Tour des Fjords Classic - 2016
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t38.5 km80 km
1 24503 Pulje 1 Jone Ellingsen Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:46:39 39.6000:57:3302:02:45
2 20181 Pulje 1 Anders Buland Sandnes Sykleklubb M 25-29 02:48:26 39.1800:57:3102:02:51
2 140040 Pulje 1 Henrik Schwalb Stavanger SK M 17-19 02:48:26 39.1800:57:3202:02:47
4 73017 Pulje 1 Anders Farestveit Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 02:48:45 39.1100:57:3202:02:52
4 107847 Pulje 1 Bjørnar Rettedal Sandnes Sykleklubb M 25-29 02:48:45 39.1100:57:3302:02:51
6 100831 Pulje 1 Hans Arne Kvingedal Stavanger SK M 20-24 02:49:57 38.8300:57:3302:04:53
7 122672 Pulje 1 Johan Andreas Hole Mohr Stavanger SK M 20-24 02:50:36 38.6800:57:3502:03:31
7 147092 Pulje 1 Erik Vevatne Øverland Bergen Cykleklubb M 17-19 02:50:36 38.6800:57:3602:05:19
9 139672 Pulje 1 Fredrik Dversnes Dalane SK M 17-19 02:50:40 38.6700:57:3602:05:06
10 28224 Pulje 1 Sebastian Angelsen Stavanger SK M 17-19 02:50:55 38.6100:57:3302:05:37
10 24903 Pulje 1 Kent Arnevik-Aadnøy Sandnes Sykleklubb M 25-29 02:50:55 38.6100:00:0002:06:31
10 73477 Pulje 1 Bengt Enersgård Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:50:55 38.6100:57:3100:00:00
10 28312 Pulje 1 Sigurd Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:50:55 38.6100:57:3702:06:31
10 52928 Pulje 1 Njål Gudmestad Nærbø SK M 35-39 02:50:55 38.6100:57:3702:06:30
10 22101 Pulje 1 Erik Gysland Stavanger SK M 40-44 02:50:55 38.6100:57:3602:06:31
10 72679 Pulje 1 Jan Gunnar Hagland Sandnes Sykleklubb M 30-34 02:50:55 38.6100:57:3402:06:30
10 139750 Pulje 1 Ørjan Hegreberg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 02:50:55 38.6100:57:3402:06:31
10 125529 Pulje 1 Jo Henrik Egeland Jarstø Stavanger SK M 20-24 02:50:55 38.6100:57:3402:05:57
10 66584 Pulje 1 Ståle Gunnar Josdal Stavanger Terrengsykkelklubb M 35-39 02:50:55 38.6100:00:0000:00:00
10 100270 Pulje 1 Einar Kalland-Olsen Stavanger SK M 20-24 02:50:55 38.6100:57:3602:05:59
10 46415 Pulje 1 Einar Kjetland Statoil BIL M 40-44 02:50:55 38.6100:57:3602:06:00
10 30284 Pulje 1 Åge André Kolnes Sandnes Sykleklubb M 25-29 02:50:55 38.6100:57:3502:05:56
10 24770 Pulje 1 Karsten Kristoffersen Bryne Cykleklubb M 45-49 02:50:55 38.6100:57:3302:06:31
10 132175 Pulje 1 Richard Kverneland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 02:50:55 38.6100:00:0002:05:59
10 136497 Pulje 1 Jon Petter Nordbø Klepp Cykle Club M 30-34 02:50:55 38.6100:57:3602:06:31
10 136679 Pulje 1 Johannes Olsen Sandnes Sykleklubb / ConocoPhillips BIL M 25-29 02:50:55 38.6100:57:3100:00:00
10 25310 Pulje 1 Knut Skaar Nærbø SK M 30-34 02:50:55 38.6100:57:3302:05:58
10 72935 Pulje 1 Ole Wasbø Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:50:55 38.6100:57:3402:06:32
10 125530 Pulje 1 Markus Waage Stavanger SK M 20-24 02:50:55 38.6100:57:3502:05:56
10 136106 Pulje 1 Truls Sædberg Aasland Stavanger SK M 17-19 02:50:55 38.6100:57:3202:06:29
31 152342 Pulje 1 Martin Bugge Urianstad Stavanger SK M 17-19 02:53:28 38.0400:00:0002:05:19
32 27809 Pulje 1 René Andersen Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:53:47 37.9700:57:3302:06:41
32 51684 Pulje 1 Jarle Hamre Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 02:53:47 37.9700:57:3802:06:38
32 131695 Pulje 1 Eirik Lunder Stavanger SK M 17-19 02:53:47 37.9700:57:3502:07:59
35 22671 Pulje 1 Sondre Kartevoll Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:53:50 37.9600:00:0000:00:00
36 131492 Pulje 1 Vidar Varland Sandnes Sykleklubb M 25-29 02:53:53 37.9500:57:3602:06:40
37 103614 Pulje 1 Erik Forster Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 02:54:00 37.9300:57:3702:06:28
38 148965 Pulje 2 Markus Aksel Andreassen Stavanger SK M 17-19 02:55:53 37.5200:59:2602:09:13
38 146490 Pulje 2 Christian Foder Skib Halloy Cykleklubb M 35-39 02:55:53 37.5200:59:2502:09:12
38 24500 Pulje 2 Jone Gravdal Askøy STK Sykkel M 35-39 02:55:53 37.5200:59:2702:09:12
38 123068 Pulje 2 Tobias Mørland Kvaslerud Bogafjell Sykleklubb M 30-34 02:55:53 37.5200:59:2502:09:12
38 132014 Pulje 2 Anders Utbø Sakseid Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 02:55:53 37.5200:00:0000:00:00
38 20201 Pulje 2 Andreas Skaar Nærbø SK M 30-34 02:55:53 37.5200:59:2402:09:13
44 20503 Pulje 1 Arild Finnesand Rennesøy Sykleklubb M 40-44 02:56:18 37.4300:57:3802:07:50
44 75859 Pulje 1 Bjarte Gausel Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:56:18 37.4300:57:3702:07:48
44 25254 Pulje 1 Kjetil Hansen Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:56:18 37.4300:57:3402:07:46
44 28223 Pulje 1 Sebastian Kartfjord Rennesøy Sykleklubb M 25-29 02:56:18 37.4300:57:3502:07:17
44 122744 Pulje 1 Johan Marandon Monsen Stavanger SK M 20-24 02:56:18 37.4300:57:3502:07:46
44 100667 Pulje 1 Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 02:56:18 37.4300:57:3700:00:00
44 24927 Pulje 1 Kim Østebø Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 02:56:18 37.4300:57:3702:06:58
51 53765 Pulje 2 Stine Borgli Bryne Cykleklubb K 25-29 02:58:45 36.9200:59:2602:09:37
51 23707 Pulje 2 Irene Kristin Eikemo Statoil/ NOR K 40-44 02:58:45 36.9200:59:2702:09:35
51 27834 Pulje 2 Roald Kluge Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:58:45 36.9200:00:0000:00:00
51 24573 Pulje 2 Jostein Mæland Stavanger SK M 55-59 02:58:45 36.9200:59:2702:10:24
51 26558 Pulje 2 Odd Skailand Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:58:45 36.9200:59:2502:09:36
56 72967 Pulje 2 Jesper Gejl Hansen Sandnes Sykleklubb M 30-34 02:58:53 36.8900:59:2702:10:02
57 27780 Pulje 2 Reidar Bratvold Stavanger Terrengsykkelklubb M 60-64 03:00:33 36.5500:59:2602:12:13
57 75796 Pulje 2 Gøran Jakobsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:00:33 36.5500:59:2702:12:11
57 104115 Pulje 2 Szymon Kaczmarski Laerdal Medical/Nina&Nel M 35-39 03:00:33 36.5500:59:2802:12:13
57 38229 Pulje 2 Bruse Kverneland TOSK / Seabrokers M 40-44 03:00:33 36.5500:59:2602:10:39
57 75456 Pulje 2 Torbjørn Lie Eiendomsmegler Krogsveen AS M 40-44 03:00:33 36.5500:59:2702:10:48
57 20166 Pulje 2 Anders Minge Stavanger SK M 45-49 03:00:33 36.5500:59:3202:12:16
57 132462 Pulje 2 Hans Jørgen Moe Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:00:33 36.5500:59:2902:12:18
57 140899 Pulje 2 Atle Sommer Bergen Cykleklubb M 45-49 03:00:33 36.5500:59:2702:12:13
57 75823 Pulje 2 Harald Todnem Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 03:00:33 36.5500:59:2502:12:15
57 46684 Pulje 2 Erik Westby Sandnes Sykleklubb M 30-34 03:00:33 36.5500:59:2802:12:16
67 125750 Pulje 1 Svein Erik Haugland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 03:00:40 36.5300:57:3802:11:00
68 26529 Pulje 2 Njål Fjotland Bryne Cykleklubb M 40-44 03:00:42 36.5200:59:2602:12:14
68 107849 Pulje 2 Helge Våland Nærbø SK M 25-29 03:00:42 36.5200:59:2802:12:16
68 76032 Pulje 2 Kjersti Aanderaa Sandnes Sykleklubb K 40-44 03:00:42 36.5200:59:3002:12:13
68 26472 Pulje 2 Nils Einar Aase Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:00:42 36.5200:59:3102:12:13
72 26660 Pulje 1 Odd Gaute Andreassen Sandnes Sykleklubb M 40-44 03:01:04 36.4500:57:3502:11:05
73 25759 Pulje 2 Leiv-Ove Nordmark Rennesøy Sykleklubb M 35-39 03:02:52 36.0900:59:2702:10:52
74 59019 Pulje 3 Carl Christian Bryne Cykleklubb M 25-29 03:02:58 36.0701:02:0402:13:34
74 145744 Pulje 3 Richard Callow Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 03:02:58 36.0701:02:0402:13:08
74 146494 Pulje 3 Fredrik Høyer Sandnes Sykleklubb M 25-29 03:02:58 36.0701:02:0302:13:30
74 127973 Pulje 3 Andreas Kverneland Bryne Cykleklubb M 25-29 03:02:58 36.0701:02:0402:13:34
74 146500 Pulje 3 Pål Lundberg Thomassen Skib Halloy Cykleklubb / TOSK M 35-39 03:02:58 36.0701:02:0402:13:09
79 24763 Pulje 1 Karstein Hagenes Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:03:47 35.9100:58:2702:15:26
79 28698 Pulje 1 Stian Osmundsen Bryne Cykleklubb M 35-39 03:03:47 35.9100:57:3402:14:15
79 136105 Pulje 1 Truls Skadberg Stavanger SK M 17-19 03:03:47 35.9100:57:3702:12:53
82 126162 Pulje 7 Hans Magne Helland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:04:38 35.7401:01:5702:14:42
83 58584 Pulje 7 Børge Angell Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:05:22 35.6001:01:5702:16:04
83 146228 Pulje 7 Jan Vegard Bentzen Bogafjell Sykleklubb M 45-49 03:05:22 35.6001:01:5802:16:03
83 52625 Pulje 7 Bjørn André Bolsøy Hommersåk M 40-44 03:05:22 35.6001:01:5702:15:27
83 146227 Pulje 7 Trond Furenes Sandnes Sykleklubb M 40-44 03:05:22 35.6001:01:5502:16:04
83 72912 Pulje 7 Daniel Hektoen Shell BIL M 35-39 03:05:22 35.6001:02:0002:16:04
83 156477 Pulje 7 Jon Horpestad Hå Rugeri AS M 17-19 03:05:22 35.6001:01:5602:15:57
83 156637 Pulje 7 Greg Ladoe Shell M 50-54 03:05:22 35.6001:01:5502:15:17
83 134074 Pulje 7 Trond Motland Bogafjell Sykleklubb M 35-39 03:05:22 35.6001:01:5602:16:05
83 20873 Pulje 7 Astrid Helen Njærheim Sandnes Sykleklubb K 35-39 03:05:22 35.6001:02:0002:16:05
83 101121 Pulje 7 Terje Nodeland Søgne Cykleklubb M 50-54 03:05:22 35.6001:01:5802:15:47
83 34278 Pulje 7 Dag Steinar Wathne Søgne Cykleklubb M 50-54 03:05:22 35.6001:01:5702:15:57
83 153035 Pulje 7 Nikolas Aarland Øl og Kondis M 25-29 03:05:22 35.6001:01:5802:14:44
95 74247 Pulje 7 Rune Nilsen Søgne Cykleklubb M 50-54 03:05:31 35.5701:01:5902:15:54
96 21921 Pulje 1 Eirik Idsøe Johannessen Sandnes Sykleklubb M 35-39 03:05:35 35.5600:58:3802:16:48
96 123166 Pulje 1 Lars Sembsmoen Nærbø SK M 17-19 03:05:35 35.5600:57:5802:17:16
98 134000 Pulje 1 Kim Gjøran Hagland Sandnes Sykleklubb M 25-29 03:05:44 35.5300:58:0002:14:21
99 23096 Pulje 2 Harald Nybru Sandnes Sykleklubb M 60-64 03:06:38 35.3600:59:3202:15:13
99 141471 Pulje 2 Kim Sørensen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:06:38 35.3600:00:0002:15:22
101 103653 Pulje 2 Rolf Inge Berge Bogafjell Sykleklubb M 30-34 03:06:45 35.3400:59:3202:15:18
102 53088 Pulje 3 Atle Abrahamsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:07:57 35.1100:00:0002:17:39
102 73468 Pulje 3 Trond Hellem Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:07:57 35.1101:02:1102:17:40
102 73524 Pulje 3 Kjell Arne Farmen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 03:07:57 35.1101:02:1202:17:36
102 123190 Pulje 3 Eirik Fuglestad Bogafjell Sykleklubb M 30-34 03:07:57 35.1101:02:0402:13:47
102 23752 Pulje 3 Ivar Hebnes Sandnes Sykleklubb M 55-59 03:07:57 35.1101:02:1202:17:29
102 28231 Pulje 3 Shezad Inayat Bryne Cykleklubb M 45-49 03:07:57 35.1101:02:1302:17:39
102 126323 Pulje 3 Christoffer Jønsson CK Haugaland M 25-29 03:07:57 35.1101:02:1502:17:02
102 126962 Pulje 3 Felipe Monteiro Nunes Sandnes SK M 35-39 03:07:57 35.1101:02:0302:17:27
102 38756 Pulje 3 Geir Are Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 35-39 03:07:57 35.1100:00:0002:17:39
102 76012 Pulje 3 Magnar Stokkeland Vigrestad SK M 45-49 03:07:57 35.1101:02:1102:17:38
102 22075 Pulje 3 Erik Sørbøsveen Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:07:57 35.1101:02:1102:17:29
102 20445 Pulje 3 Arild Toft Sandnes Sykleklubb M 55-59 03:07:57 35.1101:02:1002:17:28
102 20440 Pulje 3 Arild Vistnes Statoil BIL M 45-49 03:07:57 35.1101:02:1102:17:26
102 29672 Pulje 3 Tore Wold Grenland SK M 50-54 03:07:57 35.1101:02:0202:17:27
102 147526 Pulje 3 Anders Øglænd Sandnes Sykleklubb M 25-29 03:07:57 35.1101:02:1202:17:31
117 131696 Pulje 2 Pernille Larsen Feldmann Stavanger SK K 17-19 03:07:58 35.1100:59:2802:16:09
117 73321 Pulje 2 Erling N. Stensland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:07:58 35.1100:59:3302:16:05
117 24385 Pulje 2 Johnny Vaule Vigesaa Sykleklubb M 45-49 03:07:58 35.1100:59:3302:15:32
120 132457 Pulje 2 Fredrik Tanum Sola Cykleklubb M 25-29 03:08:06 35.0800:59:3102:16:06
121 75850 Pulje 3 Trond Skeie Hundvåg M 35-39 03:08:09 35.0701:02:1502:17:28
122 125669 Pulje 7 Arjen Cense Shell M 40-44 03:08:52 34.9401:01:5802:16:27
123 156603 Pulje 4 Anders Underbakke Team Ryfylke M 30-34 03:10:28 34.6501:04:4202:19:54
124 156638 Pulje 6 Lukas Lechner St.Veit Im Pongau M 25-29 03:10:30 34.6401:06:5502:21:00
124 139812 Pulje 6 Stefan Pirnbacher Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 03:10:30 34.6401:06:5502:20:59
126 52592 Pulje 3 Henrik Lurén Stavanger M 30-34 03:12:15 34.3301:02:1302:17:40
127 100355 Pulje 4 Even Hansen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:12:23 34.3001:04:4002:20:27
127 142089 Pulje 4 Andreas Richter Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 03:12:23 34.3001:04:3802:20:36
129 102887 Pulje 3 Johan L. Aksnes Hardanger Sykkelklubb M 45-49 03:12:33 34.2701:02:1602:18:22
130 72302 Pulje 4 Ole Harald Iversen CK Haugaland M 35-39 03:12:36 34.2601:04:4202:20:30
131 26778 Pulje 3 Ola Hausken Bogafjell Sykleklubb M 45-49 03:12:37 34.2601:02:1702:18:26
131 21166 Pulje 3 Bjarne Salmelid Randaberg SK M 50-54 03:12:37 34.2601:02:1202:18:03
133 133950 Pulje 2 Per Magne Ellingsen Team Oltedal Radel M 55-59 03:12:57 34.2000:59:5102:20:14
133 113383 Pulje 2 Glenn Roger Hisdal Nærbø SK M 35-39 03:12:57 34.2000:00:0002:18:48
133 139994 Pulje 2 Jan Smedsvig Karlsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:12:57 34.2001:04:5502:22:37
133 27402 Pulje 2 Per Skretting Sola Cykleklubb M 45-49 03:12:57 34.2000:59:3400:00:00
137 24900 Pulje 1 Kenneth Øksnevad Høydal Sandnes Sykleklubb M 25-29 03:12:59 34.1901:04:3302:23:39
137 75987 Pulje 1 Kjetil Årsland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:12:59 34.1901:04:2802:21:12
139 144258 Pulje 4 Pål Braaten BBFO M 35-39 03:14:00 34.0201:04:4202:21:23
139 22109 Pulje 4 Erik Evensen Bogafjell Sykleklubb M 50-54 03:14:00 34.0201:04:4002:21:15
139 139484 Pulje 4 Eivind Stornes Gjertsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:14:00 34.0201:04:4202:21:16
139 125808 Pulje 4 Fredrik Hatlestad Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 03:14:00 34.0201:04:3802:21:17
139 21409 Pulje 4 Bjørnar André Haug Bogafjell Sykleklubb M 40-44 03:14:00 34.0201:04:4302:20:28
139 134159 Pulje 4 Olav Lund Jensen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:14:00 34.0201:04:4102:21:18
139 38588 Pulje 4 Christian Osmundsen BBFO M 30-34 03:14:00 34.0201:04:4702:21:23
139 146079 Pulje 4 Petter Osmundsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 03:14:00 34.0201:04:4802:21:19
139 22684 Pulje 4 Georg Risdal Sandnes Sykleklubb M 40-44 03:14:00 34.0201:04:4102:21:15
139 25295 Pulje 4 Kleng Stokdal Bryne Cykleklubb M 50-54 03:14:00 34.0201:04:4102:21:09
139 89157 Pulje 4 Pål Storerud Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:14:00 34.0201:04:4702:21:12
139 144257 Pulje 4 Simen Strandås BBFO M 35-39 03:14:00 34.0201:04:4402:21:22
151 26275 Pulje 5 Michael Dyrland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:14:22 33.9501:05:4602:22:20
151 151307 Pulje 5 Hairi Bin Muhamad Stord Sykleklubb M 35-39 03:14:22 33.9501:05:4702:21:52
151 38398 Pulje 5 Geir Nilsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:14:22 33.9501:05:5402:21:52
151 125974 Pulje 5 Erling Øie Norheim Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 03:14:22 33.9501:05:5302:21:52
151 58814 Pulje 5 Erik Vormeland PGNiG Upstream International / TOSK M 30-34 03:14:22 33.9501:05:5502:22:14
156 20635 Pulje 3 Arne Austefjord Hafrsfjord SK M 50-54 03:14:23 33.9501:02:1602:18:34
156 29520 Pulje 3 Tor Eivind Lima Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:14:23 33.9501:02:1102:18:34
156 38389 Pulje 3 Jarle M. Ravnøy Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:14:23 33.9501:02:1200:00:00
159 40535 Pulje 3 Håvard Lampe Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:14:30 33.9301:02:1502:18:01
160 133332 Pulje 5 Per Ove Sjursen Bergen Cykleklubb M 45-49 03:14:31 33.9301:05:5202:23:45
161 132223 Pulje 3 Per-Christian Bårholm Sandnes Sykleklubb M 30-34 03:15:29 33.7601:05:4902:24:38
161 126124 Pulje 3 Ole Jørgen Holbø Sandnes Sykleklubb M 30-34 03:15:29 33.7601:05:4802:24:39
161 100695 Pulje 3 Jan Egil Høyland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 03:15:29 33.7601:02:1402:23:02
161 52848 Pulje 3 Jo Vegar Lunåsmo Bryne Cykleklubb M 40-44 03:15:29 33.7601:02:1602:23:10
165 46378 Pulje 2 Yngve Danielsen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 03:16:10 33.6401:00:0602:22:33
165 38496 Pulje 2 Sigbjørn Skjørestad Vigrestad Sykkelklubb / Rogaland Brann og Redning M 30-34 03:16:10 33.6401:00:0502:22:33
165 76134 Pulje 2 Lars Kåre Skjørestad Klepp Cykle Club M 45-49 03:16:10 33.6401:00:1602:22:32
168 136529 Pulje 7 Geir Nicolai Nilsen Kvinesdal Sykkelklubb M 40-44 03:16:13 33.6301:02:0102:23:06
168 34425 Pulje 7 Finn Gerhard Olsen Søgne Cykleklubb M 55-59 03:16:13 33.6301:02:0102:21:31
168 33912 Pulje 7 Snorre Aalberg Søgne CK M 50-54 03:16:13 33.6301:01:5902:21:29
168 146637 Pulje 7 Bernt Elias Aarli Kvinesdal Sykkelklubb M 40-44 03:16:13 33.6301:02:2502:23:29
172 146813 Pulje 7 Kjell Ove Furseth Søgne Cykleklubb M 45-49 03:16:29 33.5901:01:5902:23:04
173 140009 Pulje 4 Jostein Eikeland Fossan Hafrsfjord SK M 25-29 03:16:53 33.5201:04:4002:21:49
174 28439 Pulje 4 Siv Bråten Hauge Rennesøy sykkelklubb - NOR K 45-49 03:17:03 33.4901:04:4002:21:43
174 73493 Pulje 4 Anders Linndal Det norske M 35-39 03:17:03 33.4901:04:4402:21:38
176 58275 Pulje 4 Nils Fredrik Karlsen Hommersåk M 40-44 03:17:12 33.4601:04:4202:21:02
177 73505 Pulje 3 Jostein Bratland Nærbø SK M 50-54 03:17:33 33.4001:02:1402:23:10
178 58454 Pulje 2 Tom Børve Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:17:37 33.3901:00:1902:23:12
178 38475 Pulje 2 Njål-Magne Nilsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:17:37 33.3900:59:4902:22:47
180 127362 Pulje 5 Gorm Kipperberg Cycling Kyoto! M 45-49 03:17:47 33.3601:05:5402:22:20
181 52712 Pulje 1 Erling Forberg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:17:58 33.3301:04:3202:26:29
181 29641 Pulje 1 Torbjørn Tobias Obrestad Bryne Cykleklubb M 50-54 03:17:58 33.3301:04:3302:23:50
183 100800 Pulje 3 Stian Sletten Sandnes Sykleklubb M 35-39 03:19:01 33.1601:02:1102:23:08
183 52632 Pulje 3 Nils Kåre Vågenes Baker Hughes M 45-49 03:19:01 33.1601:02:1302:24:34
185 43814 Pulje 5 Johnny Olsen EG Norge M 50-54 03:19:15 33.1201:05:5902:24:57
186 27666 Pulje 5 Ragnar Aga Øster Hus Gruppen AS M 50-54 03:19:18 33.1101:05:5202:23:02
187 100338 Pulje 4 Paul Østebø Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 55-59 03:19:48 33.0301:04:4702:21:40
188 76793 Pulje 4 Morten Røer Nærbø SK M 45-49 03:20:22 32.9301:04:4502:26:40
189 47076 Pulje 2 Jon Gauterud Oppdal SK M 40-44 03:20:29 32.9201:07:1502:28:00
189 104925 Pulje 2 Cato Thingbø-Støldal Bogafjell sykleklubb/ Viju Norge AS M 35-39 03:20:29 32.9201:07:0302:27:58
191 122864 Pulje 4 Ivan Fossan Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:20:31 32.9101:04:4202:26:41
191 134460 Pulje 4 Roy Øiamo Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:20:31 32.9101:04:4002:26:43
193 155378 Pulje 4 Henning Fredenlund Pettersen BBFO M 35-39 03:20:40 32.8901:04:4202:21:52
193 27071 Pulje 4 Ove Undheim Orre M 40-44 03:20:40 32.8901:04:4002:22:36
195 73461 Pulje 6 Sigve Bore Klepp Cykle Club M 40-44 03:21:11 32.8001:08:2802:27:51
195 146254 Pulje 6 Ole Kyrre Brænd Klepp Cykle Club M 40-44 03:21:11 32.8001:08:2902:28:51
195 72998 Pulje 6 John Neumann Klepp Cykle Club M 50-54 03:21:11 32.8001:08:2802:28:26
195 26362 Pulje 6 Morten Pollestad Klepp Cykle Club M 45-49 03:21:11 32.8001:08:2802:28:27
195 20962 Pulje 6 Åge Telstø Klepp Cykle Club M 50-54 03:21:11 32.8001:08:2802:28:27
195 104257 Pulje 6 Harald Vasshus Klepp Cykle Club M 45-49 03:21:11 32.8001:08:2902:28:51
201 24525 Pulje 4 Jonny Klungtveit Sandnes SK M 45-49 03:21:36 32.7301:11:1500:00:00
202 146196 Pulje 5 Rune Roaldsen Nærbø SK M 40-44 03:21:49 32.7001:05:5502:26:16
203 38476 Pulje 5 Kim Hetland Bryne Cykleklubb M 30-34 03:21:51 32.6901:05:5302:24:58
203 141097 Pulje 5 Stian Pollestad Stavanger M 40-44 03:21:51 32.6901:05:5302:25:50
203 79057 Pulje 5 Geir Jens Sørensen Grenland SK M 50-54 03:21:51 32.6901:05:5302:23:49
206 22540 Pulje 5 Geir Olsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 60-64 03:21:56 32.6801:05:5402:25:27
207 139993 Pulje 5 Roar Aamodt Bogafjell Sykleklubb M 35-39 03:22:03 32.6601:05:5502:24:08
208 38938 Pulje 5 Martin Tjetland Eldor AS BIL M 50-54 03:22:43 32.5501:05:5202:25:52
209 139748 Pulje 5 Asbjørn Bøhler Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:22:48 32.5401:05:5402:24:27
209 29236 Pulje 5 Thomas Kvalevåg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 03:22:48 32.5401:05:5402:21:51
209 73517 Pulje 5 Snorre Lea Nærbø SK M 50-54 03:22:48 32.5401:05:5502:26:09
209 21347 Pulje 5 Bjørn Inge Markhus Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 55-59 03:22:48 32.5401:06:0002:26:14
209 20468 Pulje 5 Arild Nærland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:22:48 32.5401:05:5602:26:58
214 151158 Pulje 5 Petter Lønning Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 03:23:24 32.4401:05:5502:27:23
215 23913 Pulje 4 Jan Birger Kirkeli Randaberg SK M 50-54 03:23:44 32.3901:04:4102:24:56
216 132170 Pulje 7 Asle Stenvaagnes Shell M 35-39 03:24:07 32.3301:03:3002:25:46
217 132004 Pulje 4 Jarle Egeland Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:24:30 32.2701:04:4802:30:21
218 22676 Pulje 7 Geir Westheim Simensen Sandnes M 55-59 03:24:36 32.2501:02:5902:26:39
219 145750 Pulje 3 Ole Johan Endresen Sandnes Sykleklubb M 40-44 03:24:49 32.2201:05:4802:26:44
220 38544 Pulje 3 Lars-Christian Dahl Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:24:57 32.2001:02:1102:24:47
221 150172 Pulje 9 Marius Gigernes Sagene IF Sykkel M 35-39 03:24:59 32.1901:10:1802:30:11
221 137397 Pulje 9 Helge Grytnes Sagene IF Sykkel M 35-39 03:24:59 32.1901:10:1602:28:42
221 39066 Pulje 9 Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 60-64 03:24:59 32.1901:10:1802:30:13
221 146486 Pulje 9 Ketil Odland Haugesund Triathlon Klubb M 35-39 03:24:59 32.1901:10:1802:28:42
225 73532 Pulje 5 Jan Morten Auseth Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:25:13 32.1601:05:5402:32:06
225 139907 Pulje 5 Bård Bentzen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 03:25:13 32.1601:06:0102:29:22
225 151487 Pulje 5 Ruth Crewe Sola Triathlonklubb - Sykkel K 25-29 03:25:13 32.1601:11:2302:31:04
225 140005 Pulje 5 Kristian Egedahl Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 03:25:13 32.1601:05:5202:27:27
225 146244 Pulje 5 Anders Idsø Vaulen Beachboys M 35-39 03:25:13 32.1601:06:0002:29:22
225 29215 Pulje 5 Thomas Vang NorSea BIL M 35-39 03:25:13 32.1601:05:5502:27:27
225 132406 Pulje 5 Ola Vorraa CK Haugaland M 55-59 03:25:13 32.1601:05:5402:29:22
232 76035 Pulje 4 Thomas Idsø Vaulen Beachboys M 35-39 03:25:15 32.1501:04:4902:27:10
233 134465 Pulje 3 Idar Vestbø Sola Cykleklubb M 35-39 03:25:23 32.1301:05:4602:27:25
234 27817 Pulje 1 Richard Aardal Bryne Cykleklubb M 45-49 03:25:30 32.1101:08:4102:32:59
235 77559 Pulje 3 Per Benjaminsen Sola Cykleklubb M 45-49 03:25:32 32.1101:05:4702:28:56
235 23020 Pulje 3 Hans Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:25:32 32.1101:05:4702:26:58
235 52617 Pulje 3 Stian Laland Sola Cykleklubb M 40-44 03:25:32 32.1101:05:4902:26:40
235 83511 Pulje 3 Hans Eyvind Meihack Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:25:32 32.1101:05:4602:27:26
235 75763 Pulje 3 Kjell Ove Nordbø Trio Hus A/S M 30-34 03:25:32 32.1101:05:4902:27:29
235 23157 Pulje 3 Harry Leo Nøttveit Sola Cykleklubb M 50-54 03:25:32 32.1101:05:4602:28:56
235 38994 Pulje 3 Per Svendsen Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:25:32 32.1101:05:4802:27:25
242 83512 Pulje 3 Jan Tore Fjelland Sola Cykleklubb M 40-44 03:25:41 32.0801:05:4802:27:33
242 52872 Pulje 3 Arild Klingsheim Sola Cykleklubb M 45-49 03:25:41 32.0801:05:4902:27:54
244 72641 Pulje 5 Odd Arvid Johannessen BB Høvik CK M 50-54 03:26:10 32.0101:05:5602:28:39
245 132564 Pulje 8 Gjermund Furenes REMA 1000 M 35-39 03:26:44 31.9201:11:1302:30:15
245 35783 Pulje 8 Aslak Øglænd A/S Norske Shell M 35-39 03:26:44 31.9201:11:1302:31:29
247 153424 Pulje 6 Peder E. Solsbak Østerholt Sykkel mot kreft M 40-44 03:27:34 31.7901:07:5702:28:45
248 132162 Pulje 4 Truls Dishington Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:27:56 31.7401:04:5002:30:12
248 20409 Pulje 4 Annette Frøyland Hoff Tempo Triathlon Club / Statoil K 40-44 03:27:56 31.7401:05:0702:29:44
250 76216 Pulje 3 Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 03:28:27 31.6601:02:1202:17:29
251 103700 Pulje 5 Arnt Inge Haug Stavanger M 40-44 03:28:43 31.6201:05:5202:28:20
252 73548 Pulje 4 Harald Beneventi SUSBIL M 45-49 03:28:48 31.6001:04:5402:32:04
252 126149 Pulje 4 Ola Bjorheim Nærbø SK M 50-54 03:28:48 31.6001:05:0702:32:40
252 126689 Pulje 4 Veronica Gjerde Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 25-29 03:28:48 31.6001:04:5002:33:03
252 28522 Pulje 4 Ståle Wærum Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:28:48 31.6001:11:2502:33:44
256 147765 Pulje 8 Vegard Torje Haugeto Apply Sørco AS M 30-34 03:28:51 31.6001:11:1402:32:45
257 28304 Pulje 4 Sigurd Kinn Sandnes Sykleklubb M 55-59 03:28:57 31.5801:05:1502:31:23
258 22877 Pulje 5 Gunnar Førland Team Aktiv M 45-49 03:29:17 31.5301:07:2802:32:46
258 134943 Pulje 5 Tomasz Stanislaw Hejduk Stord Sykleklubb M 40-44 03:29:17 31.5301:05:5402:31:35
258 76337 Pulje 5 Dag Gisle Kustås Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:29:17 31.5301:07:2502:32:08
261 144253 Pulje 4 Henning Strandås BBFO M 35-39 03:29:24 31.5101:04:4902:30:08
262 146346 Pulje 7 Morten Ahlborn DONG Energy M 35-39 03:29:30 31.5001:08:3502:31:46
263 26179 Pulje 6 Martin Tyldum Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 55-59 03:29:35 31.4901:08:2102:32:13
263 153491 Pulje 6 Bjarte Vadla Oltedal M 25-29 03:29:35 31.4901:08:2902:31:24
265 26489 Pulje 2 Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 50-54 03:29:56 31.4301:10:4902:31:55
266 125869 Pulje 7 Jean-Baptiste Berthomieu DNV GL M 30-34 03:30:15 31.3901:08:3802:33:04
267 62700 Pulje 7 Espen Anthony Salvesen Walther Mandal CK M 40-44 03:30:20 31.3701:08:3702:33:27
268 77010 Pulje 7 Paal Fjeldstad Nordea BIL M 50-54 03:30:47 31.3101:08:3902:34:49
269 30041 Pulje 4 Trygve S. Bore Klepp Cykle Club M 60-64 03:31:13 31.2401:11:1802:35:21
269 29982 Pulje 4 Trond Olav Groven Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:31:13 31.2401:05:1302:34:34
269 20465 Pulje 4 Arild Oftedal Klepp Cykle Club M 60-64 03:31:13 31.2401:11:2002:36:31
269 109078 Pulje 4 Lars Strømmen Brøttum M 40-44 03:31:13 31.2401:04:4502:29:58
269 22627 Pulje 4 Geir Frode Trones Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:31:13 31.2401:11:2702:36:29
269 73478 Pulje 4 Tom Aaltvedt Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:31:13 31.2401:11:1202:36:29
275 76887 Pulje 6 Audun Bjordal Randaberg SK M 55-59 03:31:26 31.2101:07:5702:33:55
275 152566 Pulje 6 Magne Idar Berge Espedal Bryne Cykleklubb M 45-49 03:31:26 31.2101:08:2902:34:08
275 38214 Pulje 6 Jan Nilssen Statoil M 50-54 03:31:26 31.2101:08:1302:33:56
275 39613 Pulje 6 Henrik Waage Sandnes Sykleklubb M 40-44 03:31:26 31.2101:08:2402:33:58
279 76825 Pulje 6 Rune Mjøs Statoil BIL M 60-64 03:31:37 31.1801:08:1902:31:51
280 83420 Pulje 5 Stine Fikerud Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 35-39 03:31:44 31.1701:06:0602:32:31
280 37703 Pulje 5 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 55-59 03:31:44 31.1701:06:0702:32:16
280 141900 Pulje 5 Tron Husberg Dekkmegler 1 M 45-49 03:31:44 31.1701:06:2402:32:08
283 23137 Pulje 5 Harald Blikra Stavanger SK M 50-54 03:32:12 31.1001:05:5402:30:19
284 126105 Pulje 8 Jørn Ovedal Anfinsen Sandnes M 20-24 03:32:29 31.0601:11:2202:36:29
284 142206 Pulje 8 Kenneth Kittilsen Xfiber AS M 20-24 03:32:29 31.0601:11:2102:36:25
286 125155 Pulje 8 Geir Johansen SEKSJON S. M 50-54 03:32:35 31.0401:11:2302:36:11
286 153430 Pulje 8 Georg Kverneland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 03:32:35 31.0401:11:2502:36:28
288 52626 Pulje 5 Etienne Reding Stavanger SK M 40-44 03:33:07 30.9601:06:1602:33:06
289 151206 Pulje 5 Anders Bøen Bryne M 25-29 03:33:36 30.8901:06:0802:33:12
289 23771 Pulje 5 Ivar Magnus Iversen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:33:36 30.8901:06:0502:35:39
289 77151 Pulje 5 Trond Sigurd Salamonsen Stavanger M 40-44 03:33:36 30.8901:06:0602:33:14
289 20039 Pulje 5 Aleksander Snare Haugesund Triathlonklubb - Sykkel M 30-34 03:33:36 30.8901:06:0702:35:38
293 54330 Pulje 7 Børge Brattabø Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:33:47 30.8701:08:3902:35:37
293 38439 Pulje 7 Lasse Eide Tasta og omegn sykkelklubb M 45-49 03:33:47 30.8701:08:3802:34:14
293 73534 Pulje 7 Jan Tore Fodnestøl Nordea BIL M 55-59 03:33:47 30.8701:08:4402:35:32
293 39250 Pulje 7 Torleif Sleveland Ålgård Cykleklubb M 55-59 03:33:47 30.8701:08:4102:35:42
297 145897 Pulje 7 Rune Heggland Fitjar M 35-39 03:34:15 30.8001:08:3302:34:22
297 134059 Pulje 7 Hallvard Magnussen Sola Cykleklubb M 35-39 03:34:15 30.8001:08:3002:34:13
297 66418 Pulje 7 Idar Rimmereid Team engelsen M 40-44 03:34:15 30.8001:08:3502:34:23
300 27894 Pulje 6 Robert David Bullen Stavanger M 50-54 03:34:20 30.7901:07:5702:29:45
301 126201 Pulje 7 Bodil Sirén Rusdal Kvinesdal Sykkelklubb K 35-39 03:34:51 30.7101:11:5002:37:25
301 150715 Pulje 7 Michael Tesfu Kvinesdal Sykkelklubb M 45-49 03:34:51 30.7101:11:5002:37:25
303 104349 Pulje 8 Charles Mcgurk Skretting M 45-49 03:35:02 30.6901:11:2202:36:11
303 77103 Pulje 5 Torleif Reiersen PGNiG Upstream International M 45-49 03:35:02 30.6901:06:4902:35:36
303 132764 Pulje 8 Radek Stalsberg Mandal CK M 40-44 03:35:02 30.6901:11:2402:37:09
306 132013 Pulje 4 Bas Van Der Woude Stavanger M 35-39 03:35:09 30.6701:04:4302:29:26
307 59480 Pulje 4 Morten Kolind Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:35:20 30.6501:05:5502:35:44
308 152251 Pulje 5 Asgeir Kinn Sola Cykleklubb M 35-39 03:35:27 30.6301:05:5402:33:28
308 125845 Pulje 5 Rune Skjæveland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:35:27 30.6301:07:0202:36:15
308 122813 Pulje 5 Cameron Strachan Statoil BIL M 35-39 03:35:27 30.6301:07:2502:37:01
311 103943 Pulje 5 Mark Gast det norske M 55-59 03:35:35 30.6101:06:0702:35:28
312 30251 Pulje 5 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 55-59 03:35:38 30.6001:10:0802:37:45
313 100413 Pulje 6 Carsten Bischoff Sandnes M 50-54 03:35:46 30.5801:10:1802:39:11
313 125884 Pulje 6 Espen Goa Sandnes M 40-44 03:35:46 30.5801:08:2902:34:49
313 131953 Pulje 6 Enrico Graf Team Oltedal Radel M 35-39 03:35:46 30.5801:08:2902:34:50
313 152463 Pulje 6 Kenneth Kristoffersen Rogaland brann og redning M 40-44 03:35:46 30.5801:08:2902:34:55
313 132001 Pulje 6 Bernard Opedal TEAM OPEDAL M 35-39 03:35:46 30.5801:08:3102:31:29
313 142123 Pulje 6 Anders Svihus Stavanger M 30-34 03:35:46 30.5801:10:1602:38:18
319 103891 Pulje 6 André Hettervik Hundvåg M 50-54 03:35:56 30.5601:10:1702:38:32
319 33364 Pulje 6 Jan Erik Justnes M 65-69 03:35:56 30.5601:10:1402:39:23
321 76485 Pulje 6 Ole Reiersen CK Haugaland M 45-49 03:37:56 30.2801:08:2102:33:01
322 83329 Pulje 3 Geir Hjelleset Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:38:08 30.2501:02:1402:36:35
322 141194 Pulje 5 Simon Haaland CK Haugaland M 20-24 03:38:08 30.2501:07:1402:36:25
324 152465 Pulje 9 Abiel Berhe Egersund M 30-34 03:38:41 30.1801:14:5202:43:12
324 38236 Pulje 9 Ove Egil Dagsland Dalane SK M 40-44 03:38:41 30.1801:14:5102:43:14
324 29174 Pulje 9 Terje Ege Dalane SK M 60-64 03:38:41 30.1801:14:4902:43:12
324 28040 Pulje 9 Roy Evje Dalane SK M 45-49 03:38:41 30.1801:14:5202:43:17
324 20018 Pulje 9 Agnar Gjertsen Dalane SK M 50-54 03:38:41 30.1801:14:5202:43:18
324 25691 Pulje 9 Leif Hansen Dalane SK M 70-74 03:38:41 30.1801:14:5102:43:16
324 29578 Pulje 9 Tor Magne Hovland Dalane SK M 45-49 03:38:41 30.1801:14:4702:43:10
324 38512 Pulje 9 Edel Karin Hovland Dalane SK K 55-59 03:38:41 30.1801:14:4902:43:09
324 22619 Pulje 9 Geir Arne Kloster Dalane SK M 55-59 03:38:41 30.1801:14:4902:43:13
324 25946 Pulje 9 Magne Melhus Dalane SK M 55-59 03:38:41 30.1801:14:4702:43:09
324 59210 Pulje 9 Carina Midtbø Dalane SK K 45-49 03:38:41 30.1801:14:5102:43:19
324 23158 Pulje 9 Harry Myklebust Dalane SK M 55-59 03:38:41 30.1801:14:5102:43:12
324 25627 Pulje 9 Lars Magne Nevland Dalane SK M 50-54 03:38:41 30.1801:14:5202:43:15
324 21324 Pulje 9 Bjørn Arild Omdal Dalane SK M 40-44 03:38:41 30.1801:14:4902:43:13
324 58625 Pulje 9 Rune Refsland Dalane SK M 45-49 03:38:41 30.1801:14:5202:43:13
324 29569 Pulje 9 Tor Kåre Sleveland Dalane SK M 45-49 03:38:41 30.1801:14:5302:43:15
324 126199 Pulje 9 Agnar Tengesdal Dalane SK M 40-44 03:38:41 30.1801:14:5302:43:15
324 30073 Pulje 9 Ulf Tjåland Dalane SK M 45-49 03:38:41 30.1801:14:5202:43:16
324 27576 Pulje 9 Per Terje Tjåland Dalane SK M 45-49 03:38:41 30.1801:14:5102:43:41
324 132062 Pulje 9 Ronald Alan E. Velasco Dalane SK M 45-49 03:38:41 30.1801:14:5302:43:17
324 146195 Pulje 9 Rikard Vinningland Dalane SK M 40-44 03:38:41 30.1801:14:5002:43:17
324 139654 Pulje 9 Jan Wersland Dalane SK M 45-49 03:38:41 30.1801:14:5302:43:16
346 153484 Pulje 6 Joakim Næss Lea Chatten M 30-34 03:38:46 30.1601:10:1502:39:53
347 76248 Pulje 6 Jonny Magne Indrebø Statoil M 50-54 03:39:05 30.1201:10:1702:38:50
348 27479 Pulje 5 Per Egil Lofthus Aker Solutions M 55-59 03:39:24 30.0801:07:2802:35:54
349 134787 Pulje 5 Tyson Bridger Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:39:28 30.0701:10:0802:38:18
349 104954 Pulje 5 Kristian Frafjord Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 03:39:28 30.0701:06:0602:37:50
349 73286 Pulje 5 Jørund Hopland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 60-64 03:39:28 30.0701:07:1602:38:34
349 146532 Pulje 5 Gunnar Haarr Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:39:28 30.0701:10:0802:38:34
349 72987 Pulje 5 Frode Krohn-Pettersen TOSK / Kaph næringsmegling AS M 50-54 03:39:28 30.0701:06:0502:37:47
349 38649 Pulje 5 Paul B. Tysse Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:39:28 30.0701:10:0702:37:56
349 139827 Pulje 5 Niklas Åke Valskaar Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:39:28 30.0701:10:0902:38:41
356 156640 Pulje 8 José Jacobi Santander Consumer Bank AS M 45-49 03:39:32 30.0602:43:4400:00:00
357 25876 Pulje 4 Livar Haugland Bryne M 40-44 03:39:36 30.0501:11:1302:41:27
357 53023 Pulje 4 Hans Eirik Hovland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:39:36 30.0501:11:2402:41:03
357 24116 Pulje 4 Jarle Pollestad Bryne Cykleklubb M 50-54 03:39:36 30.0501:11:1302:41:23
357 22960 Pulje 4 Hallstein Aase Bryne Cykleklubb M 50-54 03:39:36 30.0501:11:1302:41:25
361 23691 Pulje 5 Ingve Haukland Sandnes Sykleklubb M 60-64 03:39:47 30.0201:12:2902:40:31
361 139756 Pulje 5 Christine Olsen-Hagen Bryne Cykleklubb K 30-34 03:39:47 30.0201:07:2502:42:26
363 126119 Pulje 5 Erlend Fiskum Hafrsfjord SK M 50-54 03:39:57 30.0001:10:1002:41:33
363 104112 Pulje 5 Sverre Mathiassen Get M 50-54 03:39:57 30.0001:06:3402:40:20
365 38685 Pulje 8 Irving Haraldson CK Haugaland M 40-44 03:40:53 29.8801:11:2302:37:38
365 141218 Pulje 8 Kristian Hella Marine Aluminium M 35-39 03:40:53 29.8801:11:2102:37:35
367 28165 Pulje 7 Rune Christensen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 55-59 03:41:02 29.8501:08:4302:39:52
367 151254 Pulje 7 Martin Holm-Jensen Stavanger Sports & Social Club M 35-39 03:41:02 29.8501:08:4402:34:44
367 20746 Pulje 7 Arve Høgemark Ålgård sykkel M 40-44 03:41:02 29.8501:08:3702:42:09
367 156641 Pulje 7 Esben Andreas Rusås DNV GL M 30-34 03:41:02 29.8501:08:4102:37:49
367 147993 Pulje 7 Ivan Skjæveland Deloitte M 45-49 03:41:02 29.8501:08:5102:42:10
367 156642 Pulje 7 Tommy Thu tasta sykkelklubb-tosk M 25-29 03:41:02 29.8501:09:1902:40:50
373 53077 Pulje 3 Jens Otto Hatlevold Bouvet AS M 35-39 03:41:35 29.7801:02:1702:37:18
374 28265 Pulje 5 Sigmund Lutsi Sviland BMX M 65-69 03:42:13 29.7001:12:3102:40:31
375 27531 Pulje 6 Per Kristian Eiane archer M 50-54 03:42:14 29.6901:10:1602:39:58
376 25884 Pulje 5 Lorents Reinås Statoil BIL M 45-49 03:42:47 29.6201:06:0602:41:24
376 125943 Pulje 5 Jan Olav Sørensen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:42:47 29.6201:17:0602:43:42
378 66349 Pulje 7 Nigel Marsh DONG Energy M 45-49 03:43:17 29.5501:11:4902:40:44
379 127388 Pulje 6 May Brit Høyvik Bogafjell Sykleklubb K 30-34 03:43:34 29.5201:12:3202:42:45
380 139124 Pulje 5 Thomas Haga Bogafjell Sykleklubb M 30-34 03:43:41 29.5001:10:2802:40:53
381 156643 Pulje 8 André Alvestad Tjelta M 17-19 03:43:56 29.4701:13:1702:42:06
381 156644 Pulje 8 Kasper Furnes Bernhoff Stavanger M 17-19 03:43:56 29.4701:13:1702:41:59
381 29163 Pulje 8 Terje Gabrielsen Bryne Cykleklubb M 50-54 03:43:56 29.4701:13:1602:44:11
381 123111 Pulje 8 Sølvi Hadland Bryne Cykleklubb K 35-39 03:43:56 29.4701:13:1702:44:11
381 156645 Pulje 8 Oscar Alvestad Harboe Stavanger M 25-29 03:43:56 29.4701:11:3102:41:02
381 46429 Pulje 8 Torill Stålesen Høyland Bryne Cykleklubb K 40-44 03:43:56 29.4701:13:1602:44:10
381 24405 Pulje 8 Johnny Høyland Bryne Cykleklubb M 50-54 03:43:56 29.4701:12:4302:44:09
381 113423 Pulje 8 Anett Knutson Bryne Cykleklubb K 45-49 03:43:56 29.4701:13:1702:44:15
381 28887 Pulje 8 Svein Arve Log Bryne Cykleklubb M 45-49 03:43:56 29.4701:13:1502:44:45
381 22024 Pulje 8 Ellen Marie Obrestad Bryne Cykleklubb K 50-54 03:43:56 29.4701:13:1602:44:34
381 134369 Pulje 8 Matthew Owen Sandnes M 40-44 03:43:56 29.4701:11:3202:43:10
381 26491 Pulje 8 Nils Martin Rugsveen Bryne Cykleklubb M 50-54 03:43:56 29.4701:13:1502:44:12
381 20735 Pulje 8 Arve Stålesen Bryne Cykleklubb M 45-49 03:43:56 29.4701:13:1602:44:45
381 52971 Pulje 8 Jane Tove Søyland Bryne Cykleklubb K 45-49 03:43:56 29.4701:13:1602:44:13
395 30095 Pulje 8 Vebjørn Sembsmoen Nærbø SK M 50-54 03:44:11 29.4401:13:1802:42:28
396 24137 Pulje 4 Jarle Heggelund Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:45:47 29.2301:13:2702:44:58
397 123894 Pulje 6 Leif Kro Helgevold Elektro M 55-59 03:45:51 29.2201:12:3502:42:31
398 153069 Pulje 6 Kelvin Taylor Sandnes Sykleklubb M 35-39 03:46:01 29.2001:13:4002:43:15
399 124111 Pulje 5 Bjørn Asle Teige Bømlo SK M 50-54 03:46:09 29.1801:12:5102:45:05
400 73048 Pulje 5 Morten Erga Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:46:16 29.1601:07:2702:43:34
401 156646 Pulje 8 Stuart Fyfe Stavanger M 40-44 03:46:37 29.1201:13:1702:41:20
402 156647 Pulje 7 Erlend Mellegaard Tjelta M 30-34 03:46:53 29.0801:16:1802:46:15
403 20228 Pulje 6 André Sirevåg Sandnes Sykleklubb M 40-44 03:47:11 29.0501:10:1802:42:18
404 29793 Pulje 5 Torild D. Kollsgård Sandnes Sykleklubb K 50-54 03:47:40 28.9801:12:4502:44:15
405 147787 Pulje 6 Hans Olav Østebrød Oslo M 25-29 03:48:58 28.8201:11:4002:44:48
406 126590 Pulje 6 John Petter Strand Stavanger M 40-44 03:49:02 28.8101:12:5802:46:51
407 104544 Pulje 6 Øyvind Næsbakken Sola M 25-29 03:49:12 28.7901:10:1702:43:02
408 122444 Pulje 4 Frode Heigre Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:49:26 28.7601:11:4102:47:27
408 132191 Pulje 4 Trond Nor-Hansen Tasta OSK M 45-49 03:49:26 28.7601:11:4002:47:29
410 156648 Pulje 7 Benjamin Bonnier Stavanger M 35-39 03:49:56 28.7001:16:2002:48:07
410 154409 Pulje 7 Arild Pollestad Hå Rugeri AS M 40-44 03:49:56 28.7001:08:4402:44:11
410 134873 Pulje 7 Wincimar L. Reporma Øglænd System A/S M 35-39 03:49:56 28.7001:16:3602:50:29
410 22139 Pulje 7 Erlend Wedul COSL Drilling Europe BIL M 55-59 03:49:56 28.7001:09:1902:47:39
414 25239 Pulje 5 Kjetil Kvalevåg Aalgaard SSL Sykkel M 25-29 03:50:02 28.6901:06:0502:45:00
414 26843 Pulje 5 Olav Kvingedal Bryne Cykleklubb M 50-54 03:50:02 28.6901:06:3702:45:19
414 29634 Pulje 5 Torbjørn Selanger BP Norge M 40-44 03:50:02 28.6901:12:3002:45:39
414 73588 Pulje 5 Tommy Våland Nærbø SK M 50-54 03:50:02 28.6901:13:0602:46:22
418 58444 Pulje 9 Christer Viggen Dalane SK M 45-49 03:50:15 28.6601:14:5002:50:20
419 20799 Pulje 3 Asbjørn Laget tasta omegen sykkel klubb M 60-64 03:50:29 28.6301:10:2402:39:34
420 147188 Pulje 6 Christian Opedal TEAM OPEDAL M 35-39 03:50:51 28.5801:08:3102:35:45
421 23022 Pulje 5 Hans Baardsgaard Vaulen Beachboys M 50-54 03:52:17 28.4101:13:0302:47:47
422 136324 Pulje 5 Tor Eirik Huse CK Haugaland M 55-59 03:52:20 28.4001:12:4602:46:53
422 52708 Pulje 5 Egil Kolstø Statoil M 50-54 03:52:20 28.4001:12:4802:47:47
424 151221 Pulje 5 Svein Hetland Dekkmegler 1 M 45-49 03:52:24 28.3901:13:1502:49:46
425 125636 Pulje 5 Kennet Egeland Flekkefjord SK M 50-54 03:52:59 28.3201:12:0902:47:09
425 66467 Pulje 5 Tommy Johansen Flekkefjord SK M 50-54 03:52:59 28.3201:12:3102:47:10
425 30276 Pulje 5 Tom Ove Kaland Flekkefjord SK M 40-44 03:52:59 28.3201:12:3002:43:43
425 73763 Pulje 5 Jan Terje Strømland Flekkefjord SK M 50-54 03:52:59 28.3201:12:2902:49:00
425 131992 Pulje 5 Bjørn Egil Djuphagen Svela Flekkefjord SK M 35-39 03:52:59 28.3201:12:2802:48:58
425 20547 Pulje 5 Arne Tagholdt Flekkefjord SK M 45-49 03:52:59 28.3201:12:3002:47:07
425 132394 Pulje 5 Trond Arne Velund Flekkefjord SK M 45-49 03:52:59 28.3201:12:1202:44:54
432 22724 Pulje 3 Glen Houghton Klepp Cykle Club M 30-34 03:53:56 28.2101:02:1402:37:53
433 126383 Pulje 8 Kjetil Sel Bryne vgs M 50-54 03:54:29 28.1401:13:1702:47:41
434 151522 Pulje 6 Jarle Asheim Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:54:55 28.0901:14:3202:51:59
434 27646 Pulje 6 Roald Baardsen SUS-bil M 50-54 03:54:55 28.0901:12:3302:53:15
434 104194 Pulje 6 Geir Inge Sætre Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:54:55 28.0901:13:1502:53:22
434 125873 Pulje 6 Audun Westgaard JWC M 55-59 03:54:55 28.0901:10:5302:50:36
438 134379 Pulje 8 Audun Hellesøy Vest CK M 50-54 03:55:00 28.0801:14:1602:48:49
438 140169 Pulje 8 Tor Magne Madsen Align M 35-39 03:55:00 28.0801:11:2502:48:51
440 28320 Pulje 6 Sigurd Olav Risdal Klepp Cykle Club M 70-74 03:55:07 28.0701:16:4502:55:10
441 132209 Pulje 6 Stig Aflekt Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:58:41 27.6501:12:3902:52:15
441 100457 Pulje 6 Laila Helland Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 50-54 03:58:41 27.6501:20:3602:57:41
441 58858 Pulje 6 Jan Petter Helland Lyse M 50-54 03:58:41 27.6501:20:3202:57:38
444 77150 Pulje 6 Tor Tønnessen Statoil BIL M 60-64 03:58:55 27.6201:19:2102:55:35
445 106076 Pulje 6 Terje Tobiassen Klepp Cykle Club M 50-54 04:00:18 27.4601:13:2802:55:20
446 74176 Pulje 6 Nils-Torstein Erikstad AF-anlegg M 50-54 04:00:21 27.4501:13:1302:54:57
446 39771 Pulje 6 David Eduardo Rondon Stavanger SK M 55-59 04:00:21 27.4501:17:1202:56:42
448 78596 Pulje 7 Kolbjørn Olsen Bogafjell sykleklubb M 45-49 04:00:24 27.4501:16:2002:52:59
449 156649 Pulje 7 Frode Grøtteland Urmaker Grøtteland, Krafttråkket Sandnes-Molde M 50-54 04:00:30 27.4401:16:1902:53:50
450 147820 Pulje 5 Øyvind Engevik Rugtvedt Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 04:02:20 27.2301:11:5402:50:47
451 141508 Pulje 8 Thomas Granhøy Kivle Sandal Sykkelklubb M 35-39 04:04:40 26.9701:15:2202:50:38
452 118599 Pulje 7 Ingunn Søiland Team Rynkeby / SUS BIL K 45-49 04:04:55 26.9401:16:1802:55:48
453 22432 Pulje 5 Frode Johannessen Hafrsfjord M 55-59 04:05:00 26.9301:13:1702:58:00
454 73521 Pulje 7 Oddvar Brennhovd Kleppe M 35-39 04:05:16 26.9001:20:4502:50:27
454 25424 Pulje 7 Kristian Haus Klepp Cykle Club M 35-39 04:05:16 26.9001:20:4602:50:17
454 77122 Pulje 7 Knut Terje Noraberg Klepp Cykle Club M 35-39 04:05:16 26.9001:20:4602:50:25
457 146539 Pulje 6 Mette K. B. Søndergaard Eni Norge K 35-39 04:05:28 26.8801:16:4502:58:05
457 156650 Pulje 8 Sven Nicolai Viig Oslo M 30-34 04:05:28 26.8801:19:5903:01:10
459 146898 Pulje 7 Jesper Sode Hansen Klepp Stasjon M 40-44 04:05:30 26.8801:20:4702:50:16
460 110030 Pulje 8 Øyvind Kolnes Grønli Stavanger M 35-39 04:05:31 26.8801:15:2202:51:53
460 110031 Pulje 8 Daniel Kanstad Stavanger M 35-39 04:05:31 26.8801:15:2302:50:27
462 78774 Pulje 7 Frode Dannevig Moi JOPA M 40-44 04:05:40 26.8601:20:4602:50:29
463 105330 Pulje 6 Anders Prestbø Stavanger M 30-34 04:06:16 26.8001:12:5802:54:53
464 22974 Pulje 7 Halvard Hovda Klepp Cykle Club M 45-49 04:06:54 26.7301:20:4802:50:29
464 58364 Pulje 7 Edvin Vestvik Kleppe M 45-49 04:06:54 26.7301:20:4802:50:27
466 147866 Pulje 6 Marcin Bartnik Stavanger M 30-34 04:07:35 26.6501:18:0302:57:29
467 23093 Pulje 6 Harald Paulsen CK Haugaland M 70-74 04:07:57 26.6101:19:1902:56:32
468 27424 Pulje 6 Per Møller-Pedersen Sandnes Sykleklubb M 60-64 04:08:18 26.5801:19:1803:00:16
468 124862 Pulje 6 Lars Møller-Pedersen Bergen M 35-39 04:08:18 26.5801:19:2003:00:16
470 100373 Pulje 8 Tor Fjeldheim Oltedal Radel M 45-49 04:08:24 26.5701:14:5202:58:17
470 20621 Pulje 8 Arne Fossfjell Oltedal Radel M 45-49 04:08:24 26.5701:14:5202:59:41
470 152346 Pulje 8 Stig Tore Lian Oltedal Radel M 35-39 04:08:24 26.5701:14:4902:58:14
470 145761 Pulje 8 Peder Ravndal Oltedal Radel M 55-59 04:08:24 26.5701:14:5202:56:20
470 146242 Pulje 8 Helge Olav Tverberg Oltedal radel M 45-49 04:08:24 26.5701:14:4702:58:14
470 73186 Pulje 8 John Vatland Oltedal Radel M 40-44 04:08:24 26.5701:14:4802:58:12
470 146246 Pulje 8 Leiv Einar Vognsen Oltedal Radel M 60-64 04:08:24 26.5701:14:5202:59:43
477 24144 Pulje 4 Jarle Eide Bogafjell Sykleklubb / Statnett BIL M 50-54 04:08:29 26.5601:11:0902:44:53
478 142023 Pulje 6 Eivind Glærum Team Glærum M 35-39 04:09:02 26.5001:19:1903:00:20
479 141990 Pulje 6 Kjetil Elde Sandnes Sykleklubb M 30-34 04:10:15 26.3701:21:3703:06:07
479 152865 Pulje 6 Harald Pettersen Sandnes Sykleklubb M 50-54 04:10:15 26.3701:21:3903:07:22
479 72951 Pulje 6 Uwe Sprenger JWC BC M 45-49 04:10:15 26.3701:21:2603:01:26
482 39418 Pulje 6 Torunn Elve Sandnes Sykleklubb K 50-54 04:10:25 26.3501:21:3903:04:59
482 23635 Pulje 6 Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 04:10:25 26.3501:21:3803:06:45
484 23659 Pulje 6 Ingvald Haaland Klepp Cykle Club M 35-39 04:10:29 26.3401:13:2703:00:06
484 140188 Pulje 6 Marta Monsen Sandnes Sykleklubb K 60-64 04:10:29 26.3401:21:3703:07:25
484 27018 Pulje 6 Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 55-59 04:10:29 26.3401:21:3803:07:27
484 29835 Pulje 6 Tormod Aas Sandnes M 40-44 04:10:29 26.3401:21:2903:02:06
488 100519 Pulje 6 Øyvind Solberg Løkkebø Statoil BIL M 50-54 04:10:54 26.3001:19:2103:01:29
489 73564 Pulje 5 Torvald Refsland Varhaug Sykkelklubb M 40-44 04:14:30 25.9301:16:2803:07:18
490 29747 Pulje 4 Tore Henning Mathisen CK Haugaland M 65-69 04:17:36 25.6201:23:4003:10:15
491 76855 Pulje 6 Kevin Teague Nærbø M 45-49 04:18:11 25.5601:21:3603:08:08
492 76705 Pulje 6 Stig Tore Johansen Lyse BIL M 45-49 04:19:13 25.4601:21:0003:07:38
493 20053 Pulje 4 Alexander Knight Stavanger M 45-49 04:20:30 25.3301:11:4603:02:21
494 156651 Pulje 8 Kaheen Bamerni Sandnes M 30-34 04:22:32 25.1301:25:3603:09:56
494 103933 Pulje 8 Sigurd Egeland Sandnes M 50-54 04:22:32 25.1301:25:3203:09:57
496 141922 Pulje 6 Tjalling Visser Stavanger M 30-34 04:22:33 25.1301:21:3303:06:06
497 143068 Pulje 6 Christopher Indrehus Team Stavanger Fengsel M 25-29 04:23:00 25.0901:21:3903:08:33
497 123033 Pulje 6 Per Jøssang Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 04:23:00 25.0901:21:3703:08:20
497 105004 Pulje 6 Kjartan Sandvoll Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:23:00 25.0901:21:3803:08:28
500 136758 Pulje 8 Erik Løvseth Tollernes Idrettslag M 30-34 04:23:07 25.0801:20:1103:06:11
501 26571 Pulje 9 Odd Garpestad Dalane SK M 65-69 04:24:05 24.9901:34:2603:19:26
501 29677 Pulje 9 Tore Vehus Dalane SK M 65-69 04:24:05 24.9901:34:2403:19:26
503 140183 Pulje 7 Jorge A. Da Rocha Real Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 04:25:26 24.8601:18:5303:13:13
504 148009 Pulje 8 Asgeir Hovden Stavanger M 35-39 04:26:21 24.7701:23:1203:09:40
505 136182 Pulje 6 Stian Tveit Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 04:27:34 24.6601:15:4503:12:11
506 127531 Pulje 6 David Stanley Ottesen Sola Cykleklubb M 65-69 04:27:52 24.6301:24:4303:16:47
507 29958 Pulje 6 Trond Aunan Aibel M 50-54 04:28:17 24.6001:21:2303:11:43
507 58520 Pulje 6 Ove Bore Randaberg SK M 45-49 04:28:17 24.6001:21:3003:15:24
507 21586 Pulje 6 Christine Hammer Bore Randaberg SK K 40-44 04:28:17 24.6001:21:2903:12:08
507 20329 Pulje 6 Anne Berit Grov Randaberg SK K 55-59 04:28:17 24.6001:21:3003:15:23
507 39264 Pulje 6 Gro Lærum Håland Randaberg SK K 55-59 04:28:17 24.6001:21:2503:12:15
507 38979 Pulje 6 Dag Håland Randaberg SK M 65-69 04:28:17 24.6001:21:2603:11:17
507 58265 Pulje 6 Bård Lærum Randaberg SK M 45-49 04:28:17 24.6001:21:2303:10:54
507 58405 Pulje 6 Gunnar Morsund Randaberg SK M 45-49 04:28:17 24.6001:21:2403:11:52
507 22256 Pulje 6 Eva Rasmussen randaberg sykkelklubb K 40-44 04:28:17 24.6001:21:3403:14:55
507 77766 Pulje 6 Susan Østbø Randaberg SK K 50-54 04:28:17 24.6001:21:3603:15:03
507 76590 Pulje 6 Erik Arne Østbø Randaberg SK M 50-54 04:28:17 24.6001:21:3203:14:53
518 153755 Pulje 8 Kjell Johan Nordgaard Sandnes M 55-59 04:28:20 24.5901:24:1003:11:27
519 127519 Pulje 8 Gary Hooper Tananger M 45-49 04:29:02 24.5301:16:2803:13:35
520 73895 Pulje 8 Annar Gaustad Blindleia CK M 45-49 04:30:00 24.4401:33:5103:17:21
520 156653 Pulje 8 Kjetil Johnsen Sandnes M 45-49 04:30:00 24.4401:33:5203:17:23
522 126250 Pulje 6 Espen Wiig Nybø Tananger M 30-34 04:30:18 24.4101:08:3103:26:53
523 135778 Pulje 7 Yulia Sysoeva Shell K 35-39 04:35:33 23.9501:24:1903:23:36
524 156654 Pulje 8 Atle Strandmyr Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 04:36:34 23.8601:21:2803:13:35
524 153775 Pulje 8 Jone Ørke Tjelta M 35-39 04:36:34 23.8601:21:2603:21:56
526 151220 Pulje 8 Tore Kristiansen Santander Consumer Bank AS M 30-34 04:44:08 23.2201:32:3103:28:06
527 156655 Pulje 8 Geir Magne Brastad Santander Consumer Bank AS M 35-39 04:44:13 23.2201:32:2603:27:58
528 148245 Pulje 7 Jarle Wiig Nybø Sundt Air Executive Handling M 25-29 04:44:14 23.2201:29:5603:26:29
529 73226 Pulje 6 Anders Randaberg SK M 50-54 04:49:28 22.8001:21:3503:23:06
530 126032 Pulje 8 Clemens Furnes Stavanger M 40-44 04:51:17 22.6501:22:4803:21:47
531 135364 Pulje 8 Svein Roar Sivertsen Stavanger Triathlon Klubb M 45-49 04:51:36 22.6301:14:1803:22:47
532 153508 Pulje 8 Espen Dybsjord Malde Repsol M 35-39 04:51:42 22.6201:13:1802:50:52
533 151284 Pulje 7 Andreas Larsen Stavanger M 25-29 04:52:26 22.5601:30:0003:30:01
534 142783 Pulje 7 Vera De Leeuw Schlumberger K 30-34 04:53:35 22.4801:33:1503:33:59
535 94233 Pulje 7 Per Otto Ugelstad Nanset IF sykkel M 60-64 04:57:36 22.1701:32:3503:36:33
536 146881 Pulje 8 Ingvill Vestvik Hagavik K 30-34 05:00:53 21.9301:44:1703:49:12
537 128059 Pulje 8 Ivar Hansen Hundvåg M 65-69 05:02:39 21.8001:27:1003:30:36
538 156604 Pulje 8 Simon Øverås Tasta & Omegn Sykkelklubb M 35-39 05:04:38 21.6601:23:5603:33:35
539 105459 Pulje 6 Brian Nielsen Sandnes M 50-54 05:12:03 21.1501:36:2503:48:23
540 77497 Pulje 8 Arild Haugneland Bertel O Steen Rogaland AS M 65-69 05:16:13 20.8701:50:2003:50:28
540 156656 Pulje 8 Katrine Størksen Kleppestø K 30-34 05:16:13 20.8701:44:1903:50:04
542 134990 Pulje 3 Gunnar Cederstrøm SR-Group M 55-59 05:30:45 19.9501:37:5103:59:18
542 25044 Pulje 3 Kjell Fjeldheim Sandnes Sykleklubb M 50-54 05:30:45 19.9501:37:4504:02:23
542 135908 Pulje 3 Sven Arthur Flornes SR-Group M 50-54 05:30:45 19.9501:37:5104:02:31
542 150371 Pulje 3 Roger Hallstensen Soon CK M 45-49 05:30:45 19.9501:37:5204:02:29
542 25391 Pulje 3 Konrad Jonassen SR-Group M 40-44 05:30:45 19.9501:37:5204:02:29
542 58713 Pulje 3 Stian Waage SR-Group M 35-39 05:30:45 19.9501:37:5103:59:18
- 148139 Pulje 3 Tor Arne Amdal Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 51563 Pulje 1 Kjetil Andersen Sandnes Sykleklubb M 35-39 Brutt -00:58:3000:00:00
- 123067 Pulje 1 Dag Arnesen Sandnes Sykleklubb M 45-49 Brutt -00:57:5900:00:00
- 26215 Pulje 4 Marton Digernes Bryne Cykleklubb M 50-54 Brutt -01:11:1102:45:48
- 103938 Pulje 2 Edvard Hagman Bryne Cykleklubb M 45-49 Brutt -00:59:2700:00:00
- 139825 Pulje 3 Odd Martin Haugsland Stavanger SK M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:00
- 145978 Pulje 3 Marius Ingebrigtsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:00
- 22795 Pulje 9 Gudmund Jørgensborg Dalane SK M 65-69 Brutt -01:21:5600:00:00
- 147636 Pulje 9 Mette Karlsen Dalane SK K 25-29 Brutt -01:14:4800:00:00
- 24218 Pulje 3 Joar A. Larsen Rennesøy Sykleklubb M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
- 22188 Pulje 9 Ernst Mortensen Dalane SK M 45-49 Brutt -01:21:5400:00:00
- 75969 Pulje 1 Pål Nilsskog Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 Brutt -01:00:0700:00:00
- 103698 Pulje 1 Geir Henning Njærheim Sandnes Sykleklubb M 45-49 Brutt -01:03:3200:00:00
- 24875 Pulje 1 Kenneth Pedersen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
- 153762 Pulje 7 Wojciech Podobinski Sandnes M 40-44 Brutt -01:38:2600:00:00
- 140527 Pulje 8 Margit Juliane Realfsen Blindleia CK K 40-44 Brutt -01:33:5100:00:00
- 24112 Pulje 4 Jarle Rossavik Sandnes Sykleklubb M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:00
- 152455 Pulje 2 Kjell-Ove Sele Bømlo SK M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:00
- 38159 Pulje 1 Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:00
- 22125 Pulje 9 Erik Bjørn Svalestad Dalane SK M 50-54 Brutt -01:21:5500:00:00
- 79447 Pulje 7 Øystein Sømme Stavanger SK M 25-29 Brutt -01:02:0000:00:00
- 132650 Pulje 9 Jone Takvam Dalane SK M 40-44 Brutt -01:21:5500:00:00
- 21194 Pulje 2 Bjarte Thorsen Sandnes Sykleklubb M 40-44 Brutt -00:59:2500:00:00
- 30648 Pulje 5 Inge Bjart Torkildsen Flekkefjord SK M60-69 Brutt -01:18:0500:00:00
- 39450 Pulje 3 Kenneth Torsteinsbø Sandnes M 35-39 Brutt -01:10:2500:00:00
- 29678 Pulje 9 Tore Vassvik Dalane SK M 50-54 Brutt -01:22:5200:00:00
- 39305 Pulje 9 Reidun Vehus Dalane SK K 60-64 Brutt -01:34:2400:00:00
- 38577 Pulje 2 Arild Våland Nærbø SK M 30-34 Brutt -00:00:0002:02:18
- 73537 Pulje 8 Stig Østbø Randaberg M 50-54 Brutt -01:20:4903:11:12
- 134292 Pulje 5 Jan Ånderå Bømlo SK M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 28316 Pulje 2 Sigurd Aanestad Nærbø SK M 40-44 Brutt -00:59:3200:00:00
- 151473 Pulje 6 Arne Stian Aarrestad Sandnes Sykleklubb M 35-39 Brutt -01:12:1100:00:00
- 53234 Pulje 1 Eimund Aase Sandnes Sykleklubb M 20-24 Disk. -00:00:0001:53:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Nordsjørittet


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 03.09.2016
Distanse: 110.00 KM
Snittfart: 30.69 Km/t
Snittid: 3:35:02
Antall deltakere: 580

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):