Styrkeprøven Lillehammer - Oslo Peugeot Grand Prix (Klubblag) - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tGjøvik 55 kmEidsvoll 127 kmOlavsgaard 175 km
1 24503 05:30 Sandnes Sykleklubb Jone Ellingsen Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 73477 05:30 Sandnes Sykleklubb Bengt Enersgård Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 60275 05:30 Sandnes Sykleklubb Ørjan Frøiland Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 27471 05:30 Sandnes Sykleklubb Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 28312 05:30 Sandnes Sykleklubb Sigurd Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 37382 05:30 Sandnes Sykleklubb Stian Heggøy Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 21281 05:30 Sandnes Sykleklubb Bjørn Helland Sandnes Sykleklubb M 55-59 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 83747 05:30 Sandnes Sykleklubb Arvid Johanessen Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 30284 05:30 Sandnes Sykleklubb Åge André Kolnes Sandnes Sykleklubb M 30-34 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 37385 05:30 Sandnes Sykleklubb Fredrik Olsen Sandnes Sykleklubb M 35-39 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 163934 05:30 Sandnes Sykleklubb Øystein Blohm Olsen Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 28972 05:30 Sandnes Sykleklubb Sveinung Orstad Sandnes Sykleklubb M 25-29 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 20563 05:30 Sandnes Sykleklubb Arne Rettedal Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 38159 05:30 Sandnes Sykleklubb Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 46681 05:30 Sandnes Sykleklubb Trond Skaale Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
1 72935 05:30 Sandnes Sykleklubb Ole Wasbø Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:17:31 44.5001:06:5802:50:3103:55:47
17 81178 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Trond G. Amundsen Holmenkollen CK M 45-49 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 82446 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Petter Andersen Holmenkollen CK M 40-44 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 160134 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Peder Aune Holmenkollen CK M 30-34 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 163935 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Jens Christian Aune Holmenkollen CK M 30-34 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 144058 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Geir Oppegård Flæsen Holmenkollen CK M 35-39 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 137336 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Christian Hasle Holmenkollen CK M 35-39 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 151015 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Trond Haug Holmenkollen CK M 35-39 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 80274 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Sven Iver Hegstad Holmenkollen CK M 40-44 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 155163 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Didrik Lowzow Holli Holmenkollen CK M 30-34 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 70869 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Christopher Andreas Jensen Holmenkollen CK M 45-49 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 160163 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Chris Koren Holmenkollen CK M 45-49 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 133947 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Hans-Henrik Merckoll Holmenkollen CK M 50-54 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 137338 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 André Nygård Holmenkollen CK M 40-44 04:35:47 41.5500:00:0003:04:0304:13:28
17 102334 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Martin Ruud Holmenkollen CK M 40-44 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
17 108895 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Fredrik Sommerfeldt Holmenkollen CK M 40-44 04:35:47 41.5501:13:2303:04:0304:13:28
32 79218 05:55 Kolbotn SK Egil Bagge-Skarheim Kolbotn SK M 45-49 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 49426 05:55 Kolbotn SK Kjetil Berntzen Kolbotn SK M 25-29 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 160103 05:55 Kolbotn SK Havard Bjerke Kolbotn SK M 35-39 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 79717 05:55 Kolbotn SK Jarle Byre Kolbotn SK M 35-39 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 144169 05:55 Kolbotn SK Øivind Bystrøm Kolbotn SK M 35-39 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 160136 05:55 Kolbotn SK Stian Fredriksen Kolbotn SK M 40-44 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 108996 05:55 Kolbotn SK Anders Gaarder Kolbotn SK M 50-54 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 144073 05:55 Kolbotn SK Jørn Martin Tysnes Holm Kolbotn SK M 40-44 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 108855 05:55 Kolbotn SK Hans-Christian Norenberg Johansen Kongsberg IF Sykkel M 45-49 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 136603 05:55 Kolbotn SK Stian Jægtvik Kongsberg IF Sykkel M 40-44 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 46143 05:55 Kolbotn SK Martin Arne Ø. Nilsen Kolbotn SK M 45-49 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 160138 05:55 Kolbotn SK Kristian Brudeseth Ruud Kolbotn SK M 35-39 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 158592 05:55 Kolbotn SK Harald Sætermo Kolbotn SK M 45-49 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 47973 05:55 Kolbotn SK Anders Sønsthagen Kolbotn SK M 45-49 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 80499 05:55 Kolbotn SK Arne Ytre Kolbotn SK M 45-49 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
32 160202 05:55 Kolbotn SK Anders Åsen Kolbotn SK M 50-54 04:35:58 41.5201:12:3903:03:5604:13:37
48 155844 05:45 Lillehammer CK Torjus Bakken Lillehammer Cykleklubb M 17-19 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 130558 05:45 Lillehammer CK Petter Fagerhaug Lillehammer Cykleklubb M 20-24 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 163936 05:45 Lillehammer CK Sivert Fandrem Lillehammer Cykleklubb M 20-24 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 47481 05:45 Lillehammer CK Øyvind Gallefoss Lillehammer Cykleklubb M 55-59 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 44665 05:45 Lillehammer CK Roger Gråv Lillehammer M 45-49 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 163937 05:45 Lillehammer CK Audun Øverbye Hanssen Lillehammer Cykleklubb / Kette Rechts M 20-24 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 163938 05:45 Lillehammer CK Erik Hægstad Lillehammer Cykleklubb M 20-24 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 109274 05:45 Lillehammer CK Terje Lindholm Lillehammer Cykleklubb M 45-49 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 160152 05:45 Lillehammer CK Per Even Lysgaard Lillehammer Cykleklubb M 25-29 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 48272 05:45 Lillehammer CK Lars Ragnar Manengen Lillehammer Cykleklubb M 35-39 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 129073 05:45 Lillehammer CK Øyvind Myrvold Lillehammer M 35-39 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 163939 05:45 Lillehammer CK Sigurd Salberg Pedersen Lillehammer Cykleklubb M 20-24 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 82034 05:45 Lillehammer CK Eirik Pettersen Lillehammer Cykleklubb M 20-24 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
48 144119 05:45 Lillehammer CK Lars Stensløkken Lillehammer Cykleklubb / Kette Rechts M 30-34 04:37:54 41.2301:13:2303:04:5304:15:33
62 123364 05:35 Team Sør Leif Magnar Borten Lyngdal M 45-49 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 34080 05:35 Team Sør Sturle Dahl Lund Cykleklubb M 45-49 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 101056 05:35 Team Sør Kjell Einar Gaustad Vennesla OCK M 40-44 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 34437 05:35 Team Sør Frode Gjengaar Vennesla OCK M 40-44 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 34082 05:35 Team Sør Johan Fredrik Gjesdahl Kristiansand S M 55-59 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 33971 05:35 Team Sør Geir Adler Gundersen Vennesla OCK M 40-44 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 34258 05:35 Team Sør Glenn Jenssen Vennesla OCK / Nikkelverket Bil M 40-44 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 161921 05:35 Team Sør Tor Sigbjørn Nissen MHWirth M 40-44 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 53996 05:35 Team Sør Andreas Nordal Vennesla OCK M 35-39 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 23908 05:35 Team Sør Jan Åge Sakariassen SK Lyngdal & Omegn M 45-49 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 101383 05:35 Team Sør Jonn Robert Trøite Lund Cykleklubb M 40-44 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 54058 05:35 Team Sør Steinar Heggland Vigsnes Kristiansands Cykleklubb / Sparebanken Sør M 35-39 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 34455 05:35 Team Sør Glenn Amund Voie Kristiansands Cykleklubb M 45-49 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
62 27972 05:35 Team Sør Rolf Aasland Otra IL - Sykkel M 50-54 04:40:09 40.9001:12:2403:06:2204:16:44
76 163940 05:45 Lillehammer CK Tobias Helbæk Torgersen Lillehammer Cykleklubb M 35-39 04:46:01 40.0601:13:2303:07:0604:23:40
77 34676 05:35 Team Sør Ted Haugen Otra IL - Sykkel / Evje Ambulanse M 45-49 04:47:07 39.9101:22:3603:14:0504:24:46
78 150370 06:00 Sportklubben Ceres Olav Bjørnstad SpKl Ceres Sykkel M 30-34 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 49502 06:00 Sportklubben Ceres Tarjei Blåsås SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 49268 06:00 Sportklubben Ceres Pål Endresplass SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 63949 06:00 Sportklubben Ceres Tommy Engvik SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 155172 06:00 Sportklubben Ceres Daniel Ark Evensen SpKl Ceres Sykkel M 35-39 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 129348 06:00 Sportklubben Ceres Sigurd Heier SpKl Ceres Sykkel M 55-59 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 80321 06:00 Sportklubben Ceres Lars Holter SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 65488 06:00 Sportklubben Ceres Arild Hustad SpKl Ceres Sykkel M 55-59 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 47716 06:00 Sportklubben Ceres Johnny Ihlen SpKl Ceres Sykkel M 60-64 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 68127 06:00 Sportklubben Ceres Arne Jørgen Kildahl SpKl Ceres Sykkel M 60-64 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 69495 06:00 Sportklubben Ceres Jarle Løhren Kristiansen SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 163941 06:00 Sportklubben Ceres Eirik Lamøy SpKl Ceres Sykkel M 30-34 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 160258 06:00 Sportklubben Ceres Rune Kjetil Pedersen SpKl Ceres Sykkel M 40-44 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 107956 06:00 Sportklubben Ceres Frode O. Storløkken SpKl Ceres Sykkel / METIER OEC M 50-54 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 155173 06:00 Sportklubben Ceres Andreas Vander SpKl Ceres Sykkel M 30-34 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 147512 06:00 Sportklubben Ceres Ole-Kristian Wauger Østnes SpKl Ceres Sykkel M 30-34 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
78 50137 06:00 Sportklubben Ceres Rune Frøysa Åsprang SpKl Ceres Sykkel M 35-39 04:49:21 39.6001:14:5203:12:0204:25:09
95 50522 06:10 Lørenskog Cykleklubb Jan Ekern Lørenskog CK M 50-54 04:49:46 39.5401:16:3703:13:3904:25:32
95 137355 06:10 Lørenskog Cykleklubb Trond Kjølstad Kjekkas IF Sykkel M 45-49 04:49:46 39.5400:00:0000:00:0000:00:00
95 160241 06:10 Lørenskog Cykleklubb Karl Joachim Lyngstad Lørenskog CK M 30-34 04:49:46 39.5401:16:3703:13:3904:25:32
95 144348 06:10 Lørenskog Cykleklubb Ketil Nøsterberget Cykleklubben Nittedal M 45-49 04:49:46 39.5401:16:3703:13:3904:25:32
95 125514 06:10 Lørenskog Cykleklubb Stian Sandtorv Lørenskog CK M 30-34 04:49:46 39.5401:16:3703:13:3904:25:32
100 151838 06:10 Lørenskog Cykleklubb Martin Kristoffer Andersen Lørenskog CK M 30-34 04:49:56 39.5201:16:3703:13:3904:25:32
100 132060 06:10 Lørenskog Cykleklubb Steinar Lindberg Bjerke Lørenskog CK M 45-49 04:49:56 39.5201:16:3703:13:3904:25:32
100 163942 06:10 Lørenskog Cykleklubb Maria Victoria Dammen IF Frøy Sykkel K 20-24 04:49:56 39.5201:16:3703:13:3900:00:00
100 144339 06:10 Lørenskog Cykleklubb Øystein Gulliksen Lørenskog CK M 40-44 04:49:56 39.5201:16:3703:13:3904:25:32
100 129111 06:10 Lørenskog Cykleklubb Ronnie Hallén Lørenskog CK M 40-44 04:49:56 39.5201:16:3703:13:3904:25:32
100 48848 06:10 Lørenskog Cykleklubb Thorbjørn Skamo Lørenskog CK M 35-39 04:49:56 39.5201:16:3703:13:3904:25:32
100 160239 06:10 Lørenskog Cykleklubb Morten Skillebekk Lørenskog CK M 45-49 04:49:56 39.5201:16:3703:13:3904:25:32
100 129102 06:10 Lørenskog Cykleklubb Rune Holsve Udnæseth Lørenskog CK M 40-44 04:49:56 39.5201:16:3703:13:3904:25:32
100 49441 06:10 Lørenskog Cykleklubb Terje Ullereng Lørenskog CK M 50-54 04:49:56 39.5201:16:3703:13:3904:25:32
109 163943 06:00 Sarpsborg sykleklubb Jonas Almquist Sarpsborg SK M 35-39 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 106192 06:00 Sarpsborg sykleklubb Per Edvard Clausen Sarpsborg SK M 45-49 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 163944 06:00 Sarpsborg sykleklubb Terje Wiggo Fluske Sarpsborg SK M 50-54 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 50520 06:00 Sarpsborg sykleklubb Bjørn Morten Gjellebæk Sarpsborg SK M 40-44 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 129147 06:00 Sarpsborg sykleklubb Christian Kollerud Sarpsborg SK M 45-49 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 137371 06:00 Sarpsborg sykleklubb Øystein Kongsbakk Sarpsborg SK M 55-59 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 63963 06:00 Sarpsborg sykleklubb Jon-Anders Kure Sarpsborg SK M 50-54 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 163945 06:00 Sarpsborg sykleklubb Stig Lande Sarpsborg SK M 50-54 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 44077 06:00 Sarpsborg sykleklubb Per Harald Olsen Sarpsborg SK M 55-59 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 31804 06:00 Sarpsborg sykleklubb Glenn Olsen Sarpsborg SK M 50-54 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 108890 06:00 Sarpsborg sykleklubb Tor Egil Strømnes Sarpsborg SK M 45-49 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 79425 06:00 Sarpsborg sykleklubb Lars Morten Støwer-Kabo Sarpsborg SK M 40-44 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 47344 06:00 Sarpsborg sykleklubb Tore Kristian Syverstad Sarpsborg SK M 40-44 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 63967 06:00 Sarpsborg sykleklubb Raymond Thoresen Sarpsborg SK M 55-59 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 64048 06:00 Sarpsborg sykleklubb Torgeir Urdal Grenland SK / Sarpsborg Sykkelklubb M 50-54 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
109 149316 06:00 Sarpsborg sykleklubb Arild Vestby Sarpsborg SK M 55-59 04:50:02 39.5101:15:2303:14:1204:26:16
125 125589 05:40 Asker CK Lasse Gundersen Asker CK M 45-49 04:50:06 39.5001:14:1903:11:5004:25:30
125 34901 05:40 Asker CK Truls Eirik Holm Asker CK / Team BN Bolig M 40-44 04:50:06 39.5001:14:1903:11:5004:25:30
125 43361 05:40 Asker CK Rune Kronberget Asker CK M 50-54 04:50:06 39.5001:14:1903:11:5004:25:30
125 79021 05:40 Asker CK Leif Welhaven Løchen SK Rye sykkel / Welhaven Entreprenør as M 35-39 04:50:06 39.5001:14:1903:11:5004:25:30
125 66464 05:40 Asker CK Stijn Peeters Asker CK M 30-34 04:50:06 39.5001:14:1903:11:5004:25:30
125 36384 05:40 Asker CK Nito Simonsen Asker CK M 35-39 04:50:06 39.5001:14:1903:11:5004:25:30
125 64099 05:40 Asker CK Christian Sjurseth Asker CK / If Skadeforsikring Bil / Gåping IL M 40-44 04:50:06 39.5001:14:1903:11:5004:25:30
125 137363 05:40 Asker CK Rune Skuland Asker CK / Eiker CK/Aass BIL M 55-59 04:50:06 39.5001:14:1903:11:5004:25:30
125 162426 05:40 Asker CK Isak Bjørnstad Solheim Asker CK M 17-19 04:50:06 39.5001:14:1903:11:5004:25:30
125 21479 05:40 Asker CK Brynjulf Spalder Asker CK M 45-49 04:50:06 39.5001:14:1903:11:5004:25:30
125 80332 05:40 Asker CK Erik Thrane Asker CK M 50-54 04:50:06 39.5001:23:2903:14:0904:25:30
125 63948 05:40 Asker CK Ola Østvold Asker CK M 45-49 04:50:06 39.5001:14:1903:11:5004:25:30
137 155171 05:40 Asker CK Steffen Karstoft Asker CK M 40-44 04:50:45 39.4101:14:1903:18:4304:28:24
138 155155 05:55 Kolbotn SK Hans Olav Ringebo Kolbotn SK M 35-39 04:54:33 38.9001:19:2703:17:1404:30:21
139 155181 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Morten Austestad Holmenkollen CK M 45-49 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 145161 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Kenneth Banken Holmenkollen CK M 40-44 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 79488 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Lars Blesvik Holmenkollen CK M 35-39 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 65831 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Morten Borgersen Blommenholm M 45-49 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 163946 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Morten Blakstad Dahl Holmenkollen CK M 25-29 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 36608 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Jan Fredrik Edbo Holmenkollen CK M 40-44 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 109080 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Casper Farhad Holmenkollen CK M 40-44 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 73587 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Helge Rege Gårdsvoll Holmenkollen CK M 30-34 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 65565 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Andreas Hellstrøm Holmenkollen CK M 35-39 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 67819 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Bjørn-Tore Jensen Holmenkollen CK M 45-49 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 108913 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Fred Lund Holmenkollen CK M 40-44 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 155182 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Fredrik Nielsen Holmenkollen CK M 40-44 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 160147 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Andreas Midthun Næss Holmenkollen CK M 30-34 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 65810 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Lars Tore Selbo Holmenkollen CK M 35-39 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 144253 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Henning Strandås Holmenkollen CK M 35-39 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 129032 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Truls Teigen Holmenkollen CK M 40-44 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 137340 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 John Uppard Holmenkollen CK M 50-54 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 80180 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Nicolas A. Wærenskiold Holmenkollen CK M 35-39 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
139 79731 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Christian A. Aamodt Holmenkollen CK M 45-49 04:55:50 38.7301:16:5203:17:1704:31:32
158 109060 07:05 Team Duke Sport Hanne Alstad Kongsberg K 50-54 04:56:34 38.6401:17:1103:15:3304:31:37
158 163948 07:05 Team Duke Sport Linnea Arlehed Hosle K 35-39 04:56:34 38.6401:17:1103:15:3304:31:37
158 64344 07:05 Team Duke Sport Kristin Falck Oslo K 45-49 04:56:34 38.6401:17:1103:15:3304:31:37
158 150282 07:05 Team Duke Sport Line Foss Oslo K 40-44 04:56:34 38.6401:17:1103:15:3304:31:37
158 128373 07:05 Team Duke Sport Camilla Skjålødegård Horneman Trondheim K 40-44 04:56:34 38.6401:17:1103:15:3304:31:37
158 79145 07:05 Team Duke Sport Cecilie Gotaas Johnsen Trondheim K 40-44 04:56:34 38.6401:17:1103:15:3304:31:37
158 163949 07:05 Team Duke Sport Monica Myhre Mørch Drøbak K 40-44 04:56:34 38.6401:17:1103:15:3304:31:37
158 40741 07:05 Team Duke Sport Janne Smauget Fredrikstad K 30-34 04:56:34 38.6401:17:1103:15:3304:31:37
158 46365 07:05 Team Duke Sport Monica Storhaug Dal K 40-44 04:56:34 38.6401:17:1103:15:3304:31:37
158 80223 07:05 Team Duke Sport Linda Wold Bjørkelangen K 45-49 04:56:34 38.6401:17:1103:15:3304:31:37
158 33960 07:05 Team Duke Sport Siren Breidalen Wulff Kristiansand S K 45-49 04:56:34 38.6401:17:1103:15:3304:31:37
169 151009 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Johan Gutzkow Holmenkollen CK M 50-54 04:57:17 38.5401:13:2303:04:0304:27:35
170 163950 07:05 Team Duke Sport Lisa Axmann Lierskogen K 40-44 04:57:31 38.5101:17:1103:15:3304:31:37
171 109751 05:55 Kolbotn SK Felix Leder Kolbotn SK M 35-39 05:00:48 38.0901:19:2703:24:5804:37:02
172 49245 06:10 Lørenskog Cykleklubb Øyvind Woll Cykleklubben Nittedal M 50-54 05:01:27 38.0101:16:3703:13:3904:36:17
173 144452 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Stian Alnes Driv IL Sykkel M 35-39 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 114182 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub André V. Angelillo Driv IL Sykkel / Byggmester Christensens eftf as M 50-54 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 44953 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Roy Victor Brunstrøm Driv IL Sykkel M 50-54 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 129115 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Jan-Erik Christiansen Driv IL Sykkel M 45-49 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 109035 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Gunnar Halle Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 163951 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Stig Vedå Hellesnes Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 98763 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Dag Holtop Driv IL Sykkel M 55-59 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 80267 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Bjørn Ole Inglingstad Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 129532 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Dan Karlsen Skullerud SpKl Sykkel M 55-59 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 70784 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Terje Kjørstad Driv IL Sykkel M 45-49 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 40893 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Espen Kristiansen Skullerud SpKl Sykkel M 55-59 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 160159 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Rodolfo Massi Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 156204 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Jan Mortensen Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 108937 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Jan Gunnar Næss Skullerud SpKl Sykkel M 55-59 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 68682 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Ove Pernes Skullerud SpKl Sykkel M 60-64 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 137365 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Lars André Røkke Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
173 129066 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Kristian Stubberud Driv IL Sykkel M 30-34 05:02:20 37.9001:19:2003:22:1504:37:47
190 108128 07:11 Molde CK Hallvor Asphol Fannefjord Sykkelklubb / Sparebanken Møre Racing Team M 55-59 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 80408 07:11 Molde CK Berit Barlaup Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team K 45-49 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 62993 07:11 Molde CK Håvard Bjordal Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 30-34 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 163952 07:11 Molde CK Odd Bjørsvik Molde CK M 55-59 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 41553 07:11 Molde CK Frank Brandstad IL Norodd Sykkel / Sparebanken Møre Racing Team M 50-54 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 145847 07:11 Molde CK Per Arne Dahle Molde CK / MOPIL M 50-54 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 155273 07:11 Molde CK Ola Fremo Molde CK M 55-59 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 150784 07:11 Molde CK Ketil Gils IL Norodd Sykkel / Sparebanken Møre Racing Team M 45-49 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 40621 07:11 Molde CK Eivind Gjerde Kristiansund M 50-54 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 35340 07:11 Molde CK Roar Grøthe IL Norodd Sykkel / Sparebanken Møre Racing Team M 45-49 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 34847 07:11 Molde CK Radomir Jankov IL Norodd Sykkel / Sparebanken Møre Racing Team M 35-39 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 163953 07:11 Molde CK Øyvind Johansen Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 45-49 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 43662 07:11 Molde CK Tor Kristoffersen Molde CK M 50-54 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 47257 07:11 Molde CK Tina Veseth Kristoffersen Molde CK K 45-49 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 122563 07:11 Molde CK André Kristoffersen Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 50-54 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 116727 07:11 Molde CK Ola Langset Averøy CK / Sparebanken Møre Racing Team M 50-54 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 42299 07:11 Molde CK Svein Lindstad IL Norodd Sykkel / Sparebanken Møre Racing Team M 45-49 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 144174 07:11 Molde CK Steinar Malones Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 55-59 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 155203 07:11 Molde CK Leif Johan Monsøy Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 30-34 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 137618 07:11 Molde CK Per Olav Myrstad Molde CK M 50-54 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 160265 07:11 Molde CK Hans Riksfjord Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 60-64 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 150145 07:11 Molde CK Arnt Einar Sandnes Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 40-44 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 155287 07:11 Molde CK Steinar Rye Stange Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 50-54 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
190 64262 07:11 Molde CK Sveinung Talberg Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 50-54 05:05:52 37.4601:19:3903:21:2304:40:49
214 137815 05:40 Asker CK Thomas Engebretsen Asker CK / Tryvann CK M 45-49 05:09:20 37.0401:34:5203:32:0104:45:08
214 67671 05:40 Asker CK Espen Langli Asker CK M 50-54 05:09:20 37.0401:14:1903:32:0104:45:08
216 150742 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Frantz Ludvik Rude Dahlen Skullerud SpKl Sykkel M 30-34 05:09:35 37.0101:19:2003:22:1504:37:47
217 81579 07:05 Team Duke Sport Maj Mork-Johansen Vestby K 40-44 05:11:59 36.7301:17:1103:20:0204:46:56
217 155451 07:05 Team Duke Sport Maiken Tømta Hurdal K 20-24 05:11:59 36.7301:17:1103:15:3304:46:56
217 108932 07:05 Team Duke Sport Liv-Janne Øvrebust Oslo M 50-54 05:11:59 36.7301:17:1103:20:0204:46:56
220 109705 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Marianne Byfuglien Nes Sp.Kl. Sykkel / NRP-Sport K 25-29 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
220 106282 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Morten Børke Nes Sp.Kl. Sykkel M 40-44 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
220 163955 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Cato Baardseth Endresen Nes Sp.Kl. Sykkel M 30-34 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
220 109034 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Stig Evenstad Nes Sp.Kl. Sykkel M 40-44 05:16:26 36.2100:00:0003:28:2100:00:00
220 137563 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Sturla Winther Johnsen Nes Sp.Kl. Sykkel M 35-39 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
220 163956 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Robert L. Karstensen Nes Sp.Kl. Sykkel M 25-29 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
220 129257 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Per Erland Martinsen Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
220 155771 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Tom Stian Nystuen Nes Sp.Kl. Sykkel M 25-29 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
220 163957 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Jonny Olaussen Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
220 64195 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Ole Kristian Ramsberg Nes Sp.Kl. Sykkel M 55-59 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
220 144128 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Geir Skansberg Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2100:00:00
220 160255 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Per Magne Stenseng Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
220 129316 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Roar Storsveen Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
220 163958 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Tor Vegard Sørum Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
220 160256 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Eivind Thorsrud Willard Nes Sp.Kl. Sykkel M 30-34 05:16:26 36.2101:21:4603:28:2104:49:55
235 47497 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Thomas Berg Brumunddal SK / OPIL M 30-34 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
235 163959 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Sondre Bonkerud Brumunddal SK M 25-29 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
235 108881 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Marius Hageengen Brumunddal SK M 25-29 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
235 110483 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Runar Hauge Brumunddal SK M 45-49 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
235 80392 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Jan Erik Kroken Brumunddal SK M 45-49 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
235 97420 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Tor Erik Lagmannssveen Brumunddal SK M 45-49 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
235 108900 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Geir Nysveen Brumunddal SK M 45-49 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
235 136932 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Frank Pedersen Brumunddal SK M 55-59 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
235 50096 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Trond Rønningsveen Brumunddal SK M 45-49 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
235 105996 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Thomas Strøm Brumunddal SK / NRP-Sport M 25-29 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
235 108899 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Joakim Vika Brumunddal SK M 40-44 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
235 109084 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Anders Tveraaen Øfsti Brumunddal SK M 45-49 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
235 47201 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Ole Jonny Aamodt Brumunddal SK M 50-54 05:18:08 36.0201:21:0703:29:0904:51:10
248 163960 06:25 Team Foss 1 Dag Chr. Andersen Nitelva CK M 45-49 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 150248 06:25 Team Foss 1 Thor Bareksten Nitelva CK M 45-49 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 150243 06:25 Team Foss 1 Atle Bergum Nitelva CK M 50-54 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 149446 06:25 Team Foss 1 Anders Eriksen Nitelva CK M 40-44 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 163961 06:25 Team Foss 1 Hans Martin Fredstad Strømmen M 50-54 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 111519 06:25 Team Foss 1 Odd Egil Hoftvedt Fet Skiklubb Sykkel M 60-64 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 82239 06:25 Team Foss 1 Richard Hynne Romeriksåsen SK M 45-49 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 80614 06:25 Team Foss 1 André Bjerke Haakonsen Nitelva CK M 40-44 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 144307 06:25 Team Foss 1 Ken Johnsrød Nitelva CK M 45-49 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 163962 06:25 Team Foss 1 Hanne Lene Knutli Frogner K 40-44 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 133923 06:25 Team Foss 1 Mona Kristiansen SpKl Ceres Sykkel K 45-49 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 129416 06:25 Team Foss 1 Eivind Molteberg Fet Skiklubb Sykkel M 65-69 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 163963 06:25 Team Foss 1 Roger Nordby SpKl Ceres Sykkel M 45-49 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 160335 06:25 Team Foss 1 Thomas Nordby Fetsund M 45-49 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 70755 06:25 Team Foss 1 Ove Pedersen Nitelva CK M 55-59 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 163964 06:25 Team Foss 1 Per Jonas Ringstad Frogner M 40-44 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 149274 06:25 Team Foss 1 Tone Marie Schwartz Nitelva CK K 50-54 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 62657 06:25 Team Foss 1 Roger Slorafoss SpKl Ceres Sykkel M 50-54 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 144378 06:25 Team Foss 1 Ove Sparengen Oslo M 50-54 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 111092 06:25 Team Foss 1 Anette Sundby Romeriksåsen SK K 45-49 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 107821 06:25 Team Foss 1 Kristian Sæther Center Moriches M 55-59 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 48980 06:25 Team Foss 1 Bjørnar Sæther Sørum IL Sykkel M 55-59 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
248 160309 06:25 Team Foss 1 Trude Westin Romeriksåsen SK K 40-44 05:20:08 35.7901:24:0503:34:4704:53:46
271 109703 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Robert Bredesen Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 05:20:42 35.7301:21:4603:28:2104:49:55
272 65487 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Anders Sætre Holmenkollen CK M 40-44 05:20:50 35.7101:13:2303:42:1804:56:33
273 150333 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Dennis Alexander Fuglevaag Skullerud SpKl Sykkel M 25-29 05:24:18 35.3301:19:2003:22:1504:49:47
274 160295 06:20 Solør CK Stian Berg Solør CK M 40-44 05:25:07 35.2401:42:0703:45:2505:01:22
274 109276 06:20 Solør CK Thomas Engebakken Solør CK M 35-39 05:25:07 35.2401:42:0703:45:2505:01:22
274 160139 06:20 Solør CK Frank Aleksander Forbord Solør CK M 25-29 05:25:07 35.2401:42:0703:45:2505:01:22
274 64414 06:20 Solør CK Dan Erik Hansen Varanger Sp.Kl. Sykkel M 30-34 05:25:07 35.2401:42:0703:45:2505:01:22
274 80372 06:20 Solør CK Erik Konttorp Solør CK M 30-34 05:25:07 35.2401:42:0703:45:2505:01:22
274 163965 06:20 Solør CK Håvard Lien Solør CK M 30-34 05:25:07 35.2401:42:0703:45:2505:01:22
274 160140 06:20 Solør CK Marius Osvold Solør CK M 25-29 05:25:07 35.2401:42:0703:45:2505:01:22
274 64009 06:20 Solør CK Egil Rognstad Solør CK M 55-59 05:25:07 35.2401:42:0703:45:2505:01:22
274 163966 06:20 Solør CK Steffen Sandem Savalen SK M 30-34 05:25:07 35.2401:42:0703:45:2505:01:22
274 64301 06:20 Solør CK Knut Arne Siljuberg Solør CK M 40-44 05:25:07 35.2401:42:0703:45:2505:01:22
274 163967 06:20 Solør CK Fredrik Skårer Glåmdal SK M 25-29 05:25:07 35.2401:42:0703:45:2505:01:22
274 160141 06:20 Solør CK Olav Lie Sveen Solør CK M 30-34 05:25:07 35.2401:42:0703:45:2505:01:22
286 45441 07:05 Team Duke Sport Anny Hauglid Sannidal K 50-54 05:25:23 35.2101:17:1103:34:3304:58:52
286 25795 07:05 Team Duke Sport Lillian Løyning Egersund K 50-54 05:25:23 35.2101:17:1103:34:3304:58:52
286 163968 07:05 Team Duke Sport Live Kåsa Svarstad Porsgrunn K 40-44 05:25:23 35.2101:17:1103:34:3304:58:52
289 145104 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Morten Slaatten Berg Brumunddal SK M 35-39 05:27:41 34.9701:21:0703:29:0904:54:31
290 68114 06:10 Lørenskog Cykleklubb Jens Petter Dammen IF Frøy Sykkel M 50-54 05:30:05 34.7101:22:2903:37:3105:02:11
291 160195 06:10 Lørenskog Cykleklubb Petter Hansen Lørenskog CK M 35-39 05:35:44 34.1301:29:4103:49:5705:09:21
292 163969 06:00 Sarpsborg sykleklubb Ole Henrik Aakeberg Sarpsborg SK M 45-49 05:39:41 33.7301:26:2603:59:5905:15:56
293 109059 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Finn Erik Byfuglien Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 05:40:22 33.6601:21:4603:28:2105:12:52
294 150747 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Frank Westlie Driv IL Sykkel M 55-59 05:40:44 33.6301:19:2003:22:1505:03:53
295 113117 06:00 Sarpsborg sykleklubb Tony Øvrevik Sarpsborg SK M 45-49 05:49:52 32.7501:35:2803:59:5905:15:56
296 34875 06:20 Solør CK Lars-Henri Myrer Solør CK M 45-49 05:56:54 32.1001:54:5004:09:2605:31:51
296 125015 06:20 Solør CK Arild Nygaard Solør CK M 60-64 05:56:54 32.1001:42:0704:09:2605:31:51
298 49916 06:00 Sportklubben Ceres Stefan Ihlen SpKl Ceres Sykkel M 35-39 06:02:34 31.6001:14:5204:12:3005:36:40
299 150412 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Ole Martin Hjellødegård Nes Sp.Kl. Sykkel M 17-19 06:03:51 31.4901:21:4603:40:3705:30:22
300 138375 06:25 Team Foss 1 Per Ivar Karlsen Nitelva CK M 50-54 06:03:55 31.4901:39:3504:05:0305:34:04
301 163970 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Johan Dompidal Nes Sp.Kl. Sykkel M 20-24 06:06:29 31.2701:21:4603:54:4205:36:41
302 137459 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Anstein Ludvigsen Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 06:10:21 30.9401:23:1904:03:1105:40:04
303 150155 06:20 Solør CK Lars Bredvold Solør CK M 45-49 06:16:11 30.4601:54:5004:09:2605:48:51
304 160349 07:11 Molde CK Frode Sødergreen Gustad IL Norodd Sykkel M 45-49 06:18:36 30.2601:40:0504:15:5405:42:54
305 110976 06:10 Lørenskog Cykleklubb Benny Schreiner Lørenskog CK M 40-44 06:20:54 30.0801:31:3104:30:4305:54:24
306 109447 06:25 Team Foss 1 Bjørn Steinar Fjeldstad Nitelva CK M 50-54 06:30:26 29.3501:25:1604:18:0605:57:54
307 69215 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Bjørn Erik Ihle Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 06:33:11 29.1401:37:1404:13:0306:00:22
307 137410 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Hans Nannestad Nes Sp.Kl. Sykkel M 25-29 06:33:11 29.1401:37:1404:13:0306:00:22
307 144407 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Tord H. Nannestad Nes Sp.Kl. Sykkel M 20-24 06:33:11 29.1401:37:1404:13:0306:00:22
307 64186 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Ole Staff Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 06:33:11 29.1401:50:2204:27:5006:00:22
307 150429 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Mari Monsbakken Staff Nes Sp.Kl. Sykkel K 45-49 06:33:11 29.1401:50:2204:27:5006:00:22
- 163971 06:50 Driv/Skullerud Sportsklub Øyvind Andresen - Gott Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 Brutt -01:19:2003:22:1504:42:08
- 129148 05:40 Asker CK Reidar Bjørkli Asker CK M 55-59 Brutt -01:14:1903:12:1500:00:00
- 163972 07:05 Team Duke Sport Miriam Bjørnsrud Eidsvoll K 25-29 Brutt -01:17:1103:15:3300:00:00
- 27115 05:35 Team Sør Ove Egil Breivik Kristiansands Cykleklubb M 55-59 Brutt -01:14:5903:13:4404:12:05
- 145498 06:00 Sarpsborg sykleklubb Tore Gundersen Sarpsborg SK M 50-54 Brutt -01:15:2300:00:0000:00:00
- 163973 05:40 Asker CK Stig Mørk Gundersen Asker CK M 50-54 Brutt -01:14:1903:12:1500:00:00
- 163974 06:30 Brummundal Sykleklubb 1 Kjetil Stubbom Hansen Brumunddal SK M 35-39 Brutt -01:21:0703:44:1200:00:00
- 123344 05:35 Team Sør Hans Petter Hustad Lund Cykleklubb M 50-54 Brutt -01:14:5903:13:4404:12:05
- 79371 07:14 Nes sportsklubb sykkelgruppa 2 Frode Lars Ihle Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
- 163975 05:30 Sandnes Sykleklubb Eirik Idsøe Johannesen Sandnes Sykleklubb M 40-44 Brutt -01:06:5802:52:1500:00:00
- 155230 06:10 Lørenskog Cykleklubb Bo Johan Börje Konradsson Cykleklubben Nittedal M 45-49 Brutt -01:16:3703:22:5400:00:00
- 163976 05:50 Holmenkollen Cykleklubb 1 Eivind Lia Holmenkollen CK M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
- 146689 05:35 Team Sør Kjetil Hangeland Løining Kristiansands Cykleklubb M 30-34 Brutt -01:14:5903:13:4404:12:05
- 52900 05:30 Sandnes Sykleklubb Eirik Mella Sandnes Sykleklubb M 40-44 Brutt -01:06:5802:52:1503:56:24
- 132931 05:35 Team Sør Kai Rune Mælen Kristiansands Cykleklubb M 30-34 Brutt -01:12:2403:06:2204:12:05
- 103698 05:30 Sandnes Sykleklubb Geir Henning Njærheim Sandnes Sykleklubb M 45-49 Brutt -01:07:0800:00:0000:00:00
- 136497 05:30 Sandnes Sykleklubb Jon Petter Nordbø Sandnes Sykleklubb M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
- 108826 05:45 Lillehammer CK Martin Olsen Lillehammer Cykleklubb M 25-29 Brutt -01:13:2303:07:2104:17:06
- 160142 05:40 Asker CK Børge Sollie Asker CK M 40-44 Brutt -01:23:2903:37:1004:30:30
- 33411 06:15 Holmenkollen Cykleklubb 2 Christian Tollefsen Holmenkollen CK M 40-44 Brutt -01:09:1002:43:3204:02:29
- 137617 07:11 Molde CK Knut Ugelvik-Bognø Molde CK / Sparebanken Møre Racing Team M 45-49 Brutt -01:36:2200:00:0000:00:00
- 101051 05:35 Team Sør Morten Vangen Fiskum IL Sykkel M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
- 49918 06:00 Sarpsborg sykleklubb Reidar Ølmheim Sarpsborg SK M 55-59 Brutt -01:15:2303:17:0404:26:30
- 163977 06:20 Solør CK Karsten Østeberg Solør CK M 20-24 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 16.06.2018
Distanse: 191.00 KM
Snittfart: 38.05 Km/t
Snittid: 5:01:08
Antall deltakere: 335

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (191.00 km): 04:17:31 (M)
    • Jone Ellingsen
    • Bengt Enersgård
    • Ørjan Frøiland
    • Per Arvid Gimre
    • Sigurd Gimre
    • Stian Heggøy
    • Bjørn Helland
    • Arvid Johanessen
    • Åge André Kolnes
    • Fredrik Olsen
    • Øystein Blohm Olsen
    • Sveinung Orstad
    • Arne Rettedal
    • Sølve Magnus Skogland
    • Trond Skaale
    • Ole Wasbø
  • 2018 (191.00 km): 04:49:56 (K)
    • Maria Victoria Dammen