Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1988

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 36364 Jan Dekko Drammen CK M 30-34 14:05:49 38.30
1 95792 Morten Sæther Glåmdal SK M 25-29 14:05:49 38.30
3 92595 Oddmund Brekke Ålesund og Omegn CK M 30-34 14:28:20 37.31
3 23486 Hjalmar Duklæt Sør-Trøndelag Sykkelkrets M 35-39 14:28:20 37.31
3 87130 Geir Fossum Sør-Trøndelag Sykkelkrets M 35-39 14:28:20 37.31
3 34769 John Rune Gilberg Sør-Trøndelag Sykkelkrets M 25-29 14:28:20 37.31
3 34774 Trond Kattem Sør-Trøndelag Sykkelkrets M 20-24 14:28:20 37.31
3 42266 Brent Landsem Sør-Trøndelag Sykkelkrets M 25-29 14:28:20 37.31
3 47549 Asbjørn Næss Gauldal SK M 45-49 14:28:20 37.31
3 91254 Bjørn Erik Paasche Sør-Trøndelag Sykkelkrets M 35-39 14:28:20 37.31
3 88610 Jan Erik Schjetnan Sør-Trøndelag Sykkelkrets M 35-39 14:28:20 37.31
12 92378 Thorbjørn Mæhlumsveen Egge IL M 25-29 14:28:29 37.30
13 65633 Svein Berg Bingsfoss SK M 40-44 14:49:49 36.41
13 86185 Sverre Ekås Glåmdal SK M 40-44 14:49:49 36.41
13 52478 Knut Kvernerud Nittedal CK M 40-44 14:49:49 36.41
13 89946 Willie Juul Pedersen Nittedal CK M 35-39 14:49:49 36.41
13 35435 Erik Vea Bingsfoss SK M 35-39 14:49:49 36.41
13 34420 Nikolai Væding Arendal CC M 30-34 14:49:49 36.41
19 85160 Terje Wold Trondheim Kretsf. M 45-49 14:53:59 36.24
20 47654 Roy Kjærnet SF Grei M 20-24 15:00:17 35.98
20 95793 Oskar Larsen Kristiansand CK M 25-29 15:00:17 35.98
22 84449 Oddmund Fuglem Trondhjems VK M 45-49 15:00:20 35.98
22 88835 Amund Grimstad Trondhjems VK M 35-39 15:00:20 35.98
22 94752 Ole Anders Holden Salomon M 35-39 15:00:20 35.98
22 88725 Kjell Talmo BN Kreditt M 40-44 15:00:20 35.98
22 45273 Edgar Wisløff Edwis M 35-39 15:00:20 35.98
27 90471 Kim Fjelstad IF Frøy M 25-29 15:01:20 35.94
27 92051 Kåre Gloslie IK Hero M 45-49 15:01:20 35.94
27 75463 Pål Kristiansen Storebrand M 30-34 15:01:20 35.94
27 87104 Knut Løvli Sarpsborg SK M 45-49 15:01:20 35.94
27 88916 Tor Aas Sarpsborg SK M 40-44 15:01:20 35.94
32 90452 Per Arne Opstad Moss Politi M 30-34 15:02:20 35.90
33 87930 Bjørn Erik Larsen Tiller IL M 35-39 15:02:53 35.88
34 94699 Bjørn Nicolaisen Ullensaker CK M 35-39 15:04:20 35.82
35 52238 Martin Kjelsås Sarpsborg SK M 40-44 15:05:12 35.79
36 44651 Knut Oddvar Larsen Renholdsv. BIL M 35-39 15:06:07 35.75
37 90006 Odd Magne Gard Brumunddal SK M 40-44 15:10:20 35.59
37 92477 Magne Gunnar Høgsveen Brumunddal SK M 35-39 15:10:20 35.59
37 80302 Jon Erik Larsen Brumunddal SK M 25-29 15:10:20 35.59
37 92408 Ulf Ljungstrøm Sverige M 30-34 15:10:20 35.59
37 64128 Bjørn Roar Stenhaug Brumunddal SK M 25-29 15:10:20 35.59
42 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 35-39 15:10:52 35.57
43 95795 Knut Stabell Bærum og Omegn SK M 40-44 15:11:12 35.55
44 41439 Erling Bendiksen IF Frøy M 25-29 15:18:28 35.27
44 95796 Nils-Martin Corneliussen IF Frøy M 25-29 15:18:28 35.27
46 65596 Hans Petter Bronken Jømna/Heradsbygd M 35-39 15:18:52 35.26
47 95797 Emil Ager-Wick Arendal CC M 30-34 15:20:17 35.20
47 95798 Jo Jansen Nederland M 40-44 15:20:17 35.20
47 95799 Gerrit Van Der Honing Nederland M 40-44 15:20:17 35.20
50 93530 Arne Aspen Nittedal CK M 40-44 15:20:52 35.18
50 24758 Karleif Auestad SR-Team M 25-29 15:20:52 35.18
50 91631 Per Åge Bjerke Jømna/Heradsbygd M 30-34 15:20:52 35.18
50 95800 Johnny Bjerke Nittedal CK M 20-24 15:20:52 35.18
50 27781 Reidar Borsheim SR-Team M 35-39 15:20:52 35.18
50 26462 Nils Bratberg SR-Team M 30-34 15:20:52 35.18
50 20531 Arnar Børildsen SR-Team M 35-39 15:20:52 35.18
50 91557 Tor Fossum Nittedal CK M 50-54 15:20:52 35.18
50 25610 Lars H. Grødeland SR-Team M 20-24 15:20:52 35.18
50 20492 Arild Hamre SR-Team M 30-34 15:20:52 35.18
50 85038 Thor H. Haraldsen Nittedal CK M 40-44 15:20:52 35.18
50 43983 Martin Kristoffersen Nittedal CK M 30-34 15:20:52 35.18
50 85039 Svein Lamo Nittedal CK M 35-39 15:20:52 35.18
50 40556 Fredrik Lamo Nittedal CK M 40-44 15:20:52 35.18
50 43977 Roger Larsson Nittedal CK M 40-44 15:20:52 35.18
50 35037 Per Rune Larsson Nittedal CK M 30-34 15:20:52 35.18
50 95801 Rune Nedgard Nittedal CK M 25-29 15:20:52 35.18
50 71764 Harald Solem Elnesvågen IL M 35-39 15:20:52 35.18
50 22125 Erik Bjørn Svalestad SR-Team M 25-29 15:20:52 35.18
50 23026 Hans Agnar Wigelius SR-Team M 35-39 15:20:52 35.18
70 89947 Nils Enger Bærum og Omegn SK M 45-49 15:21:12 35.17
70 42041 Børre Larsen Bærum og Omegn SK M 30-34 15:21:12 35.17
70 89969 Morten Trudeng Bærum og Omegn SK M 35-39 15:21:12 35.17
73 93647 Ulf Spang Sverige M 30-34 15:21:13 35.17
74 80947 Erik Håkensen Vinmonopolet M 30-34 15:21:20 35.16
74 29068 Tage Johansen Raufoss og Omegn M 35-39 15:21:20 35.16
74 52532 Sigvart Knutsen Follo SK M 40-44 15:21:20 35.16
74 95802 Ola Sandholt Ullensaker CK M 20-24 15:21:20 35.16
74 52308 Åge Morten Tangen Ullensaker CK M 30-34 15:21:20 35.16
79 84755 Per Martin Kleveland Trondhjems VK M 40-44 15:22:52 35.10
79 88570 Roald Normo Rana SK M 50-54 15:22:52 35.10
81 84814 Ronald Blomlie Trondhjems VK M 25-29 15:24:20 35.05
81 95803 Per Sørum Trondhjems VK M 25-29 15:24:20 35.05
83 87121 Widar Asbjørnsen Sportsklubben Ceres M 25-29 15:25:04 35.02
83 45555 Bjørn Lauglo Noraudit M 40-44 15:25:04 35.02
83 89022 Morten Likvern Fet M 25-29 15:25:04 35.02
86 79400 Jan Peter Valde Rauma SK M 25-29 15:26:20 34.97
87 84321 Normann Løvstad Bærum og Omegn SK M 40-44 15:26:52 34.95
87 68698 Bjørn Ottesen Bærum og Omegn SK M 25-29 15:26:52 34.95
87 87113 Truls Tyreid Bærum og Omegn SK M 40-44 15:26:52 34.95
90 92903 Svein Christiansen Bærum og Omegn SK M 25-29 15:29:45 34.84
91 88634 Olav Glanås Jømna/Heradsbygd M 35-39 15:30:23 34.82
92 85803 Helge Lien Ringnes BIL M 25-29 15:31:36 34.77
93 85094 Ton Ribbers Multiconsult M 30-34 15:32:20 34.75
94 29784 Torgrim Log Sintef M 25-29 15:32:56 34.72
95 93733 Hans Hendrik Mulder Nederland M 40-44 15:33:45 34.69
96 95804 Bjørn Magne Vik Trondhjems VK M 20-24 15:42:54 34.36
97 94687 Ulf Danielsen Sintef M 30-34 15:42:56 34.36
97 93540 Einar Hassel Sintef M 40-44 15:42:56 34.36
97 87399 Bjørn T. Haukaas NIFS M 35-39 15:42:56 34.36
97 40590 Arne Mikkelsen Sintef M 35-39 15:42:56 34.36
97 40968 Knut Mo Sintef M 35-39 15:42:56 34.36
97 91267 Nils-Aksel Ruud Sintef M 30-34 15:42:56 34.36
97 83856 Dag Slagstad Sintef M 40-44 15:42:56 34.36
97 44979 Bjørn Sortland Sintef M 35-39 15:42:56 34.36
97 47656 Tore Tomter Siemens M 30-34 15:42:56 34.36
106 40727 Thor Engh IK Hero M 35-39 15:47:52 34.18
106 91334 Martin Enstad IK Hero M 35-39 15:47:52 34.18
106 46766 Leif Sigurd Godager IK Hero M 40-44 15:47:52 34.18
106 94922 Knut Noremsaune Norsk Data M 30-34 15:47:52 34.18
110 41422 John Holmstul IBM-Klubben M 35-39 15:48:12 34.17
110 95805 Leif Pettersen Sarpsborg SK M 45-49 15:48:12 34.17
112 35601 Ola Kristian Berg Orkla CK M 45-49 15:49:46 34.11
112 84025 Arnt Solberg Fokus Bank A/S M 30-34 15:49:46 34.11
114 95806 Jack Asphaug Ingeniørvapnet M 25-29 15:49:52 34.11
115 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 40-44 15:52:56 34.00
116 95807 Christian Mathiesen Atna IL M 20-24 15:54:56 33.92
117 90622 Erling Arne Andersen OPIL M 25-29 15:56:00 33.89
117 24836 Kåre Berg CK Valdresekspressen M 45-49 15:56:00 33.89
117 84309 Pål Chr. Frenning CK Valdresekspressen M 30-34 15:56:00 33.89
117 87189 Thorvald Gjønnes CK Valdresekspressen M 25-29 15:56:00 33.89
117 95808 Rasmus Juvik Danmark M 25-29 15:56:00 33.89
117 95809 Bjarne Brenøe Nielsen Danmark M 25-29 15:56:00 33.89
117 94713 Svend B. Pedersen CK Valdresekspressen M 35-39 15:56:00 33.89
117 87287 Halvor Skaar CK Valdresekspressen M 30-34 15:56:00 33.89
117 93615 Trond Stenslie CK Valdresekspressen M 35-39 15:56:00 33.89
117 35059 Gabriel Tjørn CK Valdresekspressen M 30-34 15:56:00 33.89
127 94721 Thor Aanensen Ringnes BIL M 30-34 15:56:12 33.88
128 95810 Pål Simon Simonsen USA M 25-29 15:57:46 33.82
129 40573 Arne Kristian Holter Brumunddal SK M 25-29 16:00:00 33.75
130 44222 Jaap Vis Nederland M 30-34 16:05:28 33.55
131 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 40-44 16:06:56 33.50
131 85967 Gunnar Schei Trondhjems VK M 35-39 16:06:56 33.50
133 74745 Terje Kvam Gauldal SK M 40-44 16:08:56 33.43
134 47470 Ansgar Myhre Hadeland CK M 35-39 16:10:56 33.36
135 91620 Lars Dybevold Hornindal IL M 35-39 16:11:27 33.35
135 86687 Ståle Hatlelid Hornindal IL M 35-39 16:11:27 33.35
135 64262 Sveinung Talberg Ålesund og Omegn CK M 20-24 16:11:27 33.35
138 88769 Bent Harding Jensen Danmark M 40-44 16:12:56 33.30
138 92441 Hans-Jørgen Milli Hærland IL M 35-39 16:12:56 33.30
140 87339 Leif R. Bjørneseth Sportsklubben Rye M 40-44 16:13:14 33.29
140 44351 Jon Arne Corell Sportsklubben Rye M 40-44 16:13:14 33.29
140 85611 Rune Fossheim Sportsklubben Rye M 30-34 16:13:14 33.29
140 87392 Morten Furu Sportsklubben Rye M 35-39 16:13:14 33.29
140 88800 Tore Miøen Sportsklubben Rye M 30-34 16:13:14 33.29
140 67686 Tor Myrseth Sportsklubben Rye M 45-49 16:13:14 33.29
140 87163 Morten Ralger Sportsklubben Rye M 40-44 16:13:14 33.29
140 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 45-49 16:13:14 33.29
140 85064 Lars Tørmoen Sportsklubben Rye M 35-39 16:13:14 33.29
149 85341 Tommy Blomlie Trondhjems VK M 25-29 16:13:46 33.27
149 52046 Steinar Aarvik Trondhjems VK M 30-34 16:13:46 33.27
151 83827 Jan Blakkisrud Ullensaker CK M 45-49 16:14:56 33.23
152 85065 Henry Vetås Nittedal CK M 35-39 16:15:14 33.22
153 25345 Knut Andreas Leknes SR-Team M 30-34 16:17:46 33.13
154 89204 Sigvart Hasthi Vadsø Skiklubb M 55-59 16:19:48 33.06
155 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn SK M 40-44 16:21:25 33.01
155 43386 Gunnar Aarhus Bærum og Omegn SK M 25-29 16:21:25 33.01
157 46729 Torgeir Mathisen Raufoss og Omegn M 40-44 16:22:00 32.99
158 47505 Gunnar Gabrielsen Rupro A/S M 40-44 16:23:23 32.94
159 95811 Stig Rune Andersen CK Victoria M 17-19 16:23:29 32.94
160 91282 Tore Gravdal Rupro A/S M 45-49 16:26:54 32.83
161 45421 Alf Andersen National Elektro M 25-29 16:27:23 32.81
161 95812 Roger Kronvall M 30-34 16:27:23 32.81
163 93781 Håvard Engebretsen M 25-29 16:27:28 32.81
164 91525 Bjørn Andersen SF Grei M 35-39 16:31:43 32.67
165 45614 Trond Frode Alexandersen Gauldal SK M 25-29 16:31:54 32.66
166 89986 Bo Torsten Johansson Sverige M 45-49 16:33:23 32.61
167 87685 Dan Ove Gundersen Drammen CK M 25-29 16:34:16 32.58
168 93808 Ola Kjonerud -Bank BIL M 20-24 16:35:27 32.54
168 95813 Bjørn Lundtøeng Brumunddal SK M 25-29 16:35:27 32.54
168 89965 Harald Sotberg Follo SK M 35-39 16:35:27 32.54
168 91452 Per Ivar Weydal Follo SK M 25-29 16:35:27 32.54
172 23884 Jan Andersen Bækkelagets Sportsklubb M 25-29 16:35:28 32.54
172 91286 Harald Jordet Bækkelagets Sportsklubb M 30-34 16:35:28 32.54
172 34808 Geir Kjær Rørteam A/S M 25-29 16:35:28 32.54
172 93881 Jan-Petter Moen Møller & Auster M 30-34 16:35:28 32.54
172 42384 Bernt Skeie OPIL M 25-29 16:35:28 32.54
172 85083 Kjetil Wangen Bækkelagets Sportsklubb M 25-29 16:35:28 32.54
178 68191 Hans Einar Formo Eiker CK M 25-29 16:35:50 32.53
178 85790 Skjalge Kraglund Eiker CK M 25-29 16:35:50 32.53
178 95814 Arne Torgersen Eiker CK M 45-49 16:35:50 32.53
181 20623 Arne Eidsheim Bergen CK M 35-39 16:36:55 32.50
181 30973 Gunnar Hausberg Bergen CK M 35-39 16:36:55 32.50
181 30836 Stein Kjetil Hefte CK Henie M 25-29 16:36:55 32.50
181 30826 Svein Harald Kjærgård Bergen CK M 35-39 16:36:55 32.50
181 71758 Roald Kvamme Nymark IL M 30-34 16:36:55 32.50
181 26731 Oddvar Sellevoll Rafinor BIL M 20-24 16:36:55 32.50
187 31091 Kjell Tore Andersen Nymark IL M 35-39 16:39:23 32.41
187 71766 Rune Bertelsen Bergen CK M 40-44 16:39:23 32.41
187 33789 Svein Olaf Hansen Bergen CK M 40-44 16:39:23 32.41
187 71599 Olav Hauge Nymark IL M 40-44 16:39:23 32.41
187 30939 Jan Haugland Bergen og Hordaland SK M 40-44 16:39:23 32.41
187 30986 Svein Raa Riebersøn M 50-54 16:39:23 32.41
187 31569 Sigurd Syversen Bergen CK M 55-59 16:39:23 32.41
194 95815 Kenneth Alver Manger IL M 20-24 16:41:27 32.35
194 69936 Geir Bentzen Sjøforsvaret M 30-34 16:41:27 32.35
194 87383 Ivar Jonassen Kongsvinger Kbir. M 35-39 16:41:27 32.35
194 31250 Eyolf Langmyhr Nymark IL M 40-44 16:41:27 32.35
198 91385 Hannu Viitala Finland M 40-44 16:41:50 32.34
199 41741 Tom Oppen Nittedal CK M 30-34 16:42:55 32.30
200 93626 Gert Jepsen Danmark M 35-39 16:43:23 32.29
201 62669 Olaf Johan Thomasgaard Skedsmo Skiklubb M 25-29 16:45:04 32.23
202 24139 Jarle Handeland SR-Team M 25-29 16:45:23 32.22
203 80214 Arne Lien Gauldal SK M 35-39 16:45:50 32.21
204 89977 Dagfinn Ola Moe -I-S M 40-44 16:46:32 32.18
204 94691 Magne Morken -I-S M 35-39 16:46:32 32.18
206 31634 Jens Ottar Kallekleiv Bergen og Hordaland SK M 35-39 16:47:22 32.16
207 88864 Tom Olberg Follo SK M 30-34 16:48:12 32.13
208 95816 Børje Strømberg Sverige M 50-54 16:48:16 32.13
209 95817 Jomar Alstad Berre Trondhjems VK M 30-34 16:48:59 32.11
210 46966 Börje Larsson Sverige M 45-49 16:49:23 32.09
211 71988 Per Abelsen Bergen CK M 40-44 16:50:06 32.07
212 84645 Ola Langklopp Strømm IL M 45-49 16:50:48 32.05
213 95818 Christian Ferner Ready M 35-39 16:50:54 32.05
213 92461 Håvard Gimnes Trondhjems VK M 20-24 16:50:54 32.05
215 89035 Bjørn Braaten STK BIL M 35-39 16:50:55 32.05
216 93659 Thomas Arnung Danmark M 35-39 16:51:23 32.03
217 88583 Odd Berg Vestbyen IL M 65-59 16:51:43 32.02
217 87201 Leif Lien IGP A/S Trondheim M 40-44 16:51:43 32.02
219 95819 Andreas Lahrmann V-Tyskland M 25-29 16:51:48 32.02
220 36746 Øyvind Stjern Trondhjems VK M 20-24 16:52:52 31.98
221 94749 Per Damgaard Danmark M 35-39 16:53:23 31.97
222 85149 Bobbi Thoren Sverige M 40-44 16:54:37 31.93
223 32163 Arne Gjæringen Bergen CK M 35-39 16:55:02 31.92
223 92373 John Myking Nymark IL M 40-44 16:55:02 31.92
225 36356 Jan Erik Halvorsen GP M 25-29 16:55:38 31.90
225 91270 Thor Røhne Brumunddal SK M 25-29 16:55:38 31.90
227 35270 Ingolf Auestad Ullensaker CK M 50-54 16:55:43 31.89
227 90056 Inge Johnsen Ullensaker CK M 35-39 16:55:43 31.89
227 68957 Erik Løkke Ullensaker CK M 40-44 16:55:43 31.89
227 64279 Oddgeir Løsnesløkken Ullensaker CK M 20-24 16:55:43 31.89
227 87199 Arvid Martinsen Ullensaker CK M 50-54 16:55:43 31.89
227 52225 Arnstein Sevilhaug Ullensaker CK M 40-44 16:55:43 31.89
227 88818 Ole Kristian Aarstad Ullensaker CK M 40-44 16:55:43 31.89
234 90126 Leiv Budal Trondhjems VK M 20-24 16:55:48 31.89
235 89446 Geir Baustad Ullensaker CK M 35-39 16:56:03 31.88
236 95820 Knut Larsen M 25-29 16:56:14 31.88
236 84308 Steinar Aarstad Ullensaker CK M 35-39 16:56:14 31.88
238 40626 Martin Øverås Svint IL M 45-49 16:56:42 31.86
239 92449 Per Arne Hanssen Bilskolen M 35-39 16:57:35 31.84
240 95821 Anders Kronberg Ullensaker CK M 25-29 16:57:45 31.83
241 95822 Thorer Skarer Hærland IL M 45-49 16:59:43 31.77
242 94730 Roar Buraas Hurdal IL M 30-34 16:59:44 31.77
243 95823 Per-Magne Blomvik Ålesund og Omegn CK M 30-34 17:00:16 31.75
243 44198 Magne Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 30-34 17:00:16 31.75
243 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 35-39 17:00:16 31.75
246 95824 Trond Chr. Lavik IK Hero M 30-34 17:00:21 31.75
247 27092 Ove Kvia SR-Team M 30-34 17:00:41 31.74
247 22925 Gustav Ødegaard SR-Team M 50-54 17:00:41 31.74
249 95825 Helge Jomisko Vik IL M 60-64 17:00:54 31.73
250 82698 Bjørn Johnsrud Hadeland CK M 25-29 17:01:18 31.72
251 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 55-59 17:02:17 31.69
252 94783 Vidar Haugo Gol IL M 30-34 17:02:37 31.68
252 84098 Ola Husum Smeby Gol IL M 45-49 17:02:37 31.68
254 90253 Magne Kolstad Elverum IL S.Gr. M 30-34 17:02:42 31.68
254 92400 Kjell Kolstad Elverum IL S.Gr. M 30-34 17:02:42 31.68
256 36472 Jan Tore Kalvik Asker CK M 30-34 17:02:47 31.67
257 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 25-29 17:03:02 31.67
257 90316 Oddvar Lundanes Ålesund og Omegn CK M 35-39 17:03:02 31.67
259 95826 Frode Arvnes BVIF M 17-19 17:03:47 31.64
260 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 35-39 17:04:12 31.63
261 95827 Andreas Schutthoff V-Tyskland M 40-44 17:04:24 31.62
262 46779 Kjetil Fredrikstad Raufoss og Omegn M 25-29 17:04:42 31.61
263 95828 Matti Virtanen Finland M 35-39 17:05:16 31.60
264 95829 R. Steenbergen Nederland M 45-49 17:05:47 31.58
264 95830 J. Van Duk Nederland M 40-44 17:05:47 31.58
266 69034 Arild Bryntesen Halden CK M 40-44 17:06:06 31.57
267 46765 Ingemar Asle Lødøen Hemsedal IL M 25-29 17:06:59 31.54
268 80238 Per Ole Evjen Landsbanken M 30-34 17:07:16 31.54
269 95831 J. Span Nederland M 45-49 17:07:47 31.52
270 93569 Arne H. Lund Sandefjord SK M 45-49 17:09:43 31.46
271 95832 Jacob Jessen Danmark M 20-24 17:09:48 31.46
272 52367 Iver Nerby Ringerike SK M 60-64 17:10:52 31.42
273 91303 Petter Solum Sagene IF M 30-34 17:11:34 31.40
274 91264 Seppo Leskinen Finland M 35-39 17:11:48 31.40
275 85040 Kjell Rikoll Nittedal CK M 45-49 17:13:43 31.34
276 97319 Aksel Aaslund Ra-BIL M 55-59 17:15:28 31.29
277 94915 Geir Alshus Hafslund BIL M 35-39 17:16:31 31.25
277 46071 Ingar Bergersen Økernkam. M 40-44 17:16:31 31.25
277 94916 Per Magnus Breen Hafslund BIL M 45-49 17:16:31 31.25
277 46067 Arvid Rødsand Sportsklubben Rye M 40-44 17:16:31 31.25
281 92428 Magnar Furuberg STK BIL M 30-34 17:17:43 31.22
282 95833 Jan Smeby Raufoss og Omegn M 35-39 17:18:20 31.20
283 93815 Remi Bergflødt Ringerike SK M 25-29 17:18:42 31.19
283 91528 Steinar Borg Ringerike SK M 35-39 17:18:42 31.19
283 95834 Stig Kristiansen Ringerike SK M 20-24 17:18:42 31.19
286 95835 Håvard Stemshaug UIK Oslo M 25-29 17:20:00 31.15
287 93604 Jan Eull Ringerike SK M 40-44 17:20:42 31.13
287 84280 Knut Josefsen IK Hero M 40-44 17:20:42 31.13
287 84275 Svein Monsen IK Hero M 45-49 17:20:42 31.13
287 87179 Jan Novotny IK Hero M 40-44 17:20:42 31.13
287 93606 Erling Rolid Ringerike SK M 40-44 17:20:42 31.13
287 94830 Kristen Sandvold IK Hero M 25-29 17:20:42 31.13
293 95836 L. Heyne Nederland M 35-39 17:21:29 31.10
294 30289 Leif Grimstveit NIFS M 40-44 17:21:54 31.09
295 94766 Per Arnfinn Selvnes CK Victoria M 20-24 17:22:42 31.07
296 89943 Erik Engebretsen Eidsvoll SK M 35-39 17:22:55 31.06
296 95837 Erik Finsbraten Eidsvoll SK M 25-29 17:22:55 31.06
296 95838 Øystein Frilseth Eidsvoll SK M 40-44 17:22:55 31.06
296 94863 Joar Sannerhaugen Eidsvoll SK M 25-29 17:22:55 31.06
296 41437 Frode Totlund Eidsvoll SK M 20-24 17:22:55 31.06
296 35309 Roar Østli Eidsvoll SK M 35-39 17:22:55 31.06
302 43308 Terje Bjørk SF Grei M 30-34 17:24:42 31.01
302 51387 Nils Kattem Marienborg BIL M 50-54 17:24:42 31.01
302 92485 Rune Øvergård Jømna/Heradsbygd M 40-44 17:24:42 31.01
305 67111 Berge Hjørungnes Ålesund og Omegn CK M 40-44 17:25:00 31.00
305 44819 Oddbjørn Ringset Ålesund og Omegn CK M 35-39 17:25:00 31.00
305 95839 Jens Tennfjord Ålesund og Omegn CK M 35-39 17:25:00 31.00
308 95840 Dirk Pfeuffer V-Tyskland M 25-29 17:25:18 30.99
309 87989 Widar Rognerud Nes SK M 40-44 17:25:54 30.97
310 93701 John Kristiansen Siemens M 40-44 17:26:09 30.97
311 93620 Ton Rueck Nederland M 45-49 17:26:41 30.95
312 52432 Freddy Strand Sarpsborg SK M 40-44 17:26:44 30.95
313 44199 Olav Tronstad Ålesund og Omegn CK M 45-49 17:26:45 30.95
314 88605 Jan Hagen Follo SK M 40-44 17:26:54 30.94
315 51614 Niels Duedahl Danmark M 40-44 17:27:54 30.91
316 95841 Kjetil Ringen Bøverbru M 20-24 17:28:07 30.91
316 46710 Olav Røstad Raufoss og Omegn M 35-39 17:28:07 30.91
318 31994 Helge Larsen Nymark IL M 50-54 17:28:14 30.90
318 30895 Rune Søreide Bergen og Hordaland SK M 35-39 17:28:14 30.90
320 52470 Tore Myrhaug Freidig M 40-44 17:28:28 30.90
321 72087 Dagfinn Fitje M 35-39 17:28:42 30.89
322 95842 Harrie Boogers Nederland M 35-39 17:28:45 30.89
323 92395 Terje Lorentzen Hamar BIR M 40-44 17:28:53 30.88
323 44897 Dyre Saxrud Hamar BIR M 40-44 17:28:53 30.88
325 89305 Bjørn Ørvim Kolbotn IL M 50-54 17:29:31 30.87
326 52185 Håkon Willy Øvergård Kraft (Moss) M 35-39 17:29:36 30.86
327 95843 Øistein Widding BVIF M 17-19 17:30:23 30.84
328 89081 Ivar Berntsen Kongsberg IF M 50-54 17:31:33 30.81
328 95845 Svein Gradahl Kongsberg IF M 35-39 17:31:33 30.81
328 95846 Roger Holthe Kongsberg IF M 20-24 17:31:33 30.81
328 47240 Finn Jensen Kongsberg IF M 45-49 17:31:33 30.81
328 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 35-39 17:31:33 30.81
328 86970 Idar Liljedal Kongsberg IF M 30-34 17:31:33 30.81
328 92438 Harry Lillemoen Kongsberg IF M 55-59 17:31:33 30.81
328 95847 Øyvind Lislevatn Kongsberg IF M 20-24 17:31:33 30.81
328 95848 Aslak Slovik Kongsberg IF M 35-39 17:31:33 30.81
328 95166 Hans-Petter Sollid Kongsberg IF M 35-39 17:31:33 30.81
328 95849 Stein H. Strømseng Kongsberg IF M 25-29 17:31:33 30.81
328 95844 Morten Aas Kongsberg IF M 25-29 17:31:33 30.81
340 82998 Torleif Iversen Sintef M 35-39 17:31:54 30.80
341 48041 Vidar Hovde Brumunddal SK M 35-39 17:32:17 30.79
342 85255 Jarle Skulstad Kongsberg IF M 25-29 17:32:20 30.78
342 87125 Odd Aasmundsen Kongsberg IF M 30-34 17:32:20 30.78
344 64411 Jan Erik Flaten Hadeland CK M 35-39 17:33:02 30.76
345 94767 Sigmund Gullberg Nes Sportsklubb M 20-24 17:33:13 30.76
345 69659 Steffen Kongsrud Nes Sportsklubb M 20-24 17:33:13 30.76
347 52411 Per Olav Pedersen Gjøvik CK M 40-44 17:33:28 30.75
348 95160 Richard Ekra Kongsberg IF M 25-29 17:33:33 30.75
348 88900 Sigmund Haugen Kongsberg IF M 30-34 17:33:33 30.75
350 71892 Gunnar Vindenes Bergen og Hordaland SK M 30-34 17:33:50 30.74
351 90075 Finn-Erik Nilsen Apellanten BIL M 40-44 17:34:17 30.73
352 47101 John Sverre Hellesen Flora CK M 40-44 17:34:44 30.71
352 88546 Terje Myklebust Florø CK M 17-19 17:34:44 30.71
354 95850 Keld Olsen Danmark M 40-44 17:34:52 30.71
355 95851 Luc Van Raemdonck Belgia M 30-34 17:35:17 30.70
356 92689 Ragnar Sæbø Savalen SK M 20-24 17:35:41 30.69
357 90032 Rudolf Brauer V-Tyskland M 55-59 17:35:54 30.68
358 95145 Paul Engh Ullensaker CK M 35-39 17:36:14 30.67
359 46305 Calixto Sletten Sportsklubben Ceres M 30-34 17:36:42 30.66
360 95852 Tore Bjerkrheim Nesbyen IL M 25-29 17:36:54 30.65
361 95853 Mathieu Straathof Nederland M 30-34 17:37:02 30.65
362 94724 Idar Jystad Posten Trondheim M 25-29 17:37:13 30.64
363 95854 Snorre Bye Levanger M 25-29 17:37:28 30.63
364 94762 Eivind Bakken STK BIL M 40-44 17:37:33 30.63
365 93039 Martin Grefstad CK Victoria M 40-44 17:38:09 30.61
366 35084 Dag Østli Ullensaker CK M 25-29 17:38:56 30.59
367 45712 Freddie Øvergaard Østlendingen M 45-49 17:39:14 30.58
368 51517 Per Øivind Jensen Nes SK M 35-39 17:39:17 30.58
368 52229 Osvald Torshaug Nes SK M 35-39 17:39:17 30.58
370 95855 Pål Breen Ullensaker CK M 17-19 17:40:52 30.54
371 95001 Viggo Strømsnes M 35-39 17:40:54 30.54
372 92522 Gunnar Hattrem Sarpsborg SK M 40-44 17:40:56 30.53
373 36885 Eldar Høidal Ålesund og Omegn CK M 30-34 17:41:00 30.53
374 88975 Sverre Hasle Ålesund og Omegn CK M 50-54 17:41:08 30.53
375 84538 Leif Kjærstad Lillehammer CK M 40-44 17:41:36 30.51
376 89574 Arne Torbjørn Jørandli Nordre Land M 35-39 17:42:01 30.50
377 91689 Birger Mangerud Brøttum IL M 40-44 17:42:13 30.50
377 68216 Ola Udengen Eidsvoll SK M 35-39 17:42:13 30.50
379 87720 Stein Erik Berntsen Sør-Trøndelag Sykkelkrets M 35-39 17:42:50 30.48
380 94101 Alf Gunnar Stensønes Stjernen M 35-39 17:42:54 30.48
381 34897 Stein Brudal STK BIL M 35-39 17:43:13 30.47
381 95856 Arne Jacobsen Sportsklubben Rye M 17-19 17:43:13 30.47
381 95857 Tore Kjellevand M 25-29 17:43:13 30.47
381 85612 Per Langseth Sportsklubben Rye M 35-39 17:43:13 30.47
381 47590 Knut-Erik Olsen Sportsklubben Rye M 35-39 17:43:13 30.47
381 85408 Tønnes Ore Sportsklubben Rye M 40-44 17:43:13 30.47
381 92915 Steinar Svendsen Follo SK M 35-39 17:43:13 30.47
381 92481 Erik Wilmar Sportsklubben Rye M 45-49 17:43:13 30.47
389 95858 Arnfinn Rekkebo M 40-44 17:43:50 30.45
390 45500 Ole Bakkene Randsfjord CK M 40-44 17:44:01 30.45
390 47238 Finn Dahlen Randsfjord CK M 25-29 17:44:01 30.45
390 95859 Tom Arne Karlsen Randsfjord CK M 17-19 17:44:01 30.45
390 79571 Vidar Kristiansen Randsfjord CK M 35-39 17:44:01 30.45
390 95860 Asmund Pettersen Randsfjord CK M 25-29 17:44:01 30.45
390 91843 Trond Wang Øverli Jevnaker IF M 30-34 17:44:01 30.45
390 68666 Jens Ivar Aasen Randsfjord CK M 45-49 17:44:01 30.45
397 95861 Wim Visser Nederland M 30-34 17:44:20 30.44
398 93639 Øyvind Brandsås Eiker CK M 35-39 17:44:25 30.43
399 93704 Oddbjørn Gresholt Halden CK M 35-39 17:45:00 30.42
399 93686 Frank Hansen Halden CK M 35-39 17:45:00 30.42
399 91326 Fredrik Rødsmoen Saugbrugs M 50-54 17:45:00 30.42
402 88794 Asbjørn Tevik Datingruppen M 50-54 17:45:13 30.41
403 95862 M.H. Brontsema Nederland M 40-44 17:45:28 30.40
404 95863 Dag Egil Bundgaard Trondhjems VK M 30-34 17:45:42 30.40
405 83863 Arild Andersen Bærum og Omegn SK M 60-64 17:46:14 30.38
406 46256 Hans Ole Skogli Romedal IL M 45-49 17:46:52 30.36
407 91368 Arvid Almås IL Leik M 35-39 17:47:29 30.35
408 88039 Ann Kristin Kufaas Trondhjems VK K 25-29 17:47:41 30.34
408 35558 Morten Sæterhaug Trondhjems VK M 30-34 17:47:41 30.34
410 85226 Steinar Høsøien EB NorSK Kabel I M 50-54 17:47:56 30.33
411 85793 Arnt Gulaker Oppdal SK M 35-39 17:48:09 30.33
411 82974 Geir Krogh Follo SK M 25-29 17:48:09 30.33
411 84725 Harald Loe Oppdal SK M 40-44 17:48:09 30.33
414 93665 John Harald Brendbakken Gjøvik CK M 25-29 17:48:39 30.31
415 92583 Paal Sand IF Frøy M 40-44 17:48:52 30.31
416 95864 Arjan Groeneweg Nederland M 20-24 17:49:08 30.30
416 95865 Leen Meeuwsen Nederland M 40-44 17:49:08 30.30
418 44589 Arne Eikeset Asker CK M 30-34 17:49:36 30.29
419 92695 Kjell Teigland Solberg SK M 20-24 17:50:09 30.27
420 93681 Pål Meland Bærum og Omegn SK M 30-34 17:51:13 30.24
421 46023 Einar Hove Byneset IL M 30-34 17:51:28 30.23
422 95866 Walter Skirat V-Tyskland M 30-34 17:51:35 30.23
423 26762 Oddvin Egeland Lyngdal SK M 35-39 17:51:53 30.22
423 91896 Asle Olaf Foss Lyngdal SK M 25-29 17:51:53 30.22
423 123181 Helge Johannessen Lyngdal SK M 45-49 17:51:53 30.22
423 43364 Leidulv Nesgård Lyngdal SK M 40-44 17:51:53 30.22
423 30130 Vidar Tregde Lyngdal SK M 17-19 17:51:53 30.22
428 45567 Olav Skogsrud Lillehammer CK M 35-39 17:52:24 30.21
428 87549 Kåre Skogsrud Lillehammer CK M 30-34 17:52:24 30.21
430 95867 Johan Martin Hansen Trondhjems VK M 30-34 17:52:35 30.20
431 95868 Knut Eriksen Bærum og Omegn SK M 45-49 17:52:42 30.20
432 93018 Frank Edvardsen IK Hero M 50-54 17:52:44 30.20
432 93185 Leif Skjæret IK Hero M 40-44 17:52:44 30.20
434 119265 Geir Andreassen Ullensaker CK M 35-39 17:53:33 30.18
435 89083 Ingar Folberg Nes SK M 45-49 17:54:09 30.16
435 94844 Magne Jellum Nes SK M 25-29 17:54:09 30.16
435 42107 Arild T. Syversrud Vinmonopolet M 35-39 17:54:09 30.16
438 85191 Jonny Birkely Brumunddal SK M 40-44 17:54:42 30.14
439 87274 Frank Bjørnstad Bjørnstad BIL M 40-44 17:54:55 30.14
440 36958 Øyvind Gundersen Sintef M 20-24 17:55:02 30.13
441 85048 Tom Ingemann-Petersen Bingsfoss SK M 40-44 17:55:13 30.13
442 95870 Helge Nordahl Forbruker-Kont. M 40-44 17:55:29 30.12
443 95871 Bjørn Hagen M 25-29 17:55:40 30.12
444 95872 Håkon Olav Hansen CK Valdresekspressen M 40-44 17:56:16 30.10
445 94879 Tore Haugland Kyrkjebø IL M 25-29 17:56:17 30.10
445 31053 Norvald Osen Kyrkjebø IL M 40-44 17:56:17 30.10
447 95873 Onno Loopstra Nederland M 25-29 17:56:50 30.08
447 95874 Pieter Mellema Nederland M 50-54 17:56:50 30.08
449 95875 Kåre Petter Nordang M 40-44 17:57:00 30.08
450 95876 Tore Sæthern M 25-29 17:57:04 30.08
451 95264 Bjørn Østengen Vingrom IL M 45-49 17:57:48 30.06
452 95877 Leif-Rune Lødøen Hornindal IL M 30-34 17:58:08 30.05
453 52416 Hans Rønning E.C.Dahls Brygg. M 35-39 17:58:13 30.04
454 94933 Morten J. Landmark Nes SK M 25-29 17:58:37 30.03
455 90190 Åge Have Ullensaker CK M 40-44 17:59:02 30.02
455 89744 Bjørn Richard Lilleseth Ullensaker CK M 40-44 17:59:02 30.02
455 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 40-44 17:59:02 30.02
458 93817 Kjell Ristvedt SF Grei M 45-49 17:59:36 30.01
458 93818 Helge Stefferud SF Grei M 40-44 17:59:36 30.01
460 35469 Eduard Groenhagen Nederland M 40-44 17:59:56 30.00
460 95878 Jan Wiltjer Nederland M 45-49 17:59:56 30.00
462 28991 Sven Sunnset Lyngdal SK M 40-44 18:00:01 29.99
463 85666 Kjell Amundsen Trondhjems VK M 40-44 18:00:52 29.97
463 94307 Per Stene Trondhjems VK M 35-39 18:00:52 29.97
465 90483 Tore Ulverud Ullensaker CK M 45-49 18:02:20 29.93
466 94794 Nils Ivar Westby Eidsvoll SK M 17-19 18:02:42 29.92
467 90177 Terje Tørrisplass Bromma IL M 30-34 18:02:47 29.92
468 88953 Egil Hagen M 30-34 18:03:42 29.89
469 92518 Ole M. Berg IBM-Klubben M 30-34 18:04:06 29.88
469 35060 Per Sætervold Nordata BIL M 35-39 18:04:06 29.88
471 28889 Svein-Atle Bakkebø Posten IL M 25-29 18:04:12 29.88
472 95879 Jurgen Kasper V-Tyskland M 20-24 18:04:14 29.88
473 95880 Ivar Barstad CK Valdresekspressen M 30-34 18:04:20 29.88
473 92491 Tormod Belgum CK Valdresekspressen M 40-44 18:04:20 29.88
473 47398 Ove Brun CK Valdresekspressen M 25-29 18:04:20 29.88
473 51523 Egil Fodnesbergene CK Valdresekspressen M 35-39 18:04:20 29.88
473 29838 Torodd Lybeck CK Valdresekspressen M 35-39 18:04:20 29.88
473 91541 Pål Rogne-Renna CK Valdresekspressen M 25-29 18:04:20 29.88
473 95881 Knut Sagbraten CK Valdresekspressen M 35-39 18:04:20 29.88
473 51524 Paul W. Sagsveen CK Valdresekspressen M 35-39 18:04:20 29.88
481 84997 Tom Øivind Larsen Bærum og Omegn SK M 35-39 18:04:39 29.87
482 92609 Henning Bruusgaard Bærum og Omegn SK M 45-49 18:04:52 29.86
482 84266 Stig Andreas Dalen Bærum og Omegn SK M 45-49 18:04:52 29.86
482 77913 Knut Ellingsen Bærum og Omegn SK M 45-49 18:04:52 29.86
482 90373 Arne Fjermedal Bærum og Omegn SK M 45-49 18:04:52 29.86
482 90204 Jostein Helland Bærum og Omegn SK M 40-44 18:04:52 29.86
482 83836 Lasse Jensen Bærum og Omegn SK M 45-49 18:04:52 29.86
482 87355 Carl Fredrik Kolderup Bærum og Omegn SK M 50-54 18:04:52 29.86
482 91255 Rolf N. Lauritzen Bærum og Omegn SK M 55-59 18:04:52 29.86
482 44854 Jon Pelle Mekjan Bærum og Omegn SK M 50-54 18:04:52 29.86
482 90917 Tom Mikkelsen Bærum og Omegn SK M 30-34 18:04:52 29.86
482 44857 Mikael Munsterhjelm Bærum og Omegn SK M 40-44 18:04:52 29.86
482 94804 Rolv Selvig Bærum og Omegn SK M 40-44 18:04:52 29.86
482 84516 Wiggo A. Sund Bærum og Omegn SK M 35-39 18:04:52 29.86
482 84517 Gunnar Sund Bærum og Omegn SK M 35-39 18:04:52 29.86
