Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 1999
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 66851 Jarle Fredriksen SATS M 20-24 04:41:39 40.47
2 21573 Christian E. Dahl IF Frøy M 17-19 04:41:42 40.46
3 119791 Ole-Kristian Ringnes CK Nittedal M 17-19 04:51:50 39.06
4 30447 Lasse Isaksen SATS Sandefjord M 25-29 04:56:29 38.45
4 30488 Øyvind Aas SATS M 20-24 04:56:29 38.45
6 67034 Ola G. Bustad Oslo M 30-39 04:56:30 38.44
7 51981 Jan Gundersen VG M 30-39 05:08:17 36.97
8 119792 Idar Brindvoll Eidsvoll SK M 05:08:40 36.93
8 74768 Kenneth Randin Eidsvoll SK M 17-19 05:08:40 36.93
10 119793 Jimmie Smith daTax IK M 25-29 05:08:42 36.92
11 64003 Tore Karl Saupstad Ringrev CK M 40-44 05:09:21 36.85
12 63027 Odd Erik Grindvoll Eidsvoll SK M 45-49 05:09:24 36.84
13 67045 Morten Jahr Eidsvoll SK M 17-19 05:09:30 36.83
14 67682 Rune Nedgård Sportsklubben Ceres M 30-39 05:10:32 36.71
15 66853 Erik Ranheim Modum CK M 20-24 05:10:35 36.70
16 67738 Øistein Thomassen Asker CK M 20-24 05:12:28 36.48
17 42502 Kristoffer Woxvold Lågen CK M 20-24 05:12:34 36.47
18 24050 Jan Tore Aase Hasle-Løren I.L. M 25-29 05:13:26 36.37
19 117366 Per Sollien Linderud IL M 30-39 05:13:28 36.36
20 108839 Fredrik Smith daTax IK M 20-24 05:14:24 36.25
21 44661 Erling Danielsen Gjøvik CK M 30-39 05:14:35 36.23
21 36482 Morten Nygård Frikransen M 30-39 05:14:35 36.23
23 68171 Njål Engløk Frikransen M 30-39 05:14:36 36.23
24 96307 Geir Asbjørn Sorte CK Nittedal M 45-49 05:19:31 35.67
25 45453 Frank Engan Grenland SK M 30-39 05:19:33 35.67
25 119794 Martin Sørmo Sorte CK Nittedal M 05:19:33 35.67
25 24387 Johnny Stranden Brumunddal SK M 30-39 05:19:33 35.67
28 119795 Per Kristian Gjermshus Lyn M 20-24 05:20:10 35.60
29 45440 Petter Sørensen Follo SK M 17-19 05:20:12 35.60
30 67038 Bernt Terje Evensen Dagbladet M 50-54 05:21:10 35.49
31 50998 Therese Otterlei Jømna/Heradsbygd K 25-29 05:21:49 35.42
32 30629 Thomas Hassel Bærum og Omegn CK M 20-24 05:21:50 35.42
32 44730 Odd Strandli Bærum og Omegn CK M 25-29 05:21:50 35.42
34 119796 Frank Siwert Viken Energinett BIL M 30-39 05:21:57 35.40
35 67050 Knut Røssum Øyer/Tretten IL M 40-44 05:22:21 35.36
36 119797 Ukjent Ukjent kvinne K 05:22:33 35.34
37 108261 Gøran Tolvstad Brumunddal SK M 30-39 05:23:36 35.22
38 67061 Erik Skuterud IK Hero M 50-54 05:24:02 35.18
39 87107 Stein Terje Dahl Ullensaker CK M 40-44 05:24:56 35.08
40 119798 Fred Sandas Flateby M 30-39 05:25:06 35.06
41 51509 Tommy Støa Gjesidige Sport M 25-29 05:26:19 34.93
42 121998 Vidar Moen Hakadal M 40-44 05:27:17 34.83
42 44664 André Solbakken Lillehammer CK M 25-29 05:27:17 34.83
44 67054 Morten Pedersen Team XL-1 M 25-29 05:27:28 34.81
45 67055 Erik Haugen Team XL-1 M 30-39 05:27:32 34.80
46 119799 Hans Petter Gløersen Glitre Offroad M 20-24 05:28:31 34.70
47 67039 Mattis Opstad Eriksen Glitre Offroad M 20-24 05:28:32 34.69
48 119800 Ole Andreas Gravvold Svelvik sk M 20-24 05:29:46 34.56
49 119801 Sverre Hovelsrud M 25-29 05:30:31 34.49
50 87558 Per Gunnar Johnsen Tele BIL Lillehammer M 45-49 05:30:32 34.48
51 112877 Arnt Rønning Lillehammer CK M 30-39 05:30:33 34.48
52 119802 Yngve Furnes Brumunddal SK M 30-39 05:30:38 34.47
53 119803 Kjell Frydenlund Gjøvik CK M 55-59 05:32:05 34.32
53 67040 Tore Glærum Bærum og Omegn CK M 40-44 05:32:05 34.32
53 26950 Ole Fredrik Lagesen Bærum og Omegn CK M 40-44 05:32:05 34.32
56 25186 Kjetil Waagen Jessheim M 30-39 05:32:37 34.27
57 64135 Ketil S. Strand Raufoss CK M 25-29 05:33:02 34.23
58 62657 Roger Slorafoss Kjeller M 30-39 05:33:06 34.22
59 119804 Øystein Olsen Løvenstad M 20-24 05:35:06 34.01
60 119805 Thor Lasse Løland Thaugland M 30-39 05:36:29 33.87
61 119806 Svein Høydal Flateby M 30-39 05:37:29 33.77
62 119807 Helge Ranheim Modum CK M 40-44 05:37:30 33.77
63 117974 Terje Braathen Ringerike SK M 30-39 05:37:35 33.76
64 67041 Kristian Gullhav Asker CK M 20-24 05:37:42 33.75
64 50622 Dagfinn Mosveen M 30-39 05:37:42 33.75
66 67049 Svein Aalrust Asker CK M 30-39 05:37:44 33.75
67 119382 Morten Stene Oslo M 25-29 05:37:45 33.75
67 119609 Erik Warhuus Asker CK M 30-39 05:37:45 33.75
69 110152 Arne Dalbakk Posten SDS, CK Nittedal M 30-39 05:38:08 33.71
70 64025 Arne Frostad SATS Haugesund M 25-29 05:39:58 33.53
71 45682 Hans-Arne Løkken ABIL M 30-39 05:42:18 33.30
72 45021 Henrik Møystad Prior Nor M 25-29 05:42:22 33.29
73 119808 Bård Erland Amrud Fåvang M 20-24 05:42:56 33.24
74 119809 Jon Arne Vøien Oslo M 30-39 05:43:08 33.22
75 119810 Håkon Fremseter SATS Haugesund M 05:43:28 33.19
76 80217 Svein Fagereng Aremark M 25-29 05:43:50 33.15
77 119647 Jens-Arild Bønøgård Aremark M 30-39 05:43:51 33.15
77 67052 Trond Einar Grønvik Halden M 25-29 05:43:51 33.15
79 51989 Line Møller VG K 30-39 05:43:55 33.14
80 34105 Sigmund Ruud Østmarka IL M 40-44 05:44:40 33.07
81 47387 Trygve Gillebo Tranby M 30-39 05:45:44 32.97
82 32990 Olav Midttun Sparebanken NOR M 55-59 05:46:47 32.87
83 67739 Kjell Åge Hagland Hydro BIL M 40-44 05:47:06 32.84
84 65906 Frank Bergsveen Raufoss CK M 30-39 05:47:25 32.81
85 119811 Per Olav Myre Auranor B.I.L M 40-44 05:47:45 32.78
85 50612 Håvard Stokke Vesta BIL M 30-39 05:47:45 32.78
87 67120 Hans Håkon Ruud Østmarka IL M 50-54 05:48:02 32.75
88 119812 Gisle Bakklia Kjelsås IL M 30-39 05:48:05 32.75
89 67051 Magne Holmen Kjelsås IL M 45-49 05:48:07 32.74
90 69654 Gunnar Torgersen Sportsklubben Rye M 30-39 05:48:19 32.72
91 119813 Anders Østengen G-Sport Strandtorget M 20-24 05:48:48 32.68
92 119814 Rune Holm Veasta BIL M 25-29 05:48:51 32.67
93 65530 Håkon Johnsen Flateby M 30-39 05:49:27 32.62
94 119815 Espen Aslak Ruud Nordbyhagen M 30-39 05:49:38 32.60
95 44035 Erik Kjus Lillestrøm M 30-39 05:49:39 32.60
96 96068 Hans-Erik Sporsheim Hydro BIL M 30-39 05:50:22 32.53
97 45517 Erik Wang Team Augutu Alpharma M 30-39 05:51:14 32.45
98 68515 Jørgen Matsen Oppegård IL M 17-19 05:51:36 32.42
99 122365 Terje Mathisen Brumunddal SK M 50-54 05:52:21 32.35
100 119816 Ole Christian Skaaret Heggedal M 30-39 05:52:25 32.34
101 119333 Jan Erik Furulund Fåberg M 30-39 05:52:49 32.31
102 119817 Martin Lingås Flatåsen M 25-29 05:53:16 32.27
103 41520 Jo Stokkebryn Alpharma BIL M 30-39 05:53:34 32.24
104 67097 Per Henriksen Ringerike SK M 30-39 05:53:40 32.23
105 67136 Gunnar Bekkevold Hagan M 30-39 05:54:31 32.15
106 45648 Erlend Aasbø Arendal CC M 25-29 05:54:34 32.15
107 119818 Christian Rørbakk SATS Elverum M 20-24 05:55:22 32.07
108 119819 Jørn A. Hemb SATS Elverum M 25-29 05:55:24 32.07
109 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby Heradsbygd M 25-29 05:56:09 32.00
110 69136 Bjørn Marthinsen Auranor B.I.L M 30-39 05:56:38 31.96
111 67124 Geir Arne Kveen Viken Energinett BIL M 30-39 05:56:39 31.96
112 119821 Jens Morten Reiersrud Hokksund M 30-39 05:56:46 31.95
113 67799 Lars Kjærullf Glitre Offroad M 30-39 05:57:10 31.91
114 119822 Kåre Andersen Eidsvoll SK M 30-39 05:57:12 31.91
114 67043 Svein Olav Andersen Asker CK M 30-39 05:57:12 31.91
116 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 30-39 05:57:16 31.90
117 119823 Trond Kristensen Hydro BIL M 45-49 05:57:18 31.90
118 119824 Rune K Tøftum Sportshuset M 17-19 05:57:44 31.86
119 109216 Thomas Mittelbach Vesta BIL M 25-29 05:58:18 31.81
120 119825 Christian Pedersen Nybygda M 17-19 05:58:19 31.81
121 119826 Espen Vangstien Drammen M 20-24 05:59:08 31.74
122 119362 John Lagmandsveen Veldre Ski M 50-54 05:59:22 31.72
123 30667 Helge Framnes Kristiansand M 30-39 05:59:25 31.71
124 67134 Jan Petter Engelund Telepost Elverum M 30-39 05:59:48 31.68
125 30668 Audun Nysæther Kristiansand M 25-29 05:59:49 31.68
126 44101 Torgeir Skomedal Oslo M 30-39 05:59:55 31.67
127 47389 Hallvard Sander Søndrål Torpo M 45-49 06:00:08 31.65
128 119344 Nikolai Hvistendahl Telenor BIL M 30-39 06:00:27 31.62
129 68241 Bruno Mentzoni Furnes M 30-39 06:00:46 31.59
130 119827 Knut Skaremyren Telenor BIL M 30-39 06:01:22 31.54
131 119828 Ole Johny Nordbotten ScanRope BIL M 30-39 06:03:25 31.36
132 119829 Ukjent Ukjent kvinne K 06:04:13 31.30
133 67687 Sauveur Circhirillo Østmarka IL M 45-49 06:04:19 31.29
134 34159 Kjell Arne Øvland Oslo M 25-29 06:04:20 31.29
135 119830 Trond Bråthen Hosle M 30-39 06:05:54 31.15
136 34948 Steinar Bruset Lågen CK M 30-39 06:06:00 31.14
137 45539 Atle Aulom Eidsvoll SK M 25-29 06:07:07 31.05
138 40955 Kristian Stenerud Oslo M 40-44 06:08:00 30.97
139 67140 Vidar Vatningen Hallingby M 45-49 06:08:12 30.96
140 27250 Øyvind Johannesen CK Nittedal M 20-24 06:08:43 30.91
141 119831 Jan S. Kemp Eidsvoll M 45-49 06:08:44 30.91
142 91478 Haakon Wang Herbalife Sport M 40-44 06:09:33 30.84
143 37097 Vidar Lund J-H Sykkel M 45-49 06:09:36 30.84
144 85115 Torbjørn Andersen Trysil SK M 50-54 06:09:45 30.83
145 51676 Ove Samsonstuen Norde-Land IL M 50-54 06:09:48 30.82
146 119400 Dag-Jørgen Finskud Eidsvoll SK M 17-19 06:10:57 30.73
147 119832 Knut Andersen Eidsvoll SK M 50-54 06:11:00 30.72
148 119833 Ståle Andersen Eidsvoll SK M 25-29 06:11:03 30.72
149 119834 Rune Larsen Toyota M 30-39 06:11:15 30.70
150 83795 Jan Andersen IK Hero M 40-44 06:11:19 30.70
151 119835 Geir Kruge Adv. Fa. Selmer BIL M 30-39 06:11:25 30.69
152 67816 Arild Tønsberg Oslo M 50-54 06:11:28 30.68
153 41558 Jørn Kvikstad Kapp M 45-49 06:11:29 30.68
153 131500 Henning Olsen Kapp M 40-44 06:11:29 30.68
155 67163 Øyvind Beyer Billingstad M 45-49 06:11:53 30.65
156 67155 Walter Qvam Billingstad M 45-49 06:11:54 30.65
157 68173 Sven Erik Boger Langhus M 30-39 06:12:21 30.61
158 119836 Jan Henry Jonsen Lillehammer CK M 30-39 06:12:57 30.56
159 119837 Ingolf Vallestad Haugesund M 50-54 06:13:00 30.56
160 35137 Asgeir Ulland Fåvang M 30-39 06:13:42 30.50
161 119838 Kristoffer Olavssen Kolbotn M 06:14:08 30.47
162 67131 Leif A. Halvorsen OPIL M 45-49 06:14:47 30.41
163 67474 Per Engen SBR M 50-54 06:14:59 30.40
164 119839 Jan Knutsen Oslo M 50-54 06:15:09 30.38
165 119840 Oddvar Slutnes Gilde M 55-59 06:15:10 30.38
166 119630 Asle Enger Skotvedt AS M 40-44 06:15:20 30.37
167 88617 Sverre Hollie Sportsklubben Rye M 50-54 06:15:39 30.34
168 67691 Terje Skifte Andebarkji TSK M 45-49 06:15:46 30.33
169 119536 Håvard Ålvik Dahl Maura M 17-19 06:17:03 30.23
170 34804 Jan Bodin Isberg BIL M 40-44 06:17:07 30.22
171 69808 Kjell Aas Isberg BIL M 55-59 06:17:08 30.22
172 49748 Åge Berglund Lillehammer Fylkessykehus BIL M 45-49 06:17:12 30.22
173 116114 Edvin Løkken Brumunddal SK M 45-49 06:17:14 30.22
174 67830 Rolf Thune Lillehammer Fylkessykehus BIL M 45-49 06:17:27 30.20
175 64851 Egil Stensrud Norges Banks IL M 60-64 06:17:32 30.19
176 119841 Svein Olav Willumsen Pakkepost M 30-39 06:17:39 30.18
177 119842 Øystein Bøhler Strand kajakk klubb M 17-19 06:19:05 30.07
177 68169 Terje Nilstad Gobil M 45-49 06:19:05 30.07
179 43645 Tor Ferum Telenor Hønefoss M 30-39 06:19:17 30.05
180 36525 Ove J. Magnussen Brumunddal SK M 40-44 06:20:07 29.99
181 79882 Geir Håvard Nordvik Gran M 30-39 06:20:26 29.96
182 25094 Kjell Erik Kristiansen Ilseng IL M 50-54 06:20:37 29.95
183 44656 Olaf Eide R.A.BIL M 30-39 06:21:38 29.87
184 44736 Edvin Fredriksen Bosch M 40-44 06:21:48 29.85
185 70444 Pål Arne Grøttem Publishing M 30-39 06:22:09 29.83
186 119844 Hans Jonny Lilleng Ringerike SK M 25-29 06:22:51 29.77
187 119845 Jørgen Holmsen Oslo M 25-29 06:23:11 29.75
188 115256 Tore Høgvold Ski Velocipede Klubb M 30-39 06:23:37 29.71
189 67236 Egil Krokstad Snillfjord M 30-39 06:23:41 29.71
190 45725 Odd Lillevik ScanRope BIL M 40-44 06:24:11 29.67
191 122134 Øyvind Hansen Follestad F.C. M 50-54 06:25:08 29.60
192 67751 Svein Ringli Gjøvik M 30-39 06:25:20 29.58
193 119380 Ole Erlend Vormeland Oslo M 30-39 06:25:26 29.57
194 119846 Arve Wiggo Rognas Team Hakaslepp M 30-39 06:26:00 29.53
195 119847 Rune Luaritsen Team Hakaslepp M 30-39 06:26:01 29.53
196 36854 Runar Emmel Hansen IF Frøy M 20-24 06:26:57 29.46
197 45797 Kjell Håby Andvord BIL M 30-39 06:27:03 29.45
198 112398 Johan Johansen Hydro BIL M 55-59 06:27:22 29.42
199 44034 Kristian Fjellhaug Oslo M 25-29 06:28:38 29.33
200 67187 Arne Himle Hønefoss M 45-49 06:28:39 29.33
200 119848 Trym Kjær Oslo M 25-29 06:28:39 29.33
202 67101 Espen Jacobsen Team Colosseum M 25-29 06:29:18 29.28
203 119241 Rune Johansen Kongsberg M 40-44 06:29:36 29.26
204 45516 Lars Gryttenholm Hagan M 30-39 06:29:45 29.24
205 119849 Kjetil Sandmoen Jømna/Heradsbygd M 30-39 06:29:48 29.24
206 119850 Arnulf Bergli Sn-dal M 60-64 06:30:33 29.18
206 119851 Olaf Engen Gjøvik CK M 50-54 06:30:33 29.18
208 44658 Roger Engen Gjøvik CK M 30-39 06:30:34 29.18
208 119852 Hallgeir Haug Ø.Snertingdal M 30-39 06:30:34 29.18
210 45452 Steinar Engen Gjøvik CK M 25-29 06:30:35 29.18
210 119853 Trond Jonstad Snertingdal M 40-44 06:30:35 29.18
212 45495 Fredrik Nilsson FSC Oslo M 25-29 06:31:41 29.10
213 119854 John Roger Dyrseth FD-BIL M 40-44 06:32:00 29.08
214 119855 Francois Galpin Braunschweig M 25-29 06:32:03 29.07
215 43312 Gunnar Nyhus Hagan M 30-39 06:32:04 29.07
216 68992 Ivar Magnus Hvattum Oslo M 20-24 06:32:19 29.05
217 36663 Trond Vatne Cytec Norge M 30-39 06:33:29 28.97
218 44006 Geir Åge Østli Hamar M 40-44 06:33:52 28.94
218 69438 Øystein Østli Hamar M 20-24 06:33:52 28.94
220 119634 Asgeir Engelstad SSB M 25-29 06:34:24 28.90
221 119856 Christian Iversen Christiania Roklubb M 06:34:30 28.89
222 119857 Gunnar Køein Flisa M 55-59 06:35:00 28.86
222 67782 Bjørn Arne Nyen Åsnes M 50-54 06:35:00 28.86
224 67292 Jan Erik Bakåsmoen Forestia BIL M 25-29 06:35:04 28.85
225 119858 Rolf Iversen Oslo M 45-49 06:36:18 28.76
226 119859 Sanna Harma Oslo K 30-39 06:36:27 28.75
227 65866 Svein Arve Nymoen Kongsberg M 45-49 06:36:40 28.73
228 119860 Nikolai Jørgensen Christiania Roklubb M 06:37:06 28.70
229 119861 Oskar Opsahl Norema M 30-39 06:37:12 28.70
229 67465 Odd Erik Østerås Sporveien M 55-59 06:37:12 28.70
231 51408 Tor Gunnar Hotvedt Skollenborg M 45-49 06:37:56 28.64
232 119862 Dag Jørgensen Data Equipment BIL M 45-49 06:38:10 28.63
233 109807 Terje Ragnar Kristoffersen Sportsklubben Rye M 40-44 06:38:16 28.62
234 79193 Lasse Torgersen Oslo M 30-39 06:38:55 28.57
235 48209 Jannicke Schanche Arcus AS K 60-64 06:39:11 28.55
236 67147 Per Helge Aasen SATS Elverum M 30-39 06:40:11 28.48
237 119863 Ken Halvorsen Blaker M 25-29 06:40:21 28.47
238 110213 Per Edwin Larsen Gjøvik M 20-24 06:40:22 28.47
239 44856 Lena Munsterhjelm Eiksmarka K 20-24 06:40:36 28.45
240 43225 Runar Olsen Skedsmokorset M 30-39 06:40:49 28.44
241 67118 Roger Lundby Pakkepost M 30-39 06:40:59 28.43
242 94955 Agnar Nordeide Vesta BIL M 40-44 06:41:12 28.41
243 44367 Magne Fossum PDC Tangen M 25-29 06:41:36 28.38
244 119865 Roar Bjerke Oslo M 25-29 06:42:27 28.32
245 36346 Stig Knudsen Vesta BIL M 30-39 06:43:06 28.28
246 119336 Egil Dahl Selven Tele BIL Lillehammer M 30-39 06:43:38 28.24
247 119866 Lars Gran Vesta BIL M 20-24 06:44:06 28.21
248 119867 Kjell Rudvang B.S.K M 30-39 06:44:09 28.20
249 54626 Rune Kristiansen Thaugland M 30-39 06:44:13 28.20
250 119868 Henning Andersen Thaugland M 40-44 06:44:14 28.20
251 119869 Jørn Olsen Thaugland M 40-44 06:44:18 28.19
251 119870 Jørn F. Thon Skiptvet IL M 25-29 06:44:18 28.19
253 82234 Storm Arild Lønnquist ISS M 50-54 06:44:26 28.18
254 44592 Anders Flydal Oslo M 25-29 06:44:47 28.16
255 119871 Einar Ihlebæk Langhus M 30-39 06:45:29 28.11
256 119873 Trond Lohre daTax IK M 30-39 06:45:53 28.08
256 119872 Kathrine Lohre daTax IK K 25-29 06:45:53 28.08
258 88797 Arild Lorang Helstrup Eiker CK M 55-59 06:45:54 28.08
259 67265 Arild Belsvik Oslo M 30-39 06:46:04 28.07
260 67128 Kjell Martin Nordby Andvord BIL M 40-44 06:46:05 28.07
261 119874 Rune Lohre daTax IK M 25-29 06:46:14 28.06
262 67263 Tom Corneliussen Hasle-Løren I.L. M 50-54 06:46:28 28.04
263 110096 Christian Jensen Drøbak M 25-29 06:46:33 28.04
264 119875 Aleksander Hyrum Lund IK Hero M 06:46:46 28.02
264 119876 Tom Jarle Melby AFSK M 06:46:46 28.02
266 116837 Tom Pettersen Ski Velocipede Klubb M 30-39 06:48:00 27.94
267 119877 Rune Sjøstrøm Ski Taxi M 30-39 06:48:01 27.94
268 119878 Helge Granes Haugesund M 06:48:31 27.90
269 119879 Jo Inge Bommen Eltek Bil M 25-29 06:48:48 27.88
269 70516 Bjørn Iversen Eltek BIL M 30-39 06:48:48 27.88
271 119880 Ukjent Ukjent kvinne 1 Jømna/Heradsbygd K 06:49:00 27.87
271 119881 Ukjent Ukjent kvinne 2 K 30-39 06:49:00 27.87
273 119882 Nils Ivar Heilo SATS Halden M 06:49:52 27.81
274 119883 Ota Kapolen SATS Halden M 06:49:53 27.81
275 47240 Finn Jensen ScanRope BIL M 50-54 06:50:10 27.79
276 35981 Per Atle Wiik Eidsvoll SK M 40-44 06:50:15 27.78
277 119435 Thor Arne Rugsveen Oslo M 30-39 06:50:22 27.78
278 67172 Leif Depuis Drammen M 60-64 06:51:13 27.72
279 119884 Nicholas Latham Fareha Wheelers M 30-39 06:51:24 27.71
280 95988 Terje Karlsen Næroset IL M 45-49 06:52:13 27.65
280 67272 Jan Helge Torgersen Hegglunds Moelv M 45-49 06:52:13 27.65
280 44849 Inge Torgersen Åsmarka IL M 30-39 06:52:13 27.65
283 44711 Bernt S. Andersen Nicro BIL M 30-39 06:52:25 27.64
284 44783 Jon Arne Bruset Lågen CK M 40-44 06:52:39 27.62
285 37953 Elisabeth Kristiansen SATS Sørumsand K 30-39 06:52:40 27.62
286 119666 Kristian Ryen CK Nittedal M 30-39 06:53:14 27.58
287 68611 Roger Kaspersen Siemens Sykkelgruppe M 30-39 06:53:19 27.58
288 119885 Helge Risberg R.O.N.K M 25-29 06:53:51 27.54
288 67242 Thorstein Sveum Nittedal kommune BIL M 65-59 06:53:51 27.54
290 119886 Rune Himle R.O.N.K M 25-29 06:53:57 27.53
291 67227 Jan Erik Nordal Skedsmokorset M 30-39 06:54:19 27.51
292 67685 Elisabeth Nielsen Oslo K 30-39 06:55:43 27.42
293 119887 Hilde Reiersen Oslo K 30-39 06:56:31 27.36
294 119368 Jarle Backman Løvenstad M 30-39 06:56:35 27.36
295 34895 Alexander Berntsen Ullensaker CK M 17-19 06:56:49 27.35
296 119687 Bjørn Pedersen Skedsmokorset M 50-54 06:57:06 27.33
297 58803 Øystein Arnesen Sarpsborg SK M 30-39 06:57:25 27.31
298 42703 Bente Ørbæk Nordre Eidsvoll IL K 20-24 06:57:36 27.29
299 67257 Johanna Lysgård Nordre Eidsvoll IL K 40-44 06:57:37 27.29
300 67269 Per Helge Asla Hamar M 55-59 06:57:49 27.28
301 122488 Robert Hansen Hønefoss M 20-24 06:58:03 27.26
302 119398 Erling Otterholm Raufoss M 45-49 06:58:22 27.24
303 67130 Olav R. Spilling Lillehammer M 50-54 06:58:24 27.24
304 67229 Vidar Hoel Møller BIL M 30-39 06:58:39 27.23
305 67395 Nina Westgaard Klubb-X K 30-39 06:59:04 27.20
306 119888 Sven Johansen Team Østfold M 30-39 06:59:05 27.20
307 119889 Per Mjæum SATS M 30-39 06:59:15 27.19
308 119890 Stian Tufte Ullensaker CK M 17-19 06:59:19 27.18
309 36649 Hans Petter Bjørseth Skedsmokorset M 30-39 06:59:24 27.18
310 97014 Ola Lien Auranor B.I.L M 25-29 06:59:32 27.17
311 119891 Håkon Sværen Auranor B.I.L M 25-29 06:59:33 27.17
312 119892 Kent Arntzen Auranor B.I.L M 30-39 06:59:34 27.17
313 119893 Roar Olafsen Andvord BIL M 30-39 07:01:31 27.04
314 68665 Arnfinn Hongseth Brumunddal SK M 55-59 07:02:15 26.99
315 67390 Berit Øveråsen Biri K 30-39 07:02:19 26.99
316 119894 Odd Vidar Lagmannsveen Veldre M 30-39 07:03:08 26.94
316 67792 Egil Lagmannsveen Veldre M 55-59 07:03:08 26.94
318 119895 Grethe Bøhn SATS Elverum K 25-29 07:03:22 26.92
319 119896 Jorun Lyngstad Fauske K 30-39 07:03:27 26.92
320 89384 Asle Gullien BK BIL M 40-44 07:03:53 26.89
321 44511 Marius Vincent Phillip Sportsklubben Rye M 30-39 07:04:07 26.87
322 22525 Geir Stangeland SATS Haugesund M 07:04:49 26.83
323 46641 Jan Jensen Statoil Norge AS M 30-39 07:05:04 26.81
324 69702 Gudbrand Smeby Dyno Nobel M 30-39 07:05:39 26.78
325 119898 Kåres Hansen Ril Eidsvoll M 45-49 07:05:50 26.77
326 42438 Terje Almerud Oslo M 30-39 07:06:19 26.74
327 67995 Kai Olav Pinslund Raufoss CK M 25-29 07:07:32 26.66
328 107178 Torgeir Wilhelmsen Storebrand M 45-49 07:08:03 26.63
329 42439 Knut Backsæther Tempo M 30-39 07:08:16 26.61
330 119899 Aud Vika Sportsklubben Ceres K 30-39 07:08:36 26.59
331 80859 Alexander Backsæther Tempo M 17-19 07:09:18 26.55
332 33819 Nina Brendalsmo Tønsberg K 20-24 07:09:29 26.54
333 119900 Øivind Schjønberg Haslum M 30-39 07:09:32 26.54
334 119901 Per Saarheim Tempo M 30-39 07:09:38 26.53
335 67285 Ola Olsen Sønnico Bl M 60-64 07:09:39 26.53
336 119902 Thomas Brandin Cusack Berlin M 30-39 07:09:50 26.52
337 119903 Sverre Nodland Sandnes M 17-19 07:10:18 26.49
338 119904 Erlend Norviken Oslo M 25-29 07:10:42 26.46
339 67969 Karin Karlsson Halden K 50-54 07:11:27 26.42
340 67931 Stig Vikene Team Colosseum M 25-29 07:11:38 26.41
341 119905 Knut Thormod Larsen Andvord BIL M 40-44 07:11:41 26.40
342 119906 Ken-Robert Paulsen Nes M 07:12:06 26.38
343 119907 Edvin Kvelum Nes SK M 50-54 07:12:11 26.37
344 119908 Ulf Linas Leirsund M 30-39 07:13:26 26.30
344 67281 Gry Linås Leirsund K 30-39 07:13:26 26.30
346 119490 Guri Haugland Rauland K 30-39 07:13:29 26.29
346 30442 Halvor Haugland Rauland K 40-44 07:13:29 26.29
348 119909 Roy Johnsrud Rælingen M 30-39 07:13:31 26.29
349 119910 Per Anderesen JIL Grorud M 50-54 07:13:32 26.29
349 119911 Harry Nystuen Rælingen M 30-39 07:13:32 26.29
351 112997 Arne Herness JIL Grorud M 30-39 07:13:33 26.29
352 119913 Trond Kaalsaas Ingeniørregimentet M 30-39 07:14:13 26.25
353 41677 Janne Vestaberg SATS K 25-29 07:14:33 26.23
354 119914 Såmund Kåsi GW BIL M 50-54 07:14:55 26.21
355 119915 Helge Løvaas Maura M 30-39 07:15:13 26.19
356 67230 Viggo Magnus Nilsen Bærumsbuss BIL M 40-44 07:15:41 26.16
357 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 20-24 07:16:00 26.14
358 119916 Erik Howard Gilmore Nes SK M 17-19 07:16:25 26.12
359 119917 Knut Ole Sjøli TopSpinn SK M 17-19 07:16:26 26.12
360 112024 Geir Bækkevold Nycomed Bil M 30-39 07:16:29 26.11
360 67223 Berit Kleiven SATS K 45-49 07:16:29 26.11
362 67222 Rita Bækkevold Nopal BIL K 30-39 07:16:30 26.11
363 119918 Britt Brandsned Nopal BIL K 30-39 07:16:31 26.11
363 119919 Marianne Melby Grafsrønningen SATS Elverum K 30-39 07:16:31 26.11
365 67221 Kjell Erik Lund Nopal BIL M 40-44 07:16:32 26.11
366 119920 Henrik Fremnes Krokstadelva M 07:16:36 26.11
367 119921 Hedda G. Anderson SATS K 07:17:08 26.07
368 67262 Kennet Knudsen SATS M 25-29 07:17:11 26.07
368 119922 Wahl Peter SATS M 07:17:11 26.07
370 76065 Øyvind Svensen SATS Elverum M 25-29 07:17:32 26.05
371 119923 Bjørn Ovnerud Norema M 40-44 07:17:50 26.03
372 43936 Kim André Kollerud Solbergelva M 20-24 07:17:52 26.03
373 119924 Ingrid Kristine Johansen Raufoss CK K 40-44 07:18:18 26.00
373 67421 Gitte Valleseter Kapp K 25-29 07:18:18 26.00
375 119925 Bjørn Thoresen Thorlag M 40-44 07:18:22 26.00
376 119926 Runar Olsen Oslo M 30-39 07:18:24 26.00
377 67810 Bjørn Einar Hansen CADCentre B.I.L M 40-44 07:18:56 25.97
378 67550 Fritz Langnes Hydro Oslo BIL M 40-44 07:19:37 25.93
379 68318 Kristin Jørgensen SATS K 17-19 07:19:47 25.92
380 67379 Ernst Salvesen Rignes Arendal M 30-39 07:20:17 25.89
381 67381 Svein Teigen Rignes Arendal M 40-44 07:20:19 25.89
382 119927 Dagfinn Strøm Norema M 30-39 07:20:34 25.87
383 119928 Jostein Jahren Nordkisa M 25-29 07:21:07 25.84
384 67251 Stig Tore Fjeld SATS M 25-29 07:21:10 25.84
385 67440 Stein Kåre Grøndalen Gjøvik M 45-49 07:21:41 25.81
385 67425 Solveig Tordal Paulsbo Idrettslag K 40-44 07:21:41 25.81
387 139605 Arvid Gjerde Lårstrekkerne M 25-29 07:23:18 25.71
387 75974 Jone Sæbbø Lårstrekkerne M 25-29 07:23:18 25.71
389 67305 Hågen Samsonstuen Nordre Land M 50-54 07:23:21 25.71
390 119691 Torgrim Riisnæs Vestby M 60-64 07:24:03 25.67
391 119929 Anders Rinvoll Statnett BIL M 30-39 07:24:16 25.66
392 119930 Lars Petter Bergum Birkebeinersvingen M 20-24 07:24:48 25.62
393 119931 Tor Einar Kolstadløkken Global Maritime M 25-29 07:25:12 25.60
393 70393 John Arne Stern CK Gaupestien M 17-19 07:25:12 25.60
395 119932 Pobert Flisen Hakadal M 07:25:13 25.60
395 44322 Jan Endre Gressberg Hakadal M 17-19 07:25:13 25.60
395 119654 Richard Hjørnstad Varpe Ballklubb M 07:25:13 25.60
395 81313 Karl André Schau Hakadal M 17-19 07:25:13 25.60
399 47301 Frank Hartvik Hartviksen Trysil M 45-49 07:25:41 25.57
400 119933 Bjørn Harrald Persvold Spenncon M 30-39 07:26:10 25.55
401 35125 Thomas Meyer Oslo M 30-39 07:26:23 25.53
402 67235 Erik Ødegård Spenncon M 30-39 07:26:26 25.53
403 119934 Eirik Engen Hakadal M 17-19 07:26:27 25.53
403 110832 Stian Sande CK Gaupestien M 17-19 07:26:27 25.53
405 119935 Johan Fredrik Høvas Oslo M 30-39 07:26:35 25.52
406 41388 Andreas Hauge Skien M 20-24 07:27:34 25.47
407 119936 Ingrid Østebøvik Statnett BIL K 30-39 07:27:42 25.46
408 96645 Even Rise Hareid M 25-29 07:28:02 25.44
409 119937 Pearse Connolly Oslo M 30-39 07:28:16 25.43
410 119938 Anders Aronsen Ålvandfjeld M 60-64 07:28:17 25.43
411 109451 Kenneth Melvold P4 M 25-29 07:29:13 25.37
411 110504 Roger Myrvold P4 M 25-29 07:29:13 25.37
413 119939 Torbjørn Sarre-Jensen P4 M 25-29 07:29:14 25.37
414 119940 Gaute Kristiansen Oslo M 25-29 07:29:15 25.37
415 119941 Ronny Solbraa-Bay Ambulansetjenesten Oslo M 25-29 07:30:00 25.33
416 44501 Tom Nilsen Oslo M 45-49 07:30:28 25.30
417 119942 Otto Kristian Simensen Christiania Roklubb M 07:30:54 25.28
418 46949 Ingvar Ingebrigtsen ABB Norsk Kabel M 50-54 07:31:14 25.26
419 67244 Ole Einar Olafsen Spenncon M 40-44 07:31:16 25.26
420 68640 Håkon Skogstad Spenncon M 30-39 07:31:17 25.26
421 119943 Johnny Ingebrigsten Nerlandsøy M 45-49 07:31:19 25.25
422 80385 Lars Reiten Vesta BIL M 25-29 07:32:39 25.18
423 67282 Tom Viggo Vigmostad HIL M 17-19 07:33:07 25.15
424 67627 Fredrik Berg Oslo M 20-24 07:33:54 25.11
425 67071 Tore Eng Team Colosseum M 50-54 07:33:57 25.11
426 119944 Sverre Amundsen Asker CK M 55-59 07:34:14 25.09
427 119945 Jan F. Samuelsen Verdens Gang M 40-44 07:34:21 25.09
428 67329 Svein Norman Dahl Ambulansetjenesten Oslo M 45-49 07:34:27 25.08
428 67809 Roy Smedhaugen Ambulansetjenesten Oslo M 30-39 07:34:27 25.08
430 67449 Lars Rollag Lørenskog CK M 25-29 07:34:56 25.05
431 119743 Erik A. Hagensen Oslo M 40-44 07:35:18 25.03
432 67802 Martin Åsegg Habil M 60-64 07:35:24 25.03
433 119946 Bikkar Uppdal Hosle M 40-44 07:35:25 25.03
434 30525 Espen Lunde Skade IL M 25-29 07:35:34 25.02
434 64237 Morten Ottesen Skade IL M 25-29 07:35:34 25.02
436 119947 Henning Skav Roa M 20-24 07:35:51 25.00
437 46232 Olav Killingbergtrø Oslo M 25-29 07:36:24 24.97
438 117519 Kjetil Aasdal Oslo M 25-29 07:36:25 24.97
439 119948 Stian Bråthen Skollenborg M 20-24 07:36:27 24.97
440 67426 Vidar Bekkevold Rudshøgda M 25-29 07:36:43 24.96
441 119334 Helge Qvigstad Strukturas B.I.L. M 40-44 07:36:44 24.95
442 119484 Geir Landgård Moelv M 25-29 07:36:45 24.95
442 68362 Per Arne Nilsen Brumunddal SK M 30-39 07:36:45 24.95
444 119949 Arvid Svendsbøe SATS Haugesund M 07:37:43 24.90
445 29586 Tor Morten Sneve NVE BIL M 30-39 07:37:54 24.89
446 68386 Stein Engen Halden M 40-44 07:38:18 24.87
447 119950 Toril Kagnes Statnett BIL K 30-39 07:38:31 24.86
448 67330 Marianne Hope Kristiansen K 40-44 07:40:02 24.78
449 119951 Svein Roger Lunde SATS Halden M 07:40:20 24.76
450 43398 Rune Schive Henriksen SATS Jessheim M 30-39 07:40:30 24.75
451 119952 Geir Lengerud Nannestad M 30-39 07:40:35 24.75
452 45321 Ronny Bråthen Kongsberg M 20-24 07:42:18 24.65
453 119953 Finn Kondrup Oslo M 55-59 07:42:52 24.62
454 119954 Stein Haakonsen Oslo M 30-39 07:42:54 24.62
455 119955 Pedersen Anita Oslo K 25-29 07:43:13 24.61
456 119956 Per Klason Drammen M 30-39 07:43:27 24.59
457 119957 Roar Paulsberg M 30-39 07:44:05 24.56
458 109582 Christian Remme Raaness Oslo M 20-24 07:44:13 24.55
459 65968 Ann Kristin Lyngaas Hamar kommune BIL K 30-39 07:45:07 24.50
460 119958 Elin Dale Øvrebø IL K 17-19 07:45:58 24.46
461 47578 Steinar Dale Øvrebø IL M 50-54 07:45:59 24.46
462 67412 Hildur Grainger SATS Haugesund K 45-49 07:48:09 24.35
463 69865 Roger Fagervold Hønefoss M 45-49 07:48:10 24.35
464 67392 Per Viggen Lillehammer M 45-49 07:49:16 24.29
465 119959 Roger Løfshus Oslo M 25-29 07:51:22 24.18
466 119720 Gro Helen Andersen Norema ASA K 30-39 07:51:50 24.16
467 119960 Eivind Stensberg Andvord BIL M 30-39 07:52:10 24.14
468 119961 Tom Christiansen Greåker M 25-29 07:52:57 24.10
469 119962 Svein Davidsen daTax IK M 25-29 07:53:14 24.08
470 90111 Stein Hanstad Norske Frivillige Hjelpere M 40-44 07:53:16 24.08
471 119963 Jan-Erik Eidevik Ullensaker CK M 17-19 07:53:43 24.06
472 119964 Rune Janson Mitsubishi M 30-39 07:54:50 24.00
473 41806 Kenneth Ulriksen BBS Klubben M 30-39 07:55:12 23.98
474 47908 Steinar Christensen Colluseum Tea M 30-39 07:56:21 23.93
475 67543 Pål Remi Westrum Ingeniørregimentet M 30-39 07:56:34 23.92
476 119965 Inger Lønnum Fredriksen AudioVoice K 25-29 07:56:46 23.91
477 68049 Per Jøran Kollerød Team CC M 30-39 07:58:49 23.80
478 46223 Einar Alexandersen Oslo Sportslager M 30-39 07:58:50 23.80
479 67300 Per Arne Thanem JIL M 50-54 07:59:59 23.75
480 35859 Jan-Roger Rugset Fetsund M 20-24 08:00:12 23.74
481 67380 Bjørn Terje Kaspersen Eidsvoll SK M 55-59 08:00:22 23.73
482 119966 Ukjent Ukjent kvinne K 08:00:27 23.72
483 119967 Randi Brannen Oppdal K 20-24 08:01:32 23.67
484 119968 Øyvind Rønnhovde SATS Haugesund M 08:02:13 23.64
485 67397 Torstein Ryen Oslo M 30-39 08:02:20 23.63
486 67416 Harald Eng Oslo M 30-39 08:02:21 23.63
487 119464 Kjell Lillemoen Bærum og Omegn CK M 30-39 08:02:31 23.62
487 119463 Geir Nordvold Bærum og Omegn CK M 30-39 08:02:31 23.62
489 82702 Christopher Hars Siemens Sykkelgruppe M 30-39 08:03:36 23.57
490 119969 Jarle Strand SATS Gjøvik M 30-39 08:03:50 23.56
491 119970 Arild Wiesten Gjøvik M 30-39 08:03:51 23.56
492 110613 Izabela Mazur Haslum K 25-29 08:05:11 23.49
493 119971 Per Åge Larsen Tranby M 40-44 08:06:07 23.45
494 119972 Neil David Haarnes Billingstad M 30-39 08:06:20 23.44
495 65157 Thor Svendsen Håkon B.I.L M 50-54 08:08:08 23.35
496 91422 Per Einar Roth Publishing M 30-39 08:10:14 23.25
497 70076 Rune Hoseth Publishing M 25-29 08:10:15 23.25
498 119973 Espen Arnesen Publishing M 25-29 08:10:16 23.25
499 67509 Vidar Sommer GTK M 50-54 08:10:29 23.24
500 98620 Vidar Andersen Drammen M 30-39 08:10:57 23.22
501 119974 Grethe Holen Selbustrand K 45-49 08:12:29 23.14
502 67402 Olga Karlsen Selbustrand K 45-49 08:12:30 23.14
502 90351 Solveig Stene Selbustrand K 50-54 08:12:30 23.14
504 119538 Bente Ålvik Maura M 45-49 08:12:41 23.13
505 119741 Bent Ove Karlsen Blystadlia M 30-39 08:13:08 23.11
506 119530 Erik Eliassen Oslo M 30-39 08:13:15 23.11
507 119975 Ole M. Finnstun Oslo M 30-39 08:14:02 23.07
508 67442 Erik Esbjørnsen Furnes M 55-59 08:14:45 23.04
508 119976 Mari Løvstad Oslo K 20-24 08:14:45 23.04
510 67443 Anne Marie Esbjørnsen Furnes K 45-49 08:14:53 23.03
511 35858 Jon Tore Pettersen Fetsund M 20-24 08:15:25 23.01
512 67461 Trude Engum K 30-39 08:16:13 22.97
513 119978 Odd Suren SATS Elverum M 25-29 08:16:30 22.96
514 67340 Roger Skau Roa M 25-29 08:16:53 22.94
515 119979 Håkond Sværi OSO M 40-44 08:17:26 22.91
516 119980 Bjørn Meaas M 17-19 08:17:34 22.91
517 119981 Tom Fibju Eidsvoll SK M 20-24 08:18:18 22.87
518 119982 Arne Sandberg Øksna M 50-54 08:18:36 22.86
519 67387 Torbjørn Hansen Fjellhamar M 60-64 08:19:07 22.84
520 76251 Einar Myklebust Olden M 40-44 08:19:32 22.82
521 119460 Mette Gunnarstorp Nor Bedrift K 30-39 08:19:50 22.80
522 69828 Øystein Bjerke Lørenskog CK M 17-19 08:21:01 22.75
523 67498 Evy Dykas Oslo K 30-39 08:21:17 22.74
524 67517 Toril Kolås Lillehammer K 40-44 08:22:01 22.70
525 67519 Rønnaug Medby 50 Års Klubben K 50-54 08:22:02 22.70
526 119984 Michael John Ross Oslo M 25-29 08:22:27 22.68
527 119985 Rigmor Nygård Slependen K 50-54 08:22:38 22.68
528 119986 Per Haglund Lindøya M 20-24 08:22:46 22.67
529 67552 Dag Anders Ludvigsen SATS M 25-29 08:23:59 22.61
530 119987 Kristin Lund Hansen SATS Elverum K 25-29 08:24:47 22.58
531 82189 Thomas Laiti Dal M 20-24 08:26:04 22.52
532 67341 Fredrik Lauritzen Vestby M 17-19 08:26:27 22.50
532 69259 Lise Velund Bødalen K 25-29 08:26:27 22.50
534 68040 Mette Lill Johansen Melsomvik K 30-39 08:26:41 22.49
535 119988 Ole Birger Viken SATS Haugesund M 55-59 08:27:33 22.46
536 119989 Kristin Børresen Body Work Trimsenter K 30-39 08:28:48 22.40
537 64554 Per Bekken Habil M 45-49 08:29:27 22.37
537 67432 Geir Arne Strøm Hamar M 30-39 08:29:27 22.37
539 67470 Johan Arnt Kvalsten Helgerød IL M 55-59 08:29:51 22.35
540 122349 Rolf Larsen Oslo M 45-49 08:30:41 22.32
541 31796 Harald Eriksen Drammen M 40-44 08:31:18 22.29
542 119990 Torbjørn Bjøraa Porsanger M 30-39 08:32:00 22.26
543 109802 Jan Vada Body Work Trimsenter M 40-44 08:32:25 22.24
544 68000 Ole Morten Eriksen Oslo M 30-39 08:33:11 22.21
545 65012 Øyvind Bjerkebro Hydro Oslo B.I.L M 30-39 08:33:16 22.21
546 119991 Rune Moian Sandvika M 40-44 08:33:25 22.20
547 68845 Ingrid Ødegaard Jessheim K 25-29 08:33:50 22.18
548 119992 Sem Thomas Fossum Løten M 25-29 08:34:32 22.15
549 49315 Egil Langseth Lillehammer M 25-29 08:34:33 22.15
550 119540 Ann Elin Øyen Rindal K 20-24 08:35:08 22.13
551 119993 Kjell Eriksen Rindal M 25-29 08:35:09 22.12
552 65005 Nils Kåre Morsund Ellinsøy M 40-44 08:35:11 22.12
553 67276 Jan Austnes Braathens BIL, Vigra M 55-59 08:35:13 22.12
553 67277 Jan Arne Hove M 40-44 08:35:13 22.12
555 67555 Geir Westbye Oslo M 30-39 08:38:01 22.00
556 30408 Arild Andersen Oslo M 25-29 08:38:02 22.00
557 119994 Erik Oslo M 30-39 08:38:03 22.00
558 75199 Anna Silje Andersen Oslo K 25-29 08:38:04 22.00
559 67400 Geir Eriksen Oslo M 30-39 08:39:25 21.94
560 119995 Lasse Rognhaug NSB M 30-39 08:39:26 21.94
561 119996 Kristine Pramli Glomstad Biri K 30-39 08:39:36 21.93
562 119708 John Olav Kvarme Drammen M 25-29 08:40:45 21.89
563 67469 Tor Arne Gjerrud Drammen Bilhavn M 30-39 08:40:47 21.89
564 119997 Kai Ove Andreassen Oslo M 08:41:01 21.88
565 119998 Knut Herman Lund SATS Ila M 25-29 08:41:09 21.87
566 119999 Liss Carina Hagen SATS Ila M 30-39 08:41:12 21.87
567 120000 Petter Opstad Team Romsås M 17-19 08:41:21 21.86
568 119786 Aksel Ørbeck Oslo M 17-19 08:41:22 21.86
569 89737 Morten Steinbakk Sjoa M 30-39 08:41:54 21.84
570 81139 Robert Øksnes Malm I.L. M 25-29 08:43:18 21.78
571 64636 Ketil Modell Lillestrøm M 25-29 08:43:19 21.78
572 120001 Grete Kristensen FIF Trim K 45-49 08:44:11 21.74
573 119663 Hans Tomter ILSKL M 30-39 08:44:44 21.72
574 120002 Otto Johansen Drammen Bilhavn M 45-49 08:44:45 21.72
575 67468 Anne Grethe Tviberg Oslo K 40-44 08:44:50 21.72
576 67503 Hilde Johansen Haga IF K 25-29 08:45:50 21.67
577 120003 Bernt Hovind Son M 40-44 08:48:33 21.56
578 120004 John-Erik Boothby Eurotak Østf. Bedr. M 30-39 08:48:34 21.56
578 120005 Lars Erik Vampli Eurotak Østf. Bedr. M 30-39 08:48:34 21.56
580 120006 Karine Madsen Haugesund K 08:49:01 21.54
581 82036 Lars-Petter Akselsen Kløfta M 30-39 08:49:22 21.53
582 67551 Vibeke Østgård Moss K 25-29 08:50:02 21.50
583 114513 Tor Hagen NSB M 30-39 08:50:59 21.46
583 120007 Bjørge Lindløkken Vinstra M 50-54 08:50:59 21.46
583 67597 Jette Pedersen Vinstra K 30-39 08:50:59 21.46
586 119752 Ronny Moylund Stange M 17-19 08:54:51 21.31
587 120008 Magnar Hårklan SATS Haugesund M 08:54:59 21.30
588 122326 Bjørn Kristiansen Oslo M 45-49 08:55:28 21.28
589 45695 Bjørn Knutsen SATS M 50-54 08:55:30 21.28
590 119725 Anne Vindegg Nittedal kommune BIL K 40-44 08:55:32 21.28
591 67588 Jostein Alnes Atlantic M 45-49 08:55:33 21.28
591 120009 Kai Jørgensen Nittedal kommune BIL M 40-44 08:55:33 21.28
593 120010 Karin Holm Oslo K 40-44 08:55:47 21.27
594 120011 Ann-Kristin Svindahl GW BIL K 25-29 08:55:49 21.27
595 120012 Fredy Syversen M 55-59 08:56:21 21.25
596 66137 Kjell Erik Nordlie Norges Vel M 50-54 08:56:37 21.24
597 120013 Toril Krusedokken Nesbyen Idrettslag K 30-39 08:56:44 21.23
598 120014 Monica Odland Nes IL K 25-29 08:56:45 21.23
599 81877 Janne Elin Alsaker Loen K 30-39 08:56:53 21.23
599 70548 Aud Løvlid Loen Tauselag K 30-39 08:56:53 21.23
601 67541 Marit Ruste Pedersen Hønefoss K 30-39 08:57:09 21.22
601 67540 Hege Pettersen Hønefoss K 30-39 08:57:09 21.22
603 107444 Kjell O. Andreassen Kopipartner M 40-44 08:57:31 21.20
604 120015 Tor Erik Skaar Lindøya M 30-39 08:58:02 21.18
605 31869 Tore H. Mathisen Råde M 40-44 08:59:26 21.13
606 68091 Tove Lie Syljeset SATS Elverum K 30-39 08:59:44 21.12
607 120016 Trond Hermann Hesla Gjøvik Kretsfengsel M 30-39 09:02:23 21.01
608 120017 Roy Olav Olsen Gjøvik Kretsfengsel M 30-39 09:02:27 21.01
609 67494 Line Lotte Tangen SATS Jessheim K 30-39 09:06:41 20.85
610 120018 Dagfinn Langerud SATS M 25-29 09:06:42 20.85
611 120019 Liv Dahlin Oslo K 30-39 09:07:33 20.82
612 120020 Pål Ask Oslo M 25-29 09:07:34 20.81
612 120021 Mette Husøy Oslo K 30-39 09:07:34 20.81
614 120022 Kari Anne Oppen Lunner K 20-24 09:07:39 20.81
615 120023 Tore Johnny Berntsen Løvenstad M 30-39 09:08:04 20.80
616 120024 Johnny Berntsen Sportsklubben Rye M 55-59 09:08:05 20.79
617 120025 Steinar Synnestvedt Hurum Produkter M 40-44 09:08:44 20.77
617 67182 Bjørn Erik Westengen Acces M 40-44 09:08:44 20.77
619 120026 Jonny Ulfryggen Vinterbro M 30-39 09:09:15 20.75
620 120027 Kari Schøyen Paulsberg K 30-39 09:11:07 20.68
621 120028 Jorunn Furuseth Body Work Trimsenter K 09:11:09 20.68
622 67530 Lasse Blomberg Body Work Trimsenter M 55-59 09:11:10 20.68
623 120029 Camilla Bjørnesset Body Work Trimsenter K 20-24 09:11:12 20.68
624 67526 Marianne Sandsdalen Body Work Trimsenter K 20-24 09:11:23 20.67
625 46036 Geir Hagaløkken Kongsvinger M 30-39 09:11:25 20.67
625 45968 Tommy Fredrik Winås Torp M 30-39 09:11:25 20.67
627 67525 Lisbeth Winther Bryn Body Work Trimsenter K 30-39 09:11:28 20.67
628 120030 Tor Andersen Oslo M 30-39 09:11:54 20.65
629 67625 Allan Jensen Solbergmoen M 40-44 09:12:19 20.64
630 67448 Tom Kirkenær Oslo M 45-49 09:13:38 20.59
631 120031 Berit Grafsrønningen SATS Elverum K 40-44 09:17:25 20.45
632 120032 Ukjent Ukjent kvinne K 09:17:28 20.44
633 119492 Erik Myrå Lørenskog CK M 30-39 09:18:17 20.41
634 120033 Dan Furulund SATS M 09:18:59 20.39
634 120034 Bengt Sandaker SATS M 09:18:59 20.39
636 69436 Christina Gass Oslo K 20-24 09:20:19 20.34
637 120035 Espen Bohlin SATS M 25-29 09:23:02 20.24
638 67463 Hege Seglem Larsen Vassøy M 30-39 09:23:31 20.23
639 67624 Daghild Larsen Solbergelva K 40-44 09:24:33 20.19
640 120036 Arvid Hagaløkken Skarnes M 65-59 09:24:35 20.19
640 122359 Torbjørn Larsen Solbergelva M 40-44 09:24:35 20.19
642 26719 Oddrun Botnen Eie Body Work Trimsenter K 45-49 09:25:02 20.17
643 120037 Tore Dybfest Tidy Frisør M 30-39 09:29:03 20.03
644 67476 Trond Øyhus Johannesen Dokka M 20-24 09:30:53 19.96
645 62603 Christian Thorvaldsen CK Nittedal M 20-24 09:31:37 19.94
646 67466 Janne Ellingsen Tidy Frisør K 25-29 09:32:34 19.91
647 67424 Bjarne Paul Nerby Eidsvoll SK M 50-54 09:33:05 19.89
648 119430 Jon Petter Westgaard Fellesdata BIL M 30-39 09:34:04 19.85
649 120038 Kristin Wenhaug Johannessen K 30-39 09:34:20 19.84
650 70175 Tom Knatterud Drammen M 30-39 09:34:43 19.83
651 68790 Tore Ovesen M 30-39 09:35:28 19.81
652 119730 Anita Østmo Drammen K 25-29 09:36:15 19.78
653 120039 Ragnhild Sannes FIF Trim K 50-54 09:38:25 19.70
654 67587 Nils Ivar Olstad Brumunddal SK M 30-39 09:41:26 19.60
654 67580 Kai Stian Olstad Skjetten M 20-24 09:41:26 19.60
656 120040 Anne Tove Aanonsen Risør K 30-39 09:45:49 19.46
657 120041 Britt Lise Johnsen Trondheim K 25-29 09:45:52 19.45
658 68104 Lasse Andersson Sønnico Bl M 55-59 09:51:52 19.26
659 99540 Erik Nilsen Sportsklubben Ceres M 60-64 10:01:08 18.96
660 120042 Tom Nilsen SATS Stovner M 45-49 10:01:09 18.96
661 67619 Gro Irene Gjerdingen Grua K 20-24 10:04:55 18.84
662 120043 Thorvald Bjellerås J.J.Ugland BIL M 50-54 10:05:40 18.82
663 51692 Ingjerd Ranke Drammen K 45-49 10:06:10 18.80
663 51705 Bodil Steen Sofienlund Drammen K 30-39 10:06:10 18.80
665 120044 Odd Erik Knutsen Stavanger M 40-44 10:06:40 18.79
666 120045 Bjørn-Tore Andresen Kompis M 30-39 10:06:43 18.78
667 120046 Pia Johansson Oslo K 10:07:15 18.77
668 119776 Einar Visnes Fagerstrand M 45-49 10:09:00 18.71
669 67590 Marianne Mehren Toyota K 30-39 10:12:17 18.61
670 120047 Gard Granslo Løvenstad M 45-49 10:12:26 18.61
671 67622 Egil Syversen Lillestrøm M 45-49 10:12:29 18.61
672 67629 Gunn Bjørg Bringe Grua K 30-39 10:14:55 18.53
673 103382 Morten Rustad Oslo M 40-44 10:16:53 18.47
674 120048 Trond Engen Oslo M 30-39 10:16:54 18.47
675 120049 Gard Sørseth Vear M 30-39 10:17:45 18.45
676 120050 Tor Arne Riksheim Oslo M 30-39 10:17:48 18.45
677 68469 Normann Ulfsten Kongberg M 60-64 10:29:43 18.10
678 119746 Kai Josefsen Oslo Sportslager M 30-39 10:33:12 18.00
679 120051 Øysten Skeie Falken M 30-39 10:33:15 18.00
680 46156 Tove Nordeng Dal K 30-39 10:40:09 17.80
681 67595 Bente Naomi Wiik Dal K 40-44 10:43:55 17.70
682 67613 Anne Cecilie Dahl Bryne Conrad - Kameraten K 30-39 10:44:19 17.69
683 120052 Anita ØstIi NKL IL K 30-39 10:44:52 17.67
684 67612 Anne Jespersen Oslo K 30-39 10:46:04 17.64
685 120053 Odd Ellingsen Homlia Trim M 50-54 10:47:06 17.61
686 120054 Olle-Kristian Gauteplass Geilo M 10:52:14 17.47
687 67632 Helga Bakken Postbanken K 55-59 10:53:27 17.44
688 67594 Kari Skyttersæter Dal K 30-39 10:55:04 17.40
689 119534 Margaret Tefre Oslo M 60-64 11:00:25 17.26
690 119554 Solveig Gaaseide Oslo K 30-39 11:05:19 17.13
691 120055 Rune Nordeng Hønefoss M 11:07:02 17.09
692 119489 Ivar Skrøvseth Oslo M 25-29 11:07:33 17.07
693 120056 Katharina Varborg Homlia Trim K 20-24 11:08:13 17.06
694 119491 Ching Pang Yu Oslo M 30-39 11:08:59 17.04
695 120057 Wenche Sundstuen Brumunddal SK K 25-29 11:10:51 16.99
696 120058 Lisbeth Sigvartsen Rælingen K 40-44 11:11:47 16.96
697 119542 Hilary Sveen Oslo K 40-44 11:13:00 16.93
698 68831 Truls Magne Melvær Hobøl M 30-39 11:23:31 16.67
699 119568 Per Sætre Oslo M 40-44 11:23:42 16.67
700 120059 Anita Schie Oslo K 40-44 11:24:14 16.66
701 120060 Bjørn Sandvold Vestby M 20-24 11:27:10 16.58
702 67645 Egil Magnussen J-H Sykkel M 25-29 11:32:41 16.45
703 67635 Sverre Roar Nordengen Røyken C.K M 55-59 12:48:21 14.83
704 67634 Ruth Haugnes Kolbotn K 55-59 12:48:27 14.83
705 68108 Trude Essie Gulbrandsen Taxi Stor Oslo K 45-49 12:58:43 14.63
706 119576 Jens Åge Hølvig Mikkelsen Lågen CK M 30-39 13:26:00 14.14
707 120061 Marianne Ottershagen Oslo K 30-39 15:01:25 12.64
708 68460 Ågot Tinbod K 45-49 15:51:04 11.98
709 120062 Liv Johansen K 40-44 15:51:07 11.98
710 120063 Karin Hanspach Luechow K 30-39 18:05:34 10.50
711 120064 Hiltraut Franke Luechow K 45-49 18:42:46 10.15
712 67653 Trygve Bakken Oslo M 30-39 19:06:22 9.944
713 84954 Erik Gjems-Onstad Sportsklubben Rye M 70 + 25:28:18 7.459
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 26.06.1999
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 25.17 Km/t
Snittid: 7:32:49
Antall deltakere: 713

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):