Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 1995

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 36328 Pål Erik Krangsås Orkla CK M 30-34 15:11:21 35.55
2 27581 Per Yngvar Lorentzen Vennesla og Omegn CK M 35-42 15:37:18 34.56
3 49880 Bjørn Furu Sportsklubben Ceres M 25-29 15:54:18 33.95
3 115906 Bjarne Johansen Grenland SK M 15:54:18 33.95
3 51321 Eirik André Meisfjord Trondhjems VK M 15:54:18 33.95
3 34353 Tor Espen Risholt Arendal CC M 25-29 15:54:18 33.95
3 40606 Tor Inge Skau Sportsklubben Ceres M 25-29 15:54:18 33.95
8 36824 Jan Aasen Feiring IL M 30-34 16:00:53 33.71
9 43973 Per Kristian Dahl SDR/UCK M 25-29 16:04:01 33.60
10 114831 Steinar Almelid Bærum og Omegn CK M 35-42 16:04:21 33.59
10 106815 Henrik Bringsøe Danmark M 35-42 16:04:21 33.59
10 45419 Terje Erfjord Bærum og Omegn CK M 43-49 16:04:21 33.59
10 114882 Sven Arne Fjellhaug Bærum og Omegn CK M 25-29 16:04:21 33.59
10 93895 Lars Gausemel Bærum og Omegn CK M 35-42 16:04:21 33.59
10 26950 Ole Fredrik Lagesen Bærum og Omegn CK M 35-42 16:04:21 33.59
10 45481 Rolf Langum Bærum og Omegn CK M 43-49 16:04:21 33.59
10 36673 Stig Lauby Bærum og Omegn CK M 30-34 16:04:21 33.59
10 35062 Arnljot Mehl Follo SK M 35-42 16:04:21 33.59
10 24986 Kjell Seberg Bærum og Omegn CK M 35-42 16:04:21 33.59
10 44635 Eirik Selbo Bærum og Omegn CK M 35-42 16:04:21 33.59
10 52403 Vidar Ski Bærum og Omegn CK M 43-49 16:04:21 33.59
10 30632 Jan Tore Sletta Bærum og Omegn CK M 30-34 16:04:21 33.59
10 44141 Svein Solskjær Bærum og Omegn CK M 43-49 16:04:21 33.59
10 64080 Ronny Warming Ullensaker CK M 25-29 16:04:21 33.59
10 40576 Bengt Westergård Bærum og Omegn CK M 35-42 16:04:21 33.59
10 115907 Torkild Aas M 25-29 16:04:21 33.59
27 115908 Klaus-Peter Venz Tyskland M 16:06:53 33.50
28 67030 Øyvind Andersen Sportsklubben Ceres M 25-29 16:07:01 33.50
28 115909 Jan Otto Beitnes IK Hero M 16:07:01 33.50
28 26462 Nils Bratberg Brumunddal SK M 35-42 16:07:01 33.50
28 48701 John Arne Holtop Sportsklubben Ceres M 35-42 16:07:01 33.50
28 42539 Ronny Johansen Bilpost BIL M 25-29 16:07:01 33.50
28 79088 Jon Ketil Mathisen Halden CK M 35-42 16:07:01 33.50
28 113651 Andreas Metten Tyskland M 25-29 16:07:01 33.50
28 115910 Markus Nielander Tyskland M 16:07:01 33.50
28 34125 Bjørn Norheim Hydro Glomfjord M 30-34 16:07:01 33.50
28 115911 Frank Schiffner Tyskland M 16:07:01 33.50
28 43968 Knut Jo Strømsborg Sportsklubben Rye M 20-24 16:07:01 33.50
28 115912 Gerald Tessmer Tyskland M 16:07:01 33.50
28 115913 Peter Zander Tyskland M 16:07:01 33.50
41 27731 Rasmus Olav Vigrestad CK Valdresekspressen M 35-42 16:07:21 33.49
42 45672 Frode Brandal IK Hero M 16:10:21 33.39
42 113506 Hubert Dorner Østerrike M 43-49 16:10:21 33.39
42 52310 Yngve Hoff Bilpost BIL M 25-29 16:10:21 33.39
42 115914 Jurgen Lietzau Tyskland M 16:10:21 33.39
42 96068 Hans-Erik Sporsheim Hydro Glomfjord M 25-29 16:10:21 33.39
42 35416 Terje Steffensen M 30-34 16:10:21 33.39
42 45417 Lars Eivind Sæther Nesset CK M 25-29 16:10:21 33.39
49 88311 Hans Peter Stenberg Ringnes BIL M 30-34 16:18:58 33.09
50 115915 Walter Hanni Sveits M 16:20:40 33.03
51 52388 Martin Eriksson Sverige M 20-24 16:28:21 32.78
52 40626 Martin Øverås Svint IL M 50-55 16:44:02 32.26
53 52380 Eivind Gikling Bærum og Omegn CK M 50-55 16:44:42 32.24
54 115916 Markus Bar Tyskland M 16:47:00 32.17
55 52230 Tom Tveitan M 25-29 16:47:03 32.17
56 44634 Erlend Gundersen ElopakBIL M 25-29 16:50:03 32.07
56 36878 Henning Hushovd Drammen Brannv. M 35-42 16:50:03 32.07
56 87379 Per M. Navelsaker Biking Vikings M 30-34 16:50:03 32.07
59 98141 Arild Andersen Jotun BIL M 35-42 16:53:03 31.98
59 30982 Inge Blokhus Hordaekspressen M 43-49 16:53:03 31.98
59 115917 Per Arne Botnan Sportsklubben Ceres M 25-29 16:53:03 31.98
59 31726 Kjell Eide Sportsklubben Ceres M 43-49 16:53:03 31.98
59 111868 Gunnar Wilhelm Eilifsen Sportsklubben Ceres M 35-42 16:53:03 31.98
59 114942 Gunulf Firing Hordaekspressen M 50-55 16:53:03 31.98
59 31363 Arild Ove Halland Hordaekspressen M 30-34 16:53:03 31.98
59 71599 Olav Hauge Hordaekspressen M 50-55 16:53:03 31.98
59 22437 Frode Hofset Sportsklubben Ceres M 35-42 16:53:03 31.98
59 31021 Arne Kalvik Hordaekspressen M 43-49 16:53:03 31.98
59 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 43-49 16:53:03 31.98
59 34801 Hans Jørgen Lihagen Sportsklubben Ceres M 25-29 16:53:03 31.98
59 87313 Villy Mydland IF Frøy M 43-49 16:53:03 31.98
59 91790 Reidar Rasmussen Sportsklubben Ceres M 35-42 16:53:03 31.98
59 30986 Svein Raa Hordaekspressen M 56-60 16:53:03 31.98
59 43978 Leif Solberg Sportsklubben Ceres M 30-34 16:53:03 31.98
59 31032 Johnny Wilhelmsen Hordaekspressen M 35-42 16:53:03 31.98
59 79070 Kjetil Østlie Sportsklubben Ceres M 25-29 16:53:03 31.98
77 108828 Per Øyvind Alvim Sportsklubben Rye M 20-24 16:54:57 31.92
77 34917 Bjørn Kåre Amdal Sportsklubben Rye M 25-29 16:54:57 31.92
77 42254 Pål Aronsen Sportsklubben Rye M 30-34 16:54:57 31.92
77 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 35-42 16:54:57 31.92
77 69520 Pål Cato Elshaug Sportsklubben Rye M 30-34 16:54:57 31.92
77 36560 Sten Enggrav Sportsklubben Rye M 20-24 16:54:57 31.92
77 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 25-29 16:54:57 31.92
77 32032 Norvald Hegrenes Førde CK M 30-34 16:54:57 31.92
77 67575 Kjetil Knudsen Eiker CK M 30-34 16:54:57 31.92
77 112022 Jo Daniel Liseth Sportsklubben Rye M 30-34 16:54:57 31.92
77 113726 Bjørn Lundgren Sportsklubben Rye M 25-29 16:54:57 31.92
77 23966 Jan Inge Molund Sportsklubben Rye M 25-29 16:54:57 31.92
77 68555 Ivar Morken Sportsklubben Rye M 35-42 16:54:57 31.92
77 34763 Erik Schøyen Sportsklubben Rye M 30-34 16:54:57 31.92
77 52329 Rune Sønderby Sportsklubben Rye M 25-29 16:54:57 31.92
77 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 35-42 16:54:57 31.92
93 44692 Olaf Bøgeberg Trondhjems VK M 56-60 16:56:03 31.88
93 79025 Jan Harald Fremo Trondhjems VK M 30-34 16:56:03 31.88
93 92449 Per Arne Hanssen Trondhjems VK M 43-49 16:56:03 31.88
93 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 35-42 16:56:03 31.88
93 52103 Thor Moxnes Trondhjems VK M 43-49 16:56:03 31.88
93 52399 Børge Pettersen Trondhjems VK M 20-24 16:56:03 31.88
93 52416 Hans Rønning Trondhjems VK M 43-49 16:56:03 31.88
93 112254 Kurt Skogseth Trondhjems VK M 35-42 16:56:03 31.88
93 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 43-49 16:56:03 31.88
93 113691 Hemmo Vikhammer Kjell Okkenhaug M 30-34 16:56:03 31.88
103 89204 Sigvart Hasthi Vadsø Brannkorps M 61-65 16:56:16 31.88
104 26731 Oddvar Sellevoll Hordaekspressen M 30-34 16:57:29 31.84
105 111830 Bernhard Schlegel Tyskland M 30-34 17:00:10 31.75
106 118612 Stein Gundersen Select-Kløfta M 30-34 17:00:57 31.73
107 115920 Katinka Greve Bærum og Omegn CK K 25-29 17:02:03 31.70
107 115919 Gunther Dorner Østerrike M 50-55 17:02:03 31.70
107 113509 Roy Hansen Ervik Bærum og Omegn CK M 20-24 17:02:03 31.70
110 49717 Geir Evensen Trondhjems VK M 30-34 17:03:57 31.64
111 52045 Kåre Sundsfjord Trondhjems VK M 50-55 17:04:43 31.61
111 35558 Morten Sæterhaug Trondhjems VK M 35-42 17:04:43 31.61
113 42375 Ketil Hagen Nightlight.Rec. M 25-29 17:05:03 31.60
114 34774 Trond Kattem Trondhjems VK M 30-34 17:08:03 31.51
115 98664 Rune Klarholm Bøhler Entrepren M 35-42 17:13:01 31.36
116 35169 Axel Fehlau Tyskland M 20-24 17:19:44 31.16
117 71713 Odd Arild Dale Førde CK M 30-34 17:26:54 30.94
117 85408 Tønnes Ore Sportsklubben Rye M 43-49 17:26:54 30.94
119 41540 Einar Bjørn Brumunddal SK M 25-29 17:27:28 30.93
119 65596 Hans Petter Bronken Jømna/Heradsbygd M 43-49 17:27:28 30.93
119 62676 Arild Hartold Ullensaker CK M 43-49 17:27:28 30.93
119 92477 Magne Gunnar Høgsveen Brumunddal SK M 35-42 17:27:28 30.93
119 33815 Jonny Johansen Brumunddal SK M 35-42 17:27:28 30.93
119 44813 Frank Johansen Brumunddal SK M 30-34 17:27:28 30.93
119 113648 Terje Legernæs M 35-42 17:27:28 30.93
119 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 43-49 17:27:28 30.93
119 44638 Jan Erik Mathiassen Brumunddal SK M 20-24 17:27:28 30.93
119 47598 Solrun Flatås Risnes Jømna/Heradsbygd K 25-29 17:27:28 30.93
119 94863 Joar Sannerhaugen Brumunddal SK M 30-34 17:27:28 30.93
119 52039 Per Ove Skomakerstuen Brumunddal SK M 30-34 17:27:28 30.93
119 113559 Arne Vegard Sveen Rena IL M 43-49 17:27:28 30.93
119 52308 Åge Morten Tangen Brumunddal SK M 35-42 17:27:28 30.93
119 115921 Odmund Viddal Brumunddal SK M 43-49 17:27:28 30.93
134 113551 Hans Martin Hovde Ringerike CK M 20-24 17:29:44 30.86
134 40623 Knut Mæhle Oppdal SK M 35-42 17:29:44 30.86
134 107952 Knut Rytterager Nerby Ringerike CK M 35-42 17:29:44 30.86
137 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 43-49 17:30:04 30.85
138 65493 Joachim Reitan Sintef NTH M 25-29 17:32:41 30.77
139 107205 Sven-Erik Eriksen Horten & Omegn CK M 50-55 17:36:28 30.66
140 115922 Willy Gerbner Sveits M 17:36:47 30.65
141 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 43-49 17:37:50 30.62
142 97621 Tore Vandvik Moe IØ2 M 20-24 17:39:36 30.57
143 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 43-49 17:41:26 30.52
143 68957 Erik Løkke Sportsklubben Ceres M 50-55 17:41:26 30.52
145 20812 Asbjørn Grov Stord SK M 50-55 17:41:29 30.52
145 27537 Per Magne Vik Stord SK M 43-49 17:41:29 30.52
147 66874 Pål Gulliksen IF Frøy M 43-49 17:42:28 30.49
147 52231 Odd André Kval IF Frøy M 30-34 17:42:28 30.49
149 45428 Steven Fiksdal NAD M 30-34 17:45:12 30.41
150 115923 Dag Legernæs M 30-34 17:45:36 30.40
151 44690 Bjørn Grimstad Sportsklubben Rye M 35-42 17:47:26 30.35
152 115924 Mike Gautschi Sveits M 17:53:44 30.17
153 114921 Werner Schneider Tyskland M 35-42 17:54:39 30.14
154 115925 Lasse Vikhammer M 30-34 17:55:44 30.11
155 44067 Per Magne Degnes Hærland IL M 20-24 17:56:00 30.11
156 52408 Rune Nyhus Brumunddal SK M 25-29 17:57:28 30.07
157 46757 Geir Bergli Raufoss CK M 25-29 17:58:09 30.05
157 96301 John Th. Fredriksen Raufoss CK M 43-49 17:58:09 30.05
157 115926 Vegar Frydenlund Raufoss CK M 20-24 17:58:09 30.05
157 78866 Tom R. Gulbrandsen Feiring IL M 25-29 17:58:09 30.05
157 29068 Tage Johansen Raufoss CK M 35-42 17:58:09 30.05
157 97695 Finn Olav Odde Team Ottadalen M 35-42 17:58:09 30.05
157 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 35-42 17:58:09 30.05
157 30437 Thomas Rønningen M 30-34 17:58:09 30.05
157 97520 Kåre Støen Raufoss CK M 43-49 17:58:09 30.05
157 35215 Willy Taaje Raufoss CK M 50-55 17:58:09 30.05
167 46857 Jon Birger Munkerud Raufoss CK M 50-55 18:00:28 29.98
168 43994 Hubert Maierhofer Østerrike M 30-34 18:01:03 29.97
169 30491 Espen Andresen Sintef NTH M 25-29 18:01:09 29.96
170 52213 Helge Kjørstad Horten & Omegn CK M 35-42 18:02:21 29.93
171 115410 Per Ovenstad Sjåstad Vestre M 17-19 18:10:17 29.71
171 40593 Anders Søreng Sintef NTH M 25-29 18:10:17 29.71
173 115928 James Brady Tyskland M 30-34 18:14:04 29.61
174 41498 Henning Nitschke Efteløt IL M 30-34 18:16:32 29.54
175 44051 Frode Østlund Ringerike CK M 43-49 18:17:40 29.51
176 52240 Tor Arne Tokerud Color Line M 35-42 18:19:09 29.47
177 115929 Helge Alfnes Tr.Hjem Komm. M 43-49 18:22:17 29.39
177 41595 Trygve Lundstein Ringerike CK M 50-55 18:22:17 29.39
179 40590 Arne Mikkelsen Sintef NTH M 35-42 18:24:28 29.33
180 67014 Steinar Jensen IF Frøy M 35-42 18:26:27 29.28
181 117259 Morten Christiansen M 20-24 18:28:09 29.23
182 112281 Bengt Howard Lund Hafslund Energi M 43-49 18:29:40 29.19
183 32408 Dag Tore Knutsen Horten & Omegn CK M 30-34 18:30:24 29.17
184 115930 Beat Schwitter Sveits M 35-42 18:30:40 29.17
185 35059 Gabriel Tjørn CK Valdresekspressen M 35-42 18:30:57 29.16
186 103678 Kolbjørn Jektvik Frøya M 30-34 18:33:11 29.10
187 113749 Tore Aspas Norske Skog M 35-42 18:34:02 29.08
188 35170 Gunnar Fehlau Tyskland M 20-24 18:35:28 29.04
189 114910 Terje Jørgensen Helgeland Kraftlag M 25-29 18:35:40 29.04
190 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 35-42 18:36:26 29.02
191 30414 Sven Ove Oterholt Hydro Porsgrunn M 35-42 18:37:09 29.00
192 115931 Norbert Michallek Tyskland M 35-42 18:39:32 28.94
193 47221 Olaf Heggen Hadeland CK M 43-49 18:40:16 28.92
194 34824 Karsten Flatval Asea Skandia M 35-42 18:40:17 28.92
195 36007 Odd Abrahamsen IF Frøy M 43-49 18:40:58 28.90
196 41527 Ivar Kjellhov IF Frøy M 35-42 18:41:40 28.88
197 115932 Øyvind Berg Los Engelstados M 30-34 18:42:32 28.86
198 95852 Tore Bjerkrheim Nesbyen IL M 30-34 18:43:25 28.84
199 115005 Øyvind Skaaret Asker CK M 30-34 18:43:30 28.83
200 44589 Arne Eikeset M 35-42 18:46:30 28.76
201 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 56-60 18:48:32 28.70
202 75252 Børt Helge Carlsen Hordaekspressen M 25-29 18:48:41 28.70
203 95970 Kurt Eilert Almås Elkem Thamshavn M 35-42 18:49:32 28.68
203 27407 Per Røsand M 35-42 18:49:32 28.68
205 22880 Gunnar Eide Hordaekspressen M 35-42 18:51:28 28.63
206 44641 Kåre Sletta Gauldal SK M 30-34 18:52:30 28.60
206 52318 Roar Sæther Politiets IL Trondheim M 30-34 18:52:30 28.60
208 30409 Terje Berg-Jensen Hydro Porsgrunn M 43-49 18:52:58 28.59
209 43996 Arnfinn Leinum Trondhjems VK M 43-49 18:54:28 28.55
209 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 43-49 18:54:28 28.55
211 67047 Odd Mikal Harstad Eidsvoll SK M 50-55 18:56:40 28.50
212 97319 Aksel Aaslund Raufoss CK M 61-65 18:58:45 28.45
213 115933 Rune Nygård Askim SK M 25-29 18:59:51 28.42
213 36737 Knut Halvor Strandkaas Hærland IL M 25-29 18:59:51 28.42
215 52312 Anders Haugmo M 25-29 19:00:26 28.41
215 41410 Tom Inge Solvang M 25-29 19:00:26 28.41
217 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 35-42 19:00:27 28.40
218 51623 Odd Håvard Østmo Ullensaker CK M 50-55 19:00:28 28.40
219 51985 Are Flatmo Team Ottadalen M 30-34 19:01:05 28.39
220 45484 Øystein Graffer Asker CK M 30-34 19:01:22 28.38
220 67700 Rolf Haverstad Kverner Eureka M 35-42 19:01:22 28.38
220 45477 Tommy Jensen Asker CK M 35-42 19:01:22 28.38
220 78857 Arnstein Volden Asker CK M 43-49 19:01:22 28.38
224 45874 Thorer Skårer Hærland IL M 50-55 19:01:34 28.38
225 114847 Tore Straubhaar Tyskland M 25-29 19:03:32 28.33
226 115934 Gerhard Trunk Tyskland M 30-34 19:04:15 28.31
227 30617 Christer Rinnan Aafloen Glåmdal SK M 20-24 19:04:25 28.31
228 34990 Egil Skybakmoen Sintef NTH M 30-34 19:04:32 28.30
229 62537 Holger Rudloff Tyskland M 25-29 19:05:14 28.29
230 112448 Rolf Arve Østli Brumunddal SK M 35-42 19:05:15 28.29
231 94672 Terje Ellingsen Raufoss CK M 30-34 19:05:30 28.28
232 115935 Claes Sjosward Sverige M 25-29 19:05:41 28.28
233 87113 Truls Tyreid Bærum og Omegn CK M 43-49 19:06:06 28.26
234 114979 Jurgen Grein Tyskland M 35-42 19:06:14 28.26
235 47483 Camilla Hott Ullensaker CK K 25-29 19:07:32 28.23
236 25132 Kjell Olav Heien M 35-42 19:08:04 28.22
237 30939 Jan Haugland Hordaekspressen M 50-55 19:09:14 28.19
238 48628 Trond Askautrud Nesodden IF M 25-29 19:09:43 28.18
239 115936 Toller Nyberg Bertelosteen M 30-34 19:11:17 28.14
240 93968 Petter Herman Lunde Hærland IL M 50-55 19:11:51 28.12
241 92515 Roger Hanssen Kjell Okkenhaug M 35-42 19:11:54 28.12
242 45424 Hans Jørgen Baglo Trondhjems VK M 20-24 19:12:14 28.11
242 35465 Morten Opøyen Trondhjems VK M 30-34 19:12:14 28.11
242 44199 Olav Tronstad Ålesund og Omegn CK M 50-55 19:12:14 28.11
245 107005 Geir Syvertsen GSK M 35-42 19:12:26 28.11
246 45500 Ole Bakkene Randsfjord CK M 43-49 19:12:29 28.11
247 113539 Ottar Rokkhaug Sintef NTH M 50-55 19:13:12 28.09
248 30965 Alf Marton Aksland Hordaekspressen M 50-55 19:14:17 28.06
249 52393 Frank Sunde Ringnes EC Dahls M 30-34 19:15:34 28.03
250 73678 Arild Nymo Ugland BIL M 30-34 19:17:26 27.99
251 94470 Tor Arve Larsen Rørvik IL M 35-42 19:17:30 27.99
252 115937 Sten Are Grønnvold Romerike Energi M 20-24 19:18:26 27.96
253 29110 Terje Risvoll Sauda SK M 35-42 19:19:22 27.94
254 27734 Ray Langerud Drilltech M 35-42 19:20:30 27.91
255 111893 Olav Aursøy Trondhjems VK M 50-55 19:21:50 27.88
255 106972 Randi Saltnessand Trondhjems VK K 35-42 19:21:50 27.88
255 45427 Morten Zachariassen Trondhjems VK M 20-24 19:21:50 27.88
258 24227 Johan Vistvik DBS-Team M 50-55 19:22:12 27.87
259 115050 Ernst W. Rosseland Falconbridge BIL M 30-34 19:22:16 27.87
260 45421 Alf Andersen Markane IL M 35-42 19:22:30 27.87
261 30289 Leif Grimstveit Sintef NTH M 43-49 19:23:13 27.85
261 40968 Knut Mo Sintef NTH M 43-49 19:23:13 27.85
263 31540 Kjell Raa Hordaekspressen M 30-34 19:23:59 27.83
264 35067 Trond Kongerud DnB M 30-34 19:24:27 27.82
264 106921 Pål Jarle Lie Ullensaker CK M 30-34 19:24:27 27.82
266 43293 Bjørn Ragnar Kjærnsmo Oslo Energi BIL M 35-42 19:24:50 27.81
266 34761 Marius Ralger Sportsklubben Rye M 20-24 19:24:50 27.81
266 41522 Magnar Sande Oslo Energi BIL M 30-34 19:24:50 27.81
269 36958 Øyvind Gundersen Sintef NTH M 30-34 19:25:51 27.79
269 115938 Bjørn F. Johannessen Rygge Flystasjon M 25-29 19:25:51 27.79
271 115940 Thomas Knudsen Thorn Emi M 25-29 19:27:09 27.75
271 22866 Gunnar Knudsen Thorn Emi M 20-24 19:27:09 27.75
273 106420 Frank Karl Haver Bakkeløkka M 35-42 19:27:50 27.74
274 47071 Jan Roger Kristiansen Møller BIL M 35-42 19:28:17 27.73
275 52245 Svenn Finnanger M 50-55 19:28:51 27.71
275 95943 Bjørn Jødahl Sørum IL M 50-55 19:28:51 27.71
277 33789 Svein Olaf Hansen Hordaekspressen M 50-55 19:29:04 27.71
278 35469 Eduard Groenhagen Nederland M 50-55 19:29:30 27.70
279 88634 Olav Glanås Jømna/Heradsbygd M 43-49 19:30:03 27.69
279 45499 Birger Opberget Jømna/Heradsbygd M 50-55 19:30:03 27.69
281 52316 Steffen Hestenes Førde CK M 25-29 19:30:34 27.67
282 83944 Ola Bjerke M 43-49 19:32:15 27.63
283 36743 Kjell-Arne Kjeldsberg Trondhjems VK M 35-42 19:32:30 27.63
284 41842 Reidar Inge Faksvåg Kjell Okkenhaug M 30-34 19:32:32 27.63
285 115942 Svein Johan Ustad Autronica BIL M 56-60 19:33:01 27.62
286 115943 Dag Haugdal Sportsklubben Rye M 25-29 19:33:02 27.62
287 115944 Jan Arild Løbakk Trondhjems VK M 30-34 19:33:18 27.61
288 73004 Kjell Eckhoff IL Norodd M 35-42 19:33:34 27.60
288 96066 Torbjørn Flovikholm IL Norodd M 50-55 19:33:34 27.60
288 52315 Lars Birger Gangstad IL Norodd M 35-42 19:33:34 27.60
288 115945 Erling Kruse IL Norodd M 50-55 19:33:34 27.60
292 44979 Bjørn Sortland Sintef NTH M 35-42 19:33:57 27.59
293 112131 Trond Arild Seem Fossan Sparbu IL M 30-34 19:34:14 27.59
294 68486 Roy Hopland Øyer/Tretten IF M 20-24 19:34:16 27.59
295 35186 Arne G. Berg Follo SK M 43-49 19:34:28 27.58
296 78867 Lars Kleppe Raufoss CK M 20-24 19:34:50 27.57
296 41723 Mona Aasen Feiring IL K 30-34 19:34:50 27.57
298 29397 Tommy Skretting Tine Sykkel M 25-29 19:36:56 27.52
299 115040 Rune Gulbrandsen Berdal Strømme M 35-42 19:37:30 27.51
300 70624 Knut Johansen Follo SK M 43-49 19:37:51 27.50
301 99541 Bo-Gøran Olsson Sverige M 43-49 19:38:04 27.50
302 90204 Jostein Helland ABB Industri BIL M 43-49 19:38:30 27.49
303 46861 Olav Langeland SimradBIL M 35-42 19:39:09 27.47
304 113517 Ivar Svengård Trondhjems VK M 43-49 19:39:19 27.47
305 44764 Olav Sandvik Albert BIL M 20-24 19:39:29 27.46
305 42593 Bård Tronsaune Haltdalen M 25-29 19:39:29 27.46
307 36321 Thomas Svane Jacobsen M 25-29 19:39:34 27.46
308 114874 Ove Muhle Politiets IL Trondheim M 30-34 19:40:05 27.45
309 40583 Håvard Kalvøy M 25-29 19:40:51 27.43
309 22485 Gaute Reinsnos Karmøy CK M 30-34 19:40:51 27.43
311 44014 Geir Heimdal CK Nittedal M 43-49 19:41:13 27.42
312 36422 Andreas Horscht Tyskland M 30-34 19:41:17 27.42
313 52251 Espen Johansen Norcool BIL M 30-34 19:41:28 27.42
313 114019 Tommy Kessinger Norcool BIL M 25-29 19:41:28 27.42
313 115066 Vidar Larsen Glomma Papp M 30-34 19:41:28 27.42
316 45491 Olav Bolme Rindals-Troll M 50-55 19:41:30 27.42
316 51359 Ola Flå Hydro Offshore M 43-49 19:41:30 27.42
316 111913 Rolf Kvifte Nanset IF M 56-60 19:41:30 27.42
316 88574 Ola Løseth Dalguten M 50-55 19:41:30 27.42
316 92459 Petter A. Mogstad Surnadal IL M 61-65 19:41:30 27.42
316 85268 Per Skjølsvold Rindals-Troll M 50-55 19:41:30 27.42
322 35085 Finn Halland Bøler SKi&Triatl M 20-24 19:41:46 27.41
323 44719 Ståle Støen Folldal IL M 35-42 19:42:04 27.40
324 41094 Anders Dalen Follo SK M 43-49 19:42:27 27.40
324 41489 Thomas Forsberg Follo SK M 25-29 19:42:27 27.40
326 41078 Magnar Sund Helgeland Kraftlag M 43-49 19:42:29 27.39
327 52421 Knut B. Fyrand Follo SK M 43-49 19:42:34 27.39
328 115946 Stig Haarberg Soleco Tr.Heim M 43-49 19:42:40 27.39
329 45588 Thorbjørn Sveen M 35-42 19:42:57 27.38
330 45629 Stefan Dix Tyskland M 25-29 19:43:02 27.38
331 46934 Håkon Wattum Ansvar M 43-49 19:43:12 27.38
332 52252 Øystein Løland Follo SK M 43-49 19:43:27 27.37
333 115036 Pål B. Johansen Ski Velociped Klubb M 25-29 19:43:29 27.37
334 34807 Rune Holtze Jensen Ski Velociped Kl M 30-34 19:43:51 27.36
334 52050 Hans Petter Modalen Lågen CK M 35-42 19:43:51 27.36
336 113733 Leif Bratsberg Follo SK M 43-49 19:44:15 27.35
337 107808 Svein Nilsen Uni-Cardan BIL M 43-49 19:44:23 27.35
338 115947 Kalle Gerst Tyskland M 50-55 19:44:46 27.34
339 44351 Jon Arne Corell Sportsklubben Rye M 43-49 19:45:08 27.33
340 115948 Espen Flom M 30-34 19:45:34 27.32
340 79227 Morten Flom M 30-34 19:45:34 27.32
342 45567 Olav Skogsrud M 35-42 19:46:12 27.31
342 44216 Arne Melvin Trinerud Lågen CK M 43-49 19:46:12 27.31
344 115949 Kjetil Kristiansen Sandnessjøen CK M 35-42 19:46:17 27.31
345 35182 Dag Audun Fiskvik Vestby IL M 35-42 19:46:22 27.31
346 115950 Pål W. Olsen Stathelle M 19:46:32 27.30
347 99274 Per A. Bendiksen M 50-55 19:47:28 27.28
348 109475 Ove Jørgen Carlsen M 20-24 19:47:54 27.27
348 52131 Ragnar Fjeldheim Ullensaker CK M 43-49 19:47:54 27.27
348 111863 Erling Flobak Ullensaker CK M 35-42 19:47:54 27.27
348 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 25-29 19:47:54 27.27
348 89745 Olav Harald Moe Ullensaker CK M 50-55 19:47:54 27.27
348 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 35-42 19:47:54 27.27
348 41589 Odd Steinar Snortheim Ullensaker CK M 35-42 19:47:54 27.27
348 115951 Arnstein Svevilhaug Ullensaker CK M 43-49 19:47:54 27.27
356 44022 Svend Didrichsen Sykkelbuatr.H M 35-42 19:48:20 27.26
357 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 43-49 19:48:29 27.26
358 44812 Bjørn Hågensen Hamar Bir M 43-49 19:50:49 27.20
358 87657 Aage Kullbunn Hamar Bir M 43-49 19:50:49 27.20
358 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar Bir M 43-49 19:50:49 27.20
358 94852 Knut Erik Villumstad Løten SK M 50-55 19:50:49 27.20
362 41446 Erik Lindholm IF Frøy M 35-42 19:51:09 27.20
363 115952 Bjørnar Fossan Sparbu IL M 20-24 19:51:56 27.18
364 85338 Stein Kristian Strøm Horten & Omegn CK M 50-55 19:52:17 27.17
365 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 35-42 19:52:51 27.16
366 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 43-49 19:54:57 27.11
366 88787 Terje Nilsen Sportsklubben Ceres M 35-42 19:54:57 27.11
368 44862 Thor Øyvind Kristiansen Land CK M 43-49 19:54:59 27.11
369 115953 Robert Lang Tyskland M 50-55 19:55:17 27.10
370 96598 Geir Skjevling UBIO Oslo M 43-49 19:55:50 27.09
371 115169 Jan Ivar Jansen Bærum komm. BIL M 43-49 19:55:51 27.09
371 52265 Rune Nymoen CK Nittedal M 30-34 19:55:51 27.09
371 52228 Øivind Sæter CK Nittedal M 30-34 19:55:51 27.09
374 66875 Stein-Arne Alnæs Uni Storebrand M 30-34 19:56:54 27.06
374 114937 Petter Erdem Uni Storebrand M 30-34 19:56:54 27.06
376 98754 Per Kristian Saastad Runar M 25-29 19:57:06 27.06
377 44809 Albert Schimmel Tyskland M 43-49 19:57:12 27.06
378 41198 Øyvin Engaas Bærum og Omegn CK M 50-55 19:57:29 27.05
379 25154 Kjell Steinar Ervik Kværner Inst.BIL M 35-42 19:57:31 27.05
380 97335 Gunnar Ansnes BIL Hydro Sunndal M 43-49 19:59:13 27.01
381 115954 Tommy Jørgensen M 20-24 19:59:28 27.01
381 115955 Rune Simensen CK Nittedal M 25-29 19:59:28 27.01
383 52401 Martin Rud Horten & Omegn CK M 25-29 19:59:54 27.00
384 88928 Ibrahim Tahir Ringnes BIL M 56-60 20:01:08 26.97
385 41929 Hans Hermann Herbst Tyskland M 50-55 20:01:17 26.97
386 115956 Gerhard Buhler Tyskland M 43-49 20:01:51 26.95
387 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 61-65 20:03:34 26.91
388 115957 Njål Eide Bærum og Omegn CK M 25-29 20:06:20 26.85
389 96429 Kjell-Oddvar Aarsheim Askim Turn M 35-42 20:06:31 26.85
390 51328 Svein Bruland OPIL M 35-42 20:07:02 26.84
390 42472 Bård Larsen OPIL M 25-29 20:07:02 26.84
390 115201 Rune Willanger OPIL M 25-29 20:07:02 26.84
393 115958 Reinhard Tiedemann Tyskland M 43-49 20:07:46 26.82
394 43505 Arnljot Gomo Mære Blot et CK M 50-55 20:08:14 26.81
395 40711 Terje Oxholm Bodø HFS M 25-29 20:08:32 26.80
396 115959 Werner Simon Tyskland M 35-42 20:08:52 26.80
397 114416 Dieter Faulbaum Tyskland M 35-42 20:09:03 26.79
397 115960 Ralf Schmitt Tyskland M 30-34 20:09:03 26.79
399 93059 Freddy Henriksen Veritas BIL M 35-42 20:09:06 26.79
400 63942 Jon Asbjørn Amundsen Bærum og Omegn CK M 25-29 20:09:21 26.79
400 43363 Bård Bråten Bærum og Omegn CK M 30-34 20:09:21 26.79
400 47199 Ola Jahr Bærum og Omegn CK M 43-49 20:09:21 26.79
400 65321 Geir Jakobsen Vinje SK M 30-34 20:09:21 26.79
400 98703 Torstein Kind Bærum og Omegn CK M 30-34 20:09:21 26.79
400 44857 Mikael Munsterhjelm Bærum og Omegn CK M 50-55 20:09:21 26.79
400 34928 Henrik Munthe Belgia M 35-42 20:09:21 26.79
400 44731 Kjell Nervold Bærum og Omegn CK M 35-42 20:09:21 26.79
400 85766 Nils Dagfinn Røise Bærum og Omegn CK M 35-42 20:09:21 26.79
400 44855 Erling Wiede Bærum og Omegn CK M 50-55 20:09:21 26.79
410 51614 Niels Duedahl Danmark M 43-49 20:09:29 26.78
411 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 30-34 20:09:43 26.78
411 97943 Roger Helstad Brumunddal SK M 25-29 20:09:43 26.78
411 92779 Lars Kristiansen Brumunddal SK M 25-29 20:09:43 26.78
411 109906 Einar Chr. Von Doorn T-BIL M 20-24 20:09:43 26.78
415 115961 Jonny Kendel M 25-29 20:10:09 26.77
416 115962 Carl Asschenfeldt Danmark M 50-55 20:10:11 26.77
417 113747 Øivind Dahlen Rustad IL M 56-60 20:11:20 26.74
417 98713 Anders Dahlen Rustad IL M 25-29 20:11:20 26.74
419 44746 Tom Andersen Sportsklubben Rye M 50-55 20:11:54 26.73
419 36806 Stig Laursen Sportsklubben Rye M 25-29 20:11:54 26.73
419 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 35-42 20:11:54 26.73
422 115963 Arild Larsen Norcool BIL M 25-29 20:12:11 26.72
423 43429 Tore Rudolfsen Nes SK M 35-42 20:12:27 26.72
424 44244 Kjell Johan Mathisen M 35-42 20:13:02 26.70
425 115964 Lars Enevoldsen Danmark M 43-49 20:13:22 26.70
426 52253 Børre Jensen Arvid Bergvall M 35-42 20:14:03 26.68
427 112055 Sture Gabrielsen Sam-BIL M 30-34 20:14:54 26.66
427 115442 Jan Minge Ullensaker CK M 30-34 20:14:54 26.66
427 43400 André Warming Ullensaker CK M 25-29 20:14:54 26.66
430 35420 Håkon Sommerstad Efteløt IL M 35-42 20:15:28 26.65
431 115965 Frank Fellner Østerrike M 43-49 20:16:02 26.64
432 115966 Torleiv Yli Myre Heddal IL M 20-24 20:16:51 26.62
433 43336 Svein Arne Bakkemo Trondhjems VK M 25-29 20:18:06 26.59
434 115967 Martin Hodina Tyskland M 30-34 20:18:21 26.59
434 115968 Karl Muller Tyskland M 35-42 20:18:21 26.59
436 26873 Olav Brunstad Terningmoen BIL M 35-42 20:18:47 26.58
437 106676 Øystein Gjerdrum Barlindhaug M 43-49 20:19:02 26.57
438 45432 Geir Wiker Sintef NTH M 30-34 20:19:42 26.56
439 115969 Mischa Bolten Tyskland, M 25-29 20:20:03 26.55
440 88852 Hans Boye Skogstad Sintef NTH M 35-42 20:20:28 26.54
441 115970 Per Ivar Berg BIL Kraft Peters M 30-34 20:20:44 26.54
442 115251 Hans Jenny Østerrike M 61-65 20:20:51 26.53
443 35196 Ole Martin Almeli O.M.Almeli BIL M 30-34 20:20:54 26.53
443 40715 Vidar Bamrud O.M.Almeli BIL M 43-49 20:20:54 26.53
445 34876 Per Gunnar Pedersen Søndenfj.Drag.Re M 25-29 20:21:40 26.52
446 115971 Knut O. Ausland Idun M 50-55 20:21:41 26.52
446 98786 Svein Bordal Austagder Kraftverk M 50-55 20:21:41 26.52
448 115972 Franz Schullsik Østerrike M 35-42 20:22:03 26.51
449 91282 Tore Gravdal Rupro A/S M 56-60 20:23:03 26.49
449 115973 Leidulf Nesgård Lyngdal SK M 43-49 20:23:03 26.49
451 115974 Trond Syverstad Søndenfj.Drag.Re M 25-29 20:24:52 26.45
452 112006 Kjell Helland ASK Skøyteklubb M 43-49 20:24:57 26.45
453 52263 Tom-Erik Grønberg Posten BIL M 30-34 20:25:14 26.44
454 41190 Even Rudstaden Land CK M 43-49 20:25:26 26.43
455 41469 Vidar Buksrud IF Frøy M 30-34 20:25:51 26.43
455 36461 Trond Buksrud IF Frøy M 25-29 20:25:51 26.43
457 115975 Svenn Kaldal Nord-Statlandil M 30-34 20:26:20 26.42
458 44453 Tor Erling Støvland Hedrum kommune M 35-42 20:26:31 26.41
459 115976 Michael Jucys Tyskland M 25-29 20:26:54 26.40
459 115977 Tore Morten Otterstad Minedykkertr. M 20-24 20:26:54 26.40
461 115978 Mats-Gøran Persson Sverige M 30-34 20:27:05 26.40
462 107114 Terje Gundersen Emmelle Team M 30-34 20:27:53 26.38
463 80978 Asmund Hovengen Sportsklubben Ceres M 30-34 20:29:03 26.36
463 67105 Christian Lind Sportsklubben Ceres M 35-42 20:29:03 26.36
463 47100 Bjørnar Nikolaisen Sportsklubben Ceres M 35-42 20:29:03 26.36
463 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 43-49 20:29:03 26.36
463 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 50-55 20:29:03 26.36
463 40882 Svein Søbakken Sportsklubben Ceres M 43-49 20:29:03 26.36
463 47120 Harald Vika Sportsklubben Ceres M 35-42 20:29:03 26.36
463 112414 Trond Wetter Wetter Grafisk M 30-34 20:29:03 26.36
463 115459 Thormod Aas Sportsklubben Ceres M 43-49 20:29:03 26.36
463 115979 Kai Olav Aas Sportsklubben Ceres M 35-42 20:29:03 26.36
473 45301 Halvor Driveklepp Hemne SK M 50-55 20:29:43 26.34
474 67116 Håvard Stensby Brumunddal SK M 43-49 20:30:00 26.34
475 43573 Waldemar Fischer Tyskland M 66-69 20:30:37 26.32
476 91368 Arvid Almås M 43-49 20:31:46 26.30
476 95977 Leif Johnsen Lillegård Lundamo IL M 43-49 20:31:46 26.30
478 45538 Øystein Nadden Bingsfoss SK M 35-42 20:31:51 26.30
479 64140 Lasse Skudal Moss Skiklubb M 30-34 20:32:37 26.28
480 40727 Thor Engh IK Hero M 43-49 20:33:12 26.27
481 45745 Peter Dybdahl Spbank Midtnorge M 50-55 20:33:58 26.25
482 35039 Per Gotaas Brumunddal SK M 25-29 20:34:08 26.25
483 115980 Mazte Straubhaar Tyskland M 20-24 20:36:05 26.21
484 90927 Kjell Inge Reitan Sintef NTH M 35-42 20:36:25 26.20
484 44820 Geir Ove Vedø Sintef NTH M 25-29 20:36:25 26.20
484 52418 Svein Winther Sintef NTH M 35-42 20:36:25 26.20
487 44819 Oddbjørn Ringset Ålesund og Omegn CK M 43-49 20:37:09 26.18
488 115981 Keld Hansen Danmark M 25-29 20:38:46 26.15
488 115982 Niels Jørgen Jensen Danmark M 35-42 20:38:46 26.15
488 115983 Kim Larsen Danmark M 25-29 20:38:46 26.15
491 114445 Øivind Sætre M 20-24 20:39:53 26.13
492 36802 Erik Andreas Sæther Nobø Electro M 50-55 20:41:25 26.09
493 107048 Jonny Skullestad Efteløt IL M 50-55 20:42:48 26.07
494 112446 Arnfinn Eikås Falconbridge BIL M 35-42 20:43:07 26.06
495 115984 Morten Breili Skattedir. BIL M 30-34 20:43:11 26.06
495 93767 Finn Sjølie Ringnes Oslo BIL M 43-49 20:43:11 26.06
497 112348 Øyvind Syversen Sem Gymsenter M 25-29 20:43:35 26.05
498 78871 Vidar Støen M 35-42 20:43:51 26.04
499 28758 Stig Hammarbeck Dalane SK M 30-34 20:43:55 26.04
500 114872 Olav Magne Svendgård Skogn IL M 43-49 20:44:48 26.02
501 22303 Finn Middelthon M 50-55 20:44:59 26.02
502 115035 Jimmi Jensen Lofoten SK M 20-24 20:45:28 26.01
502 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy SK M 43-49 20:45:28 26.01
504 68666 Jens Ivar Aasen Horten & Omegn CK M 50-55 20:45:40 26.01
505 98811 Tor Berg Børgin C.K. M 30-34 20:46:14 25.99
505 98813 Arild Skjelstad Børgin C.K. M 30-34 20:46:14 25.99
507 115985 Torbjørn Moås Markabygda IL M 50-55 20:46:42 25.98
507 115986 Knut Sjaastad Norske Skog M 43-49 20:46:42 25.98
509 115987 Anders Hallinder Sverige M 35-42 20:47:14 25.97
510 113913 Jan Willy Hansen Spbank Midtnorge M 35-42 20:47:21 25.97
511 86350 Erik Kristian Hammer Follo SK M 50-55 20:47:54 25.96
511 115988 Lars Haugerud Uni-Cardan BIL M 30-34 20:47:54 25.96
513 112486 Ragnar Bratthaug Sfj.Sykkelsentr. M 25-29 20:48:41 25.94
514 115989 Atle Bergill Norgips as M 25-29 20:49:01 25.94
514 45551 Hans Martin Lie Mebia/S M 30-34 20:49:01 25.94
514 115990 Nilsen Frode Wille Kværner Eureka M 25-29 20:49:01 25.94
517 141338 Frode Halvorsen Sportsklubben Ceres M 25-29 20:49:08 25.93
518 42086 Manuel Melian Vinmonopolet M 35-42 20:49:35 25.92
519 87187 Jarle Bruheim M 43-49 20:49:43 25.92
520 115991 Dag Johnsen Sfj.Sykkelsentr. M 43-49 20:49:51 25.92
520 61411 Geir Paulsen M 35-42 20:49:51 25.92
522 115992 Finn Åge Stenberg Møller BIL M 35-42 20:50:44 25.90
523 106463 Magne Hundålvatn Olderskog M 35-42 20:51:28 25.88
523 85184 Arne Klaussen Olderskog M 50-55 20:51:28 25.88
525 46779 Kjetil Fredrikstad Raufoss CK M 35-42 20:52:49 25.86
525 107337 Jan Egil Gårdsøy Kis Vest M 30-34 20:52:49 25.86
525 82849 Terje Jørgensen Raufoss CK M 43-49 20:52:49 25.86
528 115365 Audun Boksasp Molde & Omegn IF M 35-42 20:53:10 25.85
529 112397 Jarl Arne Bertheussen Sportsklubben Rye M 35-42 20:54:05 25.83
529 98904 Andreas Sæterli Trondhjems VK M 50-55 20:54:05 25.83
531 34689 Kristen Bue Globusgutta M 43-49 20:54:11 25.83
532 79116 Tor Halland Bøler SKi&Triatl M 25-29 20:54:24 25.82
533 93668 Karstein Alstad M 61-65 20:54:30 25.82
534 33141 Rune Jacobsen M 25-29 20:55:23 25.80
535 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 50-55 20:55:43 25.80
536 115993 Mårten Ajne Sverige M 30-34 20:56:14 25.79
537 93787 Ola Moholt Posten Trondheim M 25-29 20:56:16 25.79
538 52133 Tor Anders Bernhoft LS.K. M 43-49 20:56:45 25.78
539 115994 Tore Fosse Refsdal Black Ben Bellm. M 25-29 20:56:52 25.77
540 93889 Terje Frøystein SF Grei M 43-49 20:57:05 25.77
540 41693 Solvår Galåen Sportsklubben Rye K 30-34 20:57:05 25.77
540 43299 Eva Grytan Sportsklubben Rye K 30-34 20:57:05 25.77
540 115995 Frank Hoover Sportsklubben Rye M 30-34 20:57:05 25.77
540 94815 Per Løvlien Sportsklubben Rye M 35-42 20:57:05 25.77
540 51666 Gunnar Mandt Sportsklubben Rye M 50-55 20:57:05 25.77
540 47774 Endre Sollien Sportsklubben Rye M 43-49 20:57:05 25.77
540 131971 Steinar Aamodt Sportsklubben Rye M 30-34 20:57:05 25.77
548 107819 Rune Aune Jernbanens IL M 25-29 20:57:22 25.76
548 51615 Kjetil Aune Narvesen Trondheim M 25-29 20:57:22 25.76
550 41428 Tor Mæhle Oppdal SK M 30-34 20:57:27 25.76
550 106669 Espen Sørby Sportsklubben Ceres M 30-34 20:57:27 25.76
550 45530 Ivar Søreide Jernb.BIL Trondheim M 35-42 20:57:27 25.76
553 100079 Odd Magne Elstad Narvik CK M 43-49 20:58:03 25.75
554 41648 Hans Magne Killi Dombås IL M 35-42 21:00:41 25.70
555 115996 Lasse Werner Bærum og Omegn CK M 35-42 21:01:48 25.67
556 84330 Ivar Nordfjellmark Elkem Mosjøen M 43-49 21:02:23 25.66
557 45694 Dietrich Sickert Tyskland M 56-60 21:02:38 25.66
558 112173 Per Jensen NTK M 30-34 21:03:14 25.64
559 115323 William Adams Sveits M 30-34 21:04:01 25.63
559 113806 Bjørn Amundsen Asker CK M 20-24 21:04:01 25.63
559 115998 Roger Hansen Møller BIL M 25-29 21:04:01 25.63
559 52057 Bjørn Rune Hansen Fellesdata M 35-42 21:04:01 25.63
563 115999 Stein Ragnar Flakstad Sandefjord Br.V. M 30-34 21:04:20 25.62
564 113807 Ulrik Ernst Pettersen Globusgutta M 50-55 21:05:07 25.61
565 88789 Lyder Skaug Bingsfoss SK M 61-65 21:05:29 25.60
566 116000 Tor Gunnar Lundamo Team Ottadalen M 20-24 21:06:37 25.57
567 113642 Tom Nordengen Diplom-Is M 20-24 21:06:40 25.57
567 95902 Kai Borge Olsen Borealis M 35-42 21:06:40 25.57
569 69186 Rolf Wist Håkon Distr. M 30-34 21:07:01 25.57
570 70392 Kjetil Barvik If2-Blindern M 20-24 21:07:12 25.56
571 116001 Norbert Hetz Tyskland M 30-34 21:07:34 25.56
572 113640 Kjetil Flydal M 20-24 21:08:15 25.54
573 116002 Per Erik Maurseth Eidsvoll SK M 25-29 21:08:19 25.54
573 68218 Kjell Ove Olafsen AA/RB BIL M 35-42 21:08:19 25.54
573 44150 Knut Harald Venger Pedersen Eidsvoll SK M 25-29 21:08:19 25.54
573 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 25-29 21:08:19 25.54
573 35309 Roar Østli Eidsvoll SK M 43-49 21:08:19 25.54
578 24965 Kjell Tjemsland Tine Sykkel M 50-55 21:08:51 25.53
579 113711 Eilert Kjelstrup Bodø CK M 43-49 21:09:14 25.52
580 42663 Jostein Grytten Bærum og Omegn CK M 61-65 21:10:07 25.50
581 88178 Morten Kristiansen Statnett M 43-49 21:12:03 25.47
581 44472 Vidar Svendsen DnB M 35-42 21:12:03 25.47
583 52344 Michel Ducommun Sveits M 43-49 21:13:07 25.44
584 92494 Nils Kristian Hassel Rissa IL M 43-49 21:13:29 25.44
585 113766 Jack Hamrum Norske Skog M 35-42 21:13:34 25.44
586 116003 Einar Ersdal Hydro Oslo BIL M 56-60 21:14:38 25.41
587 30540 Bjørn Faber SimradBIL M 50-55 21:14:51 25.41
588 25699 Leif Egeland Rogaland Fylke M 35-42 21:16:12 25.38
589 68681 Bjørn Tore Haaland Mesterhus M 43-49 21:16:31 25.38
589 68682 Ove Pernes Mesterhus M 35-42 21:16:31 25.38
589 68684 Per Reklingsholmen Mesterhus M 50-55 21:16:31 25.38
592 24708 Karin Malmin Bøhn Tine Sykkel K 25-29 21:16:46 25.37
593 34017 Magnus Høyby M 17-19 21:16:53 25.37
594 116004 Morten Johnsen Ericsson BIL M 30-34 21:17:27 25.36
595 34860 Kjetil Værnes Rennebu IL M 20-24 21:18:07 25.34
595 36361 Arve Værnes Rennebu IL M 20-24 21:18:07 25.34
597 42016 Magne Fritjof Karlsen Ullensaker CK M 43-49 21:18:24 25.34
598 41464 Thomas Holm Oppegård IL M 17-19 21:18:29 25.34
599 47317 Ronald Båtnes Haram CK M 30-34 21:18:47 25.33
599 116005 Stig Gribbestad Haram CK M 30-34 21:18:47 25.33
599 43519 Arnold Helle Haram CK M 43-49 21:18:47 25.33
599 35895 Terje Johansen Haram CK M 43-49 21:18:47 25.33
603 113829 Kjetil Eide Andersen Braathens Safe M 35-42 21:19:11 25.32
604 71880 Magne Blindheim Bergen Lysverker M 43-49 21:19:12 25.32
604 115263 Pål Børge Johnsen Skolene M 43-49 21:19:12 25.32
604 115264 Jan Roald Langstrand Good Year Dekk M 35-42 21:19:12 25.32
607 116006 Ingar Bakke GeoteamBIL M 30-34 21:19:48 25.31
608 51334 Knut Fredrik Espeseth CK Valdresekspressen M 43-49 21:20:23 25.30
608 96130 Gunnar Hannas CK Valdresekspressen M 43-49 21:20:23 25.30
610 31590 Frode Solheim Kvinnherad SK M 35-42 21:20:44 25.29
611 115158 Hans Arill Torp M 35-42 21:20:50 25.29
612 45751 Torbjørn Lundgaard Lågen CK M 43-49 21:21:14 25.28
613 96645 Even Rise Lågen CK M 56-60 21:21:39 25.27
613 35613 Rolf Rønning M 43-49 21:21:39 25.27
615 66068 Jonny Nilsen M 20-24 21:22:01 25.27
616 116007 Jahn Otto Larssen Stokmarknes M 25-29 21:22:48 25.25
617 45022 Harry Kristiansen Lismarka Skilag M 35-42 21:22:59 25.25
618 36726 Jon Åge Fiskum Trønder-Avisa M 43-49 21:23:24 25.24
619 85144 Gunnar Wendel Larvik Støper M 43-49 21:23:31 25.24
620 51387 Nils Kattem Trondhjems VK M 56-60 21:23:51 25.23
620 94307 Per Stene Trondhjems VK M 43-49 21:23:51 25.23
622 116008 Petter Schmidt WMB M 25-29 21:24:14 25.22
623 63001 Ole Tangen Horten & Omegn CK M 43-49 21:26:50 25.17
624 116009 Sturle Blystad Sportsklubben Rye M 25-29 21:26:51 25.17
624 45640 Oddbjørn Løseth Sportsklubben Rye M 50-55 21:26:51 25.17
626 27339 Pål Skillingstad Statoil BIL M 25-29 21:27:24 25.16
627 116010 Martin Kunzmann Tyskland M 30-34 21:28:27 25.14
628 116011 Steinar Skogseth Jansrudtråkken M 35-42 21:28:43 25.14
629 87780 Nils Haugen IF Liungen M 35-42 21:28:57 25.13
629 116012 Henrik Aasland IF Liungen M 25-29 21:28:57 25.13
631 107531 Kurt Fischer Tyskland M 30-34 21:29:20 25.12
631 116013 Alfred Ott Tyskland M 35-42 21:29:20 25.12
631 116014 Roland Petry Tyskland M 35-42 21:29:20 25.12
631 116015 Alfons Seifried Tyskland M 35-42 21:29:20 25.12
635 67060 Håvard Enersen Jømna/Heradsbygd M 30-34 21:29:36 25.12
636 115685 Trond Berg M 25-29 21:30:38 25.10
637 116016 Roger Eriksen Rennebu IL M 20-24 21:31:13 25.09
638 96366 Torgeir Solbrekken Oslo Veivesen M 43-49 21:31:23 25.08
639 116017 Thomas Krockertskothen Tyskland M 35-42 21:32:40 25.06
640 70167 Ola Amundsen Posten Trondheim M 43-49 21:32:51 25.06
640 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 50-55 21:32:51 25.06
640 116018 Rune Stene Vardefjell IL M 20-24 21:32:51 25.06
640 35330 Ove Ulmar Vitsø Hemne SK M 35-42 21:32:51 25.06
644 116019 Finn Erik Frøystveit Larvik SK M 35-42 21:33:05 25.05
644 97833 Karl Magnus Kjendlie Felumb BIL M 43-49 21:33:05 25.05
646 115083 Bjørn Flaatten Norges Offisersforbund M 35-42 21:33:16 25.05
646 43028 Roar Hjerpekjøn Tønsberg Politi M 35-42 21:33:16 25.05
648 45668 Bjørn Melgård SF Grei M 43-49 21:35:25 25.01
649 116020 Jon Halvorsen M 35-42 21:35:47 25.00
650 116021 Terje Falun Hovin IL M 35-42 21:36:33 24.98
650 35442 Jostein Haugbjørg Politiets IL Trondheim M 43-49 21:36:33 24.98
650 62606 Magnar Høvik Melhus IL M 25-29 21:36:33 24.98
650 62607 Sivert Høvik Melhus IL M 30-34 21:36:33 24.98
650 79354 Sivert Keiserås Melhus IL M 25-29 21:36:33 24.98
650 116022 Per Gunnar Lofgren Skaun IL M 25-29 21:36:33 24.98
650 116023 Kjell Skjellum Melhus IL M 50-55 21:36:33 24.98
657 68677 Erling Askautrud Mesterhus M 43-49 21:36:53 24.98
658 115430 Jørn Skogdalen Hafslund Energi M 43-49 21:37:17 24.97
659 116024 Even-Martin Meslo Rennebu IL M 20-24 21:37:40 24.96
660 67793 Marit Kristoffersen Høgskolen Harstad K 35-42 21:37:45 24.96
661 36104 Jarl Frivold Arendal CC M 50-55 21:38:50 24.94
661 41710 Arne Skjørestad Arendal CC M 35-42 21:38:50 24.94
661 97714 Harald Vågsdalen Arendal CC M 43-49 21:38:50 24.94
664 116025 Bruno Kaun Sveits M 30-34 21:38:51 24.94
665 112605 Jens Arne Meistad Flå IL M 35-42 21:38:55 24.94
666 116026 Knut Ole Fagervold Ørland Flystasj. M 25-29 21:39:34 24.93
667 114046 Anders Wannem Ringnes BIL M 30-34 21:39:42 24.92
668 114911 Jan Olsen Elkem Mosjøen M 50-55 21:40:04 24.92
669 116027 Espen Hansen Asker CK M 30-34 21:40:07 24.92
670 116028 Jon Kjetil Karlsen Trio Ving M 25-29 21:40:13 24.91
670 88366 Svein Karlsen Trio Ving M 35-42 21:40:13 24.91
670 116029 Nils Oddvar Nilsen Trio Ving M 30-34 21:40:13 24.91
670 36614 Jann Eirik Nilsen Trio Ving M 30-34 21:40:13 24.91
670 37285 Knut Alfred Stabell Moss Skiklubb M 43-49 21:40:13 24.91
675 116030 Stefan Hambrecht Tyskland M 30-34 21:40:17 24.91
675 116031 Michael Pfeiffer Tyskland M 30-34 21:40:17 24.91
677 47985 Rolf Jappée CK Nittedal M 35-42 21:40:40 24.91
677 97469 Terje Johansen Vest-Agder Energiverk M 43-49 21:40:40 24.91
677 24754 Karl Thomas Klev MCK M 43-49 21:40:40 24.91
680 116032 Jan Holtet Esso Sport M 30-34 21:41:38 24.89
681 112530 Arne Joar Sundet Hitrasyklisten M 30-34 21:41:48 24.88
681 115364 Per Arne Wilmann Hitrasyklisten M 35-42 21:41:48 24.88
683 116033 Ullmann Duffing Tyskland M 20-24 21:41:52 24.88
684 93039 Martin Grefstad M 50-55 21:42:07 24.88
685 116034 Hjalmar Ripe Sportsklubben Ceres M 35-42 21:42:22 24.87
686 115092 Kjell Haugdal Felleskjøpet M 30-34 21:42:28 24.87
687 89356 Bjørnar Rundsveen Sør-Fron M 35-42 21:42:34 24.87
688 44293 Per Ramstad Mandal SK M 50-55 21:43:03 24.86
689 45851 Tor Inge Lien Sportsklubben Rye M 43-49 21:43:14 24.86
690 116035 Rob Mendelewski Nederland M 30-34 21:43:16 24.86
690 116036 Martin Saes Tyskland M 30-34 21:43:16 24.86
692 47557 Gorm Hinze Larvik kommune M 35-42 21:43:27 24.85
692 42036 Kjell Larsen Hamar Bir M 35-42 21:43:27 24.85
694 52400 Jørund Strand Hemne SK M 35-42 21:43:51 24.84
695 116037 Per Johan Ristun Skattedir. BIL M 30-34 21:43:57 24.84
696 52159 Stein Morten Skogby Eidsvoll SK M 35-42 21:44:09 24.84
697 23884 Jan Andersen OPIL M 35-42 21:44:38 24.83
697 107621 Robert Henriksen IK Hero M 25-29 21:44:38 24.83
697 116038 Runar Kinn OPIL M 30-34 21:44:38 24.83
697 97648 Ole Johnny Aabakken OPIL M 35-42 21:44:38 24.83
701 24384 Johnny Vea Patrioten M 20-24 21:44:57 24.82
702 116039 Hans Lie Helgeland Kraftlag M 43-49 21:44:58 24.82
703 113964 Per M. Bjørgmo Trondhjems VK M 30-34 21:45:14 24.82
703 99368 Frode Gran Trondhjems VK M 35-42 21:45:14 24.82
703 90048 Terje Leinum Trondhjems VK M 50-55 21:45:14 24.82
703 52470 Tore Myrhaug Trondhjems VK M 50-55 21:45:14 24.82
703 116040 Roy Olaussen Trondhjems VK M 30-34 21:45:14 24.82
708 116041 Cato Thunes Drammen CK M 30-34 21:45:16 24.82
709 67717 Tore Eker Bærum og Omegn CK M 25-29 21:45:53 24.81
709 67819 Bjørn-Tore Jensen Bærum og Omegn CK M 25-29 21:45:53 24.81
709 83836 Lasse Jensen Bærum og Omegn CK M 50-55 21:45:53 24.81
709 44269 Bjørn Henning Johansen Bærum og Omegn CK M 61-65 21:45:53 24.81
709 68910 Terje Nummedal Bærum og Omegn CK M 25-29 21:45:53 24.81
709 116042 Per Arne Pedersen Asker/Bærum Budstikke M 25-29 21:45:53 24.81
709 116043 Ole-Erik Røsvik Ernst & Young M 25-29 21:45:53 24.81
709 68963 Gard Skari Hofstads as M 25-29 21:45:53 24.81
709 67718 Stig Vogt Aabel Bærum og Omegn CK M 25-29 21:45:53 24.81
718 52347 Paul Robert Kaspersen M 43-49 21:46:07 24.80
719 68075 Hans Arild Moberget Bilpost BIL M 30-34 21:46:17 24.80
720 106937 Per Gunnar Elstad Harran M 50-55 21:48:28 24.76
720 106938 Trond Hestvik Salsbruket IL M 35-42 21:48:28 24.76
720 116044 Olav Kjøglum Hallingen IL M 35-42 21:48:28 24.76
720 47576 Bjørn Arve Kjøglum Hallingen IL M 35-42 21:48:28 24.76
720 42609 Odd Arve Olsen Hallingen IL M 35-42 21:48:28 24.76
725 35126 Agnar Halfdan Moe M 50-55 21:48:54 24.75
726 114216 Heinrich Nagiller Tyskland M 50-55 21:48:55 24.75
727 36026 Willy Hanssen Bjørns M 43-49 21:49:13 24.74
728 97746 Roy Olav Molstad Brumunddal SK M 30-34 21:49:14 24.74
728 89506 Torstein Nordal Brumunddal SK M 35-42 21:49:14 24.74
730 27053 Otto Ulriksen Hordaekspressen M 56-60 21:50:00 24.73
731 46014 Odd Olav Grøtte Oppdal SK M 35-42 21:50:04 24.73
731 95009 Jarle Magne Stene Oppdal SK M 43-49 21:50:04 24.73
733 43787 Rune Grefstad Team Exolon M 30-34 21:50:13 24.72
734 113859 Kai Bjørntvedt Sørum Lign.Ktr. M 35-42 21:50:30 24.72
734 96339 Rune Garlie Erlanders M 35-42 21:50:30 24.72
736 116045 Lars Gunnar Johnsen Sintef NTH M 30-34 21:51:07 24.71
737 36011 Eiolf Eivindsen Elkem Mosjøen M 35-42 21:51:54 24.69
738 45172 Sverre M. Myklestad Sintef NTH M 61-65 21:52:12 24.69
739 94939 Jan Olav Husby Nye CK Victoria M 35-42 21:52:31 24.68
739 116046 Arnt Johan Skjetne Viggja IL M 50-55 21:52:31 24.68
741 45101 Bjørn Svendsen Helgeland Kraftlag M 50-55 21:52:45 24.68
742 25098 Kjell Gunnar Nyhaug Eidsvoll SK M 35-42 21:53:19 24.67
743 115588 Ole Helge Bye M 30-34 21:53:54 24.65
744 83963 Jean-Claude Muzellec Sverige M 50-55 21:54:27 24.64
745 43503 Dieter Paulsen Spareb. Sør BIL M 43-49 21:54:54 24.64
746 116047 Kristian Gjerde Valldal IL M 17-19 21:55:00 24.63
746 116048 Ingbjørn Vestre Valldal IL M 17-19 21:55:00 24.63
748 41229 Fritz Hennum Ringnes Arendal M 43-49 21:55:12 24.63
749 116049 Svanthe Norstrøm M 20-24 21:55:20 24.63
750 99416 Henning Kristiansen Personellsikring M 35-42 21:55:53 24.62
750 116050 Simon V. Langeland Tinn Skilag M 20-24 21:55:53 24.62
752 115144 Lars Klingen Rissa IL M 43-49 21:57:47 24.58
753 67952 Per Haarberg Vinmonopolet M 43-49 21:57:54 24.58
754 45120 Jan-Erik Langlete Melhus IL M 50-55 21:57:55 24.58
755 116051 Dagfinn Aas UnitorBIL M 25-29 21:58:13 24.57
756 45474 Per Anton Finstad Hamar E-Verk M 43-49 21:58:15 24.57
756 44459 Reidar Holmlund Brumunddal SK M 35-42 21:58:15 24.57
756 97732 Olav Nilssveen Spareb. Nor M 43-49 21:58:15 24.57
759 79288 Jan Ivar Fløtnes Halsøy SK M 25-29 21:58:45 24.56
760 43931 Kåre Oksavik Hareid IL M 66-69 21:59:15 24.55
761 116052 Dag Jarle Sannerhaugen Eidsvoll SK M 30-34 21:59:24 24.55
761 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 43-49 21:59:24 24.55
761 52435 Per Stalsberg Eidsvoll SK M 50-55 21:59:24 24.55
761 116053 Odd Erik Sundvoll SDR M 35-42 21:59:24 24.55
761 47206 Ted Roar Thomte Eidsvoll SK M 25-29 21:59:24 24.55
766 52182 Per Walstad Eidsvoll SK M 50-55 21:59:28 24.55
767 116054 Jardar Draumås Posten Lillehammer M 25-29 21:59:48 24.54
768 76811 Terje Augdal Skogn IL M 30-34 22:00:08 24.54
768 113197 Stig Ertresvåg Inderøy IL M 30-34 22:00:08 24.54
770 116055 Ronny Johansen Tangen BIL M 35-42 22:00:45 24.53
771 108883 Kaare Nordgaard Trysilgutten M 17-19 22:03:48 24.47
772 113874 Olav Muan Ringnes EC Dahls M 35-42 22:04:22 24.46
773 44707 Pål Skogan Ringnes Tou M 25-29 22:04:24 24.46
774 83953 Reidar Tangvik Adresseavisen M 50-55 22:05:36 24.44
775 41963 Åke Ericsson Sverige M 43-49 22:05:54 24.43
776 43337 Asbjørn Kvamsø Trondhjems VK M 25-29 22:06:13 24.43
776 52444 Trond-Vidar Olasveen Trondhjems VK M 35-42 22:06:13 24.43
778 22592 Geir Fjærli Sportsklubben Rye M 30-34 22:06:25 24.42
779 42718 Sjur Dolve Berlevåg Turn M 30-34 22:06:38 24.42
780 116056 Agnes Vossen Tyskland K 50-55 22:07:42 24.40
781 116057 Manfred Willms Tyskland M 43-49 22:09:54 24.36
781 41721 Werner Zöllner Tyskland M 50-55 22:09:54 24.36
783 116058 Tony Indrestrand Haram CK M 17-19 22:10:11 24.35
784 90711 Arne Dalen Egge IL M 43-49 22:11:07 24.34
785 51642 Stein Olav Erikstad Førde CK M 25-29 22:11:37 24.33
785 115468 Øyvind Mettenes Førde CK M 20-24 22:11:37 24.33
785 52170 Tore Nygaard Førde CK M 25-29 22:11:37 24.33
785 116059 Eivind Tjønneland Viksdalen M 25-29 22:11:37 24.33
789 106929 Jan Arne Korsnes Dr.Tecn.O.Olsen M 25-29 22:12:53 24.30
790 35641 Vidar Sannerhaugen Eidsvoll SK M 43-49 22:13:45 24.29
791 92438 Harry Lillemoen Bergkameratene M 61-65 22:13:51 24.29
792 116060 Jørg Schmidt Tyskland M 30-34 22:13:56 24.28
793 28311 Sigurd Gjesteland Høle IL M 43-49 22:14:00 24.28
793 37211 Bjarne Rikard Ljøkjell M 30-34 22:14:00 24.28
793 37223 Einar Stene Fengslets BIL M 43-49 22:14:00 24.28
793 21032 Bendik Voll Høle IL M 35-42 22:14:00 24.28
797 45750 Jan Are Løkken Melhus IL M 35-42 22:14:13 24.28
798 116061 Geir Rasmussen HM Kongens Garde M 30-34 22:14:16 24.28
799 116062 Harry E. Hansen Multirør as M 56-60 22:14:58 24.27
800 97410 Oddmund Aarhaug Aarhaug Auatoser M 56-60 22:15:46 24.25
801 88229 Hallvard Pentzen Sportsklubben Ceres M 50-55 22:16:13 24.24
802 67859 Lars Barg A-Teka/S M 43-49 22:16:19 24.24
802 45754 Hans Nielsen A-Tek A/S M 50-55 22:16:19 24.24
802 35459 Geir Snekkerhaugen Eilag BIL M 35-42 22:16:19 24.24
805 113853 Terje Mathisen Furnes IL M 35-42 22:16:33 24.24
806 68533 Terje Haugen Sportsklubben Rye M 50-55 22:16:34 24.24
806 44954 Siv Karin Sterner Sportsklubben Rye K 25-29 22:16:34 24.24
808 45565 Marius Meinseth M 20-24 22:16:40 24.23
808 116063 Martin Sørum M 17-19 22:16:40 24.23
810 116064 Elfinn Martinsen Lundamo IL M 35-42 22:17:24 24.22
811 97828 Per Roar Evjen Evjen & Evjen M 43-49 22:17:28 24.22
812 44867 Rolv Odde Team Ottadalen M 43-49 22:18:54 24.19
813 35293 Anton Brandsø Eidsvoll SK M 43-49 22:20:59 24.16
814 116065 Morten Karlsen Tomra System As M 20-24 22:21:36 24.15
815 94829 Einar Elvesæter jr. GfsBIL M 35-42 22:22:06 24.14
816 45685 Arne Bekken Mogutten M 61-65 22:23:28 24.11
816 95933 Ingar Myrholen Mogutten M 25-29 22:23:28 24.11
816 97519 Lars Henry Østmoløkken Mogutten M 50-55 22:23:28 24.11
819 69096 Svein Woldengen Hadeland CK M 30-34 22:23:30 24.11
820 52445 Øystein Skogan Efteløt IL M 50-55 22:23:54 24.10
821 78875 Kjell Erik Stenberg M 17-19 22:23:57 24.10
822 116067 Kaare Pumpeteknikk M 17-19 22:24:06 24.10
822 116066 Kristian Jakobsen M 35-42 22:24:06 24.10
824 109855 Torstein Hegland Coloplast M 30-34 22:24:32 24.09
824 113041 Per Øyvind Hansen Kværner Valdostast.Univ M 30-34 22:24:32 24.09
824 109858 Jon Nordberg M 30-34 22:24:32 24.09
824 109859 Audun Olstad Kværner Brug BIL M 30-34 22:24:32 24.09
828 45232 Arve Brevik Sportsklubben Rye M 56-60 22:24:43 24.09
829 85115 Torbjørn Andersen Trysilgutten M 43-49 22:24:57 24.09
829 80743 Knut Holmseth Trysilgutten M 35-42 22:24:57 24.09
831 115051 Randolf Sukuvara Vadsø Skiklubb M 61-65 22:25:22 24.08
832 47171 Bjørn-Tore Lunde M 20-24 22:25:59 24.07
833 45110 Sigmund Johansen Halsøy SK M 43-49 22:26:11 24.06
834 116068 Hans-Jaochim Liewald Tyskland M 35-42 22:26:24 24.06
835 112933 Torbjørn Sandberg Elverum IL S.Gr. M 25-29 22:27:08 24.05
836 46373 Christian Knudsen Drøbak/Frogn M 50-55 22:28:53 24.01
837 31275 Einar Haakon Kirkefjord Hordaekspressen M 50-55 22:30:46 23.98
838 21238 Bjørn Stangeland Stjernen Sykkel M 43-49 22:31:16 23.97
839 35071 Hans Olav Myrtveit M 30-34 22:31:38 23.97
840 113932 Arnt Olav Halseth Vinje Transport M 30-34 22:31:56 23.96
840 43820 Stig Slåen Lundamo IL M 30-34 22:31:56 23.96
842 106382 Magne Engesvold Trondhjems VK M 35-42 22:32:02 23.96
843 80555 Tore Syver Larsen Halden CK M 30-34 22:32:06 23.96
844 42793 Trond Andreassen Sem Gymsenter M 30-34 22:32:30 23.95
844 99554 Marcel Vermeulen Sfj.Sykkelsentr. M 70 + 22:32:30 23.95
846 35376 Ulf Eng M 35-42 22:32:37 23.95
846 115271 Marlon Sveum Stormark BIL M 35-42 22:32:37 23.95
848 88881 Hans Holen HV-04 Kongsvinger M 50-55 22:32:47 23.95
848 116070 Kai Håkon Holen Why us M 17-19 22:32:47 23.95
848 116069 Hans Christian Holen Whyus M 20-24 22:32:47 23.95
851 116071 Terje Svendsrud M 25-29 22:33:47 23.93
852 116072 Jens E. Presteng SDR/Forsvaret M 20-24 22:33:56 23.93
853 99241 Mons Olav Askeland IL Ternen M 50-55 22:34:50 23.91
854 116073 Dag Bjørstad Salangen IF M 43-49 22:35:42 23.89
854 116074 Trond Pedersen Salangen IF M 43-49 22:35:42 23.89
854 112846 Tore Ratkje Salangen IF M 43-49 22:35:42 23.89
857 43309 Per Arthur Dahl M 30-34 22:36:17 23.88
857 94641 Finn Halvorsen OIH M 25-29 22:36:17 23.88
859 31250 Eyolf Langmyhr Hordaekspressen M 43-49 22:36:46 23.88
859 32205 Rune Ottesen Hordaekspressen M 50-55 22:36:46 23.88
861 41667 Bjørn Holmseth Trysilgutten M 35-42 22:36:57 23.87
862 116075 Juergen Ritter Østerrike M 17-19 22:37:00 23.87
863 92881 Erik Dahlen Heggedal IL M 50-55 22:37:02 23.87
864 113606 Reinhold Streder Tyskland M 35-42 22:37:30 23.86
865 116076 Dan Roger Guttorm IL Nordlys M 25-29 22:38:23 23.85
866 21340 Bjørn Erik Kristiansen Western Bulk M 43-49 22:38:30 23.84
867 115084 Odd Arild Lindem Efteløt IL M 35-42 22:39:30 23.83
868 106939 Odd Arne Saur Bangsund IL M 30-34 22:39:57 23.82
869 85226 Steinar Høsøien ABB Norsk Kabel M 56-60 22:40:02 23.82
870 40851 Villy Rolid Ullensaker CK M 43-49 22:40:25 23.81
871 52423 Odd Yngve Hanssen FoBIL M 43-49 22:40:30 23.81
872 44417 Hans Petter Heieraas Utleira IL M 30-34 22:40:43 23.81
873 115476 Winfried Føhl Tyskland M 43-49 22:41:04 23.80
873 115388 Walter Mattes Tyskland M 35-42 22:41:04 23.80
875 30518 Herman Veldhuizen M 30-34 22:42:45 23.77
876 116077 Arild Getz M 35-42 22:43:02 23.77
877 91602 Trond Hansen Drafn M 50-55 22:43:57 23.75
878 41490 Stein Larsen M 20-24 22:44:41 23.74
879 116078 Tomas Kyrkjebø Ørland Flystasj. M 25-29 22:44:44 23.74
880 116079 Per Arne Clemensen Hydro Rafnes M 43-49 22:45:48 23.72
880 46777 Ragnvald Fuglestveit Hydro Rafnes M 43-49 22:45:48 23.72
882 42688 Erling Oterholm Melhus IL M 43-49 22:45:57 23.71
883 44420 Trygve Frøvik Follo SK M 35-42 22:46:22 23.71
884 30410 Lars Gran Phillips Petroleum M 30-34 22:46:36 23.70
885 43776 Nils Myrvang Trysilgutten M 50-55 22:46:43 23.70
886 46256 Hans Ole Skogli M 50-55 22:46:48 23.70
886 44006 Geir Åge Østli Brumunddal SK M 35-42 22:46:48 23.70
888 116080 Gerhard Schuck Tyskland M 35-42 22:47:01 23.70
889 34814 Jon Hegre Strømmen B.C M 25-29 22:47:25 23.69
890 98143 Elsie Nordstrøm Gimnes Trondhjems VK K 56-60 22:48:55 23.66
890 45271 Leif Vinje Trondhjems VK M 66-69 22:48:55 23.66
892 27026 Oliv Enge Hordaekspressen K 30-34 22:49:22 23.66
893 95015 Rolf Breen Ege-Skjæreverkt M 43-49 22:49:56 23.65
894 112144 Erik Fjellas M 25-29 22:50:37 23.63
894 115180 Tormod Langaas M 30-34 22:50:37 23.63
896 52432 Freddy Strand Sarpsborg SK M 43-49 22:51:02 23.63
897 52508 Nils L. Natvig Sintef NTH M 43-49 22:51:18 23.62
897 32663 Bjørn Schøning Barlindhaug M 43-49 22:51:18 23.62
897 71371 Gunvald Wagelid Tromsø Univ.BIL M 50-55 22:51:18 23.62
897 52351 Ingunn Ytrehus Tromsø Univ.BIL K 43-49 22:51:18 23.62
901 36023 Willy Johannesen Gunnar Karlsen M 50-55 22:52:22 23.60
902 36835 Bjarte Fausk Harding Safety M 25-29 22:52:25 23.60
902 44329 Audun Fausk Stord SK M 56-60 22:52:25 23.60
904 43696 Elin Kant Bjørnli NSB K 30-34 22:52:32 23.60
904 43695 Arnt Joar Bjørnli NSB M 35-42 22:52:32 23.60
906 116081 Roland Uphoff Tyskland M 30-34 22:53:23 23.59
907 45453 Frank Engan Norcem BIL M 25-29 22:53:44 23.58
908 116082 Tor Kristian Simonsen Nesbyen IL M 30-34 22:54:07 23.57
909 93033 Øivind Jørgensen Globusgutta M 30-34 22:54:25 23.57
909 24402 Johnny Jørgensen M 30-34 22:54:25 23.57
911 97546 Per Jan Ørbog NIT BIL M 43-49 22:54:31 23.57
912 36105 Yngvar Haugland Trondh. Politi M 43-49 22:55:08 23.56
913 51503 Bjørn Harald Harkjerr Hareid IL M 50-55 22:55:12 23.56
914 116083 Frank Schwalbach Tyskland M 25-29 22:55:49 23.54
915 45756 Bent Roar Larsen Nesbygda IF M 30-34 22:55:56 23.54
916 116084 Reinhard Riethmuller Tyskland M 50-55 22:56:04 23.54
917 115721 Vidar Husbyaune GlavaBIL M 35-42 22:57:39 23.51
918 35940 Bård Rødde Støren Sportsklubb M 43-49 22:57:47 23.51
919 78883 Solfrid Lohne Follo SK K 35-42 22:57:52 23.51
920 85438 Tom Harald Birkeland M 35-42 22:58:11 23.50
920 112668 Torgeir Erland Gjensidige S.Trlag M 43-49 22:58:11 23.50
920 43738 Kolbjørn Presthegge M 56-60 22:58:11 23.50
923 66383 Terje Almås Trondhjems VK M 35-42 22:58:22 23.50
923 42187 Ove-Johan Berg Ringnes EC Dahls M 35-42 22:58:22 23.50
923 43889 Bård Henriksen Trondh. Brannv. M 50-55 22:58:22 23.50
923 35995 Jorunn Juul Mollan Trondhjems VK K 43-49 22:58:22 23.50
923 112914 Bjørn Walstad Ringnes EC Dahls M 25-29 22:58:22 23.50
928 20655 Arne Johan Svendsbø NC BIL M 35-42 22:59:27 23.48
929 41712 Lars Johansen IF Frøy M 30-34 22:59:54 23.47
930 44123 Geir Haugvik Porsgrunn Porsel M 35-42 23:01:19 23.45
930 43510 Erling Haugvik M 35-42 23:01:19 23.45
930 42212 Geir Storkås M 30-34 23:01:19 23.45
933 98992 Jan Halstein Lian Sportsklubben Rye M 35-42 23:01:22 23.45
934 116085 Grethe Moen Johansen Sportsklubben Rye K 25-29 23:01:23 23.45
935 43541 Tore Bruun-Olsen Namsos Løpeklubb M 43-49 23:01:39 23.45
936 44919 Ola Alstad Norske Skog M 43-49 23:01:48 23.44
937 45347 Willy Bjørnli Moss Skiklubb M 61-65 23:02:01 23.44
937 52185 Håkon Willy Øvergård BIL Kraft Peters M 43-49 23:02:01 23.44
939 112762 Gunnar Julseth Nobø Electro M 43-49 23:02:10 23.44
940 45109 Kjell Roald Christensen Nera M 30-34 23:02:19 23.43
941 116087 Fred Dyrseth Gjensidige Sport M 35-42 23:03:18 23.42
942 69654 Gunnar Torgersen Sportsklubben Rye M 30-34 23:04:25 23.40
943 127994 Morten Henriksen Kjellmyra M 35-42 23:04:42 23.39
944 110170 Håkon Thiis-Evensen M 17-19 23:05:10 23.39
945 97623 Knut Hauglum Vinn M 30-34 23:06:39 23.36
945 36879 Arne Winther Svelvik SK M 30-34 23:06:39 23.36
947 106483 Nils Vangsbakken Team Ottadalen M 43-49 23:07:19 23.35
948 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 43-49 23:07:42 23.34
949 109619 Anders Richard Risberget M 20-24 23:07:50 23.34
950 23171 Håkon Reinås Felleskjøpet M 50-55 23:08:49 23.32
951 116088 Terje Dalbakk Brumunddal SK M 30-34 23:09:40 23.31
952 44922 Jan Kjørsvik Frosta IL M 35-42 23:10:36 23.29
952 45923 Knut Ola Olsen Frosta IL M 35-42 23:10:36 23.29
954 116089 Bent Andersen Carro-Coat M 30-34 23:10:44 23.29
954 116090 Birger Sandmoe Nanset IF M 50-55 23:10:44 23.29
956 29642 Torbjørn Ness Ålesund og Omegn CK M 20-24 23:11:27 23.28
957 114314 Odd Arild Amundsen Drammen Grafiske M 43-49 23:11:31 23.28
957 115055 Trond Berget Sykkllandsforn M 35-42 23:11:31 23.28
959 90664 Knut Bjørnødegård CK Valdresekspressen M 43-49 23:13:42 23.24
959 99108 Morten Bråten CK Valdresekspressen M 20-24 23:13:42 23.24
959 51523 Egil Fodnesbergene CK Valdresekspressen M 43-49 23:13:42 23.24
959 112688 Gjermund Haugen CK Valdresekspressen M 20-24 23:13:42 23.24
959 116091 Hilde Håkenstad CK Valdresekspressen K 20-24 23:13:42 23.24
959 114342 Steinar Kvåle Vestre Slidre IL M 25-29 23:13:42 23.24
959 116092 Jan Tore Nygaard CK Valdresekspressen M 25-29 23:13:42 23.24
959 114023 Ragnhild Sæther CK Valdresekspressen K 43-49 23:13:42 23.24
959 52448 Olav Talle CK Valdresekspressen M 43-49 23:13:42 23.24
968 115184 Michael Ahner Tyskland M 50-55 23:14:37 23.23
968 115712 Øystein Rødskar M 25-29 23:14:37 23.23
970 114292 Per Hagen Nes SK M 35-42 23:14:39 23.23
971 116093 Karl Martens Sverige M 35-42 23:14:49 23.22
972 115587 Glenn Arne Jeppesen Ålesund og Omegn CK M 30-34 23:15:03 23.22
972 52446 Guttorm Lien M 43-49 23:15:03 23.22
974 116094 Morten Reitan NGU BIL M 43-49 23:15:20 23.22
974 115502 Sigurd Øvrevik Greåker Vg.Skole M 56-60 23:15:20 23.22
976 41747 Harald Klev Steinkjer Post M 43-49 23:16:36 23.19
977 35970 Alf Wilhelmsen Østfold Energive M 35-42 23:17:00 23.19
978 112732 Arie De Jong Nederland M 56-60 23:17:26 23.18
979 116095 Henrik Clements Ekrem CK Nittedal M 30-34 23:17:57 23.17
980 116096 Erwin Fink Østerrike M 30-34 23:18:25 23.16
980 116097 Werner Gisinger Østerrike M 50-55 23:18:25 23.16
980 116098 Reinhard Thoma Østerrike M 35-42 23:18:25 23.16
983 112784 Egil Eikenes Kvinnherad SK M 43-49 23:19:16 23.15
984 116099 Jørg Bottjer Tyskland M 30-34 23:19:19 23.15
985 116100 Niels Poulsen Danmark M 35-42 23:20:11 23.13
986 113091 Svein Robert Stavas Hemne SK M 35-42 23:20:13 23.13
987 36547 Jan Erik Elden M 30-34 23:20:23 23.13
987 44492 Willy Oddbjørn Sørensen Melbu Fisk M 43-49 23:20:23 23.13
989 116101 Petter Hulsund Soleco Tr.Heim M 25-29 23:20:27 23.13
990 82090 Trond W. Samuelsen Ski Velociped Klubb M 35-42 23:20:44 23.13
991 44279 Sverre Rimberg Elverum IL M 50-55 23:20:47 23.12
992 113814 Roger Johansen Brumunddal SK M 30-34 23:20:55 23.12
992 116102 Bjørn Johansen Brumunddal SK M 25-29 23:20:55 23.12
994 99073 John Bye Trondhjems VK M 50-55 23:21:12 23.12
995 41793 Kåre Berglund Teletrim M 30-34 23:21:35 23.11
995 106438 Jan Martin Hansen Teletrim Narvik M 35-42 23:21:35 23.11
995 116103 Walter Johansen Teletrim Narvik M 35-42 23:21:35 23.11
995 78548 Jørn Mathisen Teletrim M 30-34 23:21:35 23.11
995 114486 Bernt Parten M 35-42 23:21:35 23.11
1000 45736 Fred Gunnar Sletten Spareb. Hedemark M 43-49 23:21:39 23.11

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 05.08.1995
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 22.58 Km/t
Snittid: 23:54:50
Antall deltakere: 1961

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen