Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1982

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 86185 Sverre Ekås Glåmdal SK M 35-39 15:26:24 36.26
1 47595 Per Ivar Mork Lillehammer CK M 25-29 15:26:24 36.26
3 84399 Helge Braathen IF Frøy M 25-29 15:27:23 36.23
3 45437 Wim Hofstede Bingsfoss SK M 20-24 15:27:23 36.23
3 83825 Leif Kristiansen Asker CK M 30-34 15:27:23 36.23
3 84967 Bengt Arild Nilsen Asker CK M 25-29 15:27:23 36.23
3 49575 Steinar Sørlien Bingsfoss SK M 35-39 15:27:23 36.23
8 84288 Finn Harald Bakken Vestfossen M 35-39 15:31:08 36.08
9 83121 Svein Austrud Fana IL M 30-34 15:33:08 36.00
10 88570 Roald Normo Halsøy IL M 45-49 15:37:43 35.83
11 83926 Truls Andersen Ullensaker CK M 20-24 15:39:23 35.76
12 42384 Bernt Skeie Fana IL M 20-24 15:41:42 35.68
13 84987 Oddvar Andorsen Ullensaker CK M 40-44 15:44:35 35.57
14 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy IL M 30-34 15:44:48 35.56
15 85032 Leif Berg Ringerike SK M 30-34 15:47:06 35.47
15 87111 Kjell Tidemann Gauldal SK M 30-34 15:47:06 35.47
15 88571 Ivar Aarnes OSK M 30-34 15:47:06 35.47
18 88559 Terje Haugen Tønsberg CK M 30-34 15:47:08 35.47
19 27773 Reidar Hauge Nærbø SK M 25-29 15:53:08 35.25
19 25012 Kjell Lode Nærbø SK M 25-29 15:53:08 35.25
21 88572 Colin Coates M 35-39 15:55:23 35.16
22 85248 Arne Ytterhus Orkla CK M 35-39 15:56:07 35.14
23 84266 Stig Andreas Dalen Bærum og Omegn CK M 40-44 15:58:47 35.04
23 84267 Arne Evensen Bærum og Omegn CK M 30-34 15:58:47 35.04
23 52465 Kristian Evensen Bærum og Omegn CK M 20-24 15:58:47 35.04
23 84997 Tom Øivind Larsen Bærum og Omegn CK M 30-34 15:58:47 35.04
23 87152 William Pedersen Bærum og Omegn CK M 40-44 15:58:47 35.04
28 85033 Olav E. Haukeland Ringerike SK M 30-34 16:02:15 34.91
28 84312 Knut Olerud Ringerike SK M 30-34 16:02:15 34.91
30 88573 Jan B. Johannessen Bærum og Omegn CK M 35-39 16:02:47 34.89
30 84321 Normann Løvstad Bærum og Omegn CK M 30-34 16:02:47 34.89
32 87129 Ragnar Johnsen Fenstad SK M 30-34 16:04:47 34.82
33 88574 Ola Løseth Orkla CK M 35-39 16:06:07 34.77
34 84352 Aage Weiby Strøm Gauldal SK M 25-29 16:07:34 34.72
35 85183 Jan Agnar Onsøien Autronica BIL M 30-34 16:08:47 34.68
36 85009 Erik Røste Gjøvik CK M 20-24 16:09:38 34.65
37 85115 Torbjørn Andersen Gol IL M 30-34 16:10:47 34.61
37 69125 Per Willy Guttormsen Lørenskog CK M 40-44 16:10:47 34.61
39 85188 Per Rosenborg Vinstra IL M 30-34 16:14:47 34.46
40 87108 Oddvar Døssland Sportsklubben Rye M 30-34 16:17:43 34.36
40 70744 Svein Fagervold Sportsklubben Rye M 30-34 16:17:43 34.36
40 87392 Morten Furu Sportsklubben Rye M 30-34 16:17:43 34.36
40 85218 Svein Hagenes Sportsklubben Rye M 35-39 16:17:43 34.36
40 83853 Hans Erik Korsbøen Sportsklubben Rye M 35-39 16:17:43 34.36
40 84323 Terje Laurendz Sportsklubben Rye M 30-34 16:17:43 34.36
40 35062 Arnljot Mehl Sportsklubben Rye M 25-29 16:17:43 34.36
40 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 25-29 16:17:43 34.36
40 40954 Bjørn Åge Norheim Sportsklubben Rye M 35-39 16:17:43 34.36
40 68132 Sigurd Asbjørn Røeggen Sportsklubben Rye M 30-34 16:17:43 34.36
40 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 40-44 16:17:43 34.36
40 84292 Torbjørn Øygard Sportsklubben Rye M 30-34 16:17:43 34.36
52 33760 Bjørn Finn Farstadvoll Bærum og Omegn CK M 30-34 16:18:34 34.33
53 83904 Kai Normann Andersen Rauf. og Omegn M 35-39 16:19:43 34.29
53 82048 Odd Magnar Dambråten Rauf. og Omegn M 30-34 16:19:43 34.29
53 75463 Pål Kristiansen Storebrand M 25-29 16:19:43 34.29
53 35200 Svein Nybakke Raufoss og Omegn SK M 20-24 16:19:43 34.29
53 83906 Rune Olsen Gjøvik CK M 20-24 16:19:43 34.29
53 88575 André Van Megen M 30-34 16:19:43 34.29
59 27878 Roar Inge Hansen Brandval IL M 20-24 16:21:43 34.22
59 31636 Fred A. Pettersen Bergensporvei M 35-39 16:21:43 34.22
59 31574 Ingvar Johan Torkildsen M 35-39 16:21:43 34.22
59 71951 Karsten Øvretveit Maritrimmen M 45-49 16:21:43 34.22
63 65407 Pål Sommerseth Lillehammer CK M 17-19 16:26:47 34.05
63 88577 Bernt Sommerseth Narvik CK M 25-29 16:26:47 34.05
65 52395 Kaare Bals Trondhjems VK M 45-49 16:27:34 34.02
65 83959 Gunnar Båtstrand Lokdriften M 30-34 16:27:34 34.02
65 114821 Jan Christensen Trondhjems VK M 30-34 16:27:34 34.02
65 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 35-39 16:27:34 34.02
65 86971 Roar Jacobsen Trondhjems VK M 25-29 16:27:34 34.02
65 83864 Torbjørn Sæterhaug Trondhjems VK M 30-34 16:27:34 34.02
71 87217 Arvid Pedersen Lillehammer CK M 30-34 16:27:49 34.01
72 45567 Olav Skogsrud Lillehammer CK M 25-29 16:29:28 33.95
73 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 30-34 16:31:43 33.88
74 87110 Rolf Johansen Gauldal SK M 45-49 16:32:04 33.86
74 86544 Eirik Lie Gauldal SK M 30-34 16:32:04 33.86
74 83866 Steinar Moslet Øverbygda IL M 35-39 16:32:04 33.86
77 85666 Kjell Amundsen Trondhjems VK M 35-39 16:32:36 33.85
78 45273 Edgar Wisløff Gauldal SK M 30-34 16:33:34 33.81
79 84106 John Furuhaug NIFS M 35-39 16:33:38 33.81
79 65349 Tron Ihler IF Frøy M 25-29 16:33:38 33.81
79 41527 Ivar Kjellhov Askim IF M 25-29 16:33:38 33.81
79 83856 Dag Slagstad NIFS M 35-39 16:33:38 33.81
83 84014 Henning Bjørnstad IK Hero M 35-39 16:35:38 33.74
83 87618 Lasse Efskind IK Hero M 35-39 16:35:38 33.74
83 83813 Geir Johansen IK Hero M 30-34 16:35:38 33.74
83 84401 Svein G. Kristiansen IK Hero M 40-44 16:35:38 33.74
83 83849 Ole Martinsen IK Hero M 45-49 16:35:38 33.74
83 87179 Jan Novotny IK Hero M 35-39 16:35:38 33.74
83 37733 Terje Paulsen IK Hero M 35-39 16:35:38 33.74
83 85275 Jack Petersen SF Grei M 40-44 16:35:38 33.74
83 36080 Øystein Rohlff IK Hero M 40-44 16:35:38 33.74
83 35309 Roar Østli Black & Decker M 30-34 16:35:38 33.74
83 28185 Rune Aasheim Kristiansands CK M 35-39 16:35:38 33.74
94 87121 Widar Asbjørnsen Sportsklubben Ceres M 20-24 16:36:15 33.72
95 87145 Gunnar Nedrestøl Geilo M 30-34 16:42:36 33.51
96 122657 Rolf Hansen Elmotor BIL M 35-39 16:44:04 33.46
96 83858 Svein Kvam Nobø BIL M 35-39 16:44:04 33.46
98 40727 Thor Engh Black & Decker M 30-34 16:45:43 33.40
99 87391 Hans Gunnar Lissel Falu CK M 35-39 16:46:59 33.36
100 88579 Erich Rueb Rig Freiburg M 40-44 16:48:59 33.30
101 85381 Harald Sundby OSI M 20-24 16:51:10 33.22
101 88580 Knut Ola Aamodt OSI M 25-29 16:51:10 33.22
103 29068 Tage Johansen Raufoss og Omegn SK M 25-29 16:51:48 33.20
103 46710 Olav Røstad Gjøvik CK M 25-29 16:51:48 33.20
105 88581 Sven Bjerre Hillerød CK M 35-39 16:52:21 33.19
106 80330 Paal Berg IL Reima M 25-29 16:52:28 33.18
106 88583 Odd Berg Averøy M 55-59 16:52:28 33.18
106 88582 Lars Berg Cylinderservice M 25-29 16:52:28 33.18
106 88584 Tor Håvard Stokke Savalen M 25-29 16:52:28 33.18
110 87171 Simen Nysveen Brumunddal M 20-24 16:52:59 33.16
111 79652 Vidar Sværen Sportsklubben Rye M 30-34 16:54:15 33.12
112 47441 Kjell Gundersen Hadeland CK M 30-34 16:55:34 33.08
113 69034 Arild Bryntesen Halden CK M 30-34 16:55:48 33.07
113 39185 Torbjørn Larsen Halden CK M 30-34 16:55:48 33.07
115 68533 Terje Haugen Sportsklubben Rye M 35-39 16:56:15 33.06
115 85408 Tønnes Ore Sportsklubben Rye M 35-39 16:56:15 33.06
117 87534 Kjetil Mjønerud Bingsfoss SK M 17-19 16:58:15 32.99
118 46934 Håkon Wattum Storebrand M 35-39 16:58:21 32.99
119 88585 Sigurd Snellingen Harestua IL M 35-39 16:59:48 32.94
120 84449 Oddmund Fuglem Vegv. S-Trøndelag M 40-44 17:04:21 32.80
121 83846 Tore Molstad Ullensaker CK M 45-49 17:06:04 32.74
122 88586 Roar Hilde Vestfossen M 20-24 17:07:48 32.69
122 85048 Tom Ingemann-Petersen Bingsfoss SK M 35-39 17:07:48 32.69
122 46729 Torgeir Mathisen Rauf. og Omegn M 35-39 17:07:48 32.69
122 85680 John Ivar Olsen Bingsfoss SK M 40-44 17:07:48 32.69
122 52363 Jan-Erik Sørensen Bingsfoss SK M 25-29 17:07:48 32.69
127 85195 Didrik Hjort Bærum og Omegn CK M 20-24 17:08:04 32.68
128 82957 Birger Hammerås M 35-39 17:09:48 32.62
129 43308 Terje Bjørk Ullensaker M 20-24 17:10:15 32.61
129 62676 Arild Hartold Ullensaker CK M 30-34 17:10:15 32.61
129 44812 Bjørn Hågensen Ullensaker CK M 30-34 17:10:15 32.61
129 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 35-39 17:10:15 32.61
133 30615 Magnar Flaa Lillesand SK M 17-19 17:10:36 32.60
134 33789 Svein Olaf Hansen Bergen CK M 35-39 17:11:28 32.57
135 28256 Siggen Realfsen Lillesand SK M 40-44 17:13:10 32.52
136 80629 Svein Ole Braaten Br. Davidsen M 25-29 17:14:35 32.47
137 87259 Erik Hauge Sportsklubben Rye M 35-39 17:14:36 32.47
137 88588 Bård Hjorth Johnsen Sportsklubben Rye M 17-19 17:14:36 32.47
137 85612 Per Langseth Sportsklubben Rye M 30-34 17:14:36 32.47
137 67686 Tor Myrseth Sportsklubben Rye M 40-44 17:14:36 32.47
137 68684 Per Reklingsholmen Sportsklubben Rye M 35-39 17:14:36 32.47
137 87260 Knut Sander Sportsklubben Rye M 35-39 17:14:36 32.47
137 85636 Jan V. Steen Sportsklubben Rye M 30-34 17:14:36 32.47
137 87334 Arild Von Krogh Sportsklubben Rye M 20-24 17:14:36 32.47
145 87271 Petter Kraft Sportsklubben Rye M 35-39 17:15:49 32.43
146 85161 Jacob Hansen Bingsfoss SK M 35-39 17:16:36 32.41
147 31652 Bjørn Evanger Bergen CK M 35-39 17:16:41 32.41
148 87026 Sigurd Hertzberg Gol IL M 20-24 17:16:55 32.40
149 88589 Svenn Erik WeIby Sportsklubben Rye M 30-34 17:17:49 32.37
150 85584 Paul Arild Amundsen Bergensporv M 35-39 17:18:36 32.35
150 31075 Rune Bergesen Vestlandsbanken BIL M 30-34 17:18:36 32.35
150 31676 Tom Seim BIL Pyrox M 20-24 17:18:36 32.35
150 28293 Sigurd Tjelmeland M 35-39 17:18:36 32.35
154 87558 Per Gunnar Johnsen Askim IF M 25-29 17:19:22 32.32
155 23486 Hjalmar Duklæt Norsk Data M 30-34 17:20:21 32.29
155 62710 Arne-Evald Johansen Eide & Storm M 30-34 17:20:21 32.29
155 87192 Steinar Nielsen Radiodoktor M 30-34 17:20:21 32.29
155 88591 Jan A. Nilsson IL Stjørdals-Blink M 35-39 17:20:21 32.29
155 52028 Helge Robertsen Telemark Fylke M 30-34 17:20:21 32.29
155 87323 Arnt Sandvik IL Vardefjell M 35-39 17:20:21 32.29
161 31022 Rune Landsvik M 25-29 17:20:36 32.28
162 86991 Ole Erik Myhre IF Sturla M 30-34 17:22:36 32.22
162 85013 Helge John Nybakken IF Sturla M 25-29 17:22:36 32.22
164 87203 Ole-Anders Degnes Hærland IL M 30-34 17:22:55 32.21
164 45874 Thorer Skårer Hærland IL M 40-44 17:22:55 32.21
166 35601 Ola Kristian Berg Orkla CK M 40-44 17:22:59 32.21
166 85059 Anders Dragset Orkla CK M 35-39 17:22:59 32.21
168 33822 Bjørn Erik Thuv Sparebanken M 30-34 17:23:48 32.19
169 87407 Ottar Andersen Bul. Alta M 45-49 17:23:49 32.18
170 88593 Johnny Btrkely Bingsfoss SK M 30-34 17:24:11 32.17
171 82954 Helge Rosvold NTHI M 20-24 17:24:47 32.15
171 88594 Lars Christian Sandstø NTHI M 20-24 17:24:47 32.15
173 85438 Tom Harald Birkeland NTHI M 25-29 17:25:48 32.12
173 87190 Einar Gløersen NTHI M 20-24 17:25:48 32.12
175 87211 Odd Fagerhus Asker CK M 40-44 17:26:21 32.11
175 88595 Hans Petter Hellmann Asker CK M 25-29 17:26:21 32.11
175 87310 Jens Linge Asker CK M 50-54 17:26:21 32.11
175 85257 Jens Eirik Nilsen Asker CK M 30-34 17:26:21 32.11
175 84335 Olaf Steidel Asker CK M 45-49 17:26:21 32.11
180 87142 Gorm Arnljot Berntzen Bærum og Omegn CK M 40-44 17:27:50 32.06
180 89944 Erik Engebretsen Bærum og Omegn CK M 35-39 17:27:50 32.06
180 88597 Jørgen Mæland Bærum og Omegn CK M 20-24 17:27:50 32.06
183 22435 Frode Hognestad Nærbø SK M 25-29 17:29:48 32.00
183 26774 Ola Kvia Nærbø SK M 30-34 17:29:48 32.00
185 87565 Frøydis Kristiansen Askim IF K 25-29 17:30:55 31.97
185 67122 Tormod Dahl Askim IF M 40-44 17:30:55 31.97
185 88598 Erik Eidet Askim IF M 40-44 17:30:55 31.97
185 88599 Svein-Arne Eliassen Larkollen M 35-39 17:30:55 31.97
185 23870 Jan Espenes Askim SK M 25-29 17:30:55 31.97
185 85640 Arnfinn Espenes Sørkedalen M 25-29 17:30:55 31.97
185 84995 Einar Martin Lund Askim IF M 30-34 17:30:55 31.97
185 122422 Gunnar Solberg Askim SK M 30-34 17:30:55 31.97
193 87167 Gudbrand Skraastad Hamar Skiklubb M 30-34 17:32:55 31.91
193 87174 Anton Stadshaug Ha Mix M 35-39 17:32:55 31.91
195 84061 Åge Hansen Halsøy IL M 30-34 17:32:59 31.90
195 84330 Ivar Nordfjellmark Halsøy IL M 35-39 17:32:59 31.90
195 35951 Ståle Olderskog Mosal BIL M 35-39 17:32:59 31.90
195 88600 Jan Olsen Halsøy IL M 40-44 17:32:59 31.90
195 84203 Øystein Otterlei Britannia M 35-39 17:32:59 31.90
195 85521 Willy Rasmussen Halsøy IL M 30-34 17:32:59 31.90
201 36079 Terje Opsahl IK Hero M 35-39 17:33:48 31.88
202 83898 Odd Gunnar Køien Jordan BIL M 35-39 17:33:49 31.88
202 84320 Wilhelm Preus Bærum og Omegn CK M 30-34 17:33:49 31.88
204 97701 Jan Håkon Borge Nestlé-Findus BIL M 35-39 17:34:47 31.85
205 20643 Arne A. Sandkleiva Kverneland BIL M 50-54 17:36:06 31.81
206 88601 Harald Malm Trondhjems VK M 45-49 17:36:55 31.79
207 83873 Øystein Sørum Jonsvatnet I.L. M 30-34 17:38:59 31.72
208 84477 Arne Eivin Vold IF Frøy M 45-49 17:40:36 31.68
209 84314 Ivar Bjerke Horten SK M 30-34 17:40:45 31.67
210 85145 Rolv Dagfinn Halvorsen Hamar BIL M 30-34 17:40:50 31.67
210 87327 Asbjørn Johansen Hamar BIL M 25-29 17:40:50 31.67
210 85206 Per Synstad Hamar BIL M 35-39 17:40:50 31.67
213 70167 Ola Amundsen Posten BIL M 35-39 17:42:04 31.63
214 88603 Henning Munch Jørgensen Århus CK M 35-39 17:43:48 31.58
215 84629 Olav Erik Rød Televerket M 30-34 17:44:28 31.56
216 87169 Odd Engløk Strømm IL M 55-59 17:44:51 31.55
217 87757 Johan Martin Riiser Stjernen M 35-39 17:44:55 31.55
218 87150 Steinar Engebretsen M 35-39 17:44:59 31.54
219 40636 Geir Nyland Ullensaker M 25-29 17:45:12 31.54
220 83011 Øystein Riisem M 30-34 17:46:38 31.50
221 30611 Kåre Hørte Lillesand SK M 20-24 17:46:53 31.49
221 87159 Vidar Roskifte Arendal CC M 35-39 17:46:53 31.49
221 87160 Per Kristian Sørgaard Arendal CC M 17-19 17:46:53 31.49
221 21144 Birger Sørgaard Arendal CC M 20-24 17:46:53 31.49
221 34420 Nikolai Væding Arendal CC M 25-29 17:46:53 31.49
226 88604 Torolf Amundsen Oppegård IL M 55-59 17:46:55 31.49
226 87183 Gisle Bjøntegaard Oppegård IL M 35-39 17:46:55 31.49
226 88605 Jan Hagen Oppegård IL M 35-39 17:46:55 31.49
226 87830 Finn Kopperud Nielsen & Borge M 30-34 17:46:55 31.49
226 65157 Thor Svendsen Oppegård IL M 30-34 17:46:55 31.49
231 83138 Edith Kalve Birkeland Vestlandsbanken BIL K 20-24 17:47:49 31.46
232 37075 Ronny Larsen Hadeland CK M 40-44 17:48:06 31.45
233 84062 Eirik Kvam Vinmonopolet M 35-39 17:49:40 31.41
234 88606 Arne Berdal Sportsklubben Ceres M 20-24 17:49:50 31.40
235 83857 Jon Morten Grøttum Egge IL M 35-39 17:50:43 31.38
236 87176 Johan Damstuen Glåmdal M 35-39 17:50:54 31.37
237 26462 Nils Bratberg Vang M 20-24 17:51:40 31.35
238 80238 Per Ole Evjen Sparebanken M 25-29 17:51:48 31.34
238 85433 Torbjørn Følstad Namdal SK M 35-39 17:51:48 31.34
238 88607 Øyvind Holte Namdal SK M 35-39 17:51:48 31.34
238 88608 Øyvind Korssjøen Namdal SK M 17-19 17:51:48 31.34
238 35599 Roald Korssjøen Namdal SK M 45-49 17:51:48 31.34
238 51722 Kjell Ove Riseth Namdal SK M 30-34 17:51:48 31.34
244 85086 Jan-Aage Andersen Rauf. og Omegn M 30-34 17:52:59 31.31
244 49053 Nils Egil Bekkemellem Gjøvik CK M 25-29 17:52:59 31.31
244 87224 Len Bårdsen Sarpsborg SK M 40-44 17:52:59 31.31
244 65685 Trygve Furuseth Gjøvik CK M 25-29 17:52:59 31.31
244 88609 Stein Erik Kompen Gjøvik CK M 20-24 17:52:59 31.31
244 35213 Kjell Røine Gjøvik CK M 35-39 17:52:59 31.31
250 87267 Knut Ole Letrud Sportsklubben Rye M 35-39 17:54:06 31.28
251 74745 Terje Kvam Gauldal SK M 35-39 17:55:33 31.23
252 65876 Arve Krugerud Bærum og Omegn CK M 35-39 17:55:48 31.23
253 85151 Jo Andersen Fjellanger M 25-29 17:55:50 31.23
253 85341 Tommy Blomlie Trondhjems VK M 20-24 17:55:50 31.23
253 83988 Otto Falkenberg Fjellanger M 35-39 17:55:50 31.23
253 52416 Hans Rønning Trondhjems VK M 30-34 17:55:50 31.23
253 88610 Jan Erik Schjetnan Trondhjems VK M 30-34 17:55:50 31.23
253 85364 Ola Øritsland Trondhjems VK M 35-39 17:55:50 31.23
259 84970 Bjørn Lund Bærum og Omegn CK M 35-39 17:58:18 31.16
260 84414 Thor Mellum Norske Skog BIL M 50-54 17:58:55 31.14
261 35940 Bård Rødde IL Stjørdals-Blink M 35-39 17:59:40 31.12
262 85774 Jan Krogstad Øverbygda IL M 30-34 18:00:06 31.10
263 87137 Åge Sivertsen Vegv. S-Trøndelag M 30-34 18:03:48 31.00
264 87399 Bjørn T. Haukaas Siemens M 30-34 18:04:28 30.98
265 84398 Reidar Stokke Øverbygda IL M 40-44 18:05:22 30.95
266 84612 Tormod Botten Nittedal IL M 40-44 18:06:02 30.93
266 88611 Bjørn Evjen Nittedal IL M 25-29 18:06:02 30.93
266 87278 Sven-Otto Ringnes Nittedal IL M 35-39 18:06:02 30.93
269 83875 Odd Kjellhov Askim IF M 55-59 18:06:05 30.93
270 88612 Ottar Friborg M 35-39 18:06:21 30.92
271 88613 Birger Opsahl Hadeland CK M 35-39 18:07:01 30.91
272 88614 Brian Dahlberg M 35-39 18:07:20 30.90
273 88558 Terje Hansen IF Sturla M 35-39 18:07:22 30.90
274 85173 Arnfinn Hegg NIFS M 35-39 18:07:37 30.89
274 82998 Torleif Iversen NIFS M 30-34 18:07:37 30.89
274 40968 Knut Mo NIFS M 30-34 18:07:37 30.89
277 88616 Erkki Jærvi VCK M 50-54 18:08:06 30.87
278 44351 Jon Arne Corell IK Hero M 35-39 18:08:25 30.87
279 88617 Sverre Hollie Sportsklubben Rye M 35-39 18:08:55 30.85
279 88618 Ståle Samuelsen Sportsklubben Rye M 20-24 18:08:55 30.85
279 88619 Arvid Sørlie Sportsklubben Rye M 35-39 18:08:55 30.85
282 88620 Åke Vestman M 45-49 18:10:07 30.82
283 84617 Trond Krogstad Gauldal SK M 30-34 18:10:18 30.81
284 87527 Paul Kr. Wangsmo Postgiro M 35-39 18:10:25 30.81
285 87498 Stein Fosser Vannverket M 35-39 18:11:02 30.79
285 85124 Jan Grimstad Vannverket M 35-39 18:11:02 30.79
285 88621 Hallstein Johannesen Vannverket M 40-44 18:11:02 30.79
285 87337 Petter Rehn Park og Idrett M 30-34 18:11:02 30.79
285 45076 Johnny Strømdahl Skeid M 35-39 18:11:02 30.79
285 87500 Ivar Svenningsen Norges Bank M 30-34 18:11:02 30.79
285 83888 Erling Ulseth Vannverket M 45-49 18:11:02 30.79
285 85000 Kjell Winger Vannverket M 40-44 18:11:02 30.79
293 84490 Halvard Berg G. Schøning M 35-39 18:11:50 30.77
294 84201 Hans Fahle Gauldal SK M 25-29 18:12:09 30.76
295 52103 Thor Moxnes Ramox M 30-34 18:14:18 30.70
296 88622 Harald Dahlsrud Lørenskog CK M 45-49 18:14:21 30.70
297 85389 Kalevi Maunu Malm M 35-39 18:14:58 30.68
297 88623 Paavo Neuvonen Taita M 40-44 18:14:58 30.68
297 36224 Paavo Nurminen Malmin URH M 35-39 18:14:58 30.68
300 88624 Alois Støcklin Rig Freiburg M 30-34 18:15:09 30.68
300 87134 Georg Thoma Rig Freiburg M 45-49 18:15:09 30.68
302 88625 Fallen Guenter Rig Freiburg M 35-39 18:15:10 30.68
302 88626 Manfred Kaiser Rig Freiburg M 40-44 18:15:10 30.68
302 88627 Martin Karpischek Rig Freiburg M 35-39 18:15:10 30.68
302 88628 Herbert Riegger Rig Freiburg M 30-34 18:15:10 30.68
302 87202 Ottmar Thoma Rig Freiburg M 40-44 18:15:10 30.68
302 88629 Wolfgang Vetter Rig Freiburg M 45-49 18:15:10 30.68
308 69291 Arne Rønning Oppegård IL M 35-39 18:17:04 30.62
309 85190 Finn Vollan Rana Gruber M 35-39 18:17:20 30.61
310 84275 Svein Monsen Lørenskog CK M 35-39 18:18:33 30.58
311 87393 Agnar Guttormsen R.Kjeldsberg M 35-39 18:18:50 30.57
311 84377 Othar Opsand Stange Trim M 30-34 18:18:50 30.57
313 88630 Bjarne Bakken NTHI M 20-24 18:19:22 30.56
313 85091 Terje Engeset NTHI M 25-29 18:19:22 30.56
313 29784 Torgrim Log NTHI M 20-24 18:19:22 30.56
313 88631 Svein Are Løtveit NTHI M 25-29 18:19:22 30.56
313 88632 Arne Steinbakk NTHI M 20-24 18:19:22 30.56
313 84310 Rune Wilberg NTHI M 25-29 18:19:22 30.56
319 86658 Thor Kristoffersen Sarpsborg SK M 35-39 18:19:30 30.55
320 83154 Kjell Eugen Hansen Brandval IL M 50-54 18:19:37 30.55
321 88633 Jan Erik Knudsen Ullensaker M 25-29 18:20:59 30.51
322 87448 Inge Leinsvang Røros M 45-49 18:22:09 30.48
322 87418 John P. Østeng Egge IL M 45-49 18:22:09 30.48
324 83134 Gunnar Midtbø Flora C.K. M 40-44 18:23:30 30.44
325 87201 Leif Lien IGP A/S Trondheim M 35-39 18:23:48 30.44
326 88634 Olav Glanås Elverum M 30-34 18:23:58 30.43
326 87607 Jens-Erik Klæva Elverum M 20-24 18:23:58 30.43
326 67681 Asbjørn Langmyr Elverum M 30-34 18:23:58 30.43
326 88635 Pauli Løchting Elverum M 17-19 18:23:58 30.43
326 83957 Erik Westvang Elverum M 30-34 18:23:58 30.43
326 87605 Øyvind Aasheim Elverum M 20-24 18:23:58 30.43
332 88636 Ulf Andersen Savalen M 35-39 18:24:06 30.43
332 84548 Bård Ekblad SEIF M 35-39 18:24:06 30.43
334 70431 Lars Jacobsen M 20-24 18:24:37 30.41
335 87154 Magnar Lund Hamar BIL M 40-44 18:25:04 30.40
336 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 35-39 18:25:22 30.39
337 88637 Asbjørn Johannesen Br. Davidsen M 30-34 18:25:46 30.38
338 84687 Ole Norum Hoor M 30-34 18:26:30 30.36
338 87835 Magne Nyhus EBIL M 30-34 18:26:30 30.36
338 85178 Hans Rostad Rikshospitalet M 50-54 18:26:30 30.36
341 88638 Lars Rasmussen Selsbakk M 35-39 18:26:43 30.36
342 87200 Kjell O. Hansen Drammen CK M 45-49 18:27:07 30.34
343 35041 Fred Arne Sæther Ullensaker M 20-24 18:28:06 30.32
344 87180 Jørgen Lysholm jr. Vegv. S-Trøndelag M 40-44 18:30:25 30.25
345 85102 Kåre Forsmo Korgen IL M 30-34 18:30:54 30.24
346 84648 Jan A. Brattbakken Lørenskog CK M 35-39 18:31:22 30.23
346 52545 Ole Kristian Holter Lørenskog CK M 20-24 18:31:22 30.23
346 45705 Rolf Robert Johansen Lørenskog CK M 35-39 18:31:22 30.23
346 22170 Erling Larsen Lørenskog CK M 40-44 18:31:22 30.23
346 84784 Birger Ledang Lørenskog CK M 40-44 18:31:22 30.23
346 88640 Jan Multhagen Lørenskog CK M 30-34 18:31:22 30.23
346 85070 Carl-Erik Schulz Lørenskog CK M 35-39 18:31:22 30.23
346 87109 Egil Tore Welten Lørenskog CK M 40-44 18:31:22 30.23
346 83881 Anfinn Westbye Lørenskog CK M 35-39 18:31:22 30.23
346 88641 Helge Ødegård Lørenskog CK M 45-49 18:31:22 30.23
356 33852 Svein Bergheim Vansjø/Svindal M 20-24 18:31:25 30.23
357 87248 Hagen Matberg IL Stjørdals-Blink M 35-39 18:32:09 30.21
358 88642 Odd Magne Gård Ha-Jo BIL M 35-39 18:33:42 30.16
358 86028 Jan-Morten Kjelstad Volvo Norge M 30-34 18:33:42 30.16
358 87459 Ole Arne Langdalen Ha-Jo BIL M 20-24 18:33:42 30.16
358 67779 Per Erik Paulsen Ha-Jo BIL M 35-39 18:33:42 30.16
358 87457 Asbjørn Aasterud Ha-Jo BIL M 30-34 18:33:42 30.16
363 85144 Gunnar Wendel Thor Sport M 30-34 18:34:27 30.14
364 85766 Nils Dagfinn Røise Notodden M 25-29 18:35:50 30.11
365 41247 Bjørn Braaten TRI M 50-54 18:35:59 30.10
366 35441 Terje Fallan Gauldal SK M 25-29 18:36:18 30.09
366 35442 Jostein Haugbjørg Trondheim Politi M 35-39 18:36:18 30.09
366 84081 Erling Husby Melhus IL M 40-44 18:36:18 30.09
366 87550 Jostein Kjøren Skaun IL M 25-29 18:36:18 30.09
366 42688 Erling Oterholm Melhus IL M 30-34 18:36:18 30.09
371 88643 Hans Andersen Selfors BIL M 30-34 18:36:27 30.09
372 84627 Edvin Mebust Øverbygda IL M 30-34 18:37:01 30.08
373 23884 Jan Andersen Bækkelaget M 20-24 18:37:07 30.07
373 88645 Bjørn Falck Heming M 25-29 18:37:07 30.07
373 88646 Kjetil Vangen Bækkelaget M 20-24 18:37:07 30.07
376 88647 Vidar Eriksrud Lier IL M 25-29 18:37:13 30.07
376 88648 Martin Gravdal Lier IL M 40-44 18:37:13 30.07
378 88649 Villy Skoglund Hadeland CK M 45-49 18:37:30 30.06
379 36832 Torbjørn Hauger Thune-Eureka M 30-34 18:37:48 30.05
380 35059 Gabriel Tjørn Drammen Politi M 20-24 18:37:50 30.05
381 23852 Jan Karlsen Birkenes IL M 45-49 18:39:30 30.01
382 40902 Kjell Sveen Brumunddal M 25-29 18:39:37 30.01
382 45342 Erik Ulven Brumunddal M 40-44 18:39:37 30.01
384 83894 Frank Ljungquist Vestfossen M 40-44 18:39:48 30.00
384 83895 Runar Odden Drammen CK M 35-39 18:39:48 30.00
384 87621 Per Oluf Sivertsen Drammen CK M 40-44 18:39:48 30.00
387 85563 Svein Erik Røed Lørenskog CK M 40-44 18:40:02 29.99
388 88650 Harald Holte Hamar kommune M 35-39 18:40:31 29.98
389 87312 Kjell Erik Algarr OPIL M 30-34 18:41:07 29.97
389 51328 Svein Bruland OPIL M 25-29 18:41:07 29.97
389 24597 Jostein Estensen OPIL M 40-44 18:41:07 29.97
389 87313 Villy Mydland OPIL M 30-34 18:41:07 29.97
389 83972 Ørnulf Samuelsen OPIL M 40-44 18:41:07 29.97
389 84595 Oddmar Stenhaug OPIL M 30-34 18:41:07 29.97
389 71897 Kjell Inge Vikne OPIL M 25-29 18:41:07 29.97
396 88651 Edgar Borgersen Stjernen M 40-44 18:41:22 29.96
397 88652 Per Kyllingstad M 25-29 18:41:29 29.96
397 87397 Stein Pettersen Trondheim Brannvesen M 40-44 18:41:29 29.96
399 85675 Hans Stapnes Brumunddal M 30-34 18:41:37 29.95
400 88653 Reidar Froland Arendal CC M 35-39 18:42:05 29.94
400 25332 Knut Furre Arendal CC M 40-44 18:42:05 29.94
400 85043 Oddleif Gundersen Birkenes IL M 30-34 18:42:05 29.94
400 87420 Odd Harald Haugen Birkenes IL M 35-39 18:42:05 29.94
400 88654 Inge Hornlie Arendal CC M 30-34 18:42:05 29.94
400 93516 Arne Henry Kristiansen Arendal CC M 30-34 18:42:05 29.94
400 87252 Ola Myre Arendal CC M 35-39 18:42:05 29.94
400 28828 Svein Sivertsen Arendal CC M 35-39 18:42:05 29.94
408 83889 Reidar Fjøsne Bymåling M 30-34 18:43:07 29.91
409 83863 Arild Andersen Bærum og Omegn CK M 50-54 18:43:30 29.90
410 87140 Olav Krogh Ullensaker M 20-24 18:43:33 29.90
411 52367 Iver Nerby Ringerike SK M 55-59 18:44:00 29.89
412 88656 Ketil Martsang Heming M 35-39 18:44:06 29.89
413 84524 Helge Furnes Numed.Folke M 35-39 18:44:21 29.88
413 37133 Hallvard Smørgrav Numed.Folke M 35-39 18:44:21 29.88
413 88657 Arne Sætren Numed.Folke M 35-39 18:44:21 29.88
416 84968 Steinar Amundsen Bærum og Omegn CK M 35-39 18:46:10 29.83
417 122541 Tormod Hansen Kyrksæterøra M 35-39 18:46:26 29.82
418 53957 Arne Eivindson Hakadal IL M 35-39 18:47:07 29.81
419 87353 Karl-Fredrik Dahl Tønsberg CK M 60-64 18:48:15 29.78
420 84487 Trygve Selland Grenland SK M 35-39 18:48:27 29.77
421 87126 Trond Bergerud Krigsskolen M 20-24 18:48:31 29.77
421 88658 Bjørn Riiber Krigsskolen M 25-29 18:48:31 29.77
421 88659 Jan Erik Thoresen Krigsskolen M 20-24 18:48:31 29.77
424 88660 Svein K. Halleraker NTHI M 25-29 18:49:50 29.73
425 68191 Hans Einar Formo Solberg SK M 20-24 18:49:58 29.73
426 87476 Arild Asbjørnsen Bækkelaget M 45-49 18:50:09 29.73
426 46071 Ingar Bergersen Bækkelaget M 35-39 18:50:09 29.73
426 46070 Jardar Frantzen Sportsklubben Rye M 35-39 18:50:09 29.73
426 87477 Fred Svendsen Bækkelaget M 35-39 18:50:09 29.73
430 69660 Ole Bjerke Rauma SK M 30-34 18:50:46 29.71
430 85047 Osvald Hjelseth Rauma SK M 50-54 18:50:46 29.71
430 84610 Ole Straume Rauma SK M 25-29 18:50:46 29.71
433 88661 Hans Even Bråten Ringerike SK M 35-39 18:51:38 29.69
434 87445 Ola Bråten Trondhjems VK M 35-39 18:52:04 29.68
434 88662 Ståle Røe Tylldalen M 30-34 18:52:04 29.68
434 87446 Per John Valle Tylldalen M 35-39 18:52:04 29.68
437 35286 Tarjei Rygnestad NTHI M 25-29 18:52:26 29.67
438 84645 Ola Langklopp Strømm IL M 35-39 18:52:48 29.66
439 87341 Magne Bruheim Vansjø/Svindal M 35-39 18:53:10 29.65
439 88663 Svein Øvergård Vansjø/Svindal M 25-29 18:53:10 29.65
439 52185 Håkon Willy Øvergård Kraft M 30-34 18:53:10 29.65
442 32670 Bjørnar Lunde Krigsskolen M 20-24 18:54:02 29.62
443 34221 Tor Kristian Flaa Birkenes IL M 20-24 18:54:25 29.61
444 88664 Arne Olav Høiberget Rauf. og Omegn M 30-34 18:55:29 29.59
444 88665 Nils Morten Jensen Raufoss og Omegn SK M 20-24 18:55:29 29.59
444 88666 Vegard Myhrvold Rauf. og Omegn M 30-34 18:55:29 29.59
444 87902 Geir Rognstad Rauf. og Omegn M 30-34 18:55:29 29.59
444 51416 Thor Viken Rauf. og Omegn M 30-34 18:55:29 29.59
444 88667 Ingvar Aandalen Rauf. og Omegn M 30-34 18:55:29 29.59
450 85148 Rune Lødeng NTHI M 20-24 18:56:01 29.57
451 84047 Truls Omtvedt Grue IL M 40-44 18:56:09 29.57
452 87667 Viggo Kippenes Bærum og Omegn CK M 35-39 18:56:46 29.55
452 44857 Mikael Munsterhjelm Bærum og Omegn CK M 35-39 18:56:46 29.55
452 85608 Kåre Nilsson Bærum og Omegn CK M 40-44 18:56:46 29.55
452 84516 Wiggo A. Sund Bærum og Omegn CK M 30-34 18:56:46 29.55
452 84517 Gunnar Sund Bærum og Omegn CK M 30-34 18:56:46 29.55
457 88668 Karsten Arnfinn Bekken Arbeideravisa M 40-44 18:56:48 29.55
458 83628 Tore Trohaug Fana IL M 35-39 18:57:02 29.55
459 84348 Ole Peder Skoglund Trondhjems VK M 35-39 18:57:25 29.54
460 33145 Trygve Johnsen Fenstad SK M 35-39 18:57:30 29.53
461 88669 Leif Erik Skjørstad Trondhjems VK M 25-29 18:57:31 29.53
461 44709 Odd Solem Trondhjems VK M 30-34 18:57:31 29.53
461 85713 Magnar Thun Trondhjems VK M 45-49 18:57:31 29.53
464 85569 Ola G. Bratlie Kongsvinger Kbir. M 35-39 18:57:44 29.53
464 87275 Roar Gusterudmoen Kongsvinger Kbir. M 30-34 18:57:44 29.53
464 88148 Kjell Jonassen Kongsvinger Kbir. M 30-34 18:57:44 29.53
464 87383 Ivar Jonassen Kongsvinger Kbir. M 30-34 18:57:44 29.53
464 88670 Vidar Rognstad Kongsv. Kbir. M 25-29 18:57:44 29.53
464 88134 John Erik Sjørbotten Kongsvinger Kbir. M 30-34 18:57:44 29.53
464 87385 Kåre Skarateppen Kongsvinger Kbir. M 35-39 18:57:44 29.53
464 88671 Per Westend Kongsvinger Kbir. M 35-39 18:57:44 29.53
464 88672 Bjørn Aasum Kongsvinger Kbir. M 30-34 18:57:44 29.53
473 88673 Yngvar Pedersen Askim IF M 35-39 18:58:02 29.52
474 84411 Øivind Egner Kreditkassen M 35-39 18:58:43 29.50
474 64561 Knut Eilertsen Bergersen T M 30-34 18:58:43 29.50
474 46766 Leif Sigurd Godager Kreditkassen M 35-39 18:58:43 29.50
474 84412 Georg Olsen Kreditkassen M 30-34 18:58:43 29.50
478 88674 Gunnar Thoresen Elverum M 17-19 18:59:24 29.48
479 88675 Arnt Helge Buan RIT Tr.Heim M 30-34 19:00:17 29.46
480 25094 Kjell Erik Kristiansen Ha-Jo BIL M 35-39 19:01:30 29.43
481 87326 Trond Mathisen Gransbrygg M 35-39 19:02:15 29.41
481 87588 Arne S. Sivertsen Sandefjord SK M 35-39 19:02:15 29.41
483 85325 Per Anker Andersen JIL Grorud M 35-39 19:02:58 29.39
483 85346 Jan Helge Nordby Jernbanens IL M 40-44 19:02:58 29.39
483 85784 Sven Erik Otten Ringnes BIL M 30-34 19:02:58 29.39
486 84515 Ragnar Sund Ringsaker kom. M 20-24 19:03:07 29.39
487 88677 Jan Erik Veseth Rauf. og Omegn M 35-39 19:03:46 29.37
488 87225 Hans Hogseth Essoraff Sportsklubb M 35-39 19:04:15 29.36
488 88678 Rolf Oddvar Pedersen Essoraff Sportsklubb M 25-29 19:04:15 29.36
488 85080 Laurence Østlie Ramnes Ula Skigruppe M 35-39 19:04:15 29.36
491 88679 Aart Maat Bingsfoss SK M 20-24 19:04:24 29.36
491 85196 Geert Ribbers Bingsfoss SK M 25-29 19:04:24 29.36
493 88680 Tor Ulsund M 50-54 19:05:10 29.34
494 86204 Ragnar Nervik Trondhjems VK M 45-49 19:05:31 29.33
495 87303 Svein Harald Telneset Trondhjems VK M 30-34 19:05:58 29.32
496 88681 Agnar Kveberg Savalen M 25-29 19:06:54 29.29
497 87335 Magne Hegdahl Gauldal SK M 45-49 19:07:07 29.29
498 84470 Jorma Pøntinen Malm M 45-49 19:08:05 29.26
499 84276 Einar Døssland Sportsklubben Rye M 25-29 19:08:09 29.26
500 87415 Bjørn Rosander M 35-39 19:08:47 29.24
501 85322 Brynjar Dahlø IL Vardefj. M 30-34 19:09:33 29.22
502 84071 Ivar Schytte Løften Trondhjems VK M 60-64 19:09:58 29.21
503 84036 Johan T. Jensen Sportsklubben Rye M 25-29 19:10:18 29.20
504 87348 Helge Kvernvold Gjøvik CK M 45-49 19:11:02 29.19
504 87349 Arne Mellerud Gjøvik CK M 45-49 19:11:02 29.19
506 88682 Geir Auset M 30-34 19:11:10 29.18
507 72022 Ingvar Leksen Landteknikk M 20-24 19:11:54 29.16
508 20623 Arne Eidsheim Bergen CK M 30-34 19:12:09 29.16
509 87465 Ingar Ytterhus Rennebu IL M 40-44 19:12:27 29.15
510 45527 Ola Skaugstad M 30-34 19:12:54 29.14
511 84059 Per Einar Bårde Essoraff Sportsklubb M 40-44 19:13:00 29.14
512 85267 Arnfinn Eriksen Orkla CK M 30-34 19:13:44 29.12
513 88684 Stefan Bakke M 35-39 19:13:48 29.12
514 88685 Thor Nysveen DnC BIL M 45-49 19:14:02 29.11
515 88686 Nils Erik Holbak Gol IL M 25-29 19:14:04 29.11
516 83139 Dag Bjaarstad Odfjell IL M 25-29 19:14:09 29.11
517 85293 Tore Østreng DnC BIL M 45-49 19:14:48 29.09
518 85323 Jan Ove Stedjeberg Halsøy IL M 35-39 19:15:48 29.07
519 85496 Bjørn Faraasen Hamar BIL M 35-39 19:16:02 29.06
519 85497 Per Hirkjølen Hamar BIL M 35-39 19:16:02 29.06
521 85452 Jan Kåre Johnsen Siemens M 35-39 19:16:47 29.04
522 88687 Øystein Lauen Lillesand SK M 20-24 19:17:30 29.02
522 88688 Rolf Lauritsen Lillesand SK M 50-54 19:17:30 29.02
522 22161 Erling Vik Lillesand SK M 25-29 19:17:30 29.02
522 34242 Peter Wiksen Lillesand SK M 30-34 19:17:30 29.02
526 88689 Trond Erik Wasa Elverum M 30-34 19:17:38 29.02
527 88690 Rolf Helgestad Elverum M 20-24 19:17:43 29.02
528 42246 Ola Burchardt M 30-34 19:17:58 29.01
529 88691 Odd E. Arnesen Skedsmo Kom.BIL M 45-49 19:18:00 29.01
529 35270 Ingolf Auestad Skedsmo Skiklubb M 45-49 19:18:00 29.01
529 87106 Per Kristiansen Ullensaker CK M 35-39 19:18:00 29.01
529 85622 Kurt Kristoffersen Skedsmo kommune BIL M 50-54 19:18:00 29.01
529 88692 Hans Erik Loftesnes Minerva M 45-49 19:18:00 29.01
529 87395 Dag Frode Nygård Skedsmo SK M 17-19 19:18:00 29.01
529 87359 Svein Westbye Post Lillestrøm M 45-49 19:18:00 29.01
529 88693 Per Westbye Post Lillestrøm M 20-24 19:18:00 29.01
529 51611 Svein Winnæss Skedsmo Kom.BIL M 40-44 19:18:00 29.01
538 64899 Kjell Engen Gjøvik CK M 30-34 19:18:02 29.01
538 85534 Geir Goffeng Oppegård IL M 45-49 19:18:02 29.01
538 88694 Magne Haugom Gjøvik CK M 35-39 19:18:02 29.01
538 87680 Harald Strandbakke Gjøvik CK M 40-44 19:18:02 29.01
542 88695 Knut Johansen Trondhjems VK M 30-34 19:18:23 29.00
543 86918 Reidar Berntsen Fasø M 45-49 19:18:29 29.00
543 87504 Bjørn Gåsvik Fasø M 30-34 19:18:29 29.00
543 88696 Ola Langholen Fasø M 35-39 19:18:29 29.00
546 88567 Tore Berg Nora Fabr. M 35-39 19:18:32 29.00
547 88697 Per Håkon Bremnes Røros M 17-19 19:18:52 28.99
547 84903 Arne Myran Røros M 25-29 19:18:52 28.99
549 88047 Jens Petter Iversen M 30-34 19:19:02 28.98
550 20812 Asbjørn Grov M 40-44 19:19:10 28.98
550 27537 Per Magne Vik Trott M 30-34 19:19:10 28.98
552 88698 Frank Olsen M 30-34 19:19:25 28.98
553 83835 Lasse Holth Oppstad IL M 35-39 19:20:02 28.96
553 84273 Tormod Holth Nilsen Oppstad IL M 30-34 19:20:02 28.96
555 88699 Christer Juhlin M 30-34 19:20:11 28.96
555 84679 Per Olof Roos M 35-39 19:20:11 28.96
555 35330 Ove Ulmar Vitsø Kyrkseterøra M 25-29 19:20:11 28.96
558 87339 Leif R. Bjørneseth M 35-39 19:20:27 28.95
559 87307 Egil Gretteberg M 35-39 19:20:53 28.94
560 87807 Øistein Lilleløkken Geoform BIL M 25-29 19:21:02 28.93
561 52462 Ole Lyder Andersen Progress IF M 40-44 19:21:22 28.93
561 87669 Hans Hægstad Marienborg M 30-34 19:21:22 28.93
561 84166 Sigmund Hirsch Olsen Progress IF M 40-44 19:21:22 28.93
564 71629 Inge Nicolaysen Karl S. M 35-39 19:21:25 28.93
565 87443 Erik Stoltenberg-Hansson Norcem BIL M 45-49 19:22:00 28.91
566 35293 Anton Brandsø Eidsvoll SK M 30-34 19:22:02 28.91
566 89943 Erik Engebretsen Eidsvoll SK M 30-34 19:22:02 28.91
566 84831 Bjørn Haugerud Sportsklubben Ceres M 35-39 19:22:02 28.91
566 85237 Arild Holtet Ullensaker CK M 30-34 19:22:02 28.91
566 67380 Bjørn Terje Kaspersen Eidsvoll SK M 40-44 19:22:02 28.91
566 35768 Trygve Martinsen Eidsvoll SK M 40-44 19:22:02 28.91
566 88104 Sven-Erik Negård Eidsvoll SK M 25-29 19:22:02 28.91
566 87436 John Borgar Svendsen Sportsklubben Ceres M 35-39 19:22:02 28.91
566 52038 Torbjørn Sæther Eidsvoll SK M 30-34 19:22:02 28.91
566 27294 Paal Thorkildsen Eidsvoll SK M 30-34 19:22:02 28.91
566 88701 Per Aanum Eidsvoll SK M 30-34 19:22:02 28.91
577 84118 Roar Holm Midt-Østerdal SK M 40-44 19:22:20 28.90
578 30093 Valentin Høie Stavanger Aftenblad M 45-49 19:22:52 28.89
578 21508 Carsten Haaland Stavanger Aftenblad M 35-39 19:22:52 28.89
580 88702 Jan Birger Moe Krigsskolen M 20-24 19:23:19 28.88
581 84588 Borgvar Berntzen Drammen CK M 40-44 19:23:25 28.88
581 84807 Birger Johansen Drammen CK M 30-34 19:23:25 28.88
583 88703 Odd Kjølstad Namdal SK M 35-39 19:23:28 28.87
584 85007 Kjell Arnesen Asker CK M 35-39 19:23:37 28.87
584 87212 Odd Eide Asker CK M 40-44 19:23:37 28.87
584 85261 Tore Syvertsen Asker CK M 35-39 19:23:37 28.87
584 85259 Bjørn Syvertsen Asker CK M 35-39 19:23:37 28.87
588 87300 Olav Grafsrønningen Elverum M 25-29 19:23:42 28.87
588 88704 Per E. Tomasgård Elverum M 17-19 19:23:42 28.87
590 88705 Svein Einarsbøl Bertel O. Steen M 25-29 19:24:01 28.86
590 88706 Gunnar Janssen Bertel O. Steen M 25-29 19:24:01 28.86
590 35923 Jan-Edvard Monsrud Bertel O. Steen M 30-34 19:24:01 28.86
593 45668 Bjørn Melgård Brevpost M 30-34 19:24:09 28.86
594 84075 Bjørn Akselsen Horten Verft B.I.L. M 30-34 19:24:26 28.85
594 45351 Sigvald Koteng Horten Verft M 45-49 19:24:26 28.85
596 88707 Annelise Olausen K 20-24 19:25:13 28.83
597 37206 Anders Hals Kongsberg IF M 17-19 19:25:21 28.83
598 88708 Ketil Horn Bærum og Omegn CK M 20-24 19:25:30 28.82
598 88709 Jarl-Otto Strømmen Bærum og Omegn CK M 17-19 19:25:30 28.82
600 84403 Erling Venæs Trondhjems VK M 40-44 19:25:42 28.82
601 85340 Guttorm Blomlie Trondhjems VK M 40-44 19:26:26 28.80
602 32112 Arne Brattabø Norheimsund M 40-44 19:28:02 28.76
603 88710 Hans Sagflaat M 40-44 19:28:06 28.76
604 88711 Ivar Mære Værnes BIL M 35-39 19:28:46 28.74
605 84416 Per Lars Brændvang Sportsklubben Rye M 50-54 19:30:02 28.71
605 88712 Eyvind Elgesem Sportsklubben Rye M 25-29 19:30:02 28.71
605 87226 William Hagen Sportsklubben Rye M 35-39 19:30:02 28.71
605 87332 Sjur Hesla Sportsklubben Rye M 20-24 19:30:02 28.71
605 74859 Anders Moe Sportsklubben Rye M 20-24 19:30:02 28.71
605 85371 Agnar Støverud Sportsklubben Rye M 40-44 19:30:02 28.71
605 87377 Jan Øivold Sportsklubben Rye M 40-44 19:30:02 28.71
612 42121 Karsten Rasmussen Båstad IL M 35-39 19:31:26 28.68
613 85499 Magne Kattem Mellbye BIL M 40-44 19:31:31 28.68
613 51387 Nils Kattem Marienborg M 40-44 19:31:31 28.68
613 88713 Olav Kjøl Marienborg M 35-39 19:31:31 28.68
613 85468 Knut Agnar Olaussen Lokdriften M 50-54 19:31:31 28.68
617 88714 Kjell Johansen Bærum og Omegn CK M 30-34 19:32:06 28.66
618 83094 Terje Rune Sætre Austrheim IL M 20-24 19:32:08 28.66
619 88715 Roy Steinar Johnsen Fenstad SK M 35-39 19:32:23 28.65
620 88716 Torstein Koller M 50-54 19:32:26 28.65
621 88717 Asbjørn Røsbak Brumunddal M 20-24 19:32:31 28.65
622 88718 Per Øyvind Hjerpaasen Eidsvoll SK M 17-19 19:33:37 28.62
623 88719 Mogens From Hansen M 25-29 19:34:15 28.61
623 45555 Bjørn Lauglo Norcem BIL M 30-34 19:34:15 28.61
625 87666 Axel Holtermann Bærum og Omegn CK M 35-39 19:34:21 28.61
625 87668 Per Nygaard-Østby Bærum og Omegn CK M 40-44 19:34:21 28.61
625 80513 Jan Kjell Sørlien Lørenskog CK M 25-29 19:34:21 28.61
628 88721 Runar Øhman IBM Klubben M 55-59 19:34:33 28.60
629 84373 Harald Bekkelund Lillehammer CK M 35-39 19:34:45 28.60
629 84380 Gunda Enget Bekkelund Lillehammer CK K 35-39 19:34:45 28.60
629 85725 Sigmund Denstad Sparebanken M 30-34 19:34:45 28.60
629 85639 Torfinn Lyng Sparebanken M 30-34 19:34:45 28.60
629 88722 Arne K. Løfgren Sparebanken M 35-39 19:34:45 28.60
634 88723 Lars Lefstad Skaun IL M 30-34 19:34:49 28.60
634 85146 Magne Lium Gauldal SK M 35-39 19:34:49 28.60
634 87573 Ivar Rekstad Skaun IL M 35-39 19:34:49 28.60
637 31569 Sigurd Syversen M 50-54 19:35:22 28.58
638 88724 Per Selnesaunet Lensvik M 40-44 19:35:51 28.57
639 82994 Bjarne Hareide M 17-19 19:36:02 28.57
640 86865 Bjørn Johansson Svanesund GIF M 30-34 19:36:31 28.55
641 88725 Kjell Talmo Trondhjems VK M 35-39 19:37:25 28.53
642 88726 Jon Møkleby SEIF M 30-34 19:37:35 28.53
643 85103 Matti Vimpari RCT M 35-39 19:38:17 28.51
644 88727 Per Øivind Elieson Siggerud IL M 20-24 19:39:51 28.47
645 88728 Harald Sangnes A/S Vegdekke BIL M 35-39 19:40:43 28.45
646 88729 John Ulven Norges Brannkasse M 45-49 19:40:53 28.45
647 84436 Skule Baard Olsen Kontor Lindbak M 40-44 19:41:13 28.44
648 34872 Åge Hjalmarsen Bodø CK M 30-34 19:41:35 28.43
649 85885 Svein Brørs M 35-39 19:41:47 28.43
649 87559 Einar Leite Ålesund Ski M 25-29 19:41:47 28.43
651 36377 Hjalmar Marthinussen G-Man M 25-29 19:41:56 28.42
652 45101 Bjørn Svendsen Mosjøen M 40-44 19:42:06 28.42
653 85793 Arnt Gulaker Oppdal IL M 30-34 19:42:15 28.42
653 84725 Harald Loe Drivdalen M 35-39 19:42:15 28.42
655 84814 Ronald Blomlie Trondhjems VK M 20-24 19:42:26 28.41
655 85132 Egil Kjølsø Nobø M 35-39 19:42:26 28.41
655 88730 Kjell Oppheim Elmotor BIL M 40-44 19:42:26 28.41
655 36802 Erik Andreas Sæther Nobø M 35-39 19:42:26 28.41
659 31712 Magne Halrynjo Hansa BIL M 35-39 19:42:43 28.40
660 88731 Asbjørn Hjelle Sortland CK M 25-29 19:42:54 28.40
660 46768 Geir Jacobsen Sortland CK M 35-39 19:42:54 28.40
660 52479 Torfinn Jonassen Sortland CK M 17-19 19:42:54 28.40
660 87714 Geir H. Kristiansen Sortland CK M 20-24 19:42:54 28.40
660 44635 Eirik Selbo Sortland CK M 25-29 19:42:54 28.40
665 87344 Aksel Høilund Hærland IL M 35-39 19:43:28 28.39
666 87512 Morten Grimstad Asker CK M 25-29 19:44:26 28.36
667 87414 Stål Knutsen Fellesbanken M 35-39 19:45:01 28.35
668 88213 Ole Jonny Karlstad DnC BIL M 35-39 19:45:29 28.34
668 88732 Levis Silvano Pra Rig Freiburg M 40-44 19:45:29 28.34
670 88135 Roar Fremstad Televerket M 30-34 19:45:31 28.34
671 84339 Kjell Olav Bollum Feiring IL M 20-24 19:45:54 28.33
671 84327 Håkon Stefferud M 35-39 19:45:54 28.33
671 70162 Einar Tosterud Feiring IL M 40-44 19:45:54 28.33
674 79274 Morten Berner Bærum og Omegn CK M 35-39 19:46:36 28.31
674 83833 Gunnar Elvsveen Bærum og Omegn CK M 25-29 19:46:36 28.31
674 88733 Knut Innseth Bærum og Omegn CK M 35-39 19:46:36 28.31
674 84754 Jan A. Isaksen Bærum og Omegn CK M 35-39 19:46:36 28.31
674 87363 Rune Stensby Bærum og Omegn CK M 30-34 19:46:36 28.31
679 87325 Atle Karlung M 25-29 19:47:37 28.29
679 40590 Arne Mikkelsen NTHI M 25-29 19:47:37 28.29
681 84009 Per Rinde NPC BIL M 30-34 19:48:02 28.28
682 84408 Rolf Stokke IL Stjørdals-Blink M 45-49 19:48:26 28.27
683 87240 Arvid Bakkene Randsfjord CK M 35-39 19:49:47 28.24
684 85049 Asbjørn Møllegaard Electr. Bureau M 35-39 19:49:58 28.23
685 87389 Erold Lidholm Tibro CK M 40-44 19:50:21 28.22
686 88734 Nils H. Bjørkavåg Rauma SK M 20-24 19:50:31 28.22
686 87948 Egil Dilkestad Rauma SK M 20-24 19:50:31 28.22
686 88735 Kjell Foss Prinsen IL M 30-34 19:50:31 28.22
686 87371 Jan Meringdal Rauma SK M 30-34 19:50:31 28.22
686 88737 Knut-Helge Skare M 17-19 19:50:31 28.22
686 88738 Lars Stenerud Rauma SK M 17-19 19:50:31 28.22
686 85653 Odd Magne Talberg Rauma SK M 35-39 19:50:31 28.22
693 87058 Kolbjørn Hagen Sjetne IL M 35-39 19:50:38 28.22
693 88739 Harald Svendsrud M 20-24 19:50:38 28.22
695 88740 Alf Gjølga M 35-39 19:50:53 28.21
696 84269 Willy Lorentzen Bækkelaget M 65-69 19:50:54 28.21
697 88741 Steinar Bringaker Asker CK M 30-34 19:51:45 28.19
698 87304 John Bjørseth Bingsfoss SK M 35-39 19:51:58 28.18
699 88742 Jarl Solligård Orkla CK M 25-29 19:52:06 28.18
700 24494 Jone Hognestad Sandnes SK M 30-34 19:52:52 28.16
700 27714 Randulf Sirevåg Sandnes SK M 30-34 19:52:52 28.16
700 20198 Andreas Soma Sandnes SK M 35-39 19:52:52 28.16
703 83944 Ola Bjerke Bingsfoss SK M 35-39 19:53:58 28.14
703 84572 Tore Møllegaard Rånåsfoss M 35-39 19:53:58 28.14
705 47172 Sverre Jomar Flatmo Skrautvål M 20-24 19:55:18 28.11
705 51557 Einar Myrheim Skrautvål M 30-34 19:55:18 28.11
705 88743 Arne Ødegård Røn IL M 30-34 19:55:18 28.11
708 70056 Lars Wardenær Indremosjon M 25-29 19:55:34 28.10
709 43031 Kåre Trevor Gjendem Mo IL M 30-34 19:56:06 28.09
710 85422 Johnny Edvardsen M 25-29 19:56:32 28.08
711 87930 Bjørn Erik Larsen Bygg Element M 30-34 19:57:09 28.06
712 71920 Rune Fyllingen Fyllingen M 35-39 19:57:54 28.04
712 78940 Tor Grytten Bergen CK M 35-39 19:57:54 28.04
712 65899 Rune Gulbrandsen Fana IL Mix Tandem 19:57:54 28.04
712 51331 Jørn Bjarne Johansen Lødingen M 25-29 19:57:54 28.04
712 82973 Britt Marion Nonås Fana CK Mix Tandem 19:57:54 28.04
717 23578 Ingebret Andersen Nærbø SK M 35-39 19:58:15 28.04
717 23161 Harry Danielsen Nærbø SK M 30-34 19:58:15 28.04
717 24594 Jostein Gravdal Nærbø SK M 30-34 19:58:15 28.04
717 20618 Arne Gravdal Nærbø SK M 30-34 19:58:15 28.04
717 20497 Arild Grude Nærbø SK M 30-34 19:58:15 28.04
717 21879 Einar Godtfred Lode Nærbø SK M 30-34 19:58:15 28.04
717 20673 Arnfinn Salte Nærbø SK M 30-34 19:58:15 28.04
717 20755 Arvid Vigre Nærbø SK M 35-39 19:58:15 28.04
725 88744 Sigbjørn Gaasø Ankerløkken M 30-34 19:58:26 28.03
725 88745 Kåre Martinsen Hamar BIL M 45-49 19:58:26 28.03
725 87239 Åge Nerhagen Ottestad IL M 30-34 19:58:26 28.03
725 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar BIL M 35-39 19:58:26 28.03
729 83951 Rolf Michelsen Byaasen Skiklubb M 30-34 19:59:22 28.01
729 83930 Jorulf N. Storbekken Hamar Skiklubb M 55-59 19:59:22 28.01
731 86574 Einar Josef Berger OPIL M 45-49 19:59:56 28.00
731 84589 Per Ivar Borseth OPIL M 35-39 19:59:56 28.00
731 88746 Jonny Dalbakk OPIL M 25-29 19:59:56 28.00
731 84594 Thorbjørn Jokstad OPIL M 30-34 19:59:56 28.00
731 84596 Jostein Aasen OPIL M 35-39 19:59:56 28.00
736 84048 Per Johansson Kværner Engineering M 40-44 20:00:21 27.99
737 86321 Roy Vollebekk Hærland IL M 30-34 20:00:36 27.98
738 87286 Svein Grønvoll Bodø CK M 55-59 20:01:18 27.96
739 84635 Sigmund Trøan Midt-Østerdal SK M 45-49 20:02:21 27.94
739 87238 Dag Tunaal Trondheim Symf.Ork. M 35-39 20:02:21 27.94
741 88747 Jan Rotegaard Flesberg IL M 35-39 20:03:32 27.91
742 87253 Olav Kaalhus Radiumhospitalet M 45-49 20:03:49 27.91
743 88748 Leif Carl Christensen M 35-39 20:03:54 27.90
744 27774 Reidar Halvorsrud Ullensaker M 17-19 20:03:56 27.90
745 88749 Terje M. Husby Orkla CK M 35-39 20:04:36 27.89
746 88750 Stein-Arne Flovik Skogn IL M 17-19 20:04:53 27.88
746 85455 Jan Edvin Letnes Skogn IL M 30-34 20:04:53 27.88
746 85456 Svenn Skjerve Skogn IL M 40-44 20:04:53 27.88
746 88751 Reidar Svengård Skogn IL M 35-39 20:04:53 27.88
750 87306 Kjell Sørensen Merkantildata M 25-29 20:05:13 27.87
751 52094 Jarle Buczek M 20-24 20:05:56 27.86
752 70343 Bjørn Lyseggen Brevpost M 35-39 20:06:02 27.85
753 87283 Hans Antonsen M 25-29 20:06:21 27.85
754 85310 Rolf Akselsen Televerket M 30-34 20:06:26 27.85
754 88752 Roar Andresen Sportsklubben Ceres M 35-39 20:06:26 27.85
754 47402 Knut Ole Eliesen Televerket M 30-34 20:06:26 27.85
754 87404 Knut Førland Bleiker Videregående Skole M 35-39 20:06:26 27.85
754 131718 Harald Indrebø Sunndal Verk M 35-39 20:06:26 27.85
754 88753 Jermann Veum STK BIL M 35-39 20:06:26 27.85
760 87642 Stig G. I. Svensson M 35-39 20:06:37 27.84
761 88754 Terje Finnsveen Vinstra IL M 35-39 20:06:52 27.84
761 25959 Magne Haugen Vinstra IL M 30-34 20:06:52 27.84
761 88755 Svein Haverstadløkken Vivestad IF M 25-29 20:06:52 27.84
761 88756 Oddgeir Ravneberg Vinstra IL M 30-34 20:06:52 27.84
761 88757 Åge Tøftestuen Vinstra IL M 30-34 20:06:52 27.84
766 84423 Ola Tolgensbakk Stangelærerne M 65-69 20:07:09 27.83
767 87811 Hans Olimb Gjøvik Tsil M 20-24 20:08:57 27.79
768 88758 Geir Lynne Oppegård IL M 17-19 20:09:05 27.78
769 88759 Kjell Hansen IBM Klubben M 40-44 20:09:33 27.77
770 88760 Thor Erik Messel OMTK M 17-19 20:09:39 27.77
771 41317 Egil Bråten IK Hero M 40-44 20:10:02 27.76
772 84813 Henning Audin Sportsklubben Rye M 30-34 20:10:06 27.76
773 88761 Terje O. Gunnarsrud Norske Skog M 30-34 20:10:21 27.76
774 84597 Finn Sture Samsjø Ranheim IL M 40-44 20:11:01 27.74
775 88762 Stefan Nilsson M 25-29 20:12:53 27.70
776 85556 Per Olav Derbakk Aftenposten M 40-44 20:13:56 27.67
776 91245 Bjørn Ruud Aftenposten M 25-29 20:13:56 27.67
778 36364 Jan Dekko Solberg SK M 25-29 20:15:00 27.65
779 85614 Stig Rusten Savalen M 35-39 20:15:18 27.64
780 85226 Steinar Høsøien Norsk Kabel M 45-49 20:17:00 27.60
781 30836 Stein Kjetil Hefte M 20-24 20:18:26 27.57
781 27946 Rolf Nord M 35-39 20:18:26 27.57
781 29124 Terje Nord M 35-39 20:18:26 27.57
784 88764 Ole Kr. Karlsen Tønsberg CK M 25-29 20:19:37 27.54
785 84195 Ole Bakke Gjensidige M 35-39 20:20:14 27.53
786 88765 Annar Foss-Pedersen Oppegård IL M 30-34 20:20:47 27.52
787 85098 Trond Kolaas IL Sverre M 40-44 20:20:53 27.52
788 87518 Ove Sørlien Brumunddal M 20-24 20:21:18 27.51
789 84722 Olav Korsen Gjøvik CK M 35-39 20:21:25 27.50
790 84298 Harald Myrholt Trondhjems VK M 30-34 20:21:38 27.50
791 87319 Sverre Skamferseter Hamar BIL M 55-59 20:22:21 27.48
792 87484 Brita Røed Drammen Politi K 30-34 20:22:26 27.48
793 85539 Thorstein Mevik Trondheim Politi M 45-49 20:22:42 27.48
794 46098 Arild Pettersen Rolvsøy IL M 35-39 20:23:29 27.46
795 87471 Benny Gerhard M 35-39 20:23:37 27.45
796 85423 Bjørn Audum Lørenskog CK M 40-44 20:23:56 27.45
796 97711 Roger Gundersen Lørenskog CK M 30-34 20:23:56 27.45
796 67190 Ali Moh Freia BIL M 40-44 20:23:56 27.45
799 85388 Irma Haatio Malmin URH K 30-34 20:24:19 27.44
799 45024 Mikko Palo Malm M 20-24 20:24:19 27.44
801 24989 Kjell Sand Trondhjems VK M 35-39 20:24:29 27.44
802 87316 Håkon Kleven Orkla CK M 50-54 20:24:51 27.43
803 85245 Bjarne Holm Andebu IL M 45-49 20:25:13 27.42
804 52157 Edvin Kveum Ullensaker CK M 30-34 20:25:50 27.40
805 88767 Egil Inngjerdingen M 35-39 20:25:56 27.40
806 47101 John Sverre Hellesen Flora CK M 35-39 20:26:08 27.40
807 88768 Rune Djerv M 30-34 20:27:34 27.37
808 88769 Bent Harding Jensen RCRM M 35-39 20:27:37 27.37
809 85494 Ståle Andreassen Hamar BIL M 35-39 20:28:17 27.35
809 44269 Bjørn Henning Johansen Hamar BIL M 35-39 20:28:17 27.35
809 87723 Tom Nebell Hamar BIL M 35-39 20:28:17 27.35
812 85484 Henry Engen Rauma SK M 25-29 20:30:19 27.31
812 122246 Ivar Hansen M 20-24 20:30:19 27.31
814 88770 Gerhard Prøsch JIL Grorud M 40-44 20:30:46 27.30
815 88771 Anders Johan Bøen IL Skarphedin M 30-34 20:30:55 27.29
815 88772 Svein Børte IL Skarphedin M 25-29 20:30:55 27.29
815 88773 Arnt Lund IL Skarphedin M 30-34 20:30:55 27.29
818 84637 Egil Sagstuen Gjøvik CK M 55-59 20:31:26 27.28
818 83907 Arne Wollan Gjøvik CK M 60-64 20:31:26 27.28
820 87961 Jørn Fredrik Andersen Posten BIL M 25-29 20:31:35 27.28
821 87613 Torgeir Kroken Ringerike SK M 35-39 20:31:49 27.27
822 84167 Bjørn Knudsen Mosjøen M 40-44 20:32:06 27.27
823 84371 Ove Nyseth Hadeland CK M 30-34 20:32:28 27.26
824 88774 Reidar Julien Kongsv. Kbir. M 25-29 20:32:52 27.25
824 88775 Bjørn Snare Kongsv. Kbir. M 20-24 20:32:52 27.25
826 88776 Knut A. Olsen Ullensaker CK M 35-39 20:33:25 27.24
827 87843 Frode Johansen Hamar BIL M 20-24 20:33:42 27.23
828 85270 Olaf Morten Jensen Horten SK M 55-59 20:35:56 27.18
829 88777 Freider Fiskum BIL Aker Verdal M 30-34 20:36:36 27.17
830 87944 Jonny Bøkseth Trondhjems VK M 20-24 20:37:13 27.15
831 67111 Berge Hjørungnes Spjelkavik M 35-39 20:37:46 27.14
832 86023 Svein-Erik Rambø Granfos BIL M 30-34 20:37:56 27.14
833 63048 Bjørn Tronstad Bærum og Omegn CK M 40-44 20:38:00 27.14
834 88778 Einar Borgersrud Hamar BIL M 35-39 20:38:06 27.13
834 84550 Stein Arild Græsholt Sos.Etaters IF M 25-29 20:38:06 27.13
836 88779 Agnar Berle Brumunddal M 40-44 20:38:21 27.13
836 87468 Bjørn Nybakken Brumunddal M 30-34 20:38:21 27.13
836 88780 Kjell Snarud Brumunddal M 30-34 20:38:21 27.13
839 32130 Reidar Høgseth Eidsvoll SK M 35-39 20:38:58 27.11
840 84435 Ola Storli Løseth Troll M 25-29 20:39:01 27.11
840 87786 Olav Storli Ulvund NTHI M 20-24 20:39:01 27.11
842 84056 Johnny Sørli Norsk Jernverk M 35-39 20:39:02 27.11
842 87645 Harald Sørli Thune - Eureka M 35-39 20:39:02 27.11
844 84458 Oddvar Johansen Norsk Kabel M 40-44 20:39:28 27.10
845 88781 Lars Bengtsson M 30-34 20:39:49 27.10
846 88782 Svein Syversen TRI M 50-54 20:39:54 27.09
847 87686 Jon Bekkevold Brumunddal M 30-34 20:40:21 27.08
847 85605 Kjell Baardseth Brumunddal M 40-44 20:40:21 27.08
847 87469 Svein Lillehovde Brumunddal M 40-44 20:40:21 27.08
847 88783 Jens R. Myhra Drammen CK M 35-39 20:40:21 27.08
847 88020 Arne-Henrik Sandnes Brumunddal M 20-24 20:40:21 27.08
847 85051 Svein Erik Østreng Bingsfoss SK M 35-39 20:40:21 27.08
853 88784 Odd Arne Beisvåg Namdal SK M 20-24 20:40:36 27.08
853 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 35-39 20:40:36 27.08
853 87764 Jan Arve Homstad Namdal SK M 30-34 20:40:36 27.08
853 45737 Svein Vike Namdal SK M 30-34 20:40:36 27.08
857 88118 Per Erik Johansen Lørenskog CK M 40-44 20:41:08 27.07
858 88785 Morten Møllegaard Bingsfoss SK M 20-24 20:41:46 27.05
859 52308 Åge Morten Tangen Ullensaker M 25-29 20:42:21 27.04
860 85836 Stig Wemundstad Trondhjems VK M 25-29 20:42:25 27.04
861 88786 Øyvind Wollan IK Hero M 25-29 20:42:26 27.04
862 87594 Stein Olav Hohle M 30-34 20:43:01 27.03
863 88787 Terje Nilsen Sportsklubben Ceres M 25-29 20:43:29 27.02
864 85576 Alf Skjærstad Ha-Jo BIL M 40-44 20:43:30 27.02
864 88788 Omund Vidal Ha-Jo BIL M 30-34 20:43:30 27.02
866 85384 Kjell Gulbrandsen Bingsfoss SK M 40-44 20:44:10 27.00
866 47547 Johnny Jørgenvåg Bingsfoss SK M 30-34 20:44:10 27.00
866 83966 Dagfinn Nes Bingsfoss SK M 35-39 20:44:10 27.00
866 88789 Lyder Skaug Bingsfoss SK M 45-49 20:44:10 27.00
870 86325 Sven Erik Mølstad Lillehammer CK M 45-49 20:44:21 27.00
871 88790 Sven Åge Mailund Andebu IL M 25-29 20:44:42 26.99
872 84049 Kjell Kristiansen Park og Idrett M 35-39 20:45:14 26.98
872 83986 Sindre Øversjøen Skeid M 25-29 20:45:14 26.98
872 83985 Arild Øversjøen Skeid M 40-44 20:45:14 26.98
875 84628 Magnus Betten Ullensaker CK M 35-39 20:46:21 26.95
875 84353 Per Chr. Bjørnæs Ullensaker CK M 40-44 20:46:21 26.95
875 87511 Jan Gustavsen Ullensaker M 25-29 20:46:21 26.95
875 88791 Morten C. Jensen Ullensaker M 25-29 20:46:21 26.95
875 87198 Aage Lauritzen Ullensaker CK M 35-39 20:46:21 26.95
875 85545 Ole Jonny Omdahl Ullensaker CK M 35-39 20:46:21 26.95
875 84360 Ottar Kjetil Starheim Ullensaker CK M 40-44 20:46:21 26.95
875 84307 Ketil Torp Ullensaker CK M 30-34 20:46:21 26.95
875 83956 Håvard Uhlen Ullensaker CK M 40-44 20:46:21 26.95
875 85550 Arild Ullersmo Ullensaker CK M 40-44 20:46:21 26.95
875 50315 Terje Wangen Ullensaker CK M 30-34 20:46:21 26.95
886 87687 Storm Grøndahl Brumunddal M 35-39 20:46:36 26.95
887 85658 Hans Kristian Grindaker Lillehammer CK M 55-59 20:47:41 26.92
887 84675 Gunnvald Kindem Lillehammer CK M 60-64 20:47:41 26.92
889 87441 Leif Brennhovd Eiker CK M 30-34 20:48:10 26.91
889 85321 Jens Burud Eiker CK M 35-39 20:48:10 26.91
889 87308 Steinar Hunnestad Eiker CK M 30-34 20:48:10 26.91
889 87640 Ketil Håvard Lie Eiker CK M 50-54 20:48:10 26.91
889 24003 Jan Odd Nordli Eiker CK M 40-44 20:48:10 26.91
889 88793 Vidar Aadalen Eiker CK M 30-34 20:48:10 26.91
895 88794 Asbjørn Tevik Gjelleråsen IF M 45-49 20:48:12 26.91
896 88795 Hallstein Bugge M 20-24 20:49:10 26.89
896 88796 Edvin Tiset M 20-24 20:49:10 26.89
898 72068 Rune Brakstad M 17-19 20:49:11 26.89
899 88797 Arild Lorang Helstrup Eiker CK M 40-44 20:49:22 26.89
900 84999 Rolf Hoel IK Hero M 45-49 20:49:33 26.88
901 69881 Kjell Østhus J. Evensen M 40-44 20:49:46 26.88
902 85449 Kjell Sekkenes Clue Z M 45-49 20:49:49 26.88
903 88798 Karsten Olsen Rutebilforb. M 35-39 20:50:21 26.87
904 85284 Finn Hornberg Hamar BIL M 50-54 20:50:29 26.86
905 87879 Jan Gausemel Østre Slidre M 35-39 20:51:02 26.85
906 33750 Jørgen Skjeret I.L. Bjørn M 25-29 20:51:14 26.85
907 88799 Fridtjof Krogh Trondhjems VK M 35-39 20:51:34 26.84
908 82560 Magne Aanonsen Brevpost IL M 50-54 20:52:06 26.83
909 88424 Arve Grøttland NTHI M 25-29 20:52:21 26.82
909 88800 Tore Miøen NTHI M 25-29 20:52:21 26.82
909 88801 Atle Nørstebø NTHI M 25-29 20:52:21 26.82
909 84055 Sidsel Owren NTHI K 20-24 20:52:21 26.82
909 88802 Geir Owren NTHI M 25-29 20:52:21 26.82
909 88803 Per C. Smith NTHI M 20-24 20:52:21 26.82
915 85997 Einar Hunstad Forenede Forsikring M 40-44 20:53:49 26.79
916 36131 Ronald Clausen M 35-39 20:54:00 26.79
917 45301 Halvor Driveklepp Kyrkseterøra M 40-44 20:54:10 26.79
917 42550 Bjørn Horsberg Kyrkseterøra M 25-29 20:54:10 26.79
919 43664 Torstein Skard Tandberg Data M 35-39 20:54:11 26.79
920 87551 Jan Pettersson Halden CK M 35-39 20:55:13 26.76
921 64128 Bjørn Roar Stenhaug Vallset IL M 20-24 20:55:56 26.75
922 88804 Steinar Sjøli Rånåsfoss M 25-29 20:56:21 26.74
923 86570 Bjørn Inge Soligard Voss SK M 30-34 20:57:37 26.71
923 31633 Olav Søtvik Voss SK M 17-19 20:57:37 26.71
925 88805 Lasse Gallefoss LFK M 20-24 20:57:42 26.71
925 88162 Erik Liland Asea IF M 20-24 20:57:42 26.71
927 84181 Knut Larssen Britannia M 40-44 20:57:49 26.71
928 34918 Arild Brekke NIFS M 30-34 20:58:21 26.70
928 86862 Karl Sigurd Fredriksen NIFS M 30-34 20:58:21 26.70
928 84394 Sam Stangvik Trønderveteraner M 65-69 20:58:21 26.70
931 88806 Steinar Øyen M 25-29 20:59:21 26.68
932 88807 Svein Arild Sørensen Kreditkassen M 30-34 20:59:22 26.68
933 87417 Olaf Eggen Trondhjems VK M 35-39 20:59:34 26.67
934 88808 Tore Martin Bernhardsen Lillehammer CK M 35-39 21:00:16 26.66
934 88809 Asbjørn Blekkan Lillehammer CK M 40-44 21:00:16 26.66
934 37212 John Nårud Lillehammer CK M 35-39 21:00:16 26.66
937 47453 Svein Arne Hoff Asker CK M 30-34 21:00:17 26.66
937 85172 Øivind Løtveit IØ 1 M 20-24 21:00:17 26.66
939 84419 Fredrik Leibnitz IK Hero M 45-49 21:00:21 26.65
940 88810 Jens Helbro RCRM M 40-44 21:01:14 26.64
941 88811 Kjell Erik Nylund M 45-49 21:01:49 26.62
942 88812 Gaustad Jan VG M 45-49 21:02:34 26.61
943 84000 Rolf Aurlund Gjøvik CK M 40-44 21:02:54 26.60
944 84796 Ernst Jørgensen R.Evensen M 25-29 21:03:30 26.59
945 85873 Øyvind Myhre IBM Klubben M 35-39 21:04:46 26.56
946 88813 Niels-Ivar Sørensen M 30-34 21:04:51 26.56
947 71182 Egil Pettersen Ullensaker CK M 40-44 21:05:14 26.55
948 88008 Kjell Dahl Andebu IL M 25-29 21:06:36 26.52
949 87874 Finn O. Stange Horten Verft M 45-49 21:07:18 26.51
950 88814 Ole S. Ohland Kjeller Fly M 30-34 21:07:47 26.50
951 85337 Willy Frogner Br. Davidsen M 25-29 21:08:08 26.49
951 88815 Per Erik Ingjer M 30-34 21:08:08 26.49
953 84868 Paul Lothar Leibnitz OBOS BIL M 40-44 21:08:47 26.48
954 88816 Gerhard Ruetschlin Rig Freiburg M 40-44 21:08:57 26.47
954 88817 Kurt Schwald Rig Freiburg M 35-39 21:08:57 26.47
956 54176 Terje Hildeng Arbeiderbladet M 35-39 21:10:06 26.45
956 86068 Hans Petter Pedersen Arbeiderbladet M 20-24 21:10:06 26.45
958 88818 Ole Kristian Aarstad Ullensaker CK M 35-39 21:10:58 26.43
959 84157 Sigurd Allern Sportsklubben Rye M 35-39 21:11:01 26.43
959 45232 Arve Brevik Sportsklubben Rye M 40-44 21:11:01 26.43
959 87759 Elin Bråten Sportsklubben Rye K 30-34 21:11:01 26.43
959 85147 Tor Bråten Sportsklubben Rye M 35-39 21:11:01 26.43
959 88819 Anne-Brit Bøe Sportsklubben Rye K 20-24 21:11:01 26.43
959 88820 Anne-Sofie Eriksen Sportsklubben Rye K 35-39 21:11:01 26.43
959 88821 Knut Furu Sportsklubben Rye M 55-59 21:11:01 26.43
959 85775 Petter Færevaag Sportsklubben Rye M 25-29 21:11:01 26.43
959 86003 Rolf Holm Sportsklubben Rye M 30-34 21:11:01 26.43
959 88822 Petter Haagensen Sportsklubben Rye M 25-29 21:11:01 26.43
959 83877 Mikkel Kardel Sportsklubben Rye M 45-49 21:11:01 26.43
959 88823 Kristin Kardel Sportsklubben Rye K 35-39 21:11:01 26.43
959 42264 Anne Marie Brinch Lund Sportsklubben Rye K 35-39 21:11:01 26.43
959 87915 Magne Reitan Sportsklubben Rye M 25-29 21:11:01 26.43
959 46067 Arvid Rødsand Sportsklubben Rye M 35-39 21:11:01 26.43
959 88824 Geir Solheim Sportsklubben Rye M 25-29 21:11:01 26.43
959 87774 Erik S. Steffensen Sportsklubben Rye M 45-49 21:11:01 26.43
959 84615 Marit Sæbu Sportsklubben Rye K 30-34 21:11:01 26.43
959 88825 Åse Fergus Tharan Sportsklubben Rye K 17-19 21:11:01 26.43
959 87376 Solveig Tingulstad Sportsklubben Rye K 25-29 21:11:01 26.43
979 88826 Ulf Sverresvold Bodø CK M 35-39 21:11:12 26.43
980 64048 Torgeir Urdal Rjukan SK M 17-19 21:11:56 26.41
981 87531 Tore Jon Råmundal IBM Klubben M 25-29 21:12:06 26.41
981 87532 Morten Østby-Deglum IBM Klubben M 25-29 21:12:06 26.41
983 84605 Åse Gjerde Mosvik IF K 45-49 21:12:11 26.41
984 84632 Guttorm Helgeton Ranheim Kra M 45-49 21:12:13 26.41
985 30145 Vidar Kjønsberg M 25-29 21:12:27 26.40
986 84496 Magne Moen IK Hero M 40-44 21:12:47 26.39
987 87149 John Stephen Skjøstad Sportsklubben Rye M 25-29 21:13:01 26.39
987 85228 Tor Wike Sportsklubben Rye M 30-34 21:13:01 26.39
989 88827 Rolf Johansen IK Hero M 50-54 21:14:08 26.37
990 85978 Helge Iversen Trondhjems VK M 35-39 21:14:20 26.36
991 31611 Dag Søtvik Voss SK M 17-19 21:14:34 26.36
992 88828 Tor Otto Paalsrud Ullensaker M 25-29 21:15:18 26.34
993 20084 Alf Aage Sandbakk Vaaler IF M 20-24 21:16:46 26.31
994 88829 Leif Lindås Ullensaker CK M 35-39 21:16:58 26.31
994 88830 Rolf Strand Ullensaker CK M 70 + 21:16:58 26.31
994 87427 Ola Sæther Ullensaker CK M 70 + 21:16:58 26.31
997 85551 Bjørn Steinar Haagenrud Bingsfoss SK M 40-44 21:17:21 26.30
998 88832 Sten Asplund Club Z M 40-44 21:17:31 26.30
998 88833 Kurt Holm Club Z M 30-34 21:17:31 26.30
998 88834 Kjell Magnusson Club Z M 30-34 21:17:31 26.30

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 26.06.1982
Distanse: 560.00 KM
Snittfart: 23.35 Km/t
Snittid: 23:58:37
Antall deltakere: 2954

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen