Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1984

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 30624 Tom Martin Biseth Tønsberg CK M 35-39 14:16:04 37.84
1 49082 Stein Bråthen Glåmdal SK M 30-34 14:16:04 37.84
1 45437 Wim Hofstede Bingsfoss SK M 25-29 14:16:04 37.84
4 52478 Knut Kvernerud Nittedal CK M 40-44 14:27:15 37.35
5 65349 Tron Ihler IF Frøy M 25-29 14:32:16 37.14
5 86448 Gunnar Herbert Larsen Sarpsborg SK M 35-39 14:32:16 37.14
5 84997 Tom Øivind Larsen Bærum og Omegn CK M 30-34 14:32:16 37.14
5 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 30-34 14:32:16 37.14
5 85065 Henry Vetås Nittedal CK M 35-39 14:32:16 37.14
10 47549 Asbjørn Næss Gauldal SK M 40-44 14:48:46 36.45
11 43301 Bjørn Enok Klev Bingsfoss SK M 30-34 14:52:34 36.29
12 23486 Hjalmar Duklæt Trondhjems VK M 35-39 15:24:30 35.04
13 45273 Edgar Wisløff Barnevogncentral M 30-34 15:26:25 34.97
14 88634 Olav Glanås Elverum IL S.Gr M 30-34 15:28:25 34.89
15 97701 Jan Håkon Borge Nestlé-Findus M 40-44 15:30:39 34.81
15 26462 Nils Bratberg Trondhjems VK M 25-29 15:30:39 34.81
15 30615 Magnar Flaa Birkenes IL M 20-24 15:30:39 34.81
18 88755 Svein Haverstadløkken Lågen CK M 30-34 15:30:55 34.80
19 75443 Ketil E. Johansen Fana IL M 20-24 15:33:56 34.69
20 85666 Kjell Amundsen Trondhjems VK M 35-39 15:35:09 34.64
20 35601 Ola Kristian Berg Orkla CK M 45-49 15:35:09 34.64
20 80330 Paal Berg IL Reima M 30-34 15:35:09 34.64
20 84490 Halvard Berg Gerh. Schønnings BIL M 40-44 15:35:09 34.64
20 88583 Odd Berg Vestbyen IL M 60-64 15:35:09 34.64
20 87130 Geir Fossum Byggteknikk M 30-34 15:35:09 34.64
20 84449 Oddmund Fuglem Trondhjems VK M 40-44 15:35:09 34.64
20 122657 Rolf Hansen Trondhjems VK M 35-39 15:35:09 34.64
20 88607 Øyvind Holte Forretningsbanken M 35-39 15:35:09 34.64
20 62710 Arne-Evald Johansen Trondhjems VK M 30-34 15:35:09 34.64
20 87550 Jostein Kjøren Egge IL M 25-29 15:35:09 34.64
20 72022 Ingvar Leksen Trondhjems VK M 25-29 15:35:09 34.64
20 87201 Leif Lien IGP A/S Trondheim M 35-39 15:35:09 34.64
20 87137 Åge Sivertsen Vegvesenet M 35-39 15:35:09 34.64
20 84352 Aage Weiby Strøm Gauldal SK M 25-29 15:35:09 34.64
20 88725 Kjell Talmo Trondhjems VK M 35-39 15:35:09 34.64
20 84492 Per Wangen M 30-34 15:35:09 34.64
20 84489 Jørn Aas Ajungilak M 30-34 15:35:09 34.64
38 31091 Kjell Tore Andersen Vestlandsbanken BIL M 30-34 15:36:44 34.58
38 71776 Birger Asmervik Vestlandsbanken BIL M 35-39 15:36:44 34.58
38 31075 Rune Bergesen Vestlandsbanken BIL M 35-39 15:36:44 34.58
38 20623 Arne Eidsheim Vestlandsbanken BIL M 35-39 15:36:44 34.58
38 82957 Birger Hammerås Vestlandsbanken BIL M 35-39 15:36:44 34.58
38 27440 Per Haaland Vestlandsbanken BIL M 35-39 15:36:44 34.58
38 82956 John Ivar Johansson Vestlandsbanken BIL M 30-34 15:36:44 34.58
38 31022 Rune Landsvik Vestlandsbanken BIL M 30-34 15:36:44 34.58
38 37626 Svein-Erik Laukli Vestlandsbanken BIL M 35-39 15:36:44 34.58
38 82959 Robert Monsen Vestlandsbanken BIL M 35-39 15:36:44 34.58
38 31636 Fred A. Pettersen Bergensporv M 35-39 15:36:44 34.58
38 82866 Svend Åge Thorsen Vestlandsbanken BIL M 30-34 15:36:44 34.58
50 85276 Magne Bjørnstad Gauldal SK M 20-24 15:39:47 34.47
51 85218 Svein Hagenes Sportsklubben Rye M 35-39 15:41:33 34.41
51 85408 Tønnes Ore Sportsklubben Rye M 35-39 15:41:33 34.41
53 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 25-29 15:41:38 34.40
53 83889 Reidar Fjøsne Sportsklubben Rye M 35-39 15:41:38 34.40
53 88612 Ottar Friborg Sportsklubben Rye M 35-39 15:41:38 34.40
53 68533 Terje Haugen Sportsklubben Rye M 40-44 15:41:38 34.40
53 83853 Hans Erik Korsbøen Sportsklubben Rye M 35-39 15:41:38 34.40
53 40954 Bjørn Åge Norheim Sportsklubben Rye M 40-44 15:41:38 34.40
53 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 45-49 15:41:38 34.40
53 79652 Vidar Sværen Sportsklubben Rye M 35-39 15:41:38 34.40
61 87167 Gudbrand Skraastad Hamar Skiklubb M 35-39 15:47:08 34.20
62 91250 Henning Olberg Vassfjellet Skis M 40-44 15:47:38 34.19
62 85183 Jan Agnar Onsøien Autronica BIL M 30-34 15:47:38 34.19
62 87397 Stein Pettersen Trondheim Brannvesen M 40-44 15:47:38 34.19
62 83856 Dag Slagstad NIFS M 35-39 15:47:38 34.19
66 84550 Stein Arild Græsholt Sportsklubben Rye M 30-34 15:48:53 34.14
67 90471 Kim Fjelstad Bækkelagets Sp.Klubb M 20-24 15:49:09 34.13
68 89967 Thor Gunnar Bakke Asker CK M 30-34 15:52:16 34.02
68 88595 Hans Petter Hellmann Asker CK M 30-34 15:52:16 34.02
68 84967 Bengt Arild Nilsen Asker CK M 30-34 15:52:16 34.02
68 35059 Gabriel Tjørn Asker CK M 25-29 15:52:16 34.02
72 84025 Arnt Solberg Forretningsbanken M 30-34 15:52:59 33.99
73 84414 Thor Mellum Norske Skog BIL M 50-54 15:53:33 33.97
74 89951 Knut Amund Bakken Grue IL M 30-34 15:53:38 33.97
75 84094 Gunnar Ellefsen Follo SK M 45-49 15:55:20 33.91
75 65157 Thor Svendsen Follo SK M 30-34 15:55:20 33.91
77 87165 Arild Havik Brumunddal SK M 35-39 15:56:26 33.87
77 87171 Simen Nysveen Brumunddal SK M 20-24 15:56:26 33.87
77 91251 Kjell Storerud Brumunddal SK M 25-29 15:56:26 33.87
77 90038 Stein Eldar Ødegaard Brumunddal SK M 30-34 15:56:26 33.87
81 84203 Øystein Otterlei Britannia M 40-44 15:57:13 33.84
82 91252 Erik Røsbak Brumunddal SK M 35-39 15:57:36 33.83
83 83904 Kai Normann Andersen Rauf. og Omegn M 35-39 15:58:38 33.79
83 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 30-34 15:58:38 33.79
83 69034 Arild Bryntesen Halden CK M 35-39 15:58:38 33.79
83 47716 Johnny Ihlen IF Frøy M 25-29 15:58:38 33.79
83 88570 Roald Normo Mosal BIL M 45-49 15:58:38 33.79
83 52308 Åge Morten Tangen Ullensaker CK M 30-34 15:58:38 33.79
89 84310 Rune Wilberg Folldal IL M 25-29 15:59:33 33.76
90 88717 Asbjørn Røsbak Brumunddal SK M 20-24 16:02:36 33.65
91 91253 Bjørn E. Eide Øystre Slidre M 25-29 16:02:43 33.65
92 30289 Leif Grimstveit NIFS M 35-39 16:03:09 33.63
93 83972 Ørnulf Samuelsen OPIL M 40-44 16:04:15 33.60
94 51387 Nils Kattem Marienborg BIL M 45-49 16:08:43 33.44
95 70167 Ola Amundsen Posten IL M 35-39 16:09:17 33.42
95 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 35-39 16:09:17 33.42
97 88666 Vegard Myhrvold Rauf. og Omegn M 30-34 16:11:26 33.35
98 36364 Jan Dekko Drammen CK M 25-29 16:12:41 33.30
98 87116 Odd Engnæs Nordisk Alumin. M 45-49 16:12:41 33.30
98 87200 Kjell O. Hansen Drammen CK M 45-49 16:12:41 33.30
98 84988 Knut Kristiansen Drammen CK M 40-44 16:12:41 33.30
98 83894 Frank Ljungquist Drammen CK M 45-49 16:12:41 33.30
98 83895 Runar Odden Drammen CK M 40-44 16:12:41 33.30
104 88701 Per Aanum Eidsvoll SK M 35-39 16:16:45 33.17
105 87930 Bjørn Erik Larsen Bygg Element M 30-34 16:18:00 33.12
105 91254 Bjørn Erik Paasche S-Tk (Sør-Tr.Kr) M 30-34 16:18:00 33.12
107 80947 Erik Håkensen Sagene IF M 25-29 16:18:36 33.10
108 84755 Per Martin Kleveland Trondhjems VK M 35-39 16:19:02 33.09
109 90083 Annebeth Askevold Bærum og Omegn CK K 25-29 16:19:17 33.08
109 85435 Lise Ljones Bærum og Omegn CK K 25-29 16:19:17 33.08
109 84968 Steinar Amundsen Bærum og Omegn CK M 35-39 16:19:17 33.08
109 84266 Stig Andreas Dalen Bærum og Omegn CK M 40-44 16:19:17 33.08
109 89947 Nils Enger Bærum og Omegn CK M 40-44 16:19:17 33.08
109 89956 Petter Fausko Bærum og Omegn CK M 25-29 16:19:17 33.08
109 86769 Stein Grytting Bærum og Omegn CK M 35-39 16:19:17 33.08
109 65876 Arve Krugerud Bærum og Omegn CK M 35-39 16:19:17 33.08
109 42041 Børre Larsen Bærum og Omegn CK M 25-29 16:19:17 33.08
109 91255 Rolf N. Lauritzen Bærum og Omegn CK M 50-54 16:19:17 33.08
109 84970 Bjørn Lund Bærum og Omegn CK M 35-39 16:19:17 33.08
109 84321 Normann Løvstad Bærum og Omegn CK M 35-39 16:19:17 33.08
109 84517 Gunnar Sund Bærum og Omegn CK M 30-34 16:19:17 33.08
109 88680 Tor Ulsund Bærum og Omegn CK M 30-34 16:19:17 33.08
123 87667 Viggo Kippenes Bærum og Omegn CK M 40-44 16:22:36 32.97
124 51325 Roger Seigerud Kongsv. Kbir. M 30-34 16:24:25 32.91
125 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 40-44 16:25:26 32.87
126 52250 Åge Håve Ullensaker CK M 35-39 16:27:17 32.81
127 74745 Terje Kvam Gauldal SK M 35-39 16:29:21 32.74
128 87669 Hans Hægstad Marienborg BIL M 30-34 16:29:47 32.73
129 45567 Olav Skogsrud Lillehammer CK M 30-34 16:30:12 32.72
130 83858 Svein Kvam Nobø Stjørdal M 35-39 16:32:01 32.66
131 91256 Paul Dahl Rauf. og Omegn M 40-44 16:33:21 32.61
132 84167 Bjørn Knudsen Mosal BIL M 40-44 16:34:36 32.57
133 65685 Trygve Furuseth Gjøvik CK M 30-34 16:35:17 32.55
133 87399 Bjørn T. Haukaas NIFS M 35-39 16:35:17 32.55
135 91257 Knut Eide Bodø CK M 20-24 16:35:21 32.55
136 46766 Leif Sigurd Godager Kreditkassen M 35-39 16:35:27 32.54
136 89978 Arvid Tømmervik Kreditkassen M 35-39 16:35:27 32.54
138 88665 Nils Morten Jensen Rauf. og Omegn M 25-29 16:35:47 32.53
139 90518 Egil W. Juul HAEB BI M 30-34 16:36:25 32.51
140 32112 Arne Brattabø Norheimsund M 40-44 16:36:41 32.50
141 91258 Jo-Øyvind Andersen Trondhjems VK M 30-34 16:37:01 32.49
142 90073 Torgeir Hoksvold Lillehammer CK M 25-29 16:38:26 32.45
143 87199 Arvid Martinsen Ullensaker CK M 45-49 16:38:39 32.44
144 68191 Hans Einar Formo IF Sturla M 20-24 16:39:17 32.42
145 41786 Gunnar Jakobsen Narvik CK M 30-34 16:40:31 32.38
145 91259 Øistein Vik Narvik CK M 35-39 16:40:31 32.38
147 34872 Åge Hjalmarsen Bodø CK M 35-39 16:40:39 32.37
148 83898 Odd Gunnar Køien Jordan BIL M 40-44 16:41:18 32.35
149 91260 Arvid Stvangstad Lillehammer CK M 45-49 16:42:56 32.30
150 46729 Torgeir Mathisen Rauf. og Omegn M 35-39 16:43:26 32.28
150 91261 Leo Van Der Velde Bingsfoss SK M 35-39 16:43:26 32.28
152 33822 Bjørn Erik Thuv Tønsberg Sparebank M 30-34 16:44:06 32.26
153 83835 Lasse Holth Oppstad IL M 35-39 16:44:07 32.26
154 89986 Bo Torsten Johansson Østansjø SK M 40-44 16:44:39 32.25
155 87121 Widar Asbjørnsen Sportsklubben Ceres M 20-24 16:44:58 32.23
156 28640 Steinar Jåsund Blockklubben M 30-34 16:45:30 32.22
157 30836 Stein Kjetil Hefte Vestlandsbanken BIL M 25-29 16:45:35 32.22
157 31569 Sigurd Syversen Vestlandsbanken BIL M 50-54 16:45:35 32.22
157 82962 Alf Tverli Vestlandsbanken BIL M 25-29 16:45:35 32.22
160 23161 Harry Danielsen Nærbø SK M 30-34 16:46:17 32.19
161 88082 Stein Hermansen M 25-29 16:48:03 32.14
162 85656 Frank Ihlen Follo SK M 50-54 16:49:06 32.10
162 91262 Odd Myhre Follo SK M 55-59 16:49:06 32.10
164 85048 Tom Ingemann-Petersen Bingsfoss SK M 35-39 16:50:35 32.06
164 85680 John Ivar Olsen Bingsfoss SK M 45-49 16:50:35 32.06
166 91263 Tormod Myhre Follo SK M 25-29 16:50:41 32.05
167 45301 Halvor Driveklepp Kyrkseterøra M 40-44 16:51:15 32.03
167 35330 Ove Ulmar Vitsø Kyrkseterøra M 25-29 16:51:15 32.03
169 90056 Inge Johnsen Ullensaker CK M 30-34 16:52:41 31.99
170 90064 Terje Haraldsen Nittedal CK M 35-39 16:52:58 31.98
170 85038 Thor H. Haraldsen Nittedal CK M 35-39 16:52:58 31.98
170 37075 Ronny Larsen Nittedal CK M 45-49 16:52:58 31.98
170 67756 Frode Bjørn Meiltoft Nittedal CK M 30-34 16:52:58 31.98
170 85040 Kjell Rikoll Nittedal CK M 40-44 16:52:58 31.98
175 89446 Geir Baustad Sandessjøen M 30-34 16:53:02 31.98
176 85766 Nils Dagfinn Røise Notodden SK M 30-34 16:53:15 31.97
177 90149 Tore Jakobsen Narvik CK M 35-39 16:54:20 31.94
177 90150 Bjørnar Karlsen Bjerkvik M 30-34 16:54:20 31.94
179 87400 Torstein Grøstad NIFS M 25-29 16:56:04 31.88
180 88642 Odd Magne Gård CG Sykkelteam M 35-39 16:56:51 31.86
180 80302 Jon Erik Larsen Hamar BIR M 20-24 16:56:51 31.86
180 91264 Seppo Leskinen Royal Cycling T. M 30-34 16:56:51 31.86
180 67779 Per Erik Paulsen CG Sykkelteam M 35-39 16:56:51 31.86
180 90072 Thore Rognstad CG Sykkelteam M 35-39 16:56:51 31.86
180 64128 Bjørn Roar Stenhaug CG Sykkelteam M 20-24 16:56:51 31.86
186 91265 Erik Landheim Løten SK M 20-24 16:57:54 31.83
187 91266 Børje Forssell Sintef M 45-49 16:58:04 31.82
187 40968 Knut Mo NIFS M 30-34 16:58:04 31.82
187 91267 Nils-Aksel Ruud Sintef M 30-34 16:58:04 31.82
190 82048 Odd Magnar Dambråten Rauf. og Omegn M 30-34 16:58:20 31.81
190 91268 Sigurd Rystad Rauf. og Omegn M 35-39 16:58:20 31.81
192 85191 Jonny Birkely Bingsfoss SK M 35-39 16:58:25 31.81
192 91269 Rolf Helgestad Løten SK M 45-49 16:58:25 31.81
192 87459 Ole Arne Langdalen CG Sykkelteam M 25-29 16:58:25 31.81
192 43582 Terje M. Martinsen CG Sykkelteam M 35-39 16:58:25 31.81
192 91270 Thor Røhne Løten SK M 25-29 16:58:25 31.81
197 84725 Harald Loe Oppdal SK M 40-44 16:59:17 31.78
198 88887 Roger Amundsen IK Hero M 25-29 16:59:47 31.77
198 89982 Trond Einar Kristensen IK Hero M 25-29 16:59:47 31.77
200 91271 Finn Korsmo Asker CK M 25-29 17:00:00 31.76
201 84981 Knut Almerud Asker CK M 30-34 17:00:06 31.76
202 85161 Jacob Hansen Bingsfoss SK M 35-39 17:00:16 31.75
203 91272 Ingar Bollerud Fenstad SK M 35-39 17:00:20 31.75
203 87227 Halvor Brotnow Fenstad SK M 35-39 17:00:20 31.75
203 33145 Trygve Johnsen Fenstad SK M 35-39 17:00:20 31.75
203 87129 Ragnar Johnsen Fenstad SK M 35-39 17:00:20 31.75
203 87140 Olav Krogh Fenstad SK M 25-29 17:00:20 31.75
208 90169 Tore Linnerud Hadeland CK M 30-34 17:00:44 31.74
209 91043 Rune Koppervik Asker CK M 25-29 17:02:00 31.70
209 91273 Sigmund Nylund Asker CK M 35-39 17:02:00 31.70
209 84012 Trond Steinar Petersen Asker CK M 25-29 17:02:00 31.70
212 35915 Bente Strand Asker CK K 25-29 17:02:26 31.68
213 67181 Johnny Johansen Løten SK M 40-44 17:04:30 31.62
214 88784 Odd Arne Beisvåg Namdal SK M 25-29 17:06:20 31.56
215 52403 Vidar Ski Asker CK M 30-34 17:06:35 31.56
216 85257 Jens Eirik Nilsen Asker CK M 35-39 17:06:40 31.55
217 81138 Bengt Åge Eriksen Brumunddal SK M 30-34 17:08:25 31.50
218 26327 Monica Blomlie Dahlen Trondhjems VK K 20-24 17:08:34 31.50
218 35200 Svein Nybakke Rauf. og Omegn M 25-29 17:08:34 31.50
218 35558 Morten Sæterhaug Trondhjems VK M 25-29 17:08:34 31.50
221 91274 Helge Høvik Lokdriften M 30-34 17:08:39 31.49
222 85102 Kåre Forsmo Rana SK M 30-34 17:09:02 31.48
223 87448 Inge Leinsvang Røros M 45-49 17:09:18 31.47
224 27878 Roar Inge Hansen Brandal IL M 25-29 17:10:25 31.44
224 87335 Magne Hegdahl Gauldal SK M 45-49 17:10:25 31.44
226 22925 Gustav Ødegaard Kverneland M 45-49 17:11:07 31.42
227 83867 Kolbein Stene IL Vardefj. M 35-39 17:11:54 31.39
228 88693 Per Westbye Post Lillestrøm M 20-24 17:12:06 31.39
229 84814 Ronald Blomlie Trondhjems VK M 20-24 17:12:25 31.38
230 89132 Øivind Gulbrandsen G-Man M 30-34 17:12:49 31.37
230 36377 Hjalmar Marthinussen G-Man M 30-34 17:12:49 31.37
232 35270 Ingolf Auestad Skedsmo Skiklubb M 45-49 17:12:51 31.36
233 45491 Olav Bolme Rindal IL M 40-44 17:13:58 31.33
233 85059 Anders Dragset Orkla CK M 35-39 17:13:58 31.33
233 88574 Ola Løseth Storåshus M 35-39 17:13:58 31.33
233 85268 Per Skjølsvold Rindal IL M 40-44 17:13:58 31.33
237 88135 Roar Fremstad Televerket M 35-39 17:14:30 31.31
237 84629 Olav Erik Rød Televerket M 30-34 17:14:30 31.31
239 35293 Anton Brandsø Eidsvoll SK M 30-34 17:15:05 31.30
239 90121 Åge Bunes Eidsvoll SK M 25-29 17:15:05 31.30
239 89943 Erik Engebretsen Eidsvoll SK M 30-34 17:15:05 31.30
242 90070 Sveinung Hatlevold Halden CK M 20-24 17:16:36 31.25
243 87383 Ivar Jonassen Kongsvinger Kbir. M 30-34 17:17:07 31.24
243 88670 Vidar Rognstad Kongsvinger Kbir. M 30-34 17:17:07 31.24
245 89512 Siv Brønstad Sportsklubben Rye K 25-29 17:17:10 31.23
245 85866 Wenche Langseth Sportsklubben Rye K 25-29 17:17:10 31.23
247 91275 Brynjulf Giæver Rauf. og Omegn M 45-49 17:18:00 31.21
248 88692 Hans Erik Loftesnes Minerva M 45-49 17:19:30 31.16
249 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 30-34 17:19:59 31.15
249 90036 Espen Christiansen Sportsklubben Rye M 25-29 17:19:59 31.15
249 44351 Jon Arne Corell Sportsklubben Rye M 35-39 17:19:59 31.15
249 91276 Einar Bjart Haugen Sportsklubben Rye M 30-34 17:19:59 31.15
249 67090 Øyvind Johnsen Sportsklubben Rye M 25-29 17:19:59 31.15
249 91277 Svein-Ole Killi Sportsklubben Rye M 25-29 17:19:59 31.15
249 88162 Erik Liland Sportsklubben Rye M 25-29 17:19:59 31.15
256 85184 Arne Klaussen Halsøy IL M 40-44 17:20:34 31.13
256 84330 Ivar Nordfjellmark Halsøy SK M 35-39 17:20:34 31.13
256 88600 Jan Olsen Halsøy IL M 40-44 17:20:34 31.13
256 45101 Bjørn Svendsen Halsøy SK M 40-44 17:20:34 31.13
256 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy SK M 35-39 17:20:34 31.13
261 26930 Ole Christensen Sauda M 20-24 17:20:54 31.12
261 24139 Jarle Handeland Sauda M 20-24 17:20:54 31.12
261 85521 Willy Rasmussen Halsøy IL M 30-34 17:20:54 31.12
261 23026 Hans Agnar Wigelius Ny Von M 30-34 17:20:54 31.12
265 90419 Erik Bye Sportsklubben Rye M 35-39 17:21:59 31.09
265 85556 Per Olav Derbakk Sportsklubben Rye M 40-44 17:21:59 31.09
265 89106 Per Kristian Engebretsen Sportsklubben Rye M 35-39 17:21:59 31.09
265 91157 Erlend Eriksen Sportsklubben Rye M 17-19 17:21:59 31.09
265 91278 Vidar Haga Sportsklubben Rye M 30-34 17:21:59 31.09
265 88617 Sverre Hollie Sportsklubben Rye M 40-44 17:21:59 31.09
265 86003 Rolf Holm Sportsklubben Rye M 35-39 17:21:59 31.09
265 90438 Jørn Kjæve Sportsklubben Rye M 30-34 17:21:59 31.09
265 52550 Per Knutsen Sportsklubben Rye M 40-44 17:21:59 31.09
265 87271 Petter Kraft Sportsklubben Rye M 35-39 17:21:59 31.09
265 85612 Per Langseth Sportsklubben Rye M 30-34 17:21:59 31.09
265 46569 Terje Larsen Sportsklubben Rye M 40-44 17:21:59 31.09
265 70386 Lasse Ralger Sportsklubben Rye M 30-34 17:21:59 31.09
265 87163 Morten Ralger Sportsklubben Rye M 35-39 17:21:59 31.09
265 91279 Torbjørn Ruud Sportsklubben Rye M 30-34 17:21:59 31.09
265 88618 Ståle Samuelsen Sportsklubben Rye M 25-29 17:21:59 31.09
265 52477 Halvor Steen Sportsklubben Rye M 35-39 17:21:59 31.09
265 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 25-29 17:21:59 31.09
283 84575 Viktor Evertsen M 40-44 17:22:03 31.09
284 46098 Arild Pettersen Rolvsøy IL M 35-39 17:22:34 31.07
285 84294 Stein Erik Haugård DnC BIL M 25-29 17:22:37 31.07
285 84295 Tom Løw DnC BIL M 30-34 17:22:37 31.07
285 83865 Steinar Vigen IL Stjørdals-Blink M 40-44 17:22:37 31.07
288 89556 Sverre Aas Phillips BIL M 30-34 17:22:46 31.07
289 88667 Ingvar Aandalen Rauf. og Omegn M 35-39 17:22:57 31.06
290 84342 Sverre Fossen Lillehammer CK M 35-39 17:23:33 31.04
291 91280 Timo Vilhunen Taita M 40-44 17:23:36 31.04
292 89305 Bjørn Ørvim Kolbotn IL M 50-54 17:23:40 31.04
293 87149 John Stephen Skjøstad Sportsklubben Rye M 25-29 17:23:59 31.03
294 90025 Torleif Fenstad Cylinderservice M 35-39 17:24:11 31.02
295 26952 Ole Gjert Hansen Bodø CK M 25-29 17:24:17 31.02
295 91281 Roar Olufsen Bodø CK M 25-29 17:24:17 31.02
297 23884 Jan Andersen Bækkelagets Sp.Klubb M 20-24 17:24:25 31.02
298 36802 Erik Andreas Sæther Nobø M 40-44 17:24:31 31.01
299 84273 Tormod Holth Nilsen Oppstad IL M 35-39 17:24:41 31.01
300 91282 Tore Gravdal Rupro M 45-49 17:24:55 31.00
301 24758 Karleif Auestad Underhaug BIL M 25-29 17:25:07 31.00
301 22793 Gudmund Rosland M 30-34 17:25:07 31.00
303 90009 Stig-Gøran Møller Mølndal M 45-49 17:25:09 31.00
304 89984 Roar Bekkeli Lørenskog CK M 35-39 17:25:40 30.98
304 84648 Jan A. Brattbakken Lørenskog CK M 35-39 17:25:40 30.98
304 85147 Tor Bråten Lørenskog CK M 35-39 17:25:40 30.98
304 89035 Bjørn Braaten STK BIL M 35-39 17:25:40 30.98
304 97711 Roger Gundersen Lørenskog CK M 35-39 17:25:40 30.98
304 90926 Kurt Gøran Haga Lørenskog CK M 25-29 17:25:40 30.98
304 88117 Per Hansen Lørenskog CK M 45-49 17:25:40 30.98
304 91283 Kevin Jarrett Lørenskog CK M 30-34 17:25:40 30.98
304 45705 Rolf Robert Johansen Lørenskog CK M 35-39 17:25:40 30.98
304 45434 Kjell Marthinsen Lørenskog CK M 30-34 17:25:40 30.98
304 84275 Svein Monsen Lørenskog CK M 40-44 17:25:40 30.98
304 85070 Carl-Erik Schulz Lørenskog CK M 35-39 17:25:40 30.98
304 87527 Paul Kr. Wangsmo Lørenskog CK M 35-39 17:25:40 30.98
304 88641 Helge Ødegård Lørenskog CK M 50-54 17:25:40 30.98
318 85267 Arnfinn Eriksen Troll M 35-39 17:25:53 30.97
319 72087 Dagfinn Fitje M 30-34 17:26:13 30.96
320 35442 Jostein Haugbjørg Trondheim Politi M 35-39 17:26:50 30.95
320 84081 Erling Husby Melhus IL M 40-44 17:26:50 30.95
320 85146 Magne Lium Vegv.S-Trøndelag M 35-39 17:26:50 30.95
323 91285 Lars Jensrud Bækkelagets Sp.Klubb M 30-34 17:27:55 30.91
323 91286 Harald Jordet Bækkelagets Sp.Klubb M 25-29 17:27:55 30.91
325 91287 Gustav Solbjørg IL Vestringen M 30-34 17:28:49 30.89
326 47470 Ansgar Myhre Hadeland CK M 30-34 17:28:56 30.88
327 87139 Torbjørn Anderssen Gol IL M 35-39 17:29:01 30.88
327 85120 Helge Arvei Gol IL M 30-34 17:29:01 30.88
327 87026 Sigurd Hertzberg Gol IL M 25-29 17:29:01 30.88
327 91288 Ole Tom Nord Gol IL M 40-44 17:29:01 30.88
327 84098 Ola Husum Smeby Gol IL M 40-44 17:29:01 30.88
327 90031 Torgny Stave Gol IL M 25-29 17:29:01 30.88
333 89959 Jan Tore Dahlen AMV M 25-29 17:29:12 30.88
334 88722 Arne K. Løfgren Sparebanken M 40-44 17:29:13 30.88
335 87203 Ole-Anders Degnes Hærland IL M 35-39 17:29:27 30.87
335 45874 Thorer Skårer Hærland IL M 40-44 17:29:27 30.87
337 87212 Odd Eide Asker CK M 45-49 17:30:35 30.84
337 71992 Rune Wilhelm Marki Asker CK M 30-34 17:30:35 30.84
337 85259 Bjørn Syvertsen Asker CK M 35-39 17:30:35 30.84
337 85261 Tore Syvertsen Asker CK M 35-39 17:30:35 30.84
341 90302 Jonny Sigfred Grande Meråker SK M 35-39 17:31:40 30.80
342 91289 Stein-Åge Kroken Brumunddal SK M 30-34 17:31:47 30.80
342 47077 Anders Kristian Nordnes Lågen CK M 25-29 17:31:47 30.80
342 40902 Kjell Sveen Brumunddal SK M 25-29 17:31:47 30.80
342 70858 Bjørn Sveen Brumunddal SK M 17-19 17:31:47 30.80
346 83154 Kjell Eugen Hansen Brandal IL M 50-54 17:33:49 30.74
347 84298 Harald Myrholt VBIL Trondheim M 30-34 17:34:01 30.73
348 87307 Egil Gretteberg Phillips BIL M 40-44 17:34:24 30.72
349 84572 Tore Møllegaard Rånåsfoss M 40-44 17:35:32 30.69
350 88668 Karsten Arnfinn Bekken Arbeideravisa M 45-49 17:35:37 30.69
351 83857 Jon Morten Grøttum Egge IL M 40-44 17:36:06 30.67
352 87715 Viggo Lorvik I.L. Stjørdals-Blink M 35-39 17:36:33 30.66
353 91290 Per Erik Johnsen Fenstad SK M 25-29 17:36:36 30.66
354 66070 Arnfinn Bakken Elverum IL S.Gr M 30-34 17:36:52 30.65
354 90253 Magne Kolstad Elverum IL S.Gr M 30-34 17:36:52 30.65
354 83957 Erik Westvang Elverum IL S.Gr M 30-34 17:36:52 30.65
357 85675 Hans Stapnes Brumunddal SK M 30-34 17:37:36 30.63
358 26850 Olav Karlsen Bodø CK M 40-44 17:37:50 30.62
359 90237 Otto Rossøy Forretningsbanken M 30-34 17:38:01 30.62
360 86577 Ole J. Løkberg NTHI M 45-49 17:38:30 30.60
361 87180 Jørgen Lysholm jr. Trondhjems VK M 45-49 17:39:05 30.59
362 42688 Erling Oterholm Melhus IL M 35-39 17:39:36 30.57
363 87348 Helge Kvernvold Gjøvik CK M 45-49 17:39:40 30.57
363 87349 Arne Mellerud Gjøvik CK M 50-54 17:39:40 30.57
363 122367 Jørn Nielsen Gjøvik CK M 35-39 17:39:40 30.57
363 84003 Oddvar Nordheim Oppland Arb.Bl. M 45-49 17:39:40 30.57
363 35213 Kjell Røine Gjøvik CK M 35-39 17:39:40 30.57
363 32073 Frank Strand Gjøvik CK M 30-34 17:39:40 30.57
369 87415 Bjørn Rosander Sverige M 35-39 17:40:30 30.55
370 87359 Svein Westbye Post Lillestrøm M 45-49 17:41:05 30.53
371 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 40-44 17:41:16 30.52
372 90075 Finn-Erik Nilsen Apellanten BIL M 35-39 17:42:06 30.50
373 87443 Erik Stoltenberg-Hansson Norcem BIL M 45-49 17:42:17 30.50
374 85587 Rolf Meek Sportsklubben Ceres M 30-34 17:42:50 30.48
375 91291 Bård Arne Jenssen Halsøy IL M 35-39 17:44:22 30.44
375 90163 Gaute Slettbakk Halsøy SK M 35-39 17:44:22 30.44
377 44635 Eirik Selbo Sortland CK M 30-34 17:44:24 30.43
378 88806 Steinar Øyen Televerket M 30-34 17:44:42 30.43
379 86532 Magne Bjørlo M 50-54 17:45:07 30.41
380 35663 Thor Kristian Gotaas Brumunddal SK M 40-44 17:45:43 30.40
381 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 30-34 17:46:26 30.38
382 84059 Per Einar Bårde Essoraff Sportsklubb M 40-44 17:46:32 30.37
383 87353 Karl-Fredrik Dahl Tønsberg CK M 60-64 17:46:50 30.37
384 91292 Ivar Schytte Loften Trondhjems VK M 65-69 17:47:30 30.35
385 87503 Arve Sommerstad Leira IL M 45-49 17:47:42 30.34
386 83863 Arild Andersen Bærum og Omegn CK M 55-59 17:47:47 30.34
387 91293 Eyvind Wang Vinmonopolet M 25-29 17:48:03 30.33
388 91294 Arvid Heggestad M 30-34 17:48:44 30.31
388 23013 Hans Kvalsøren Bjørn IL M 40-44 17:48:44 30.31
388 33750 Jørgen Skjeret Bjørn IL M 25-29 17:48:44 30.31
391 90126 Leiv Budal Trondhjems VK M 17-19 17:49:07 30.30
392 90122 Jan Johnsen Siemens M 40-44 17:49:21 30.29
392 84562 Konrad Svee Siemens M 40-44 17:49:21 30.29
394 25094 Kjell Erik Kristiansen CG Sykkelteam M 35-39 17:51:07 30.24
395 83838 Asbjørn Løken Lørenskog CK M 40-44 17:51:40 30.23
396 78912 Aleksander Helge Jomisko Vik IL M 55-59 17:52:30 30.20
397 85086 Jan-Aage Andersen Rauf. og Omegn M 30-34 17:52:37 30.20
398 68632 Atle Wahl I.L. Stjørdals-Blink M 35-39 17:52:50 30.20
399 87512 Morten Grimstad Asker CK M 25-29 17:53:07 30.19
399 89481 Knut Neergaard Asker CK M 35-39 17:53:07 30.19
399 89482 Alf Sørensen Asker CK M 35-39 17:53:07 30.19
402 42609 Odd Arve Olsen Hallingen M 25-29 17:53:12 30.19
402 43262 Isak Tyldum Hållingen IL M 30-34 17:53:12 30.19
404 87304 John Bjørseth Bingsfoss SK M 40-44 17:53:26 30.18
405 83836 Lasse Jensen Bærum og Omegn CK M 40-44 17:53:40 30.17
406 84118 Roar Holm Midt-Østerdal SK M 40-44 17:54:10 30.16
407 91295 Per Gunnar Berntsen Førde CK M 35-39 17:54:17 30.15
408 53957 Arne Eivindson Hakadal IL M 35-39 17:55:10 30.13
408 85049 Asbjørn Møllegaard Nittedal CK M 40-44 17:55:10 30.13
410 87553 Ottar Meås Trondhjems VK M 20-24 17:55:55 30.11
411 87175 Nils-Erik Hulbak Gol IL M 30-34 17:56:03 30.11
412 90460 Trond Glomsrød Halden CK M 35-39 17:56:04 30.10
413 91296 Rolf Arne Svanåsbakken Elverum IL S.Gr M 35-39 17:56:13 30.10
414 89219 Terje Israelsen Televerket M 35-39 17:56:16 30.10
415 88706 Gunnar Janssen Bertel O. Steen M 30-34 17:56:26 30.09
416 91297 Jon Olav Stenkløv Trondhjems VK M 35-39 17:56:44 30.09
417 91298 Stig Johansen Orkla CK M 20-24 17:56:53 30.08
418 88672 Bjørn Aasum Kongsvinger Kbir. M 35-39 17:57:11 30.07
419 85036 Arild Bjørnstad Feiring IL M 30-34 17:57:14 30.07
419 90198 Anne Kristine Skovseth Feiring IL K 25-29 17:57:14 30.07
421 85873 Øyvind Myhre IBM Klubben M 35-39 17:57:21 30.07
422 30479 Sigurd Selland Elvestad Mek.Verk. M 35-39 17:57:34 30.06
423 90139 Reidar Gulbrandsen M 35-39 17:57:41 30.06
424 84612 Tormod Botten Nittedal CK M 45-49 17:57:47 30.06
424 91299 Bernhard Bråten Grimstad SK M 45-49 17:57:47 30.06
426 90296 Sven Erik Berget NTHI M 20-24 17:57:49 30.06
427 90474 Eric Denizou NTHI M 20-24 17:57:57 30.05
428 88771 Anders Johan Bøen IL Skarphedin M 30-34 17:59:20 30.01
429 88835 Amund Grimstad Trondhjems VK M 30-34 17:59:30 30.01
429 23507 Idar Hansen Trondhjems VK M 35-39 17:59:30 30.01
429 91300 Jarle Hatlen Trondhjems VK M 50-54 17:59:30 30.01
429 91301 Magne Haugsnes Trondhjems VK M 35-39 17:59:30 30.01
429 35286 Tarjei Rygnestad Reg.Sykehus M 30-34 17:59:30 30.01
429 85713 Magnar Thun Trondhjems VK M 50-54 17:59:30 30.01
429 87401 Einar Vatn Trondhjems VK M 35-39 17:59:30 30.01
429 90470 Steinar Kåre Wærdahl Trondhjems VK M 35-39 17:59:30 30.01
437 88757 Åge Tøftestuen Lågen CK M 30-34 18:01:07 29.96
438 47101 John Sverre Hellesen Flora CK M 35-39 18:01:21 29.96
439 91302 Jan Berg PV BIL M 35-39 18:01:34 29.95
440 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 35-39 18:01:45 29.95
441 88159 Kolbjørn Asphaug Taxi BIL Tr.Heim M 35-39 18:02:26 29.93
442 91303 Petter Solum Sagene IF M 30-34 18:03:05 29.91
443 51511 Jan Erik Steen Jernbeton BIL M 35-39 18:03:10 29.91
444 86321 Roy Vollebekk Hærland IL M 35-39 18:03:19 29.90
445 91304 Årstein Berg Byåsen IL M 50-54 18:03:56 29.89
446 88742 Jarl Solligård Orkla CK M 25-29 18:04:24 29.87
447 88715 Roy Steinar Johnsen Fenstad Sport M 40-44 18:04:34 29.87
448 85226 Steinar Høsøien Norsk Kabel M 45-49 18:04:37 29.87
449 88859 Tor Røsdal Felleskjøpet M 30-34 18:04:57 29.86
450 64125 Harald Indrebø Førde CK M 20-24 18:05:58 29.83
451 87337 Petter Rehn Park og Idrett M 30-34 18:06:17 29.82
451 45076 Johnny Strømdahl Park og Idrett M 35-39 18:06:17 29.82
451 89998 Jan Zander Park og Idrett M 35-39 18:06:17 29.82
454 89120 Ulf Usterud Braathen Porsgrunn Fabr. M 25-29 18:06:24 29.82
454 78864 Kai Inge Dalen Porsgrunn Fabr. M 20-24 18:06:24 29.82
456 89469 Pål Arne Bergan Follo SK M 30-34 18:06:27 29.82
456 87183 Gisle Bjøntegaard Follo SK M 40-44 18:06:27 29.82
456 91305 Svein Erik Carlsen Norgas M 45-49 18:06:27 29.82
456 90018 Ivar Ekanger Follo SK M 30-34 18:06:27 29.82
456 90017 Ragnar Eriksen Follo SK M 40-44 18:06:27 29.82
456 90019 Knut Einar Fjulsrud Follo SK M 35-39 18:06:27 29.82
456 83949 Bent Alvin Johansen National Elektro M 30-34 18:06:27 29.82
456 91306 Roald Karlsen Follo SK M 20-24 18:06:27 29.82
456 91307 Erik Kristiansen Follo SK M 45-49 18:06:27 29.82
456 91308 Sven-Ole Nøttveit Follo SK M 30-34 18:06:27 29.82
456 69291 Arne Rønning Follo SK M 35-39 18:06:27 29.82
456 91309 Carl Erik Semb Follo SK M 25-29 18:06:27 29.82
456 52127 Knut Sætre Follo SK M 35-39 18:06:27 29.82
469 87346 Fred Olav Holter Nordisk Alumin. M 35-39 18:07:19 29.79
470 45342 Erik Ulven Brumunddal SK M 40-44 18:07:52 29.78
471 93504 Nils Haugen Billakksenteret M 25-29 18:08:09 29.77
472 52532 Sigvart Knutsen Follo SK M 35-39 18:08:27 29.76
473 88928 Ibrahim Tahir Nittedal CK M 45-49 18:08:52 29.75
474 85174 Bjørn Berg M 25-29 18:09:05 29.74
475 52416 Hans Rønning Trondhjems VK M 30-34 18:10:01 29.72
476 45796 Tore Gjøslien IF Sturla M 40-44 18:11:24 29.68
477 91310 Magnar Bogen M 17-19 18:11:31 29.68
478 91311 Tor Klette Eriksen Fjeldhus Bruk M 40-44 18:11:40 29.67
479 91312 Knut Aspås Nidelv IL M 17-19 18:11:46 29.67
479 91313 Per Arne Espås M 17-19 18:11:46 29.67
479 91314 Thor Arne Thun M 30-34 18:11:46 29.67
482 52470 Tore Myrhaug M 35-39 18:12:39 29.65
483 91315 Svein Grande Felleskjøpet M 40-44 18:13:05 29.64
484 90016 Egil Heggen Hadeland CK M 40-44 18:13:23 29.63
485 86660 Kai-Ivar Olsen Bærum og Omegn CK M 35-39 18:14:24 29.60
486 89254 Svein Tørhaug Killingdal M 25-29 18:14:27 29.60
487 91317 Svein Nordli Fenstad SK M 30-34 18:14:44 29.59
487 91316 Bjørn Nordli Fenstad SK M 35-39 18:14:44 29.59
489 84401 Svein G. Kristiansen IK Hero M 45-49 18:14:47 29.59
490 89055 Wiggo Sevald Røst Nidelv IL M 25-29 18:15:13 29.58
491 35940 Bård Rødde Støren Sportsklubb M 35-39 18:16:06 29.55
492 85793 Arnt Gulaker Oppdal SK M 30-34 18:16:31 29.54
493 88719 Mogens From Hansen M 25-29 18:16:32 29.54
494 89212 Finn O. Berg Moss kommune M 35-39 18:16:58 29.53
494 35186 Arne G. Berg Moss kommune M 35-39 18:16:58 29.53
496 91318 Thomas Faller IVSØ M 20-24 18:17:03 29.53
496 21286 Bjørn Hauge IVSØ Hvalsmoen M 20-24 18:17:03 29.53
498 91319 Lge Harlin M 40-44 18:17:44 29.51
499 91320 Øivind Andreassen Stjernen M 25-29 18:18:09 29.50
499 91321 Rymond Olsen Stjernen M 40-44 18:18:09 29.50
501 91322 Jorma Pontinen Malmin Urh M 45-49 18:19:02 29.48
502 90102 Asbjørn Randen Hovin IL M 35-39 18:19:07 29.47
503 91323 Helge Skjørstadmo Oppdal SK M 30-34 18:19:10 29.47
504 46966 Börje Larsson Sverige M 40-44 18:19:17 29.47
505 67190 Ali Moh Freia BIL M 45-49 18:19:36 29.46
506 87775 Leif Storli Block Watne Hus M 40-44 18:20:20 29.44
506 87863 Ragnar Wisløff Støren Sportsklubb M 40-44 18:20:20 29.44
508 91324 Aksel Eng St. Hanshaugen M 20-24 18:21:13 29.42
509 88858 Gunnar Klungerbo Felleskjøpet M 30-34 18:21:22 29.41
509 91325 Jan Pedersen Felleskjøpet M 40-44 18:21:22 29.41
509 85967 Gunnar Schei Felleskjøpet M 30-34 18:21:22 29.41
512 89749 Ketil Rian NTHI M 25-29 18:21:25 29.41
513 89215 Harald Meek Nittedal IL M 40-44 18:21:29 29.41
514 41317 Egil Bråten IK Hero M 40-44 18:21:47 29.40
515 91326 Fredrik Rødsmoen Saugbrugs M 45-49 18:22:33 29.38
516 34811 Arne Ulset LHI M 20-24 18:22:50 29.37
517 35951 Ståle Olderskog Mosal BIL M 35-39 18:23:06 29.37
518 82998 Torleif Iversen NIFS M 30-34 18:23:17 29.36
519 83923 Ole Horgen Hadeland CK M 55-59 18:23:29 29.36
520 86991 Ole Erik Myhre IF Sturla M 35-39 18:24:17 29.34
520 85013 Helge John Nybakken IF Sturla M 25-29 18:24:17 29.34
520 87773 Sigmund Svendsen IF Sturla M 35-39 18:24:17 29.34
520 67942 Anne Lise Svendsen IF Sturla K 35-39 18:24:17 29.34
524 44132 Alf Pedersen T.N.S. M 35-39 18:24:20 29.33
524 87323 Arnt Sandvik T.N.S. M 35-39 18:24:20 29.33
526 91327 Bjørn Tore Gellein Byåsen IL M 30-34 18:24:25 29.33
526 51386 Trygve Henriksen Trondheim kommune M 35-39 18:24:25 29.33
528 91328 Nils Gjelsten Otra IL M 20-24 18:24:59 29.32
528 91329 Øyvind Sjøstedt NVHI M 20-24 18:24:59 29.32
530 41094 Anders Dalen NIFS M 35-39 18:25:17 29.31
530 84106 John Furuhaug NIFS M 35-39 18:25:17 29.31
530 84868 Paul Lothar Leibnitz OBOS BIL M 45-49 18:25:17 29.31
533 84047 Truls Omtvedt Grue IL M 40-44 18:25:29 29.30
534 37206 Anders Hals Kongsberg IF M 30-34 18:25:39 29.30
535 91330 Jacob Arne Roterud Lillehammer CK M 30-34 18:25:40 29.30
536 91331 John Nylund Veldre M 30-34 18:27:21 29.25
537 20668 Arne Sivert Nielsen Phillips BIL M 35-39 18:27:32 29.25
538 91332 John Chr. Fængsrud SF Grei M 30-34 18:27:35 29.25
539 84276 Einar Døssland Kreditkassen M 25-29 18:28:24 29.23
540 90177 Terje Tørrisplass Bromma IL M 25-29 18:28:53 29.21
541 83875 Odd Kjellhov Bertel O. Steen M 55-59 18:29:20 29.20
542 88960 Øivind Nylen Storebrand M 30-34 18:29:49 29.19
543 85293 Tore Østreng DnC BIL M 45-49 18:29:54 29.19
544 87541 Ivar Lindgren Nome SK M 50-54 18:30:24 29.17
545 87325 Atle Karlung M 25-29 18:31:07 29.15
545 40590 Arne Mikkelsen NTHI M 30-34 18:31:07 29.15
547 98608 Trond Hagen DnC BIL M 25-29 18:31:40 29.14
548 42121 Karsten Rasmussen Båstad IL M 35-39 18:31:45 29.14
548 91333 Paul Sundbrandt Falu CK M 45-49 18:31:45 29.14
550 90597 Svein Bettum Huseby & Sønn As M 40-44 18:32:24 29.12
550 90560 Tore Stein Klevjer Huseby & Sønn As M 40-44 18:32:24 29.12
552 88900 Sigmund Haugen Kongsberg IF M 25-29 18:32:51 29.11
553 64320 Leif Haugen Bærum og Omegn CK M 30-34 18:33:18 29.10
554 84419 Fredrik Leibnitz The Champs M 45-49 18:34:24 29.07
555 84722 Olav Korsen Gjøvik CK M 35-39 18:34:34 29.06
556 87663 Edvar Fagervold Posten M 30-34 18:34:39 29.06
557 91334 Martin Enstad IK Hero M 30-34 18:35:07 29.05
557 22565 Geir Johannesen IK Hero M 30-34 18:35:07 29.05
559 91335 Magne Skaarød SF Grei M 50-54 18:35:22 29.04
560 85783 John Broholt Ringnes BIL M 50-54 18:35:36 29.04
561 85836 Stig Wemundstad KDM M 25-29 18:35:47 29.03
562 85423 Bjørn Audum Lørenskog CK M 40-44 18:36:37 29.01
563 87642 Stig G. I. Svensson M 35-39 18:36:58 29.00
564 40573 Arne Kristian Holter Hamar BIL M 20-24 18:37:42 28.98
565 87299 Knut Grafsrønningen Elverum IL S.Gr M 25-29 18:39:12 28.94
565 87596 Jan Henry Johnsen Elverum IL S.Gr M 40-44 18:39:12 28.94
565 47654 Roy Kjærnet Elverum IL S.Gr M 20-24 18:39:12 28.94
568 85074 Rolf Johansen Leinstrand IL M 45-49 18:39:35 28.93
568 85107 Tormod Kobberrød Kontor Lindbak M 40-44 18:39:35 28.93
570 87341 Magne Bruheim Vansjø/Svinndal IL M 40-44 18:39:40 28.93
571 52185 Håkon Willy Øvergård Kraft M 35-39 18:39:54 28.93
571 88663 Svein Øvergård Vansjø/Svinndal IL M 25-29 18:39:54 28.93
573 44812 Bjørn Hågensen Hamar BIR M 35-39 18:40:22 28.91
573 87843 Frode Johansen Hamar BIR M 25-29 18:40:22 28.91
575 54774 Per Torvund Vestlandsbanken BIL M 40-44 18:41:03 28.90
576 87455 Sigmund Forberg IL Skarphedin M 30-34 18:41:55 28.87
577 52462 Ole Lyder Andersen Nittedal CK M 40-44 18:42:07 28.87
578 85899 Bjørn Einar Boge Tønsberg Politi M 35-39 18:42:34 28.86
579 90155 Arne Grønnevik Flora CK M 40-44 18:42:36 28.86
580 91336 Jan Hammersgård Elverum IL S.Gr M 30-34 18:43:01 28.85
581 89226 Harald Iversen Follafoss IL M 55-59 18:43:05 28.84
581 91337 Frode Talmo Follafoss IL M 17-19 18:43:05 28.84
583 115279 Per Kristian Kjensli Mosal BIL M 45-49 18:43:09 28.84
584 31652 Bjørn Evanger Vestlandsbanken BIL M 40-44 18:43:59 28.82
584 20812 Asbjørn Grov Stord SK M 40-44 18:43:59 28.82
584 27537 Per Magne Vik Stord SK M 30-34 18:43:59 28.82
587 90222 Hans Christen Knævelsrud OSI / KSI M 25-29 18:44:44 28.80
588 90204 Jostein Helland Nebb IL M 35-39 18:44:47 28.80
589 91339 Odd Arvid Vogsland Kjapp M 40-44 18:45:50 28.77
590 84610 Ole Straume Rauma SK M 30-34 18:46:10 28.77
590 90078 Kerstin Størseth Bingsfoss SK K 40-44 18:46:10 28.77
590 52555 Rune Størseth Bingsfoss SK M 40-44 18:46:10 28.77
590 79400 Jan Peter Valde Rauma SK M 20-24 18:46:10 28.77
594 90230 Hans Helseth M 30-34 18:46:25 28.76
595 41378 Trond Gjevestad Larvik SK M 20-24 18:47:00 28.74
596 91340 Leif Erik Rekstad Jernb IL M 25-29 18:47:26 28.73
597 91341 Trond Schjelderup Sintef M 30-34 18:47:40 28.73
598 85132 Egil Kjølsø Nobø M 35-39 18:48:08 28.72
599 91342 Freddy Axe Førde CK M 17-19 18:48:16 28.71
600 91343 Johny Johnson RCRM M 40-44 18:48:44 28.70
601 91344 Peter Hirssig M 35-39 18:48:52 28.70
601 91345 Klaus Schreiber M 40-44 18:48:52 28.70
601 91346 Ernst F. Szeglad M 35-39 18:48:52 28.70
604 70509 Knut Olav Schou Drammen CK M 30-34 18:48:53 28.70
605 91347 Arne Lindgren Fredrikshof M 30-34 18:48:57 28.69
606 34008 Trond Engblad Oppsal IF M 35-39 18:49:40 28.68
606 91348 Ottar Holtet Løten SK M 40-44 18:49:40 28.68
606 91349 Jon Rabben Sylling IF M 25-29 18:49:40 28.68
609 91350 Ulf Larsen Egge IL M 30-34 18:49:45 28.67
610 85145 Rolv Dagfinn Halvorsen Hamar BIL M 30-34 18:50:13 28.66
610 91351 Bengt Holm Militære M 20-24 18:50:13 28.66
610 87239 Åge Nerhagen Ottestad IL M 30-34 18:50:13 28.66
610 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar BIR M 35-39 18:50:13 28.66
610 84408 Rolf Stokke NOBB M 45-49 18:50:13 28.66
610 87328 Åge Vasaasen Hamar BIL M 30-34 18:50:13 28.66
610 90110 Leif Erik Zachariassen Hamar BIL M 40-44 18:50:13 28.66
617 89079 Hans Olsen Paulsbo IL M 40-44 18:50:52 28.65
618 91352 Jorulv Rangnes NTHI M 20-24 18:51:13 28.64
619 67683 Vidar Andresen Eidsvoll SK M 20-24 18:51:54 28.62
620 64411 Jan Erik Flaten Hadeland CK M 35-39 18:52:24 28.61
621 91353 Stein Årnes PBIL M 30-34 18:53:06 28.59
622 87273 Arild O. Hågensen Eiker CK M 45-49 18:53:45 28.57
623 87479 Leif Fagerbekk Halsøy SK M 45-49 18:53:50 28.57
624 85422 Johnny Edvardsen Oslo-Lærernes IL M 30-34 18:54:15 28.56
624 85216 Ragnar Fon Vivestad IF M 35-39 18:54:15 28.56
624 85245 Bjarne Holm Tønsberg CK M 50-54 18:54:15 28.56
624 91354 Gunnar Laksekjønn Vivestad IF M 25-29 18:54:15 28.56
624 70056 Lars Wardenær Sam BIL M 30-34 18:54:15 28.56
629 85057 Roy Gundersen Vefi Larvik M 25-29 18:54:16 28.56
630 98980 Erland Ensrud Hadeland CK M 20-24 18:54:22 28.56
631 51328 Svein Bruland OPIL M 30-34 18:54:44 28.55
631 90452 Per Arne Opstad MOPIL M 25-29 18:54:44 28.55
633 90048 Terje Leinum Aktietrykkeriet M 40-44 18:54:55 28.54
634 84436 Skule Baard Olsen Kontor Lindbak M 45-49 18:55:04 28.54
635 85321 Jens Burud Eiker CK M 40-44 18:56:20 28.51
636 72090 Albert Paulsen BIL Ankeret M 45-49 18:56:36 28.50
637 85784 Sven Erik Otten Ringnes BIL M 35-39 18:57:12 28.49
638 85325 Per Anker Andersen JIL Grorud M 40-44 18:57:13 28.49
638 85346 Jan Helge Nordby JIL Grorud M 40-44 18:57:13 28.49
638 91355 Svenn Østli Frydenlund BIL M 40-44 18:57:13 28.49
641 79243 Dietmar Beck Merkantildata M 35-39 18:58:24 28.46
642 82916 Arne Fuglesteg Fanaråk IL M 45-49 18:58:26 28.46
643 26836 Olav Lutro Odda SK M 40-44 18:58:32 28.45
644 31612 Hans Kristian Drægni BIL Ankeret M 40-44 18:58:36 28.45
644 89171 Leif Ekeberg BIL Ankeret M 40-44 18:58:36 28.45
644 85644 Leif Syversrud Vinmonopolet M 40-44 18:58:36 28.45
647 90455 Birger Hagen Hadeland CK M 40-44 18:58:40 28.45
648 91356 Bjørn Geir From M 17-19 18:58:44 28.45
649 91357 Hans Peter Lexow M 20-24 18:59:08 28.44
650 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 35-39 18:59:11 28.44
651 89230 Werner Albert Common Merkantildata M 45-49 18:59:22 28.43
652 90099 Havar Dahl Sportsklubben Rye M 30-34 19:00:17 28.41
652 88822 Petter Haagensen Sportsklubben Rye M 25-29 19:00:17 28.41
652 90422 Jonny Nesset Sportsklubben Rye M 35-39 19:00:17 28.41
652 91358 Ole Næsje Sportsklubben Rye M 40-44 19:00:17 28.41
656 20492 Arild Hamre Odda SK M 25-29 19:00:32 28.40
657 91359 Stein Magne Hanstad Sportsklubben Rye M 25-29 19:00:34 28.40
658 90420 Trond Frøshaug Sportsklubben Rye M 35-39 19:00:59 28.39
659 87274 Frank Bjørnstad Kongsvinger Kbir. M 35-39 19:01:54 28.37
659 88881 Hans Holen Kongsvinger Kbir. M 40-44 19:01:54 28.37
659 88148 Kjell Jonassen Kongsvinger Kbir. M 35-39 19:01:54 28.37
659 88868 Knut Reinsborg Kongsvinger Kbir. M 35-39 19:01:54 28.37
663 45351 Sigvald Koteng Horten Verft M 50-54 19:02:26 28.36
663 91360 Gunnar G. Molden Hadeland CK M 35-39 19:02:26 28.36
665 90114 Arne Villy Olsen Orkla CK M 40-44 19:02:32 28.35
666 88780 Kjell Snarud Brumunddal SK M 30-34 19:02:40 28.35
667 87774 Erik S. Steffensen Sportsklubben Rye M 45-49 19:02:59 28.34
668 88809 Asbjørn Blekkan Lillehammer CK M 40-44 19:03:13 28.34
669 84645 Ola Langklopp Strømm IL M 40-44 19:03:42 28.32
670 90047 John Sikkeland IF Sturla M 30-34 19:03:50 28.32
671 87880 Steinar Kristoffersen Trondhjems VK M 35-39 19:03:55 28.32
672 68541 John M. Rastad Trondhjems VK M 25-29 19:04:34 28.30
672 90329 Bjørn Wirkola Gauldal SK M 40-44 19:04:34 28.30
674 91361 Torleif Bjerke Nesbyen IL M 40-44 19:05:25 28.28
675 91362 Bjarne Neerland Ljan IF M 25-29 19:05:26 28.28
676 84306 Terje Hauger IF Sturla M 40-44 19:06:26 28.26
677 90417 Eldar Normann M 50-54 19:06:34 28.25
678 91363 Jan-Erik Bøhnsdalen Eidsvoll SK M 30-34 19:06:44 28.25
679 91364 Ottar Bergli Asker CK M 35-39 19:06:53 28.25
679 91365 Svein Borgen Asker CK M 35-39 19:06:53 28.25
679 90523 Leif Hattestad Asker CK M 50-54 19:06:53 28.25
679 87821 Arvid Holst Asker CK M 30-34 19:06:53 28.25
679 89027 Trond Jørgensen Asker CK M 20-24 19:06:53 28.25
679 47589 Egil Kristiansen Asker CK M 30-34 19:06:53 28.25
679 84335 Olaf Steidel Storebrand M 45-49 19:06:53 28.25
686 90174 Helge Tveit Vestf.Elektro D. M 25-29 19:07:01 28.24
687 67952 Per Haarberg Vinmonopolet M 35-39 19:07:22 28.23
687 42107 Arild T. Syversrud Vinmonopolet M 30-34 19:07:22 28.23
689 91366 Kjell Ragnar Gabrielsen Halden CK M 35-39 19:07:45 28.22
690 32574 Helge Holm Høeg BIL M 30-34 19:08:11 28.21
690 85144 Gunnar Wendel Larvik Smeltev. M 35-39 19:08:11 28.21
692 87066 Ørnulf Pedersen IF Frøy M 50-54 19:08:24 28.21
692 42737 Finn Sveiven IF Frøy M 25-29 19:08:24 28.21
692 91367 Odd Hjort Sørensen IF Frøy M 35-39 19:08:24 28.21
695 24003 Jan Odd Nordli Eiker CK M 45-49 19:08:45 28.20
696 84093 Knut Elstad Merkantildata M 35-39 19:08:48 28.20
697 91368 Arvid Almås Gimse IL M 40-44 19:08:53 28.20
698 88167 Magne Stendal Lørenskog FIL M 30-34 19:09:22 28.18
699 89159 Svein Edgar Grøneng Løten SK M 25-29 19:09:30 28.18
700 91369 Knut Hjalmar Rande Leinstrand IL M 25-29 19:09:35 28.18
701 90100 Hans Drebin M 40-44 19:09:40 28.18
701 90101 Gøsta Simonsson M 40-44 19:09:40 28.18
703 69592 Arild Hellebø M 25-29 19:09:56 28.17
704 89042 Rolf Olsen Halden CK M 35-39 19:10:11 28.16
704 90109 Egil Tettli Follafoss IL M 45-49 19:10:11 28.16
706 52367 Iver Nerby Ringerike SK M 55-59 19:10:30 28.16
707 34818 Lars Thomas Moen Bærum og Omegn CK M 20-24 19:10:34 28.16
707 68529 Ole Kristian Stenberg IVSØ M 20-24 19:10:34 28.16
707 91370 Oddvar Vassborg M 20-24 19:10:34 28.16
710 67044 Fred Tore Bråthen Eidsvoll SK M 20-24 19:10:46 28.15
710 35294 Jan Morten Bråthen Eidsvoll SK M 25-29 19:10:46 28.15
710 85237 Arild Holtet Eidsvoll SK M 30-34 19:10:46 28.15
710 35768 Trygve Martinsen Eidsvoll SK M 40-44 19:10:46 28.15
710 91372 Egil Nafstad Eidsvoll SK M 35-39 19:10:46 28.15
710 88104 Sven-Erik Negård Eidsvoll SK M 25-29 19:10:46 28.15
716 85772 Stig Ballestad Tjøme IL M 20-24 19:11:35 28.13
717 91373 Antti Narva HKL M 45-49 19:11:53 28.12
718 46305 Calixto Sletten M 30-34 19:12:34 28.11
719 91119 Peer Brandstrup Danmark M 40-44 19:12:42 28.10
719 91120 Jens Nielsen M 20-24 19:12:42 28.10
721 90973 Leiv Størvold Vegv.S-Trøndelag M 50-54 19:12:44 28.10
722 89069 Knut Oskar Alfsen Hamar BIR M 35-39 19:12:46 28.10
722 85494 Ståle Andreassen Hamar BIR M 35-39 19:12:46 28.10
722 87727 Viktor Marthinussen Hamar BIR M 30-34 19:12:46 28.10
725 46807 Bjørn Bratland NH Rafnes M 25-29 19:13:32 28.08
725 91375 Svein Thore Omslandseter NH Rafnes M 30-34 19:13:32 28.08
727 87347 Hans Christian Lysaker Nordisk Alumin. M 50-54 19:14:16 28.06
728 91376 Teppo Aalto M 45-49 19:14:51 28.05
729 46256 Hans Ole Skogli Romedal IL M 40-44 19:15:26 28.04
730 84670 Atle Vårvik Trondhjem Skøiteklubb M 17-19 19:15:34 28.03
731 91377 Odd Harald Eriksen T.N.S. M 20-24 19:15:38 28.03
732 90135 Jan Sjøberg Sverige M 25-29 19:16:01 28.02
732 90136 Leif Sjøberg Sverige M 20-24 19:16:01 28.02
734 91378 Ragnar Berntsen Furnes IL M 40-44 19:16:48 28.00
735 87788 Eivind Grøtli Kvikne M 45-49 19:16:55 28.00
735 90145 Kristoffer Langtjernet Kvikne IL M 50-54 19:16:55 28.00
737 91379 Kjell Larsen Furnes IL M 40-44 19:17:25 27.99
738 85773 Terje Pedersen Tjøme IL M 45-49 19:17:44 27.98
739 90369 Bård Alexandersen Gandal SK M 25-29 19:17:55 27.98
739 80214 Arne Lien Gauldal SK M 30-34 19:17:55 27.98
741 88752 Roar Andresen Sportsklubben Ceres M 40-44 19:18:25 27.96
741 84416 Per Lars Brændvang Sportsklubben Rye M 50-54 19:18:25 27.96
741 87404 Knut Førland Sportsklubben Ceres M 35-39 19:18:25 27.96
741 34925 Arild Herudsløkken Ullensaker CK M 30-34 19:18:25 27.96
741 88767 Egil Inngjerdingen Sportsklubben Ceres M 35-39 19:18:25 27.96
741 89037 Kåre Kilstad Tiedemann M 35-39 19:18:25 27.96
741 41839 Bjørn Henning Steffensen Ullensaker CK M 40-44 19:18:25 27.96
741 91380 Øivind Sundby Sportsklubben Ceres M 35-39 19:18:25 27.96
749 52489 Arne Holden Generalintendant M 35-39 19:19:01 27.95
750 52525 Arve Fredriksen Lørenskog CK M 40-44 19:19:37 27.94
751 85569 Ola G. Bratlie Va Py M 35-39 19:19:43 27.93
751 91381 Seppo Heinanen Vanda Cyklister M 45-49 19:19:43 27.93
751 91382 Keijo Løttu Va Py M 40-44 19:19:43 27.93
751 91384 Mika Pusa Vanda Cyklister M 17-19 19:19:43 27.93
751 91383 Kimmo Pusa Vanda Cyklister M 45-49 19:19:43 27.93
751 91385 Hannu Viitala Vanda Cyklister M 35-39 19:19:43 27.93
757 45232 Arve Brevik Sportsklubben Rye M 45-49 19:19:46 27.93
758 91386 Per Gunnar Hanssen Gauldal SK M 40-44 19:19:55 27.93
759 91387 Jens Nordback I.L. Stjørdals-Blink M 50-54 19:19:59 27.93
759 90556 Rolf-Einar Pedersen IL Stjørdals-Blink M 35-39 19:19:59 27.93
761 84056 Johnny Sørli Norcem BIL M 40-44 19:20:34 27.91
761 87645 Harald Sørli Thune - Eureka M 35-39 19:20:34 27.91
763 91388 Ole Kristian Wedum Haugsbygd IF M 45-49 19:20:46 27.91
764 84374 Ola Heen Strømmen Gol IL M 35-39 19:21:08 27.90
765 79274 Morten Berner Bærum og Omegn CK M 35-39 19:22:20 27.87
765 91389 Karl Heinz Broeckermann Bærum og Omegn CK M 35-39 19:22:20 27.87
765 87666 Axel Holtermann Bærum og Omegn CK M 40-44 19:22:20 27.87
765 88118 Per Erik Johansen Bærum og Omegn CK M 40-44 19:22:20 27.87
765 87668 Per Nygaard-Østby Bærum og Omegn CK M 40-44 19:22:20 27.87
770 91390 Einar Narjord Sylling IF M 20-24 19:22:22 27.87
771 84259 Hans Snerting Inderøy IL M 20-24 19:22:25 27.87
772 84407 Kjell Wiggo Løvhaug Inderøy IL M 35-39 19:22:46 27.86
772 91391 Tor Morten Røli Inderøy IL M 35-39 19:22:46 27.86
772 91392 Erling T. Severinsen Inderøy IL M 35-39 19:22:46 27.86
775 90137 Svein Gullerud Numedal Folkehøgskole M 20-24 19:23:23 27.84
775 83968 Erik Lindstad Hadeland CK M 55-59 19:23:23 27.84
775 88657 Arne Sætren Numedal Folkehøgskole M 35-39 19:23:23 27.84
778 87778 Knut Gamre Berg & Sandboe M 35-39 19:23:31 27.84
779 91393 Jørn Ivar Øverli Numedal Folkehøgskole M 20-24 19:23:35 27.84
780 90575 Bjørg Johansen Hamar BIL K 25-29 19:23:45 27.84
780 84078 Wern Erik Sollien Hamar BIR M 35-39 19:23:45 27.84
780 51183 Reidar Stræte Hamar BIL M 40-44 19:23:45 27.84
783 89671 Arvid Pedersen Karusell BIL M 45-49 19:23:54 27.83
784 91394 Ken Vejbæk M 20-24 19:23:58 27.83
785 87355 Carl Fredrik Kolderup Bærum og Omegn CK M 45-49 19:24:20 27.82
786 86918 Reidar Berntsen FASØ M 45-49 19:24:23 27.82
787 43346 Gunnar Lødding Harstad CK M 17-19 19:24:30 27.82
788 48209 Jannicke Schanche Vinmonopolet K 45-49 19:24:53 27.81
789 87902 Geir Rognstad Rauf. og Omegn M 30-34 19:24:57 27.81
790 89411 Vidar Ervik Ullensaker CK M 30-34 19:25:19 27.80
791 91395 Sverre Røvik I.L. Stjørdals-Blink M 25-29 19:25:26 27.80
792 87664 Arthur Placht Romsås M 40-44 19:25:53 27.79
793 91396 Frederik Bøgelund RCRM M 30-34 19:26:03 27.78
793 88769 Bent Harding Jensen RCRM M 35-39 19:26:03 27.78
795 52522 Evert Fintland Halden CK M 50-54 19:27:52 27.74
796 91398 Helge Pålshaugen Freia BIL M 20-24 19:27:54 27.74
797 89074 Arthur Skår Fanaråk IL M 45-49 19:28:25 27.72
798 85539 Thorstein Mevik Trondheim Politi M 50-54 19:29:18 27.70
798 87474 Gunnar Paulen Katedralskolen M 40-44 19:29:18 27.70
800 52392 Rune Gustavsen Nittedal CK M 17-19 19:29:40 27.70
801 88348 Roar Strand Televerket M 25-29 19:29:47 27.69
802 87616 Bjørn Gjervan Televerket M 35-39 19:29:48 27.69
802 84627 Edvin Mebust Overbygda IL M 30-34 19:29:48 27.69
804 84353 Per Chr. Bjørnæs Ullensaker CK M 40-44 19:29:54 27.69
804 67153 Svein Fladeby Ullensaker CK M 40-44 19:29:54 27.69
804 89083 Ingar Folberg Ullensaker CK M 45-49 19:29:54 27.69
804 64279 Oddgeir Løsnesløkken Ullensaker CK M 17-19 19:29:54 27.69
804 71182 Egil Pettersen Ullensaker CK M 45-49 19:29:54 27.69
804 90192 Jann Prøven Ullensaker CK M 40-44 19:29:54 27.69
804 84307 Ketil Torp Ullensaker CK M 30-34 19:29:54 27.69
804 85549 Arne Tranum Ullensaker CK M 50-54 19:29:54 27.69
804 90483 Tore Ulverud Ullensaker CK M 40-44 19:29:54 27.69
804 84308 Steinar Aarstad Ullensaker CK M 35-39 19:29:54 27.69
814 84498 Jostein Mæhre Nobø BIL M 35-39 19:30:15 27.68
815 85468 Knut Agnar Olaussen Lokdriften M 50-54 19:30:22 27.68
816 91399 Jørn Dalum M 30-34 19:30:29 27.68
817 91400 Helge Kjevik Birkenes IL M 20-24 19:30:36 27.67
817 34591 Arild Ormseth Aaddersjaa M 35-39 19:30:36 27.67
819 91402 Svein Arild Aae Norodd M 25-29 19:30:46 27.67
820 91403 Thomas Starvik M 20-24 19:31:25 27.65
821 91404 Johan Haakensveen Brumunddal SK M 40-44 19:31:26 27.65
822 85550 Arild Ullersmo Ullensaker CK M 45-49 19:31:40 27.65
823 87286 Svein Grønvoll Bodø CK M 55-59 19:31:42 27.65
824 52225 Arnstein Sevilhaug Ullensaker CK M 35-39 19:31:54 27.64
825 87440 Torbjørn Clausen Ullensaker CK M 50-54 19:32:26 27.63
825 27408 Per Rønning Ullensaker CK M 40-44 19:32:26 27.63
827 41423 Jan Erik Johnsrud Norgas M 25-29 19:32:27 27.63
828 89062 Kåre Øien Espedal BIL M 35-39 19:32:36 27.63
829 91405 Steinar Hansen Sortland IL M 20-24 19:33:37 27.60
829 88731 Asbjørn Hjelle Sortland CK M 30-34 19:33:37 27.60
829 91406 Geir Jakobsen Sortland CK M 35-39 19:33:37 27.60
829 52479 Torfinn Jonassen Sortland CK M 20-24 19:33:37 27.60
829 87714 Geir H. Kristiansen Sortland IL M 25-29 19:33:37 27.60
834 35309 Roar Østli Ullensaker CK M 30-34 19:33:40 27.60
834 91407 John Arne Østlie Ullensaker CK M 35-39 19:33:40 27.60
834 91408 Rolf Erik Østlie Ullensaker CK M 35-39 19:33:40 27.60
837 88556 Terje Hansen Torpo IL M 35-39 19:34:40 27.58
838 90202 Svein-Egil Karlsen Moss Verft M 25-29 19:34:44 27.58
839 86064 Jo Kjetil Løsnesløkken Ullensaker CK M 20-24 19:34:53 27.57
840 46791 Tor Stokke Phillips BIL M 45-49 19:34:58 27.57
841 87789 Kjell Hjelle EFI M 30-34 19:35:25 27.56
841 74890 Jostein Rindal Stentor M 25-29 19:35:25 27.56
843 90115 Ola Magne Mæle Lørenskog CK M 25-29 19:35:37 27.56
844 91409 Jan Christensen Bærum og Omegn CK M 25-29 19:35:42 27.55
844 90318 Einar Djupå Fjordtrim M 35-39 19:35:42 27.55
846 90286 Walter Hansen Spigerverket IL M 45-49 19:35:44 27.55
847 87879 Jan Gausemel Østre Slidre M 40-44 19:35:52 27.55
848 83912 Wilhelm Trygg AMV M 65-69 19:36:20 27.54
849 91410 Pål Markus Berg M 17-19 19:37:20 27.51
850 91411 Cato Holm Ullensaker CK M 30-34 19:38:23 27.49
851 87700 Tore Radford Fenstad SK M 30-34 19:38:34 27.49
852 89585 Arild Frøiland Sandnes SK M 30-34 19:38:48 27.48
852 91412 Magnar Fuglestad Sandnes kommune M 40-44 19:38:48 27.48
852 25973 Magne Ånestad EC585 M 35-39 19:38:48 27.48
855 91413 Gunnar Langsrud Sylling IF M 45-49 19:38:53 27.48
856 89324 Geir Finstad Steinkjer SK M 30-34 19:38:54 27.48
856 43505 Arnljot Gomo Steinkjer SK M 40-44 19:38:54 27.48
856 90085 Kåre Hynne Steinkjer SK M 35-39 19:38:54 27.48
859 91414 Bjørn Storm Johansen BIL Aker Verdal M 35-39 19:39:22 27.47
859 88723 Lars Lefstad Skaun IL M 35-39 19:39:22 27.47
859 85838 Oddmund Løkken Gimse IL M 30-34 19:39:22 27.47
859 90012 Ivar Sjømæling Autronica BIL M 30-34 19:39:22 27.47
859 90054 Svein Tore Svendsen Verdal IL M 35-39 19:39:22 27.47
864 91415 Tor Furuseth Bingsfoss SK M 30-34 19:39:25 27.47
864 51517 Per Øivind Jensen Aspelin Stormbull M 30-34 19:39:25 27.47
866 91416 Peder Fagerstrand M 25-29 19:39:30 27.46
867 90205 Odd Eriksen Drammen CK M 35-39 19:40:03 27.45
867 36893 Kjell Henriksen Posten IL Drammen M 35-39 19:40:03 27.45
867 84807 Birger Johansen Drammen CK M 30-34 19:40:03 27.45
870 88975 Sverre Hasle Aksla IL M 45-49 19:40:21 27.44
871 85162 Odd Ruse Bingsfoss SK M 35-39 19:40:32 27.44
872 86212 Ragnar Dybdahl Rissa M 35-39 19:40:52 27.43
872 45745 Peter Dybdahl Rissa M 40-44 19:40:52 27.43
872 90063 Harald S. Jensen Rissa M 30-34 19:40:52 27.43
872 91417 Jarle Ora IL Sverre M 45-49 19:40:52 27.43
872 91418 Anders Refsnes Stjørna IL M 35-39 19:40:52 27.43
877 91419 Tor Bjørnar Olsen Bingsfoss SK M 30-34 19:41:25 27.42
878 88682 Geir Auset Graakallen VBK M 35-39 19:41:36 27.42
878 89784 Tore Auset Jernbanen M 25-29 19:41:36 27.42
878 90086 Oddbjørn Buvarp Fotolaget M 35-39 19:41:36 27.42
881 91420 Martin Edgren Falkenbergs VBK M 20-24 19:42:01 27.41
882 51698 Arne Weiss M/T "Fjordshell" M 40-44 19:42:55 27.38
883 91421 Ulf Hørmander Gny IF M 30-34 19:43:04 27.38
883 91422 Per Einar Roth Eidsvoll SK M 25-29 19:43:04 27.38
885 87502 Jan Nytun Lillehammer CK M 35-39 19:43:30 27.37
885 37212 John Nårud Lillehammer CK M 40-44 19:43:30 27.37
885 91423 Bjørn Vangen Lillehammer CK M 35-39 19:43:30 27.37
888 85677 Leif N. Landrø Asker CK M 35-39 19:43:36 27.37
888 88257 Arild Øhlschlægel Asker CK M 35-39 19:43:36 27.37
890 89024 Alf Danielsen Lillehammer CK M 50-54 19:44:55 27.34
890 90260 Audun Nystuen Lillehammer CK M 40-44 19:44:55 27.34
890 87319 Sverre Skamferseter Lillehammer CK M 55-59 19:44:55 27.34
893 91424 Arne Kempe M 40-44 19:45:03 27.34
894 91425 Tomas Berggren Rønnskær CK M 30-34 19:45:06 27.33
894 88331 Asgeir Sveen Generalintendant M 25-29 19:45:06 27.33
896 91426 Arne Johnsen Fenstad SK M 30-34 19:45:23 27.33
896 90028 Bjørn Olav Johnsen Fenstad SK M 30-34 19:45:23 27.33
898 88971 Tom Arne Jansen Noblikk BIL M 30-34 19:45:30 27.33
899 91427 Peter Nielsen-Man M 30-34 19:45:42 27.32
900 91428 Tom Simensen IBM Klubben M 40-44 19:46:00 27.31
901 91429 Hans Hammerstad Feiring IL M 20-24 19:46:10 27.31
901 67257 Johanna Lysgård Feiring IL K 30-34 19:46:10 27.31
901 84327 Håkon Stefferud Feiring IL M 35-39 19:46:10 27.31
901 70162 Einar Tosterud Feiring IL M 40-44 19:46:10 27.31
905 91430 Gunnar Eilifsen Uni Forsikring M 30-34 19:46:43 27.30
906 48943 Vidar Ovlien Hafslund M 20-24 19:46:46 27.30
907 87417 Olaf Eggen Trondhjems VK M 40-44 19:47:14 27.29
907 88799 Fridtjof Krogh Trondhjems VK M 35-39 19:47:14 27.29
907 87292 Hans-Petter Sondresen Trondhjems VK M 40-44 19:47:14 27.29
910 91431 Ola Rygh Haugsbygd IF M 55-59 19:47:28 27.28
911 88710 Hans Sagflaat Namdal SK M 40-44 19:47:31 27.28
912 91432 Bjørn Sigurd Axelsen TBA M 30-34 19:47:53 27.27
913 91433 Sven Langseth Asker CK M 35-39 19:47:59 27.27
914 82914 Geir Arne Storebø TBA M 25-29 19:48:08 27.26
915 88211 Oddmund Hoff DnC BIL M 55-59 19:48:27 27.26
915 88213 Ole Jonny Karlstad DnC BIL M 35-39 19:48:27 27.26
917 90757 Jan Martin Fallmyr Rissa M 25-29 19:48:30 27.26
918 91434 Øyulf Pettersen Star Torda M 35-39 19:48:56 27.25
919 91435 Arne Bratlie Rauf. og Omegn M 35-39 19:49:08 27.24
919 88895 Heming Myhre Gjøvik CK M 45-49 19:49:08 27.24
919 51569 Per Sandbakken Gjøvik CK M 30-34 19:49:08 27.24
922 91436 Per Farberg Tr. Andersen BIL M 40-44 19:49:20 27.24
923 91437 Bo Axelsson Aelmhults Korpen M 35-39 19:49:25 27.24
923 91438 Mats Reimer Aelmhults Korpen M 35-39 19:49:25 27.24
925 82860 Knut Pedersen Trondhjems VK M 35-39 19:49:30 27.23
926 31559 Trond Lysvik Rauf. og Omegn M 25-29 19:49:35 27.23
927 91439 Erik Knudsen Trondhjems VK M 17-19 19:49:47 27.23
928 91440 Ukjent Rudtsalainen Lahti M 35-39 19:49:52 27.22
929 91441 H. C. Florian Sørensen M 25-29 19:49:59 27.22
930 88166 Knut Gjesdal Ullevål Sykehus M 40-44 19:50:01 27.22
931 82974 Geir Krogh Ullensaker CK M 20-24 19:50:45 27.20
932 84588 Borgvar Berntzen Drammen CK M 40-44 19:50:46 27.20
933 90385 Leif Christian Lyngsaa Vflerløse-Farum CK M 40-44 19:51:08 27.20
934 85543 Willy Laumo Ullensaker CK M 40-44 19:51:10 27.20
935 89356 Bjørnar Rundsveen Sør-Fron M 25-29 19:51:13 27.19
936 91442 Arne Christian Brevik Electr. Bureau M 30-34 19:51:37 27.18
937 85255 Jarle Skulstad Kongsberg IF M 20-24 19:51:47 27.18
938 44857 Mikael Munsterhjelm Bærum og Omegn CK M 35-39 19:52:13 27.17
939 90221 Terje Ø. Andersen Bærum og Omegn CK M 30-34 19:52:19 27.17
939 52516 Kjell Norderhaug Bærum og Omegn CK M 60-64 19:52:19 27.17
939 84516 Wiggo A. Sund Bærum og Omegn CK M 35-39 19:52:19 27.17
939 85609 Finn-Erik Vinje Bærum og Omegn CK M 45-49 19:52:19 27.17
943 91443 Roland Sveder Kopparbergs CK M 30-34 19:52:22 27.17
944 89466 Ivar Kjønsberg Elverum IL S.Gr M 40-44 19:52:23 27.17
945 90743 Rolf-Yngve Stenhaug Lødingen M 20-24 19:52:28 27.17
945 80513 Jan Kjell Sørlien Dal / Jørgensen M 25-29 19:52:28 27.17
947 84608 Steinar Johannesen Eidsvoll SK M 35-39 19:52:45 27.16
948 91444 Ole Walseth B.S.I.T. M 20-24 19:52:53 27.16
949 90053 Tore Frøseth BIL Aker Verdal M 35-39 19:53:43 27.14
950 90323 Kjetil Lyngstad Førde IL M 20-24 19:53:50 27.13
951 91445 Bjørn Olsen IK Hero M 55-59 19:54:20 27.12
952 89057 Thor Henry Lunde Jømna/Heradsbygd M 40-44 19:54:23 27.12
953 46779 Kjetil Fredrikstad Rauf. og Omegn M 25-29 19:54:42 27.11
954 91446 Søren Sondell Gflevle CK M 40-44 19:54:49 27.11
955 45555 Bjørn Lauglo Norcem BIL M 35-39 19:54:52 27.11
955 91447 Per Lind Asker CK M 30-34 19:54:52 27.11
957 83930 Jorulf N. Storbekken Hamar Skiklubb M 55-59 19:54:53 27.11
958 83953 Reidar Tangvik Adresseavisen M 35-39 19:55:00 27.11
959 51650 Per Jørgen Trøa Adresseavisen M 35-39 19:55:11 27.10
960 91448 Kjell Carlholt M 35-39 19:55:14 27.10
960 88412 Krister Eriksson Gævle CK M 30-34 19:55:14 27.10
960 91449 Kjell Forssen M 35-39 19:55:14 27.10
963 35796 Roar Skaaraaen Orkla CK M 35-39 19:55:32 27.10
964 89017 Jarl Kåvin OSI / KSI M 45-49 19:56:00 27.09
965 41156 Bjørn Michelsen Byaasen Skiklubb M 40-44 19:56:20 27.08
965 83951 Rolf Michelsen Gimse IL M 30-34 19:56:20 27.08
967 84020 Einar L. Seterlien Kongsvinger Kbir. M 60-64 19:57:09 27.06
968 51638 Bjørn Erik Andresen Kraft M 30-34 19:57:25 27.05
969 91451 Jan S. Hilden Asker CK M 25-29 19:57:26 27.05
970 91452 Per Ivar Weydal Kråkstad IL M 20-24 19:57:30 27.05
971 85338 Stein Kristian Strøm Horten SK M 40-44 19:57:47 27.04
972 82988 Isleif Eide M 35-39 19:57:59 27.04
973 48619 Jan Olav Beitmyren Lågen CK M 17-19 19:58:09 27.04
974 91454 Odd R. Pettersen M 35-39 19:58:21 27.03
974 88770 Gerhard Prøsch JIL Grorud M 40-44 19:58:21 27.03
976 83980 Bjarne Døhlen Ullensaker CK M 35-39 19:59:02 27.02
977 91455 Odvar Sten Ullensaker CK M 25-29 19:59:26 27.01
978 89157 Pål Storerud Brumunddal SK M 20-24 19:59:59 27.00
979 84472 Per Furulund Brumunddal SK M 55-59 20:00:03 26.99
979 47414 Lars Lien Brumunddal SK M 25-29 20:00:03 26.99
979 87469 Svein Lillehovde Brumunddal SK M 40-44 20:00:03 26.99
982 91456 Alf Bjordal M 35-39 20:00:36 26.98
983 25097 Kjell Geir Egeland M 35-39 20:00:42 26.98
984 91457 Rune Kristian Stalstrøm Horten SK M 17-19 20:00:46 26.98
985 66612 Helge Egeland M 35-39 20:00:52 26.98
986 91458 Karl Jelstad Vestre Spone IF M 30-34 20:01:45 26.96
986 91459 Kjell Kristiansen Vestre Spone IF M 25-29 20:01:45 26.96
988 84463 Oddbjørn Snellingen Hadeland CK M 35-39 20:01:59 26.95
989 84062 Eirik Kvam Vinmonopolet M 35-39 20:02:01 26.95
990 91460 Anders Sjøgren Fredrikshof M 25-29 20:02:03 26.95
991 89590 Frank Olav Kobbhaug Sportsklubben Rye M 25-29 20:02:17 26.94
992 91461 Trygve Berdal Krokstadøra M 25-29 20:02:45 26.93
993 89009 Gunnar Samuelsen Kongsberg IF M 25-29 20:03:08 26.92
994 89429 Per Haavard Løkken Røyken SK M 25-29 20:03:18 26.92
995 91463 Arne Jonskås Drangedal IL M 45-49 20:03:25 26.92
996 91464 Leif Dyve Rauf. og Omegn M 20-24 20:03:31 26.92
997 91465 Arild Oppedal Nittedal CK M 25-29 20:05:27 26.87
998 91466 Anders Hegseth M 20-24 20:05:44 26.87
999 88726 Jon Møkleby Seif M 35-39 20:06:02 26.86
1000 90300 Per Jørgen Bekkevold Brumunddal SK M 35-39 20:06:03 26.86

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.1984
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 23.91 Km/t
Snittid: 22:34:47
Antall deltakere: 2991

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):