Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2012

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tGjøvik 53 kmEidsvoll 131 km
1 108828 Per Øyvind Alvim Østfold Express Road Train / Halden CK M 35-39 04:06:08 46.3101:02:4902:46:46
1 64187 Kristoffer Askautrud Østfold Express Road Train / Moss CK M 30-34 04:06:08 46.3101:02:4902:46:46
1 108861 Jens André Bønøgård Østfold Express Road Train / Halden CK M 25-29 04:06:08 46.3101:02:4902:46:46
1 50520 Bjørn Morten Gjellebæk Østfold Express Road Train / Sarpsborg SK M 35-39 04:06:08 46.3101:02:4902:46:46
1 108888 Lars Erik Granly Østfold Express Road Train / Sarpsborg SK M 35-39 04:06:08 46.3101:02:4902:46:46
1 34807 Rune Holtze Jensen Østfold Express Road Train / Moss CK M 50-54 04:06:08 46.3101:02:4902:46:46
1 111922 Even Klund Østfold Express Road Train / Fredrikstad SK M 40-44 04:06:08 46.3101:02:4902:46:46
1 108071 Cato Pettersen Østfold Express Road Train / CK Øst M 35-39 04:06:08 46.3101:02:4900:00:00
9 108863 Fred Voldset Østfold Express Road Train / Halden CK M 35-39 04:06:15 46.2901:02:4902:46:46
10 66871 Håkon Renskoug Østfold Express Road Train / Fredrikstad SK M 35-39 04:06:22 46.2701:02:4902:46:46
11 42370 Per Christian Eidevik Team Torshov / Skårer CK M 35-39 04:06:49 46.1801:03:1002:47:11
11 128996 Kjetil Kiledal Isaksen Team Torshov / Voss SK M 30-34 04:06:49 46.1801:03:1002:47:11
11 62641 Bård Mæland Team Torshov / Ullevål SK M 30-34 04:06:49 46.1801:03:1002:47:11
11 128997 Eirik Smedsrud Skeid Team Torshov / Bærum og Omegn CK M 30-34 04:06:49 46.1801:03:1002:47:11
11 34764 Tronn Åskar Skjerstad Team Torshov / Torshov SK M 45-49 04:06:49 46.1801:03:1002:47:11
11 108837 Jonas Strømberg Team Torshov / Sagene IF - Sykkel M 25-29 04:06:49 46.1801:03:1002:47:11
11 30574 Arne Sæterbakken Team Torshov / Ullevål SK M 30-34 04:06:49 46.1801:03:1002:47:11
11 63979 Petter Ønvik Team Torshov / CK Nittedal M 40-44 04:06:49 46.1801:03:1002:47:11
19 79157 Espen Høglund Team Torshov / Kjekkas IF - Sykkel M 25-29 04:06:55 46.1601:03:1002:47:11
19 79159 Chris Nerli Team Torshov / Kjekkas IF - Sykkel M 30-34 04:06:55 46.1601:03:1002:47:11
19 123272 Bård Wæhle Team Torshov / Ullevål SK M 35-39 04:06:55 46.1601:03:1002:47:11
19 128998 Fredrik Aaserud Team Torshov / Sagene IF - Sykkel M 25-29 04:06:55 46.1601:03:1002:47:11
23 63092 Karl Henry Johansen Team Torshov / Kjekkas IF - Sykkel M 25-29 04:07:27 46.0601:03:1002:47:11
24 46356 Marius Askautrud SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:09:54 45.6101:02:2202:47:07
24 30587 Petter Ellefsen SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:09:54 45.6101:02:2202:47:07
24 34771 Anders Hansson SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 04:09:54 45.6101:02:2202:47:07
24 63970 Kristian Hauglum SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:09:54 45.6101:02:2202:47:07
24 50739 Sven Ove Hoel SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:09:54 45.6101:02:2202:47:07
24 64105 Martin Jarrett SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:09:54 45.6101:02:2202:47:07
24 61128 André Jonassen SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 04:09:54 45.6101:02:2202:47:07
24 42275 Ivan Karlshaugen SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:09:54 45.6101:02:2202:47:07
24 63976 Magnus Fredrik Müller SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:09:54 45.6101:02:2202:47:07
24 50588 Trygve Smaadahl SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:09:54 45.6101:02:2202:47:07
34 63093 Aleksander Stijelja Team Torshov / Kjekkas IF - Sykkel M 30-34 04:09:58 45.6001:03:1002:47:11
35 28858 Svein Hetland SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:10:02 45.5901:02:2202:47:07
36 112108 Thomas Bjerke Team Torshov / Kjekkas IF - Sykkel M 25-29 04:10:05 45.5801:03:1002:47:11
36 108838 Sten-Are Harjo Team Torshov / Sagene IF - Sykkel M 35-39 04:10:05 45.5801:03:1002:47:11
36 74509 Thomas Monsen Team Torshov M 35-39 04:10:05 45.5801:03:1002:47:11
36 54096 Dag Torp-Hansen Team Torshov / Ullevål SK M 30-34 04:10:05 45.5801:03:1002:47:11
40 108839 Fredrik Smith SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:10:08 45.5701:02:2202:47:07
41 128999 Hans Petter Slang Østfold Express Road Train / Skjeberg CK M 40-44 04:10:22 45.5301:02:4902:46:46
42 34902 Jan Henrik Høilund SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:10:31 45.5001:02:2202:47:07
43 79156 Kristian Götz Team Torshov / Kjekkas IF - Sykkel M 30-34 04:10:37 45.4801:03:1002:47:11
43 62567 Vidar Gårdsvoll Team Torshov / Ullevål SK M 25-29 04:10:37 45.4801:03:1002:47:11
43 108935 Bård Eirik Jacobsen Team Torshov / Kjekkas IF - Sykkel M 35-39 04:10:37 45.4801:03:1002:47:11
46 44791 Bernt Ove Rein Østfold Express Road Train / Sarpsborg SK M 45-49 04:11:34 45.3101:02:4902:46:46
47 46664 Martin Gustavsen Østfold Express Road Train / Sarpsborg SK M 30-34 04:12:39 45.1201:02:4902:46:46
48 129000 Cato Edavardsen Østfold Express Road Train / Halden CK M 40-44 04:12:52 45.0801:02:4902:46:46
49 108862 Tore Petter Engen Østfold Express Road Train / Halden CK M 40-44 04:13:42 44.9301:02:4900:00:00
49 37493 Frode Rød Østfold Express Road Train / Skjeberg CK M 40-44 04:13:42 44.9301:02:4902:46:46
51 48690 Roger Arenberg IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 34804 Jan Bodin IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 108904 Christian Bøhmer IF Frøy I / Intersport M 30-34 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 62513 David Ekroll IF Frøy I / Intesport M 40-44 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 129001 Jon Flydal IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 47046 Kjartan Pedersen Gurholt IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 25-29 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 34971 Terje Hullstein IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 80292 Bjørn Ole Langø IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 63951 Thomas Liebe IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 41499 Tom Remman IF Frøy I / Intersport M 40-44 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 34809 Espen Rygge IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 63550 Kristian Rønning IF Frøy I / Intersport M 25-29 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 36489 Kyrre Rørstad IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 45397 Lorentz Tanner IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 34987 Håkon Zahl IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
51 108878 Lars Årtun IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:14:01 44.8701:03:2302:50:41
67 94675 Morten Andersen Østfold Express Road Train / Halden CK M 35-39 04:14:13 44.8401:02:4902:46:46
68 64082 Frode Stomperud Østfold Express Road Train / Halden CK M 40-44 04:15:37 44.5901:02:4902:46:46
69 64417 Åge André Ringstad IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:17:01 44.3501:03:2302:50:41
70 70417 Bertil Alexandersen Østfold Express Road Train / Fredrikstad SK M 50-54 04:17:38 44.2401:02:4902:47:19
70 40745 Bjørn-Tore Martinussen Østfold Express Road Train / Sarpsborg SK M 35-39 04:17:38 44.2401:02:4902:46:46
70 129002 Roy Moberg Østfold Express Road Train / Halden CK M 45-49 04:17:38 44.2401:02:4902:46:46
73 80239 Espen Fossheim SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:20:49 43.7001:02:2202:47:07
74 34972 Øyvind Husby IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:22:30 43.4201:03:2302:50:41
75 129003 Michal Reinboth IF Frøy I / Intersport M 35-39 04:23:32 43.2501:03:2302:50:41
76 80653 Magnus Syverstad Østfold Express Road Train / Halden CK M 20-24 04:24:03 43.1701:02:4902:46:46
77 51649 Tom B. Mikalsen Østfold Express Road Train / Moss CK M 50-54 04:24:57 43.0201:02:4902:46:46
77 30547 Svein Anders Aarsbog Østfold Express Road Train / Moss CK M 35-39 04:24:57 43.0201:02:4902:46:46
79 129004 Roy Bazen SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 04:25:16 42.9701:02:2202:47:07
80 129005 Svein Berntzen Team Torshov / Stovnerkameratene - Sykkel M 40-44 04:26:37 42.7501:03:1002:47:11
80 80201 Stein Magnus Olafsrud Team Torshov / Stovnerkameratene - Sykkel M 35-39 04:26:37 42.7501:03:1002:47:11
82 32860 Kenneth Busch Østfold Express Road Train / Moss CK M 25-29 04:27:00 42.6901:02:4902:46:46
83 108857 Vidar Moen Eiker CK/XP 2012 / Eiker CK M 45-49 04:27:40 42.5901:06:3202:59:18
83 108961 Christian Wiig Eiker CK/XP 2012 / BB Cykling M 40-44 04:27:40 42.5901:06:3202:59:18
85 36961 Henning Kleven Eiker CK/XP 2012 / Eiker CK M 20-24 04:27:47 42.5701:06:3202:59:18
85 123287 Andreas Martinussen Eiker CK/XP 2012 / BB Cykling M 25-29 04:27:47 42.5701:06:3202:59:18
85 46695 Magnar Myrvold Eiker CK/XP 2012 / Bærum og Omegn CK M 40-44 04:27:47 42.5701:06:3202:59:18
85 80359 Frode Skjemstad Eiker CK/XP 2012 / Eiker CK M 45-49 04:27:47 42.5701:06:3202:59:18
85 70621 Ken André Utgård Eiker CK/XP 2012 / Eiker CK M 25-29 04:27:47 42.5701:06:3202:59:18
90 80597 Morten Jordheim SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:28:02 42.5301:02:2202:47:07
91 108869 Børt Erstad Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:28:22 42.4701:05:4902:59:19
91 80173 Simen Christoffer Nordal Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 25-29 04:28:22 42.4701:05:4902:59:19
91 80174 Pål Thorvaldsen Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:28:22 42.4701:05:4902:59:19
94 79951 Pål Gravem Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:28:27 42.4601:05:4902:59:19
94 41713 Ronny Pedersen Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 40-44 04:28:27 42.4601:05:4902:59:19
96 63964 Kjetil Enger Olsen Østfold Express Road Train / Moss CK M 40-44 04:28:47 42.4101:02:4902:46:46
97 79952 Øyvind Gravem Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 30-34 04:29:34 42.2901:05:4902:59:19
98 80212 Fred Pettersen SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:29:56 42.2301:02:2200:00:00
98 51585 Petter Thoresen SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:29:56 42.2301:02:2203:06:36
100 50645 Ståle Hammersland Eiker CK/XP 2012 / Eiker CK M 45-49 04:29:57 42.2301:06:3202:59:18
100 70620 Håkon Svendsen Eiker CK/XP 2012 / Eiker CK M 40-44 04:29:57 42.2301:06:3202:59:18
102 35075 Linda Treseng Ullensaker CK K 35-39 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 62532 Willy Andersen Ullensaker CK M 40-44 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 80203 Svein Åke Arntzen Ullensaker CK M 40-44 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 109140 Knut Magne Flatner Ullensaker CK M 35-39 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 36549 Gunnar Habberstad Ullensaker CK M 55-59 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 50006 Ulf Johansen Ullensaker CK M 45-49 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 35067 Trond Kongerud Ullensaker CK M 50-54 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 45-49 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 62533 Geir Lien Ullensaker CK M 45-49 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 35300 Trond Helge Myrvang IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 65639 Kjetil Nordlund Ullensaker CK M 30-34 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 109143 Erik Olsen-Ruud Ullensaker CK M 25-29 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 40606 Tor Inge Skau Ullensaker CK M 45-49 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 34249 Haakon Borge Stenbeck Fevik og Omegn CC M 30-34 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 62543 Trond Sylte Ottadalen SK M 35-39 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 47059 Tommy Torgersen Ullensaker CK M 40-44 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
102 80204 Tron J. Wiig Ullensaker CK M 40-44 04:30:35 42.1301:07:1803:02:31
119 129006 Simen Wøien Augedal Road Runner Racing - Pilot M 30-34 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 67034 Ola G. Bustad Team Anton / Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 79015 Marthin Evensen Bama M 40-44 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 80397 Carl Jørgen Sundet Flaen Bama M 17-19 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 109008 Ole Kristian Frydenlund Bama M 20-24 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 129007 Ulf Aas Hansen Bama M 35-39 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 129008 John Øivind Hauge Team Anton M 30-34 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 108849 Lars Atle Holm Team Anton M 40-44 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 108923 Øyvind Johannessen Bama M 25-29 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 64191 Helge Knutzen Team Anton M 40-44 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 129009 Asbjørn Madsstuen Bama M 17-19 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 40577 Frederic Mignotte Road Runner Racing - Pilot M 35-39 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 129010 Lasse Rypdahl Team Anton M 35-39 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 109003 Petter Skippervold Team Anton M 35-39 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 129011 Ole Christian Sørland Team Anton / Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 129012 Jan Erik Søvik Team Anton M 40-44 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
119 64077 Stephan Von Der Lippe Team Anton M 35-39 04:30:44 42.1001:06:0903:01:20
136 101058 Sigurd Fornæss Eiker CK/XP 2012 / Drammen CK M 40-44 04:30:58 42.0701:06:3202:59:18
137 30506 Ronny Tore Melsæter Østfold Express Road Train / Halden CK M 40-44 04:31:05 42.0501:02:4902:50:49
137 129013 Jonas Rabe Østfold Express Road Train / Halden CK M 35-39 04:31:05 42.0501:02:4902:46:46
139 65329 Magnar Røren Eiker CK/XP 2012 / Eiker CK M 50-54 04:31:43 41.9501:06:3202:59:18
140 108867 Dagfinn Blom Eiker CK/XP 2012 / Eiker CK M 50-54 04:31:49 41.9401:06:3202:59:18
140 129014 Magnus Hermansson Eiker CK/XP 2012 / Norbergs CK M 35-39 04:31:49 41.9401:06:3202:59:18
140 58174 Dag Magne Søyland Eiker CK/XP 2012 / BB Cykling M 40-44 04:31:49 41.9401:06:3202:59:18
143 129015 Hans Petter Andersen Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 39544 Pål Bakke Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 55-59 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 108865 Torstein Berge Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 04:31:57 41.9101:05:5400:00:00
143 129016 Jørn Espen Bolstad Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 30-34 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 108851 Tor Olav Brennhovd Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 70699 John Ivar Ernstsen Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 109018 Magne Flågan Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 45-49 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 108853 Ivar Gabrielsen Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 108854 Pål Henning Hansen Team Kongsberg IF / Kongsberg M 55-59 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 35479 Jørn Thomas Hansen Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 45-49 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 108855 Hans Christian Johansen Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 129017 Morten Kongsgård Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 129018 Hallvard Murberg Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 43340 Trond Kristian Schweder Team Kongsberg IF / Tønsberg CK M 30-34 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
143 129019 Andreas Skatvedt Team Kongsberg IF / Oslo M 20-24 04:31:57 41.9101:05:5403:02:30
158 42707 Knut André Hardang Intersport M 20-24 04:33:00 41.7501:03:2302:50:41
159 50071 Eirik Bryn Eiker CK/XP 2012 / BB Cykling M 35-39 04:33:08 41.7301:06:3202:59:18
159 41574 Stian Petersen SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:33:08 41.7301:02:2203:06:36
161 80175 Jens Wolsgaard Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 40-44 04:33:10 41.7301:05:4902:59:19
162 34946 Frode Bakke Lillehammer CK I M 45-49 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 129020 Geir Berg Lillehammer CK I M 35-39 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 63974 Kjell Vidar Brumoen Lillehammer CK I M 35-39 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 47481 Øyvind Gallefoss Lillehammer CK I M 50-54 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 70778 Erling Høyem Lillehammer CK I M 45-49 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 108920 Arild Kolstad Lillehammer CK I M 40-44 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 109274 Terje Lindholm Lillehammer CK I M 35-39 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 37416 Ørjan Mydland Lillehammer CK I M 30-34 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 108882 Lars-Arne Mørk Lillehammer CK I M 40-44 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 109160 Geir Nyhus Lillehammer CK I M 35-39 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 65536 Jarle Næsset Lillehammer CK I M 30-34 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 80197 Torbjørn Broks Pettersen Lillehammer CK I M 45-49 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 108873 Svein Sagbakken Lillehammer CK I M 40-44 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 44664 André Solbakken Lillehammer CK I M 40-44 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 65407 Pål Sommerseth Lillehammer CK I M 45-49 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 44760 Frode Stiansen Lillehammer CK I M 40-44 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
162 42297 Sindre Viberg Lillehammer CK I M 30-34 04:33:36 41.6601:07:5903:04:37
179 68219 Stig Heyerdahl Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:33:48 41.6301:05:4902:59:19
180 41421 Kjetil Hagtvedt Dammen Oslo Sportslager M 25-29 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 106162 Terje Dysvik Oslo M 40-44 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 47377 Bjørn Ivar Ekberg Oslo Sportslager M 40-44 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 129021 Erik Gjerdbakken Oslo Sportslager M 25-29 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 47708 Rory Gundersen Oslo Sportslager M 40-44 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 82016 Carl Fredrik Hagen Oslo Sportslager M 20-24 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 129022 Anders Hansen Oslo Sportslager M 30-34 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 69015 Reidar Hellehaugen Oslo Sportslager M 25-29 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 129023 Joachim Mandt Larsen Oslo Sportslager M 20-24 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 129024 Hans Alexander Mangen Oslo Sportslager M 20-24 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 49909 Roger Mortensen Oslo Sportslager M 40-44 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 129025 Ole Jakob Nes Oslo Sportslager M 40-44 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 68927 Erik Nordby Oslo Sportslager M 40-44 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 129026 Espen Rolfsen Oslo Sportslager M 30-34 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
180 80180 Nicolas Wærenskiold Oslo Sportslager M 30-34 04:33:53 41.6201:05:5803:03:02
195 79218 Egil Bagge-Skarheim Kølabånn SK M 40-44 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 122457 Kjell Arild Bakken Kølabånn SK M 55-59 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 108726 Rogeir Gotheim Kølabånn SK M 45-49 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 79004 Charles Granquist Kølabånn SK M 40-44 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 80309 Jens Peter Elton Gransæther Kølabånn SK M 40-44 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 109241 Ivar Grøneng Kølabånn SK M 45-49 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 108996 Anders Gaarder Kølabånn SK M 40-44 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 129027 Tor Huse Kølabånn SK M 50-54 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 80781 Anders Jeppesen Kølabånn SK M 45-49 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 129028 Nicolai Langholm Kølabånn SK M 35-39 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 42758 Per Erik Nyrud Kølabånn SK M 50-54 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 129029 Alf Sindre Pedersen Kølabånn SK M 30-34 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 47643 Alf Einar Riberg Kølabånn SK M 35-39 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 34958 Jarle Rudihagen Kølabånn SK M 35-39 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 79225 Kenneth Sandberg Kølabånn SK M 30-34 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 108771 Yngve Sollien Kølabånn SK M 35-39 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 62798 Steinar Tømmerås Kølabånn SK M 40-44 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
195 80499 Arne Ytre Kølabånn SK M 35-39 04:34:51 41.4701:06:4703:05:20
213 129030 Frank Møgster Johansen Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:34:58 41.4501:05:4902:59:19
213 109020 Erik Kleven Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:34:58 41.4501:05:4902:59:19
213 80172 Tom Nerheim Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:34:58 41.4501:05:4902:59:19
213 63992 Roar Nylende Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:34:58 41.4501:05:4902:59:19
213 36720 Finn Jørgen Thorshaug-Wang Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:34:58 41.4501:05:4902:59:19
218 81178 Trond G. Amundsen Holmenkollen CK M 35-39 04:35:04 41.4401:06:1203:04:10
218 82446 Petter Andersen Holmenkollen CK M 35-39 04:35:04 41.4401:05:3303:04:10
218 41416 Torstein Bomann-Larsen Holmenkollen CK M 35-39 04:35:04 41.4401:05:3303:04:10
218 40569 Kenneth Gavoll-Hansen Holmenkollen CK M 35-39 04:35:04 41.4401:05:3303:04:10
218 80274 Sven Iver Hegstad Holmenkollen CK M 35-39 04:35:04 41.4401:05:3303:04:10
218 70869 Christopher Andreas Jensen Holmenkollen CK M 35-39 04:35:04 41.4401:05:3303:04:10
218 80272 Vidar Lundberg Holmenkollen CK M 35-39 04:35:04 41.4401:05:3303:04:10
218 70659 Hans-Jørgen Rom Holmenkollen CK M 35-39 04:35:04 41.4401:05:3303:04:10
218 108895 Fredrik Sommerfeldt Holmenkollen CK M 35-39 04:35:04 41.4401:05:3303:04:10
218 108894 Herman Aass Holmenkollen CK M 35-39 04:35:04 41.4401:05:3303:04:10
228 47372 Frode Lillerovde Ullensaker CK M 40-44 04:35:05 41.4401:07:1803:02:31
229 129032 Truls Teigen Holmenkollen CK M 35-39 04:35:16 41.4101:05:3303:04:10
230 102334 Martin Ruud Holmenkollen CK M 35-39 04:35:21 41.4001:05:3303:04:10
230 74372 Endre Storløkken Holmenkollen CK M 30-34 04:35:21 41.4001:05:3303:04:10
232 109006 Jørn Henrik Andersen Sportsklubben Rye II M 45-49 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 30109 Vegard Bentzen Sportsklubben Rye II M 35-39 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 109716 Trond Bye-Børresen Sportsklubben Rye II M 35-39 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 62887 Jonas Christensen Sportsklubben Rye II M 35-39 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 121723 Roger Eilertsen Sportsklubben Rye II M 45-49 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 62634 Gard Jonas Moen Gabrielsen Sportsklubben Rye II M 20-24 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 129033 Geir Haugen Sportsklubben Rye II M 35-39 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 64125 Harald Indrebø Sportsklubben Rye II M 45-49 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 108912 Morten Jensen Sportsklubben Rye II M 40-44 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 109185 Magnus Kirkerud Sportsklubben Rye II M 40-44 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 53860 Martin Lindebæk Nielsen Sportsklubben Rye II M 30-34 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 43998 Gaute Norderhaug Sportsklubben Rye II M 35-39 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 108842 Hans Jacob Nordhov Sportsklubben Rye II M 50-54 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 47443 Willy Hugo Nordnes Sportsklubben Rye II M 50-54 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 129034 Eirik Stangeland Sportsklubben Rye II M 55-59 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
232 129035 Claes Watndal Sportsklubben Rye II M 40-44 04:35:32 41.3701:07:1003:04:21
248 129036 Sander Laahne Bama M 20-24 04:35:33 41.3701:06:0903:01:20
249 104233 Christoffer Myhre Eiker CK/XP 2012 / BB Cykling M 25-29 04:35:48 41.3301:06:3202:59:18
250 33821 Øyvind Lillehagen Bama M 35-39 04:36:00 41.3001:11:2503:06:36
251 129037 Stian Lund Holmenkollen CK M 35-39 04:36:28 41.2301:05:3303:04:10
252 108951 Åge Thomas Steensen Holmenkollen CK M 35-39 04:36:37 41.2101:05:3303:04:10
253 129038 Even Ask Sportsklubben Rye II M 30-34 04:36:38 41.2001:07:1003:04:21
254 108722 Magnus Flaaten Oslo Sportslager M 30-34 04:36:58 41.1601:05:5803:03:02
254 108958 Thomas Nydal Oslo Sportslager M 35-39 04:36:58 41.1601:05:5803:03:02
254 79082 Arild Skjold Oslo Sportslager M 45-49 04:36:58 41.1601:05:5803:03:02
254 129039 Jarle Larsen Strandskogen Oslo Sportslager M 30-34 04:36:58 41.1601:05:5803:03:02
258 30655 Lars Steensohn Brataas Oslo Sportslager M 20-24 04:37:29 41.0801:05:5803:03:02
259 129040 Anders Lindstad Kølabånn SK M 35-39 04:37:30 41.0801:06:4703:05:20
260 114835 Inge Nessiøy Ullensaker CK M 55-59 04:37:32 41.0701:07:1803:02:31
261 70644 Lars Petter Musiol Ullensaker CK M 35-39 04:37:53 41.0201:07:1803:02:31
262 47973 Anders Sønsthagen IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:38:12 40.9701:03:2303:02:02
263 129041 Tormod Leon Eriksen Eiker CK/XP 2012 / Eiker CK M 35-39 04:38:26 40.9401:06:3202:59:18
264 70878 Kjetil Elstad Lillehammer CK I M 40-44 04:38:47 40.8901:07:5903:04:37
265 50040 Sverre Andresen Sportsklubben Rye II M 50-54 04:39:33 40.7701:07:1003:04:21
266 64438 Robert Fredriksen Eiker CK/XP 2012 / Eiker CK M 45-49 04:40:28 40.6401:06:3202:59:18
266 75791 Eirik Horjen Eiker CK/XP 2012 / Eiker CK M 30-34 04:40:28 40.6401:06:3202:59:18
266 35012 Espen Kværnstuen Eiker CK/XP 2012 / Eiker CK M 35-39 04:40:28 40.6401:06:3202:59:18
269 36570 Cato Rokne SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:40:47 40.6001:19:1703:06:36
270 101051 Morten Vangen Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 04:41:11 40.5401:05:5403:02:30
271 80370 Asgeir Fløtre Sportsklubben Rye II M 40-44 04:41:49 40.4501:07:1003:04:21
272 114182 André V. Angelillo Driv IL - Sykkel M 40-44 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 44953 Roy Victor Brunstrøm Driv IL - Sykkel M 45-49 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 129042 Einar Gundersen Driv IL - Sykkel M 40-44 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 43588 Erik Haga Driv IL - Sykkel M 40-44 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 80231 Erik Bøhler Hansen Driv IL - Sykkel M 25-29 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 129043 Marius Haug Driv IL - Sykkel M 40-44 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 80233 Njål Eirik Haug Driv IL - Sykkel M 40-44 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 129044 Lai Ingar Holmsen Driv IL - Sykkel M 45-49 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 98763 Dag Holtop Driv IL - Sykkel M 50-54 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 80690 Martin Kathrud Driv IL - Sykkel M 30-34 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 129046 Anders Kathrud Driv IL - Sykkel M 35-39 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 70784 Terje Kjørstad Driv IL - Sykkel M 40-44 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 129045 Sturla Kaasa Driv IL - Sykkel M 30-34 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 129047 Håvard Madland Driv IL - Sykkel M 40-44 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 129048 Thomas Nyborg Driv IL - Sykkel M 20-24 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 34761 Marius Ralger Driv IL - Sykkel M 40-44 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 80234 Eivind Steffensen Driv IL - Sykkel M 40-44 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 93696 Erik Stensrud Driv IL - Sykkel M 40-44 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 129049 Terje Stræte Driv IL - Sykkel M 45-49 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 43968 Knut Jo Strømsborg Driv IL - Sykkel M 40-44 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
272 80235 Knut Aas Driv IL - Sykkel M 45-49 04:42:09 40.4001:09:3103:10:00
293 80295 Simon Jonas Johansson Team Anton M 20-24 04:42:24 40.3601:06:0903:01:20
294 129051 Vegard Berli Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 45-49 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 101069 Jostein Frorud Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 45-49 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 122300 Tommy Johansen Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 40-44 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 65552 Hans Erik Lund Team Indre Østfold / Østbygda IL - Sykkel M 35-39 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 103565 Espen Malo Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 30-34 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 129052 Rune Nygård Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 45-49 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 129053 Richard Pettersen Team Indre Østfold / Østbygda IL - Sykkel M 35-39 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 129054 Morten Rotnes Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 35-39 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 69547 Jarle Thon Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 45-49 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 129055 Martin Thon Team Indre Østfold / Østbygda IL - Sykkel M 17-19 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 129056 Sondre Unnestad Team Indre Østfold / Østbygda IL - Sykkel M 20-24 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 98755 Olav E. Unnestad Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 45-49 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 129057 Steffen Øvstedal Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 35-39 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
294 129050 Trond Aas Team Indre Østfold / Østbygda IL - Sykkel M 45-49 04:42:25 40.3601:09:5003:11:42
308 82137 Mats Joachim Johansen Sportsklubben Rye II M 30-34 04:42:45 40.3101:07:1003:04:21
308 129058 Marianne Lambine Bærum og Omegn CK K 45-49 04:42:45 40.3101:08:0803:07:45
308 34795 Ole Herman Larsen Bærum og Omegn CK M 50-54 04:42:45 40.3101:08:0803:07:45
308 36512 Ole Kristian Lied Bærum og Omegn CK M 25-29 04:42:45 40.3101:08:0803:07:45
308 74498 Anders Rostrup Bærum og Omegn CK M 25-29 04:42:45 40.3101:08:0803:07:45
308 110804 Henrik Røa Bærum og Omegn CK M 17-19 04:42:45 40.3101:08:0803:07:45
308 129059 Bjørnar Volden Bærum og Omegn CK M 30-34 04:42:45 40.3101:08:0803:07:45
315 62531 Baard Aas Ullensaker CK M 50-54 04:43:48 40.1601:07:1803:02:31
316 80889 Preben Ingebricson Sportsklubben Rye II M 40-44 04:44:04 40.1301:07:1003:04:21
316 129060 Yngve Øksnes Sportsklubben Rye II M 35-39 04:44:04 40.1301:07:1003:04:21
318 61520 Ole Brokhaug Eiker CK/XP 2012 / BB Cykling M 40-44 04:44:12 40.1101:06:3202:59:18
319 44661 Erling Danielsen Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:44:14 40.1001:09:0600:00:00
319 30548 Arild Johansen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:44:14 40.1001:09:0603:10:33
319 69533 Roger Løkken Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 04:44:14 40.1001:09:0603:10:33
319 106200 Even Berg Mathisen Raufoss & Gjøvik SK M 20-24 04:44:14 40.1001:09:0603:10:33
319 65366 Arnfinn Nereng Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:44:14 40.1001:09:0603:10:33
319 80377 Dag Nestaker Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:44:14 40.1001:09:0603:10:33
319 64005 Morten Schnell Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:44:14 40.1001:09:0603:10:33
319 129061 Martin Schnell Raufoss & Gjøvik SK M 17-19 04:44:14 40.1001:09:0603:10:33
319 34889 Johannes Skaug Raufoss & Gjøvik SK M 55-59 04:44:14 40.1001:09:0603:10:33
319 129062 Andreas Tollan Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 04:44:14 40.1001:09:0603:10:33
319 65510 Thor Halvard Ugland Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:44:14 40.1001:09:0603:10:33
319 64006 Håkon Østberg Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:44:14 40.1001:09:0603:10:33
319 36822 Bernt Kristian Øye Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:44:14 40.1001:09:0603:10:33
332 64067 Ståle Hedum Sportsklubben Rye II M 35-39 04:44:18 40.0901:07:1003:04:21
333 121725 Lars Petter Berg Team Nittedal/Bingsfoss / Sportsklubben Ceres - Sy M 35-39 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 110884 Børge Bille Team Nittedal/Bingsfoss / Diplom-Is AS M 45-49 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 80247 Odd-Terje Bjarkøy Team Nittedal/Bingsfoss / CK Nittedal M 40-44 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 64029 Leif Arne Brandal Team Nittedal/Bingsfoss / CK Nittedal M 50-54 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 125607 Christoffer Aas Clementz Team Nittedal/Bingsfoss / CK Nittedal M 35-39 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 129064 Per-Einar Gjelsvik Team Nittedal/Bingsfoss / Bingsfoss SK M 45-49 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 47463 Rune Gjesdahl Team Nittedal/Bingsfoss / CK Nittedal M 50-54 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 129065 Morten Heieren Team Nittedal/Bingsfoss / Bingsfoss SK M 35-39 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 49396 Eirik Hval Jensen Team Nittedal/Bingsfoss / CK Nittedal M 40-44 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 68493 Joar Lund Team Nittedal/Bingsfoss / Bingsfoss SK M 35-39 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 109101 Vegard Madsen Team Nittedal/Bingsfoss / CK Nittedal M 35-39 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 80539 Frank Muri Team Nittedal/Bingsfoss / Bingsfoss SK M 30-34 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 80540 Kjetil Heltorp Næss Team Nittedal/Bingsfoss / Bingsfoss SK M 40-44 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 108989 Odd Jørgen Ottesen Team Nittedal/Bingsfoss / Bingsfoss SK M 45-49 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 36716 Rune Stople Team Nittedal/Bingsfoss / Bingsfoss SK M 45-49 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 35435 Erik Vea Team Nittedal/Bingsfoss / Bingsfoss SK M 60-64 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 80223 Linda Wold Team Nittedal/Bingsfoss / Høland IL - Sykkel K 35-39 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 80300 Frode Wold Team Nittedal/Bingsfoss / Høland IL - Sykkel M 40-44 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 49245 Øyvind Woll Team Nittedal/Bingsfoss / CK Nittedal M 45-49 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
333 129063 Svein-Olav Aas Team Nittedal/Bingsfoss / Fet Skiklubb - Sykkel M 45-49 04:44:35 40.0501:09:0803:10:53
353 129066 Kristian Stubberud Driv IL - Sykkel M 25-29 04:44:38 40.0501:09:3103:10:00
354 108866 Lars Simensen Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 30-34 04:44:59 40.0001:05:5403:02:30
355 129067 Terje Bjørnstadjordet Lillehammer CK I M 40-44 04:45:09 39.9701:07:5903:04:37
355 109275 Roger Sagbakken Lillehammer CK I M 35-39 04:45:09 39.9701:07:5903:04:37
357 49268 Pål Endresplass Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 04:45:25 39.9401:10:0503:12:12
357 47796 Jan Per Furmyr Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 04:45:25 39.9401:10:0503:12:12
357 69014 Pål Harald Hamborg Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 04:45:25 39.9401:10:0503:12:12
357 80279 Per Arne Helgesen Team Foss Sport / Romeriksåsen SK M 40-44 04:45:25 39.9401:10:0503:12:12
357 79012 Anders Huus Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:45:25 39.9401:10:0503:12:12
357 109505 Asbjørn Leknes Team Foss Sport / Team Foss Sport M 45-49 04:45:25 39.9401:10:0503:12:12
357 68974 Frode Lillehauge Team Foss Sport / Romeriksåsen SK M 40-44 04:45:25 39.9401:10:0503:12:12
357 90090 Øyvind Rohn Team Foss Sport / Romeriksåsen SK M 45-49 04:45:25 39.9401:10:0503:12:12
357 48809 Morten W. Røstad Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 04:45:25 39.9401:10:0503:12:12
366 110483 Runar Hauge Brumunddal SK M 40-44 04:45:29 39.9301:06:0903:01:20
366 33599 Ståle Murud Romeriksåsen SK M 40-44 04:45:29 39.9301:07:1803:02:31
368 129068 Henrik Syvertsen Team Foss Sport / Team Foss Avancia M 40-44 04:45:32 39.9201:10:0503:12:12
369 63990 Espen Rødseth Hansen Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:45:34 39.9201:05:4902:59:19
370 129069 Roar Langli Kølabånn SK M 40-44 04:45:43 39.8901:06:4703:05:20
371 36690 Bendik Drevvatne Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 35-39 04:45:48 39.8801:10:1203:12:21
371 90911 Svein Birger Espeland Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 50-54 04:45:48 39.8801:10:1203:12:21
371 120435 Franco Endre Grosso Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 45-49 04:45:48 39.8801:10:1203:12:21
371 80267 Bjørn Ole Inglingstad Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 40-44 04:45:48 39.8801:10:1203:12:21
371 40893 Espen Kristiansen Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 50-54 04:45:48 39.8801:10:1203:12:21
371 49921 Lars Tendal Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 45-49 04:45:48 39.8801:10:1203:12:21
377 69531 Morten Nydahl Team Nittedal/Bingsfoss / Sportsklubben Ceres - Sy M 45-49 04:45:55 39.8701:09:0803:10:53
378 129070 Terje Christiansen Kølabånn SK M 40-44 04:45:56 39.8601:06:4703:05:20
378 129071 Morten André Groth Kølabånn SK M 35-39 04:45:56 39.8601:06:4703:05:20
380 80266 Stig Hellesnes Oslo M 45-49 04:45:57 39.8601:10:1203:12:21
380 68682 Ove Pernes Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 55-59 04:45:57 39.8601:10:1203:12:21
380 74590 Tommy André Sande Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 35-39 04:45:57 39.8601:10:1203:12:21
383 64047 Hans-Christian Francke Bærum og Omegn CK M 50-54 04:46:06 39.8401:08:0803:07:45
384 40630 Hans Christian Byhring Prostata Riders M 30-34 04:46:09 39.8301:11:1103:13:25
384 129072 Geir Inge Hansen Prostata Riders M 40-44 04:46:09 39.8301:11:1103:13:25
384 45473 Ole Henrik Hansen Prostata Riders M 40-44 04:46:09 39.8301:11:1103:13:25
384 129073 Øyvind Myrvold Lillehammer CK M 30-34 04:46:09 39.8301:11:1103:13:25
384 36387 Hans-Martin Slommerud Nes SK M 25-29 04:46:09 39.8301:11:1103:13:25
384 129074 Ole Henrik Somby Prostata Riders M 25-29 04:46:09 39.8301:11:1103:13:25
384 68503 Per Ole Vikerhaugen Odal SK M 35-39 04:46:09 39.8301:11:1103:13:25
391 129075 Andreas Bye Halden CK M 45-49 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
391 109053 Pål Roar Dahlman Halden CK M 40-44 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
391 108914 Ole Richard Holm-Olsen Halden CK M 40-44 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
391 122557 Lars Jensen Halden CK M 35-39 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
391 129076 Ole-Petter Karlsen Halden CK M 30-34 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
391 109426 Tore Listou Halden CK M 45-49 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
391 129077 Tim Fredrik Malmo Halden CK M 30-34 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
391 79088 Jon Ketil Mathisen Halden CK M 50-54 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
391 109055 Jørn Nøland Halden CK M 40-44 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
391 80219 Vidar Nøland Halden CK M 45-49 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
391 30508 Per Helmer Olsen Halden CK M 50-54 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
391 35099 Einar Skontorp Halden CK M 50-54 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
391 58130 Oddbjørn Torgalsbøen Halden CK M 45-49 04:46:12 39.8301:13:0403:15:41
404 40594 Espen Opheim SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:46:18 39.8101:12:4403:06:36
405 109147 Jostein Buraas Lillehammer CK I M 35-39 04:46:28 39.7901:07:5903:08:23
406 68924 Pål André Løberg SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 04:46:31 39.7801:02:2203:06:36
407 80696 Ivar Blekastad Holmenkollen CK M 40-44 04:46:32 39.7801:05:3303:04:10
408 109035 Gunnar Halle Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 45-49 04:47:13 39.6901:10:1203:12:21
408 120945 Dennis Jakobsen Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 45-49 04:47:13 39.6901:10:1203:12:21
410 45708 Vegard Jevnesveen Lillehammer CK I M 25-29 04:47:46 39.6101:07:5903:04:37
411 129078 Pierre Davier Bama M 17-19 04:48:06 39.5601:06:0903:01:20
412 79741 Oddbjørn Finstad Team Indre Østfold / Østbygda IL - Sykkel M 25-29 04:48:31 39.5101:09:5003:11:42
413 36399 Sveinung Lund Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 04:48:35 39.5001:05:5403:02:30
413 108903 Jarle Ueland Team Kongsberg IF / Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 04:48:35 39.5001:05:5403:02:30
415 129079 Ole Andreas Flotten Oppdal SK M 17-19 04:48:37 39.4901:11:1603:17:42
415 47076 Jon Gauterud Oppdal SK M 35-39 04:48:37 39.4901:11:1603:17:42
415 129080 Bjørn Sand Oppdal SK M 45-49 04:48:37 39.4901:11:1603:17:42
415 129081 Dag Jonas Skjølsvold Oppdal SK M 25-29 04:48:37 39.4901:11:1603:17:42
415 36361 Arve Værnes Oppdal SK M 40-44 04:48:37 39.4901:11:1603:17:42
420 108937 Jan Gunnar Næss Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 50-54 04:48:46 39.4701:10:1203:12:21
421 80582 Tony Halvorsen IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:49:12 39.4101:11:0303:13:35
421 64396 Rikard Amdal Kalland IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:49:12 39.4101:11:0303:13:35
421 61225 Robert Lille-Rødberget IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:49:12 39.4101:11:0303:13:35
421 41447 Bjørn Rosseland IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:49:12 39.4101:11:0303:13:35
421 50635 Petter Torgersen Team Torshov / Ullevål SK M 40-44 04:49:12 39.4101:10:3203:25:52
426 80583 Atle Hofstad IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:49:18 39.4001:11:0303:13:35
426 64021 Steinar Knutsen IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:49:18 39.4001:11:0303:13:35
426 64065 Geir Inge Tullut IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:49:18 39.4001:11:0303:13:35
429 64347 Thomas Leirset IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:49:28 39.3801:11:0303:13:35
429 64064 Terje Rabben IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 55-59 04:49:28 39.3801:11:0303:13:35
429 129082 Haakon Selje IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 17-19 04:49:28 39.3801:11:0303:13:35
429 109125 Andreas Skavhaug IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:49:28 39.3801:11:0303:13:35
429 64427 Jannicke Kalland Walle IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel K 45-49 04:49:28 39.3801:11:0303:13:35
434 43085 Jørn Kandola Ullensaker CK M 40-44 04:49:40 39.3501:14:1303:15:58
434 61439 Glenn Rimmereide Ullensaker CK M 45-49 04:49:40 39.3501:07:1803:14:51
434 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 35-39 04:49:40 39.3501:07:1803:04:23
437 129083 Jan Olav Reistad Oppdal SK M 40-44 04:49:43 39.3401:11:1603:17:42
437 34860 Kjetil Værnes Oppdal SK M 35-39 04:49:43 39.3401:11:1603:17:42
439 108932 Liv-Janne Øvrebust IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel K 40-44 04:49:44 39.3401:11:0303:13:35
440 71723 Arve Sandve Team Foss Sport / CK Nittedal M 40-44 04:49:48 39.3301:10:0503:12:12
441 120750 Morten Sønsteby Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 20-24 04:49:57 39.3101:10:1203:12:21
442 63989 Per Ivar Henriksbø Lillehammer CK I M 55-59 04:49:59 39.3101:07:5903:04:37
443 109041 Morten Bjørge Sportsklubben Rye II M 40-44 04:50:13 39.2801:11:1003:07:47
444 108962 Jon-Vegard Bjerknes Asker CK M 40-44 04:50:20 39.2601:14:5303:17:00
445 108955 Ingard Langseth Oppdal SK M 45-49 04:50:21 39.2601:11:1603:17:42
446 79339 Torsten Amundsen IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:50:23 39.2501:11:0303:13:35
446 108929 Grethe Foss IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel K 55-59 04:50:23 39.2501:11:0303:13:35
446 110069 Pål Olsen IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:50:23 39.2501:11:0303:13:35
446 61226 Oddbjørn Raaum IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:50:23 39.2501:11:0303:13:35
450 129084 Øyvind Eriksen Team Nittedal/Bingsfoss / Høland IL - Sykkel M 25-29 04:50:28 39.2401:09:0803:10:53
450 67142 Tor Arne Haraldsen Fjellfoten SK M 30-34 04:50:28 39.2401:11:1103:13:25
452 49429 Rune Evensen Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:50:32 39.2301:09:0603:10:33
453 64104 Henrik Holum Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:50:34 39.2301:19:1703:06:36
454 35589 Arild Ausen Skullerud Team Torshov / Kjekkas IF - Sykkel M 35-39 04:50:43 39.2101:03:1003:02:47
455 129085 Johannes Bjørkenes Team Indre Østfold / Østbygda IL - Sykkel M 25-29 04:50:56 39.1801:09:5003:11:42
455 129086 Odd Ingar Brattås Team Indre Østfold / Østbygda IL - Sykkel M 40-44 04:50:56 39.1801:09:5003:11:42
455 129087 Jonas Grønnern Team Indre Østfold / Østbygda IL - Sykkel M 20-24 04:50:56 39.1801:09:5003:11:42
455 129088 Ronny Wold Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 45-49 04:50:56 39.1801:09:5003:11:42
459 80336 Pål Flattum IF Frøy I / Intersport M 17-19 04:51:06 39.1601:03:2302:55:04
459 80293 Philipp Lobmaier IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:51:06 39.1601:03:2302:59:01
459 108905 Bjørn Skollerud IF Frøy I / Intersport M 30-34 04:51:06 39.1601:12:2903:09:05
462 29192 Terje Amundsen Kongsvinger M 35-39 04:51:13 39.1401:12:1303:18:14
462 63983 Torgeir Bekkemoen Solør CK M 25-29 04:51:13 39.1401:12:1303:18:14
462 129089 Tore Kvernes Solør CK M 35-39 04:51:13 39.1401:12:1303:18:14
462 129090 Johan Leistad Solør CK M 20-24 04:51:13 39.1401:12:1303:18:14
462 64015 Andreas Nilsen Solør CK M 30-34 04:51:13 39.1401:12:1303:18:14
462 64009 Egil Rognstad Gjesåsen M 50-54 04:51:13 39.1401:12:1303:18:14
462 129091 Kjetil Telle-Sparby Solør CK M 40-44 04:51:13 39.1401:12:1303:18:14
469 82023 Henrik Snarvold Sletten Solør CK M 17-19 04:51:59 39.0401:12:1303:18:14
470 129092 Odin Gundersen Flisa M 17-19 04:52:10 39.0101:12:1303:18:14
471 108994 Marius Wilberg Team Nittedal/Bingsfoss / Bingsfoss SK M 35-39 04:52:49 38.9301:09:0803:10:53
472 33435 Pål Berntsen Eiker CK/XP 2012 / Trondhjems VK M 50-54 04:52:54 38.9201:06:3203:17:33
473 129093 Bernt E. Larsen Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 04:53:08 38.8901:10:0503:12:12
473 62559 Bjørnar Sørensen Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 04:53:08 38.8901:10:0503:12:12
475 129094 Arild Bunes Halden CK M 50-54 04:53:37 38.8201:13:0403:15:41
476 64061 Tore Bjark IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:53:40 38.8101:11:0303:13:35
477 107894 Hans Berg Team Soon / Soon CK M 35-39 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 69596 Petter Bergstrøm Soon CK M 35-39 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 80334 André Bernthon Team Soon / Moss CK M 35-39 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 31548 Oddmund Viskjer Bleie Team Soon / Soon CK M 40-44 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 39930 Thomas Dahl Team Soon / Soon CK M 35-39 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 41489 Thomas Forsberg Team Soon / Follo SK M 40-44 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 109179 Anders James Gray Team Soon / Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 35-39 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 64363 Thomas Hebæk Soon CK M 35-39 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 129095 Petter Holm Team Soon / Soon CK M 40-44 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 129096 Mads Larsen Team Soon / Soon CK M 40-44 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 64299 Carsten Mogensen Team Soon / Soon CK M 40-44 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 129097 Thor Erik Nordli CK Vansjø M 25-29 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 151533 Bjørn Erik Olsen Team Soon / Soon CK M 40-44 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 108986 Rune Porsholt Team Soon / Soon CK M 35-39 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 109121 Jens Petter Skjerden Team Soon / Moss CK M 35-39 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 64303 Tormod Sunnvoll Team Soon / Follo SK M 50-54 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 109421 Kåre Thorsen Team Soon / Soon CK M 45-49 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 80251 Jørn-Ivar Tronvold Team Soon / Follo SK M 35-39 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
477 37062 Kenneth Aas Team Soon / Soon CK M 40-44 04:54:17 38.7301:09:5803:15:41
496 108913 Fred Lund Holmenkollen CK M 35-39 04:54:20 38.7301:05:3303:04:10
497 129098 Arnt Ytterhus Oppdal SK M 35-39 04:54:21 38.7201:11:1603:17:42
498 47689 Vidar Birkelund Atea AS M 55-59 04:54:37 38.6901:13:5903:17:23
498 109141 Stein Vidar Karlsen Atea AS M 35-39 04:54:37 38.6901:13:5903:17:23
498 139116 Knut-Erik Kristiansen Atea AS M 45-49 04:54:37 38.6901:13:5903:17:23
498 66219 Svein Langholm Atea AS M 55-59 04:54:37 38.6901:13:5903:17:23
498 58134 Børge Rovik Atea AS M 40-44 04:54:37 38.6901:13:5903:17:23
498 80378 Stein Rønne Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:54:37 38.6901:09:0603:10:33
498 63944 Atle Thoresen Atea AS M 40-44 04:54:37 38.6901:13:5903:17:23
498 42279 Hans Vigstad Atea AS M 35-39 04:54:37 38.6901:13:5903:17:23
498 54090 Mattias Øvreeide Atea AS M 45-49 04:54:37 38.6901:13:5903:17:23
507 80238 Per Ole Evjen Smaalenene SK M 55-59 04:54:40 38.6801:09:5003:11:42
507 129099 Øystein Grønnern Team Indre Østfold / Østbygda IL - Sykkel M 45-49 04:54:40 38.6801:09:5003:11:42
509 36358 Robert Krogstad Oppdal SK M 35-39 04:54:58 38.6401:11:1603:17:42
510 28469 Skjalg Thorbjørnsen Atea AS M 45-49 04:55:08 38.6201:13:5903:17:23
511 47256 Joachim De Fine Road Runner Racing - Pilot M 30-34 04:55:09 38.6201:06:0903:01:29
512 129100 Peter Meyn Bærum og Omegn CK M 17-19 04:55:10 38.6201:08:0803:16:31
513 129101 Marius Gjone Hannestad Road Runner Racing - Pilot M 30-34 04:55:14 38.6100:00:0003:01:20
513 40631 Alexander Maaseide Stadsnes Calzada Cycling Team M 30-34 04:55:14 38.6101:18:2103:22:30
513 129102 Rune Holsve Udnæseth Bama M 35-39 04:55:14 38.6101:06:0903:22:18
516 48762 Ståle Nilsen Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:55:21 38.5901:10:0503:12:12
517 129103 John Kristian Liaker Ullensaker CK M 35-39 04:55:33 38.5701:07:1803:14:51
518 35356 Kjell Jørstad Braut Oppdal SK M 35-39 04:55:37 38.5601:11:1603:17:42
518 118060 Tore Gjønnes Oppdal SK M 40-44 04:55:37 38.5601:11:1603:17:42
518 97330 Harald Holm Oppdal SK M 50-54 04:55:37 38.5601:11:1603:17:42
518 129104 Geir Plassen Oppdal SK M 40-44 04:55:37 38.5601:11:1603:17:42
518 80352 Dagfinn Skjølsvold Oppdal SK M 50-54 04:55:37 38.5601:11:1603:17:42
523 123274 Elias Basmadjian SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 20-24 04:55:41 38.5501:02:2203:10:55
524 80657 Kjetil Myrle Oppdal SK M 40-44 04:55:44 38.5401:11:1603:17:42
524 62526 Roar Sørlien Oppdal SK M 40-44 04:55:44 38.5401:11:1603:17:42
526 47176 Knut Harald Smette Oslo Sportslager M 25-29 04:55:45 38.5401:05:5803:03:12
527 34849 Birger Lie Oppdal SK M 45-49 04:55:52 38.5301:11:1603:17:42
528 109225 Jonas Tyssø Road Runner Racing M 30-34 04:56:33 38.4401:06:0903:02:20
529 66005 Are Reines Kølabånn SK M 50-54 04:56:39 38.4201:16:3503:19:07
530 49053 Nils Egil Bekkemellem Raufoss & Gjøvik SK M 55-59 04:56:48 38.4001:09:0603:10:33
530 129105 Anders Hageengen Raufoss & Gjøvik SK M 17-19 04:56:48 38.4001:09:0600:00:00
532 129106 Ole Engh Oslo M 35-39 04:56:57 38.3901:13:5903:17:23
533 47761 Trygve Norum Team Angel M 45-49 04:57:05 38.3701:06:0903:22:30
534 80837 Henning Andreas Hauger Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 55-59 04:57:20 38.3401:10:1203:12:21
535 129107 Per Einar Dybvik Asker CK M 45-49 04:57:34 38.3101:06:0903:19:10
536 69020 Hans Erik Myrene Halden CK M 50-54 04:57:38 38.3001:13:0403:15:41
537 131374 Tore Almlid Oppdal SK M 35-39 04:57:42 38.2901:11:1603:17:42
538 29707 Tore Marthinsen Sportsklubben Rye II M 45-49 04:57:51 38.2701:07:1003:07:47
539 129108 Christer Fossum Larsen Lørenskog CK M 35-39 04:57:57 38.2601:13:4903:21:26
539 129109 Torbjørn Skamo Lørenskog CK M 30-34 04:57:57 38.2601:13:4903:21:26
541 129110 Benjamin Smith IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 25-29 04:58:22 38.2001:15:3903:22:00
542 115173 Roger Engelstad Lørenskog CK M 35-39 04:58:23 38.2001:13:4903:21:26
542 34035 Espen Enger Lørenskog CK M 45-49 04:58:23 38.2001:13:4903:21:26
542 109090 Morten Grimsgård Lørenskog CK M 30-34 04:58:23 38.2001:13:4903:21:26
542 129111 Ronnie Hallén Lørenskog CK M 35-39 04:58:23 38.2001:13:4903:21:26
542 109094 Lars Kjelling Lørenskog CK M 40-44 04:58:23 38.2001:13:4903:21:26
542 109095 Kjell Ingebret Nilsen Lørenskog CK M 35-39 04:58:23 38.2001:13:4903:21:26
542 108324 Terje Trygg Lørenskog CK M 40-44 04:58:23 38.2001:13:4903:21:26
549 129112 Ståle Hamnes Lillehammer CK I M 45-49 04:58:26 38.1901:07:5903:13:09
549 129113 Jonny Slåttvik Lillehammer CK I M 40-44 04:58:26 38.1901:07:5903:13:09
551 36825 Geir Westgaard IF Frøy II / IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:59:04 38.1101:11:0303:13:35
552 129114 Torkild Stjernesund Team Foss Sport / Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:59:30 38.0601:10:0503:12:12
553 109195 Ruben Berg Team Soon / Soon CK M 30-34 04:59:35 38.0501:09:5803:15:41
554 129115 Jan-Erik Christiansen Driv IL - Sykkel M 40-44 04:59:36 38.0501:09:3103:10:00
555 64938 Stian Eldre Atea AS M 35-39 04:59:49 38.0201:13:5903:17:23
556 109276 Thomas Engebakken Solør CK M 30-34 04:59:54 38.0101:12:1303:18:14
556 68955 Petter Leistad Solør CK M 25-29 04:59:54 38.0101:12:1303:18:14
556 64241 Frank Thobru Solør CK M 45-49 04:59:54 38.0101:12:1303:18:14
556 80193 Jørn Andor Øwre Solør CK M 20-24 04:59:54 38.0101:12:1303:18:14
560 80243 Eirik Olsen SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:59:56 38.0001:05:0603:17:38
561 109056 Atle Simonsen Halden CK M 30-34 04:59:59 38.0001:13:0403:15:41
562 63985 Endre Elgshøen Solør CK M 25-29 05:00:00 3801:12:1303:18:14
562 50070 Håvard Hauge Solør CK M 35-39 05:00:00 3801:12:1303:18:14
562 110515 Jørn Rokke IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:00:00 3801:11:0303:13:35
562 48903 Frode Thobru Solør CK M 40-44 05:00:00 3801:12:1303:18:14
566 35066 Kjell Otto Jørgensen Ullensaker CK M 50-54 05:00:12 37.9701:14:1303:15:58
567 33433 Trond Risvik Glitre Off-Road Klubb M 45-49 05:00:16 37.9601:14:5303:17:00
568 64267 Ian Ditlefsen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:00:17 37.9601:09:0600:00:00
569 65553 Sondre Hove Andersen Bollekompani, Lyn M 20-24 05:00:51 37.8901:17:2503:25:59
569 82006 Mattis Bergh Bollekompani M 20-24 05:00:51 37.8901:17:2503:25:59
569 65563 Henrik Hvesser Bollekompani M 20-24 05:00:51 37.8901:17:2503:25:59
569 82031 Hubert Jacobsen Toten-Kranken CK M 45-49 05:00:51 37.8901:17:2503:25:59
573 82020 Einar Agdestein Bollekompani M 20-24 05:01:05 37.8601:17:2503:25:59
574 65655 Hans Jacob Hofgaard Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:01:09 37.8501:18:2103:22:30
574 80506 Christoffer Mørck Calzada M 30-34 05:01:09 37.8501:18:2103:22:30
576 65011 Roar Arnstad Calzada M 40-44 05:01:13 37.8401:18:2103:22:30
577 129116 Vemund Paulsen Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 45-49 05:02:22 37.7001:10:1203:16:07
578 65633 Svein Berg Team Nittedal/Bingsfoss / Høland IL - Sykkel M 65-69 05:02:32 37.6801:09:0803:10:53
579 129117 Vegard Øksnevad Driv IL - Sykkel M 40-44 05:02:36 37.6701:09:3103:10:00
580 109158 Lars Kirkhus Bouvet BIL M 30-34 05:02:54 37.6301:11:1103:13:25
581 49917 Ragnar Holthe Raufoss & Gjøvik SK M 55-59 05:03:01 37.6201:09:0603:10:33
582 70780 Tore Wettre Andreassen Atea AS M 35-39 05:03:10 37.6001:13:5903:17:23
582 70782 Torstein Børresen Atea AS M 35-39 05:03:10 37.6001:13:5903:17:23
584 87685 Dan Ove Gundersen Team Kongsberg IF / Fiskum IL - Sykkel M 50-54 05:03:29 37.5601:13:4203:25:27
585 129118 Jo Simen Skog Oslo Sportslager M 35-39 05:03:34 37.5501:05:5803:06:26
586 129119 Sverre Berg Driv IL - Sykkel M 45-49 05:03:47 37.5201:09:3103:10:14
586 69523 Atle Grøndalen Toten-Kranken CK M 50-54 05:03:47 37.5201:17:2503:25:59
586 82079 Kåre Gulbrandsen Toten-Kranken CK M 45-49 05:03:47 37.5201:17:2503:25:59
586 129120 Henning Johansen Sørfjord Driv IL - Sykkel M 40-44 05:03:47 37.5201:09:3103:10:00
590 79635 Richard Martinsen SK Rye I / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:03:58 37.5001:02:2203:15:11
591 68129 Henning Dokset Asker CK M 45-49 05:04:01 37.4901:14:5303:20:03
592 74154 Knut Anderson Sauda SK M 60-64 05:04:02 37.4901:13:3503:30:20
592 65499 Bendik Sagsveen Oslo Sportslager M 35-39 05:04:02 37.4901:13:3503:30:20
594 129121 Marius Roseberg Amundsen Team Anton M 30-34 05:04:05 37.4801:06:0903:22:30
594 129122 Ole Marius Bachke Road Runner Racing M 40-44 05:04:05 37.4801:06:0903:22:30
594 69619 Alexis Bjørnskau Road Runner Racing M 30-34 05:04:05 37.4801:06:0903:22:30
594 129124 Christoffer Kverneland Stabæk CC M 30-34 05:04:05 37.4801:06:0903:22:30
594 109462 Henrik Bachke Madsen Trao No Pao M 30-34 05:04:05 37.4801:06:0903:22:30
599 129125 Peter Christiansen Road Runner Racing - Pilot M 30-34 05:04:15 37.4601:06:0903:22:30
599 65597 Marthe Eikre-Telle Bama K 25-29 05:04:15 37.4601:06:0903:22:18
599 109080 Casper Farhad Calzada Cycling Group M 30-34 05:04:15 37.4601:18:2103:22:30
599 65710 Janken Fensholt Calzada M 45-49 05:04:15 37.4601:18:2103:22:30
599 109396 Reno Gustavsen Bama M 40-44 05:04:15 37.4601:18:2103:22:30
599 42324 Max Kjær Team Anton M 55-59 05:04:15 37.4601:18:2103:22:30
599 129126 Martin Ohlsson Road Runner Racing - Pilot / Peab BIL M 30-34 05:04:15 37.4601:06:0903:22:30
599 129127 Jørgen Salomonsen Calzada M 35-39 05:04:15 37.4601:18:2103:22:30
599 109483 Erik Schelvan Foreningen Frikransen M 30-34 05:04:15 37.4601:18:2103:22:30
608 129129 Andreas Haaland CK Vansjø M 35-39 05:04:17 37.4601:09:5803:15:41
608 129130 Knut-Arve Ramsdal Team Soon / Soon CK M 45-49 05:04:17 37.4601:09:5803:15:41
610 51574 Olav Slinning Ottestad SK / Ottestad IL - Sykkel M 25-29 05:04:26 37.4401:05:4903:12:55
611 109338 Jan Helge Moen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:04:50 37.3901:13:5903:17:23
612 129131 Michele De Paoli MULBIL M 40-44 05:05:00 37.3701:13:4903:21:26
613 80381 Svend Egil Torp Halden CK M 55-59 05:05:18 37.3401:13:0403:15:41
614 97181 Thomas Andersen Team Engelsviken/FOX BIL M 35-39 05:05:19 37.3301:16:3603:25:39
614 80708 Kai Berg Team Engelsviken M 45-49 05:05:19 37.3301:16:3603:25:39
614 79423 Even Bjerke Hurdal IL - Sykkel M 20-24 05:05:19 37.3301:16:3603:25:39
614 129132 Thomas Bäckstrøm Overtråkket Tempo Team M 35-39 05:05:19 37.3301:16:3603:25:39
614 129133 Helge Børsand Sarpsborg SK M 35-39 05:05:19 37.3301:16:3603:25:39
614 129134 Ole Anders Wilskow Jenssen Moss CK M 40-44 05:05:19 37.3301:16:3603:25:39
614 129135 Lars Johansen Overtråkket Tempo Team M 45-49 05:05:19 37.3301:16:3603:25:39
614 80626 Kristian Lyngmo CK Øst M 30-34 05:05:19 37.3301:16:3603:25:39
614 129136 Glenn E. Olsen CK Øst M 40-44 05:05:19 37.3301:16:3603:25:39
614 129137 Øystein Simonsen Overtråkket Tempo Team M 35-39 05:05:19 37.3301:16:3603:25:39
614 129138 Jesper Tappert Overtråkket Tempo Team M 30-34 05:05:19 37.3301:16:3603:25:39
625 109057 Joar Elgåen Engerdal SK M 40-44 05:05:22 37.3301:17:2503:28:13
625 47078 Kjetil Flenvold Trysil SK M 40-44 05:05:22 37.3301:17:2503:28:13
625 64523 Martin Lutnæs Trysil SK M 45-49 05:05:22 37.3301:17:2503:28:13
625 80317 Johan Opgård Engerdal SK M 20-24 05:05:22 37.3301:17:2503:28:13
625 108991 Dag Rønningen Trysil SK M 35-39 05:05:22 37.3301:17:2503:28:13
630 67857 Pål Bakken Sport 1 / Glåmdal SK M 40-44 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 94769 Rolf Berg Glåmdal SK M 50-54 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 79053 Sigurd Bergkvist Glåmdal SK M 35-39 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 129139 Morten Birkelund Glåmdal SK M 45-49 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 67046 Heidi Brendengen Ullensaker CK K 40-44 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 79054 Fredrik Hagerud Dyrøy IF Frøy / Glåmdal SK M 20-24 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 129140 Petter Finsen Glåmdal SK M 45-49 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 70358 Bjørn Glemmestad Kvennomslinna BIL M 50-54 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 49666 Svein Olav Høyen Jessheim M 45-49 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 129141 Tom Ljungquist Glåmdal SK M 45-49 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 129142 Endre Nesset Glåmdal SK M 50-54 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 38180 Erik Noppi Glåmdal SK M 40-44 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 106530 Jonny Noppi Glåmdal SK M 50-54 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 80486 Jan-Åge Nymoen Glåmdal SK M 55-59 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 111036 Rune Hamann Olsen Ullensaker CK M 40-44 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 43583 Ivar Morten Prytz Glåmdal SK M 55-59 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
630 79056 Ole Johan Trandem Glåmdal SK M 50-54 05:05:27 37.3201:17:3803:27:20
647 129143 Ole Barbakken Glåmdal SK M 50-54 05:05:40 37.2901:17:3803:27:20
647 129144 Trond Einar Johnsen Ullensaker CK M 50-54 05:05:40 37.2901:17:3803:27:20
647 109117 Lars Roger Kokkim Sport 1 / Glåmdal SK M 40-44 05:05:40 37.2901:17:3803:27:20
647 49830 John Arild Lie Sand IL - Terrengsykkel M 40-44 05:05:40 37.2901:17:3803:27:20
647 108041 Geir Lillenes Glåmdal SK M 55-59 05:05:40 37.2901:17:3803:27:20
647 129145 Bjørn-Erik Ottesen Glåmdal SK M 50-54 05:05:40 37.2901:17:3803:27:20
647 129146 Knut Olav Røn Ullensaker CK M 35-39 05:05:40 37.2901:17:3803:27:20
647 108045 Tormod Snekkermoen Glåmdal SK M 45-49 05:05:40 37.2901:17:3803:27:20
647 47478 Ole Petter Vibekken Glåmdal SK M 30-34 05:05:40 37.2901:17:3803:27:20
656 129147 Christian Kollerud Overtråkket Tempo Team M 40-44 05:05:48 37.2701:16:3603:25:39
656 79425 Lars Morten Støwer-Kabo Overtråkket Tempo Team M 35-39 05:05:48 37.2701:22:4003:31:43
658 64164 Ole-Johan Garli Atea AS M 55-59 05:05:53 37.2601:13:5903:17:23
659 129148 Reidar Bjørkli Asker CK M 40-44 05:06:00 37.2501:14:5303:20:03
660 129149 Torgeir Hellstrøm Calzada Cycling Team M 40-44 05:06:15 37.2201:18:2103:22:30
660 64128 Bjørn Roar Stenhaug Brumunddal SK M 50-54 05:06:15 37.2201:06:0903:19:44
660 80509 Thor Olav Sørnmo Bærum og Omegn CK M 35-39 05:06:15 37.2201:18:2103:22:30
663 43433 Thore Berntsen Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 50-54 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 62037 Morten Brende Team Gudbrandsdalen / Kvam IL - Sykkel M 40-44 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 64153 Rune Byrløkken Team Gudbrandsdalen / Lågen CK M 45-49 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 65426 Frank Båtstad Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 50-54 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 65396 Knut Engemoen Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 35-39 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 129150 Øyvind Lie Flobergseter Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 17-19 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 34952 Pål Haugen Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 25-29 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 129151 Stein Erik Haugstulen Team Gudbrandsdalen / Lågen CK M 45-49 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 34953 Tore Haverstad Team Gudbrandsdalen / Lågen CK M 40-44 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 34962 Ove Karenstuen Team Gudbrandsdalen / Lågen CK M 45-49 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 35055 Kjell Arne Kroken Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 45-49 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 129152 Jonas Landøy Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 45-49 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 65479 Stein Inge Lillebråten Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 35-39 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
663 47494 Torbjørn Randen Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 40-44 05:06:30 37.1901:16:1103:28:40
677 80399 Jan Ingvoldstad M 40-44 05:06:32 37.1901:18:2103:22:30
677 129153 Keneth Odden Team Anton M 30-34 05:06:32 37.1901:06:0903:22:30
679 106326 Bjørnar Johnsen Engerdal SK M 45-49 05:06:33 37.1801:17:2503:28:13
680 70896 Terje Opheim Viken Team Servicegrossisten M 30-34 05:06:38 37.1701:18:2103:22:30
681 70614 Owe Figenschau Asker CK M 45-49 05:06:45 37.1601:14:5303:20:03
681 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 55-59 05:06:45 37.1601:14:5303:20:03
683 61368 Jon Terje Holtan Atea AS M 45-49 05:06:47 37.1501:13:5903:17:23
684 36592 Asle Bakken Oppdal SK M 45-49 05:07:02 37.1201:11:1603:17:42
684 62524 Robert Nimmons Oppdal SK M 40-44 05:07:02 37.1201:11:1603:17:42
684 129154 Svein Henrik Risan Oppdal SK M 40-44 05:07:02 37.1201:11:1603:17:42
684 34856 Tore Skaslien Oppdal SK M 40-44 05:07:02 37.1201:11:1603:17:42
688 62827 Atle Hagerud Dyrøy Glåmdal SK M 50-54 05:07:24 37.0801:17:3803:27:20
688 129155 Kjetil Ekkeren Glåmdal SK M 40-44 05:07:24 37.0801:17:3803:27:20
688 43131 Øystein Frantzen Ullensaker CK M 50-54 05:07:24 37.0801:17:3803:27:20
688 80784 Esben Ståle Johnsen Ullensaker CK M 45-49 05:07:24 37.0801:17:3803:27:20
688 129157 Terje Leren Ullensaker CK M 45-49 05:07:24 37.0801:17:3803:27:20
688 109142 Thomas André Nielsen Ullensaker CK M 35-39 05:07:24 37.0801:17:3803:27:20
688 108323 Johan Løberg Tofte Lørenskog CK M 40-44 05:07:24 37.0801:13:4903:21:26
688 42532 Geir Torgersen Lørenskog CK M 45-49 05:07:24 37.0801:13:4903:21:26
688 50465 Hans-Petter Trondsen Ullensaker CK M 45-49 05:07:24 37.0801:17:3803:27:20
688 80326 Hanne Tærum Lørenskog CK K 35-39 05:07:24 37.0801:13:4903:21:26
698 64441 Arne Steinar Kvisle Asker CK M 45-49 05:07:56 37.0201:14:5303:20:03
699 68534 Jarle Skogland Sportsklubben Rye II M 40-44 05:08:07 36.9901:07:1003:14:25
700 64031 Niklas Norman Team Stem M 30-34 05:08:25 36.9601:14:4103:28:07
701 74366 Lars Peter Myklebust Team Stem M 30-34 05:08:28 36.9501:14:4103:28:07
702 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 55-59 05:08:36 36.9401:17:2503:28:13
703 62652 Terje André Wad Andreassen Holmestrand SK M 30-34 05:08:43 36.9201:15:2803:28:07
703 43348 Odd Magne Berge Holmestrand SK M 40-44 05:08:43 36.9201:15:2803:28:07
703 129158 Kåre Enerhaugen Holmestrand SK M 40-44 05:08:43 36.9201:15:2803:28:07
703 106321 Bjørn Espenes Drammen CK M 55-59 05:08:43 36.9201:15:2803:28:07
703 109134 Rolf Petter Halle Drammen CK M 45-49 05:08:43 36.9201:15:2803:28:07
703 42765 Lars Hangerhagen Holmestrand SK M 40-44 05:08:43 36.9201:15:2803:28:07
703 64283 Bengt Jarl Holst Drammen CK M 45-49 05:08:43 36.9201:15:2803:28:07
703 129159 Alpo Martinsen Drammen CK M 50-54 05:08:43 36.9201:15:2803:28:07
703 92695 Kjell Teigland Drammen CK M 45-49 05:08:43 36.9201:15:2803:28:07
703 129160 Pål Rikard Thomas Holmestrand SK M 35-39 05:08:43 36.9201:15:2803:28:07
703 106221 Roger Tøftum Drammen CK M 50-54 05:08:43 36.9201:15:2803:28:07
714 49683 Torkjell Arntzen Media Norge/Aftenposten as M 50-54 05:08:44 36.9201:21:4903:32:12
714 79250 Morten Aleksander Hopen Lillehammer CK M 20-24 05:08:44 36.9201:21:4903:31:40
716 43086 Raymond Nordfeldt Sportsklubben Rye II M 40-44 05:08:46 36.9201:07:1003:21:12
717 70403 Per Bechmann-Pedersen CK Toten-Tråkk M 55-59 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 70708 John Bechmann-Pedersen CK Toten-Tråkk M 60-64 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 35422 Frank Håkon Beck CK Toten-Tråkk M 55-59 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 69010 Alf Tony Bjerke CK Toten-Tråkk M 40-44 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 129161 Kristian Bjaanes CK Toten-Tråkk M 45-49 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 35423 May Brekken CK Toten-Tråkk K 40-44 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 62585 Øyvind Elnæs CK Toten-Tråkk M 40-44 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 80724 Stian Engh CK Toten-Tråkk M 45-49 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 129162 Terje Flattum CK Toten-Tråkk M 45-49 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 109378 Oddbjørn Hagen CK Toten-Tråkk M 60-64 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 129163 Per Hammerstad CK Toten-Tråkk M 50-54 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 78759 Espen Henriksen CK Toten-Tråkk M 40-44 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 129164 Vidar Hovelsrud CK Toten-Tråkk M 35-39 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 47038 Arve Kaland CK Toten-Tråkk M 55-59 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 80725 Erland Kjeldsberg CK Toten-Tråkk M 40-44 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 65346 Tore William Larsen CK Toten-Tråkk M 40-44 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 65771 Elin Midthus CK Toten-Tråkk K 40-44 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 69011 Terje Olsby CK Toten-Tråkk M 45-49 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 70387 Liv Rognlien CK Toten-Tråkk K 45-49 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 62589 Trond Stabell CK Toten-Tråkk M 45-49 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 68571 Frode Hermann Syvertsen CK Toten-Tråkk M 45-49 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 129165 Lars Tiller Driv IL - Sykkel M 35-39 05:08:59 36.8901:09:3103:10:21
717 109380 Trond Østerud CK Toten-Tråkk M 40-44 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
717 36824 Jan Aasen CK Toten-Tråkk M 50-54 05:08:59 36.8901:14:4103:25:16
741 34898 Lars Martin Dobbe Overtråkket Tempo Team / Bladcentralen M 30-34 05:09:18 36.8501:16:3603:25:39
742 129166 Anders Ekern Road Runner Racing M 40-44 05:09:25 36.8401:06:0903:23:41
742 129167 Fredrik Lunov Road Runner Racing M 30-34 05:09:25 36.8401:06:0903:22:30
744 129168 Arild Blokkum Bama M 40-44 05:09:31 36.8301:23:3703:27:46
744 129169 Håkon Lilland Bama M 25-29 05:09:31 36.8301:11:2503:27:35
746 129170 Christopher Ottesen Skjeberg CK M 17-19 05:09:55 36.7801:23:5903:27:36
747 64083 Espen Bjaarstad Drammen CK M 45-49 05:10:05 36.7601:15:2803:28:07
747 124498 Audun Lødemel Holmestrand SK M 45-49 05:10:05 36.7601:15:2803:28:07
747 129171 Hans Arild Pettersen Holmestrand SK M 45-49 05:10:05 36.7601:15:2803:28:07
750 64147 Åsmund Treu Røe Team Stem M 20-24 05:10:13 36.7401:14:4103:32:35
751 43352 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK M 50-54 05:10:18 36.7301:15:2803:28:07
751 129172 Johnny Kalberg Holmestrand SK M 45-49 05:10:18 36.7301:15:2803:28:07
753 106449 Pål Fritsvold IF Frøy I / IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:10:20 36.7301:03:2302:53:14
754 129173 Andreas Solbakken Barli PwC BIL M 25-29 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 61190 Jonas Barlund Lillehammer Sykehus BIL M 20-24 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 65423 Syver Berg-Domås Lillehammer BIL Sykehuset M 30-34 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 109151 Rolf Berge Fet/LillehammerS BIL M 45-49 05:10:25 36.7201:17:2500:00:00
754 64216 Martin Berge Team Foss Sport / Brøttum IL - Sykkel M 30-34 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 129174 Geir Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 150907 Bjarne Christensen Lillehammer Sykehus BIL M 45-49 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 34820 Naim Degirmenci Lillehammer Sykehus BIL M 30-34 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 109152 Christina Eide Lillehammer Sykehus BIL K 30-34 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 64233 Asgeir Fløtlien Ottestad SK / Brøttum IL - Sykkel M 45-49 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 64342 Trond Hagelund Brøttum IL - Sykkel M 40-44 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 82024 Odd Kenneth Haugli Toten-Kranken CK M 40-44 05:10:25 36.7201:17:2503:25:59
754 109280 Håkon Hide Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 108967 Jarle Høglien Brøttum IL - Sykkel M 45-49 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 80307 John Espen Johannessen Brøttum IL - Sykkel M 35-39 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 47493 Stein Killi Brøttum IL - Sykkel M 40-44 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 64225 Jan Killi Brøttum IL - Sykkel M 40-44 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 22472 Gard Lien Brøttum IL - Sykkel M 35-39 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 109153 Gøran Melbø Lillehammer Sykehus BIL M 45-49 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 129175 Thomas Moger Lillehammer Sykehus BIL M 40-44 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 68169 Terje Nilstad Lillehammer Sykehus BIL M 55-59 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 63305 Ola Nilstad Lillehammer Sykehus BIL / Milslukern M 25-29 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 79252 Trond Harald Sand Brøttum IL - Sykkel M 35-39 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 35281 Morten Skog Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 109155 Vegard Smedsund Lillehammer Sykehus BIL M 25-29 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
754 109232 Torgeir Strøm Sykehuset Innlandet BIL M 50-54 05:10:25 36.7201:17:2503:28:13
780 129176 Alex Jensen Holmestrand SK M 45-49 05:10:28 36.7101:15:2803:28:07
781 64087 Torbjørn Auflem Lillehammer CK M 50-54 05:10:41 36.6901:16:2403:28:13
781 70595 Yngve André Grüner Rauma SK M 30-34 05:10:41 36.6901:16:2403:31:50
781 122563 André Kristoffersen Rauma SK M 45-49 05:10:41 36.6901:16:2403:31:50
781 64262 Sveinung Talberg Rauma SK M 45-49 05:10:41 36.6901:16:2403:31:50
781 66347 Anne-Gro Westberg Halden CK K 40-44 05:10:41 36.6901:16:2403:28:13
786 109558 Timothy Ford Blystadlia M 25-29 05:10:49 36.6701:19:0003:31:09
786 129177 Claus Schmidt Sagene IF - Sykkel M 40-44 05:10:49 36.6701:19:0003:31:09
788 79400 Jan Peter Valde Rauma SK M 50-54 05:10:50 36.6701:16:2403:31:50
789 64291 Vebjørn Bale Rauma SK M 40-44 05:11:08 36.6401:16:2403:31:50
790 49249 Atle Killerud Driv IL - Sykkel M 50-54 05:11:13 36.6301:09:3103:26:44
790 129178 Nils Vambeset Driv IL - Sykkel M 50-54 05:11:13 36.6301:09:3103:26:44
792 64244 Arne Markussen Bærum og Omegn CK M 45-49 05:11:22 36.6101:21:4903:32:12
793 109501 Carl Philip Heimdal NTNUI - Sykkel M 20-24 05:11:32 36.5901:18:5003:32:14
794 129180 Dag Sjølie Road Runner Racing - Pilot M 30-34 05:11:36 36.5801:09:0903:27:50
795 129181 Terje Andersen Skiptvet IL - Sykkel M 35-39 05:11:47 36.5601:20:2403:31:43
795 129182 Nils Erlimo Arntzen de Besche Advokatfirma AS M 30-34 05:11:47 36.5601:20:2403:31:43
795 129183 Torkjel Kleppo Grøndalen Arntzen de Besche Advokatfirma AS M 35-39 05:11:47 36.5601:20:2403:31:43
795 106318 Jon Ragnfred Hansen Grenland SK M 55-59 05:11:47 36.5601:20:2403:31:43
795 62517 Andreas Hildeng Arntzen de Besche Advokatfirma AS M 35-39 05:11:47 36.5601:20:2403:31:43
795 129185 Tummas Pauli Myri Arntzen de Besche Advokatfirma AS M 35-39 05:11:47 36.5601:20:2403:31:43
795 129186 Espen Pihlstrøm Arntzen de Besche Advokatfirma AS M 35-39 05:11:47 36.5601:20:2403:31:43
795 129187 Jan Olav Solli Arntzen de Besche Advokatfirma AS M 30-34 05:11:47 36.5601:20:2403:31:43
803 110828 Steinar Herstad Team Indre Østfold / Østbygda IL - Sykkel M 30-34 05:11:51 36.5501:09:5003:11:42
803 64112 Morten Hjalland Atea AS M 40-44 05:11:51 36.5501:13:5903:23:41
803 129188 Rolf Arne Skaug Team Indre Østfold / Østbygda IL - Sykkel M 35-39 05:11:51 36.5501:09:5003:11:42
806 80429 Asbjørn John Eggesbø Drammen CK M 55-59 05:11:52 36.5501:15:2803:28:07
806 42570 Lars Erik Hellerud Holmestrand SK M 40-44 05:11:52 36.5501:15:2803:28:07
806 129189 Hans Petter Prestby Ullensaker CK M 50-54 05:11:52 36.5501:17:3803:27:20
806 129190 Kjell-Arne Smith-Johansen Holmestrand SK M 50-54 05:11:52 36.5501:15:2803:28:07
806 43355 Finn-Åge Stenberg Holmestrand SK M 50-54 05:11:52 36.5501:15:2803:28:07
811 43370 Richard Gisle Eidissen Sarpsborg SK M 55-59 05:12:21 36.4901:16:3603:25:39
811 40620 Ståle Flotten Oppdal SK M 40-44 05:12:21 36.4901:11:1603:17:42
811 109032 Arve Kristian Pettersen Oppdal SK M 40-44 05:12:21 36.4901:11:1603:17:42
814 117553 Bjørn Nøstvik Halden CK M 40-44 05:12:26 36.4801:16:2403:28:13
815 70776 Rita Lillebråten Team Gudbrandsdalen K 40-44 05:12:30 36.4801:16:1103:28:40
816 65677 Roger Vestli Engen Ottestad IL - Sykkel M 30-34 05:12:33 36.4701:16:2403:28:13
816 129191 Andreas Eriksen Ottestad IL - Sykkel M 20-24 05:12:33 36.4701:16:2403:28:13
816 80420 Roar Fjellet Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:12:33 36.4701:16:2403:28:13
816 109540 Svein Haugom Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:12:33 36.4701:16:2403:28:13
816 129192 Anders Johansen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:12:33 36.4701:16:2403:28:13
816 80555 Tore Syver Larsen Halden CK M 45-49 05:12:33 36.4701:16:2403:28:13
816 109328 Freddy Røed Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:12:33 36.4701:16:2403:28:13
816 109224 Hans Skjelbreid Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:12:33 36.4701:16:2403:28:13
816 40643 Torstein Storsve Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:12:33 36.4701:16:2403:28:13
825 109087 Frank Holmen Nes Sportsklubb - Sykkel M 35-39 05:12:50 36.4401:20:1603:34:34
825 129193 Roger Berhardt Ihle Nes Sportsklubb - Sykkel M 50-54 05:12:50 36.4401:20:1603:34:34
825 64078 Pål Syversen Nes Sportsklubb - Sykkel M 25-29 05:12:50 36.4401:20:1603:34:34
825 129194 Tore Vegard Sørum Brumunddal SK M 40-44 05:12:50 36.4401:20:1603:34:34
829 109136 Dagfinn Haug Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 50-54 05:12:51 36.4301:09:5003:20:01
829 69025 Ottar Krogh Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 45-49 05:12:51 36.4301:09:5003:18:53
829 50996 Vidar Krogstad Team Indre Østfold / Skiptvet IL - Sykkel M 55-59 05:12:51 36.4301:09:5003:20:01
832 64252 Olav Kjøs Ottestad IL - Sykkel M 55-59 05:12:52 36.4301:16:2403:28:13
832 64281 Dag Schartum-Hansen Ottestad IL - Sykkel M 60-64 05:12:52 36.4301:16:2403:28:13
832 70804 Gjermund Tøstiengen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:12:52 36.4301:16:2403:28:13
835 129195 Jørgen Fredheim Halden CK M 35-39 05:12:57 36.4201:16:2403:28:13
835 68634 Hans Martin Raknerud Ottestad IL - Sykkel M 30-34 05:12:57 36.4201:16:2403:28:13
835 129196 Eirik Saltnes Halden CK M 50-54 05:12:57 36.4201:16:2403:28:13
838 47213 Jarle Dreierstad Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:13:07 36.4001:16:2403:28:13
838 129197 Tom Erik Lehne Brumunddal SK M 50-54 05:13:07 36.4001:20:1603:34:34
838 64195 Ole Kristian Ramsberg Nes Sportsklubb - Sykkel M 45-49 05:13:07 36.4001:20:1603:34:34
841 129198 Martin Dalsberget Nes Sportsklubb - Sykkel M 17-19 05:13:16 36.3901:20:1603:34:34
841 94774 Tord Moe Laeskogen Ringerike SK M 40-44 05:13:16 36.3901:18:5003:32:14
841 129199 Alexander Ottosen Nes Sportsklubb - Sykkel M 20-24 05:13:16 36.3901:20:1603:34:34
844 120504 Stian Slemdal Lillehammer CK M 20-24 05:13:19 36.3801:14:4103:28:07
845 131375 Vegar Lien Brumunddal SK M 25-29 05:13:38 36.3401:18:2103:22:30
846 70775 Mona Anni Kleiven Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK K 50-54 05:13:41 36.3401:16:1103:28:40
846 70635 Kirsti Kolseth Team Gudbrandsdalen K 20-24 05:13:41 36.3401:16:1103:28:40
848 70640 Frode Verbaan Glåmdal SK M 40-44 05:13:55 36.3101:17:3803:27:20
849 80841 Vidar Gamlem Jessheim M 35-39 05:14:05 36.2901:17:3803:27:20
850 64475 Per Olav Bakken Toten-Kranken CK M 45-49 05:14:10 36.2801:17:2503:25:59
850 129200 William Berge Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:14:10 36.2801:17:5803:32:35
850 80237 Stian Chan Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:14:10 36.2801:17:5803:32:35
850 95226 Rune Grasdal Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:14:10 36.2801:17:5803:32:35
850 129201 Kristian Halvorsen Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:14:10 36.2801:17:5803:32:35
850 49658 Lars Christian Heier Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:14:10 36.2801:17:5803:32:35
850 110096 Christian Jensen Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:14:10 36.2801:17:5803:32:35
850 131391 Harald Kristiansen Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:14:10 36.2801:17:5803:32:35
850 33358 Gisle Langslet Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 65-69 05:14:10 36.2801:17:5803:32:35
850 129202 Otaner Ojeda Intersport M 25-29 05:14:10 36.2801:17:5803:32:35
850 80415 Bjørn Solberg Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:14:10 36.2801:17:5803:32:35
850 107996 Erik Wolleng Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:14:10 36.2801:17:5803:32:35
862 129203 Thomas Honoré Columbus Norway M 40-44 05:14:24 36.2501:22:0303:37:09
863 129204 Eirik Johannessen Team Stem M 25-29 05:14:27 36.2501:14:4103:32:39
864 64051 Håkon Amb Team COB M 40-44 05:14:33 36.2401:15:2803:25:52
864 129205 Atle Johansen Team COB M 40-44 05:14:33 36.2401:15:2803:25:52
864 64053 Lars Tore Ramsberg Team COB M 40-44 05:14:33 36.2401:15:2803:25:52
864 64213 Roy Tangen Team COB M 40-44 05:14:33 36.2401:15:2803:25:52
868 54275 Steffen Hovland Team Stem M 25-29 05:14:48 36.2101:14:4103:28:21
869 129206 Atle Thorsell Arntzen de Besche Advokatfirma AS M 35-39 05:14:50 36.2001:20:2403:31:43
870 109379 Kai Nettum CK Toten-Tråkk M 50-54 05:14:58 36.1901:14:4103:25:16
871 129207 Harald Grotta Rauma SK M 50-54 05:15:02 36.1801:16:2403:31:50
871 109036 Terje Vidar Hubred Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:15:02 36.1801:16:2403:28:13
871 110513 Thomas Formo Pettersen Løten M 25-29 05:15:02 36.1801:16:2403:28:13
874 129208 René Halle Jensen Moss CK M 20-24 05:15:19 36.1501:21:4903:31:40
875 129209 Helge Skjønvoll Drammen CK M 50-54 05:15:21 36.1501:15:2803:28:07
876 78528 Jon Andreas Landsnes NTNUI - Sykkel M 20-24 05:15:22 36.1401:18:5003:32:14
876 49972 Thomas Rognø Trosten NTNUI M 20-24 05:15:22 36.1401:18:5003:32:14
878 33353 Olav Bækken Natvik Columbus Norway M 35-39 05:15:30 36.1301:22:0303:37:09
879 71416 Knut Andersen Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 55-59 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 65596 Hans Petter Bronken Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 60-64 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 62527 Stein S. Eide Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 45-49 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 65599 Anne Marthe Gjestvang Jømna/Heradsbygd - Sykkel K 35-39 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 64014 Tore Holaker Elverum M 55-59 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 131376 Roar Kjær Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 50-54 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 42564 Tom Kristiansen Rena M 55-59 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 129211 Tore Kvigne Lillehammer CK II / Svea Finans M 25-29 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 47272 Lise Magnussen Jømna/Heradsbygd - Sykkel K 40-44 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 65601 Bjørnar Myhren Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 45-49 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 50187 Jørn Qviller Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 40-44 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 30437 Thomas Rønningen Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 30-34 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 80339 Wenche Røset Elverum K 45-49 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 79975 Inger Senderud Hernes K 45-49 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 64301 Knut Arne Siljuberg Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 35-39 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
879 129210 Knut Henrik Aas Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 45-49 05:16:08 36.0601:17:0003:31:39
895 65906 Frank Bergsveen Toten-Kranken CK M 40-44 05:16:09 36.0501:17:2503:25:59
896 80723 Leiv Thomas Sandnes Atea AS M 40-44 05:16:12 36.0501:19:2303:35:41
897 129212 Knut Roland Eidsiva BIL M 30-34 05:16:14 36.0401:16:2403:31:50
898 64167 Jan Helge Rød Atea AS M 40-44 05:16:21 36.0301:19:2303:35:41
898 51198 Stig Salater Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:16:21 36.0301:19:2303:35:41
898 129213 Bernt Ole Thomsen Atea AS M 40-44 05:16:21 36.0301:19:2303:35:41
901 129214 Reidar Wulfsberg Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:16:22 36.0301:17:5803:32:35
901 46095 Oskar Aanonsen Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:16:22 36.0301:17:5803:32:35
903 103618 Roy Hugo Buraas Halden CK M 60-64 05:16:29 36.0201:16:2403:28:13
904 47819 Kjell Helge Theodorsen Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 05:16:39 36.0001:17:5803:32:35
905 129215 Rune Andersen FMC Technologies Express M 35-39 05:16:56 35.9601:16:5303:31:17
905 66882 Pål Espen Dahlskås FMC Technologies Express M 40-44 05:16:56 35.9601:16:5303:31:17
905 129216 Jarle Richter Flaata FMC Technologies Express M 30-34 05:16:56 35.9601:16:5303:31:17
905 129217 Per Marum FMC Technologies Express M 30-34 05:16:56 35.9601:16:5303:31:17
905 20333 Anne Beth Eiken Nilsen Bryne CK / MPM K 35-39 05:16:56 35.9601:16:5303:31:17
905 129218 Per Reine FMC Technologies Express M 50-54 05:16:56 35.9601:16:5303:31:17
905 124567 Audun Resser FMC Technologies Express M 20-24 05:16:56 35.9601:16:5300:00:00
905 129219 Ian Stevenson FMC Technologies Express M 30-34 05:16:56 35.9601:16:5303:31:17
905 102405 André Thorsdalen FMC Technologies Express M 40-44 05:16:56 35.9601:16:5303:31:17
905 129220 Trygve Trovik FMC Technologies Express M 35-39 05:16:56 35.9601:16:5303:31:17
905 54401 Andreas Ulvestad FMC Technologies Express M 30-34 05:16:56 35.9601:16:5303:31:17
905 64117 Rolf Erling Østensen FMC Technologies Express M 40-44 05:16:56 35.9601:16:5303:31:17
917 129221 Petter Gautneb Anton Sport M 20-24 05:16:58 35.9601:06:0903:22:30
917 64119 Kenneth Solberg Hanski Team Anton M 40-44 05:16:58 35.9601:06:0903:22:30
917 62668 Steinar Skansen Team Norgesgruppen M 45-49 05:16:58 35.9601:20:5003:31:14
920 47503 Bård Erlend Hansen Arntzen de Besche Advokatfirma AS M 35-39 05:17:08 35.9401:20:2403:31:43
921 129222 Rune Lien Brumunddal SK M 20-24 05:17:17 35.9301:18:2103:32:38
922 65013 Håkon Fjeld-Hansen Calzada Cycling Team M 40-44 05:17:21 35.9201:18:2103:32:38
922 38211 Thomas Schou Calzada M 45-49 05:17:21 35.9201:18:2103:32:38
924 83784 Frode Hansen Jessheim SK M 35-39 05:17:40 35.8801:19:2303:32:58
925 82078 Kai Byfuglien CK Toten-Tråkk M 55-59 05:17:44 35.8701:14:4100:00:00
926 109034 Stig Evenstad Team COB M 35-39 05:17:54 35.8601:15:2803:25:52
927 80785 Olav Martin Linge Johnsen Glåmdal SK M 55-59 05:18:07 35.8301:17:3803:27:20
928 129223 Peder Stavås Team WeberGlava M 20-24 05:18:11 35.8201:21:4503:35:16
929 129224 Frank Sørensen Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 40-44 05:18:15 35.8201:10:1203:12:21
929 27209 Øyvind Tjemsland Sandnes SK M 45-49 05:18:15 35.8201:19:5303:35:01
931 80417 Stein-Erik Wendel Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 05:18:20 35.8101:17:5803:32:35
932 129225 Henning Sjøvaag Team WeberGlava M 35-39 05:18:21 35.8001:21:4503:35:16
933 129226 Mirja Rahm Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel K 50-54 05:18:24 35.8001:17:5803:32:35
934 129227 Morten Bru Team WeberGlava M 45-49 05:18:27 35.7901:21:4503:35:16
934 129228 Torkild Erlandsen Team WeberGlava M 40-44 05:18:27 35.7901:21:4503:35:16
934 28131 Rune Kvale Team Gåping M 45-49 05:18:27 35.7901:20:5403:33:22
934 122343 Geir Larsen Team WeberGlava M 25-29 05:18:27 35.7901:21:4503:35:16
934 117307 Andreas Nordgården Team WeberGlava M 40-44 05:18:27 35.7901:21:4503:35:16
934 50113 Pål Saga Team WeberGlava M 45-49 05:18:27 35.7901:21:4503:35:16
934 50530 Fredrik Trygg Team WeberGlava M 30-34 05:18:27 35.7901:21:4503:35:16
941 129229 Kjetil Bergflødt Arntzen de Besche Advokatfirma AS M 40-44 05:18:29 35.7901:20:2403:37:53
941 129230 Eivind Landmark Tandrevold Arntzen de Besche Advokatfirma AS M 20-24 05:18:29 35.7901:20:2403:37:53
943 129231 Marius Indgjerd FMC Technologies Express M 25-29 05:18:38 35.7701:16:5303:31:17
944 67054 Morten Pedersen Team WeberGlava M 40-44 05:18:44 35.7601:21:4503:35:16
945 102478 Torbjørn Kvam Asker CK M 40-44 05:18:51 35.7501:20:5403:33:22
946 129233 Richard Haave Hanssen PwC BIL M 30-34 05:18:55 35.7401:20:5403:33:22
946 64099 Christian Sjurseth Asker CK M 35-39 05:18:55 35.7401:14:5303:20:03
948 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK / ASKO Hedmark BIL M 50-54 05:18:56 35.7401:20:4803:38:21
949 117339 Ola L. Kleiven Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK M 45-49 05:19:20 35.6901:16:1103:28:40
949 80066 Therese Rosten Team Gudbrandsdalen / Ottadalen SK K 25-29 05:19:20 35.6901:16:1103:28:40
951 129234 Jan Hovde Norgesgruppen Team Asko M 45-49 05:19:22 35.6901:20:4803:38:21
952 109059 Finn Erik Byfuglien Nes Sportsklubb - Sykkel M 40-44 05:19:25 35.6901:20:1603:34:34
952 83133 Øystein Haga Hasle-Løren IL - Sykkel M 35-39 05:19:25 35.6901:20:1603:36:19
954 70667 Arild Ravlo Hersleth Hamarkameratene M 35-39 05:19:29 35.6801:22:2600:00:00
955 64084 Gunnar Harstad Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 05:19:33 35.6701:21:4803:34:55
956 80430 Robert André Askland Moss CK M 40-44 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 43725 Svein Bergum Moss CK M 40-44 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 80745 John-Arild Bodding Moss CK M 40-44 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 109103 Bjørn Henrik Christoffersen Team WeberGlava M 30-34 05:19:36 35.6601:21:4503:35:16
956 36343 Jan Tore Dahl Moss CK M 35-39 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 129235 Tom Disenbroen Moss CK M 40-44 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 129236 Andreas Engebretsen Team WeberGlava M 50-54 05:19:36 35.6601:21:4503:35:16
956 34969 Anders Haraldsen Team United Bakeries M 40-44 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 129237 Geir Huseby Moss CK M 40-44 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 108021 Tor Einar Hårstadhaugen Team WeberGlava M 35-39 05:19:36 35.6601:21:4503:35:16
956 65530 Håkon Johnsen Moss CK M 45-49 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 80440 Rune Mørk Moss CK M 45-49 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 36614 Jann Eirik Nilsen Moss CK M 45-49 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 75783 Sigmund Nysveen Team WeberGlava M 50-54 05:19:36 35.6601:21:4503:35:16
956 129238 Geir Olav Næss Skatt øst BIL M 30-34 05:19:36 35.6601:20:5403:35:16
956 35302 Jørn Arve Pedersen Moss CK M 45-49 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 109120 Henning W. Pettersen Moss CK M 40-44 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 109331 Fredrik Preus Moss CK M 25-29 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 44306 Roar Kristian Sandseter Moss CK M 45-49 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 80548 Magnus Sjuve Moss CK M 30-34 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 64140 Lasse Skudal Moss CK M 45-49 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 109122 Bjørn Anders Sæter Moss CK M 40-44 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 81359 Kjetil Tomter Moss CK M 25-29 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 129239 Tom Reinert Rasmussen Upsaker Moss CK M 30-34 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 35515 Tor-Åge Welinder Moss CK M 45-49 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
956 42929 Geir Wiggen Moss CK M 35-39 05:19:36 35.6601:21:4503:33:58
982 129240 Severin Sagmo Namdal SK M 17-19 05:19:41 35.6601:22:5303:39:11
983 80612 Baard Baardseth Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:19:43 35.6501:17:5803:32:35
983 80853 Svein Ole Grøsland Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:19:43 35.6501:17:5803:32:35
983 129241 Anne Ragnhild Kjus Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel K 35-39 05:19:43 35.6501:17:5803:32:35
983 129242 Hege Skjellerudsveen Sportsklubben Rye III / Sportsklubben Rye - Sykkel K 40-44 05:19:43 35.6501:17:5803:32:35
987 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes SK M 50-54 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01
987 76282 Jan Aage Dambo Bogafjell Sykleklubb M 55-59 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01
987 21301 Bjørn Eikeskog Sandnes SK M 40-44 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01
987 73479 Sverre Espedal-Selvåg Sandnes SK M 45-49 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01
987 27248 Øyvin Johnsen Hafrsfjord SK M 55-59 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01
987 22373 Fredrik Jonsbråten Baker Hughes M 40-44 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01
987 24525 Jonny Klungtveit Sandnes SK M 40-44 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01
987 80632 Marius Klaastad Haslum M 35-39 05:19:44 35.6501:23:5903:27:36
987 106147 Paul Matthews Baker Hughes M 30-34 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01
987 122763 Alison Matthews Baker Hughes K 30-34 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01
987 103571 Håvard Nilsen Baker Hughes M 25-29 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01
987 23280 Christian Pedersen Baker Hughes M 25-29 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01
987 107928 Petter Pettersen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01
987 93512 Atle Sivertsen Sandnes SK M 25-29 05:19:44 35.6501:19:5303:35:01

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.2012
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 31.12 Km/t
Snittid: 6:06:13
Antall deltakere: 3811

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (191.00 km): 04:03:46 (M)
    • Even Antonsen
    • Øystein Askjem
    • Jan Olav Beitmyren
    • Leif Oddvin Jensen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Håvar Melheim
    • Andreas Molandsveen
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Martin Støvern
    • Bjarte Vethe
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund