Ryfylkerittet - Racer - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tHeggheim - 27 km
1 21850 Landevei Einar Lode Bryne Cykleklubb M 50-54 01:22:45 38.9300:44:25
1 27471 Landevei Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:22:45 38.9300:44:16
1 114805 Landevei Lars Rødne Midtbø Ryfylke SK M 25-29 01:22:45 38.9300:44:18
4 73017 Landevei Anders Farestveit Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:23:06 38.7700:44:19
5 125529 Landevei Jo Henrik Egeland Jarstø Stavanger SK M 20-24 01:24:44 38.0200:46:48
6 136497 Landevei Jon Petter Nordbø Klepp Cykle Club M 35-39 01:24:47 38.0000:46:48
7 60275 Landevei Ørjan Frøiland Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:24:50 37.9800:46:47
8 146344 Landevei André Eie Ryfylke SK M 35-39 01:24:52 37.9600:46:47
8 20503 Landevei Arild Finnesand Rennesøy Sykleklubb M 40-44 01:24:52 37.9600:46:49
8 146490 Landevei Christian Foder Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 01:24:52 37.9600:46:46
8 100667 Landevei Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 01:24:52 37.9600:46:46
8 58214 Landevei Arne André Vetrhus Ryfylke SK M 35-39 01:24:52 37.9600:46:47
13 73477 Landevei Bengt Enersgård Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:24:55 37.9400:44:41
13 22638 Landevei Geir Henning Larsen Bryne Cykleklubb M 50-54 01:24:55 37.9400:46:49
13 132014 Landevei Anders Utbø Sakseid Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:24:55 37.9400:46:46
13 131492 Landevei Vidar Varland Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:24:55 37.9400:46:49
17 26377 Landevei Morten Karlsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:25:12 37.8100:46:48
18 25310 Landevei Knut Skaar Nærbø SK M 30-34 01:25:15 37.7900:45:23
19 22101 Landevei Erik Gysland Stavanger SK M 45-49 01:27:42 36.7300:47:09
19 25960 Landevei Magne Hatteland Bryne Cykleklubb M 30-34 01:27:42 36.7300:48:51
19 141471 Landevei Kim Sørensen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 01:27:42 36.7300:47:08
22 115894 Landevei Arne Andersen Klepp Cykle Club M 45-49 01:27:47 36.7000:48:32
22 103614 Landevei Erik Forster Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 01:27:47 36.7000:47:34
22 40535 Landevei Håvard Lampe Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 01:27:47 36.7000:48:32
22 152276 Landevei Jarle Langeland Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:27:47 36.7000:48:32
22 124482 Landevei Vidar Laugaland Ryfylke SK M 40-44 01:27:47 36.7000:48:36
22 113410 Landevei Kim Arild Myklebust Klepp Cykle Club M 35-39 01:27:47 36.7000:47:54
22 157202 Landevei Ansgar Ravndal Ryfylke SK M 35-39 01:27:47 36.7000:48:51
22 152457 Landevei Peder Andreas Ringsby Ryfylke SK M 30-34 01:27:47 36.7000:48:24
22 140689 Landevei Rune Spilde Marine Harvest M 40-44 01:27:47 36.7000:48:51
22 140084 Landevei Marcus Søyland Ryfylke SK M 30-34 01:27:47 36.7000:48:25
22 21194 Landevei Bjarte Thorsen Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:27:47 36.7000:46:58
22 73516 Landevei Eirik Tørneng Stavanger SK M 30-34 01:27:47 36.7000:48:35
22 156603 Landevei Anders Underbakke Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:27:47 36.7000:48:35
35 134136 Landevei Torstein Rødne Midtbø Ryfylke SK M 30-34 01:27:56 36.6400:47:54
36 145745 Landevei Sven-Kato Ege CK Haugaland M 25-29 01:28:07 36.5600:48:25
36 107849 Landevei Helge Våland Nærbø SK M 25-29 01:28:07 36.5600:48:36
38 23376 Landevei Helmer Berre Stavanger SK M 50-54 01:30:43 35.5100:49:40
38 25254 Landevei Kjetil Hansen Forus og Gausel IL M 40-44 01:30:43 35.5100:49:34
40 146500 Landevei Pål Lundberg Thomassen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 01:30:50 35.4700:49:51
41 59821 Landevei Trond Alsvik Norse Oilfield M 40-44 01:30:53 35.4500:49:52
41 146046 Landevei Kjetil Rongved Sandven CK Haugaland M 30-34 01:30:53 35.4500:49:52
43 53680 Landevei Tore Frøyland Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:31:07 35.3600:49:51
44 103977 Landevei Eivind Fjelde Hjelmeland IL sykkel M 35-39 01:33:45 34.3600:51:00
44 114798 Landevei Svein Magne Løvås Ryfylke SK M 45-49 01:33:45 34.3600:50:04
44 39066 Landevei Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 60-64 01:33:45 34.3600:52:19
44 72135 Landevei Kenneth Stokkeland Bogafjell SK M 40-44 01:33:45 34.3600:50:44
44 24099 Landevei Jarle Vorland Bryne Cykleklubb M 55-59 01:33:45 34.3600:50:43
49 146908 Landevei Izzy Edmundson Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 25-29 01:33:48 34.3400:50:42
49 58584 Landevei Børge Angell Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:33:48 34.3400:52:27
49 29943 Landevei Trond Hagelin Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:33:48 34.3400:52:26
49 72941 Landevei Eivind Haugvaldstad Rennesøy Sykleklubb M 50-54 01:33:48 34.3400:51:13
49 125943 Landevei Jan Olav Sørensen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 01:33:48 34.3400:52:27
49 157216 Landevei Leif Helge Årthun Rennesøy Sykleklubb M 55-59 01:33:48 34.3400:50:36
55 139748 Landevei Asbjørn Bøhler Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 01:33:53 34.3100:52:01
55 38389 Landevei Jarle M. Ravnøy Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:33:53 34.3100:52:27
55 21618 Landevei Dag Skjæveland Aalgaard SSL Sykkel M 45-49 01:33:53 34.3100:52:26
58 28013 Landevei Ronny Brattaas Bogafjell SK M 40-44 01:33:58 34.2800:52:28
59 73461 Landevei Sigve Bore Klepp Cykle Club M 40-44 01:36:07 33.5200:53:55
60 21855 Landevei Einar Iversen Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:36:11 33.4900:52:38
61 141562 Landevei Sindre Thelin Eltarvåg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:36:14 33.4800:53:37
61 26529 Landevei Njål Fjotland Klepp Cykle Club M 40-44 01:36:14 33.4800:53:55
63 72998 Landevei John Neumann Klepp Cykle Club M 50-54 01:36:16 33.4600:53:56
64 40358 Landevei Peter Vestvik Klepp Cykle Club M 50-54 01:36:19 33.4500:53:56
65 161391 Landevei Espen Berget Brumunddal SK M 20-24 01:36:21 33.4400:53:42
65 141900 Landevei Tron Husberg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 01:36:21 33.4400:53:34
65 76216 Landevei Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 01:36:21 33.4400:53:09
65 20468 Landevei Arild Nærland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 01:36:21 33.4400:52:50
65 142089 Landevei Andreas Richter Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:36:21 33.4400:53:11
70 104257 Landevei Harald Vasshus Klepp Cykle Club M 50-54 01:36:28 33.4000:53:57
71 131632 Landevei Jonas Søyland Nortura M 30-34 01:36:49 33.2700:53:13
72 29520 Landevei Tor Eivind Lima Sandnes Sykleklubb M 55-59 01:37:10 33.1500:53:42
73 151488 Landevei Morten Asbjørn Erevik Riise Stavanger SK M 20-24 01:40:05 32.1900:52:26
74 122868 Landevei Erlend Claussen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 01:41:28 31.7500:56:07
75 32277 Landevei Tor Gunnar Lauvsnes Ryfylke SK M 50-54 01:41:31 31.7300:55:34
76 26489 Landevei Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 50-54 01:41:39 31.6900:55:51
77 156654 Landevei Atle Strandmyr Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 01:41:46 31.6600:55:29
78 141943 Landevei Sindre Marvik Rema Tau M 45-49 01:42:36 31.4000:56:06
79 151299 Landevei Bjørn Egil Kalseth Klepp Cykle Club M 40-44 01:42:38 31.3900:56:20
80 76825 Landevei Rune Mjøs Sandnes Sykleklubb M 60-64 01:42:41 31.3700:56:19
81 30128 Landevei Vidar Veggeland Suldal SK M 40-44 01:42:44 31.3600:56:20
82 52706 Landevei Bjarne Mæland Bryne Cykleklubb M 50-54 01:42:51 31.3200:56:07
83 161381 Landevei Andreas Neverdahl Ryfylke SK M 25-29 01:43:57 30.9900:57:17
84 73532 Landevei Jan Morten Auseth Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 01:43:59 30.9800:56:57
85 77790 Landevei Andrew James Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 01:44:00 30.9800:56:58
86 52626 Landevei Etienne Reding Stavanger SK M 40-44 01:44:10 30.9300:56:57
87 157380 Landevei Sindre Sjøbakk Statoil M 25-29 01:45:29 30.5400:56:06
88 152344 Landevei Kjartan Emil Ringodd Sola M 35-39 01:48:28 29.7000:59:47
88 76967 Landevei Lasse Svensen Ryfylke SK M 55-59 01:48:28 29.7000:59:42
90 151221 Landevei Svein Hetland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 01:48:34 29.6700:59:14
91 127388 Landevei May Brit Høyvik Bogafjell SK K 35-39 01:48:44 29.6300:59:41
92 58672 Landevei Finn Wersland Tau M 55-59 01:48:48 29.6100:59:41
93 53023 Landevei Hans Eirik Hovland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 01:51:21 28.9301:04:26
94 152174 Landevei Line Hesby Nessa Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 30-34 01:51:28 28.9001:00:07
94 132144 Landevei Brit Skjørestad Klepp Cykle Club K 45-49 01:51:28 28.9001:04:23
96 29793 Landevei Torild D. Kollsgård Sandnes Sykleklubb K 50-54 01:51:30 28.8901:02:19
96 28834 Landevei Svein Ravndal Ryfylke SK M 60-64 01:51:30 28.8901:00:06
96 76134 Landevei Lars Kåre Skjørestad Klepp Cykle Club M 45-49 01:51:30 28.8901:04:22
99 30251 Landevei Wojciech Gierymski Bogafjell SK M 60-64 01:52:38 28.6001:02:08
100 146543 Landevei Kim Iren Kroken Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 40-44 01:53:07 28.4801:00:35
101 23813 Landevei Jan Telstø Klepp Cykle Club M 50-54 01:56:55 27.5501:06:09
102 106076 Landevei Terje Tobiassen Klepp Cykle Club M 50-54 01:57:57 27.3101:06:10
103 21262 Landevei Bjørn Midtbø Ryfylke SK M 60-64 01:58:10 27.2601:05:13
104 23847 Landevei Jan Krumsvik Ryfylke SK M 75-79 01:59:36 26.9301:05:14
105 161389 Landevei Ann Cathrin Rettedal Mella Sandnes Sykleklubb K 35-39 01:59:52 26.8701:06:08
105 157206 Landevei Tora Terese Skjæveland Sandnes K 35-39 01:59:52 26.8701:06:08
107 161392 Landevei Joachim Alexander Tyssøy Stavanger M 30-34 02:03:06 26.1701:08:54
108 161393 Landevei Benjamin De-Pree Cox Stavanger M 30-34 02:03:11 26.1501:08:51
109 23635 Landevei Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 02:06:08 25.5401:11:14
109 27018 Landevei Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 02:06:08 25.5401:11:14
111 161394 Landevei Daniel Kvisgaard Bryne M 25-29 02:06:34 25.4501:11:15
112 73588 Landevei Tommy Våland Nærbø SK M 50-54 02:10:34 24.6700:59:55
113 28320 Landevei Sigurd Olav Risdal Klepp Cykle Club M 70-74 02:25:25 22.1501:22:33
113 22466 Landevei Gabriele Scandellari Sandnes Sykleklubb M 75-79 02:25:25 22.1501:22:36
115 37703 Funksjonærritt Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 55-59 Fullført -00:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Ryfylke Sykkelklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 09.09.2017
Distanse: 53.70 KM
Snittfart: 32.71 Km/t
Snittid: 1:38:29
Antall deltakere: 115

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (53.70 km): 01:22:45 (M)
    • Per Arvid Gimre
    • Einar Lode
    • Lars Rødne Midtbø
  • 2016 (53.70 km): 01:27:41 (K)
    • Susanne Andersen
  • 2015 (50.50 km): 01:20:34 (M)
    • Roger Amdal
    • Amund Dyrnes
    • Bengt Enersgård
    • Arild Finnesand
    • Magne Hatteland
    • Jo Henrik Egeland Jarstø
    • Jørgen Ravndal Jåtten
    • Lars Rødne Midtbø
    • Leiv Børge Mjølhus
    • Johan Marandon Monsen
    • Thomas Nærland
    • Knut Reiestad
    • Arne Rettedal
    • Lars Stangeland
    • Rasmus Viken
  • 2015 (50.50 km): 01:26:04 (K)
    • Kjersti Aanderaa
  • 2014 (53.00 km): 01:22:35 (M)
    • Grant Carruthers
    • Truls Grung
    • Jan Gunnar Hagland
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Thomas Nærland
    • Knut Reiestad
    • Arne Rettedal
    • Gunnar Sande
  • 2011 (53.00 km): 01:26:30 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland