Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1992

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 98626 Gilbert Glaus Sveits M 35-39 15:13:22 35.47
1 36328 Pål Erik Krangsås Orkla CK M 25-29 15:13:22 35.47
1 111813 James Spooner Canada M 25-29 15:13:22 35.47
4 111814 Daniel Galli Sveits M 25-29 15:26:46 34.96
5 36364 Jan Dekko Drammen CK M 35-39 15:26:54 34.95
5 111815 Oddbjørn Ericssen Trolla IL M 25-29 15:26:54 34.95
5 111816 Hans-Herman Fischer Eidsvoll SK M 25-29 15:26:54 34.95
5 92477 Magne Gunnar Høgsveen Brumunddal SK M 35-39 15:26:54 34.95
5 40556 Fredrik Lamo Nittedal CK M 45-49 15:26:54 34.95
5 65407 Pål Sommerseth Brumunddal SK M 25-29 15:26:54 34.95
11 98634 Stig Rune Oddli Orkla CK M 25-29 15:34:16 34.67
12 51570 Roar Skalstad Kongsberg IF M 20-24 15:53:33 33.97
13 88597 Jørgen Mæland Bærum og Omegn CK M 30-34 15:54:33 33.94
14 20531 Arnar Børildsen Dalane SK M 35-39 15:55:33 33.90
14 111817 Nalju Koc Nittedal CK M 50-54 15:55:33 33.90
16 45419 Terje Erfjord Bærum og Omegn CK M 40-44 15:57:52 33.82
16 106399 Øystein Flatebakken Bærum og Omegn CK M 30-34 15:57:52 33.82
16 88595 Hans Petter Hellmann Bærum og Omegn CK M 35-39 15:57:52 33.82
16 52479 Torfinn Jonassen Bærum og Omegn CK M 25-29 15:57:52 33.82
16 42041 Børre Larsen Bærum og Omegn CK M 35-39 15:57:52 33.82
16 111818 Erling S. Martinsen Bærum og Omegn CK M 25-29 15:57:52 33.82
16 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 45-49 15:57:52 33.82
16 89969 Morten Trudeng Bærum og Omegn CK M 40-44 15:57:52 33.82
16 87113 Truls Tyreid Bærum og Omegn CK M 45-49 15:57:52 33.82
25 43308 Terje Bjørk Nittedal CK M 30-34 15:58:52 33.78
25 107802 Bjørn Braaten Nittedal CK M 40-44 15:58:52 33.78
25 111819 Jonny André Delerud Nes SK M 20-24 15:58:52 33.78
25 106321 Bjørn Espenes Hærland IL M 35-39 15:58:52 33.78
25 91557 Tor Fossum Nittedal CK M 50-54 15:58:52 33.78
25 111820 Olav Glanas Jømna/Heradsbygd M 40-44 15:58:52 33.78
25 69552 Kjell Haugen Hærland IL M 35-39 15:58:52 33.78
25 79007 Arnt Hårstad Rennebu IL M 35-39 15:58:52 33.78
25 93918 Eivind Kjeldsø Nittedal CK M 30-34 15:58:52 33.78
25 106327 Maartin Kjelsås Sarpsborg SK M 45-49 15:58:52 33.78
25 43983 Martin Kristoffersen Nittedal CK M 35-39 15:58:52 33.78
25 85039 Svein Lamo Nittedal CK M 40-44 15:58:52 33.78
25 34818 Lars Thomas Moen Nittedal CK M 30-34 15:58:52 33.78
25 111821 Aivar Murd Nittedal CK M 25-29 15:58:52 33.78
25 111822 Tom Erik Risan Nittedal CK M 25-29 15:58:52 33.78
25 106335 Jan Arne Sagadalen Nittedal CK M 30-34 15:58:52 33.78
25 45417 Lars Eivind Sæther Nesset M 20-24 15:58:52 33.78
25 88575 André Van Megen Hærland IL M 40-44 15:58:52 33.78
43 98629 Urmas Karlson Nittedal CK M 30-34 15:59:41 33.76
44 111823 Jef Berckmans Belgia M 30-34 16:02:52 33.64
44 26462 Nils Bratberg Brumunddal SK M 30-34 16:02:52 33.64
44 91429 Hans Hammerstad Feiring IL M 30-34 16:02:52 33.64
44 20492 Arild Hamre Vinje SK M 35-39 16:02:52 33.64
44 111824 Jan-Thorleif Johnsen Eidsvoll SK M 20-24 16:02:52 33.64
44 47470 Ansgar Myhre Ringerike CK M 35-39 16:02:52 33.64
44 50727 Svein Rye-Johnsen Sandefjord M 30-34 16:02:52 33.64
44 95802 Ola Sandholt Ullensaker CK M 25-29 16:02:52 33.64
44 65157 Thor Svendsen Follo SK M 40-44 16:02:52 33.64
44 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 30-34 16:02:52 33.64
44 111825 Ab Termaten Nederland M 45-49 16:02:52 33.64
44 111826 Louis Veldman Nederland M 35-39 16:02:52 33.64
44 27537 Per Magne Vik Hordaekspressen M 40-44 16:02:52 33.64
44 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 45-49 16:02:52 33.64
58 35200 Svein Nybakke Rauf. og Omegn M 30-34 16:06:04 33.53
59 111827 Johann Michelon Østerrike M 45-49 16:08:12 33.46
60 89204 Sigvart Hasthi Vadsø Brannkorps M 60-64 16:24:15 32.91
61 106354 Erik Banks Bodø CK M 30-34 16:30:45 32.70
62 24896 Kenneth Alvær Hordaekspressen M 25-29 16:31:41 32.67
62 31091 Kjell Tore Andersen Hordaekspressen M 35-39 16:31:41 32.67
62 93873 Kjell Rune Brunsvik Eid og Omegn M 30-34 16:31:41 32.67
62 22880 Gunnar Eide Hordaekspressen M 35-39 16:31:41 32.67
62 84449 Oddmund Fuglem Trondhjems VK M 50-54 16:31:41 32.67
62 95867 Johan Martin Hansen Trondhjems VK M 35-39 16:31:41 32.67
62 92449 Per Arne Hanssen Trondhjems VK M 40-44 16:31:41 32.67
62 71599 Olav Hauge Hordaekspressen M 45-49 16:31:41 32.67
62 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 30-34 16:31:41 32.67
62 30939 Jan Haugland Hordaekspressen M 45-49 16:31:41 32.67
62 32464 Oddvar Haukeland Hordaekspressen M 35-39 16:31:41 32.67
62 28851 Svein Inderberg Norodd M 35-39 16:31:41 32.67
62 71596 Christian Irgens Hordaekspressen M 25-29 16:31:41 32.67
62 119297 Magne Karlsen Trondhjems VK M 20-24 16:31:41 32.67
62 51387 Nils Kattem Trondhjems VK M 50-54 16:31:41 32.67
62 27088 Ove Matland Hordaekspressen M 25-29 16:31:41 32.67
62 52470 Tore Myrhaug Gauldal SK M 45-49 16:31:41 32.67
62 87397 Stein Pettersen Trondhjems VK M 50-54 16:31:41 32.67
62 52416 Hans Rønning Trondhjems VK M 40-44 16:31:41 32.67
62 30986 Svein Raa Hordaekspressen M 55-59 16:31:41 32.67
62 26731 Oddvar Sellevoll Hordaekspressen M 25-29 16:31:41 32.67
62 30839 Ole-Petter Soltvedt Hordaekspressen M 30-34 16:31:41 32.67
62 96068 Hans-Erik Sporsheim Hydro Glomfjord M 25-29 16:31:41 32.67
62 52045 Kåre Sundsfjord Trondhjems VK M 45-49 16:31:41 32.67
62 106333 Ivar Svendgård Trondhjems VK M 40-44 16:31:41 32.67
62 35558 Morten Sæterhaug Trondhjems VK M 30-34 16:31:41 32.67
62 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 40-44 16:31:41 32.67
62 97304 Johnny Sørgard Trondhjems VK M 30-34 16:31:41 32.67
62 88725 Kjell Talmo Trondhjems VK M 45-49 16:31:41 32.67
62 31574 Ingvar Johan Torkildsen Hordaekspressen M 45-49 16:31:41 32.67
62 87401 Einar Vatn Trondhjems VK M 45-49 16:31:41 32.67
62 52046 Steinar Aarvik Trondhjems VK M 35-39 16:31:41 32.67
94 64029 Leif Arne Brandal Nittedal CK M 30-34 16:35:41 32.54
94 65596 Hans Petter Bronken Jømna/Heradsbygd M 40-44 16:35:41 32.54
96 42254 Pål Aronsen Hasle-Løren M 30-34 16:39:41 32.41
96 118612 Stein Gundersen Ullensaker CK M 25-29 16:39:41 32.41
96 34872 Åge Hjalmarsen Bodø CK M 40-44 16:39:41 32.41
96 111829 Peter Maur Tyskland M 45-49 16:39:41 32.41
100 93895 Lars Gausemel Hornindal IL M 35-39 16:40:05 32.39
101 52395 Kaare Bals Trondhjems VK M 55-59 16:41:46 32.34
102 47394 Olav Jørgen Jønsberg Orkla CK M 45-49 16:44:05 32.26
103 52482 Gunnar Atterås Bærum og Omegn CK M 30-34 16:55:55 31.89
104 69520 Pål Cato Elshaug M 25-29 16:57:55 31.82
105 111830 Bernhard Schlegel Tyskland M 30-34 17:00:55 31.73
106 52530 Eivind Folkestad IL Skarphedin M 25-29 17:01:55 31.70
106 111831 Matthias Lastowsky Tyskland M 25-29 17:01:55 31.70
108 88559 Terje Haugen IGP A/S Tønsberg M 40-44 17:19:14 31.17
109 35059 Gabriel Tjørn CK Valdresekspressen M 35-39 17:22:56 31.06
110 27731 Rasmus Olav Vigrestad CK Valdresekspressen M 35-39 17:27:13 30.93
111 52545 Ole Kristian Holter Sportsklubben Ceres M 30-34 17:32:16 30.79
111 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 45-49 17:32:16 30.79
113 31726 Kjell Eide Sportsklubben Ceres M 40-44 17:35:42 30.69
114 98664 Rune Klarholm Erik Bøhler A/S M 35-39 17:35:49 30.68
115 36422 Andreas Horscht Tyskland M 30-34 17:36:16 30.67
116 51622 Bjørn Barli Sportsklubben Rye M 45-49 17:36:20 30.67
116 44953 Roy Victor Brunstrøm Sportsklubben Rye M 25-29 17:36:20 30.67
116 98651 Anders Bull Sportsklubben Rye M 45-49 17:36:20 30.67
116 111833 Arne Corelljon Sportsklubben Rye M 45-49 17:36:20 30.67
116 22592 Geir Fjærli Sportsklubben Rye M 30-34 17:36:20 30.67
116 111834 Njål Haug Sportsklubben Rye M 20-24 17:36:20 30.67
116 109807 Terje Ragnar Kristoffersen Sportsklubben Rye M 35-39 17:36:20 30.67
116 22226 Espen Lund Sportsklubben Rye M 20-24 17:36:20 30.67
116 96651 Ronny Nilsen Sportsklubben Rye M 25-29 17:36:20 30.67
116 51513 Harald Nordhagen Sportsklubben Rye M 40-44 17:36:20 30.67
116 68153 Marius Pedersen Sportsklubben Rye M 20-24 17:36:20 30.67
116 96545 Erling Rekdal Sportsklubben Rye M 30-34 17:36:20 30.67
116 68132 Sigurd Asbjørn Røeggen Sportsklubben Rye M 40-44 17:36:20 30.67
116 43968 Knut Jo Strømsborg Sportsklubben Rye M 20-24 17:36:20 30.67
116 45967 Håkon Tøfte Sportsklubben Rye M 20-24 17:36:20 30.67
131 75753 Ketil Aune Norske Skog M 35-39 17:40:20 30.55
131 84373 Harald Bekkelund Sportsklubben Ceres M 45-49 17:40:20 30.55
131 96124 Andreas Dale Oppdal SK M 25-29 17:40:20 30.55
131 47708 Rory Gundersen Sportsklubben Ceres M 20-24 17:40:20 30.55
131 80162 Flemming Haugen Team Sibylla M 20-24 17:40:20 30.55
131 48701 John Arne Holtop Sportsklubben Ceres M 35-39 17:40:20 30.55
131 89986 Bo Torsten Johansson Sverige M 50-54 17:40:20 30.55
131 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 40-44 17:40:20 30.55
131 96837 Adrian Stray Team Sibylla M 20-24 17:40:20 30.55
131 111835 Thorvald Sæby Team Sibylla M 20-24 17:40:20 30.55
131 99661 Rune Søfting Sportsklubben Ceres M 20-24 17:40:20 30.55
131 73815 Harald Vingerhagen Team Sibylla M 25-29 17:40:20 30.55
143 90471 Kim Fjelstad IF Frøy M 30-34 17:41:07 30.53
143 106449 Pål Fritsvold IF Frøy M 17-19 17:41:07 30.53
143 65349 Tron Ihler IF Frøy M 35-39 17:41:07 30.53
143 20802 Asbjørn Kristiansen IF Frøy M 40-44 17:41:07 30.53
143 111836 Petter Kristoffersen IF Frøy M 35-39 17:41:07 30.53
143 97534 Tom Thomassen IF Frøy M 35-39 17:41:07 30.53
149 84755 Per Martin Kleveland Trondhjems VK M 45-49 17:42:20 30.49
150 92579 Roald Sporsheim Norodd M 45-49 17:44:20 30.44
151 31250 Eyolf Langmyhr Hordaekspressen M 45-49 17:45:20 30.41
152 106469 Grønvold Roar Jensen Korsvoll IL M 25-29 17:47:45 30.34
153 98678 Rein Nou Nittedal CK M 60-64 17:48:20 30.32
153 52414 Sven Axel Svensson Nittedal CK M 25-29 17:48:20 30.32
155 69034 Arild Bryntesen Halden CK M 40-44 17:50:20 30.27
156 20812 Asbjørn Grov Hordaekspressen M 50-54 17:52:20 30.21
156 94827 Eivind Næss Hasle-Løren M 30-34 17:52:20 30.21
158 70386 Lasse Ralger Sportsklubben Rye M 40-44 17:53:04 30.19
158 87163 Morten Ralger Sportsklubben Rye M 45-49 17:53:04 30.19
160 106362 Kjell Arne Odlolien Lagen CK M 20-24 17:53:07 30.19
161 50210 Frode Olafsen Nittedal CK M 20-24 17:53:21 30.18
162 92492 Jørn Vatn Sintef NTH M 30-34 17:55:07 30.13
163 94691 Magne Morken Kreditkassen IL M 40-44 17:55:15 30.13
164 111837 Knut-Trygve Gimnæs Norodd M 25-29 17:55:21 30.12
165 106323 Richard Brauneis Tyskland M 45-49 17:57:15 30.07
165 34947 Ken Roger Bredeveien Lågen CK M 30-34 17:57:15 30.07
165 47077 Anders Kristian Nordnes Lågen CK M 35-39 17:57:15 30.07
165 45567 Olav Skogsrud Lågen CK M 35-39 17:57:15 30.07
169 94746 Asbjørn Melby CK Victoria M 55-59 17:58:31 30.04
169 84298 Harald Myrholt Vinmonopolet M 40-44 17:58:31 30.04
171 52548 Ole Jakob Rudi Dovre M 35-39 18:00:44 29.97
172 90911 Svein Birger Espeland Mesterhus M 30-34 18:01:07 29.96
172 44641 Kåre Sletta M 30-34 18:01:07 29.96
174 68555 Ivar Morken M 35-39 18:05:15 29.85
175 95887 Harry Hartman Nederland M 50-54 18:09:08 29.74
176 20623 Arne Eidsheim Hordaekspressen M 40-44 18:11:07 29.69
177 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 55-59 18:11:15 29.69
177 94750 Elljarn Jordet Sportsklubben Ceres M 50-54 18:11:15 29.69
177 92408 Ulf Ljungstrøm Sverige M 35-39 18:11:15 29.69
180 45874 Thorer Skårer Hærland IL M 50-54 18:11:16 29.69
181 96467 Johanne Monsen Follo SK K 35-39 18:12:15 29.66
181 93545 Terje Sørensen Follo SK M 35-39 18:12:15 29.66
183 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK M 30-34 18:13:30 29.62
183 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 30-34 18:13:30 29.62
185 111839 Jan Christensen Lom IL M 30-34 18:14:15 29.60
185 67050 Knut Røssum Lågen CK M 35-39 18:14:15 29.60
187 73398 Finn Pedersen Hærland IL M 30-34 18:15:07 29.58
188 44692 Olaf Bøgeberg Trondhjems VK M 50-54 18:15:15 29.58
189 45481 Rolf Langum Liungen M 40-44 18:15:30 29.57
190 45421 Alf Andersen NTHI M 30-34 18:16:15 29.55
190 84106 John Furuhaug Autronica BIL M 45-49 18:16:15 29.55
190 30289 Leif Grimstveit Sintef NTH M 45-49 18:16:15 29.55
190 36958 Øyvind Gundersen Sintef NTH M 25-29 18:16:15 29.55
190 97687 Leif Lia NTHI M 20-24 18:16:15 29.55
190 99718 Karl Olav Lillevold NTHI M 20-24 18:16:15 29.55
190 40590 Arne Mikkelsen Sintef NTH M 35-39 18:16:15 29.55
190 63975 Pål Egil Rønn NTHI M 20-24 18:16:15 29.55
198 52534 Oddvar Holm Kverner Eureka M 50-54 18:17:15 29.52
198 88163 Anne Karin Kirsch Eiker CK K 45-49 18:17:15 29.52
200 51523 Egil Fodnesbergene CK Valdresekspressen M 40-44 18:19:15 29.47
201 24028 Jan Petter Fredriksen Sandnes SK M 25-29 18:19:30 29.46
202 119278 Ola Haugen Brumunddal SK M 25-29 18:20:15 29.44
202 106414 Knut Olav Kvernvolden Brumunddal SK M 25-29 18:20:15 29.44
202 97420 Tor Erik Lagmannssveen Brumunddal SK M 20-24 18:20:15 29.44
202 111840 Stein-Ove Larsen Løten IL M 30-34 18:20:15 29.44
202 95933 Ingar Myrholen Mogutten M 25-29 18:20:15 29.44
202 97338 Bengt Romenstad Brumunddal SK M 20-24 18:20:15 29.44
202 94863 Joar Sannerhaugen Brumunddal SK M 25-29 18:20:15 29.44
202 52039 Per Ove Skomakerstuen Elverum IL S.Gr. M 30-34 18:20:15 29.44
202 106364 Morten Stenberg Brumunddal SK M 25-29 18:20:15 29.44
202 111841 Øyvind Tofte Kjelsås IL M 20-24 18:20:15 29.44
212 106485 Per Christian Lygård Moss Politi M 25-29 18:21:17 29.42
213 43981 Kai Alfstad Brumunddal SK M 25-29 18:22:09 29.39
213 64169 Roger Aloy Brumunddal SK M 50-54 18:22:09 29.39
213 111842 Tjærand Lyngnes Brumunddal SK M 17-19 18:22:09 29.39
213 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 40-44 18:22:09 29.39
213 67779 Per Erik Paulsen Brumunddal SK M 45-49 18:22:09 29.39
213 91270 Thor Røhne Brumunddal SK M 30-34 18:22:09 29.39
213 96046 Einar Storlien Brumunddal SK M 25-29 18:22:09 29.39
220 94672 Terje Ellingsen Rauf. og Omegn M 25-29 18:22:15 29.39
220 111843 Pål Aksel Forberg Rauf. og Omegn M 20-24 18:22:15 29.39
220 29068 Tage Johansen Rauf. og Omegn M 35-39 18:22:15 29.39
220 46855 Tom Terje Johansen Rauf. og Omegn M 40-44 18:22:15 29.39
220 82849 Terje Jørgensen Rauf. og Omegn M 40-44 18:22:15 29.39
220 78867 Lars Kleppe Rauf. og Omegn M 20-24 18:22:15 29.39
220 46857 Jon Birger Munkerud Rauf. og Omegn M 45-49 18:22:15 29.39
220 35303 Gunn Ramsrud Rauf. og Omegn K 20-24 18:22:15 29.39
220 111844 Kai Westlie Rauf. og Omegn M 35-39 18:22:15 29.39
220 34988 Jan Morten Aag Sønnico-Kl M 30-34 18:22:15 29.39
220 97319 Aksel Aaslund Rauf. og Omegn M 60-64 18:22:15 29.39
231 36356 Jan Erik Halvorsen Brumunddal SK M 30-34 18:24:09 29.34
231 111845 Hans Erik Tofte GLT M 30-34 18:24:09 29.34
233 94724 Idar Jystad Posten (Pif) M 30-34 18:26:15 29.28
234 111846 Terje Haugen Team Sibylla M 45-49 18:28:15 29.23
234 45540 Finn Stuart Jordet Sportsklubben Ceres M 20-24 18:28:15 29.23
236 21785 Egil Kvarven Hordaekspressen M 35-39 18:29:15 29.20
237 111847 Knut-T. Winther-Sørensen Hordaekspressen M 25-29 18:32:15 29.13
238 24644 Jørn Yngve Dahl-Stamnes Sintef NTH M 30-34 18:32:33 29.12
239 64411 Jan Erik Flaten Hadeland CK M 40-44 18:35:42 29.04
239 47221 Olaf Heggen Hadeland CK M 45-49 18:35:42 29.04
241 87313 Villy Mydland M 40-44 18:38:00 28.98
241 35041 Fred Arne Sæther OPIL M 30-34 18:38:00 28.98
243 52535 Tor Amundsen Sportsklubben Rye M 45-49 18:40:33 28.91
243 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 35-39 18:40:33 28.91
243 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 40-44 18:40:33 28.91
243 41693 Solvår Galåen Sportsklubben Rye K 30-34 18:40:33 28.91
243 91278 Vidar Haga Sportsklubben Rye M 40-44 18:40:33 28.91
243 99843 Bernt Lund Sportsklubben Rye M 25-29 18:40:33 28.91
243 67686 Tor Myrseth Sportsklubben Rye M 50-54 18:40:33 28.91
243 94704 Reidar Selvig Onarheim Sportsklubben Rye M 35-39 18:40:33 28.91
243 85063 Terje Sollien Sportsklubben Rye M 45-49 18:40:33 28.91
252 67044 Fred Tore Bråthen Eidsvoll SK M 25-29 18:41:10 28.89
253 26401 Morten Flørenæss DBS-Team M 25-29 18:42:33 28.86
253 21602 Conn Inge Kvarme DBS-Team M 25-29 18:42:33 28.86
253 98735 Sven Erik Madland DBS-Team M 35-39 18:42:33 28.86
253 22843 Gunnar Sunde DBS-Team M 45-49 18:42:33 28.86
257 111849 Adolf Ruth Tyskland M 50-54 18:43:07 28.84
258 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 50-54 18:44:00 28.82
258 111850 Jan Egil Strand Renholdsv.Tr.H.O M 25-29 18:44:00 28.82
260 68498 Roald Mathisen Koll M 40-44 18:46:00 28.77
261 111851 Ernst Kollarz Østerrike M 45-49 18:48:16 28.71
262 30982 Inge Blokhus Hordaekspressen M 40-44 18:48:33 28.70
262 111852 Robin Tomren Tomrefjord M 20-24 18:48:33 28.70
264 111853 Torbjørn T. Moe NTHI M 20-24 18:48:58 28.69
265 62986 Erling Børge Steen Follo SK M 40-44 18:50:12 28.66
266 92580 Ivar Nødsel OPIL M 40-44 18:51:28 28.63
266 97648 Ole Johnny Aabakken OPIL M 30-34 18:51:28 28.63
268 30437 Thomas Rønningen Lågen CK M 25-29 18:52:12 28.61
269 35186 Arne G. Berg Follo SK M 45-49 18:53:10 28.59
269 52042 Kjell Furre Follo SK M 45-49 18:53:10 28.59
269 111854 Kjell Henriksen Follo SK M 45-49 18:53:10 28.59
269 52532 Sigvart Knutsen Follo SK M 40-44 18:53:10 28.59
269 27734 Ray Langerud Maritim IL M 30-34 18:53:10 28.59
269 36442 Per-Ivar Weydahl Follo SK M 25-29 18:53:10 28.59
275 26952 Ole Gjert Hansen Bodø CK M 30-34 18:56:33 28.50
276 46966 Börje Larsson Sverige M 45-49 18:58:00 28.47
277 52486 Steinar Lødøen Nittedal CK M 25-29 19:03:05 28.34
278 111855 Aksel Håkon Forberg Rauf. og Omegn M 45-49 19:03:10 28.34
278 46779 Kjetil Fredrikstad Rauf. og Omegn M 30-34 19:03:10 28.34
278 35215 Willy Taaje Rauf. og Omegn M 50-54 19:03:10 28.34
281 29110 Terje Risvoll DBS-Team M 35-39 19:04:12 28.31
282 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 45-49 19:04:40 28.30
283 106474 Bjørn Egil Grimsrud Ask Skøyteklubb M 25-29 19:05:24 28.28
283 106473 Nils Einar Aas Ask Skøyteklubb M 25-29 19:05:24 28.28
285 62676 Arild Hartold Ullensaker CK M 40-44 19:07:08 28.24
286 26707 Oddmund Iversen DBS-Team M 45-49 19:07:10 28.24
286 24227 Johan Vistvik DBS-Team M 45-49 19:07:10 28.24
286 111856 Dag Øyvind Østereng DBS-Team M 20-24 19:07:10 28.24
289 111857 Sepp Bennet Sveits M 25-29 19:08:00 28.22
289 111858 Jost Meyer Sveits M 30-34 19:08:00 28.22
291 100124 Jørn Christen Johnsen Kartkonsulentene M 25-29 19:08:40 28.20
292 40737 Hallvard Ellefskås Sportsklubben Ceres M 50-54 19:09:10 28.19
293 111859 Siegfried Schmelz Tyskland M 35-39 19:11:32 28.13
294 34208 Geir Øvergård Jømna/Heradsbygd M 25-29 19:12:01 28.12
295 35170 Gunnar Fehlau Tyskland M 17-19 19:14:04 28.07
296 107952 Knut Rytterager Nerby Ringerike CK M 30-34 19:14:40 28.06
297 84266 Stig Andreas Dalen Bærum og Omegn CK M 50-54 19:15:10 28.04
297 89947 Nils Enger Bærum og Omegn CK M 50-54 19:15:10 28.04
297 90204 Jostein Helland ABB L&O BIL M 45-49 19:15:10 28.04
297 52311 Rune Horne Bærum og Omegn CK M 35-39 19:15:10 28.04
297 111860 Trond Erik Ingebretsen Bærum og Omegn CK M 40-44 19:15:10 28.04
297 26950 Ole Fredrik Lagesen Bærum og Omegn CK M 35-39 19:15:10 28.04
297 111861 Bernt Martinsen Bærum og Omegn CK M 30-34 19:15:10 28.04
297 106418 Ole Torbjørn Moy Bærum og Omegn CK M 30-34 19:15:10 28.04
297 44857 Mikael Munsterhjelm Bærum og Omegn CK M 45-49 19:15:10 28.04
297 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 35-39 19:15:10 28.04
297 111862 Jarle Egil Nakken M 20-24 19:15:10 28.04
297 44855 Erling Wiede Bærum og Omegn CK M 50-54 19:15:10 28.04
297 99071 Stein Ødegaard Bærum og Omegn CK M 45-49 19:15:10 28.04
310 83827 Jan Blakkisrud Ullensaker CK M 50-54 19:16:40 28.01
310 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 40-44 19:16:40 28.01
310 95855 Pål Breen Ullensaker CK M 20-24 19:16:40 28.01
310 75252 Børt Helge Carlsen Ullensaker CK M 25-29 19:16:40 28.01
310 43973 Per Kristian Dahl Ullensaker CK M 25-29 19:16:40 28.01
310 98897 Hallvard Dørum Ullensaker CK M 55-59 19:16:40 28.01
310 52131 Ragnar Fjeldheim Ullensaker CK M 45-49 19:16:40 28.01
310 111863 Erling Flobak Ullensaker CK M 35-39 19:16:40 28.01
310 52250 Åge Håve Ullensaker CK M 45-49 19:16:40 28.01
310 93626 Gert Jepsen Danmark M 40-44 19:16:40 28.01
310 87199 Arvid Martinsen Ullensaker CK M 55-59 19:16:40 28.01
310 106395 Jan Rasmussen Ullensaker CK M 45-49 19:16:40 28.01
310 93721 Torger Ringen Ullensaker CK M 45-49 19:16:40 28.01
310 52225 Arnstein Sevilhaug Ullensaker CK M 45-49 19:16:40 28.01
310 98648 Bjarne Torper Ullensaker CK M 25-29 19:16:40 28.01
310 111864 Amund Vandsem Nes SK M 25-29 19:16:40 28.01
310 64080 Ronny Warming Ullensaker CK M 20-24 19:16:40 28.01
310 84308 Steinar Aarstad Ullensaker CK M 40-44 19:16:40 28.01
328 35353 Kai Østvold Nordchoklad M 30-34 19:17:10 27.99
329 111865 Nils Kristian Vestgøte Namsos SK M 40-44 19:18:27 27.96
330 44781 Øyvind Stene Vardefjell IL M 20-24 19:19:10 27.95
330 83867 Kolbein Stene Vardefjell IL M 45-49 19:19:10 27.95
332 111866 Christian Langstaedtler Tyskland M 35-39 19:20:49 27.91
333 94470 Tor Arve Larsen Rørvik IL M 35-39 19:21:07 27.90
333 44651 Knut Oddvar Larsen Renholdsv. BIL M 40-44 19:21:07 27.90
333 52398 Kjell Løkås Renholdsv. BIL M 35-39 19:21:07 27.90
336 23884 Jan Andersen OPIL M 30-34 19:22:33 27.86
336 98093 Stein Bjørnli M 30-34 19:22:33 27.86
338 97378 Atle Haverstad Lågen CK M 40-44 19:22:40 27.86
339 71182 Egil Pettersen Ullensaker CK M 50-54 19:23:53 27.83
340 93059 Freddy Henriksen Veritas IL M 35-39 19:25:06 27.80
341 111867 Kjell Henriksen Posten IL M 45-49 19:25:19 27.80
342 98716 Arve Gjermundshaug Krigsskolen.Giml M 25-29 19:27:15 27.75
343 98914 Geir Bjørkmo Halsøy SK M 30-34 19:29:07 27.71
343 35175 Helge Brubakk Halsøy SK M 25-29 19:29:07 27.71
345 85149 Bobbi Thoren Sverige M 40-44 19:29:16 27.70
346 32032 Norvald Hegrenes Jølster M 25-29 19:30:40 27.67
346 84335 Olaf Steidel Uni Storebrand M 55-59 19:30:40 27.67
348 48063 Dag Norum Bærum og Omegn CK M 45-49 19:31:30 27.65
349 92571 Jarl Basteskår Gaustad BIL M 30-34 19:32:40 27.62
349 97429 Per Johansen Sportsklubben Rye M 45-49 19:32:40 27.62
351 35127 Palmer Randen Lågen CK M 35-39 19:33:11 27.61
352 49354 Alexander Holm IF Frøy M 20-24 19:33:28 27.61
352 68216 Ola Udengen Ullersmo Landsf. M 40-44 19:33:28 27.61
354 106428 Ole Thorbjørn Fodstad Ly Fo BIL M 25-29 19:34:28 27.58
354 44150 Knut Harald Venger Pedersen Mathiesen-E.V. M 20-24 19:34:28 27.58
354 98902 Henning Rud Eidsvoll SK M 20-24 19:34:28 27.58
357 52558 Kjetil Tveranger Hordaekspressen M 35-39 19:35:06 27.57
358 34882 Dagmund Andor Ramsdal Eikefjord M 30-34 19:36:29 27.53
359 111868 Gunnar Wilhelm Eilifsen Sportsklubben Ceres M 35-39 19:36:40 27.53
359 33313 Tom Filberg Sportsklubben Ceres M 35-39 19:36:40 27.53
359 111869 Jostein Frey Sportsklubben Ceres M 25-29 19:36:40 27.53
359 111870 Trond Glommen Sportsklubben Ceres M 20-24 19:36:40 27.53
359 46766 Leif Sigurd Godager Kreditkassen IL M 45-49 19:36:40 27.53
359 95943 Bjørn Jødahl Bingsfoss SK M 45-49 19:36:40 27.53
359 71154 Tommy Kristoffersen Sportsklubben Ceres M 35-39 19:36:40 27.53
359 68957 Erik Løkke Sportsklubben Ceres M 45-49 19:36:40 27.53
359 111871 Geir Atle Løvøy Sportsklubben Ceres M 25-29 19:36:40 27.53
359 74251 Geir Nilsen Kreditkassen IL M 30-34 19:36:40 27.53
359 46170 John Harry Skoglund Sportsklubben Ceres M 35-39 19:36:40 27.53
359 40882 Svein Søbakken Sportsklubben Ceres M 45-49 19:36:40 27.53
359 67843 Trond Aamodt Sportsklubben Ceres M 20-24 19:36:40 27.53
372 35085 Finn Halland Bøler Ski & Triatlon M 20-24 19:37:07 27.52
372 99560 Jan Erik Moe Nih/F M 30-34 19:37:07 27.52
372 52114 Jørgen Synnestvedt Follo SK M 20-24 19:37:07 27.52
375 45499 Birger Opberget Jømna/Heradsbygd M 50-54 19:38:24 27.49
376 111872 Werner Bachinger Sveits M 40-44 19:39:11 27.47
376 111873 Martin Benz Sveits M 45-49 19:39:11 27.47
376 111874 Peter Fries Sveits M 40-44 19:39:11 27.47
376 111875 Beat Froidevaux Sveits M 60-64 19:39:11 27.47
376 111876 Marcel Gysin Sveits M 45-49 19:39:11 27.47
376 111877 Heinz Heinemann Sveits M 50-54 19:39:11 27.47
376 111878 Franco Rota Sveits M 45-49 19:39:11 27.47
376 111879 Bernhard Russi Sveits M 40-44 19:39:11 27.47
376 111880 Stephan Schaerrer Sveits M 40-44 19:39:11 27.47
376 111881 Fred Tanner Sveits M 40-44 19:39:11 27.47
376 111882 Jurg Wegmann Sveits M 30-34 19:39:11 27.47
387 42243 Allan Christensen Danmark M 35-39 19:39:35 27.46
388 85766 Nils Dagfinn Røise Notodden SK M 35-39 19:39:43 27.46
389 35796 Roar Skaaraaen Trondhjems VK M 45-49 19:40:40 27.44
390 97346 Anders Carlstrøm Finland M 40-44 19:40:46 27.43
391 96099 Hans Muller Tyskland M 55-59 19:40:49 27.43
392 46765 Ingemar Asle Lødøen Hemsedal IL M 30-34 19:41:03 27.43
393 40968 Knut Mo Sintef NTH M 40-44 19:41:07 27.43
393 111883 Bjørn Sperstad Askim SK M 35-39 19:41:07 27.43
395 52326 Lars Sjøberg Sverige M 45-49 19:41:16 27.42
396 98110 John Kåre Myklebust Kongsberg IF M 40-44 19:42:26 27.40
397 33865 Svein Resset Hadeland CK M 25-29 19:43:26 27.37
398 27878 Roar Inge Hansen Brandal IL M 30-34 19:44:27 27.35
399 34946 Frode Bakke Posten Trondheim M 30-34 19:44:31 27.35
400 52328 Arne Jacobsen Nittedal CK M 25-29 19:44:40 27.34
400 35037 Per Rune Larsson Nittedal CK M 30-34 19:44:40 27.34
400 52228 Øivind Sæter Nittedal CK M 30-34 19:44:40 27.34
400 111884 Christian Van Campenhoot Belgia M 45-49 19:44:40 27.34
404 111885 Josef Kobler Tyskland M 35-39 19:45:21 27.33
405 111886 Jens Bornæs Danmark M 25-29 19:45:43 27.32
406 35062 Arnljot Mehl Follo SK M 35-39 19:46:40 27.30
407 44051 Frode Østlund Team Østspenn M 40-44 19:46:58 27.29
408 111887 Roelof Kregel Nederland M 30-34 19:50:47 27.20
408 111888 Menco Slager Nederland M 35-39 19:50:47 27.20
410 111889 Peter Kirchgaesser Tyskland M 30-34 19:51:06 27.20
411 81011 Bjørn Lunstøeng Brumunddal SK M 30-34 19:51:28 27.19
412 41378 Trond Gjevestad Berg B.I.L. M 30-34 19:51:37 27.18
413 98775 Werner Frischknecht Sveits M 45-49 19:53:52 27.13
413 111890 Michael Rieble Sveits M 30-34 19:53:52 27.13
415 91762 Leif Arne Torgeirsen Norcem BIL M 45-49 19:56:46 27.07
416 106438 Jan Martin Hansen Teletrim Narvik M 35-39 19:56:59 27.06
417 79025 Jan Harald Fremo M 30-34 19:57:52 27.04
418 52265 Rune Nymoen Nittedal CK M 30-34 20:00:22 26.99
419 106572 Kjell Nystuen Lågen CK M 17-19 20:00:26 26.99
420 46840 Frivald Karlsen SBI M 45-49 20:02:04 26.95
421 98947 Stein Cato Sollien Stor-Elvdal M 20-24 20:02:54 26.93
422 42635 Jørund Hammersvik Bergen Lysverker M 25-29 20:03:32 26.92
423 111891 Mauro Tresch Sveits M 30-34 20:04:00 26.91
424 111892 Werner Schnepf Tyskland M 35-39 20:04:43 26.89
425 111893 Olav Aursøy Trondhjems VK M 45-49 20:04:58 26.88
425 111894 Olav Sem Austmo Trondhjems VK M 25-29 20:04:58 26.88
425 44708 Olaf Dybdahl Trondhjems VK M 40-44 20:04:58 26.88
425 46023 Einar Hove Trondhjems VK M 35-39 20:04:58 26.88
425 111895 Trond Indset M 35-39 20:04:58 26.88
425 42472 Bård Larsen Trondhjems VK M 25-29 20:04:58 26.88
425 43996 Arnfinn Leinum Trondhjems VK M 40-44 20:04:58 26.88
425 111896 Ole Asbjørn Solberg Trondhjems VK M 25-29 20:04:58 26.88
425 44709 Odd Solem Trondhjems VK M 40-44 20:04:58 26.88
425 98907 Jan Ole Tiller Trondhjems VK M 30-34 20:04:58 26.88
435 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 40-44 20:05:35 26.87
436 34796 Arve Lyngstad Norske Skog M 25-29 20:06:09 26.86
437 111897 Klaus Hornung Tyskland M 30-34 20:06:43 26.84
437 36306 Robert Schneider Tyskland M 30-34 20:06:43 26.84
437 111898 Stefan Uhl Tyskland M 25-29 20:06:43 26.84
440 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 45-49 20:06:58 26.84
441 84525 Svein Grådahl Kongsberg IF M 40-44 20:08:26 26.81
441 35479 Jørn Thomas Hansen Kongsberg IF M 25-29 20:08:26 26.81
441 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 35-39 20:08:26 26.81
441 85255 Jarle Skulstad Kongsberg IF M 25-29 20:08:26 26.81
445 111899 Sivertsen Tommy Bærum og Omegn CK M 35-39 20:10:12 26.77
446 52493 Jarle Grøndalen Hemsedal IL M 45-49 20:11:21 26.74
447 97660 Christian Holthe Bærum og Omegn CK M 45-49 20:12:00 26.73
448 95940 Per Rune Dyrnes Follo SK M 35-39 20:12:46 26.71
448 22445 Frode Fritzon VBK M 25-29 20:12:46 26.71
450 35339 Frank Gjengaar Turbo M 35-39 20:13:00 26.71
451 111900 Gerhardt Engelhardt Tyskland M 45-49 20:13:07 26.70
452 111901 Francois Schroyens Belgia M 55-59 20:14:04 26.68
453 111902 Louis Van Rompaey Belgia M 40-44 20:14:47 26.67
454 45491 Olav Bolme Rindals-Troll M 45-49 20:15:21 26.65
454 88574 Ola Løseth Meldalhus M 45-49 20:15:21 26.65
454 92459 Petter A. Mogstad Surnadal IL M 55-59 20:15:21 26.65
454 85268 Per Skjølsvold Rindals-Troll M 45-49 20:15:21 26.65
458 96577 Jan-Erik Daaland Orkla CK M 35-39 20:15:51 26.64
459 91472 Lars Platou Høvik IF M 40-44 20:16:11 26.64
460 106382 Magne Engesvold K.Lundas M 30-34 20:16:26 26.63
461 34990 Egil Skybakmoen Sintef NTH M 30-34 20:16:46 26.62
462 97565 Kenneth Børresen Liungen M 25-29 20:18:16 26.59
463 106580 Gard Antonsen Cordnado M 20-24 20:19:00 26.57
464 106358 Arne Kr. Holter Brumunddal SK M 30-34 20:20:46 26.54
464 111903 Terje Kristiansen Netroh BIL M 20-24 20:20:46 26.54
464 111904 Geir-Olav Vold Brumunddal SK M 30-34 20:20:46 26.54
467 41414 Holger Balodis Tyskland M 30-34 20:23:50 26.47
468 44866 Gunnar Bendiksby Sportsklubben Rye M 45-49 20:24:46 26.45
468 111905 Sigrid Brynestad Sportsklubben Rye K 30-34 20:24:46 26.45
468 51363 Håvar Dahl Sportsklubben Rye M 40-44 20:24:46 26.45
468 97524 Jon Terje Fjeldstad Sportsklubben Rye M 35-39 20:24:46 26.45
468 44690 Bjørn Grimstad Sportsklubben Rye M 35-39 20:24:46 26.45
468 83868 Thor Erik Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 20:24:46 26.45
468 85866 Wenche Langseth Sportsklubben Rye K 35-39 20:24:46 26.45
468 85612 Per Langseth Sportsklubben Rye M 40-44 20:24:46 26.45
468 111906 Leif Vognild Sportsklubben Rye M 45-49 20:24:46 26.45
477 111907 Niels Jørn Høgh Danmark M 40-44 20:26:19 26.42
478 111908 Carlo Mellaumer Italia M 40-44 20:26:39 26.41
479 78805 Rolf Svan Amundsen Skiensfj.Kom.Kr. M 35-39 20:26:46 26.41
479 31546 Norvald Gamlem Hordaekspressen M 45-49 20:26:46 26.41
479 111909 Leif Isaksen SKK BIL M 50-54 20:26:46 26.41
482 44111 Claus Dieter Böhm Tyskland M 40-44 20:27:04 26.40
483 95075 Terje Eriksen Sportsklubben Ceres M 45-49 20:28:46 26.36
483 22437 Frode Hofset Sportsklubben Ceres M 35-39 20:28:46 26.36
485 44667 Per Undli Nittedal CK M 40-44 20:29:06 26.36
486 119311 Arve Rønningen Svelvik SK M 17-19 20:30:07 26.33
486 44693 Asbjørn Støen Ringerike CK M 40-44 20:30:07 26.33
488 87339 Leif R. Bjørneseth Sportsklubben Rye M 45-49 20:30:13 26.33
488 111910 Paul Johan Undheim Sportsklubben Rye M 25-29 20:30:13 26.33
490 30430 Torodd Årseth Veritas IL M 40-44 20:30:28 26.33
491 52318 Roar Sæther Politiets IL Tronheim M 30-34 20:30:43 26.32
492 91790 Reidar Rasmussen Sportsklubben Ceres M 35-39 20:31:19 26.31
493 141325 Atle Eriksen Asker CK M 45-49 20:33:21 26.26
494 82636 Steinar Rud Ullensaker CK M 55-59 20:34:27 26.24
495 44634 Erlend Gundersen Elopak BIL M 25-29 20:34:37 26.24
496 96971 Udo Purgay Tyskland M 30-34 20:35:03 26.23
497 97406 Egil Thøgersen Saugbrugs BIL M 45-49 20:35:04 26.23
498 96456 Arne Ingar Dragen Posten (Pif) M 35-39 20:35:29 26.22
499 35469 Eduard Groenhagen Nederland M 45-49 20:36:45 26.19
499 111912 Michael Steinbruegge Tyskland M 25-29 20:36:45 26.19
501 111913 Rolf Kvifte Nanset IF M 50-54 20:37:04 26.19
501 98685 Rolf Sikveland Vega BIL M 40-44 20:37:04 26.19
501 111914 Johannes Stretere Nanset IF M 20-24 20:37:04 26.19
501 98770 Ragnar Svendsen Nanset IF M 45-49 20:37:04 26.19
505 74520 Per Rune Sivertsen Bergen Lysverker M 35-39 20:37:21 26.18
505 30946 Vigleik Tysseland Bergen Lysverker M 35-39 20:37:21 26.18
507 107205 Sven-Erik Eriksen NCS BIL M 45-49 20:37:34 26.18
508 85111 Jan Olsen Mosal BIL M 50-54 20:38:39 26.15
508 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy SK M 40-44 20:38:39 26.15
510 94718 Jos A.L. Geelhoed Nederland M 70 + 20:38:46 26.15
511 45301 Halvor Driveklepp Orkla CK M 50-54 20:39:00 26.15
511 42551 Einar Hårstad Eide IL M 30-34 20:39:00 26.15
511 111915 Kristian Sættem Eide IL M 40-44 20:39:00 26.15
511 111916 Ole Jonny Søreng Eide IL M 35-39 20:39:00 26.15
515 83866 Steinar Moslet Selbu Sparebank M 45-49 20:39:13 26.14
516 70858 Bjørn Sveen Brumunddal SK M 25-29 20:39:21 26.14
517 98694 Hans Kristian Hoff Sportsklubben Rye M 50-54 20:40:00 26.12
518 111917 Jan Renes Nederland M 50-54 20:40:46 26.11
519 98754 Per Kristian Saastad LSS M 20-24 20:40:52 26.11
520 94730 Roar Buraas Hurdal IL M 35-39 20:42:07 26.08
521 111918 Bernt Ole Brevik Elkem Thamshavn M 20-24 20:42:28 26.07
522 90094 Bjarte Remmen Halsøy SK M 35-39 20:42:39 26.07
522 45101 Bjørn Svendsen Helgeland Kraftl M 50-54 20:42:39 26.07
524 106561 Ulf Davidsen D-Trøkket M 50-54 20:42:54 26.06
524 106560 Leif Davidsen D-Trøkket M 30-34 20:42:54 26.06
524 111919 Halvor Ravn Larsen D-Trøkket M 30-34 20:42:54 26.06
527 84098 Ola Husum Smeby Gol IL M 45-49 20:43:52 26.04
528 42854 Lars Erik Øberg Uni Storebrand M 35-39 20:44:09 26.04
529 97451 Per Olav Myhre Jaren IL M 30-34 20:44:40 26.03
530 41580 Øyvind Havnen Gossen IL M 45-49 20:45:20 26.01
531 52419 Kjell Idar Amundsen M 35-39 20:45:21 26.01
531 141684 Edvald Erling Magnusson DBS-Team M 40-44 20:45:21 26.01
533 106448 Peter Goldmann Tyskland M 25-29 20:45:47 26.00
534 99083 Magne Søreide Hydro Porsgrunn M 40-44 20:47:50 25.96
534 45530 Ivar Søreide J.I.L Trondheim M 30-34 20:47:50 25.96
536 111920 Mette Kylgård Jømna/Heradsbygd K 25-29 20:48:01 25.96
537 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 35-39 20:48:22 25.95
537 52247 Arne Helge Kristiansen TTV M 40-44 20:48:22 25.95
537 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 35-39 20:48:22 25.95
540 107005 Geir Syvertsen M 30-34 20:48:54 25.94
541 45694 Dietrich Sickert Tyskland M 50-54 20:49:25 25.93
542 88928 Ibrahim Tahir Ringnes BIL M 50-54 20:49:47 25.92
543 89978 Arvid Tømmervik Kreditkassen IL M 40-44 20:49:53 25.92
544 88178 Morten Kristiansen Statkraft M 40-44 20:50:39 25.90
544 44472 Vidar Svendsen DnC BIL M 35-39 20:50:39 25.90
546 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 60-64 20:50:43 25.90
546 87211 Odd Fagerhus Asker CK M 50-54 20:50:43 25.90
546 90830 Odd Hammernes Asker Skiklubb M 40-44 20:50:43 25.90
549 85042 Per Fagerli Feiring IL M 45-49 20:51:00 25.89
550 111921 Mikael Jacobsen Danmark M 20-24 20:51:18 25.89
551 40787 Markus Bosch Tyskland M 17-19 20:51:51 25.88
551 99948 Gjermund Aalvik A-A-K BIL M 30-34 20:51:51 25.88
553 97956 Oddbjørn Granli Hærland IL M 20-24 20:52:07 25.87
553 111922 Even Klund Hærland IL M 20-24 20:52:07 25.87
553 92691 Ove Osgjelten Elverum IL S.Gr. M 30-34 20:52:07 25.87
556 27786 Reidar Aadnøy DBS-Team M 60-64 20:52:27 25.86
557 85346 Jan Helge Nordby JIL Grorud NSB M 50-54 20:52:54 25.86
558 95895 Rolf Dalen Mogutten M 50-54 20:53:14 25.85
559 43505 Arnljot Gomo Mære Blot Et CK M 45-49 20:53:50 25.84
560 40711 Terje Oxholm Bodø Hfs M 25-29 20:55:15 25.81
561 36743 Kjell-Arne Kjeldsberg Ranheim IL M 30-34 20:55:26 25.80
562 97638 Geir Heimdal Peter Møllers B. M 40-44 20:55:31 25.80
563 92875 Bjørn Jensen Stjernen M 40-44 20:55:35 25.80
563 111923 Henning Johannessen M 30-34 20:55:35 25.80
563 107282 Jan Juliussen Onsøy Kommune M 45-49 20:55:35 25.80
566 111924 Leonard Peetters Belgia M 60-64 20:55:52 25.79
566 111925 Gustaaf Schellens Belgia M 55-59 20:55:52 25.79
568 106516 Morten Brandhaug M 20-24 20:56:28 25.78
568 41389 Lars Nypan M 20-24 20:56:28 25.78
570 111926 Siegfried Wuttke Tyskland M 45-49 20:56:32 25.78
571 97944 Arild Rørholt Bamble og L.Sp.B M 30-34 20:57:47 25.75
572 84059 Per Einar Bårde Essoraff Sp M 50-54 20:58:04 25.75
573 111927 Anne-Berit Heggelund NMD-Klubben K 25-29 21:00:45 25.69
574 98662 Rolf Bjørn Ørvim Kolbotn IL M 55-59 21:01:08 25.69
575 87206 Erik Brendeng M 30-34 21:01:47 25.67
575 53969 Eivind Nordjore M 45-49 21:01:47 25.67
577 72307 Eirik Strand NTHI M 25-29 21:02:07 25.67
578 93967 Thor-Anders Gjulem Hærland IL M 40-44 21:02:27 25.66
578 93968 Petter Herman Lunde Hærland IL M 45-49 21:02:27 25.66
580 86300 Ragnar Johansen Nordstrand If M 50-54 21:03:20 25.64
581 46758 Morten Kvålseth Morgedal IL M 20-24 21:03:33 25.64
582 45441 Anny Hauglid Kragerø Sk. K 25-29 21:03:47 25.63
582 46851 Jon Kallåk Morgedal IL M 35-39 21:03:47 25.63
584 111928 Helge Limbodal Eidsvoll SK M 45-49 21:03:58 25.63
584 91785 Tom Erland Stensmo Eidsvoll SK M 25-29 21:03:58 25.63
586 111929 Dieter Teschke Tyskland M 25-29 21:06:36 25.58
587 111930 Omar Innerdal M 17-19 21:06:51 25.57
587 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 30-34 21:06:51 25.57
589 51334 Knut Fredrik Espeseth CK Valdresekspressen M 40-44 21:06:54 25.57
589 52489 Arne Holden CK Valdresekspressen M 40-44 21:06:54 25.57
589 106533 Håkon Nettum Haavig CK Valdresekspressen M 17-19 21:06:54 25.57
592 99682 Yngve Bjørkestøl Helikopteer Serv M 35-39 21:06:55 25.57
593 107213 Borge Indergård Orkla CK M 30-34 21:07:47 25.55
594 111931 Udo Krapf Tyskland M 45-49 21:08:22 25.54
595 98930 Birger Homleid Herkules M 45-49 21:08:34 25.54
595 51639 Bjørn Inge Liberg Skien Komm M 45-49 21:08:34 25.54
597 87858 Arve Nordvik Siemens A/S BIL M 25-29 21:09:47 25.51
598 31275 Einar Haakon Kirkefjord Hordaekspressen M 50-54 21:09:53 25.51
598 31569 Sigurd Syversen Hordaekspressen M 60-64 21:09:53 25.51
598 30895 Rune Søreide Hordaekspressen M 40-44 21:09:53 25.51
601 111933 Jan-Tore Carlsen M 25-29 21:09:55 25.51
602 111934 Siegfried Botschen Tyskland M 30-34 21:10:11 25.50
603 93787 Ola Moholt M 25-29 21:11:16 25.48
604 45450 Geir Iversby Br. Iversby A/S M 30-34 21:11:33 25.48
604 45449 Arnfinn Iversby Br. Iversby A/S M 30-34 21:11:33 25.48
606 111935 Jan M. Rasmussen Oldir M 45-49 21:13:04 25.45
607 106915 Geir Kåre Rykhus Dombås IL M 20-24 21:13:15 25.44
608 111936 Ole Olesen Danmark M 45-49 21:13:26 25.44
608 42999 Kurt Petersen Danmark M 40-44 21:13:26 25.44
608 111937 Joakim Seitzberg Danmark M 25-29 21:13:26 25.44
611 94769 Rolf Berg Kongsvinger IL M 30-34 21:13:55 25.43
611 36524 Trond Ola Berg OPIL M 30-34 21:13:55 25.43
611 89507 Arild Nordsveen Furnes IL M 35-39 21:13:55 25.43
611 107502 Anders Snortheimsmoen OPIL M 30-34 21:13:55 25.43
611 40902 Kjell Sveen Furnes IL M 35-39 21:13:55 25.43
616 106338 Svein Eimstad Trondhjems VK M 25-29 21:14:26 25.42
616 96580 Ottar Rokhaug Trondhjems VK M 45-49 21:14:26 25.42
616 96802 Ivar Volden Trondhjems VK M 45-49 21:14:26 25.42
619 111938 Eberhard Brugger Tyskland M 40-44 21:14:28 25.42
620 97783 Per Martin Løsnesløkken Lågen CK M 35-39 21:14:29 25.42
620 68529 Ole Kristian Stenberg Nittedal CK M 30-34 21:14:29 25.42
622 96219 John Olaf Røhme Terningmoen M 25-29 21:15:35 25.40
623 111939 Dagfinn Kvile Sportsklubben Rye M 30-34 21:15:52 25.39
624 27769 Reidar Johnsen Kragerø Sk. M 40-44 21:16:12 25.38
625 90047 John Sikkeland Liungen M 40-44 21:18:09 25.34
626 111940 Anders Gustavsson Sverige M 25-29 21:18:30 25.34
627 52396 Anders Lorentzson Sverige M 35-39 21:18:38 25.33
628 88715 Roy Steinar Johnsen Nes SK M 45-49 21:19:07 25.32
629 94762 Eivind Bakken Sportsklubben Rye M 45-49 21:20:09 25.30
630 96923 Ronny Simonsen Tromsbuss BIL M 30-34 21:20:17 25.30
631 49429 Rune Evensen Rauf. og Omegn M 25-29 21:20:39 25.29
632 106577 Svein Olav Kjølstad Hydro Alum BIL M 30-34 21:21:15 25.28
633 95852 Tore Bjerkrheim Nesbyen IL M 25-29 21:21:17 25.28
634 111941 Ole Christian Hagen Globusgutta M 40-44 21:21:18 25.28
634 97416 Stig Are Karlsen Vardefjell IL M 20-24 21:21:18 25.28
634 29747 Tore Henning Mathisen Globusgutta M 40-44 21:21:18 25.28
637 111942 Odd Solbakken Hadeland CK M 25-29 21:22:03 25.27
637 111943 Widar Woldsengen Hadeland CK M 40-44 21:22:03 25.27
639 111944 Gerd Dalchow Tyskland M 40-44 21:22:28 25.26
639 111945 Sven Engmann Tyskland M 25-29 21:22:28 25.26
641 106887 Martin Verbeek Nederland M 60-64 21:23:04 25.25
642 111946 Knut Otto Eide Securitas BIL M 30-34 21:23:16 25.24
642 111947 Ingrid Utne Haukland Innstrandens IL K 20-24 21:23:16 25.24
644 45171 Bård Asphjell IL Skarphedin M 35-39 21:23:37 25.24
645 85144 Gunnar Wendel Larvik Jernstøp. M 40-44 21:24:37 25.22
646 111948 Fredy Pfenninger Sveits M 40-44 21:24:40 25.22
646 111949 Peter Pfenninger Sveits M 45-49 21:24:40 25.22
648 67116 Håvard Stensby Brumunddal SK M 45-49 21:25:04 25.21
649 52407 Frode Sætre Rauma SK M 35-39 21:25:37 25.20
650 67892 Dyre Karterud Hamar Bir M 50-54 21:25:47 25.19
650 111950 Dyre Tangnes Saxrud NLHI M 20-24 21:25:47 25.19
650 44897 Dyre Saxrud Hamar Bir M 45-49 21:25:47 25.19
653 85611 Rune Fossheim Sportsklubben Rye M 35-39 21:26:28 25.18
653 87392 Morten Furu Sportsklubben Rye M 40-44 21:26:28 25.18
653 98992 Jan Halstein Lian Sportsklubben Rye M 35-39 21:26:28 25.18
653 45851 Tor Inge Lien Sportsklubben Rye M 40-44 21:26:28 25.18
657 35441 Terje Fallan Hovin IL M 35-39 21:26:51 25.17
658 111951 Gert Granbæk Danmark M 45-49 21:27:09 25.17
659 90564 Lars Gotaas Brumunddal SK M 25-29 21:27:27 25.16
660 106871 Reinhold Strieder Tyskland M 35-39 21:27:35 25.16
661 21645 Dag Helge Jakobsen DBS-Team M 30-34 21:27:50 25.15
662 84645 Ola Langklopp Svelvik SK M 45-49 21:28:21 25.14
663 69974 Kåre-Olav Dybdal Ottestad IL M 40-44 21:28:38 25.14
664 88858 Gunnar Klungerbo Trondhjems VK M 40-44 21:28:39 25.14
665 111952 Lars Sachs Tyskland M 17-19 21:28:47 25.13
666 111953 Jan Olav Gagnas Gauldal SK M 40-44 21:28:52 25.13
667 20159 Anders Skaug Bøler Ski & Triatlon M 20-24 21:29:05 25.13
668 111954 Olaf André Klavnæs Team Miyata M 20-24 21:29:15 25.13
668 107132 Jørgen André Lien Team Miyata M 20-24 21:29:15 25.13
668 96732 Arne Lundby Tønsberg Blad M 50-54 21:29:15 25.13
671 69475 Roger Andresen Trondhjems VK M 30-34 21:29:26 25.12
672 90153 Otto Hansen Danmark M 55-59 21:29:37 25.12
673 46051 Terje Forbord Trøndelag Meieri M 35-39 21:29:55 25.11
674 111955 Kurt Asle Arvesen Nesset Prk M 17-19 21:30:19 25.11
674 97816 Torbjørn Holen Nesset Prk M 25-29 21:30:19 25.11
674 95295 Magne Nauste Nesset Prk M 40-44 21:30:19 25.11
677 88752 Roar Andresen Sportsklubben Ceres M 45-49 21:30:28 25.10
677 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 40-44 21:30:28 25.10
679 93554 Per Erling Fladberg Hærland IL M 45-49 21:31:28 25.08
679 111956 Jan Arvid Fredriksen M 40-44 21:31:28 25.08
681 111957 Jakob Gaulen Hordaekspressen M 40-44 21:31:37 25.08
681 27053 Otto Ulriksen Hordaekspressen M 50-54 21:31:37 25.08
683 96043 Bård Sommerstad Lørenskog Skiklubb M 55-59 21:32:10 25.07
684 111959 Terje Daffinrud Trondhjems VK M 30-34 21:32:28 25.06
684 111958 Morten Daffinrud Trondhjems VK M 25-29 21:32:28 25.06
686 93752 Peter Skov Danmark M 50-54 21:32:34 25.06
687 106847 Roger Berthelsen Drammen Brannvesen M 30-34 21:34:10 25.03
687 111960 Lasse Cramer M 30-34 21:34:10 25.03
687 36878 Henning Hushovd Drammen Brannvesen M 30-34 21:34:10 25.03
690 111961 Claus Nørgaard Danmark M 30-34 21:34:12 25.03
691 36879 Arne Winther Drammen CK M 30-34 21:34:19 25.03
692 111962 Magnar Edvindsen Hydro Glomfjord M 45-49 21:34:38 25.02
692 111963 Jan Gudbrandsen Hydro Glomfjord M 45-49 21:34:38 25.02
692 98189 Bjørn Nordheim Hydro Glomfjord M 30-34 21:34:38 25.02
695 99413 Jan Gorset Eidsvoll SK M 45-49 21:35:27 25.01
696 111964 Inge Indset Hadeland CK M 45-49 21:35:37 25.00
696 111966 Paul Stikbakke Rauf. og Omegn M 40-44 21:35:37 25.00
696 111965 Harald Stikbakke Rauf. og Omegn M 40-44 21:35:37 25.00
699 70624 Knut Johansen Follo SK M 45-49 21:35:48 25.00
699 52127 Knut Sætre Follo SK M 45-49 21:35:48 25.00
701 93540 Einar Hassel Sintef NTH M 40-44 21:35:51 25.00
701 91267 Nils-Aksel Ruud Sintef NTH M 35-39 21:35:51 25.00
701 44979 Bjørn Sortland Sintef NTH M 35-39 21:35:51 25.00
701 106831 Annelieke Van Der Sluijs Nederland K 25-29 21:35:51 25.00
705 95970 Kurt Eilert Almås Elkem Thamshavn M 30-34 21:36:22 24.99
706 97410 Oddmund Aarhaug Aarhaug Autosent M 55-59 21:36:38 24.98
707 98844 Ole Lykke Christensen Danmark M 25-29 21:37:00 24.98
708 67099 Erling Gjøstøl Tele Hamar M 40-44 21:37:18 24.97
708 62529 Terje Granli NSB M 30-34 21:37:18 24.97
708 85145 Rolv Dagfinn Halvorsen Hamar Bir M 40-44 21:37:18 24.97
708 44812 Bjørn Hågensen Hamar Bir M 40-44 21:37:18 24.97
708 99194 Ole Johansson Telemark Politi M 40-44 21:37:18 24.97
708 87657 Aage Kullbunn Hotel/Rest Hamar M 40-44 21:37:18 24.97
708 96974 Tore Nilsen Brumunddal SK M 25-29 21:37:18 24.97
708 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar Bir M 45-49 21:37:18 24.97
708 94852 Knut Erik Villumstad Løten IL M 45-49 21:37:18 24.97
717 42342 Robert Nakken M 20-24 21:37:20 24.97
718 95119 Jan Erik Rygh Fjellanger Widerø M 35-39 21:37:54 24.96
719 67664 Georg Steinbach Ringnes Arendal M 30-34 21:38:32 24.95
720 111967 Thomas Waldhoss Tyskland M 25-29 21:39:24 24.93
721 111968 Christian Ekelundjens M 45-49 21:39:26 24.93
722 40850 Oskar Martin Skagen Halden CK M 40-44 21:39:38 24.93
723 111969 Bjørn Morten Mikalsen Golar-Nor B.I.L. M 30-34 21:40:37 24.91
724 71245 Harald Bruflat Hordaekspressen M 45-49 21:40:54 24.90
725 36011 Eiolf Eivindsen Elkem Mosjøen M 35-39 21:40:58 24.90
725 84061 Åge Hansen Elkem M 40-44 21:40:58 24.90
725 91725 Unni Solheim Hansen Posten IL K 40-44 21:40:58 24.90
725 30427 Kjell Andreas Norheim Team Miyata M 30-34 21:40:58 24.90
725 98045 Åge Osheim Elkem Mosjøen M 40-44 21:40:58 24.90
730 49748 Åge Berglund Lågen CK M 40-44 21:41:08 24.90
731 111970 Norbert Pruente Tyskland M 25-29 21:41:10 24.90
732 111971 Roald Kirkengen SaugbrugsBIL M 20-24 21:41:33 24.89
733 95120 Espen Eide Fredriksen Hærland IL M 20-24 21:42:44 24.87
734 87328 Åge Vasaasen Hamar Bir M 40-44 21:42:58 24.86
735 91326 Fredrik Rødsmoen Saugbrugs BIL M 55-59 21:43:38 24.85
736 44024 Svein Åge Katnosa Ringerike CK M 25-29 21:43:55 24.84
737 111972 Toni Rogenmoser Sveits M 25-29 21:44:05 24.84
738 84562 Konrad Svee Siemens A/S BIL M 45-49 21:44:25 24.83
739 111973 Mannfred Frank Haver Ironman M 30-34 21:45:03 24.82
740 85624 Lars Aaserud M 25-29 21:45:37 24.81
741 111974 Cor Van Klaueren Nederland M 40-44 21:45:55 24.81
742 111975 Roar Ims M 25-29 21:46:01 24.80
743 36395 Oddvar Deilkås Pepsi Cola Norge M 30-34 21:46:10 24.80
743 97605 Trond-Arne Hilden Drammen Roklubb M 30-34 21:46:10 24.80
745 84538 Leif Kjærstad Lillehammer CK M 45-49 21:46:17 24.80
745 84537 Helge Kjærstad Lillehammer CK M 45-49 21:46:17 24.80
747 79759 Olav Gram Andersen Askim SK M 25-29 21:46:55 24.79
747 106615 Svein J. Saltveit M 40-44 21:46:55 24.79
749 41877 Bjarne Berg Seiko M 55-59 21:47:00 24.78
749 111976 Hermann Neiser Tyskland M 20-24 21:47:00 24.78
749 95047 Oddvar Sørensen Seiko/TBK M 40-44 21:47:00 24.78
752 111977 Frank Nürnberg M 20-24 21:47:18 24.78
753 111978 Peter Thies Tyskland M 50-54 21:47:32 24.77
754 40731 Herbert Born Tyskland M 45-49 21:47:56 24.77
754 40732 Udo Kollakowski Tyskland M 30-34 21:47:56 24.77
754 96001 Klaus Liebenow Tyskland M 50-54 21:47:56 24.77
754 44156 Erhard Reitgruber Tyskland M 25-29 21:47:56 24.77
754 106820 Wilfried Schneider Tyskland M 30-34 21:47:56 24.77
759 34762 Sturla Rusånes Den Norske Bank M 30-34 21:47:57 24.77
760 90622 Erling Arne Andersen CK Valdresekspressen M 30-34 21:49:00 24.75
760 43738 Kolbjørn Presthegge CK Valdresekspressen M 50-54 21:49:00 24.75
762 111979 John Larsen Danmark M 45-49 21:49:09 24.74
763 111980 Dieter Oltzscher Tyskland M 50-54 21:49:32 24.74
764 41741 Tom Oppen Nittedal CK M 30-34 21:49:37 24.74
764 111981 Roar Vika Nittedal CK M 30-34 21:49:37 24.74
766 51800 Dag Linnestad Tønsberg CK M 40-44 21:51:00 24.71
767 111982 Roger Ekre M 25-29 21:51:18 24.70
768 90073 Torgeir Hoksvold Felleskjøpet M 30-34 21:51:55 24.69
768 95264 Bjørn Østengen Vingrom IL M 45-49 21:51:55 24.69
770 98924 Harald Dahl Landsås Skilag M 45-49 21:52:07 24.69
771 96087 Kai Karstensen Sarpsborg SK M 45-49 21:52:25 24.68
771 98879 Kjell Karstensen Sarpsborg SK M 50-54 21:52:25 24.68
773 89945 Ola Sæther Ullensaker CK M 30-34 21:52:38 24.68
774 40606 Tor Inge Skau Efteløt IL M 25-29 21:52:56 24.67
775 111984 Sami Gugger Sveits M 45-49 21:53:16 24.67
775 111985 Peter Rohr Sveits M 45-49 21:53:16 24.67
777 68666 Jens Ivar Aasen IL Ivrig M 50-54 21:53:41 24.66
778 111986 Vagner Lundtoft Danmark M 50-54 21:53:52 24.66
779 46256 Hans Ole Skogli Romedal IL M 45-49 21:53:55 24.65
779 98810 Torbjørn Tønnessen M 30-34 21:53:55 24.65
779 111987 Svein Erik Østli Anebyhus BIL M 40-44 21:53:55 24.65
782 111988 Eduard Tavella Italia M 40-44 21:54:30 24.64
783 111989 Ole Ivar Fintland Sportsklubben Rye M 25-29 21:54:37 24.64
784 32163 Arne Gjæringen Hordaekspressen M 40-44 21:55:48 24.62
785 32112 Arne Brattabø Hordaekspressen M 50-54 21:55:55 24.62
786 41929 Hans Hermann Herbst Tyskland M 50-54 21:55:57 24.62
787 85226 Steinar Høsøien EB Norsk Kabel M 55-59 21:56:28 24.61
788 106583 Per Harald Larsen Rana Brannvesen M 30-34 21:56:58 24.60
788 43415 Morten Solli Rana Brannvesen M 30-34 21:56:58 24.60
790 45745 Peter Dybdahl Rissa IL M 45-49 21:57:26 24.59
790 87058 Kolbjørn Hagen Sjetne IL M 45-49 21:57:26 24.59
790 87474 Gunnar Paulen Katedralskolen M 45-49 21:57:26 24.59
793 111990 Franz Ruhose Tyskland M 20-24 21:57:44 24.58
794 35727 Torgeir Olsen Pumpeteknikk M 40-44 21:57:57 24.58
795 106398 Per Arne Kristoffersen Sarpsborg Komm. M 30-34 21:59:24 24.55
796 83944 Ola Bjerke Farex M 45-49 21:59:35 24.55
797 111991 Kjell Roger Nielsen Statoil Sandvika M 50-54 21:59:50 24.54
798 30443 Ben-Levi Jensen Team Miyata M 30-34 22:00:00 24.54
798 111992 Dag Norheim Team Miyata M 25-29 22:00:00 24.54
800 111993 Arie Jan Gzoenewegen Nederland M 30-34 22:00:40 24.53
801 93666 Lars Wik Trondhjems VK M 45-49 22:01:14 24.52
802 111994 Espen Flanum Grimstad SK M 20-24 22:01:15 24.52
803 98817 Bengt Andby Haslum IL M 40-44 22:02:04 24.50
803 111995 Hans Gedde Haslum IL M 35-39 22:02:04 24.50
803 98819 Einar Glestad Haslum IL M 45-49 22:02:04 24.50
803 111996 Bjørn Gløersen Haslum IL M 45-49 22:02:04 24.50
803 111997 Peter Harden Haslum IL M 45-49 22:02:04 24.50
803 98820 Alv Bertheus Heitmann Haslum IL M 45-49 22:02:04 24.50
803 65876 Arve Krugerud Bærum og Omegn CK M 45-49 22:02:04 24.50
803 93548 Dag Ivar Larsen Bærum og Omegn CK M 45-49 22:02:04 24.50
803 98821 Håvard Lønnestad Haslum IL M 40-44 22:02:04 24.50
803 86439 Thorbjørn Slaaen Haslum IL M 40-44 22:02:04 24.50
803 111998 Tor Wiik Haslum IL M 45-49 22:02:04 24.50
814 97623 Knut Hauglum IL Vinne Sande M 25-29 22:02:10 24.50
815 52397 Per Arne Hansen Sintef NTH M 30-34 22:02:52 24.49
816 111999 Øyvind Andersen Asker CK M 30-34 22:02:58 24.49
816 64090 Øystein Dagestad Asker CK M 35-39 22:02:58 24.49
816 45477 Tommy Jensen Asker CK M 35-39 22:02:58 24.49
816 47071 Jan Roger Kristiansen Møller BIL M 35-39 22:02:58 24.49
816 47589 Egil Kristiansen Asker CK M 40-44 22:02:58 24.49
816 47488 Edmund Langeland Møller BIL M 30-34 22:02:58 24.49
822 97518 Gunnar Vestli Mogutten M 40-44 22:03:18 24.48
823 97672 Lars Hansen Danmark M 35-39 22:03:51 24.47
824 112000 Ingar Lund Renholdsv.Tr.H.O M 50-54 22:04:36 24.46
825 30945 Gudmund Forthun Lærdal SK M 40-44 22:04:48 24.45
826 88159 Kolbjørn Asphaug Trondhjems VK M 40-44 22:04:51 24.45
827 112001 Svein Atle Bakkebo Postgiro M 30-34 22:04:58 24.45
827 112002 Jörg Bar Tyskland M 20-24 22:04:58 24.45
827 112003 Stefan Bar Tyskland M 30-34 22:04:58 24.45
827 112004 Ulli Bauernfeind Tyskland M 20-24 22:04:58 24.45
831 52540 Edvard Amundsen Linjegods M 50-54 22:05:09 24.45
832 112005 Eugen Ames Tyskland M 30-34 22:05:28 24.44
833 112006 Kjell Helland Ask Skøyteklubb M 40-44 22:05:57 24.43
834 51483 Odd Arve Gjelten Savalen SK M 35-39 22:06:19 24.42
834 112007 Klaus Ungemach Tyskland M 45-49 22:06:19 24.42
836 37080 Rolf Kather Tyskland M 35-39 22:06:28 24.42
836 106613 Klaus Schaper Tyskland M 35-39 22:06:28 24.42
838 67188 Erik Høien Asea Skandia M 45-49 22:06:49 24.41
838 45754 Hans Nielsen A-Tek A/S M 45-49 22:06:49 24.41
838 40957 Jørn Nielsen A-Tek A/S M 20-24 22:06:49 24.41
841 98871 Erik Muller Tolga M 30-34 22:07:09 24.41
842 106882 Michael Jansson Sverige M 25-29 22:07:40 24.40
843 87077 Dag Bjørn Vårvik M 30-34 22:07:55 24.39
844 95922 Magne Andreassen Norcontrol BIL M 40-44 22:07:56 24.39
844 52213 Helge Kjørstad Norcontrol BIL M 35-39 22:07:56 24.39
846 112008 Kenh Gustafsson Sverige M 35-39 22:08:00 24.39
847 112009 Arne Ødegård NIT BIL M 40-44 22:08:12 24.39
847 97546 Per Jan Ørbog Nit BIL M 40-44 22:08:12 24.39
849 51484 Jo Arild Haugen Vingelen IL M 20-24 22:08:20 24.39
849 91286 Harald Jordet Tolga M 30-34 22:08:20 24.39
849 94131 Arve Trøan Vingelen IL M 25-29 22:08:20 24.39
849 112010 Stig Væråmoen Tolga M 20-24 22:08:20 24.39
853 96052 Kristian Myhr Ringerike CK M 45-49 22:09:09 24.37
854 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 40-44 22:09:26 24.37
855 30414 Sven Ove Oterholt Hydro Porsgrunn M 35-39 22:09:47 24.36
856 112011 Oddbjørn Rabben Hærens Fors.Kdo M 30-34 22:09:55 24.36
857 106439 Pekka Kiviranta Ålfoten IL M 55-59 22:10:38 24.34
857 88546 Terje Myklebust Flora CK M 20-24 22:10:38 24.34
859 112012 Robert Enersen Granlund Video M 20-24 22:10:43 24.34
860 112013 Volkmar Hoffmeister Tyskland M 45-49 22:11:36 24.33
861 114342 Steinar Kvåle Brandbu IL M 20-24 22:11:37 24.33
861 112014 Steinar Narum Toten-Troll M 20-24 22:11:37 24.33
863 112015 Rune Markussen Falconbridge BIL M 25-29 22:11:38 24.33
864 112016 Martin Tvedtodd Hordaekspressen M 35-39 22:11:41 24.33
865 23755 Ivar Grønning DBS-Team M 45-49 22:11:47 24.32
865 112017 Vidar André Hansen DBS-Team M 35-39 22:11:47 24.32
865 28621 Steinar Rasmussen DBS-Team M 25-29 22:11:47 24.32
865 30220 Wenche Grønning Stueland DBS-Team K 25-29 22:11:47 24.32
869 112018 Anders Mogensen Danmark M 25-29 22:12:00 24.32
870 46929 Åsmund Pettersen Ringerike CK M 30-34 22:12:29 24.31
870 112019 Hans Kristian Rustad Jevnaker If M 17-19 22:12:29 24.31
870 106971 Allan Walker Ringerike CK M 25-29 22:12:29 24.31
873 112020 Øyvind Gjeruldsen Arendal CC M 20-24 22:12:55 24.30
874 107024 Josef Zant Tyskland M 40-44 22:13:14 24.30
875 99521 Jan-Erik Christensen Danmark M 35-39 22:13:40 24.29
876 112022 Jo Daniel Liseth Hærens Fors.Kdo M 30-34 22:13:45 24.29
877 103905 Nils Olav Teigen NTHI M 25-29 22:14:19 24.28
878 45632 Torben Grandt Danmark M 30-34 22:14:27 24.27
879 106629 John-Sv. Hellesen Flora CK M 45-49 22:14:38 24.27
880 107185 Emil Gatzschmann Trondhjems VK M 35-39 22:15:12 24.26
880 85027 Geir Haugen M 20-24 22:15:12 24.26
880 95496 Kjell Innset Marienborg BIL M 40-44 22:15:12 24.26
880 97786 Svein Johnsen Trondhjems VK M 35-39 22:15:12 24.26
884 106751 Rudi Schappert Tyskland M 50-54 22:15:28 24.26
884 52432 Freddy Strand Sarpsborg SK M 45-49 22:15:28 24.26
886 112023 Dyre Antonsen ØPIL M 25-29 22:15:40 24.25
886 112024 Geir Bækkevold Elverum IL S.Gr. M 30-34 22:15:40 24.25
886 112025 Lasse René Gyttrup ØPIL M 25-29 22:15:40 24.25
886 112026 Tom Johnsen ØPIL M 25-29 22:15:40 24.25
890 43400 André Warming Ullensaker CK M 20-24 22:15:52 24.25
891 106676 Øystein Gjerdrum Flatheim A/S M 40-44 22:16:10 24.24
892 93929 Rolf Andersen Efteløt IL M 45-49 22:16:19 24.24
893 112027 Herman Gram Haslum IL M 45-49 22:16:24 24.24
894 112028 Jan Lindenburg Nederland M 50-54 22:17:00 24.23
895 98467 Frank Høidebraaten Mossegutta M 25-29 22:17:02 24.23
895 112029 Hans Arvid Nesje Mossegutta M 20-24 22:17:02 24.23
897 112030 Preben Almind Knudsen Danmark M 50-54 22:17:23 24.22
898 112031 Wim Prinse Nederland M 45-49 22:17:52 24.21
899 84725 Harald Loe Oppdal SK M 45-49 22:18:04 24.21
900 112032 Børge Andersen Danmark M 30-34 22:18:05 24.21
901 45685 Arne Bekken Mogutten M 55-59 22:18:12 24.21
901 97519 Lars Henry Østmoløkken Mogutten M 50-54 22:18:12 24.21
903 112033 Thomas Ebler Tyskland M 60-64 22:19:00 24.19
903 112034 Walter Eckert Tyskland M 60-64 22:19:00 24.19
903 112035 Tom Fisher Tyskland M 60-64 22:19:00 24.19
906 90887 Nils Magne Brandsar Lom IL M 35-39 22:19:32 24.18
906 106483 Nils Vangsbakken Lågen CK M 45-49 22:19:32 24.18
906 112036 Sigvald Øyberg Skjåk IL M 35-39 22:19:32 24.18
909 106578 Niels Pedersen Danmark M 45-49 22:19:40 24.18
910 83836 Lasse Jensen Bærum og Omegn CK M 45-49 22:19:47 24.18
910 106609 Ingvar Troøyen Singsås IL M 45-49 22:19:47 24.18
912 112037 Håkon Thorrud Oseberg Skilag M 25-29 22:19:51 24.18
913 112038 Willi Egelhof Tyskland M 55-59 22:20:14 24.17
914 112039 Per Thy Sørensen Danmark M 30-34 22:20:27 24.17
915 51463 Jan Birger Solheim Singsås IL M 35-39 22:20:29 24.17
916 91681 Julian Jonassen Bingsfoss SK M 45-49 22:20:33 24.16
916 45615 Øyvind Kongtorp Rudtoppen M 20-24 22:20:33 24.16
916 45538 Øystein Nadden Høland IL M 30-34 22:20:33 24.16
916 88789 Lyder Skaug Bingsfoss SK M 55-59 22:20:33 24.16
920 112040 Ralf Jensen Danmark M 30-34 22:20:35 24.16
921 83625 Hans E. Hansen Danmark M 45-49 22:21:24 24.15
921 93948 Torben Steffensen Danmark M 45-49 22:21:24 24.15
923 106623 Tore Moger AF Gruppen BIL M 25-29 22:21:34 24.15
924 35538 Ole Otto Vesteng Hadeland CK M 30-34 22:21:55 24.14
925 95009 Jarle Magne Stene Oppdal SK M 45-49 22:22:04 24.14
926 31547 Ørjan Sandøy Florø CK M 20-24 22:22:43 24.13
927 70479 Einar Kristensen Ullensaker Komm. M 50-54 22:22:48 24.12
928 112041 Hans Gottschalk Tyskland M 35-39 22:23:00 24.12
928 112042 Reinhold Kaiser Tyskland M 35-39 22:23:00 24.12
928 112043 Helmut Lauber Tyskland M 40-44 22:23:00 24.12
928 88624 Alois Støcklin Tyskland M 40-44 22:23:00 24.12
932 112044 Christian Ringels Tyskland M 25-29 22:23:03 24.12
933 93039 Martin Grefstad Løkken If M 45-49 22:23:36 24.11
934 99428 Bente Gotthardsen Danmark K 30-34 22:23:40 24.11
934 43565 Erik Wind Hansen Danmark M 45-49 22:23:40 24.11
936 112045 Uwe Muellerschoen Tyskland M 30-34 22:24:33 24.09
937 92494 Nils Kristian Hassel Rissa IL M 45-49 22:24:36 24.09
938 112046 Gunter Bathelt Tyskland M 50-54 22:24:55 24.09
939 106463 Magne Hundålvatn Olderskog M 35-39 22:24:58 24.08
940 112047 Michael Scheller Tyskland M 30-34 22:25:40 24.07
941 106605 Bodvar Fonn Markane IL M 45-49 22:25:55 24.07
942 70500 Arild Tjønndal Bodø CK M 45-49 22:26:00 24.07
943 107806 Geir Haugland Eidanger IL M 35-39 22:26:16 24.06
943 45818 Olav Arne Tørresvold Hydro Porsgrunn M 35-39 22:26:16 24.06
945 112048 Norbert Dietz Tyskland M 30-34 22:26:24 24.06
946 90017 Ragnar Eriksen Atlas Copco M 50-54 22:26:48 24.05
947 42593 Bård Tronsaune Setsaas BIL M 25-29 22:26:51 24.05
948 98811 Tor Berg Børgin C.K. M 30-34 22:27:24 24.04
949 106794 Ovar Hjertmoen M 30-34 22:27:47 24.03
950 112050 Roy Hansen Bærum og Omegn CK M 17-19 22:27:50 24.03
951 87175 Nils-Erik Hulbak Hemsedal IL M 35-39 22:29:02 24.01
952 41474 Roy Claussen Auticon Alarm As M 25-29 22:29:10 24.01
952 43337 Asbjørn Kvamsø Monte Cristo M 25-29 22:29:10 24.01
954 43404 Tore Aspås IL Sverre M 30-34 22:29:28 24.00
954 92483 Egil Bjørnar Hansen Sverre M 40-44 22:29:28 24.00
954 99004 Ole A. Hustad Sverre M 40-44 22:29:28 24.00
957 87679 Helge Johan Lundquist Oppdal SK M 50-54 22:29:35 24.00
958 58368 Inger Lundby Brumunddal SK K 25-29 22:29:40 24.00
958 85013 Helge John Nybakken IF Sturla M 35-39 22:29:40 24.00
960 112051 Tommy Johansson Sverige M 35-39 22:29:44 24.00
961 106677 Erik Cedervall Danmark M 45-49 22:30:04 23.99
962 99073 John Bye Gråkallen IL M 50-54 22:30:10 23.99
963 112052 Reidar Nesse Statoil BIL M 35-39 22:30:21 23.99
963 24096 Jarl Inge Nordbø Statoil BIL M 20-24 22:30:21 23.99
965 93668 Karstein Alstad Lkab BIL Narvik M 55-59 22:30:48 23.98
965 43627 Torbjørn Johnsen LKAB BIL Narvik M 50-54 22:30:48 23.98
965 112053 Hilberg Steinsvik HV-15 M 50-54 22:30:48 23.98
968 112054 Ole-Arild Fosmo NKK M 35-39 22:30:50 23.98
969 49964 Tollef Nyberg Bertel O Steen M 25-29 22:31:35 23.97
970 51648 Tor Inge Bøhn Pausbo IL M 40-44 22:31:40 23.97
970 87780 Nils Haugen IF Liungen M 35-39 22:31:40 23.97
972 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 45-49 22:31:51 23.96
973 41171 Per Gade Danmark M 45-49 22:32:10 23.96
974 79116 Tor Halland Bøler Ski & Triatlon M 20-24 22:32:12 23.96
975 88675 Arnt Helge Buan Gauldal Hkl M 40-44 22:32:25 23.95
976 96232 Sune Moberg Sverige M 45-49 22:32:50 23.94
977 96006 Kjell Øiestad Bærum og Omegn CK M 35-39 22:33:03 23.94
978 112055 Sture Gabrielsen Stempelfabr. Sam M 30-34 22:33:09 23.94
978 35067 Trond Kongerud Den Norske Bank M 30-34 22:33:09 23.94
980 99306 Odd Arne Prestmo Gimse IL M 35-39 22:33:26 23.93
981 98141 Arild Andersen Jotun BIL M 30-34 22:33:29 23.93
981 84559 Per Magnar Bakke Jotun BIL M 35-39 22:33:29 23.93
983 112056 Morten Kveil Club 89 M 20-24 22:33:36 23.93
984 106679 Søren Holmgaard Danmark M 45-49 22:34:08 23.92
985 112057 Willem Broere Nederland M 40-44 22:34:33 23.91
986 93771 Clas Robert Bjørklund Risløkka Kam. M 45-49 22:34:49 23.91
986 46070 Jardar Frantzen Eksportfinans M 45-49 22:34:49 23.91
986 85374 Arild Pedersen Sportsklubben Rye M 50-54 22:34:49 23.91
989 35923 Jan-Edvard Monsrud Sørbråten IL M 40-44 22:34:50 23.91
990 42036 Kjell Larsen Hamar Bir M 35-39 22:35:28 23.90
990 90537 Sveinung Vetle Lie Unistorebrand M 40-44 22:35:28 23.90
990 87832 Sigbjørn Wathne Unistorebrand M 55-59 22:35:28 23.90
993 83875 Odd Kjellhov IF Frøy M 65-59 22:35:34 23.90
994 112058 Are Håvard Vestrum Dovre M 25-29 22:35:42 23.89
995 112059 Simon Hausch Tyskland M 35-39 22:36:21 23.88
996 112060 Robert Langvik M 35-39 22:36:27 23.88
996 113235 Anne Lise Torp Vega BIL K 30-34 22:36:27 23.88
998 36104 Jarl Frivold Arendal CC M 45-49 22:36:30 23.88
998 97714 Harald Vågsdalen Arendal CC M 40-44 22:36:30 23.88
1000 84213 Terje Fagereng Trondhjems VK M 40-44 22:36:33 23.88

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 20.06.1992
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 21.52 Km/t
Snittid: 25:05:28
Antall deltakere: 3752

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen