 28.97
117 84320 Wilhelm Preus Hosle M 35-39 19:19:36 28.97
119 84321 Normann Løvstad Lehmkuhl M 35-39 19:20:25 28.95
119 20643 Arne A. Sandkleiva Sandnes M 45-49 19:20:25 28.95
119 22925 Gustav Ødegaard Kverneland BIL M 40-44 19:20:25 28.95
122 83863 Arild Andersen B.O.C. M 50-54 19:20:59 28.94
123 84322 Leif Gabrielsen Sportsklubben Rye M 35-39 19:24:09 28.86
123 84323 Terje Laurendz Oslo M 25-29 19:24:09 28.86
123 84039 Christian Stensholt Sportsklubben Rye M 35-39 19:24:09 28.86
123 84324 Steinar Tage Widmark Sportsklubben Rye M 35-39 19:24:09 28.86
127 83872 Gunnar Saugstad Askim IF M 30-34 19:25:34 28.82
127 84325 Dagfinn Skipperud Askim IF M 40-44 19:25:34 28.82
129 67038 Bernt Terje Evensen IK Hero M 35-39 19:25:42 28.82
130 84326 Ragnar Hegna Sportsklubben Rye M 50-54 19:26:04 28.81
130 84327 Håkon Stefferud Feiring IL M 35-39 19:26:04 28.81
132 83945 Henry M. Ødegård Sportsklubben Rye M 35-39 19:29:09 28.73
133 84328 Kristen Haave Ullensaker SK M 25-29 19:33:26 28.63
134 85098 Trond Kolaas IL Sverre M 30-34 19:34:55 28.59
134 84330 Ivar Nordfjellmark Kjærstad IL M 35-39 19:34:55 28.59
136 83857 Jon Morten Grøttum Egge IL M 35-39 19:35:17 28.58
137 84331 Marius Bergh Sagene IF M 17-19 19:36:36 28.55
137 84332 Odd Bollerud A/S Seismikk M 30-34 19:36:36 28.55
139 83953 Reidar Tangvik Adresseavisen M 35-39 19:37:08 28.54
140 85047 Osvald Hjelseth Hjelvik M 45-49 19:37:12 28.54
141 23161 Harry Danielsen Nærbø SK M 25-29 19:40:25 28.46
141 21879 Einar Godtfred Lode Nærbø SK M 35-39 19:40:25 28.46
143 84334 Jørgen Aasen Betongelement BIL M 35-39 19:41:14 28.44
144 34846 Oddvar Hindseth Snøhetta IL M 20-24 19:41:29 28.43
145 84335 Olaf Steidel Storebrand M 40-44 19:41:36 28.43
146 84336 Harald Krogstad Øverbygda IL M 40-44 19:44:07 28.37
147 84337 Kurt Eskebjerg Brønby CK M 30-34 19:46:56 28.30
148 83833 Gunnar Elvsveen B.O.C. M 25-29 19:50:31 28.22
148 82123 Dag Thomassen Sportsklubben Rye M 20-24 19:50:31 28.22
148 67665 Kjell Erik Åmold Asker CK M 35-39 19:50:31 28.22
151 84047 Truls Omtvedt Grue IL M 30-34 19:51:36 28.19
151 84338 Birger Weldingh Kirkenær M 25-29 19:51:36 28.19
153 83934 Olav Østli Black & Decker BIL M 25-29 19:55:31 28.10
154 83927 Rolf Grasmo Ullensaker SK M 30-34 19:55:34 28.10
155 84339 Kjell Olav Bollum Feiring IL M 20-24 19:56:50 28.07
155 84340 Alf Torgunrud Feiring IL M 45-49 19:56:50 28.07
157 70167 Ola Amundsen Posten IL M 35-39 19:56:56 28.07
157 83988 Otto Falkenberg Trondhjems VK M 30-34 19:56:56 28.07
157 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 35-39 19:56:56 28.07
157 83873 Øystein Sørum Posten IL M 35-39 19:56:56 28.07
161 84152 Johan Tangen Norgas M 25-29 19:59:15 28.01
161 83941 Per Ødegård Norgas M 40-44 19:59:15 28.01
163 46898 Arne Lie IL SKarphedin M 30-34 19:59:26 28.01
164 84341 Leif Kagge BSIS/LSØ M 20-24 20:02:21 27.94
165 84342 Sverre Fossen Lillehammer CK M 25-29 20:05:42 27.86
165 84343 Bjørn Linn Lillehammer CK M 35-39 20:05:42 27.86
165 84344 Helge Rønningen Lillehammer M 35-39 20:05:42 27.86
168 84345 Anton Clausen Norgas M 30-34 20:09:29 27.78
169 84346 K. Herlufsen Sportsklubben Rye M 30-34 20:10:59 27.74
170 37212 John Nårud Lillehammer CK M 30-34 20:11:41 27.73
171 41747 Harald Klev Bilpost M 25-29 20:13:05 27.69
172 83893 Ottar Fjellanger N.R.K. M 35-39 20:15:42 27.63
173 84347 Leidulf Øverland Rødven IL M 20-24 20:19:31 27.55
174 84348 Ole Peder Skoglund NTHI M 30-34 20:19:55 27.54
175 83827 Jan Blakkisrud Ullensaker SK M 30-34 20:20:59 27.51
175 84349 Jan Bratland Ullensaker SK M 20-24 20:20:59 27.51
177 83949 Bent Alvin Johansen ACIL M 25-29 20:24:29 27.44
178 83824 Steinar Kildalen B.O.C. M 30-34 20:25:23 27.41
179 36105 Yngvar Haugland Asker/Bærum Politi M 25-29 20:25:56 27.40
180 84350 Sven-Olof Frisk Kumla CA M 30-34 20:26:33 27.39
180 84351 Roland Tholf Kumla CA M 30-34 20:26:33 27.39
182 84048 Per Johansson Kvaerner Engeneering M 30-34 20:29:17 27.33
183 84203 Øystein Otterlei Britannia BIL M 35-39 20:30:42 27.30
183 84352 Aage Weiby Strøm Britannia BIL M 20-24 20:30:42 27.30
185 84353 Per Chr. Bjørnæs Ullensaker SK M 30-34 20:30:59 27.29
185 84354 Tore Dalbo Ullensaker SK M 30-34 20:30:59 27.29
185 84355 Teddy Fossum Ullensaker SK M 30-34 20:30:59 27.29
185 84356 Villy Roar Johansen Ullensaker SK M 35-39 20:30:59 27.29
185 35768 Trygve Martinsen Ullensaker SK M 30-34 20:30:59 27.29
185 84357 Dagfin Nes Ullensaker SK M 35-39 20:30:59 27.29
185 84358 Hans Kr. Olstad Ullensaker SK M 45-49 20:30:59 27.29
185 84359 Olav Rise Ullensaker SK M 30-34 20:30:59 27.29
185 84360 Ottar Kjetil Starheim Ullensaker SK M 30-34 20:30:59 27.29
185 83956 Håvard Uhlen Ullensaker SK M 30-34 20:30:59 27.29
185 84361 Harry Øversjøen Ullensaker SK M 25-29 20:30:59 27.29
185 83986 Sindre Øversjøen Ullensaker SK M 25-29 20:30:59 27.29
197 84362 Pål Andersen OMT M 35-39 20:34:07 27.22
198 84363 Lars Terje Mehus Moelven IL M 25-29 20:34:46 27.21
199 44857 Mikael Munsterhjelm Oslo Havnelager BIL M 35-39 20:35:40 27.19
199 84364 Hallvar Smørgrav Surnadal M 35-39 20:35:40 27.19
201 84365 Rolf Stillingen Hadeland CK M 30-34 20:37:34 27.15
202 52378 John Bringsli Sørumsand IF M 30-34 20:40:59 27.07
203 79400 Jan Peter Valde Holmestrand M 17-19 20:45:40 26.97
204 83930 Jorulf N. Storbekken Hamar SK M 50-54 20:45:42 26.97
205 34420 Nikolai Væding Arendal CC M 20-24 20:50:59 26.85
206 86991 Ole Erik Myhre Sturla IF M 35-39 20:51:13 26.85
206 83957 Erik Westvang KDØ M 25-29 20:51:13 26.85
208 32130 Reidar Høgseth Jernbanens IL M 30-34 20:52:55 26.81
209 84368 Nils Bertil Svenbring Friskus M 30-34 20:53:35 26.80
210 83954 Tore Moen Merkantildata BIL M 25-29 20:59:26 26.67
211 84369 Gunnar Haakenstad Hadeland CK M 35-39 20:59:56 26.66
211 37075 Ronny Larsen Hadeland CK M 40-44 20:59:56 26.66
211 84370 Bjørn Løkken Hadeland CK M 30-34 20:59:56 26.66
211 84371 Ove Nyseth Hadeland CK M 25-29 20:59:56 26.66
211 84372 Anders Tveten Hadeland CK M 20-24 20:59:56 26.66
216 95888 Ulf Larsen Horten Verft M 35-39 21:00:00 26.66
217 83923 Ole Horgen Jaren IL M 50-54 21:00:59 26.64
217 34765 Henning Sørum Råde M 17-19 21:00:59 26.64
219 84373 Harald Bekkelund Lillehammer CK M 35-39 21:02:55 26.60
220 23884 Jan Andersen Nordstrand M 17-19 21:03:25 26.59
221 22946 Halfdan Koller Stavanger M 25-29 21:03:59 26.58
222 84098 Ola Husum Smeby Gol IL M 30-34 21:04:00 26.58
222 84374 Ola Heen Strømmen Gol IL M 35-39 21:04:00 26.58
224 24989 Kjell Sand Trondhjems VK M 30-34 21:05:00 26.56
225 84375 Hans J. Aastvedt Nærbø SK M 35-39 21:05:15 26.55
226 84376 Jon Gudmundsen A.M.V. BIL M 30-34 21:05:59 26.54
226 24841 Kåre Bjørn Olsen Televerket BIL M 50-54 21:05:59 26.54
226 84377 Othar Opsand Hamix M 35-39 21:05:59 26.54
226 84378 Trygve Reier Sølmoen Televerket BIL M 40-44 21:05:59 26.54
230 84379 Stellan Johansson Mariestadscyklisten M 30-34 21:06:55 26.52
231 84380 Gunda Enget Bekkelund Lillehammer CK K 30-34 21:07:55 26.50
232 52055 Lennart Johansson Mariestadscyklisten M 35-39 21:09:25 26.46
233 84381 Sven Erik Simensen Kise Nes H. M 40-44 21:10:59 26.43
234 84382 Eilif Nygaard IF Frøy M 25-29 21:11:29 26.42
235 84383 Tore Gulbrandsen Televerket M 35-39 21:12:19 26.40
235 84384 Dag Ingvaldsen Televerket M 25-29 21:12:19 26.40
237 84385 Malvin Dale Oslo M 35-39 21:12:30 26.40
238 85429 Bjørn Wroldsen Drammen Politi M 35-39 21:12:40 26.40
239 83915 Henning Svenneby Ringerike SK M 17-19 21:13:39 26.38
240 51331 Jørn Bjarne Johansen Lødingen IL M 25-29 21:14:45 26.35
241 84387 Sture Andersson Mariestadscyklisten M 40-44 21:17:30 26.30
242 84222 Edvin Klokkervold Kristiansands CK M 40-44 21:17:41 26.29
243 84388 Michael Laursen København M 17-19 21:18:50 26.27
244 84106 John Furuhaug NIFS M 35-39 21:19:06 26.26
245 83946 Eric Sandberg Hallsberg M 55-59 21:20:29 26.24
246 84389 Geir Taaje NVE-BIL M 30-34 21:23:43 26.17
247 84390 Håkon Mjelstad Gulskogen M 35-39 21:24:15 26.16
248 83975 Trygve Karlsen Halden CK M 50-54 21:25:04 26.14
249 84391 Gunnar S. Borgersen I.F.O. M 30-34 21:30:29 26.03
249 84392 Tore Grestad Konnerud M 40-44 21:30:29 26.03
249 84393 Helge Larsen Mjøndalen IF M 30-34 21:30:29 26.03
249 84394 Sam Stangvik Eskiltuna LC M 60-64 21:30:29 26.03
253 27878 Roar Inge Hansen Ørland Flystasjon M 20-24 21:30:39 26.03
254 84395 Terje Johnsen Nittedal SK M 25-29 21:30:51 26.02
254 84396 Kjell Rikall Nittedal SK M 30-34 21:30:51 26.02
254 84397 Leif Wilskog Nittedal SK M 40-44 21:30:51 26.02
257 84398 Reidar Stokke Øverbygda IL M 30-34 21:31:50 26.00
257 70162 Einar Tosterud Feiring IL M 30-34 21:31:50 26.00
259 43855 Arne Bjørn Berger Birk M 25-29 21:33:11 25.98
259 84399 Helge Braathen IF Frøy M 25-29 21:33:11 25.98
261 84400 Nils Katten Heimdal M 40-44 21:33:22 25.97
262 45120 Jan-Erik Langlete Melhus M 30-34 21:34:45 25.95
263 84401 Svein G. Kristiansen IK Hero M 30-34 21:35:51 25.92
264 84019 Per Lehn Sykkelveteranenes Klubb M 50-54 21:36:09 25.92
264 83960 Leif Magnus Lein Saupstad M 40-44 21:36:09 25.92
264 83943 Kristian Mosdal Mellbye BIL M 25-29 21:36:09 25.92
264 84402 Bård Skarland NNS-Harstad M 25-29 21:36:09 25.92
264 84403 Erling Venæs Samvirkebanken BIL M 30-34 21:36:09 25.92
269 84054 Unni Hammerstad B.O.C. K 20-24 21:39:39 25.85
269 52466 Rolf Hammerstad Statoil BIL M 50-54 21:39:39 25.85
269 47135 Unni Irene Aasterud Larsen B.O.C. K 17-19 21:39:39 25.85
269 84405 Karna Lium B.O.C. K 30-34 21:39:39 25.85
269 84055 Sidsel Owren B.O.C. K 17-19 21:39:39 25.85
269 84406 Bård Sevaldsen Stål & Stil M 35-39 21:39:39 25.85
275 84407 Kjell Wiggo Løvhaug Verdal Fengsel BIL M 35-39 21:40:39 25.83
275 84408 Rolf Stokke Verdal Fengsel BIL M 40-44 21:40:39 25.83
275 84409 Arne Tømta Oslo Tandemklubb M Tandem 21:40:39 25.83
275 83999 Hans Anton Ålien Oslo Tandemklubb M Tandem 21:40:39 25.83
279 84410 Hans Kvernung Brannkassens IL M 40-44 21:41:22 25.81
280 84411 Øivind Egner Andresens Bank IL M 35-39 21:41:45 25.81
280 84412 Georg Olsen Andresens Bank IL M 25-29 21:41:45 25.81
282 84413 Jan Engebretsen Kongsvinger M 20-24 21:42:45 25.79
282 84046 Per Enger Norske Skog BIL M 35-39 21:42:45 25.79
282 84414 Thor Mellum Norske Skog BIL M 45-49 21:42:45 25.79
285 84415 Gert Rosenberg Norden SKadeforsikring M 35-39 21:43:43 25.77
286 84416 Per Lars Brændvang Røa M 45-49 21:44:45 25.75
287 84417 Bertil Pilebrant BK Erlings M 30-34 21:47:40 25.69
287 84418 Jan-Olof Wilhelmsson BK Erlings M 40-44 21:47:40 25.69
289 35062 Arnljot Mehl NTHI M 20-24 21:47:45 25.69
290 84419 Fredrik Leibnitz Oslo Lysverk BIL M 40-44 21:49:15 25.66
291 84420 Arne Grøtte Sykkelveteranenes Klubb M 45-49 21:50:50 25.63
291 84071 Ivar Schytte Løften Sykkelveteranenes Klubb M 55-59 21:50:50 25.63
293 84421 Dan Alopex Alexandersson Ymer IK M 25-29 21:51:33 25.61
294 84422 Jan E. Johansen Tomter IL M 30-34 21:51:36 25.61
295 84214 Frank Røhmesmo Orkanger IF M 20-24 21:52:35 25.59
296 84075 Bjørn Akselsen Horten Verft M 30-34 21:52:38 25.59
297 84423 Ola Tolgensbakk Stangelærerene M 60-64 21:52:51 25.59
298 84424 Viktor Israelsbakk Sandvik M 30-34 21:54:15 25.56
299 84425 Stein Hangaard Mariefred M 30-34 21:54:18 25.56
299 84426 Lars Karlsson Mariefred M 30-34 21:54:18 25.56
299 84427 Jorma Toropainen Mariefred M 30-34 21:54:18 25.56
302 84428 Gunnar Fredriksson Mariefred M 30-34 21:54:25 25.56
303 84076 Oddbjørn Sogn Horten Verft M 30-34 21:54:27 25.56
304 84128 Lars Frogner Sportsklubben Rye M 30-34 21:55:29 25.54
305 84081 Erling Husby Melhus M 30-34 21:55:41 25.53
306 42246 Ola Burchardt Enger M 25-29 21:55:44 25.53
306 84429 Tor Teien Oslo M 25-29 21:55:44 25.53
308 84430 Per Tafjord Gjøvik CK M 30-34 21:56:13 25.52
309 84431 Reidar Næss Trondheim Trafikkselskap M 25-29 21:56:33 25.52
310 84432 Stig Arvidsson Ymer IK M 20-24 21:56:47 25.51
311 84259 Hans Snerting Inderøy IL M 17-19 21:57:20 25.50
312 85059 Anders Dragset Dalguten M 30-34 21:58:05 25.49
312 84434 Jan Eriksen Kontor Lindbak BIL M 30-34 21:58:05 25.49
312 30891 Bjørn Knudsen Older Skog M 30-34 21:58:05 25.49
312 88574 Ola Løseth Dalguten M 30-34 21:58:05 25.49
312 84436 Skule Baard Olsen Kontor Lindbak BIL M 40-44 21:58:05 25.49
312 84437 Arnt Erik Valberg Kontor Lindbak BIL M 30-34 21:58:05 25.49
318 84438 John Stephen Skjøgstud NLHI M 20-24 21:58:10 25.48
319 84439 Karl Åke Nystrøm Falu CK M 25-29 21:59:25 25.46
320 84086 John Strandbakken Gjøvik CK M 30-34 21:59:46 25.45
321 83985 Arild Øversjøen Ullensaker SK M 35-39 22:00:08 25.45
322 84440 Roy Charles Haugvik Tyristubben M 35-39 22:00:37 25.44
323 84441 Ernst Magne Rønneberg Stavanger SK M 35-39 22:01:45 25.42
324 36224 Paavo Nurminen HTP-V M 30-34 22:03:00 25.39
324 45024 Mikko Palo HTP-V M 17-19 22:03:00 25.39
326 84443 Håkan Hagman Espoo 26 M 35-39 22:04:57 25.35
327 84444 Antti Juhani Nurmio HTP-V M 30-34 22:06:05 25.33
328 84445 Edmund Bendiksen IF Frøy M 45-49 22:06:12 25.33
329 85882 Aage Faråsengen Gjøvik CK M 30-34 22:06:31 25.32
329 84446 Alf Gunnar Hager Gjøvik CK M 30-34 22:06:31 25.32
329 84003 Oddvar Nordheim Gjøvik CK M 40-44 22:06:31 25.32
329 83907 Arne Wollan Gjøvik CK M 55-59 22:06:31 25.32
333 35940 Bård Rødde Stjørdals-Blink M 30-34 22:06:50 25.32
334 51416 Thor Viken Gjøvik CK M 25-29 22:08:59 25.28
335 84447 Gunnar Sigmund Molden Jaren IL M 30-34 22:09:57 25.26
336 84448 Jan-Erik Mæhlum SLF M 20-24 22:10:00 25.26
337 43296 Jarle Mæhlum SLF M 17-19 22:10:03 25.26
338 84059 Per Einar Bårde Milslukern M 35-39 22:10:10 25.25
338 84068 Rolf Skaane Milslukern M 40-44 22:10:10 25.25
340 84449 Oddmund Fuglem Vegvesenets BIL M 35-39 22:10:31 25.25
341 84450 Magne Fjelstad Hadeland CK M 25-29 22:10:59 25.24
341 83968 Erik Lindstad Hadeland CK M 50-54 22:10:59 25.24
343 84451 Sveinung Abrahamsen Steinberg M 45-49 22:11:13 25.24
343 84452 Helge Oseth Steinberg M 50-54 22:11:13 25.24
345 84453 Femmo Brouwer Lena IF M 45-49 22:11:31 25.23
346 84026 Sven Antonsson Fredrikshof CM M 35-39 22:12:04 25.22
346 84454 Ingvar Hansson Fredrikshof CM M 30-34 22:12:04 25.22
346 84455 Rolf Klingzell Smack M 40-44 22:12:04 25.22
346 84456 Sture Landwall Fredrikshof CM M 55-59 22:12:04 25.22
346 84457 Sten-Åke Sandgren Fredrikshof CM M 40-44 22:12:04 25.22
346 84028 Bror Torell Fredrikshof CM M 45-49 22:12:04 25.22
352 86729 Bjørn Sandnes Strømm IL M 40-44 22:14:07 25.18
353 84458 Oddvar Johansen Strømm IL M 35-39 22:14:09 25.18
353 84459 Ole Petter Mickelsen Strømm IL M 25-29 22:14:09 25.18
355 86889 Kaj Lindgren Malmin Urheilijat M 40-44 22:16:14 25.14
356 83951 Rolf Michelsen Everk Trondheim M 25-29 22:16:25 25.14
357 84461 Reidar Hansen Varner BIL M 30-34 22:16:28 25.14
357 41156 Bjørn Michelsen Byaasen SK M 35-39 22:16:28 25.14
357 84462 Tore Olsen Byaasen SK M 25-29 22:16:28 25.14
360 84463 Oddbjørn Snellingen Hadeland CK M 30-34 22:16:30 25.14
361 84011 Arne Ruud Televerket IL M 40-44 22:17:53 25.11
362 84464 Evgen Normann Sturla M 65 + 22:18:49 25.09
363 84465 Per Arne Nyhagen Vang H. M 25-29 22:21:13 25.05
364 84466 Villy Backman KCA Motion M 45-49 22:21:23 25.04
364 83963 Jean-Claude Muzellec KCA Motion M 35-39 22:21:23 25.04
366 83950 Asbjørn Gjemble Sykkelveteranenes Klubb M 50-54 22:21:50 25.04
367 34897 Stein Brudal Oslo M 25-29 22:24:11 24.99
368 84467 John Lindborg Stian Rabe A/S BIL M 45-49 22:24:46 24.98
368 122367 Jørn Nielsen Gjøvik CK M 30-34 22:24:46 24.98
370 84468 Preben Abrahamsen Fredrikshof CM M 45-49 22:25:04 24.98
371 84469 Helge Reistad Prestfoss M 30-34 22:25:30 24.97
372 84470 Jorma Pøntinen Helsinki M 40-44 22:27:03 24.94
373 84471 Vegard Dahl NSR M 20-24 22:28:11 24.92
373 45400 Terje Lund Oslo M 25-29 22:28:11 24.92
375 66061 Gunnar Bjørn Westby Eidsvoll SK M 35-39 22:28:50 24.91
376 47908 Steinar Christensen Sats-Montasje M 25-29 22:31:31 24.86
377 84472 Per Furulund Hamar Garnison M 50-54 22:32:54 24.83
378 84473 Tore Skybak Jordan BIL M 25-29 22:33:34 24.82
378 84474 Leif A. Øwre Flisa IL M 35-39 22:33:34 24.82
380 84195 Ole Bakke Gjensidig BIL M 30-34 22:34:18 24.80
380 84475 Nils Petter Gjensidig BIL M 35-39 22:34:18 24.80
382 63952 Iver Johansen Trondheim M 20-24 22:35:30 24.78
383 84476 Knut Haugen Skien M 35-39 22:36:25 24.77
384 84477 Arne Eivin Vold IF Frøy M 45-49 22:36:45 24.76
385 84478 Jan Olav Uthus Bergen Bank BIL M 30-34 22:37:02 24.75
386 84479 Oddbjørn Aune Hamar SK M 35-39 22:37:19 24.75
387 84480 Tor Øystein Olsen Orkanger IL M 20-24 22:38:12 24.73
388 84481 Magne Skansberg Brumunddal M 35-39 22:38:23 24.73
389 84482 Hans Hølaas Sykkelveteranenes Klubb M 50-54 22:38:45 24.72
390 84056 Johnny Sørli Norsk Jernverk M 35-39 22:39:02 24.72
390 45712 Freddie Øvergaard Østlendingen M 35-39 22:39:02 24.72
392 41094 Anders Dalen NIFS M 30-34 22:39:42 24.71
392 84114 Egil Dieserud Aurdal M 35-39 22:39:42 24.71
392 84484 Per Evensen Vestoppland Politi M 30-34 22:39:42 24.71
392 84485 Kjell Egil Selsaas NIFS M 30-34 22:39:42 24.71
396 84486 Jan Erik Hassel Buer & Buer A/S M 30-34 22:40:00 24.70
396 46838 Per Homleid Grenland SK M 30-34 22:40:00 24.70
396 84487 Trygve Selland Grenland SK M 35-39 22:40:00 24.70
399 84488 Per Kristian Hovdahl Vegvesenets BIL M 30-34 22:41:00 24.68
400 84489 Jørn Aas Trondhjems VK M 25-29 22:41:25 24.68
401 83896 Jul Ruud Mecman BIL M 30-34 22:41:49 24.67
402 84490 Halvard Berg Gerh. Schønnings BIL M 35-39 22:42:06 24.66
402 84491 Ole Anders Bergh Gerh. Schønnings BIL M 30-34 22:42:06 24.66
402 84061 Åge Hansen Mosal BIL M 25-29 22:42:06 24.66
402 84217 Dagfinn Selfors Mosjøen M 35-39 22:42:06 24.66
402 84492 Per Wangen Gerh. Schønnings BIL M 25-29 22:42:06 24.66
407 84196 Jan Eidsaa Gjensidig BIL M 30-34 22:42:30 24.66
408 84493 Karl Kilvik Tui M 45-49 22:42:46 24.65
409 84151 Hans Christian Bjørnestad Norgas M 30-34 22:43:07 24.64
409 84051 Tor Jacobsen Norgas M 40-44 22:43:07 24.64
411 88555 Arne Evensen R.O.S. M 50-54 22:43:12 24.64
412 84495 Øyvind Vanem Moelven IL M 30-34 22:43:46 24.63
413 84496 Magne Moen Asea IF M 40-44 22:45:10 24.61
413 84497 Annar Foss Pedersen Asea IF M 25-29 22:45:10 24.61
415 84498 Jostein Mæhre Nobø Fab M 25-29 22:46:20 24.59
416 84499 Karl J. Haga IL SKarphedin M 35-39 22:46:25 24.58
416 46895 Arne Kielland IL SKarphedin M 35-39 22:46:25 24.58
416 84500 Torbjørn Rivrud IL SKarphedin M 25-29 22:46:25 24.58
416 84501 Leif Sunde IL SKarphedin M 40-44 22:46:25 24.58
416 84502 Åge Ernst Øvrebø IL SKarphedin M 30-34 22:46:25 24.58
416 30394 Ole Morten Aasgrav IL SKarphedin M 17-19 22:46:25 24.58
422 86808 Jan Erik Myrvang Gjøvik CK M 30-34 22:46:53 24.58
423 84129 Jonny Aaslund Fenstad M 35-39 22:47:52 24.56
424 84504 Gert Brennodden Ullensaker SK M 35-39 22:48:10 24.55
425 84505 Kjell Oddvar Elstad Kartongen M 35-39 22:49:12 24.53
426 84506 Yngve Dalstein Fjellahamr M 20-24 22:50:12 24.52
426 84507 Carl Erik Schultz Lørenskog CK M 30-34 22:50:12 24.52
426 84508 Bjørn Erik Sletta E. K. NILsen BIL M 25-29 22:50:12 24.52
426 84509 Iver Solsrud Lillestrøm M 30-34 22:50:12 24.52
426 84510 Idar-Jarl Warholm Valstad IF M 25-29 22:50:12 24.52
431 100089 Reidar Kristiansen Brumunddal IL M 45-49 22:51:36 24.49
432 84511 Jan Erik Andreassen Nobø BIL M 40-44 22:51:45 24.49
433 42822 Øyvind Rusten Ullensaker SK M 20-24 22:53:32 24.46
433 84512 Stein Rusten Ullensaker SK M 45-49 22:53:32 24.46
435 84513 Arne Damm B.O.C. M 50-54 22:56:45 24.40
435 84514 Kjell Horn B.O.C. M 40-44 22:56:45 24.40
437 83971 Tollef Koren Espeland Hamar SK M 60-64 22:58:00 24.38
438 84515 Ragnar Sund Hamar Badmingtonklubb M 20-24 22:58:40 24.37
438 84516 Wiggo A. Sund Hamar Badmingtonklubb M 25-29 22:58:40 24.37
440 84517 Gunnar Sund Lysaker M 25-29 22:58:44 24.37
441 84518 Terje Soland Ullensaker SK M 35-39 22:58:54 24.36
442 84519 Børre Berg Kongsberg IF M 25-29 22:59:23 24.35
442 84520 Reidar Bollerud Kongsberg IF M 30-34 22:59:23 24.35
442 84521 Anstein Brattlid Kongsberg IF M 40-44 22:59:23 24.35
442 84522 Fredrik Christensen Kongsberg IF M 30-34 22:59:23 24.35
442 31469 Thormod Dahl Kongsberg IF M 30-34 22:59:23 24.35
442 84523 Omar Evju Kongsberg IF M 50-54 22:59:23 24.35
442 84524 Helge Furnes Kongsberg IF M 35-39 22:59:23 24.35
442 84525 Svein Grådahl Kongsberg IF M 25-29 22:59:23 24.35
442 84526 Erik Sand Hansen Kongsberg IF M 25-29 22:59:23 24.35
442 84527 Stein Holthe Kongsberg IF M 20-24 22:59:23 24.35
442 51408 Tor Gunnar Hotvedt Kongsberg IF M 25-29 22:59:23 24.35
442 84528 Tore Johansen Kongsberg IF M 25-29 22:59:23 24.35
442 84529 Kåre Låfthus Kongsberg IF M 50-54 22:59:23 24.35
442 84530 Sverre Myklemyr Kongsberg IF M 35-39 22:59:23 24.35
442 35017 Jan Rasmussen Kongsberg IF M 25-29 22:59:23 24.35
442 84531 Øyvind Røed Kongsberg IF M 30-34 22:59:23 24.35
442 84532 Bjørn Øivind Sjulsen Kongsberg IF M 30-34 22:59:23 24.35
442 84533 Hans Skalstad Kongsberg IF M 30-34 22:59:23 24.35
442 84534 Cato Smørgrav Kongsberg IF M 25-29 22:59:23 24.35
442 84535 Ole K. Trondsen Kongsberg IF M 35-39 22:59:23 24.35
462 84536 Arne Jørgen Olafsen BSIS/LSØ M 17-19 23:02:21 24.30
463 84537 Helge Kjærstad Lillehammer CK M 30-34 23:02:26 24.30
463 84538 Leif Kjærstad Lillehammer CK M 30-34 23:02:26 24.30
465 84539 Per Wahl Dync M 30-34 23:04:25 24.27
466 84540 Knut Jørdahl Ullensaker SK M 35-39 23:05:29 24.25
467 84541 Finn Gustavson Posten Trondheim M 50-54 23:05:45 24.24
468 84542 Arne Akselsen Ullensaker SK M 30-34 23:05:59 24.24
469 84543 Odd Ulriksen Lundamo IL M 30-34 23:06:05 24.24
470 83989 Rune Chr. Lang IF Frøy M 25-29 23:06:17 24.23
470 84544 Kai Roger Olsen IF Frøy M 30-34 23:06:17 24.23
472 84545 Preben Winger Ungdomskontoret M 30-34 23:06:53 24.22
473 84546 Jens Bergseng Ungdomskontoret M 25-29 23:06:55 24.22
473 84547 Rasmus Bjurstrøm Fredrikahavn CK M 30-34 23:06:55 24.22
473 84548 Bård Ekblad Ungdomskontoret M 30-34 23:06:55 24.22
473 84549 Bjørn Fjeld Ungdomskontoret M 50-54 23:06:55 24.22
473 84550 Stein Arild Græsholt Ungdomskontoret M 25-29 23:06:55 24.22
473 84551 Lars Heggblom Arvika CK M 25-29 23:06:55 24.22
473 84552 Per Heggblom KCA Motion M 25-29 23:06:55 24.22
473 84553 Dag Nilsen Ungdomskontoret M 30-34 23:06:55 24.22
473 84554 Odd Enok Skramstad Ungdomskontoret M 30-34 23:06:55 24.22
473 84555 Roar Steen Ungdomskontoret M 25-29 23:06:55 24.22
483 83319 Fredrik Kjøde Vestlandsbanken BIL M 30-34 23:08:32 24.19
484 84556 Trond Vatn OSI M 25-29 23:09:26 24.18
485 67691 Terje Skifte Vallersund M 25-29 23:10:34 24.16
486 84557 Alf Ingvar Eck Katrineholm M 40-44 23:11:45 24.14
487 84558 Ola Aune Siemens M 30-34 23:12:54 24.12
487 84559 Per Magnar Bakke Sandefjord M 20-24 23:12:54 24.12
487 84560 Jon M. Hansen Posten IL M 35-39 23:12:54 24.12
487 84561 Per Thomas Laksfors Siemens M 25-29 23:12:54 24.12
487 84562 Konrad Svee Siemens M 35-39 23:12:54 24.12
487 84563 Gunnar Tøndel Siemens M 25-29 23:12:54 24.12
487 84564 Kristian Tøndel K. Knutsen M 25-29 23:12:54 24.12
494 84565 Kjell Arne Flensborg Langmoen M 35-39 23:13:12 24.11
495 82944 Odd Kristoffersen Vestlandsbanken BIL M 25-29 23:16:10 24.06
496 84566 Einar Torgunrud Feiring IL M 60-64 23:17:12 24.04
497 66886 Knut Bråthen Strømm IL M 20-24 23:18:11 24.03
497 84567 Roar Håkon Eriksen Strømm IL M 30-34 23:18:11 24.03
497 84568 Einar Evensen Strømm IL M 25-29 23:18:11 24.03
497 84569 Gullik Slinger Strømm IL M 30-34 23:18:11 24.03
501 84570 Terje Sørensen Norsk Kabelfab BIL M 30-34 23:19:48 24.00
502 84571 Roald Nilsen Arendal CC M 25-29 23:20:09 23.99
503 83944 Ola Bjerke Farex BIL M 30-34 23:20:42 23.98
503 84572 Tore Møllegaard Rånåsfoss BIL M 35-39 23:20:42 23.98
505 85137 Odd Ivar Gabrielsen Britannia BIL M 17-19 23:21:09 23.98
505 84181 Knut Larssen Britannia BIL M 40-44 23:21:09 23.98
505 85468 Knut Agnar Olaussen Lokdriften BIL M 45-49 23:21:09 23.98
505 84175 Torstein Tinlund Lokdriften BIL M 40-44 23:21:09 23.98
509 35663 Thor Kristian Gotaas Brumunddal IL M 35-39 23:22:40 23.95
510 84575 Viktor Evertsen Rignes BIL M 35-39 23:22:55 23.95
510 84576 Oddvar Aaslien Rignes BIL M 30-34 23:22:55 23.95
512 85730 Hans A. Eidsæther Gjøvik CK M 25-29 23:24:18 23.92
512 84578 Viggo Lindstad Gjøvik CK M 30-34 23:24:18 23.92
514 84118 Roar Holm Koppang M 35-39 23:25:01 23.91
514 84579 Edvard Øien Vøergaard Bruk M 45-49 23:25:01 23.91
516 51637 Kåre Jørgensen Bygningsbr. BIL M 25-29 23:26:21 23.89
517 84580 Erling Nevland Oslo M 17-19 23:27:05 23.87
518 84581 Rolf Ødegård Øverbygda IL M 20-24 23:27:38 23.86
519 84582 Oddvar Tordal Vestlandsbanken BIL M 20-24 23:29:25 23.83
520 84202 Kjell Kvam Inderøy IL M 25-29 23:30:12 23.82
520 84197 Per Nordsletten NTHI M 20-24 23:30:12 23.82
522 84583 Kjell-Ove Pedersen Ullensaker SK M 17-19 23:30:59 23.81
522 84584 Sven-Åge Øversjøen Ullensaker SK M 17-19 23:30:59 23.81
524 84585 Esko Putus HTP-V M 30-34 23:31:31 23.80
525 84586 Paavo Putus HTP-V M 20-24 23:31:35 23.80
526 84587 Bjørn Magne Lie Koppang M 30-34 23:32:38 23.78
527 84588 Borgvar Berntzen Vopa BIL M 35-39 23:33:16 23.77
528 84589 Per Ivar Borseth OPIL M 30-34 23:33:45 23.76
528 51328 Svein Bruland OPIL M 20-24 23:33:45 23.76
528 24597 Jostein Estensen OPIL M 35-39 23:33:45 23.76
528 84590 Jørgen Flood OPIL M 30-34 23:33:45 23.76
528 87782 Odd Hansen OPIL M 40-44 23:33:45 23.76
528 84592 Asbjørn Hildrum OPIL M 35-39 23:33:45 23.76
528 84593 Henrik Andreas Hjelle OPIL M 25-29 23:33:45 23.76
528 84594 Thorbjørn Jokstad OPIL M 30-34 23:33:45 23.76
528 84595 Oddmar Stenhaug OPIL M 25-29 23:33:45 23.76
528 84596 Jostein Aasen OPIL M 30-34 23:33:45 23.76
538 84597 Finn Sture Samsjø Ranheim M 40-44 23:34:09 23.75
539 84598 Kjell Kalmo Sturla IF M 40-44 23:34:15 23.75
540 84599 Bo Claesson Gøteborg M 35-39 23:34:25 23.75
540 84600 Arne Kjemperud Ringerike SK M 50-54 23:34:25 23.75
542 84134 Harry Andersson TCA M 35-39 23:34:43 23.75
543 84601 Elmar Bratlie Haga IF M 45-49 23:35:57 23.72
544 84602 Kåre Brennodden Ullensaker SK M 45-49 23:36:00 23.72
545 84603 Rolf Nordskog Norsk Kabelfab BIL M 30-34 23:36:55 23.71
546 84604 Arne Sandvik Grue M 45-49 23:38:01 23.69
547 84097 Henry Hansen EMT M 40-44 23:38:12 23.69
547 84096 Bjørn Hansen EMT M 35-39 23:38:12 23.69
549 84044 Ahti Mastosalo HTP-V M 45-49 23:39:02 23.67
550 41317 Egil Bråten IK Hero M 35-39 23:39:56 23.66
551 84605 Åse Gjerde Mosvik K 40-44 23:41:17 23.64
552 84157 Sigurd Allern Sportsklubben Rye M 30-34 23:41:22 23.63
552 84606 Geir Martin Gabrielsen Sportsklubben Rye M 20-24 23:41:22 23.63
552 84184 Bengt Friis Hansen OSI M 30-34 23:41:22 23.63
552 84607 Tor Øystein Hauge Sportsklubben Rye M 25-29 23:41:22 23.63
552 84608 Steinar Johannesen Sportsklubben Rye M 25-29 23:41:22 23.63
552 84038 Pål Steigan IK Hero M 30-34 23:41:22 23.63
552 84609 Arne Trældal Sportsklubben Rye M 30-34 23:41:22 23.63
559 69660 Ole Bjerke Vågstranda IL M 25-29 23:41:40 23.63
559 84610 Ole Straume Vågstranda IL M 25-29 23:41:40 23.63
561 84611 Ivan Hedberg Kungelv CK M 40-44 23:42:52 23.61
562 84612 Tormod Botten Nittedal M 40-44 23:43:30 23.60
563 84613 Hans E. Back Helsinki M 35-39 23:43:45 23.59
564 84614 Ingvar Bjerkan Vansjø-Svinndal M 40-44 23:45:11 23.57
565 84615 Marit Sæbu KSI K 25-29 23:45:30 23.57
566 45378 Keijo Tamminen HTP-V M 45-49 23:45:50 23.56
567 52462 Ole Lyder Andersen Progress IF M 35-39 23:45:59 23.56
567 84166 Sigmund Hirsch Olsen Progress IF M 35-39 23:45:59 23.56
569 84616 Tormod Bålstad Fengselets BIL M 40-44 23:47:49 23.53
569 87814 Steinar Dahl Fengselets BIL M 30-34 23:47:49 23.53
569 84617 Trond Krogstad Fengselets BIL M 25-29 23:47:49 23.53
572 84618 Ole Peter Hansen Hillerød CK M 35-39 23:49:55 23.49
573 84160 Erik Aaserud Sturla IF M 25-29 23:50:08 23.49
574 84619 Jan Navotny DNT M 30-34 23:52:15 23.45
575 84620 Thor Petersen Asker CK M 55-59 23:52:36 23.45
576 83965 Helge Hoff Ranheim IL M 35-39 23:57:33 23.37
577 46082 Tore Linnerud NRK M 30-34 23:57:52 23.36
577 84621 Øystein Linnnerud Oslo M 30-34 23:57:52 23.36
579 87027 Trond Hansen EMT M 35-39 23:58:12 23.36
580 84622 Even Rudå Lørenskog CK M 20-24 23:58:56 23.35
581 84623 Geir Gustad Oslo M 25-29 23:58:57 23.35
581 87080 Ville Tangen Oslo M 35-39 23:58:57 23.35
583 84625 Knut-Arne Mathiesen Lillehammer CK M 35-39 24:00:00 23.33
584 84626 Jan Pettersen Halden CK M 35-39 24:01:25 23.31
585 71182 Egil Pettersen Ullensaker SK M 40-44 24:02:35 23.29
586 84627 Edvin Mebust Øverbygda IL M 25-29 24:02:52 23.28
587 84171 Tor Stian Holte Sønnico M 30-34 24:03:28 23.27
588 84628 Magnus Betten Ullensaker SK M 35-39 24:03:56 23.26
589 84629 Olav Erik Rød Televerket M 25-29 24:05:50 23.23
590 84630 Jonny Marcussen Eidsvoll SK M 40-44 24:06:25 23.22
590 84631 Leif Stenberg Hadeland CK M 50-54 24:06:25 23.22
592 84632 Guttorm Helgeton Ranheim Kraft M 40-44 24:09:14 23.18
593 83990 Jarl Aasheim IBM Klubben M 40-44 24:10:51 23.15
594 84633 Arne Bråten Koppang M 20-24 24:12:11 23.13
594 84634 Sverre Hirkjølen Koppang M 40-44 24:12:11 23.13
594 84635 Sigmund Trøan Koppang M 40-44 24:12:11 23.13
597 84636 Kjell S. Hansen Vestfossen IF M 45-49 24:13:37 23.11
598 84000 Rolf Aurlund Gjøvik CK M 35-39 24:14:43 23.09
598 68295 Harde Kjenseth Gjøvik CK M 30-34 24:14:43 23.09
598 84637 Egil Sagstuen Gjøvik M 50-54 24:14:43 23.09
601 84638 Hans Johannessen Oslo M 50-54 24:15:26 23.08
602 84639 Jørgen Bergvald Andersen Hvidovre, København M 50-54 24:15:55 23.07
603 88872 Kåre Magne Johansen Fermsport M 35-39 24:16:17 23.07
604 84641 Per Eivind Furseth Grenland SK M 40-44 24:16:25 23.07
604 84642 Rolf Haugen Grenland SK M 35-39 24:16:25 23.07
604 51639 Bjørn Inge Liberg Grenland SK M 30-34 24:16:25 23.07
604 84643 Torfinn Tonning Grenland SK M 35-39 24:16:25 23.07
608 84644 Knut Anders Gjørven B.O.C. M 35-39 24:16:45 23.06
609 84176 Jens Bergum Sportsklubben Rye M 50-54 24:18:23 23.03
610 84645 Ola Langklopp Strømm IL M 35-39 24:19:05 23.02
610 84646 Thor Sørli Lier M 25-29 24:19:05 23.02
612 85323 Jan Ove Stedjeberg Kjærstad IL M 35-39 24:22:15 22.97
613 84204 Jostein Hoel Renneby M 30-34 24:24:47 22.93
614 84647 Bo Hansen Brevpost IL M 25-29 24:26:25 22.91
615 84648 Jan A. Brattbakken Lørenskog CK M 30-34 24:31:05 22.84
615 83969 Ivar Ragnar Engen A.M.V. BIL M 35-39 24:31:05 22.84
615 83912 Wilhelm Trygg A.M.V. BIL M 60-64 24:31:05 22.84
618 84649 Einar Næssan IBM Klubben M 35-39 24:37:46 22.73
619 84650 Sondre Kvaalen Oslo Skøiteklub M 25-29 24:39:23 22.71
620 52367 Iver Nerby Ringerike SK M 50-54 24:40:59 22.68
621 84651 Gøsta Gustafsson ABV M 45-49 24:43:31 22.64
622 84652 Arne Helge Opland Råholt M 20-24 24:43:33 22.64
623 84653 Helge Nordli B.O.C. M 55-59 24:45:20 22.62
624 84132 Frank Bratlie Esso Sport M 55-59 24:47:05 22.59
625 84654 Gunnar Bjune Sørbråten IL M 30-34 24:53:25 22.49
625 87055 Kjell Brårud Oslo Sportslager M 45-49 24:53:25 22.49
625 85280 Eilev Granum Sørbråten IL M 50-54 24:53:25 22.49
625 84657 Hans Martin Olsen Jac. Jacobsen M 35-39 24:53:25 22.49
629 84658 Gisle Galåen Ranheim Kraft M 35-39 24:54:15 22.48
629 84659 Stener Lium Ranheim Kraft M 30-34 24:54:15 22.48
631 84660 Arvo Kivipelto Hejyt M 30-34 24:54:41 22.47
631 84661 Matti Kivistø Hejyt M 35-39 24:54:41 22.47
631 84662 Markus Ojaniemi Hejyt M 45-49 24:54:41 22.47
631 84663 Unto Saha Hejyt M 40-44 24:54:41 22.47
635 84664 Reijo Piirainen HTP-V M 20-24 24:55:22 22.46
636 84665 Sigmund Aslesen Sørbråten IL M 45-49 24:55:27 22.46
637 84198 Ove Bengt Berg Sturla IF M 30-34 24:56:28 22.45
638 84666 Ole Kjus Leirsund M 30-34 24:58:45 22.41
638 84667 Henning Nilsen Lillestrøm M 30-34 24:58:45 22.41
640 84668 Bjørn Horne Hokksund M 17-19 24:59:59 22.40
641 83317 Olav H. Helgesen Nymark IL M 25-29 25:01:40 22.37
641 84669 Ole Harald Tvedt Nymark IL M 25-29 25:01:40 22.37
643 84670 Atle Vårvik TSK M 17-19 25:02:49 22.35
644 84671 Frode Simenson Fåberg M 20-24 25:04:09 22.33
645 43644 Haakon Aaen s M 20-24 25:04:30 22.33
646 102319 Øyvind Antonsen Lillestrøm M 17-19 25:04:55 22.32
647 84163 Oddvar Eik Ullensaker SK M 55-59 25:05:10 22.32
647 84165 Jens Haga Ullensaker SK M 55-59 25:05:10 22.32
647 84672 Bjarne Sandvold Ullensaker SK M 45-49 25:05:10 22.32
650 84673 Bjørn Johan Andersen Cylinderservice BIL M 25-29 25:05:50 22.31
650 84674 Kjell Prytz Cylinderservice BIL M 30-34 25:05:50 22.31
652 84675 Gunnvald Kindem Lillehammer CK M 55-59 25:06:25 22.30
652 85659 Olaf Arne Mathisen Lillehammer CK M 30-34 25:06:25 22.30
654 84677 Ove Andersson Fredrikshof CM M 40-44 25:07:30 22.28
655 84678 Mauri Perainen Lahden M 40-44 25:08:09 22.27
656 84679 Per Olof Roos Bexsjø M 30-34 25:09:36 22.25
657 84680 Pfder Knutsen Arendal Smeltev. M 60-64 25:10:04 22.25
658 84095 Johannes Rognan Stenshaug IL M 35-39 25:10:54 22.23
659 84681 Kåre Aune Vardefjell IL M 30-34 25:11:12 22.23
659 84682 Ottar Langli Vardefjell IL M 45-49 25:11:12 22.23
659 84683 Trond Vidar Moen Vardefjell IL M 17-19 25:11:12 22.23
659 84684 Arne Nypan Vardefjell IL M 25-29 25:11:12 22.23
663 46955 Leif Larsson HGF M 30-34 25:11:30 22.22
664 45347 Willy Bjørnli Noblikk-Sannem BIL M 45-49 25:19:14 22.11
665 64385 Bjørn Martinsen JIL M 55-59 25:20:03 22.10
666 84685 Karsten Ærum København M 20-24 25:21:22 22.08
667 84686 Allan Sillanpaa Lahden M 50-54 25:21:40 22.08
668 84687 Ole Norum Jar M 25-29 25:24:12 22.04
669 88675 Arnt Helge Buan Regionsykehuset M 30-34 25:24:36 22.03
669 84091 Sverre Tangvik Televerket IL M 35-39 25:24:36 22.03
671 84689 Anne Eidem Øverbygda IL K 20-24 25:24:45 22.03
672 84111 Erling Ekstrøm Stål & Stil M 60-64 25:27:35 21.99
673 84690 Peter Hjort Sportsklubben Rye M 25-29 25:28:06 21.98
674 84691 Esko Miekkamaki Gislaved M 40-44 25:28:33 21.98
675 84014 Henning Bjørnstad IK Hero M 30-34 25:28:45 21.97
676 84692 Ove Thoresen Televerket M 25-29 25:34:13 21.90
677 84142 Gudbrand Bakke Linderud IL M 35-39 25:34:20 21.89
678 34835 Oddvar Sæther Ørland Flystasjon M 50-54 25:35:04 21.88
679 84188 Ole Stene Lokdriften BIL M 45-49 25:35:08 21.88
680 84067 Erik Hajum Oslo M 35-39 25:35:18 21.88
681 84155 Ragnar Nielsen Oslo M 60-64 25:36:22 21.86
682 84013 Tore Andersen Lørenskog Kommune M 30-34 25:36:40 21.86
683 84147 Thor Boger NMD-Klubben M 30-34 25:42:02 21.78
684 91563 Bård Stranheim Skien M 17-19 25:43:02 21.77
685 84694 Bjørn Borgersrud Ega BIL M 30-34 25:44:12 21.75
685 84221 Frank Didriksen Brannkassens IL M 40-44 25:44:12 21.75
685 84695 Erik Gauer Vegdirektoratet BIL M 30-34 25:44:12 21.75
685 84696 Bjørn Rydland Ega BIL M 20-24 25:44:12 21.75
689 42264 Anne Marie Brinch Lund Grue K 35-39 25:44:41 21.75
690 84697 Ola Hjelseng Braaten Safe M 20-24 25:47:02 21.71
690 46117 Hilmar Jørstad Lanke IL M 35-39 25:47:02 21.71
692 84042 Roy Enger Flisa IL M 40-44 25:47:30 21.71
693 84140 Thor Karlstrup Lunder Vul M 40-44 25:50:05 21.67
694 84698 Svein Heiberg Norges Brannkasse M 30-34 25:50:57 21.66
694 84699 Sven Erik Myrvold Brannkassens IL M 25-29 25:50:57 21.66
696 84700 Dag Berge IL SKarphedin M 30-34 25:51:32 21.65
696 84701 Bjørn Orskaug IL SKarphedin M 30-34 25:51:32 21.65
698 84702 Oddbjørn Sørmoen Sørmoen Sko M 20-24 25:52:37 21.64
699 84703 John Arthur Innerdal Oslo M 25-29 25:52:55 21.63
700 84704 Knut Månum Etnedal skilag M 55-59 25:52:56 21.63
701 84705 Glenn Eikeland Oslo Skøiteklub M 17-19 25:53:31 21.62
701 84706 Asbjørn Palm Oslo Skøiteklub M 20-24 25:53:31 21.62
703 84707 Tor Skjeflo Andresens Bank IL M 30-34 25:55:36 21.59
704 84708 Harald Åge Bjørkum Moelven Brug M 20-24 25:55:54 21.59
704 84709 Asgeir Sandnes Byggteknikk M 25-29 25:55:54 21.59
706 84102 Thorleif Thorgersen Torgersen & Margel M 60-64 25:59:20 21.54
707 84710 Roger Nicolaysen Avaldnes M 30-34 26:00:54 21.52
708 84997 Tom Øivind Larsen OSI M 25-29 26:02:35 21.50
709 84712 Mike Mills Oslo M 30-34 26:03:48 21.48
710 84713 Ivar Lehn Trondheim M 55-59 26:05:00 21.46
710 84714 Per Lehn Trondheim M 25-29 26:05:00 21.46
712 36137 John Kjoss IK Hero M 25-29 26:10:18 21.39
712 52508 Nils L. Natvig Sturla IF M 30-34 26:10:18 21.39
714 84715 Asbjørn Halvorsen Strømm IL M 30-34 26:10:22 21.39
715 84716 Per Maure Vansjø-Svinndal M 45-49 26:10:41 21.39
716 84717 Janne Hans Cederblad Skøvde TK M 35-39 26:10:43 21.39
716 84718 Seppo Korpi Skørde FF M 35-39 26:10:43 21.39
718 84719 Finn Tønnesen OSI M 30-34 26:13:30 21.35
719 85107 Tormod Kobberrød Kontorlindbak BIL M 35-39 26:14:42 21.33
720 84721 Tage Junker Vansjø-Svinndal M 45-49 26:18:33 21.28
721 84722 Olav Korsen Gjøvik CK M 30-34 26:18:41 21.28
721 84724 Steinar Skjerven Gjøvik CK M 20-24 26:18:41 21.28
721 84723 Per Skjerven Gjøvik CK M 30-34 26:18:41 21.28
724 84725 Harald Loe Drivdalen IL M 30-34 26:21:26 21.24
724 83983 Kristian Pedersen VW BIL M 30-34 26:21:26 21.24
724 84726 Erik Tønsager Black & Decker BIL M 30-34 26:21:26 21.24
727 84727 Rune Olsen Løwner & Mohn BIL M 30-34 26:22:14 21.23
727 84728 Arve Pedersen Krødsherad IL M 30-34 26:22:14 21.23
727 84729 Leif Skogly Krødsherad IL M 35-39 26:22:14 21.23
730 84021 Per Ingulf Lillevold Gjøvik CK M 40-44 26:22:30 21.23
731 84730 Agnar Moger Gjøvik CK M 20-24 26:23:41 21.21
732 84731 Oiva Sihvonen Mikkeli 10 M 45-49 26:23:46 21.21
733 84732 Per Knudsen Ørland Flystasjon M 35-39 26:26:27 21.17
733 84733 Eldbjørn Kvernland Ørland Flystasjon M 35-39 26:26:27 21.17
733 84173 Erik Tinlund 330 SKvadron M 40-44 26:26:27 21.17
736 84734 Rolf Løvstad Jernbanens IL M 40-44 26:27:30 21.16
736 84735 Randulf Martinsen Gjøvik CK M 30-34 26:27:30 21.16
738 84220 Arve M. Nordsveen Gjøvik CK M 25-29 26:28:00 21.15
739 84736 Olav Viem Linjegods M 40-44 26:28:31 21.15
740 84737 Rolf Ervik Rakkestad IF M 25-29 26:30:22 21.12
741 84738 Rolf Hamilton Uppsala M 30-34 26:32:09 21.10
741 84739 Gøran Sunnå Uppsala M 30-34 26:32:09 21.10
743 46893 Hans Edvard Karlsen Halden CK M 30-34 26:33:09 21.09
744 84740 Ola Bihaug Skeidar SK M 20-24 26:38:46 21.01
745 84741 Frank Dahl Bratsberg M 35-39 26:42:30 20.96
746 84742 Jouni Heinonen Tuul M 40-44 26:42:42 20.96
746 84743 Toivo Tarnanen Tuul M 40-44 26:42:42 20.96
748 85736 Stein Erik Johnsen Gjøvik CK M 30-34 26:42:54 20.96
749 84744 Helge Dalsgård Oslo M 25-29 26:45:20 20.93
750 84745 Finn Trusby Tui M 30-34 26:45:45 20.92
751 82745 Tore Bakken Tui M 30-34 26:46:45 20.91
751 84746 Odd Nordli Valstad IF M 30-34 26:46:45 20.91
751 84747 Jørgen Schjoldager Valstad IF M 30-34 26:46:45 20.91
751 84748 Olav Skundberg Tui M 20-24 26:46:45 20.91
751 84749 Vidar Strand Valstad IF M 35-39 26:46:45 20.91
751 36078 Finn Arve Aagesen Tui M 25-29 26:46:45 20.91
757 79274 Morten Berner Skolesj. BIL M 30-34 26:47:28 20.90
758 84001 Bjørn Arild Hagen Moelv M 30-34 26:48:00 20.89
759 84750 Lasse Wilfred Erlund Elv.Trykk BIL M 35-39 26:52:00 20.84
760 84127 Kaare S. Halvorsen Esso Sport M 60-64 26:53:44 20.82
761 84752 Øyvind Hærtvedt SLF M 17-19 26:55:22 20.80
762 84753 Reijo Malkaniemi Tuul M 40-44 26:55:50 20.79
763 84754 Jan A. Isaksen Skolesj. BIL M 30-34 26:57:28 20.77
764 84183 Helge Olsen Saugbruks BIL M 50-54 26:58:30 20.75
765 84755 Per Martin Kleveland Orkdal Sanitetsforening BIL M 30-34 26:59:35 20.74
765 84756 Thorleif Larssen Orkdal Sanitetsforening BIL M 25-29 26:59:35 20.74
765 84757 Øyvind Watne Orkdal Sanitet BIL M 25-29 26:59:35 20.74
768 84758 Halvard Gjøsund Oslo M 25-29 27:02:09 20.71
769 84240 Stig Jørn Jensen Rival M 25-29 27:10:15 20.61
769 84759 Erling Thorvik Rival M 50-54 27:10:15 20.61
771 83974 Odd Sørmoen Sørmoen Sko M 45-49 27:10:22 20.60
772 84760 Asbjørn Eict Trondheim M 17-19 27:10:26 20.60
773 84761 Svein Jarle Bogstrand Lørenskog CK M 20-24 27:10:31 20.60
774 84146 Bjørn Vangol Hydro BIL M 45-49 27:11:02 20.60
775 84077 John Larsen N.T.B . M 35-39 27:17:16 20.52
776 84762 Karl Back Falun M 30-34 27:21:40 20.46
776 84763 Veikko Hiekkanen Falun M 30-34 27:21:40 20.46
776 84764 Bo Håkansson Vattenfalls IF M 40-44 27:21:40 20.46
776 84765 Olle Magnusson Skara M 35-39 27:21:40 20.46
780 84766 Atle Mathisen ST-Trykk M 30-34 27:23:27 20.44
780 84767 Karl Axel Myhre Andresens Bank IL M 30-34 27:23:27 20.44
780 85063 Terje Sollien Oslo Veivesen M 30-34 27:23:27 20.44
783 84769 Claes Ødvall Gislaved M 25-29 27:23:45 20.44
784 84770 Tor Langeland NTHI M 20-24 27:24:00 20.43
785 84771 Ingemar Wall Gøteborg M 30-34 27:26:30 20.40
786 84772 Kjell Samuelsen Vestfossen IF M 40-44 27:27:20 20.39
786 84773 Odd Weman Mosness & Mosness M 30-34 27:27:20 20.39
788 84774 Kenneth Andersson Gislaved M 25-29 27:28:45 20.37
788 84775 Kent Ohlson Gislaved M 30-34 27:28:45 20.37
790 84776 Anders Aksnes Vannvik IL M 30-34 27:28:54 20.37
791 84777 Lars Olav Leithaug Ørland Flystasjon M 20-24 27:38:30 20.25
792 84778 Per Øyvind Østensen Kråkstad IL M 20-24 27:40:15 20.23
793 37233 Einar Holand Jernbanens IL M 25-29 27:41:47 20.21
793 84779 Bjørn Overrein Emmahjort BIL M 25-29 27:41:47 20.21
793 52473 Jon Refseth Elverum IL M 25-29 27:41:47 20.21
796 83976 Karl-Anders Hovden B.O.C. M 50-54 27:44:52 20.18
797 84780 Poar Kristoffersen Milslukern M 35-39 27:45:18 20.17
797 84781 John Egil Mathisen Milslukern M 30-34 27:45:18 20.17
799 84782 Stein Håvard Dalbakk IL SKarphedin M 25-29 27:47:10 20.15
799 84783 Knut Såga IL SKarphedin M 45-49 27:47:10 20.15
801 84784 Birger Ledang Lørenskog CK M 35-39 27:50:15 20.11
802 84785 Ragnar Huseby Flaggtreff M 35-39 27:51:15 20.10
803 84786 Erling Bratheim IL SKarphedin M 25-29 27:54:40 20.06
803 23086 Harald Sel IL SKarphedin M 35-39 27:54:40 20.06
803 84787 Hans Egil Seljordslia Gransherad IL M 17-19 27:54:40 20.06
803 84788 Harald Åstad Lund & Aass M 25-29 27:54:40 20.06
807 84789 Erik L. Hoff Oslo M 30-34 27:54:41 20.06
808 84064 Folke Karlsson Sok.Ncr M 55-59 27:56:07 20.04
809 84790 Fred O. Løvstad Aanonsen Sats M 30-34 28:00:15 19.99
809 84791 Bjørn Ruud Aanonsen Sats M 25-29 28:00:15 19.99
809 84792 Johannes Wrostad Aanonsen Sats M 40-44 28:00:15 19.99
809 84793 Per Tore Aannonsen Aanonsen Sats M 40-44 28:00:15 19.99
813 84794 Kristian Strøm Milslukern M 55-59 28:02:05 19.97
814 84139 Rune Bjørnli Råde IL M 45-49 28:05:15 19.93
815 84795 Ole Johan Bergsrønning Sokna IL M 17-19 28:05:45 19.93
816 84796 Ernst Jørgensen Kodak M 20-24 28:06:30 19.92
817 51569 Per Sandbakken Gjøvik CK M 25-29 28:08:31 19.89
818 84797 Helge Ingar Larsen Norske Skog BIL M 30-34 28:12:50 19.84
818 84798 Harry Magnor Norske Skog BIL M 25-29 28:12:50 19.84
820 45555 Bjørn Lauglo Norcems BIL M 30-34 28:13:31 19.84
821 84078 Wern Erik Sollien Jernbanens IL M 30-34 28:14:42 19.82
822 84799 Rune Flikke Nesbru M 17-19 28:14:54 19.82
823 45090 Tor Erik Ølmheim Televerket BIL M 25-29 28:15:15 19.82
824 84800 Torleif Hugdal Trondheim M 25-29 28:19:05 19.77
825 84801 Thore Bakk SLF M 17-19 28:19:12 19.77
826 84802 Bjørn Borge Nesøya M 35-39 28:20:14 19.76
827 84168 Kjetil Lian Lier IL M 30-34 28:21:38 19.74
828 84803 Roger Holand A. Reinertsen BIL M 30-34 28:22:50 19.73
829 84804 Dag Henrik Berggrav Heming M 17-19 28:23:00 19.72
829 84805 Trygve Preben Munthe Heming M 17-19 28:23:00 19.72
831 20747 Arve Hove Kristiansand M 25-29 28:24:05 19.71
832 84806 Odd Riise Momon Jul M 30-34 28:24:24 19.71
833 84807 Birger Johansen Drammen M 25-29 28:24:52 19.70
833 84808 Finn Arne Olsen Drammen M 25-29 28:24:52 19.70
835 51461 Tormod Hvattum OPIL M 20-24 28:25:21 19.70
835 84809 Kåre Lillevik OPIL M 25-29 28:25:21 19.70
835 22832 Gunnar Tveit OPIL M 30-34 28:25:21 19.70
838 84810 Oddmunn Berild Innfjorden IL M 25-29 28:27:53 19.67
838 51716 Sverre Skjelbostad Innfjorden IL M 25-29 28:27:53 19.67
840 28314 Sigurd Erga Nærbø SK M 35-39 28:29:20 19.65
840 23915 Jan Bredo Våland Nærbø SK M 20-24 28:29:20 19.65
842 84811 Tor Kalleberg Bjerketun M 30-34 28:37:30 19.56
843 84812 Halvor Thurn Basberg Skårer M 25-29 28:38:10 19.55
844 84813 Henning Audin Oslo M 25-29 28:39:50 19.53
845 84814 Ronald Blomlie Trondhjems VK M 17-19 28:41:58 19.51
846 84815 Sverre Bratlien Bjerketun M 30-34 28:45:18 19.47
847 84816 Lars Inge Ringseth Postverket M 20-24 28:45:25 19.47
848 84817 Sverre Lande Nilsen Aspelin-Stormbull M 25-29 28:45:26 19.47
848 84818 Tore Nygård Trondheim M 25-29 28:45:26 19.47
850 84819 Erik Lund Fet IL M 17-19 28:47:50 19.44
851 84820 Ola Grøvdal Lørenskog Friidr M 25-29 28:53:52 19.37
852 23212 Håvard Ingeborgrud Statoil BIL M 25-29 28:54:55 19.36
853 122291 Knut Johansen Norgas M 55-59 28:56:43 19.34
853 84821 Tore S. Karlsen Furuholmen M 40-44 28:56:43 19.34
855 84822 Knut Maroni Skolesj. BIL M 30-34 28:58:25 19.32
856 84823 Ivar Myrvang Stjørdal M 40-44 28:59:00 19.32
856 83942 Ole Johan Vold Stjørdals-Blink M 30-34 28:59:00 19.32
858 84824 Thor G. Andresen Oslo M 35-39 29:05:02 19.25
859 84237 Arne Fossum Oslo M 30-34 29:05:05 19.25
860 84825 Fred Gundersen Ytre Enebakk M 30-34 29:05:45 19.24
861 86735 Odd Hardang OSI M 30-34 29:07:35 19.22
862 84827 Stig Lundsør Milslukern M 30-34 29:20:00 19.09
863 84828 Per Gunnar Gabrielsen Metorologen BIL M 30-34 29:21:10 19.07
863 84829 Ronald Hagensen Metorologen BIL M 30-34 29:21:10 19.07
865 84830 Johan Fyhri Ullensaker SK M 35-39 29:30:03 18.98
865 84831 Bjørn Haugerud Ullensaker SK M 30-34 29:30:03 18.98
867 44492 Willy Oddbjørn Sørensen Melbu M 25-29 29:31:48 18.96
868 84832 Arne Svanberg Grenland SK M 50-54 29:33:45 18.94
869 84833 Halvor Lie Sætre M 30-34 29:34:11 18.93
870 84834 Vidar Kleiven OPIL M 25-29 29:35:40 18.92
871 84835 Torstein Sandberg ros M 30-34 29:37:21 18.90
872 84836 Bjarne Hermansen Hamar Garnison M 50-54 29:39:29 18.88
873 84837 Jan Kjelsrud Merkantildata BIL M 25-29 29:40:22 18.87
874 84232 Bjørn Nyhus Skjetten M 30-34 29:41:14 18.86
875 84838 Holger Kanerva Hormajarvi M 65 + 29:41:28 18.86
875 84839 Olaf Riiser Pay & Brinch M 45-49 29:41:28 18.86
877 84840 Ola Bondlid Metorologen BIL M 25-29 29:43:10 18.84
878 84841 Olav Bergholtz Metorologen BIL M 30-34 29:43:12 18.84
879 84227 Kristian Televerket M 45-49 29:48:15 18.78
880 84842 Carl-Henrik Julin Smack M 50-54 29:55:40 18.71
881 84843 Ragnar Mathisen H.I.L. M 60-64 29:56:08 18.70
882 84844 Trond Wikstrøm Trondheim M 20-24 29:57:15 18.69
883 84845 Tormod Skaare Langmoen M 30-34 29:59:20 18.67
884 71900 Kåre Geitanger Frekhaug M 25-29 30:07:16 18.59
884 84846 Hugo Hogstad Norsk Sjømannsforbund M 35-39 30:07:16 18.59
886 68393 Harald Engen Sporvn M 35-39 30:07:40 18.58
886 84847 Martin Martinsen Sporvn M 35-39 30:07:40 18.58
888 84848 Arne Sigdell SJIK M 25-29 30:16:30 18.49
889 84849 Martin Ove Nygård Tydal IL M 17-19 30:29:18 18.36
890 84851 Gotmar Rustad Solør Globetråkkers M 25-29 30:36:30 18.29
890 84850 Asgeir Rustad Solør Globetråkkers M 20-24 30:36:30 18.29
892 84852 Erik Røkke Norol M 35-39 30:37:15 18.28
893 84853 Sverre Olav Helsem Asker/Bærum Politi M 20-24 30:46:37 18.19
893 84854 Egil Nærum Asker/Bærum Politi M 25-29 30:46:37 18.19
893 84855 Dag Skruklien Asker/Bærum Politi M 25-29 30:46:37 18.19
896 84311 Olav Haukeland Ringerike SK M 50-54 30:58:13 18.08
896 84856 Terje Kamp Britannia BIL M 25-29 30:58:13 18.08
898 84857 Per Finne Sportsklubben Rye M 30-34 30:59:10 18.07
898 46070 Jardar Frantzen Harald A. Møller M 30-34 30:59:10 18.07
898 84858 Hans Petter Rødsten Sportsklubben Rye M 30-34 30:59:10 18.07
898 84859 Sven Erik Sønstehagen Sportsklubben Rye M 30-34 30:59:10 18.07
902 84178 Willy Aamodt Rælingen M 50-54 31:01:57 18.04
902 84860 Tom Erling Aamodt Fjerdingby M 17-19 31:01:57 18.04
904 77913 Knut Ellingsen Oslo M 40-44 31:08:36 17.98
904 84861 Dag Lilleengen Oslo M 25-29 31:08:36 17.98
906 84862 Knut-Olav Kilander Fredrikshof CM M 45-49 31:11:03 17.95
907 84863 Asbjørn Welde Overhalla M 25-29 31:11:08 17.95
908 151076 Øivind Larsen Skiforeningen M 40-44 31:11:15 17.95
909 84228 Henry Hansson Fredrikshof CM M 50-54 31:12:21 17.94
910 84864 Odd H. Heggemsnes Maritrimmen M 25-29 31:13:55 17.93
911 84865 Rolf Karlsson Ålems C.K., Sverige M 40-44 31:16:08 17.90
912 84866 Kjell Terje Bekkelund Troll IL M 17-19 31:16:48 17.90
912 84867 Halgeir Gården Trondhjems VK M 17-19 31:16:48 17.90
914 84868 Paul Lothar Leibnitz Oslo M 40-44 31:16:58 17.90
915 86736 Konrad Dahlberg HCK H-Sand M 50-54 31:21:10 17.86
916 84870 Wiggo Sørli Filtvet-Fremad M 55-59 31:24:37 17.82
917 84871 Øyvind Ullersmo Ullensaker SK M 30-34 31:25:42 17.81
918 84872 Frank Ullersmo Ullensaker SK M 40-44 31:32:50 17.75
919 84873 Erik Alnæs Frogner IL M 50-54 31:40:32 17.67
920 84874 Thor Jacobsen Oslo M 20-24 31:42:52 17.65
921 84875 Even Kolstad Bymåling BIL M 30-34 31:45:02 17.63
922 84876 Erik Olav Løkka Sigdal SK M 45-49 31:50:49 17.58
923 84877 Halvard Birkeland Ullensaker SK M 25-29 31:52:24 17.56
924 84162 Karsten Bahus Nannestad IL M 55-59 31:56:37 17.53
924 84164 Magnus Grøndal Gjerdrum C-Lag M 55-59 31:56:37 17.53
924 86737 Olaf Låveg Nannestad IL M 65 + 31:56:37 17.53
927 84879 Hans-Steinar Berget UB IL M 25-29 32:03:30 17.46
928 84880 Arne Bergkvist Team Espeland M 40-44 32:15:02 17.36
928 84881 Kurt Johanson Team Espeland M 35-39 32:15:02 17.36
928 84882 Bert Allan Persson Team Espeland M 35-39 32:15:02 17.36
931 84883 Arnt Halvor Solheim Agder Metall M 20-24 32:21:37 17.30
932 84884 Gunnar Hopp Eiksmarka M 45-49 32:22:28 17.29
933 84885 Arne Wennerbrandt Fredrikshof CM M 60-64 32:23:52 17.28
934 84886 Arne Nervik Grndal Auto A/S M 17-19 32:26:12 17.26
935 84887 Erik Stensby Merkantildata BIL M 30-34 32:38:53 17.15
936 84888 Arne Moi Oslo M 30-34 32:43:36 17.11
937 84889 Jan Olof Gustafsson Bankeryd M 35-39 32:59:11 16.97
937 84890 Wallis Lundberg Jønkøping M 35-39 32:59:11 16.97
937 84891 Bo Olsson Huskvarna M 20-24 32:59:11 16.97
940 43951 Lars Gunnar Melseth Lørenskog Friidr M 17-19 33:00:00 16.96
941 84892 Nils Ørskov Leirdalen IL M 30-34 33:00:21 16.96
942 84893 Odd Borge JIL M 30-34 33:01:11 16.95
943 35923 Jan-Edvard Monsrud Sørbråten IL M 25-29 33:04:24 16.93
944 84895 Roger Vestli Oslo Ø. Miniatørs. Lag M 17-19 33:06:55 16.91
945 84896 Aasmund Aslesen Sørbråten IL M 45-49 33:07:53 16.90
946 84897 Steve Kvarme Torgersen & Margel M 30-34 33:19:24 16.80
947 84898 Reidar Krokstad Osborne M 30-34 33:22:12 16.78
947 84899 Bjørn Wiig Osborne M 30-34 33:22:12 16.78
949 84900 Esten Olav Nystrøm Posten IL M 25-29 33:24:24 16.76
950 20954 Axel Leversen Alstop BIL M 35-39 33:28:27 16.72
951 84901 Tore Danielsen Trondhjems VK M 30-34 33:32:06 16.69
951 84902 Tor Lyngar Sturla IF M 40-44 33:32:06 16.69
953 84903 Arne Myran Årvoll IL M 25-29 33:32:34 16.69
954 84904 Tor Hindberg Skogvn Auto M 25-29 33:35:44 16.66
955 84905 Ole Ulland Leirdalen IL M 35-39 33:49:18 16.55
956 85618 Jan Yngve Jørgensen Tønsberg Helsesport M 35-39 33:54:55 16.51
957 84906 Bertil Ekberg Kokums IF M 45-49 33:56:39 16.49
957 46094 Börje Ericzon Aga IF M 40-44 33:56:39 16.49
957 84908 Alvar Olsson Modolent IF M 40-44 33:56:39 16.49
960 51600 Arild Kristiansen Årvoll IL M 30-34 34:03:33 16.44
960 84909 Per Chr. Røgeberg Melbu M 30-34 34:03:33 16.44
962 84910 Jan Helge Ljøstad Dnc IL M 25-29 34:04:58 16.43
963 84911 Odd Erik Bakken Sandefjord M 20-24 34:05:50 16.42
963 84912 Olaf Schjerven Sandefjord M 20-24 34:05:50 16.42
965 84913 Morten Bårdseth Oslo M 20-24 34:07:34 16.40
966 84914 Oddbjørn Solvang Stangelærerene M 50-54 34:10:54 16.38
967 84915 Per Arne Andersen Wilhelmsen BIL M 35-39 34:13:07 16.36
968 84916 Hans Karlberg Mullsjø M 35-39 34:15:12 16.34
969 84917 Bjørn Hansen Grorud IL M 25-29 34:20:23 16.30
970 84918 Arvid Nilsen Kabelvåg IL M 60-64 34:23:07 16.28
971 84919 Odd Kjesbu Skogvn Auto M 25-29 34:23:54 16.27
972 84920 Thor-Willy Granmo Oslo M 20-24 34:28:07 16.24
973 79920 Roald Hovset Heimdal M 25-29 34:28:36 16.24
974 86738 Johannes Breddalslien Os IL M 55-59 34:29:05 16.23
974 84922 Inge Breen Os IL M 25-29 34:29:05 16.23
974 84923 Odd Steinar Meli Os IL M 25-29 34:29:05 16.23
977 84924 Harald Skjønsby Oppdal M 50-54 34:31:12 16.22
978 84119 Karl Horpestad Barkåker M 25-29 34:50:10 16.07
978 36222 Ottar Strand Barkåker M 20-24 34:50:10 16.07
980 88770 Gerhard Prøsch Grorud Jernb IL M 35-39 34:58:04 16.01
981 84926 Trond Trosterud Trondheim RCKL. M 17-19 35:08:07 15.93
982 84249 Gunnar Throndsen Milslukern M 65 + 35:22:31 15.83
983 84928 Alf Petter Hansen IK Sport-71 M 20-24 35:23:07 15.82
983 84929 Asbjørn Nybakken Vega IL M 25-29 35:23:07 15.82
985 84148 Bengt Johansson RCK Visby M 40-44 35:24:11 15.81
986 84207 Kjell Hovind Romerikslaget M 50-54 35:25:42 15.80
987 84930 Kåre Bævre Strindheim M 55-59 35:28:07 15.78
988 84931 Per Aksel Linheim Råholt M 20-24 35:36:45 15.72
989 84932 Oddvar Kristiansen A.M.V. BIL M 35-39 35:38:27 15.71
990 84933 Øyvind Andersson Nordstrand IF M 25-29 35:54:18 15.59
991 84934 Turid Foss Momon Jul K 17-19 35:59:11 15.56
992 84935 Guri Sandbakken KSI K 25-29 35:59:18 15.56
993 84936 Claes Johan Grønvall Fiskars IF M 45-49 36:08:54 15.49
994 84938 Kjell Arne Straumsvåg Straumsnes M 20-24 36:15:05 15.44
994 84937 Arne Ove Straumsvåg Straumsnes M 20-24 36:15:05 15.44
996 84939 Kjell Frank Austad Oslo M 20-24 36:26:12 15.36
997 84940 Helge Lundsæter Fagbygg BIL M 55-59 36:32:30 15.32
998 36308 Kjell Johannesen Oslo M 25-29 36:33:22 15.31
999 84942 Stig Swård Robertsfors IK M 60-64 36:35:05 15.30
1000 84943 Ola Bakken Stenshaug IL M 20-24 36:35:35 15.30

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.1979
Distanse: 560.00 KM
Snittfart: 22.70 Km/t
Snittid: 24:39:39
Antall deltakere: 1029

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen