Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2008
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 120931 Eyvind Borgaard Ullensaker CK M 16 01:34:43 38.00
1 120706 Harald Cameron Asker CK M 16 01:34:43 38.00
1 120358 Aleksander Edvardsen Nesodden SK M 17-19 01:34:43 38.00
1 36576 Thommy Flognfeldt Arvika IS Cykel M 45-49 01:34:43 38.00
1 36588 Jakob Fryklund Arvika IS Cykel M 35-39 01:34:43 38.00
1 120511 Phan Åge Haugård IF Frøy - Sykkel M 16 01:34:43 38.00
1 108830 Ole Hem Romeriksåsen SK M 16 01:34:43 38.00
1 120715 Heide Marie Holmerud Norway K 45-49 01:34:43 38.00
1 46680 Sten Ove Jensen Bærum og Omegn CK M 50-54 01:34:43 38.00
1 108933 Haakon Kjellhov Jonsbøl IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:34:43 38.00
1 82005 André Kjærnsmo IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:34:43 38.00
1 120226 Max Emil Boholm Kørner Nesodden SK M 17-19 01:34:43 38.00
1 61110 Robin Langrind Nesodden SK M 16 01:34:43 38.00
1 82025 Bjørnar Lindmoen Toten-Kranken M 40-44 01:34:43 38.00
1 36729 Raymond Lishaugen Sand IF M 20-24 01:34:43 38.00
1 120932 Ole Magnus Lunderby Ullensaker CK M 16 01:34:43 38.00
1 68975 Lars Frederic Nordbakken Romeriksåsen SK M 20-24 01:34:43 38.00
1 120933 Aleksander Pérez IL Ros M 17-19 01:34:43 38.00
1 109076 Knut Frederik Sollien Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 01:34:43 38.00
1 120934 Magnus Erlend Tangen Ullensaker CK M 16 01:34:43 38.00
1 120935 Christian Nordal Thorvaldsen Bærum og Omegn CK M 17-19 01:34:43 38.00
22 79894 Daniel Pedersen IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:35:06 37.85
22 120936 Jonas Stenseth Selstad Rustad IL M 17-19 01:35:06 37.85
22 82017 Øyvind Sørhaug Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 01:35:06 37.85
25 26002 Magnus Hagelund IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:37:22 36.97
25 120505 Helge Aamodt Norway M 30-34 01:37:22 36.97
27 49177 Erik Vaag Norway M 40-44 01:37:29 36.92
28 120937 Erik Bråten Rustad IL M 16 01:39:35 36.15
28 80156 Øyvind Gløersen Rustad IL M 20-24 01:39:35 36.15
30 86105 Torkel Andersen IF Frøy - Sykkel M 45-49 01:40:34 35.79
31 120938 Svein Ivar Olsen Ullensaker CK M 40-44 01:44:45 34.36
32 120939 Fredrik Auli Rustad IL M 17-19 01:45:17 34.19
32 120748 Truls Hestengen Rustad IL M 17-19 01:45:17 34.19
32 120719 Thomas Wasenden Toten-Kranken M 25-29 01:45:17 34.19
35 82011 Simen Kroken IF Frøy - Sykkel M 16 01:45:51 34.01
36 82021 Carl Henrik Carlsen Rustad IL M 17-19 01:47:10 33.59
36 120074 Ola Feten Rustad IL M 45-49 01:47:10 33.59
36 120363 Atle Smenes Rustad IL M 17-19 01:47:10 33.59
39 50976 Audun Landsverk Follo SK M 25-29 01:47:12 33.58
40 69050 Nina Rise Oddan Hemne SK K 40-44 01:47:16 33.56
41 120940 Shan Asghar Rustad IL M 17-19 01:47:18 33.55
41 120942 Håkon Grepperud Ormsund Roklubb M 17-19 01:47:18 33.55
41 120941 Halvor Grepperud Rustad IL M 16 01:47:18 33.55
41 120359 Sondre Sandvik Rustad IL M 17-19 01:47:18 33.55
41 120068 Morten Tomter Rustad IL M 45-49 01:47:18 33.55
41 120943 Sindre Håkonsen Trutt Hadeland CK M 16 01:47:18 33.55
47 82024 Odd Kenneth Haugli Toten-Kranken M 35-39 01:47:20 33.54
47 68788 Line Hoff Lillehammer CK K 30-34 01:47:20 33.54
47 120729 Pål Westgaard Ullensaker CK M 40-44 01:47:20 33.54
50 67687 Sauveur Circhirillo Østmarka IL - Sykkel M Tandem 01:48:40 33.12
50 62997 Tahir Hussain Østmarka IL - Sykkel M Tandem 01:48:40 33.12
52 120944 Artur Pawel Gagala Fenioux Gelules, New Orleans M 25-29 01:49:01 33.02
53 110829 Håkon Kilstad Glømmi Sport/Stians Sport M 30-34 01:49:18 32.93
54 70393 John Arne Stern Glømmi Sport/Stians Sport M 25-29 01:49:47 32.79
55 61536 Jan Rune Andersen Norway M 20-24 01:50:00 32.72
56 82164 Tom Erik Bjerkeengen Toten-Kranken M 45-49 01:50:49 32.48
57 116392 Eirik Sandberg Rustad IL M 17-19 01:51:12 32.37
58 120945 Dennis Jakobsen Rustad IL M 45-49 01:51:36 32.25
59 120734 Hans Jørgen Røsten Tetlie Norway M 17-19 01:52:10 32.09
60 82028 Dag Grøndalen Toten-Kranken M 45-49 01:52:18 32.05
61 120946 Per Jakob Kyrkjeeide Amfi Treningssenter Stryn M 40-44 01:52:44 31.93
62 82079 Kåre Gulbrandsen Toten-Kranken M 40-44 01:53:01 31.85
63 120947 Chris Brodshaug Norway M 25-29 01:53:02 31.84
64 120791 Odd Martinsen Heming Racing M 45-49 01:53:13 31.79
65 117702 Jacob Knapstad Norway M 40-44 01:54:05 31.55
66 120948 Stian Røa Ullensaker CK M 17-19 01:54:34 31.42
67 120949 Bjørn Greaker Romeriksåsen SK M 55-59 01:54:58 31.31
68 40670 Bjørn Bakken Team Thorium M 30-34 01:54:59 31.30
68 82132 Egil Leer Team Thorium M 65-59 01:54:59 31.30
68 120951 Tor Yngve Melbye Gjensidige Sport M 45-49 01:54:59 31.30
68 120952 Øystein Ree Gjensidige Sport M 45-49 01:54:59 31.30
68 120950 Petter Aasen Gjensidige Sport M 45-49 01:54:59 31.30
73 120767 Espen Lund Follo SK M 55-59 01:55:08 31.26
73 120768 Bibbi Rendalsvik Follo SK K 45-49 01:55:08 31.26
75 82131 Leif Farbu Hamar Skiklubb M 65-59 01:55:09 31.26
75 82133 Ole Thomasrud Team Thorium M 30-34 01:55:09 31.26
77 120761 Simen Gaarder Gjensidige Sport M 45-49 01:55:46 31.09
78 70731 Ole Christian Klemmetsrud Norway M 30-34 01:56:05 31.01
79 82036 Lars-Petter Akselsen Kongsberg Automotive BIL M 40-44 01:56:27 30.91
79 69696 Stine Haugen Rustad IL K 20-24 01:56:27 30.91
79 34792 Thomas Henriksen Nesodden SK M 40-44 01:56:27 30.91
79 120953 Camilla Kiss Kongsberg Automotive BIL K 25-29 01:56:27 30.91
79 82096 Frank Lundby Nesodden SK M 55-59 01:56:27 30.91
84 120954 Sten Akselsen Norway M 45-49 01:56:39 30.86
85 120955 Andreas Andvin Rustad IL M 17-19 01:56:40 30.85
85 71158 Jan Bramming Norway M 35-39 01:56:40 30.85
85 120956 Øystein Brenna Itum M 35-39 01:56:40 30.85
88 64122 Bernhard Gjerpe Re SK M 50-54 01:56:49 30.81
88 70075 Baard Haugen Rustad IL M 50-54 01:56:49 30.81
90 81616 Janne Kathrine Andresen Nesodden SK K 40-44 01:56:59 30.77
90 120419 Kristin Andresen Finstad Nesodden SK K 40-44 01:56:59 30.77
92 109679 Arne-Henrik Elvehaug Asker CK M 40-44 01:57:30 30.63
93 43917 Morten Steen Nielsen Denmark M 40-44 01:57:48 30.56
94 120342 Harald Vaslien Toten-Kranken M 35-39 01:58:14 30.44
95 84587 Bjørn Magne Lie Stor-Elvdal Skiklubb M 60-64 01:58:29 30.38
96 82105 Knut Mølmann SAS M 60-64 01:58:58 30.26
97 82109 Stein Thore Hansen Toten-Kranken M 40-44 01:58:59 30.25
97 120957 Morten Haugnes Toten-Kranken M 35-39 01:58:59 30.25
97 82081 Trond Lindmoen Toten-Kranken M 45-49 01:58:59 30.25
100 82146 Steinar Lentz Elixia Kalbakken M 25-29 01:59:10 30.20
101 81595 Silje Wahlund Guldhaug Eidsvoll SK K 20-24 01:59:18 30.17
101 120749 Kim Steinmo Olsen Horten og Omegns CK M 20-24 01:59:18 30.17
103 82258 Terje Benonisen Toten-Kranken M 50-54 02:00:02 29.99
104 120958 Lars Kåsine Eriksrud Rustad IL M 17-19 02:00:23 29.90
105 107193 Stig Nyvold Norway M 45-49 02:00:44 29.81
106 68862 Eline Solberg Norway K 40-44 02:01:05 29.73
107 82111 Terje Strandvik Toten-Kranken M 50-54 02:01:27 29.64
108 120328 Bjørn Odberg Spydeberg IL - Sykkel M 50-54 02:01:37 29.60
109 120189 Rune Glæserud Toten-Kranken M 25-29 02:01:49 29.55
109 120959 Anders Bøe Jevnaker Toten-Kranken M 16 02:01:49 29.55
109 82090 Trond W. Samuelsen Toten-Kranken M 40-44 02:01:49 29.55
112 120960 Sindre Odberg Palm Spydeberg IL - Sykkel M 16 02:01:56 29.52
113 120961 Morten Haavi Toten-Kranken M 30-34 02:02:09 29.47
113 72914 Hans Olav Undseth Family Sports Club Rommen M 30-34 02:02:09 29.47
115 67708 Tor Holtet Oppegård IL M 50-54 02:02:10 29.46
115 82019 Axel William Nilsen IF Frøy - Sykkel M 16 02:02:10 29.46
117 120547 Tuva Lunde Asker CK K 16 02:02:23 29.41
117 30462 Jan Lunde Asker CK M 45-49 02:02:23 29.41
119 82122 Kjell Villanger Toten-Kranken M 45-49 02:02:42 29.33