482 89363 Ivar Sundby Bærum og Omegn SK M 45-49 18:04:52 29.86
497 90927 Kjell Inge Reitan Trondhjems VK M 25-29 18:05:03 29.86
498 94744 Leif Lindstrøm Sverige M 45-49 18:05:15 29.85
499 95882 Andries Slot Nederland M 40-44 18:05:36 29.84
500 88693 Per Westbye Posten Lillestrøm M 25-29 18:05:52 29.83
501 36802 Erik Andreas Sæther Nobø Stjørdal M 45-49 18:06:12 29.82
502 91329 Øyvind Sjøstedt Fatal Pedalteam M 25-29 18:07:56 29.78
502 95883 Thomas With Fatal Pedalteam M 20-24 18:07:56 29.78
504 83825 Leif Kristiansen Asker CK M 35-39 18:08:52 29.75
505 90352 Ola Helge Åsen Vardefjell M 45-49 18:08:56 29.75
506 87313 Villy Mydland OPIL M 35-39 18:09:16 29.74
507 87323 Arnt Sandvik Teeness M 40-44 18:10:20 29.71
508 47367 Leo Forsten Sverige M 50-54 18:10:30 29.71
509 93967 Thor-Anders Gjulem Hærland IL M 40-44 18:10:52 29.70
509 93787 Ola Moholt Linderud IL M 20-24 18:10:52 29.70
511 45301 Halvor Driveklepp Kyrkseterøra M 45-49 18:12:20 29.66
512 94108 Trond Erik Eriksen LFS-BIL M 25-29 18:12:53 29.64
513 85836 Stig Wemundstad Trondhjems VK M 30-34 18:13:12 29.63
514 89967 Thor Gunnar Bakke Asker CK M 35-39 18:13:35 29.62
515 94718 Jos A.L. Geelhoed Nederland M 65-59 18:14:26 29.60
516 95884 Bjarne Højbjerre Danmark M 40-44 18:15:13 29.58
517 95885 Magne Andersen IF Sturla M 20-24 18:15:44 29.56
517 87212 Odd Eide IF Sturla M 45-49 18:15:44 29.56
517 45796 Tore Gjøslien IF Sturla M 40-44 18:15:44 29.56
517 85013 Helge John Nybakken IF Sturla M 30-34 18:15:44 29.56
521 95886 Dingeman Geelhoed Nederland M 55-59 18:16:01 29.56
522 95887 Harry Hartman Nederland M 45-49 18:16:09 29.55
523 95888 Ulf Larsen Drammen CK M 50-54 18:16:23 29.55
524 95889 H. Kruims Nederland M 35-39 18:16:55 29.53
525 94047 Tor Berg Sparbu IL M 25-29 18:17:14 29.52
525 95890 Jarle E. Rennan Sparbu IL M 25-29 18:17:14 29.52
525 94901 Terje Rennan Henning IL M 20-24 18:17:14 29.52
525 94902 Per Skjerve Inderøy IL M 25-29 18:17:14 29.52
529 91546 Jan Herbro Drammen CK M 45-49 18:18:01 29.50
530 93968 Petter Herman Lunde Hærland IL M 40-44 18:18:06 29.50
531 35213 Kjell Røine Gjøvik CK M 40-44 18:18:41 29.48
532 83942 Ole Johan Vold Selbu M 40-44 18:18:42 29.48
533 95891 A. Lning Nederland M 35-39 18:18:55 29.48
533 95892 B. Siemens Nederland M 30-34 18:18:55 29.48
533 95893 M. Wekema Nederland M 45-49 18:18:55 29.48
536 92606 Nils Raastad Stako BIL M 55-59 18:18:56 29.48
537 85178 Hans Rostad Rikshospitalet M 55-59 18:18:58 29.48
538 95894 Arvid Sørensen M 50-54 18:19:12 29.47
539 47221 Olaf Heggen Hadeland CK M 40-44 18:19:28 29.46
540 25667 Leif Søvold Haugesund CK M 45-49 18:19:35 29.46
541 95895 Rolf Dalen M 45-49 18:20:08 29.45
542 95896 D.A. De_Baer Nederland M 40-44 18:20:16 29.44
542 95897 J. De_Koning Nederland M 25-29 18:20:16 29.44
542 95898 P.R. Oosterhof Nederland M 40-44 18:20:16 29.44
542 95899 A. Van Der Molen Nederland M 40-44 18:20:16 29.44
542 95900 C. Wekema Nederland M 35-39 18:20:16 29.44
547 95901 Sverre Wognsen Danmark M 35-39 18:20:20 29.44
548 94258 Aslak Bekhus Vinje Trølag M 30-34 18:20:52 29.43
549 95902 Kai Borge Olsen Statoil Bamble M 30-34 18:22:01 29.40
550 92389 Arne-Herman Kulsrud IK Hero M 55-59 18:22:25 29.38
551 95903 Pauli Lantinen Finland M 25-29 18:23:25 29.36
552 91593 Per Helge Spæren M 50-54 18:23:40 29.35
553 84447 Gunnar Sigmund Molden Hadeland CK M 40-44 18:24:03 29.34
554 102319 Øyvind Antonsen Bingsfoss SK M 25-29 18:24:16 29.34
555 44057 Per Arne Marthinsen Iglo Frost M 30-34 18:24:27 29.33
555 95904 Fred Magne Olafsen Iglo Frost M 30-34 18:24:27 29.33
557 85145 Rolv Dagfinn Halvorsen Hamar BIR M 35-39 18:24:28 29.33
557 44812 Bjørn Hågensen Hamar BIR M 35-39 18:24:28 29.33
557 87843 Frode Johansen Hamar BIR M 30-34 18:24:28 29.33
557 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar BIR M 40-44 18:24:28 29.33
557 92544 Arthur Ingvald Slåen Hamar BIR M 35-39 18:24:28 29.33
557 51183 Reidar Stræte Hamar BIL M 45-49 18:24:28 29.33
557 87328 Åge Vasaasen Hamar BIR M 35-39 18:24:28 29.33
564 94855 Harry Almerud Furnes IL M 30-34 18:24:30 29.33
564 91378 Ragnar Berntsen Furnes IL M 45-49 18:24:30 29.33
564 65583 Jan Ivar Høisveen M 35-39 18:24:30 29.33
564 92558 Kjell Jevne Brumunddal SK M 45-49 18:24:30 29.33
564 91379 Kjell Larsen Furnes IL M 45-49 18:24:30 29.33
564 49148 Oddmund Lierhagen Furnes IL M 30-34 18:24:30 29.33
564 89506 Torstein Nordal Furnes IL M 25-29 18:24:30 29.33
564 40901 Truls Norderhaug Furnes IL M 35-39 18:24:30 29.33
564 40902 Kjell Sveen Furnes IL M 30-34 18:24:30 29.33
573 95905 Gunnar Jordheim Felleskjøpet Østland M 30-34 18:25:19 29.31
574 88653 Reidar Froland Arendal CC M 45-49 18:26:07 29.29
575 22537 Geir Østberg Haugesund CK M 17-19 18:26:09 29.29
576 94769 Rolf Berg Furnes IL M 25-29 18:26:30 29.28
576 36524 Trond Ola Berg OPIL M 30-34 18:26:30 29.28
578 34990 Egil Skybakmoen Sintef M 25-29 18:27:00 29.26
579 95906 Kjetil Karlsen Fellesdata M 20-24 18:27:13 29.26
580 35186 Arne G. Berg Follo SK M 40-44 18:27:26 29.25
580 87183 Gisle Bjøntegaard Follo SK M 40-44 18:27:26 29.25
580 52042 Kjell Furre Follo SK M 40-44 18:27:26 29.25
580 84715 Asbjørn Halvorsen Follo SK M 30-34 18:27:26 29.25
580 92735 Ingar Karlsen Follo SK M 35-39 18:27:26 29.25
580 91362 Bjarne Neerland Follo SK M 30-34 18:27:26 29.25
580 95907 Ottar Simonsen Follo SK M 40-44 18:27:26 29.25
587 90668 Tore Fjæreide Bærum og Omegn SK M 35-39 18:27:28 29.25
588 95908 Ottar Gjerstad Arendal CC M 40-44 18:27:42 29.24
588 95910 Kåre Tore Halvorsen Arendal CC M 40-44 18:27:42 29.24
588 95909 Arne Bjørn Halvorsen Arendal CC M 40-44 18:27:42 29.24
588 95911 Arne Jørgensen Arendal CC M 40-44 18:27:42 29.24
588 28828 Svein Sivertsen Arendal CC M 40-44 18:27:42 29.24
593 94092 Ivar Larsen Namna IL M 40-44 18:27:45 29.24
594 88752 Roar Andresen Sportsklubben Ceres M 40-44 18:27:48 29.24
594 92878 Hilmar Davidsen Sportsklubben Ceres M 30-34 18:27:48 29.24
594 91430 Gunnar Eilifsen Sportsklubben Ceres M 35-39 18:27:48 29.24
594 95912 Helge Graffer Sportsklubben Ceres M 20-24 18:27:48 29.24
594 90773 Lars Hoel Sportsklubben Ceres M 30-34 18:27:48 29.24
594 52545 Ole Kristian Holter Lørenskog CK M 25-29 18:27:48 29.24
594 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 40-44 18:27:48 29.24
594 94750 Elljarn Jordet Sportsklubben Ceres M 45-49 18:27:48 29.24
594 47547 Johnny Jørgenvåg Bertel O. Steen M 35-39 18:27:48 29.24
594 89037 Kåre Kilstad Sportsklubben Ceres M 40-44 18:27:48 29.24
594 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 40-44 18:27:48 29.24
594 94965 Anders Prestberg Sverige M 45-49 18:27:48 29.24
594 95913 Knut Ranhoff Sportsklubben Ceres M 50-54 18:27:48 29.24
607 89150 Tom Engli Hamar BIR M 40-44 18:27:52 29.24
608 69475 Roger Andresen Norvik & Aasen M 25-29 18:28:25 29.23
608 95914 Peter Czapka Østerrike M 40-44 18:28:25 29.23
608 95915 Jon Storhaug M 40-44 18:28:25 29.23
611 95916 Gunnar Fjellberg M 40-44 18:28:31 29.22
612 95917 Jan Noer Danmark M 40-44 18:28:42 29.22
613 90155 Arne Grønnevik Flora CK M 45-49 18:29:10 29.21
614 95918 Helmut Bøving V-Tyskland M 25-29 18:29:54 29.19
614 95919 Wolfgang Dahm V-Tyskland M 40-44 18:29:54 29.19
616 47198 Jan Danielsson Sverige M 40-44 18:29:56 29.19
617 94960 Håkon Bugge Norsk Data M 25-29 18:30:30 29.17
618 93609 Kristina Ottosson Sverige K 35-39 18:30:42 29.17
619 35276 Rolf Getz Asker CK M 35-39 18:31:06 29.16
619 46791 Tor Stokke Asker CK M 45-49 18:31:06 29.16
621 95279 Jan-Ola Sørensen AEV BIL M 35-39 18:31:28 29.15
622 87140 Olav Krogh Nes SK M 30-34 18:32:09 29.13
623 94839 Roar Olsen TT BIL M 35-39 18:32:19 29.12
624 46070 Jardar Frantzen Eksportfinans M 40-44 18:32:54 29.11
625 79331 Per Rune Tangen Trondhjems VK M 20-24 18:33:03 29.10
626 91609 Bjørn Larsen Lillehammer CK M 40-44 18:33:10 29.10
627 52066 Modolf Hareide Ålesund og Omegn CK M 40-44 18:33:15 29.10
627 51503 Bjørn Harald Harkjerr Ålesund og Omegn CK M 40-44 18:33:15 29.10
629 84627 Edvin Mebust Øverbygda IL M 35-39 18:34:09 29.08
630 95921 Dieter Sander M 25-29 18:34:14 29.07
630 45694 Dietrich Sickert V-Tyskland M 45-49 18:34:14 29.07
632 83804 Tor Vidar Lian Kristiansand CK M 20-24 18:34:23 29.07
632 92487 Jon H. Matzow Kristiansand CK M 25-29 18:34:23 29.07
634 95922 Magne Andreassen M 35-39 18:34:30 29.07
635 93463 Svenn-Arne Arntzen Ørnen M 45-49 18:35:31 29.04
636 32957 Hermund Hilleren Veitastrand M 45-49 18:36:26 29.02
636 44863 Johnny Lilleng Lærdal SK M 30-34 18:36:26 29.02
636 33750 Jørgen Skjeret Bjørn IL M 30-34 18:36:26 29.02
639 91814 Jonny Trabandt Lillehammer CK M 25-29 18:36:27 29.02
640 34658 Tormod Lysenstøen Hadeland CK M 25-29 18:36:28 29.02
640 95923 Johan Wardeberg M 30-34 18:36:28 29.02
642 95924 Asbjørn Kristiansen STK BIL M 35-39 18:36:30 29.01
643 88600 Jan Olsen Mosal BIL M 45-49 18:36:55 29.00
643 85521 Willy Rasmussen Mosal BIL M 35-39 18:36:55 29.00
643 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy SK M 40-44 18:36:55 29.00
646 35940 Bård Rødde Støren Sportsklubb M 40-44 18:37:29 28.99
647 93627 Borge Rismoen Norske Skog M 40-44 18:37:45 28.98
648 20958 Ådne Mellemstrand Nærbø SK M 50-54 18:37:48 28.98
649 87194 Rune Oldebråten IF Sturla M 30-34 18:38:21 28.97
649 67942 Anne Lise Svendsen IF Sturla K 40-44 18:38:21 28.97
651 93478 Gunnar Partapuoli Våga IL M 50-54 18:38:50 28.95
652 43505 Arnljot Gomo Mære Blot Et CK M 40-44 18:38:55 28.95
652 90085 Kåre Hynne Mære Blot Et CK M 40-44 18:38:55 28.95
652 91792 Kåre Karbøl Mære Blot Et CK M 45-49 18:38:55 28.95
655 95925 Bodo Pfeuffer V-Tyskland M 45-49 18:39:00 28.95
656 95060 Einar Aunebakk ØSIL M 30-34 18:39:26 28.94
656 45491 Olav Bolme IK Rindals-Troll M 45-49 18:39:26 28.94
656 92642 Odd Bolme Rindal IL M 45-49 18:39:26 28.94
656 94939 Jan Olav Husby M 30-34 18:39:26 28.94
656 92459 Petter A. Mogstad Fokus Bank A/S M 50-54 18:39:26 28.94
656 85268 Per Skjølsvold Rindal IL M 40-44 18:39:26 28.94
656 92643 Asbjørn Skjølsvold Rindals-Troll M 35-39 18:39:26 28.94
663 91509 Tor Jarle Bolme IK Rindals-Troll M 30-34 18:39:28 28.94
664 95926 Øivind Møllegaard Sørum IL M 40-44 18:39:35 28.93
665 40671 Odd Oskar Bjelke STK BIL M 30-34 18:39:52 28.93
666 86350 Erik Kristian Hammer Follo SK M 40-44 18:40:05 28.92
667 30450 Axel Ragnar Anfinsen Nymark IL M 45-49 18:40:28 28.91
668 93971 Arne Erik Indredavik Eid & Omegn SK M 45-49 18:40:30 28.91
669 86481 Per Eriksen Bergen CK M 45-49 18:40:42 28.91
670 93033 Øivind Jørgensen Velferden M 20-24 18:41:12 28.89
671 65961 Steinar Dahl Gjøvik Bokbinder M 25-29 18:41:15 28.89
672 24231 Johan Salvanes SR-Team M 35-39 18:41:36 28.88
673 94254 Knut Eriksen Fatal Pedalteam M 30-34 18:41:54 28.87
673 93689 Egil Klevgård Elverum IL S.Gr. M 50-54 18:41:54 28.87
675 41094 Anders Dalen NIFS M 40-44 18:42:05 28.87
676 45705 Rolf Robert Johansen Lørenskog CK M 40-44 18:42:28 28.86
677 91547 Torger Amdal STK BIL M 40-44 18:42:41 28.85
677 84373 Harald Bekkelund STK BIL M 40-44 18:42:41 28.85
677 84380 Gunda Enget Bekkelund STK BIL K 40-44 18:42:41 28.85
677 95927 Kjell Larsen Sønnico-Klubben M 40-44 18:42:41 28.85
681 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 35-39 18:43:23 28.84
682 95154 Pierre Barbier Lillehammer CK M 40-44 18:43:33 28.83
683 35442 Jostein Haugbjørg Trondheim Politi M 40-44 18:43:52 28.82
684 95928 Robert Karlsen Lillehammer CK M 20-24 18:44:23 28.81
685 64192 Eyvind Alnæs Sarpsborg SK M 30-34 18:44:52 28.80
685 87476 Arild Asbjørnsen Hafslund BIL M 50-54 18:44:52 28.80
685 95929 Tore Bach-Gansmo Hafslund BIL M 35-39 18:44:52 28.80
685 88598 Erik Eidet Hafslund BIL M 45-49 18:44:52 28.80
685 95930 Jørn Jespersen Hafslund BIL M 30-34 18:44:52 28.80
685 95931 Jan Frode Nees M 20-24 18:44:52 28.80
685 64555 Henning Ruud Hafslund BIL M 30-34 18:44:52 28.80
685 84749 Vidar Strand Hafslund BIL M 45-49 18:44:52 28.80
685 95932 Trond Vidje Hafslund BIL M 30-34 18:44:52 28.80
685 79035 Halvor Aalerud Hafslund BIL M 30-34 18:44:52 28.80
695 89590 Frank Olav Kobbhaug Sportsklubben Rye M 30-34 18:45:03 28.79
696 24003 Jan Odd Nordli Eiker CK M 50-54 18:45:18 28.79
697 45685 Arne Bekken M 50-54 18:45:41 28.78
697 95933 Ingar Myrholen Emil Fjeld M 20-24 18:45:41 28.78
697 95934 Torbjørn Ringkilen M 50-54 18:45:41 28.78
697 21256 Bjørn Ødegård Odal Interiør M 40-44 18:45:41 28.78
701 95935 Cees Arbman Nederland M 45-49 18:46:30 28.76
701 45437 Wim Hofstede Nederland M 25-29 18:46:30 28.76
701 95936 Roel Koopmans Nederland M 40-44 18:46:30 28.76
701 95937 Paul Latta Nederland M 35-39 18:46:30 28.76
705 52540 Edvard Amundsen M 45-49 18:46:45 28.75
706 95938 Per Seiersten M 25-29 18:47:29 28.73
706 95939 Arne Østbye M 20-24 18:47:29 28.73
708 90098 Kurt Fjellavli Halsøy SK M 25-29 18:47:35 28.73
708 84061 Åge Hansen Mosal BIL M 35-39 18:47:35 28.73
708 91725 Unni Solheim Hansen Halsøy IL K 35-39 18:47:35 28.73
708 92767 Roy Lorentsen Tjalg Br.Sund M 35-39 18:47:35 28.73
708 67970 Berit Strandheim Halsøy IL K 40-44 18:47:35 28.73
713 95940 Per Rune Dyrnes AMV M 30-34 18:48:12 28.71
714 53969 Eivind Nordjore Morgedal IL M 40-44 18:48:42 28.70
715 91283 Kevin Jarrett Gjensidige Sport M 35-39 18:48:52 28.70
716 95941 Jan Prins Nederland M 30-34 18:49:39 28.68
717 85325 Per Anker Andersen JIL Grorud M 40-44 18:49:48 28.67
718 91785 Tom Erland Stensmo Feiring IL M 20-24 18:49:57 28.67
719 95942 Fried Rudiger V-Tyskland M 40-44 18:50:37 28.65
720 92772 Ove Mellem Elverum IL S.Gr. M 35-39 18:50:41 28.65
721 87533 Bjørn Holterhuset Bingsfoss SK M 40-44 18:50:46 28.65
721 95943 Bjørn Jødahl Bingsfoss SK M 40-44 18:50:46 28.65
721 26850 Olav Karlsen Bodø CK M 45-49 18:50:46 28.65
721 45538 Øystein Nadden Bingsfoss SK M 25-29 18:50:46 28.65
721 95944 Vidar Nilsen Bingsfoss SK M 20-24 18:50:46 28.65
721 65635 Arvid Næss Bingsfoss SK M 45-49 18:50:46 28.65
721 85680 John Ivar Olsen Bingsfoss SK M 50-54 18:50:46 28.65
721 88789 Lyder Skaug Bingsfoss SK M 50-54 18:50:46 28.65
721 85051 Svein Erik Østreng Bingsfoss SK M 40-44 18:50:46 28.65
730 30676 Knut Andersen M 40-44 18:50:48 28.65
730 86709 Pål Grenager FBI M 35-39 18:50:48 28.65
732 93241 Asgeir Johan Sørensen NTHI M 20-24 18:50:53 28.65
733 95945 Erik Jakobsen Vinmonopolet M 35-39 18:51:12 28.64
733 37075 Ronny Larsen Nittedal CK M 50-54 18:51:12 28.64
733 52486 Steinar Lødøen Nittedal CK M 20-24 18:51:12 28.64
733 87278 Sven-Otto Ringnes Nittedal CK M 40-44 18:51:12 28.64
733 93814 Arild Sveen Nittedal CK M 35-39 18:51:12 28.64
738 95946 John Kristiansen Danmark M 45-49 18:51:21 28.63
739 51334 Knut Fredrik Espeseth CK Valdresekspressen M 35-39 18:51:24 28.63
740 93643 Steinar Nilsen Gnisten M 35-39 18:51:48 28.62
741 93903 Tor Gunnar Fjerdingby Sportsklubben Ceres M 40-44 18:51:56 28.62
741 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 35-39 18:51:56 28.62
743 92473 Gunnar Bekken Støren Sportsklubb M 45-49 18:52:00 28.62
744 92655 Pieter Van Savoyen Nederland M 40-44 18:52:02 28.62
745 90566 Birger Helstad Brumunddal SK M 40-44 18:52:11 28.61
745 90009 Stig-Gøran Møller Sverige M 50-54 18:52:11 28.61
747 83944 Ola Bjerke Farex Klima M 40-44 18:52:46 28.60
748 94949 Per Jøran Lund Gausdal IL M 25-29 18:52:48 28.60
749 86212 Ragnar Dybdahl IL Sverre M 40-44 18:53:18 28.58
749 45745 Peter Dybdahl Rissa IL M 40-44 18:53:18 28.58
749 91417 Jarle Ora IL Sverre M 45-49 18:53:18 28.58
752 95948 Tore Teigen Ring Bakke IF M 20-24 18:53:23 28.58
753 93708 Kjell Knutsen Hamar BIR M 40-44 18:54:12 28.56
754 95949 Ivar Dahl Holum M 45-49 18:54:13 28.56
755 50210 Frode Olafsen Nittedal CK M 17-19 18:54:56 28.54
756 95950 Wolfgang Bremer V-Tyskland M 40-44 18:55:00 28.54
757 80374 Per Erik Sundet VVS-K. Lund A/S M 30-34 18:55:05 28.54
757 83864 Torbjørn Sæterhaug Forenede Forsikring M 35-39 18:55:05 28.54
759 93894 Bjarne Fagerli Feiring IL M 45-49 18:55:26 28.53
760 83949 Bent Alvin Johansen Moco BIL M 35-39 18:55:32 28.53
761 93953 Ragnar Bomnes Vefsn kommune M 40-44 18:55:35 28.53
762 88881 Hans Holen Kongsvinger Kbir. M 45-49 18:56:19 28.51
763 94060 Halvard Ness Verdal Bygdeung. M 25-29 18:56:46 28.50
763 35796 Roar Skaaraaen Orkla CK M 40-44 18:56:46 28.50
765 98827 Helge Johansen Lillehammer CK M 50-54 18:57:02 28.49
766 95951 Tor Duesten S-T Kraftselskap M 30-34 18:57:05 28.49
766 92603 Roald Lund Trønder-Lyn M 40-44 18:57:05 28.49
768 95952 Tijmen Karsten Nederland M 40-44 18:57:10 28.49
768 95953 Eibert Vos Nederland M 35-39 18:57:10 28.49
770 95954 Oddvar Opheim Sparbu IL M 35-39 18:57:12 28.49
771 95955 Andreas Hanke V-Tyskland M 25-29 18:57:15 28.48
772 87714 Geir H. Kristiansen Sortland IL M 30-34 18:58:28 28.45
773 85517 Bo Emanuelsson Sverige M 55-59 18:58:30 28.45
774 95956 Jan Riis-Christensen M 40-44 18:58:42 28.45
775 95957 Per Olav Medians M 25-29 19:00:32 28.40
775 94877 Bjørn Nilsskog Fokus Bank A/S M 20-24 19:00:32 28.40
777 92791 Rolf Isaksen Stenberg Repro M 35-39 19:00:53 28.39
778 70167 Ola Amundsen Posten Trondheim M 40-44 19:01:12 28.39
778 95958 Willy Haug Posten IL M 30-34 19:01:12 28.39
778 70343 Bjørn Lyseggen Brevpost M 40-44 19:01:12 28.39
778 95959 Kai Simonsen Brevpost M 30-34 19:01:12 28.39
778 86570 Bjørn Inge Soligard Voss Postkontor M 35-39 19:01:12 28.39
783 93683 Stepan Jankov Follo SK M 40-44 19:02:08 28.36
784 87210 Odd A. Christensen Asker CK M 40-44 19:02:41 28.35
784 87211 Odd Fagerhus Asker CK M 45-49 19:02:41 28.35
784 91032 John Hansen Asker CK M 30-34 19:02:41 28.35
784 91271 Finn Korsmo Asker CK M 30-34 19:02:41 28.35
784 95960 Bengt Harald Solheim Ljungman A/B M 20-24 19:02:41 28.35
784 44998 Tom Sørensen Asker CK M 30-34 19:02:41 28.35
784 44997 Ann-Christin Sørensen Asker CK K 25-29 19:02:41 28.35
784 87577 Kai Øiseth Asker CK M 40-44 19:02:41 28.35
792 88056 Kåre Petter Paulsrud Brevpost M 40-44 19:02:44 28.35
793 84572 Tore Møllegaard AEV BIL M 45-49 19:02:46 28.35
794 41378 Trond Gjevestad Nevi Fonds As M 25-29 19:02:52 28.34
794 95961 Egil Hansen M 20-24 19:02:52 28.34
794 95962 Vegard Nerseth Bærum og Omegn SK M 20-24 19:02:52 28.34
794 94119 Snorre Sanner M 20-24 19:02:52 28.34
794 92492 Jørn Vatn NTHI M 25-29 19:02:52 28.34
799 94852 Knut Erik Villumstad Løten IL M 40-44 19:03:10 28.34
800 87129 Ragnar Johnsen Nes SK M 40-44 19:03:23 28.33
801 23161 Harry Danielsen SR-Team M 35-39 19:03:28 28.33
801 22843 Gunnar Sunde SR-Team M 40-44 19:03:28 28.33
803 29211 Thom O. Eikeland Kristiansand CK M 45-49 19:04:25 28.31
803 23852 Jan Karlsen Kristiansand CK M 50-54 19:04:25 28.31
805 95963 Nils Arne Nilsen Løten IL M 45-49 19:06:03 28.27
806 95964 Dag Kvande Velferden M 30-34 19:06:40 28.25
807 94885 Jan Erik Lismoen Grue IL M 35-39 19:06:44 28.25
808 95965 Udo Walden V-Tyskland M 30-34 19:06:50 28.25
809 85494 Ståle Andreassen Hamar BIR M 40-44 19:07:10 28.24
809 85496 Bjørn Faraasen Hamar BIR M 40-44 19:07:10 28.24
809 67129 Roald Skymoen Hamar BIR M 40-44 19:07:10 28.24
812 31100 Arne Toft Regulator BIL M 30-34 19:07:30 28.23
812 31419 Gisle Aarvik Telesport M 30-34 19:07:30 28.23
814 94715 Stein Erik Arnes Norske Shell M 30-34 19:07:35 28.23
815 40724 Bjørn Helgesen M 25-29 19:07:54 28.22
816 51800 Dag Linnestad Tønsberg CK M 35-39 19:08:28 28.21
817 94955 Agnar Nordeide Posten IL M 30-34 19:08:37 28.20
818 95967 Trond Arseth Gjerstad IL M 35-39 19:08:52 28.20
818 95966 Torodd Arseth Veritas IL M 35-39 19:08:52 28.20
818 90144 Stig Buraas Romerike Politi M 25-29 19:08:52 28.20
818 95968 Jørn Wattenberg Telemark Politi M 30-34 19:08:52 28.20
822 89275 Arnstein Rivenes Norske Skog M 20-24 19:09:12 28.19
823 25058 Kjell Auestad SR-Team M 50-54 19:09:28 28.18
823 95969 Oddvar Helleren SR-Team M 30-34 19:09:28 28.18
823 29110 Terje Risvoll SR-Team M 35-39 19:09:28 28.18
823 24227 Johan Vistvik SR-Team M 40-44 19:09:28 28.18
827 90047 John Sikkeland IF Sturla M 35-39 19:09:36 28.18
828 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 40-44 19:10:46 28.15
829 83889 Reidar Fjøsne Sportsklubben Rye M 40-44 19:11:03 28.14
830 88087 Tove Tegdan Trondhjems VK K 35-39 19:11:11 28.14
831 29047 Sverre Brandal SR-Team M 40-44 19:11:44 28.13
832 88666 Vegard Myhrvold Ra-BIL M 35-39 19:11:50 28.12
833 30766 Harald Bjelland Vindbjart M 45-49 19:11:53 28.12
834 95970 Kurt Eilert Almås Siemens M 30-34 19:12:31 28.11
834 90122 Jan Johnsen Siemens M 40-44 19:12:31 28.11
836 85766 Nils Dagfinn Røise Notodden SK M 35-39 19:12:34 28.11
837 84470 Jorma Pøntinen Finland M 50-54 19:12:47 28.10
838 51645 Kjell Johansson Postgiro M 35-39 19:12:48 28.10
838 87359 Svein Westbye Ullensaker CK M 50-54 19:12:48 28.10
840 90073 Torgeir Hoksvold Felleskjøpet M 30-34 19:13:25 28.09
841 68196 Terje Arnesen Nes SK M 20-24 19:13:38 28.08
841 88715 Roy Steinar Johnsen Nes SK M 40-44 19:13:38 28.08
841 95971 Arild Kvikstad Nes SK M 40-44 19:13:38 28.08
841 95972 John Marius Moengen Nes SK M 17-19 19:13:38 28.08
845 89210 Egil Bjørgum Oddersjaa M 50-54 19:13:52 28.07
846 45232 Arve Brevik Sportsklubben Rye M 50-54 19:13:53 28.07
847 84419 Fredrik Leibnitz IK Hero M 50-54 19:14:21 28.06
848 36549 Gunnar Habberstad Ullensaker CK M 30-34 19:14:31 28.06
849 95973 Dieter Deppe V-Tyskland M 50-54 19:14:37 28.06
850 87527 Paul Kr. Wangsmo Postgiro M 40-44 19:14:48 28.05
851 95974 Jan Diesen Heming IL M 25-29 19:14:50 28.05
851 87026 Sigurd Hertzberg IF Frøy M 25-29 19:14:50 28.05
853 92627 Geir Gloppe Velferden M 35-39 19:15:02 28.05
853 91836 Trond Lorentzen Velferden M 35-39 19:15:02 28.05
853 93679 Tor Ove Sørlie Velferden M 25-29 19:15:02 28.05
856 91444 Ole Walseth Forenede Forsikring M 25-29 19:15:06 28.04
857 95975 Gunnar M. Knutsen IL Sverre M 30-34 19:15:10 28.04
857 94959 Andreas Lunnan NRK BIL M 45-49 19:15:10 28.04
857 95976 Jan Skjevik IL Sverre M 35-39 19:15:10 28.04
860 95977 Leif Johnsen Lillegård Lundamo IL M 35-39 19:15:20 28.04
861 86918 Reidar Berntsen FASØ M 50-54 19:15:31 28.03
861 92585 Bjørn Erik Kokkin Jordan Flisa M 25-29 19:15:31 28.03
861 91723 Tor Kontorp FASØ M 35-39 19:15:31 28.03
861 83898 Odd Gunnar Køien Jordan BIL M 40-44 19:15:31 28.03
861 95354 Jan Øverby FASØ M 35-39 19:15:31 28.03
866 21588 Christoffer Mikalsen UIK Oslo M 20-24 19:15:46 28.03
867 95050 Sven Jøntvedt Østfold D.H.SK. M 20-24 19:16:19 28.02
867 45180 Knut Jørgensen M 25-29 19:16:19 28.02
869 34689 Kristen Bue Velferden M 35-39 19:17:02 28.00
869 95978 Søren Højbjerre Danmark M 40-44 19:17:02 28.00
871 95979 Arnstein Halås Frode IL M 25-29 19:17:20 27.99
871 95980 Bjørn Melby Eide IL M 35-39 19:17:20 27.99
873 31460 Arne Eriksen Tyristubben M 45-49 19:17:23 27.99
874 95981 Knut Roger Jakobsen Vingrom IL M 17-19 19:17:25 27.99
875 33932 Knut Owing FDI 7/LR 7 M 30-34 19:17:27 27.99
876 95228 Geir Gomsrud DnC BIL M 25-29 19:18:08 27.97
876 88178 Morten Kristiansen Statkraft M 35-39 19:18:08 27.97
