KCC Lagtempoen - Tempo - 2019
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 24503 SSS hvit / Eplemostgutta Jone Ellingsen Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:50:58 47.79
1 30284 SSS hvit / Eplemostgutta Åge André Kolnes Sandnes Sykleklubb M 30-34 00:50:58 47.79
1 136497 SSS hvit / Eplemostgutta Jon Petter Nordbø Sandnes Sykleklubb M 35-39 00:50:58 47.79
1 114811 SSS hvit / Eplemostgutta Christian Erevik Riise Sandnes Sykleklubb M 25-29 00:50:58 47.79
1 46681 SSS hvit / Eplemostgutta Trond Skaale Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:50:58 47.79
2 25960 Bryne CK Express Magne Hatteland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:54:15 44.90
2 22638 Bryne CK Express Geir Henning Larsen Bryne Cykleklubb M 55-59 00:54:15 44.90
2 21850 Bryne CK Express Einar Lode Bryne Cykleklubb M 50-54 00:54:15 44.90
2 29229 Bryne CK Express Thomas Nærland Bryne Cykleklubb M 40-44 00:54:15 44.90
3 28853 Bryne Tempo Gigante / Bryne Cykleklubb Sven Husveg Aalgaard SSL Sykkel M 50-54 00:58:02 41.97
3 23321 Bryne Tempo Gigante / Bryne Cykleklubb Helge Løge Bryne Cykleklubb M 50-54 00:58:02 41.97
3 29641 Bryne Tempo Gigante / Bryne Cykleklubb Torbjørn Tobias Obrestad Bryne Cykleklubb M 55-59 00:58:02 41.97
3 26626 Bryne Tempo Gigante / Bryne Cykleklubb Odd Kåre Tønnesen Bryne Cykleklubb M 55-59 00:58:02 41.97
3 24099 Bryne Tempo Gigante / Bryne Cykleklubb Jarle Vorland Bryne Cykleklubb M 55-59 00:58:02 41.97
4 162302 Bryne triatlonklubb Robert Bacon Bryne triatlonklubb M 40-44 01:01:18 39.73
4 157434 Bryne triatlonklubb Alexander Neumann Bryne triatlonklubb M 30-34 01:01:18 39.73
4 122779 Bryne triatlonklubb Knut Reiestad Bryne triatlonklubb M 30-34 01:01:18 39.73
4 164044 Bryne triatlonklubb Rune Vigre Rugland Bryne triatlonklubb M 35-39 01:01:18 39.73
4 22522 Bryne triatlonklubb Geir Strømland Bryne triatlonklubb M 50-54 01:01:18 39.73
- 28698 Bryne CK Express Stian Osmundsen Bryne Cykleklubb M 40-44 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Klepp Cykle Club


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.05.2019
Distanse: 40.60 KM
Snittfart: 43.31 Km/t
Snittid: 0:56:14
Antall deltakere: 20

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (40.60 km): 00:50:58 (M)
    • Jone Ellingsen
    • Åge André Kolnes
    • Jon Petter Nordbø
    • Christian Erevik Riise
    • Trond Skaale
  • 2018 (40.60 km): 01:07:40 (K)
    • Tone Hatteland Lima
    • Lillian Løyning
    • Amy Mir
    • Anne Beth Eiken Nilsen
  • 2017 (39.00 km): 00:50:25 (M)
    • Christoffer Ellingsen
    • Jone Ellingsen
    • Martin Alexander Fatnes
    • Tor Arne Gilje
    • Jon-Emil Svendsbø
  • 2013 (39.00 km): 00:57:15 (K)
    • Hilde Hetland
    • Lillian Løyning