Dalane Rundt - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 30284 Fellesstart Åge André Kolnes Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:54:29 39.83
1 139672 Fellesstart Fredrik Dversnes Dalane SK M 20-24 01:54:29 39.83
1 21850 Fellesstart Einar Lode Bryne Cykleklubb M 50-54 01:54:29 39.83
4 66584 Fellesstart Ståle Gunnar Josdal Stavanger Terrengsykkelklubb M 35-39 01:54:32 39.81
4 114805 Fellesstart Lars Rødne Midtbø Ryfylke SK M 25-29 01:54:32 39.81
4 152444 Fellesstart Bartlomiej Mijas Stavanger Terrengsykkelklubb M 25-29 01:54:32 39.81
4 74542 Fellesstart Helge Nesse Fana IL Sykkel M 30-34 01:54:32 39.81
8 20181 Fellesstart Anders Buland Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:54:35 39.79
8 27872 Fellesstart Roar Fjermestad Eie Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:54:35 39.79
8 73477 Fellesstart Bengt Enersgård Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:54:35 39.79
8 73017 Fellesstart Anders Farestveit Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:54:35 39.79
8 27471 Fellesstart Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:54:35 39.79
8 46681 Fellesstart Trond Skaale Stavanger Terrengsykkelklubb M 40-44 01:54:35 39.79
14 24903 Fellesstart Kent Arnevik-Aadnøy Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:56:34 39.11
14 22501 Fellesstart Gaute Brådli Vigesaa Sykleklubb M 50-54 01:56:34 39.11
14 29178 Fellesstart Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:56:34 39.11
14 103614 Fellesstart Erik Forster Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 01:56:34 39.11
14 52928 Fellesstart Njål Gudmestad Nærbø SK M 35-39 01:56:34 39.11
14 151472 Fellesstart Andreas Gundersen Bryne Cykleklubb M 17-19 01:56:34 39.11
14 22101 Fellesstart Erik Gysland Stavanger SK M 45-49 01:56:34 39.11
14 72679 Fellesstart Jan Gunnar Hagland Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:56:34 39.11
14 132020 Fellesstart Halvor Hanasand Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:56:34 39.11
14 25960 Fellesstart Magne Hatteland Bryne Cykleklubb M 30-34 01:56:34 39.11
14 125750 Fellesstart Svein Erik Haugland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:56:34 39.11
14 139750 Fellesstart Ørjan Hegreberg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:56:34 39.11
14 125529 Fellesstart Jo Henrik Egeland Jarstø Stavanger SK M 20-24 01:56:34 39.11
14 21921 Fellesstart Eirik Idsøe Johannessen Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:56:34 39.11
14 132027 Fellesstart Jørgen Ravndal Jåtten Klepp Cykle Club M 20-24 01:56:34 39.11
14 22671 Fellesstart Sondre Kartevoll Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:56:34 39.11
14 24770 Fellesstart Karsten Kristoffersen Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:56:34 39.11
14 40535 Fellesstart Håvard Lampe Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 01:56:34 39.11
14 27238 Fellesstart Øyvind Lerbrekk Nærbø SK M 30-34 01:56:34 39.11
14 23321 Fellesstart Helge Løge Bryne Cykleklubb M 50-54 01:56:34 39.11
14 122744 Fellesstart Johan Marandon Monsen Stavanger SK M 20-24 01:56:34 39.11
14 136679 Fellesstart Johannes Olsen Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:56:34 39.11
14 93512 Fellesstart Atle Sivertsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:56:34 39.11
14 100667 Fellesstart Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 01:56:34 39.11
14 58938 Fellesstart Frode Steine Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:56:34 39.11
14 141471 Fellesstart Kim Sørensen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 01:56:34 39.11
14 146500 Fellesstart Pål Lundberg Thomassen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 01:56:34 39.11
14 21194 Fellesstart Bjarte Thorsen Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:56:34 39.11
14 23655 Fellesstart Ingvald Vigre Nærbø SK M 45-49 01:56:34 39.11
14 72935 Fellesstart Ole Wasbø Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:56:34 39.11
44 145756 Fellesstart Ramtin Matin Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 02:01:59 37.38
45 143282 Fellesstart Anders Ueland Skeie Sandnes Sykleklubb M 17-19 02:02:16 37.29
46 139418 Fellesstart Ingvild Roti Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 25-29 02:02:37 37.18
46 113319 Fellesstart Simon Bjørheim Ryfylke SK M 25-29 02:02:37 37.18
46 73292 Fellesstart Øyvind Dahl Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 02:02:37 37.18
46 134000 Fellesstart Kim Gjøran Hagland Sandnes Sykleklubb M 30-34 02:02:37 37.18
46 103938 Fellesstart Edvard Hagman Bryne Cykleklubb M 45-49 02:02:37 37.18
46 100355 Fellesstart Even Hansen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 02:02:37 37.18
46 157182 Fellesstart Roy Frode Monge Bryne Cykleklubb M 40-44 02:02:37 37.18
46 28698 Fellesstart Stian Osmundsen Bryne Cykleklubb M 40-44 02:02:37 37.18
46 139812 Fellesstart Stefan Pirnbacher Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 02:02:37 37.18
46 25310 Fellesstart Knut Skaar Nærbø SK M 30-34 02:02:37 37.18
46 20440 Fellesstart Arild Vistnes Statoil BIL M 45-49 02:02:37 37.18
46 107849 Fellesstart Helge Våland Nærbø SK M 25-29 02:02:37 37.18
58 22894 Fellesstart Gunne Berg Bogafjell Sykleklubb M 45-49 02:03:39 36.87
58 146908 Fellesstart Izzy Edmundson Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 25-29 02:03:39 36.87
58 75743 Fellesstart Frode Efteland Bryne Cykleklubb M 40-44 02:03:39 36.87
58 33743 Fellesstart Magne Fosse Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:03:39 36.87
58 146343 Fellesstart Tore Høien Vigrestad SK M 25-29 02:03:39 36.87
58 21855 Fellesstart Einar Iversen Bogafjell Sykleklubb M 50-54 02:03:39 36.87
58 75796 Fellesstart Gøran Jakobsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:03:39 36.87
58 38815 Fellesstart Arne Lima Bogafjell Sykleklubb M 45-49 02:03:39 36.87
58 73076 Fellesstart Lars Rune Nygård Bryne Cykleklubb M 45-49 02:03:39 36.87
58 52628 Fellesstart Eirik Pedersen Klepp Cykle Club M 25-29 02:03:39 36.87
58 21166 Fellesstart Bjarne Salmelid Randaberg SK M 50-54 02:03:39 36.87
58 21425 Fellesstart John Børge Skjæveland Bogafjell Sykleklubb M 50-54 02:03:39 36.87
58 72135 Fellesstart Kenneth Stokkeland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:03:39 36.87
58 22125 Fellesstart Erik Bjørn Svalestad Dalane SK M 55-59 02:03:39 36.87
58 20445 Fellesstart Arild Toft Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:03:39 36.87
58 24385 Fellesstart Johnny Vaule Vigesaa Sykleklubb M 45-49 02:03:39 36.87
58 134714 Fellesstart Espen Vorkinn Bryne Cykleklubb M 35-39 02:03:39 36.87
58 24099 Fellesstart Jarle Vorland Bryne Cykleklubb M 55-59 02:03:39 36.87
58 46684 Fellesstart Erik Westby Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:03:39 36.87
58 75987 Fellesstart Kjetil Årsland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 02:03:39 36.87
78 28972 Fellesstart Sveinung Orstad Sandnes Sykleklubb M 25-29 02:04:15 36.70
79 142089 Fellesstart Andreas Richter Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 02:08:38 35.44
80 147636 Fellesstart Mette Karlsen Dalane SK K 25-29 02:11:17 34.73
80 146351 Fellesstart Erlend Ørn Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 02:11:17 34.73
82 26643 Fellesstart Odd Rune Røyland Bryne Cykleklubb M 50-54 02:11:19 34.72
83 122742 Fellesstart John Aksel Bjørnø Dalane SK M 20-24 02:11:20 34.72
83 38756 Fellesstart Geir Are Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:11:20 34.72
83 73516 Fellesstart Eirik Tørneng Stavanger SK M 30-34 02:11:20 34.72
86 139748 Fellesstart Asbjørn Bøhler Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 02:12:23 34.44
87 52843 Fellesstart Geir Lone Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:13:42 34.10
88 25795 Fellesstart Lillian Løyning Bryne Cykleklubb K 50-54 02:13:43 34.10
89 24572 Fellesstart Jostein Merkesdal Vigesaa Sykleklubb M 50-54 02:13:44 34.09
89 89157 Fellesstart Pål Storerud Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 02:13:44 34.09
91 126689 Fellesstart Veronica Gjerde Bryne Cykleklubb K 30-34 02:13:45 34.09
91 29865 Fellesstart Torvald Søiland Vigrestad SK M 50-54 02:13:45 34.09
93 53624 Fellesstart Olaf Asbjørnsen Dalane SK M 45-49 02:13:46 34.08
93 141900 Fellesstart Tron Husberg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 02:13:46 34.08
93 21324 Fellesstart Bjørn Arild Omdal Dalane SK M 45-49 02:13:46 34.08
93 21618 Fellesstart Dag Skjæveland Aalgaard SSL Sykkel M 45-49 02:13:46 34.08
97 152350 Fellesstart Payam Baygamjani Klepp Cykle Club M 25-29 02:13:50 34.07
97 29356 Fellesstart Tom Hansen Sandnes Sykleklubb M 50-54 02:13:50 34.07
99 157361 Fellesstart Thor Erik Nilsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 02:18:37 32.89
100 125899 Fellesstart Kate Egeland Johansen Bryne Cykleklubb K 40-44 02:18:46 32.86
101 53622 Fellesstart Jarle Johannesen Dalane SK M 45-49 02:18:47 32.85
102 23353 Fellesstart Helge Egeland Dalane SK M 40-44 02:21:34 32.21
102 26489 Fellesstart Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 50-54 02:21:34 32.21
102 76216 Fellesstart Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 02:21:34 32.21
105 126293 Fellesstart Jim Henning Gjersdal Egersund M 40-44 02:21:45 32.16
106 20018 Fellesstart Agnar Gjertsen Dalane SK M 50-54 02:21:48 32.15
107 38236 Fellesstart Ove Egil Dagsland Dalane SK M 45-49 02:21:49 32.15
107 22619 Fellesstart Geir Arne Kloster Dalane SK M 55-59 02:21:49 32.15
107 25946 Fellesstart Magne Melhus Dalane SK M 55-59 02:21:49 32.15
107 23098 Fellesstart Harald Mong Dalane SK M 55-59 02:21:49 32.15
107 29381 Fellesstart Tom Ivar Sørensen Dalane SK M 50-54 02:21:49 32.15
107 126199 Fellesstart Agnar Tengesdal Dalane SK M 45-49 02:21:49 32.15
113 30073 Fellesstart Ulf Tjåland Dalane SK M 45-49 02:21:50 32.15
114 83420 Fellesstart Stine Fikerud Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 35-39 02:21:51 32.14
114 58625 Fellesstart Rune Refsland Dalane SK M 45-49 02:21:51 32.14
114 29677 Fellesstart Tore Vehus Dalane SK M 65-69 02:21:51 32.14
114 139654 Fellesstart Jan Wersland Dalane SK M 45-49 02:21:51 32.14
118 157191 Fellesstart Svein Kjetil Stenberg Byggern Moi M 40-44 02:31:26 30.11
119 30251 Fellesstart Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 60-64 02:31:27 30.10
120 132062 Fellesstart Ronald Alan E. Velasco Dalane SK M 45-49 02:33:18 29.74
121 146196 Fellesstart Rune Roaldsen Nærbø SK M 45-49 02:33:20 29.73
121 22512 Fellesstart Geir S. Undheim Nærbø SK M 35-39 02:33:20 29.73
123 157362 Fellesstart Svein Trygve Røiland Moi M 40-44 02:36:17 29.17
124 103552 Fellesstart Per Ivar Kjellesvik Ualand M 35-39 02:38:01 28.85
125 58444 Fellesstart Christer Viggen Dalane SK M 45-49 02:38:06 28.84
126 152220 Fellesstart Svein Nicolaisen Farsund Sykleklubb M 50-54 02:38:11 28.82
126 23587 Fellesstart Inger Ripland Dalane SK K 55-59 02:38:11 28.82
126 139229 Fellesstart Terje Aarstad Hauge i Dalane M 55-59 02:38:11 28.82
129 146483 Fellesstart Anita Bue Vigesaa Sykleklubb K 40-44 02:41:03 28.31
130 157252 Fellesstart Kay Roar Harila Klepp Cykle Club M 30-34 02:42:33 28.05
131 22664 Fellesstart Geir Peder Kydland Dalane SK M 55-59 02:45:00 27.63
131 53229 Fellesstart Kari Skailand Dalane SK K 45-49 02:45:00 27.63
133 132004 Fellesstart Jarle Egeland Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:52:30 26.43
134 125979 Fellesstart Arild Hegerland Team Rynkeby Rogaland M 45-49 02:52:31 26.43
134 157222 Fellesstart Nicholas Matthews Team Rynkeby M 55-59 02:52:31 26.43
134 53773 Fellesstart Tom Kenneth Nilsskog Team Rynkeby Rogaland M 45-49 02:52:31 26.43
134 75969 Fellesstart Pål Nilsskog Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 02:52:31 26.43
134 127531 Fellesstart David Stanley Ottesen Sola Cykleklubb M 65-69 02:52:31 26.43
134 21625 Fellesstart Dag Raugstad SUS BIL / Team Rynkeby M 50-54 02:52:31 26.43
134 157284 Fellesstart Robert Sæbø Stavanger M 45-49 02:52:31 26.43
141 20704 Fellesstart Arnt B. Bjørnø Statoil BIL M 45-49 02:52:32 26.42
141 22893 Fellesstart Gunnar Rytter Norheim Stavanger M 60-64 02:52:32 26.42
141 66270 Fellesstart Dag Børre Norland Nærbø SK M 45-49 02:52:32 26.42
141 25198 Fellesstart Kjetil Stokkeland Aalgaard SSL Sykkel M 50-54 02:52:32 26.42
145 142222 Fellesstart Abbe Elamraoui Sandnes M 45-49 02:52:33 26.42
145 28576 Fellesstart Stein Gjesdal Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:52:33 26.42
145 104306 Fellesstart Steinar Gysland Team Rynkeby Rogaland M 50-54 02:52:33 26.42
148 52943 Fellesstart Arild Østbø Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:52:34 26.42
149 24975 Fellesstart Kjell Søyland Vigesaa Sykleklubb M 65-69 03:11:22 23.82
150 26237 Funksjonærritt May Didriksen Dalane SK K 50-54 Fullført -
150 25110 Funksjonærritt Kjell Inge Edland Dalane SK M 40-44 Fullført -
150 29174 Funksjonærritt Terje Ege Dalane SK M 60-64 Fullført -
150 28040 Funksjonærritt Roy Evje Dalane SK M 45-49 Fullført -
150 25691 Dalane Rundt Leif Hansen Dalane SK M 70-74 Fullført -
150 22795 Dalane Rundt Gudmund Jørgensborg Dalane SK M 65-69 Fullført -
150 22188 Funksjonærritt Ernst Mortensen Dalane SK M 50-54 Fullført -
150 29569 Funksjonærritt Tor Kåre Sleveland Dalane SK M 45-49 Fullført -
150 132650 Funksjonærritt Jone Takvam Dalane SK M 40-44 Fullført -
150 22072 Funksjonærritt Erik Torgersen Dalane SK M 65-69 Fullført -
150 152181 Funksjonærritt Ida Vinningland Dalane SK K 17-19 Fullført -
150 25060 Funksjonærritt Kjell Aarstad Dalane SK M 55-59 Fullført -
150 28950 Funksjonærritt Svein Tore Aase Dalane SK M 55-59 Fullført -
- 148936 Dalane Rundt Per Jarle Riise Sandnes Sykleklubb M 40-44 Disk. -
Ritt detaljer

Arrangør:

Dalane Sykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 14.05.2017
Distanse: 76.00 KM
Snittfart: 34.05 Km/t
Snittid: 2:13:54
Antall deltakere: 163

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2011 (76.00 km): 01:45:26 (M)
    • Johan Fredrik Ziesler
  • 2009 (76.00 km): 01:56:19 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland
  • 2010 (85.00 km): 02:08:29 (M)
    • Tor Inge Espeland
  • 2010 (85.00 km): 02:14:18 (K)
    • Lise Nøstvold