Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2007
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 117332 Terje Tho Trondhjems VK M 35-39 01:23:08 43.30
2 80156 Øyvind Gløersen Rustad IL M 20-24 01:25:00 42.35
3 47821 Kim André Hansen Nesodden SK M 20-24 01:25:17 42.21
4 47174 Asbjørn Bilben Amundsen Bærum og Omegn CK M 16-19 01:25:42 42.00
4 120174 Alexander Holm Andersen Ringerike SK M 16-19 01:25:42 42.00
4 120706 Harald Cameron Asker CK M 15 01:25:42 42.00
4 113397 Andreas Døssland Sportsklubben Rye - Sykkel M 14 01:25:42 42.00
4 120707 Simen Aleksander Ebbesvik Eisenträger Smaalenene SK M 16-19 01:25:42 42.00
4 120516 Henrik Steen Haugen Hadeland CK M 15 01:25:42 42.00
4 65563 Henrik Hvesser Asker CK M 16-19 01:25:42 42.00
4 120708 Stian Lie Håkenrud Asker CK M 16-19 01:25:42 42.00
4 82005 André Kjærnsmo IF Frøy - Sykkel M 16-19 01:25:42 42.00
4 120226 Max Emil Boholm Kørner Nesodden SK M 16-19 01:25:42 42.00
4 120709 Simen Lindøe Asker CK M 16-19 01:25:42 42.00
4 120710 Karl Henrik Nordbakken Romeriksåsen SK M 13 01:25:42 42.00
4 120350 Tord André Sundhagen Rustad IL/Sportsklubben Ceres M 20-24 01:25:42 42.00
4 120711 Thomas Ringåsen Voreland Ringerike SK M 15 01:25:42 42.00
4 120712 Espen Knudsen Wennerberg Follo SK M 16-19 01:25:42 42.00
19 82006 Mattis Bergh Asker CK M 16-19 01:26:01 41.85
19 120358 Aleksander Edvardsen Nesodden SK M 16-19 01:26:01 41.85
19 120713 Martin Horvei IF Frøy - Sykkel M 20-24 01:26:01 41.85
22 42061 Øyvind Nitteberg Nesodden SK M 30-34 01:27:23 41.19
23 120511 Phan Åge Haugård IF Frøy - Sykkel M 15 01:27:28 41.15
24 120714 Eirik Linaker Danielsen Romeriksåsen SK M 14 01:27:34 41.11
24 48393 Baard Erik Haugen Rustad IL M 16-19 01:27:34 41.11
24 82025 Bjørnar Lindmoen Toten-Kranken M 40-44 01:27:34 41.11
24 49513 Ole Cato Løberg Norway M 25-29 01:27:34 41.11
24 65546 Eivind Odden Solberg Rustad IL M 16-19 01:27:34 41.11
29 64029 Leif Arne Brandal CK Nittedal M 45-49 01:27:44 41.03
29 62658 Arnfinn Svensli CK Nittedal M 45-49 01:27:44 41.03
31 64203 Jonny Wonka Nesodden SK M 40-44 01:27:49 40.99
32 82017 Øyvind Sørhaug Bjørkelangen Sport M 40-44 01:27:55 40.94
33 41466 Espen Mellem Gjensidige Sport M 25-29 01:28:01 40.90
34 61110 Robin Langrind Nesodden SK M 15 01:28:12 40.81
35 120715 Heide Marie Holmerud CK Nittedal K 40-44 01:29:41 40.14
35 69563 Christian Haug Smaalenene SK M 40-44 01:29:41 40.14
35 70378 Gunnar Iverslien Nesodden SK M 55-59 01:29:41 40.14
35 44667 Per Undli CK Nittedal M 55-59 01:29:41 40.14
35 120505 Helge Aamodt Oslostudentenes IK - Sykkel M 30-34 01:29:41 40.14
40 68528 Linda Evensen Sportsklubben Rye - Sykkel K 40-44 01:30:39 39.71
40 43293 Bjørn Ragnar Kjærnsmo Sportsklubben Rye/Hafslund BIL M 50-54 01:30:39 39.71
40 120717 Martin Solheim Hadeland CK M 15 01:30:39 39.71
43 63942 Jon Asbjørn Amundsen Bærum og Omegn CK M 40-44 01:31:54 39.17
44 120359 Sondre Sandvik Rustad IL M 16-19 01:32:04 39.10
45 91752 Claus Kondrup Nesodden SK M 45-49 01:32:14 39.03
46 120718 Christian Hannestad Raufoss CK M 15 01:32:56 38.73
46 108826 Martin Olsen Østre Toten Skilag M 15 01:32:56 38.73
46 68194 Espen Undrum Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 01:32:56 38.73
46 120719 Thomas Wasenden Toten-Kranken M 25-29 01:32:56 38.73
50 120535 Mats Hellerud Smaalenene SK M 15 01:34:02 38.28
50 120508 Preben Prestby Smaalenene SK M 16-19 01:34:02 38.28
52 120720 Savuer Chirchillo Østmarka IL - Sykkel M Tandem 01:34:17 38.18
52 62997 Tahir Hussain Østmarka IL - Sykkel M Tandem 01:34:17 38.18
54 120721 Kent Robert Kristiansen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 16-19 01:34:59 37.90
55 82024 Odd Kenneth Haugli Toten-Kranken M 35-39 01:35:37 37.65
55 120722 Ole Aleksander Venger Pedersen Norway M 16-19 01:35:37 37.65
57 120723 Lisa Christin Axmna Bærum og Omegn CK K 30-34 01:35:43 37.61
57 120724 Edvard Ryan Bergseth Lørenskog CK M 15 01:35:43 37.61
57 69493 Lars Dalgaard Romeriksåsen SK M 40-44 01:35:43 37.61
57 120725 Anders Dalgaard Romeriksåsen SK M 13 01:35:43 37.61
57 120726 Kim-Daniel Gulliksveen Ullensaker CK M 14 01:35:43 37.61
57 120727 Anders Lie Håkenrud Asker CK M 13 01:35:43 37.61
57 120513 Jan Ola Nerødegård Toten-Kranken M 35-39 01:35:43 37.61
57 120728 Ole J. Venger Pedersen Norway M 40-44 01:35:43 37.61
57 120729 Pål Westgaard Lørenskog CK M 40-44 01:35:43 37.61
66 26002 Magnus Hagelund IF Frøy - Sykkel M 16-19 01:36:43 37.22
67 120730 Andreas Asnvin Rustad IL M 16-19 01:36:59 37.11
67 120731 Fredrik Aulie Rustad IL M 16-19 01:36:59 37.11
67 82011 Simen Kroken IF Frøy - Sykkel M 15 01:36:59 37.11
70 67068 Frode Liland Romeriksåsen SK M 40-44 01:37:20 36.98
70 120732 Fredrik Fang Liland Romeriksåsen SK M 13 01:37:20 36.98
72 64019 Adrian Henriksen Sportsklubben Rye - Sykkel M 13 01:37:27 36.94
72 50551 Fredrik Hinsch Sportsklubben Rye - Sykkel M 15 01:37:27 36.94
72 82116 Christian Kjærnsmo BIF M 20-24 01:37:27 36.94
72 64020 Sondre Kristiansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 14 01:37:27 36.94
72 120733 Ole Jørgen Levy Sportsklubben Rye - Sykkel M 15 01:37:27 36.94
72 120523 Jakob Pein Sportsklubben Rye - Sykkel M 15 01:37:27 36.94
72 69978 Trond Tetlie Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 01:37:27 36.94
72 120734 Hans Jørgen Røsten Tetlie Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 01:37:27 36.94
80 120735 Karianne Aandal Haga Bærum og Omegn CK K 15 01:37:56 36.75
81 120736 Tom-Erik Strand Bærum og Omegn CK M 25-29 01:38:00 36.73
82 120737 Olav Bernt Haga LIL M 50-54 01:38:06 36.69
82 120738 Dag Nicolaysen Sarpsborg SK M 30-34 01:38:06 36.69
82 120739 Bjørn-Olav Strand Bærum og Omegn CK M 30-34 01:38:06 36.69
85 120740 Anders Bruun Norway M 20-24 01:39:18 36.25
86 35804 Tore Nilsen Hvam IL M 45-49 01:39:23 36.22
87 120741 Dennis Jacobsen Rustad IL M 16-19 01:39:29 36.18
88 82028 Dag Grøndalen Toten-Kranken M 40-44 01:39:32 36.16
89 120742 Marcus Ravik Asker CK M 13 01:39:37 36.13
89 120068 Morten Tomter Rustad IL M 50-54 01:39:37 36.13
91 120743 Steinar D. Thorstad Lørenskog CK M 15 01:40:34 35.79
92 120744 Johnny Bruun Norway M 25-29 01:40:54 35.67
93 120538 Marius Bjerkenås Ullensaker CK M 15 01:40:58 35.65
93 120745 Augustus Moltubakk Sportsklubben Rye - Sykkel M 14 01:40:58 35.65
95 70072 Viggo Liberg Asker CK M 45-49 01:41:07 35.60
96 120746 Fredrik Haraldseth Bærum og Omegn CK M 15 01:41:42 35.39
96 70075 Baard Haugen Rustad IL M 50-54 01:41:42 35.39
96 120747 Geir Haugen Norconsult BIL M 30-34 01:41:42 35.39
99 120748 Truls Hestengen Rustad IL M 16-19 01:41:53 35.33
99 120749 Kim Steinmo Olsen BAMA Gruppen M 20-24 01:41:53 35.33
99 70960 Sverre Sedeniussen Team AutoData M 40-44 01:41:53 35.33
99 120750 Morten Sønsteby Rustad IL M 16-19 01:41:53 35.33
103 35591 Svein Arne Sørhaug Høland M 40-44 01:42:10 35.23
104 82096 Frank Lundby Nesodden SK M 55-59 01:42:24 35.15
105 120074 Ola Feten Rustad IL M 45-49 01:43:09 34.90
106 80436 Thomas Haug Smaalenene SK M 35-39 01:43:32 34.77
106 120751 Torbjørn Martinsen Rustad IL M 16-19 01:43:32 34.77
108 120334 Per Sigstad Toten-Kranken M 45-49 01:43:41 34.72
109 120752 Tom Erik Bjerkengen Toten-Kranken M 40-44 01:44:10 34.56
110 120753 Linn Håvelsrud Klaesson Rustad IL K 16-19 01:44:20 34.50
111 65906 Frank Bergsveen Toten-Kranken M 35-39 01:44:41 34.38
111 82037 Vidar Degrum De 3 Bukkene Bruse M 35-39 01:44:41 34.38
111 80450 Terje Fredheim Nesodden SK M 45-49 01:44:41 34.38
111 82109 Stein Thore Hansen Toten-Kranken M 40-44 01:44:41 34.38
111 49817 Anette Johannessen CK Super Girls K 30-34 01:44:41 34.38
111 120754 Rune Johansen CK Super Girls M 35-39 01:44:41 34.38
111 27916 Roger Kristoffersen Norway M 20-24 01:44:41 34.38
111 96651 Ronny Nilsen Smaalenene SK M 40-44 01:44:41 34.38
111 120755 Eivind Nilsen Smaalenene SK M 13 01:44:41 34.38
111 120326 Geir Nordby Toten-Kranken M 40-44 01:44:41 34.38
111 120328 Bjørn Odberg Spydeberg IL - Sykkel M 50-54 01:44:41 34.38
111 120258 Adrian Opheim Nesodden SK M 14 01:44:41 34.38
111 82090 Trond W. Samuelsen Toten-Kranken M 40-44 01:44:41 34.38
111 120756 Lars Sandvik CK Nittedal M 14 01:44:41 34.38
111 120370 Magnus Siriud Toten-Kranken M 40-44 01:44:41 34.38
111 64334 Marius Skaftnes M 14 01:44:41 34.38
111 110048 Ingrid Marie Skjerstad CK Nittedal K 14 01:44:41 34.38
111 120558 Even Stokkebekk CK Nittedal M 14 01:44:41 34.38
111 120757 Hans Einar Sørli Team Østfold/FSC Fram M 40-44 01:44:41 34.38
111 120758 Jørgen Tollefsrud Norway M 25-29 01:44:41 34.38
111 120342 Harald Vaslien Toten-Kranken M 35-39 01:44:41 34.38
111 120759 Mathias Holten Wennberg Heming IL Alpin - Racing 93 M 14 01:44:41 34.38
133 120760 Espen Hjerpaasen Norway M 16-19 01:45:10 34.23
134 120530 Kjell Pedersen Gjensidige Sport M 55-59 01:45:15 34.20
135 120283 Ole Baadshaug Norway M 16-19 01:45:20 34.17
135 82089 Magne Gjerde Ingenia IL M 40-44 01:45:20 34.17
135 120761 Simen Gaarder Gjensidige Sport M 45-49 01:45:20 34.17
135 120762 Kjell Nystad Rustad IL M 40-44 01:45:20 34.17
135 50880 John Sagbakken BIL CTC M 45-49 01:45:20 34.17
140 82146 Steinar Lentz Elixia Kalbakken M 25-29 01:45:28 34.13
141 40634 Hild Haugsbø Bærum og Omegn CK K 45-49 01:45:45 34.04
141 120763 Cecilie Hermansen Bærum og Omegn CK K 12 01:45:45 34.04
143 120189 Rune Glæserud Toten-Kranken M 25-29 01:45:54 33.99
144 36041 Stefan A. Skogbrott Røyken CK M 16-19 01:47:13 33.57
145 121117 Kenneth Wilskog CK Nittedal M 13 01:47:17 33.55
146 121112 Mats Røtterud Olsen Ullensaker CK M 13 01:47:27 33.50
147 36042 Kim Anders Aas Røyken CK M 35-39 01:47:50 33.38
148 82081 Trond Lindmoen Toten-Kranken M 40-44 01:47:59 33.33
149 36040 Trond Halvorsen Røyken CK M 30-34 01:48:11 33.27
150 120547 Tuva Lunde Asker CK K 15 01:48:29 33.18
150 120936 Jonas Stenseth Selstad Rustad IL M 16-19 01:48:29 33.18
152 120764 Guro Stjernvang Norway K 20-24 01:48:50 33.07
152 120765 Kaj Wauer Nesodden SK M 45-49 01:48:50 33.07
154 120766 Trond Kiserud Rustad IL M 40-44 01:48:59 33.03
155 120767 Espen Lund Follo SK M 45-49 01:49:06 32.99
155 120768 Bibbi Rendalsvik Follo SK K 40-44 01:49:06 32.99
157 69696 Stine Haugen Rustad IL K 20-24 01:49:18 32.93
158 66014 André Waage-Nielsen Team Byggkjøp Lørenskog M 25-29 01:49:23 32.91
159 82122 Kjell Villanger Toten-Kranken M 40-44 01:49:29 32.88
160 65956 Øyvind Andreas Venheim Tour Bratsberg M 60-64 01:49:46 32.79
161 50240 Anne Katrine Gamre CK Super Girls K 40-44 01:50:10 32.67
161 30462 Jan Lunde Asker CK M 45-49 01:50:10 32.67
163 42584 Nina Blakkisrud Ullensaker CK K 35-39 01:50:19 32.63
163 122141 Thomas Wilskog CK Nittedal M 13 01:50:19 32.63
165 82053 Mathias Stabell Fjellfoten SK M 14 01:51:56 32.16
166 120769 Martin Bergersen Oman M 25-29 01:52:05 32.11
166 64875 Jan Edvin Blomkvist Boligbyggelaget Usbl M 40-44 01:52:05 32.11
166 122142 Henning Torgnesskar Fjellfoten SK M 14 01:52:05 32.11
169 120770 Odd Kristian Wiker Rustad IL M 30-34 01:52:22 32.03
170 70723 Cato Richard Paulsen Skanska BIL M 40-44 01:52:33 31.98
171 43010 Renate Nesse FFF K 30-34 01:52:42 31.94
172 75463 Pål Kristiansen Team Maxit M 50-54 01:53:14 31.79
173 81616 Janne Kathrine Andresen Nesodden SK K 40-44 01:53:24 31.74
173 42021 Trond Christensen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 01:53:24 31.74
173 109613 Tom Christian Gefle Team Maxit M 25-29 01:53:24 31.74
173 120390 Morten Sandmo Toten-Kranken M 40-44 01:53:24 31.74
177 120544 Erik Hvalby Toten-Kranken M 40-44 01:53:34 31.69
177 120771 Arild Aarnseth Norway M 45-49 01:53:34 31.69
179 120363 Atle Smenes Rustad IL M 16-19 01:54:03 31.56
180 120772 Tom Arne Sommerstad Toten-Kranken M 45-49 01:54:28 31.45
181 82201 Trond Inge Carlsen Rustad IL M 40-44 01:54:33 31.42
182 82115 Erik Gløersen Rustad IL M 50-54 01:54:42 31.38
182 82119 Martin Ramsberg Brumunddal SK M 12 01:54:42 31.38
182 122143 Marcus Aarnseth Heming Alpin M 14 01:54:42 31.38
185 120419 Kristin Andresen Finstad Nesodden SK K 35-39 01:54:53 31.33
185 68862 Eline Solberg SoftDrivers K 40-44 01:54:53 31.33
187 82274 Anders Langtind Stians Sport M 35-39 01:54:59 31.30
188 97188 Henning Nesse Hobil M 45-49 01:55:45 31.10
189 120773 Nills-Ola Halvorsen Gjensidige Sport M 50-54 01:55:50 31.07
189 120774 Øyvind Karlsen Team Østfold/FSC Fram M 30-34 01:55:50 31.07
189 120775 Stig Knudsen Follo SK M 50-54 01:55:50 31.07
189 120776 Ida Knudsen Wennerberg Follo SK K 14 01:55:50 31.07
193 120777 Pål Kroken Aktiv Skøyteklubb M 16-19 01:56:02 31.02
193 82105 Knut Mølmann SAS M 60-64 01:56:02 31.02
195 122144 Gaute Skibenes Nes SK M 14 01:56:13 30.97
195 120778 Roald Skibenes Nes SK M 40-44 01:56:13 30.97
197 120779 Øyvind Eilertsen Team Østfold/FSC Fram M 35-39 01:56:15 30.96
197 120780 Ivar Minken Gjensidige Sport M 60-64 01:56:15 30.96
199 120959 Anders Bøe Jevnaker Toten-Kranken M 15 01:56:21 30.94
200 120958 Lars Kåsine Eriksrud Rustad IL M 16-19 01:56:48 30.82
200 50312 Bård Skar Nesodden SK M 45-49 01:56:48 30.82
202 82275 Stian Steen-Olsen Stians Sport M 35-39 01:57:03 30.75
202 120781 Geir Wold-Hansen Team Maxit M 45-49 01:57:03 30.75
204 64392 Bjørn Widding BAMA Gruppen M 35-39 01:57:17 30.69
205 44890 Kai Hauger Toten-Kranken M 45-49 01:57:35 30.61
205 116392 Eirik Sandberg Rustad IL M 16-19 01:57:35 30.61
205 82111 Terje Strandvik Toten-Kranken M 50-54 01:57:35 30.61
208 120532 Tom Jevnaker Toten-Kranken M 45-49 01:57:42 30.58
209 82110 Edmund Haugen Toten-Kranken M 30-34 01:57:46 30.56
210 42019 Stein Spjeldnæs A/S Låssystemer M 45-49 01:58:05 30.48
211 120404 Runa Kjensli Nesodden SK K 40-44 01:58:22 30.41
212 122146 Even Askautrud Lia MTB Club M 15 01:58:46 30.31
212 120782 Mimmi Christensen Fjellfoten SK K 14 01:58:46 30.31
212 120455 Shohreh Farahani Ketabi Iran (Islamic Republic of) K 25-29 01:58:46 30.31
212 110556 Anne Beathe Lie Norway K 35-39 01:58:46 30.31
212 122145 Thomas Ljosdal Lia MTB Club M 15 01:58:46 30.31
217 64356 Jan Erik Christensen Fjellfoten SK M 35-39 01:59:04 30.23
218 64313 Erland Arctander Fjellfoten SK M 45-49 01:59:08 30.21
218 120783 Oddvar Hyrve Team Maxit M 50-54 01:59:08 30.21
220 131736 Kristin Hagland TDB Eikeli K 45-49 01:59:22 30.15
220 81622 Siv Søreide Nesodden SK K 40-44 01:59:22 30.15
220 82220 Kjell Øverjordet Toten-Kranken M 40-44 01:59:22 30.15
223 82113 Anne Løkken Hansen Toten-Kranken K 40-44 02:00:01 29.99
224 67381 Svein Teigen Team Teigen M 50-54 02:00:25 29.89
225 120784 Jan Petter Svendsen Team Maxit M 50-54 02:00:47 29.80
226 82212 Jon Brede Pettersen Norway M 50-54 02:01:01 29.74
227 82052 Marit Lund Family Sports Club Rakkestad K 50-54 02:01:03 29.73
228 120785 Ove Melund Team Byggkjøp Lørenskog M 30-34 02:01:09 29.71
229 65926 Monica Simonsen Norway K 35-39 02:01:12 29.70
230 120388 Lars Ingar Ottesen Toten-Kranken M 45-49 02:01:29 29.63
230 82300 Gaute Trillerud Toten-Kranken M 40-44 02:01:29 29.63
232 120786 Gunn Heggelund Hansen Boligbyggelaget Usbl K 40-44 02:01:37 29.60
233 103578 Kenneth Kristiansen Lia MTB Club M 16-19 02:02:10 29.46
234 120600 Kristine Hellesland Gjensidige Sport K 30-34 02:02:15 29.44
235 120555 Mårten Skjøstad Gjensidige Sport M 35-39 02:02:36 29.36
236 120586 Cicilie Laugerud Eiker CK K 40-44 02:02:57 29.28
237 35294 Jan Morten Bråthen Eidsvoll SK M 45-49 02:03:02 29.26
237 122147 Amund Linnerud Follo SK M 13 02:03:02 29.26
239 122148 Rolf Joakim Stenersen Heming IL - Sykkel M 14 02:03:08 29.23
240 121120 Jostein Gjevre M 13 02:03:14 29.21
241 70930 Frode Gunnar Waaler Norway M 50-54 02:03:18 29.19
242 119520 Steinar Gjevre Norway M 50-54 02:03:23 29.17
243 121121 Morten Bjerke Jøgersborg Tyristubben IF M 14 02:03:31 29.14
243 122149 Vemund Rønneberg M 15 02:03:31 29.14
245 120787 Roar Ensrudhagan Toten-Kranken M 40-44 02:03:37 29.12
246 82213 Hans Jensen Family Sports Club Sarpsborg M 40-44 02:03:44 29.09
247 70622 Petter Kristiansen Norway M 40-44 02:04:02 29.02
248 120788 Ragnhild Fransplass Team Lesja/Kvinner På Hjul K 25-29 02:04:16 28.96
248 70766 Tore Ilseng Team Maxit M 40-44 02:04:16 28.96
248 121988 Geir Jonny Nyland Østmarka IL/Kvinner på hjul M 50-54 02:04:16 28.96
251 120790 Line Mette Høyheim Norway K 35-39 02:04:25 28.93
251 111357 Gro LOrsa TDB Eikeli K 40-44 02:04:25 28.93
253 82288 Bodil Ulverud Felleskjøpet Agri K 30-34 02:04:33 28.90
254 121122 Jeppe Baardseth Heming IL Alpin - Racing 95 M 12 02:04:45 28.85
254 120791 Odd Martinsen Heming IL Alpin - Racing 95 M 45-49 02:04:45 28.85
256 64556 Tom J. Jølsett Norway M 45-49 02:04:50 28.83
256 35303 Gunn Ramsrud Team Lesja/Kvinner På Hjul K 35-39 02:04:50 28.83
258 81743 Inga Marie Brustuen Team Lesja/Kvinner På Hjul K 45-49 02:04:55 28.81
258 120418 Geir Magne Børresen Toten-Kranken M 50-54 02:04:55 28.81
258 81748 Gunn Margrethe Rindal Team Lesja/Kvinner På Hjul K 40-44 02:04:55 28.81
258 82298 Trond Vangstuen Toten-Kranken M 35-39 02:04:55 28.81
262 80123 Randi Skulstad Østmarka IL/Kvinner på hjul K 50-54 02:05:04 28.78
263 115247 Geir Jansen BIL CTC M 40-44 02:05:13 28.75
264 65886 Kristian Stranden Fagerli Norway M 16-19 02:05:32 28.67
264 79260 Ole Nævdal M 14 02:05:32 28.67
266 109722 Inger-Lise Fagerli Nævdal Feiringklinikken K 35-39 02:05:44 28.63
267 120622 Grete Østby Stave Østmarka IL/Kvinner på hjul K 40-44 02:05:56 28.58
268 120793 Thomas Andersen Gjensidige Sport M 30-34 02:05:59 28.57
269 120794 Tore Larsen TinnfossTrimmen M 55-59 02:06:44 28.40
269 85266 Willy Møllberg TinnfossTrimmen M 55-59 02:06:44 28.40
269 103616 Rolf Sagen TDB Eikeli M 40-44 02:06:44 28.40
272 82075 Marte Kjærnet CK Nittedal K 12 02:07:02 28.33
273 25411 Kristian Ness Team Byggkjøp Lørenskog M 25-29 02:07:14 28.29
274 120670 Jo Heggernes M 15 02:07:29 28.23
274 120159 Stein Erik Owrenn Toten-Kranken M 25-29 02:07:29 28.23
276 82050 Richard Ramsvatn Teigen Team Teigen M 25-29 02:07:36 28.21
277 81607 Anne-Mari Dahl Elverum SK K 40-44 02:07:39 28.20
277 81590 Connie Lillekjendlie Elverum SK K 40-44 02:07:39 28.20
277 120796 Maren Odberg Palm Spydeberg IL - Sykkel K 16-19 02:07:39 28.20
277 120606 Stine Rud Ullensaker CK K 20-24 02:07:39 28.20
281 82636 Steinar Rud Ullensaker CK M 70 + 02:07:46 28.17
281 47016 Asbjørn Rud Ullensaker CK M 50-54 02:07:46 28.17
283 120797 Hilde Dahl Family Sports Club K 25-29 02:07:49 28.16
283 120798 Iselin Graff Family Sports Club K 20-24 02:07:49 28.16
283 113877 Reidun Karlstad Norges Banks Idrettslag K 40-44 02:07:49 28.16
286 120799 Clas Ove Nygård BAMA Gruppen M 30-34 02:07:58 28.13
287 120800 Einar Julsrud Norway M 55-59 02:08:29 28.01
287 82023 Henrik Snarvold Sletten Vaaler IF M 13 02:08:29 28.01
287 82245 Marianne Snarvold Sletten Vaaler IF K 40-44 02:08:29 28.01
290 120801 Haakon Huatorpet M 60-64 02:08:50 27.94
290 70261 Bjarne Nordengen Norway M 65-69 02:08:50 27.94
290 80984 Christopher Vårdal Romeriksåsen SK M 13 02:08:50 27.94
293 120643 Marit Gjendem Norway K 45-49 02:09:08 27.87
294 120802 Bjørn Gjendem Norway M 50-54 02:09:12 27.86
295 82371 Atle Hagstrøm TDB Eikeli M 55-59 02:09:55 27.71
296 120970 Rasmus Ulven Hasle-Løren IL - Sykkel M 15 02:09:58 27.69
297 65977 Trond Terje Klemetsrud BAMA Gruppen M 30-34 02:10:05 27.67
298 120598 Ann Heidi Five Elixia Kalbakken K 45-49 02:10:19 27.62
298 120803 Terje Håheim Family Sports Club Sarpsborg M 45-49 02:10:19 27.62
300 120967 Robin Sitter Hasle-Løren IL - Sykkel M 14 02:10:34 27.57
301 122150 Magnus Hjelmfoss M 14 02:10:48 27.52
302 120588 Svein Erik Hestetun IL Jotun M 45-49 02:10:50 27.51
302 82092 Arnstein Fortun Lindaas IF Frøy - Sykkel M 15 02:10:50 27.51
302 120804 Kjetil Torgnesskar Fjellfoten SK M 35-39 02:10:50 27.51
305 81005 Heidi Ringen Norway K 35-39 02:11:41 27.33
306 111190 Janka Holstad Ahus IL K 35-39 02:12:00 27.27
306 120601 Nils Arve Sandberg Gjensidige Sport M 35-39 02:12:00 27.27
308 120805 Arild Johnsrud Norway M 55-59 02:12:09 27.24
309 122151 Christer Mathisen Fjellfoten SK M 14 02:12:13 27.22
310 120806 Even Gillebo Lier IL M 16-19 02:12:14 27.22
310 71036 Christian Solberg Lier IL M 16-19 02:12:14 27.22
312 122152 Emil Guttormsen Fjellfoten SK M 12 02:12:28 27.17
312 111116 Rolf Jørgen LOrsa TDB Eikeli M 60-64 02:12:28 27.17
312 120807 Sonja Mathisen Fjellfoten SK K 35-39 02:12:28 27.17
315 120808 Ine Lunner Elverum SK K 16-19 02:12:36 27.14
315 81620 Marianne Grønstad Skar Nesodden SK K 45-49 02:12:36 27.14
317 81237 Rune Krogstad Norway M 30-34 02:12:42 27.12
317 120809 Maja Bratlien Larsen Toten-Kranken K 16-19 02:12:42 27.12
317 69711 Renate Vastaberg Eidsvoll SK K 30-34 02:12:42 27.12
320 120810 Malin Victoria Halvorsen Norway K 25-29 02:12:51 27.09
320 120811 Trude Iversen Norway K 30-34 02:12:51 27.09
320 42419 Tommy Iversen Norway M 30-34 02:12:51 27.09
323 120812 Kristina Eknæs Norway K 30-34 02:13:02 27.06
324 120813 Jan Kåre Kalbakk SEB Kort Aktiv M 30-34 02:13:15 27.01
325 81595 Silje Wahlund Guldhaug BAMA Gruppen K 20-24 02:13:21 26.99
325 120814 Sandra Marie Paulsen Rustad IL K 16-19 02:13:21 26.99
325 120443 Trude Vallevik Østmarka IL/Kvinner på hjul K 35-39 02:13:21 26.99
328 68752 Inge Hjelmfoss Norway M 40-44 02:14:22 26.79
329 69875 Randi Andresen Norway K 55-59 02:14:33 26.75
330 120816 Trine Bye Stjernen Norway K 40-44 02:15:03 26.65
330 120815 Snorre Stjernen Norway M 35-39 02:15:03 26.65
332 120817 Ragnhild Digre Norway K 65-59 02:15:15 26.61
332 120818 Tove Midtfjell Pettersen Family Sports Club Sarpsborg K 35-39 02:15:15 26.61
332 120819 Gro Kristin Sørlie Family Sports Club Rakkestad K 35-39 02:15:15 26.61
335 120820 Frank Smedhaug Hyttebutikken M 40-44 02:16:04 26.45
336 120821 Vibeke Nessiøy Draka Comteq Norway AS K 30-34 02:16:18 26.41
337 120822 Knut Inge Lund Norway M 35-39 02:16:21 26.40
338 122154 Henrik Kroager Albertsen IK Hero - Sykkel M 12 02:16:26 26.38
338 122153 Joachim Unger DFI - Sykkel M 12 02:16:26 26.38
340 120823 Tone Thorvaldsen Toten-Kranken K 20-24 02:17:25 26.19
341 120824 Lillan Marie Agnor Spenst Vestby K 40-44 02:17:37 26.15
342 82316 Arild Jøndal Ski Aktivitetslag for funksjonshemmede M Tandem 02:17:50 26.11
342 82375 Truls Vargmo Ski Aktivitetslag for funksjonshemmede M Tandem 02:17:50 26.11
344 62632 Terje Ekra CK Nittedal M 40-44 02:18:25 26.00
344 122155 Bendick Moe Bingsfoss SK M 12 02:18:25 26.00
346 120825 Maren Marie Heramb Elverum SK K 16-19 02:18:37 25.97
347 120827 Inger Magny Granli Eniro Norge BIL K 40-44 02:19:27 25.81
347 120828 Marianne Hamre BDO Noraudit K 45-49 02:19:27 25.81
347 120829 Trygve Sørlie Gjensidige Sport M 45-49 02:19:27 25.81
347 120826 Heidi Marie Aaseng Tine BIL K 50-54 02:19:27 25.81
351 120830 Christine Holmsen Gjulem Family Sports Club Rakkestad K 30-34 02:19:36 25.78
351 120831 Ane Røste Family Sports Club K 20-24 02:19:36 25.78
353 69768 Jon Bjarne Nytun Stryn SK M 55-59 02:20:20 25.65
353 82273 Åse-Berit Nytun Norway K 20-24 02:20:20 25.65
355 111344 Atle Høgberg Conecto M 30-34 02:20:46 25.57
355 111345 Eva Elisabet Nilsson Conecto K 30-34 02:20:46 25.57
357 120832 Gabriele Eidissen Family Sports Club K 20-24 02:21:15 25.48
357 120457 Else Krogager Henriksen DFI Sykkelgruppe K 40-44 02:21:15 25.48
359 66189 Torstein Valla Team Byggkjøp Lørenskog M 40-44 02:21:20 25.47
360 120833 Wenche Tarud Nesodden SK K 40-44 02:21:23 25.46
361 120834 Mette Nicolaysen Jenter på Hjul, FSC-FRAM K 30-34 02:21:44 25.39
361 111009 Kristian Wiik Frogner IL M 25-29 02:21:44 25.39
363 66123 Frida Gulden Team Troy K 25-29 02:21:50 25.38
363 120835 Nicoline Skille Norway K 20-24 02:21:50 25.38
365 81888 Hege Eriksen Team Østfold/FSC Fram K 35-39 02:21:55 25.36
366 82436 Kirsti Elise Fremstad Toten-Kranken K 20-24 02:22:04 25.34
367 120836 Betina Jøranli Toten-Kranken K 20-24 02:22:22 25.28
368 82709 Sverre Nordengen Norway M 65-69 02:22:54 25.19
369 120837 Ingrid Mathilde Budalen Family Sports Club Rakkestad K 60-64 02:23:39 25.06
370 81901 Marianne Julie Storvig Family Sport Club/Team Østfold K 45-49 02:23:44 25.04
371 120838 Anne Berit Hole Team Lesja/Kvinner På Hjul K 20-24 02:23:51 25.02
371 120839 Marit Thorsteinsen Team Lesja/Kvinner På Hjul K 25-29 02:23:51 25.02
371 65905 May Lise Åmot Team Lesja/Kvinner På Hjul K 30-34 02:23:51 25.02
374 81742 Merete Brendjord Team Lesja/Kvinner På Hjul K 30-34 02:23:55 25.01
374 120440 Hildegunn Sandhalla Østmarka IL/Kvinner på hjul K 40-44 02:23:55 25.01
376 81234 Reidun Alstad Hansen Østmarka IL/Kvinner på hjul K 50-54 02:24:02 24.99
376 120840 Hege Jenssen Østmarka IL/Kvinner på hjul K 35-39 02:24:02 24.99
376 120841 Line Linge Norway K 35-39 02:24:02 24.99
376 81867 Ruth Anne Sørheim Østmarka IL/Kvinner på hjul K 40-44 02:24:02 24.99
380 81853 Merete Bjøntegaard Østmarka IL/Kvinner på hjul K 55-59 02:24:10 24.97
380 103797 Marte Hansen Østmarka IL/Kvinner på hjul K 20-24 02:24:10 24.97
380 81746 Anne Mette Lusæter Team Lesja/Kvinner På Hjul K 30-34 02:24:10 24.97
380 120842 Hanne Berit Pålerud Team Lesja/Kvinner På Hjul K 50-54 02:24:10 24.97
380 120843 Mona Solli Team Lesja/Kvinner På Hjul K 40-44 02:24:10 24.97
380 47979 Rigmor Mathilde Heggestad Sæbø Østmarka IL/Kvinner på hjul K 45-49 02:24:10 24.97
386 120653 Gunn S. Kirkevaag Østmarka IL/Kvinner på hjul K 50-54 02:24:19 24.94
387 120462 Kjerstin Bratlien Larsen Toten-Kranken K 20-24 02:25:33 24.73
388 120844 Ina Sæther MMC Atrium Athlets K 30-34 02:25:43 24.70
389 36020 Anders Søndergaard Nesodden SK M 40-44 02:26:15 24.61
389 81621 Carina Søndergaard Nesodden SK K 15 02:26:15 24.61
391 120845 Margrethe Lia TinnfossTrimmen K 40-44 02:27:20 24.43
391 120846 Eva Kirsten Moen TinnfossTrimmen K 50-54 02:27:20 24.43
391 120847 Eli Kristin Pettersen TinnfossTrimmen K 50-54 02:27:20 24.43
394 122156 Thomas Knutsen M 14 02:28:37 24.22
395 111458 Sissel Haug Norway K 60-64 02:28:38 24.22
395 41863 Jon Haug Norway M 60-64 02:28:38 24.22
397 122157 Bjørn Martin Sørensen M 14 02:28:41 24.21
398 110415 Per Gaarder AS Vinmonopolet M 60-64 02:28:49 24.19
399 48106 Roy Sørensen KGB (Kara-Gutta-Boys) M 45-49 02:28:59 24.16
399 81628 Hilde Sørensen Hvam IL K 14 02:28:59 24.16
401 120848 Bente Bjerkengen Toten-Kranken K 40-44 02:29:17 24.11
402 120849 Leni Bjerkengen Toten-Kranken K 20-24 02:29:34 24.06
403 120617 Helene Sundsethvik Elixia Sandvika K 30-34 02:30:00 24
404 120850 Turid Nordby Gullhav Østmarka IL/Kvinner på hjul K 55-59 02:30:03 23.99
404 121116 Espen Sjøberg M 13 02:30:03 23.99
406 120851 Ann Kristin Haugom Family Sports Club Rakkestad K 25-29 02:30:15 23.96
407 120590 Lillian Samuelsson Norway K 50-54 02:30:33 23.91
408 120852 Rolf Arild Raab Family Sports Club Sarpsborg M 45-49 02:30:51 23.86
409 82145 Gerrit-Jan Van Der Wiel Toten-Kranken M 30-34 02:31:52 23.70
410 120853 Sille Heggard Norway K 30-34 02:32:29 23.60
411 120854 Marianne L. Elshaug Boligbyggelaget Usbl K 45-49 02:33:52 23.39
412 120855 Turid Oma Norway K 35-39 02:34:13 23.34
413 64122 Bernhard Gjerpe Re SK M 50-54 02:34:29 23.30
414 120856 Rune Flåten Re SK M 35-39 02:34:42 23.27
415 63151 Helga Therese Kvam Norway K 16-19 02:35:32 23.14
416 120857 Amalie Kongssund Myklebust Norway K 15 02:35:37 23.13
