Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2009
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 113397 Andreas Døssland Sportsklubben Rye - Sykkel M 17-19 01:23:56 42.89
2 121108 Tord Flydal Sportsklubben Rye - Sykkel M 17-19 01:24:05 42.81
3 82017 Øyvind Sørhaug Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 01:24:09 42.78
4 120511 Phan Åge Haugård IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:29:02 40.43
5 121109 Morten Bjerke Jægersborg Ringerike SK M 17-19 01:29:53 40.05
6 82021 Carl Henrik Carlsen Team Brink M 17-19 01:30:05 39.96
6 120358 Aleksander Edvardsen Nesodden SK M 17-19 01:30:05 39.96
6 82011 Simen Kroken IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:30:05 39.96
6 82025 Bjørnar Lindmoen Toten-Kranken M 40-44 01:30:05 39.96
6 36729 Raymond Lishaugen Merida GrassRoot Team M 25-29 01:30:05 39.96
6 121110 Thomas Sandholt Lund Eidsvoll SK M 14-16 01:30:05 39.96
6 121111 Nikolai Tefre Lunder Bærum og Omegn CK M 14-16 01:30:05 39.96
6 82019 Axel William Nilsen IF Frøy - Sykkel M 17-19 01:30:05 39.96
6 121112 Mats Røtterud Olsen Norway M 14-16 01:30:05 39.96
6 120936 Jonas Stenseth Selstad Rustad IL M 17-19 01:30:05 39.96
6 121113 Emil Sjursen Bærum og Omegn CK M 14-16 01:30:05 39.96
6 85025 Erik Sørlie Feiring IL - Sykkel M 17-19 01:30:05 39.96
6 120943 Sindre Håkonsen Trutt Hadeland CK M 17-19 01:30:05 39.96
6 82015 Tobias Utby Ottestad IL - Sykkel M 14-16 01:30:05 39.96
6 121114 Gaute Bang Øimoen Norway M 17-19 01:30:05 39.96
21 110804 Henrik Røa Bærum og Omegn CK M 14-16 01:30:22 39.83
22 121115 Rune Dahl Team Krank Gewesen M 25-29 01:31:20 39.41
22 110824 André Fernandes Bærum og Omegn CK M 20-24 01:31:20 39.41
22 29625 Torben Hansen Norway M 40-44 01:31:20 39.41
22 82116 Christian Kjærnsmo Bjørndal IF - Sykkel M 20-24 01:31:20 39.41
22 36556 Svein Olsen Ullensaker CK M 40-44 01:31:20 39.41
22 82022 Marius Ruud Ottestad IL - Sykkel M 17-19 01:31:20 39.41
22 110832 Stian Sande Team Krank Gewesen M 25-29 01:31:20 39.41
22 82013 Martin Schei Ottestad IL - Sykkel M 17-19 01:31:20 39.41
22 121116 Espen Sjøberg Norway M 14-16 01:31:20 39.41
22 121117 Kenneth Wilskog Ullensaker CK M 14-16 01:31:20 39.41
32 68788 Line Hoff Lillehammer CK K 35-39 01:31:38 39.28
32 110816 Håkon Stange Sørum Bærum og Omegn CK M 14-16 01:31:38 39.28
34 121118 Torius Bern Hansen Norway M 14-16 01:31:48 39.21
35 121119 Sigurd Haaheim Bærum og Omegn CK M 14-16 01:33:29 38.50
35 70393 John Arne Stern Team Krank Gewesen M 25-29 01:33:29 38.50
37 82024 Odd Kenneth Haugli Toten-Kranken M 35-39 01:34:53 37.94
37 67025 Rune Johansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 01:34:53 37.94
39 82028 Dag Grøndalen Toten-Kranken M 45-49 01:35:01 37.88
40 82009 Mii Erik Haugård IF Frøy - Sykkel M 14-16 01:36:29 37.31
41 82043 Sjur Heggelund Norway M 25-29 01:37:04 37.08
41 80712 Magnus Sirirud Toten-Kranken M 45-49 01:37:04 37.08
43 121120 Jostein Gjevre Norway M 14-16 01:38:20 36.61
44 121121 Morten Bjerke Jøgersborg Norway M 14-16 01:38:24 36.58
45 82036 Lars-Petter Akselsen Kongsberg Automotive BIL M 40-44 01:39:16 36.26
46 80606 Mats Engevold Åndahl Norway M 17-19 01:39:41 36.11
47 121122 Jeppe Baardseth Heming Tigers M 14-16 01:39:45 36.09
48 120791 Odd Martinsen Ullensaker CK M 45-49 01:39:56 36.02
48 42696 Harald Torgersen Røyken CK M 40-44 01:39:56 36.02
48 36042 Kim Anders Aas Røyken CK M 35-39 01:39:56 36.02
51 121123 Harald Fæste Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 14-16 01:40:48 35.71
51 121124 Peter Andreas Prydz Gørbitz Sportsklubben Rye - Sykkel M 14-16 01:40:48 35.71
53 121125 Tormod Greie Norway M 17-19 01:41:21 35.52
53 121126 Jostein Lund Halvorsen Norway M 14-16 01:41:21 35.52
53 80322 Axel Huus Norway M 35-39 01:41:21 35.52
56 38309 Kristian Fæste Team Xtra personell M 45-49 01:41:27 35.48
56 82018 Carl Henrik Gørbitz UniBIL / Team Gørbitz M 45-49 01:41:27 35.48
56 82012 Magnus Nyvold IF Frøy - Sykkel M 14-16 01:41:27 35.48
59 121127 Simen Martinsson Norway M 14-16 01:41:33 35.45
60 65599 Anne Marthe Gjestvang JH-Sykkel K 35-39 01:41:35 35.43
61 82010 Snorre Heramb Elverum SK M 14-16 01:41:44 35.38
61 82075 Marte Kjærnet Ullensaker CK K 14-16 01:41:44 35.38
61 121128 Mathias Holst Larsen Norway M 14-16 01:41:44 35.38
61 107193 Stig Nyvold Norway M 45-49 01:41:44 35.38
61 120734 Hans Jørgen Røsten Tetlie Norway M 17-19 01:41:44 35.38
66 82035 Roger Myhrvold Toten-Kranken M 40-44 01:41:51 35.34
67 65598 Bjørn Engehaugen JH-Sykkel M 45-49 01:41:56 35.31
67 80365 Espen Nystad Norway M 17-19 01:41:56 35.31
67 82085 Oddvar Sten SFI NORWAY AS M 50-54 01:41:56 35.31
70 80806 Gjermund Rønholt Horwath Revisjon Oslo M 20-24 01:41:58 35.30
71 84587 Bjørn Magne Lie Stor-Elvdal Skiklubb M 60-64 01:42:05 35.26
72 80803 Kristen Elstad Horwath Revisjon Oslo M 35-39 01:43:17 34.85
73 82140 Jan Erik Krane Bama Gruppen AS M 40-44 01:43:20 34.83
74 121129 Eirik Samuelsen Toten-Kranken M 17-19 01:43:24 34.81
75 110851 Snorre Lunde Asker CK M 14-16 01:43:27 34.79
76 65906 Frank Bergsveen Toten-Kranken M 40-44 01:43:34 34.76
77 110858 Helge Bergo Sportsklubben Rye - Sykkel M 14-16 01:43:36 34.74
78 43533 Ronny Røa Bærum og Omegn CK M 45-49 01:43:50 34.67
79 82079 Kåre Gulbrandsen Toten-Kranken M 40-44 01:44:04 34.59
80 82274 Anders Langtind Stians Sport / Merida M 35-39 01:44:20 34.50
81 80804 Oddvin Madsen Horwath Revisjon Oslo M 35-39 01:44:22 34.49
82 82038 Steffan Reme Stians Sport / Merida M 25-29 01:44:27 34.46
83 82115 Erik Gløersen Oslo Kommune VAV BIL M 50-54 01:44:55 34.31
84 82109 Stein Thore Hansen Toten-Kranken M 40-44 01:44:56 34.30
84 120957 Morten Haugnes Toten-Kranken M 35-39 01:44:56 34.30
84 82196 Peder Arnt Kraby Toten-Kranken M 50-54 01:44:56 34.30
84 82081 Trond Lindmoen Toten-Kranken M 45-49 01:44:56 34.30
84 120326 Geir Nordby Toten-Kranken M 45-49 01:44:56 34.30
84 120342 Harald Vaslien Toten-Kranken M 35-39 01:44:56 34.30
90 68056 Nina Sveen Brumunddal SK K 25-29 01:45:08 34.24
91 120390 Morten Sandmo Toten-Kranken M 40-44 01:45:11 34.22
91 120334 Per Sigstad Toten-Kranken M 45-49 01:45:11 34.22
91 82111 Terje Strandvik Toten-Kranken M 55-59 01:45:11 34.22
94 121130 Ville August Aarseth IF Frøy - Sykkel M 14-16 01:45:12 34.22
95 82112 Frode Rissmann Toten-Kranken M 45-49 01:45:25 34.15
96 110906 Raymond Edvardsen Follo SK M 50-54 01:45:33 34.10
96 82096 Frank Lundby Nesodden SK M 55-59 01:45:33 34.10
98 82037 Vidar Degrum Norway M 40-44 01:45:58 33.97
98 82050 Richard Ramsvatn Teigen Panorama M 25-29 01:45:58 33.97
100 82146 Steinar Lentz Elixia Kalbakken M 25-29 01:46:06 33.93
101 119654 Richard Hjørnstad Team Krank Gewesen M 25-29 01:46:14 33.88
102 82275 Stian Steen-Olsen Stians Sport / Merida M 35-39 01:46:24 33.83
103 67381 Svein Teigen Ringnes Arendal M 50-54 01:46:35 33.77
104 82258 Terje Benonisen Toten-Kranken M 50-54 01:46:44 33.72
104 46089 Stian Flesvik Toten-Kranken M 30-34 01:46:44 33.72
104 82122 Kjell Villanger Toten-Kranken M 45-49 01:46:44 33.72
107 121131 Erik Lund Norway M 55-59 01:47:17 33.55
108 82040 Martin Appel Asker CK M 25-29 01:48:19 33.23
109 121132 Pia Charlotte Halter Norway K 17-19 01:48:23 33.21
109 121133 Erik Matter Norway M 14-16 01:48:23 33.21
111 121134 John-Kristian Ryvang Ottestad IL - Sykkel M 17-19 01:48:33 33.16
112 121135 Anne Grethe Lundgreen Norway K 35-39 01:48:40 33.12
112 82450 Espen Seeberg RCB M 45-49 01:48:40 33.12
114 96683 Kristoffer Jensen Norway M 35-39 01:48:53 33.06
115 79234 Erik Kay IF Frøy - Sykkel M 50-54 01:49:59 32.73
116 121000 Tove Øveraas IF Frøy - Sykkel K 50-54 01:50:11 32.67
117 121136 Kjetil Holen Norway M 30-34 01:50:32 32.56
117 122342 Geir Larsen Norway M 40-44 01:50:32 32.56
119 120189 Rune Glæserud Toten-Kranken M 25-29 01:51:22 32.32
120 121137 Kristoffer Stople Stople Bingsfoss SK M 40-44 01:51:34 32.26
121 120547 Tuva Lunde Asker CK K 17-19 01:51:45 32.21
121 82234 Storm Arild Lønnquist Stovnerkameratene Sykkel M 65-59 01:51:45 32.21
121 69063 Gunnar Solberg Team Foss Sport M 60-64 01:51:45 32.21
124 109932 Klas Malmberg Norway M 55-59 01:51:47 32.20
125 82105 Knut Mølmann SAS M 60-64 01:51:59 32.14
126 82113 Anne Løkken Hansen Toten-Kranken K 40-44 01:52:11 32.09
126 120988 Anne Knørr Toten-Kranken K 35-39 01:52:11 32.09
128 111732 Håkon Klætte Toten-Kranken M 50-54 01:52:17 32.06
129 80984 Christopher Vårdal UKI M 14-16 01:52:31 31.99
130 82110 Edmund Haugen Toten-Kranken M 35-39 01:52:34 31.98
130 49071 Arne Magnussen CK Nittedal M 40-44 01:52:34 31.98
132 82089 Magne Gjerde IF Ingenia M 45-49 01:52:46 31.92
133 121138 Anna Søndergaard Nesodden SK K 14-16 01:53:25 31.74
133 36020 Anders Søndergaard Nesodden SK M 40-44 01:53:25 31.74
135 121139 Charlotte Henriksen Nesodden SK K 14-16 01:53:30 31.71
135 109004 Christian Blix Henriksen Nesodden SK M 35-39 01:53:30 31.71
137 121140 Geir Sindre Nyborg Totens Sparebank BIL M 35-39 01:54:14 31.51
137 121141 Geir Sæther Totens Sparebank BIL M 35-39 01:54:14 31.51
139 121142 Joakim Hansen Wedaa Norway M 14-16 01:54:17 31.50
140 121143 Patrick Hansen Norway M 20-24 01:54:24 31.46
141 80879 Johnny Thomassen Norway M 50-54 01:54:33 31.42
142 82441 Ole Kristian Ness Finstad Sportsklubb M 14-16 01:54:34 31.42
143 82058 Odd Henning Rinden Romeriksåsen SK M 40-44 01:55:00 31.30
144 81642 Sara Aune Norway K 14-16 01:55:01 31.29
145 121144 Ingvild Moseby Norway K 14-16 01:55:08 31.26
146 121145 Asgeir Enersen Norway M 40-44 01:55:12 31.25
147 111009 Kristian Wiik Frogner IL M 25-29 01:55:15 31.23
148 120975 Jan Ivar Sandvold Team GS-Hydro M 45-49 01:55:33 31.15
149 121146 Jørgen Klaegie Norway M 14-16 01:55:37 31.13
150 109872 Bjørn Ove Rønningen Norway M 50-54 01:55:58 31.04
151 80995 Martin Storbråten Romeriksåsen SK M 17-19 01:56:01 31.03
152 80801 Elise Bjøberg Horwath Revisjon Oslo K 20-24 01:56:02 31.02
153 82090 Trond W. Samuelsen Toten-Kranken M 40-44 01:56:07 31.00
153 121147 Steffen Grue Ulsrud Norway M 14-16 01:56:07 31.00
155 111044 Trude H. Westerberg Alderspsykiatrisk kompetansesenter K 40-44 01:56:12 30.98
156 120790 Line Mette Høyheim Romeriksåsen SK K 35-39 01:56:18 30.95
157 109871 Gustav Eilert Heramb Elverum SK M 50-54 01:56:21 30.94
158 82587 Peggy Heie Toten-Kranken / Eina SK - Sykkel K 40-44 01:56:34 30.88
159 121148 Bjørn Ola Børrestuen Family Sports Club Rommen M 45-49 01:56:42 30.84
159 47023 Mark Daniel Chapman IF Frøy - Sykkel M 55-59 01:56:42 30.84
161 110945 Frode Gravningsmyr Soon CK M 35-39 01:56:44 30.83
162 82235 Even Markestad Jr. Toten-Kranken M 30-34 01:56:54 30.79
163 121149 Terje Furubotn Bama Gruppen AS M 40-44 01:56:57 30.78
164 81597 Marte Gunleiksrud Toten-Kranken K 30-34 01:56:59 30.77
165 69173 Daniel Hellebust Sport1 Sentrum M 25-29 01:57:17 30.69
166 110888 Mari Jeanette Drognes Norway K 20-24 01:57:30 30.63
167 82078 Kai Byfuglien CK Toten-Tråkk M 50-54 01:57:33 30.62
168 44890 Kai Hauger Toten-Kranken M 45-49 01:57:40 30.59
169 121150 Arne Martin Humborstad Toten-Kranken M 35-39 01:57:46 30.56
170 121151 Geir Hansen Norway M 45-49 01:58:03 30.49
171 81236 Kristian Askeland Romeriksåsen SK M 17-19 01:58:04 30.49
172 120784 Jan Petter Svendsen Team Maxit M 55-59 01:58:15 30.44
173 82300 Gaute Trillerud Toten-Kranken M 45-49 01:58:17 30.43
173 82091 Roya Øverjordet Toten-Kranken K 40-44 01:58:17 30.43
175 121152 Kari Østerud Abrahamsen IF Frøy - Sykkel K 17-19 01:58:18 30.43
175 109921 Helene Nyvold IF Frøy - Sykkel K 17-19 01:58:18 30.43
177 121153 Finn Breno Norway M 50-54 01:58:23 30.40
178 82272 Berit Benonisen Toten-Kranken K 50-54 01:58:34 30.36
179 120973 Sheri Kolberg Iran (Islamic Republic of) K 25-29 01:58:37 30.34
179 110556 Anne Beathe Lie Savalen SK K 35-39 01:58:37 30.34
181 110908 Tom Nygren Team GS-Hydro M 40-44 01:58:40 30.33
182 82062 Sondre Ramsrud Norway M 14-16 01:58:41 30.33
182 82063 Christian Øveråsen Norway M 14-16 01:58:41 30.33
184 82073 Mattis Johannessen Bærum Hundekjøringklubb M 14-16 01:59:09 30.21
185 110592 Trine Lise Folvik Family Sports Club Rommen K 40-44 01:59:15 30.18
186 110593 Mona Pedersen Family Sports Club Rommen K 40-44 01:59:35 30.10
186 82478 Farhad Aali Family Sports Club Rommen M 40-44 01:59:35 30.10
188 82236 Kristian Lahaug Horwath Romerike BIL M 35-39 01:59:58 30.00
189 121154 Magnus Amlie Norway M 20-24 02:00:07 29.97
189 82239 Richard Hynne Horwath Romerike BIL M 35-39 02:00:07 29.97
189 82714 Carsten Wiecek Germany M 40-44 02:00:07 29.97
192 121155 Ole Martin Lusæter Lesja og Dovre SK M 14-16 02:00:10 29.95
193 67153 Svein Fladeby Norway M 65-59 02:00:12 29.95
193 121156 Håkon Kvam Totens Sparebank BIL M 35-39 02:00:12 29.95
195 121157 Erland Holte Norway M 35-39 02:00:16 29.93
196 120787 Roar Ensrudhagan Toten-Kranken M 40-44 02:00:27 29.88
197 121158 Arild Vester Horwath Romerike BIL M 40-44 02:00:40 29.83
198 80627 Gøran Jenssen ProNor Team M 30-34 02:00:45 29.81
198 80628 Stian Mork ProNor Team M 25-29 02:00:45 29.81
200 82093 Sveinung Lindaas Storebrand M 50-54 02:00:49 29.79
200 82092 Arnstein Fortun Lindaas IF Frøy - Sykkel M 17-19 02:00:49 29.79
200 111357 Gro LOrsa TDB Eikeli K 40-44 02:00:49 29.79
203 82215 Kjærsti Floden Royal Sport K 55-59 02:00:50 29.79
204 120418 Geir Magne Børresen Toten-Kranken M 50-54 02:00:53 29.78
204 47542 Glenn Thomas Jahr Eidsvoll SK M 20-24 02:00:53 29.78
204 82261 Torgeir Seim Toten-Kranken M 60-64 02:00:53 29.78
207 121159 Elisabeth Hoelsveen Eina Sportsklubb - Sykkel K 35-39 02:00:57 29.76
207 121160 Espen Pedersen Norway M 40-44 02:00:57 29.76
207 82198 Mona Hoelsveen Strande Eina Sportsklubb - Sykkel K 35-39 02:00:57 29.76
210 82301 Stig André Trillerud Toten-Kranken M 17-19 02:00:59 29.75
211 121161 Gry Egenes Norway K 40-44 02:01:03 29.73
211 111521 Rønnaug Eliassen Eike Team Sports Link K 35-39 02:01:03 29.73
211 121162 Wenche Kjølen Norway K 40-44 02:01:03 29.73
211 80615 Kristine Vea Kjølen Team Sports Link K 25-29 02:01:03 29.73
211 121163 Jan Leibnitz Norway M 40-44 02:01:03 29.73
216 66121 Arild Myhrvold Norway M 65-59 02:01:13 29.69
217 111097 Marie Dahl Norway K 50-54 02:01:14 29.69
218 121164 Lars Bråten Joker M 35-39 02:01:29 29.63
219 82220 Kjell Øverjordet Toten-Kranken M 45-49 02:01:33 29.61
220 121165 Frode Bangsund Norway M 40-44 02:01:34 29.61
221 70261 Bjarne Nordengen Norway M 70-74 02:01:36 29.60
222 66125 Thomas Bråthen ProNor Team M 35-39 02:01:38 29.59
223 82192 Rune Berby Team Nordia M 45-49 02:01:41 29.58
224 111048 Espen Gultvedt Bama Gruppen AS M 45-49 02:01:53 29.53
225 81609 Trude Helland Aalerud Norway K 40-44 02:02:03 29.49
225 109594 Hans-Ivar Aalerud Norway M 45-49 02:02:03 29.49
227 120801 Haakon Huatorpet Vinghøg BIL M 65-59 02:02:24 29.41
227 39155 Thomas Ødegård Hapro BIL M 35-39 02:02:24 29.41
229 121166 Christian Arentz TDB Eikeli M 30-34 02:02:29 29.39
230 82242 Roger Stenseth Hapro BIL M 40-44 02:02:33 29.37
231 82194 Morten Eldevik Norway M 60-64 02:02:36 29.36
232 82264 Rolf Egil Brandshaug Toten-Kranken M 45-49 02:02:55 29.28
233 69096 Svein Woldengen Hapro BIL M 45-49 02:03:02 29.26
234 69432 Kenneth Wiik Frogner IL M 20-24 02:03:06 29.24
235 121167 Svein Arild Hagnæss Auto-Maskin AS M 40-44 02:03:13 29.21
236 82369 Knut Norum Family Sports Club Rommen M 50-54 02:03:14 29.21
237 120190 Lars Ingar Ottosen Toten-Kranken M 45-49 02:03:15 29.20
238 111730 Knut Hopen Family Sports Club Rommen M 45-49 02:03:23 29.17
239 22818 Gunn Karin Sunde Romerike K 40-44 02:03:38 29.11
240 98256 Terje Ulsrud Norway M 40-44 02:03:45 29.09
241 121168 Cao Trang Trang Norway M 35-39 02:03:50 29.07
242 82297 Ina Henriette Furuseth EVS K 40-44 02:03:51 29.06
243 36663 Trond Vatne Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 02:04:01 29.02
243 109810 Ane Grini Vatne Cytec BIL K 17-19 02:04:01 29.02
245 121169 Øivind Sigfred Hansen Norway M 60-64 02:04:08 29.00
246 121170 Jim Schmidt Norway M 55-59 02:04:28 28.92
247 121171 Asrun Aalvik Sykehuset Asker og Bærum K 55-59 02:04:32 28.90
248 106280 Erik Skjelvik Asker CK M 35-39 02:04:39 28.88
249 121172 Bjørgulf Flatland TDB Eikeli M 45-49 02:04:46 28.85
250 121173 Magni Øverås Norway K 30-34 02:04:57 28.81
251 82316 Arild Jøndal Ski akt.lag for fungsjonshemmede M 55-59 02:05:16 28.73
252 82204 Stine Myrvang Solør CK K 30-34 02:05:18 28.73
253 81361 Lars Haaland ProNor Team M 35-39 02:05:23 28.71
254 82212 Jon Brede Pettersen Nokia Siemens Networks M 50-54 02:05:33 28.67
255 120978 Bjørn Arnold Johansen Moss CK M 60-64 02:05:43 28.63
256 82268 Ingar Seiersten Norway M 60-64 02:05:50 28.60
257 119416 Jo Øivind Hansen Norway M 40-44 02:06:11 28.52
257 121174 Randi Wedaa Norway K 40-44 02:06:11 28.52
259 120993 Eirik Skrinde Toten-Kranken M 25-29 02:06:19 28.49
260 82206 Eystein Fransplass Team Nordia M 40-44 02:06:27 28.46
261 82172 Iren S. Rønningen Norway K 45-49 02:06:29 28.46
261 82169 Anne Lise Stolp Norway K 45-49 02:06:29 28.46
263 110620 Sonja Øvre-Flo Stryn T og IL - Sykkel K 35-39 02:06:31 28.45
264 121176 Rune Karlsen Team Nordia M 25-29 02:06:39 28.42
264 81406 Torbjørn Helland Solhaug ProNor Team M 30-34 02:06:39 28.42
266 81251 Marit Torp Larsen Norway K 25-29 02:06:40 28.42
267 121177 Roy Westgård Norway M 45-49 02:07:15 28.29
267 121178 William Westgård Norway M 17-19 02:07:15 28.29
269 68173 Sven Erik Boger Follo SK M 45-49 02:07:24 28.25
269 121179 Anette Sneis Norway K 17-19 02:07:24 28.25
271 93502 Geir Nilsen Norway M 45-49 02:07:28 28.24
271 82263 Jon Orheim Norway M 40-44 02:07:28 28.24
271 82259 Tormod Wahl-Westreng Norway M 35-39 02:07:28 28.24
274 121180 Stian Haugen Norway M 45-49 02:07:44 28.18
274 121181 Eirin Røysland Norway K 35-39 02:07:44 28.18
276 81396 Lisa Tverbakk Norway K 35-39 02:07:46 28.17
277 66189 Torstein Valla Norway M 45-49 02:07:59 28.12
278 82288 Bodil Ulverud Felleskjøpet Agri K 35-39 02:08:17 28.06
279 80912 Ole-Kristian Andersen Sauter Byggautomasjon Norge M 50-54 02:08:26 28.03
279 121183 Erik Bjørn Andersen Sauter Byggautomasjon Norge M 25-29 02:08:26 28.03
279 121184 Øyvind Nordmoen Sauter Byggautomasjon Norge M 45-49 02:08:26 28.03
279 82463 Simen Kjørsvik Reinås IL Sverre - Sykkel M 14-16 02:08:26 28.03
279 121182 Ole Jakob Aas Sauter Byggautomasjon Norge M 30-34 02:08:26 28.03
284 81596 Monika Slemdal Fjellfoten SK K 17-19 02:08:53 27.93
284 121185 Anna Stolpe Norway K 45-49 02:08:53 27.93
286 81207 Rasmus Bay Norway M 20-24 02:09:00 27.90
286 69355 Jan-Erik Bay Norway M 55-59 02:09:00 27.90
288 121186 Beate Hogsrud Norway K 40-44 02:09:06 27.88
289 70098 Ivar Andreas Tynes Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 02:09:25 27.81
290 121187 Rolf Inge Orholm Horwath Revisjon Oslo M 25-29 02:09:33 27.78
291 82273 Åse-Berit Nytun Stryn T og IL - Sykkel K 25-29 02:09:46 27.74
291 69768 Jon Bjarne Nytun Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 02:09:46 27.74
293 67499 Kjell Arild Bakken Family Sports Club Rommen M 45-49 02:09:52 27.72
293 20922 Aud Berit Fossdal Family Sports Club Rommen K 55-59 02:09:52 27.72
295 121188 Myrtel Thomassen Stryn T og IL - Sykkel K 50-54 02:09:59 27.69
296 111192 Ola Ebbesen Norway M 50-54 02:10:04 27.67
296 121189 Wenche Enge Norway K 35-39 02:10:04 27.67
296 82126 Hans Anton Tvete Norway M 25-29 02:10:04 27.67
299 80947 Erik Håkensen Norway M 40-44 02:10:06 27.67
299 121190 Marit Røise Håkensen Norway K 35-39 02:10:06 27.67
301 42974 Rune Flatland Norway M 35-39 02:10:12 27.64
301 42975 Øystein Heggtveit Fæhn Tinn Skilag M 40-44 02:10:12 27.64
301 65318 Stian Fæhn Tinn Skilag M 35-39 02:10:12 27.64
301 81446 Anders Geirsta Tinn Skilag M 35-39 02:10:12 27.64
301 81447 Liv Grande Urhamar Norway K 30-34 02:10:12 27.64
306 65846 Anners Bjerke Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 02:10:16 27.63
306 40641 Øyvind Fanebust Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 35-39 02:10:16 27.63
308 81302 Dag Campbell Pedersen Campbell & Co AS M 50-54 02:10:23 27.61
309 66179 Rebecca Kristensen Norway K 25-29 02:10:38 27.55
310 121191 Torsten Bye Norway M 14-16 02:10:49 27.51
311 51087 May Irene Bye Norway K 40-44 02:10:57 27.49
312 121192 Arild Magne Børresen Toten-Kranken M 60-64 02:10:59 27.48
313 121193 Ingvild Jakobsen Romerike K 30-34 02:11:11 27.44
313 82562 Martine Skullerud Norway K 14-16 02:11:11 27.44
313 35591 Svein Arne Sørhaug Bjørkelangen M 40-44 02:11:11 27.44
316 35619 Leif Gunnar Bjerke Brevpost IL M 35-39 02:11:23 27.40
317 68908 Christian Dahl Norway M 35-39 02:11:29 27.37
318 82295 Dagfinn Myrvold Bama Industri M 45-49 02:12:13 27.22
319 81677 Monica Skoglund Norway K 35-39 02:12:19 27.20
320 69766 Jonny Nils Bolset Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 02:12:41 27.13
320 82241 Anne Person Bama Gruppen AS K 35-39 02:12:41 27.13
322 111131 Karoline Grønning Norway K 20-24 02:12:45 27.11
323 111116 Rolf Jørgen LOrsa TDB Eikeli M 60-64 02:12:46 27.11
324 82480 Stig Einar Vildåsen Eina Sportsklubb - Sykkel M 35-39 02:13:25 26.98
325 121194 Philip Almstrøm ProNor Team M 25-29 02:13:26 26.97
326 82298 Trond Vangstuen Toten-Kranken M 40-44 02:13:31 26.96
327 111193 Knut Hilmar Hansen Norway M 45-49 02:13:49 26.90
328 121196 Guri Eriksen Norway K 45-49 02:13:50 26.89
328 80936 Harald Moholt Norway M 40-44 02:13:50 26.89
330 121197 Ingunn Utne NTNUI - Sykkel K 20-24 02:14:02 26.85
331 82361 Eva Susanne Andersen Røstadstuen Eina Sportsklubb - Sykkel K 35-39 02:14:04 26.85
332 82635 Tone-Karin Hedlund Hapro BIL K 50-54 02:14:36 26.74
333 111344 Atle Høgberg Conecto BIL M 30-34 02:14:46 26.71
333 111345 Eva Elisabet Nilsson Conecto BIL K 30-34 02:14:46 26.71
335 121198 Inger Haugerud Brenni Toten Sparebank BIL K 40-44 02:15:00 26.66
335 44131 Bjørn Olav Jeksrud SATS Skårer M 60-64 02:15:00 26.66
335 109931 Mads Lille-Mæhlum SATS Skårer M 35-39 02:15:00 26.66
335 82218 Gerd Berit Rekve SATS Skårer K 40-44 02:15:00 26.66
335 121199 Lasse Stig Saltkuel SATS Skårer M 55-59 02:15:00 26.66
335 121200 Ellen Sigtum Norway K 35-39 02:15:00 26.66
335 121201 Andreas Skansen SATS Skårer M 14-16 02:15:00 26.66
335 70647 Stig Solberg SATS Skårer M 55-59 02:15:00 26.66
343 80721 Jarle Kabbe ProNor Team M 40-44 02:15:03 26.65
344 82277 Lene Amundsen SATS Skårer K 35-39 02:15:16 26.61
344 94310 Rune Bohlin SATS Skårer M 65-59 02:15:16 26.61
346 110073 Jon Gudbrand Øvre-Flo Stryn T og IL - Sykkel M 35-39 02:15:23 26.59
347 121202 Berit Jølle CK Toten-Tråkk K 40-44 02:15:34 26.55
348 82127 Ole Jørgen Aarvik Norway M 25-29 02:15:46 26.51
349 82189 Thomas Laiti Team Nordia M 30-34 02:15:52 26.49
350 82302 Frøydis Boge Tvete Norway K 25-29 02:15:57 26.48
351 121063 Kristin Kirkemo Norway K 35-39 02:15:59 26.47
352 82652 Åge Mandfloen Norway M 45-49 02:16:21 26.40
353 80415 Bjørn Solberg Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 02:16:45 26.32
353 111085 May Hilde Storvik Bama Gruppen AS K 45-49 02:16:45 26.32
355 68626 Are Berg Høegh Sport M 45-49 02:16:53 26.29
355 121203 Anne Løvendahl Berg Oppegård IL K 14-16 02:16:53 26.29
357 69431 Espen Ruud Clarion Hotel Oslo Airport M 30-34 02:17:00 26.27
358 121204 Martin Dahl Brevpost IL M 35-39 02:18:07 26.06
359 82421 Elin Merethe Haug Bama Gruppen AS K 35-39 02:18:48 25.93
360 69767 Inge Arne Bøe Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 02:18:54 25.91
361 82299 Mats Byfuglien Accenture BIL M 25-29 02:19:08 25.87
362 121042 Kristin Aspelien Toten-Kranken K 50-54 02:19:11 25.86
362 121205 Finn Magnar Aspelien Toten-Kranken M 45-49 02:19:11 25.86
362 96062 Hans-Petter Kristiansen Toten-Kranken M 40-44 02:19:11 25.86
365 82524 Ivar Slettmo Norway M 60-64 02:19:12 25.86
366 81393 Steinar Løkke SATS Skårer M 45-49 02:19:29 25.80
367 82327 Jens Strøm Bama Gruppen AS M 60-64 02:19:37 25.78
368 109941 Erik Hoff SATS Skårer M 60-64 02:19:45 25.76
369 121206 Merete Bjøntegaad Østmarka IL - Sykkel K 60-64 02:20:13 25.67
369 121207 Rita Kleivhaug Kleivhaug Lesja og Dovre SK K 40-44 02:20:13 25.67
369 81746 Anne Mette Lusæter Lesja og Dovre SK K 35-39 02:20:13 25.67
369 81863 Kari Reinset Østmarka IL - Sykkel K 55-59 02:20:13 25.67
369 81748 Gunn Margrethe Rindal Lesja og Dovre SK K 45-49 02:20:13 25.67
369 81864 Juvi M. Skjemstad Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:20:13 25.67
369 47979 Rigmor Mathilde Heggestad Sæbø Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:20:13 25.67
369 120623 Cecilie Sørheim Østmarka IL - Sykkel K 40-44 02:20:13 25.67
377 66446 Arne Tobias Malkenes Ødegaard Stord SK M 14-16 02:20:17 25.66
378 81271 Kjersti Lande Bøe Norway K 55-59 02:20:24 25.64
378 121208 Merete Heimdal Norway K 40-44 02:20:24 25.64
378 120868 Marianne Mork Østmarka IL - Sykkel K 50-54 02:20:24 25.64
378 81866 Inger-Johanne Sveum Østmarka IL - Sykkel K 55-59 02:20:24 25.64
382 81891 Anne Enersen Myhre Norway K 50-54 02:20:31 25.61
382 81892 Else Rognstad Norway K 55-59 02:20:31 25.61
384 82464 Eli Hasselberg Bama Gruppen AS K 60-64 02:20:49 25.56
385 81339 Ragnar Askeland Romeriksåsen SK M 45-49 02:20:57 25.54
386 82214 Andrea Hoftvedt SATS Skårer K 35-39 02:21:01 25.52
387 82515 Hege Strande Eina Sportsklubb - Sykkel K 35-39 02:21:08 25.50
387 121209 Ole Johan Ulvaaen Bærum og Omegn CK M 45-49 02:21:08 25.50
389 121210 Moberg Aud Norway K 45-49 02:21:30 25.44
389 121211 Kari Jogerud Sparebanken Hedmark BIL K 45-49 02:21:30 25.44
391 82526 Lise Myrstuen Sørumshagen Toten-Kranken / Totens Sparebank K 40-44 02:21:45 25.39
392 82475 Karen Askeland Romerike Kunstløpklubb K 17-19 02:21:47 25.39
393 79382 Lars Anders Hoel Romeriksåsen SK M 40-44 02:22:06 25.33
393 121212 Christine Berg Hoel Team CCK K 17-19 02:22:06 25.33
393 121213 Caroline Øvergård Næss Team CCK K 17-19 02:22:06 25.33
396 82352 Thomas Eie Bama Gruppen AS M 45-49 02:22:13 25.31
397 110048 Ingrid Marie Skjerstad Velo Club Zoncolan junior K 17-19 02:22:21 25.28
398 111457 Bjørnhild Lindløkken Vinmonopolets Sportsklubb K 55-59 02:22:25 25.27
399 121214 Gunnar Jenssen A/S Vinmonopolet Sportsklubb M 65-59 02:22:36 25.24
400 82474 Jan Reidar Fonbæk Team Nordia M 50-54 02:22:48 25.21
400 81676 Christin Pedersen Brevpost IL K 40-44 02:22:48 25.21
402 121215 Svein Arne Syrstad Skaun IL M 20-24 02:23:55 25.01
403 120872 Kate Andersen Norway K 35-39 02:24:26 24.92
403 85689 Per Erik Andersen Norway M 60-64 02:24:26 24.92
405 121216 Odd K. Johansen SJ-CK M 40-44 02:24:42 24.87
406 121217 Jan-Kristian Bjerke Adecco Norge M 30-34 02:24:46 24.86
407 111539 Øyvind Schramm Kalvåg Onroad M 17-19 02:24:59 24.83
408 110653 Julie Bjanes Norway K 17-19 02:25:30 24.74
409 82226 Kristoffer Tandberg Bama Gruppen AS M 20-24 02:25:50 24.68
410 121218 Linda Nordstrand Norway K 25-29 02:25:57 24.66
411 120462 Kjerstin Bratlien Larsen Toten-Kranken K 20-24 02:26:04 24.64
412 111369 Ragnar Håvie Brevpost IL M 40-44 02:26:10 24.62
413 121219 Hege Salomon SJ-CK K 40-44 02:26:45 24.53
414 82551 Jan Ove Steinset Kalvåg Onroad M 50-54 02:27:04 24.47
415 121220 Hege Borgen Norway K 40-44 02:27:40 24.37
416 82564 Steinar Hagaseth Hapro BIL M 40-44 02:27:42 24.37
416 69134 Asle Høibybråten Hapro BIL M 30-34 02:27:42 24.37
418 82308 Fredrik Stobbe Bama Gruppen AS M 30-34 02:28:00 24.32
419 121221 Pål Christian Baugerød Team Logica M 25-29 02:28:28 24.24
419 121222 Yngve Bjervamoen Team Logica M 30-34 02:28:28 24.24
419 111468 Thore Dypedahl Team Logica M 30-34 02:28:28 24.24
419 82152 Bård Eikseth Team Logica M 45-49 02:28:28 24.24
419 82154 Geir Glømmi Team Logica M 40-44 02:28:28 24.24
419 82155 Per Hagen Team Logica M 30-34 02:28:28 24.24
419 65848 Jonas Båfjord Holten Team Logica M 30-34 02:28:28 24.24
419 82167 Geir-Otto Jakobsen Team Logica M 30-34 02:28:28 24.24
419 121223 Glenn Johannessen Team Logica M 40-44 02:28:28 24.24
419 82357 Erlend Kristoffersen Team Logica M 45-49 02:28:28 24.24
419 81639 Trine Landsem Team Logica K 40-44 02:28:28 24.24
419 121224 Henrik Marteliusson Team Logica M 30-34 02:28:28 24.24
419 82156 Fernando M. Oviedo Team Logica M 30-34 02:28:28 24.24
419 121225 Grant Johannes Rud Team Logica M 40-44 02:28:28 24.24
419 82161 Jens Rüsing Team Logica M 60-64 02:28:28 24.24
419 82354 Karl Gustav Solberg Team Logica M 50-54 02:28:28 24.24
419 82159 Jostein Solem Team Logica M 30-34 02:28:28 24.24
419 121226 Dag Wilhelmsen Team Logica M 40-44 02:28:28 24.24
437 121227 Henrik Gabrielsen Vinmonopolet M 40-44 02:28:47 24.19
437 121228 Yvonne Grannes Vinmonopolet K 45-49 02:28:47 24.19
439 121229 Halvard Heimlund RTV BIL M 30-34 02:28:50 24.18
440 82495 Lene Bonsak Norway K 35-39 02:28:55 24.17
440 120651 Anita Svensli Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 45-49 02:28:55 24.17
442 121230 Per Bjørtomt RTV BIL M 45-49 02:29:07 24.14
442 66113 Heikki Holt RTV BIL M 50-54 02:29:07 24.14
442 82397 Siv Christine Bjørang Jørstad Sportsklubben Rye - Sykkel K 25-29 02:29:07 24.14
442 120861 Odd Ouff Re SK M 65-59 02:29:07 24.14
442 108046 Thor-Kristian Sundquist Norway M 40-44 02:29:07 24.14
442 81871 Berit Norborg Sundquist Norway K 40-44 02:29:07 24.14
448 68283 Jan Erik Prestrud Nes Sportsklubb - Sykkel M 55-59 02:29:25 24.09
449 82436 Kirsti Elise Fremstad Toten-Kranken K 20-24 02:29:28 24.08
450 121231 Synnøve Johansen Nes Sportsklubb - Sykkel K 60-64 02:29:30 24.08
451 121232 Steinar Torp Hagejordet Foreningen Frikransen - Sykkel M 50-54 02:29:31 24.07
452 121233 Zaheer Ahmed Bama Gruppen AS M 25-29 02:29:49 24.02
452 82375 Truls Vargmo Ski akt.lag for fungsjonshemmede M 55-59 02:29:49 24.02
454 121234 Anne Lene Saksum Haagestad Care4humans K 40-44 02:29:51 24.02
455 81499 Kjell Heuer Norway M 70-74 02:30:11 23.97
456 82572 Johnny Berntzen Norway M 65-59 02:30:15 23.96
456 121235 Monica Rønold Norway K 35-39 02:30:15 23.96
458 121236 Ann Lovise Huagland SATS Skårer K 35-39 02:30:24 23.93
458 121237 Linda Rasmushaugen SATS Skårer K 40-44 02:30:24 23.93
460 82230 Randi Fischer Norway K 40-44 02:30:31 23.91
461 121238 Morten Wickstrøm Team Andersen M 35-39 02:30:41 23.89
462 82336 Tina Korsrud Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 35-39 02:31:14 23.80
462 82599 Kari Schulte Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 45-49 02:31:14 23.80
462 121239 Linda Stensrud Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 40-44 02:31:14 23.80
462 82353 Merete Sandlie Strøm Ytre Rælingen UIL - Sykkel K 40-44 02:31:14 23.80
466 121240 Anne Grete Blilie CK Toten-Tråkk K 55-59 02:31:22 23.78
467 121241 Kai Petter Andersen SATS Skårer M 50-54 02:31:27 23.77
468 121242 Line Bergstrøm SATS Skårer K 35-39 02:31:38 23.74
469 81395 Mette Hagerup Norway K 40-44 02:31:49 23.71
470 82518 Klaus Berge Norway M 30-34 02:31:59 23.68
471 82654 Ruby Svaler Horwath Romerike BIL K 25-29 02:32:11 23.65
472 121243 Britt Kari Løkken Norway K 50-54 02:32:12 23.65
473 120855 Turid Oma Team Fallende Engler K 35-39 02:32:24 23.62
474 82675 Hege Steen Rønaas Horwath Romerike BIL K 25-29 02:32:56 23.53
475 82622 John Inge Lorentsen Team Nordia M 45-49 02:33:14 23.49
476 121008 Tore Berger Vinmonopolet M 60-64 02:33:42 23.42
476 110415 Per Gaarder Vinmonopolet M 65-59 02:33:42 23.42
478 121244 Marianne Kveldro Kristiansen M-I Swaco K 35-39 02:33:49 23.40
478 82476 Anne Åserud Hapro BIL K 35-39 02:33:49 23.40
478 82477 Børre Åserud Hapro BIL M 35-39 02:33:49 23.40
481 121245 Frode Holter Team Logica M 25-29 02:34:12 23.34
482 81534 Kjetil Guldhaug ProNor TEam M 30-34 02:34:16 23.33
483 121246 Morten Voldstad Voldstad Norway M 40-44 02:34:53 23.24
484 107850 Heidi Kristiansen Family Sports Club Rommen K 45-49 02:35:02 23.22
484 121057 Grethe Ottosen Family Sports Club Rommen K 40-44 02:35:02 23.22
486 81773 Lise Wangberg Storhaug Norway K 25-29 02:35:08 23.20
487 121247 Siv Bjørnstad Norway K 40-44 02:35:46 23.11
487 82462 Charlotte Kolltuft Norway K 35-39 02:35:46 23.11
489 80636 Torbjørn Falldalen Bjerke IL - Ski M 40-44 02:35:49 23.10
489 82389 Nina Hellne Rasen Bjerke IL - Ski K 40-44 02:35:49 23.10
489 82250 Kristine Vognild Bjerke IL - Ski K 14-16 02:35:49 23.10
492 82479 Helene Blekastad Horwath Revisjon Oslo K 25-29 02:36:12 23.04
492 121248 Heidi Mølmann Horwath Revisjon Oslo K 40-44 02:36:12 23.04
494 121249 Nina Barmo Team Logica K 40-44 02:36:19 23.03
495 121250 Lars Henrik Hansen Bundebygg BIL M 35-39 02:36:47 22.96
495 111387 Rune Østli Norway M 35-39 02:36:47 22.96
497 41191 Bjørn Erik Sørli Romeriksåsen SK M 30-34 02:37:06 22.91
498 121252 Linn Ebbestad Norway K 17-19 02:37:28 22.86
498 121251 Geir Ebbestad Norway M 45-49 02:37:28 22.86
498 121253 Maren Elise Leinum Norway K 17-19 02:37:28 22.86
498 43590 Erlend Leinum Vinmonopolets Sportsklubb M 40-44 02:37:28 22.86
502 121254 Cathrine Ernestus Norway K 30-34 02:37:41 22.83
503 121255 Ragnhild Hørsand Skjelvenga BIL K 55-59 02:37:43 22.82
504 111265 Inger Marie Fotland Bama Gruppen AS K 45-49 02:37:51 22.80
505 82183 Mubashir Alvi Team Logica M 35-39 02:38:00 22.78
505 82548 Tom Henning Andersen Team Logica M 40-44 02:38:00 22.78
505 121256 Øyvind Bell Team Logica M 35-39 02:38:00 22.78
505 121257 Linda Benterud Team Logica K 35-39 02:38:00 22.78
505 121258 Lars Erik Team Logica M 25-29 02:38:00 22.78
505 82151 Mette Børseth Team Logica K 40-44 02:38:00 22.78
505 100772 Erwin Geiss Team Logica M 30-34 02:38:00 22.78
505 82382 Kåre Johnsen Team Logica M 60-64 02:38:00 22.78
505 90010 Dag Rune Langehaug Team Logica M 40-44 02:38:00 22.78
505 82438 Christian Løw Team Logica M 30-34 02:38:00 22.78
505 121259 Ketil Manum Team Logica M 45-49 02:38:00 22.78
505 121260 Arne Rolstad Team Logica M 55-59 02:38:00 22.78
505 82451 Torhild Voss Siljan Team Logica K 45-49 02:38:00 22.78
518 82704 Ingrid Marie Espeseth Lesja og Dovre SK K 40-44 02:38:01 22.78
518 82666 Åse Steinset Holthe Kalvåg Onroad K 40-44 02:38:01 22.78
518 82558 Brigita Jaseliunaite Family Sports Club Rommen K 30-34 02:38:01 22.78
518 121261 Marianne Ørstavik Norum Family Sports Club Rommen K 25-29 02:38:01 22.78
518 121262 Heidi Beate Sørli Norway K 30-34 02:38:01 22.78
523 121263 Ida Bruvik Horwath Revisjon Oslo K 30-34 02:38:06 22.77
524 121264 Stein-Ove Solhaug Hapro BIL M 30-34 02:38:32 22.70
525 82507 Helene Korvald Bama Gruppen AS K 40-44 02:38:46 22.67
526 121265 Lisbeth Andersen Team Andersen K 35-39 02:38:47 22.67
527 121266 Are Hammer ProNor Team M 35-39 02:38:49 22.66
527 81519 Lars Olav Rogstad ProNor AS M 45-49 02:38:49 22.66
529 82332 Stian Olsen Bama Gruppen AS M 20-24 02:38:55 22.65
529 121267 Parmjit Singh Bama Gruppen AS M 30-34 02:38:55 22.65
531 82639 Frode Giling Horwath Revisjon Oslo M 25-29 02:38:58 22.64
531 111060 Johan Henrik Lorange Horwath Revisjon Oslo M 35-39 02:38:58 22.64
533 121268 Jorunn Anette Bjørvik SATS Skårer K 35-39 02:39:05 22.62
534 81946 Elisabeth Leirvik Norway K 40-44 02:39:06 22.62
535 81945 Marianne Østerud Norway K 45-49 02:39:13 22.61
536 111554 Astri Iversen Ringås Pinsekirken Elverum BIL K 45-49 02:39:48 22.52
537 67564 Bjørnar Nilsen Micanor AS M 35-39 02:40:23 22.44
538 121269 Marianne Aas Krog SATS Skårer K 20-24 02:40:28 22.43
538 82545 Randi Ågesdatter Kulset SATS Skårer K 20-24 02:40:28 22.43
540 111059 Lasse Hansen SATS Skårer M 30-34 02:40:38 22.41
541 121270 Nina Hallås Micanor AS K 45-49 02:40:39 22.40
542 82443 Ståle Andersen Micanor AS M 30-34 02:40:49 22.38
542 122240 Helge Hansen Micanor AS M 50-54 02:40:49 22.38
544 121028 Siri Ødegaard Fossum Toten-Kranken K 25-29 02:40:50 22.38
545 121271 Laila Ingunn Berle Elixia K 55-59 02:41:24 22.30
546 121033 Siri Victoria Lund Norway K 30-34 02:41:45 22.25
547 96469 Magne Jensen Norway M 60-64 02:41:56 22.23
548 121272 Anita Bergh Norway K 30-34 02:42:03 22.21
549 111428 Anette Bach-Nilsen SATS Skårer K 30-34 02:42:06 22.20
550 121273 Nina Therese Hovland Norway K 35-39 02:42:16 22.18
550 121274 Arve Pedersen Würth Norge AS M 45-49 02:42:16 22.18
552 121275 Hege Aurland Norway K 45-49 02:42:21 22.17
552 121276 Anita Nielsen Norway K 30-34 02:42:21 22.17
554 121277 Renate Berget Lille-Mæhlum SATS Skårer K 35-39 02:42:23 22.16
555 121278 Hans Christian Bjerktveit Bama Gruppen AS M 40-44 02:42:30 22.15
556 121046 Bente Syversen Norway K 35-39 02:42:36 22.14
557 82709 Sverre Nordengen Norway M 70-74 02:42:42 22.12
558 122105 Kjetil Johnsen Norway M 40-44 02:42:59 22.08
559 37288 Tommy Larsen Micanor AS M 35-39 02:43:02 22.08
560 121279 May Christin Ingstad Hapro BIL K 35-39 02:43:11 22.06
560 82247 Pål Nordberg Hapro BIL M 35-39 02:43:11 22.06
562 82279 Bjørn-Erik Karlquist Norway M 20-24 02:43:16 22.04
563 82660 Vera Gullby Hapro BIL K 55-59 02:43:29 22.02
564 81869 Aud Irene Nordhagen Norway K 45-49 02:43:43 21.98
565 121280 Arild Wickstrøm Team Andersen M 30-34 02:43:45 21.98
566 121281 Erik Hjalmar Jensen Norway M 75 + 02:43:53 21.96
566 42540 Lars Jørgen Landsem Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 02:43:53 21.96
568 121282 Anne Grethe Bolstad Bama Gruppen AS K 35-39 02:44:33 21.87
569 82600 Anita Røykås Marthinsen Rasta Sykkel K 35-39 02:44:37 21.86
569 121283 Charlotte Olberg Norway K 25-29 02:44:37 21.86
569 121284 Turid Olberg Norway K 55-59 02:44:37 21.86
572 82711 Torfinn Kotte Bama Industri M 55-59 02:44:46 21.84
573 43341 Åsmund Straum Trondhjems VK M 40-44 02:45:02 21.81
573 69398 Elisabeth Vaakanainen Norway K 40-44 02:45:02 21.81
575 121285 Kine Egge Micanor AS K 25-29 02:45:08 21.80
576 81947 Arnhild Oma Team Fallende Engler K 35-39 02:45:15 21.78
577 82741 Antonio Rivero Team Nordia M 55-59 02:45:23 21.76
578 121286 Jon Erling Bakken Hapro BIL M 45-49 02:46:24 21.63
578 121287 Anne Gamborg Nilsen Hapro BIL K 30-34 02:46:24 21.63
580 121288 Dorthe Stevik Ommedal Norway K 50-54 02:47:10 21.53
581 121289 Anders Bergsrud Hapro BIL M 55-59 02:47:27 21.49
582 121290 Gry M. Bækkelund Norway K 40-44 02:47:51 21.44
583 69863 Morten Buskerud Norway M 35-39 02:48:02 21.42
584 82565 Kristina Renolen Norway K 35-39 02:48:38 21.34
585 81949 Anette Olsen Norway K 30-34 02:48:43 21.33
586 121291 Karen Wenche Flugstad Norway K 45-49 02:48:58 21.30
587 110442 Geir Overland DnB NOR Bank M 40-44 02:48:59 21.30
588 81950 Siv-Hege Sætre Norway K 35-39 02:49:06 21.28
589 67554 Ketil Nodeland Micanor AS M 45-49 02:50:23 21.12
590 121292 Sten Bergersen Micanor AS M 50-54 02:50:32 21.11
590 121293 Anne Vestby Holstad Norway K 50-54 02:50:32 21.11
590 82805 Marit Paulina Vestby Knudsen Norway K 45-49 02:50:32 21.11
590 36634 Øyvind Knudsen Norway M 50-54 02:50:32 21.11
590 121294 Ulf Liljelund Micanor AS M 40-44 02:50:32 21.11
590 82575 Erik Vestby Norway M 75 + 02:50:32 21.11
596 121295 Monica Nielsen Norway K 35-39 02:50:35 21.10
597 111565 Olav Austdal Bama Gruppen AS M 30-34 02:51:05 21.04
598 121296 Anne Karin Aastad Norway K 35-39 02:51:29 20.99
599 121297 Bente Kristin Overland Totens Sparebank BIL K 40-44 02:53:08 20.79
600 66096 Per Gunnar Jansen Kløfta IL - Sykkel M 40-44 02:53:18 20.77
600 90080 Nils Øyvin Vegel Kløfta IL - Sykkel M 40-44 02:53:18 20.77
602 109791 Dagfinn Asmyhr Norway M Tandem 02:53:32 20.74
602 121298 Patric Sanden Asmyhr Norway M Tandem 02:53:32 20.74
602 121299 Johannes Falck Norway M Tandem 02:53:32 20.74
602 121300 Helge Lien Norway M Tandem 02:53:32 20.74
606 82626 Gro Marita Moe Micanor AS K 25-29 02:53:48 20.71
607 120904 Ruth Birgit Engh Team GS-Hydro K 40-44 02:53:54 20.70
607 110899 Mette Kristine Johansen Kløfta jente tråkk K 40-44 02:53:54 20.70
607 81907 Tone Hallbing Lyngaas Kløfta jente tråkk K 45-49 02:53:54 20.70
607 81908 Mette Smedheim Kløfta jente tråkk K 45-49 02:53:54 20.70
611 82589 Gry Rønning Norway K 40-44 02:54:18 20.65
612 121301 Susan Dahlen Team GS-Hydro K 45-49 02:54:41 20.60
613 121302 Ann-Margreth Andersen Norway K 35-39 02:54:44 20.60
614 67793 Marit Kristoffersen Østmarka IL - Sykkel K 60-64 02:54:58 20.57
615 121303 Anne Mette Mauseth Norway K 40-44 02:55:01 20.56
615 121304 Kari Røe Nåvik Norway K 50-54 02:55:01 20.56
617 121305 Torhild Skaret Ottestad IL - Sykkel K 45-49 02:55:03 20.56
618 121306 Marlene Bråthen Bergerud Eidsvoll SK K 20-24 02:55:04 20.56
619 121051 Kjell Roy Kristoffersen Cytec/Dynea BIL M 65-59 02:55:05 20.56
619 82731 Nils Kumhle Team Kallerud M 14-16 02:55:05 20.56
619 121307 Nina Skansen SATS Skårer K 35-39 02:55:05 20.56
622 121308 Bente Kristiansen Norway K 40-44 02:55:10 20.55
623 82458 Einar Søhagen Norway M 55-59 02:55:20 20.53
624 121309 Kristin Nordsveen Norway K 30-34 02:55:27 20.51
625 81695 Hege Jahren Andresen Norway K 40-44 02:55:32 20.50
625 121310 Jenny Solveig Mygland Norway K 45-49 02:55:32 20.50
627 82629 Elizabeth Eek Ransve SATS Skårer K 60-64 02:57:05 20.32
628 111245 Per-Martin Grønli Klanen 08 M 14-16 02:57:33 20.27
629 80650 Kjetil Stoltz Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 02:57:41 20.26
629 110707 Hanne Marie C. Stoltz Norway K 45-49 02:57:41 20.26
631 120291 Mette Bugge Aftenposten K 55-59 02:58:13 20.20
632 93479 Torill Stavik Norway K 40-44 02:58:29 20.16
633 121311 Espen Knugstad Norway M 35-39 02:58:32 20.16
633 121312 Dorota Larsen Hapro BIL K 40-44 02:58:32 20.16
635 121313 Barbara Turczyn Bama Industri K 25-29 02:58:34 20.16
636 81930 Wibeke Holt Wriggeling Bottoms K 35-39 02:58:44 20.14
637 121314 Mille Johnsen Kløfta jente tråkk K 14-16 02:59:52 20.01
638 81944 May Sonja Jørgensen Norway K 60-64 03:00:11 19.97
639 121315 May-Britt Collett Kløfta jente tråkk K 45-49 03:00:37 19.93
639 121316 Anine Johnsen Kløfta jente tråkk K 17-19 03:00:37 19.93
641 120869 Elinor Helene Johansen Klanen 08 K 55-59 03:00:51 19.90
641 111604 Knut Johansen klanen 08 M 55-59 03:00:51 19.90
641 111605 Sissel K. Vian Klanen 08 K 45-49 03:00:51 19.90
644 67754 Terje Vian Klanen 08 M 60-64 03:00:56 19.89
644 82689 Liv Vian Klanen 08 K 55-59 03:00:56 19.89
646 82804 Maria Isler SATS Skårer K 30-34 03:01:31 19.83
647 82547 Wencke Bergvall SATS Skårer K 55-59 03:01:47 19.80
647 82442 Per Morten Bergvall SATS Skårer M 55-59 03:01:47 19.80
647 82324 Frode Bjørvik SATS Skårer M 40-44 03:01:47 19.80
647 68158 Bjørn Erik Jansen SATS Skårer M 60-64 03:01:47 19.80
651 121317 Norbert Celebanski Bama Industri M 25-29 03:02:25 19.73
652 120469 May-Idd Øijord Norconsult K 55-59 03:02:31 19.72
653 121318 Gro Anita Bjørnsletten Hapro BIL K 35-39 03:03:48 19.58
654 121319 Bjørn Bergenheim Jr. Team Logica M 45-49 03:03:55 19.57
654 121320 Karsten Breivik Team Logica M 40-44 03:03:55 19.57
654 82401 Jørgen Fjærvoll Team Logica M 50-54 03:03:55 19.57
654 121321 Suman Grewal Team Logica K 25-29 03:03:55 19.57
654 121322 Christian Grødum Team Logica M 35-39 03:03:55 19.57
654 121323 Lars Myrvold Team Logica M 40-44 03:03:55 19.57
654 82703 Lene S Norbeck Team Logica K 35-39 03:03:55 19.57
654 82440 Andrew Rutherford Team Logica M 40-44 03:03:55 19.57
654 121324 Frank Skoglund Team Logica M 50-54 03:03:55 19.57
654 82408 Heidi Sønsterudbråten Team Logica K 35-39 03:03:55 19.57
654 121325 Kirsti Tagge Team Logica K 35-39 03:03:55 19.57
654 121326 Sam Wennerlund Team Logica M 25-29 03:03:55 19.57
654 82490 Raymond Wiik Team Logica M 35-39 03:03:55 19.57
654 121327 Gro Østlie Team Logica K 45-49 03:03:55 19.57
668 82760 Kirsti Myrdal Norway K 35-39 03:04:37 19.49
668 82755 Hege Charlotte Myrdal Norway K 40-44 03:04:37 19.49
670 111617 Else Furuseth Eidsvoll Turn K 60-64 03:04:47 19.48
671 82799 Haakon Helland Bama Gruppen AS M 25-29 03:05:23 19.41
672 121328 Kjetil Sandsengen Hapro BIL M 30-34 03:05:42 19.38
673 82591 Leif Håkon Fiskvik Hapro BIL M 45-49 03:06:16 19.32
674 121329 Liss Skoglund Hapro BIL K 30-34 03:06:36 19.29
675 67760 Andreas Berger Team Logica M 50-54 03:06:49 19.27
676 121330 Øivin Hofgaard Team Logica M 40-44 03:08:07 19.13
677 67998 Lasse Henriksen Team Kallerud M 50-54 03:08:12 19.12
678 121331 Jenny Sandøy Os Kalvåg Onroad K 17-19 03:10:00 18.94
678 69375 Kristian Schramm Kalvåg Onroad M 17-19 03:10:00 18.94
680 82721 Vaqar Ahmad Norway M 30-34 03:10:40 18.88
681 82631 Lill Jessen Eidsvoll Værk Skikubb K 35-39 03:11:26 18.80
682 121332 Oda Smeby Christensen Norway K 35-39 03:11:30 18.79
683 82765 Hege Thommesen Årvoll IL K 40-44 03:12:08 18.73
684 82800 Jorunn Schramm Kalvåg Onroad K 50-54 03:13:02 18.64
685 82691 Anita Ruud Bama Industri K 45-49 03:13:16 18.62
686 103059 Kjetil Lundberg Norway M 40-44 03:13:27 18.60
687 121333 Britt Johansen Bama Industri K 55-59 03:13:54 18.56
688 121334 Irebe Buberg Norway K 35-39 03:14:22 18.52
689 121335 Line Brun Hapro BIL K 40-44 03:15:16 18.43
689 121336 Hilde Myrhaug Hapro BIL K 35-39 03:15:16 18.43
691 110795 Nina Lovise Sververmoen Asker CK K 30-34 03:16:58 18.27
692 93301 Arne Gulliksveen Norway M 75 + 03:17:15 18.25
693 121337 Cecilie Søhus Norway K 40-44 03:17:21 18.24
694 82702 Christopher Hars Team Logica M 50-54 03:18:34 18.12
694 82592 Jon Erik Krogh Team Logica M 45-49 03:18:34 18.12
696 121338 Anothai Fredheim Bama Industri M 35-39 03:21:07 17.90
697 121339 Charlotte Boe Nielsen Norway K 40-44 03:21:26 17.87
697 82615 Ruta Stake Bama Industri K 30-34 03:21:26 17.87
699 121082 Kjeld Holmsen Norway M 50-54 03:21:42 17.84
700 121340 Ketil Slipelv Norway M 35-39 03:21:48 17.83
700 121079 Ellen Renate Wethal Norway K 40-44 03:21:48 17.83
702 121341 Hilde Nilsen Sykkeltoget K 30-34 03:25:46 17.49
703 82658 Cecilie Bjerkan Bama Industri K 35-39 03:27:52 17.31
704 121342 Bente Katrine Josefsen Hapro BIL K 35-39 03:29:30 17.18
705 121343 Wenche Aalberg Norway K 35-39 03:30:08 17.13
706 111712 Svein Petter Vangsøy Norway M 40-44 03:30:27 17.10
707 121344 Bjarne Christian Pedersen Norway M 35-39 03:31:12 17.04
708 110762 Monica Stolt Pedersen Sykehuset Innlandet BIL K 40-44 03:31:17 17.03
708 121345 Irene Reen Norway K 45-49 03:31:17 17.03
710 82200 Line Norum Family Sports Club Rommen K 30-34 03:32:08 16.97
711 82840 Synnøve Østlund Family Sports Club Rommen K 50-54 03:32:19 16.95
712 121346 Bjørn Arne Arnesen Norway M 45-49 03:33:35 16.85
713 81476 Liv Simonsen Norway K 45-49 03:33:41 16.84
714 111720 Cecilie Beier Brenden Bama Industri K 25-29 03:37:04 16.58
715 82823 Sarbjit Shergill Bama Industri M 25-29 03:37:40 16.53
716 122107 Kjetil Johnsen Norway M 40-44 03:38:40 16.46
717 121347 Espen Kleven Sykkeltoget M 40-44 04:05:09 14.68
718 101273 Steinar Haugen Norway M 55-59 04:05:18 14.67
719 69370 Gudmund Madsen Norway M 45-49 04:42:35 12.73
720 111718 Jan-Erik Iversen ProNor Team M 60-64 06:12:46 9.657
721 111717 Elin Iversen ProNor Team K 55-59 06:12:51 9.655
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 20.06.2009
Distanse: 60.00 KM
Snittfart: 25.44 Km/t
Snittid: 2:21:30
Antall deltakere: 721

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud