Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2011

Første side Forrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste sideSiste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tHamar 60 kmEidsvoll 120 km
- 69224 Svanhild Hulbak Linset Hapro BIL K 50-54 Brutt -00:00:0000:00:00
- 47355 Nina Lundberg Team Aker K 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110496 Wilhelm Robert Lundquist Ridabu M 45-49 Brutt -02:55:3100:00:00
- 47079 Roar Lunna Brøttum IL - Sykkel M 35-39 Brutt -01:34:4100:00:00
- 110497 Aleksander Laahne BAMA M 20-24 Brutt -00:00:0000:00:00
- 49142 Mark Magi Skårer CK M 45-49 Brutt -01:29:5803:02:36
- 110498 Arild Magnussen Energima AS M 40-44 Brutt -02:19:3600:00:00
- 81367 Petter Marthinsen Team Bikeshop.no M 25-29 Brutt -01:55:0200:00:00
- 110499 Dag Mathisen CK Jarlsberg M 45-49 Brutt -01:40:4700:00:00
- 36378 André Mehnert Bull Ski & Kajakk M 40-44 Brutt -01:38:3700:00:00
- 110500 Tor Vegard Melbye Elixia Jessheim M 45-49 Brutt -02:58:3600:00:00
- 36488 Per Christian Mikalsen Moss CK M 40-44 Brutt -01:29:1503:02:32
- 64527 Per-Ove Misund Atea AS M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110501 Bård Mjanger Team Sats Lillestrøm M 40-44 Brutt -01:56:0004:28:05
- 110502 Leif-Petter Moe Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
- 80926 Helle Skovgaard Moe Østmarka IL - Sykkel K 55-59 Brutt -02:25:4900:00:00
- 110503 Christopher Myhre BB Cycling M 25-29 Brutt -01:46:3103:18:43
- 110504 Roger Myrvold Oslo M 40-44 Brutt -02:03:0600:00:00
- 78834 Mikkel Myrvold Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 81122 Kåre Myrvåg Sykkelgutta M 40-44 Brutt -02:04:1900:00:00
- 63991 Stian Fjeldstad Nielsen Ottestad IL - Sykkel M 30-34 Brutt -01:24:5200:00:00
- 110505 Mariann Nilsen Østmarka IL - Sykkel K 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 66035 Bengt Nilssen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 Brutt -00:00:0000:00:00
- 45495 Fredrik Nilsson IF Frøy - Sykkel M 35-39 Brutt -01:46:0100:00:00
- 65327 Erik Nordby Team Oslo Sportslager M 40-44 Brutt -01:25:5500:00:00
- 71094 Tom Runar Nordeng Moss CK M 45-49 Brutt -02:32:2200:00:00
- 43086 Raymond Nordfeldt Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:00
- 64455 Anders Nore Stryn T og IL - Sykkel M 25-29 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110507 Kenneth Olsen RøhneSelmer AS M 20-24 Brutt -02:48:5600:00:00
- 35236 Tommy Olsen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 Brutt -01:24:5200:00:00
- 110506 Jan Erik Olsen Team Aker M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110508 Monica Olsen Family Sports Club, Løten K 35-39 Brutt -01:45:5200:00:00
- 41430 Kjell Arne Olsen Brumunddal SK M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:00
- 81319 Eddie Osa AFS M 50-54 Brutt -02:28:1800:00:00
- 110510 Ola Bakke Pedersen Team Mysil M 20-24 Brutt -02:30:4006:58:28
- 65825 John Pedersen Rauma SK M 55-59 Brutt -02:10:1600:00:00
- 110512 Tommy Pedersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 Brutt -02:07:3000:00:00
- 110509 Henrik Pedersen Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 Brutt -01:42:0200:00:00
- 110511 Tom Arne Pedersen Ottestad IL - Sykkel M 50-54 Brutt -01:24:5200:00:00
- 110513 Thomas Formo Pettersen Family Sports Club, Løten M 25-29 Brutt -01:45:2703:32:22
- 71182 Egil Pettersen ISS M 50-54 Brutt -02:34:2300:00:00
- 64417 Åge André Ringstad IF Frøy - Sykkel M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:00
- 70866 Lasse Roberts Terra BIL M 30-34 Brutt -01:58:2400:00:00
- 110514 Bjørn Robstad Ottestad IL - Sykkel M 35-39 Brutt -01:24:5202:52:54
- 110515 Jørn Rokke IF Frøy - Sykkel M 40-44 Brutt -01:33:5200:00:00
- 81017 Stein Anders Rusten Ottestad IL - Sykkel M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110516 Nicolai Ruud Bertil.O.Steen finans M 20-24 Brutt -02:01:4100:00:00
- 34809 Espen Rygge IF Frøy - Sykkel M 25-29 Brutt -01:23:4500:00:00
- 80378 Stein Rønne Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 Brutt -01:35:5703:15:48
- 110517 Glenn Roar Salvesen Sand IL - Terrengsykkel M 40-44 Brutt -01:43:3303:33:01
- 64351 Knut-Arne Samuelsen IF Frøy - Sykkel M 45-49 Brutt -02:51:2500:00:00
- 34855 Konrad Sel Ottestad IL - Sykkel M 45-49 Brutt -01:24:5200:00:00
- 58240 Torstein Fugelli Simonsen Bogafjell Sykleklubb M 30-34 Brutt -01:30:4300:00:00
- 110518 Arnfinn Sjøenden Vallset IL M 25-29 Brutt -02:00:1600:00:00
- 69266 Peter Skarbøvig Team Aker M 35-39 Brutt -01:54:3604:54:56
- 110519 Henning Skilbred Team S3 M 30-34 Brutt -01:41:0300:00:00
- 110520 Bjørn Erik Skjerve Ull/Kisa M 45-49 Brutt -02:08:2504:08:21
- 44755 Geir Skogsbakken Crowe Horwath BIL M 50-54 Brutt -02:05:5500:00:00
- 81235 Anne Holen Skrimstad Østmarka IL - Sykkel K 45-49 Brutt -02:12:3700:00:00
- 110521 Jørn Slettan Elverum SK M 60-64 Brutt -00:00:0000:00:00
- 66136 Rikke Stefansen Nærum K 40-44 Brutt -03:13:2600:00:00
- 81119 Geir Stene Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 Brutt -01:51:1103:45:51
- 110522 Torgeir Stoa Sykkeltjokken CK M 45-49 Brutt -02:07:1200:00:00
- 82308 Fredrik Stobbe BAMA M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110523 Jan-Thore Strand Hurdal IL - Sykkel M 30-34 Brutt -01:52:4900:00:00
- 70890 Ole Sunnset Ringeriks-Kraft BIL M 50-54 Brutt -01:55:2004:02:51
- 68858 Steinar Sveen Moelven BIL M 55-59 Brutt -02:07:2100:00:00
- 69187 Frode Svendsen Team Weber Glava M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110524 Hege Agnethe Svenkerud Team NIMI OV 16 K 35-39 Brutt -00:00:0000:00:00
- 80379 Christer Svingen Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 Brutt -01:27:5100:00:00
- 65867 Håkon Sæther Kvam IL - Sykkel M 20-24 Brutt -01:53:3603:49:42
- 110525 Yngve Sørensen Get AS M 45-49 Brutt -02:21:0000:00:00
- 80667 Kjetil Thuv Nesodden SK M 35-39 Brutt -01:43:2903:44:11
- 80796 Kjell Torbjørn Tofte Birkelunden CK M 40-44 Brutt -02:08:0000:00:00
- 64304 Anders Trømborg Follo SK M 35-39 Brutt -01:30:4500:00:00
- 70288 Vegard Tvedt Eidsvoll SK M 35-39 Brutt -02:06:3400:00:00
- 81293 Vidar Uthne Eiker CK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
- 48271 Frode Wassås Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110526 Magnus Widenstål Jessheim M 40-44 Brutt -02:08:2504:08:21
- 110527 Ulf Wold Sagene IF - Sykkel M 45-49 Brutt -01:38:3400:00:00
- 110528 Baard Wright Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 Brutt -01:48:3903:41:39
- 110529 Kristian Østlie Lørenskog CK M 20-24 Brutt -01:35:5803:05:03
- 64242 Roar Øverby Lillehammer Skiklub M 55-59 Brutt -00:00:0000:00:00
- 44751 Roger Øverengen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 65680 Steinar Aasgaard Ottadalen SK M 45-49 Brutt -01:48:4103:51:25

Første side Forrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste sideSiste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2011
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 32.13 Km/t
Snittid: 5:54:46
Antall deltakere: 4085

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (192.00 km): 04:34:20 (M)
    • Thomas Liebe
    • Per Christian Mørk
    • Morten Winsnes
    • Håkon Zahl
  • 2019 (192.00 km): 05:01:20 (K)
    • Hanne Cicilie Larsen
  • 2017 (191.00 km): 04:03:05 (M)
    • Anders Buland
    • Fredrik Dversnes
    • Amund Dyrnes
    • Jone Ellingsen
    • Per Arvid Gimre
    • Sigurd Gimre
    • Arvid Johanessen
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Åge André Kolnes
    • Arne Rettedal
    • Bjørnar Rettedal
    • Trond Skaale
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Anita Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund