Styrkeprøven Trondheim - Oslo Rekordpuljer - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tDombås 196 kmKvam 262 kmLillehammer 349 kmGjøvik 404 kmEidsvoll 477 kmOlavsgaard 524 km
1 162859 Pulje 04:00 Trønderekspressen Sturla Almberg Nidaros Sykkelklubb M 40-44 13:57:48 38.8805:05:5806:34:3208:43:5010:08:4412:14:0813:32:06
1 158568 Pulje 04:00 Trønderekspressen Eivind Gran NTNUI - Sykkel M 20-24 13:57:48 38.8805:05:5806:34:3208:43:5010:08:4412:14:0813:32:06
1 36374 Pulje 04:00 Trønderekspressen Frode Jermstad CK Victoria M 40-44 13:57:48 38.8805:05:5806:34:3208:43:5010:08:4412:14:0813:32:06
1 62846 Pulje 04:00 Trønderekspressen Jon Andreas Klokkehaug CK Victoria M 30-34 13:57:48 38.8805:05:5806:34:3208:43:5010:08:4412:14:0813:32:06
1 42596 Pulje 04:00 Trønderekspressen Snorre Lauritsen Stiftstaden SK Trondheim M 35-39 13:57:48 38.8805:05:5806:34:3208:43:5010:08:4412:14:0813:32:06
1 128304 Pulje 04:00 Trønderekspressen Anders Lillevik Bodø CK M 45-49 13:57:48 38.8805:05:5806:34:3208:43:5010:08:4412:14:0813:32:06
1 131983 Pulje 04:00 Trønderekspressen Espen Mykleby NTNUI - Sykkel M 25-29 13:57:48 38.8805:05:5806:34:3208:43:5010:08:4412:14:0813:32:06
1 62622 Pulje 04:00 Trønderekspressen Geir Møllegaard TVK Sykkel M 50-54 13:57:48 38.8805:05:5806:34:3208:43:5010:08:4412:14:0813:32:06
1 158570 Pulje 04:00 Trønderekspressen Carl Georg Schult-Jessen CK Victoria M 45-49 13:57:48 38.8805:05:5806:34:3208:43:5010:08:4412:14:0813:32:06
1 159778 Pulje 04:00 Trønderekspressen Amund Solli Skogn IL Sykkel M 25-29 13:57:48 38.8805:05:5806:34:3208:43:5010:08:4412:14:0813:32:06
1 158571 Pulje 04:00 Trønderekspressen Nils Strøm Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 13:57:48 38.8805:05:5806:34:3208:43:5010:08:4412:14:0813:32:06
1 162860 Pulje 04:00 Trønderekspressen Frank Sindre Thoresen Stiftstaden SK Trondheim M 40-44 13:57:48 38.8805:05:5806:34:3208:43:5010:08:4412:14:0813:32:06
13 143610 Pulje 04:00 Trønderekspressen Vegar Rangul Skogn IL Sykkel M 40-44 14:06:09 38.5005:05:5806:34:3208:43:5010:10:0512:30:2813:50:17
14 108843 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Øystein Askjem Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 45-49 14:08:19 38.4005:05:1706:38:5608:50:3510:16:5612:25:2513:42:20
14 41450 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Anders Bernhoft Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 45-49 14:08:19 38.4005:05:1706:38:5608:50:3510:16:5612:25:2513:42:20
14 137597 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Bjørn Haakon Braadland Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 40-44 14:08:19 38.4005:05:1706:38:5608:50:3510:16:5612:25:2513:42:20
14 80568 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Vegard Faldet Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 35-39 14:08:19 38.4005:05:1706:38:5608:50:3510:16:5612:25:2513:42:20
14 34793 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Leif Oddvin Jensen Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 35-39 14:08:19 38.4005:05:1706:38:5608:50:3510:16:5612:25:2513:42:20
14 36863 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Rune Morten Johansen Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 45-49 14:08:19 38.4005:05:1706:38:5608:50:3510:16:5612:25:2513:42:20
14 68905 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Per Martin Lund Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 35-39 14:08:19 38.4005:05:1706:38:5608:50:3510:16:5612:25:2513:42:20
14 157484 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Geir Børli Nyhus Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 40-44 14:08:19 38.4005:05:1706:38:5608:50:3510:16:5612:25:2513:42:20
14 144065 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Roar Sollie Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 35-39 14:08:19 38.4005:05:1706:38:5608:50:3510:16:5612:25:2513:42:20
14 36330 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Ørjan Walstad Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 45-49 14:08:19 38.4005:05:1706:38:5608:50:3510:16:5612:25:2513:42:20
24 80203 Pulje 04:20 SK Rye XP Svein Åke Arntzen SK Rye sykkel M 45-49 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 34968 Pulje 04:20 SK Rye XP Jo Engebretsen SK Rye sykkel M 45-49 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 35169 Pulje 04:20 SK Rye XP Axel Fehlau SK Rye sykkel M 45-49 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 137698 Pulje 04:20 SK Rye XP Øystein Garshol SK Rye sykkel M 40-44 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 140374 Pulje 04:20 SK Rye XP Roy Johnny Hansen SK Rye sykkel M 45-49 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 40748 Pulje 04:20 SK Rye XP Rune Holden SK Rye sykkel M 50-54 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4716:31:42
24 129546 Pulje 04:20 SK Rye XP Ola Høiby SK Rye sykkel M 40-44 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 144333 Pulje 04:20 SK Rye XP Tom Korneliussen SK Rye sykkel M 45-49 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 149261 Pulje 04:20 SK Rye XP Øyvind Sørumshaugen Melvold SK Rye sykkel M 45-49 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 42265 Pulje 04:20 SK Rye XP Sindre Næss SK Rye sykkel M 45-49 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 80201 Pulje 04:20 SK Rye XP Stein Magnus Olafsrud SK Rye sykkel M 40-44 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 111036 Pulje 04:20 SK Rye XP Rune Hamann Olsen SK Rye sykkel M 45-49 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 82013 Pulje 04:20 SK Rye XP Martin Schei SK Rye sykkel M 25-29 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 79953 Pulje 04:20 SK Rye XP Pål Kristoffer Sørvoll SK Rye sykkel M 50-54 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 63028 Pulje 04:20 SK Rye XP Erling Thunæs SK Rye sykkel M 40-44 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 128620 Pulje 04:20 SK Rye XP André Undrum SK Rye sykkel M 25-29 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
24 129035 Pulje 04:20 SK Rye XP Claes Watndal SK Rye sykkel M 45-49 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4700:00:00
24 35133 Pulje 04:20 SK Rye XP Anders Åsberg SK Rye sykkel M 50-54 14:44:13 36.8405:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:40:4713:59:31
42 136812 Pulje 04:40 Ullensaker CK Asgeir Bjørgum Ullensaker CK M 40-44 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 162861 Pulje 04:40 Ullensaker CK Mikael Hoem Brunsvik Ullensaker CK M 30-34 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 125607 Pulje 04:40 Ullensaker CK Christoffer Aas Clementz Ullensaker CK M 45-49 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 154577 Pulje 04:40 Ullensaker CK Michael Overbeck Cook Ullensaker CK M 25-29 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 150732 Pulje 04:40 Ullensaker CK Pål Kristian Eggen Ullensaker CK M 40-44 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 42370 Pulje 04:40 Ullensaker CK Per Christian Eidevik Ullensaker CK M 40-44 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 137342 Pulje 04:40 Ullensaker CK Svein Arne Hansen Ullensaker CK M 45-49 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 80183 Pulje 04:40 Ullensaker CK Rune Henriksen Ullensaker CK M 45-49 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 68992 Pulje 04:40 Ullensaker CK Ivar Magnus Hvattum Ullensaker CK M 40-44 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 150133 Pulje 04:40 Ullensaker CK Håkon Ishoel Ullensaker CK M 40-44 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 49396 Pulje 04:40 Ullensaker CK Eirik Hval Jensen Ullensaker CK M 45-49 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 162862 Pulje 04:40 Ullensaker CK Patrick Fossum Kristoffersen Ullensaker CK M 20-24 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 41538 Pulje 04:40 Ullensaker CK Øyvind Kværner Ullensaker CK M 40-44 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 27125 Pulje 04:40 Ullensaker CK Øistein Olsen Ullensaker CK M 40-44 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 137689 Pulje 04:40 Ullensaker CK Eivind Olsen Ullensaker CK M 35-39 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 68925 Pulje 04:40 Ullensaker CK Joachim Olsvik Ullensaker CK M 45-49 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 144551 Pulje 04:40 Ullensaker CK Bjørnar Friis Pettersen Kløfta IL Sykkel M 40-44 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 144248 Pulje 04:40 Ullensaker CK Geir Skjolden Nes SK M 40-44 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 43400 Pulje 04:40 Ullensaker CK André Warming Ullensaker CK M 45-49 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 149282 Pulje 04:40 Ullensaker CK Aleksander Warming Ullensaker CK M 25-29 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
42 50191 Pulje 04:40 Ullensaker CK Jørn Steinar Øveraas Ullensaker CK M 40-44 14:45:14 36.8005:35:1207:12:0809:30:0210:55:0413:02:4614:18:16
63 45708 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Vegard Jevnesveen Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 35-39 15:02:08 36.1105:05:1706:38:5608:50:3510:16:5612:31:2014:27:59
64 42534 Pulje 04:30 Team Follo Christian Askildsen Drøbak-Frogn IL Sykkel M 35-39 15:02:52 36.0805:33:5907:07:4109:31:2511:04:0913:19:5314:37:28
64 109345 Pulje 04:30 Team Follo Robert Birkevaag Vestby Sykkelklubb M 45-49 15:02:52 36.0805:33:5907:07:4109:31:2511:04:0913:19:5314:37:28
64 49410 Pulje 04:30 Team Follo Jørgen Feldt Follo SK M 35-39 15:02:52 36.0805:33:5907:07:4109:31:2511:04:0913:19:5314:37:28
64 129071 Pulje 04:30 Team Follo Morten André Groth Kolbotn SK M 40-44 15:02:52 36.0805:33:5907:07:4109:31:2511:04:0913:19:5314:37:28
64 109241 Pulje 04:30 Team Follo Ivar Grøneng Kolbotn SK M 50-54 15:02:52 36.0805:33:5907:07:4109:31:2511:04:0913:19:5314:37:28
64 75232 Pulje 04:30 Team Follo Alexander Hagen Soon CK M 40-44 15:02:52 36.0805:33:5907:07:4109:31:2511:04:0913:19:5314:37:28
64 149799 Pulje 04:30 Team Follo Lino Inversini Follo SK M 40-44 15:02:52 36.0805:33:5907:07:4109:31:2511:04:0913:19:5314:37:28
64 40583 Pulje 04:30 Team Follo Håvard Kalvøy Vestby Sykkelklubb M 45-49 15:02:52 36.0805:33:5907:07:4109:31:2511:04:0913:19:5314:37:28
64 128267 Pulje 04:30 Team Follo Torgeir Langholen Vestby Sykkelklubb M 50-54 15:02:52 36.0805:33:5907:07:4109:31:2511:04:0913:19:5314:37:28
64 27611 Pulje 04:30 Team Follo Petter Nilsen Follo SK M 35-39 15:02:52 36.0805:33:5907:07:4109:31:2511:04:0913:19:5314:37:28
64 162863 Pulje 04:30 Team Follo Paal-Erik S. Olsen Nesodden SK M 50-54 15:02:52 36.0805:33:5907:07:4109:31:2511:04:0913:19:5314:37:28
64 150754 Pulje 04:30 Team Follo Torje Øvergaard Follo SK M 45-49 15:02:52 36.0805:33:5907:07:4109:31:2511:04:0913:19:5314:37:28
76 158584 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Ove André Bjørnstad Lørenskog M 30-34 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 109809 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Jon Hogne Dalen Nitelva CK M 45-49 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4700:00:0014:54:50
76 49880 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Bjørn Furu Romeriksåsen SK M 50-54 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 160146 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Raymond Gonzalez IF Frøy Sykkel M 40-44 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 83133 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Øystein Haga Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 80279 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Per Arne Helgesen Nitelva CK M 45-49 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 46912 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Anders Johan Huus SpKl Ceres Sykkel M 50-54 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 156675 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Per Kristian Jonassen Frogner SK M 35-39 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 154719 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Alex Korsgaard Nitelva CK M 30-34 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 144122 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Bernt Enge Larsen Romeriksåsen SK M 40-44 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 68974 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Frode Lillehauge Nitelva CK M 45-49 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 36382 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Henrik Oftedal Fjerdingby M 40-44 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 130146 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Raymond Pedersen Nitelva CK M 45-49 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 51731 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Thomas Pettersen Nitelva CK M 45-49 15:21:07 35.3705:35:0900:00:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 114164 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Bjørn Røsten Nitelva CK M 45-49 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 150247 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Trond Stærfelt Nitelva CK M 40-44 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 162864 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Ketil Tærun Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
76 143607 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Dag Øverby Ullensaker CK M 45-49 15:21:07 35.3705:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:4214:54:50
94 160133 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Rune Rørvik Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 35-39 15:22:56 35.3005:54:0207:27:4409:51:2811:24:1213:39:5614:57:31
95 36319 Pulje 04:00 Trønderekspressen Bjørn Holmvik CK Victoria M 45-49 15:32:53 34.9205:36:1807:28:2110:01:2511:34:0913:49:5315:07:28
96 144477 Pulje 04:40 Ullensaker CK Jim André Oddsteen Ullensaker CK M 35-39 15:42:02 34.5805:35:1207:33:4110:05:0611:40:4213:56:3715:15:44
96 65499 Pulje 04:40 Ullensaker CK Bendik Sagsveen Ullensaker CK M 40-44 15:42:02 34.5805:35:1207:12:0810:05:0611:40:4213:56:3700:00:00
96 79082 Pulje 04:40 Ullensaker CK Arild Skjold Ullensaker CK M 50-54 15:42:02 34.5805:35:1207:12:0809:48:0411:40:4213:56:3715:15:44
99 162865 Pulje 05:25 TVK 15 Jan Magne Avlesbug Nidaros Sykkelklubb M 50-54 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 128581 Pulje 05:25 TVK 15 Asbjørn Gomo TVK Sykkel M 40-44 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 79141 Pulje 05:25 TVK 15 Tor Åge Grindberg Namdal SK M 50-54 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 162866 Pulje 05:25 TVK 15 Roger Hafsmo Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 136914 Pulje 05:25 TVK 15 Asbjørn Isaksen CK Victoria M 55-59 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 103678 Pulje 05:25 TVK 15 Kolbjørn Jektvik Frøya og Hitra SK M 55-59 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 150925 Pulje 05:25 TVK 15 Roger Johansen Namdal SK M 45-49 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 34830 Pulje 05:25 TVK 15 Christian Malvik TVK Sykkel M 40-44 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 162867 Pulje 05:25 TVK 15 Bjørn Tore Nordlund Namdal SK M 45-49 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 162868 Pulje 05:25 TVK 15 Håkon Pedersen TVK Sykkel M 50-54 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 143690 Pulje 05:25 TVK 15 Geir Staldvik Namdal SK M 55-59 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 34835 Pulje 05:25 TVK 15 Oddvar Sæther TVK Sykkel M 45-49 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 162869 Pulje 05:25 TVK 15 Håvard Gullik Sørbø Namdal SK M 25-29 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 35377 Pulje 05:25 TVK 15 Frode Thomassen Rana SK M 45-49 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 162790 Pulje 05:25 TVK 15 Liv Johanne Wekre TVK Sykkel K 40-44 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
99 128378 Pulje 05:25 TVK 15 Bjørn Benny Wikdahl CK Victoria M 45-49 15:59:06 33.9605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:0615:32:29
115 34917 Pulje 04:50 BOC XP Bjørn Kåre Amdal Bærum OCK M 50-54 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 63942 Pulje 04:50 BOC XP Jon Asbjørn Amundsen Bærum OCK M 50-54 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 155198 Pulje 04:50 BOC XP Jørn Bremtun Bærum OCK M 45-49 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 149293 Pulje 04:50 BOC XP Hans Marius Bråthen Bærum OCK M 30-34 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 71034 Pulje 04:50 BOC XP Terje Engebretsen Bærum OCK M 55-59 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 42403 Pulje 04:50 BOC XP Arne Kristian Hove Bærum OCK M 45-49 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 64309 Pulje 04:50 BOC XP Jakob Haarr Jølstad Bærum OCK M 25-29 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 137869 Pulje 04:50 BOC XP Jan Morten Kreutz Bærum OCK M 50-54 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 162870 Pulje 04:50 BOC XP Mikkel Olsson Bærum OCK M 40-44 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 62601 Pulje 04:50 BOC XP Truls Paulsen Bærum OCK M 40-44 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 144162 Pulje 04:50 BOC XP Henrik Rossvoll Bærum OCK M 40-44 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 80473 Pulje 04:50 BOC XP Dag Ole Storrøsten Bærum OCK M 60-64 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 154575 Pulje 04:50 BOC XP Stig-Arne Trøa Bærum OCK M 45-49 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
115 158577 Pulje 04:50 BOC XP Ketil Wendelbo Aanensen Bærum OCK M 40-44 16:01:43 33.8705:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:09:4415:35:02
129 107819 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Rune Aune TVK Sykkel M 50-54 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 35313 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Per Kristian Berge TVK Sykkel M 50-54 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 62708 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Tore Erntsen TVK Sykkel M 45-49 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 34824 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Karsten Flatval TVK Sykkel M 60-64 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 136993 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Atle Hakestad Tromsø CK M 45-49 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 33417 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Hans Jørgen Jørgensen TVK Sykkel M 55-59 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 34827 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Sturla Klüver TVK Sykkel M 60-64 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 158580 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Goran Lazic TVK Sykkel M 45-49 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 42473 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Bjørn Ottar Lervik TVK Sykkel M 50-54 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 35321 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Torbjørn Nordgård TVK Sykkel M 55-59 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 97695 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Finn Olav Odde Austrått Sykkelklubb M 60-64 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 136804 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Lars Christian Rambech TVK Sykkel M 50-54 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 136798 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Anders Hansteen Reitan CK NOR - Melhus M 45-49 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 136955 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Arnstein Aarnes Ressem TVK Sykkel M 40-44 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 79044 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Ivan Skjærvø Nidaros Sykkelklubb M 55-59 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 35525 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Arve Strøm TVK Sykkel M 55-59 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 36515 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Erik Sundt TVK Sykkel M 55-59 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 67170 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Magne Trondmo TVK Sykkel M 45-49 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 35526 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Per Ivar Trovatn TVK Sykkel M 50-54 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 34811 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Arne Ulset TVK Sykkel M 55-59 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 79352 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Vegard Holen Utle TVK Sykkel M 45-49 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 117333 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Bjørn Olav Vist TVK Sykkel M 45-49 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 36543 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Geir Waal TVK Sykkel M 50-54 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 35181 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Sture Ånes Mosjøen OCK M 50-54 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
129 136858 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Jan Aavik TVK Sykkel M 45-49 16:14:36 33.4206:06:1207:48:0110:23:2811:59:2214:22:5415:47:31
154 79144 Pulje 05:25 TVK 15 Odd Arne Hermstad TVK Sykkel M 55-59 16:19:23 33.2605:56:3307:44:0110:15:0211:53:5714:27:4215:52:19
154 158582 Pulje 05:25 TVK 15 Lars Rognli CK Victoria M 45-49 16:19:23 33.2605:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:16:4615:52:19
156 80671 Pulje 04:30 Team Follo Arne Danielsen Vestby Sykkelklubb M 45-49 16:35:19 32.7305:33:5907:07:4110:02:3711:49:4714:05:4215:24:49
156 80163 Pulje 04:30 Team Follo Bjørn André Simonsen Vestby Sykkelklubb M 45-49 16:35:19 32.7305:33:5907:07:4110:02:3711:49:4714:05:4215:24:49
158 158283 Pulje 05:25 TVK 15 Kristian Grønning CK Victoria M 35-39 16:50:21 32.2405:56:3307:44:0110:15:0212:22:1915:00:2416:23:27
158 35609 Pulje 05:25 TVK 15 Steinar Leirvik TVK Sykkel M 50-54 16:50:21 32.2405:56:3307:44:0110:15:0212:04:0915:00:2416:23:27
160 34954 Pulje 04:20 SK Rye XP Svenn Erik Jonhaugen SK Rye sykkel M 50-54 16:58:19 31.9905:44:0107:17:4309:49:0911:36:4214:46:2916:26:16
160 36438 Pulje 04:20 SK Rye XP Sjur Arne Lindby SK Rye sykkel M 45-49 16:58:19 31.9905:16:2006:49:0709:41:2711:36:4214:46:2916:26:16
162 46943 Pulje 04:50 BOC XP Tord Skoe Fredriksen Bærum OCK M 50-54 17:00:11 31.9305:52:5907:36:2010:21:5111:53:1214:56:5516:27:13
163 42793 Pulje 05:10 SK Rye 15 Trond Andreassen Sandefjord SK M 50-54 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:15:3616:38:39
163 35250 Pulje 05:10 SK Rye 15 Stein Olav Bjerkeset SK Rye sykkel M 50-54 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:15:3616:38:39
163 36461 Pulje 05:10 SK Rye 15 Trond Buksrud SK Rye sykkel M 50-54 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:15:3616:38:39
163 70699 Pulje 05:10 SK Rye 15 John Ivar Ernstsen Kongsberg IF Sykkel M 40-44 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:15:3616:38:39
163 162871 Pulje 05:10 SK Rye 15 Jarle Henriksen SK Rye sykkel M 45-49 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2500:00:0016:38:39
163 29269 Pulje 05:10 SK Rye 15 Thor G. Hæstad SK Rye sykkel M 45-49 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:15:3616:38:39
163 150411 Pulje 05:10 SK Rye 15 Per Kristian Lange SK Rye sykkel M 35-39 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:15:3616:38:39
163 109222 Pulje 05:10 SK Rye 15 Hans Skari SK Rye sykkel M 55-59 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:15:3616:38:39
163 162872 Pulje 05:10 SK Rye 15 Cato Skaugrud SK Rye sykkel M 50-54 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:15:3616:38:39
163 162873 Pulje 05:10 SK Rye 15 Ida Stople SK Rye sykkel K 35-39 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:15:3616:38:39
163 30429 Pulje 05:10 SK Rye 15 Frank Thommesen SK Rye sykkel M 50-54 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:15:3616:38:39
163 143687 Pulje 05:10 SK Rye 15 Tomas Torp SK Rye sykkel M 40-44 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:15:3616:38:39
163 136687 Pulje 05:10 SK Rye 15 Svein Venjum Sogn CK M 45-49 17:06:18 31.7406:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:15:3616:38:39
176 81018 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Sven Erik Bjerke SK Rye sykkel M 40-44 17:06:53 31.7205:35:0907:15:0010:02:4011:55:2214:52:5416:34:55
177 155217 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Jan-Frode Aarnseth Lorås TVK Sykkel M 50-54 17:14:37 31.4806:21:2608:12:5010:42:2512:17:3115:10:5616:46:46
178 34777 Pulje 04:00 Trønderekspressen Roger Nasvik Norodd IL - Sykkel M 50-54 17:18:17 31.3705:55:4407:51:1310:20:0412:13:4515:06:2716:46:14
179 108029 Pulje 05:20 BOC 2 Jon Drefvelin Bærum OCK M 45-49 17:24:37 31.1806:39:1908:29:2411:17:1712:57:0115:29:5316:56:46
179 137952 Pulje 05:20 BOC 2 Runar Gundesø Bærum OCK M 55-59 17:24:37 31.1806:39:1908:29:2411:17:1712:57:0115:29:5316:56:46
179 43806 Pulje 05:20 BOC 2 Pål Hagerup Bærum OCK M 50-54 17:24:37 31.1806:39:1908:29:2411:17:1712:57:0115:29:5316:56:46
179 42402 Pulje 05:20 BOC 2 Christian Heiberg Bærum OCK M 45-49 17:24:37 31.1806:39:1908:29:2411:17:1712:57:0115:29:5316:56:46
179 34927 Pulje 05:20 BOC 2 Ole-Jørgen Kvarsvik Bærum OCK M 45-49 17:24:37 31.1806:39:1908:29:2411:17:1712:57:0115:29:5316:56:46
179 144243 Pulje 05:20 BOC 2 Martin Kavli Lysgaard Bærum OCK M 25-29 17:24:37 31.1806:39:1908:29:2411:17:1712:57:0115:29:5316:56:46
179 65586 Pulje 05:20 BOC 2 Frode Mathisen Bærum OCK M 45-49 17:24:37 31.1806:39:1908:29:2411:17:1712:57:0115:29:5316:56:46
179 42320 Pulje 05:20 BOC 2 Eirik Normann Bærum OCK M 60-64 17:24:37 31.1806:39:1908:29:2411:17:1712:57:0115:29:5316:56:46
179 21157 Pulje 05:20 BOC 2 Birte Marie Skofteland Bærum OCK K 50-54 17:24:37 31.1806:39:1908:29:2411:17:1712:57:0115:29:5316:56:46
179 41437 Pulje 05:20 BOC 2 Frode Totlund Bærum OCK M 50-54 17:24:37 31.1806:39:1908:29:2411:17:1712:57:0115:29:5316:56:46
189 154593 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Josef Chabab Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 25-29 17:31:26 30.9806:04:2007:47:2810:46:1812:44:0315:24:2117:02:06
190 110818 Pulje 05:20 BOC 2 Håvard Eggen Kristensen Bærum OCK M 20-24 17:42:29 30.6606:39:1908:29:2411:17:1712:57:0115:42:1817:15:43
191 62707 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Harry Eide TVK Sykkel M 50-54 17:50:54 30.4206:48:4708:39:4411:28:4913:06:5915:56:3417:22:05
192 79191 Pulje 05:10 SK Rye 15 Håvard Mork SK Rye sykkel M 35-39 18:10:54 29.8606:26:1208:17:3011:04:3712:53:0116:04:1517:43:51
193 34928 Pulje 05:20 BOC 2 Henrik Munthe Bærum OCK M 60-64 19:57:31 27.2006:54:3009:10:2912:15:0714:33:5317:47:0919:27:19
- 80469 Pulje 05:20 BOC 2 Erik Emil Almquist Bærum OCK M 65-69 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 48619 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Jan Olav Beitmyren Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 50-54 Brutt -05:05:1706:38:5608:50:3500:00:0000:00:0000:00:00
- 47378 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Østen Bergum Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 40-44 Brutt -05:06:2706:54:2900:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 34918 Pulje 05:20 BOC 2 Arild Brekke Bærum OCK M 65-69 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0012:30:2215:25:0316:49:10
- 144054 Pulje 04:00 Trønderekspressen Bård Kuvås Brevik CK Victoria M 35-39 Brutt -05:06:1906:02:5300:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 162874 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Even Chiodra Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 45-49 Brutt -05:05:1700:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 155102 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Arne Clausen Nitelva CK M 45-49 Brutt -05:35:0907:15:0009:44:1111:19:4713:35:0914:58:31
- 149369 Pulje 05:25 TVK 15 Ketil Dahlen-Rundgreen TVK Sykkel M 40-44 Brutt -05:54:0807:52:5910:07:4711:31:3614:09:4015:28:00
- 69320 Pulje 04:20 SK Rye XP Thor Ivar Doknæs SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -05:16:2000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 36334 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Kjell Edvardsen TVK Sykkel M 60-64 Brutt -06:06:1207:48:0100:00:0010:50:5000:00:0000:00:00
- 42587 Pulje 05:25 TVK 15 Svein Ove Eimhjellen TVK Sykkel M 55-59 Brutt -05:56:3307:44:0110:15:0211:48:5114:09:4415:27:50
- 109057 Pulje 04:00 Trønderekspressen Joar Elgåen Engerdal SK M 45-49 Brutt -05:06:1906:02:5300:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 49496 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Hans-Jørgen Engen Nitelva CK M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 156134 Pulje 04:30 Team Follo Tommy Eriksen Follo SK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 126487 Pulje 04:40 Ullensaker CK Tore Fuglestad Ullensaker CK M 40-44 Brutt -05:35:1207:35:2200:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 35057 Pulje 04:30 Team Follo René Gjøg Vestby Sykkelklubb M 50-54 Brutt -05:33:5907:09:1300:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 128261 Pulje 04:00 Trønderekspressen Arne Gran CK Victoria M 45-49 Brutt -04:58:0300:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 107974 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis André Granrud Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 79951 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Pål Gravem Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 40-44 Brutt -05:05:1706:54:2300:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 155274 Pulje 05:25 TVK 15 Oddgeir Grindberg Namdal SK M 40-44 Brutt -05:56:3307:44:0110:15:4511:51:2014:09:4915:27:50
- 36630 Pulje 04:00 Trønderekspressen Arne Inge Hangerhagen CK Victoria M 40-44 Brutt -05:05:5806:35:3908:51:0500:00:0000:00:0000:00:00
- 45473 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Ole Henrik Hansen Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 45-49 Brutt -05:05:1706:38:5608:50:3500:00:0000:00:0000:00:00
- 162875 Pulje 05:25 TVK 15 Geir Hanslien Namdal SK M 45-49 Brutt -05:56:3307:40:3310:15:4511:51:2014:09:4900:00:00
- 149269 Pulje 04:50 BOC XP Ole Martin Haugan Bærum OCK M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 64321 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Per Hegge-Jensen Skedsmokorset M 55-59 Brutt -05:34:1807:10:3809:51:1911:12:3800:00:0000:00:00
- 144374 Pulje 04:30 Team Follo Gaute Helfjord Follo SK M 45-49 Brutt -05:33:5907:07:4100:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 69036 Pulje 05:10 SK Rye 15 Arild Hermansen SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -06:26:1208:17:3000:00:0012:46:4600:00:0000:00:00
- 54387 Pulje 04:20 SK Rye XP Thomas Hermansen SK Rye sykkel M 35-39 Brutt -05:16:2006:49:0709:22:1210:37:5700:00:0000:00:00
- 155110 Pulje 04:50 BOC XP Ole Kenneth Høie Bærum OCK M 45-49 Brutt -05:52:5907:36:2000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 143737 Pulje 05:25 TVK 15 Stig Tonny Johansen Frøya og Hitra SK M 40-44 Brutt -05:56:4707:44:0110:15:0211:51:2014:09:4900:00:00
- 43399 Pulje 04:40 Ullensaker CK Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 50-54 Brutt -05:35:1207:21:2500:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 80143 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Vidar Kvernvold Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 45-49 Brutt -04:25:5000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 36540 Pulje 04:00 Trønderekspressen Jan-Arve Dybvaag Lea CK Victoria M 45-49 Brutt -04:58:0300:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 128556 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen Helge Levorsen TVK Sykkel M 40-44 Brutt -06:06:1207:48:0100:00:0010:50:5000:00:0000:00:00
- 62533 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Geir Lien Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 50-54 Brutt -05:05:1706:38:5608:50:3510:16:5612:18:1013:43:04
- 47055 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Kjell Arild Lierhagen Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 50-54 Brutt -05:05:1706:38:5608:50:3510:16:5600:00:0000:00:00
- 60120 Pulje 04:20 SK Rye XP Gunnar Loe SK Rye sykkel M 40-44 Brutt -05:16:2006:49:0709:22:1210:37:5713:00:0714:06:15
- 154600 Pulje 04:20 SK Rye XP Haakon Magan SK Rye sykkel M 25-29 Brutt -05:16:2006:49:0709:05:1710:31:5512:54:3414:06:15
- 80046 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Pål Kristian Moen Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 35-39 Brutt -04:52:0906:40:0308:04:1900:00:0000:00:0000:00:00
- 34832 Pulje 05:30 TVK Veteranexpressen John Ivar Mogseth TVK Sykkel M 60-64 Brutt -05:58:5800:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 79174 Pulje 04:00 Trønderekspressen Bjørn-Einar Nesengmo Rana SK M 50-54 Brutt -05:05:5806:34:3208:43:5000:00:0000:00:0000:00:00
- 44086 Pulje 04:00 Trønderekspressen Hans Olav Nilsen Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 Brutt -05:10:5300:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 137661 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Stian André Nordli Fjerdingby M 35-39 Brutt -05:35:0907:15:0000:00:0010:39:4400:00:0000:00:00
- 107742 Pulje 04:20 SK Rye XP Roger Næss Sandefjord Sykleklubb M 50-54 Brutt -05:16:2007:17:2409:22:1210:37:5713:00:0714:06:15
- 162876 Pulje 04:00 Trønderekspressen Petter Olberg Stiftstaden SK Trondheim M 40-44 Brutt -05:10:5306:20:2200:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 158578 Pulje 04:20 SK Rye XP Kenneth Sæterhagen Paulsen SK Rye sykkel M 30-34 Brutt -05:16:2006:49:0709:22:1210:37:5713:00:0700:00:00
- 162877 Pulje 04:30 Team Follo Ulrik Roland Pedersen Drøbak-Frogn IL Sykkel M 25-29 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 43157 Pulje 04:00 Trønderekspressen Øyvind Strømsholm Pettersen CK Victoria M 25-29 Brutt -05:05:5806:34:3200:00:0010:14:2112:24:3500:00:00
- 79138 Pulje 04:00 Trønderekspressen Hans Jørgen Rambech TVK Sykkel M 50-54 Brutt -05:10:5306:23:3000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108942 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Atle Reitan Nitelva CK M 50-54 Brutt -05:35:0907:15:0009:44:1111:19:4700:00:0000:00:00
- 119791 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Ole-Kristian Ringnes Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 45-49 Brutt -04:25:5000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 34958 Pulje 04:30 Team Follo Jarle Rudihagen Kolbotn SK M 40-44 Brutt -05:33:5907:07:4109:31:2500:00:0000:00:0000:00:00
- 129146 Pulje 04:40 Ullensaker CK Knut Olav Røn Ullensaker CK M 45-49 Brutt -06:24:4608:50:1211:51:4500:00:0000:00:0000:00:00
- 136518 Pulje 04:20 SK Rye XP Bård Røsok Cykleklubb Valeo, Fornebu M 50-54 Brutt -05:16:2007:17:2409:22:1210:37:5713:00:0714:06:15
- 40939 Pulje 04:30 Team Follo Frank Røstgård Drøbak-Frogn IL Sykkel M 55-59 Brutt -05:33:5907:29:1300:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 37126 Pulje 05:20 BOC 2 Thor Audun Saga Bærum OCK M 45-49 Brutt -06:39:1908:29:2400:00:0012:30:2200:00:0000:00:00
- 43340 Pulje 04:10 Team Aurora Borealis Trond Kristian Schweder Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo M 45-49 Brutt -05:06:2706:44:1000:00:0009:59:5700:00:0000:00:00
- 108013 Pulje 04:00 Trønderekspressen Knut Skovereng CK NOR - Melhus M 30-34 Brutt -05:05:5800:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 47825 Pulje 04:20 SK Rye XP Ole Petter Skårås SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -05:16:2006:49:0709:05:1710:31:5513:00:0714:06:15
- 34982 Pulje 04:30 Team Follo Trygve Roger Solberg Follo SK M 45-49 Brutt -05:33:5907:07:4100:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 155196 Pulje 04:30 Team Follo Ørjan Stene Follo SK M 40-44 Brutt -05:33:5907:07:4109:31:2511:46:0900:00:0000:00:00
- 34786 Pulje 04:20 SK Rye XP Terje Strøm SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -05:36:0107:17:2409:22:1210:37:5713:00:0700:00:00
- 64336 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Roar Sundby Romeriksåsen SK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 34781 Pulje 04:00 Trønderekspressen Roger Sundet Malvik IL - Sykkel M 45-49 Brutt -05:02:0200:00:0000:00:0012:03:3600:00:0000:00:00
- 107875 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Martin Söderlund Nitelva CK M 55-59 Brutt -05:35:0907:15:0009:50:5611:22:2413:35:0914:55:03
- 144288 Pulje 05:00 Team Foss XP TO Inge Sørli Trysil SK M 55-59 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 137535 Pulje 04:40 Ullensaker CK Alexander Thorsø Ullensaker CK M 40-44 Brutt -05:35:1207:35:5400:00:0010:56:0900:00:0000:00:00
- 36558 Pulje 05:10 SK Rye 15 Fred Tjernsli SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -06:15:0508:24:4500:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 106208 Pulje 04:00 Trønderekspressen Torkil Valla TVK Sykkel M 40-44 Brutt -05:05:5806:34:3208:43:5010:10:5800:00:0000:00:00
- 79196 Pulje 05:10 SK Rye 15 Kenneth Vegstein SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -06:26:1208:17:3011:04:3712:45:2515:54:4800:00:00
- 43094 Pulje 04:00 Trønderekspressen Håkon Rolien Veseth TVK Sykkel M 40-44 Brutt -05:05:5806:36:5300:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 158572 Pulje 04:00 Trønderekspressen Øystein Wammer-Pettersen CK Victoria M 40-44 Brutt -05:05:5806:36:5300:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 36341 Pulje 05:25 TVK 15 Helge Wekre TVK Sykkel M 50-54 Brutt -05:56:3307:40:3310:15:4511:51:2014:09:4915:27:50
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 16.06.2018
Distanse: 543.00 KM
Snittfart: 34.65 Km/t
Snittid: 15:40:09
Antall deltakere: 266

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 13:15:47 (M)
    • Rached Ben Youssef
    • Fredrik Bergseng
    • Lars Jørgen Dahl
    • Jo Engebretsen
    • André Granrud
    • Rune Holden
    • Ingar Høglien
    • Markuz Lindgren
    • Pål Kristian Moen
    • Øystein Schanke
    • Martin Sørmo Sorte
    • Erling Thunæs
    • André Undrum
  • 2016 (543.00 km): 13:15:47 (K)
    • Elisabeth Solberg
  • 2015 (549.00 km): 13:49:17 (M)
    • Rached Ben Youssef
    • Thomas Brodersen
    • Jo Engebretsen
    • Axel Fehlau
    • Kristian Guldhaug
    • Kristian Halvorsen
    • Paal Andrew Hermansen
    • Torkjell Hillestad
    • Markuz Lindgren
    • Leif Welhaven Løchen
    • Henrik Oftedal
    • Thomas Oma
    • Morten Refstad
    • Pål Kristoffer Sørvoll
    • Erling Thunæs
    • Anders Åsberg
  • 2015 (549.00 km): 20:49:46 (K)
    • Pernille Mengshoel