HS:VAGLE RITTET - 2013
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 21850 Einar Lode Bryne CK / Aarbakke BIL M 45-49 01:17:23 33.49
1 27346 Pål Levang Klepp Cykle Club M 35-39 01:17:23 33.49
3 23028 Hans Arne Bjelland Bryne CK M 25-29 01:17:32 33.43
4 21408 Bjørnar Bjåstad Bogafjell Sykleklubb / Team FELT/Seabrokers M 40-44 01:17:47 33.32
5 22595 Geir Dahlen Stavanger TSK / Bros Test Team / Aker Solutions M 50-54 01:18:14 33.13
6 20563 Arne Rettedal Bogafjell Sykleklubb / Team FELT / Statoil M 40-44 01:18:33 32.99
7 27809 René Andersen Bogafjell Sykleklubb / Team FELT/Wintershall M 40-44 01:18:54 32.85
8 72935 Ole Wasbø Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 01:20:36 32.15
9 22173 Erling Kindem Stavanger TSK M 50-54 01:20:38 32.14
10 40340 Andreas Penne Nygård Klepp Cykle Club M 30-34 01:20:40 32.13
11 26894 Olav Tu Husveg Bryne CK M 30-34 01:20:46 32.09
12 29250 Thomas Byberg Bogafjell Sykleklubb / Aker Solutions M 30-34 01:20:52 32.05
13 28312 Sigurd Gimre Sandnes SK / Miles M 30-34 01:21:06 31.96
14 72679 Jan Gunnar Hagland Sandnes SK M 25-29 01:21:21 31.86
15 22501 Gaute Brådli Vigesaa Sykleklubb M 45-49 01:21:22 31.85
16 28562 Steffen Horpestad Bryne CK / Block Berge Bygg M 35-39 01:21:23 31.84
17 23321 Helge Løge Bryne CK M 45-49 01:21:24 31.84
18 24060 Jan-Ivar Nygaard Sandnes SK M 50-54 01:21:27 31.82
19 20876 Atle Tanum Sola CK M 50-54 01:21:29 31.81
20 32335 Lars Brovold Bogafjell Sykleklubb / Skanska Aktiv M 45-49 01:21:38 31.75
21 29229 Thomas Nærland Bryne CK M 35-39 01:21:39 31.74
22 29405 Tommy Ivesdal Bogafjell Sykleklubb / Team FELT / Modena M 35-39 01:21:46 31.69
23 100667 Lars Stangeland Bryne CK / Block Berge Bygg M 30-34 01:21:49 31.68
24 27579 Per Vidar Avlesbug Klepp Cykle Club / Statoil BIL M 45-49 01:21:52 31.66
25 74333 Joar Kalsaas Bogafjell Sykleklubb M 25-29 01:22:04 31.58
26 24149 Jarle Aakre Sandnes SK M 40-44 01:22:08 31.55
27 23835 Jan Nessa Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:22:11 31.53
28 24405 Johnny Høyland Vigrestad Sykkelklubb M 45-49 01:22:13 31.52
29 26558 Odd Skailand Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:22:25 31.44
30 60275 Ørjan Frøiland Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:22:59 31.23
31 59170 Stig Laland Klepp Cykle Club M 40-44 01:23:50 30.91
32 26377 Morten Karlsen Sandnes SK M 40-44 01:24:04 30.83
33 75796 Gøran Jakobsen Sandnes SK M 40-44 01:25:33 30.29
34 22703 Gianbattista Tosi Sandnes SK M 40-44 01:25:34 30.29
35 123067 Dag Arnesen Statoil BIL M 40-44 01:25:37 30.27
36 100341 Robert Kvæven Klepp Cykle Club / ÅNA BIL M 40-44 01:25:38 30.26
37 29178 Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:25:40 30.25
37 21618 Dag Skjæveland Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 40-44 01:25:40 30.25
39 58322 André Løvåsen Hafrsfjord SK M 30-34 01:25:42 30.24
40 27780 Reidar Bratvold Stavanger TSK / BROS Test Team M 55-59 01:25:44 30.23
41 28698 Stian Osmundsen Bryne CK / Vestec as M 35-39 01:26:01 30.13
42 29489 Tor Anders Skjæveland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:26:10 30.08
43 106026 Asle Jakobsen Klepp Cykle Club M 50-54 01:26:23 30.00
44 38589 Erlend Norheim Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:26:30 29.96
45 103781 Pål Horpestad Tine M 35-39 01:26:38 29.91
46 28637 Steinar Klungtveit Sandnes SK M 50-54 01:26:41 29.90
47 75795 Frode Flåten ConocoPhillips BIL M 45-49 01:26:44 29.88
48 24243 Johan Bruun-Olsen Sandnes SK / Statoil BIL M 50-54 01:26:49 29.85
49 38815 Arne Lima Bogafjell Sykleklubb / Kruse Smith M 45-49 01:26:57 29.81
50 23655 Ingvald Vigre Nærbø SK / Aarbakke BIL M 40-44 01:27:09 29.74
51 29641 Torbjørn Tobias Obrestad Vigrestad Sykkelklubb M 45-49 01:27:12 29.72
52 52712 Erling Forberg Hafrsfjord SK M 45-49 01:27:22 29.66
53 27057 Otto Klippen Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:27:25 29.65
54 29831 Tormod Hansen Sola CK / Seabrokers M 50-54 01:27:34 29.60
55 23089 Harald Rønneberg Statoil BIL M 50-54 01:27:55 29.48
56 132005 Einar Stadheim Kvernaland M 25-29 01:27:57 29.47
57 20333 Anne Beth Eiken Nilsen Bryne CK / MPM BIL K 35-39 01:28:01 29.44
58 22360 Fred Skulevold Dalane SK M 45-49 01:28:04 29.43
59 38704 Jan Egil Gustafsson Stavanger SK / Norsea M 35-39 01:28:05 29.42
60 28977 Sveinung Lunde Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 01:28:20 29.34
61 22393 Frode Trones Lura Sykkelklubb / Trones Sykkel M 45-49 01:28:41 29.22
62 122709 Roy Ellingsen Ueland Klepp Cykle Club M 17-19 01:28:43 29.21
63 21166 Bjarne Salmelid Randaberg SK / Halliburton M 45-49 01:28:47 29.19
64 46572 Henning Brede Sola CK M 45-49 01:29:03 29.10
65 58117 Lars Ove Tjensvoll Nærbø SK M 25-29 01:29:07 29.08
66 21324 Bjørn Arild Omdal Dalane SK M 40-44 01:29:10 29.06
67 115894 Arne Andersen Klepp Cykle Club / Åna BIL M 40-44 01:29:12 29.05
68 21194 Bjarte Thorsen Sandnes SK / Deloitte Advokatfirma M 40-44 01:29:15 29.04
69 103657 André Ingebretsen IKM testing M 35-39 01:29:16 29.03
69 21425 John Børge Skjæveland Bogafjell Sykleklubb / Team Tore Ravndal M 45-49 01:29:16 29.03
69 24385 Johnny Vaule Vigesaa Sykleklubb / Aarbakke BIL M 40-44 01:29:16 29.03
72 132027 Jørgen Ravndal Jåtten Klepp Stasjon M 17-19 01:29:22 29.00
73 20445 Arild Toft Sandnes SK / ConocoPhillips M 55-59 01:29:29 28.96
74 136027 Simen Nilssen Sviland BMX M 20-24 01:29:38 28.91
75 123188 Geir Isaksen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:29:39 28.91
76 73569 Aksel Hegreberg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 01:29:44 28.88
77 28984 Sveinung Hetland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:29:46 28.87
78 58143 Bengt Wik Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:29:48 28.86
79 100719 Rolf Sør-Reime Bryne CK M 25-29 01:30:15 28.72
80 23096 Harald Nybru Hafrsfjord SK / Statoil BIL M 55-59 01:30:21 28.68
81 26686 Oddgeir Sunde Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:30:32 28.63
82 24200 Jim Bjørlo Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 50-54 01:30:37 28.60
83 38780 Sveinung Berge Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:30:42 28.57
84 139417 Sindre Ueland Subsea 7 M 25-29 01:30:57 28.49
85 100730 Torbjørn Hjertvik Bogafjell Sykleklubb / SVAL Rådgivning AS M 30-34 01:30:58 28.49
86 73524 Kjell Arne Farmen Bogafjell Sykleklubb / Bogafjell SK/Lyse BIL M 40-44 01:30:59 28.48
87 26275 Michael Dyrland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 01:31:03 28.46
88 20620 Arne Fredlund Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 01:31:09 28.43
88 35732 Rune Skeie Varhaug sykkelklubb M 50-54 01:31:09 28.43
90 38756 Geir Are Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:31:10 28.43
91 22392 Frode Tufteland SK Fladepedal M 45-49 01:31:27 28.34
92 27198 Øystein Amundrud Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 01:31:46 28.24
92 73516 Eirik Tørneng Blodsmak Sportsklubb M 25-29 01:31:46 28.24
94 20974 Åge Bryne Klepp Cykle Club M 50-54 01:31:57 28.18
95 76994 Ernst Olav Pettersen Bryne CK M 35-39 01:32:02 28.16
96 76014 Harald Flesland Gdfsuezep M 40-44 01:32:45 27.94
97 52591 Lars Magne Maudal Sandnes Taxi M 40-44 01:32:47 27.93
98 25795 Lillian Løyning Dalane SK K 45-49 01:33:01 27.86
99 25878 Livar Bertelsen Bryne CK / G4S Secure Solutions AS M 40-44 01:33:08 27.83
100 22534 Geir Ravndal Bryne CK M 45-49 01:33:20 27.77
101 51563 Kjetil Andersen Sola CK / Base Property M 35-39 01:33:21 27.76
101 39066 Geir Malec Sandnes SK M 60-64 01:33:21 27.76
103 104157 Kjartan Gilje Vigesaa Sykleklubb / Rolls-Royce Marine AS M 35-39 01:33:23 27.75
104 26670 Oddbjørn Oaland Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 30-34 01:34:00 27.57
105 24099 Jarle Vorland Nærbø SK M 50-54 01:34:10 27.52
106 72942 Geir Lindtner Hafrsfjord M 40-44 01:34:19 27.48
107 124668 Atle Døskeland Fana IL Sykkel / MCK M 35-39 01:34:21 27.47
108 52956 Frode Horpestad Sig Halvorsen As avd Bryne M 35-39 01:34:48 27.34
109 23745 Ivar Kloster Rennesøy Sykleklubb M 50-54 01:34:53 27.31
110 125755 Stein Ove Sør-Reime Varhaug sykkelklubb M 30-34 01:35:09 27.24
111 75987 Kjetil Årsland Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Statoil BIL M 40-44 01:35:11 27.23
112 127973 Andreas Kverneland Stavanger M 25-29 01:35:15 27.21
113 103739 Paul Olav Myklebust Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 01:35:16 27.20
114 26390 Morten Haug Dalane SK M 35-39 01:35:19 27.19
115 20962 Åge Telstø Klepp Cykle Club M 45-49 01:35:55 27.02
116 38398 Geir Nilsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Statoil M 45-49 01:35:56 27.01
117 123031 Ingvar Myklebust Stena reCykling M 25-29 01:36:03 26.98
118 98607 Trond Hagen Bogafjell Sykleklubb M 25-29 01:36:06 26.97
119 22667 Geir Petter Aag Stavanger TSK M 55-59 01:36:16 26.92
120 38492 Leif Terje Hegreberg Tasta & Omegn Sykkel Klubb / blockberge bygg M 40-44 01:36:17 26.92
120 60875 Joakim Olufsen Ganddal OSK / LITT M 25-29 01:36:17 26.92
122 66921 Raymond Barka Ryfylke Sykkelklubb M 40-44 01:36:19 26.91
123 22743 Gøran Szanto Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 35-39 01:36:29 26.86
123 29865 Torvald Søiland Vigrestad Sykkelklubb M 45-49 01:36:29 26.86
125 73527 Trond Erik Hetlelid Bogafjell Sykleklubb / Kruse Smith M 50-54 01:36:32 26.85
126 83512 Jan Tore Fjelland Sola CK / Aibel M 40-44 01:36:34 26.84
127 20669 Arne Thorsen-Eie Bogafjell Sykleklubb M 50-54 01:36:39 26.81
128 123080 Joakim Haarr Sandnes BMX M 20-24 01:36:49 26.77
129 52998 John A. Berland Stavanger SK M 50-54 01:37:00 26.72
130 76012 Magnar Stokkeland Vigrestad Sykkelklubb M 45-49 01:37:08 26.68
131 46378 Yngve Danielsen Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:37:22 26.62
132 123175 Stian Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 25-29 01:37:27 26.59
133 114819 Reidar Lerang HS Vagle M 40-44 01:37:34 26.56
134 75976 Sigve Stangeland Kleppe M 45-49 01:37:35 26.56
135 26643 Odd Rune Røyland Bryne CK / Jærmester as M 45-49 01:37:47 26.50
136 128168 Kristian Smaamo Suldal SK M 25-29 01:38:36 26.28
137 113383 Glenn Roger Hisdal Nærbø SK / CGI Norge M 30-34 01:38:43 26.25
138 27529 Per Kolbein Tonstad Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Lyse M 50-54 01:38:46 26.24
139 24280 John Stava Klepp Cykle Club / Block Berge Bygg M 45-49 01:38:56 26.19
140 131617 Morten Thu-Kure Horvå Sykkelklubb M 35-39 01:39:17 26.10
140 22960 Hallstein Aase Bryne CK M 50-54 01:39:17 26.10
142 21515 Cato Wallin Sola CK / Blodsmak.no M 35-39 01:39:21 26.08
143 76622 Eirik Lode Nærbø SK M 60-64 01:39:43 25.99
143 27976 Rolf Arne Thom Statoil BIL M 55-59 01:39:43 25.99
145 134000 Kim Gjøran Hagland Hommersåk M 25-29 01:39:57 25.93
146 28013 Ronny Brattaas Ålgård M 35-39 01:40:01 25.91
146 25110 Kjell Inge Edland Dalane SK M 40-44 01:40:01 25.91
148 104221 Kristoffer Egeland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:40:19 25.83
149 22143 Erlend Telstø Klepp Cykle Club / ABB AS, Robotics BIL M 35-39 01:40:42 25.73
150 28901 Svein Erik Stangeland Klepp Cykle Club / Elektroskandia M 50-54 01:40:46 25.72
151 26035 Margun Nes Birkeland Aalgaard Sykkel & Spaserlaug K 45-49 01:40:47 25.71
152 38476 Kim Hetland Klepp Stasjon M 30-34 01:40:49 25.71
153 83518 Jan Reinert Lerang HS Vagle M 20-24 01:40:58 25.67
154 139418 Ingvild Roti Shell K 25-29 01:42:33 25.27
155 22052 Endre Surnevik Rennesøy Sykleklubb / Lyse/B.I.L. M 50-54 01:42:37 25.25
156 104015 Henrik Skeie Varhaug sykkelklubb M 20-24 01:42:38 25.25
157 134154 Andreas Hellem Lyse BIL M 25-29 01:42:44 25.23
158 156671 Rolf Erik Nilsen Team XXL / Herbalife M 20-24 01:42:52 25.19
159 100742 Per Magne Gudvangen Sandnes M 30-34 01:43:40 25.00
160 28268 Sigmund Loen Lura Sykkelklubb / Lyse BIL M 50-54 01:43:55 24.94
161 23515 Ine Lærum Håland Randaberg SK K 35-39 01:43:59 24.92
162 22605 Geir Berge Dalane SK M 45-49 01:44:02 24.91
163 126293 Jim Henning Gjersdal Scania M 35-39 01:44:22 24.83
164 136090 Tore Svendsen Conocophillips BIL M 45-49 01:44:29 24.80
165 104167 Stein Ronny Madsen Envitec M 45-49 01:44:36 24.78
166 139419 Adam Ewart Kleppe M 30-34 01:44:51 24.72
167 72994 Jarl Hovden Randaberg SK / Halliburton M 50-54 01:44:54 24.70
168 30251 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 55-59 01:45:02 24.67
169 66514 Siv Merethe Hetland Jåtten Elkjøp Klepp K 30-34 01:45:05 24.66
170 107818 Arne Rasmussen Subsea7 M 35-39 01:45:50 24.49
171 59285 Ole Tjerand Bratteli Voll M 30-34 01:46:05 24.43
172 46600 Rune Husveg Lyse BIL M 35-39 01:46:09 24.41
173 104384 David Andreas Bjørge Uno-X M 35-39 01:46:15 24.39
174 131993 Jacob Chr. Rørdam Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:46:20 24.37
175 39887 Håvard Erga Bryne CK M 45-49 01:46:26 24.35
176 122833 Jan Ole Helland Sandnes M 35-39 01:46:31 24.33
177 128035 Trond Søraas Team IRIS/Ipark M 40-44 01:46:52 24.25
178 53091 Erik Michelsen HS Vagle M 50-54 01:47:19 24.15
179 76653 Frank Yoshi Møllevik Klepp Cykle Club M 35-39 01:47:28 24.11
180 34383 Morten Karlsen Kvernaland M 40-44 01:47:54 24.02
181 32375 John Arve Madsen Auto 2000 a/s M 45-49 01:48:09 23.96
182 139420 Carlo Marques Sandnes SK M 20-24 01:48:48 23.82
183 38955 Sveinung Sviland Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:48:49 23.81
184 52708 Egil Kolstø Statoil BIL M 50-54 01:48:57 23.79
185 132072 Kjetil Nygård Stavanger M 25-29 01:51:06 23.33
186 139421 Mathew Artis Subsea 7 M 25-29 01:51:51 23.17
187 23578 Ingebret Andersen Nærbø SK M 65-69 01:52:14 23.09
188 33941 Leif Frøyland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:52:37 23.01
189 113423 Anett Knutson Vestec K 40-44 01:52:57 22.94
190 100520 Knut Jone Sandbekken Horvå Sykkelklubb M 35-39 01:54:08 22.71
191 58129 Kristian Albrecht Sørensen Bryne CK M 35-39 01:54:58 22.54
192 73588 Tommy Våland Nærbø SK M 50-54 01:54:59 22.54
193 113378 Pål Erik Danielsen HS Vagle M 25-29 01:55:36 22.42
194 32393 Guttorm Gudmestad Rennesøy Sykleklubb M 50-54 01:55:51 22.37
194 105261 Jarle Gaard Lura Sykkelklubb / Statoil BIL M 45-49 01:55:51 22.37
196 104585 Dag Rune Qvam Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 01:56:22 22.27
197 29023 Sverre Vestbøstad Bryne M 45-49 01:57:46 22.00
198 106062 Eirik Sunde Vaulen Beachboys CC M 50-54 01:58:33 21.86
199 53734 Øyvind Hadland Alcom AS M 35-39 01:59:03 21.77
199 100537 Terje Osmundsen Bryne CK / Vestec AS M 65-69 01:59:03 21.77
201 126865 Martin Orre Bryne M 35-39 01:59:49 21.63
202 146059 Ole Johan Olsen Kverneland Klepp B.I.L M 20-24 02:01:13 21.38
203 105040 Henning Schanche Schlumberger M 35-39 02:08:27 20.17
204 139422 Roger Lund Sandnes M 35-39 02:10:57 19.79
205 52937 Asbjørn Sandåker HS Vagle M 50-54 02:11:46 19.67
206 127569 Lisa Ødegaard Stavanger K 40-44 02:12:55 19.50
207 27018 Ole-Petter Aareskjold Sandnes BMX M 55-59 02:13:01 19.48
208 53037 Tim Tipple Stavanger Triathlon Klubb Sykkel / Papirfly AS M 45-49 02:16:36 18.97
209 40052 Magne Kvassheim ConocoPhillips BIL M 45-49 02:20:30 18.44
210 29976 Trond Kåre Utsi Bryne CK M 50-54 02:26:36 17.68
211 113379 Kenneth Hognestad Tour `d Varhaug M 45-49 02:27:19 17.59
212 53092 Asbjørg Undheim HS Vagle K 55-59 02:32:21 17.01
213 26489 Nils Magne Håland Bryne CK M 50-54 Fullført -
213 53044 Geir-Arne Karlsen Vigrestad Sykkelklubb M 45-49 Fullført -
213 29934 Trond Karlson Bryne CK M 40-44 Fullført -
213 52848 Jo Vegar Lunåsmo Bryne CK M 40-44 Fullført -
213 46388 Trond T. Åse Bryne CK M 45-49 Fullført -
- 77833 Gerardo Osorio Diaz Lura Sykkelklubb M 55-59 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Klepp CC / Bogafjell SK


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.08.2013
Distanse: 43.20 KM
Snittfart: 26.77 Km/t
Snittid: 1:36:48
Antall deltakere: 218

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (42.10 km): 01:14:20 (M)
    • Jone Ellingsen
  • 2016 (42.10 km): 01:22:36 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2015 (42.50 km): 01:13:52 (M)
    • Daniel Egeland Jarstø
  • 2015 (42.50 km): 01:21:39 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2013 (43.20 km): 01:17:23 (M)
    • Pål Levang
    • Einar Lode
  • 2013 (43.20 km): 01:28:01 (K)
    • Anne Beth Eiken Nilsen
  • 2012 (43.50 km): 01:19:44 (M)
    • Roy Hegreberg
  • 2012 (43.50 km): 01:30:15 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 2011 (45.00 km): 01:23:51 (M)
    • Jone Ellingsen
  • 2010 (45.00 km): 01:37:28 (K)
    • Lillian Løyning