876 44472 Vidar Svendsen DnC BIL M 35-39 19:18:08 27.97
879 93616 Stein Gulbrandsrud Plus BIL M 45-49 19:18:29 27.96
880 87362 Inggard Røhjell Drivdalen IL M 45-49 19:18:37 27.96
881 90523 Leif Hattestad Asker CK M 55-59 19:18:52 27.95
881 35915 Bente Strand Asker CK K 30-34 19:18:52 27.95
883 95982 Marco Spelten Nederland M 20-24 19:19:45 27.93
884 95983 Rune Otterdal Hornindal IL M 30-34 19:19:52 27.93
885 95984 Jan Erik Westhagen Østmarka IL M 25-29 19:20:08 27.92
886 95985 Kare E. Skræpgaard Danmark M 20-24 19:20:15 27.92
887 95986 Ragnar Øygard M 30-34 19:20:41 27.91
888 95121 Per Grunewald Molde & Omegn IF M 50-54 19:20:53 27.90
889 95987 Egil Brenden Næroset IL M 20-24 19:20:55 27.90
889 91862 Geir Jakobsen Næroset IL M 35-39 19:20:55 27.90
889 95988 Terje Karlsen Næroset IL M 35-39 19:20:55 27.90
889 95989 Kjetil Kashagen Næroset IL M 17-19 19:20:55 27.90
889 33083 Asbjørn Pedersen Næroset IL M 45-49 19:20:55 27.90
894 69683 Torfinn Fossum K-Bank, Gjøvik M 50-54 19:21:01 27.90
895 90359 Nils-Terje Branddal Gjensidige Sport M 30-34 19:21:39 27.89
895 95400 Hans-Petter Ranvik Ranvik IL M 25-29 19:21:39 27.89
895 68911 Olav Svensli Ullensaker CK M 35-39 19:21:39 27.89
895 95990 Einar Svenslie Eidsvoll SK M 30-34 19:21:39 27.89
899 87348 Helge Kvernvold Gjøvik CK M 50-54 19:21:52 27.88
900 83154 Kjell Eugen Hansen Brandal IL M 55-59 19:22:00 27.88
901 95991 Christian Børs-Lind Bærum og Omegn SK M 45-49 19:22:03 27.88
901 80792 Gunnar Syvertsen Bærum og Omegn SK M 30-34 19:22:03 27.88
903 26707 Oddmund Iversen Ullensaker CK M 40-44 19:22:05 27.88
903 93097 Jan Erik Nyborg Ullensaker CK M 40-44 19:22:05 27.88
903 95992 Tommy Ranum Ullensaker CK M 40-44 19:22:05 27.88
903 82636 Steinar Rud Ullensaker CK M 50-54 19:22:05 27.88
907 94914 Børge Flønes Klæbu IL M 25-29 19:22:27 27.87
908 95993 Ingar Moberg M 25-29 19:22:40 27.86
909 95994 Lauri Pihkala Finland M 40-44 19:22:44 27.86
910 95995 Tor Helge Hjelden Rauma SK M 20-24 19:23:05 27.85
910 95996 Arvid Svinnseth Rauma SK M 35-39 19:23:05 27.85
910 52407 Frode Sætre Rauma SK M 30-34 19:23:05 27.85
910 85653 Odd Magne Talberg Rauma SK M 40-44 19:23:05 27.85
910 95997 John Trondsen Rauma SK M 45-49 19:23:05 27.85
915 91431 Ola Rygh Ringerike SK M 60-64 19:23:06 27.85
916 66383 Terje Almås K.Lund As M 30-34 19:23:29 27.84
916 95999 Thor Martin Bjarnøe K.Lund As M 30-34 19:23:29 27.84
916 88310 Jørn Wangberg Leinstrand IL M 30-34 19:23:29 27.84
916 79430 Per Ørjan Aabel K.Lund As M 25-29 19:23:29 27.84
916 95998 Ottar Aabel K.Lund As M 50-54 19:23:29 27.84
921 96000 Jukka Kukkonen Finland M 17-19 19:24:14 27.82
922 42356 Geir Falck M 20-24 19:24:22 27.82
923 85144 Gunnar Wendel S.A.V. Larvik M 35-39 19:24:28 27.82
924 40731 Herbert Born V-Tyskland M 40-44 19:24:31 27.82
924 96001 Klaus Liebenow V-Tyskland M 45-49 19:24:31 27.82
924 96002 Martin Reitgruber Østerrike M 20-24 19:24:31 27.82
924 44156 Erhard Reitgruber V-Tyskland M 20-24 19:24:31 27.82
928 84414 Thor Mellum Norske Skog BIL M 55-59 19:24:47 27.81
929 88857 Torbjørn Bratteng IBM-Klubben M 50-54 19:24:52 27.81
930 35951 Ståle Olderskog Mosal BIL M 40-44 19:25:20 27.80
931 90221 Terje Ø. Andersen Bærum og Omegn SK M 35-39 19:25:54 27.78
932 88949 Knut Holsve Siemens M 40-44 19:26:09 27.78
933 92563 Gunnar Janshaug Høyjord IL M 35-39 19:26:40 27.77
934 95015 Rolf Breen A. Ege BIL M 35-39 19:28:18 27.73
934 85727 Jan Høien JFA Electric M 45-49 19:28:18 27.73
934 68277 Johan Severin Jensen IBM-Klubben M 40-44 19:28:18 27.73
934 95035 Hans Nergård CK Victoria M 40-44 19:28:18 27.73
938 93743 Karl-Arne Swaerd Sverige M 35-39 19:28:52 27.71
938 87405 Kjell Wiklund Sverige M 45-49 19:28:52 27.71
940 52522 Evert Fintland Halden CK M 55-59 19:28:53 27.71
941 36201 Arne Kristian Sesseng Prinsen IL M 40-44 19:29:09 27.71
942 94894 Terje Hermansen Velferden M 35-39 19:29:12 27.71
943 72078 John Andersen Stord SK M 40-44 19:29:29 27.70
943 54290 Harald Brufladt Stord SK M 40-44 19:29:29 27.70
943 27537 Per Magne Vik Stord SK M 35-39 19:29:29 27.70
946 21102 Bernhard H. Nilsen Restaurant BIL M 45-49 19:29:54 27.69
946 27786 Reidar Aadnøy Kruse Smith BIL M 55-59 19:29:54 27.69
948 91318 Thomas Faller M 25-29 19:30:00 27.69
948 21286 Bjørn Hauge Aure IL M 20-24 19:30:00 27.69
948 34988 Jan Morten Aag Sønnico-Klubben M 25-29 19:30:00 27.69
951 96003 Glenn Sweitzer Sverige M 40-44 19:30:03 27.69
952 85422 Johnny Edvardsen Sandnessjøen CK M 40-44 19:30:08 27.68
952 91518 Roy Hansen Sandnessjøen CK M 35-39 19:30:08 27.68
954 44053 Bjørn Jonny Aunan Efteløt IL M 20-24 19:30:18 27.68
954 95161 Morten Harangen Efteløt IL M 20-24 19:30:18 27.68
954 92439 Kjell Myhre Efteløt IL M 45-49 19:30:18 27.68
954 46874 Harald Wulfsberg Efteløt IL M 40-44 19:30:18 27.68
958 91958 Roald Erik Olsen Flatås IL M 25-29 19:30:41 27.67
958 86321 Roy Vollebekk Hærland IL M 40-44 19:30:41 27.67
960 96004 Carsten Barløse Danmark M 40-44 19:30:55 27.67
960 88685 Thor Nysveen Lørenskog Skiklubb M 55-59 19:30:55 27.67
962 88783 Jens R. Myhra Drammen Strong M 45-49 19:31:19 27.66
963 78352 Reidar Andersen Tønsberg kommune BIL M 45-49 19:32:00 27.64
963 85216 Ragnar Fon Vivestad IF M 40-44 19:32:00 27.64
963 93890 Glenn Marthinsen Tønsberg kommune BIL M 25-29 19:32:00 27.64
966 23107 Harald Kristensen B.Kristiansen As M 35-39 19:32:18 27.63
967 96005 Bjørn Veie M 40-44 19:32:28 27.63
968 87795 Svein Larsen Lillehammer CK M 45-49 19:32:34 27.63
969 42688 Erling Oterholm Melhus IL M 35-39 19:33:35 27.60
970 96006 Kjell Øiestad Norges Juristfor M 35-39 19:33:45 27.60
971 96007 Markus Clostermann V-Tyskland M 20-24 19:34:30 27.58
971 96008 Dieter Limmer V-Tyskland M 30-34 19:34:30 27.58
971 96009 Harald Schramm V-Tyskland M 30-34 19:34:30 27.58
971 96010 Joachim Weinmann V-Tyskland M 25-29 19:34:30 27.58
975 84436 Skule Baard Olsen Kontor Lindbak M 50-54 19:35:08 27.57
976 96011 Per-Olov Lindstrøm Sverige M 40-44 19:35:09 27.57
976 90114 Arne Villy Olsen Orkla CK M 40-44 19:35:09 27.57
978 94806 Raymond Hovde Larvik SK M 25-29 19:35:10 27.57
979 96012 Ole Chr. Hveem Raufoss og Omegn M 25-29 19:35:35 27.56
979 93995 Dagfinn Limoseth Ihle IL M 25-29 19:35:35 27.56
979 46716 Torleif Myrvold Raufoss og Omegn M 40-44 19:35:35 27.56
979 35200 Svein Nybakke Raufoss og Omegn M 30-34 19:35:35 27.56
979 96013 Per Ivar Olerud Raufoss og Omegn M 20-24 19:35:35 27.56
979 52326 Lars Sjøberg Sverige M 45-49 19:35:35 27.56
979 93333 Gunnar Sørebø Raufoss og Omegn M 35-39 19:35:35 27.56
986 48943 Vidar Ovlien Hafslund BIL M 25-29 19:36:16 27.54
987 96014 Kjell Amundlien M 40-44 19:36:18 27.54
988 35339 Frank Gjengaar Ranheim IL M 30-34 19:36:20 27.54
989 96015 Stig Andersen M 20-24 19:36:24 27.54
990 67122 Tormod Dahl Askim SK M 45-49 19:36:34 27.53
990 93653 Hans-Jørgen Dingstad Askim SK M 40-44 19:36:34 27.53
990 92548 Ingvar Fystro Hamar BIR M 55-59 19:36:34 27.53
990 96016 Henning Jon Pettersen Askim SK M 35-39 19:36:34 27.53
990 91503 Tor Skogsberg Askim SK M 45-49 19:36:34 27.53
990 96017 Arild Ødegaard Askim SK M 35-39 19:36:34 27.53
996 85569 Ola G. Bratlie Kongsvinger Kbir. M 40-44 19:36:53 27.53
996 90388 Svein Hanssen Kongsvinger Kbir. M 40-44 19:36:53 27.53
996 91381 Seppo Heinanen Finland M 50-54 19:36:53 27.53
996 45900 Keijo Löytty Finland M 45-49 19:36:53 27.53
996 94919 Knut Melgård Slåstad IL M 50-54 19:36:53 27.53

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.1988
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 23.48 Km/t
Snittid: 22:59:50
Antall deltakere: 3702

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen