Haugesund - Sauda - 2014
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 83277 Stein Helge Simonsen Stord SK M 35-39 02:42:54 39.77
2 54253 Lars-Olav Måkestad Apold Stavanger SK M 20-24 02:43:15 39.69
2 22644 Geir Inge Berg Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:43:15 39.69
2 72915 Lars Bergerengen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 02:43:15 39.69
2 28893 Svein Bjarte Brendeland Stavanger Terrengsykkelklubb / Aker Solutions M 40-44 02:43:15 39.69
2 100294 Grant Carruthers Stord SK M 35-39 02:43:15 39.69
2 22595 Geir Dahlen Stavanger Terrengsykkelklubb / Aker Solutions M 50-54 02:43:15 39.69
2 27277 Øyvind Dybing Sauda SK M 35-39 02:43:15 39.69
2 20147 Amund Dyrnes Sandnes Sykleklubb M 25-29 02:43:15 39.69
2 73477 Bengt Enersgård Stavanger SK M 40-44 02:43:15 39.69
2 21112 Bernt Erland Stavanger SK M 45-49 02:43:15 39.69
2 30809 Georg Feed Stavanger Terrengsykkelklubb / CK Haugaland M 35-39 02:43:15 39.69
2 21632 Dag Foseid Stord SK M 50-54 02:43:15 39.69
2 133044 Sverre Gjuvsland Sauda SK M 30-34 02:43:15 39.69
2 22901 Gunnleiv Gjøsæter Bømlo SK M 45-49 02:43:15 39.69
2 29596 Tor Olav Gregersen CK Haugaland / CK Allianse M 30-34 02:43:15 39.69
2 30794 Truls Grung Stavanger SK M 40-44 02:43:15 39.69
2 125529 Jo Henrik Egeland Jarstø Stavanger SK M 17-19 02:43:15 39.69
2 21853 Einar Kristiansen Stavanger SK M 50-54 02:43:15 39.69
2 114805 Lars Rødne Midtbø Ryfylke SK M 20-24 02:43:15 39.69
2 24573 Jostein Mæland Stavanger SK M 50-54 02:43:15 39.69
2 66386 Reidar Risnes Stord SK M 35-39 02:43:15 39.69
2 58225 Vidar Siggervåg Bømlo SK M 45-49 02:43:15 39.69
2 46681 Trond Skaale Stavanger Terrengsykkelklubb M 35-39 02:43:15 39.69
2 123066 Kevin Stuart Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:43:15 39.69
2 102330 Eivind Vegstad Bømlo SK M 30-34 02:43:15 39.69
2 72935 Ole Wasbø Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 02:43:15 39.69
2 71401 Christer Jørmeland Østerhus Stavanger SK M 25-29 02:43:15 39.69
29 122744 Johan Marandon Monsen Stavanger SK M 17-19 02:43:34 39.61
30 101092 Sindre Hannestad Friestad Stavanger SK M 25-29 02:43:53 39.54
31 46415 Einar Kjetland Statoil BIL M 35-39 02:45:07 39.24
31 22389 Frode Valen Stord SK M 45-49 02:45:07 39.24
33 73292 Øyvind Dahl Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 02:46:48 38.84
33 20096 Alf Inge Haug CK Haugaland M 50-54 02:46:48 38.84
33 75796 Gøran Jakobsen Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:46:48 38.84
33 25554 Lars Kalveland Sveio M 35-39 02:46:48 38.84
33 100986 Stian Johnsen Nordvik Sauda SK M 30-34 02:46:48 38.84
33 24060 Jan-Ivar Nygaard Sandnes Sykleklubb M 50-54 02:46:48 38.84
33 52866 Gert Olav Rege Sola CK / Baker Hughes M 35-39 02:46:48 38.84
33 58938 Frode Steine Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 02:46:48 38.84
33 23655 Ingvald Vigre Nærbø SK / Nærbø Sk/Aarbakke Bil M 40-44 02:46:48 38.84
42 21530 Cato Søndenå Karbøl Lillehammer CK M 20-24 02:46:54 38.82
43 58144 Bjørn Erik Flem Hjelmeland IL sykkel M 40-44 02:47:59 38.57
43 103614 Erik Forster Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Apply Sørco M 40-44 02:47:59 38.57
43 103622 Stian Hetlelid Hjelmeland IL sykkel M 35-39 02:47:59 38.57
43 53756 Alf Åge Kristiansen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 02:47:59 38.57
43 101011 Frode Nordheim Stavanger Triathlon Klubb M 30-34 02:47:59 38.57
43 72237 Håkon Schwalb Stavanger SK M 50-54 02:47:59 38.57
43 27905 Roger Brufladt Svendsen Stord SK M 45-49 02:47:59 38.57
43 38949 Robert Vikeså Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:47:59 38.57
51 72356 Magne Aarsteinsen Stavanger SK M 20-24 02:48:14 38.51
52 74174 Joachim Andersen Sauda SK M 25-29 02:49:50 38.15
52 21516 Cato Tveit Stavanger SK / UiS BIL M 40-44 02:49:50 38.15
52 28658 Steinar Åsheim CK Haugaland M 45-49 02:49:50 38.15
55 20503 Arild Finnesand Rennesøy SK M 40-44 02:52:39 37.53
55 38704 Jan Egil Gustafsson Stavanger SK / Total Ep M 40-44 02:52:39 37.53
55 26778 Ola Hausken Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:52:39 37.53
55 29980 Trond Magne Hegglund CK Haugaland M 40-44 02:52:39 37.53
55 100296 Sigurd H. Hovda CK Haugaland M 35-39 02:52:39 37.53
55 46680 Sten Ove Jensen Bryne CK M 55-59 02:52:39 37.53
55 28035 Roy Kaldheim Førresfjorden M 35-39 02:52:39 37.53
55 72245 Jan Espen Lanton Haugesund Triathlonklubb M 40-44 02:52:39 37.53
55 58329 Vidar Navdal Stord SK M 35-39 02:52:39 37.53
55 23096 Harald Nybru Hafrsfjord SK M 55-59 02:52:39 37.53
55 74405 Håvard Pedersen Øvre Vats M 40-44 02:52:39 37.53
55 24875 Kenneth Pedersen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 02:52:39 37.53
55 79447 Øystein Sømme Stavanger SK M 25-29 02:52:39 37.53
55 131547 Kjell Thomsen Stord SK M 35-39 02:52:39 37.53
55 100658 Kjetil Toth CK Allianse M 35-39 02:52:39 37.53
55 131492 Vidar Varland Sandnes Sykleklubb M 25-29 02:52:39 37.53
55 67005 Jon Vetlesen Sandnes Sykleklubb M 30-34 02:52:39 37.53
55 29460 Tor Øverås Sandnes Sykleklubb / Aker Solutions M 50-54 02:52:39 37.53
55 23143 Harald Årvik Stord SK M 50-54 02:52:39 37.53
74 100983 John Even Alfsvåg Bømlo SK M 30-34 02:52:49 37.49
74 132397 Glenn Solvang CK Haugaland M 35-39 02:52:49 37.49
76 25658 Lasse Asheim Sandeid M 50-54 02:54:53 37.05
76 58198 Nils Martin Bakka Sauda SK M 45-49 02:54:53 37.05
76 25746 Leif Rune Espeland Sauda SK / Eramet M 40-44 02:54:53 37.05
76 23940 Jan Erik Fjotland Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:54:53 37.05
76 53680 Tore Frøyland Bryne CK M 30-34 02:54:53 37.05
76 102444 Ansgar Grindheim IF Klypetussen M 40-44 02:54:53 37.05
76 51684 Jarle Hamre IF Klypetussen / Schlumberger M 30-34 02:54:53 37.05
76 52798 Terje Havro Stord SK M 50-54 02:54:53 37.05
76 31054 Sveinung Kjellevoll Åsane CK M 55-59 02:54:53 37.05
76 23968 Jan Inge Krakk Øvre Vats M 40-44 02:54:53 37.05
76 24055 Jan-Erik Larsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:54:53 37.05
76 52591 Lars Magne Maudal Sandnes Taxi M 40-44 02:54:53 37.05
76 29991 Trond Stokka Meling Sola CK / Statoil BIL M 45-49 02:54:53 37.05
76 28934 Svein Magne Soland Sandnes Sykleklubb M 50-54 02:54:53 37.05
76 66407 Thomas Solberg Stord SK M 35-39 02:54:53 37.05
76 20152 Anbjørn Strand Stord SK M 40-44 02:54:53 37.05
76 34652 Oddgeir Stråbø Sauda SK M 50-54 02:54:53 37.05
76 21679 Dan Wiland Sauda SK M 40-44 02:54:53 37.05
76 100995 Svein Atle Aanensen Åkra Sykkelgruppe M 45-49 02:54:53 37.05
95 33370 Hans Magne Stokka Bømlo SK M 45-49 02:56:14 36.76
96 58875 Ketil Skogen Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Backe Bygg M 50-54 02:57:07 36.58
97 73448 Kjell Haugland Bømlo SK M 50-54 02:57:12 36.56
97 24959 Kjeld Solum Sandnes BMX M 60-64 02:57:12 36.56
99 103619 Even Laukhamar Stord SK M 30-34 02:58:02 36.39
100 132020 Halvor Hanasand Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 02:58:15 36.35
100 24139 Jarle Handeland Sauda SK M 50-54 02:58:15 36.35
102 53088 Atle Abrahamsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb / WRS A/S M 40-44 02:59:28 36.10
102 24247 Johan Askeland CK Haugaland M 40-44 02:59:28 36.10
102 58454 Tom Børve Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 02:59:28 36.10
102 100827 Tom Espen Dalaker Rennesøy SK M 35-39 02:59:28 36.10
102 101711 Tom Falkeid Aibel Haugesund M 40-44 02:59:28 36.10
102 134201 Robin Hatlevik Team Engelsen M 25-29 02:59:28 36.10
102 58226 Kai Espen Jekteberg Paradis M 35-39 02:59:28 36.10
102 68622 Frode Jenssen Bryne CK / ConocoPhillips M 30-34 02:59:28 36.10
102 27573 Per Steinar Leirvik Stord SK / Team Engelsen M 45-49 02:59:28 36.10
102 72316 Oddmund Mehus CK Haugaland / Statoil BIL M 55-59 02:59:28 36.10
102 32314 Ole Johan Olsen Sauda SK M 50-54 02:59:28 36.10
102 25077 Kjell Arnold Pettersen Sauda SK M 55-59 02:59:28 36.10
102 74194 Atle Ringstrand Sauda SK M 45-49 02:59:28 36.10
102 136293 Henrik Skagerlind Haugesund Triathlonklubb / Gassco BIL M 40-44 02:59:28 36.10
102 74798 Henning Stava Åkra Sykkelgruppe M 35-39 02:59:28 36.10
102 101015 Kjell Arne Vaka CK Henie M 50-54 02:59:28 36.10
102 66392 Egil Veka Stord SK M 45-49 02:59:28 36.10
119 23376 Helmer Berre Stavanger SK M 45-49 02:59:53 36.02
119 110839 Eirik Lindaas Førresfjorden M 30-34 02:59:53 36.02
119 38159 Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb / Statoil M 35-39 02:59:53 36.02
119 20445 Arild Toft Sandnes Sykleklubb / ConocoPhillips M 55-59 02:59:53 36.02
123 83329 Geir Hjelleset Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:01:14 35.75
123 106088 Lasse Tomren CK Haugaland M 40-44 03:01:14 35.75
125 29943 Trond Hagelin Stavanger SK M 45-49 03:01:18 35.74
126 74418 Kjetil André Bidne CK Haugaland M 25-29 03:02:07 35.58
127 76032 Kjersti Aanderaa Sandnes Sykleklubb K 35-39 03:02:12 35.56
127 26909 Ole Rekdal Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:02:12 35.56
127 72676 Arild Vaage Suldal SK M 50-54 03:02:12 35.56
130 26839 Olav Log Centrica M 45-49 03:04:12 35.17
130 21261 Bjørn Mikkelsen CK Haugaland M 50-54 03:04:12 35.17
132 52788 Kjell Angeltveit Stord SK M 50-54 03:04:15 35.16
132 100993 Arne Bårdsen Åkra Sykkelgruppe M 40-44 03:04:15 35.16
132 123848 Jarle Hillesland Åkrehamn M 40-44 03:04:15 35.16
132 72218 Asbjørn Indrehus Haugesund Triathlonklubb M 45-49 03:04:15 35.16
132 106017 Trond Nilsen CK Haugaland M 35-39 03:04:15 35.16
132 77452 Kurt Egil Reianes Rennesøy SK M 40-44 03:04:15 35.16
132 72282 Kjetil Selland IF Klypetussen M 45-49 03:04:15 35.16
132 101818 Atle Stelander CK Haugaland M 50-54 03:04:15 35.16
140 72404 Geir Arne Rosvold Haugesund Triathlonklubb M 40-44 03:04:27 35.13
141 54303 Kjetil Eriksen Stord SK M 35-39 03:04:28 35.12
141 52712 Erling Forberg Hafrsfjord SK M 50-54 03:04:28 35.12
141 25330 Knut Gramstad Stord SK M 65-69 03:04:28 35.12
141 74551 Jan Aas Stord SK M 45-49 03:04:28 35.12
145 66424 Christian André Balchen Stord SK M 40-44 03:04:38 35.09
146 20822 Asbjørn Aarekol IF Klypetussen M 50-54 03:06:11 34.80
147 25974 Magne Askeland CK Haugaland M 35-39 03:06:12 34.80
147 123085 John Øivind Olsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:06:12 34.80
149 82890 Torbjørn Helgesen CK Henie M 50-54 03:06:33 34.73
150 128421 Roar Birkeland Sauda SK M 35-39 03:06:35 34.72
150 73622 Thomas Oftedal Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:06:35 34.72
150 53688 Terje Ørnes IF Klypetussen M 45-49 03:06:35 34.72
153 53741 Odd Erik Gudmundsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:08:08 34.44
154 30925 Tore Gallefoss Bergen CK M 35-39 03:09:15 34.24
154 66420 Lars Gunnar Nilsen Stord SK M 40-44 03:09:15 34.24
156 140199 Jarl Magnus Lien Stavanger Triathlon Klubb M 25-29 03:10:18 34.05
157 27248 Øyvin Johnsen Sandnes Sykleklubb M 55-59 03:11:16 33.87
158 123243 Tobias Sauda SK / Blodsmak SK M 17-19 03:11:20 33.86
158 127973 Andreas Kverneland Bryne CK M 25-29 03:11:20 33.86
160 140200 Jan Bauge Statoil BIL M 35-39 03:11:23 33.85
160 38385 Andreas Fløgstad Sauda SK M 35-39 03:11:23 33.85
160 72229 Johannes Førre Madsen Haugesund Triathlonklubb M 35-39 03:11:23 33.85
160 136307 Terje Systad CK Oslofjord / Storcash M 40-44 03:11:23 33.85
164 123892 Bjørn Erik Fagerheim Førresfjorden M 25-29 03:11:28 33.84
165 123849 Per Daniel Pettersen Bergen CK M 25-29 03:14:01 33.39
166 132127 Vegard Eikill Bergen CK / Onesubsea M 30-34 03:14:18 33.35
167 38443 Gisle Vik Stord SK / Team Fitjar M 45-49 03:14:38 33.29
168 101028 Kjetil Mæhle Sauda SK M 45-49 03:14:59 33.23
169 30128 Vidar Veggeland Suldal SK M 35-39 03:15:22 33.16
170 136320 Jostein Torstenbø IF Klypetussen M 50-54 03:16:16 33.01
171 125620 Trond Idar Greiner Haugesund Triathlonklubb M 35-39 03:16:23 32.99
171 101003 Tor Løyning Sauda SK M 45-49 03:16:23 32.99
171 123020 Rune Martinsen CK Haugaland M 40-44 03:16:23 32.99
171 21952 Eldar Monsen Sandnes Sykleklubb M 35-39 03:16:23 32.99
171 52762 Odd Eirik Osmundsen CK Haugaland M 40-44 03:16:23 32.99
171 101771 Vegard Thuestad Haugesund Triathlonklubb M 35-39 03:16:23 32.99
177 21455 Brit Brustveit Sandnes Sykleklubb K 45-49 03:16:28 32.98
178 34193 Geir Egil Jårvik Sauda SK M 40-44 03:16:33 32.96
179 24178 Jens Halvor Rolfsnes Hafrsfjord SK M 50-54 03:17:23 32.82
180 38697 Thomas Gangenes Rennesøy SK M 35-39 03:17:31 32.80
180 123859 Hallvard Kolnes Jostein Myge AS M 35-39 03:17:31 32.80
182 72302 Ole Harald Iversen Steinsvik M 35-39 03:19:08 32.54
183 100691 Martin Mannes Åkrehamn M 40-44 03:19:38 32.45
184 20654 Arne Ivar Mæhle Haugesund Triathlonklubb M 40-44 03:19:59 32.40
185 58316 Svein Kråkø Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:20:18 32.35
186 26035 Margun Nes Birkeland Aalgaard Sykkel & Spaserlaug K 45-49 03:21:18 32.19
186 29555 Tor Inge Gystøl Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 60-64 03:21:18 32.19
186 101594 Terje Klungland Statoil M 35-39 03:21:18 32.19
186 48641 Sigmund Aas AGA BIL Susort M 40-44 03:21:18 32.19
190 101650 Loyd Moksheim Statoil BIL M 40-44 03:21:23 32.17
191 38654 Morten Hanasand Rennesøy SK M 35-39 03:22:02 32.07
191 74166 Tor Olav Hugdal Kalberg Askelandsbanden M 30-34 03:22:02 32.07
191 22417 Frode Mehammer TEAM KJERRINGBU M 50-54 03:22:02 32.07
194 140201 Sigurd Kjellstad Lian Smågodt M 20-24 03:22:04 32.06
195 26204 Martin Götz Stord SK M 40-44 03:22:23 32.01
195 102800 Olav Røli Stord SK M 35-39 03:22:23 32.01
195 32894 Cordula Teetzmann Stord SK K 45-49 03:22:23 32.01
195 32893 Ralf Teetzmann Stord SK M 50-54 03:22:23 32.01
199 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes Sykleklubb / Baker Hughes M 50-54 03:22:31 31.99
199 123012 Kenneth Dragøy Haugesund Triathlonklubb M 30-34 03:22:31 31.99
199 123011 Trond Jacobsen CK Haugaland / Åkra Sykkelgruppe / Statoil M 45-49 03:22:31 31.99
199 73000 Jan Norvald Jakobsen Åkra Sykkelgruppe M 45-49 03:22:31 31.99
199 25686 Leif Knutsen Sandnes Sykleklubb M 55-59 03:22:31 31.99
199 76904 Katrine Boxill Knutsen Sandnes Sykleklubb K 50-54 03:22:31 31.99
199 29520 Tor Eivind Lima Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:22:31 31.99
199 27343 Pål Meisland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:22:31 31.99
199 22773 Gro Moldekleiv Sandnes Sykleklubb K 45-49 03:22:31 31.99
199 124861 Kjell Arne Møklebust Stord SK M 60-64 03:22:31 31.99
199 28608 Steinar Strøm Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Jåttå Vgs M 55-59 03:22:31 31.99
199 32355 Laila Våge Sandnes Sykleklubb K 35-39 03:22:31 31.99
199 39336 Børge Østrått Sandnes Sykleklubb / Block Berge Bygg M 45-49 03:22:31 31.99
212 72248 Einar Magne Storhaug Falkeid IL / Aibel Haugesund M 45-49 03:22:38 31.97
213 140202 Nikolas De Wachter Haugesund Triathlonklubb M 35-39 03:22:42 31.96
213 123095 Terje Hognaland Statoil M 40-44 03:22:42 31.96
213 27479 Per Egil Lofthus Aker Solutions M 55-59 03:22:42 31.96
213 84363 Lars Terje Mehus Moelven IL M 60-64 03:22:42 31.96
213 123094 Helge Kristian Nilssen CK Haugaland / Aibel Haugesund M 55-59 03:22:42 31.96
213 30220 Wenche Grønning Stueland CK Haugaland K 45-49 03:22:42 31.96
219 104695 Kjetil Nedrebø Rennesøy SK M 20-24 03:24:08 31.74
220 29793 Torild D. Kollsgård Sandnes Sykleklubb K 45-49 03:24:21 31.71
221 132582 Alexander Horneland Stord SK M 25-29 03:25:18 31.56
222 131544 Pål Inge Bøthner Stord SK M 20-24 03:25:50 31.48
223 123955 Arnt Frøyseth Haugaland Kraft Sykkelklubb M 45-49 03:26:00 31.45
224 100347 Joar Finnesand Rennesøy SK M 35-39 03:26:01 31.45
225 31103 Steinar Albrethson Sauda SK M 45-49 03:26:03 31.44
226 123261 Tryggve Helle Åkrehamn M 25-29 03:26:23 31.39
226 124482 Vidar Laugaland Ryfylke SK M 35-39 03:26:23 31.39
228 103895 Trond Vatnaland Falkeid IL / Bokn IL M 45-49 03:26:28 31.38
229 72284 Edvin Vallestad Haugesund Triathlonklubb M 35-39 03:27:23 31.24
230 20183 Anders Amdal Sauda SK M 50-54 03:27:42 31.19
231 77151 Trond Sigurd Salamonsen Team Fabricom M 40-44 03:28:37 31.06
232 134360 Jan Kristian Jøsang Bokn IL M 40-44 03:29:01 31.00
233 140203 Oddbjørn Frøyland Bærums Verk og Hauger Idrettsforening M 30-34 03:29:08 30.98
234 39989 Njål Husebø Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Aarbakke BIL M 40-44 03:29:11 30.97
235 26821 Olav Tengesdal Sauda M 50-54 03:29:16 30.96
236 139412 Wolfgang B. Ognøy Bokn IL M 20-24 03:29:20 30.95
237 101025 Nils Ramsvik IF Klypetussen M 65-69 03:29:41 30.90
238 101641 Asbjørn Tore Udstuen Haugesund M 30-34 03:30:21 30.80
239 101906 Dag Hilding Lanton Aibel Haugesund M 50-54 03:30:26 30.79
240 38452 Sigurd Underhaug Stord SK M 45-49 03:30:27 30.79
241 101714 Per Christian Rognli Stord SK M 40-44 03:30:42 30.75
242 134888 Hanne Egge Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 40-44 03:30:43 30.75
243 140204 Irwin Birkeland Sauda SK M 17-19 03:30:59 30.71
244 78129 Trygve Haaland IF Klypetussen M 40-44 03:31:18 30.66
244 73478 Tom Aaltvedt Sandnes Sykleklubb / Lyse BIL M 50-54 03:31:18 30.66
246 123259 Nils Ole Espeland Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter M 50-54 03:31:21 30.66
246 28378 Siren Olsen Handeland Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter K 45-49 03:31:21 30.66
246 140205 Knut Ove Hetlesæter Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter M 50-54 03:31:21 30.66
246 74193 Knut S. Hugdal Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter M 55-59 03:31:21 30.66
246 53713 Linda Merete Lie Frisk&Rask Treningssenter K 30-34 03:31:21 30.66
246 133360 Astrid Marie Lønseth Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter K 45-49 03:31:21 30.66
246 123021 Asbjørn Sevland Toma Mat AS M 30-34 03:31:21 30.66
246 140206 Jakop Svandal Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter M 55-59 03:31:21 30.66
246 74463 Ingunn B. Svandal Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter K 55-59 03:31:21 30.66
246 20549 Arne Sørensen Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter M 45-49 03:31:21 30.66
256 140207 Jarle Ersland Skjold M 35-39 03:31:23 30.65
257 22377 Fredrik Faye Bokn IL M 35-39 03:31:53 30.58
257 140208 Trond Foss Bokn IL M 40-44 03:31:53 30.58
257 23003 Hans Stødle Sauda SK / Tipp Transport M 50-54 03:31:53 30.58
257 104240 Ronny Taraldlien Bokn IL M 40-44 03:31:53 30.58
261 20473 Arild Melberg Ryfylke SK / Oceaneering AS M 50-54 03:31:57 30.57
262 76220 Heidi Helgevold Helgevold Elektro K 50-54 03:32:03 30.55
263 66483 Øyvind Fosse Haugesund M 30-34 03:32:23 30.51
263 72344 Jorunn Hagesæther Haugesund Triathlonklubb K 40-44 03:32:23 30.51
265 52639 Kristine Holmskau Bryne CK K 35-39 03:34:00 30.28
265 74490 Runar Vedå Hjellvik IL M 35-39 03:34:00 30.28
267 34185 Roger Birkeland Sauda M 25-29 03:35:21 30.09
268 113400 Atle Handeland Sauda M 25-29 03:35:39 30.04
269 123013 Cathrine Alfredsen CK Haugaland K 20-24 03:36:07 29.98
270 24096 Jarl Inge Nordbø Statoil M 45-49 03:36:21 29.95
271 72424 Roald Larsen Haugesund M 35-39 03:36:57 29.86
271 58328 Kjetil Nygård CK Haugaland / Hatteland M 30-34 03:36:57 29.86
273 101013 Jarle Rydningen Privat M 45-49 03:37:08 29.84
274 133062 Svein Harry Opedal Bømlo SK M 45-49 03:37:34 29.78
275 113341 Roger André Nundal TEAM KRS IDRIFT M 30-34 03:38:37 29.64
276 66418 Idar Rimmereid Team Engelsen M 40-44 03:38:40 29.63
277 28234 Sidsel Margrethe Rasmussen Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 50-54 03:39:00 29.58
278 72297 Kjell Erik Kleveland CK Haugaland / PDS Protek AS M 45-49 03:40:29 29.38
279 83420 Stine Fikerud Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 35-39 03:40:49 29.34
279 140209 Elisabeth Hellerslien Sauda SK K 17-19 03:40:49 29.34
281 101567 Torkel André Risvoll Sauda SK M 45-49 03:41:06 29.30
282 29064 Synnøve Stonghaugen Forsell K 45-49 03:41:21 29.27
282 123018 Ann Heidi Hausbak Åkra Sykkelgruppe K 25-29 03:41:21 29.27
284 123894 Leif Kro Helgevold Elektro M 50-54 03:42:16 29.15
284 123863 Thomas Wiig Haugesund Triathlonklubb / Team Østensjø M 40-44 03:42:16 29.15
286 101602 Egil Ivar Vestvik Haugesund M 45-49 03:42:21 29.14
287 28771 Stig Adler Birkeland Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter M 45-49 03:42:29 29.12
287 34183 Tolleiv Fløgstad Sauda SK M 45-49 03:42:29 29.12
287 24312 Jon Lambrigt Grindheim Sauda SK M 45-49 03:42:29 29.12
287 27327 Paul Kåre Handeland Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter M 45-49 03:42:29 29.12
287 140211 Sven Hystad Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter M 45-49 03:42:29 29.12
287 140212 Lene Olsen Håheimsnes Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter K 35-39 03:42:29 29.12
287 132605 May Kristin Lofthus Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter K 20-24 03:42:29 29.12
287 132591 Karl Gustav Lofthus Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter M 45-49 03:42:29 29.12
287 22785 Gro Johanne Lofthus Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter K 45-49 03:42:29 29.12
287 74218 Anne Gunn Rosseid Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter K 50-54 03:42:29 29.12
287 140213 Henriette Sumstad Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter K 17-19 03:42:29 29.12
287 74219 Ivar Tangerås Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter M 50-54 03:42:29 29.12
287 140210 Nils Frette Øvrebø Frisk&Rask Treningssenter M 35-39 03:42:29 29.12
300 20684 Arnfinn Askeland Møller Bil Haugesund M 45-49 03:42:46 29.08
301 53699 Berit Asheim Sandnes K 45-49 03:42:48 29.08
302 140214 Mikael Johnsen Haugesund M 25-29 03:43:32 28.98
303 134214 Alexander Schønemann Sandnes Sykleklubb M 40-44 03:44:00 28.92
303 102561 Kristoffer Tungland Haugesund Triathlonklubb M 30-34 03:44:00 28.92
305 101632 Kjetil Nesbu Haugesund Politiidrettslag M 35-39 03:44:54 28.81
306 140215 Sigurd Hjellum Mæhle Marker SK M 50-54 03:45:29 28.73
307 52782 Arnbjørn Mæhle Stord SK M 45-49 03:45:34 28.72
308 133053 Erik Austerheim Sandeid M 17-19 03:46:15 28.64
309 28920 Svein Inge Aarskog Stor-Elvdal SK M 55-59 03:46:32 28.60
310 53726 Magne Olav Strand Kolnes M 50-54 03:46:44 28.57
311 140216 Gabriel Johnsen Noriega CK Haugaland M 17-19 03:46:54 28.55
312 72273 Bjarne Blom Haugaland Transportskole As M 40-44 03:46:57 28.55
313 123246 Jone Hustveit Smågodt M 20-24 03:47:20 28.50
314 59136 Tor Harald Håland Falkeid IL / Omega M 40-44 03:47:35 28.47
315 124743 Reidar Bremerthun Pedersen Nedre Vats M 40-44 03:47:46 28.45
316 125247 Siv-Elin Leirvåg Carlsen Rennesøy K 35-39 03:48:38 28.34
317 101692 Oddvar André Nordal OMEGA AS M 40-44 03:49:04 28.28
318 53697 Ann Åse Stava Westcon K 35-39 03:49:47 28.20
319 105368 Tide Andreas Dyrseth Rennesøy SK M 40-44 03:49:49 28.19
320 101034 Runar Selsvik Haugesund M 45-49 03:50:38 28.09
320 101008 Gudmund Selsvik Hardanger SK M 45-49 03:50:38 28.09
322 101923 Johnny Borgenvik Haugesund Triathlonklubb M 35-39 03:51:54 27.94
322 21152 Birger Førre Karmsund M 50-54 03:51:54 27.94
322 23847 Jan Krumsvik Valen M 70-74 03:51:54 27.94
325 131676 Arve Martinsen Volvo M 55-59 03:52:00 27.93
326 32839 Gisle Selbak Haugesund M 35-39 03:53:53 27.70
327 139187 André Lalid Sauda SK M 20-24 03:54:04 27.68
328 136324 Tor Eirik Huse Team Østensjø M 50-54 03:54:38 27.61
329 75159 Svein-Terje Warvik Kårstø BIL M 35-39 03:55:02 27.57
330 24231 Johan Salvanes Galleri Cafè M 65-69 03:55:04 27.56
331 36092 Jan Erik Larsen Sveiotråkke M 60-64 03:55:15 27.54
331 140029 Gro Tuxen Steingildra Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 25-29 03:55:15 27.54
333 29746 Tore Bastlien Dahl Ryfylke SK M 25-29 03:56:02 27.45
333 34192 Joar Helgeland DNV M 25-29 03:56:02 27.45
333 132096 Mats Bram Anthonie Zweedijk Hitec Products M 25-29 03:56:02 27.45
336 20039 Aleksander Snare CK Haugaland M 30-34 03:56:54 27.35
337 132405 Jan Erik Nedreaas Haugesund Triathlonklubb M 35-39 03:56:59 27.34
338 140217 Tore-Jørn Leirvåg FMC M 45-49 03:57:52 27.24
339 136418 Liv Grethe Bergjord Haugesund Triathlonklubb K 45-49 03:58:04 27.21
340 140218 Even Fristad Mæhle Sauda M 20-24 03:58:35 27.16
341 27309 Paul Nilsen Hafrsfjord SK / Aker Solutions MMO M 55-59 03:58:44 27.14
342 140219 Tina Barane Haugaland Transportskole As K 30-34 03:59:35 27.04
343 132209 Stig Aflekt Sandnes Sykleklubb / Halliburton M 45-49 04:00:15 26.97
344 140220 Ellen Dekke Drangevåg Røldal IL K 50-54 04:02:17 26.74
344 76776 Hans Sæter Suldal SK M 55-59 04:02:17 26.74
344 140221 Audun Urdal Suldal Transport M 25-29 04:02:17 26.74
347 59844 Guro Runestad Ryfylke SK K 40-44 04:03:08 26.65
347 59094 Ståle Østerhus RPIL M 45-49 04:03:08 26.65
349 105188 Atle Drangevåg Røldal IL M 55-59 04:05:18 26.41
349 114952 Inge Lynghamar Røldal IL M 50-54 04:05:18 26.41
351 25667 Leif Søvold M 70-74 04:05:22 26.40
352 30127 Vidar Vesterheim Stord SK M 45-49 04:05:23 26.40
353 24649 Jørn Matti Huusko Bryne CK M 40-44 04:07:02 26.23
354 25101 Kjell Harald Lien M 45-49 04:07:16 26.20
354 25099 Kjell H. Stokke Vindafjord M 60-64 04:07:16 26.20
354 53727 Torleif Sæbø Karmsund M 55-59 04:07:16 26.20
357 131569 Pia Wølneberg Haugesund Triathlonklubb / Steinsfjellet Melkesyre K 30-34 04:08:27 26.08
358 112017 Vidar André Hansen Steinsvik M 55-59 04:10:23 25.88
359 123879 Ørjan Reinertsen Haugesund Triathlonklubb M 20-24 04:11:46 25.73
360 139209 Kjell Lund Rennesøy SK M 45-49 04:12:25 25.67
361 46670 Elin Halleraker Bømlo SK K 40-44 04:13:08 25.59
362 31799 Tilla Elisabet Instefjord Bømlo SK K 55-59 04:14:49 25.43
362 24765 Karsten Rydningen Bømlo SK M 70-74 04:14:49 25.43
364 23391 Henning Olav Rydningen Bømlo SK M 75+ 04:14:55 25.42
365 74230 Åsa Møllerhaug Hansen Haugesund K 45-49 04:24:10 24.52
366 140222 Anne Sinnes Kleiven Eget K 45-49 04:31:51 23.83
367 72515 Ingvill Haugsdal Haugesund Triathlonklubb / Gasnor K 35-39 04:31:57 23.82
368 102134 Magnus Minde Haugesund Triathlonklubb / DeepOcean M 40-44 04:32:00 23.82
369 124232 Karl-Johan Ferkingstad Aibel M 40-44 04:35:42 23.50
370 140223 Karl-Inge Instafjord Rica Maritim M 60-64 04:38:20 23.28
370 33620 Yngve Instefjord Tau M 35-39 04:38:20 23.28
372 140224 Tone Bendiksen Herøysundet K 40-44 04:39:28 23.18
373 59120 Frode Nes Aibel M 40-44 04:41:26 23.02
374 140225 Asle Rafdal Frisk&Rask Treningssenter M 40-44 04:42:31 22.93
374 22012 Ellen Tangeraas Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter K 50-54 04:42:31 22.93
374 53717 Anne Marit Øvrebø Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter K 45-49 04:42:31 22.93
377 81781 Gunn Karin Bastlien Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter K 35-39 04:42:37 22.92
377 21038 Bengt Helge Hansen Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter M 50-54 04:42:37 22.92
377 29110 Terje Risvoll Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter M 60-64 04:42:37 22.92
380 126601 Espen Gya Stavanger M 50-54 05:01:16 21.50
381 140226 Karen Hasselberg Sørensen Haugesund Triathlonklubb K 45-49 05:28:47 19.70
- 76470 Nikolai Austrheim RPIL M 45-49 Brutt -
- 113319 Simon Bjørheim Ryfylke SK M 20-24 Brutt -
- 24408 Johnny Gerhardsen Stavanger Terrengsykkelklubb M 45-49 Brutt -
- 133049 Vetle Rød Hansen Sauda SK M 17-19 Brutt -
- 140227 Aud Hege Jørgensen Hebnes Sauda SK / Frisk&Rask Treningssenter K 40-44 Brutt -
- 139752 Gaute Widerøe Hennig Stavanger SK M 17-19 Brutt -
- 73349 Erlend Widerøe Hennig Hjelmeland IL sykkel M 20-24 Brutt -
- 27170 Øystein Olsen CK Haugaland / Colours M 35-39 Brutt -
- 29694 Tore Rydningen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Sauda Sykkelklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 24.05.2014
Distanse: 108.00 KM
Snittfart: 32.05 Km/t
Snittid: 3:22:09
Antall deltakere: 390

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (107.00 km): 02:36:19 (M)
    • Erlend Jordbrekk Blikra
    • Hans Arne Kvingedal
    • Sveinung Orstad
    • Bjørnar Rettedal
    • Torstein Stokkenes
    • Magne Aarsteinsen
  • 2016 (107.00 km): 02:50:01 (K)
    • Siri Solsvik Fiksdal
    • Aina Nylund
    • Kjersti Aanderaa
  • 2010 (108.00 km): 02:41:34 (M)
    • Kristian Dyrnes
  • 2009 (108.00 km): 02:43:30 (K)
    • Elin Steinsbø Fylkesnes
  • 2002 (110.00 km): 02:50:54 (M)
    • Øyvind Dybing
  • 2004 (110.00 km): 03:01:00 (K)
    • Tone Hatteland Lima