Nordsjørittet MTB Marathon - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t37 km67 km81 km
1 32459 Pulje 21 - Menn Elite Vidar Mehl Raufoss & Gjøvik SK / Swix Hard Rocx M 30-34 03:30:45 33.5901:17:3401:51:3702:16:20
2 120746 Pulje 21 - Menn Elite Fredrik Haraldseth Bærum OCK / Swix Hard Rocx M 25-29 03:32:35 33.3001:17:3401:51:3602:16:20
3 162298 Pulje 21 - Menn Elite Gustav Höög Team Coop M 20-24 03:33:38 33.1401:18:2601:51:5502:16:24
4 152686 Pulje 21 - Menn Elite Fredrik Stephansen Drøbak-Frogn IL Sykkel / Swix Hard Rocx M 40-44 03:34:25 33.0101:18:2401:51:5402:16:21
5 82042 Pulje 21 - Menn Elite Håkon Lunder Aalrust Team Coop M 20-24 03:36:24 32.7101:17:4901:51:3602:16:17
6 108830 Pulje 21 - Menn Elite Ole Hem Romeriksåsen SK / Swix Hard Rocx M 25-29 03:36:25 32.7101:17:3401:51:3702:16:20
7 24503 Pulje 21 - Menn Elite Jone Ellingsen Sandnes Sykleklubb M 40-44 03:41:43 31.9301:19:4001:52:2902:17:49
8 162299 Pulje 21 - Menn Elite Louis Bendixen Team Coop M 20-24 03:41:48 31.9201:18:4801:54:4102:20:57
9 25568 Pulje 21 - Menn Elite Lars Granberg Birk Sport Racing M 30-34 03:44:13 31.5701:22:0001:56:0702:21:40
10 162300 Pulje 21 - Menn Elite Thomas Wikstøl Jaerson Svarstad IL - Sykkel / Team Skørn offroad M 20-24 03:45:29 31.3901:19:3601:54:4002:20:58
10 40340 Pulje 21 - Menn Elite Andreas Penne Nygård Rennesøy Sykleklubb M 35-39 03:45:29 31.3901:19:3601:54:4002:20:58
12 24891 Pulje 21 - Menn Elite Kenneth Flesjå Sola Cykleklubb / Team Merida GunnRita M 40-44 03:45:34 31.3801:19:3101:54:4002:20:58
13 29229 Pulje 21 - Menn Elite Thomas Nærland Bryne Cykleklubb M 40-44 03:49:45 30.8101:22:0001:56:0702:21:56
14 144221 Pulje 21 - Menn Elite Marius Fjeld Bærum OCK M 30-34 03:52:02 30.5101:22:2001:58:2102:25:39
14 82041 Pulje 21 - Menn Elite Henrik Lunder Aalrust Asker CK M 20-24 03:52:02 30.5101:20:1901:57:1502:25:34
16 22827 Pulje 20 - Kvinner Elite Gunn-Rita Dahle Flesjå Sola Cykleklubb / Team Merida GunnRita K 45-49 03:56:48 29.8901:28:4202:06:5202:35:03
17 140230 Pulje 19 - Master Marathon Sondre Linstad-Hurum Kristiansands Cykleklubb M 30-34 04:02:57 29.1401:28:1602:04:2002:33:03
18 79964 Pulje 20 - Kvinner Elite Hildegunn Gjertrud Hovdenak Nesset CK K 30-34 04:04:22 28.9701:28:4402:06:5302:35:08
19 69512 Pulje 19 - Master Marathon Dagfinn Bang-Johansen IF Frøy Sykkel M 40-44 04:05:34 28.8301:28:5902:05:2402:33:59
19 160155 Pulje 19 - Master Marathon Vidar Olsen IF Frøy Sykkel M 45-49 04:05:34 28.8301:29:1702:05:2402:33:59
19 155154 Pulje 19 - Master Marathon Patrik Paulsson IF Frøy Sykkel M 35-39 04:05:34 28.8301:29:1802:05:2102:33:59
22 157248 Pulje 18 Dawid Mijas Stavanger SK M 30-34 04:06:29 28.7201:30:0002:07:2102:37:03
23 125638 Pulje 19 - Master Marathon Halvard Hofsmo Kristiansands Cykleklubb M 30-34 04:07:03 28.6501:28:1602:04:1902:33:10
24 23138 Pulje 18 Harald Bjørkhaug Ryfylke SK / HOPE Sykkelshop M 40-44 04:08:00 28.5401:28:3902:07:2702:37:11
25 29250 Pulje 21 - Menn Elite Thomas Byberg Bogafjell Sykleklubb M 35-39 04:10:21 28.2801:26:2902:02:5702:31:55
26 58214 Pulje 18 Arne André Vetrhus Ryfylke SK M 40-44 04:12:02 28.0901:28:3902:07:2702:37:37
27 28853 Pulje 18 Sven Husveg Aalgaard SSL Sykkel M 40-44 04:12:03 28.0801:29:5702:08:3902:38:12
28 32341 Pulje 18 Bjørnar Strandberg NorDan AS M 40-44 04:13:53 27.8801:33:1602:09:2002:38:09
29 59170 Pulje 18 Stig Laland Klepp Cycle Club / Team Lie M 45-49 04:13:59 27.8701:30:0702:08:3702:38:11
30 132677 Pulje 18 Eirik Skåra Bogafjell Sykleklubb / Trucknor Rogaland AS M 30-34 04:14:00 27.8701:30:0902:08:3802:38:11
31 28865 Pulje 18 Svein Flornes Sandnes Sykleklubb M 50-54 04:14:04 27.8601:33:1002:10:1902:38:57
32 141344 Pulje 21 - Menn Elite Knut Erik Nesteby Savalen SK / Team Ahlsell Cube M 35-39 04:16:11 27.6301:18:4701:53:0802:19:56
33 58333 Pulje 18 Bjørn Kjetil Aanensen Tubakken sykkelklubb / Papirfly AS M 40-44 04:20:16 27.2001:33:5002:10:2402:39:11
34 102434 Pulje 19 - Master Marathon Odd Inge Skibenes Fana IL Sykkel M 35-39 04:21:18 27.0901:30:0102:10:1702:41:18
35 157807 Pulje 20 - Kvinner Elite Rakel Mortensdatter Birkeli Hammerfest SK / Team Milslukern K 20-24 04:22:35 26.9601:35:5402:16:5002:48:24
36 29694 Pulje 18 Tore Rydningen Sandnes Sykleklubb / SSS Express M 45-49 04:24:58 26.7201:37:1102:13:5702:45:08
37 21479 Pulje 19 - Master Marathon Brynjulf Spalder Asker CK / Team Aker M 45-49 04:26:51 26.5301:29:1802:09:0302:40:50
38 25249 Pulje 18 Kjetil Holstad Klepp Cykleklubb M 40-44 04:27:46 26.4401:36:4602:15:1302:45:37
39 72135 Pulje 18 Kenneth Stokkeland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 04:30:54 26.1301:33:2800:00:0002:44:21
40 24905 Pulje 18 Kent Håkon Olsen Stavanger SK M 40-44 04:31:12 26.1001:38:0802:16:4702:46:51
41 28401 Pulje 20 - Kvinner Elite Siri Solsvik Fiksdal Sandnes Sykleklubb K 40-44 04:32:05 26.0201:41:1602:22:0502:53:30
42 21618 Pulje 18 Dag Skjæveland Aalgaard SSL Sykkel M 45-49 04:32:12 26.0101:38:3400:00:0002:48:50
43 153410 Pulje 18 Marcus Bergsaker Hjertvig Hafrsfjord SK M 17-19 04:35:28 25.7001:37:3402:16:5302:47:02
44 24763 Pulje 18 Karstein Hagenes Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:35:51 25.6601:39:4902:20:4802:52:59
45 22448 Pulje 18 Frode Flesjå Jæren Sparebank M 45-49 04:36:11 25.6301:36:5002:15:1502:45:37
46 21315 Pulje 18 Bjørn Andersen Sandnes SK M 55-59 04:36:54 25.5601:34:2302:10:1802:38:56
47 139530 Pulje 20 - Kvinner Elite Turid Hagelia Korshavn Gjerstad IL Sykkelgruppe K 40-44 04:39:27 25.3301:39:3802:20:1702:52:40
48 125742 Pulje 18 Trond Stødle Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 04:41:25 25.1501:41:0002:21:2502:56:00
49 162301 Pulje 18 Petter Lund Nyborg M 30-34 04:42:45 25.0301:39:0302:20:1302:55:35
50 28940 Pulje 18 Svein Olav Rege Sandnes Sykleklubb / Øster Hus Gruppen M 50-54 04:43:08 25.0001:41:1302:21:2102:56:03
51 22360 Pulje 18 Fred Skulevold Dalane SK M 50-54 04:43:09 25.0001:42:4602:22:5702:56:26
52 24125 Pulje 18 Jarle Laihinen Tubakken sykkelklubb/Horvå M 30-34 04:43:17 24.9901:39:0202:20:5802:57:37
53 30004 Pulje 18 Truls Haugen Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 04:43:32 24.9701:41:0902:21:2302:57:22
54 32500 Pulje 18 Lasse Johannesen Bryne Cykleklubb / Rogaland brann og redning M 40-44 04:44:41 24.8601:42:5702:23:0202:53:45
55 28017 Pulje 18 Ross Milne AkerBP M 40-44 04:45:29 24.8001:41:1702:21:1202:55:59
56 145916 Pulje 18 Dag Olaf Aastebøl Tubakken Sykkelklubb M 45-49 04:46:17 24.7301:38:4602:20:1302:57:37
57 25795 Pulje 18 Lillian Løyning Bryne Cykleklubb K 50-54 04:46:57 24.6701:46:4902:23:3002:53:35
57 23321 Pulje 18 Helge Løge Bryne Cykleklubb M 50-54 04:46:57 24.6701:46:5102:23:2802:53:35
59 157810 Pulje 18 Svein Reiersen IL Polarstjernen M 45-49 04:49:22 24.4601:39:2202:21:5402:56:58
60 139717 Pulje 18 Lars Morten Refve Farsund Sykleklubb / Q-Meieriene M 45-49 04:51:10 24.3101:41:1602:21:3802:57:26
61 58875 Pulje 18 Ketil Skogen Sandnes Sykleklubb / Backe Rogaland as M 55-59 04:51:11 24.3101:45:5402:27:3203:02:39
62 23835 Pulje 18 Jan Nessa Bogafjell Sykleklubb M 40-44 04:51:35 24.2801:41:3402:21:1502:56:20
62 20754 Pulje 18 Arvid Wiig Bogafjell Sykleklubb M 45-49 04:51:35 24.2801:41:3402:21:1402:56:20
64 23410 Pulje 18 Henning Borgersen Stavanger Naprapatklinikk/MSSL M 45-49 04:51:44 24.2601:43:1802:26:4203:02:17
65 58938 Pulje 18 Frode Steine Tasta & omegn sykkelklubb / Sykkelzentrum M 30-34 04:52:16 24.2201:44:0602:28:3003:05:12
66 132020 Pulje 18 Halvor Hanasand Tasta & omegn sykkelklubb / Sykkelzentrum M 30-34 04:52:17 24.2201:44:1102:28:3003:05:40
67 33743 Pulje 18 Magne Fosse Bogafjell Sykleklubb M 40-44 04:52:22 24.2101:38:3802:19:0802:53:16
68 151206 Pulje 18 Anders Bøen Tubakken sykkelklubb/HORVÅ M 30-34 04:52:56 24.1601:40:4902:23:5403:00:33
69 29641 Pulje 18 Torbjørn Tobias Obrestad Bryne Cykleklubb M 50-54 04:54:29 24.0401:46:5002:23:2802:55:30
70 156696 Pulje 18 Pedro Augusto Haugesund M 40-44 04:58:09 23.7401:49:3302:29:5203:02:35
71 20018 Pulje 18 Agnar Gjertsen Dalane SK M 50-54 04:58:20 23.7301:46:5202:28:4703:03:01
71 100829 Pulje 18 Geir Olsen Haugesund Triathlon Klubb M 50-54 04:58:20 23.7301:46:5002:28:4703:02:51
73 140102 Pulje 18 Fred Andersen Haugesund Triathlonklubb M 45-49 04:58:41 23.7001:46:2902:28:4503:05:33
74 58660 Pulje 18 Helge Willy Espeland Bogafjell Sykleklubb M 50-54 04:59:41 23.6201:46:4602:28:4403:03:00
75 139998 Pulje 18 Tomas Ryberg Equinor BIL M 35-39 05:01:00 23.5201:47:1202:30:1403:03:13
76 153607 Pulje 18 Øystein Håvarstein Tasta & omegn sykkelklubb / IVAR M 40-44 05:08:08 22.9701:50:1702:35:3503:13:42
77 89157 Pulje 18 Pål Storerud Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 05:08:42 22.9301:47:4502:32:0003:07:24
78 59690 Pulje 18 Håkon Innvær Tasta & omegn sykkelklubb / MSSL M 40-44 05:10:24 22.8001:56:4702:41:0903:15:16
79 30073 Pulje 18 Ulf Tjåland Dalane SK M 45-49 05:13:52 22.5501:53:3102:37:1603:13:57
80 38544 Pulje 18 Lars-Christian Dahl Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 05:16:19 22.3801:50:2802:35:3203:13:38
81 27937 Pulje 18 Rolf Skartveit Tasta OSK / Bristow Norway Rotorsport M 40-44 05:16:26 22.3701:46:4802:34:0303:13:41
82 104588 Pulje 18 Alegria Hinestrosa Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 05:17:22 22.3001:53:4702:39:0903:15:45
83 132014 Pulje 18 Anders Utbø Sakseid Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 05:17:23 22.3001:53:4402:39:3503:14:38
84 134105 Pulje 18 Pedro Franca Sandnes Sykleklubb M 35-39 05:19:28 22.1601:43:2602:25:5303:00:00
85 40539 Pulje 18 Alejandro Escalona Hafrsfjord M 45-49 05:21:59 21.9801:56:5102:41:0903:15:46
86 136140 Pulje 18 Kjell Ingvar Monsen Sandsmark Dalane SK M 17-19 05:22:03 21.9801:46:0402:40:4503:20:59
87 146040 Pulje 18 Gustav Fyljesvoll Ryfylke sykkelklubb / IVAR M 35-39 05:22:53 21.9201:56:4602:41:1803:20:55
88 28887 Pulje 18 Svein Arve Log Bryne Cykleklubb / AF AeronMollier M 45-49 05:24:37 21.8102:01:0202:47:5403:23:22
89 29677 Pulje 18 Tore Vehus Dalane SK M 65-69 05:30:57 21.3901:58:1802:44:5903:24:02
90 35787 Pulje 18 Egil Olafsson Soon CK M 50-54 05:32:57 21.2601:58:4402:47:0203:24:12
90 24563 Pulje 18 Jostein Thoresen Multiconsult Norge as M 50-54 05:32:57 21.2601:58:4602:47:0203:24:12
92 146691 Pulje 18 Vidar Svensson Arendal kommune M 45-49 05:35:03 21.1301:51:3702:53:4803:28:37
93 72686 Pulje 18 John Anders Sirevåg Raustein Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 05:53:23 20.0302:05:1602:56:3203:39:10
94 139866 Pulje 18 Alice Pussacq Tasta & omegn sykkelklubb K 30-34 05:53:28 20.0302:00:1302:49:4103:27:26
95 162302 Pulje 18 Robert Bacon Aberdeen M 40-44 06:13:23 18.9602:15:3403:11:4903:49:04
96 157813 Pulje 18 René Maly Voss MTB Klubb / SK pre Radost M 35-39 06:20:22 18.6102:15:4103:12:0503:49:35
- 141777 Pulje 18 Trond Morten Formo Sandnes Sykleklubb M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
- 30284 Pulje 21 - Menn Elite Åge André Kolnes Sandnes Syklklubb/Spinn M 30-34 Brutt -01:26:3102:02:5700:00:00
- 162303 Pulje 21 - Menn Elite Fredrik Ludvigsson Team Coop M 20-24 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
- 157350 Pulje 21 - Menn Elite Per Buttingsrud Aas-Eng Savalen SK / Team Ahlsell Cube M 20-24 Brutt -01:26:5000:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Nordsjørittet


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 09.06.2018
Distanse: 118.00 KM
Snittfart: 25.50 Km/t
Snittid: 4:37:36
Antall deltakere: 100

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (118.00 km): 03:30:45 (M)
    • Vidar Mehl
  • 2018 (118.00 km): 03:56:48 (K)
    • Gunn-Rita Dahle Flesjå