HS:VAGLE RITTET - 2011
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 24503 Jone Ellingsen Dalane SK M 30-34 01:23:51 32.20
2 27809 René Andersen Sola CK M 40-44 01:24:47 31.84
3 40340 Andreas Penne Nygård Klepp CC M 25-29 01:26:02 31.38
4 58203 Glenn Dysjaland Sola CK M 25-29 01:29:39 30.11
5 26894 Olav Tu Husveg Bryne CK M 30-34 01:29:40 30.11
6 21734 Edd Geir Bore Bryne CK M 45-49 01:30:01 29.99
7 22671 Sondre Kartevoll Sandnes SK M 35-39 01:30:15 29.91
8 26377 Morten Karlsen Sandnes SK M 35-39 01:30:24 29.86
9 25026 Kjell Høie Bryne CK M 45-49 01:31:19 29.56
10 23321 Helge Løge Bryne CK M 40-44 01:32:41 29.13
11 73477 Bengt Enersgård Hafrsfjord SK M 40-44 01:32:55 29.05
12 22119 Erik Brodahl Sandnes SK M 40-44 01:32:56 29.05
13 52628 Eirik Pedersen Bryne CK M 20-24 01:32:57 29.04
14 52866 Gert Olav Rege Sola CK M 35-39 01:32:58 29.04
15 26529 Njål Fjotland Bryne CK M 35-39 01:32:59 29.03
16 30794 Truls Grung Hafrsfjord SK M 35-39 01:33:00 29.03
17 29339 Tom Sikveland Bryne CK M 30-34 01:33:01 29.02
18 24060 Jan-Ivar Nygaard Sandnes SK M 50-54 01:33:13 28.96
19 23089 Harald Rønneberg Statoil BIL M 45-49 01:35:26 28.29
20 58871 Stian Madland Vigrestad SK M 25-29 01:35:30 28.27
21 100275 Bjørnar Nedrebø Klepp CC M 35-39 01:35:42 28.21
22 38704 Jan Egil Gustafsson Stavanger SK M 35-39 01:35:45 28.19
23 32307 Jan Inge Dalsbø Bryne CK M 40-44 01:35:46 28.19
24 27218 Øyvind Solberg Statoil BIL M 25-29 01:35:47 28.18
25 26400 Morten Forus Sandnes SK M 40-44 01:36:31 27.97
26 28698 Stian Osmundsen Bryne CK M 30-34 01:37:38 27.65
27 52642 Frode Mehus Bryne CK M 40-44 01:37:39 27.64
28 20502 Arild Fjelde Bogafjell Sykleklubb M 20-24 01:37:40 27.64
29 20876 Atle Tanum Schneider Electric A/S M 50-54 01:38:09 27.50
30 52843 Geir Lone Sandnes SK M 35-39 01:38:10 27.50
31 22810 Gunleiv Hadland Stavanger TSK M 45-49 01:38:11 27.49
32 52841 Per Erik Sørgaard Bryne CK M 30-34 01:38:27 27.42
33 53765 Stine Borgli Bryne CK K 20-24 01:38:49 27.32
34 49028 Veronica Jacobsen Fenne Sandnes SK K 25-29 01:38:50 27.31
35 29666 Torbjørn Aakre Dalane SK M 60-64 01:38:51 27.31
36 26140 Marius Foss Sveen Bryne CK M 25-29 01:38:52 27.30
37 21666 Dagfinn Mong Dalane SK M 45-49 01:38:53 27.30
38 28637 Steinar Klungtveit Stavanger TSK M 45-49 01:38:54 27.30
39 44798 Johan Edvin Sletta Orkla CK M 45-49 01:39:04 27.25
40 22406 Frode Sandal Bryne CK M 35-39 01:39:05 27.24
41 20507 Arild Byberg Sola CK M 40-44 01:39:06 27.24
42 22879 Gunnar Eik Sandnes SK M 35-39 01:39:25 27.15
43 38577 Arild Våland Nærbø SK M 25-29 01:39:26 27.15
44 75795 Frode Flåten ConocoPhillips BIL M 45-49 01:40:31 26.86
45 21197 Bjarte Seim Sandnes SK M 45-49 01:41:21 26.64
46 23745 Ivar Kloster Rennesøy SK M 50-54 01:41:47 26.52
47 41395 Stian Reite Team Jæren M 35-39 01:41:48 26.52
48 46687 Jens Hæreid Askøy STriK M 25-29 01:42:42 26.29
49 76004 Jarle Heldstab National Oilwell BIL M 25-29 01:43:27 26.09
50 77559 Per Benjaminsen Sola CK M 40-44 01:43:38 26.05
51 100341 Robert Kvæven Klepp CC M 40-44 01:43:39 26.04
52 73193 Asbjørn Sola Sandnes SK M 40-44 01:43:40 26.04
53 76014 Harald Flesland Gaz de France BIL M 35-39 01:43:59 25.96
54 83507 Bjørnar Barka Ryfylke SK M 30-34 01:44:00 25.96
55 52694 Morten Brattebø Fenne Hafrsfjord SK M 25-29 01:44:01 25.95
56 28545 Ståle Granberg Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:44:02 25.95
57 103781 Pål Horpestad Tine BIL M 30-34 01:44:03 25.94
58 25795 Lillian Løyning Dalane SK K 45-49 01:44:04 25.94
59 20521 Arild B. Andreassen Dalane SK M 50-54 01:44:05 25.94
60 75745 Kenneth Walde Klepp CC M 25-29 01:44:06 25.93
61 25254 Kjetil Hansen Sandnes M 35-39 01:44:36 25.81
62 83512 Jan Tore Fjelland Sola CK M 35-39 01:44:37 25.80
63 26643 Odd Rune Røyland Bryne CK M 45-49 01:44:38 25.80
64 27402 Per Skretting Sola CK M 40-44 01:44:39 25.80
65 40000 Jan Klingsheim Schneider Electric A/S M 35-39 01:44:52 25.74
66 29241 Thomas Idland Bryne CK M 35-39 01:45:55 25.49
67 20445 Arild Toft Sandnes SK M 50-54 01:46:17 25.40
68 25238 Kjetil Larsen Bryne CK M 45-49 01:46:18 25.39
69 46496 Robert Fuglestad Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:46:31 25.34
70 52956 Frode Horpestad Bryne CK M 30-34 01:46:32 25.34
71 72942 Geir Lindtner Hafrsfjord SK M 40-44 01:46:33 25.34
72 75967 Richard Dalen Nærbø SK M 25-29 01:47:39 25.08
73 29398 Tommy Pettersen Hafrsfjord SK M 40-44 01:49:16 24.71
74 52848 Jo Vegar Lunåsmo Bryne CK M 35-39 01:49:41 24.61
75 23022 Hans Baardsgaard HS Vagle M 45-49 01:49:48 24.59
76 24099 Jarle Vorland Nærbø SK M 45-49 01:50:05 24.52
77 103774 Espen Madland Vigrestad SK M 20-24 01:50:14 24.49
78 20669 Arne Thorsen-Eie Sandnes SK M 45-49 01:50:21 24.46
79 20436 Are Herstad Egersund M 45-49 01:50:26 24.44
80 30223 Wenche Svela Bore Bryne CK K 35-39 01:50:39 24.40
81 58505 Margrethe Pedersen Bryne CK K 20-24 01:50:40 24.39
82 66512 Cecilie Holstad Lone Sandnes SK K 30-34 01:50:41 24.39
83 88502 Livar Dysjaland Sola CK M 25-29 01:50:43 24.38
84 59011 Jone Hult Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:50:44 24.38
85 24280 John Stava Klepp CC M 45-49 01:50:45 24.37
86 73517 Snorre Lea Nærbø SK M 45-49 01:50:46 24.37
87 97148 Kjetil K. Sørheim Rennesøy SK M 40-44 01:51:13 24.27
88 100667 Lars Stangeland Orre M 30-34 01:52:12 24.06
89 73476 Ole Eriksen Sola M 25-29 01:52:37 23.97
90 100737 Øyvind Fredstie National Oilwell BIL M 30-34 01:54:16 23.62
91 58566 Magne Nygård Klepp CC M 30-34 01:54:41 23.54
92 100350 Loyd Jarle Hetland Alcom A/S M 30-34 01:55:05 23.46
93 73525 Kjetil Simonsen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:55:21 23.40
94 76163 Lars Ugland Bryne M 30-34 01:55:22 23.40
95 66958 Nils Ove Nygård Ryfylke SK M 25-29 01:55:23 23.40
96 103979 Tommy Rossemyr Sandnes M 35-39 01:56:19 23.21
97 53091 Erik Michelsen HS Vagle M 50-54 01:56:28 23.18
98 83523 Henning Barka Barka Eiendom BIL M 35-39 01:56:40 23.14
99 103739 Paul Olav Myklebust Rolls Royce Marine BIL M 40-44 01:56:46 23.12
100 30171 Vidar Åsen Aalgaard S & S M 25-29 01:56:51 23.10
101 47982 Eirik Stangeland Voll M 55-59 01:56:52 23.10
102 30251 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 50-54 01:56:53 23.09
103 26469 Nils Cato Sikveland Sandnes M 35-39 01:56:54 23.09
104 40398 Geir Rege Schneider Electric A/S M 35-39 01:56:55 23.09
105 83518 Jan Reinert Lerang HS Vagle M 20-24 01:56:56 23.09
106 21442 Brian Pedersen Sandnes M 40-44 01:56:57 23.08
107 73532 Jan Morten Auseth Hafrsfjord SK M 45-49 01:56:58 23.08
108 93498 Thomas Tønnessen Dimensjon Rådgivning M 30-34 01:56:59 23.08
109 59363 Ove Alf Fløysvik Nærbø SK M 50-54 01:57:00 23.07
110 66935 Raymond Skrudland Eckholm Jørpeland M 30-34 01:57:01 23.07
111 52980 Per Ommundsen HS Vagle M 60-64 01:57:02 23.07
112 23162 Håkon Vold Sykkelzentrum M 25-29 02:00:25 22.42
113 22318 Finn-Werner Kittilsen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:00:40 22.37
114 103766 Kåre Løland HS Vagle M 25-29 02:01:04 22.30
115 103982 John Aksel Granberg Norsk Metallretur M 55-59 02:01:05 22.29
116 98607 Trond Hagen Bogafjell Sykleklubb M 20-24 02:02:07 22.11
117 100278 Jørgen Ørmen Aanestad Ålgård M 17-19 02:03:02 21.94
118 113376 Arve Skadsem Kvernaland M 35-39 02:03:03 21.94
119 39887 Håvard Erga Bryne CK M 45-49 02:04:15 21.73
120 76929 Gudmund Bjelland Hommersåk M 35-39 02:04:16 21.72
121 23578 Ingebret Andersen Nærbø SK M 60-64 02:04:17 21.72
122 104569 Ivar Gram Klette Bogafjell Sykleklubb M 35-39 02:04:18 21.72
123 23588 Inger Ørmen Aalgaard S & S K 45-49 02:04:19 21.71
124 75878 Eirik Duesten ConocoPhillips BIL M 30-34 02:04:39 21.66
125 76025 Rolf Gunnar Husveg Hommersåk M 30-34 02:04:40 21.65
126 72192 Kurt Hadland Alcom A/S M 35-39 02:04:56 21.61
127 21190 Bjarne T. Hansen HS Vagle M 35-39 02:05:56 21.43
128 73588 Tommy Våland Nærbø SK M 45-49 02:05:57 21.43
129 29649 Torbjørn Håland Bryne CK M 35-39 02:07:43 21.14
130 22399 Frode Stangeland Schneider Electric A/S M 35-39 02:08:03 21.08
131 77285 Kåre Torkelsen Hafrsfjord SK M 25-29 02:09:11 20.90
132 71402 Morten Lunde HS Vagle M 45-49 02:09:12 20.89
133 28341 Silia Alexandersen Bogafjell Sykleklubb K 40-44 02:09:13 20.89
134 104570 Tom Skjæveland Figgjo M 55-59 02:10:21 20.71
135 52948 Svein Hersdal HS Vagle M 40-44 02:10:53 20.62
136 25554 Lars Kalveland Skjold og Vats SK M 35-39 02:11:12 20.57
137 113377 Christopher Enger Klepp St. M 17-19 02:12:21 20.40
138 113378 Pål Erik Danielsen HS Vagle M 25-29 02:12:23 20.39
139 131760 Morten Håland Sparebank 1 M 30-34 02:12:30 20.37
140 23659 Ingvald Haaland HS Vagle M 30-34 02:14:15 20.11
141 100537 Terje Osmundsen Klepp M 65-69 02:14:55 20.01
142 26524 Njål Sikveland Nærbø SK M 40-44 02:15:13 19.96
143 59567 Einar Walde Team Lie M 50-54 02:15:33 19.91
144 113379 Kenneth Hognestad Varhaug M 40-44 02:15:35 19.91
145 77536 Øyvind Sandve Norsk Metallretur M 40-44 02:15:49 19.87
146 83517 Frank Epland HS Vagle M 40-44 02:15:50 19.87
147 73076 Lars Rune Nygård Alcom A/S M 35-39 02:16:27 19.78
148 100455 Silje Nygård Alcom A/S K 30-34 02:16:54 19.72
149 131750 Morten Tunheim Klepp St. M 20-24 02:17:38 19.61
150 39849 Kjetil Maudal Klepp CC M 45-49 02:19:04 19.41
151 83416 Kirsti Elin Jonsbråten Bryne K 35-39 02:19:30 19.35
152 113282 Janne Hestnes Egersund K 35-39 02:19:39 19.33
153 77833 Gerardo Osorio Diaz Sandnes M 50-54 02:20:08 19.26
154 58947 Steffen Antonsen Aalgaard S & S M 35-39 02:20:10 19.26
155 73613 Kurt Thu Kleppe M 40-44 02:20:39 19.19
156 43037 John Holland Bogafjell Sykleklubb M 55-59 02:20:40 19.19
157 27018 Ole-Petter Aareskjold Sandnes BMX M 50-54 02:21:41 19.05
158 107920 Isabelle Skontorp Bryne CK K 35-39 02:21:42 19.05
159 53734 Øyvind Hadland Ergo Group BIL M 40-44 02:23:37 18.80
160 60971 Jone Ånestad Nærbø M 20-24 02:26:44 18.40
161 73650 Oddbjørn Haaland HS Vagle M 30-34 02:27:19 18.32
162 104939 Alf Norheim HS Vagle M 45-49 02:28:36 18.16
163 40052 Magne Kvassheim ConocoPhillips BIL M 40-44 02:28:48 18.14
164 104417 Magne Anfindsen ABB Robotic BIL M 35-39 02:29:21 18.07
165 105023 Jan Rosland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:33:35 17.58
166 59838 Arne Magnus Gjerde Kverneland Group BIL M 70-74 02:40:50 16.78
167 59902 Njål Berge HS Vagle M 40-44 02:44:14 16.44
168 105557 Leif Erik Gunnesdal Klepp M 45-49 02:49:51 15.89
169 60617 Kjersti Olimb Salte Klepp CC K 50-54 02:55:05 15.42
170 113380 Kjell Dam HS Vagle M 40-44 02:59:01 15.08
171 113381 Jonas Dam HS Vagle M 02:59:02 15.08
172 54608 Jan Erik Andersen HS Vagle M 30-34 Fullført -
172 21024 Bård Owe Bakken Stavanger M 35-39 Fullført -
172 100502 Hege Retterholt Berge Nærbø K 25-29 Fullført -
172 21114 Bernt Berntsen Nærbø SK M 35-39 Fullført -
172 26410 Morten Bjordal Tananger M 40-44 Fullført -
172 20974 Åge Bryne Klepp CC M 50-54 Fullført -
172 29615 Tor-Inge Bøe Bryne CK M 35-39 Fullført -
172 75747 Steffen Dugstad Norsk Metallretur M 20-24 Fullført -
172 29273 Thor Arne Dybdahl Sola BMX M 35-39 Fullført -
172 21301 Bjørn Eikeskog Sandnes SK M 40-44 Fullført -
172 20721 Arnt Vegard Espeland Sandnes SK M 30-34 Fullført -
172 73017 Anders Farestveit Hafrsfjord SK M 25-29 Fullført -
172 73545 Harald Fjogstad Klepp CC M 45-49 Fullført -
172 59116 Benn Folkvord Bryne CK M 35-39 Fullført -
172 24408 Johnny Gerhardsen Hafrsfjord SK M 40-44 Fullført -
172 76171 Jan Eirik Gjerdevik Bryne CK M 30-34 Fullført -
172 27101 Ove Gundersen Depro BIL M 55-59 Fullført -
172 106023 Tom Hansen Sola CK M 40-44 Fullført -
172 59141 May Bente Haugen Klepp CC K 40-44 Fullført -
172 73527 Trond Erik Hetlelid Bogafjell Sykleklubb M 45-49 Fullført -
172 100756 Monica Holberg Sandnes SK K 35-39 Fullført -
172 59479 Stig Rune Holsen Sola M 40-44 Fullført -
172 28910 Svein Gaute Hølestøl Bogafjell Sykleklubb M 40-44 Fullført -
172 26489 Nils Magne Håland Bryne CK M 45-49 Fullført -
172 22495 Gaute Håland Bryne CK M 60-64 Fullført -
172 59064 Steinar Håland Bryne CK M 30-34 Fullført -
172 28912 Svein Harald Kleppe Kleppe M 35-39 Fullført -
172 105052 Ove Kuvåssæter Papirfly M 35-39 Fullført -
172 29584 Tor Martin Kverneland Klepp CC M 40-44 Fullført -
172 38880 Espen Kverneland Klepp CC M 45-49 Fullført -
172 21816 Egil Andreas Kverneland Bryne CK M 45-49 Fullført -
172 59170 Stig Laland Klepp CC M 35-39 Fullført -
172 75962 Jan Magne Markussen Bogafjell Sykleklubb M 45-49 Fullført -
172 77342 Morten Mosfjeld Klepp CC M 45-49 Fullført -
172 77795 Mona Møvik Kvernaland K 45-49 Fullført -
172 73573 Einar Nese Klepp CC M 40-44 Fullført -
172 59597 Bjørghild Wiig Nese Klepp CC K 45-49 Fullført -
172 105527 Merethe Norheim HS Vagle K 25-29 Fullført -
172 24447 Jon Garmann Nærland Klepp CC M 55-59 Fullført -
172 28972 Sveinung Orstad Sandnes SK M 20-24 Fullført -
172 100789 Kay Raymond Oskal Kleppe M 30-34 Fullført -
172 59306 Søren Pedersen Kleppe M 35-39 Fullført -
172 77506 Per-Kristian Persen Sandnes SK M 40-44 Fullført -
172 58308 John Inge Blom Pettersen Klepp CC M 40-44 Fullført -
172 76690 Kjell Rune Pollen Tananger M 35-39 Fullført -
172 77742 Karoline Reilstad Sandnes K 30-34 Fullført -
172 28320 Sigurd Olav Risdal Klepp CC M 65-69 Fullført -
172 32343 Kurt Rolfsnes Ryfylke SK M 40-44 Fullført -
172 73536 Per Olav Roos Klepp CC M 40-44 Fullført -
172 60029 Rita Karin Sele Klepp CC K 40-44 Fullført -
172 59858 Liv Åse Sikveland Nærbø SK K 50-54 Fullført -
172 83519 Bjarte Skjørestad Sats M 25-29 Fullført -
172 76134 Lars Kåre Skjørestad Klepp CC M 40-44 Fullført -
172 27079 Ove Skretting Nærbø SK M 30-34 Fullført -
172 26223 Mathias Stene Stavanger TSK M 35-39 Fullført -
172 26348 Morten Sundli HS Vagle M 20-24 Fullført -
172 39585 Håvard Tangen Bogafjell Sykleklubb M 30-34 Fullført -
172 23813 Jan Telstø Klepp CC M 45-49 Fullført -
172 22143 Erlend Telstø Klepp CC M 35-39 Fullført -
172 20962 Åge Telstø Klepp CC M 45-49 Fullført -
172 58958 Toralv Tysse Klepp CC M 55-59 Fullført -
172 103851 Eirik Vaktdal HS Vagle M 30-34 Fullført -
172 104257 Harald Vasshus Klepp CC M 40-44 Fullført -
172 28020 Roy Veshovda Dalane SK M 30-34 Fullført -
172 40358 Peter Vestvik Klepp CC M 45-49 Fullført -
172 105845 Tron Morten Vorland Alcom A/S M 40-44 Fullført -
172 20130 Alf-Jone Wendt Bogafjell Sykleklubb M 40-44 Fullført -
172 38527 Ståle Waagen Klepp CC M 40-44 Fullført -
172 76748 Jan Otto Øglænd HS Vagle M 40-44 Fullført -
172 58983 Geir Magne Østebø HS Vagle M 40-44 Fullført -
172 76564 Åge Åsbø Alcom BIL M 30-34 Fullført -
172 46388 Trond T. Åse Bryne CK M 45-49 Fullført -
172 104634 René Åsen HS Vagle M 40-44 Fullført -
Ritt detaljer

Arrangør:

Klepp CC / Bogafjell SK


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 28.08.2011
Distanse: 45.00 KM
Snittfart: 23.36 Km/t
Snittid: 1:55:34
Antall deltakere: 244

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (42.10 km): 01:14:20 (M)
    • Jone Ellingsen
  • 2016 (42.10 km): 01:22:36 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2015 (42.50 km): 01:13:52 (M)
    • Daniel Egeland Jarstø
  • 2015 (42.50 km): 01:21:39 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2013 (43.20 km): 01:17:23 (M)
    • Pål Levang
    • Einar Lode
  • 2013 (43.20 km): 01:28:01 (K)
    • Anne Beth Eiken Nilsen
  • 2012 (43.50 km): 01:19:44 (M)
    • Roy Hegreberg
  • 2012 (43.50 km): 01:30:15 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 2011 (45.00 km): 01:23:51 (M)
    • Jone Ellingsen
  • 2010 (45.00 km): 01:37:28 (K)
    • Lillian Løyning