120 82196 Peder Arnt Kraby Toten-Kranken M 50-54 02:02:45 29.32
121 120390 Morten Sandmo Toten-Kranken M 40-44 02:03:01 29.26
122 82085 Oddvar Sten Stema M 50-54 02:03:40 29.11
123 64336 Roar Sundby Norway M 35-39 02:03:50 29.07
124 120962 Erling Bjerregård Toten-Kranken M 60-64 02:03:56 29.04
124 69063 Gunnar Solberg Stovnerkameratene M 60-64 02:03:56 29.04
126 82116 Christian Kjærnsmo Bjørndal IF - Sykkel M 20-24 02:03:57 29.04
127 120964 Sture Lønnquist Distribusjonspartner BIL M 35-39 02:04:04 29.01
128 120965 Manuel Ruiz Friis Family Sports Club Rommen M 20-24 02:04:24 28.93
129 81597 Marte Gunleiksrud Toten-Kranken K 25-29 02:04:39 28.88
130 120966 Espen Sitter Hasle/Løren M 16 02:05:04 28.78
131 120532 Tom Jevnaker Toten-Kranken M 50-54 02:05:15 28.74
132 120967 Robin Sitter IF Frøy - Sykkel M 16 02:05:24 28.70
133 82145 Gerrit-Jan Van Der Wiel Toten-Kranken M 35-39 02:06:33 28.44
134 43533 Ronny Røa Ullensaker CK M 40-44 02:06:40 28.42
135 110906 Raymond Edvardsen Follo SK M 45-49 02:06:41 28.41
136 120968 Jack Netskar Follo SK M 40-44 02:06:50 28.38
137 82110 Edmund Haugen Toten-Kranken M 35-39 02:06:53 28.37
138 82220 Kjell Øverjordet Toten-Kranken M 40-44 02:06:57 28.35
139 120969 Inge Martin Hjelmfoss Norway M 45-49 02:07:07 28.32
140 120970 Rasmus Ulven Hasle/Løren M 16 02:07:14 28.29
141 119654 Richard Hjørnstad Glømmi Sport/Stians Sport M 25-29 02:07:20 28.27
142 70742 Atle Sørbønsveen Toten-Kranken M 25-29 02:07:26 28.25
143 109613 Tom Christian Gefle maxit as M 25-29 02:08:03 28.11
143 69219 Thomas Gytrup Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 02:08:03 28.11
145 120971 Claus Haugen Toten-Kranken M 40-44 02:08:04 28.11
146 103616 Rolf Sagen TDB Eikeli M 40-44 02:08:28 28.02
147 119520 Steinar Gjevre Norway M 50-54 02:08:45 27.96
148 82235 Even Markestad Jr. Toten-Kranken M 30-34 02:08:52 27.93
149 114988 Tom Skaret Bertel O Steen M 45-49 02:09:16 27.84
150 82113 Anne Løkken Hansen Toten-Kranken K 40-44 02:09:27 27.80
151 82115 Erik Gløersen Rustad IL M 45-49 02:09:56 27.70
152 80854 Kai Nilsen Norway M 35-39 02:10:15 27.63
153 70680 Frank Tore Bekkåsen Kloppa OffRoad Klubb M 35-39 02:10:19 27.62
153 120781 Geir Wold-Hansen maxit as M 45-49 02:10:19 27.62
155 120972 Askild Reset Norway M 17-19 02:10:56 27.49
156 120554 Arne-Kristian Eliassen Gjensidige Sport M 55-59 02:11:07 27.45
157 82234 Storm Arild Lønnquist Stovnerkameratene M 60-64 02:11:15 27.42
158 120800 Einar Julsrud St Olavs Hospital M 55-59 02:11:43 27.33
159 120190 Lars Ingar Ottosen Toten-Kranken M 45-49 02:11:50 27.30
160 91572 Bjørn Moren Norway M 45-49 02:11:56 27.28
161 111357 Gro LOrsa TDB Eikeli K 40-44 02:12:07 27.24
162 79234 Erik Kay 50+ M 50-54 02:12:10 27.23
163 120973 Sheri Kolberg Iran (Islamic Republic of) K 25-29 02:12:23 27.19
163 110556 Anne Beathe Lie Savalen SK K 35-39 02:12:23 27.19
165 120797 Hilde Dahl Norway K 25-29 02:12:31 27.16
166 139108 Christer Olsen Norway M 16 02:12:32 27.16
167 110555 Ida Oline Stenumgård Gjensidige Sport K 45-49 02:12:50 27.10
168 70228 Mette Borgen Bingsfoss SK K 40-44 02:13:13 27.02
169 82112 Frode Rissmann Toten-Kranken M 45-49 02:13:40 26.93
170 82713 Hanne Myrvold Rustad IL K 16 02:14:24 26.78
171 70632 Lars Tell Bærum og Omegn CK M 45-49 02:14:26 26.77
172 69695 Jens Martin Vesterås Toten-Kranken / Eina SK M 50-54 02:14:27 26.77
173 110908 Tom Nygren Team GS-Hydro Norge AS M 40-44 02:14:44 26.71
173 70696 Svein Vidar Sandvold Team GS-Hydro Norge AS M 40-44 02:14:44 26.71
175 120326 Geir Nordby Toten-Kranken M 45-49 02:14:48 26.70
176 32713 Dag Sture Eine Friis Foreningen Frikransen - Sykkel M 60-64 02:15:06 26.64
177 131736 Kristin Hagland TDB Eikeli K 45-49 02:15:15 26.61
178 43590 Erlend Leinum Vinmonopolets Sportsklubb M 40-44 02:15:16 26.61
179 110945 Frode Gravningsmyr Soon CK M 35-39 02:15:32 26.56
180 111116 Rolf Jørgen LOrsa TDB Eikeli M 60-64 02:15:40 26.53
181 120974 Anne Gry Holmen Linderud Norway K 35-39 02:16:25 26.38
182 111048 Espen Gultvedt Bama Gruppen M 45-49 02:16:40 26.34
183 120975 Jan Ivar Sandvold Team GS-Hydro Norge AS M 45-49 02:17:06 26.25
183 82245 Marianne Snarvold Sletten Vaaler IF K 40-44 02:17:06 26.25
185 82272 Berit Benonisen Toten-Kranken K 50-54 02:17:39 26.15
186 109497 Kristina Paulick Norway K 35-39 02:17:57 26.09
187 69432 Kenneth Wiik Frogner IL M 20-24 02:17:58 26.09
188 82655 Ole Fredrik Fodnes maxit as M 45-49 02:18:16 26.03
188 82369 Knut Norum Family Sports Club Rommen M 50-54 02:18:16 26.03
190 82092 Arnstein Fortun Lindaas IF Frøy - Sykkel M 16 02:18:19 26.02
191 82093 Sveinung Lindaas Storebrand M 50-54 02:18:23 26.01
192 120976 Alf Bjørnar Skau Kloppa OffRoad Klubb M 30-34 02:18:25 26.00
193 82212 Jon Brede Pettersen Norway M 50-54 02:18:26 26.00
194 120977 Lars Grundnes Midnattsolpotet M 40-44 02:18:36 25.97
195 120978 Bjørn Arnold Johansen Moss CK M 60-64 02:19:26 25.81
196 64321 Per Hegge-Jensen Norway M 45-49 02:19:42 25.76
197 120979 Oda Kitter Asak Norway K 17-19 02:19:45 25.76
198 120787 Roar Ensrudhagan Toten-Kranken M 40-44 02:20:14 25.67
199 120981 Sigurd Hauglie BIL Swegon M 30-34 02:20:24 25.64
199 62663 Torgrim Tellefsen BIL Swegon M 25-29 02:20:24 25.64
201 62659 Ståle Lilledahl BIL Swegon M 30-34 02:20:32 25.61
201 62662 Stian Smedbøle BIL Swegon M 25-29 02:20:32 25.61
203 120083 Per Svein Aurdal Ski Akt.lag for funksjonshemmede M Tandem 02:20:33 25.61
203 82316 Arild Jøndal Ski Akt.lag for funksjonshemmede M Tandem 02:20:33 25.61
203 82375 Truls Vargmo Ski Akt.lag for funksjonshemmede M Tandem 02:20:33 25.61
203 120088 Per Morten Aaslie Ski Akt.lag for funksjonshemmede M Tandem 02:20:33 25.61
207 81005 Heidi Ringen Norway K 35-39 02:20:47 25.57
208 120982 Roar Seljesæter BIL Swegon M 40-44 02:21:03 25.52
208 62661 Jan Seljesæter BIL Swegon M 40-44 02:21:03 25.52
210 120983 Marte Sundby Nybo Rustad IL K 16 02:21:07 25.51
210 120984 Knut Ivar Strømstad Team GS-Hydro Norge AS M 30-34 02:21:07 25.51
212 120985 Bente Meisingseth Sjulstad Molde og Omegn IF K 40-44 02:21:14 25.48
213 120986 Nicklas Jacobsen Norway M 17-19 02:21:16 25.48
214 120987 Olav Maurset Amfi Treningssenter Stryn M 55-59 02:21:27 25.45
215 83447 Mona Henriksen Nesodden SK K 35-39 02:22:07 25.33
215 109004 Christian Blix Henriksen Nesodden SK M 35-39 02:22:07 25.33
217 41344 Turid Johansen BIL Swegon K 50-54 02:22:24 25.28
217 96574 Are Johansen BIL Swegon M 50-54 02:22:24 25.28
219 120988 Anne Knørr Toten-Kranken K 35-39 02:22:27 25.27
219 82301 Stig André Trillerud Toten-Kranken M 16 02:22:27 25.27
221 120989 Kirsti Røe Maurset Amfi treningssenter Stryn K 50-54 02:22:35 25.24
222 120990 Marit Håkensen Tangen IL K 35-39 02:22:36 25.24
223 120801 Haakon Huatorpet M 60-64 02:22:52 25.19
224 82300 Gaute Trillerud Toten-Kranken M 45-49 02:23:17 25.12
225 111009 Kristian Wiik Frogner IL M 25-29 02:23:23 25.10
226 120991 Wenche Stensvold Bull ski & kajakk K 30-34 02:23:52 25.02
227 29270 Thor Bie Sportsklubben Ceres M 60-64 02:23:55 25.01
227 120992 Trond Bie Norway M 25-29 02:23:55 25.01
227 120993 Eirik Skrinde Toten-Kranken M 25-29 02:23:55 25.01
230 120392 Leif Anders Strande Toten-Kranken M 45-49 02:24:04 24.98
231 82163 Bente Bjerkeengen Toten-Kranken K 40-44 02:24:08 24.97
231 82403 Arild Børresen Toten-Kranken M 60-64 02:24:08 24.97
231 81626 Kjersti Sørum Toten-Kranken K 35-39 02:24:08 24.97
234 82269 Kjersti Amlien Toten-Kranken K 40-44 02:24:45 24.87
235 82286 Bjørgulv Flatland TDB Eikeli M 40-44 02:25:00 24.82
236 119488 Svanhild F. Eriksen Norway K 60-64 02:25:26 24.75
237 81639 Trine Landsem Ingierkollen Rustad Alpin K 40-44 02:25:53 24.67
238 122182 Øystein Andersen Cowi BIL Fredrikstad M 55-59 02:25:59 24.66
239 82371 Atle Hagstrøm TDB Eikeli M 55-59 02:26:41 24.54
240 110592 Trine Lise Folvik Family Sports Club Rommen K 40-44 02:26:56 24.50
241 69679 Hein Th. Ferre CK Nittedal / Team Smil M 55-59 02:27:08 24.46
241 47977 Tove Irene Larsen CK Nittedal K 40-44 02:27:08 24.46
241 81620 Marianne Grønstad Skar Nesodden SK K 45-49 02:27:08 24.46
244 120994 Marte Bekkedal Fenstad IL K 20-24 02:27:13 24.45
245 46259 Erlend Rotvik Østmarka IL - Sykkel M 35-39 02:27:32 24.40
245 120443 Trude Vallevik Østmarka IL - Sykkel K 35-39 02:27:32 24.40
247 120995 Robert Erichsen Team Byggkjøp Lørenskog M 25-29 02:27:43 24.37
248 82215 Kjærsti Floden Norway K 55-59 02:27:55 24.33
249 120996 Ann Elin Berger Gjensidige Sport K 35-39 02:28:01 24.32
250 120439 Bodil Moan Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:28:14 24.28
251 120997 Mariann Thorstensen Fenstad IL K 30-34 02:28:29 24.24
252 69768 Jon Bjarne Nytun Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 02:29:35 24.06
252 82273 Åse-Berit Nytun Norway K 20-24 02:29:35 24.06
254 82091 Roya Øverjordet Toten-Kranken K 40-44 02:30:11 23.97
255 82298 Trond Vangstuen Toten-Kranken M 40-44 02:30:14 23.96
256 120998 Vergel Bagayan BIL Swegon M 25-29 02:30:20 23.94
256 34768 Odd Arild Bjørnvik Orkla CK M 40-44 02:30:20 23.94
258 120999 Mathilde Bouyssou Husmødre fra helvete K 16 02:30:28 23.92
259 70250 Linda Bouyssou Husmødre fra helvete K 40-44 02:30:34 23.90
259 121000 Tove Øveraas 50+ K 50-54 02:30:34 23.90
261 78047 Benthe Lysholm Norway K 45-49 02:30:55 23.85
262 71112 Jan Kolstad ProVentus as M 45-49 02:30:58 23.84
262 81154 Line Kolstad ProVentus as K 20-24 02:30:58 23.84
264 121001 Jacob Rustan Re SK M 55-59 02:30:59 23.84
265 121002 Caroline Frøyland Norway K 25-29 02:31:06 23.82
266 71081 Kjell Olav Nerland Norsk Energi M 45-49 02:32:10 23.65
267 121003 Ingrid Løvendahl Berg Bundefjorden Seilforening K 16 02:32:20 23.63
267 68626 Are Berg Høegh Sport M 45-49 02:32:20 23.63
269 121004 Endre Dambo Ementor M 30-34 02:32:53 23.54
270 69875 Randi Andresen Norway K 55-59 02:33:10 23.50
271 120697 Linda Reinli Ekenberg Kvale Ryk & Reis ASA K 30-34 02:34:02 23.37
271 120684 Ida Kvale Kvale Ryk & Reis ASA K 30-34 02:34:02 23.37
273 81866 Inger-Johanne Sveum Østmarka IL - Sykkel K 55-59 02:34:16 23.33
274 121005 Eva Finsveen Toten-Kranken K 50-54 02:34:44 23.26
275 20922 Aud Berit Fossdal Family Sports Club Rommen K 55-59 02:34:48 23.25
275 81846 Mariann Sørensen Hvam IL K 40-44 02:34:48 23.25
277 121006 Ole A. Øye Toten-Kranken M 45-49 02:34:50 23.25
278 81609 Trude Helland Aalerud Norway K 40-44 02:35:08 23.20
278 109594 Hans-Ivar Aalerud Norway M 45-49 02:35:08 23.20
280 82361 Eva Susanne Andersen Røstadstuen Toten-Kranken K 35-39 02:35:16 23.18
280 82198 Mona Hoelsveen Strande Toten-Kranken K 35-39 02:35:16 23.18
282 111344 Atle Høgberg Conecto BIL M 30-34 02:35:46 23.11
282 111345 Eva Elisabet Nilsson Conecto BIL K 30-34 02:35:46 23.11
284 88562 Jan Johnsen Puls skjærgården M 45-49 02:36:06 23.06
285 82546 Arve Elvebach Kloppa OffRoad Klubb M 55-59 02:36:51 22.95
286 82318 Geir Smestad Norway M 30-34 02:37:09 22.90
287 121008 Tore Berger Vinmonopolets Sportsklubb M 60-64 02:38:32 22.70
287 121009 Trine Gaarder NCC BIL K 30-34 02:38:32 22.70
289 82384 Odd Paulsen Nesodden SK M 65-59 02:38:36 22.69
290 80729 Lena Tørhaug DnB NOR K 40-44 02:39:02 22.63
291 121010 Sirill Ramberg Sørensen Målløs IBK K 25-29 02:39:19 22.59
292 121011 Monica Tchudi Norway K 35-39 02:39:41 22.54
293 120462 Kjerstin Bratlien Larsen Toten-Kranken K 20-24 02:40:08 22.48
294 121012 Gunnar Tørhaug DnB NOR M 45-49 02:40:19 22.45
295 121013 Anne Mette Lusæther Lesja og Dovre SK K 35-39 02:40:21 22.45
296 121014 Thomas Messel Norway M 35-39 02:40:30 22.42
296 70261 Bjarne Nordengen Norway M 35-39 02:40:30 22.42
296 120843 Mona Solli Lesja og Dovre SK K 40-44 02:40:30 22.42
299 82704 Ingrid Marie Espeseth Lesja og Dovre SK K 40-44 02:40:49 22.38
300 120850 Turid Nordby Gullhav Østmarka IL - Sykkel K 55-59 02:41:11 22.33
301 82551 Jan Ove Steinset Kalvåg Onroad M 50-54 02:41:41 22.26
302 82666 Åse Steinset Holthe Kalvåg Onroad K 40-44 02:42:04 22.21
303 121015 Thomas Aspholt Team Byggkjøp Lørenskog M 17-19 02:42:12 22.19
304 121016 Venche Evensen Family Sports Club Løten K 50-54 02:42:45 22.11
305 82637 Kaja Annette Matheson Sørensen Accenture BIL K 30-34 02:43:16 22.04
306 120874 Åse Bjorbækmo Toten-Kranken K 35-39 02:43:17 22.04
307 40481 Marius Richard Riise Johnsen Ementor M 25-29 02:43:49 21.97
308 121017 Tina Eriksen Ementor K 30-34 02:44:00 21.95
309 121018 Ragnar Håvi Norway M 40-44 02:44:07 21.93
310 41785 Arild Karlsen maxit as M 45-49 02:44:16 21.91
310 121019 Jon Nilsen maxit as M 45-49 02:44:16 21.91
312 121020 Jon Tveiten Norsk Energi M 40-44 02:45:00 21.81
313 82745 Tore Bakken Norway M 55-59 02:45:04 21.80
314 121021 Kristoffer Lysaker Norway M 20-24 02:45:10 21.79
314 82590 Jon Wiik Frogner IL M 55-59 02:45:10 21.79
316 121022 Britt Braathen Toten-Kranken K 35-39 02:45:12 21.79
316 82421 Elin Merethe Haug Bama Gruppen K 35-39 02:45:12 21.79
318 82587 Peggy Heie Toten-Kranken K 40-44 02:45:15 21.78
319 111085 May Hilde Storvik Bama Gruppen K 45-49 02:45:18 21.77
320 121023 Per Christian Gulliksveen Norway M 35-39 02:45:31 21.75
321 35591 Svein Arne Sørhaug Høland M 40-44 02:45:37 21.73
322 121024 Anne H. Bakken Storhamar VGS K 40-44 02:45:40 21.73
322 121025 May Brit Egeberg Storhamar VGS K 55-59 02:45:40 21.73
322 121026 Jorunn E. Houg Storhamar VGS K 35-39 02:45:40 21.73
322 70969 Astrid Nessøe Storhamar VGS K 40-44 02:45:40 21.73
322 70971 Kjetil Simensen Storhamar VGS M 40-44 02:45:40 21.73
327 82058 Odd Henning Rinden Romeriksåsen SK M 40-44 02:45:52 21.70
328 110415 Per Gaarder Vinmonopolets Sportsklubb M 60-64 02:46:16 21.65
329 111458 Sissel Haug Norway K 60-64 02:47:38 21.47
329 41863 Jon Haug Norway M 60-64 02:47:38 21.47
331 121027 Finn Aspelien Toten-Kranken M 45-49 02:48:16 21.39
331 120802 Bjørn Gjendem Family Sports Club M 55-59 02:48:16 21.39
333 120876 Trude Raasok Norway K 40-44 02:49:38 21.22
334 110548 Julie Retvik Lynpikene K 30-34 02:50:16 21.14
335 121028 Siri Ødegaard Fossum Toten-Kranken K 25-29 02:50:19 21.13
336 121029 Wenche Aune Kløfta IL - Sykkel K 40-44 02:50:34 21.10
336 120643 Marit Gjendem Family Sports Club K 45-49 02:50:34 21.10
338 81942 Grete Mona Halse Norway K 50-54 02:50:45 21.08
338 81946 Elisabeth Leirvik Glitre Off-Road Klubb K 40-44 02:50:45 21.08
340 120855 Turid Oma BAB K 35-39 02:50:52 21.06
340 121030 Elisabeth Øye Norway K 55-59 02:50:52 21.06
342 121031 Karoline Hansen Frustrerte Fruer K 25-29 02:51:06 21.04
342 121032 Gøran Johansen Norway M 30-34 02:51:06 21.04
344 81947 Arnhild Oma K 35-39 02:51:18 21.01
345 121033 Siri Victoria Lund Norway K 25-29 02:51:33 20.98
346 121034 Ingeborg Walde Lynpikene K 35-39 02:51:35 20.98
347 82515 Hege Strande Toten-Kranken/Toten Sp.bank BIL K 30-34 02:51:49 20.95
348 121035 Ann Elisabeth Aasheim Norway K 45-49 02:52:01 20.92
349 121036 Vibeke Leihne Norway K 35-39 02:52:26 20.87
349 121037 Trine Johansen Meza Gubben K 40-44 02:52:26 20.87
351 48106 Roy Sørensen KGB (Kara-Gutta-Boys) M 45-49 02:52:31 20.86
352 121038 Marianne Røed Friskis&Svettis K 45-49 02:52:39 20.85
352 82524 Ivar Slettmo SpareBank 1 Gruppen M 60-64 02:52:39 20.85
354 121039 Kirsti Wisløff Norway K 45-49 02:52:59 20.81
355 110689 Bjørg Lillian Øye Norway K 50-54 02:53:02 20.80
356 120681 Unni Vigdis Olsen Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:53:57 20.69
357 120868 Marianne Mork Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:54:02 20.68
358 47023 Mark Daniel Chapman IF Frøy - Sykkel M 55-59 02:56:06 20.44
358 121040 Ann-Kristin Sletten Family Sports Club Rommen K 40-44 02:56:06 20.44
360 121041 Svein Olav Lie Fjellfoten SK M 65-59 02:56:12 20.43
361 68261 Bjørn Slettmo Norway M 30-34 02:57:48 20.24
362 69229 Katrine Lie Nilsen Fjellfoten SK K 35-39 02:58:14 20.19
363 82243 Beate Holm Norway K 30-34 02:58:33 20.16
364 121042 Kristin Aspelien Toten-Kranken K 45-49 02:58:44 20.14
365 82709 Sverre Nordengen Norway M 65-59 02:59:08 20.09
366 69220 Hans Peter Olsen Team Vintersport M 45-49 02:59:33 20.05
367 67495 Karin Johanne Holm Norway K 60-64 03:00:04 19.99
368 121043 Pål Strand maxit as M 50-54 03:00:14 19.97
369 121044 Aud Jorun Ouff Re SK K 65-59 03:00:16 19.97
370 120861 Odd Ouff Re SK M 65-59 03:00:40 19.92
371 120875 Anne Marit Raasok Norway K 40-44 03:01:03 19.88
372 81853 Merete Bjøntegaard Østmarka IL - Sykkel K 60-64 03:01:17 19.85
373 121045 Sølvi Alvstad Toten-Kranken K 35-39 03:02:45 19.69
373 96062 Hans-Petter Kristiansen Toten-Kranken M 40-44 03:02:45 19.69
375 120638 Inge Borthne Team Byggkjøp Lørenskog M 25-29 03:02:46 19.69
376 121046 Bente Syversen Norway K 35-39 03:02:59 19.67
377 81677 Monica Skoglund Norway K 35-39 03:03:15 19.64
378 121047 Aina Skoglund Norway K 30-34 03:03:37 19.60
379 120448 Sara Brenden Toten-Kranken K 30-34 03:04:01 19.56
380 121048 Svein-Ove Romuld Family Sports Club Rommen M 40-44 03:04:14 19.54
381 121049 Jon Alviniusen BAB M 25-29 03:04:34 19.50
381 121050 Monica Lædre BAB K 40-44 03:04:34 19.50
383 81863 Kari Reinset Østmarka IL - Sykkel K 50-54 03:04:38 19.49
383 81864 Juvi M. Skjemstad Østmarka IL - Sykkel K 45-49 03:04:38 19.49
385 70723 Cato Richard Paulsen Skanska Norge M 40-44 03:08:11 19.13
386 82526 Lise Myrstuen Sørumshagen Toten-Kranken/Toten Sp.bank BIL K 35-39 03:08:37 19.08
387 121051 Kjell Roy Kristoffersen Dynea BIL M 60-64 03:08:39 19.08
387 67793 Marit Kristoffersen Østmarka IL - Sykkel K 60-64 03:08:39 19.08
389 67592 Tom Fidje Fjellfoten SK M 30-34 03:08:46 19.07
390 121052 Liv Hilde Sunde Omdahl Toten-Kranken K 35-39 03:08:53 19.05
390 121053 Berit Sandvold Toten-Kranken K 45-49 03:08:53 19.05
392 121054 Bartlomiej Twardowski Team Byggkjøp Lørenskog M 20-24 03:08:54 19.05
393 43341 Åsmund Straum Trondhjems VK M 40-44 03:08:56 19.05
394 121055 John Arne Tunheim BAB M 45-49 03:09:38 18.98
395 82436 Kirsti Elise Fremstad Toten-Kranken K 20-24 03:09:53 18.95
396 82652 Åge Mandfloen Norway M 45-49 03:10:09 18.93
397 121056 Paul Mountford United Kingdom M 45-49 03:10:58 18.85
398 121057 Grethe Ottosen Family Sports Club Rommen K 40-44 03:11:09 18.83
399 121058 Bente Kemp Storhamar VGS K 55-59 03:11:30 18.79
400 120530 Kjell Pedersen Gjensidige Sport M 60-64 03:11:41 18.78
401 120899 Elin Morastseter BAB K 35-39 03:12:21 18.71
402 68807 Cathrine Pedersen Norway K 35-39 03:12:25 18.70
403 82705 Therese Kaarfald Norway K 25-29 03:12:29 18.70
404 121059 Lisbeth Elstad Rescon Mapei K 30-34 03:12:41 18.68
404 121060 Lene Hammer Rescon mapei K 40-44 03:12:41 18.68
404 67257 Johanna Lysgård Rescon Mapei K 50-54 03:12:41 18.68
404 121061 Åshild Melsnes Rescon Mapei K 25-29 03:12:41 18.68
404 121062 Ingunn Sætre Rescon mapei K 50-54 03:12:41 18.68
409 121063 Kristin Kirkemo Norway K 35-39 03:12:57 18.65
410 121064 Bente Lyon Norway K 50-54 03:13:01 18.65
411 121065 Øystein Bergamann BAB M 40-44 03:13:16 18.62
412 82201 Trond Inge Carlsen Rustad IL M 45-49 03:13:20 18.62
412 120857 Amalie Kongssund Myklebust Norway K 16 03:13:20 18.62
414 110442 Geir Overland DnB NOR M 40-44 03:14:38 18.49
415 121066 Marte Leberg Norway K 16 03:14:49 18.47
416 101273 Steinar Haugen Norway M 55-59 03:14:55 18.46
417 121067 Siv Mona Hansen Østmarka IL - Sykkel K 35-39 03:15:38 18.40
418 121068 Tina Haugen Norway K 20-24 03:16:01 18.36
419 121069 Bente Overland DnB NOR K 40-44 03:16:16 18.34
420 111604 Knut Johansen Klanen 08 M 55-59 03:17:32 18.22
420 120869 Elinor Helene Johansen Klanen 08 K 55-59 03:17:32 18.22
420 111605 Sissel K. Vian Klanen 08 K 40-44 03:17:32 18.22
420 82689 Liv Vian Klanen 08 K 55-59 03:17:32 18.22
420 67754 Terje Vian Klanen 08 M 55-59 03:17:32 18.22
425 69927 Annika Niska BAB K 30-34 03:18:23 18.14
426 121070 Therese Gregersen BAB K 30-34 03:18:50 18.10
427 80712 Magnus Sirirud Toten-Kranken M 40-44 03:19:22 18.05
428 50939 Ronny Hovland Norway M 35-39 03:19:57 18.00
429 120334 Per Sigstad Toten-Kranken M 45-49 03:20:01 17.99
430 121071 Lise-Lotte Baietta Norway K 50-54 03:20:48 17.92
431 121073 Ingunn Malmberg EvokedSet K 55-59 03:21:07 17.90
431 121072 Ida Kristin Malmberg EvokedSet K 25-29 03:21:07 17.90
433 121074 Gina Sigstad Family Sports Club Løten K 65-59 03:21:58 17.82
434 121075 Ole Henrik Nilsen Rustad IL M 16 03:23:16 17.71
435 111291 Anita Aasen Kristiansen Bama Gruppen K 35-39 03:23:20 17.70
436 120904 Ruth Birgit Engh Team GS-Hydro Norge AS K 40-44 03:25:27 17.52
437 121076 Lena Marie Hansen Norway K 30-34 03:27:09 17.37
438 121077 Erik Andreas Kjøs Family Sports Club Løten M 75 + 03:27:45 17.32
439 121078 Mette Kjelland Limbodal Feiring IL - Sykkel K 50-54 03:28:57 17.22
440 121079 Ellen Renate Wethal Team Fættis K 40-44 03:29:52 17.15
441 121080 Ingrid Pettersen Norway K 30-34 03:30:09 17.13
441 71178 Lars Pettersen Norway M 35-39 03:30:09 17.13
443 111612 Margrethe Husa Grasmo Norway K 40-44 03:31:52 16.99
444 121081 Unni K. Tørhaug Norway K 40-44 03:32:15 16.96
445 121082 Kjeld Holmsen Norway M 50-54 03:32:36 16.93
446 121083 Heidi Engen Family Sports Club Løten K 35-39 03:37:29 16.55
447 121084 Anita Simensen Family Sports Club Løten K 35-39 03:38:56 16.44
448 121085 Louise Asdal Sylfidene fra WayBack K 25-29 03:41:54 16.22
448 121086 Monica Evenrud Sylfidene fra WayBack K 40-44 03:41:54 16.22
448 121087 Anne Kr. Skilbrei Sylfidene fra WayBack K 30-34 03:41:54 16.22
451 121088 Hege Volden Sylfidene fra WayBack K 35-39 03:42:03 16.21
452 81865 Solrunn Steigedal Norway K 55-59 03:44:27 16.03
453 121089 Trude Børstad BAB K 30-34 03:46:49 15.87
454 121090 Heine Baklid BAB M 40-44 03:46:54 15.86
454 121091 Marte Moshølen BAB K 25-29 03:46:54 15.86
456 121092 Kjell Henry Haugerud Family Sports Club Rommen M 65-59 03:51:45 15.53
457 82758 Marianne Norum Family Sports Club Rommen K 25-29 03:51:50 15.52
457 121093 Bjørn Tuvnes Family Sports Club Rommen M 70-74 03:51:50 15.52
459 120142 Tor Fossheim COOP Norge BIL M 45-49 03:53:28 15.41
460 121094 Gry Syversen Norway K 45-49 03:54:10 15.37
461 121095 Britt Lysaker Family Sports Club Rommen K 50-54 03:54:51 15.32
462 121096 Rune Hagen Haugen Norway M 20-24 03:55:30 15.28
463 121097 Øyvind Aukner Asker Skøyteklubb M 16 04:02:29 14.84
463 120753 Linn Håvelsrud Klaesson Rustad IL K 17-19 04:02:29 14.84
463 121098 Gard Njåtun Krøyer Asker Skøyteklubb M 16 04:02:29 14.84
466 121099 Karoline Andersen Team Andersen og Hoel K 17-19 04:10:40 14.36
466 121100 Christine B. Hoel Team Andersen og Hoel K 17-19 04:10:40 14.36
468 82828 Rita E. Henningsen Norway K 60-64 04:12:25 14.26
469 82200 Line Norum Family Sports Club Rommen K 25-29 04:16:09 14.05
469 121101 Marte Skarelven Family Sports Club Rommen K 25-29 04:16:09 14.05
471 121102 Hans E. Henriksen Norway M 50-54 04:30:14 13.32
472 67998 Lasse Henriksen Team Kallerud M 50-54 04:36:28 13.02
473 121103 Ann-Christin Sæthre Storebrand BIL K 40-44 04:57:45 12.09
474 121104 Jane Brekkhus Sæthre Norsk Jernbaneforbund K 50-54 04:57:52 12.08
475 121105 Yaima Garcia BAB K 25-29 05:01:08 11.95
476 121106 Rocio Fjællingsdal BAB K 30-34 05:01:41 11.93
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.2008
Distanse: 60.00 KM
Snittfart: 23.56 Km/t
Snittid: 2:32:47
Antall deltakere: 476

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud