Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1994

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 36328 Pål Erik Krangsås Orkla CK M Rekordpulje 16:30:39 32.70
2 40571 Heiki Haugland Trondhjems VK M Rekordpulje 17:08:18 31.50
3 47708 Rory Gundersen Sportsklubben Ceres M Rekordpulje 17:13:14 31.35
3 48701 John Arne Holtop Sportsklubben Ceres M Rekordpulje 17:13:14 31.35
5 47654 Roy Kjærnet CK Nittedal M Rekordpulje 17:34:01 30.73
6 114829 Sepp Bart Tyskland M Rekordpulje 17:40:02 30.56
6 114830 Hans Grasegger Tyskland M Rekordpulje 17:40:02 30.56
6 113528 Frode Hvidsten Askim SK M Rekordpulje 17:40:02 30.56
6 27088 Ove Matland Hordaekspressen M Rekordpulje 17:40:02 30.56
10 40626 Martin Øverås Svint IL M 50-54 17:43:02 30.47
11 114831 Steinar Almelid Bærum og Omegn CK M 30-34 17:44:39 30.43
11 96243 Lars Uno Amundsen Bærum og Omegn CK M 20-24 17:44:39 30.43
11 52482 Gunnar Atterås Bærum og Omegn CK M 30-34 17:44:39 30.43
11 46842 Leif Johnny Bogetveit Bærum og Omegn CK M 35-39 17:44:39 30.43
11 97444 Willy De Baere Belgia M 50-54 17:44:39 30.43
11 45419 Terje Erfjord Bærum og Omegn CK M 40-44 17:44:39 30.43
11 52302 Jørn Torstein Grini Raufoss CK M 30-34 17:44:39 30.43
11 112050 Roy Hansen Bærum og Omegn CK M 20-24 17:44:39 30.43
11 62676 Arild Hartold Ullensaker CK M 45-49 17:44:39 30.43
11 52311 Rune Horne Bærum og Omegn CK M 35-39 17:44:39 30.43
11 26950 Ole Fredrik Lagesen Bærum og Omegn CK M 35-39 17:44:39 30.43
11 45481 Rolf Langum Bærum og Omegn CK M 40-44 17:44:39 30.43
11 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 45-49 17:44:39 30.43
11 66889 Asgeir Steinsvik Ullensaker CK M 40-44 17:44:39 30.43
11 87113 Truls Tyreid Bærum og Omegn CK M 45-49 17:44:39 30.43
26 111830 Bernhard Schlegel Tyskland M Rekordpulje 17:46:04 30.39
27 36422 Andreas Horscht Tyskland M Rekordpulje 17:47:34 30.34
28 114832 Jan Erik Brotnow Ullensaker CK M 20-24 17:47:39 30.34
28 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 50-54 17:47:39 30.34
30 119270 Bjørnar Dragøy Manger CK M Rekordpulje 17:50:39 30.26
30 80162 Flemming Haugen Sykkelexperten M Rekordpulje 17:50:39 30.26
30 28851 Svein Inderberg IL Norodd M Rekordpulje 17:50:39 30.26
30 46835 Per Gunnar Karlsen Kragerø SK M Rekordpulje 17:50:39 30.26
30 114833 Bjørn Magne Nilssen IL Norodd M Rekordpulje 17:50:39 30.26
30 34125 Bjørn Norheim Hydro Glomfjord M Rekordpulje 17:50:39 30.26
30 96068 Hans-Erik Sporsheim Hydro Glomfjord M Rekordpulje 17:50:39 30.26
30 45417 Lars Eivind Sæther Nesset CK M Rekordpulje 17:50:39 30.26
30 79410 Terje Wasvik Pronova BIL S.Fj M Rekordpulje 17:50:39 30.26
30 36824 Jan Aasen Toten komm.Everk M Rekordpulje 17:50:39 30.26
40 36472 Jan Tore Kalvik Bærum og Omegn CK M 35-39 17:53:10 30.19
41 111818 Erling S. Martinsen Bærum og Omegn CK M 30-34 17:59:37 30.01
42 114835 Inge Nessiøy Ullensaker M 35-39 18:02:44 29.92
43 52535 Tor Amundsen Sportsklubben Rye M 45-49 18:07:07 29.80
43 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 35-39 18:07:07 29.80
43 44953 Roy Victor Brunstrøm Sportsklubben Rye M 25-29 18:07:07 29.80
43 113505 Lai Holmsen Sportsklubben Rye M 30-34 18:07:07 29.80
43 22226 Espen Lund Sportsklubben Rye M 25-29 18:07:07 29.80
43 113726 Bjørn Lundgren Sportsklubben Rye M 25-29 18:07:07 29.80
43 34762 Sturla Rusånes Sportsklubben Rye M 35-39 18:07:07 29.80
43 68132 Sigurd Asbjørn Røeggen Sportsklubben Rye M 40-44 18:07:07 29.80
43 43968 Knut Jo Strømsborg Sportsklubben Rye M 20-24 18:07:07 29.80
43 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 35-39 18:07:07 29.80
53 30895 Rune Søreide Hordaekspressen M 40-44 18:10:07 29.72
53 27731 Rasmus Olav Vigrestad CK Valdresekspr. M 40-44 18:10:07 29.72
55 93895 Lars Gausemel Hornindal IL M 40-44 18:12:39 29.65
55 22125 Erik Bjørn Svalestad Dalane SK M 30-34 18:12:39 29.65
57 67030 Øyvind Andersen Sportsklubben Ceres M 25-29 18:16:07 29.55
57 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 45-49 18:16:07 29.55
57 45540 Finn Stuart Jordet Sportsklubben Ceres M 25-29 18:16:07 29.55
57 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 45-49 18:16:07 29.55
57 36673 Stig Lauby Sportsklubben Ceres M 30-34 18:16:07 29.55
57 91790 Reidar Rasmussen Sportsklubben Ceres M 40-44 18:16:07 29.55
63 20531 Arnar Børildsen Dalane SK M 40-44 18:19:07 29.47
63 52392 Rune Gustavsen CK Nittedal M 25-29 18:19:07 29.47
65 31726 Kjell Eide Sportsklubben Ceres M 40-44 18:20:33 29.43
66 33865 Svein Resset CK Nittedal M 30-34 18:21:25 29.41
67 44015 Øyvind Iversen CK Nittedal M 45-49 18:21:51 29.40
68 43983 Martin Kristoffersen CK Nittedal M 35-39 18:29:44 29.19
69 67575 Kjetil Knudsen Eiker CK M 25-29 18:32:44 29.11
70 21785 Egil Kvarven Stord SK M Rekordpulje 18:38:44 28.96
71 114836 Johannes Schernikan Sveits M Rekordpulje 18:44:06 28.82
72 35059 Gabriel Tjørn CK Valdresekspr. M 35-39 18:46:14 28.76
73 22880 Gunnar Eide Hordaekspressen M 35-39 18:50:10 28.66
73 30939 Jan Haugland Hordaekspressen M 50-54 18:50:10 28.66
73 30986 Svein Raa Hordaekspressen M 55-59 18:50:10 28.66
76 84814 Ronald Blomlie Trondhjems VK M 30-34 18:53:10 28.59
76 44651 Knut Oddvar Larsen Trondhjems VK M 40-44 18:53:10 28.59
78 44635 Eirik Selbo Sortland CK M 40-44 18:56:10 28.51
79 30965 Alf Marton Aksland Hordaekspressen M 45-49 18:57:11 28.49
80 94977 Georg Theobald Tyskland M 40-44 18:58:31 28.45
81 44634 Erlend Gundersen Elopak BIL M 25-29 18:59:57 28.42
82 114837 Johan Hansen Trondhjems VK M 35-39 19:00:11 28.41
82 51387 Nils Kattem Trondhjems VK M 55-59 19:00:11 28.41
82 52416 Hans Rønning Trondhjems VK M 40-44 19:00:11 28.41
82 83856 Dag Slagstad Trondhjems VK M 45-49 19:00:11 28.41
82 35558 Morten Sæterhaug Trondhjems VK M 35-39 19:00:11 28.41
82 87401 Einar Vatn Trondhjems VK M 45-49 19:00:11 28.41
82 52046 Steinar Aarvik Trondhjems VK M 35-39 19:00:11 28.41
89 94364 Per Brovold Nes SK M 35-39 19:10:31 28.16
90 30982 Inge Blokhus Hordaekspressen M 40-44 19:11:57 28.12
91 88311 Hans Peter Stenberg Ringnes BIL M Rekordpulje 19:14:37 28.06
92 113691 Hemmo Vikhammer Kjell Okkenhaug M 30-34 19:14:57 28.05
93 98664 Rune Klarholm Bøhler Entrepren M 35-39 19:19:37 27.94
94 34796 Arve Lyngstad Norske Skog M 25-29 19:21:38 27.89
95 42539 Ronny Johansen Bilpost BIL M 25-29 19:23:52 27.83
96 34808 Geir Kjær IF Frøy M 30-34 19:28:54 27.71
96 111836 Petter Kristoffersen IF Frøy M 40-44 19:28:54 27.71
96 87313 Villy Mydland IF Frøy M 40-44 19:28:54 27.71
96 113512 Bjørn Pleym Myhr IF Frøy M 50-54 19:28:54 27.71
100 35169 Axel Fehlau Tyskland M 20-24 19:31:02 27.66
101 95970 Kurt Eilert Almås Elkem Thamshavn M 35-39 19:31:54 27.64
101 111918 Bernt Ole Brevik Elkem Thamshavn M 25-29 19:31:54 27.64
101 107952 Knut Rytterager Nerby Ringerike SK M 35-39 19:31:54 27.64
104 47394 Olav Jørgen Jønsberg Orkla CK M 50-54 19:34:54 27.57
105 112911 Jan Larsen Ringnes EC Dahls M 50-54 19:38:50 27.48
105 112912 Roger Munkvold Ringnes EC Dahls M 25-29 19:38:50 27.48
105 114839 Bjørn Sæther M 50-54 19:38:50 27.48
105 114838 Ivar Aardahl Ringnes EC Dahls M 55-59 19:38:50 27.48
109 52042 Kjell Furre Follo SK M 45-49 19:45:43 27.32
109 65349 Tron Ihler IF Frøy M 35-39 19:45:43 27.32
109 41527 Ivar Kjellhov IF Frøy M 40-44 19:45:43 27.32
109 35062 Arnljot Mehl Follo SK M 40-44 19:45:43 27.32
113 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 30-34 19:46:29 27.30
114 27537 Per Magne Vik Stord SK M Rekordpulje 19:55:37 27.09
115 65596 Hans Petter Bronken Jømna/Heradsbygd M 45-49 19:59:33 27.01
116 52480 Rune Antonsen IL Stjernen M 35-39 20:11:20 26.74
116 92875 Bjørn Jensen IL Stjernen M 45-49 20:11:20 26.74
118 87397 Stein Pettersen Trondhjems VK M 50-54 20:11:38 26.74
119 94948 Stephan Dirks Tyskland M 25-29 20:12:04 26.73
119 114840 Frank Plambeck Tyskland M 30-34 20:12:04 26.73
119 94860 Andreas Spiegel Tyskland M 30-34 20:12:04 26.73
122 40590 Arne Mikkelsen Sintef NTH M 40-44 20:13:18 26.70
123 111944 Gerd Dalchow Tyskland M 40-44 20:13:31 26.69
124 31250 Eyolf Langmyhr Hordaekspressen M 45-49 20:18:41 26.58
125 114841 Bjørn Hagen Hadeland CK M 30-34 20:20:20 26.55
126 114842 Svein-Erik Olsen IF Frøy M 35-39 20:22:18 26.50
127 114843 Knut Eirik Gustavsen Halden CK M Rekordpulje 20:25:49 26.43
128 23884 Jan Andersen OPIL M 30-34 20:28:23 26.37
128 35041 Fred Arne Sæther OPIL M 30-34 20:28:23 26.37
130 42909 Wim Halink Nederland M 40-44 20:32:47 26.28
131 106393 Manfred Gratz Tyskland M 50-54 20:34:09 26.25
132 27734 Ray Langerud Drilltech M 35-39 20:34:48 26.23
133 114844 Jon Olsen HSIL M 20-24 20:36:46 26.19
134 45450 Geir Iversby IL Stjernen M 35-39 20:38:28 26.16
134 45449 Arnfinn Iversby IL Stjernen M 35-39 20:38:28 26.16
136 52470 Tore Myrhaug Trondhjems VK M 45-49 20:38:50 26.15
137 51985 Are Flatmo Lågen CK M 30-34 20:39:46 26.13
138 33779 Steinar Eggen Follo SK M 35-39 20:39:50 26.13
139 112254 Kurt Skogseth Trondhjems VK M 35-39 20:41:13 26.10
140 114845 Jan Heerenthals Nederland M Tandem 20:41:31 26.09
140 114846 Jan Mulder Nederland M Tandem 20:41:31 26.09
142 65493 Joachim Reitan Krigssk. Linderud M 25-29 20:41:46 26.09
143 68684 Per Reklingsholmen Mesterhus M 50-54 20:43:02 26.06
144 36330 Ørjan Walstad Eidsvoll SK M 20-24 20:43:09 26.06
145 107282 Jan Juliussen IL Stjernen M 45-49 20:45:14 26.01
145 113706 Hugo Olsen IL Stjernen M 40-44 20:45:14 26.01
147 107005 Geir Syvertsen GSK M 35-39 20:45:46 26.00
148 113541 Andreas Bure IL Stjernen M 20-24 20:46:10 25.99
148 88191 Knut Marthinsen IL Stjernen M 35-39 20:46:10 25.99
148 113553 Håkon Aarvik IL Stjernen M 20-24 20:46:10 25.99
151 35416 Terje Steffensen M 30-34 20:46:33 25.99
152 114847 Tore Straubhaar Tyskland M 25-29 20:47:06 25.98
153 114848 Rien Schlikker Nederland M 45-49 20:47:30 25.97
154 114849 Ariejan Groenewegen Nederland M 35-39 20:47:50 25.96
155 114850 Ragnar Bøylestad Froland IL M 25-29 20:49:41 25.92
155 34353 Tor Espen Risholt Arendal CC M 25-29 20:49:41 25.92
157 35186 Arne G. Berg Follo SK M 45-49 20:51:14 25.89
158 68533 Terje Haugen Sportsklubben Rye M 50-54 20:51:56 25.87
159 70624 Knut Johansen Follo SK M 45-49 20:52:43 25.86
160 92408 Ulf Ljungstrøm Sverige M 35-39 20:53:50 25.84
161 114852 Rolf Christ Tyskland M 25-29 20:54:31 25.82
161 36577 Norman Freitag Tyskland M 20-24 20:54:31 25.82
161 114853 Juergen Gruenitz Tyskland M 25-29 20:54:31 25.82
164 114854 Ralf Sabrowski Tyskland M 25-29 20:54:39 25.82
165 114855 Albert Kratzer Tyskland M 30-34 20:59:13 25.73
166 114856 Jørg Dietsch Tyskland M 20-24 20:59:32 25.72
167 114857 Karsten Jørgensen Danmark M 30-34 20:59:57 25.71
168 80238 Per Ole Evjen Landsbanken M 40-44 21:01:09 25.69
169 75753 Ketil Aune Norske Skog M 40-44 21:07:09 25.56
170 94470 Tor Arve Larsen Rørvik IL M 35-39 21:09:31 25.52
171 113557 Tom Halvorsen Team Miyata M 35-39 21:10:50 25.49
172 114858 Hermann Oberhofer Italia M 60-64 21:11:40 25.47
173 113621 Rune Tverbakk Team Smør Bukk M Rekordpulje 21:12:46 25.45
174 114859 Uno Halvor Sætheråsen Skotterud IL M 20-24 21:13:33 25.44
175 36743 Kjell-Arne Kjeldsberg Trondhjems VK M 30-34 21:14:56 25.41
175 51463 Jan Birger Solheim Trondhjems VK M 40-44 21:14:56 25.41
177 34946 Frode Bakke Posten Trondheim M 30-34 21:15:21 25.40
178 62528 Bjørn Granli Brumunddal SK M 25-29 21:16:09 25.38
178 33815 Jonny Johansen Brumunddal SK M 35-39 21:16:09 25.38
178 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 45-49 21:16:09 25.38
178 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 35-39 21:16:09 25.38
178 52237 Morten Paulsen Brumunddal SK M 25-29 21:16:09 25.38
178 91270 Thor Røhne Brumunddal SK M 35-39 21:16:09 25.38
184 113749 Tore Aspas Norske Skog M 30-34 21:17:29 25.36
185 112298 Harald Sjulstad Svarstad IL M 25-29 21:19:50 25.31
186 102319 Øyvind Antonsen Bingsfoss SK M 30-34 21:20:34 25.30
186 52310 Yngve Hoff Bilpost M 25-29 21:20:34 25.30
186 43301 Bjørn Enok Klev Bilpost M 40-44 21:20:34 25.30
186 45499 Birger Opberget Jømna/Heradsbygd M 50-54 21:20:34 25.30
190 112273 Jens Tjentland Svarstad IL M 20-24 21:25:54 25.19
191 114860 Tom Roar Jansen Raufoss CK M 30-34 21:26:00 25.19
192 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 35-39 21:27:31 25.16
193 114861 Tero Lummean Finland M 60-64 21:27:38 25.16
194 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 55-59 21:28:09 25.15
195 43505 Arnljot Gomo Mære Blot Et CK M 50-54 21:28:19 25.14
196 114862 Eero Karhu Finland M 55-59 21:28:40 25.14
197 106828 Per Larsen Danmark M 45-49 21:30:35 25.10
198 114863 Frans Van Griensven Nederland M 40-44 21:30:38 25.10
199 36321 Thomas Svane Jacobsen HM Kongens Garde M 20-24 21:30:42 25.10
200 44014 Geir Heimdal CK Nittedal M 40-44 21:31:09 25.09
200 35037 Per Rune Larsson CK Nittedal M 35-39 21:31:09 25.09
200 52265 Rune Nymoen CK Nittedal M 30-34 21:31:09 25.09
200 50210 Frode Olafsen CK Nittedal M 25-29 21:31:09 25.09
200 114864 Dag Frode Wold CK Nittedal M 35-39 21:31:09 25.09
205 114865 Jan Breekhoven Nederland M 40-44 21:31:11 25.09
205 97602 Piet Krol Nederland M 50-54 21:31:11 25.09
207 114866 Arie Duin Nederland M 45-49 21:31:21 25.09
208 45460 Ole Tom Amlien Raufoss CK M 30-34 21:31:40 25.08
209 114867 Otto Steen Nederland M 55-59 21:33:25 25.04
210 52386 Kjell Ove Kongshaug NTHI M 20-24 21:34:26 25.03
211 114868 Roy Evensen Garden M 30-34 21:34:40 25.02
212 114869 Martin Preidel Tyskland M 40-44 21:35:02 25.01
213 113517 Ivar Svengård Trondhjems VK M 40-44 21:35:17 25.01
213 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 40-44 21:35:17 25.01
215 45425 Kristoffer Sætran IL Stjørdals-Blink M 35-39 21:35:27 25.01
216 114870 Ralf Sitzmann Tyskland M 20-24 21:38:05 24.95
217 114871 Claus-Dieter Boehm Tyskland M 40-44 21:38:12 24.95
218 97551 Tor Erik Berbu Televerket M 45-49 21:38:42 24.94
219 34918 Arild Brekke Bærum og Omegn CK M 45-49 21:39:14 24.93
219 111861 Bernt Martinsen Bærum og Omegn CK M 35-39 21:39:14 24.93
219 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 35-39 21:39:14 24.93
222 113669 Knut Lie NTHI M 20-24 21:40:50 24.90
223 41580 Øyvind Havnen IL Hjelset Fram M 45-49 21:41:17 24.89
224 113967 Per Malvin Junge Trondhjems VK M 35-39 21:43:40 24.85
225 94859 Einar Nordengen Savalen SK M 30-34 21:44:17 24.84
226 113732 Einar Johan Svendgård Skogn IL M 45-49 21:44:36 24.83
226 114872 Olav Magne Svendgård Skogn IL M 45-49 21:44:36 24.83
228 114873 Otto Müller Tyskland M 50-54 21:45:24 24.81
228 35040 Immo Rittmeyer Tyskland M 55-59 21:45:24 24.81
230 44708 Olaf Dybdahl Trondhjems VK M 40-44 21:45:31 24.81
230 79025 Jan Harald Fremo Trondhjems VK M 30-34 21:45:31 24.81
232 114874 Ove Muhle Politiets ILTrondheim M 30-34 21:46:22 24.80
233 114875 Norbert Heise Tyskland M 35-39 21:47:32 24.77
234 114876 Geir Erling Nilsberg Hitrasyklisten M 30-34 21:47:34 24.77
234 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 30-34 21:47:34 24.77
236 114877 Tor Nilsen Diplom-Is Brevik M 55-59 21:47:58 24.77
237 35469 Eduard Groenhagen Nederland M 50-54 21:48:00 24.77
238 103678 Kolbjørn Jektvik M 30-34 21:48:10 24.76
239 114878 Rune Amundsen Sportsklubben Ceres M 35-39 21:48:31 24.76
239 114879 Kristian Berg Andersen Sportsklubben Ceres M 20-24 21:48:31 24.76
239 88752 Roar Andresen Sportsklubben Ceres M 50-54 21:48:31 24.76
239 80289 Ole Bjørgum Sportsklubben Ceres M 35-39 21:48:31 24.76
239 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 40-44 21:48:31 24.76
239 52545 Ole Kristian Holter Sandberg M 30-34 21:48:31 24.76
239 68127 Arne Jørgen Kildahl Sportsklubben Ceres M 35-39 21:48:31 24.76
239 71154 Tommy Kristoffersen Sportsklubben Ceres M 35-39 21:48:31 24.76
239 34801 Hans Jørgen Lihagen Sportsklubben Ceres M 25-29 21:48:31 24.76
239 42448 Ketil Tørtberg Sportsklubben Ceres M 25-29 21:48:31 24.76
239 45398 Knut Øverberg Sportsklubben Ceres M 35-39 21:48:31 24.76
250 113964 Per M. Bjørgmo Trondhjems VK M 30-34 21:50:23 24.72
251 114880 Johannes Botje Tyskland M 45-49 21:50:32 24.72
251 114881 Steffen Rex Tyskland M 25-29 21:50:32 24.72
253 114882 Sven Arne Fjellhaug Raufoss CK M 25-29 21:50:42 24.71
253 46779 Kjetil Fredrikstad Raufoss CK M 35-39 21:50:42 24.71
253 46857 Jon Birger Munkerud Raufoss CK M 45-49 21:50:42 24.71
253 35215 Willy Taaje Raufoss CK M 50-54 21:50:42 24.71
253 97319 Aksel Aaslund Raufoss CK M 60-64 21:50:42 24.71
258 34807 Rune Holtze Jensen Ski Velociped Klubb M 30-34 21:50:57 24.71
259 24227 Johan Vistvik DBS-Team M 50-54 21:52:19 24.68
260 114883 Ove Arman Isaksen Hamar BIR M 30-34 21:52:37 24.68
261 45424 Hans Jørgen Baglo Trondhjems VK M 20-24 21:53:14 24.67
261 99368 Frode Gran Trondhjems VK M 30-34 21:53:14 24.67
263 87362 Inggard Røhjell Fale Turboklubb M 50-54 21:53:36 24.66
264 114884 Christian Biehl Tyskland M 25-29 21:53:55 24.65
265 26824 Olav Steinskog Selmer BIL M Rekordpulje 21:54:08 24.65
266 114885 A.C. Honkoop Nederland M 40-44 21:54:46 24.64
267 36007 Odd Abrahamsen IF Frøy M 45-49 21:54:53 24.64
268 78864 Kai Inge Dalen Hydro Porsgrunn M 30-34 21:55:37 24.62
268 45818 Olav Arne Tørresvold Hydro Porsgrunn M 40-44 21:55:37 24.62
270 114886 Ludger Schilgen Tyskland M 40-44 21:57:31 24.59
271 114887 Walter Luetolf Sveits M 40-44 21:57:32 24.59
272 114888 Josef Loeffler Tyskland M 40-44 21:58:58 24.56
273 42036 Kjell Larsen Hamar BIR M 40-44 21:59:36 24.55
274 113711 Eilert Kjelstrup Bodø CK M 45-49 22:02:32 24.49
274 70500 Arild Tjønndal Bodø CK M 50-54 22:02:32 24.49
276 47483 Camilla Hott Ullensaker CK K 25-29 22:04:24 24.46
277 106493 Karstein Magne Eidem Molde Olymp M 35-39 22:04:26 24.46
278 99242 Uwe Reimers Tyskland M 25-29 22:04:36 24.46
279 25783 Lennart Nes Stord SK M 35-39 22:05:04 24.45
280 66061 Gunnar Bjørn Westby Eidsvoll SK M 50-54 22:05:14 24.44
281 114889 Frank Øystein Mohn M 25-29 22:05:55 24.43
282 113559 Arne Vegard Sveen Rena IL M 40-44 22:05:58 24.43
283 87379 Per M. Navelsaker M 30-34 22:06:08 24.43
284 114890 Kim Fredriksen Danmark M 35-39 22:07:58 24.39
285 114891 Wolfgang Sommer Tyskland M 30-34 22:08:03 24.39
286 114892 Michael Haberzettl Tyskland M 20-24 22:09:35 24.36
287 112076 Robin Jakobsen Stokmarknes M 20-24 22:11:42 24.32
288 113721 Guenter Barke Tyskland M 55-59 22:11:57 24.32
288 114893 Gisbert Miczynski Tyskland M 55-59 22:11:57 24.32
290 52316 Steffen Hestenes Nessj.Utfertsl M 25-29 22:12:31 24.31
291 62537 Holger Rudloff Tyskland M 25-29 22:12:48 24.30
292 21329 Bjørn Åge Lassen Statoil BIL M 45-49 22:13:40 24.29
293 114894 Alex Klingenfuss Sveits M 45-49 22:15:01 24.26
294 43337 Asbjørn Kvamsø Trondhjems VK M 25-29 22:16:24 24.24
295 35170 Gunnar Fehlau Tyskland M 20-24 22:16:25 24.24
296 113575 Dagfinn Augdal Eltek BIL M 30-34 22:16:29 24.24
297 44867 Rolv Odde Garmo IL M 40-44 22:17:50 24.21
298 52264 Ole Petter Bjerke Ullensaker M 40-44 22:18:08 24.21
298 112630 Geir Håkon Bjørnstad Ullensaker M 35-39 22:18:08 24.21
298 95855 Pål Breen HV-Usw M 25-29 22:18:08 24.21
298 52203 Hans Disserud Feiring IL M 30-34 22:18:08 24.21
298 98897 Hallvard Dørum Ullensaker M 55-59 22:18:08 24.21
298 52131 Ragnar Fjeldheim Ullensaker M 45-49 22:18:08 24.21
298 36551 Kjetil Hertzenberg Ullensaker M 25-29 22:18:08 24.21
298 93721 Torger Ringen Ullensaker M 45-49 22:18:08 24.21
298 47016 Asbjørn Rud Ullensaker M 40-44 22:18:08 24.21
298 52225 Arnstein Sevilhaug Ullensaker M 45-49 22:18:08 24.21
298 52505 Nina Utne Ullensaker K 25-29 22:18:08 24.21
298 64080 Ronny Warming Ullensaker M 25-29 22:18:08 24.21
310 120311 Bjørn Jensen Nesodden IF M 35-39 22:18:32 24.20
311 114895 Klaus Hetzel Tyskland M 50-54 22:19:06 24.19
312 94866 Torgeir Moholt PHSI M Rekordpulje 22:19:09 24.19
313 114896 Mads Ola Jørgensen Skotterud IL M 25-29 22:19:21 24.19
314 92580 Ivar Nødsel OPIL M 40-44 22:20:52 24.16
315 44746 Tom Andersen Sportsklubben Rye M 45-49 22:20:58 24.16
315 98642 Brede Berg Sportsklubben Rye M 30-34 22:20:58 24.16
315 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 40-44 22:20:58 24.16
315 44690 Bjørn Grimstad Sportsklubben Rye M 35-39 22:20:58 24.16
315 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 45-49 22:20:58 24.16
315 112022 Jo Daniel Liseth Sportsklubben Rye M 30-34 22:20:58 24.16
315 45640 Oddbjørn Løseth Sportsklubben Rye M 50-54 22:20:58 24.16
315 114526 Tore Tveraabak Rokkan Sportsklubben Rye M 25-29 22:20:58 24.16
323 36958 Øyvind Gundersen Sintef NTH M 30-34 22:21:08 24.15
324 114098 Knut Morten Bratberg City M 35-39 22:21:24 24.15
324 34824 Karsten Flatval Asea Skandia M 35-39 22:21:24 24.15
326 51429 Jan Hovdenes Sportsklubben Rye M 35-39 22:22:29 24.13
327 114897 Torgrim Takle Brumunddal SK M 17-19 22:22:33 24.13
328 96301 John Th. Fredriksen Hadeland CK M 45-49 22:22:37 24.13
328 111914 Johannes Stretere Nanset IF M 25-29 22:22:37 24.13
330 49964 Tollef Nyberg Bertel O Steen M 25-29 22:24:45 24.09
331 93967 Thor-Anders Gjulem Hærland IL M 45-49 22:25:37 24.07
331 93968 Petter Herman Lunde Hærland IL M 50-54 22:25:37 24.07
333 98754 Per Kristian Saastad IL Runar M 20-24 22:27:21 24.04
334 99004 Ole A. Hustad IL Sverre M 40-44 22:28:09 24.03
335 114898 Bernd Grzeja Tyskland M 45-49 22:28:37 24.02
336 49717 Geir Evensen Ringnes EC Dahls M 30-34 22:29:31 24.00
337 99541 Bo-Gøran Olsson Sverige M 40-44 22:29:33 24.00
338 45500 Ole Bakkene M 45-49 22:29:36 24.00
339 107205 Sven-Erik Eriksen Norcontrol BIL M 45-49 22:31:07 23.98
340 22303 Finn Middelthon M 50-54 22:32:20 23.95
341 40968 Knut Mo Sintef NTH M 40-44 22:32:22 23.95
341 113539 Ottar Rokkhaug Sintef NTH M 45-49 22:32:22 23.95
343 50544 Stein Løvstad IF Frøy M 35-39 22:33:08 23.94
344 114899 Arne Gjethammer M 20-24 22:33:35 23.93
345 80361 Håkon Imbsen Follo Skiklubb M 17-19 22:33:41 23.93
346 44026 Erik Riis Olsen Eidanger Mek M 30-34 22:33:46 23.93
347 40527 Bjørn Andersen Nes SK M 40-44 22:35:03 23.91
347 97368 Per Øyvind Jensen Moteka/S M 40-44 22:35:03 23.91
347 83868 Thor Erik Johansen Nes SK M 45-49 22:35:03 23.91
347 52157 Edvin Kveum M 45-49 22:35:03 23.91
351 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 40-44 22:35:36 23.90
351 43517 Einar Elboth Sportsklubben Rye M 40-44 22:35:36 23.90
351 114900 Carl Eriksen Sportsklubben Rye M 25-29 22:35:36 23.90
351 90420 Trond Frøshaug Sportsklubben Rye M 45-49 22:35:36 23.90
351 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 55-59 22:35:36 23.90
356 114901 Huub Harrevelt Nederland M 30-34 22:35:49 23.89
357 114902 Bill Larsen Danmark M 30-34 22:36:42 23.88
358 114903 Sture Grønli Silsand Oil M 20-24 22:37:51 23.86
358 114904 Lars C. Rekstad Fjell Skilag M 20-24 22:37:51 23.86
360 24402 Johnny Jørgensen M 30-34 22:37:58 23.85
361 68498 Roald Mathisen Koll M 40-44 22:38:36 23.84
362 68946 Trond Solberg M 30-34 22:39:08 23.83
363 114905 Peter Kaarup Danmark M 30-34 22:39:19 23.83
364 45301 Halvor Driveklepp Hemne SK M 50-54 22:40:17 23.81
365 114906 Christian Audun Berg Hornindal IL M 35-39 22:40:18 23.81
366 114907 Bo Tommy Nygård Skotterud IL M 25-29 22:40:39 23.81
367 95852 Tore Bjerkrheim Nesbyen IL M 30-34 22:40:51 23.80
368 114908 Pål Steinar Engen M 45-49 22:41:21 23.79
369 114909 Geir Ståle Bjørkmo M 30-34 22:41:33 23.79
369 36011 Eiolf Eivindsen Elkem Mosjøen M 35-39 22:41:33 23.79
369 114910 Terje Jørgensen Helgeland Kraftl M 25-29 22:41:33 23.79
369 84330 Ivar Nordfjellmark Elkem M 45-49 22:41:33 23.79
369 114911 Jan Olsen Elkem Mosjøen M 50-54 22:41:33 23.79
369 85521 Willy Rasmussen Elkekm BIL M 40-44 22:41:33 23.79
369 114912 Raymond Sandstrak Elkem Mosjøen M 30-34 22:41:33 23.79
369 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy SK M 45-49 22:41:33 23.79
377 34988 Jan Morten Aag Sønnico-Klubben M 35-39 22:42:08 23.78
378 99413 Jan Gorset Eidsvoll SK M 50-54 22:43:02 23.77
378 67047 Odd Mikal Harstad Finsbråten As M 50-54 22:43:02 23.77
378 112326 Haakon Wenger Eidsvoll SK M 20-24 22:43:02 23.77
381 114913 Erik Smørbøljørn Ar 2/ Haslemoen M 25-29 22:43:06 23.76
382 114914 Tor-Anders Grøvan Hamstad BIL M 30-34 22:43:26 23.76
383 45443 Per Olav Haugestøl M 30-34 22:43:37 23.76
383 90204 Jostein Helland ABB Industri Bil M 45-49 22:43:37 23.76
383 68632 Atle Wahl Gjensidige BIL M 45-49 22:43:37 23.76
386 114915 Anton Haenni Sveits M 35-39 22:43:51 23.75
387 90622 Erling Arne Andersen CK Valdresekspr. M 35-39 22:44:59 23.73
387 51334 Knut Fredrik Espeseth CK Valdresekspr. M 45-49 22:44:59 23.73
387 52489 Arne Holden CK Valdresekspr. M 45-49 22:44:59 23.73
390 111991 Kjell Roger Nielsen Statoil Hamang M 55-59 22:45:08 23.73
391 30661 Kjell Gjertsen M 30-34 22:45:19 23.73
391 33989 Jan Raustøl M 30-34 22:45:19 23.73
393 30617 Christer Rinnan Aafloen Glåmdal SK M 20-24 22:45:34 23.72
394 42709 Finn Olesen Danmark M 30-34 22:45:52 23.72
395 98767 Ottar Simonsen Sportsklubben Rye M 45-49 22:46:10 23.71
396 45538 Øystein Nadden Bingsfoss SK M 35-39 22:46:30 23.71
397 34689 Kristen Bue Globusgutta M 40-44 22:47:22 23.69
398 114916 Pål Størseth M 25-29 22:48:14 23.68
398 42593 Bård Tronsaune Haltdalen M 25-29 22:48:14 23.68
400 30289 Leif Grimstveit Sintef NTH M 45-49 22:48:39 23.67
401 97662 Knut Håvard Overvik Krigssk. Linderud M 25-29 22:48:48 23.67
402 45491 Olav Bolme Rindals-Troll M 50-54 22:49:09 23.66
402 88574 Ola Løseth Dalguten M 45-49 22:49:09 23.66
402 92459 Petter A. Mogstad Surnadal IL M 60-64 22:49:09 23.66
402 95954 Oddvar Opheim Sparbu IL M 45-49 22:49:09 23.66
402 85268 Per Skjølsvold Rindals-Troll M 50-54 22:49:09 23.66
407 52213 Helge Kjørstad Norcontrol BIL M 40-44 22:49:35 23.65
408 114917 Knut Innselset Volda Turn & IL M 45-49 22:49:36 23.65
409 40583 Håvard Kalvøy M 25-29 22:49:47 23.65
410 114918 Daniel Kvalvik IL Norodd M 20-24 22:49:54 23.65
411 44472 Vidar Svendsen DnB BIL M 40-44 22:50:31 23.64
412 107806 Geir Haugland Eidanger IL M 35-39 22:50:56 23.63
412 98930 Birger Homleid Herkules M 45-49 22:50:56 23.63
412 51639 Bjørn Inge Liberg Skien kommune M 45-49 22:50:56 23.63
412 30414 Sven Ove Oterholt Hydro Porsgrunn M 35-39 22:50:56 23.63
416 30540 Bjørn Faber Simrad BIL M 50-54 22:52:39 23.60
417 43402 Jörg Lenz Tyskland M 25-29 22:53:30 23.58
418 41078 Magnar Sund Helgeland Kraftl M 45-49 22:53:33 23.58
419 35970 Alf Wilhelmsen Østfold Energive M 40-44 22:53:46 23.58
420 113913 Jan Willy Hansen Sparebank Midt-Norge M 35-39 22:53:55 23.58
420 88105 Terje Leikvam Sparebank Midt-Norge M 40-44 22:53:55 23.58
420 97479 Dagfinn Moksnes Sparebank Midt-Norge M 50-54 22:53:55 23.58
420 106509 Geir Aas Sparebank Midt-Norge M 35-39 22:53:55 23.58
424 52415 Terje Pinsli Bærum og Omegn CK M 50-54 22:54:08 23.57
424 44649 Frank Solberg Bærum og Omegn CK M 35-39 22:54:08 23.57
424 99071 Stein Ødegaard Bærum og Omegn CK M 50-54 22:54:08 23.57
427 98811 Tor Berg Børgin CK M 30-34 22:55:09 23.56
427 98813 Arild Skjelstad Børgin CK M 30-34 22:55:09 23.56
429 114919 Knut Nytun Jølster M 40-44 22:55:16 23.55
430 113651 Andreas Metten Tyskland M 25-29 22:55:34 23.55
430 114920 Markus Pauli Tyskland M 25-29 22:55:34 23.55
430 114921 Werner Schneider Tyskland M 35-39 22:55:34 23.55
433 114922 Axel Kalkowski Tyskland M 30-34 22:55:35 23.55
434 35940 Bård Rødde Støren Sportsklubb M 45-49 22:55:41 23.55
435 114923 Christoph Grzimek Tyskland M 20-24 22:56:44 23.53
435 80519 Torstein Rudihagen Lågen CK M 40-44 22:56:44 23.53
437 93787 Ola Moholt Posten Trondheim M 25-29 22:57:00 23.52
438 114924 Dietmar Klement Tyskland M 45-49 22:57:21 23.52
439 96307 Geir Asbjørn Sorte CK Nittedal M 40-44 22:58:10 23.50
440 90930 Even Røine Pay & Brinck M 25-29 22:58:11 23.50
441 114925 Franz Brandstetter Østerrike M 35-39 22:58:24 23.50
442 96732 Arne Lundby Tønsberg Blad M 55-59 22:58:26 23.50
443 106517 Esten Gjelten Tolga IL M 50-54 22:58:43 23.50
444 52098 Einar Heien Bærum og Omegn CK M 45-49 22:59:05 23.49
445 114019 Tommy Kessinger Norcool BIL M 25-29 22:59:40 23.48
446 35319 Tor Aalberg Partek Norspenn M 35-39 22:59:46 23.48
447 111912 Michael Steinbruegge Tyskland M 30-34 22:59:55 23.47
448 52251 Espen Johansen Norcool BIL M 25-29 22:59:59 23.47
448 115963 Arild Larsen M 25-29 22:59:59 23.47
450 114926 Trond Einar Hermann NTE M 35-39 23:00:03 23.47
451 114927 Stefan Larsson Sverige M 25-29 23:01:38 23.45
452 114928 Karl-Heinz Grossl Tyskland M 35-39 23:01:46 23.44
453 40711 Terje Oxholm Bodø HFS M 25-29 23:01:51 23.44
454 69658 Alf Petter Kahrs Norsk Luftambulanse M 40-44 23:01:54 23.44
455 114929 Thomas Rudolph Tyskland M 25-29 23:02:06 23.44
456 114930 Arman Barimani Tyskland M 35-39 23:03:52 23.41
457 67188 Erik Høien ABB Asea Skandia M 45-49 23:04:26 23.40
457 45754 Hans Nielsen A-Teka/S M 50-54 23:04:26 23.40
457 35459 Geir Snekkerhaugen El Lag BIL M 35-39 23:04:26 23.40
460 32408 Dag Tore Knutsen Horten & Omegn CK M 30-34 23:04:54 23.39
461 114931 Hartmut Grau Tyskland M 20-24 23:05:21 23.38
462 86300 Ragnar Johansen Nordstrand If M 50-54 23:05:26 23.38
463 41929 Hans Hermann Herbst Tyskland M 50-54 23:05:33 23.38
464 80831 Geir Løkken Fåberg IL M 40-44 23:05:47 23.38
465 51854 Erlend Gjerde M 17-19 23:05:55 23.37
466 98924 Harald Dahl Landsås Skilag M 45-49 23:07:14 23.35
467 114932 Gunhild Hagelia Gjerstad IL K 45-49 23:07:51 23.34
468 79400 Jan Peter Valde Rauma SK M 30-34 23:08:21 23.33
468 112160 Knut Sigbjørn Wærås Rauma SK M 35-39 23:08:21 23.33
470 30409 Terje Berg-Jensen Norsk Hydro M 40-44 23:08:39 23.33
470 91563 Bård Stranheim Hydro Porsgrunn M 30-34 23:08:39 23.33
472 25154 Kjell Steinar Ervik Kværner Eng. M 35-39 23:08:55 23.32
473 114933 Jan Steffan Repshus Skotterud IL M 25-29 23:09:08 23.32
474 52492 Per Heltne Volda Turn & IL M 40-44 23:09:18 23.32
475 44648 Svein Ove Hjellødegård M 20-24 23:10:07 23.30
476 114934 Erwin Neubauer Østerrike M 55-59 23:10:30 23.30
477 95119 Jan Erik Rygh Fjellanger Widerø M 35-39 23:11:07 23.29
478 114935 Pål Sjulstad Svarstad IL M 35-39 23:12:00 23.27
479 45172 Sverre M. Myklestad Sintef NTH M 60-64 23:12:06 23.27
480 114936 Holger Kraeft Tyskland M 30-34 23:12:12 23.27
481 66875 Stein-Arne Alnæs Uni Storebrand M 30-34 23:12:18 23.27
481 114937 Petter Erdem Uni Storebrand M 30-34 23:12:18 23.27
483 114938 Manfred Kønig Tyskland M 25-29 23:12:29 23.26
484 45120 Jan-Erik Langlete Melhus IL M 50-54 23:12:44 23.26
485 97348 Leif Jordet Tolga IL M 30-34 23:13:54 23.24
486 69792 Arthur Bredli Lågen CK M 25-29 23:14:35 23.23
487 44051 Frode Østlund Team Østspenn M 45-49 23:14:46 23.22
488 44315 Karsten Asplund Follo SK M 30-34 23:14:56 23.22
489 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 40-44 23:15:07 23.22
490 27223 Øyvind Salvesen M 20-24 23:15:43 23.21
491 87126 Trond Bergerud SDR 2059 Trandum M 30-34 23:17:05 23.19
491 94730 Roar Buraas Hurdal IL M 40-44 23:17:05 23.19
491 106428 Ole Thorbjørn Fodstad Ufo M 25-29 23:17:05 23.19
491 44150 Knut Harald Venger Pedersen Eidsvoll SK M 25-29 23:17:05 23.19
491 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 25-29 23:17:05 23.19
491 35309 Roar Østli Eidsvoll SK M 40-44 23:17:05 23.19
497 35479 Jørn Thomas Hansen Kongsberg IF M 30-34 23:17:45 23.18
497 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 40-44 23:17:45 23.18
497 85255 Jarle Skulstad Kongsberg IF M 30-34 23:17:45 23.18
500 91528 Steinar Borg Ringerike SK M 40-44 23:17:46 23.17
500 93604 Jan Eull Ringerike SK M 50-54 23:17:46 23.17
500 89532 Halvard Hansen Ringerike SK M 40-44 23:17:46 23.17
500 96052 Kristian Myhr Ringerike SK M 50-54 23:17:46 23.17
500 52487 Morten Strømsodd Ringerike SK M 25-29 23:17:46 23.17
500 44693 Asbjørn Støen Ringerike SK M 45-49 23:17:46 23.17
506 99682 Yngve Bjørkestøl Helikopter Serv M 40-44 23:17:51 23.17
507 114939 Nina Gundersen Shell-Kløfta K Rekordpulje 23:18:07 23.17
507 118612 Stein Gundersen Shell-Kløfta M Rekordpulje 23:18:07 23.17
509 111863 Erling Flobak Ullensaker M 40-44 23:18:19 23.17
509 90604 Svein Skrede SAS M 35-39 23:18:19 23.17
511 36023 Willy Johannesen Gunnar Karlsen M 50-54 23:18:29 23.16
512 41479 Per Arne Martinsen Team Miyata M 35-39 23:19:04 23.15
513 114940 Franz Schulcsik Østerrike M 35-39 23:19:13 23.15
514 64200 Per Minge Nesodden IF M 40-44 23:19:20 23.15
515 45745 Peter Dybdahl Rissa IL M 50-54 23:19:42 23.14
515 79329 Steinar Saghaug Vanvik IL M 40-44 23:19:42 23.14
515 98863 Øystein Sæther M 20-24 23:19:42 23.14
518 96130 Gunnar Hannas CK Valdresekspr. M 45-49 23:19:46 23.14
519 113648 Terje Legernæs M 35-39 23:19:51 23.14
520 114941 Ralf Schløsser Tyskland M 25-29 23:20:46 23.13
521 114942 Gunulf Firing Hordaekspressen M 45-49 23:21:23 23.12
522 65535 Tor Erik Seiersten Hadeland CK M 45-49 23:22:09 23.10
523 114943 Ståle Myhre NTHI M 20-24 23:22:20 23.10
524 114944 Andreas John Tyskland M 30-34 23:22:40 23.09
525 70807 Nils Arve Frøisland Torpa IL M 30-34 23:23:56 23.07
526 114945 Per-Egil Linna Kongsvinger IL M 25-29 23:24:23 23.07
527 114946 Kees Koeleman Nederland M 35-39 23:25:30 23.05
528 44779 Thorleif Berg Grimstad SK M 45-49 23:25:48 23.04
529 114947 Jan Hillebold Tyskland M 20-24 23:26:32 23.03
530 114948 Toni Grossmann Tyskland M 35-39 23:26:35 23.03
531 114949 Andreas Stephan Tyskland M 20-24 23:26:44 23.03
532 97617 Per Gunnar Moe Lysheim IL M 20-24 23:26:59 23.02
533 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 45-49 23:28:05 23.01
534 44638 Jan Erik Mathiassen Hamar BIR M 20-24 23:28:25 23.00
535 35085 Finn Halland Bøler Ski & Triatlon M 20-24 23:28:31 23.00
535 79116 Tor Halland Bøler Ski & Triatlon M 25-29 23:28:31 23.00
537 45805 Jørn Christensen Hydro Porsgrunn M 25-29 23:28:42 22.99
538 114950 Jan Groen Nederland M 30-34 23:29:32 22.98
539 114951 Terje Erklev M 30-34 23:29:33 22.98
539 97615 Hans H. Ødegaard-Jensen Skiensfjord Kommunale Kraft M 50-54 23:29:33 22.98
541 113618 Manfred Seltmann Tyskland M 45-49 23:29:39 22.98
542 41371 Lars M. Kvåle Røldal IL M 25-29 23:29:46 22.98
542 114952 Inge Lynghamar Røldal IL M 30-34 23:29:46 22.98
542 29110 Terje Risvoll Sauda SK M 40-44 23:29:46 22.98
545 112131 Trond Arild Seem Fossan Sparbu IL M 30-34 23:29:59 22.97
546 41198 Øyvin Engaas Bærum og Omegn CK M 50-54 23:30:24 22.97
547 114953 Magnar Bolstad Skogn IL M 55-59 23:30:46 22.96
547 113731 Gaute Iversen Norske Skog M 40-44 23:30:46 22.96
547 44065 Arthur Kjølstad Norske Skog M 50-54 23:30:46 22.96
547 29137 Terje Krogstad Norske Skog M 40-44 23:30:46 22.96
551 114954 Thomas Juergens Tyskland M 25-29 23:30:49 22.96
552 96066 Torbjørn Flovikholm IL Norodd M 45-49 23:31:30 22.95
552 52315 Lars Birger Gangstad IL Norodd M 40-44 23:31:30 22.95
554 113806 Bjørn Amundsen Asker CK M 20-24 23:31:47 22.94
554 46773 Espen Gabrielsen Asker CK M 30-34 23:31:47 22.94
554 45484 Øystein Graffer Asker CK M 30-34 23:31:47 22.94
554 67700 Rolf Haverstad Kverner Eureka M 35-39 23:31:47 22.94
554 47071 Jan Roger Kristiansen Møller BIL M 35-39 23:31:47 22.94
559 97481 Flemming Larsen Lier kommune Bil M 30-34 23:32:06 22.94
560 114955 Knut Inge Orset Torvikbukt IL M 17-19 23:32:20 22.94
561 45631 Herbert Unger Tyskland M 35-39 23:32:56 22.93
562 114956 Geir Bjørndal Sørkedalens If M 30-34 23:34:08 22.91
563 45171 Bård Asphjell IL Skarphedin M 35-39 23:34:09 22.91
564 67099 Erling Gjøstøl Tele Hamar M 40-44 23:34:14 22.90
564 44812 Bjørn Hågensen Hamar BIR M 45-49 23:34:14 22.90
564 92919 Vidar Karlsen Hamar Post M 40-44 23:34:14 22.90
564 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar BIR M 45-49 23:34:14 22.90
564 94852 Knut Erik Villumstad Løten SK M 45-49 23:34:14 22.90
569 87339 Leif R. Bjørneseth Sportsklubben Rye M 45-49 23:34:35 22.90
570 114957 Carl Gunnar Orset Torvikbukt IL M 25-29 23:34:44 22.90
571 114958 S. Steffen Rostock IF Frøy M 30-34 23:34:47 22.90
572 114959 Manfried Bartelt Tyskland M 55-59 23:34:48 22.90
572 114960 Johannes Handrack Tyskland M 55-59 23:34:48 22.90
572 114961 Michael Klempnauer Tyskland M 45-49 23:34:48 22.90
572 114962 Volker Puetz Tyskland M 30-34 23:34:48 22.90
576 91042 Morten Lian Teknologisk Institutt M 30-34 23:34:49 22.90
577 96087 Kai Karstensen M 50-54 23:35:51 22.88
578 52245 Svenn Finnanger M 45-49 23:35:55 22.88
579 100122 Fartein Valen-Sendstad Lågen CK M 45-49 23:35:59 22.88
580 111916 Ole Jonny Søreng Hemne SK M 35-39 23:36:14 22.87
581 114963 Magne Kåre Tuhus Skotterud IL M 30-34 23:37:23 22.85
582 78878 Tor Ivar Nordheim Sivilforsvaret M 35-39 23:37:30 22.85
582 41723 Mona Aasen Feiring IL K 25-29 23:37:30 22.85
584 41648 Hans Magne Killi Dombås IL M 40-44 23:37:36 22.85
585 114964 Raul K. Sales NSB M 30-34 23:37:47 22.85
586 74251 Geir Nilsen Kreditkassen IL M 30-34 23:38:01 22.84
587 114965 Alexander Stamm Tyskland M 25-29 23:38:32 22.84
588 43568 Peter Kanthak Tyskland M 45-49 23:38:45 22.83
588 44216 Arne Melvin Trinerud M 45-49 23:38:45 22.83
590 44781 Øyvind Stene Vardefjell IL M 20-24 23:38:59 22.83
591 52497 Vidar Heggebotten Skjåk IL M 25-29 23:39:04 22.83
592 113606 Reinhold Streder Tyskland M 35-39 23:39:10 22.83
593 107819 Rune Aune Jernbanens IL M 25-29 23:40:10 22.81
593 112617 Espen Jensen Uro M 25-29 23:40:10 22.81
593 45530 Ivar Søreide Oppdal SK M 35-39 23:40:10 22.81
596 114966 Jens Peter Dirks Tyskland M 30-34 23:40:51 22.80
597 113943 Oskar Aarvik Tønsberg kommune BIL M 55-59 23:41:16 22.79
598 113759 Frank Lillehagen Horten & Omegn CK M 50-54 23:41:25 22.79
599 45567 Olav Skogsrud Lågen CK M 40-44 23:41:55 22.78
599 87549 Kåre Skogsrud Lågen CK M 35-39 23:41:55 22.78
601 52400 Jørund Strand Hemne SK M 35-39 23:42:05 22.78
602 44037 Stein Løvdahl Sportsklubben Rye M 40-44 23:42:41 22.77
602 114967 Kjetil Marsdal Sportsklubben Rye M 20-24 23:42:41 22.77
604 115876 Morten Henriksen Danmark M 20-24 23:43:10 22.76
605 114968 Rune Kristengård Eidsvoll SK M 25-29 23:43:31 22.76
606 114969 Ferdinand Burger Sveits M 35-39 23:43:53 22.75
607 67111 Berge Hjørungnes Molde & Omegn IF M 45-49 23:43:54 22.75
608 114970 Henry Kjær Andersen Danmark M 30-34 23:44:03 22.75
608 41171 Per Gade Danmark M 50-54 23:44:03 22.75
608 114971 Anders Frølund Hansen Danmark M 35-39 23:44:03 22.75
608 45105 Mogens Jensen Danmark M 40-44 23:44:03 22.75
608 43580 Ivan Madsen Danmark M 45-49 23:44:03 22.75
608 114972 Ole Tho Nøhr Danmark M 45-49 23:44:03 22.75
608 45001 Kristian Vestergaard Danmark M 50-54 23:44:03 22.75
615 114973 Jan Keyzer Nederland M 45-49 23:45:14 22.73
615 114974 A. Van Dolder Nederland M 40-44 23:45:14 22.73
617 44145 Hans Jürgen Schmidt Tyskland M 45-49 23:45:21 22.73
618 97943 Roger Helstad Brumunddal SK M 25-29 23:46:07 22.71
619 43317 Kurt Jan Kvernmo Salangen IF M 30-34 23:46:24 22.71
620 98135 Uwe Thoms Tyskland M 40-44 23:46:42 22.70
621 114976 Thomas Schierle Tyskland M 30-34 23:46:51 22.70
622 114977 Jon Kåre Elstad Sportsklubben Rye M 30-34 23:47:02 22.70
622 36806 Stig Laursen Sportsklubben Rye M 25-29 23:47:02 22.70
624 90153 Otto Hansen Danmark M 55-59 23:47:03 22.70
625 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 45-49 23:47:14 22.70
626 114978 Hans Jurgen Wetzler Tyskland M 25-29 23:48:00 22.68
627 114979 Jurgen Grein Tyskland M 35-39 23:48:06 22.68
627 93504 Nils Haugen Billakksenteret M 35-39 23:48:06 22.68
629 107337 Jan Egil Gårdsøy Raufoss CK M 30-34 23:49:24 22.66
630 88789 Lyder Skaug Bingsfoss SK M 60-64 23:50:14 22.65
631 114980 Rune Bjørn Ekkberg Oddersjaa M 25-29 23:50:26 22.65
632 40882 Svein Søbakken Sportsklubben Ceres M 45-49 23:50:50 22.64
633 114981 Alessandro Butturini Italia M 35-39 23:50:58 22.64
634 114982 Ole Christian Karterud Lågen CK M 20-24 23:51:14 22.63
635 114983 Wolfgang Wallich Tyskland M 40-44 23:51:19 22.63
636 45060 Nils Henrik Henriksen CK Valdresekspr. M 40-44 23:52:20 22.62
636 94135 Einar Mattisgard CK Valdresekspr. M 25-29 23:52:20 22.62
636 114984 Bernt Einar Øen CK Valdresekspr. M 40-44 23:52:20 22.62
639 114985 Otto Vittur Italia M 45-49 23:52:55 22.61
640 114986 Gerold Dathe Tyskland M 30-34 23:53:31 22.60
641 114987 Michael Gerlach Tyskland M 45-49 23:53:39 22.59
642 112055 Sture Gabrielsen Stempelfabr. Sam M 30-34 23:53:52 22.59
642 35067 Trond Kongerud Den Norske Bank M 30-34 23:53:52 22.59
642 114988 Tom Skaret M 30-34 23:53:52 22.59
645 114989 Jens Røntsch Tyskland M 30-34 23:54:12 22.59
645 114990 Jørg Seifert Tyskland M 25-29 23:54:12 22.59
645 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 25-29 23:54:12 22.59
648 68683 Erik Askautrud Mesterhus M 35-39 23:54:38 22.58
648 68682 Ove Pernes Mesterhus M 35-39 23:54:38 22.58
650 41693 Solvår Galåen Sportsklubben Rye K 30-34 23:55:08 22.57
650 45851 Tor Inge Lien Sportsklubben Rye M 40-44 23:55:08 22.57
652 114991 Gunter Rothig Tyskland M 40-44 23:55:18 22.57
653 34872 Åge Hjalmarsen Bodø CK M 45-49 23:55:26 22.57
654 114992 Werner Kunz Tyskland M 45-49 23:55:42 22.56
655 106938 Trond Hestvik Salsbruket IL M 35-39 23:55:55 22.56
655 97692 Ragnar Kjøglum Hallingen IL M 30-34 23:55:55 22.56
657 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 25-29 23:56:14 22.55
658 114993 Helge Branden M 40-44 23:56:20 22.55
658 98879 Kjell Karstensen Sarpsborg SK M 50-54 23:56:20 22.55
660 111910 Paul Johan Undheim Sportsklubben Rye M 25-29 23:56:21 22.55
661 114994 Wiggo Klatran Sportsklubben Rye M 35-39 23:57:39 22.53
662 114995 Christian Biechele Tyskland M 30-34 23:58:10 22.52
662 114996 Frank Heckel Tyskland M 30-34 23:58:10 22.52
664 112355 Geir Kronborg M 20-24 23:58:14 22.52
665 51543 Asbjørn Turmo Olderskog M 45-49 23:58:17 22.52
666 112275 Lidvald Slåtten Atlas Copco M 50-54 23:58:18 22.52
667 114997 Hermann Grunig Sveits M 45-49 23:58:43 22.52
668 52347 Paul Robert Kaspersen Delta BIL M 45-49 23:59:06 22.51
669 113836 Espen Schanche Team Miyata M 35-39 23:59:36 22.50
670 114998 Lutz Henke Tyskland M 40-44 23:59:54 22.50
671 114999 Kim Øyvind Hansen Danmark M 25-29 24:01:38 22.47
671 115000 Martin Kristensen Danmark M 25-29 24:01:38 22.47
673 112762 Gunnar Julseth Nobø Electro M 40-44 24:01:44 22.47
673 36802 Erik Andreas Sæther Nobø BIL M 50-54 24:01:44 22.47
675 115001 Rainer Priebst Tyskland M 40-44 24:01:47 22.47
676 113718 Erkki Alalammi Finland M 50-54 24:02:03 22.46
677 106557 Raimo Makela Finland M 50-54 24:02:09 22.46
678 43565 Erik Wind Hansen Danmark M 50-54 24:02:29 22.46
679 115002 Kjetil Titlestad Svarstad IL M 35-39 24:03:14 22.44
680 115003 Ove Roland Bjørnhusdal Franzefoss BIL M 30-34 24:03:54 22.43
681 115004 Arne Indregard Bærum Brannvesen M 35-39 24:04:24 22.43
681 115005 Øyvind Skaaret Asker CK M 30-34 24:04:24 22.43
681 78857 Arnstein Volden Asker CK M 45-49 24:04:24 22.43
684 42375 Ketil Hagen M 25-29 24:04:26 22.43
685 113875 Jarle Mikalsen M 25-29 24:04:52 22.42
686 52418 Svein Winther Sintef NTH M 35-39 24:04:56 22.42
687 92438 Harry Lillemoen Bergkameratene M 60-64 24:05:51 22.40
688 112530 Arne Joar Sundet FBI M 30-34 24:05:56 22.40
689 115006 Helge Stenvold IL Pioner M 20-24 24:06:04 22.40
690 91368 Arvid Almås IL Leik M 45-49 24:06:08 22.40
691 47202 Ronny Ericsson Sverige M 50-54 24:07:04 22.39
691 115007 Tom Fokstuen Sportsklubben Rye M 30-34 24:07:04 22.39
691 91245 Bjørn Ruud Aftenposten M 40-44 24:07:04 22.39
691 34986 Karl Egil Stubsjøen Sportsklubben Rye M 30-34 24:07:04 22.39
695 115008 Lutz Nestler Tyskland M 35-39 24:07:45 22.37
696 115009 Fabrice Cuisiat M 25-29 24:08:14 22.37
697 115010 Siegfried Irmscher Tyskland M 50-54 24:08:44 22.36
697 115011 André Schrøter Tyskland M 35-39 24:08:44 22.36
699 70251 Jørgen Kaspersen Sintef NTH M 20-24 24:08:51 22.36
699 72956 Jan Petter Roalkvam NTHI M 20-24 24:08:51 22.36
699 44820 Geir Ove Vedø Sintef NTH M 25-29 24:08:51 22.36
702 31590 Frode Solheim Kvinnherad SK M 35-39 24:09:11 22.35
703 112980 Lutz Gerke Tyskland M 35-39 24:09:13 22.35
704 106670 Bjørn Tore Kyllo Bøndernes S Lag M 25-29 24:09:42 22.34
705 115012 Berthold Stump Tyskland M 55-59 24:09:44 22.34
706 47118 Tor Jarle Hovin Sintef NTH M 25-29 24:09:45 22.34
707 115013 Christian Heinlein Sintef NTH M 25-29 24:10:20 22.33
708 45705 Rolf Robert Johansen Sportsklubben Ceres M 45-49 24:10:42 22.33
709 115014 Wilhelm Klocek Østerrike M 50-54 24:11:03 22.32
710 89029 Rolf Endestad Flora CK M 45-49 24:11:22 22.32
710 90155 Arne Grønnevik Flora CK M 50-54 24:11:22 22.32
712 20110 Alf Magne Skeie Braathens Safe M 30-34 24:11:32 22.32
712 22296 Finn Thomassen Braathens Safe M 25-29 24:11:32 22.32
714 71914 Ole Johan Hegrenes Førde IL M 35-39 24:11:37 22.31
715 83944 Ola Bjerke Farex M 45-49 24:11:55 22.31
716 115015 Kjetil Kvernø M 25-29 24:11:56 22.31
716 115016 Sten Richard Larsen M 25-29 24:11:56 22.31
718 115017 Bård Erlend Galåen Moelven IL M 17-19 24:12:15 22.31
719 27053 Otto Ulriksen Hordaekspressen M 55-59 24:12:18 22.30
720 96869 Per Johnsplass Bodø CK M 50-54 24:12:43 22.30
721 97464 Svein Hensel M 45-49 24:13:20 22.29
722 36051 Harry Martin Sekkesæter Molde & Omegn IF M 50-54 24:13:31 22.29
723 90114 Arne Villy Olsen Orkla CK M 50-54 24:13:38 22.28
724 113870 Jørgen Sjøberg Karlsen Danmark M 40-44 24:14:29 22.27
724 112030 Preben Almind Knudsen Danmark M 50-54 24:14:29 22.27
726 115018 Peter Laupheimer Tyskland M 35-39 24:16:10 22.25
727 115019 Hugo De Jong Nederland M 45-49 24:17:10 22.23
728 112486 Ragnar Bratthaug Team Miyata M 25-29 24:17:11 22.23
729 112135 Henning Lauridsen Jr. Uro M 25-29 24:17:20 22.23
730 36419 Gerd Funk Tyskland M 35-39 24:17:56 22.22
730 115020 Bernd Kersten Tyskland M 40-44 24:17:56 22.22
732 67692 Erik Tscherning Kjelsås IL M 25-29 24:18:04 22.22
733 115021 Beat Nacht Sveits M 25-29 24:18:05 22.22
734 115022 Ole-J. Hvidsten Uni Storebrand M 45-49 24:18:42 22.21
735 93767 Finn Sjølie Frydenlunds BIL M 40-44 24:18:56 22.20
736 114167 Bjørn Møvik Førde CK M 25-29 24:19:26 22.20
737 68666 Jens Ivar Aasen IL Ivrig M 50-54 24:19:42 22.19
738 115023 Gunnar Hugo Nyland Sintef NTH M 25-29 24:20:08 22.18
739 95015 Rolf Breen Aege-Skjæreverk M 45-49 24:20:44 22.18
740 91747 Arvid Atterås Årdal Verk BIL M 50-54 24:20:51 22.17
741 98970 Johan Gadegaard Danmark M 30-34 24:21:03 22.17
742 115024 Silvio Salomo Tyskland M 20-24 24:21:11 22.17
743 115025 Martin Lenk Tyskland M 25-29 24:22:02 22.16
744 115026 Werner Naeher Tyskland M 35-39 24:22:26 22.15
745 115027 Ulrich Redenyi Tyskland M 20-24 24:22:58 22.14
746 52253 Børre Jensen M 40-44 24:23:10 22.14
747 115028 Rolf Amacher Sveits M 30-34 24:23:26 22.13
748 113554 Jon Ivar Lystad Brumunddal SK M 25-29 24:23:51 22.13
749 113994 Jørn Øye M 35-39 24:24:27 22.12
750 91355 Svenn Østli Frydenlunds BIL M 50-54 24:24:37 22.12
751 45874 Thorer Skårer Hærland IL M 50-54 24:24:58 22.11
752 51522 Håvard Haugan Geilo IL M 17-19 24:25:09 22.11
753 95977 Leif Johnsen Lillegård Lundamo IL M 40-44 24:25:53 22.10
754 63001 Ole Tangen Tønsberg CK M 40-44 24:26:18 22.09
755 67110 Thor Arne Bjørnson Bilpost M 35-39 24:26:52 22.08
756 97518 Gunnar Vestli Mogutten M 45-49 24:27:01 22.08
757 97410 Oddmund Aarhaug Aarhaug Autos. M 55-59 24:28:07 22.06
758 33870 Vidar Lohne M 35-39 24:28:23 22.06
759 20668 Arne Sivert Nielsen Conoco BIL M 45-49 24:29:01 22.05
760 84571 Roald Nilsen Linjegods M 35-39 24:29:26 22.04
761 115029 Jürgen Fodor Tyskland M 30-34 24:30:00 22.04
762 115030 Gerd Bartholomaus Tyskland M 35-39 24:31:11 22.02
763 62777 Johan Nerland Eide SK M 35-39 24:31:20 22.02
764 115031 Per Fey IF Frøy M 30-34 24:32:25 22.00
765 45774 Eilif Karlsen Vardefjell IL M 45-49 24:32:56 21.99
765 65975 Arne Kristiansen Hydro Porsgrunn M 40-44 24:32:56 21.99
767 97519 Lars Henry Østmoløkken Mogutten M 50-54 24:33:01 21.99
768 115032 Karl-Heinz Rose Tyskland M 40-44 24:33:49 21.98
769 114210 Arne Malm Teie If M 55-59 24:33:57 21.98
770 115033 Gunther Holzer Østerrike M 45-49 24:34:02 21.98
770 115034 Rainer Watzke Tyskland M 40-44 24:34:02 21.98
772 115035 Jimmi Jensen M 20-24 24:34:17 21.97
773 114687 Sigbjørn Dalum Asker CK M 45-49 24:34:30 21.97
774 115036 Pål B. Johansen Ski Velociped Klubb M 25-29 24:35:01 21.96
775 115037 Egil Larsen Oppsal IF M 45-49 24:35:03 21.96
776 36625 Juergen Unger Tyskland M 25-29 24:35:20 21.96
777 35442 Jostein Haugbjørg Trondheim Politi M 45-49 24:35:58 21.95
778 70167 Ola Amundsen Posten Trondheim M 45-49 24:36:08 21.94
778 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 45-49 24:36:08 21.94
780 45407 Daniel Fricker Sveits M 35-39 24:37:50 21.92
780 115038 Jakob Sauser Sveits M 45-49 24:37:50 21.92
782 115039 Martin Gmunder Sveits M 35-39 24:37:55 21.92
783 112316 Anker Hansen Danmark M 35-39 24:38:10 21.91
784 40964 Ottar Helge Åsen Kverner Eureka M 40-44 24:39:15 21.90
785 79757 Gerhard Zwanzinger Østerrike M 35-39 24:39:40 21.89
786 115040 Rune Gulbrandsen Berdal Strømme M 35-39 24:39:46 21.89
787 51525 Atle Bergseth Hordaekspressen M 45-49 24:40:15 21.88
788 45474 Per Anton Finstad Hamar E-Verk M 40-44 24:40:44 21.88
788 70043 Thor Fjerdingen Moelven IL M 40-44 24:40:44 21.88
788 97732 Olav Nilssveen Sparebanken NOR M 40-44 24:40:44 21.88
791 106894 Arnfinn Lunde Xl-3 Racing Team M 25-29 24:40:47 21.88
791 115041 Ola Malum Xl-3 Racing Team M 25-29 24:40:47 21.88
791 112234 Arnt Prestjord Xl-3 Racing Team M 25-29 24:40:47 21.88
791 106895 Kjell Rikardsen Xl-3 Racing Team M 25-29 24:40:47 21.88
795 81011 Bjørn Lunstøeng Brumunddal SK M 30-34 24:41:01 21.87
796 95679 Svend Heier Data Respons BIL M 40-44 24:41:44 21.86
796 115042 Tor Muhlbrandt M 40-44 24:41:44 21.86
796 115043 Ralph Omli Data Respons BIL M 25-29 24:41:44 21.86
796 93697 Jørn Wardeberg M 40-44 24:41:44 21.86
800 115044 Erik Marki Bjorli Notodden SK M 20-24 24:41:51 21.86
800 115045 Odvar Deilkås Notodden SK M 35-39 24:41:51 21.86
800 115046 Arne Hansen Notodden SK M 30-34 24:41:51 21.86
800 85266 Willy Møllberg Notodden SK M 40-44 24:41:51 21.86
800 85766 Nils Dagfinn Røise Notodden SK M 40-44 24:41:51 21.86
800 96283 Einar Sandvik Notodden SK M 50-54 24:41:51 21.86
800 30632 Jan Tore Sletta Notodden SK M 25-29 24:41:51 21.86
800 115047 Roy-Åge Thunestvedt Notodden SK M 35-39 24:41:51 21.86
800 52244 Gary Bruce Turner Notodden SK M 35-39 24:41:51 21.86
800 113654 Harald Wold Notodden SK M 45-49 24:41:51 21.86
810 115048 Kjell Hemstrøm Sverige M 35-39 24:42:21 21.85
810 115049 Lars-Åke Isaksson Sverige M 25-29 24:42:21 21.85
812 106728 Laszlo Balas Kristiansands CK M 40-44 24:43:23 21.84
812 20969 Åge Holgersen Falconbridge BIL M 45-49 24:43:23 21.84
812 115050 Ernst W. Rosseland Falconbridge BIL M 30-34 24:43:23 21.84
815 45999 Arild Dolonen TV-Aksjonen 94 M 55-59 24:44:23 21.82
815 115051 Randolf Sukuvara TV-Aksjonen 94 M 60-64 24:44:23 21.82
817 115052 Ralf Grabowski Tyskland M 35-39 24:44:56 21.81
818 112527 Helge Storåa Nobø Electro M 45-49 24:45:06 21.81
819 42688 Erling Oterholm Melhus IL M 45-49 24:45:21 21.81
820 115053 Michael Kenn Østerrike M 25-29 24:45:43 21.80
821 36917 Ole Petter Hindrum M 25-29 24:45:44 21.80
822 71498 Ronald Larsen M 30-34 24:45:52 21.80
822 31616 Geir Åge Mjelstad Den Norske Bank M 35-39 24:45:52 21.80
822 71609 Asbjørn Sjøtun Den Norske Bank M 45-49 24:45:52 21.80
825 52508 Nils L. Natvig M 45-49 24:46:06 21.80
826 96852 Lasse Andresen ABB Distribusjon M 35-39 24:46:42 21.79
827 52066 Modolf Hareide M 45-49 24:46:53 21.79
828 115054 Thomas Gall Tyskland M 20-24 24:46:58 21.78
829 97520 Kåre Støen Hadeland CK M 45-49 24:47:22 21.78
830 115055 Trond Berget Sykkl.Landsforn. M 40-44 24:47:26 21.78
830 70744 Svein Fagervold Sykkl.Landsforn. M 45-49 24:47:26 21.78
832 115056 Werner Jun Schuettler Tyskland M 35-39 24:47:50 21.77
833 117645 Steinar Johan Flak Maritrim M 40-44 24:47:57 21.77
834 115057 Walter Binder Tyskland M 40-44 24:47:58 21.77
835 112239 Joern Gersbeck Tyskland M 25-29 24:48:40 21.76
836 115058 Ernst Stenzel Sveits M 55-59 24:48:44 21.76
836 113704 Kirsten Stenzel Sveits K 30-34 24:48:44 21.76
838 115059 Bernhard Kummer Sveits M 50-54 24:49:46 21.74
839 115060 Rune Høias Birkebeineren M 20-24 24:50:33 21.73
840 115061 Karl Weimann Tyskland M 45-49 24:50:51 21.73
841 88928 Ibrahim Tahir Ringnes BIL M 55-59 24:51:00 21.73
842 115062 Fred Heumann Sveits M 35-39 24:51:08 21.72
843 63027 Odd Erik Grindvoll TTV M 40-44 24:51:28 21.72
844 96099 Hans Muller Tyskland M 55-59 24:51:50 21.71
845 47333 Hans Baalerud Sbedil M 35-39 24:52:21 21.71
846 45054 Vidar Danielsen Axel Bruun As M 25-29 24:52:24 21.70
847 96361 Erik Jønfoss Tønsberg CK M 40-44 24:52:31 21.70
847 115063 Freddy Proos Statoil BIL M 45-49 24:52:31 21.70
849 52019 Petter Drevland Olderskog M 35-39 24:53:14 21.69
849 106463 Magne Hundålvatn Olderskog M 40-44 24:53:14 21.69
851 98069 Anton Skei IL Sverre M 50-54 24:53:20 21.69
852 45428 Steven Fiksdal M 30-34 24:53:33 21.69
853 115064 Kjetil Øpstad Birkebeineren M 20-24 24:54:14 21.68
854 115065 Jans Joachim Liewald Tyskland M 35-39 24:54:23 21.68
855 115066 Vidar Larsen Glomma Papp M 30-34 24:55:02 21.67
856 88348 Roar Strand Tele Steinkjær M 35-39 24:55:05 21.67
857 131484 Roger Lund Vinmonopolet M 30-34 24:55:52 21.65
858 115067 Ivar Gustad Norske Skog M 25-29 24:56:10 21.65
858 115068 Magne Vidar Rudi Ekne M 25-29 24:56:10 21.65
860 112059 Simon Hausch Tyskland M 20-24 24:57:05 21.64
861 52438 Per Olaf Larsen Ålesund og Omegn CK M 35-39 24:57:21 21.63
861 70758 Jan Nybø Scanvest Olivett M 30-34 24:57:21 21.63
861 44819 Oddbjørn Ringset M 40-44 24:57:21 21.63
864 115069 Henning Tveten Eriksen Team Miyata M 30-34 24:57:26 21.63
865 115070 David Souyris Frankrike M 25-29 24:57:34 21.63
866 115071 Audun Olsen Silsand Oil M 25-29 24:57:50 21.63
867 115072 Johnny Andersson Sverige M 40-44 24:58:29 21.62
867 113924 Lennart Carlson Sverige M 50-54 24:58:29 21.62
869 89156 Jon Kristiansen Aftenposten M 25-29 24:58:38 21.61
869 92779 Lars Kristiansen Brumunddal SK M 25-29 24:58:38 21.61
871 115073 Ivar Reinås IL Sverre M 45-49 24:59:23 21.60
872 106799 Roar Solli Egge IL M 35-39 24:59:44 21.60
873 45110 Sigmund Johansen Halsøy SK M 45-49 25:00:27 21.59
874 115074 Gernot Brell Østerrike M 55-59 25:01:03 21.58
875 46014 Odd Olav Grøtte Oppdal SK M 40-44 25:01:20 21.58
876 115075 Ulrich Knoll Tyskland M 40-44 25:01:37 21.57
877 115076 Finn Dalgaard Danmark M 30-34 25:02:23 21.56
878 92464 Kolbjørn Stensgård Esso M 50-54 25:02:27 21.56
879 115077 Trond Sæther Meistad Maskin M 30-34 25:02:38 21.56
880 41710 Arne Skjørestad Arendal CC M 35-39 25:03:04 21.55
881 106937 Per Gunnar Elstad Harran M 50-54 25:03:21 21.55
881 115078 Ole Oddvar Kjøglum Hallingen IL M 45-49 25:03:21 21.55
881 115079 Eldar Saur Hallingen IL M 17-19 25:03:21 21.55
881 52503 Jo Magne Tyldum Hallingen IL M 20-24 25:03:21 21.55
881 97694 Nils Ivar Aarmo Hallingen IL M 20-24 25:03:21 21.55
886 87821 Arvid Holst Sentrum Fys. M 40-44 25:03:23 21.55
886 112123 Frikk Nilssen Ready M 40-44 25:03:23 21.55
888 70069 Lyngve Flo Stryn M 55-59 25:04:13 21.53
888 115080 Ola Kirkeeide Stryn M 45-49 25:04:13 21.53
890 36104 Jarl Frivold Arendal CC M 50-54 25:04:58 21.52
890 106758 Kåre Haugen Arendal CC M 35-39 25:04:58 21.52
890 97714 Harald Vågsdalen Arendal CC M 40-44 25:04:58 21.52
893 96740 Torbjørn Bredesen Trondhjems VK M 45-49 25:04:59 21.52
894 42210 Reto Maissen Sveits M 25-29 25:05:11 21.52
895 115081 Arnfinn Hanstad Jømna/Heradsbygd M 35-39 25:06:47 21.50
895 112933 Torbjørn Sandberg Elverum IL S.Gr. M 25-29 25:06:47 21.50
897 32747 Robert Dalbak M 35-39 25:07:20 21.49
898 41049 Arne Kjell Arnsen Halsøy SK M 45-49 25:07:25 21.49
899 115082 Antonio Crazzolara Italia M 25-29 25:07:42 21.48
900 115083 Bjørn Flaatten ØSD Militær M 30-34 25:07:53 21.48
901 93929 Rolf Andersen Efteløt IL M 45-49 25:08:01 21.48
901 115084 Odd Arild Lindem Efteløt IL M 40-44 25:08:01 21.48
901 44221 Huub Nieborg Nederland M 45-49 25:08:01 21.48
901 46858 Vidar Nyhus Efteløt IL M 40-44 25:08:01 21.48
901 46843 Ole Anton Sending Efteløt IL M 55-59 25:08:01 21.48
901 52445 Øystein Skogan Efteløt IL M 45-49 25:08:01 21.48
901 107048 Jonny Skullestad Efteløt IL M 50-54 25:08:01 21.48
901 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 40-44 25:08:01 21.48
901 114328 Anne Grethe Sætra Efteløt IL K 25-29 25:08:01 21.48
901 46874 Harald Wulfsberg Efteløt IL M 45-49 25:08:01 21.48
911 99292 Lars Rokkones Rennebu M 45-49 25:08:10 21.48
912 115085 Andreas Breetzmann Tyskland M 40-44 25:08:45 21.47
913 43364 Leidulv Nesgård Lyngdal Jordbr.S M 45-49 25:09:37 21.46
914 115086 Bård Reiten Bærum og Omegn CK M 40-44 25:10:34 21.44
915 115087 Steffen Michael Tyskland M 25-29 25:10:37 21.44
915 115088 Carsten Vater Tyskland M 30-34 25:10:37 21.44
917 67060 Håvard Enersen Jømna/Heradsbygd M 30-34 25:10:47 21.44
917 115089 Svenn Storsveen Jømna/Heradsbygd M 40-44 25:10:47 21.44
919 115090 Yngvar Flingtorp Bærum og Omegn CK M 45-49 25:10:55 21.44
920 112547 Roy Arthur Hansen Nesodden Bakeri M 40-44 25:11:48 21.43
920 115091 Trond Knudsen Nesodden Bakeri M 30-34 25:11:48 21.43
922 96574 Are Johansen Sandnessjøen CK M 25-29 25:11:50 21.43
923 95149 Arne Ingvald Vitsø Hemne SK M 35-39 25:11:58 21.42
923 35330 Ove Ulmar Vitsø Hemne SK M 35-39 25:11:58 21.42
925 114003 Rune Rekdahl Saugbrugs BIL M 25-29 25:12:03 21.42
925 91326 Fredrik Rødsmoen Saugbrugs BIL M 55-59 25:12:03 21.42
927 115092 Kjell Haugdal Felleskjøpet Trondheim M 30-34 25:12:23 21.42
928 45101 Bjørn Svendsen Helgeland Kraftl M 50-54 25:12:27 21.42
929 109475 Ove Jørgen Carlsen Kolbotn IL M 20-24 25:12:36 21.42
930 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker M 50-54 25:12:47 21.41
931 115093 Henry Kaiser Tyskland M 25-29 25:12:48 21.41
931 115094 Christian F. Rakob Tyskland M 30-34 25:12:48 21.41
931 115095 Peter Wylach Tyskland M 45-49 25:12:48 21.41
934 115096 Søren Vang Rasmussen Danmark M 45-49 25:12:58 21.41
935 93495 Thomas Knudsen Thorn IL M 25-29 25:13:21 21.40
936 47507 Arne Bryhn Linjegods M 40-44 25:13:56 21.40
937 44565 Rainer Forkel Tyskland M 45-49 25:14:05 21.39
938 115097 Martin Seiler Tyskland M 30-34 25:14:47 21.38
939 115098 Paul Fakkeldij Nederland M 50-54 25:14:59 21.38
940 45090 Tor Erik Ølmheim Televerket M 40-44 25:15:30 21.37
941 52263 Tom-Erik Grønberg Halden CK M 30-34 25:16:14 21.36
942 45196 Jorun Øyaas Sintef NTH K 30-34 25:16:24 21.36
943 41842 Reidar Inge Faksvåg Kjell Okkenhaug M 30-34 25:16:37 21.36
943 92515 Roger Hanssen Kjell Okkenhaug M 30-34 25:16:37 21.36
945 97746 Roy Olav Molstad Brumunddal SK M 30-34 25:16:42 21.36
946 85144 Gunnar Wendel Larvik Støperi M 45-49 25:16:43 21.36
947 98929 Tor Tryggestad Bodø CK M 55-59 25:17:02 21.35
948 96435 Arnfinn Skybakmoen Jømna/Heradsbygd M 45-49 25:17:44 21.34
949 85184 Arne Klaussen Olderskog M 50-54 25:18:27 21.33
950 70392 Kjetil Barvik M 20-24 25:20:03 21.31
951 115099 Jan Otto Larsen M 25-29 25:20:20 21.31
952 115100 Karl Ove Nilsen Teeness As M 50-54 25:20:43 21.30
953 115101 Arnold Weinmann Tyskland M 30-34 25:21:08 21.29
954 41877 Bjarne Berg CK 1959 M 55-59 25:22:16 21.28
954 94754 Tor Arne Hansen CK 1959 M 45-49 25:22:16 21.28
954 131393 Vidar Haugen CK 1959 M 40-44 25:22:16 21.28
954 97833 Karl Magnus Kjendlie CK 1959 M 45-49 25:22:16 21.28
954 86213 Olav Erik Krogstad Vega BIL M 50-54 25:22:16 21.28
954 78855 Bjørn Arne Olsen CK 1959 M 25-29 25:22:16 21.28
954 99740 Frank E. Petersen CK 1959 M 35-39 25:22:16 21.28
954 115102 Ivar Skjeggestad CK 1959 M 20-24 25:22:16 21.28
954 112562 Ole Martin Torbjørnsen Telstar BIL M 50-54 25:22:16 21.28
963 115103 Odd Kristensen Raske Gutter M 25-29 25:23:44 21.26
964 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 60-64 25:23:56 21.26
965 93175 Jan-Erik Kristiansen M 30-34 25:24:11 21.25
965 112281 Bengt Howard Lund Hafslund BIL M 40-44 25:24:11 21.25
967 99093 Ola Meistad Flå IL M 60-64 25:24:41 21.25
968 113763 Jan Burzik Tyskland M 25-29 25:25:00 21.24
969 26195 Martin Iding M 25-29 25:25:09 21.24
970 21340 Bjørn Erik Kristiansen Høegh Sport M 45-49 25:25:22 21.24
971 92483 Egil Bjørnar Hansen IL Sverre M 40-44 25:26:02 21.23
972 115104 Frank Ruediger Tyskland M 30-34 25:27:15 21.21
973 30945 Gudmund Forthun Lærdal SK M 40-44 25:28:06 21.20
974 113863 Trond Volden Hattfjelldal IL M 35-39 25:28:25 21.19
975 114257 Rune Holmen Ski Treningssenter M 30-34 25:28:45 21.19
976 51588 Stefan Pettersson Sverige M 50-54 25:29:11 21.18
977 115105 Klaus Luettkopf Tyskland M 40-44 25:29:14 21.18
978 115106 Bjørn Inge Hepsø M 20-24 25:29:46 21.17
979 51503 Bjørn Harald Harkjerr Hareid IL M 45-49 25:30:03 21.17
980 35666 Brage Melby Adresseavisen M 45-49 25:30:52 21.16
981 35398 Stein Arne Melsæter MRV CK M 35-39 25:31:16 21.15
981 40604 Jan Røyneberg MRV CK M 30-34 25:31:16 21.15
983 115107 Walter Faber Tyskland M 45-49 25:32:14 21.14
984 115108 Trond H. Lie-Andreassen M 17-19 25:32:24 21.14
985 114082 Axel Sarnoch Tyskland M 20-24 25:32:58 21.13
986 115109 Per Olof Beckemeier Tyskland M 20-24 25:33:30 21.12
987 25150 Kjell Sturla Zahl Atlas Wireline M 35-39 25:33:57 21.12
988 85226 Steinar Høsøien ABB Norsk Kabel M 55-59 25:34:02 21.12
989 87724 Karl Magnus Andersen Rafnes BIL M 45-49 25:34:21 21.11
989 45318 Fridtjof Askheim Hydro Porsgrunn M 60-64 25:34:21 21.11
989 96591 Åsulv Hegland Hydro Porsgrunn M 50-54 25:34:21 21.11
992 96030 Åshild Nygard Sportsklubben Rye K 45-49 25:35:44 21.09
993 99416 Henning Kristiansen Personellsikring M 35-39 25:36:14 21.09
993 115110 Renny Kristoffersen Personellsikring M 35-39 25:36:14 21.09
995 31137 Arve Eknes ABB Nera M 35-39 25:37:14 21.07
995 31838 Bjørn Rivenes Arna SK M 30-34 25:37:14 21.07
995 30866 Magnus Skjoldal Arna SK M 45-49 25:37:14 21.07
995 31592 Halldor Trengereid Arna SK M 45-49 25:37:14 21.07
999 95278 Mona Svegård-Hove Trondheim Traf.S. K 30-34 25:37:16 21.07
1000 115111 Rainer Von Lennep Tyskland M 30-34 25:39:00 21.05

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 18.06.1994
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 19.62 Km/t
Snittid: 27:30:55
Antall deltakere: 2675

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):