Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2004

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 41406 Audun L. Bollerud Sportsklubben Rye M 30-34 13:34:29 39.77
1 41407 Knut Anders Fostervold Sportsklubben Rye / Skåla IL M 30-34 13:34:29 39.77
1 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 35-39 13:34:29 39.77
1 41408 Øyvind Haug Sportsklubben Rye M 25-29 13:34:29 39.77
1 36320 Fred Magne Hval Sportsklubben Rye M 35-39 13:34:29 39.77
1 36321 Thomas Svane Jacobsen Sportsklubben Rye M 30-34 13:34:29 39.77
1 65367 Rune Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 13:34:29 39.77
1 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 50-54 13:34:29 39.77
1 34758 Egil Møen Sportsklubben Rye M 25-29 13:34:29 39.77
1 34777 Roger Nasvik Sportsklubben Rye M 35-39 13:34:29 39.77
1 30401 Monika Olofsson Sportsklubben Rye K 30-34 13:34:29 39.77
1 32933 Scott Owen Sportsklubben Rye M 30-34 13:34:29 39.77
1 40565 Kim Riseth Sportsklubben Rye M 30-34 13:34:29 39.77
1 34762 Sturla Rusånes Sportsklubben Rye M 45-49 13:34:29 39.77
1 41409 Esben Rød Sportsklubben Rye M 35-39 13:34:29 39.77
1 30391 Bjørn Saksberg Sportsklubben Rye M 30-34 13:34:29 39.77
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Sportsklubben Rye M 35-39 13:34:29 39.77
1 41410 Tom Inge Solvang Sportsklubben Rye M 35-39 13:34:29 39.77
1 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye M 30-34 13:34:29 39.77
1 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 35-39 13:34:29 39.77
1 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 45-49 13:34:29 39.77
1 41411 Nils Erik Aas Sportsklubben Rye M 25-29 13:34:29 39.77
1 36325 Egil Andreas Aasheim Sportsklubben Rye M 35-39 13:34:29 39.77
24 36342 Bjørn Halvdan Abel Bærum og Omegn CK M 40-44 14:34:57 37.03
24 41412 Kenneth Andersstuen Lågen CK M 30-34 14:34:57 37.03
24 41413 Jon Kristian Andresen TEAM Powerbar M 20-24 14:34:57 37.03
24 41414 Holger Balodis Brumunddal SK M 40-44 14:34:57 37.03
24 41415 Tarjei Bekkedal TEAM Powerbar M 25-29 14:34:57 37.03
24 41416 Torstein Bomann-Larsen Bærum og Omegn CK M 25-29 14:34:57 37.03
24 26462 Nils Bratberg Brumunddal SK M 45-49 14:34:57 37.03
24 20531 Arnar Børildsen Bærum og Omegn CK M 50-54 14:34:57 37.03
24 41417 Even Chiodera Bærum og Omegn CK M 30-34 14:34:57 37.03
24 41421 Kjetil Hagtvedt Dammen TEAM Powerbar M 20-24 14:34:57 37.03
24 28720 Stian Eckhoff TEAM Powerbar M 25-29 14:34:57 37.03
24 34813 Audun Evertsen SK Ceres M 35-39 14:34:57 37.03
24 41418 Tobias Dahl Fenre TEAM Powerbar M 17-19 14:34:57 37.03
24 40569 Kenneth Gavoll-Hansen Bærum og Omegn CK M 30-34 14:34:57 37.03
24 41419 Erlend Gjestvang Feiring IL M 45-49 14:34:57 37.03
24 41420 Erik Grydeland SK Ceres M 45-49 14:34:57 37.03
24 36409 Kenneth Hansen Brumunddal SK M 30-34 14:34:57 37.03
24 34951 Ståle Hansen Lågen CK M 35-39 14:34:57 37.03
24 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 40-44 14:34:57 37.03
24 34814 Jon Hegre SK Ceres M 35-39 14:34:57 37.03
24 34792 Thomas Henriksen TEAM Powerbar M 25-29 14:34:57 37.03
24 41422 John Holmstul Bærum og Omegn CK M 50-54 14:34:57 37.03
24 40573 Arne Kristian Holter Brumunddal SK M 40-44 14:34:57 37.03
24 40574 Bjørn Høiby Brumunddal SK M 45-49 14:34:57 37.03
24 33815 Jonny Johansen Brumunddal SK M 45-49 14:34:57 37.03
24 41423 Jan Erik Johnsrud Bærum og Omegn CK M 45-49 14:34:57 37.03
24 34787 Glenn Kjetil Jonassen Humlepungen Sykkel M 35-39 14:34:57 37.03
24 36472 Jan Tore Kalvik Bærum og Omegn CK M 45-49 14:34:57 37.03
24 41424 Thomas André Kjerstad TEAM Powerbar M 20-24 14:34:57 37.03
24 41425 Vegard Kjølhamar TEAM Powerbar M 17-19 14:34:57 37.03
24 40575 Eskil Knag Bærum og Omegn CK M 30-34 14:34:57 37.03
24 23618 Ingar Otto Langseth Oppdal SK M 35-39 14:34:57 37.03
24 30607 Rune Juell Larsen Brumunddal SK M 45-49 14:34:57 37.03
24 34795 Ole Herman Larsen Bærum og Omegn CK M 40-44 14:34:57 37.03
24 34775 Frank Erik Lien Oppdal SK M 40-44 14:34:57 37.03
24 41426 Torgeir Grothe Lien TEAM Powerbar M 25-29 14:34:57 37.03
24 27581 Per Yngvar Lorentzen Vennesla og Omegn CK M 40-44 14:34:57 37.03
24 41427 Jacob Agner Matheson TEAM Powerbar M 25-29 14:34:57 37.03
24 41428 Tor Mæhle Oppdal SK M 40-44 14:34:57 37.03
24 41429 Thomas Nomerstad Brumunddal SK M 25-29 14:34:57 37.03
24 30651 John Nordby Brumunddal SK M 40-44 14:34:57 37.03
24 41430 Kjell Arne Olsen Brumunddal SK M 40-44 14:34:57 37.03
24 37369 Jon Hove Pedersen TEAM Powerbar M 20-24 14:34:57 37.03
24 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 45-49 14:34:57 37.03
24 97294 Øystein Pettersen TEAM Powerbar M 20-24 14:34:57 37.03
24 41431 Christian Rieder Bærum og Omegn CK M 35-39 14:34:57 37.03
24 36441 Pål Inge Sanden Ottadalen SK M 30-34 14:34:57 37.03
24 36360 Svein Jarle Sandvik Brumunddal SK M 40-44 14:34:57 37.03
24 26731 Oddvar Sellevoll Bærum og Omegn CK / Statoil M 40-44 14:34:57 37.03
24 36350 Kjell Magne Sivertsen Bærum og Omegn CK M 35-39 14:34:57 37.03
24 44028 Knut Magnus Skaar TEAM Powerbar M 20-24 14:34:57 37.03
24 41432 Ingar Sporsheim Nanset IF M 40-44 14:34:57 37.03
24 41433 Martin Johnsrud Sundby TEAM Powerbar M 20-24 14:34:57 37.03
24 34782 Roger Thun Oppdal SK M 40-44 14:34:57 37.03
24 36442 Per-Ivar Weydahl Ottadalen SK M 40-44 14:34:57 37.03
24 41434 Simen Østensen TEAM Powerbar M 20-24 14:34:57 37.03
24 34208 Geir Øvergård Brumunddal SK M 35-39 14:34:57 37.03
81 40572 Dag Hermansen Bærum og Omegn CK M 45-49 14:37:17 36.93
82 41435 Ivar Flaten Sportsklubben Rye M 45-49 14:44:57 36.61
82 41436 Magnus Løvold Sportsklubben Rye M 35-39 14:44:57 36.61
84 21837 Einar Rafdal Solberg Arendal CC M 40-44 14:54:53 36.20
85 41437 Frode Totlund Bærum og Omegn CK M 35-39 14:57:42 36.09
86 40579 Rudi Baumgarten IF Frøy M 30-34 15:02:47 35.88
86 41438 Jon-Terje Bekken IF Frøy M 30-34 15:02:47 35.88
86 41439 Erling Bendiksen IF Frøy / KLP Forsikring M 40-44 15:02:47 35.88
86 40580 Matts Berger IF Frøy M 35-39 15:02:47 35.88
86 36486 Eirik Bergersen IF Frøy M 40-44 15:02:47 35.88
86 34802 Christian Berra Switzerland M 30-34 15:02:47 35.88
86 41440 Tomas Bjerke Follo SK M 30-34 15:02:47 35.88
86 34804 Jan Bodin IF Frøy M 45-49 15:02:47 35.88
86 40581 Ole Bolme ESV Wittenberge M 35-39 15:02:47 35.88
86 41441 Anders Christiansen Follo SK M 35-39 15:02:47 35.88
86 41442 Tom-Ole Gundersen IF Frøy M 40-44 15:02:47 35.88
86 41443 Espen B. Gustavsen Follo SK M 35-39 15:02:47 35.88
86 41444 Lars Helvik Follo SK M 35-39 15:02:47 35.88
86 34971 Terje Hullstein IF Frøy M 35-39 15:02:47 35.88
86 41445 Trond Arnljot Jensen Follo SK M 40-44 15:02:47 35.88
86 34807 Rune Holtze Jensen IF Frøy M 40-44 15:02:47 35.88
86 40583 Håvard Kalvøy Follo SK M 35-39 15:02:47 35.88
86 34808 Geir Kjær IF Frøy M 40-44 15:02:47 35.88
86 41446 Erik Lindholm IF Frøy M 40-44 15:02:47 35.88
86 34658 Tormod Lysenstøen Follo SK M 40-44 15:02:47 35.88
86 41447 Bjørn Rosseland Follo SK M 30-34 15:02:47 35.88
86 51789 Magne Stedøy-Johansen IF Frøy M 40-44 15:02:47 35.88
86 36490 Tom Strand IF Frøy M 45-49 15:02:47 35.88
86 34986 Karl Egil Stubsjøen IF Frøy / Gjensidige NOR M 40-44 15:02:47 35.88
86 41448 Hans Petter Sundberg Follo SK M 40-44 15:02:47 35.88
86 30404 Geir Sundin IF Frøy M 40-44 15:02:47 35.88
86 34810 Jardar Sæthren IF Frøy M 30-34 15:02:47 35.88
86 35515 Tor-Åge Welinder IF Frøy M 35-39 15:02:47 35.88
86 41449 Jon Westby IF Frøy M 40-44 15:02:47 35.88
86 34944 Håvard Øvreeide IF Frøy M 35-39 15:02:47 35.88
86 108917 Pål Erland Aasvestad Follo SK M 50-54 15:02:47 35.88
117 41450 Anders Bernhoft SK Ceres M 30-34 15:17:47 35.30
117 41451 Per Håkon Bjørnstad SK Ceres M 35-39 15:17:47 35.30
117 41452 Cato Borge SK Ceres M 35-39 15:17:47 35.30
117 29476 Tor Eldevik Bergen CK M 30-34 15:17:47 35.30
117 36369 Lars Kristian Granlund Bossmo & Ytteren M 25-29 15:17:47 35.30
117 23491 Howard Liland Bergen CK M 45-49 15:17:47 35.30
117 41453 Rune Liljeroth SK Ceres M 45-49 15:17:47 35.30
117 41454 Frode Nergård SK Ceres M 30-34 15:17:47 35.30
117 27125 Øistein Olsen SK Ceres M 25-29 15:17:47 35.30
117 36390 Stig Harry Trondsen SK Ceres M 35-39 15:17:47 35.30
127 41455 Matthias Buxhofer VAV Vers./Harreither M 30-34 15:27:24 34.93
128 35100 Einar Dekkerhus Rørvik sk M 35-39 15:27:47 34.92
128 40707 Arild Lillebråten Ottadalen SK M 40-44 15:27:47 34.92
128 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 40-44 15:27:47 34.92
128 34959 Kjetil Steineide Ottadalen SK M 35-39 15:27:47 34.92
128 41456 Thomas Wittner VAV Vers./Harreither M 30-34 15:27:47 34.92
133 41457 Erling Lillelien SK Ceres M 35-39 15:28:24 34.89
134 41458 Per Jensen SK Ceres M 40-44 15:37:47 34.54
134 34915 Gudbrand Mo Ottadalen SK M 20-24 15:37:47 34.54
134 129080 Bjørn Sand Oppdal SK M 40-44 15:37:47 34.54
137 41459 Espen Sumstad Arvesen IF Frøy M 20-24 15:38:22 34.52
138 41460 Per Christian Juvkam Ålesund og Omegn CK / Pulsen BIL M 50-54 15:47:17 34.20
139 36378 André Mehnert Bærum og Omegn CK M 35-39 15:57:17 33.84
140 41402 Trond Hansen Sportsklubben Rye M 45-49 16:03:44 33.61
141 40582 Jimmy Eriksen IF Frøy M 25-29 16:04:41 33.58
142 41461 Thomas Augestad TEAM Egotrip M 30-34 16:07:17 33.49
142 36560 Sten Enggrav Sportsklubben Rye M 30-34 16:07:17 33.49
142 41462 Asgeir Gulbrandsen TEAM Egotrip M 30-34 16:07:17 33.49
142 98621 Per Halvorsen Sportsklubben Rye M 35-39 16:07:17 33.49
142 41463 Thomas Heum TEAM Egotrip M 30-34 16:07:17 33.49
142 41464 Thomas Holm TEAM Egotrip M 25-29 16:07:17 33.49
142 27246 Øyvind Josdal TEAM GRACE M 40-44 16:07:17 33.49
142 34756 Erik T. Karlsen Sportsklubben Rye M 25-29 16:07:17 33.49
142 41465 Pål-Jørgen Kyllesø Norway M 20-24 16:07:17 33.49
142 40611 Lennart Kyllesø Norway M 25-29 16:07:17 33.49
142 41466 Espen Mellem Sportsklubben Rye M 25-29 16:07:17 33.49
142 41467 Marius Mellum Sportsklubben Rye M 25-29 16:07:17 33.49
142 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 60-64 16:07:17 33.49
142 34908 Einar Saltnes Sportsklubben Rye M 35-39 16:07:17 33.49
142 40566 Jan Tore Sundal Sportsklubben Rye M 25-29 16:07:17 33.49
142 41468 Svein Morten Thoresen Sportsklubben Rye M 45-49 16:07:17 33.49
142 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye M 50-54 16:07:17 33.49
159 36461 Trond Buksrud SK Ceres M 35-39 16:10:09 33.39
159 41469 Vidar Buksrud SK Ceres M 35-39 16:10:09 33.39
159 41470 Øivind Grønn SK Ceres M 30-34 16:10:09 33.39
159 34925 Arild Herudsløkken SK Ceres M 50-54 16:10:09 33.39
159 36655 Lars Øyvind Johansen SK Ceres M 35-39 16:10:09 33.39
159 30847 Torstein Garnes Johnsen Bergen CK M 50-54 16:10:09 33.39
159 35037 Per Rune Larsson CK Nittedal M 45-49 16:10:09 33.39
166 36422 Andreas Horscht OFT Germany M 45-49 16:13:22 33.28
167 40618 Sverre Berg SEby AS M 45-49 16:19:41 33.07
168 22644 Geir Inge Berg NTNUI M 25-29 16:20:09 33.05
168 34789 Asgeir Bergseth Norway M 20-24 16:20:09 33.05
168 41471 Thomas Bjanger Sandefjord SK M 35-39 16:20:09 33.05
168 41472 Jan Audun Bjørkestøl NTNUI/TVK M 25-29 16:20:09 33.05
168 41473 Raymond André Borgersen TVK M 35-39 16:20:09 33.05
168 41474 Roy Claussen ELIXIA-TVK M 40-44 16:20:09 33.05
168 24644 Jørn Yngve Dahl-Stamnes SINTEF-NTNU M 40-44 16:20:09 33.05
168 36326 Kjetil Ertsås TVK M 20-24 16:20:09 33.05
168 34824 Karsten Flatval Norway M 45-49 16:20:09 33.05
168 41475 Andreas Grytdal NTNUI M 20-24 16:20:09 33.05
168 41476 Lars Hakestad Norway M 50-54 16:20:09 33.05
168 41477 Håvard Haugen TVK M ?? 16:20:09 33.05
168 34885 Odd Morten Hopen TVK M 25-29 16:20:09 33.05
168 45123 Terje Johansen Tollvesenet M 35-39 16:20:09 33.05
168 21788 Egil Johnsen Norway M 40-44 16:20:09 33.05
168 33995 Ole André Kylgaard TVK M 40-44 16:20:09 33.05
168 34955 Jan Arvid Larsen Lågen CK M 45-49 16:20:09 33.05
168 41478 John Walter Larsen TVK M 60-64 16:20:09 33.05
168 34829 Geirmund Lykke TVK M 45-49 16:20:09 33.05
168 41479 Per Arne Martinsen Sandefjord SK M 45-49 16:20:09 33.05
168 34778 Robert Otterlei TVK/KRANK1 M 35-39 16:20:09 33.05
168 36329 Tony Sandvold TEAM SPORT EXTREME M 30-34 16:20:09 33.05
168 34990 Egil Skybakmoen SINTEF-NTNU M 40-44 16:20:09 33.05
168 34834 Bjørn Stavnes TVK M 45-49 16:20:09 33.05
168 35089 Ingvill Merete Stedøy-Johansen NTNU BIL / TVK K 45-49 16:20:09 33.05
168 41480 Gisle Stjern TVK/STATOIL M 40-44 16:20:09 33.05
168 41481 Åsmund Struam TVK M 35-39 16:20:09 33.05
168 41482 Hallvard Tyldum NTNUI M 20-24 16:20:09 33.05
168 36516 Jan Tøssebro TVK M 50-54 16:20:09 33.05
168 34783 Bjarne Valås TVK M 30-34 16:20:09 33.05
168 41483 Ståle Winge TVK M 35-39 16:20:09 33.05
168 34839 Roar Aass Securitas Trondheim BIL M 30-34 16:20:09 33.05
200 41484 Mads Alværn WIFLY BODØ M 20-24 16:21:25 33.01
200 41485 Henry Kiens TEAM SLEEP LATER M 40-44 16:21:25 33.01
202 41486 Olav Magne Bratseth TVK M 50-54 16:21:28 33.01
203 41487 Jan Commandeur Netherlands M 55-59 16:23:33 32.94
204 34205 Ronny E. Olsen TEAM ACC M 40-44 16:26:17 32.85
205 41488 Sam Drage Follo SK M 60-64 16:28:34 32.77
205 35182 Dag Audun Fiskvik Follo SK M 45-49 16:28:34 32.77
205 122225 Thomas Forsberg 3 T Trondheim M 16 16:28:34 32.77
205 41490 Stein Larsen IF Frøy M 45-49 16:28:34 32.77
205 37539 Antonio Moen Sarpsborg SK M 30-34 16:28:34 32.77
205 41491 Arvid Moen Sarpsborg SK M 35-39 16:28:34 32.77
205 33865 Svein Resset Søgne kommune M 40-44 16:28:34 32.77
205 37493 Frode Rød Sarpsborg SK M 30-34 16:28:34 32.77
213 41492 Jürgen Müller BSG Elastogran M 40-44 16:29:41 32.73
213 41493 Ole Christian Nymoen Andebarkji TSS M 35-39 16:29:41 32.73
213 41494 Øyvind Skogstad Ottadalen SK M 45-49 16:29:41 32.73
213 41495 Anders Stadheim Andebarkji TSS M 25-29 16:29:41 32.73
213 36645 Kai Willke BSG Elastogran M 20-24 16:29:41 32.73
218 30617 Christer Rinnan Aafloen Bærum og Omegn CK M 30-34 16:30:09 32.72
219 40630 Hans Christian Byhring Bolla & Bønna SK M 25-29 16:30:21 32.71
219 40631 Alexander Maaseide Stadsnes Bolla & Bønna SK M 20-24 16:30:21 32.71
221 41496 Jostein Eidem Hasle Løren IL M 17-19 16:31:17 32.68
222 41497 Axel Goers RSG Giessen U.Wieseck M 35-39 16:31:29 32.67
223 41498 Henning Nitschke Efteløt IL M 40-44 16:33:01 32.62
223 41499 Tom Remman Homestrand SK M 30-34 16:33:01 32.62
225 41500 Andreas Heilmann Homestrand SK M 45-49 16:33:30 32.61
226 30562 Tom Bergene Eiker CK M 30-34 16:33:33 32.61
226 41501 Rune Hellingsrud Homestrand SK M 35-39 16:33:33 32.61
226 41502 Hans Heyerdahl Homestrand SK M 50-54 16:33:33 32.61
226 40597 Nils Kristian Hjelmtvedt RE SK M 25-29 16:33:33 32.61
226 41503 Robert Köber Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 16:33:33 32.61
226 35370 Carl Fredrik Rønningen Sportsklubben Rye M 35-39 16:33:33 32.61
226 40604 Jan Røyneberg Homestrand SK M 40-44 16:33:33 32.61
226 40606 Tor Inge Skau Homestrand SK M 35-39 16:33:33 32.61
226 41504 Kristian Saastad Modum CK M 45-49 16:33:33 32.61
235 35413 Magne Sjøblom Eiker CK M 60-64 16:35:00 32.56
236 27401 Per Sommerstad Homestrand SK M 50-54 16:35:42 32.53
237 21268 Bjørn Kristoffersen Teak Aktiv - Stavanger M 45-49 16:37:36 32.47
238 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum og Omegn CK M 35-39 16:39:41 32.41
238 34841 Kjetil Anshushaug Oppdal SK M 40-44 16:39:41 32.41
238 40690 Tore Antonsen Brumunddal SK M 50-54 16:39:41 32.41
238 43744 Erling Bakken Bærum og Omegn CK M 40-44 16:39:41 32.41
238 34803 Tony Bjørnbakken Brumunddal SK M 20-24 16:39:41 32.41
238 41506 Lars Brattset Oppdal SK M 35-39 16:39:41 32.41
238 34918 Arild Brekke Bærum og Omegn CK M 55-59 16:39:41 32.41
238 41507 Glenn Edvardsen Bærum og Omegn CK M 30-34 16:39:41 32.41
238 95868 Knut Eriksen Bærum og Omegn CK M 60-64 16:39:41 32.41
238 41508 Rune Fossum Brumunddal SK M 40-44 16:39:41 32.41
238 40570 Jon Gravdal Bærum og Omegn CK M 40-44 16:39:41 32.41
238 25691 Leif Hansen Dalane SK M 60-64 16:39:41 32.41
238 41509 Tom Ole Haukom Norway M 30-34 16:39:41 32.41
238 21863 Einar Haver Dalane SK / Statoil BIL M 50-54 16:39:41 32.41
238 40642 Vidar Innbjo Brumunddal SK M 30-34 16:39:41 32.41
238 122308 Morten Johnsen Norway M 30-34 16:39:41 32.41
238 41510 Ingjerd Haug Johnsrud Bærum og Omegn CK K 40-44 16:39:41 32.41
238 34773 Erik Jordahl Oppdal SK M 35-39 16:39:41 32.41
238 35001 Vidar Karlsen Brumunddal SK M 50-54 16:39:41 32.41
238 36778 Ivar Johannes Knai Bærum og Omegn CK M 45-49 16:39:41 32.41
238 36596 Arvid Langseth Oppdal SK M 45-49 16:39:41 32.41
238 41511 Tore Lauritzen Oppdal SK M 35-39 16:39:41 32.41
238 40691 Per Christian Liberg Brumunddal SK M 30-34 16:39:41 32.41
238 34849 Birger Lie Oppdal SK M 40-44 16:39:41 32.41
238 36525 Ove J. Magnussen Brumunddal SK M 45-49 16:39:41 32.41
238 35062 Arnljot Mehl Bærum og Omegn CK M 50-54 16:39:41 32.41
238 41512 Svein Erik Mellemseter Oppdal SK M 35-39 16:39:41 32.41
238 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK M 45-49 16:39:41 32.41
238 41513 Ivar Moen Bærum og Omegn CK M 35-39 16:39:41 32.41
238 41514 Ralph Mueller Bærum og Omegn CK / VFL M 30-34 16:39:41 32.41
238 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 45-49 16:39:41 32.41
238 27611 Petter Nilsen LEFDAL SS M 25-29 16:39:41 32.41
238 41515 Petter Nøtnes Bærum og Omegn CK M 20-24 16:39:41 32.41
238 22736 Glenn Åge Olsen Dalane SK M 40-44 16:39:41 32.41
238 34930 Christer Opsann Bærum og Omegn CK M 25-29 16:39:41 32.41
238 30699 Stein A. Refsland Bærum og Omegn CK / ABPIL M 45-49 16:39:41 32.41
238 34800 Hans Røragen Bærum og Omegn CK M 25-29 16:39:41 32.41
238 41516 Peder Skancke Bærum og Omegn CK M 20-24 16:39:41 32.41
238 41517 Finn Skårsmoen Oppdal SK M 40-44 16:39:41 32.41
238 41518 Nils Solberg Oppdal SK M 40-44 16:39:41 32.41
238 41519 Terje Mikael Steen Oppdal SK M 30-34 16:39:41 32.41
238 41520 Jo Stokkebryn Bærum og Omegn CK M 45-49 16:39:41 32.41
238 41521 Svein-Erik Thorvaldsen Bærum og Omegn CK M 35-39 16:39:41 32.41
238 34937 Jørgen Lervik Åstrøm Bærum og Omegn CK M 40-44 16:39:41 32.41
282 41522 Magnar Sande Sportsklubben Rye M 40-44 16:40:09 32.39
283 34921 Jørund Greibrokk Brumunddal SK M 35-39 MTB 16:40:15 32.39
284 41523 Christoph Sawitzki Germany M 25-29 16:40:21 32.38
285 41524 Tore Røhne Bærum og Omegn CK M 30-34 16:40:46 32.37
286 30644 Harald Myhre Falconbridge M 55-59 16:42:35 32.31
287 41525 Ståle Ekelund Follo SK M 35-39 16:43:22 32.29
288 42321 Geir Nygård Førde CK M 35-39 16:43:27 32.28
289 30860 Knut Bjørnevik Bergen CK M 45-49 16:43:34 32.28
289 30877 Atle Larsen Gerhardsen Bergen CK M 25-29 16:43:34 32.28
289 27203 Øystein Svein Håland Bergen CK M 45-49 16:43:34 32.28
289 30883 Fredrik Madsen Bergen CK M 30-34 16:43:34 32.28
289 30884 Hans Jørgen Morvik Bergen CK M 45-49 16:43:34 32.28
289 30885 Jan Arne Nautnes Bergen CK M 35-39 16:43:34 32.28
289 27756 Reidar Olsen Bergen CK M 35-39 16:43:34 32.28
289 30886 Anders Røyrøy Bergen CK M 35-39 16:43:34 32.28
289 30819 Arne Solli Bergen CK M 40-44 16:43:34 32.28
289 20984 Årstein Svihus Bergen CK M 30-34 16:43:34 32.28
289 30895 Rune Søreide Bergen CK M 50-54 16:43:34 32.28
289 28469 Skjalg Thorbjørnsen Bergen CK M 40-44 16:43:34 32.28
289 30888 Leif Åge Tjønn Bergen CK M 40-44 16:43:34 32.28
302 36018 Henning Rodequist SK Ceres / EEK Transport M 25-29 MTB 16:43:54 32.27
303 41527 Ivar Kjellhov IF Frøy M 50-54 16:45:21 32.22
304 23041 Hans Inge Rege Sandnes SK M 40-44 16:47:35 32.15
304 24228 Johan Vesteraas STAVANGER AFTENBLAD BIL M 45-49 16:47:35 32.15
306 40748 Rune Holden Fet SK M 35-39 MTB 16:48:56 32.11
306 41528 Martijn Rijbering KRIJG TIETEN M 25-29 16:48:56 32.11
306 28959 Sveinar Vadla Årdal IL M 25-29 16:48:56 32.11
306 26895 Ole Voll Stian Sport AS M 35-39 16:48:56 32.11
310 28160 Rune Eie Norway M 20-24 16:49:27 32.09
310 41529 Hans-Jan Rijbering KRIJG TIETEN M 30-34 16:49:27 32.09
310 21516 Cato Tveit Teak Aktiv - Stavanger M 30-34 16:49:27 32.09
313 35584 Boye Qvarme Frosta IL M 35-39 16:52:26 32.00
314 46426 Harald Andersen Tromsø CK M 40-44 16:53:33 31.96
314 36664 Joar Dahlkvist Tromsø CK M 50-54 16:53:33 31.96
314 40660 Stein Thode Hemmingsen Norway M 50-54 16:53:33 31.96
314 41530 Jan-Inge Letto Tromsø CK M 35-39 16:53:33 31.96
314 21850 Einar Lode Tromsø CK M 40-44 16:53:33 31.96
314 35819 Frank Torleif Mathisen Tromsø CK M 50-54 16:53:33 31.96
314 40666 Andreas Setting Tromsø CK M 25-29 16:53:33 31.96
314 41531 Simon Vandestadt Tromsø CK M 40-44 16:53:33 31.96
322 36659 Bjørnar Eirik Stokkan Tromsø CK M 40-44 16:54:00 31.95
323 24833 Kåre Bøen Tromsø CK M 50-54 16:54:11 31.94
324 20738 Arve Skryten Norway M 35-39 16:54:12 31.94
325 23884 Jan Andersen OPIL M 40-44 16:57:57 31.82
325 35041 Fred Arne Sæther OPIL M 40-44 16:57:57 31.82
327 35927 Svein Hvidsten Homestrand SK M 60-64 16:58:00 31.82
328 41532 Ole Kenneth Eliesen SK Ceres M 30-34 17:00:21 31.75
328 30919 Arne Einar Halvorsen Bergen CK M 40-44 17:00:21 31.75
328 41533 Kjell Arne Sætre Norway M 40-44 17:00:21 31.75
331 37551 Pål Abelsen Lofoten SK M 40-44 17:03:56 31.64
331 41534 Halvor Danielsen Lofoten SK M 25-29 17:03:56 31.64
331 41535 Svein Hugo Ellingsen VESTERÅLEN SK M 35-39 17:03:56 31.64
331 41536 Lars Hammerstad Sarpsborg SK M 35-39 17:03:56 31.64
331 41537 Geir Einar Sjaastad LEGEstudentenes i.k. M 25-29 17:03:56 31.64
336 41538 Øyvind Kværner Lofoten SK M 25-29 17:04:07 31.63
337 35276 Rolf Getz Bærum og Omegn CK M 50-54 17:04:11 31.63
338 41539 Wesley Krause Arusha Cycle Club M 50-54 17:04:28 31.62
339 40876 Svein Håvard Ålien Lofoten SK M 30-34 17:08:49 31.49
340 25907 Magnar Rugland Team Simplicity M 30-34 17:08:56 31.48
341 41540 Einar Bjørn Tromsø CK M 35-39 17:09:28 31.47
341 41541 Tom-Arne Edvardsen Tromsø CK M 45-49 17:09:28 31.47
343 41542 Einar Eriksen Lofoten SK M 55-59 17:10:36 31.43
343 35169 Axel Fehlau OFT Germany M 30-34 17:10:36 31.43
343 41543 Jochen Hahn OFT Germany M 40-44 17:10:36 31.43
343 34965 Øyvind Smistad Gauldal SK / Veidekke BIL M 50-54 17:10:36 31.43
343 35417 Willy Steffensen VESTERÅLEN SK M 60-64 17:10:36 31.43
343 35416 Terje Steffensen VESTERÅLEN SK M 40-44 17:10:36 31.43
343 40811 Frode Ødegårdstuen SYNNFJELL OK M 35-39 17:10:36 31.43
350 35067 Trond Kongerud ULLENSAKER CK M 40-44 17:14:07 31.33
351 41544 Thomas Gruber BRC Spielradl Jenbach M 45-49 17:15:36 31.28
351 67014 Steinar Jensen IF Frøy M 45-49 17:15:36 31.28
351 41545 Florian Landl BRC Spielradl Jenbach M 25-29 17:15:36 31.28
351 41546 Armin Laner BRC Spielradl Jenbach M 25-29 17:15:36 31.28
351 118028 Josef Moser Jr. BRC Spielradl Jenbach M 30-34 17:15:36 31.28
351 41548 Marco Schiemenz Germany M 25-29 17:15:36 31.28
357 41549 Øivind Lungstad Norway M 35-39 17:15:50 31.27
358 41550 Bjørn Stranda VESTERÅLEN SK M 40-44 17:19:49 31.15
359 69044 Per Fillingsnes Sarpsborg SK M 55-59 17:20:22 31.14
360 41552 Frank Amundøy IL NORODD SYKKEL M 35-39 17:20:36 31.13
360 41553 Frank Brandstad IL NORODD SYKKEL M 35-39 17:20:36 31.13
360 41554 Geir Edseth ULLENSAKER CK M 40-44 17:20:36 31.13
360 35376 Ulf Eng Raufoss CK M 40-44 17:20:36 31.13
360 41556 Asgeir Fostervold Raufoss CK M 45-49 17:20:36 31.13
360 40621 Eivind Gjerde IL NORODD SYKKEL M 35-39 17:20:36 31.13
360 35065 Rune Helgesen ULLENSAKER CK M 35-39 17:20:36 31.13
360 41557 Arnt Magne Hoflandsdal IL Hjelset Fram M 40-44 17:20:36 31.13
360 34847 Radomir Jankov IL NORODD SYKKEL M 25-29 17:20:36 31.13
360 41558 Jørn Kvikstad Raufoss CK M 50-54 17:20:36 31.13
360 35068 Fred Martila Aktietrykkeriet/UCK M 40-44 17:20:36 31.13
360 40625 Odd Ivar Moen IL Hjelset Fram M 45-49 17:20:36 31.13
360 41559 Dagfinn Nordhaug IL Hjelset Fram M 45-49 17:20:36 31.13
360 35200 Svein Nybakke Raufoss CK M 45-49 17:20:36 31.13
360 41560 Nils Morten Rognstad ULLENSAKER CK M 50-54 17:20:36 31.13
360 41561 Jan Rønningen IL Hjelset Fram M 40-44 17:20:36 31.13
360 41562 Knut Roger Sesseng Hjelsetfram IL M 30-34 17:20:36 31.13
360 41563 Roy Skaanes IL Hjelset Fram M 40-44 17:20:36 31.13
360 41564 Holger Sørheim IL Hjelset Fram M 40-44 17:20:36 31.13
360 35076 Staale Ullersmo ULLENSAKER CK M 35-39 17:20:36 31.13
360 35717 Oliver Voigt Skiclub Saxonia Dresden M 25-29 17:20:36 31.13
360 35081 Harald Wethal ULLENSAKER CK M 55-59 17:20:36 31.13
360 80204 Tron J. Wiig ULLENSAKER CK M 30-34 17:20:36 31.13
383 41566 Arthur Olsen Sportsklubben Rye M 45-49 17:24:16 31.02
384 33885 Peder Ingolf Alvestad Norway M 35-39 17:27:31 30.93
385 34853 Håvard Rognerud Norway M 40-44 17:28:58 30.88
386 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 50-54 17:30:21 30.84
386 35117 Erik Alexander Engenes Sportsklubben Rye M 30-34 17:30:21 30.84
386 117483 Gunnar Andreas Gulliksen Sportsklubben Rye M 55-59 17:30:21 30.84
386 34755 Andreas Gulliksen Sportsklubben Rye M 30-34 17:30:21 30.84
386 83788 Arild Hansen Sportsklubben Rye M 35-39 17:30:21 30.84
386 41567 Fred Ove Helland Sportsklubben Rye M 30-34 17:30:21 30.84
386 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 50-54 17:30:21 30.84
386 40609 Martin Paul Hoff Sportsklubben Rye M 30-34 17:30:21 30.84
386 30389 Knut Jørgen Hope Sportsklubben Rye M 25-29 17:30:21 30.84
386 40610 Mats Høyset Sportsklubben Rye M 30-34 17:30:21 30.84
386 34903 Erik Øystein Johansen Sportsklubben Rye M 35-39 17:30:21 30.84
386 41569 Glenn Johansen Sportsklubben Rye M 30-34 17:30:21 30.84
386 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 55-59 17:30:21 30.84
386 35123 Trygg-Arne Karlsen Sportsklubben Rye M 45-49 17:30:21 30.84
386 41570 Susanne Karlsson Sportsklubben Rye K 35-39 17:30:21 30.84
386 41571 Stig Knutsen Sportsklubben Rye / FALCK M 25-29 17:30:21 30.84
386 41572 Torjus Lundevall Sportsklubben Rye M 40-44 17:30:21 30.84
386 35125 Thomas Meyer Sportsklubben Rye M 35-39 17:30:21 30.84
386 34907 Josef Noll Sportsklubben Rye M 40-44 17:30:21 30.84
386 41573 Trond Overn Sportsklubben Rye M 50-54 17:30:21 30.84
386 41574 Stian Petersen Sportsklubben Rye M 20-24 17:30:21 30.84
386 32199 Geir Pettersen Sportsklubben Rye M 30-34 17:30:21 30.84
386 35128 Håkon André Skar Sportsklubben Rye M 35-39 17:30:21 30.84
386 41575 Bjørn Skaug Sportsklubben Rye M 35-39 17:30:21 30.84
386 41576 Lars Tjelle Sportsklubben Rye / FALCK M 25-29 17:30:21 30.84
386 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 40-44 17:30:21 30.84
386 40613 Lars Helge Wik Sportsklubben Rye M 25-29 17:30:21 30.84
386 41577 Borgar Waale Sportsklubben Rye M 25-29 17:30:21 30.84
386 41578 Per Arne Aaslund Sportsklubben Rye M 40-44 17:30:21 30.84
415 41076 Anne Kristin Hæg Lofoten SK K 25-29 17:35:46 30.68
416 41579 Odd Gisle Blikås IL Hjelset Fram M 55-59 17:36:19 30.67
416 41580 Øyvind Havnen IL Hjelset Fram M 55-59 17:36:19 30.67
418 41581 Per Arild Knutseth IL Hjelset Fram M 40-44 17:36:26 30.66
419 32615 Harald Hauge Fjellhug Vereide M 30-34 17:37:24 30.64
420 30664 Steven Aukland Norway M 40-44 17:38:58 30.59
421 41582 Peter Scott Comedy Superteam M 30-34 17:41:05 30.53
421 34892 Paul Standen Comedy Superteam M 30-34 17:41:05 30.53
423 41583 Morten Knudsen Stian Sport AS M 40-44 17:41:47 30.51
424 35407 Inge Johansen Hydro Aluminimum Sunndal M 35-39 17:42:06 30.50
425 41584 Heinz Schwegler ASG Triathlon Hockenheim M 40-44 17:42:45 30.48
426 33955 Henrik Nielsen Aktiv Cykelrejser M 35-39 17:43:18 30.47
427 41586 Øyvind Hylleseth TEAM CENTRUM M 35-39 17:43:58 30.45
427 41585 Knut Harald Hylleseth TEAM CENTRUM M 30-34 17:43:58 30.45
429 27102 Ove Fuglestveit TEAM ACC M 30-34 17:46:38 30.37
430 33841 Helge Bie Riber CK Sør M 45-49 17:47:24 30.35
431 35085 Finn Halland NRPK M 30-34 17:48:18 30.32
432 31534 Øyvind Mathisen Norway M 35-39 17:52:01 30.22
433 35175 Helge Brubakk MOCK M 35-39 17:53:26 30.18
434 41587 Jonas Brunsell Sweden M 35-39 17:53:58 30.16
434 79116 Tor Halland NRPK M 35-39 17:53:58 30.16
436 35320 Arnulf Hogstad TVK M 55-59 17:56:26 30.09
437 34078 Knut Bøe Andersen Falconbridge M 30-34 17:57:50 30.06
438 33857 Roy Krågeland CK Sør M 35-39 17:57:55 30.05
439 35164 Solgunn Gjerde Haram CK K 35-39 17:58:58 30.02
439 122259 Ulf Hansen Lofoten SK M 40-44 17:58:58 30.02
441 24822 Kåre Halsne Stian Sport AS M 30-34 17:59:14 30.02
441 26981 Ole Kristian Nygaard Stian Sport AS M 30-34 17:59:14 30.02
443 34859 Andreas Laabak Tynes Ålesund og Omegn CK M 25-29 18:02:23 29.93
444 41589 Odd Steinar Snortheim ULLENSAKER CK M ?? 18:03:35 29.90
445 41590 Terje Sørlie SANDEFJORD SKØITEKLUB M 50-54 18:03:58 29.89
446 41591 Joerg Zimmermann Germany M 30-34 18:04:14 29.88
447 43430 Trond Berg Hydro Høyanger BIL M 30-34 18:04:47 29.86
448 41592 Ole Petter Løvsletten Norway M 17-19 18:04:53 29.86
449 41593 Lars Eirik Borgen Sportsklubben Rye M 35-39 18:06:31 29.82
450 41594 Lars-Erik Løvdahl Sportsklubben Rye M 50-54 18:08:03 29.77
451 35012 Espen Kværnstuen Eiker CK M 25-29 18:08:58 29.75
451 41595 Trygve Lundstein Ringerike SK M 60-64 18:08:58 29.75
453 40652 Harald Fenstad TEAM PLASSAJELET M 55-59 18:10:34 29.70
453 41596 Torunn Fenstad TEAM PLASSAJELET K 20-24 18:10:34 29.70
455 40772 Runar Danielsen RØROS IL SYKKEL M 35-39 18:10:44 29.70
456 41597 Florian Klipfel Father and son - Klipfel M 25-29 18:15:17 29.58
456 24974 Kjell Sponås Teak Aktiv - Stavanger M 45-49 18:15:17 29.58
458 20587 Arne Koldingsnes Bergen CK M 45-49 18:18:58 29.48
459 41598 Stig Andor Engen Ulstein Sport M 45-49 18:19:26 29.46
460 40665 Bjørn Sagmo Namdal SK M ?? 18:24:02 29.34
461 121719 Eirik Arnesen Tromsø CK M 40-44 18:28:01 29.24
462 36436 Roar Håland Ottadalen SK M 40-44 18:29:26 29.20
463 35192 Kolbjørn Kjøk Norway M 50-54 MTB 18:31:55 29.13
463 22676 Geir Westheim Simensen Statoil BIL M 40-44 18:31:55 29.13
465 41600 Bernhard Billerbeck Germany M 50-54 18:36:17 29.02
465 41601 Ute Friesenborg TRIas Schieder K 40-44 18:36:17 29.02
467 41602 Achim Rubel Germany M 50-54 18:36:35 29.01
468 35486 Kjell Dragnes Bærum og Omegn CK M 55-59 18:38:58 28.95
468 41603 Gerd Elisabeth Johnsrud Bærum og Omegn CK K 45-49 18:38:58 28.95
468 35487 Yngve Karlsen Bærum og Omegn CK M 50-54 18:38:58 28.95
468 35705 Jan Lasse Moe Bærum og Omegn CK M 50-54 18:38:58 28.95
472 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 50-54 18:40:05 28.92
472 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 40-44 18:40:05 28.92
474 40739 Frode Johan Olsen Statoil BIL M 55-59 18:40:25 28.91
475 41604 Torgeir Jortvedt Follo SK M 45-49 18:40:26 28.91
476 41605 Erik Dilling Norway M 60-64 18:41:01 28.90
477 30755 Knut Meiholt Norway M 45-49 18:41:55 28.87
477 30660 Tom Anders Skaiå Norway M 40-44 18:41:55 28.87
479 35499 Kjell Aspen IF Frøy M 50-54 18:42:34 28.86
480 36899 Michael Green United States M 30-34 18:43:31 28.83
481 41606 Carel Have Ten Netherlands M 50-54 18:43:50 28.82
482 40727 Thor Engh SK Ceres M 50-54 18:44:58 28.80
483 40837 Kjell Eilertsen Homestrand SK M 45-49 18:45:26 28.78
483 41607 Hans Morten Evenrud Homestrand SK M 50-54 18:45:26 28.78
483 36889 Gudleik Skarstad Homestrand SK M 50-54 18:45:26 28.78
486 41608 Øyvind Dammyr TRONDHEIM M 20-24 18:46:17 28.76
486 41609 Pål-Espen Johnsrød TRONDHEIM M 20-24 18:46:17 28.76
488 69562 Nils Bjønness SANDEFJORD FOTBALL M 30-34 18:46:22 28.76
489 24754 Karl Thomas Klev TEAM ACC M 55-59 18:46:55 28.75
489 41611 Florian Martin Oldenburger Rennradfreunde M 30-34 18:46:55 28.75
491 41612 Johan Broersma SWV GAZGAS M 35-39 18:47:25 28.73
492 41613 Alexander Almeland Sportsklubben Rye M 20-24 18:48:58 28.69
492 122188 Bjørn Bakken Sportsklubben Rye M 25-29 18:48:58 28.69
492 41614 Sigrid Beitland Sportsklubben Rye K 35-39 18:48:58 28.69
492 41615 Oddrun Brakstad Sportsklubben Rye K 25-29 18:48:58 28.69
492 41616 Tormod S. Christoffersen Sportsklubben Rye M 40-44 18:48:58 28.69
492 35116 Per Christian Dæhlin Sportsklubben Rye M 40-44 18:48:58 28.69
492 41617 Erik F. Johansen Sportsklubben Rye M 20-24 18:48:58 28.69
492 41618 Arne Kildal Sportsklubben Rye M 25-29 18:48:58 28.69
492 41619 Jon Laake CK Nittedal M 50-54 18:48:58 28.69
492 44097 Øystein R. Nilsen Sportsklubben Rye M 40-44 18:48:58 28.69
492 36995 Fred-Åge Nymoen Sportsklubben Rye M 35-39 18:48:58 28.69
492 41620 Bengt Rune Nymoen Sportsklubben Rye M 40-44 18:48:58 28.69
492 35043 Geir Skjærvø Nødland Sportsklubben Rye M 35-39 18:48:58 28.69
492 40675 Jon Morten Olsen Sportsklubben Rye M 35-39 18:48:58 28.69
492 122408 Bjørn Pettersen Norway M 35-39 18:48:58 28.69
492 41621 Jaran Kristoffer Røsaker Sportsklubben Rye M 25-29 18:48:58 28.69
492 36791 Øivind Stenbakken Sportsklubben Rye M 50-54 18:48:58 28.69
492 40679 Marit Wefling Storeng Sportsklubben Rye K 20-24 18:48:58 28.69
492 34100 Hans Tveitereid Sportsklubben Rye M 25-29 18:48:58 28.69
511 34888 Tomas Aasvold SNÅSA IL M 40-44 18:50:42 28.65
512 41622 Manfred Huemmecke TUS HOLTENAU M 50-54 18:54:32 28.55
513 22876 Gunnar Fuglestad Team Simplicity M 35-39 18:56:17 28.51
513 35184 Steinar Rød Nilsen IF Frøy / Gjensidige NOR Sport M 35-39 18:56:17 28.51
513 27884 Robert Solberg Team Simplicity M 25-29 18:56:17 28.51
516 41623 Atle Nygard Riise Norway M 25-29 18:56:42 28.50
517 35003 Per Ivar Netteberg IK HERO M 40-44 18:56:57 28.49
518 41624 Nils Martin Fjær Norway M 35-39 18:57:05 28.49
519 41625 Martin Lang NON+ULTRA ESSLINGEN M 30-34 18:57:50 28.47
520 41626 Petter Mære Grindstad Norway M 17-19 18:57:59 28.47
521 41189 Hans Woehrl MidsummerNightsDreamTeam M 55-59 18:58:06 28.46
522 35056 Dag Tollaksen Sandnessjøen & Omegn SK M 50-54 18:59:32 28.43
523 41627 Jeroen Bedaux Netherlands M 25-29 19:00:29 28.40
523 41628 Marius Janmaat Netherlands M 30-34 19:00:29 28.40
525 34979 Egil Prestløkken ÅS IL M 40-44 19:01:57 28.37
526 41629 Stian Gåthaug TIPP TRANSPORT AS M 25-29 19:04:18 28.31
527 41630 Odd-Arne Lande Badeforeningen M 25-29 19:04:41 28.30
527 41631 Erik Sirnes Badeforeningen M 25-29 19:04:41 28.30
529 27985 Rolf Inge Halleland Norway M 40-44 MTB 19:05:19 28.28
530 93733 Hans Hendrik Mulder WV HEREN VH HOGELAND M 60-64 19:05:54 28.27
531 27915 Roger Lauritzen Homestrand SK M 50-54 19:06:22 28.26
532 41633 Hans Olav Sundfør Dovrepilen M ?? 19:07:22 28.23
533 41634 Jens Hielscher Dash-Ants-Racing-Team M 30-34 19:08:06 28.22
534 41635 Markus Eiter MTB RAppen M 40-44 19:08:07 28.22
535 30721 Olaf Arve Mangseth TEAM ACC M 55-59 19:10:24 28.16
536 40935 Christian Engebretsen LAHELL M 40-44 19:12:33 28.11
537 35324 Christian Lund Sarpsborg SK M 35-39 19:12:40 28.10
537 41636 Turid Stærkebye Pettersen Sarpsborg SK K 25-29 19:12:40 28.10
537 35325 Gunnar Rein Frevar BIL M 60-64 19:12:40 28.10
540 43541 Tore Bruun-Olsen Namdal SK M 50-54 19:12:54 28.10
540 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 55-59 19:12:54 28.10
540 35281 Morten Skog Namdal SK M 45-49 19:12:54 28.10
540 88348 Roar Strand Namdal SK M 45-49 19:12:54 28.10
544 41638 Øyvind Sørumshagen Melvold Norway M 30-34 19:13:07 28.09
545 35282 Ståle Årseth Namdal SK M 35-39 19:13:35 28.08
546 36488 Per Christian Mikalsen IF Frøy M 35-39 19:14:18 28.06
547 32729 Helge Einar Vie Norway M 45-49 19:14:35 28.06
548 41639 Stein Lien FTS M 50-54 19:15:14 28.04
549 52209 Kjetil Moen Team Bjørn Myhre Sport M 35-39 19:15:34 28.03
550 41640 Udo Bernhard Velotravel Germany M 45-49 19:16:06 28.02
551 22877 Gunnar Førland Teak Aktiv - Stavanger M 35-39 19:18:16 27.97
551 23954 Jan Gunnar Gundersen Teak Aktiv - Stavanger M 60-64 19:18:16 27.97
551 29019 Svend B. Jacobsen TEAM AKTIV STAVANGER M 50-54 19:18:16 27.97
551 26839 Olav Log ConocoPhillips BIL M 35-39 19:18:16 27.97
551 20158 Anders Sørbø Teak Aktiv - Stavanger M 30-34 19:18:16 27.97
551 26485 Nils John Vestøl Teak Aktiv - Stavanger M 35-39 19:18:16 27.97
557 24099 Jarle Vorland Team Simplicity M 40-44 19:18:56 27.95
558 41641 Helmut Klipfel Father and son - Klipfel M 50-54 19:19:28 27.94
559 41642 Johnny Hagelund Teak Aktiv - Stavanger M 55-59 19:19:56 27.93
560 35294 Jan Morten Bråthen Eidsvoll SK M 45-49 19:20:55 27.90
560 41643 Dag Tore Østby Eidsvoll SK M 25-29 19:20:55 27.90
562 41644 Stefan Degen Germany M 35-39 19:20:57 27.90
563 30409 Terje Berg-Jensen PULS SKJÆRGÅRDEN M 50-54 19:22:22 27.87
563 41645 Rune Jarl TEAM JARLEN M 40-44 19:22:22 27.87
563 41403 Ole Martin Kristiansen PULS SKJÆRGÅRDEN M 30-34 19:22:22 27.87
563 24664 Kai Nytrøhaug TEAM DOLPHIN M 30-34 19:22:22 27.87
567 33842 Petter Faste Nilsen CK Sør / SSK BIL M 35-39 19:22:42 27.86
568 35186 Arne G. Berg Follo SK M 55-59 19:23:07 27.85
568 34943 Kjell-Roger Fosseng Norway M 30-34 19:23:07 27.85
568 41646 Bjørnar Haugen Norway M 20-24 19:23:07 27.85
568 35187 Tor Arne Helgestad Follo SK M 40-44 19:23:07 27.85
572 35293 Anton Brandsø Finsbråten M 50-54 19:23:12 27.85
573 36950 Sigurd Glærum Dovrepilen M ?? 19:23:39 27.84
574 41647 Thomas Pettersson STORSJÖ IF M 35-39 19:25:09 27.80
575 41648 Hans Magne Killi Ottadalen SK M 50-54 19:26:22 27.77
575 35127 Palmer Randen Ottadalen SK M 50-54 19:26:22 27.77
577 40626 Martin Øverås Svint IL M 60-64 19:27:25 27.75
578 41649 Uwe Speier Germany M 45-49 19:28:07 27.73
578 41650 Peter Vogler Germany M 45-49 19:28:07 27.73
580 41651 Trygve Kristensen Asker CK M 40-44 19:28:16 27.73
580 41653 Gorm Nakstad Asker CK M 35-39 19:28:16 27.73
580 41652 Endre Nakstad IL JUTUL M 30-34 19:28:16 27.73
583 30954 Ståle Dyrøy Jørgensen Bergen CK / FRAMO BIL M 20-24 19:29:14 27.71
583 33028 Arnfinn Dyrøy Jørgensen Bergen CK M 20-24 19:29:14 27.71
585 41654 Giancarlo Brocci LA Bulletta M 50-54 19:29:35 27.70
586 41655 Siv Helen Andersen CK Jarlsberg K 35-39 19:30:24 27.68
586 41656 Svein Mathisen CK Jarlsberg M 45-49 19:30:24 27.68
586 35099 Einar Skontorp CK Jarlsberg M 40-44 19:30:24 27.68
589 41657 René Kühnast TAIFUN GEHRDEN M 25-29 19:32:54 27.62
590 41658 Chris Lemmerz RSC UNKEL M 30-34 19:33:03 27.62
591 41659 Bruno Roberto CK Victoria M 35-39 19:33:07 27.61
592 35469 Eduard Groenhagen WV HEREN VH HOGELAND M 60-64 19:33:28 27.61
593 40781 Tom Hernes SKAUN IL M 20-24 MTB 19:35:11 27.57
594 41660 Erich Lang RSV 1860 SCHLEUSINGEN M 50-54 19:36:42 27.53
595 41661 Carsten Drilling NON STOP ULTRA BRAKEL (D) M 30-34 19:37:12 27.52
595 41662 Peter Gehriger OLG BIEL / OLG BIBERIST M 35-39 19:37:12 27.52
597 41663 Ferdinand Laussmann Velotravel Germany M 45-49 19:37:25 27.51
598 41664 Carsten Grube Germany M 40-44 19:37:59 27.50
598 41665 Jens Hottendorf Germany M 35-39 19:37:59 27.50
598 41666 Rainer Hottendorf Germany M 40-44 19:37:59 27.50
601 23354 Helge Edland ETXT M 35-39 19:38:06 27.50
601 41667 Bjørn Holmseth TRYSIL SK M 50-54 19:38:06 27.50
601 36864 Geir Krogsrud Norway M 40-44 19:38:06 27.50
601 36865 Kjetil Lien Norway M 25-29 19:38:06 27.50
605 33856 Tommy Knutsen TEAM ACC/WINDY BOATS M 25-29 19:38:33 27.49
606 30686 Tom Skea Falconbridge M 30-34 19:38:38 27.48
607 38303 Edmund Øvrebø TEAM ACC M 40-44 19:38:39 27.48
608 41668 Christian Rauch OFT Germany M 40-44 19:40:40 27.44
609 35270 Ingolf Auestad SK Ceres M 65-59 19:40:54 27.43
609 30982 Inge Blokhus Norway M 50-54 19:40:54 27.43
609 44968 Arne Bækkelund SK Ceres M 65-59 19:40:54 27.43
609 41670 Ivar Dekkerhus RØRVIK I L M 40-44 19:40:54 27.43
609 41671 Ingvar Ola Eliassen Stranda SK M 35-39 19:40:54 27.43
609 40737 Hallvard Ellefskås SK Ceres M 60-64 19:40:54 27.43
609 34008 Trond Engblad SK Ceres M 55-59 19:40:54 27.43
609 30971 Vidar Fondevik NUI BIL M 55-59 19:40:54 27.43
609 31159 Kåre Gunnarskog NERA M 45-49 19:40:54 27.43
609 30972 Ronald Hansen Bergen CK M 40-44 19:40:54 27.43
609 31256 Gunnar Johannes Hansen Bergen CK / Statoil BIL M 45-49 19:40:54 27.43
609 41672 Karsten Havnegjerde Stranda SK M 50-54 19:40:54 27.43
609 30974 Øystein Helle Bergen CK M 40-44 19:40:54 27.43
609 31000 Johannes Heltne Bergen CK M 50-54 19:40:54 27.43
609 30913 Arve Kvam Bergen CK M 40-44 19:40:54 27.43
609 41673 Lars Oddvar Lierstuen Norway M 40-44 19:40:54 27.43
609 35862 Johan Andreas Mürer SK Ceres M 45-49 19:40:54 27.43
609 30914 Arthur Nilsen Bergen CK M 40-44 19:40:54 27.43
609 31207 Victor Oen IL SKJERGARD M 35-39 19:40:54 27.43
609 31039 Ronnie Pedersen Bergen CK M 40-44 19:40:54 27.43
609 31838 Bjørn Rivenes Bergen CK M 40-44 19:40:54 27.43
609 30904 Jan Magne Skjoldal Bergen CK M 50-54 19:40:54 27.43
609 41674 Dag Skogli SK Ceres M 55-59 19:40:54 27.43
609 36658 Knut Olav Soleim SK Ceres M 35-39 19:40:54 27.43
609 41675 Roald Stormer Bergen CK M 50-54 19:40:54 27.43
609 41676 Andreas Thorud SK Ceres M 20-24 19:40:54 27.43
609 41677 Janne Vestaberg Coca Cola K 30-34 19:40:54 27.43
609 31004 Eiliv Vinje Bergen CK M 50-54 19:40:54 27.43
609 31043 Jan Wilhelm Werner Bergen CK M 40-44 19:40:54 27.43
638 27100 Ove Heimsvik SØRLIA IL M 35-39 19:41:30 27.42
639 35436 John Robin Nilsen Asker CK M 40-44 19:41:59 27.41
639 24485 Jone Svensson Teak Aktiv - Stavanger M 30-34 19:41:59 27.41
641 36851 Åge Justin Kristoffersen Saltdal SK M 45-49 19:42:10 27.40
641 36695 Per Ludolf Kristoffersen Saltdal SK M 40-44 19:42:10 27.40
643 30697 Per Vesterhus CK Sør M 60-64 19:43:04 27.38
644 36583 Kay Roar Olsen Bjørn Myhre Spole AS M 35-39 19:43:50 27.36
645 35151 Stian Eilevstjønn Norway M 20-24 19:44:51 27.34
646 41680 Ralf Michael Höstermann TANNENZÄPFLE M 40-44 19:44:52 27.34
647 41681 Jan Haaksman HET Haaksman Team M 60-64 19:45:40 27.32
648 35042 Arild Bjørnevoll Stavanger Politi IL M 50-54 19:45:58 27.31
648 26845 Olav Kulleseid SCHLUMBERGER M 40-44 19:45:58 27.31
648 22407 Frode Røyneberg Halliburton M 40-44 19:45:58 27.31
651 41682 Erik Arild Norway M 30-34 19:46:22 27.31
651 41683 Tor-Bjarne Nymark Norway M 30-34 19:46:22 27.31
651 41684 Tor Erik Tendeland Norway M 30-34 19:46:22 27.31
654 41685 Øyvind Ygre Fjeld Norway M 30-34 19:46:56 27.29
655 41686 Knut Atle Stene Andersen Gauldal SK M 35-39 19:47:09 27.29
655 67376 Knut Erik Johansen Brumunddal SK M 35-39 19:47:09 27.29
655 35189 Arne Ingar Sjølie Brumunddal SK M 55-59 19:47:09 27.29
658 41689 Olav Anders Kalvå Hovin IL M 40-44 19:47:10 27.29
658 41690 Geir Ivar Rønning Gauldal SK M 45-49 19:47:10 27.29
660 41691 Peter Aanes Nanset IF M 45-49 19:47:34 27.28
661 41692 Fred Birke ASG Triathlon Hockenheim M 35-39 19:48:06 27.27
661 35568 Otto Joar Moldestad TEAM ACC M 60-64 19:48:06 27.27
663 41693 Solvår Galåen RØROS IL K 40-44 19:48:39 27.25
663 41694 Erik Gustafsson SPORT & KANOT I ÖSTERGÖTLAND M 40-44 19:48:39 27.25
665 35699 Petter Fersnes TEAM ACC M 50-54 19:49:01 27.24
665 41695 Salve Gunnar Willumstad TEAM ACC M 40-44 19:49:01 27.24
665 33889 Helge Øverland TEAM ACC M 50-54 19:49:01 27.24
668 33874 Ingunn Midtdal Abildgaard CK Sør K 35-39 19:49:12 27.24
668 41696 Finn Pettersen Norway M 55-59 19:49:12 27.24
670 41697 Mikael Körner City Service Sjukgymnastik M 35-39 19:50:22 27.21
670 41698 Patrik Popelar Sweden M 35-39 19:50:22 27.21
672 40787 Markus Bosch Germany M 40-44 19:50:32 27.21
673 41699 Anders Olson STORSJÖ IF M 50-54 19:50:54 27.20
674 33891 Sture Rasmussen TEAM ACC M 45-49 19:50:55 27.20
674 41700 Øyvind Sørensen Nanset IF M 55-59 19:50:55 27.20
676 41701 Michael Sengespeick SPEICK TEAM M 35-39 19:51:56 27.18
677 23128 Harald Gjerde Ålesund og Omegn CK M 45-49 19:51:59 27.18
677 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 55-59 19:51:59 27.18
679 41703 Tron Anders Saastad Beijer Electronics AS M 45-49 19:52:34 27.16
680 41704 Anders Skorstøl Norway M 35-39 19:53:06 27.15
681 41705 Mette Wedul Gulbrandsen TEK-TRA B.I.L. K 45-49 19:53:18 27.15
681 35581 Helge Gulbrandsen Brevik Elektro BIL M 45-49 19:53:18 27.15
683 41706 Andreas Keller Germany M 30-34 19:53:22 27.15
684 35328 John Lage Bergan Hemne SK M 40-44 19:54:01 27.13
684 41707 Andreas Heuser Germany M 35-39 19:54:01 27.13
684 41708 Kåre Kaartvedt Hemne SK M 35-39 19:54:01 27.13
684 35329 Kjell Petter Lien Hemne SK M 25-29 19:54:01 27.13
684 40756 Håvard Mostad Hemne SK M 40-44 19:54:01 27.13
684 35331 Jonny Wigum Hemne SK M 40-44 19:54:01 27.13
690 35105 Knut Bjørkli Norway M 25-29 19:54:08 27.13
690 35109 Gustav Grimstad Norway M 20-24 19:54:08 27.13
692 41710 Arne Skjørestad TEAM ACC M 45-49 19:54:12 27.13
693 35758 Olav Andreassen Atna IL M 40-44 19:54:19 27.12
693 35759 Åsmund Oskarsen Atna IL M 55-59 19:54:19 27.12
695 29724 Tore Hansen Norway M 30-34 19:55:55 27.09
696 36806 Stig Laursen TELEMARK BATALJON M 35-39 19:56:16 27.08
697 35334 Birger Bjørnstad Harstad CK M 45-49 19:57:22 27.05
697 28650 Steinar Fagerholt Harstad CK M 50-54 19:57:22 27.05
697 41711 Espen Ludviksen Harstad CK M 25-29 19:57:22 27.05
700 30289 Leif Grimstveit NIFS M 55-59 20:02:04 26.95
700 119287 Lars Johansen Trondhjems VK M 35-39 20:02:04 26.95
700 121722 Ronny Pedersen Brumunddal SK M 30-34 20:02:04 26.95
703 34828 Lars Lurvik Securitas Trondheim BIL M 40-44 20:04:24 26.90
703 41714 Jon Vidar Wårum Securitas Trondheim BIL M 40-44 20:04:24 26.90
705 27475 Per Brun Ellingsen ConocoPhillips BIL M 55-59 20:05:29 26.87
706 35318 Tor Urdalen Norway M 30-34 20:06:56 26.84
707 41715 Hans Kristian Pedersen Norway M 50-54 20:10:17 26.77
708 41716 Hans Robert Bruchhagen Deutchland M 30-34 20:10:54 26.75
709 36145 Klaus Hilmer BSG Elastogran M 45-49 20:10:57 26.75
710 41717 Georg Pauls ÖAMTX BMX BÖHEIMKIRCHEN M 35-39 20:13:28 26.70
711 41718 Hans Lien Brann & Sikkerhetsforum M 35-39 20:13:39 26.69
711 41719 Jørn Normann NORSK NØKKELSERVICE A/S M 30-34 20:13:39 26.69
713 30723 Leif Birkeland Norway M 40-44 20:13:43 26.69
713 30733 Helge Birkeland Norway M 40-44 20:13:43 26.69
713 34109 Torbjørn Fasseland Fahret Norway M 35-39 20:13:43 26.69
713 21272 Bjørn Jensen Norway M 35-39 20:13:43 26.69
713 27995 Rolf Oddvar Omland Norway M 35-39 20:13:43 26.69
713 27857 Roar Rosåsen Norway M 35-39 20:13:43 26.69
719 41720 Svein Jansen Norway M 55-59 20:14:08 26.68
720 40742 Svein Sætre Fredrikstad SK M 40-44 20:14:10 26.68
721 22686 Georg Helland ODfjell M 45-49 20:14:22 26.68
722 41721 Werner Zöllner RTC STAUBWOLKE HOVEN E V M 60-64 20:14:25 26.67
723 35423 May Brekken Feiring IL K 35-39 20:14:56 26.66
723 35425 Tove Fagerli Brodshaug Feiring IL K 35-39 20:14:56 26.66
723 36824 Jan Aasen Feiring IL M 40-44 20:14:56 26.66
723 41723 Mona Aasen Feiring IL K 35-39 20:14:56 26.66
727 41724 Lothar Albert Deyerling Germany M 35-39 20:16:01 26.64
727 40795 Bernhard Weiland Germany M 45-49 20:16:01 26.64
729 41725 Finn Andersen Denmark M 55-59 20:17:05 26.62
729 41726 Christian Hesse Germany M 30-34 20:17:05 26.62
729 40778 Bjarne Ibsen Denmark M 40-44 20:17:05 26.62
729 41727 Allan Pedersen Denmark M 40-44 20:17:05 26.62
733 35547 Robert Gregusson Norway M 20-24 20:17:17 26.61
733 41728 Erlend Sætran Norway M 20-24 20:17:17 26.61
735 35177 John Even Liland Elkem Mosjøen BIL M 35-39 20:19:46 26.56
736 41729 Tonny Carlsson STORSJÖ IF M 40-44 20:21:08 26.53
736 41730 Stefan Löwenborg STORSJÖ IF M 35-39 20:21:08 26.53
738 41731 Kjetil Trovik Midthun TVK M 25-29 20:21:11 26.53
738 41732 Audun Erik Stensø TVK M 30-34 20:21:11 26.53
740 41733 Mats Lundström CK Guldkedjan M 50-54 20:22:06 26.51
741 41734 Nils Oddvar Furu Norway M 45-49 20:22:20 26.50
742 35441 Terje Fallan Hovin IL M 45-49 20:23:13 26.48
742 35442 Jostein Haugbjørg PIL, SØR-TRØNDELAG M 55-59 20:23:13 26.48
744 41735 Tell Birger Jakobsen Norway M 45-49 20:23:32 26.48
745 85184 Arne Klaussen Helgeland Kraftlag M 60-64 20:23:43 26.47
745 41737 Svend Præst Denmark M 50-54 20:23:43 26.47
745 41039 Kjell Einar Thoresen MOC M 55-59 20:23:43 26.47
748 41738 Pleun Willemstein HET Haaksman Team M 45-49 20:24:46 26.45
749 41739 Kim Jakobsen TEAM Hakadal M 25-29 20:30:54 26.32
749 41740 Renny Kristofersen TEAM Hakadal M 45-49 20:30:54 26.32
749 41741 Tom Oppen TEAM Hakadal M 45-49 20:30:54 26.32
752 41742 Andreas Buettgen Germany M 35-39 20:32:39 26.28
753 35111 Trond Aspehaug Frøya M 35-39 20:33:28 26.26
753 41743 Ragnar Engeli IF Frøy M 35-39 20:33:28 26.26
753 122252 Rune Hansen IF Frøy M 30-34 20:33:28 26.26
753 41744 Christian Kjelsberg IF Frøy M 30-34 20:33:28 26.26
753 41745 Jon Vidar Larsen IF Frøy M 30-34 20:33:28 26.26
753 41746 Richard Nesdal IF Frøy M 35-39 20:33:28 26.26
753 40865 Jon Stenseth IF Frøy M 25-29 20:33:28 26.26
753 34984 Frode Stette IF Frøy M 40-44 20:33:28 26.26
761 74152 Svein Olsen Spangereid IL M 40-44 MTB 20:34:00 26.25
762 36511 Stig Morten Austheim SPARBU IL M 30-34 20:36:44 26.19
762 40755 Reidar Gudding SPARBU IL M 50-54 MTB 20:36:44 26.19
762 41747 Harald Klev Snåsa M 50-54 20:36:44 26.19
765 36637 Dag Wilhelm Nylander NYLANDER SPORT M 35-39 20:37:37 26.17
766 35585 Sverre Skogly Frosta IL M 40-44 20:38:48 26.15
767 36747 Ståle Kristian Andersen Eidsvoll SK M 30-34 20:39:25 26.14
767 41748 Erik Bøe Eidsvoll SK M 45-49 20:39:25 26.14
767 67840 Knut Remy Dahl Eidsvoll SK M 45-49 20:39:25 26.14
767 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 50-54 20:39:25 26.14
767 41750 Espen Hoel Eidsvoll SK M 30-34 20:39:25 26.14
767 41751 Frank Erik Holter Eidsvoll SK M 35-39 20:39:25 26.14
767 35297 Jan Erik Kemp Eidsvoll SK M 50-54 20:39:25 26.14
767 43804 Odd Lasse Kristiansen Eidsvoll SK M 50-54 20:39:25 26.14
767 41752 Håvard Arne Mathisen SAS VERKSTEDKLUBB M 25-29 20:39:25 26.14
767 35301 Rune Nilsson Eidsvoll SK M 50-54 20:39:25 26.14
767 66152 Jørn-Arve Pedersen Eidsvoll SK M 30-34 20:39:25 26.14
767 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 50-54 20:39:25 26.14
767 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 50-54 20:39:25 26.14
767 41753 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll SK M 45-49 20:39:25 26.14
767 68692 Joar Stampen Eidsvoll SK M 45-49 20:39:25 26.14
767 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 35-39 20:39:25 26.14
767 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 40-44 20:39:25 26.14
767 41755 Morten Tømte Eidsvoll SK M 40-44 20:39:25 26.14
767 40763 Roger Åstad Eidsvoll SK M 30-34 20:39:25 26.14
786 41756 Hans Jørgen Christensen Aktiv Cykelrejser M 45-49 20:43:00 26.06
786 41757 Leon Hansen Aktiv Cykelrejser M 40-44 20:43:00 26.06
788 36857 Idar Elvevoll JESSHEIM M 45-49 20:43:23 26.05
789 41758 Jon Roger Pedersen Hydro Glomfjord BIL M 40-44 20:44:13 26.04
790 40785 Finn Unhjem BBS M 45-49 20:44:27 26.03
791 41759 Jürgen Carstens OFT Germany M 55-59 20:46:30 25.99
792 35210 John Arild Magnussen Raufoss CK M 45-49 20:46:42 25.98
792 35458 Steinar Nordeng Raufoss CK M 40-44 20:46:42 25.98
792 35213 Kjell Røine Raufoss CK M 55-59 20:46:42 25.98
795 41760 Volker Holz Germany M 45-49 20:47:05 25.98
796 41761 Leif Gunnar Brandal Hareid IL M 25-29 20:48:22 25.95
796 41762 Bjørn Oskar Holstad ODIM M 35-39 20:48:22 25.95
798 41763 Andrus Rebane KOZJOL TIIM M 35-39 20:49:17 25.93
799 41765 John Magne Theodorsen Norway M 35-39 20:49:51 25.92
799 41764 Bjørn Theodorsen Norway M 30-34 20:49:51 25.92
801 40839 Ole Johnny Hillestad Homestrand SK M 30-34 20:50:54 25.90
801 41766 Hans Edvard Holtung RE SK M 30-34 20:50:54 25.90
801 41767 Per Reidar Ingebrigtsen Homestrand SK M 55-59 20:50:54 25.90
801 35397 Roar Larsen Homestrand SK M 50-54 20:50:54 25.90
801 41768 Jan Harald Moen Homestrand SK M 60-64 20:50:54 25.90
801 41769 Leif Ness Homestrand SK M ?? 20:50:54 25.90
801 41770 Tor-Egil Ryeng Homestrand SK M 45-49 20:50:54 25.90
801 35369 Jan Rønning RE SK M 50-54 20:50:54 25.90
801 41771 Runar Tangen Homestrand SK M 35-39 20:50:54 25.90
801 40841 Ragnar Vartdal Homestrand SK M 55-59 20:50:54 25.90
801 40842 Tomas Vigeland Homestrand SK M 50-54 20:50:54 25.90
801 41772 Terje Ødegård Homestrand SK M 55-59 20:50:54 25.90
813 35340 Roar Grøthe TVK M 30-34 20:51:45 25.88
814 29269 Thor G. Hæstad RIKSHOSPITALET BIL M 30-34 20:52:06 25.87
815 35063 Cecilie Bolgen Norway K 25-29 20:52:33 25.86
815 35915 Bente Strand Asker CK K 45-49 20:52:33 25.86
815 86168 Steinar Strøm Follo SK M 40-44 20:52:33 25.86
818 41773 Ulrich Gurian Velotravel Germany M 45-49 20:52:48 25.86
819 40964 Ottar Helge Åsen KVÆRNER EUREKA B.I.L. M 50-54 20:56:02 25.79
820 35273 Stian Hålien Norway M 20-24 20:56:25 25.78
821 35168 Kjell Wergeland MATTILSYNET OFOTEN M 45-49 20:59:46 25.71
822 41774 Stig Roppen Ulstein Sport M 35-39 21:00:04 25.71
823 41775 Jan Helge Djupvik Ulstein Sport M 45-49 21:01:26 25.68
823 30137 Vidar Pettersen Ulstein Sport M 45-49 21:01:26 25.68
825 41776 Siv Baastad Ulstein Sport K 30-34 21:01:47 25.67
826 41777 Ukjent Ukjent Norway M ?? 21:02:16 25.66
827 41778 Sven Benetti ASG Triathlon Hockenheim M 30-34 21:02:56 25.65
828 36681 Bjørn Jørgen Oshaug Teeness BIL M 40-44 21:03:03 25.65
829 35796 Roar Skaaraaen TVK M 55-59 21:04:00 25.63
830 25723 Leif Ingvald Nesheim Hafrsfjord SK M 45-49 21:04:56 25.61
831 35188 Stein Birkeland STANGE FRITID M 35-39 21:07:43 25.55
831 41781 Geir Monsen Hydro Bergen M 30-34 21:07:43 25.55
831 37389 Jan Roger Thorstensen HYDRO PORSGRUNN M 30-34 21:07:43 25.55
834 41782 Peter Sagmeister MTB RAppen M 40-44 21:07:55 25.55
835 41126 Asbjørn Ranvik Rolls-Royce Marine M 60-64 21:09:41 25.51
836 40878 Askild B. Fillingsnes Norway M 50-54 21:09:51 25.51
836 28335 Sigve Haugen Norway M 30-34 MTB 21:09:51 25.51
838 35791 Olav Stolpnes Norway M 40-44 21:09:58 25.51
839 41783 Sven Åge Pedersen Beijer Electronics AS M 30-34 21:10:27 25.50
840 35746 Hermann Roden Germany M 45-49 21:11:24 25.48
840 35760 Bjørn Sandbekk IK HERO M 45-49 21:11:24 25.48
842 41784 Marvin Johnsen Tromsø CK M 50-54 21:11:54 25.47
842 41785 Arild Karlsen Tromsø CK M 35-39 21:11:54 25.47
844 41786 Gunnar Jakobsen Narvik CK M 50-54 21:12:29 25.46
845 28862 Svein Gulbrandsen Ringerike SK M 50-54 21:14:56 25.41
845 37638 Turid Johnsrud Guttormsen Ringerike SK K 45-49 21:14:56 25.41
845 41788 Hans Lilleeng Ringerike SK M 50-54 21:14:56 25.41
845 41789 Knut Voreland Ringerike SK M 40-44 21:14:56 25.41
849 41790 Martin Braathen Globegaard Incentivresor M 25-29 21:18:44 25.33
849 41791 Thomas Dahlslett Globegaard Incentivresor M 20-24 21:18:44 25.33
851 41792 Erik Petersen TEAM Apaløkka M 40-44 21:19:01 25.33
852 35694 Finn Abrahamsen Narvik CK M 55-59 21:19:51 25.31
852 41793 Kåre Berglund Narvik CK M 40-44 21:19:51 25.31
852 41794 Morten Borgen Narvik CK M 30-34 21:19:51 25.31
852 41795 Willy Eliseussen Narvik CK M 40-44 21:19:51 25.31
852 41796 Nic Elstad Narvik CK M 40-44 21:19:51 25.31
852 41797 Kurt-Håkon Hanssen Narvik CK M 45-49 21:19:51 25.31
852 41798 Roger Hestdahl Narvik CK M 50-54 21:19:51 25.31
852 41799 Rune Horrigmo Narvik CK M 35-39 21:19:51 25.31
852 41056 Arne Eirik Kirkerud Narvik CK M 50-54 21:19:51 25.31
852 41800 Susanne Palm Narvik CK K 35-39 21:19:51 25.31
852 41057 Børje Paulsen Narvik CK M 40-44 21:19:51 25.31
852 41801 Harry Pedersen Narvik CK M 45-49 21:19:51 25.31
852 41802 Håkon Pettersen Narvik CK M 25-29 21:19:51 25.31
852 41058 Tom Skavik Narvik CK M 35-39 21:19:51 25.31
866 41803 Henrik Granstrøm Sverige M 30-34 21:24:36 25.22
866 41804 Sara Krispinsson Sweden K 25-29 21:24:36 25.22
866 31508 Olav Ravndal Norway M ?? 21:24:36 25.22
869 41805 Bernt O. Tangen BBS M 55-59 21:24:38 25.22
869 41806 Kenneth Ulriksen BBS M 35-39 21:24:38 25.22
871 41807 Wim Romeijn TWC OOST-BRABANT M 40-44 21:26:35 25.18
871 35467 Geert Thoonen TWC OOST-BRABANT M 40-44 21:26:35 25.18
871 35468 Wim van Hoof TWC OOST-BRABANT M 40-44 21:26:35 25.18
871 41808 Jacobus Voermans Netherlands M 60-64 21:26:35 25.18
875 20665 Arne Øyvind Joakimsen SportsClub Madla M 50-54 21:28:22 25.14
875 24543 Jorunn Mugaas SportsClub Madla K 50-54 21:28:22 25.14
877 41809 Olav Hval MULTICONSULT BIL M 30-34 21:28:46 25.14
878 30797 Jomar Furuvik Norway M 30-34 21:29:11 25.13
879 41810 Arne Per Hanssen LKAB.FRITID/BOC M 50-54 21:29:14 25.13
880 25506 Kyrre Langeland Gule Sider M 25-29 21:31:25 25.08
881 36724 Tor Johansen Øvre Helvig Øl og Spaserklubb M 45-49 21:33:17 25.05
881 41811 Kjell Espen Leirvaag Nesodden SK M 35-39 21:33:17 25.05
883 41812 Lars Håvard Høgvoll Stian Sport AS M 25-29 21:36:04 24.99
883 41813 Jon Arne Reitan Stian Sport AS M 25-29 21:36:04 24.99
885 37202 Peter Van Den Brink Skiclub Saxonia Dresden M 55-59 21:37:10 24.97
886 32497 Nora Johansen NIFS K 20-24 21:38:44 24.94
886 36616 Heidi Johansen Arendal CC K 25-29 21:38:44 24.94
886 32498 Georg Smedsaas Vertshuset Sinclair Kvam M 25-29 MTB 21:38:44 24.94
886 41814 Hans Springer FTC Emmen M 40-44 21:38:44 24.94
886 62684 Erling Ekerholt Sæveraas Norway M 20-24 MTB 21:38:44 24.94
891 41816 Paul van Leeuwen TC STOMPWIJK M 45-49 21:39:49 24.92
891 41817 Maarten Verheul Netherlands M 25-29 21:39:49 24.92
893 35268 Bjørn Vårdal Christensen Norway M 35-39 21:39:53 24.92
894 35773 Walther Dønnestad TEAM ACC M 55-59 21:41:26 24.89
894 41818 Arjen Reynierse Netherlands M 30-34 21:41:26 24.89
894 41819 Jan van Velzen Netherlands M 30-34 21:41:26 24.89
897 41820 Lars Ophus Kuehne + Nagel AS M 30-34 MTB 21:42:50 24.86
898 35599 Roald Korssjøen Namdal SK M 65-59 21:43:26 24.85
898 41821 Stephen Vogt RC07-AURINGEN M 35-39 21:43:26 24.85
900 41822 Rasmus Damsgaard Nesodden SK M 35-39 21:44:53 24.82
900 41823 Ole Simonsen Nesodden SK M 35-39 21:44:53 24.82
900 41824 Peter Søndergaard Nesodden SK M 35-39 21:44:53 24.82
903 41825 Eigil Kaas DMI M 45-49 21:46:55 24.79
904 41826 Brian Broe DMI M 30-34 21:47:09 24.78
904 78988 Jens-Martin Nerdal Norway M 40-44 21:47:09 24.78
906 41828 Jens Hesselbjerg Christensen DMI M 45-49 21:47:23 24.78
906 41829 Rolv Terje Holstad Ulstein Sport M 55-59 21:47:23 24.78
908 25894 Lyder-André Berntsen Hewlett-Packard Norge M 40-44 21:47:29 24.78
908 41830 Knut-Vidar Rognli Hewlett-Packard Norge M 30-34 21:47:29 24.78
910 41831 Øyvind Berg Magnussen TEAM 96 M 20-24 21:47:56 24.77
911 41832 Bjørnar Engum Charlottenlund IL M 50-54 21:48:11 24.76
912 41833 Per Ove Einangshaug Frosta IL M 30-34 21:48:56 24.75
912 41834 Vigdis Einangshaug Frosta IL K 30-34 21:48:56 24.75
914 42036 Kjell Larsen Norway M 50-54 21:49:47 24.73
915 36023 Willy Johannesen Gunnar Karlsnæs BIL M 60-64 21:50:01 24.73
916 41835 Heinrich Baumkirchner Denmark M 35-39 21:50:08 24.73
917 31079 Jarle Birger Arnes Bergen M 35-39 21:50:45 24.71
918 41836 Ingleiv Johansen Norway M 25-29 21:51:03 24.71
919 40893 Espen Kristiansen Norway M 20-24 21:51:07 24.71
919 41837 Rune Smestad Norway M 25-29 21:51:07 24.71
921 41838 Inge Johan Johansen Norway M 60-64 21:51:25 24.70
921 41839 Bjørn Henning Steffensen SK Ceres M 60-64 21:51:25 24.70
923 41840 Frank Mäder SK Ceres M 35-39 21:51:26 24.70
923 41841 Gunnar Olaussen SK Ceres M 55-59 21:51:26 24.70
925 41842 Reidar Inge Faksvåg TVK M 40-44 21:53:07 24.67
926 41843 Alexander Heinrich Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 21:53:42 24.66
926 41844 Karin Leippert Skiclub Saxonia Dresden K 40-44 21:53:42 24.66
928 41845 Steinar Aakvik TVK M 45-49 21:54:05 24.65
928 35780 Terje Åmotsbakken TVK M 50-54 21:54:05 24.65
930 28930 Svein Kåre Hegelstad Team Simplicity M 30-34 21:57:19 24.59
930 22560 Geir Knudsen Norway M 50-54 21:57:19 24.59
930 27987 Rolf Jørgen Lauritzen Team Simplicity M 45-49 21:57:19 24.59
930 29859 Torunn Reime Team Simplicity K 40-44 21:57:19 24.59
930 24643 Jørn Arve Årdal ÅRDAL MASKINERING AS M 30-34 21:57:19 24.59
930 30277 Arvid Årdal ÅRDAL MASKINERING AS M 25-29 21:57:19 24.59
936 31055 Rune Eraker TEAM ERA M 30-34 21:57:56 24.58
936 31151 Knut Eraker TEAM ERA M 30-34 21:57:56 24.58
938 35533 Jens Paulisch Netherlands M 40-44 21:58:07 24.58
939 41846 Søren Lerche SCR MOTION M 50-54 21:58:27 24.57
939 26915 Ole Nedergaard SCR MOTION M 45-49 21:58:27 24.57
939 41847 Ole Papsø SCR MOTION M 55-59 21:58:27 24.57
939 41848 Leon Stokholm SCR MOTION M 50-54 21:58:27 24.57
939 41849 Kuno Haun Sørensen SCR MOTION M 45-49 21:58:27 24.57
944 41850 Øystein Atle Roti SHELL M 35-39 21:58:46 24.56
945 41851 Jarle Håkonsen Stegaberg IL M 30-34 21:59:29 24.55
946 30702 Odd Bergstøl Arendal CC M 60-64 21:59:45 24.55
946 34047 Roar Martinsen TEAM ACC M 55-59 21:59:45 24.55
948 41852 Juergen Schulte RC07-AURINGEN M 45-49 22:00:02 24.54
949 41853 Hans-Jürgen Kunde Germany M ?? 22:00:37 24.53
950 36811 Jörg Haberlah Netherlands M 40-44 22:00:42 24.53
951 36026 Willy Hanssen Norway M 55-59 22:01:55 24.50
952 41855 Linn Lien Stian Sport AS K 25-29 22:02:50 24.49
953 41856 Meinhard Rediske Dynamo Bortshausen M 35-39 22:03:35 24.47
954 41857 Klaus Andrews Germany M 45-49 22:03:52 24.47
955 41034 Odd Ingolf Hansen LILLEHAMMER CK M 55-59 MTB 22:04:40 24.45
956 41858 Terje Brænd SAVALEN SK M 40-44 22:04:45 24.45
957 41859 Jon Olaf Berg SINTEF-NTNU M 50-54 22:05:33 24.44
958 40957 Jørn Nielsen A-TEK BIL M 35-39 22:09:55 24.36
958 35459 Geir Snekkerhaugen ONNINEN BIL M 45-49 22:09:55 24.36
960 41860 Friedhelm Lixenfeld Germany M 70 + 22:10:42 24.34
961 41861 Bjørn Myrset Norway M 50-54 22:11:03 24.34
962 36835 Bjarte Fausk Norway M 35-39 22:12:11 24.32
963 35537 Jonathan Bastias NDF/Seigmenn M 30-34 22:14:25 24.28
964 36605 Kjell Rudlang Brumunddal SK M 65-59 22:14:35 24.27
964 40895 Geir Røed Brumunddal SK M 45-49 22:14:35 24.27
966 41863 Jon Haug NDF M 60-64 22:17:50 24.21
966 41864 Kjell Tore Haugland NDF M 40-44 22:17:50 24.21
968 41865 Lennart Dehn Aktiv Cykelrejser M 55-59 22:19:40 24.18
968 26605 Odd Einar Fjelde Norway M 25-29 22:19:40 24.18
968 41866 Per Jacobsen Aktiv Cykelrejser M 40-44 22:19:40 24.18
971 36105 Yngvar Haugland Norway M 50-54 22:19:46 24.18
972 41867 Reidar Larsen Norway M 50-54 MTB 22:19:54 24.18
973 35697 Kjell Forfang Norway M 35-39 22:20:23 24.17
974 41868 Iver Jan Leren Norway M 45-49 22:20:28 24.17
975 40527 Bjørn Andersen Nes SK M 50-54 22:22:00 24.14
975 41247 Bjørn Braaten SF GREI M 70 + 22:22:00 24.14
977 41870 Rune Mordal Norway M 45-49 MTB 22:22:01 24.14
977 41869 Geir Magne Mordal Norway M 40-44 22:22:01 24.14
977 41871 Eugene Timmermans Netherlands M 40-44 22:22:01 24.14
977 41872 Raimond J. Vollebregt Netherlands M 40-44 22:22:01 24.14
981 41873 Koos van der Hoeven Netherlands M 60-64 22:22:02 24.14
982 35409 Dagfinn Albertsen Adresseavisen BIL M 45-49 22:22:52 24.12
982 40925 Bjørn Eggen Jernbanens BIL M 45-49 22:22:52 24.12
982 35666 Brage Melby Adresseavisen BIL M 55-59 22:22:52 24.12
982 41874 Tore Røsvoll Adresseavisen BIL M 40-44 22:22:52 24.12
982 40929 Harry Tiller Adresseavisen BIL M 35-39 22:22:52 24.12
987 41876 Kjartan Lied Norway M 45-49 22:23:32 24.11
987 41875 Bjarne Lied Norway M 40-44 22:23:32 24.11
989 113324 Bjarne Berg Sandefjord SK M 35-39 22:24:12 24.10
989 41124 Arne Lied MOLDE OG OMEGN IF M 45-49 22:24:12 24.10
989 41125 Jostein Lied LIABYGDA IL M 50-54 22:24:12 24.10
992 32277 Tor Gunnar Lauvsnes Norway M 35-39 22:24:25 24.09
992 41878 Kari Førland Lauvsnes Norway K 35-39 22:24:25 24.09
992 40960 Bjørnar Monsø REINERTSEN ENGINEERING AS M 40-44 22:24:25 24.09
992 41879 John Inge Norland Norway M 35-39 22:24:25 24.09
992 40923 Wenche Staurset Skallstøperiet Treningssenter K 40-44 MTB 22:24:25 24.09
992 41880 Jone Harald Vestersjø Norway M 40-44 22:24:25 24.09
992 41881 Nina Vestersjø Norway K 35-39 22:24:25 24.09
999 40801 Paal Arne Langaas Norway M 35-39 MTB 22:24:34 24.09
1000 41882 Jørn Engberg POWEL ASA M 40-44 22:24:46 24.09

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 26.06.2004
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 25.17 Km/t
Snittid: 21:27:01
Antall deltakere: 1587

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):