Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2008

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 65480 Henrik Alpers Bærum og Omegn CK M 25-29 04:38:04 40.99
1 34789 Asgeir Bergseth Bærum og Omegn CK M 25-29 04:38:04 40.99
1 48285 Geir-Egil Bolstad Bærum og Omegn CK M 40-44 04:38:04 40.99
1 65481 Alexandre Ceselli-Liebst Bærum og Omegn CK M 25-29 04:38:04 40.99
1 40567 Arild Christophersen Gjensidige Sport M 35-39 04:38:04 40.99
1 40569 Kenneth Gavoll-Hansen Bærum og Omegn CK M 30-34 04:38:04 40.99
1 34793 Leif Oddvin Jensen Bærum og Omegn CK M 30-34 04:38:04 40.99
1 36863 Rune Morten Johansen Bærum og Omegn CK M 35-39 04:38:04 40.99
1 34795 Ole Herman Larsen Bærum og Omegn CK M 45-49 04:38:04 40.99
1 49882 Tom Rune Lian Bærum og Omegn CK M 35-39 04:38:04 40.99
1 34797 Bjørn-Thomas Stenersen Bærum og Omegn CK M 30-34 04:38:04 40.99
1 34798 David Støre Bærum og Omegn CK M 25-29 04:38:04 40.99
13 34804 Jan Bodin IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:48:21 39.53
13 47046 Kjartan Pedersen Gurholt IF Frøy - Sykkel M 25-29 04:48:21 39.53
13 46663 Per Christian Mørk IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:48:21 39.53
16 36486 Eirik Bergersen IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:48:25 39.52
16 63959 Sigbjørn Hagaseth IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:48:25 39.52
16 65349 Tron Ihler IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:48:25 39.52
16 64021 Steinar Knutsen IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:48:25 39.52
16 65485 Alexander Liland IF Frøy - Sykkel M 25-29 04:48:25 39.52
16 65486 Thomas Thorstveit IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:48:25 39.52
16 34987 Håkon Zahl IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:48:25 39.52
23 65487 Anders Sætre IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:48:30 39.51
24 65350 Steinar Forsmo IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:48:41 39.48
25 45445 Jens Christian Dahlen IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:49:32 39.37
26 63949 Tommy Engvik Sportsklubben Ceres M 40-44 04:49:41 39.35
26 36368 Lars Grande Sportsklubben Ceres M 40-44 04:49:41 39.35
26 65488 Arild Hustad Sportsklubben Ceres M 45-49 04:49:41 39.35
26 47716 Johnny Ihlen Sportsklubben Ceres M 50-54 04:49:41 39.35
26 63953 Jon Krogsrud Sportsklubben Ceres M 35-39 04:49:41 39.35
26 47872 Jan Roger Lykkeslett Sportsklubben Ceres M 45-49 04:49:41 39.35
26 48805 Eyvind Martinsen Sportsklubben Ceres M 40-44 04:49:41 39.35
26 49399 Knut Meiningen Sportsklubben Ceres M 40-44 04:49:41 39.35
26 63950 Oddbjørn Nilsen Sportsklubben Ceres M 50-54 04:49:41 39.35
26 65489 Pål Riise Sportsklubben Ceres M 40-44 04:49:41 39.35
26 48923 Marius Råstad Sportsklubben Ceres M 35-39 04:49:41 39.35
26 48848 Thorbjørn Skamo Sportsklubben Ceres M 25-29 04:49:41 39.35
26 40606 Tor Inge Skau Sportsklubben Ceres M 40-44 04:49:41 39.35
26 65490 Idar Smedsrud Sportsklubben Ceres M 30-34 04:49:41 39.35
26 50612 Håvard Stokke Sportsklubben Ceres M 40-44 04:49:41 39.35
26 48702 Erik Strandli Sportsklubben Ceres M 30-34 04:49:41 39.35
26 36390 Stig Harry Trondsen Sportsklubben Ceres M 40-44 04:49:41 39.35
26 44723 Pål Egil Vaskinn Sportsklubben Ceres M 45-49 04:49:41 39.35
26 85017 Rune Vegsundvåg Sportsklubben Ceres M 50-54 04:49:41 39.35
45 63946 Trond Brenna Asker CK M 20-24 04:50:43 39.21
45 47333 Hans Baalerud Asker CK M 50-54 04:50:43 39.21
45 44636 Robert Corell Asker CK M 35-39 04:50:43 39.21
45 48829 Vidar Ellefsen Asker CK M 50-54 04:50:43 39.21
45 45484 Øystein Graffer Asker CK M 45-49 04:50:43 39.21
45 65492 Pål Christian Hustoft Asker CK M 40-44 04:50:43 39.21
45 49083 Per Morten Jørum Asker CK M 45-49 04:50:43 39.21
45 48675 Kristian Jørum Asker CK M 35-39 04:50:43 39.21
45 44627 Helge Mosveen Asker CK M 45-49 04:50:43 39.21
45 24986 Kjell Seberg Asker CK M 50-54 04:50:43 39.21
45 49977 Thomas Seyffarth Asker CK M 35-39 04:50:43 39.21
45 49534 Anders Strømsvåg Asker CK M 50-54 04:50:43 39.21
45 49989 Roger Søttar Asker CK M 35-39 04:50:43 39.21
45 49358 Pål Tangen Asker CK M 40-44 04:50:43 39.21
45 49450 Håvard Windelstad Asker CK M 35-39 04:50:43 39.21
60 63944 Atle Thoresen Follo SK M 35-39 04:51:02 39.17
61 49410 Jørgen Feldt Follo SK M 25-29 04:51:11 39.15
61 65493 Joachim Reitan Follo SK M 40-44 04:51:11 39.15
61 34982 Trygve Roger Solberg Follo SK M 35-39 04:51:11 39.15
61 63945 Rune André Wiig Follo SK M 35-39 04:51:11 39.15
65 65494 Amund Riiser Follo SK M 30-34 04:51:21 39.12
65 47479 Trond Asmund Smogeli Follo SK M 40-44 04:51:21 39.12
67 41445 Trond Arnljot Jensen Follo SK M 40-44 04:51:27 39.11
68 41525 Ståle Ekelund Follo SK M 40-44 04:52:25 38.98
68 64045 Bjørn Erik Walle Follo SK M 35-39 04:52:25 38.98
70 49415 Sissel Vien Follo SK K 45-49 04:52:28 38.97
70 41440 Tomas Bjerke Follo SK M 35-39 04:52:28 38.97
70 34658 Tormod Lysenstøen Follo SK M 45-49 04:52:28 38.97
70 62535 Geir Løvvik Follo SK M 45-49 04:52:28 38.97
70 36590 Ståle Nerland Follo SK M 45-49 04:52:28 38.97
75 63982 Martin Andersen Jømna/Heradsbygd Sykkel M 20-24 04:53:35 38.83
75 34803 Tony Bjørnbakken Jømna/Heradsbygd Sykkel M 25-29 04:53:35 38.83
75 47054 Øyvind Borgersen Brumunddal SK M 25-29 04:53:35 38.83
75 48261 Martin Dahling Jømna/Heradsbygd Sykkel M 40-44 04:53:35 38.83
75 40574 Bjørn Høiby Jømna/Heradsbygd Sykkel M 50-54 04:53:35 38.83
75 44813 Frank Johansen Jømna/Heradsbygd Sykkel M 45-49 04:53:35 38.83
75 49459 Marianne Kalbakken Jømna/Heradsbygd Sykkel K 30-34 04:53:35 38.83
75 47654 Roy Kjærnet Jømna/Heradsbygd Sykkel M 40-44 04:53:35 38.83
75 48662 Bjørn Erik Lilleøkseth Jømna/Heradsbygd Sykkel M 35-39 04:53:35 38.83
75 22483 Gaute Risnes Jømna/Heradsbygd Sykkel M 35-39 04:53:35 38.83
75 65495 Tore Sandberg Jømna/Heradsbygd Sykkel M 40-44 04:53:35 38.83
75 36360 Svein Jarle Sandvik Jømna/Heradsbygd Sykkel M 45-49 04:53:35 38.83
75 44664 André Solbakken Lillehammer CK M 35-39 04:53:35 38.83
75 65496 Tore Stengrundet Jømna/Heradsbygd Sykkel M 25-29 04:53:35 38.83
75 48287 Terje Stubberud Jømna/Heradsbygd Sykkel M 40-44 04:53:35 38.83
75 43979 Bjørn Evald Søberg Jømna/Heradsbygd Sykkel M 50-54 04:53:35 38.83
75 34812 Odd Arne Ås Jømna/Heradsbygd Sykkel M 30-34 04:53:35 38.83
92 44634 Erlend Gundersen Ullensaker CK - sykkelgruppe M 40-44 04:54:37 38.69
92 34800 Hans Røragen Bærum og Omegn CK M 30-34 04:54:37 38.69
94 49913 Lars Billet Moss CK M 30-34 04:56:00 38.51
94 65498 Ronny Sletbakk Knutsen Moss CK M 30-34 04:56:00 38.51
94 36488 Per Christian Mikalsen Moss CK M 40-44 04:56:00 38.51
94 51649 Tom B. Mikalsen Moss CK M 45-49 04:56:00 38.51
94 63965 Øystein Olsen Moss CK M 35-39 04:56:00 38.51
99 65499 Bendik Sagsveen Sportsklubben Ceres M 30-34 04:56:26 38.45
100 48323 Morten Mølmann Sportsklubben Ceres M 35-39 04:57:45 38.28
100 49899 Tor-Arne Østlie Sportsklubben Ceres M 40-44 04:57:45 38.28
102 64038 Morten Nilsen Brumunddal SK M 17-19 04:58:35 38.18
103 49070 Bjørnar Andersen CK Nittedal M 50-54 04:58:43 38.16
103 107802 Bjørn Braaten CK Nittedal M 55-59 04:58:43 38.16
103 47985 Rolf Jappée CK Nittedal M 50-54 04:58:43 38.16
103 49396 Eirik Hval Jensen CK Nittedal M 35-39 04:58:43 38.16
103 49407 Håkon Karlstad CK Nittedal M 17-19 04:58:43 38.16
103 63978 Morten Kristiansen CK Nittedal M 35-39 04:58:43 38.16
103 122347 Knut Larsen CK Nittedal M 45-49 04:58:43 38.16
103 49164 Sebastian Rischmann CK Nittedal M 17-19 04:58:43 38.16
103 48258 Trond Ristvedt CK Nittedal M 45-49 04:58:43 38.16
103 65500 Magnus Ristvedt CK Nittedal M 20-24 04:58:43 38.16
103 47956 Dag Svendsen CK Nittedal M 45-49 04:58:43 38.16
103 50635 Petter Torgersen CK Nittedal M 35-39 04:58:43 38.16
103 49245 Øyvind Woll CK Nittedal M 40-44 04:58:43 38.16
116 65501 Jan Arne Sagdalen CK Nittedal M 45-49 04:59:44 38.03
116 50610 Ole Sølvik CK Nittedal M 30-34 04:59:44 38.03
116 47764 Tore Øygard CK Nittedal M 40-44 04:59:44 38.03
116 48771 Espen Aas CK Nittedal M 45-49 04:59:44 38.03
120 65502 Leif Eltvik CK Nittedal M 55-59 04:59:58 38.00
121 48903 Frode Thobru Jømna/Heradsbygd Sykkel M 35-39 05:00:01 37.99
122 45412 Idar Magne Bækken Bærum og Omegn CK M 40-44 05:00:49 37.89
122 29352 Tom Jørgensen Bærum og Omegn CK M 50-54 05:00:49 37.89
124 65503 Jonas Orset Follo SK M 17-19 05:01:26 37.81
125 46914 Yngve Brunskow Hadeland CK M 35-39 05:01:41 37.78
125 37365 Kenneth Fegri Hadeland CK M 20-24 05:01:41 37.78
125 46920 Rune Rikoll Hadeland CK M 40-44 05:01:41 37.78
125 65504 Erland Seiersten Hadeland CK M 30-34 05:01:41 37.78
129 46921 Vidar Nygård Hadeland CK M 40-44 05:01:46 37.77
129 35262 Thomas Wilhelmsen Hadeland CK M 35-39 05:01:46 37.77
131 65506 Roar Børmarken Hadeland CK M 35-39 05:02:47 37.65
132 65507 Hans Skau Hadeland CK M 25-29 05:03:07 37.60
133 65508 Johannes Haukåsveen Brumunddal SK M 45-49 05:03:31 37.55
134 62527 Stein S. Eide Jømna/Heradsbygd Sykkel M 40-44 05:03:44 37.53
135 44661 Erling Danielsen Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:04:34 37.43
135 65509 Tommy Evenrud Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 05:04:34 37.43
135 35199 Tore Hoffsbakken Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:04:34 37.43
135 49525 Ronny Nyhus Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 05:04:34 37.43
135 36606 Trond Røstadstuen Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 05:04:34 37.43
135 34889 Johannes Skaug Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:04:34 37.43
135 35201 Torbjørn Stalsberg Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:04:34 37.43
135 47671 Geir Thune Torshov IK M 35-39 05:04:34 37.43
135 65510 Thor Halvard Ugland Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 05:04:34 37.43
135 64006 Håkon Østberg Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:04:34 37.43
135 65511 Simen Aaslund Raufoss & Gjøvik SK M 17-19 05:04:34 37.43
146 65512 Merete Haugen Raufoss & Gjøvik SK K 25-29 05:04:58 37.38
147 43370 Richard Gisle Eidissen Sarpsborg SK M 50-54 05:05:03 37.37
147 50520 Bjørn Morten Gjellebæk Sarpsborg SK M 30-34 05:05:03 37.37
147 65513 Arne Gjulem Sarpsborg SK M 35-39 05:05:03 37.37
147 65514 Magne Klavestad Sarpsborg SK M 40-44 05:05:03 37.37
147 37539 Antonio Moen Sarpsborg SK M 35-39 05:05:03 37.37
147 44791 Bernt Ove Rein Sarpsborg SK M 40-44 05:05:03 37.37
147 61123 Ole-Johnny Ringsrød Sarpsborg SK M 35-39 05:05:03 37.37
147 37493 Frode Rød Sarpsborg SK M 35-39 05:05:03 37.37
147 65515 Ruben Snopestad Sarpsborg SK M 25-29 05:05:03 37.37
147 47344 Tore Kristian Syverstad Sarpsborg SK M 30-34 05:05:03 37.37
147 63967 Raymond Thoresen Sarpsborg SK M 45-49 05:05:03 37.37
158 85039 Svein Lamo CK Nittedal M 55-59 05:05:08 37.36
159 46356 Marius Askautrud Team Gudbrandsdalen M 25-29 05:05:15 37.34
159 63318 Lars Hovde Bakke Team Gudbrandsdalen M 20-24 05:05:15 37.34
159 44669 Kjell Ivar Brun Ottadalen SK M 40-44 05:05:15 37.34
159 47247 Hallgeir Garmo Team Gudbrandsdalen M 17-19 05:05:15 37.34
159 63344 Jens Henrik Haugen Team Gudbrandsdalen M 20-24 05:05:15 37.34
159 36512 Ole Kristian Lied Team Gudbrandsdalen M 25-29 05:05:15 37.34
159 35449 Geir Stenvaag Team Gudbrandsdalen M 25-29 05:05:15 37.34
159 65517 Torbjørn Svanstrøm Team Gudbrandsdalen M 20-24 05:05:15 37.34
159 35450 Ole Tryggestad Team Gudbrandsdalen M 25-29 05:05:15 37.34
168 65394 Claes Henrik Nitteberg Oslo Sportslager M 30-34 05:07:29 37.07
169 65518 Bendik Persch Andersen Sportsklubben Rye M 17-19 05:07:39 37.05
169 50040 Sverre Andresen Sportsklubben Rye M 45-49 05:07:39 37.05
169 35284 Håvard Gråbak Oslo Sportslager M 25-29 05:07:39 37.05
169 63720 Eirik Christopher Gundersen Oslo Sportslager M 25-29 05:07:39 37.05
169 65520 Anders S. Hansen Oslo Sportslager M 25-29 05:07:39 37.05
169 28858 Svein Hetland Sportsklubben Rye M 40-44 05:07:39 37.05
169 41569 Glenn Johansen Sportsklubben Rye M 30-34 05:07:39 37.05
169 53780 Jarle Kvam Sportsklubben Rye M 45-49 05:07:39 37.05
169 65521 Henrik Kvissel Oslo Sportslager M 25-29 05:07:39 37.05
169 65522 Frode Modal Oslo Sportslager M 25-29 05:07:39 37.05
169 63976 Magnus Fredrik Müller Sportsklubben Rye M 30-34 05:07:39 37.05
169 65524 Kristian Oftedal Oslo Sportslager M 20-24 05:07:39 37.05
169 41574 Stian Petersen Sportsklubben Rye M 25-29 05:07:39 37.05
169 50553 Ken R. Rosendal Sportsklubben Rye M 35-39 05:07:39 37.05
169 64003 Tore Karl Saupstad Sportsklubben Rye M 50-54 05:07:39 37.05
169 47825 Ole Petter Skårås Sportsklubben Rye M 35-39 05:07:39 37.05
169 48271 Frode Wassås Sportsklubben Rye M 35-39 05:07:39 37.05
169 80180 Nicolas Wærenskiold Norway M 25-29 05:07:39 37.05
187 36569 Espen Renshusløkken Sportsklubben Rye M 35-39 05:07:50 37.03
188 65526 Stian Benkø Oslo Sportslager M 25-29 05:07:54 37.02
189 49879 Colin Eick IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:08:25 36.96
189 36489 Kyrre Rørstad IF Frøy - Sykkel M 30-34 05:08:25 36.96
191 47986 Rune Aksdal Sportsklubben Ceres M 40-44 05:08:30 36.95
191 48690 Roger Arenberg IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:08:30 36.95
191 36485 Glenn Roar Berge IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:08:30 36.95
191 36816 Hans Christian Birkeland IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:08:30 36.95
195 35812 Tom Erik Erikstad Vadsø skiklubb Sykkel M 35-39 05:08:42 36.92
195 35814 Svein-Are Hansen Vadsø skiklubb Sykkel M 45-49 05:08:42 36.92
195 79302 John Petter Harila Vadsø skiklubb Sykkel M 50-54 05:08:42 36.92
195 63981 Tom Erik Jamtvedt Grenland SK M 40-44 05:08:42 36.92
195 65527 Ole Magne Kleven Vadsø skiklubb Sykkel M 40-44 05:08:42 36.92
195 65528 Per Torleiv Ravna Vadsø skiklubb Sykkel M 40-44 05:08:42 36.92
201 64044 Jørgen Sandbakken Oslo Sportslager M 30-34 05:08:56 36.90
202 65529 Jacob Ruud Hadeland CK M 40-44 05:08:59 36.89
203 34985 Morten Storli IF Frøy - Sykkel M 25-29 05:09:06 36.88
204 65530 Håkon Johnsen Moss CK M 40-44 05:09:49 36.79
205 41491 Arvid Moen Sarpsborg SK M 40-44 05:10:19 36.73
205 49918 Reidar Ølmheim Sarpsborg SK M 45-49 05:10:19 36.73
207 26462 Nils Bratberg Ottestad IL Sykkel M 50-54 05:11:12 36.63
207 65531 Jørn Danielsberg Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:11:12 36.63
207 47876 Tor Aage Dæhli Ottestad IL Sykkel M 50-54 05:11:12 36.63
207 62528 Bjørn Granli Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:11:12 36.63
207 62529 Terje Granli Ottestad IL Sykkel M 45-49 05:11:12 36.63
207 34950 Sindre Rødseth Hansen Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:11:12 36.63
207 63990 Espen Rødseth Hansen Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:11:12 36.63
207 40573 Arne Kristian Holter Ottestad IL Sykkel M 45-49 05:11:12 36.63
207 65532 Tom Arne Lillehovde Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:11:12 36.63
207 64279 Oddgeir Løsnesløkken Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:11:12 36.63
207 50199 Øyvind Nesdal Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:11:12 36.63
207 63991 Stian Fjeldstad Nielsen Ottestad IL Sykkel M 30-34 05:11:12 36.63
207 49411 Espen Nyland Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:11:12 36.63
207 35236 Tommy Olsen Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:11:12 36.63
207 52237 Morten Paulsen Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:11:12 36.63
207 41713 Ronny Pedersen Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:11:12 36.63
207 36506 Bjørn Ruud Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:11:12 36.63
207 34855 Konrad Sel Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:11:12 36.63
207 48380 Terje Skuggerud Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:11:12 36.63
207 65533 Odd Hellek Tangen Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:11:12 36.63
207 50400 Ragnar Utby Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:11:12 36.63
207 48088 Birger Wernberg Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:11:12 36.63
229 49069 Rolf Ensrud Hadeland CK M 50-54 05:12:36 36.46
229 49938 John Erlend Laderud Hadeland CK M 35-39 05:12:36 36.46
229 65535 Tor Erik Seiersten Hadeland CK M 55-59 05:12:36 36.46
232 65536 Jarle Næsset Norway M 30-34 05:12:42 36.45
232 47059 Tommy Torgersen Eidsvoll SK M 35-39 05:12:42 36.45
234 65537 Stian Phøner Moss CK M 25-29 05:12:46 36.44
235 50542 Bent Solbakken Moss CK M 40-44 05:12:55 36.43
236 41421 Kjetil Hagtvedt Dammen IF Frøy - Sykkel M 25-29 05:13:09 36.40
236 41424 Thomas André Kjerstad Rustad IL M 25-29 05:13:09 36.40
236 65540 Steffen Paulsen IF Frøy - Sykkel M 20-24 05:13:09 36.40
236 65541 Håvard Skorstad IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:13:09 36.40
240 35376 Ulf Eng Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:13:20 36.38
240 34973 Monica Jakobsen Raufoss & Gjøvik SK K 35-39 05:13:20 36.38
240 49910 Morten Korslund Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:13:20 36.38
243 46757 Geir Bergli Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:13:29 36.36
243 65542 Knut Erik Veisten Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:13:29 36.36
245 37369 Jon Hove Pedersen Oslo Sportslager M 25-29 05:13:43 36.33
246 36461 Trond Buksrud Sportsklubben Ceres M 40-44 05:14:14 36.27
247 50070 Håvard Hauge Jømna/Heradsbygd Sykkel M 30-34 05:14:20 36.26
247 46922 Olav Skjæret Jømna/Heradsbygd Sykkel M 40-44 05:14:20 36.26
249 65543 Thor Kristian Høilund Terra BIL M 35-39 05:14:49 36.21
250 36535 Lars Håvard Mehli Hadeland CK M 35-39 05:14:54 36.20
251 40725 Terje Størset Oslo Sportslager M 35-39 05:14:59 36.19
252 47769 Erik Andresen IF Frøy - Sykkel M 50-54 05:15:20 36.15
252 50530 Fredrik Trygg IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:15:20 36.15
254 65544 Anders Gløersen IF Frøy - Sykkel M 20-24 05:15:24 36.14
254 40672 Terje Gomo IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:15:24 36.14
254 63951 Thomas Liebe IF Frøy - Sykkel M 25-29 05:15:24 36.14
254 65545 Phillip Lobmaier IF Frøy - Sykkel M 30-34 05:15:24 36.14
254 65417 Bjørn Myklebust IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:15:24 36.14
254 41801 Harry Pedersen IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:15:24 36.14
254 65546 Eivind Odden Solberg IF Frøy - Sykkel M 17-19 05:15:24 36.14
261 50194 Hans Mjøen Asker CK M 45-49 05:15:56 36.08
261 64099 Christian Sjurseth Asker CK M 30-34 05:15:56 36.08
261 50049 Lars Aas Asker CK M 40-44 05:15:56 36.08
264 46918 Arne Heier Team Gudbrandsdalen M 50-54 05:16:06 36.06
264 65547 Øyvind Svare Kristoffersen Team Gudbrandsdalen M 25-29 05:16:06 36.06
264 36337 Sindre Sandbakk Team Gudbrandsdalen M 25-29 05:16:06 36.06
264 50550 Espen Stordal Team Gudbrandsdalen M 25-29 05:16:06 36.06
268 34463 Torfinn Haugen IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:16:10 36.05
269 51951 Fredrik Helmen Team Gudbrandsdalen M 25-29 05:16:15 36.04
270 50075 Stian Ringstad Jømna/Heradsbygd Sykkel M 30-34 05:16:59 35.96
271 62667 Geir Håvard Halvorsen Asko Hedmark BIL M 50-54 05:17:28 35.90
271 62668 Steinar Skansen Asko Hedmark BIL M 40-44 05:17:28 35.90
273 47463 Rune Gjesdahl CK Nittedal M 45-49 05:17:31 35.90
273 48040 Bottel Skøyen CK Nittedal M 40-44 05:17:31 35.90
275 65548 Helge Klæstad jr. Hadeland CK M 30-34 05:17:51 35.86
276 63973 Ole Anders Kampelien Hadeland CK M 25-29 05:18:00 35.84
277 38155 Finn Ansgar Haneberg Ottestad IL Sykkel M 30-34 05:18:08 35.83
278 45542 Lars Farinha Sportsklubben Ceres M 45-49 05:18:29 35.79
278 41408 Øyvind Haug Moss CK M 35-39 05:18:29 35.79
280 49053 Nils Egil Bekkemellem Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:18:34 35.78
280 36410 Tore Hegdahl Kodal IL Sykkel M 35-39 05:18:34 35.78
280 63356 Vegard Myrvang Kodal IL Sykkel M 35-39 05:18:34 35.78
283 49195 Claus Nilsen CK Nittedal M 35-39 05:18:40 35.77
284 50696 Jan Helge Rustbakken Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 05:18:41 35.77
284 108982 Glenn Roger Tjernø Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 05:18:41 35.77
286 64409 Jon Storsveen Ottestad IL Sykkel M 45-49 05:18:57 35.74
287 36549 Gunnar Habberstad Ullensaker CK M 50-54 05:19:27 35.68
287 35065 Rune Helgesen Ullensaker CK M 40-44 05:19:27 35.68
287 31190 Rune Horgen Flora CK M 40-44 05:19:27 35.68
287 50006 Ulf Johansen Ullensaker CK M 45-49 05:19:27 35.68
287 32971 Jens Petter Kjelsnes Flora CK M 35-39 05:19:27 35.68
287 35067 Trond Kongerud Ullensaker CK M 45-49 05:19:27 35.68
287 33324 Geir Kristiansen Flora CK M 40-44 05:19:27 35.68
287 122354 Terje Larsen Ullensaker CK M 40-44 05:19:27 35.68
287 47372 Frode Lillerovde Ullensaker CK M 40-44 05:19:27 35.68
287 65549 Thor Erik Torp Ullensaker CK M 30-34 05:19:27 35.68
287 80204 Tron J. Wiig Ullensaker CK M 35-39 05:19:27 35.68
298 63305 Ola Nilstad Team Gudbrandsdalen M 20-24 05:19:31 35.67
299 49869 Magnus Kolstad Jømna/Heradsbygd Sykkel M 20-24 05:19:35 35.67
300 20207 Andreas Lausund Oslo Sportslager M 20-24 05:20:21 35.58
301 62724 Kai Røstadstuen Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 05:20:24 35.58
302 63969 Runar Brock Sportsklubben Rye M 55-59 05:20:50 35.53
302 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 60-64 05:20:50 35.53
302 65550 Martin Navas Sportsklubben Rye M 35-39 05:20:50 35.53
302 47443 Willy Hugo Nordnes Sportsklubben Rye M 45-49 05:20:50 35.53
306 64026 Bjørn Grønvold Jømna/Heradsbygd Sykkel M 40-44 05:20:58 35.51
307 65551 Even Sørensen Sarpsborg SK M 40-44 05:21:10 35.49
308 50096 Trond Rønningsveen Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 05:21:18 35.48
309 47761 Trygve Norum Team Angel M 40-44 05:21:28 35.46
310 64140 Lasse Skudal Moss CK M 40-44 05:21:37 35.44
311 48628 Trond Askautrud Nesodden SK M 35-39 05:21:42 35.43
311 48481 Jon Borge Finset Nesodden SK M 35-39 05:21:42 35.43
311 48686 Geir Forsberg Nesodden SK M 50-54 05:21:42 35.43
311 65552 Hans Erik Lund Smaalenene SK M 30-34 05:21:42 35.43
311 49872 Christopher Mowe Martinsen Nesodden SK M 25-29 05:21:42 35.43
311 47811 Roger Otten Nordby Nesodden SK M 40-44 05:21:42 35.43
311 36020 Anders Søndergaard Nesodden SK M 40-44 05:21:42 35.43
318 64161 Kjell Brodal Brumunddal SK M 55-59 05:22:42 35.32
318 40643 Torstein Storsve Brumunddal SK M 45-49 05:22:42 35.32
320 65553 Sondre Hove Andersen Lyn M 17-19 05:23:07 35.28
320 25957 Magne Iversen Bryne CK M 45-49 05:23:07 35.28
320 65554 Maxit10 Maxit10 Maxit M 35-39 05:23:07 35.28
323 43433 Thore Berntsen Team Gudbrandsdalen M 45-49 05:23:09 35.27
324 65555 Tony Bjerke CK Toten-Tråkk M 40-44 05:23:30 35.23
324 47038 Arve Kaland CK Toten-Tråkk M 50-54 05:23:30 35.23
324 64131 Hans Olav Overn CK Toten-Tråkk M 30-34 05:23:30 35.23
324 36824 Jan Aasen CK Toten-Tråkk M 45-49 05:23:30 35.23
328 65556 Hans Dehlimarken Hadeland CK M 50-54 05:24:07 35.17
328 36651 Anders Granheim Hadeland CK M 25-29 05:24:07 35.17
328 46929 Åsmund Pettersen Hadeland CK M 45-49 05:24:07 35.17
331 50537 Hans Jørgen Lundby Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 05:24:29 35.13
331 65557 André Thorsbakken Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:24:29 35.13
333 65558 Tor Guddal Stryn T og IL - Sykkel M 45-49 05:24:31 35.12
334 65559 Steinar Martinsen Sportsklubben Ceres M 40-44 05:24:35 35.12
335 65560 Magne Adamski Sarpsborg SK M 25-29 05:24:59 35.07
335 36239 Leif Petter Braathe Sarpsborg SK M 45-49 05:24:59 35.07
335 65561 Kent Erik Buer Sarpsborg SK M 25-29 05:24:59 35.07
335 63963 Jon-Anders Kure Sarpsborg SK M 40-44 05:24:59 35.07
335 65562 Jørn Magnussen Sarpsborg SK M 40-44 05:24:59 35.07
340 44304 Bjørn Erik Haugmo Moss CK M 35-39 05:25:42 35.00
340 54092 Odd-Øivind Kure Moss CK M 40-44 05:25:42 35.00
342 28633 Steinar Saltvedt Larssen Stegaberg IL Sykkel M 20-24 05:26:31 34.91
343 36370 Anders Hallingstad Sportsklubben Ceres M 30-34 05:27:17 34.83
343 122248 Leif Hansen Sportsklubben Ceres M 50-54 05:27:17 34.83
343 36382 Henrik Oftedal Sportsklubben Ceres M 30-34 05:27:17 34.83
346 47067 Erik Blom-Dahl Dahl Racing Team M 30-34 05:27:22 34.82
347 61190 Jonas Barlund Lillehammer CK M 16 05:27:28 34.81
348 37416 Ørjan Mydland Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 05:27:31 34.80
348 33404 Morten Østby Norway M 25-29 05:27:31 34.80
350 36555 Bjørn-Erik Nyrud Ullensaker CK M 40-44 05:27:32 34.80
351 63341 Knut Bergo Wiersholm M 40-44 05:27:49 34.77
352 65563 Henrik Hvesser Asker Skøyteklubb M 17-19 05:27:50 34.77
353 61490 Olav Heggard Romeriksåsen SK M 35-39 05:28:14 34.73
353 33599 Ståle Murud Falck Sykkelregister M 35-39 05:28:14 34.73
355 65564 John B. Njarga Vadsø skiklubb Sykkel M 40-44 05:28:36 34.69
356 65565 Andreas Hellstrøm IF Frøy - Sykkel M 30-34 05:28:38 34.68
357 65566 Jan Fredriksberg Asko Hedmark BIL M 35-39 05:28:54 34.66
357 65567 Vegard Vinje Lyn Ski M 17-19 05:28:54 34.66
359 65568 Håvard Aleksander Svartdahl Team Gudbrandsdalen M 25-29 05:29:08 34.63
360 30923 Gunnar Bøhmer Sportsklubben Rye M 60-64 05:29:34 34.59
361 65569 Sigurd Løken Hadeland CK M 25-29 05:30:02 34.54
362 65570 Vegar Felipe Anthun Trondhjems VK M 17-19 05:31:22 34.40
362 65571 Kristoffer Røed Sportsklubben Rye M 17-19 05:31:22 34.40
364 62586 Johannes Leirdal CK Toten-Tråkk M 50-54 05:31:25 34.39
364 64387 Gjermund Nereng CK Toten-Tråkk M 40-44 05:31:25 34.39
366 31005 Rolf Almås Sogn CK M 60-64 05:31:42 34.36
367 36883 Arnor Bødtker Nesodden SK M 40-44 05:31:50 34.35
368 65572 Tomas Tangen Sarpsborg SK M 17-19 05:31:56 34.34
369 42435 Vidar Moen Maxbo M 40-44 05:31:58 34.34
370 64084 Gunnar Harstad Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 05:32:02 34.33
371 65115 Hermann Bjarni Kristjansson IF Frøy - Sykkel M 30-34 05:32:05 34.32
372 36727 Sivert Angel Team Angel M 35-39 05:32:37 34.27
372 35500 Anne Signe Been Moss CK K 30-34 05:32:37 34.27
372 63974 Kjell Vidar Brumoen Lillehammer CK M 30-34 05:32:37 34.27
372 81577 Tone Rønning Johnsen Moss CK K 40-44 05:32:37 34.27
372 35919 Ine Lindberg Moss CK K 40-44 05:32:37 34.27
372 65574 Jonas Randin Norway M 20-24 05:32:37 34.27
372 48877 Erik Thorstensen Moss CK M 35-39 05:32:37 34.27
379 40639 Anders Findsen Brøtmo Jømna/Heradsbygd Sykkel M 30-34 05:33:24 34.19
380 48735 Per Rune Weimoth Sportsklubben Rye M 35-39 05:34:23 34.09
381 131701 Stein Danielsen Team Angel M 30-34 05:34:25 34.08
382 50061 Lars Robert Kristiansen Nesodden SK M 40-44 05:35:00 34.02
383 64471 Mats Røksund Fossum IF M 17-19 05:35:11 34.01
384 50577 Lars Petter Berg Asker CK M 55-59 05:35:26 33.98
384 65575 Stein Bækkelund Asker CK M 45-49 05:35:26 33.98
384 64090 Øystein Dagestad Asker CK M 50-54 05:35:26 33.98
384 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 50-54 05:35:26 33.98
384 64097 Robert Leine Asker CK M 45-49 05:35:26 33.98
384 35436 John Robin Nilsen Asker CK M 45-49 05:35:26 33.98
384 61262 Geir Nordeng Asker CK M 50-54 05:35:26 33.98
384 65576 Janne Simonsen Asker CK K 25-29 05:35:26 33.98
384 64102 Hans Erik Standal Asker CK M 40-44 05:35:26 33.98
384 44848 Vidar Sveadalen Østmarka IL M 35-39 05:35:26 33.98
384 44998 Tom Sørensen Asker CK M 50-54 05:35:26 33.98
384 44997 Ann-Christin Sørensen Asker CK K 45-49 05:35:26 33.98
384 48827 Kurt Thomassen Asker CK M 45-49 05:35:26 33.98
384 63050 Sven Tveit Asker CK M 40-44 05:35:26 33.98
398 65577 Ole Marius Eriksen Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 05:35:31 33.97
398 70352 Kjell Rudlang Raufoss & Gjøvik SK M 55-59 05:35:31 33.97
400 64094 Erik Johnsen Asker CK M 45-49 05:35:37 33.96
401 65578 Maxit6 Maxit6 Maxit M 35-39 05:35:40 33.96
402 65579 John Kjøren Team Gudbrandsdalen M 25-29 05:36:11 33.91
403 64252 Olav Kjøs Ottestad IL Sykkel M 50-54 05:36:31 33.87
403 65580 Bård Kolås Ottestad IL Sykkel M 17-19 05:36:31 33.87
405 64187 Kristoffer Askautrud Moss CK M 25-29 05:36:41 33.85
406 65581 Tommy Skårbø Ullensaker CK M 30-34 05:37:59 33.72
407 47391 Ove-Egil Eriksen Brumunddal SK M 40-44 05:38:24 33.68
407 45474 Per Anton Finstad Brumunddal SK M 55-59 05:38:24 33.68
407 50653 Ola Grini Brumunddal SK M 35-39 05:38:24 33.68
407 65582 Kim Are Bull Hansen Brumunddal SK M 25-29 05:38:24 33.68
407 47679 Jan Hovde Brumunddal SK M 40-44 05:38:24 33.68
407 65583 Jan Ivar Høisveen Brumunddal SK M 55-59 05:38:24 33.68
407 51600 Arild Kristiansen Brumunddal SK M 40-44 05:38:24 33.68
407 49148 Oddmund Lierhagen Nes SK M 45-49 05:38:24 33.68
407 36525 Ove J. Magnussen Brumunddal SK M 50-54 05:38:24 33.68
407 34619 Inge Olsen Brumunddal SK M 45-49 05:38:24 33.68
407 65585 Andreas Campbell Pedersen Brumunddal SK M 17-19 05:38:24 33.68
407 64195 Ole Kristian Ramsberg Brumunddal SK M 45-49 05:38:24 33.68
407 47201 Ole Jonny Aamodt Brumunddal SK M 40-44 05:38:24 33.68
420 64078 Pål Syversen Nes SK M 25-29 05:38:40 33.66
421 50518 Aslak Berglund Milslukern Sport M 35-39 05:39:06 33.61
421 50536 Vebjørn Kvernerud Asker CK M 35-39 05:39:06 33.61
421 65586 Frode Mathisen Onninen/Schneider M 30-34 05:39:06 33.61
421 100289 Morten Walle Simonsen Milslukern Sport M 20-24 05:39:06 33.61
421 63056 Aleksander Svien Milslukern Sport M 20-24 05:39:06 33.61
421 30407 Svein Olav Utistog Milslukern Sport M 20-24 05:39:06 33.61
421 50541 Alexander Wefald Milslukern Sport M 30-34 05:39:06 33.61
428 69014 Pål Harald Hamborg Team BØH M 45-49 05:39:20 33.59
428 49986 Terje Trym Rustad Nesodden SK M 35-39 05:39:20 33.59
430 41811 Kjell Espen Leirvaag Nesodden SK M 40-44 05:39:39 33.56
431 62634 Gard Jonas Moen Gabrielsen Lørenskog CK M 17-19 05:40:03 33.52
432 47057 Stian Enger CK Toten-Tråkk M 17-19 05:40:06 33.51
433 49480 Hans Petter Kiese Aftenposten M 40-44 05:40:12 33.50
434 44034 Kristian Fjellhaug Sportsklubben Rye M 35-39 05:40:29 33.48
435 40966 Håvard Stubbom MVSK M 30-34 05:40:55 33.43
435 44267 Steinar Stubbom Brumunddal SK M 45-49 05:40:55 33.43
437 65588 Leif Kristensen Asker CK M 55-59 05:40:57 33.43
438 64144 Andreas Grimstvedt TIT(s) M 16 05:41:05 33.42
438 49180 Arild Riise Pedersen Aftenposten BIL M 30-34 05:41:05 33.42
440 30139 Vidar Olsen Kjose IL Sykkel M 35-39 05:41:12 33.41
441 50224 Preben W. Ekeli Norway M 30-34 05:41:13 33.40
441 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 55-59 05:41:13 33.40
443 62638 Joakim Johansen Lørenskog CK M 17-19 05:41:15 33.40
444 50738 Jeremy Giddens Oslo Sportslager M 30-34 05:41:23 33.39
445 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 55-59 05:41:28 33.38
445 67026 Terje Aasen Eidsvoll SK M 45-49 05:41:28 33.38
447 65589 Ivar-André F. Ihle Fredrikstad SK M 25-29 05:41:32 33.37
448 65590 Jørgen Abrahamsen Kjose IL Sykkel M 35-39 05:41:35 33.37
449 35137 Asgeir Ulland Oslo Sportslager M 40-44 05:42:05 33.32
450 65591 Kai Skjelstad CK Toten-Tråkk M 45-49 05:42:08 33.32
451 65592 Simon White Bærum og Omegn CK M 30-34 05:42:19 33.30
452 64091 Bjørn Fjeldstad Glitre Off- Road Klubb M 55-59 05:43:00 33.23
453 65593 Paul Martin Nerby Norway M 35-39 05:43:06 33.22
454 35055 Kjell Arne Kroken Oslo Sportslager M 40-44 05:43:12 33.21
455 64151 Syver Gåsbakk TIT(s) M 16 05:43:13 33.21
456 65594 Maria Kalnæs Team Vallhall Treningssenter K 25-29 05:43:16 33.21
456 41538 Øyvind Kværner Team Vallhall Treningssenter M 30-34 05:43:16 33.21
456 65595 Håvard Lønaas Team Vallhall Treningssenter M 30-34 05:43:16 33.21
456 52779 Guttorm Wiik Team Vallhall Treningssenter M 30-34 05:43:16 33.21
460 44285 Richard Gisle Wiik Richie the Cats Biker Team M 45-49 05:43:27 33.19
461 64042 Jørgen Nerhus Stians Sport M 35-39 05:43:34 33.18
462 35202 Geir Sveum Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:43:36 33.17
463 64106 Knut Arne Johannessen Furomo Spinningsenter M 30-34 05:43:39 33.17
464 71416 Knut Andersen Jømna/Heradsbygd Sykkel M 50-54 05:43:46 33.16
464 49683 Torkjell Arntzen Aftenposten M 45-49 05:43:46 33.16
464 65596 Hans Petter Bronken Jømna/Heradsbygd Sykkel M 55-59 05:43:46 33.16
464 65597 Marthe Eikre-Telle Norway K 20-24 05:43:46 33.16
464 65598 Bjørn Engehaugen Jømna/Heradsbygd Sykkel M 45-49 05:43:46 33.16
464 65599 Anne Marthe Gjestvang Jømna/Heradsbygd Sykkel K 30-34 05:43:46 33.16
464 65600 Ulf Grindahl Jømna/Heradsbygd Sykkel M 40-44 05:43:46 33.16
464 50551 Fredrik Hinsch Sportsklubben Rye M 16 05:43:46 33.16
464 64112 Morten Hjalland Aftenposten M 40-44 05:43:46 33.16
464 42564 Tom Kristiansen Jømna/Heradsbygd Sykkel M 50-54 05:43:46 33.16
464 35505 Ole Petter Larsen Jømna/Heradsbygd Sykkel M 35-39 05:43:46 33.16
464 64177 Jørn Lindberget Jømna/Heradsbygd Sykkel M 45-49 05:43:46 33.16
464 47272 Lise Magnussen Jømna/Heradsbygd Sykkel K 35-39 05:43:46 33.16
464 65601 Bjørnar Myhren Jømna/Heradsbygd Sykkel M 40-44 05:43:46 33.16
464 64179 Arne Nedkvitne Jømna/Heradsbygd Sykkel M 45-49 05:43:46 33.16
464 64180 Bente Bolstad Nergård Jømna/Heradsbygd Sykkel K 45-49 05:43:46 33.16
464 64181 Lene Nylund Jømna/Heradsbygd Sykkel K 20-24 05:43:46 33.16
464 50187 Jørn Qviller Jømna/Heradsbygd Sykkel M 35-39 05:43:46 33.16
464 35512 Tore Bjørn Ringås Jømna/Heradsbygd Sykkel M 40-44 05:43:46 33.16
464 65603 Håkon Rønning Jømna/Heradsbygd Sykkel M 16 05:43:46 33.16
464 65602 Erik Rønning Jømna/Heradsbygd Sykkel M 17-19 05:43:46 33.16
464 62669 Olaf Johan Thomasgaard Jømna/Heradsbygd Sykkel M 45-49 05:43:46 33.16
486 49156 Bjørn Burås Trysil SK M 35-39 05:43:50 33.15
486 65604 Bjørnar Grindvoll Elverum SK M 45-49 05:43:50 33.15
486 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 55-59 05:43:50 33.15
486 43360 Arne Opdahl Oppdal SK M 55-59 05:43:50 33.15
486 64054 Knut Bjørnar Pedersen Elverum SK M 40-44 05:43:50 33.15
486 62878 Leif Rønning Elverum SK M 45-49 05:43:50 33.15
486 65605 Kjell Stensby Elverum SK M 60-64 05:43:50 33.15
486 65606 Geir Svehagen Elverum SK M 35-39 05:43:50 33.15
486 65607 Lars Sæhlie Elverum SK M 50-54 05:43:50 33.15
495 44625 Torbjørn Bekkeli Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:43:55 33.14
495 63994 Terje Fjæstad Vang Skiløperforening - Sykkel M 50-54 05:43:55 33.14
495 63995 Line Halseth Vang Skiløperforening - Sykkel K 40-44 05:43:55 33.14
495 65608 John Terje Lie Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:43:55 33.14
495 64085 Terje Lundby Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 05:43:55 33.14
495 65609 Torbjørn Netteland Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:43:55 33.14
495 63992 Roar Nylende Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:43:55 33.14
495 64207 Erik Røe Vang Skiløperforening - Sykkel M 60-64 05:43:55 33.14
495 49575 Steinar Sørlien Vang Skiløperforening - Sykkel M 60-64 05:43:55 33.14
495 65610 Pål Thordvaldsen Vang Skiløperforening - Sykkel M 30-34 05:43:55 33.14
495 47793 Geir Velta Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 05:43:55 33.14
506 48393 Baard Erik Haugen IF Frøy - Sykkel M 20-24 05:44:04 33.13
507 64070 Østen Strøm Veidekke BIL M 50-54 05:44:13 33.11
507 36837 Odd Åge Toldnes Snåsa IL M 40-44 05:44:13 33.11
509 62780 Espen Rymoen Moss CK M 40-44 05:44:25 33.09
510 65611 Simen Bakke Moss CK M 20-24 05:45:10 33.02
511 64199 Henrik Christian Gjervan Nesodden SK M 30-34 05:45:52 32.96
512 65612 Johnny Stensrud Moss CK M 45-49 05:46:06 32.93
513 46978 Ragnar Heier Sarpsborg SK M 55-59 05:46:15 32.92
514 65613 André Braatli Nes SK M 17-19 05:46:38 32.88
514 65614 Hallvard Vigrestad Generica M 20-24 05:46:38 32.88
516 46927 Henning Paulseth CK Toten-Tråkk M 25-29 05:46:47 32.87
517 50709 Lars Andreas Løhren Adecco Hospitality M 35-39 05:46:51 32.86
518 49658 Lars Christian Heier Sportsklubben Rye M 45-49 05:47:28 32.80
519 45656 Vemund Halvorsen Bærum og Omegn CK M 30-34 05:47:29 32.80
519 64292 Sverre Simonsen Aon Grieg AS M 35-39 05:47:29 32.80
519 64146 Håkon Sælen Fossum IF M 17-19 05:47:29 32.80
519 64484 Roar Thorrud Milslukern Sport M 40-44 05:47:29 32.80
523 64087 Torbjørn Auflem Lillehammer CK M 45-49 05:47:30 32.80
524 48041 Vidar Hovde Sportsklubben Rye M 35-39 05:47:32 32.80
525 65615 Line Erikstad Vadsø skiklubb Sykkel K 40-44 05:47:33 32.80
525 30533 Svein Stranddal Grenland SK M 50-54 05:47:33 32.80
525 65616 Monica Wickstrøm Vadsø skiklubb Sykkel K 35-39 05:47:33 32.80
528 50124 Halvar Haugland SpareBank1 M 35-39 05:47:41 32.78
528 34902 Jan Henrik Høilund Sportsklubben Rye M 30-34 05:47:41 32.78
528 64303 Tormod Sunnvoll Onninen/Schneider M 45-49 05:47:41 32.78
531 35813 Eli Hansen Vadsø skiklubb Sykkel K 45-49 05:47:44 32.78
531 64170 Andreas Aalberg Huse Fossum IF M 17-19 05:47:44 32.78
531 40901 Truls Norderhaug Campbell & Co M 55-59 05:47:44 32.78
534 64601 Hans Henrik Bruusgaard Drammen CK M 50-54 05:47:57 32.76
534 50112 Martin Sebesta Onninen/Schneider M 35-39 05:47:57 32.76
536 63993 Stein Eriksen Peab M 45-49 05:48:06 32.74
537 65617 Sjur Dustad Fevik og Omegn CC M 30-34 05:48:07 32.74
537 34268 Kim Grøsle Fevik og Omegn CC M 25-29 05:48:07 32.74
537 64092 Jens Kristian Jensen Fevik og Omegn CC M 35-39 05:48:07 32.74
537 65618 Jan Harald Johansen Fevik og Omegn CC M 30-34 05:48:07 32.74
537 28704 Stian Mjåsund Fevik og Omegn CC M 30-34 05:48:07 32.74
537 36846 Frode Karstein Novik Fevik og Omegn CC M 25-29 05:48:07 32.74
537 22216 Espen Ribe Fevik og Omegn CC M 25-29 05:48:07 32.74
537 34249 Haakon Borge Stenbeck Fevik og Omegn CC M 30-34 05:48:07 32.74
545 50465 Hans-Petter Trondsen Ullensaker CK M 45-49 05:48:22 32.72
546 65620 Johan Fjellvang TIT(s) M 16 05:48:55 32.67
546 65621 Thomas Gifstad Oppegård IL M 16 05:48:55 32.67
548 65622 Per Bjørnsrud Bærum skiklubb M 45-49 05:48:59 32.66
549 65623 John Thomas Blandhoel Byggmakker Norge AS M 35-39 05:49:07 32.65
549 65624 Henning Sørfjord Byggmakker Norge AS M 35-39 05:49:07 32.65
549 65625 Eivind Ulvin Byggmakker Norge AS M 45-49 05:49:07 32.65
552 64032 Carl Henrik Graff Frogner Velo M 25-29 05:49:15 32.64
553 48319 Trond Egil Egebakken Deloitte M 35-39 05:49:48 32.59
554 64143 Thor Kristian Halseth Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 05:49:55 32.57
555 50602 Jørgen Ruud Frogner Velo M 25-29 05:49:57 32.57
556 65626 Ivar N. Røed Milslukern Sport M 40-44 05:50:07 32.56
557 35423 May Brekken CK Toten-Tråkk K 40-44 05:50:22 32.53
558 65627 Henrik Aaeng Frogner Velo M 25-29 05:50:43 32.50
559 49441 Terje Ullereng IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:50:54 32.48
560 67023 Bjørn Johansen Norway M 55-59 05:51:03 32.47
561 69562 Nils Bjønness Ullensaker CK M 35-39 05:51:17 32.45
561 35074 Ola Tangen Ullensaker CK M 45-49 05:51:17 32.45
563 61368 Jon Terje Holtan Holtan Trading as M 40-44 05:51:23 32.44
564 48281 Anders Rudå Nygaard IF Frøy - Sykkel M 20-24 05:51:29 32.43
565 48949 Kjetil Nilssen Svelvik SK M 40-44 05:51:44 32.41
566 63970 Kristian Hauglum Follo SK M 30-34 05:51:52 32.39
566 61128 André Jonassen Follo SK M 25-29 05:51:52 32.39
568 65628 Stig Kirkedam Follo SK M 16 05:51:57 32.39
568 65629 Kjetil Næss Bingsfoss SK M 40-44 05:51:57 32.39
568 64126 Herman Ottesen Follo SK M 16 05:51:57 32.39
568 27557 Per Ove Øglænd Vinkelbygg as M 45-49 05:51:57 32.39
572 65630 Øystein Eng Bingsfoss SK M 35-39 05:52:02 32.38
572 65631 Maxit7 Maxit7 Maxit M 35-39 05:52:02 32.38
574 65632 Atle Berg Follo SK M 40-44 05:52:04 32.38
574 65633 Svein Berg Bingsfoss SK M 60-64 05:52:04 32.38
574 36704 Roy Borgersrud Bingsfoss SK M 50-54 05:52:04 32.38
574 48288 Morten Engen Bingsfoss SK M 25-29 05:52:04 32.38
574 49510 Knut Evjen Bingsfoss SK M 50-54 05:52:04 32.38
579 65634 Brage Skaare Rist Lyn Ski M 17-19 05:52:07 32.37
580 48887 Egil Dybdal Jømna/Heradsbygd Sykkel M 50-54 05:52:13 32.36
581 22941 Haakon Førde Ullensaker CK M 40-44 05:52:21 32.35
581 65635 Arvid Næss Bingsfoss SK M 65-69 05:52:21 32.35
583 65636 Frode Syversen CK Toten-Tråkk M 45-49 05:52:25 32.34
584 30410 Lars Gran Rye M 30-34 05:52:48 32.31
585 50289 Toni Gjessing Team Vallhall Treningssenter M 30-34 05:52:49 32.31
585 65637 Espen Langeland Team Megahjul M 25-29 05:52:49 32.31
585 34983 Erik Solli Norway M 30-34 05:52:49 32.31
585 140594 Tommy Svendsen Norway M 30-34 05:52:49 32.31
585 64717 Øystein Western Team Vallhall Treningssenter M 25-29 05:52:49 32.31
590 65639 Kjetil Nordlund Ullensaker CK M 25-29 05:53:00 32.29
591 65640 Tore Bergum VDL TEAM M 50-54 05:53:15 32.27
592 64211 Arild Myrholt Bilpost M 45-49 05:53:20 32.26
593 64633 Morten Lund Østbygda IL - Sykkel M 20-24 05:53:25 32.25
594 46641 Jan Jensen StatoilHydro BIL M 45-49 05:53:40 32.23
595 64247 Morten Roska Lørenskog CK M 16 05:53:59 32.20
596 64370 Øistein Heni Olsen Tremiljø Prosjekt AS M 35-39 05:54:00 32.20
597 49502 Tarjei Blåsås Sportsklubben Ceres M 40-44 05:54:24 32.16
598 64214 Ingunn Finstuen Land CK K 45-49 05:54:44 32.13
599 65641 William Smith Follo SK M 17-19 05:54:50 32.12
600 64077 Stephan Von Der Lippe Anton Sport M 30-34 05:54:58 32.11
601 63968 Fredrik Bjørånesset Norway M 20-24 05:55:02 32.10
602 64490 Tore Kirkedam Follo SK M 50-54 05:55:04 32.10
602 64761 Lars Kenneth Knutsen Follo SK M 35-39 05:55:04 32.10
602 49581 Ole Ledang Sportsklubben Ceres M 40-44 05:55:04 32.10
602 48055 Asbjørn Strømberg Follo SK M 45-49 05:55:04 32.10
606 65642 Magnus Kristiansen Anton Sport M 30-34 05:55:06 32.10
607 65643 Johan Jansen Fjellfoten SK M 50-54 05:55:10 32.09
608 36712 Trond Løfsgaard Bingsfoss SK M 55-59 05:55:15 32.09
609 44814 Thomas Klovland Kjerringrytterne M 30-34 05:55:16 32.08
609 22409 Frode Refsnes Kjerringrytterne M 30-34 05:55:16 32.08
611 65644 Jørgen Knut Syversen Oslo Politis IL - Sykkel M 50-54 05:55:36 32.05
612 65645 Hans Petter Haslev Sportsklubben Rye M 35-39 05:55:48 32.04
612 64120 Steinar Fahle Karlsen Brumunddal SK M 45-49 05:55:48 32.04
614 64137 Joachim Bernhardsen Norway M 20-24 05:55:55 32.02
614 64139 Endre Jonassen Norway M 20-24 05:55:55 32.02
614 65646 Magnar Solheim Flora CK M 50-54 05:55:55 32.02
617 64274 Andreas Thorsen Lørenskog Skiklubb - alpin M 16 05:56:04 32.01
618 49315 Egil Langseth Asker CK M 35-39 05:56:11 32.00
619 50138 Erik Barlund Lillehammer CK M 45-49 05:56:26 31.98
620 64204 Kai Ingvar Strand Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:56:32 31.97
620 64188 Øyvind Tomter Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 05:56:32 31.97
622 65647 Anders Harald Liland IF Frøy - Sykkel M 50-54 05:56:55 31.94
623 65648 Jan-Erik Degn Moss CK M 35-39 05:57:04 31.92
624 64105 Martin Jarrett Computas Bil M 25-29 05:57:37 31.87
625 65649 Bjørn Eyolf Bilstad Worksoft M 50-54 05:58:00 31.84
625 64025 Arne Frostad XXL M 40-44 05:58:00 31.84
627 50647 Kristian Loraas Norway M 20-24 05:58:16 31.81
628 64460 Gunvor Skjerven Nes SK K 40-44 05:58:23 31.80
629 65650 Atle Sagmoen Brumunddal SK M 25-29 05:58:28 31.80
630 80390 Mats Engedal Bostad TIT(s) M 16 05:58:34 31.79
631 36713 Rune Moe Bingsfoss SK M 40-44 05:58:37 31.78
632 41690 Geir Ivar Rønning Gauldal SK M 50-54 05:58:39 31.78
633 47085 Rita Helen Paulsen Eidsvoll SK K 30-34 05:59:14 31.73
633 46365 Monica Storhaug Eidsvoll SK K 30-34 05:59:14 31.73
635 64083 Espen Bjaarstad Aon Grieg AS M 40-44 05:59:15 31.73
636 65651 Magnus Mellbye Larsen NTNUI/Team C3C M 20-24 05:59:21 31.72
637 65652 Eivind Byberg-Hansen Aon Grieg AS M 35-39 05:59:37 31.70
637 51042 Magnar Midthjell IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:59:37 31.70
639 47213 Jarle Dreierstad kondis M 45-49 05:59:41 31.69
640 46949 Ingvar Ingebrigtsen Draka M 60-64 05:59:43 31.69
641 49589 Thomas Pedersen Follo SK M 30-34 05:59:53 31.67
642 50064 Audun Bye Eidsvoll SK M 40-44 05:59:54 31.67
642 64427 Jannicke Kalland Walle Onninen/Schneider K 40-44 05:59:54 31.67
644 64064 Terje Rabben IF Frøy - Sykkel M 50-54 05:59:55 31.67
645 50111 Cathrine Louise Bjørkelund Follo SK K 30-34 06:00:02 31.66
646 49006 Morten Holterhuset Bingsfoss SK M 45-49 06:00:11 31.65
646 61226 Oddbjørn Raaum IF Frøy - Sykkel M 45-49 06:00:11 31.65
646 35590 Arne Martin Soot Bingsfoss SK M 45-49 06:00:11 31.65
649 48406 Bjørn Morten Eek Bingsfoss SK M 40-44 06:00:13 31.64
650 63550 Kristian Rønning Norway M 25-29 06:00:25 31.63
651 65653 Erik Bjørknes Bingsfoss SK M 40-44 06:00:28 31.62
652 122325 Jan Knutsen Hasle-Løren IL Sykkel M 60-64 06:00:30 31.62
653 34511 Tore Lund Eidsvoll SK M 35-39 06:00:34 31.61
654 64014 Tore Holaker Elverum SK M 55-59 06:00:36 31.61
654 62876 Ivar Richard Larsen Elverum SK M 55-59 06:00:36 31.61
656 64390 Ola Busterud Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 06:00:55 31.58
656 64197 Øyvind Busterud Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 06:00:55 31.58
658 46095 Oskar Aanonsen Risør CK M 45-49 06:01:04 31.57
659 47271 Paul Holen Team Gudbrandsdalen M 50-54 06:01:08 31.56
660 65654 Nicolay Netskar Home Sponsing M 16 06:01:24 31.54
661 49252 Geir Torum Sportsklubben Rye M 30-34 06:01:27 31.53
662 64588 Geir Bakkeli Hydro BIL M 55-59 06:01:39 31.52
663 65655 Hans Jacob Hofgaard Hugulia Racing Team M 40-44 06:01:43 31.51
664 49817 Anette Johannessen Sportsklubben Rye K 35-39 06:01:44 31.51
664 67025 Rune Johansen Sportsklubben Rye M 35-39 06:01:44 31.51
666 65656 Arvid Arntsen Vang Skiløperforening - Sykkel M 55-59 06:02:02 31.48
667 62875 Martin Flåten Rauma SK M 17-19 06:02:13 31.47
667 64282 Kåre Flåten Rauma SK M 45-49 06:02:13 31.47
667 65657 Ivar Hole Rauma SK M 17-19 06:02:13 31.47
667 65658 Tore André Hustad Rauma SK M 17-19 06:02:13 31.47
667 64261 Per-Tore Storbråten Rauma SK M 35-39 06:02:13 31.47
667 64262 Sveinung Talberg Rauma SK M 40-44 06:02:13 31.47
673 65659 Preben Langdal Oppegård IL M 16 06:02:40 31.43
674 64710 Ann-Kristin Hådem Team Vallhall Treningssenter K 30-34 06:02:41 31.43
674 62601 Truls Paulsen Team Vallhall Treningssenter M 30-34 06:02:41 31.43
676 64152 Pål Røine Asker CK M 50-54 06:03:41 31.34
677 61312 Rolf Hustvedt Schering-Plough AS M 35-39 06:03:45 31.34
678 49648 Elisabeth Ihle Nes SK K 35-39 06:04:01 31.31
679 47078 Kjetil Flenvold Nordre Trysil IL M 35-39 06:04:17 31.29
680 61537 Jan Erik Bakken Fjellfoten SK M 45-49 06:04:47 31.25
680 80482 Ole-Christian Bjørnerud Fjellfoten SK M 35-39 06:04:47 31.25
680 48338 Ronny Ringstad Fjellfoten SK M 50-54 06:04:47 31.25
683 64317 Lasse Bråten Team Fishermans Friend M 30-34 06:04:52 31.24
683 64436 Alexander Buri Team Fishermans Friend M 30-34 06:04:52 31.24
683 35729 Torbjørn Buri Team Fishermans Friend M 35-39 06:04:52 31.24
683 65660 Fredrik Eidesen Team Fishermans Friend M 35-39 06:04:52 31.24
683 49496 Hans-Jørgen Engen Team Fishermans Friend M 40-44 06:04:52 31.24
683 65661 Lars Johan Evensen Team Fishermans Friend M 45-49 06:04:52 31.24
683 65662 Jonas Filander Team Fishermans Friend M 30-34 06:04:52 31.24
683 59718 Kjetil Gilje Team Fishermans Friend M 35-39 06:04:52 31.24
683 64472 Mats Gjerdet Team Fishermans Friend M 16 06:04:52 31.24
683 63475 Hege Gultvedt Statsbygg K 40-44 06:04:52 31.24
683 83784 Frode Hansen Team Fishermans Friend M 30-34 06:04:52 31.24
683 54611 Trond Haugen Team Fishermans Friend M 45-49 06:04:52 31.24
683 64322 Tor Hjellup Team Fishermans Friend M 45-49 06:04:52 31.24
683 46912 Anders Johan Huus Team Fishermans Friend M 40-44 06:04:52 31.24
683 65663 Raymond Karstensen Team Fishermans Friend M 30-34 06:04:52 31.24
683 65664 Bjørn Tore Knutsen Team Fishermans Friend M 40-44 06:04:52 31.24
683 64324 Kjetil Kviseth Team Fishermans Friend M 40-44 06:04:52 31.24
683 65665 Arve Inge Leirvik Glitre Off- Road Klubb M 40-44 06:04:52 31.24
683 64327 Jarle Lundsvoll Team Fishermans Friend M 45-49 06:04:52 31.24
683 50294 Jørn Lyford Team Fishermans Friend M 35-39 06:04:52 31.24
683 64328 Trond Mjøs Team Fishermans Friend M 35-39 06:04:52 31.24
683 64329 Erik Munthe-Kaas Team Fishermans Friend M 45-49 06:04:52 31.24
683 36380 Cato Myklebust Team Fishermans Friend M 40-44 06:04:52 31.24
683 122375 Roar Nilsen Team Fishermans Friend M 45-49 06:04:52 31.24
683 65667 Lars Nyløkken Team Fishermans Friend M 45-49 06:04:52 31.24
683 48943 Vidar Ovlien Team Fishermans Friend M 45-49 06:04:52 31.24
683 65668 Barbro Blix Ovlien Romeriksåsen SK K 45-49 06:04:52 31.24
683 65669 Trond Richardsen Team Fishermans Friend M 30-34 06:04:52 31.24
683 64332 Øyvind Roseth Team Fishermans Friend M 45-49 06:04:52 31.24
683 64333 Håkon Sakseid Team Fishermans Friend M 35-39 06:04:52 31.24
683 107885 Erik Scheflo Team Fishermans Friend M 45-49 06:04:52 31.24
683 62954 Terje Skaftnes Team Fishermans Friend M 40-44 06:04:52 31.24
683 65671 Rune Steinlein Team Fishermans Friend M 40-44 06:04:52 31.24
683 64338 Per Erik Torgalsbøen Team Fishermans Friend M 40-44 06:04:52 31.24
683 40945 Gro Tønder Gjensidige Sport K 40-44 06:04:52 31.24
683 65672 Trond Øye Team Fishermans Friend M 30-34 06:04:52 31.24
719 64212 Arnt Sønstevold Gausdal IL M 50-54 06:05:11 31.21
720 62737 Kristian Hoff Team Gudbrandsdalen M 17-19 06:05:44 31.17
720 64000 Alexander Lapschies Team Gudbrandsdalen M 30-34 06:05:44 31.17
722 65673 Knut Ola Hjelle Lågen CK M 65-69 06:05:54 31.15
722 64564 Odd Laengen Team Gudbrandsdalen M 60-64 06:05:54 31.15
724 65674 Snorre Jensen Oslo Sportslager M 30-34 06:06:07 31.13
725 47774 Endre Sollien Oslo Sportslager M 55-59 06:06:10 31.13
726 50813 Øyvind Skovlie Sportsklubben Rye M 20-24 06:06:21 31.11
727 50654 Anders Brynestad Norway M 25-29 06:06:32 31.10
728 65675 Odd Høiås Grenland SK M 45-49 06:06:38 31.09
729 65676 Kaare Jørgen Holmefjord Norway M 30-34 06:06:54 31.07
730 64260 Anders Berg Stensrud CK ValdresEkspressen M 16 06:07:10 31.04
731 63999 Ingeborg Alsgaard Ottestad IL Sykkel K 40-44 06:07:21 31.03
731 40891 Robert Bergestad Ottestad IL Sykkel M 35-39 06:07:21 31.03
731 37531 Hans-Petter Bredal Norway M 55-59 06:07:21 31.03
731 65677 Roger Vestli Engen Ottestad IL Sykkel M 25-29 06:07:21 31.03
731 62666 Trond Fjæstad Ottestad IL Sykkel M 50-54 06:07:21 31.03
731 64404 Espen Sletten Hansen Ottestad IL Sykkel M 20-24 06:07:21 31.03
731 64278 Solveig Holmen Ottestad IL Sykkel K 40-44 06:07:21 31.03
731 67376 Knut Erik Johansen Ottestad IL Sykkel M 35-39 06:07:21 31.03
731 50894 Kjell Korsgården Ottestad IL Sykkel M 40-44 06:07:21 31.03
731 50402 Bjørn-Magnus Simonsen Ottestad IL Sykkel M 45-49 06:07:21 31.03
731 65679 Øystein Bakken Vold Ottestad IL Sykkel M 30-34 06:07:21 31.03
731 64433 Willy Westeng Ottestad IL Sykkel M 45-49 06:07:21 31.03
731 65680 Steinar Aasgaard Ottestad IL Sykkel M 40-44 06:07:21 31.03
744 50969 Frode Loraas Brumunddal SK M 45-49 06:07:27 31.02
745 64281 Dag Schartum-Hansen DnB NOR BIL M 55-59 06:07:59 30.97
746 64127 Axel William Patricksson Follo SK M 16 06:08:01 30.97
746 64335 John Skjelvaag Team Fishermans Friend M 35-39 06:08:01 30.97
748 41580 Øyvind Havnen Molde CK M 60-64 06:08:05 30.97
749 41579 Odd Gisle Blikås Molde CK M 60-64 06:08:12 30.96
749 64206 Øyvind Olav Dahl Kløfta IL Sykkel M 50-54 06:08:12 30.96
749 43591 Leif Øystein Syversen Byggmakker Norge AS M 35-39 06:08:12 30.96
752 64386 Anne Ragne Meli Hadeland CK K 35-39 06:08:15 30.95
753 64364 Geir Andresen Molde CK M 35-39 06:08:18 30.95
753 65681 Sondre Bratlie Top Temp Engineering AS M 35-39 06:08:18 30.95
753 50090 Tor Inge Losvik Norway M 35-39 06:08:18 30.95
753 40993 Åge Thomassen Grenland SK M 45-49 06:08:18 30.95
757 65682 Kjetil Bustrud Vang Skiløperforening - Sykkel M 45-49 06:08:27 30.94
758 35581 Helge Gulbrandsen Grenland SK M 50-54 06:08:33 30.93
758 65683 Trygg Arne Karlsen Vadsø skiklubb Sykkel M 50-54 06:08:33 30.93
758 37213 Erich Keller IKOMM BIL M 30-34 06:08:33 30.93
761 65684 Svein Erik Kro Team Fishermans Friend M 25-29 06:08:39 30.92
762 65685 Trygve Furuseth Vestoppland politi IL M 55-59 06:08:57 30.89
762 64270 Roy Arne Granum Vestoppland politi IL M 40-44 06:08:57 30.89
762 64272 Kristen Hagen Vestoppland politi IL M 35-39 06:08:57 30.89
762 65686 Tom Hovi Vestoppland politi IL M 35-39 06:08:57 30.89
762 65687 Michael James O-Sullivan Holtan Trading AS M 45-49 06:08:57 30.89
762 64273 Jan Erik Simenstad Vestoppland politi IL M 40-44 06:08:57 30.89
762 64516 Finn Staff Vestoppland politi IL M 45-49 06:08:57 30.89
762 65688 Knut Aanonsen Asker CK M 45-49 06:08:57 30.89
762 49780 Tore Aaslund Vestoppland politi IL M 40-44 06:08:57 30.89
771 64393 Sindre Sætre Hammerlund Team C3C M 16 06:08:59 30.89
772 65689 Morten Grundstad Team C3C M 17-19 06:09:09 30.88
773 50686 Vegard Jakobsen Oman M 25-29 06:09:13 30.87
774 64241 Frank Thobru Jømna/Heradsbygd Sykkel M 40-44 06:09:37 30.84
775 64362 Egil Grendstad TrygVesta BIL M 50-54 06:09:57 30.81
775 64360 Kjell Bjørn Hatlebakk Ulstein og Omegn SK M 45-49 06:09:57 30.81
777 65690 André Fiskerstrand Ementor / Bane Tele M 30-34 06:10:09 30.79
777 64231 Alf Gustav Høstmark Østbygda IL - Sykkel M 50-54 06:10:09 30.79
777 26505 Nils-Magne Kvammen Ementor M 40-44 06:10:09 30.79
777 34663 Øystein Schjølberg Ementor M 30-34 06:10:09 30.79
777 54090 Mattias Øvreeide Ementor M 40-44 06:10:09 30.79
782 35456 Tom Vidar Slåtta Ulefos NV M 35-39 06:10:16 30.78
783 65691 Brynjar Lia Tåsen blue knees M 40-44 06:10:17 30.78
784 65692 Eivind Aasgaard Norway M 20-24 06:10:33 30.76
785 48468 Olav Are Lunde Milslukern Sport M 40-44 06:11:32 30.68
786 71595 Kjetil Hansen Ementor M 25-29 06:11:40 30.67
787 64142 Rolf W. Aarflot Ringerike Brannvesen M 40-44 06:11:41 30.67
788 64192 Eyvind Alnæs Glåmdal SK M 50-54 06:11:59 30.64
788 65693 Bjørn Krogh Ottestad IL Sykkel M 35-39 06:11:59 30.64
788 63996 Stein Linholt Ottestad IL Sykkel M 30-34 06:11:59 30.64
791 65694 Ole-Arne Reinli Horgen Hadeland CK M 20-24 06:12:00 30.64
791 67661 Ragnar Olsen Hadeland CK M 35-39 06:12:00 30.64
793 65695 Anders Bjørnerud Johansen IF Frøy - Sykkel M 25-29 06:12:07 30.63
793 47096 Bjørn Erik Kleiven IF Frøy - Sykkel M 30-34 06:12:07 30.63
793 30461 Anders Messel IF Frøy - Sykkel M 25-29 06:12:07 30.63
793 65696 Markus Stiris IF Frøy - Sykkel M 25-29 06:12:07 30.63
797 49513 Ole Cato Løberg Sodexo BIL M 25-29 06:12:18 30.62
798 65697 Ulf Henning Åsheim Sportsklubben Rye M 50-54 06:12:25 30.61
799 48456 Knut Børke ODIN M 60-64 06:12:32 30.60
799 50067 Morten Fundingsrud Sportsklubben Rye M 30-34 06:12:32 30.60
799 82084 Paul Kristian Rudlang Raufoss & Gjøvik SK M 60-64 06:12:32 30.60
802 35501 Ulf-Christian Dahle Moss CK M 40-44 06:12:34 30.59
802 64479 Jan Erik Fotland Moss CK M 40-44 06:12:34 30.59
802 65699 Tove Kure Moss CK K 40-44 06:12:34 30.59
805 64178 Thomas Meinich Jømna/Heradsbygd Sykkel M 50-54 06:12:40 30.59
806 64244 Arne Markussen Aftenposten M 40-44 06:12:49 30.57
807 65700 Martin Frøland NTNUI Sykkel M 20-24 06:12:52 30.57
807 65701 Øystein Malme NTNUI Sykkel M 20-24 06:12:52 30.57
809 64606 Øyvind Marthinsen Onninen/Schneider M 45-49 06:12:53 30.57
809 64457 Carl Aamodt IF Frøy - Sykkel M 45-49 06:12:53 30.57
811 40938 Iris Mandelid Bærum og Omegn CK K 45-49 06:12:59 30.56
811 64415 Knut Johan Stenerud Rauma SK M 40-44 06:12:59 30.56
813 64310 Frode Framnes Land CK M 50-54 06:13:06 30.55
813 62518 Tarjei Lægreid Norway M 25-29 06:13:06 30.55
815 64226 Svein Altenborn Kløfta IL Sykkel M 45-49 06:13:24 30.53
815 80203 Svein Åke Arntzen Kløfta IL Sykkel M 35-39 06:13:24 30.53
817 64580 Karl-Åge Harviken Team Kræz M 25-29 06:13:32 30.51
817 64581 Amund Sigstad Team Kræz M 25-29 06:13:32 30.51
819 64185 Hans Magnus Bjørkeng Kløfta IL Sykkel M 40-44 06:13:33 30.51
819 64254 Ole A. Frivik Kløfta IL Sykkel M 45-49 06:13:33 30.51
819 41719 Jørn Normann Kløfta IL Sykkel M 35-39 06:13:33 30.51
819 64228 Bernt Rognlien Kløfta IL Sykkel M 35-39 06:13:33 30.51
819 65703 Johnny Sommer Kløfta IL Sykkel M 40-44 06:13:33 30.51
824 157117 Jarle Johnsen IF Frøy - Sykkel M 30-34 06:13:39 30.50
825 62519 Kristian Horntvedt IF Frøy - Sykkel M 30-34 06:13:45 30.50
825 64210 Håkon Haarr Norway M 45-49 06:13:45 30.50
825 50692 Trond Iversen NG Data M 35-39 06:13:45 30.50
825 65705 Trond Kåsa Grenland SK M 50-54 06:13:45 30.50
825 65706 Einar Lerbrekken Eiker CK M 50-54 06:13:45 30.50
825 82859 Knut Pedersen Norway M 50-54 06:13:45 30.50
831 25545 Lars Moe IF Frøy - Sykkel M 40-44 06:13:56 30.48
832 65707 Laila Mathilde Vikan Ullensaker CK K 35-39 06:14:01 30.47
833 65708 Richard Nordell Academic Work AS M 30-34 06:14:05 30.47
834 32976 Einar Sølsnes Norway M 20-24 06:14:20 30.45
835 64736 Christian Brennum Askergutta M 30-34 06:14:29 30.44
835 65709 Morten Landrø Askergutta M 30-34 06:14:29 30.44
837 65710 Janken Fensholt Hugulia Racing Team M 40-44 06:15:07 30.39
837 65013 Håkon Fjeld-Hansen Hugulia Racing Team M 40-44 06:15:07 30.39
839 58697 Bjørn Håkonsen Furumo Spinningsenter M 40-44 06:15:29 30.36
840 64410 Terje Tørrissen Ottestad IL Sykkel M 45-49 06:15:35 30.35
841 64406 Tore Lundby Ottestad IL Sykkel M 60-64 06:15:39 30.34
842 41281 Vegard Nilsen Norway M 30-34 06:15:41 30.34
843 64551 Geir Sande Kloppa Off RoadKlubb M 40-44 06:15:52 30.32
844 65711 Svein Leirflaten Ottadalen SK M 35-39 06:15:55 30.32
845 37256 Trond Smestad CK Nittedal M 45-49 06:16:02 30.31
846 62632 Terje Ekra CK Nittedal M 45-49 06:16:07 30.30
846 49224 Ole Feet CK Nittedal M 45-49 06:16:07 30.30
846 64851 Egil Stensrud Lillehammer Sykehus BIL M 65-69 06:16:07 30.30
846 50188 Eirik Winther CK Nittedal M 35-39 06:16:07 30.30
846 63419 Jon Waal CK Nittedal M 45-49 06:16:07 30.30
851 64413 Anne Vigdis Granbu Lillehammer Sykehus BIL K 40-44 06:16:13 30.30
851 49749 Ulf Iversen Lillehammer Sykehus BIL M 55-59 06:16:13 30.30
851 35859 Jan-Roger Rugset CK Nittedal M 30-34 06:16:13 30.30
851 65712 Eivind Harald Økern CK Nittedal M 65-69 06:16:13 30.30
855 40740 Steinar Saugstad Sportsklubben Ceres M 45-49 06:16:16 30.29
856 64733 Gunstein Wigemyr Lillehammer Skiklub M 55-59 06:16:17 30.29
857 49830 John Arild Lie Sand IL - Terrengsykkel M 40-44 06:16:20 30.29
858 65713 Henrik Inglingstad Norway M 20-24 06:16:22 30.28
859 65714 Rikke Haagensen Moss CK K 30-34 06:16:23 30.28
859 65715 Hege Torjussen Moss CK K 35-39 06:16:23 30.28
861 64619 Anders Bekkelund CK Nittedal M 30-34 06:16:32 30.27
861 65716 Odd Erik Dolva CK Nittedal M 50-54 06:16:32 30.27
863 65717 Alexander Wiesner Barg Team C3C M 17-19 06:16:39 30.26
864 65718 Asbjørn Ruud Ullensaker CK M 55-59 06:16:40 30.26
865 65719 Bjarne Braathen Team Gudbrandsdalen M 25-29 06:16:43 30.26
866 64041 Knut Olav Malme Bravida Sykkelteam, avd. Asker M 40-44 06:16:47 30.25
867 65720 Terje Faraasen Oslo Politis IL - Sykkel M 55-59 06:16:48 30.25
868 48913 Øystein Hågbo Follo SK M 35-39 06:16:58 30.24
869 49674 Håkon Wibstad Høegh Sport M 45-49 06:17:10 30.22
870 47295 Rolf Harry Pedersen Flora CK M 50-54 06:17:17 30.21
871 45452 Steinar Engen Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 06:17:40 30.18
871 65721 Morten Grande Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 06:17:40 30.18
871 64065 Geir Inge Tullut IF Frøy - Sykkel M 40-44 06:17:40 30.18
874 65722 Karl Arne Heitmann Sykkelkongen.com M 30-34 06:17:41 30.18
874 64027 Audun Sørland Ringerike Brannvesen M 30-34 06:17:41 30.18
876 64237 Morten Ottesen Follo SK M 40-44 06:17:45 30.17
877 36707 Øyvind Hagen Bingsfoss SK M 45-49 06:18:03 30.15
877 65723 Geir Åge Løvlien Ottestad IL Sykkel M 45-49 06:18:03 30.15
879 49632 Roy Magne Bjørnerud Fjellfoten SK M 40-44 06:18:05 30.15
879 64377 Johnny Pedersen Bingsfoss SK M 50-54 06:18:05 30.15
881 64394 Tore Melby Team C3C M 40-44 06:18:13 30.14
882 36646 Sten Magne Andreassen Tromsø CK M 45-49 06:18:17 30.13
882 35476 Eirik Blix Tromsø CK M 40-44 06:18:17 30.13
882 65724 Christine Blix Tromsø CK K 17-19 06:18:17 30.13
882 35477 Eirin-Anne Blix Tromsø CK K 40-44 06:18:17 30.13
882 63039 Anita Juusola Ytre Namdal SK K 35-39 06:18:17 30.13
882 32095 Helge Sætre Team C3C M 40-44 06:18:17 30.13
888 62742 Sigurd Eritsland Bravida Sykkelteam, avd. Asker M 30-34 06:18:26 30.12
888 65725 Erland Hareland Lesja og Dovre SK M 17-19 06:18:26 30.12
888 65726 Jan Ivar E. Johansen Bravida Sykkelteam, avd. Asker M 35-39 06:18:26 30.12
891 64280 Wenche Løvsletten Ottestad IL Sykkel K 30-34 06:18:30 30.11
891 64121 Kjetil Svensson Sportsklubben Rye M 25-29 06:18:30 30.11
893 65727 Marit Josefsen Land CK K 50-54 06:18:41 30.10
893 50825 Kjell Magne Tangen Land CK M 50-54 06:18:41 30.10
895 50071 Eirik Bryn Norway M 35-39 06:18:49 30.09
895 50515 Hans Petter Erikstad Pitney Bowes M 35-39 06:18:49 30.09
895 83313 Einar Hansen Vestoppland Politi IL M 50-54 06:18:49 30.09
895 64307 Erlend Værdal Pitney Bowes M 35-39 06:18:49 30.09
899 64441 Arne Steinar Kvisle EDB M 40-44 06:18:50 30.09
900 35742 Terje Nilsen Norway M 45-49 06:18:51 30.09
901 49921 Lars Tendal Rustad IL M 40-44 06:19:00 30.07
902 50426 Lars Straumsheim Lilleborg M 50-54 06:19:05 30.07
903 26931 Ole Bredal Laerdal Medical M 40-44 06:19:13 30.06
904 34267 Erik Lilleaas Milslukern Sport M 45-49 06:19:14 30.06
905 64569 Ronny Deinboll Norway M 35-39 06:19:17 30.05
906 61520 Ole Brokhaug Interspons M 35-39 06:19:23 30.04
907 64817 Evald Nedrum Lillehammer CK M 55-59 06:19:25 30.04
908 65728 Sondre Hana Re SK M 17-19 06:19:52 30.01
909 64227 Tom Atle Bordevik Norway M 35-39 06:19:54 30.00
910 50754 Svend Arild Bilben Bertel O Steen Modernisering M 30-34 06:19:55 30.00
911 62532 Willy Andersen Ullensaker CK M 35-39 06:19:58 30.00
912 64253 Torjus Fongaard Oslo SSL M 16 06:20:12 29.98
913 41049 Arne Kjell Arnsen Bodø CK M 60-64 06:20:19 29.97
914 44043 Thore Amundsen Team Vallhall Treningssenter M 40-44 06:20:21 29.97
914 62996 Arne Idar Haugen Norway M 40-44 06:20:21 29.97
916 33114 Thomas Hansen Schering-Plough AS M 30-34 06:20:25 29.96
917 64708 Morten Gåskjønli Team Vallhall Treningssenter M 45-49 06:20:29 29.96
918 47091 Jostein Nornes Romeriksåsen SK M 40-44 06:20:34 29.95
919 49071 Arne Magnussen CK Nittedal M 40-44 06:20:39 29.94
920 65729 Kristian Hunskaar Oslostudentenes IK - Sykkel M 25-29 06:20:43 29.94
921 65730 Gudmund Hunskaar Hedrum CK M 25-29 06:20:50 29.93
922 49249 Atle Killerud IF Frøy - Sykkel M 50-54 06:20:56 29.92
923 41798 Roger Hestdahl Narvik CK M 50-54 06:21:10 29.90
923 65731 Andreas Haave Asko Hedmark BIL M 30-34 06:21:10 29.90
925 65732 Eskil Kinneberg Team Vintersport M 16 06:21:12 29.90
925 64276 Christian Olsen Nordby Team Vintersport M 16 06:21:12 29.90
927 65733 Kjell Nedgård Oslo Sportslager M 45-49 06:21:16 29.90
928 65734 Kari Strandenæs Ementor K 35-39 06:21:17 29.89
929 37566 Karl Nimit Nordlie Team Nordlie M 20-24 06:21:22 29.89
929 36779 Erik Amit Nordlie Team Nordlie M 25-29 06:21:22 29.89
931 47583 Anders Bjerke Ullensaker CK M 40-44 06:21:30 29.88
932 65735 Åsmund Brekke Kongsberg IF Sykkel M 55-59 06:21:43 29.86
933 64266 Geir Morten Bjerkvold Vestoppland politi IL M 35-39 06:22:13 29.82
934 40691 Per Christian Liberg Brumunddal SK M 35-39 06:22:16 29.82
935 64420 Henning Dokken Onninen/Schneider M 35-39 06:22:17 29.82
935 64421 Morten Riseth Onninen/Schneider M 40-44 06:22:17 29.82
937 65736 Jan Måøy Jamit BIL - Nesodden M 45-49 06:22:20 29.81
937 81619 Åsa Måøy Jamit BIL - Nesodden K 40-44 06:22:20 29.81
939 65738 Claus Hougesen Ementor / Bane Tele M 50-54 06:22:31 29.80
939 65739 Peter Trans Ementor / Bane Tele M 45-49 06:22:31 29.80
941 64352 Are Trøan IF Frøy - Sykkel M 55-59 06:22:52 29.77
942 65740 Svein Erik Besserud AS. Ingeniør Gunnar M. Backe M 25-29 06:22:57 29.76
942 65741 Anders de Lange AS. Ingeniør Gunnar M. Backe M 25-29 06:22:57 29.76
942 65742 Tom-Erik Lillegård AS. Ingeniør Gunnar M. Backe M 40-44 06:22:57 29.76
942 35141 Christian Rønning AS. Ingeniør Gunnar M. Backe M 25-29 06:22:57 29.76
946 51030 Tine Skogli Pedersen Østmarka IL - Sykkel K 35-39 06:23:12 29.74
946 41674 Dag Skogli Norway M 60-64 06:23:12 29.74
948 65743 Kevin Galagher Lommedalen Bygg AS M 50-54 06:23:22 29.73
948 47983 Thomas Ruud Bærum og Omegn CK M 40-44 06:23:22 29.73
948 62843 Jon Storøy Førde CK M 40-44 06:23:22 29.73
951 64535 Andreas Davidsen Norway M 25-29 06:23:31 29.72
952 65744 Robert Kalleberg Tåsen blue knees M 40-44 06:23:58 29.69
953 64240 Hans-Jørgen Breder Team Velo Nord M 55-59 06:24:01 29.68
954 65745 Harald Tronsli Team Vintersport M 16 06:24:11 29.67
955 65746 Sascha Seland Bravida Sykkelteam, avd. Asker M 35-39 06:24:18 29.66
956 64294 Thomas Oberhofer Bærum og Omegn CK M 55-59 06:24:28 29.65
957 29833 Tormod Bjørsvik Ementor M 45-49 06:24:39 29.63
957 61716 Thue Alfson Holme Ementor / Bane Tele M 55-59 06:24:39 29.63
959 49737 Torbjørn Dahl CK Nittedal M 40-44 06:25:00 29.61
959 41678 Per Kristoffersen CK Nittedal M 60-64 06:25:00 29.61
961 65747 Arne Solland Ementor M 30-34 06:25:31 29.57
961 34504 Thorbjørn Værp Ementor M 35-39 06:25:31 29.57
963 65748 Sigve Bolstad Oslo Politis IL - Sykkel M 40-44 06:25:32 29.56
964 65749 Helge Wisting Rauma SK M 30-34 06:25:37 29.56
965 64732 Anett Flatmo Olasveen Lillehammer Skiklub K 40-44 06:25:38 29.56
966 64051 Håkon Amb Team Wild Bunch M 40-44 06:25:39 29.56
966 24209 Jo Inge Heskje Ementor M 35-39 06:25:39 29.56
966 129205 Atle Johansen Team Wild Bunch M 40-44 06:25:39 29.56
966 65750 Bjørn Steinar Løkken Team Wild Bunch M 35-39 06:25:39 29.56
966 64053 Lars Tore Ramsberg Team Wild Bunch M 35-39 06:25:39 29.56
971 64291 Vebjørn Bale Rauma SK M 35-39 06:25:46 29.55
971 64629 Jannicke Endrerud Rauma SK K 25-29 06:25:46 29.55
973 64533 Geir Midttveit Ementor M 50-54 06:25:48 29.54
973 64167 Jan Helge Rød Ementor / Bane Tele M 40-44 06:25:48 29.54
975 65751 Jon Egil Sæterbø Ementor / Bane Tele M 35-39 06:25:58 29.53
976 65752 Olav Morten Hagen Rauma SK M 35-39 06:26:01 29.53
977 58134 Børge Rovik Ementor M 35-39 06:26:07 29.52
978 64526 Anders Killingstad Ementor M 45-49 06:26:15 29.51
978 62531 Baard Aas Team Vintersport M 45-49 06:26:15 29.51
980 65753 Sean Knight Team Sanni M 30-34 06:26:23 29.50
981 65754 Torstein Olsmo Sæbø FFI BIL M 30-34 06:26:28 29.49
982 64793 Tormod Aamodt Ementor / Bane Tele M 35-39 06:26:31 29.49
983 47890 Jon Svardal Ementor / Bane Tele M 35-39 06:26:39 29.48
984 61439 Glenn Rimmereide Onninen/Schneider M 40-44 06:26:46 29.47
985 50821 Jon Anton Johnson Tåsen Blue Knees M 40-44 06:26:59 29.45
986 65755 Anders Anmarkrud Norway M 35-39 06:27:00 29.45
987 65756 Hege Roaldset Tåsen Blue Knees K 35-39 06:27:05 29.45
988 65757 Svenn Roger Gundersen Sykkelkongen.com M 30-34 06:27:21 29.43
988 64342 Trond Hagelund Ringnes M 35-39 06:27:21 29.43
988 65758 Vegard Ødemark Team Vintersport M 25-29 06:27:21 29.43
991 65759 Oddvar Sletnes Lillehammer CK M 65-69 06:27:24 29.42
992 50312 Bård Skar Nesodden SK M 45-49 06:27:29 29.42
993 65760 Andreas Sætre Hammerlund Team C3C M 17-19 06:27:30 29.41
993 65761 Espen Mellbye Larsen Team C3C M 17-19 06:27:30 29.41
995 64661 David Lilleøren Ementor M 25-29 06:27:31 29.41
996 65762 Kaja Eckhoff Team Vintersport K 20-24 06:27:32 29.41
996 33465 Ane Stenset Team Vintersport K 20-24 06:27:32 29.41
998 64290 Håvard Rafaelsen Bama Gruppen M 35-39 06:27:47 29.39
999 64288 Andreas Ebbesen Bama Gruppen M 17-19 06:27:57 29.38
1000 49199 Are Skurdal Realbygg AS M 40-44 06:27:59 29.38

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.2008
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 28.90 Km/t
Snittid: 6:34:22
Antall deltakere: 1925

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (191.00 km): 04:03:46 (M)
    • Even Antonsen
    • Øystein Askjem
    • Jan Olav Beitmyren
    • Leif Oddvin Jensen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Håvar Melheim
    • Andreas Molandsveen
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Martin Støvern
    • Bjarte Vethe
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund