Spinnsprinten - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t22 km44 km
1 29229 PULJE 1- Seedet pulje 1 Thomas Nærland Bryne Cykleklubb M 40-44 01:35:41 41.3800:31:4701:03:22
2 113486 PULJE 1- Seedet pulje 1 Tor Arne Gilje Sandnes Sykleklubb M 20-24 01:35:47 41.3400:31:4001:03:22
3 136497 PULJE 1- Seedet pulje 1 Jon Petter Nordbø Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:35:53 41.3000:31:4701:03:22
4 28312 PULJE 1- Seedet pulje 1 Sigurd Gimre Sandnes Sykleklubb / MILES M 35-39 01:35:57 41.2700:31:4001:03:22
5 21921 PULJE 1- Seedet pulje 1 Eirik Idsøe Johannessen Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:36:08 41.1900:31:4001:03:22
6 24903 PULJE 1- Seedet pulje 1 Kent Arnevik-Aadnøy Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:36:27 41.0500:32:0201:04:33
6 60275 PULJE 1- Seedet pulje 1 Ørjan Frøiland Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:36:27 41.0500:32:0201:04:33
8 20181 PULJE 1- Seedet pulje 1 Anders Buland Sandnes Sykleklubb / ConocoPhillips M 25-29 01:36:32 41.0200:32:0201:04:33
8 122672 PULJE 1- Seedet pulje 1 Johan Andreas Hole Mohr Sandnes Sykleklubb M 20-24 01:36:32 41.0200:32:0201:04:31
10 73477 PULJE 1- Seedet pulje 1 Bengt Enersgård Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:36:34 41.0000:32:0201:04:33
10 73017 PULJE 1- Seedet pulje 1 Anders Farestveit BPP M 35-39 01:36:34 41.0000:32:0201:04:33
10 52928 PULJE 1- Seedet pulje 1 Njål Gudmestad Nærbø SK / Aarbakke AS M 35-39 01:36:34 41.0000:32:0201:04:33
10 25254 PULJE 1- Seedet pulje 1 Kjetil Hansen KlimaComfort M 45-49 01:36:34 41.0000:32:0201:04:33
10 25960 PULJE 1- Seedet pulje 1 Magne Hatteland Bryne Cykleklubb M 30-34 01:36:34 41.0000:32:0201:04:33
10 46681 PULJE 1- Seedet pulje 1 Trond Skaale Stavanger Terrengsykkelklubb / Bros Test Team M 40-44 01:36:34 41.0000:32:0201:04:33
16 23376 PULJE 1- Seedet pulje 1 Helmer Berre Stavanger SK M 50-54 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 100294 PULJE 1- Seedet pulje 1 Grant Carruthers Stord SK M 40-44 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 60840 PULJE 1- Seedet pulje 1 Jo Frøyen Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel M 45-49 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 27471 PULJE 1- Seedet pulje 1 Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb / PwC M 35-39 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 151472 PULJE 1- Seedet pulje 1 Andreas Gundersen Sandnes Sykleklubb M 20-24 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 125750 PULJE 1- Seedet pulje 1 Svein Erik Haugland BPP, PGNiG M 30-34 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 22671 PULJE 1- Seedet pulje 1 Sondre Kartevoll Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 28223 PULJE 1- Seedet pulje 1 Sebastian Kartfjord Rennesøy Sykleklubb / Sykkelfabrikk.no M 30-34 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 53756 PULJE 1- Seedet pulje 1 Alf Åge Kristiansen Tasta & omegn sykkelklubb / PipeSystem AS M 40-44 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 24770 PULJE 1- Seedet pulje 1 Karsten Kristoffersen Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 38229 PULJE 1- Seedet pulje 1 Bruse Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb / seabrokers M 45-49 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 21850 PULJE 1- Seedet pulje 1 Einar Lode Bryne Cykleklubb M 50-54 01:36:40 40.9600:32:0201:05:05
16 103698 PULJE 1- Seedet pulje 1 Geir Henning Njærheim Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 136679 PULJE 1- Seedet pulje 1 Johannes Olsen Sandnes Sykleklubb / ConocoPhillips M 30-34 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 107847 PULJE 1- Seedet pulje 1 Bjørnar Rettedal Sandnes Sykleklubb / Head Energy Infra AS M 30-34 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 20563 PULJE 1- Seedet pulje 1 Arne Rettedal Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 38159 PULJE 1- Seedet pulje 1 Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb / Statoil BIL M 40-44 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
16 72935 PULJE 1- Seedet pulje 1 Ole Wasbø Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:36:40 40.9600:32:0201:04:33
34 52900 PULJE 1- Seedet pulje 1 Eirik Mella Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:36:58 40.8300:32:0201:04:33
34 152345 PULJE 1- Seedet pulje 1 Per Wijk Stavanger SK / Knag M 35-39 01:36:58 40.8300:32:0201:04:33
36 100667 PULJE 1- Seedet pulje 1 Lars Stangeland Bryne Cykleklubb / Veidekke M 35-39 01:37:03 40.8000:32:0201:04:33
37 52866 PULJE 1- Seedet pulje 1 Gert Olav Rege Sola Cykleklubb M 40-44 01:37:20 40.6800:32:0201:04:33
37 58134 PULJE 1- Seedet pulje 1 Børge Rovik Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:37:20 40.6800:32:0201:04:33
39 29178 PULJE 1- Seedet pulje 1 Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:37:35 40.5800:32:0201:04:33
39 20503 PULJE 1- Seedet pulje 1 Arild Finnesand Rennesøy Sykleklubb M 40-44 01:37:35 40.5800:32:0201:04:33
39 75859 PULJE 1- Seedet pulje 1 Bjarte Gausel Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel M 40-44 01:37:35 40.5800:32:0201:04:33
39 59170 PULJE 1- Seedet pulje 1 Stig Laland Klepp Cykle Club M 45-49 01:37:35 40.5800:32:0201:04:33
39 93512 PULJE 1- Seedet pulje 1 Atle Sivertsen Tasta & omegn sykkelklubb / STATOIL BIL M 35-39 01:37:35 40.5800:32:0201:04:33
44 156700 PULJE 1- Seedet pulje 1 Mats Bakken Bryne Cykleklubb M 30-34 01:37:47 40.4900:32:0201:05:05
44 146490 PULJE 1- Seedet pulje 1 Christian Foder Tasta & omegn sykkelklubb / SHC / Aibel M 35-39 01:37:47 40.4900:32:0201:05:05
46 59019 PULJE 1- Seedet pulje 1 Carl Christian Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:37:51 40.4700:32:0201:05:05
46 132223 PULJE 1- Seedet pulje 1 Per-Christian Bårholm Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:37:51 40.4700:32:0201:04:33
46 139750 PULJE 1- Seedet pulje 1 Ørjan Hegreberg Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:37:51 40.4700:32:0201:05:05
46 21281 PULJE 1- Seedet pulje 1 Bjørn Helland Sandnes Sykleklubb M 55-59 01:37:51 40.4700:32:0201:05:05
46 40535 PULJE 1- Seedet pulje 1 Håvard Madsen Lampe Tasta & omegn sykkelklubb / BPP M 35-39 01:37:51 40.4700:32:0201:04:33
46 132462 PULJE 1- Seedet pulje 1 Hans Jørgen Moe Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 01:37:51 40.4700:32:0201:05:05
52 115894 PULJE 1- Seedet pulje 1 Arne Andersen Klepp Cykle Club / Horvå M 45-49 01:38:11 40.3300:32:2501:05:05
53 29694 PULJE 1- Seedet pulje 1 Tore Rydningen Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:38:15 40.3000:32:0201:04:33
54 23321 PULJE 1- Seedet pulje 1 Helge Løge Bryne Cykleklubb M 50-54 01:39:04 39.9700:32:0201:05:05
54 75969 PULJE 1- Seedet pulje 1 Pål Nilsskog Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:39:04 39.9700:32:0201:05:05
54 25759 PULJE 1- Seedet pulje 1 Leiv-Ove Nordmark Rennesøy Sykleklubb / Oceaneering BIL M 40-44 01:39:04 39.9700:32:0201:05:05
54 23655 PULJE 1- Seedet pulje 1 Ingvald Vigre Nærbø SK / TEAM YNWA M 45-49 01:39:04 39.9700:32:0201:05:05
58 25548 PULJE 1- Seedet pulje 1 Lars Lilledal Bogafjell Sykleklubb / Wellesley Petroleum M 45-49 01:39:10 39.9300:32:0201:05:05
59 27983 PULJE 1- Seedet pulje 1 Rolf Helge Selliken Bryne Cykleklubb / Spinn Sykkelshop Bryne M 50-54 01:39:20 39.8600:32:0201:05:05
60 22638 PULJE 1- Seedet pulje 1 Geir Henning Larsen Bryne Cykleklubb M 50-54 01:39:29 39.8000:32:0201:05:05
61 150750 PULJE 1- Seedet pulje 1 Magnar Aurmo Bryne Cykleklubb M 45-49 01:41:39 38.9500:32:2001:06:13
61 145745 PULJE 1- Seedet pulje 1 Sven-Kato Ege CK Haugaland M 25-29 01:41:39 38.9500:32:2501:06:13
61 29236 PULJE 1- Seedet pulje 1 Thomas Kvalevåg Tasta & omegn sykkelklubb / Skretting M 35-39 01:41:39 38.9500:32:0201:06:13
61 132014 PULJE 1- Seedet pulje 1 Anders Utbø Sakseid Tasta & omegn sykkelklubb / Gråtrøyene M 30-34 01:41:39 38.9500:32:0201:06:13
65 132457 PULJE 1- Seedet pulje 1 Fredrik Tanum Sola Cykleklubb M 30-34 01:41:55 38.8500:32:0201:06:13
66 161232 PULJE 2- Seedet pulje 2 Leif Christian Tallaksen Team Svithun M 17-19 01:42:08 38.7700:33:1901:07:54
67 134074 PULJE 2- Seedet pulje 2 Trond Motland Bryne Cykleklubb / AS Bilpartner M 35-39 01:42:27 38.6500:33:1901:07:54
68 51684 PULJE 2- Seedet pulje 2 Jarle Hamre Tasta & omegn sykkelklubb / Schlumberger M 35-39 01:42:33 38.6100:33:2601:07:54
68 139812 PULJE 2- Seedet pulje 2 Stefan Pirnbacher Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:42:33 38.6100:33:2601:07:54
68 156603 PULJE 2- Seedet pulje 2 Anders Underbakke Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:42:33 38.6100:33:2601:07:54
71 125808 PULJE 2- Seedet pulje 2 Fredrik Hatlestad Tasta & omegn sykkelklubb / Repsol M 30-34 01:42:39 38.5700:33:2601:07:54
71 147526 PULJE 2- Seedet pulje 2 Anders Øglænd Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:42:39 38.5700:33:2601:07:54
73 122786 PULJE 2- Seedet pulje 2 Frode Gulliksen Bryne Cykleklubb M 35-39 01:42:42 38.5500:33:2601:07:54
73 72967 PULJE 2- Seedet pulje 2 Jesper Gejl Hansen Sandnes Sykleklubb / Racing depot M 30-34 01:42:42 38.5500:33:1901:07:54
73 157361 PULJE 2- Seedet pulje 2 Thor Erik Nilsen Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:42:42 38.5500:33:1901:07:54
73 143282 PULJE 2- Seedet pulje 2 Anders Ueland Skeie Sandnes Sykleklubb / Sykkelzentrum M 20-24 01:42:42 38.5500:33:1901:07:54
73 26472 PULJE 2- Seedet pulje 2 Nils Einar Aase Tasta & omegn sykkelklubb / Statoil M 55-59 01:42:42 38.5500:33:2601:07:54
78 53680 PULJE 2- Seedet pulje 2 Tore Frøyland Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:42:48 38.5200:33:2601:07:54
78 146343 PULJE 2- Seedet pulje 2 Tore Høien Vigrestad SK M 30-34 01:42:48 38.5200:33:1901:07:54
78 157288 PULJE 2- Seedet pulje 2 Svein Ole Maldal Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:42:48 38.5200:33:2601:07:54
78 24385 PULJE 2- Seedet pulje 2 Johnny Vaule Vigesaa Sykleklubb M 45-49 01:42:48 38.5200:33:2601:07:54
82 145743 PULJE 2- Seedet pulje 2 Kjetil Endresen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:42:54 38.4800:33:2601:07:54
82 38654 PULJE 2- Seedet pulje 2 Morten Hanasand Rennesøy Sykleklubb / Interwell M 35-39 01:42:54 38.4800:33:2601:07:54
82 132020 PULJE 2- Seedet pulje 2 Halvor Hanasand Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:42:54 38.4800:33:2601:07:54
82 139994 PULJE 2- Seedet pulje 2 Jan Smedsvig Karlsen Tasta & omegn sykkelklubb / Statoil M 45-49 01:42:54 38.4800:33:2601:07:54
82 39066 PULJE 2- Seedet pulje 2 Geir Malec Sandnes Sykleklubb / MalthusUniteam M 65-69 01:42:54 38.4800:33:2601:07:54
82 38756 PULJE 2- Seedet pulje 2 Geir Are Pedersen Bogafjell Sykleklubb / Sola kommune M 40-44 01:42:54 38.4800:33:2601:07:54
88 20873 PULJE 2- Seedet pulje 2 Astrid Helen Njærheim Sandnes Sykleklubb / AS Norske Shell K 35-39 01:43:01 38.4400:33:2601:07:54
88 25657 PULJE 2- Seedet pulje 2 Lasse Dahl Tasta & omegn sykkelklubb / Sør-Vest politidistrikt M 45-49 01:43:01 38.4400:29:3401:06:36
88 29831 PULJE 2- Seedet pulje 2 Tormod Hansen Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel / Seabrokers M 55-59 01:43:01 38.4400:33:2601:07:54
88 134159 PULJE 2- Seedet pulje 2 Olav Lund Jensen Tasta & omegn sykkelklubb / Statoil BIL M 35-39 01:43:01 38.4400:33:2601:07:54
88 23096 PULJE 2- Seedet pulje 2 Harald Nybru Sandnes Sykleklubb / Statoil BIL M 60-64 01:43:01 38.4400:33:2601:07:54
88 132001 PULJE 2- Seedet pulje 2 Bernard Opedal Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:43:01 38.4400:33:2601:07:54
88 102343 PULJE 2- Seedet pulje 2 Trond Robertsen Stavanger M 30-34 01:43:01 38.4400:33:2601:07:54
95 21855 PULJE 2- Seedet pulje 2 Einar Iversen Sandnes Sykleklubb / Total Betong AS M 55-59 01:43:16 38.3400:33:2601:07:54
96 52871 PULJE 2- Seedet pulje 2 Arne Joa Sola Cykleklubb M 35-39 01:43:19 38.3200:33:2601:07:54
96 21166 PULJE 2- Seedet pulje 2 Bjarne Salmelid Randaberg SK M 50-54 01:43:19 38.3200:33:2601:07:54
96 20910 PULJE 2- Seedet pulje 2 Atle Aanestad Nærbø SK M 45-49 01:43:19 38.3200:33:2601:07:54
96 75987 PULJE 2- Seedet pulje 2 Kjetil Årsland Tasta & omegn sykkelklubb / Statoil BIL M 45-49 01:43:19 38.3200:33:2601:07:54
100 46687 PULJE 2- Seedet pulje 2 Jens Hæreid Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:43:39 38.2000:33:2601:07:54
101 122697 PULJE 1- Seedet pulje 1 Attila Hudak Klepp Cykle Club M 35-39 01:44:12 38.0000:32:2501:07:23
102 22501 PULJE 1- Seedet pulje 1 Gaute Brådli Vigesaa Sykleklubb M 50-54 01:44:33 37.8700:32:0201:07:23
102 134000 PULJE 1- Seedet pulje 1 Kim Gjøran Hagland Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:44:33 37.8700:32:0201:07:23
104 107849 PULJE 1- Seedet pulje 1 Helge Våland Nærbø SK M 30-34 01:45:56 37.3800:34:3201:10:56
105 33743 PULJE 1- Seedet pulje 1 Magne Fosse Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:46:03 37.3400:33:3101:10:52
105 29709 PULJE 1- Seedet pulje 1 Tore Løining Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:46:03 37.3400:32:3601:09:30
105 146500 PULJE 1- Seedet pulje 1 Pål Lundberg Thomassen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:46:03 37.3400:33:3101:10:52
105 20440 PULJE 1- Seedet pulje 1 Arild Vistnes equinor M 45-49 01:46:03 37.3400:32:3601:09:54
109 140009 PULJE 1- Seedet pulje 1 Jostein Eikeland Fossan Tasta & omegn sykkelklubb / Fossanova Cycling M 30-34 01:46:26 37.2000:35:0601:10:56
110 73486 PULJE 2- Seedet pulje 2 Rolf Tjemsland Aalgaard SSL Sykkel M 35-39 01:46:41 37.1100:35:2601:11:18
111 26008 PULJE 1- Seedet pulje 1 Magnus F. Bjørkavoll-Bergseth Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:46:56 37.0300:34:3201:10:56
111 46684 PULJE 1- Seedet pulje 1 Erik Westby Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:46:56 37.0300:36:2801:10:56
113 136600 PULJE 2- Seedet pulje 2 Pavels Laputjovs Bryne Cykleklubb / BRC Team M 35-39 01:47:11 36.9400:35:2001:12:19
114 25289 PULJE 2- Seedet pulje 2 Kjetil Theodor Stangeland Tubakken Sykkelklubb M 40-44 01:49:19 36.2200:33:2601:12:05
115 141900 PULJE 2- Seedet pulje 2 Tron Husberg Tasta & omegn sykkelklubb / Dekkmegler1 M 50-54 01:49:34 36.1400:33:2601:12:05
116 151221 PULJE 2- Seedet pulje 2 Svein Hetland Tasta & omegn sykkelklubb / Dekkmegler 1 M 45-49 01:50:17 35.9000:33:2601:12:05
117 72135 PULJE 1- Seedet pulje 1 Kenneth Stokkeland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:50:28 35.8400:34:3201:10:56
118 146506 PULJE 2- Seedet pulje 2 Tom Tungland Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:50:54 35.7000:33:2601:12:05
119 83540 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Torbjørn Lauvsnes Norges Handelshøyskoles Idrettsforening - Sykkel M 25-29 01:51:03 35.6500:37:1601:14:21
119 143294 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Benjamin Sigbjørnsen Flekkefjord SK M 17-19 01:51:03 35.6500:37:1601:14:21
119 29513 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Tor Einar Strandberg Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:51:03 35.6500:37:1601:14:21
119 32341 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Bjørnar Strandberg Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:51:03 35.6500:37:1601:14:21
123 76134 PULJE 2- Seedet pulje 2 Lars Kåre Skjørestad Klepp Cykle Club / Equinor M 50-54 01:51:04 35.6500:35:0101:12:19
123 76012 PULJE 2- Seedet pulje 2 Magnar Stokkeland Vigrestad SK M 50-54 01:51:04 35.6500:33:2601:12:19
125 107927 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Stian Ellingsen Lobben Sola Cykleklubb M 40-44 01:51:18 35.5700:37:1601:14:21
126 52848 PULJE 2- Seedet pulje 2 Jo Vegar Lunåsmo Bryne Cykleklubb M 45-49 01:52:00 35.3500:33:2601:12:19
127 145916 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Dag Olaf Aastebøl Tubakken Sykkelklubb M 45-49 01:52:31 35.1900:37:1601:14:21
128 141451 PULJE 5 - Siste pulje Jan Harald Handeland Team Medvind M 30-34 01:53:02 35.0300:37:1601:14:21
129 116653 PULJE 2- Seedet pulje 2 Christian Eckhoff Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:53:15 34.9600:33:4701:12:38
130 153491 PULJE 2- Seedet pulje 2 Bjarte Vadla Oltedal M 30-34 01:53:27 34.9000:35:1201:14:21
131 131625 PULJE 2- Seedet pulje 2 Stein Johansen Tubakken Sykkelklubb M 40-44 01:53:50 34.7800:35:3401:14:21
132 134339 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Harald Dirdal Team Oltedal Radel M 40-44 01:53:52 34.7700:28:2301:12:12
133 28865 PULJE 2- Seedet pulje 2 Svein Flornes Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:53:57 34.7500:34:3801:14:12
133 151299 PULJE 2- Seedet pulje 2 Bjørn Egil Kalseth Klepp Cykle Club / Horvå M 40-44 01:53:57 34.7500:35:4101:14:21
133 146196 PULJE 2- Seedet pulje 2 Rune Roaldsen Nærbø SK / Hå kommune M 45-49 01:53:57 34.7500:35:4101:14:21
136 147118 PULJE 2- Seedet pulje 2 Einar Heegaard Sandnes Sykleklubb / Fylkesmannen i Rogaland M 50-54 01:55:44 34.2100:36:2401:15:51
137 25060 PULJE 2- Seedet pulje 2 Kjell Aarstad Dalane SK M 60-64 01:55:53 34.1700:35:4101:15:51
138 83329 PULJE 2- Seedet pulje 2 Geir Hjelleset Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:55:55 34.1600:35:4101:15:51
139 127362 PULJE 2- Seedet pulje 2 Gorm Kipperberg Stavanger M 45-49 01:56:07 34.1000:35:4101:15:51
140 28439 PULJE 2- Seedet pulje 2 Siv Bråten Hauge Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 01:56:28 34.0000:36:2401:15:51
141 156645 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Oscar Alvestad Harboe Vågen VGS M 25-29 01:57:55 33.5800:37:1601:16:29
142 98166 PULJE 2- Seedet pulje 2 Øyvind Hovland Sandnes Sykleklubb M 17-19 01:58:04 33.5400:36:2401:14:52
143 83420 PULJE 2- Seedet pulje 2 Stine Fikerud Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 01:58:12 33.5000:35:4101:15:51
143 52978 PULJE 2- Seedet pulje 2 Aslak Stavnheim Bryne Cykleklubb M 35-39 01:58:12 33.5000:35:4101:15:51
145 139827 PULJE 2- Seedet pulje 2 Niklas Åke Valskaar Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:58:47 33.3300:37:2401:18:00
146 76216 PULJE 2- Seedet pulje 2 Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 02:00:09 32.9500:37:2401:18:00
147 123246 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Jone Hustveit Tasta & omegn sykkelklubb M 20-24 02:00:20 32.9000:37:1601:20:14
147 157938 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Ørjan Røthe Stavanger SK M 30-34 02:00:20 32.9000:38:5001:20:14
149 77452 PULJE 2- Seedet pulje 2 Kurt Egil Reianes Rennesøy Sykleklubb M 45-49 02:00:44 32.7900:36:2401:18:00
150 161470 PULJE 5 - Siste pulje Ole Toppe Jørpeland M 25-29 02:01:12 32.6700:38:5001:20:14
151 152565 PULJE 5 - Siste pulje Olav Amundsen Sven Kvia AS M 40-44 02:01:21 32.6300:38:5801:20:14
152 104588 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Alegria Hinestrosa Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 02:01:40 32.5400:38:5001:20:14
153 126312 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Phillip Bunani TEAM PINOY PADYAKEROS M 40-44 02:01:51 32.4900:38:5001:20:14
154 38476 PULJE 2- Seedet pulje 2 Kim Hetland Bryne Cykleklubb M 35-39 02:02:13 32.4000:36:2401:18:15
155 76825 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Rune Mjøs Sandnes Sykleklubb / Statoil BIL M 60-64 02:02:18 32.3700:38:5001:20:14
156 89157 PULJE 2- Seedet pulje 2 Pål Storerud Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 02:02:31 32.3200:38:4801:21:09
157 131953 PULJE 2- Seedet pulje 2 Enrico Graf Team Oltedal Radel M 40-44 02:02:53 32.2200:37:2401:21:13
158 76603 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Geir Morten Brekken Sandnes Sykleklubb / Statnett SF M 45-49 02:03:02 32.1800:40:1601:21:49
159 126763 PULJE 5 - Siste pulje Emil Aase Husa Team Medvind M 30-34 02:03:43 32.0000:40:0001:21:49
160 132534 PULJE 5 - Siste pulje Erlend Halvorsen Sandnes Sykleklubb M 30-34 02:03:49 31.9800:40:0001:21:49
161 22627 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Geir Frode Trones Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 02:04:08 31.9000:38:5801:20:34
162 156696 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Pedro Augusto Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:04:13 31.8700:40:1601:21:49
162 134105 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Pedro Franca Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:04:13 31.8700:40:0001:21:49
164 132017 PULJE 2- Seedet pulje 2 Odd Arne Kristiseter Bryne Cykleklubb M 35-39 02:04:36 31.7800:40:4401:23:28
165 151783 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Karoline Simonsen Bryne Triatlonklubb - Sykkel K 25-29 02:05:12 31.6200:41:1001:23:55
166 139848 PULJE 2- Seedet pulje 2 Ivar André Olsen Stavanger M 35-39 02:05:44 31.4900:39:0701:22:36
167 132222 PULJE 2- Seedet pulje 2 Tommy Løkke Tasta & omegn sykkelklubb / Statoil M 35-39 02:06:05 31.4000:39:5601:23:22
167 25927 PULJE 2- Seedet pulje 2 Magne Undheim Nærbø SK / Baker Hughes M 40-44 02:06:05 31.4000:39:0701:22:36
167 22512 PULJE 2- Seedet pulje 2 Geir S. Undheim Nærbø SK M 40-44 02:06:05 31.4000:39:0701:22:36
170 147578 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Geir Helge Sirekrok Dirdal Idrettslag - Sykkel M 40-44 02:06:38 31.2700:40:1601:24:08
171 21491 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Carl Priésner Bryne Cykleklubb M 35-39 02:07:07 31.1500:41:1901:23:55
171 152278 PULJE 5 - Siste pulje Trond Kjetil Samslått Dirdal Idrettslag - Sykkel M 40-44 02:07:07 31.1500:40:2201:24:08
173 161471 PULJE 5 - Siste pulje Jarle Karlsen Jørpeland M 25-29 02:09:32 30.5700:40:0001:22:13
174 113262 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Ina Strømland Bryne Cykleklubb K 17-19 02:11:04 30.2100:42:3601:25:54
175 23578 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Ingebret Andersen Nærbø SK M 70-74 02:12:40 29.8400:42:3601:27:43
175 125927 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Hugo Barateiro Stavanger Triathlon Klubb M 40-44 02:12:40 29.8400:42:3601:28:03
177 59472 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Trond Viggo Gravdal Bryne Cykleklubb / Cycrew AS M 40-44 02:12:52 29.8000:42:3601:27:58
178 154182 PULJE 2- Seedet pulje 2 Hilde Olsrud Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 02:13:14 29.7200:43:4901:27:47
179 73588 PULJE 2- Seedet pulje 2 Tommy Våland Nærbø SK M 55-59 02:15:44 29.1700:43:5801:29:05
180 127388 PULJE 5 - Seedet pulje 3 May Brit Høyvik Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 02:16:52 28.9300:45:1101:30:42
180 73525 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Kjetil Simonsen Bryne Triatlonklubb - Sykkel M 50-54 02:16:52 28.9300:45:3101:30:42
182 29023 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Sverre Vestbøstad Tubakken Sykkelklubb M 50-54 02:23:17 27.6300:44:5001:30:49
183 146064 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Guppi Ra Spirit Friidrett - Triathlon K 35-39 02:25:48 27.1600:49:3401:37:06
183 161472 PULJE 5 - Siste pulje Maren Kloster Sandnes Spirit Friidrett - Triathlon K 40-44 02:25:48 27.1600:49:3401:36:31
185 125734 PULJE 5 - Siste pulje Ole Heggland Sandnes M 30-34 02:28:09 26.7200:46:0301:35:15
186 157723 PULJE 5 - Seedet pulje 3 John-Erik Rørheim Handelshøyskolen ved Universitetet i Stavanger M 30-34 02:29:11 26.5400:49:3401:37:06
187 72295 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Karl Bakke Vigrestad SK / Felleskjøpet M 55-59 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 157435 PULJE 5 - Siste pulje Lillian Grytøyr Byklum Team Rynkeby Rogaland K 45-49 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 28576 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Stein Gjesdal Aalgaard SSL Sykkel M 55-59 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 161473 PULJE 5 - Siste pulje Terje Gudmestad Team Rynkeby Rogaland M 55-59 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 134716 PULJE 5 - Siste pulje Anne Hadland Team rynkeby Rogaland K 50-54 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 58845 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Jan Håvard Hatteland Team Rynkeby Rogaland M 55-59 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 77301 PULJE 5 - Siste pulje Monica Helgesen Team Rynkeby Rogaland K 45-49 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 60230 PULJE 5 - Siste pulje Magnus Hodnefjell Rennesøy Sykleklubb / Team Rynkeby Rogaland M 50-54 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 23753 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Ivar Håland Stavanger SK / Team Rynkeby M 50-54 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 26613 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Odd Helge Kaada Team Rynkeby Rogaland M 60-64 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 28265 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Sigmund Lutsi Sviland BMX M 65-69 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 157222 PULJE 5 - Siste pulje Nicholas Matthews Team Rynkeby Rogaland M 60-64 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 22893 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Gunnar Rytter Norheim Team Rynkeby Rogaland M 60-64 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 66270 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Dag Børre Norland Nærbø SK / Team Rynkeby God Morgon Rogaland 2018 M 45-49 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 145994 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Kirsten Nærbø Rennesøy Sykleklubb / Team Rynkeby Rogaland K 45-49 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 161474 PULJE 5 - Siste pulje Eirik Renli Team Rynkeby Rogaland M 55-59 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 59858 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Liv Åse Sikveland Vigrestad SK K 55-59 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 157284 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Robert Sæbø Tasta & omegn sykkelklubb / Team Rynkeby Rogaland M 45-49 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 126530 PULJE 5 - Siste pulje Kjetil Tou Team Rynkeby Rogaland M 40-44 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 161475 PULJE 5 - Siste pulje Leif Ivar Ulsnes Team Rynkeby Rogaland M 45-49 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
187 52943 PULJE 5 - Siste pulje Arild Østbø Aalgaard SSL Sykkel / Team Rynkeby god morgon Rogaland 2018 M 50-54 02:37:16 25.1800:49:3401:41:21
208 139238 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Olaf Bertelsen LangSom biketeam/Weatherford M 50-54 03:11:58 20.6200:59:1302:04:06
209 73461 Funksjonærritt Sigve Bore Klepp Cykle Club M 40-44 Fullført -00:00:0000:00:00
209 26529 Funksjonærritt Njål Fjotland Klepp Cykle Club M 40-44 Fullført -00:00:0000:00:00
209 29163 Funksjonærritt Terje Gabrielsen Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -00:00:0000:00:00
209 123111 Funksjonærritt Sølvi Hadland Bryne Cykleklubb K 35-39 Fullført -00:00:0000:00:00
209 21082 Funksjonærritt Berge Hatteland Bryne Cykleklubb M 65-69 Fullført -00:00:0000:00:00
209 37703 Funksjonærritt Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 55-59 Fullført -00:00:0000:00:00
209 28137 Funksjonærritt Rune Holmen Bryne Cykleklubb M 40-44 Fullført -00:00:0000:00:00
209 26489 Funksjonærritt Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 55-59 Fullført -00:00:0000:00:00
209 125899 Funksjonærritt Kate Egeland Johansen Bryne Cykleklubb K 40-44 Fullført -00:00:0000:00:00
209 25798 Funksjonærritt Lillian Thu Lode Bryne Cykleklubb K 45-49 Fullført -00:00:0000:00:00
209 22024 Funksjonærritt Ellen Marie Obrestad Bryne Cykleklubb K 50-54 Fullført -00:00:0000:00:00
209 28698 Funksjonærritt Stian Osmundsen Bryne Cykleklubb / Vestec as M 40-44 Fullført -00:00:0000:00:00
209 122779 Funksjonærritt Knut Reiestad Bryne Cykleklubb M 30-34 Fullført -00:00:0000:00:00
209 105035 Funksjonærritt Ann Theres Skretting Bryne Cykleklubb K 45-49 Fullført -00:00:0000:00:00
209 25295 Funksjonærritt Kleng Stokdal Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -00:00:0000:00:00
209 20735 Funksjonærritt Arve Stålesen Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -00:00:0000:00:00
209 132423 Funksjonærritt Hilde Topdal Bryne Cykleklubb K 35-39 Fullført -00:00:0000:00:00
209 52909 Funksjonærritt Benjamin A. Walker Bryne Cykleklubb M 45-49 Fullført -00:00:0000:00:00
- 30099 PULJE 1- Seedet pulje 1 Vegar Bakken Bryne Cykleklubb M 50-54 Brutt -00:34:3200:00:00
- 73292 PULJE 1- Seedet pulje 1 Øyvind Dahl Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 Brutt -00:32:0201:04:33
- 148974 PULJE 1- Seedet pulje 1 Johan Evjen Sandnes Sykleklubb M 17-19 Brutt -00:40:5600:00:00
- 30251 PULJE 5 - Seedet pulje 3 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 60-64 Brutt -00:41:4701:27:43
- 73028 PULJE 1- Seedet pulje 1 Ove Kalvatn Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel / Excess Engineering as M 45-49 Brutt -00:32:0201:04:33
- 139643 PULJE 2- Seedet pulje 2 Christian Knudsen Sandnes Sykleklubb M 35-39 Brutt -00:33:2601:07:54
- 146543 PULJE 2- Seedet pulje 2 Kim Iren Kroken Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 Brutt -00:37:2800:00:00
- 40340 PULJE 1- Seedet pulje 1 Andreas Penne Nygård Rennesøy Sykleklubb M 35-39 Brutt -00:31:4701:03:22
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.04.2018
Distanse: 66.00 KM
Snittfart: 34.73 Km/t
Snittid: 1:54:01
Antall deltakere: 234

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (66.00 km): 01:35:41 (M)
    • Thomas Nærland
  • 2018 (66.00 km): 01:43:01 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2016 (55.00 km): 01:20:09 (M)
    • René Andersen
    • Kjetil Hansen
    • Sebastian Kartfjord
    • Åge André Kolnes
  • 2011 (55.00 km): 01:22:15 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2015 (56.00 km): 01:24:59 (M)
    • René Andersen
    • Lars-Olav Måkestad Apold
    • Petter Bøe
    • Ørjan Frøiland
    • André Danielsen Josdal
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Leiv-Ove Nordmark
    • Knut Reiestad
    • Sølve Magnus Skogland
  • 2015 (56.00 km): 01:30:36 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2009 (59.00 km): 01:31:43 (M)
    • Torstein Lye
  • 2009 (59.00 km): 01:34:35 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland
  • 2000 (57.00 km): 01:24:00 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Geir Dahlen
    • Kjetil Dyngeland
    • Øyvind Gitlesen
    • Kjartan Hjorteland
    • Jan Richard Hølestøl
    • Alfred Johnsen
    • Arnstein Nagell
    • Frank Pedersen
    • Lars Puntervold
    • Willy Arne Seglem
    • John Skjørestad
    • Davy Van Damme
    • Georg van Oudenhove
  • 2000 (57.00 km): 01:30:45 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 1998 (54.00 km): 01:28:30 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Kjetil Dyngeland
    • Trygve Dyngeland
    • Terje Flaten
    • T. Kjetil Frøyland
    • Alfred Johnsen
    • Rune Lindø
    • Douglas Obershaw
    • Tor Arne Oltedal
    • Rolf Helge Selliken
    • Terje Thunem
    • Johnny Vea
  • 1998 (54.00 km): 01:37:00 (K)
    • Therese Karlbom