Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2002

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 35-39 14:52:57 36.28
1 43966 Njål S. Haug Sportsklubben Rye M 14:52:57 36.28
1 36320 Fred Magne Hval Sportsklubben Rye M 35-39 14:52:57 36.28
1 36321 Thomas Svane Jacobsen Sportsklubben Rye M 30-34 14:52:57 36.28
1 34807 Rune Holtze Jensen IF Frøy M 40-44 14:52:57 36.28
1 43292 Thomas Karlsen Sportsklubben Rye M 25-29 14:52:57 36.28
1 34808 Geir Kjær IF Frøy M 40-44 14:52:57 36.28
1 43295 Sverre Lande Sportsklubben Rye M 30-34 14:52:57 36.28
1 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 45-49 14:52:57 36.28
1 43296 Jarle Mæhlum Sportsklubben Rye M 40-44 14:52:57 36.28
1 34760 Carl Erik Pedersen Sportsklubben Rye M 35-39 14:52:57 36.28
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Sportsklubben Rye M 35-39 14:52:57 36.28
1 41410 Tom Inge Solvang Sportsklubben Rye M 30-34 14:52:57 36.28
1 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye M 30-34 14:52:57 36.28
1 43968 Knut Jo Strømsborg Sportsklubben Rye M 30-34 14:52:57 36.28
1 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 40-44 14:52:57 36.28
1 35435 Erik Vea Bingsfoss SK M 50-54 14:52:57 36.28
1 36325 Egil Andreas Aasheim Sportsklubben Rye M 35-39 14:52:57 36.28
19 34813 Audun Evertsen Sportsklubben Ceres M 30-34 15:02:57 35.88
19 34814 Jon Hegre Sportsklubben Ceres M 30-34 15:02:57 35.88
19 43969 Johan-Jørgen L. Strømberg Sportsklubben Ceres M 25-29 15:02:57 35.88
19 43970 Hans Otto Tomter Sportsklubben Ceres M 20-24 15:02:57 35.88
23 43971 Kristian Andreassen Brumunddal SK M 20-24 15:20:44 35.18
23 43972 Emil Bakke Brumunddal SK M 25-29 15:20:44 35.18
23 20531 Arnar Børildsen Bærum og Omegn CK M 45-49 15:20:44 35.18
23 43973 Per Kristian Dahl Brumunddal SK M 35-39 15:20:44 35.18
23 41508 Rune Fossum Brumunddal SK M 40-44 15:20:44 35.18
23 35039 Per Gotaas Brumunddal SK M 30-34 15:20:44 35.18
23 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 40-44 15:20:44 35.18
23 40573 Arne Kristian Holter Brumunddal SK M 40-44 15:20:44 35.18
23 40574 Bjørn Høiby Brumunddal SK M 40-44 15:20:44 35.18
23 43974 Kurt Egil Høyen Brumunddal SK M 40-44 15:20:44 35.18
23 33815 Jonny Johansen Brumunddal SK M 45-49 15:20:44 35.18
23 40583 Håvard Kalvøy Follo SK M 30-34 15:20:44 35.18
23 35001 Vidar Karlsen Brumunddal SK M 50-54 15:20:44 35.18
23 43301 Bjørn Enok Klev Bilpost M 50-54 15:20:44 35.18
23 43975 Jan Kvigstadhagen Lågen CK M 45-49 15:20:44 35.18
23 43976 Michael R. König Norway M 15:20:44 35.18
23 30606 Ole Gunnar Larsen Team Arendal CC M 40-44 15:20:44 35.18
23 43977 Roger Larsson Sportsklubben Rye M 55-59 15:20:44 35.18
23 34775 Frank Erik Lien Brumunddal SK M 35-39 15:20:44 35.18
23 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby Jømna/Heradsbygd SK M 30-34 15:20:44 35.18
23 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK M 40-44 15:20:44 35.18
23 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 40-44 15:20:44 35.18
23 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 45-49 15:20:44 35.18
23 36360 Svein Jarle Sandvik Brumunddal SK M 35-39 15:20:44 35.18
23 28067 Runar Skuggevik Birkenes IL M 35-39 15:20:44 35.18
23 21837 Einar Rafdal Solberg Team Arendal CC M 40-44 15:20:44 35.18
23 43978 Leif Solberg Brumunddal SK M 40-44 15:20:44 35.18
23 43979 Bjørn Evald Søberg Brumunddal SK M 40-44 15:20:44 35.18
23 34782 Roger Thun Brumunddal SK M 35-39 15:20:44 35.18
23 43980 Omund Viddal Brumunddal SK M 50-54 15:20:44 35.18
23 34208 Geir Øvergård Brumunddal SK M 35-39 15:20:44 35.18
23 36824 Jan Aasen Brumunddal SK M 40-44 15:20:44 35.18
55 43299 Eva Grytan Brumunddal SK K 40-44 15:24:35 35.04
56 43981 Kai Alfstad Brumunddal SK M 35-39 15:24:38 35.04
57 34830 Christian Malvik Trondhjems VK M 25-29 15:30:44 34.81
57 43307 Halvard Wedø Trondhjems VK M 35-39 15:30:44 34.81
57 36341 Helge Wekre Trondhjems VK M 30-34 15:30:44 34.81
60 26731 Oddvar Sellevoll Bærum og Omegn CK M 35-39 15:30:51 34.80
60 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 40-44 15:30:51 34.80
62 65367 Rune Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 15:40:56 34.43
63 41420 Erik Grydeland Sportsklubben Ceres M 45-49 15:50:44 34.07
64 43982 Joar Løvsletten Sportsklubben Ceres M 55-59 15:50:48 34.07
65 43983 Martin Kristoffersen CK Nittedal M 45-49 15:50:52 34.07
65 27573 Per Steinar Leirvik Stord SK M 35-39 15:50:52 34.07
67 43984 Lars Wilskog CK Nittedal M 35-39 15:50:58 34.07
68 41458 Per Jensen Sportsklubben Ceres M 35-39 15:52:07 34.02
69 43985 Wenche Evertsen Sportsklubben Ceres K 35-39 15:53:04 33.99
70 43297 Idar Johan Andreassen Bodø CK M 40-44 16:11:00 33.36
71 22940 Haakon Fremsæter Bærum og Omegn CK M 25-29 16:13:31 33.28
72 20945 Audun Bjørnfeld Bærum og Omegn CK M 30-34 16:13:43 33.27
72 34390 Arthur Felix Bjørnhom Tine Kristiansand M 40-44 16:13:43 33.27
72 43986 Bård Brørs Sintef-NTNU M 50-54 16:13:43 33.27
72 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes SK M 40-44 16:13:43 33.27
72 43298 Dag Eriksson Bærum og Omegn CK M 30-34 16:13:43 33.27
72 26646 Odd Rune Fløysvik Sandnes SK M 30-34 16:13:43 33.27
72 30619 Tor Kåre Gunvaldsen Kristiansands CK M 35-39 16:13:43 33.27
72 43304 Erling Hammeren Trondhjems VK / CK Krank1 M 40-44 16:13:43 33.27
72 30629 Thomas Hassel Bærum og Omegn CK M 25-29 16:13:43 33.27
72 29153 Terje Hegna Sandnes SK M 35-39 16:13:43 33.27
72 122823 Per-Arne Jakobsen Trondhjems VK M 20-24 16:13:43 33.27
72 45479 Terje Reinholt Johansen Bærum og Omegn CK M 40-44 16:13:43 33.27
72 33843 Kjell Kristensen Greipstad CK M 50-54 16:13:43 33.27
72 33995 Ole André Kylgaard Trondhjems VK M 35-39 16:13:43 33.27
72 43988 Syverin Lierhagen Trondhjems VK M 40-44 16:13:43 33.27
72 36378 André Mehnert Bærum og Omegn CK M 35-39 16:13:43 33.27
72 40590 Arne Mikkelsen Trondhjems VK M 45-49 16:13:43 33.27
72 43305 Steinar Reinkind Trondhjems VK M 35-39 16:13:43 33.27
72 27326 Paul Kåre Rugland Bryne CK M 40-44 16:13:43 33.27
72 30620 Jon Helge Selstad Maritim BIL M 45-49 16:13:43 33.27
72 34990 Egil Skybakmoen Sintef-NTNU M 40-44 16:13:43 33.27
72 29541 Tor Helge Vatne Sandnes SK M 40-44 16:13:43 33.27
72 43987 Per Olav Voje-Johansen Vegårdshei M 35-39 16:13:43 33.27
72 43990 Klaus Weingart Trondhjems VK M 25-29 16:13:43 33.27
96 36486 Eirik Bergersen Nordea Bank IL M 35-39 16:13:57 33.26
96 30698 Øystein Grasbekk Bærum og Omegn CK M 50-54 16:13:57 33.26
96 28637 Steinar Klungtveit Sandnes SK M 35-39 16:13:57 33.26
96 43306 Atle Torjuul Orkla M 40-44 16:13:57 33.26
100 36347 Torgeir Gamst Moen Bodø CK M 35-39 16:14:33 33.24
100 36350 Kjell Magne Sivertsen Bærum og Omegn CK M 30-34 16:14:33 33.24
102 34787 Glenn Kjetil Jonassen Humlepungen Sykkel M 30-34 16:21:04 33.02
103 43991 Karl Glantschnig URC-Sparkasse Langen M 45-49 16:31:34 32.67
103 43992 Jerry Nilson CK Master M 35-39 16:31:34 32.67
105 36018 Henning Rodequist Sportsklubben Ceres M 25-29 MTB 16:33:56 32.59
106 43993 Uwe Gollmann Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 16:38:25 32.45
107 43994 Hubert Maierhofer M 40-44 16:45:34 32.22
107 43995 Günther Schabereiter M 25-29 16:45:34 32.22
109 43996 Arnfinn Leinum Trondhjems VK M 50-54 16:48:37 32.12
110 43997 Olve Norderhaug Vestre Trysil IL M 20-24 16:51:33 32.03
111 43998 Gaute Norderhaug Vestre Trysil IL M 25-29 16:51:34 32.02
112 43999 Benno Rüegg Velorado. Schweiz M 25-29 16:53:44 31.96
113 44000 Andreas Betschart Velorado. Schweiz M 40-44 16:53:52 31.95
113 44001 Guido Betschart Velorado. Schweiz M 50-54 16:53:52 31.95
113 40654 Andy Heilmann SkiClub Arosa M 40-44 16:53:52 31.95
113 44002 Remo Schuler Velorado. Schweiz M 30-34 16:53:52 31.95
117 44003 Jens Lehmann CERTUDO RACING TEAM M 25-29 16:57:38 31.83
118 44004 Günther Birner Sportsklubben Rye M 25-29 16:58:23 31.81
118 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 40-44 16:58:23 31.81
118 43288 Erik Baardsgaard Sportsklubben Rye M 30-34 16:58:23 31.81
118 43289 Stig Bjarne Dørmænen Sportsklubben Rye M 30-34 16:58:23 31.81
118 36560 Sten Enggrav SK Rye / Schibsted M 30-34 16:58:23 31.81
118 43310 Gunn Hilleren Sportsklubben Rye K 35-39 16:58:23 31.81
118 33454 Christopher Mark Lee Sportsklubben Rye M 35-39 16:58:23 31.81
118 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 55-59 16:58:23 31.81
118 43312 Gunnar Nyhus Sportsklubben Rye M 35-39 16:58:23 31.81
118 29513 Tor Einar Strandberg Sportsklubben Rye M 25-29 16:58:23 31.81
118 44005 Stig Erik Sørheim Sportsklubben Rye M 30-34 16:58:23 31.81
129 35407 Inge Johansen Hydro BIL M 35-39 16:58:55 31.79
129 44006 Geir Åge Østli Brumunddal SK M 40-44 16:58:55 31.79
131 35122 Aud Jørstad Sportsklubben Rye K 35-39 17:01:17 31.72
132 44007 Urs Lauber Switzerland M 45-49 17:03:05 31.66
133 40690 Tore Antonsen Brumunddal SK M 50-54 17:03:57 31.64
134 44008 Ralf Gergs Olympia Leipzig M 30-34 17:07:40 31.52
134 44009 Glenn Kahmann Olympia Leipzig M 35-39 17:07:40 31.52
134 44010 Stefan Koch Olympia Leipzig M 25-29 17:07:40 31.52
134 44011 Dirk Reddmann CERTUDO RACING TEAM M 30-34 17:07:40 31.52
134 44012 Marco Reise Tripoint Frankfurt M 30-34 17:07:40 31.52
139 23565 Inge Morten Braut SK Ceres / Sandnes SK M 20-24 17:08:23 31.50
139 36461 Trond Buksrud Sportsklubben Ceres M 35-39 17:08:23 31.50
139 44013 Hans-Harald Hageberg Sportsklubben Ceres M 30-34 17:08:23 31.50
139 44014 Geir Heimdal CK Nittedal M 50-54 17:08:23 31.50
139 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 45-49 17:08:23 31.50
139 44015 Øyvind Iversen CK Nittedal M 50-54 17:08:23 31.50
139 22340 Frank Jonassen Sportsklubben Ceres M 30-34 17:08:23 31.50
139 40635 Andreas Kind Sportsklubben Ceres M 30-34 17:08:23 31.50
139 41454 Frode Nergård Sportsklubben Ceres M 30-34 17:08:23 31.50
139 44016 Nanna Barkholt Rykken Østmarka IL K 25-29 17:08:23 31.50
139 28101 Rune Salte SK Ceres / Sandes M 25-29 17:08:23 31.50
150 41450 Anders Bernhoft Sportsklubben Ceres M 30-34 17:08:33 31.50
150 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 50-54 17:08:33 31.50
150 27916 Roger Kristoffersen Norway M 35-39 17:08:33 31.50
150 27752 Reidar Refsnes SK Ceres/Nærbø SK M 50-54 17:08:33 31.50
150 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 50-54 17:08:33 31.50
155 30895 Rune Søreide Sportsklubben Ceres M 50-54 17:08:38 31.49
155 30850 Asbjørn Tveit Voss SK M 45-49 17:08:38 31.49
157 30607 Rune Juell Larsen Team Arendal CC M 40-44 17:17:41 31.22
158 35198 Roger Dekkerhus Kolvereid IL M 40-44 17:18:34 31.19
158 35100 Einar Dekkerhus Norway M 35-39 17:18:34 31.19
158 44017 Karl Paur URC-Sparkasse Langen M 40-44 17:18:34 31.19
161 43300 Reinhard Herbener Radteam Aichach M 35-39 17:22:43 31.07
161 36655 Lars Øyvind Johansen Sportsklubben Ceres M 35-39 17:22:43 31.07
163 26981 Ole Kristian Nygaard Sport 1 M 30-34 17:27:02 30.94
164 26895 Ole Voll Sport 1 M 35-39 17:27:07 30.94
165 44019 Thomas Lehmann CERTUDO RACING TEAM M 25-29 17:27:11 30.94
166 44020 Hansreudi Bucher Velorado. Schweiz M 45-49 17:28:40 30.89
166 44021 Peter Krienbühl Velorado. Schweiz M 40-44 17:28:40 30.89
168 44022 Svend Didrichsen Trondhjems VK M 45-49 17:29:39 30.86
169 44023 Torstein Evensen Statkraft Grøner BIL M 35-39 17:31:58 30.79
169 30410 Lars Gran Team Grenland/Phillips M 40-44 17:31:58 30.79
169 43398 Rune Schive Henriksen Ullensaker CK M 30-34 17:31:58 30.79
169 29068 Tage Johansen Raufoss CK M 45-49 17:31:58 30.79
169 44024 Svein Åge Katnosa Raufoss CK M 35-39 17:31:58 30.79
169 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 35-39 17:31:58 30.79
169 44025 Torbjørn Legard Hydro Porsgrunn BIL M 50-54 17:31:58 30.79
169 35200 Svein Nybakke Raufoss CK M 40-44 17:31:58 30.79
169 44026 Erik Riis Olsen Friskis & Svettis M 35-39 17:31:58 30.79
169 30414 Sven Ove Oterholt Hydro Porsgrunn BIL M 45-49 17:31:58 30.79
169 44027 Steffen Pettersen Raufoss CK M 40-44 17:31:58 30.79
169 30417 Arvid Simensen Friskis & Svettis M 30-34 17:31:58 30.79
169 34889 Johannes Skaug Raufoss CK M 45-49 17:31:58 30.79
169 30511 Jan Erik Traaholt Team Grenland/Statoil M 40-44 17:31:58 30.79
169 30486 Olav Aakre Statkraft Grøner BIL M 40-44 17:31:58 30.79
184 41413 Jon Kristian Andresen Fossum IF M 20-24 17:32:13 30.79
184 41425 Vegard Kjølhamar Fossum IF M 17-19 17:32:13 30.79
184 41433 Martin Johnsrud Sundby Fossum IF M 17-19 17:32:13 30.79
187 35207 Odd Ivar Johansen Mustad AS M 35-39 17:32:45 30.77
188 44028 Knut Magnus Skaar Fossum IF M 20-24 17:33:16 30.76
189 44029 Jan Erik Frydenberg Brumunddal SK M 35-39 17:33:32 30.75
189 36715 Harald Orderud Raufoss CK M 45-49 17:33:32 30.75
191 35211 Tore Myrvold Raufoss CK M 30-34 17:33:36 30.75
192 41434 Simen Østensen Fossum IF M 17-19 17:34:47 30.71
193 40626 Martin Øverås Svint IL M 55-59 17:35:02 30.70
194 44030 Roland Zeitler Germany M 35-39 17:37:00 30.65
195 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 50-54 17:38:33 30.60
195 44031 Gunther Popp DaV Rothenbach Race M 40-44 17:38:33 30.60
195 44032 Thomas Trieb DaV Rothenbach Race M 30-34 17:38:33 30.60
195 44033 Ervin Unfried DaV Rothenbach Race M 40-44 17:38:33 30.60
195 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 35-39 17:38:33 30.60
200 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar Post BIL M 55-59 17:38:40 30.60
201 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL M 40-44 17:38:54 30.59
202 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 45-49 17:39:22 30.58
202 43309 Per Arthur Dahl Sportsklubben Rye M 40-44 17:39:22 30.58
202 44034 Kristian Fjellhaug Sportsklubben Rye M 30-34 17:39:22 30.58
202 41435 Ivar Flaten ErgoEnet AS M 45-49 17:39:22 30.58
202 98621 Per Halvorsen Sportsklubben Rye M 30-34 17:39:22 30.58
202 26966 Ole Johan Harnes Sportsklubben Rye M 35-39 17:39:22 30.58
202 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 50-54 17:39:22 30.58
202 44035 Erik Kjus Sportsklubben Rye M 35-39 17:39:22 30.58
202 44036 Vegar Kulset Sportsklubben Rye M 30-34 17:39:22 30.58
202 44037 Stein Løvdahl Sportsklubben Rye M 45-49 17:39:22 30.58
202 44038 Magne Løvold Norway M 17:39:22 30.58
202 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 40-44 17:39:22 30.58
202 41566 Arthur Olsen Sportsklubben Rye M 45-49 17:39:22 30.58
202 32933 Scott Owen Sportsklubben Rye M 30-34 17:39:22 30.58
202 32199 Geir Pettersen Sportsklubben Rye M 30-34 17:39:22 30.58
202 34908 Einar Saltnes Sportsklubben Rye M 35-39 17:39:22 30.58
202 36441 Pål Inge Sanden Ottadalen SK M 30-34 17:39:22 30.58
202 44039 Terje Skandsen Sportsklubben Rye M 35-39 17:39:22 30.58
202 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 35-39 17:39:22 30.58
202 41564 Holger Sørheim Sportsklubben Rye M 40-44 17:39:22 30.58
202 34944 Håvard Øvreeide Sportsklubben Rye M 35-39 17:39:22 30.58
202 41411 Nils Erik Aas Sportsklubben Rye M 25-29 17:39:22 30.58
224 34804 Jan Bodin IF Frøy M 40-44 17:39:34 30.57
224 25715 Leif Erik Bystrøm Sportsklubben Rye M 45-49 17:39:34 30.57
224 23549 Inge Fatland Sportsklubben Rye M 40-44 17:39:34 30.57
224 27066 Otto Johan Frantzen Sportsklubben Rye M 45-49 17:39:34 30.57
224 34970 Bjørn-David Haraldsen IF Frøy M 45-49 17:39:34 30.57
224 34915 Gudbrand Mo Ottadalen SK M 20-24 17:39:34 30.57
224 44040 Ole Kristian Strøm Sportsklubben Rye M 25-29 17:39:34 30.57
224 34810 Jardar Sæthren IF Frøy M 30-34 17:39:34 30.57
224 44041 Øyvind Østengen Sportsklubben Rye M 30-34 17:39:34 30.57
233 44042 Kari Anne Larmerud IF Frøy K 25-29 17:39:47 30.57
234 41768 Jan Harald Moen Sportsklubben Ceres M 25-29 17:41:51 30.51
235 44043 Thore Amundsen Bærum og Omegn CK M 35-39 17:41:55 30.51
235 44044 Espen de Lange SAS M 35-39 17:41:55 30.51
235 35276 Rolf Getz Bærum og Omegn CK M 45-49 17:41:55 30.51
235 25691 Leif Hansen Dalane SK M 55-59 17:41:55 30.51
235 21863 Einar Haver Dalane SK/ Norsk Hydro M 45-49 17:41:55 30.51
235 43303 Arnfinn Horne Bærum og Omegn CK M 40-44 17:41:55 30.51
235 44045 Freddy Haagensen Bærum og Omegn CK M 35-39 17:41:55 30.51
235 44046 Ole Morten Johansson Bærum og Omegn CK M 35-39 17:41:55 30.51
235 35029 Terje Kolbjørnsen Eiker CK M 40-44 17:41:55 30.51
235 44047 Jørgen Lervik Bærum og Omegn CK M 40-44 17:41:55 30.51
235 44048 Pål Remman Bærum og Omegn CK M 35-39 17:41:55 30.51
235 42322 Frank Siewert Bærum og Omegn CK M 35-39 17:41:55 30.51
235 35413 Magne Sjøblom Eiker CK M 55-59 17:41:55 30.51
235 30632 Jan Tore Sletta Bærum og Omegn CK M 35-39 17:41:55 30.51
235 20999 Geir Solheim Eiker CK M 45-49 17:41:55 30.51
235 40638 Petter Spilling Bærum og Omegn CK M 25-29 17:41:55 30.51
235 52244 Gary Bruce Turner Bærum og Omegn CK M 40-44 17:41:55 30.51
252 35705 Jan Lasse Moe Bærum og Omegn CK M 50-54 17:42:44 30.48
253 36707 Øyvind Hagen Bærum og Omegn CK M 40-44 17:43:29 30.46
253 44050 Per Olav Haugen Bærum og Omegn CK M 45-49 17:43:29 30.46
255 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 45-49 17:43:43 30.45
256 41522 Magnar Sande Sportsklubben Rye M 40-44 17:44:22 30.44
257 41570 Susanne Karlsson Sportsklubben Rye K 35-39 17:44:31 30.43
258 41595 Trygve Lundstein Ringerike SK M 60-64 17:45:00 30.42
258 44051 Frode Østlund Norway M 50-54 17:45:00 30.42
260 27401 Per Sommerstad Bærum og Omegn CK M 45-49 17:45:24 30.41
261 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 55-59 17:47:05 30.36
261 35125 Thomas Meyer Sportsklubben Rye M 30-34 17:47:05 30.36
263 43370 Richard Gisle Eidissen Sarpsborg SK M 45-49 17:49:29 30.29
263 32949 Svein Herstad Førde CK M 25-29 17:49:29 30.29
263 35037 Per Rune Larsson CK Nittedal M 45-49 17:49:29 30.29
263 42321 Geir Nygård Førde CK M 30-34 17:49:29 30.29
267 69044 Per Fillingsnes Sarpsborg SK M 50-54 17:49:37 30.29
267 32032 Norvald Hegrenes Førde CK M 35-39 17:49:37 30.29
269 23143 Harald Årvik Stord SK M 35-39 17:49:47 30.28
270 43364 Leidulv Nesgård KVS-Lyngdal M 50-54 17:51:49 30.22
271 35040 Immo Rittmeyer Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 17:52:05 30.22
272 44053 Bjørn Jonny Aunan EFTELØT M 35-39 17:59:02 30.02
273 23354 Helge Edland Norway M 30-34 17:59:27 30.01
274 44054 Hälg Gianni Switzerland M 25-29 17:59:31 30.01
274 44055 Pascal Huber Switzerland M 20-24 17:59:31 30.01
276 27985 Rolf Inge Halleland SportsClub Madla M 40-44 17:59:37 30.01
277 27530 Per Kristian Nagell Norsk Helikopter M 35-39 17:59:41 30.00
277 22296 Finn Thomassen Norsk Helikopter M 35-39 17:59:41 30.00
279 34997 Lars Ulsnes Bålerud Spinn M 40-44 18:01:29 29.95
280 44056 Reto Decurtins Switzerland M 35-39 18:04:33 29.87
281 44057 Per Arne Marthinsen Sandefjord SK M 45-49 18:04:48 29.86
282 21364 Bjørn Olav Vennatrø Bærum og Omegn CK M 35-39 18:06:13 29.82
283 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres M 50-54 18:07:35 29.79
284 94672 Terje Ellingsen Raufoss CK M 35-39 18:09:27 29.73
284 44060 Roald Sørensen Norway M 45-49 18:09:27 29.73
286 44061 Martin Dörig Velorado. Schweiz M 40-44 18:09:34 29.73
286 44062 Jan Oluf Jæger Bodø CK M 35-39 18:09:34 29.73
286 44063 Paul Heinz Winkler Germany M 40-44 18:09:34 29.73
289 34965 Øyvind Smistad Gauldal SK M 50-54 18:10:20 29.71
290 44064 Karl-Heinz Klein Schwalbe 08 Aachen M 50-54 18:11:42 29.67
291 44065 Arthur Kjølstad Ergo Group M 55-59 18:14:28 29.60
291 41478 John Walter Larsen Norske Skog BIL Skogn M 55-59 18:14:28 29.60
291 44066 Erwin Tilli Germany M 50-54 18:14:28 29.60
294 44067 Per Magne Degnes Norway M 30-34 18:14:42 29.59
295 35112 Morten Wrangell Solskjær Sportsklubben Rye M 30-34 18:14:55 29.59
296 34955 Jan Arvid Larsen Lågen CK M 45-49 18:16:13 29.55
297 44069 Lukas Ochsner Switzerland M 30-34 18:17:39 29.51
297 44070 Emil Signer Switzerland M 30-34 18:17:39 29.51
299 41810 Arne Per Hanssen Narvik CK M 50-54 18:19:34 29.46
299 35068 Fred Martila Aller Trykk M 40-44 18:19:34 29.46
299 44071 Bernard van Goethem BPR M 60-64 18:19:34 29.46
302 36802 Erik Andreas Sæther Stjørdals-Blink M 55-59 18:19:40 29.46
303 44072 Bjørnar Bruun Bærum og Omegn CK M 40-44 18:19:58 29.45
304 30937 Birger Løne Voss SK M 45-49 18:22:06 29.39
305 44073 Kristian David Smogeli Norway M 20-24 18:23:40 29.35
306 44074 Hans Haider RSG Vilstal M 40-44 18:23:46 29.35
306 44075 Albert Meierhofer RSG Vilstal M 40-44 18:23:46 29.35
308 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 65-69 18:27:01 29.26
309 44076 Jan Chudala RSV Coesfeld M 50-54 18:30:29 29.17
310 22457 Frode Asperheim Sportsklubben Ceres M 40-44 18:30:47 29.16
311 41476 Lars Hakestad Elixia Fossegrenda M 45-49 18:31:59 29.13
311 45123 Terje Johansen Elixia Fossegrenda M 30-34 18:31:59 29.13
313 44077 Per Harald Olsen Elixia Fossegrenda M 45-49 18:32:04 29.13
314 44078 Gaute Nekstad Widerøe BIL M 25-29 18:32:07 29.13
315 21500 Carl Håkon Jarstø Halliburton BIL M 40-44 18:32:18 29.12
316 44079 Willy Verschueren BPR M 55-59 18:32:45 29.11
317 44080 Hansurs Feldmann Skiclub ST Bern M 25-29 18:32:59 29.11
317 44081 Lorenz Feldmann Skiclub ST Bern M 20-24 18:32:59 29.11
319 41474 Roy Claussen Elixia Fossegrenda M 40-44 18:33:33 29.09
320 43336 Svein Arne Bakkemo Elixia M 35-39 18:34:45 29.06
321 23248 Hege Linn Eie Vatland Flekkefjord SK K 20-24 18:34:46 29.06
322 44082 Steffen Richter Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 18:37:39 28.98
323 23223 Håvard Berland Trondhjems VK M 20-24 18:39:42 28.93
323 44083 Per Joar Botten Norway M 25-29 18:39:42 28.93
323 24644 Jørn Yngve Dahl-Stamnes Sintef-NTNU M 40-44 18:39:42 28.93
323 44084 Rune Granheim SK TVK M 30-34 18:39:42 28.93
323 34885 Odd Morten Hopen Trondhjems VK M 25-29 18:39:42 28.93
323 44085 Audun Kiil Sintef-NTNU M 20-24 18:39:42 28.93
323 28636 Steinar Kragset Trondhjems VK M 25-29 18:39:42 28.93
323 34829 Geirmund Lykke Trondhjems VK M 45-49 18:39:42 28.93
323 44086 Hans Olav Nilsen Trondhjems VK M 30-34 18:39:42 28.93
323 43360 Arne Opdahl Oppdal SK M 45-49 18:39:42 28.93
323 29110 Terje Risvoll Sauda SK M 45-49 18:39:42 28.93
323 44087 Kjell Ola Rye Orkla M 40-44 18:39:42 28.93
323 23003 Hans Stødle Sauda SK M 40-44 18:39:42 28.93
323 36340 Olaf Sundberg Trondhjems VK M 30-34 18:39:42 28.93
323 36516 Jan Tøssebro Trondhjems VK M 45-49 18:39:42 28.93
323 34783 Bjarne Valås FuMPD M 30-34 18:39:42 28.93
323 44088 Harald Vinsnesbakk Trondhjems VK M 30-34 18:39:42 28.93
323 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 40-44 18:39:42 28.93
341 44089 Bjarte Landsen Narvik CK M 20-24 18:41:23 28.89
341 136251 Lars Persson Offerdals SK M 35-39 18:41:23 28.89
341 44091 Per Persson Jämtkraft IF M 40-44 18:41:23 28.89
344 44092 Passaro Domenico A. S. Seven Pauselli M 40-44 18:42:58 28.85
344 44093 Claudio Pauselli A. S. Seven Pauselli M 40-44 18:42:58 28.85
346 35205 Halvor Bævre Raufoss CK M 55-59 18:44:15 28.81
347 44094 Bert Zaal M 45-49 18:44:23 28.81
348 44095 Nico Zaal M 45-49 18:44:46 28.80
349 36296 Kjell Vingen Trondhjems VK M 35-39 18:45:28 28.78
350 43410 Torbjørn Bjønness Tønsberg Svømmeklubb M 20-24 18:47:16 28.74
351 95868 Knut Eriksen Bærum og Omegn CK M 55-59 18:48:03 28.72
352 36737 Knut Halvor Strandkaas Norway M 35-39 18:48:31 28.71
353 35062 Arnljot Mehl Bærum og Omegn CK M 45-49 18:49:31 28.68
354 123824 Gunnar Gunnarsson Sportsklubben Rye M 30-34 18:49:34 28.68
354 44097 Øystein R. Nilsen Sportsklubben Rye M 35-39 18:49:34 28.68
356 25901 Magn Stian Kvie Team Aktiv Stavanger M 35-39 18:51:00 28.64
357 44098 Louis van Rompay BPR M 50-54 18:53:39 28.58
358 27857 Roar Rosåsen Norway M 35-39 18:53:55 28.57
358 44099 Tore Skrautvol Sportsklubben Rye M 40-44 18:53:55 28.57
360 44100 Martn Rainer Germany M 18:54:03 28.57
361 28872 Svein Dovland Otra IL M 35-39 18:54:24 28.56
362 30653 Frode Forgard Åseral IL M 35-39 18:54:28 28.55
363 44101 Torgeir Skomedal Sportsklubben Rye M 18:54:55 28.54
364 44102 Kjell O. Hærnes Norway M 45-49 18:55:42 28.52
365 44103 Thor Anders Berget Brumunddal SK M 35-39 18:56:06 28.51
366 52931 Eirik Nilsen CK Krank1 M 40-44 18:56:17 28.51
367 44105 Robert Kennerknecht TV Immenstadt M 30-34 18:57:42 28.47
367 44106 Andreas Kirchner Speichenschweiss M 25-29 18:57:42 28.47
369 36527 Morten André Åhlander Norway M 20-24 18:58:32 28.45
370 36645 Kai Willke A-Team M 20-24 18:58:35 28.45
371 44107 Bernd Emde Germany M 40-44 18:59:30 28.43
372 41793 Kåre Berglund Teletrim Narvik M 40-44 19:02:45 28.35
373 41600 Bernhard Billerbeck RSV Coesfeld M 45-49 19:03:11 28.34
374 44109 Lars Ocklind Sweden M 40-44 19:04:22 28.31
374 44110 Thomas Sonntag Germany M 40-44 19:04:22 28.31
376 44111 Claus Dieter Böhm Germany M 50-54 19:04:28 28.31
377 43348 Odd Magne Berge Holmestrand SK M 30-34 19:09:20 28.19
377 41502 Hans Heyerdahl Holmestrand SK M 45-49 19:09:20 28.19
377 35927 Svein Hvidsten Holmestrand SK M 60-64 19:09:20 28.19
377 35398 Stein Arne Melsæter Holmestrand SK M 40-44 19:09:20 28.19
377 36889 Gudleik Skarstad Holmestrand SK M 50-54 19:09:20 28.19
382 40837 Kjell Eilertsen Holmestrand SK M 40-44 19:09:38 28.18
383 21210 Bjarte Eikås Halliburton BIL M 35-39 19:09:52 28.17
384 44112 Jens Lageschulte Germany M 30-34 19:10:08 28.17
385 35710 Glenn Lind Tromsø CK M 30-34 19:11:41 28.13
386 43319 Viggo Sandvoll Veteranklubben Nor M 45-49 19:11:57 28.12
386 44113 Øystein Stakkevold Veteranklubben Nor M 35-39 19:11:57 28.12
388 44114 Dag Menning Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 19:12:11 28.12
388 44115 Günter Steinhauser OFT Team M 19:12:11 28.12
390 37270 Dag Ketil Henriksen Veteranklubben Nor M 40-44 19:13:20 28.09
390 40992 Egil Arne Thomassen Veteranklubben Nor M 40-44 19:13:20 28.09
390 44116 Jon Sigurd Trandem Veteranklubben Nor M 30-34 19:13:20 28.09
393 44117 Karsten Enes A/S Norske Shell M 35-39 19:13:27 28.08
393 22689 Georg Gaard Aker Kværner M 35-39 19:13:27 28.08
393 44118 Harry Langø A/S Norske Shell M 35-39 19:13:27 28.08
393 44119 Runar Myrvoll Norske Shell M 30-34 19:13:27 28.08
393 34777 Roger Nasvik A/S Norske Shell M 30-34 19:13:27 28.08
398 38303 Edmund Øvrebø Team Arendal CC M 35-39 19:14:28 28.06
399 44120 Richard Kvalevåg Petrotech BIL M 25-29 19:14:33 28.06
400 44121 Sigbjørn Bergo Norway M 55-59 19:17:03 28.00
400 44122 Lars Helge Fjeldstad ABB Skien M 40-44 19:17:03 28.00
400 44123 Geir Haugvik Norway M 45-49 19:17:03 28.00
400 43510 Erling Haugvik Averøy M 45-49 19:17:03 28.00
400 44124 Kåre Jan Rakkestad Norway M 45-49 19:17:03 28.00
405 44125 Karl Friedrich Stierle Germany M 45-49 19:17:13 27.99
406 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 40-44 19:23:32 27.84
407 42294 Per Abrahamsen Holmestrand SK M 35-39 19:26:09 27.78
408 44126 Hermann Jehle VeloTravel M 35-39 19:27:09 27.75
408 44127 Wolfgang Kühn VeloTravel M 45-49 19:27:09 27.75
410 40611 Lennart Kyllesø Norway M 25-29 19:27:45 27.74
411 41465 Pål-Jørgen Kyllesø Norway M 20-24 19:27:51 27.74
412 40731 Herbert Born Sportsklubben Rye M 55-59 19:27:58 27.74
412 40732 Udo Kollakowski Sportsklubben Rye M 40-44 19:27:58 27.74
412 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye M 45-49 19:27:58 27.74
415 36797 Arne Kjørsvik Stjørdals-Blink M 30-34 19:29:01 27.71
416 41492 Jürgen Müller BSG Elastogran M 35-39 19:29:21 27.70
416 44128 Thomas Sundermann Germany M 30-34 19:29:21 27.70
418 44129 Andreas Böhm Skiclub Saxonia Dresden M 25-29 19:29:49 27.69
418 44130 Hartmut Eifler Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 19:29:49 27.69
420 30896 Elisabeth Skarstein Sportsklubben Ceres K 35-39 19:30:24 27.68
421 40737 Hallvard Ellefskås Sportsklubben Ceres M 60-64 19:30:26 27.68
421 31277 Alf Ove Fossdal Norway M 40-44 19:30:26 27.68
421 31889 Sveinung Hernes Voss SK M 50-54 19:30:26 27.68
421 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 55-59 19:30:26 27.68
421 22493 Gaute Kindervåg Sportsklubben Ceres M 50-54 19:30:26 27.68
421 30926 Nils Magne Klippen Norway M 35-39 19:30:26 27.68
421 31874 Fredrik Mathisen Voss SK M 45-49 19:30:26 27.68
421 31232 Øyvind Nordvik Hordaekspressen M 35-39 19:30:26 27.68
421 41841 Gunnar Olaussen Sportsklubben Ceres M 55-59 19:30:26 27.68
421 43381 Thomas Olsen Sportsklubben Ceres M 45-49 19:30:26 27.68
421 122392 Alf Pedersen Sportsklubben Ceres M 40-44 19:30:26 27.68
421 36763 Åsmund Sandvand Tønsberg CK M 35-39 19:30:26 27.68
421 31875 Tryggve Soldal Voss SK M 50-54 19:30:26 27.68
421 44133 Geir Sorte CK Nittedal M 50-54 19:30:26 27.68
421 35495 Paul Edvard Vittersø Nanset IF M 50-54 19:30:26 27.68
436 43349 Andreas Bjørang Spenst Team M 25-29 19:31:48 27.64
436 35368 Ole Jonny Nordbotten Spenst Team M 35-39 19:31:48 27.64
438 41680 Ralf Michael Höstermann Germany M 40-44 19:32:46 27.62
439 41668 Christian Rauch Germany M 35-39 19:34:02 27.59
440 44134 Bjørn Steinar Brubæk Norway M 40-44 19:34:25 27.58
441 43368 Arne Austrud 3T Trondheim M 55-59 19:35:35 27.56
442 31907 Jarle Reistad Bike to Anywhere M 35-39 19:36:17 27.54
442 41710 Arne Skjørestad Team Arendal CC M 45-49 19:36:17 27.54
444 34219 Helge Olaf Bergmann Team Arendal CC M 40-44 19:36:24 27.54
444 35699 Petter Fersnes Team Arendal CC M 50-54 19:36:24 27.54
444 35568 Otto Joar Moldestad Team Arendal CC M 60-64 19:36:24 27.54
447 30522 Odd Ragnar Torp Nexans/Halden CK M 45-49 19:36:59 27.52
448 34121 Knut Dahlman I Nexans BIL- 2 TFL M 55-59 19:39:06 27.47
449 40632 Lars Frode Askheim Norway M 19:40:36 27.44
450 44136 Victor Standberg Bærum og Omegn CK M 25-29 19:40:42 27.44
451 44137 Eric Askildsen 3T Trondheim M 40-44 19:42:07 27.40
452 26952 Ole Gjert Hansen Norway M 40-44 19:44:51 27.34
453 41486 Olav Magne Bratseth Nesset SK M 50-54 19:45:34 27.32
454 35469 Eduard Groenhagen Heren van het Hogeland M 55-59 19:47:09 27.29
455 44138 Johann Drexler VeloTravel M 35-39 19:47:48 27.27
456 44139 Corinna Schröder Germany K 35-39 19:48:32 27.26
456 44140 Jürgen Steil Germany M 35-39 19:48:32 27.26
458 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 55-59 19:52:58 27.15
459 44142 Luigi Barisone Team Antilia-Peraria M 25-29 19:53:35 27.14
460 44143 Lutz Polzin DaV Rothenbach Race M 45-49 19:54:00 27.13
461 33833 Raymond Kvernvik Team Arendal CC M 40-44 19:54:58 27.11
462 44144 Daniel Morche Olympia Leipzig M 25-29 19:57:52 27.04
463 42087 John Ole Tollefsen Arcus/IF Frøy M 55-59 19:59:58 27.00
464 44145 Hans Jürgen Schmidt Germany M 55-59 20:00:19 26.99
465 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 55-59 20:00:40 26.98
466 44146 Werner Bettermann Germany M 40-44 20:03:13 26.92
467 44147 Knut Ove Hauge Churts Café M 25-29 20:05:29 26.87
468 43367 Ella Aune Gauldal SK M 35-39 20:06:57 26.84
468 41690 Geir Ivar Rønning Gauldal SK M 40-44 20:06:57 26.84
468 44148 Leif Inge Sandberg Gauldal SK M 35-39 20:06:57 26.84
471 44149 Alexander Beer SSV Potsdam M 25-29 20:07:07 26.84
472 44150 Knut Harald Venger Pedersen Eidsvoll SK M 30-34 20:08:52 26.80
473 36070 Jan Krokdal Norway M 35-39 20:09:10 26.79
474 41619 Jon Laake Sportsklubben Rye M 50-54 20:11:24 26.74
475 36143 Dietrich Matzak Germany M 60-64 20:11:31 26.74
476 43503 Dieter Paulsen Team Arendal CC M 50-54 20:11:37 26.74
477 44151 Lasse Rune Iversen Norway M 55-59 20:12:54 26.71
478 44153 Peter Böttcher VeloTravel M 35-39 20:13:22 26.70
478 44152 Paul Böttcher VeloTravel M 60-64 20:13:22 26.70
480 44154 Axel Reusch RSC Sonnenalp M 35-39 20:14:18 26.68
481 44155 Christian Jung Germany M 55-59 20:16:37 26.63
482 36614 Jann Eirik Nilsen Norway M 35-39 20:16:42 26.62
483 43458 Stefan Gäbler Germany M 30-34 20:17:35 26.61
484 44156 Erhard Reitgruber Sportsklubben Rye M 35-39 20:18:45 26.58
485 44157 Uwe Krohne EDDY COPPI M 35-39 20:21:18 26.52
486 44158 Helmer Adielsson Wänershof CK M 30-34 20:21:27 26.52
487 44159 Erwin Nuster Austria M 50-54 20:21:35 26.52
487 44160 Thomas Ziegler Austria M 35-39 20:21:35 26.52
489 44161 Hartwig Krüger Germany M 20:21:56 26.51
490 35186 Arne G. Berg Moss Skiklubb M 55-59 20:22:45 26.49
490 44162 Andreas Müller Skiclub Saxonia Dresden M 30-34 20:22:45 26.49
490 37285 Knut Alfred Stabell Moss Skiklubb M 50-54 20:22:45 26.49
493 43384 Trine Solskjær Norway K 35-39 20:22:59 26.49
494 43459 Ulf Arnfinn Seljelid Snåsa IL M 50-54 20:26:34 26.41
495 44163 Konrad Reichel Germany M 40-44 20:27:23 26.39
496 34756 Erik T. Karlsen NTNUI M 20-24 MTB 20:29:01 26.36
497 43112 Gerd Karin Fjørtoft Haram CK K Tandem 20:32:16 26.29
497 35692 Tor-Erling Johansen Haram CK M Tandem 20:32:16 26.29
499 79116 Tor Halland Electric Feet M 30-34 20:34:49 26.23
499 35085 Finn Halland Electric Feet M 30-34 20:34:49 26.23
499 22432 Frode Johannessen Norway M 40-44 20:34:49 26.23
502 44164 Martin A. Carlson Oterholt LSK M 30-34 MTB 20:34:51 26.23
503 44165 Jan Åge Sletten SPINTECH M 30-34 20:34:59 26.23
503 44166 Eivind Torbergsen SPINTECH M 30-34 20:34:59 26.23
505 20738 Arve Skryten Norway M 30-34 20:35:06 26.23
506 31006 Einar Austrheim Norway M 35-39 20:35:36 26.22
507 44167 Peter Portmann Davos M 35-39 20:38:47 26.15
508 44168 Stefan Gianelli Davos M 45-49 20:38:54 26.15
509 44169 Steven Bresina Davos M 40-44 20:38:57 26.15
509 44170 Sigi Rogenhofer Deutscher Alpenverei M 50-54 20:38:57 26.15
509 44171 Josef Siegert Deutscher Alpenverei M 45-49 20:38:57 26.15
512 44172 Christian Stiffler Davos M 45-49 20:39:08 26.14
513 35474 Arne Andreassen Tromsbuss M 45-49 20:42:11 26.08
513 40660 Stein Thode Hemmingsen Veteranklubben Nor M 50-54 20:42:11 26.08
513 40662 Jens Johan Hjort Veteranklubben Nor M 35-39 20:42:11 26.08
513 41530 Jan-Inge Letto Veteranklubben Nor M 35-39 20:42:11 26.08
513 36659 Bjørnar Eirik Stokkan Veteranklubben Nor M 40-44 20:42:11 26.08
518 44173 Axel Töpfer Skiclub Saxonia Dresden M 25-29 20:42:33 26.07
519 24754 Karl Thomas Klev Kristiansands CK M 55-59 20:42:55 26.06
520 44174 Charles Hansen Ytre Andørja IL M 35-39 20:43:40 26.05
520 43451 Ivar Kemp Hansen Ytre Andørja IL M 35-39 20:43:40 26.05
522 34005 Svein Ove Ueland Radio Søgne M 40-44 20:44:35 26.03
523 44175 Bernd Leopold Kette rechts M 30-34 20:45:16 26.01
524 44176 Helge Lindhjem Nanset SK M 50-54 20:46:10 25.99
525 44177 Rüdiger Lomb Germany M 35-39 20:47:04 25.98
526 44178 Matthias Noffke Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 20:48:26 25.95
526 44179 Steffen Otto Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 20:48:26 25.95
528 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 45-49 20:48:27 25.95
529 41558 Jørn Kvikstad Norway M 50-54 20:50:00 25.92
530 119287 Lars Johansen Norway M 30-34 20:53:46 25.84
531 44180 Alexander Bjercke Andøya Carwasher Club M 25-29 20:54:48 25.82
531 44181 Bendik Johansen Norway M 25-29 20:54:48 25.82
533 44182 Guido Kolenberg BPR M 55-59 20:55:09 25.81
534 44183 Falkens AS Falkens AS Falken AS M 35-39 20:55:33 25.80
535 44184 Erik Erlandsen Atna IL M 40-44 20:56:47 25.78
536 41842 Reidar Inge Faksvåg Trondhjems VK M 40-44 20:57:46 25.75
537 44185 Jens Andersson Team Norrtälje M 35-39 21:00:26 25.70
538 44186 Markus Attig RSC Sonnenalp M 30-34 21:00:33 25.70
539 44187 Erik Lang Helgeland Kraft M 55-59 21:00:57 25.69
540 40883 Tom Morten Kristiansen Norway M 50-54 21:01:08 25.69
541 44188 Jan Stigter M 65-69 21:02:27 25.66
542 30997 Odd Angeltveit Bike to Anywhere M 40-44 21:04:22 25.62
542 30975 Rune Landro Bike to Anywhere M 40-44 21:04:22 25.62
544 44189 Ulf Meyer-Hoffert Fanta4 M 30-34 21:07:06 25.57
545 41129 Harald Vik Drammen og Omegn Tandemklubb M Tandem 21:08:16 25.54
545 35970 Alf Wilhelmsen Drammen og Omegn Tandemklubb M Tandem 21:08:16 25.54
547 44190 Geir Even Os ELTV ( JH Sykkel) M 35-39 21:10:50 25.49
548 44191 Peter Müller Davos M 40-44 21:10:57 25.49
549 44192 Heimo Lücht Fanta4 M 30-34 21:12:11 25.46
549 44193 Malte Mahlerwein Fanta4 M 30-34 21:12:11 25.46
549 44194 Florian Prael Fanta4 M 25-29 21:12:11 25.46
549 37384 Jan Fridtjof Rachor Haugesund Sykehus M 30-34 21:12:11 25.46
553 36653 Lars Jørgen Hansen Fredrikstad SK M 20-24 21:12:15 25.46
553 41720 Svein Jansen Fredrikstad SK M 50-54 21:12:15 25.46
553 35324 Christian Lund Fredrikstad SK M 35-39 21:12:15 25.46
553 44195 Jørgen André Olsen Fredrikstad SK M 25-29 21:12:15 25.46
553 35325 Gunnar Rein Fredrikstad SK M 55-59 21:12:15 25.46
558 44196 Hildegard Opsahl Fredrikstad SK K 45-49 21:12:17 25.46
559 43519 Arnold Helle Ålesund og Omegn CK M 50-54 21:15:18 25.40
559 33752 Yngve Kristiansen Kystvakten M 45-49 21:15:18 25.40
559 44197 Jarl Inge Nielsen KV Nordkapp M 35-39 21:15:18 25.40
559 44198 Magne Slyngstad Ravn IL M 45-49 21:15:18 25.40
559 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 50-54 21:15:18 25.40
559 44199 Olav Tronstad Ålesund og Omegn CK M 60-64 21:15:18 25.40
559 34859 Andreas Laabak Tynes Ålesund og Omegn CK M 20-24 21:15:18 25.40
559 44200 Arild Vegsund Haram CK M 50-54 21:15:18 25.40
559 44201 Ove Johan Årseth Haram CK M 35-39 21:15:18 25.40
568 44203 Ulf J. Grziwa Speichenschweiss M 20-24 21:19:08 25.32
568 44202 Peter Grziwa Speichenschweiss M 50-54 21:19:08 25.32
568 44204 Andreas Pelczer Speichenschweiss M 30-34 21:19:08 25.32
571 41721 Werner Zöllner Germany M 60-64 21:19:28 25.32
572 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 55-59 21:20:12 25.30
573 21943 Eivind Dybdahl Petrotech BIL M 35-39 21:21:51 25.27
573 44205 Alf Martin Halvorsen Norway M 35-39 21:21:51 25.27
575 44206 Geir Indergaard Ålesund og Omegn CK M 45-49 21:22:03 25.27
576 44207 Leif Hunersen KN Sport Danmark M 45-49 21:25:32 25.20
577 36145 Klaus Hilmer BSG Elastogran M 40-44 21:25:36 25.20
577 44208 Mickael Skaftgaard Nielsen KN Sport Danmark M 30-34 21:25:36 25.20
579 35486 Kjell Dragnes Norway M 55-59 21:25:50 25.19
579 35487 Yngve Karlsen Stjørdals-Blink M 45-49 21:25:50 25.19
581 85184 Arne Klaussen Helgeland Kraft M 55-59 21:26:36 25.18
581 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy M 50-54 21:26:36 25.18
583 44209 Christian Becker Team Rostock M 35-39 21:26:46 25.17
583 44210 Ingo Bock Team Rostock M 35-39 21:26:46 25.17
583 26204 Martin Götz Team Rostock M 25-29 21:26:46 25.17
583 44211 Mathias Schlegel Team Rostock M 35-39 21:26:46 25.17
587 33861 Billy Sandnes Sandefjord SK M 45-49 21:27:28 25.16
588 44212 Gerard Nijkerk Gelre ziekenhuizen M 45-49 21:27:54 25.15
589 41784 Marvin Johnsen Veteranklubben Nor M 50-54 21:28:09 25.15
590 29092 Terje Tafjord Ålesund og Omegn CK M 45-49 21:29:13 25.13
591 35441 Terje Fallan Hovin IL M 45-49 21:33:08 25.05
592 44213 Ola Qvarnstrøm Sweden M 30-34 21:33:26 25.04
593 44214 Eckard Deichsel Team D M 30-34 21:34:00 25.03
594 41858 Terje Brænd Savalen SK M 40-44 21:36:07 24.99
595 44215 Tove A. Dybvad Ottadalen SK K 35-39 21:36:20 24.99
595 44216 Arne Melvin Trinerud Ottadalen SK M 50-54 21:36:20 24.99
597 63000 Klas Einar Lindhjem Sportsklubben Ceres M 45-49 21:37:39 24.96
598 44217 William Miller BP Norway M 45-49 21:38:49 24.94
599 44218 Arne Hansen KN Sport Danmark M 40-44 21:39:54 24.92
599 44219 Jan Kielman M 50-54 21:39:54 24.92
599 44220 Joop Kruize M 50-54 21:39:54 24.92
599 44221 Huub Nieborg M 50-54 21:39:54 24.92
599 44222 Jaap Vis M 45-49 21:39:54 24.92
599 44223 Kees Vrieling M 50-54 21:39:54 24.92
605 30912 Reidar Fjeld Norway M 50-54 21:40:09 24.92
605 30876 Bjørn Fjeld Norway M 45-49 21:40:09 24.92
605 43627 Torbjørn Johnsen Narvik CK / LKAB Fritid M 60-64 21:40:09 24.92
608 23013 Hans Kvalsøren Sogn CK M 60-64 21:40:16 24.91
609 31870 Endre Johan Jordalen Sogn CK M 40-44 21:40:17 24.91
610 41535 Svein Hugo Ellingsen Team Sportshjørnet M 35-39 MTB 21:40:20 24.91
611 44224 Heiko Kippes Germany M 30-34 21:40:58 24.90
612 44225 Hans Kverneng Storebrand if M 65-69 21:41:30 24.89
613 44226 Finn Einar Graff Trysil SK M 40-44 21:41:51 24.88
614 31010 Brigt Bovim Norway M 45-49 21:42:42 24.87
614 32729 Helge Einar Vie Norway M 45-49 21:42:42 24.87
616 35164 Solgunn Gjerde Haram CK K 30-34 21:43:02 24.86
617 44227 Ole Henning Bjørnvik Haram CK M 25-29 21:43:08 24.86
617 106079 Morten Wold Haram CK M 50-54 21:43:08 24.86
619 41127 Åge Seljenes Haram CK M 45-49 21:43:11 24.86
620 43592 Jan Modell Haram CK M 60-64 21:43:16 24.86
621 22877 Gunnar Førland Teak Aktiv - Stavanger M 35-39 21:43:22 24.85
621 23954 Jan Gunnar Gundersen Team Aktiv Stavanger M 60-64 21:43:22 24.85
621 44228 Odd Egil Ims Team 66 M 40-44 21:43:22 24.85
621 30267 Karl Petter Willumsen Team Aktiv Stavanger M 40-44 21:43:22 24.85
621 26475 Nils Gunnar Aakvik Team Aktiv Stavanger M 50-54 21:43:22 24.85
626 27638 Pia Elise Østgård Team Aktiv Stavanger K 45-49 21:43:26 24.85
627 33005 Geir Slora Team Aktiv Stavanger M 40-44 21:43:28 24.85
628 44229 Inger L.K. Andreassen Team 66 K 30-34 21:43:38 24.85
629 34918 Arild Brekke NiFS M 50-54 21:45:02 24.82
630 41660 Erich Lang Zilla-Mehlis M 50-54 21:46:37 24.79
631 44230 Stig Ove Andersen Sportsklubben Rye M 30-34 21:46:42 24.79
631 36607 Ørjan Rogne Rise Sportsklubben Rye M 25-29 21:46:42 24.79
633 41961 John Bjørn Storvold Klæbu IL M 45-49 21:49:26 24.74
634 32063 Henry Skår Hydro BIL M 50-54 21:50:15 24.72
635 29545 Tor Henning Lien Hydralift ASA M 30-34 21:50:53 24.71
636 108917 Pål Erland Aasvestad Follo SK M 45-49 21:50:57 24.71
637 43585 Bjørn Kyrre Follo SK M 40-44 21:51:17 24.70
638 44231 Manuel Gohnen Germany M 35-39 21:53:14 24.67
638 44232 Matthias Kramer Germany M 25-29 21:53:14 24.67
640 44233 Jens Grube Germany M 30-34 21:53:36 24.66
640 36458 Michael Veith Germany M 25-29 21:53:36 24.66
642 44234 Per Opøyen Norway M 45-49 21:54:08 24.65
642 35465 Morten Opøyen Norway M 40-44 21:54:08 24.65
642 35791 Olav Stolpnes Jernbanens IL M 35-39 21:54:08 24.65
645 44235 Edgar Günzel VeloTravel M 50-54 21:55:57 24.62
645 36878 Henning Hushovd Drammen Brann BIL M 40-44 21:55:57 24.62
645 36879 Arne Winther Svelvik SK M 40-44 21:55:57 24.62
648 44236 Frank Hermann Hernes Trondhjems VK M 30-34 21:57:52 24.58
648 43506 Jan Michael Selbo Egge CK M 45-49 21:57:52 24.58
648 44237 Trygve Ulset Trondhjems VK M 25-29 21:57:52 24.58
651 36832 Torbjørn Hauger Telenor Mobil M 40-44 21:59:13 24.56
652 44238 Nils Ottar Hammer Norway M 50-54 22:01:38 24.51
652 28054 Roy Ove Johansen Team Aktiv Stavanger M 35-39 22:01:38 24.51
654 43829 Jan Atle Bergstad Aker Kværner M 40-44 22:03:35 24.47
655 26956 Ole Henrik Pedersen Norske Shell M 40-44 22:03:38 24.47
656 44240 Matthäus Achhammer VeloTravel M 45-49 22:04:13 24.46
657 27475 Per Brun Ellingsen Team 66 M 55-59 22:05:15 24.44
658 44241 Yngve Johnsen Fundia Armeringsstål M 50-54 22:05:56 24.43
659 44242 Per Irgens Team Arendal CC M 35-39 22:08:29 24.38
660 35653 Vegard Eitrem 3T Trondheim M 30-34 22:08:40 24.38
660 35654 Roar Gausen 3T Trondheim M 50-54 22:08:40 24.38
660 36105 Yngvar Haugland 3T Trondheim M 50-54 22:08:40 24.38
660 35655 Magnar Hernes 3T Trondheim M 50-54 22:08:40 24.38
660 35574 Morten Jøntvedt 3T Trondheim M 45-49 22:08:40 24.38
660 36542 Lars Olav Søraas 3T Trondheim M 40-44 22:08:40 24.38
666 41473 Raymond André Borgersen Interconsult ASA M 35-39 22:09:02 24.37
667 35102 Ola Fossum Norway M 20-24 22:10:09 24.35
667 35109 Gustav Grimstad Norway M 20-24 22:10:09 24.35
669 44243 Hans Albrigt Hansen Norway M 22:10:40 24.34
669 44244 Kjell Johan Mathisen Norway M 22:10:40 24.34
669 44245 Jan Thumsen NROF M 60-64 22:10:40 24.34
672 86168 Steinar Strøm Follo SK M 40-44 22:10:47 24.34
673 35796 Roar Skaaraaen Trondhjems VK M 55-59 22:13:58 24.28
674 32517 Roar Olsnes Aker Stord BIL M 40-44 22:14:44 24.27
675 33904 Jens Kristian Andersen Kristiansands CK M 50-54 22:15:21 24.26
675 29211 Thom O. Eikeland Kristiansands CK M 55-59 22:15:21 24.26
675 30688 Bjørn Saatvedt Stats BIL M 55-59 22:15:21 24.26
678 44246 Helmer Nilsen Drammen og Omegn Tandemklubb M Tandem 22:15:51 24.25
678 44247 Ottar Nilsen Drammen og Omegn Tandemklubb M Tandem 22:15:51 24.25
680 30848 Truls Lura ABB Offshore System M 40-44 22:16:14 24.24
681 40968 Knut Mo Sintef-NTNU M 50-54 22:16:46 24.23
682 30289 Leif Grimstveit NiFS M 55-59 22:16:50 24.23
683 44248 Peer Bjurgren Skedsmo Skiklubb M 20-24 22:17:31 24.22
684 41735 Tell Birger Jakobsen Norway M 40-44 22:21:46 24.14
685 40793 Michael Hesse VeloTravel M 35-39 22:22:50 24.12
685 44249 Roland Peucker VeloTravel M 50-54 22:22:50 24.12
685 44250 Wolfgang Weishaupt VeloTravel M 35-39 22:22:50 24.12
688 44251 Ronny Dalseth Norway M 30-34 22:22:58 24.12
689 35945 Terje Hagen Telenor Mobil M 35-39 22:23:25 24.11
689 40866 Østen Tande Lågen CK M 35-39 22:23:25 24.11
691 28920 Svein Inge Aarskog Norway M 45-49 22:24:45 24.09
692 66616 Trond Bøe Skattefogden BIL M 50-54 22:25:02 24.08
693 44252 Jari Lehtinen Finland M 40-44 22:27:04 24.05
694 44253 Klaus-Jörg Michael Infineon Regensburg M 35-39 22:27:14 24.04
695 44254 Ole Eggum Interlogix M 30-34 22:28:52 24.02
696 44255 Eva Mangset Brumunddal SK K 25-29 22:29:22 24.01
697 44256 Stig Aldor Vennestrøm Brumunddal SK M 25-29 22:29:23 24.01
698 63034 Venke Johansen NiFS K 45-49 22:29:39 24.00
699 35708 Kjetil Johansen NiFS M 50-54 22:29:40 24.00
700 44257 Vesa Hoikkala Finland M 35-39 22:31:00 23.98
701 44258 Tuija Helo Finland K Tandem 22:31:27 23.97
701 44259 Matti Sivonen Finland M Tandem 22:31:27 23.97
703 35421 Pål Danielsen Bærum Sykehus M 50-54 22:32:18 23.95
703 36062 Espen Ekeland Norway M 55-59 22:32:18 23.95
705 44260 Bjarne Jensen Denmark M 40-44 22:32:59 23.94
706 43541 Tore Bruun-Olsen Namdal SK M 50-54 22:33:32 23.93
706 35940 Bård Rødde Støren Sportklubb M 55-59 22:33:32 23.93
708 35063 Cecilie Bolgen Norway K 25-29 22:34:20 23.92
708 35915 Bente Strand Norway K 45-49 22:34:20 23.92
710 43351 Helge Morten Brunborg Holmestrand SK M 40-44 22:36:19 23.88
711 44262 Helge J. Dervo Norway M 30-34 22:36:22 23.88
712 74152 Svein Olsen Norway M 35-39 22:36:45 23.88
712 23602 Inger Dagny Saanum Norway K 35-39 22:36:45 23.88
714 44264 Roland Frey RSC Sonnenalp M 40-44 22:37:09 23.87
714 44265 Michael Fässler RSC Sonnenalp M 40-44 22:37:09 23.87
714 44266 Felix Madlener RSC Sonnenalp M 40-44 22:37:09 23.87
717 36864 Geir Krogsrud Brumunddal SK M 40-44 22:37:26 23.86
717 44267 Steinar Stubbom Norway M 40-44 22:37:26 23.86
719 44268 Wolfgang Handl Germany M 35-39 22:38:07 23.85
720 44269 Bjørn Henning Johansen Bærum og Omegn CK M 70 + 22:40:08 23.82
721 41946 Iris Mueck RC Perchtoldsdorf K 55-59 22:40:19 23.81
722 44270 Harald Reinertsen Norway M 30-34 22:40:30 23.81
723 40527 Bjørn Andersen Nes SK M 50-54 22:40:57 23.80
723 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 70 + 22:40:57 23.80
723 44271 Dagfinn Fjellestad Fossum IF M 55-59 22:40:57 23.80
723 35459 Geir Snekkerhaugen Eilag BIL M 40-44 22:40:57 23.80
727 44272 Riccardo Baffa Velorado. Schweiz M 35-39 22:41:33 23.79
728 41651 Trygve Kristensen Lia gubbene M 35-39 22:41:40 23.79
728 41653 Gorm Nakstad Lia gubbene M 30-34 22:41:40 23.79
730 35854 Bård Eikeland Sportsklubben Rye M 40-44 MTB 22:42:45 23.77
731 36663 Trond Vatne Norway M 35-39 22:45:13 23.73
732 35694 Finn Abrahamsen LKAB Fritid M 55-59 22:45:17 23.73
732 44273 Kjell Einar Dørum Oppdal SK M 45-49 22:45:17 23.73
732 44274 Bjørnar Eidum LKAB Fritid M 50-54 22:45:17 23.73
735 35819 Frank Torleif Mathisen Vadsø Skiklubb M 45-49 22:46:18 23.71
736 29995 Trond Viding Tvedt Coma Tours Inc M 35-39 22:46:28 23.71
737 44275 Thorn Fjerdingen Norway M 50-54 22:47:05 23.70
737 97732 Olav Nilssveen Norway M 50-54 22:47:05 23.70
739 44277 Jørgen Valde Team Arendal CC M 45-49 22:47:19 23.69
740 35154 Vidar Forsmo Norway M 35-39 22:47:49 23.68
741 33842 Petter Faste Nilsen Norway M 40-44 22:47:53 23.68
742 44278 Morten Dyrkorn Norway M 40-44 22:47:57 23.68
743 24227 Johan Vistvik Randaberg M 55-59 22:48:01 23.68
744 43666 Gordon Gutewort Germany M 20-24 22:48:18 23.67
745 35042 Arild Bjørnevoll Stavanger Politi BIL M 50-54 22:49:18 23.66
745 22632 Geir Harald Movold Schlumberger Norge M 40-44 22:49:18 23.66
747 44279 Sverre Rimberg Jømna/Heradsbygd SK M 60-64 22:50:48 23.63
748 35281 Morten Skog Norway M 40-44 22:51:13 23.62
749 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 55-59 22:51:17 23.62
750 40934 Jan-Ivar Bergsland Sarpsborg SK M 40-44 22:52:34 23.60
750 30982 Inge Blokhus Sportsklubben Ceres M 50-54 22:52:34 23.60
750 42690 Trond Bådstangen Sarpsborg SK M 30-34 22:52:34 23.60
750 42691 Erik Cameron Sarpsborg SK M 35-39 22:52:34 23.60
750 31892 Arnulf A. Einaas Norway M 30-34 22:52:34 23.60
750 30971 Vidar Fondevik Sportsklubben Ceres M 50-54 22:52:34 23.60
750 31190 Rune Horgen Flora CK M 35-39 22:52:34 23.60
750 30927 Harry Lorentzen Sportsklubben Ceres M 50-54 22:52:34 23.60
750 44280 Bjørn Mathiesen Sarpsborg SK M 50-54 22:52:34 23.60
750 36043 Eivind Oliversen Sarpsborg SK M 40-44 22:52:34 23.60
750 31804 Glenn Olsen Sarpsborg SK M 35-39 22:52:34 23.60
750 31623 Frank Gunnar Raa Sportsklubben Ceres M 50-54 22:52:34 23.60
750 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 55-59 22:52:34 23.60
750 44281 Lasse Tønnesen Sarpsborg SK M 35-39 22:52:34 23.60
750 33775 Kjell Vatne BKK BIL M 50-54 22:52:34 23.60
765 44282 Åmund Harstad Sarpsborg SK M 40-44 22:53:03 23.59
766 43378 Jo Minken Norway M 30-34 22:53:10 23.59
767 44283 Raymond Olsen Sarpsborg SK M 60-64 22:53:27 23.59
768 35761 Bjørn Lilleng Sarpsborg SK M 55-59 22:53:32 23.58
769 44284 Arne Espeland E-CO Partner M 50-54 22:56:13 23.54
770 41929 Hans Hermann Herbst Germany M 60-64 22:56:20 23.54
771 36066 Kurt Borge Widerøe BIL M 40-44 22:56:27 23.53
772 44285 Richard Gisle Wiik Norway M 40-44 22:56:36 23.53
772 40681 Niels Wulfsberg Team Ole Ali Filibom M 40-44 22:56:36 23.53
774 44286 Bjørghild Engen SATS Bodø K 35-39 22:57:26 23.52
775 44287 Siegfried Halbhuber BSG Festo Rad M 45-49 22:58:46 23.49
775 44288 Mattias Klemens BSG Festo Rad M 30-34 22:58:46 23.49
777 44289 Scott Nicol Clearwater M 40-44 23:00:41 23.46
778 44290 Lisbeth Skjolde Widerøe BIL K 40-44 23:01:44 23.44
779 44291 John A. Hansen Widerøe BIL M 45-49 23:01:45 23.44
780 44292 Trond Garberg Bakkan Bokollektiv M 45-49 23:02:14 23.44
781 44293 Per Ramstad Mandal og Halse IL M 55-59 MTB 23:03:39 23.41
782 35789 Jarle Sandmo Norway M 50-54 23:05:34 23.38
783 44294 Johannes Fässler RSC Sonnenalp M 40-44 23:05:49 23.37
784 44295 Matthias Bürgler Switzerland M 25-29 23:07:18 23.35
785 40979 Wenche Wilhelmsen Torød & Hårkollen IF K 45-49 23:07:55 23.34
786 43028 Roar Hjerpekjøn Torød & Hårkollen IF M 45-49 23:07:57 23.34
787 42197 Jon Bergan Vegårdshei M 50-54 23:08:51 23.32
787 44296 Anders J. Lia Vegårdshei M 50-54 23:08:51 23.32
789 32499 Arvid Brøyn Norway M 40-44 23:09:24 23.31
790 44297 Allan Longfjeld Hjort Norway M 35-39 23:10:05 23.30
790 44298 Hubert Hofer Dolomiti Superbike Team M 30-34 23:10:05 23.30
792 44299 Kristian Dalen Norway M 30-34 23:10:50 23.29
793 44300 Rudolf Eiser RSG Lohne-Vechta M 60-64 23:11:02 23.29
794 40903 Odd Sundlisæter Oppdal SK M 45-49 23:11:32 23.28
795 44301 Knut Åge Risberg Politihøgskolen M 25-29 23:12:10 23.27
796 44302 Christian Franz University of Kassel M 25-29 23:12:18 23.27
796 35956 Heino Geveke WVC Kassel M 45-49 23:12:18 23.27
796 44303 Jens Gibmeier University of Kassel M 30-34 23:12:18 23.27
799 44305 Ottar Haugmo Moss MTB M 55-59 23:12:39 23.26
799 44304 Bjørn Erik Haugmo Owens Corning Fiber M 25-29 23:12:39 23.26
799 44306 Roar Kristian Sandseter Norway M 35-39 23:12:39 23.26
799 35515 Tor-Åge Welinder Norway M 35-39 23:12:39 23.26
803 35760 Bjørn Sandbekk IK Hero M 45-49 23:12:49 23.26
804 25224 Kjetil Norheim ABB Offshore System M 40-44 23:13:27 23.25
805 43835 Vaughan Bowen Canada M 50-54 23:16:41 23.19
806 36011 Eiolf Eivindsen Elkem Mosjøen M 45-49 23:16:45 23.19
807 41703 Tron Anders Saastad Beijer Electronics M 45-49 MTB 23:17:50 23.17
808 44307 Tage Steffensen Denmark M 65-69 23:18:29 23.16
809 85013 Helge John Nybakken HIL NSB M 45-49 23:18:48 23.16
810 44308 Gerd Meinecke RSG Lohne-Vechta M 55-59 23:19:07 23.15
811 44309 Ferry Bechtold M 50-54 23:19:33 23.15
812 29954 Trond Bergesen Norway M 30-34 23:20:11 23.13
813 44310 Markku Isula Finland M 40-44 23:20:40 23.13
814 44311 Jari Lassila Finland M 35-39 23:20:44 23.13
815 39623 Bjørn Juliussen 3T Trondheim M 50-54 23:21:43 23.11
816 35210 John Arild Magnussen Raufoss CK M 45-49 23:23:50 23.07
816 35458 Steinar Nordeng Raufoss CK M 35-39 23:23:50 23.07
816 35213 Kjell Røine Raufoss CK M 55-59 23:23:50 23.07
816 44312 Stephan Tursi Clearwater M 23:23:50 23.07
820 31180 Oddvar Husum Sogn CK M 30-34 23:24:19 23.07
821 44313 Oliver Muehren BSG Elastogran M 30-34 23:24:25 23.07
822 36835 Bjarte Fausk Norway M 35-39 23:24:47 23.06
823 41832 Bjørnar Engum Norway M 50-54 23:28:02 23.01
824 44314 Matthias Haselbauer Germany M 25-29 23:29:17 22.99
825 44315 Karsten Asplund Norway M 40-44 23:30:02 22.97
826 44316 Carsten Andersen Team Arendal CC M 50-54 23:30:06 22.97
827 44317 Axel Bobe Skiclub Saxonia Dresden M 30-34 23:30:42 22.96
827 44318 Ulf Hochstein Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 23:30:42 22.96
829 44319 Henning Walter Germany M 50-54 23:31:09 22.95
830 40798 Sverre Hellan Chipcon M 35-39 23:31:36 22.95
831 44320 Jörg Spindler Germany M 35-39 23:31:40 22.95
832 44321 Arild Egge Rikshospitalet M 40-44 23:33:17 22.92
833 41673 Lars Oddvar Lierstuen Norway M 40-44 23:34:34 22.90
834 35758 Olav Andreassen Atna IL M 40-44 23:35:11 22.89
834 35759 Åsmund Oskarsen Atna IL M 50-54 23:35:11 22.89
836 44322 Jan Endre Gressberg Team Anteeksii Aasi M 20-24 MTB 23:35:31 22.88
837 44323 Guttorm Salomonsen SensoNor BIL M 50-54 23:36:39 22.87
838 44324 Paul Horn Skiclub Saxonia Dresden M 60-64 23:38:17 22.84
838 37202 Peter Van Den Brink Skiclub Saxonia Dresden M 50-54 23:38:17 22.84
840 44325 Oliver Bach M.O.B. M 25-29 23:40:07 22.81
840 44326 Carsten Jacobsen Denmark M 35-39 23:40:07 22.81
840 44327 Karsten Milde M.O.B M 30-34 23:40:07 22.81
843 44328 Tom Arild Austenå Monen M 40-44 23:49:45 22.66
844 44329 Audun Fausk Stord SK M 60-64 23:49:49 22.66
845 44330 James Henderson Aardvarks M 30-34 23:50:09 22.65
845 44331 Charles Tomson United Kingdom M 45-49 23:50:09 22.65
845 44332 Mark Weil 3T Trondheim M 35-39 23:50:09 22.65
848 43828 Stein Arne Sandnes Jømna/Heradsbygd SK M 45-49 23:51:12 22.63
849 44333 Gerold Müller Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 23:51:36 22.63
849 44334 Maik Richter Skiclub Saxonia Dresden M 30-34 23:51:36 22.63
851 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 55-59 23:51:49 22.62
851 27087 Ove Monsen Dalane SK M 65-69 23:51:49 22.62
853 44335 Grete Karlsen Norway K 50-54 23:52:05 22.62
853 44336 Roy Karlsen Norway M 50-54 23:52:05 22.62
855 44337 Andreas Gloger Germany M 40-44 23:52:48 22.61
856 44338 Tron Søvik Statoil BIL M 50-54 23:53:40 22.59
856 44339 Erik Wolla SensoNor BIL M 40-44 23:53:40 22.59
858 44340 Harrie Coppens Verhoeven/Coppens M 50-54 23:54:17 22.58
858 44341 Gerard Verhoeven Verhoeven/Coppens M 45-49 23:54:17 22.58
860 68960 Tor Harald Herland NTG Geilo M 17-19 23:55:39 22.56
861 44343 Ingemar Persson Lidköpings Vinterspo M 60-64 23:55:51 22.56
862 35727 Torgeir Olsen Norway M 50-54 23:57:00 22.54
863 44344 Martin Schlinger DaV Rothenbach Race M 23:58:02 22.53
864 40841 Ragnar Vartdal Holmestrand SK M 50-54 23:59:11 22.51
865 44345 Gerhard Bøe Seljehammer Odin Forvaltning M 45-49 23:59:16 22.51
866 35776 Bernt-Ole Knutsen A/S Norske Shell M 40-44 23:59:48 22.50
866 41781 Geir Monsen Norway M 30-34 23:59:48 22.50
868 41152 Søren Mikkelsen DGCC M 45-49 24:00:28 22.49
868 44346 Jacob Mikkelsen DGCC M 20-24 24:00:28 22.49
868 43581 Niels Henrik Mikkelsen DGCC M 55-59 24:00:28 22.49
868 44347 Jens Myrup DGCC M 25-29 24:00:28 22.49
872 44348 Katharina Gestrich Germany K 24:00:48 22.48
873 44349 Kjell Øksnes Norske Skog BIL Skogn M 50-54 24:01:06 22.48
874 35697 Kjell Forfang Norway M 30-34 24:01:39 22.47
875 44350 Göran Ryding Sweden M 40-44 24:02:55 22.45
876 27769 Reidar Johnsen Kragerø SK M 24:03:01 22.45
877 44351 Jon Arne Corell Sportsklubben Rye M 55-59 24:04:04 22.43
878 44352 Armin Käb Germany M 30-34 24:07:11 22.38
879 43885 Odd Torvet Drammen M 60-64 24:07:18 22.38
880 41770 Tor-Egil Ryeng Holmestrand SK M 45-49 24:07:23 22.38
881 35756 Arild Dammen Hedalen IL M 45-49 24:09:06 22.35
882 36851 Åge Justin Kristoffersen Saltdal SK M 45-49 24:10:03 22.34
883 44353 Palle Bendix Kvadrat AS M 35-39 24:11:24 22.32
883 44354 Jesper Fredberg Jensen Kvadrat AS M 40-44 24:11:24 22.32
883 44355 Tyge Skjøt Jensen Kvadrat AS M 55-59 24:11:24 22.32
883 44356 Lars Møller Nielsen Kvadrat AS M 45-49 24:11:24 22.32
887 43497 Geir Bjørnar Johansen Vadsø Skiklubb M 50-54 24:13:05 22.29
888 43810 Olav Trodahl Flesvik Norkring M 55-59 24:15:09 22.26
889 43776 Nils Myrvang Trysil SK M 55-59 24:16:09 22.25
890 44357 Tor Einar Berger IDD Sportsklubb M 35-39 24:16:30 22.24
890 42183 Gjermund Martinsen IDD Sportsklubb M 30-34 24:16:30 22.24
892 40839 Ole Johnny Hillestad Holmestrand SK M 30-34 24:16:42 22.24
893 44358 Richard Larsen Norway M 20-24 24:18:07 22.22
893 44359 Harald Lehn-Pedersen Norway M 50-54 24:18:07 22.22
895 44360 Bent Galborgen Halden CK M 45-49 24:19:20 22.20
896 80976 Roger Radar Evensen Norway M 30-34 24:21:16 22.17
897 44361 Christopher Andrews Canadian Biking Club M 40-44 24:21:53 22.16
897 44362 Patrice Dube Canadian Biking Club M 35-39 24:21:53 22.16
897 44363 Todd McGowan Canadian Biking Club M 35-39 24:21:53 22.16
900 36695 Per Ludolf Kristoffersen Saltdal SK M 35-39 24:22:36 22.15
901 29663 Torbjørn Bøe Semco Technology M 30-34 MTB 24:25:05 22.11
902 44364 Jürgen Burbach TV Herborn M 50-54 24:25:16 22.11
902 44365 Martin Feyer Germany M 30-34 24:25:16 22.11
902 44366 Wolfgang Kurth Germany M 30-34 24:25:16 22.11
905 27037 Ordin Holger Skorpe Sauda SK M 45-49 24:26:17 22.09
906 44367 Magne Fossum Harley Davidson M 25-29 MTB 24:27:00 22.08
906 44368 Christian Frimann Harley Davidson M 25-29 MTB 24:27:00 22.08
908 44369 Gunnar Amdal Norway M 35-39 24:27:05 22.08
908 44370 Leif Ole Sørheim Midtbygdens IL M 30-34 24:27:05 22.08
910 43548 Jon Henrik Grindlia Andebu Sparebank BIL M 35-39 24:27:22 22.08
911 44371 Kjell-Arild Farmen Andebu Sparebank BIL M 40-44 24:27:39 22.07
912 35684 Sigbjørn Gregusson Norway M 45-49 24:31:39 22.01
913 45512 Jan Erik Fredsvik Hovdal Sportsklubben Rye M 55-59 24:32:49 21.99
914 44373 Karsten Havengjerde Norway M 50-54 24:33:01 21.99
914 43492 Stig Hoel Stranda SK M 45-49 24:33:01 21.99
916 44374 Stian Åsberg Holmestrand SK M 20-24 24:35:44 21.95
917 44375 Trond Hummelvoll Sportsklubben Rye M 40-44 24:36:13 21.94
918 40935 Christian Engebretsen Norway M 40-44 24:36:25 21.94
919 44376 Lisbeth Sando Rølmann Norway K 35-39 24:36:27 21.94
920 44377 Dag Henrik Rølmann Norway M 35-39 24:36:30 21.94
921 44378 Torelli Giovanni Battista A. S. Seven Pauselli M 45-49 24:36:37 21.94
922 24833 Kåre Bøen Team Fagerholt M 50-54 24:38:12 21.91
923 44379 Johan Kampe Sweden M 35-39 24:38:21 21.91
923 44380 Erik Stenerød Sweden M 35-39 24:38:21 21.91
925 44381 Casper Erichsen Norway M 25-29 24:38:56 21.90
926 41614 Sigrid Beitland Sportsklubben Rye K 30-34 24:39:44 21.89
927 44382 Tore Austang Sportsklubben Rye M 50-54 24:39:45 21.89
927 35116 Per Christian Dæhlin Sportsklubben Rye M 40-44 24:39:45 21.89
927 43664 Torstein Skard Sportsklubben Rye M 55-59 24:39:45 21.89
930 41229 Fritz Hennum Ringnes Arendals Bryggeri M 55-59 24:40:29 21.88
931 44384 Johannes Veie Norway M 30-34 MTB 24:40:43 21.88
931 44385 Eivind Wahl Norway M 30-34 MTB 24:40:43 21.88
933 44386 Stein Ole Erga Semco Technology M 35-39 24:40:46 21.88
933 28037 Roy Haugeberg Semco Technology M 35-39 24:40:46 21.88
933 44387 Dag Jarle Ludvigsen Semco Technology M 40-44 24:40:46 21.88
933 44388 Paul Otterdal Semco Technology M 25-29 24:40:46 21.88
933 24486 Jone Sahl Semco Technology M 35-39 24:40:46 21.88
938 36781 Tommie Berkani Norway M 25-29 24:41:26 21.87
938 44389 Erik Mowinkel Norway M 25-29 24:41:26 21.87
938 44390 Hans-Jørgen Rey Nippon Karateklubb M 35-39 24:41:26 21.87
941 44391 Perrotti Alessio Pio EMPORIO del CICLO M 45-49 24:41:37 21.86
942 44392 Tom Olaussen Norway M 45-49 24:42:08 21.86
943 34047 Roar Martinsen Vennesla og Omegn CK M 50-54 24:42:26 21.85
944 44393 Eva Jangen Hamar Post BIL K 40-44 24:42:40 21.85
945 44394 Erik Solberg Norway M 25-29 MTB 24:43:03 21.84
946 43791 Per Hultin Team Norrtälje M 35-39 24:43:52 21.83
947 44395 Robert Matzke Germany M 45-49 MTB 24:46:10 21.80
948 41938 Nils Harald Haugli Norway M 35-39 24:46:58 21.78
948 35168 Kjell Wergeland Vadsø Skiklubb M 40-44 24:46:58 21.78
948 44396 Peter Wirth VeloTravel M 30-34 24:46:58 21.78
948 33788 Svein Waage Gjensidige NOR Forsikring M 50-54 24:46:58 21.78
952 44397 Helge Wetlesen Norway M 40-44 MTB 24:47:02 21.78
953 44398 Karl Heinz Häger Germany M 45-49 24:48:21 21.76
953 44399 Felix Pflug Skiclub Saxonia Dresden M 20-24 24:48:21 21.76
955 44400 Jorma Karppi Helsingin Energia M 50-54 24:52:56 21.70
955 44401 Heikki Koikkainen Helsingin Energia M 50-54 24:52:56 21.70
955 44402 Pentti Taskinen Toyota-Finland M 50-54 24:52:56 21.70
958 42025 Roy Kolstad Norway M 45-49 24:53:21 21.69
958 44646 Per Olaussen Dagbladets Sportsklubb M 45-49 24:53:21 21.69
960 44404 Arne Albinson Halden CK M 50-54 24:53:46 21.69
960 44405 Tone Albinson Halden CK K 45-49 24:53:46 21.69
960 44407 Torkil Andreassen Halden CK M 50-54 24:53:46 21.69
960 44406 Reidun Andreassen Halden CK K 50-54 24:53:46 21.69
964 44408 Monika Ehinger VeloTravel K 45-49 24:56:10 21.65
965 44409 Günther Schmidt VeloTravel M 60-64 24:56:13 21.65
966 44410 Jacqueline Lenz VeloTravel K 35-39 24:56:16 21.65
967 35123 Trygg-Arne Karlsen Vadsø Skiklubb M 40-44 24:58:09 21.62
968 44411 Bernard F. Pigeon Canadian Biking Club M 50-54 24:58:41 21.61
969 44412 Henk-Jan de Leeuw Gelre ziekenhuizen M 40-44 24:58:59 21.61
969 44413 Maarten Van Velsen Gelre ziekenhuizen M 35-39 24:58:59 21.61
971 44414 Kjell Arne Danielsen Linjegods M 40-44 24:59:11 21.61
971 40748 Rune Holden Veøy M 30-34 24:59:11 21.61
973 44415 Tom Magne Pettersen Linjegods M 35-39 MTB 24:59:12 21.61
973 44416 Paul Olav Raade Linjegods M 30-34 MTB 24:59:12 21.61
975 44417 Hans Petter Heieraas KVT M 40-44 25:00:42 21.58
976 107795 Geir Kristiansen Norway M 30-34 25:01:38 21.57
977 44418 Torunn Ulfsnes St. Olavs Hospital. K 35-39 25:02:32 21.56
978 44419 Anders Bringsli Sintef-NTNU M 20-24 25:02:36 21.56
979 44420 Trygve Frøvik Sparebank 1 M 45-49 25:03:35 21.54
979 44421 Per Tore Røine Sats Mjøndalen M 30-34 25:03:35 21.54
981 43557 Jan Jutila Norway M 35-39 25:03:46 21.54
982 44422 Arild Kleven Sport 1 M 30-34 25:05:13 21.52
983 28864 Svein Gilje BP Norway M 45-49 25:07:09 21.49
984 41156 Bjørn Michelsen Trondheims Kokkenes M 60-64 25:07:33 21.49
985 44423 Fulvi Villano Germany M 60-64 MTB 25:09:38 21.46
986 30761 Jarle Storrem Posten Arendal/SATS M 35-39 25:09:50 21.45
987 43762 Hans Petter Jensen Sintef-NTNU M 55-59 MTB 25:11:13 21.43
988 44424 Luciano Visintini M 55-59 MTB 25:11:36 21.43
989 29742 Tore Asbjørnsen Smedvig Offshore AS M 25-29 25:13:11 21.41
989 44425 Jostein Fauske Smedvig Offshore AS M 40-44 25:13:11 21.41
989 37107 Sigmund Jonassen Smedvig Offshore AS M 40-44 25:13:11 21.41
992 44426 Tore Mortensen Forsvarets Overkommando M 25-29 25:14:56 21.38
993 23562 Inge Heika Hætta Eikelmann BP Norway M 40-44 25:15:06 21.38
993 44427 Rina Stabell BP Norway K 30-34 25:15:06 21.38
995 44428 Willy Olaussen Norway M 50-54 25:16:18 21.36
996 35900 Volker Haseloff Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 25:16:54 21.35
997 35980 Kjell Mindor Fagerlund Hasundgot IL M 50-54 25:18:41 21.33
998 36203 Alf Pilskog Nordea Bank IL M 55-59 25:23:20 21.26
999 44429 Lars Neerdal Denmark M 35-39 25:23:43 21.26
1000 36334 Kjell Edvardsen Kongsberg - Seatex BIL M 45-49 25:24:30 21.25

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.06.2002
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 24.22 Km/t
Snittid: 22:17:39
Antall deltakere: 1315

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen