KCC Tempoen - Tempo - 2015
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 24503 Jone Ellingsen Sandnes Sykleklubb / Berentsens Brygghus M 35-39 00:27:45 45.62
2 20563 Arne Rettedal Sandnes Sykleklubb / Team Base Property M 40-44 00:28:34 44.31
3 40340 Andreas Penne Nygård Rennesøy Sykleklubb / Team A-sign NOR M 30-34 00:28:59 43.68
3 66386 Reidar Risnes Stord Sykleklubb M 35-39 00:28:59 43.68
5 21850 Einar Lode Bryne Cykleklubb / Aarbakke BIL M 45-49 00:29:08 43.45
6 29596 Tor Olav Gregersen CK Haugaland M 35-39 00:29:15 43.28
7 22389 Frode Valen Stord Sykleklubb M 45-49 00:29:36 42.77
8 29229 Thomas Nærland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:29:39 42.69
9 126353 Tore Anvik Stavanger Triathlon Klubb Sykkel M 25-29 00:29:41 42.65
10 22671 Sondre Kartevoll Sandnes Sykleklubb M 35-39 00:29:57 42.27
11 28893 Svein Bjarte Brendeland Stavanger Terrengsykkelklubb / Aker Solutions M 40-44 00:30:01 42.17
12 26626 Odd Kåre Tønnesen Bryne Cykleklubb / Petrolution AS M 50-54 00:30:08 42.01
13 122744 Johan Marandon Monsen Stavanger SK M 20-24 00:30:10 41.96
14 122779 Knut Reiestad Bryne Cykleklubb M 30-34 00:30:14 41.87
15 23545 Inge Holla Fevik & Omeng CC M 40-44 00:30:36 41.37
16 52642 Frode Mehus Bryne Cykleklubb M 45-49 00:30:37 41.35
17 131522 Nicholas Ashton Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Statoil BIL M 40-44 00:30:40 41.28
18 23321 Helge Løge Bryne Cykleklubb M 45-49 00:30:42 41.23
18 136497 Jon Petter Nordbø Klepp Cykle Club M 30-34 00:30:42 41.23
20 122697 Attila Hudak Klepp Cykle Club M 30-34 00:30:44 41.19
21 20061 Alf Våland Nærbø SK / Jæren Sportssenter AS M 25-29 00:30:47 41.12
22 28698 Stian Osmundsen Bryne Cykleklubb / Vestec as M 35-39 00:30:52 41.01
23 24099 Jarle Vorland Bryne Cykleklubb M 50-54 00:30:54 40.97
24 131964 Justin Nash Stavanger SK / BP Norge M 35-39 00:31:01 40.81
25 115894 Arne Andersen Klepp Cykle Club M 40-44 00:31:02 40.79
26 20503 Arild Finnesand Rennesøy Sykleklubb M 40-44 00:31:12 40.57
27 60275 Ørjan Frøiland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:31:14 40.53
28 29541 Tor Helge Vatne Bryne Cykleklubb M 50-54 00:31:25 40.29
29 73477 Bengt Enersgård Stavanger SK M 45-49 00:31:33 40.12
30 29324 Tjerand Vigesdal Sandnes Sykleklubb / Statoil BIL M 40-44 00:31:37 40.04
31 20910 Atle Aanestad Nærbø SK M 40-44 00:31:45 39.87
32 75823 Harald Todnem Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Klinikk Optimal M 30-34 00:31:55 39.66
33 27576 Per Terje Tjåland Dalane SK M 45-49 00:32:09 39.37
34 113414 Johan Lende Nærbø SK M 35-39 00:32:21 39.13
35 76134 Lars Kåre Skjørestad Klepp Cykle Club / Statoil BIL M 45-49 00:32:26 39.03
36 29641 Torbjørn Tobias Obrestad Vigrestad Sykkelklubb M 50-54 00:32:29 38.97
37 24903 Kent Arnevik-Aadnøy Sandnes Sykleklubb M 25-29 00:32:33 38.89
37 66472 Thore Thengs Dalane SK M 35-39 00:32:33 38.89
39 131776 Thor Hesselberg Tasta Omegn Sykkel Klubb / Statoil BIL M 40-44 00:32:45 38.65
39 21952 Eldar Monsen Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:32:45 38.65
41 28853 Sven Husveg Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 40-44 00:32:46 38.63
42 28946 Svein Ove Andersen Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Soafoto M 30-34 00:32:48 38.59
42 52843 Geir Lone Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:32:48 38.59
44 23041 Hans Inge Rege Bryne Cykleklubb M 50-54 00:32:49 38.57
45 40358 Peter Vestvik Klepp Cykle Club M 45-49 00:32:53 38.49
46 123166 Lars Sembsmoen Nærbø SK M 17-19 00:32:55 38.46
47 24405 Johnny Høyland Bryne Cykleklubb M 50-54 00:32:57 38.42
48 104695 Kjetil Nedrebø Rennesøy Sykleklubb M 25-29 00:33:00 38.36
49 29431 Tone Hatteland Lima Bryne Cykleklubb K 35-39 00:33:20 37.98
50 24740 Karl Johan Pedersen Sandane Sykleklubb / Sweco M 55-59 00:33:35 37.69
51 25795 Lillian Løyning Bryne Cykleklubb K 45-49 00:33:49 37.43
52 23469 Hilde Hetland Sandnes Sykleklubb K 40-44 00:33:53 37.36
53 25289 Kjetil Theodor Stangeland Bryne Cykleklubb / BlockBergeBygg M 40-44 00:34:20 36.87
54 39343 Bjarte Sivert Knudsen Sandnes Sykleklubb / Statoil BIL M 40-44 00:34:22 36.83
55 28762 Stig André Fjelldahl SK Rye sykkel / BDO M 40-44 00:34:23 36.82
56 29356 Tom Hansen Bogafjell Sykleklubb / Sig-Halvorsen M 45-49 00:34:39 36.53
57 26846 Olav Krogsæter Cykleklubben Sotra M 40-44 00:35:14 35.93
58 29584 Tor Martin Kverneland Klepp Cykle Club M 45-49 00:35:23 35.77
59 52957 Hege Regina Berre Stavanger SK K 40-44 00:36:58 34.24
Ritt detaljer

Arrangør:

Klepp Cykle Club


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 18.04.2015
Distanse: 21.10 KM
Snittfart: 39.85 Km/t
Snittid: 0:31:46
Antall deltakere: 59

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (18.00 km): 00:23:20 (M)
    • Jone Ellingsen
  • 2019 (18.00 km): 00:26:42 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2012 (21.10 km): 00:27:28 (M)
    • Jone Ellingsen
  • 2016 (21.10 km): 00:32:05 (K)
    • Astrid Helen Njærheim