417 120471 Hilde Hjelmfoss Norway K 45-49 02:36:11 23.04
418 120858 Linda Andresen Norway K 30-34 02:36:31 23.00
419 122158 Henrik Risdal Family Sports Club M 16-19 02:36:46 22.96
420 120859 Lene Risdal Family Sports Club K 20-24 02:37:02 22.92
420 82524 Ivar Slettmo Norway M 60-64 02:37:02 22.92
422 81942 Grete Mona Halse Norway K 50-54 02:37:38 22.83
423 67592 Tom Fidje Fjellfoten SK M 25-29 02:37:53 22.80
424 120860 Jan Åge Horn Re SK M 35-39 02:38:54 22.65
424 120861 Odd Ouff Re SK M 65-69 02:38:54 22.65
424 120862 Gunhild-Sofie Kjeldaas Skybak Aker Universitetssykehus K 55-59 02:38:54 22.65
424 82590 Jon Wiik Frogner IL M 55-59 02:38:54 22.65
428 70751 Lisbeth Austad Gjensidige Sport K 35-39 02:39:03 22.63
429 120863 Ingunn Melhus Norway K 40-44 02:39:14 22.60
429 122159 Håvard Skanke M 13 02:39:14 22.60
429 81846 Mariann Sørensen Hvam IL K 40-44 02:39:14 22.60
432 81856 Beate Dragseth Østmarka IL/Kvinner på hjul K 50-54 02:39:54 22.51
433 120864 Ingrid Hofflund-Nystad Rikshospitalet K 25-29 02:42:12 22.19
433 120865 Hedda Høglund Norway K 25-29 02:42:12 22.19
435 120866 Kristin Johansen Norway K 30-34 02:43:00 22.08
436 29787 Torhild Hansen Østmarka IL/Kvinner på hjul K 55-59 02:43:29 22.02
436 120681 Unni Vigdis Olsen Østmarka IL/Kvinner på hjul K 50-54 02:43:29 22.02
436 120659 Åshild Skreppen Østmarka IL/Kvinner på hjul K 45-49 02:43:29 22.02
439 120492 Berit Prøis Østmarka IL/Kvinner på hjul K 45-49 02:43:43 21.98
439 120867 Elin Aurdal Vik Østmarka IL/Kvinner på hjul K 40-44 02:43:43 21.98
441 120868 Marianne Mork Østmarka IL/Kvinner på hjul K 50-54 02:43:48 21.97
441 120691 Gry Thomassen Østmarka IL/Kvinner på hjul K 40-44 02:43:48 21.97
441 82689 Liv Vian Eidsvoll SK K 55-59 02:43:48 21.97
444 120869 Elinor Helene Johansen Norway K 50-54 02:43:54 21.96
445 120870 Mona Theisen Østmarka IL/Kvinner på hjul K 45-49 02:44:27 21.89
446 120871 Juni Skjemstad Østmarka IL/Kvinner på hjul K 45-49 02:44:38 21.86
447 120872 Kate Andersen Norway K 30-34 02:44:58 21.82
447 85689 Per Erik Andersen Norway M 60-64 02:44:58 21.82
449 82637 Kaja Annette Matheson Sørensen Lindorff sport K 30-34 02:45:18 21.77
450 120873 Ida Larsen Kredinor K 25-29 02:45:45 21.71
451 120874 Åse Bjorbækmo Norway K 35-39 02:46:45 21.58
452 120876 Trude Raasok Norway K 40-44 02:47:48 21.45
452 120875 Anne Marit Raasok Norway K 35-39 02:47:48 21.45
454 71158 Jan Bramming Denmark M 35-39 02:48:19 21.38
454 120877 Elisabeth Gill Norway K 40-44 02:48:19 21.38
456 120878 Grete Antonsen FSC Fredrikstad K 45-49 02:48:24 21.37
456 120879 Anne Heiberg FSC Fredrikstad K 50-54 02:48:24 21.37
456 120880 Beinta Marqvardsen FSC Fredrikstad K 45-49 02:48:24 21.37
459 111369 Ragnar Håvie Brevpost IL M 35-39 02:48:55 21.31
460 120881 Tone Simenstad Hair Frisør K 35-39 02:48:59 21.30
461 120882 Britt Risdal Family Sports Club K 45-49 02:49:43 21.21
461 120883 Helga Skaret Family Sport Club K 40-44 02:49:43 21.21
463 120884 Arve Bjørn Elvebach Norway M 55-59 02:51:16 21.01
464 67563 Britt Gulbrandsen Friskis&Svettis Fredrikstad K 45-49 02:51:29 20.99
464 67562 Mai Kristin Hansen Friskis&Svettis Fredrikstad K 50-54 02:51:29 20.99
466 120885 Alicja Mlynarek F&S Fredrikstad K 40-44 02:51:33 20.98
466 80502 Wenche Vigorelli Friskis&Svettis Fredrikstad K 40-44 02:51:33 20.98
468 122160 Marius Remman Holmestrand Triatlonklubb M 12 02:52:22 20.88
469 25270 Kjetil Djuve Team Hjertesyke Barn M 20-24 02:52:23 20.88
469 120668 Bjarte Ø. Eiane Team Hjertesyke Barn M 16-19 02:52:23 20.88
469 122161 Dag Alexander Gamst Team Hjertesyke Barn M 16-19 02:52:23 20.88
469 122163 Ole-Christian Heimly Team Hjertesyke Barn M 14 02:52:23 20.88
469 120671 Heljar Andersen Jacobsen Team Hjertesyke Barn M 16-19 02:52:23 20.88
469 120886 Jørgen Stangnes Paulsen Team Hjertesyke Barn M 16-19 02:52:23 20.88
469 120675 Joachim Fossen Paulsen Team Hjertesyke Barn M Tandem 02:52:23 20.88
469 120476 Jan Paulsen Team Hjertesyke Barn M Tandem 02:52:23 20.88
469 120887 Marte Pedersen Team Hjertesyke Barn K 14 02:52:23 20.88
469 120674 Odd Magne Rød Team Hjertesyke Barn M 25-29 02:52:23 20.88
469 120673 Ingelin Mari Rød Team Hjertesyke Barn K 20-24 02:52:23 20.88
469 122165 Daniel Sletthaug Team Hjertesyke Barn M 15 02:52:23 20.88
469 122164 Erik M. Sønsteby Team Hjertesyke Barn M 14 02:52:23 20.88
469 120888 Borghild Kristin L. Tønnessen Team Hjertesyke Barn K 16-19 02:52:23 20.88
469 120889 Ole Fredrik T. Wanderås Team Hjertesyke Barn M 16-19 02:52:23 20.88
469 122162 Sindre Wingereid Team Hjertesyke Barn M 14 02:52:23 20.88
485 81245 Henrik Waagan Skarbø Ørskog IL M 13 02:52:40 20.84
486 120891 Åge Djuve Team Hjertesyke Barn Mix Tandem 02:52:44 20.84
486 120890 Lillian Djuve Team Hjertesyke Barn Mix Tandem 02:52:44 20.84
486 120892 Terje Pedersen Team Hjertesyke Barn M 40-44 02:52:44 20.84
489 81919 Wenche Waagan Skarbø Norway K 45-49 02:52:50 20.82
490 122166 Marius Snekkevik Team Hjertesyke Barn M 16-19 02:52:55 20.81
490 50651 Sten Rune Wingerei Team Hjertesyke Barn M 40-44 02:52:55 20.81
492 81918 Anne Margrethe Stensrud Syklubben K 50-54 02:53:07 20.79
493 120893 Elisabeth Lønnå FSC Fredrikstad K 60-64 02:53:16 20.77
494 120894 Roger Gundersen Holmestrand SK M 60-64 02:53:17 20.77
495 120669 Per Morten Fredriksen Team Hjertesyke Barn M 40-44 02:53:19 20.77
495 33485 Asle Hirth Team Hjertesyke Barn M 40-44 02:53:19 20.77
495 120895 Vegard Løvå Team Hjertesyke Barn M 25-29 02:53:19 20.77
495 120896 Frøydis Tvete FSC Fredrikstad K 55-59 02:53:19 20.77
499 120897 Berte Trætteberg FSC Fredrikstad K 16-19 02:53:27 20.75
500 111700 Berit Krabberød FSC Fredrikstad K 55-59 02:53:31 20.74
501 122167 Roger Sigtbakken Brumunddal Fotball M 12 02:54:05 20.67
501 81934 Mette Sigtbakken Brumunddal Fotball K 45-49 02:54:05 20.67
503 120898 Wenche Sletta Team Østfold/FSC K 45-49 03:00:11 19.97
504 120899 Elin Morastseter Norway K 35-39 03:00:26 19.95
505 120900 Marianne Lønmo Jakobsen Norway K 25-29 03:02:20 19.74
506 82828 Rita E. Henningsen Norway K 60-64 03:05:15 19.43
507 120901 Else Kristoffersen FSC Fredrikstad K 65-59 03:05:35 19.39
508 120902 Else Kathrine Lønmo Norway K 50-54 03:07:16 19.22
509 120903 Sverre Hensmo F&S Fredrikstad M 60-64 03:07:19 19.21
510 110908 Tom Nygren GS-Hydro Norge AS M 40-44 03:07:41 19.18
511 120904 Ruth Birgit Engh GS-Hydro Norge AS K 40-44 03:07:49 19.16
512 82837 Ingvil Iren Lund GS-Hydro Norge AS K 35-39 03:09:05 19.03
513 120905 Grethe Lundgaard F&S Fredrikstad K 60-64 03:10:01 18.94
514 82824 Hanne Poulsen Norway K 45-49 03:10:40 18.88
515 82825 Unni Kloppen Norway K 45-49 03:10:43 18.87
516 120906 Mari Bryhni Family Sports Club Løten K 50-54 03:11:22 18.81
516 69830 Kari Bryhni Family Sports Club Løten K 30-34 03:11:22 18.81
516 120907 Thorhild Mathisen Family Sports Club Løten K 55-59 03:11:22 18.81
516 120908 Inger M. Myhrvold Family Sports Club Løten K 13 03:11:22 18.81
516 120909 Bjørg Annie Nilsen Family Sports Club Løten K 50-54 03:11:22 18.81
516 120910 Anne Lise Nilssen Family Sports Club Løten K 40-44 03:11:22 18.81
516 120911 Gunhild Rønning Family Sports Club Løten K 30-34 03:11:22 18.81
516 120912 Bjørg Tårneby Family Sports Club Løten K 55-59 03:11:22 18.81
524 120913 Cathrine Magnussen FSC Fredrikstad K 35-39 03:12:49 18.67
525 120914 Nan Pettersen FSC Fredrikstad K 45-49 03:17:53 18.19
526 120915 Ida Bryhni Family Sports Club Løten K 25-29 03:19:43 18.02
526 120916 Kirsten Eliassen Family Sports Club Løten K 50-54 03:19:43 18.02
526 120917 Janne Grindflaten Family Sports Club Løten K 55-59 03:19:43 18.02
526 120918 Kristin E. Heydary Family Sports Club Løten K 40-44 03:19:43 18.02
526 120919 Karin Hørsandlien Family Sports Club Løten K 50-54 03:19:43 18.02
526 111422 Frøydis V. Kjøs Family Sports Club Løten K 50-54 03:19:43 18.02
526 120920 Erik Kjøs Sr. Family Sports Club Løten M 70 + 03:19:43 18.02
526 120921 Marianne Kvam FSC Fredrikstad K 45-49 03:19:43 18.02
526 120922 Elin Nilsen Family Sports Club Løten K 30-34 03:19:43 18.02
526 120923 Karoline Nilssen Family Sports Club Løten K 16-19 03:19:43 18.02
526 120924 Anne A. Strøm Family Sports Club Løten K 50-54 03:19:43 18.02
526 120925 Hilde Syverstuen Family Sports Club Løten K 45-49 03:19:43 18.02
526 120926 Gunhild Øxseth Family Sports Club Løten K 55-59 03:19:43 18.02
539 120927 Eva Beate Dahle FSC Fredrikstad K 35-39 03:19:46 18.02
540 70570 Karin Gunnel Kvisgaard Family Sports Club Løten K 70 + 03:19:59 18.00
540 120928 Randi Lien Family Sports Club Løten K 40-44 03:19:59 18.00
542 120929 Anne-Grethe Kaspersen Norway K 40-44 03:23:49 17.66
542 111391 Tove Marthinussen Norway K 45-49 03:23:49 17.66
544 120930 Solveig Rundberget Norway K 60-64 03:24:00 17.64
545 120142 Tor Fossheim COOP Norge BIL M 45-49 03:31:18 17.03
546 82463 Simen Kjørsvik Reinås IL Sverre - Sykkel M 13 11:44:28 5.110
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.2007
Distanse: 60.00 KM
Snittfart: 27.14 Km/t
Snittid: 2:12:38
Antall deltakere: 546

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud