Okserittet - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tOksebakken
110 30708 Turpulje 1 2:20-2:50 Yngvar Aas Kristiansand politiidrettslag M 50-54 02:32:31 21.6300:50:33
121 30251 Turpulje 1 2:20-2:50 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 60-64 02:36:21 21.1000:51:02
139 30221 Turpulje 1 2:20-2:50 Wenche Hermana Stabel Kristiansands CK K 55-59 03:00:34 18.2701:01:33
153 162427 Turpulje 2 over 2:50 Vidar Andersen Flekkefjord M 45-49 03:39:23 15.0401:11:43
37 33921 Oksepulje under 2:20 Trond William Noble Mandal CK M 40-44 02:03:53 26.6300:42:45
48 29934 Oksepulje under 2:20 Trond Karlson Bryne Cykleklubb M 45-49 02:08:52 25.6000:45:05
83 151872 Oksepulje under 2:20 Tove Andersen Frikstad Kristiansands CK K 45-49 02:18:23 23.8400:48:31
103 29674 Turpulje 1 2:20-2:50 Tore Vold SOKO M 50-54 02:27:17 22.4000:51:40
149 135669 Turpulje 2 over 2:50 Tommy Holter Moi Sparebanken Sør M 40-44 03:29:38 15.7401:12:18
- 66467 Turpulje 2 over 2:50 Tommy Johansen Flekkefjord SK M 50-54 Brutt -00:00:00
10 30276 Oksepulje under 2:20 Tom Ove Kaland Flekkefjord SK M 40-44 01:51:46 29.5200:38:52
119 46582 Turpulje 1 2:20-2:50 Tom Børge Leistad Grimstad SK M 50-54 02:33:18 21.5200:53:07
19 123633 Oksepulje under 2:20 Thomas Sevland Amdal Kristiansands CK M 30-34 01:59:22 27.6400:41:04
13 29153 Oksepulje under 2:20 Terje Hegna Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:56:30 28.3200:39:18
118 162693 Turpulje 1 2:20-2:50 Terje Skjekkeland Flekkerøy M 35-39 02:33:15 21.5300:52:19
127 151208 Turpulje 2 over 2:50 Terje Kristiansen Igland Garasjen AS M 45-49 02:40:25 20.5700:53:42
38 140408 Oksepulje under 2:20 Sølve Strømsland Arendal CC M 35-39 02:04:32 26.4900:41:43
140 72213 Turpulje 2 over 2:50 Svein Ove Andersen Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 03:04:51 17.8501:07:57
125 28855 Oksepulje under 2:20 Svein Høksaas Mandal CK M 45-49 02:39:10 20.7300:51:14
107 34276 Turpulje 1 2:20-2:50 Stig Rune Nilsen Grimstad SK M 50-54 02:31:25 21.7900:52:09
39 111772 Turpulje 1 2:20-2:50 Stig Abelsen Farsund Sykleklubb M 45-49 02:06:12 26.1400:43:16
66 28739 Turpulje 1 2:20-2:50 Stig Pedersen Dalane SK M 40-44 02:13:28 24.7200:44:48
22 104369 Oksepulje under 2:20 Stian Furenes Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 25-29 01:59:23 27.6400:41:44
85 28701 Oksepulje under 2:20 Stian Njærheim Aarbakke AS M 40-44 02:20:42 23.4500:48:01
44 54058 Oksepulje under 2:20 Steinar Heggland Vigsnes Kristiansands CK M 35-39 02:07:24 25.9000:43:34
96 140008 Oksepulje under 2:20 Sondre Jensen Skjæveland Figgjo M 20-24 02:23:53 22.9300:48:32
63 28439 Turpulje 1 2:20-2:50 Siv Bråten Hauge Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 02:13:01 24.8000:44:49
87 33960 Oksepulje under 2:20 Siren Breidalen Wulff Kristiansands CK K 45-49 02:20:50 23.4300:48:30
64 28265 Turpulje 1 2:20-2:50 Sigmund Lutsi Sviland BMX M 65-69 02:13:07 24.7900:45:26
9 140041 Oksepulje under 2:20 Sebastian Dreyer Heldahl Lillehammer CK M 17-19 01:51:45 29.5300:38:34
23 45644 Oksepulje under 2:20 Rune Strøm Kristiansands CK M 40-44 01:59:24 27.6300:41:05
47 111738 Oksepulje under 2:20 Rune Halvorsen SK Rye sykkel M 35-39 02:07:34 25.8600:41:46
95 151866 Turpulje 1 2:20-2:50 Rune Fjellstad Vennesla M 50-54 02:23:03 23.0600:46:43
121 76825 Turpulje 1 2:20-2:50 Rune Mjøs Sandnes Sykleklubb M 60-64 02:36:21 21.1000:53:46
77 28013 Turpulje 1 2:20-2:50 Ronny Brattaas Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:16:58 24.0900:46:38
89 132062 Turpulje 1 2:20-2:50 Ronald Alan E. Velasco Dalane SK M 45-49 02:21:53 23.2500:48:06
79 72983 Turpulje 1 2:20-2:50 Roger Lande Stavanger M 60-64 02:17:20 24.0200:45:24
73 147776 Turpulje 1 2:20-2:50 Roald Ruthjersen Sparebanken Sør M 35-39 02:15:39 24.3200:45:24
156 53975 Turpulje 2 over 2:50 Richard Holter Moi Kristiansand S M 40-44 03:58:22 13.8401:33:17
143 140450 Turpulje 2 over 2:50 Renate Klev Mandal CK K 30-34 03:11:38 17.2201:07:31
86 76216 Turpulje 1 2:20-2:50 Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 02:20:47 23.4400:48:00
41 141448 Oksepulje under 2:20 Per Richard Kaino Arendal CC M 40-44 02:07:04 25.9700:43:29
142 59363 Turpulje 2 over 2:50 Ove Alf Fløysvik Nærbø SK M 55-59 03:11:34 17.2201:04:52
133 27018 Turpulje 2 over 2:50 Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 02:52:34 19.1201:02:27
2 100671 Oksepulje under 2:20 Ole Jakob Haugen IK Hero M 20-24 01:51:42 29.5400:38:24
93 141375 Turpulje 1 2:20-2:50 Ole Henrik Kvåle Orkla CK M 55-59 02:22:56 23.0800:49:49
84 143438 Turpulje 1 2:20-2:50 Ole Kittang Kristiansand S M 50-54 02:19:09 23.7100:47:51
60 26843 Turpulje 1 2:20-2:50 Olav Kvingedal Bryne Cykleklubb M 50-54 02:12:57 24.8200:45:37
81 26643 Oksepulje under 2:20 Odd Rune Røyland Bryne Cykleklubb M 50-54 02:17:35 23.9800:46:32
100 128200 Turpulje 1 2:20-2:50 Odd Arne Egeland Kvås IL - sykkel M 40-44 02:27:10 22.4200:50:09
17 26558 Oksepulje under 2:20 Odd Skailand Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:59:20 27.6500:41:42
155 149254 Turpulje 2 over 2:50 Nils Morten Homme Nodeland M 45-49 03:53:25 14.1300:59:34
104 162692 Turpulje 1 2:20-2:50 Nils Martin Engebretsen UiABIL M 45-49 02:27:57 22.3000:49:43
23 26472 Oksepulje under 2:20 Nils Einar Aase Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 01:59:24 27.6300:41:39
134 135286 Turpulje 2 over 2:50 Nils Asbjørn Åtland Gyland IL M 50-54 02:52:42 19.1001:01:33
31 34011 Oksepulje under 2:20 Morten Willy Eriksen Kristiansands CK M 50-54 02:03:08 26.8000:41:38
124 134043 Turpulje 2 over 2:50 Morten Blom Igland Garasjen AS M 50-54 02:38:45 20.7800:51:01
61 139703 Turpulje 1 2:20-2:50 Michel Boekhout Blindleia CK M 50-54 02:12:59 24.8100:45:15
93 132731 Turpulje 1 2:20-2:50 Mette Hallandvik Søgne Cykleklubb K 40-44 02:22:56 23.0800:49:50
112 127388 Turpulje 1 2:20-2:50 May Brit Høyvik Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 02:32:46 21.6000:53:37
130 162202 Turpulje 1 2:20-2:50 Marita Hodne Skjørestad Gand Vgs K 35-39 02:44:29 20.0600:55:16
65 146522 Turpulje 1 2:20-2:50 Mari Sørheim Bogafjell Sykleklubb K 25-29 02:13:27 24.7200:45:38
152 127076 Turpulje 2 over 2:50 Livar Valdeland Bryne M 50-54 03:38:55 15.0701:16:32
116 132658 Turpulje 1 2:20-2:50 Leiv Steinar Tjørve Lyngdal M 60-64 02:32:55 21.5800:53:14
146 74087 Turpulje 2 over 2:50 Lars Kristen Kjølberg Mandal CK M 70+ 03:14:37 16.9501:08:15
3 100667 Oksepulje under 2:20 Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 01:51:43 29.5300:38:42
49 73757 Oksepulje under 2:20 Lars Pedersen Søgne Cykleklubb M 45-49 02:08:53 25.6000:45:06
55 161531 Oksepulje under 2:20 Lars Fiskå Søgne M 35-39 02:08:56 25.5900:43:41
129 127094 Turpulje 2 over 2:50 Kristine Lepsøe Haaland Tasta & omegn sykkelklubb K 30-34 02:43:32 20.1700:58:54
42 136542 Oksepulje under 2:20 Kristian Stene Arendal CC M 35-39 02:07:06 25.9600:43:05
69 25295 Oksepulje under 2:20 Kleng Stokdal Bryne Cykleklubb M 50-54 02:13:54 24.6400:44:52
17 25254 Oksepulje under 2:20 Kjetil Hansen KlimaComfort AS M 45-49 01:59:20 27.6500:38:43
102 25070 Turpulje 1 2:20-2:50 Kjell Arne Johannessen Kvås IL - sykkel M 60-64 02:27:13 22.4100:50:35
62 25060 Turpulje 1 2:20-2:50 Kjell Aarstad Dalane SK M 60-64 02:13:00 24.8100:44:48
23 58875 Oksepulje under 2:20 Ketil Skogen Sandnes Sykleklubb M 55-59 01:59:24 27.6300:41:48
56 125636 Oksepulje under 2:20 Kennet Egeland Flekkefjord SK M 50-54 02:08:57 25.5900:45:19
36 24650 Oksepulje under 2:20 Jørn-Atle Borsheim Bogafjell Sykleklubb M 45-49 02:03:51 26.6400:43:28
137 141921 Turpulje 1 2:20-2:50 Jørn Åge Seljeset Mjøs Euronics Ålgård M 40-44 02:59:49 18.3500:58:43
3 53908 Oksepulje under 2:20 Jon Olav Holmen Lund CK M 35-39 01:51:43 29.5300:38:53
34 30797 Oksepulje under 2:20 Jomar Furuvik Tengesdal Sport AS M 45-49 02:03:49 26.6500:43:21
34 24416 Oksepulje under 2:20 Johnny André Garstad Bogafjell Sykleklubb M 50-54 02:03:49 26.6500:43:22
96 21425 Oksepulje under 2:20 John Børge Skjæveland Bogafjell Sykleklubb M 50-54 02:23:53 22.9300:48:31
71 52998 Turpulje 1 2:20-2:50 John A. Berland Randaberg SK M 55-59 02:15:21 24.3800:45:40
154 141838 Turpulje 2 over 2:50 Johannes Andersen Flekkefjord M 17-19 03:39:24 15.0401:11:50
138 162695 Turpulje 2 over 2:50 Johan Kristian Nygård Igland Garasjen AS M 35-39 03:00:24 18.2900:52:07
89 126293 Turpulje 1 2:20-2:50 Jim Henning Gjersdal Dalane SK M 40-44 02:21:53 23.2500:48:07
3 23908 Oksepulje under 2:20 Jan Åge Sakariassen SK Lyngdal & Omegn M 45-49 01:51:43 29.5300:38:56
40 73763 Oksepulje under 2:20 Jan Terje Strømland Flekkefjord SK M 55-59 02:06:39 26.0500:41:57
76 146328 Turpulje 1 2:20-2:50 Jan Rune Haugstad Nærbø SK M 45-49 02:16:55 24.1000:46:42
53 134028 Oksepulje under 2:20 Jan Helge Rafoss Kvinesdal Sykkelklubb M 45-49 02:08:54 25.6000:45:16
54 111773 Oksepulje under 2:20 Jan Erik Meland Farsund Sykleklubb M 30-34 02:08:55 25.5900:44:37
77 100695 Turpulje 1 2:20-2:50 Jan Egil Høyland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 02:16:58 24.0900:45:38
150 162698 Turpulje 2 over 2:50 Jan Lindland Lindland Maskin AS M 30-34 03:32:20 15.5401:12:36
15 23707 Oksepulje under 2:20 Irene Kristin Eikemo Bogafjell Sykleklubb K 45-49 01:56:32 28.3100:39:40
136 23635 Turpulje 2 over 2:50 Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 02:57:56 18.5401:02:23
57 73714 Turpulje 1 2:20-2:50 Inger Engebretsen Kristiansands CK K 55-59 02:09:24 25.5000:43:55
74 58132 Oksepulje under 2:20 Inge Jakob Hansen Mandal sykkelklubb M 45-49 02:15:47 24.3000:45:43
123 78833 Turpulje 1 2:20-2:50 Inge Svege Flekkefjord M 50-54 02:36:40 21.0600:50:45
126 113262 Turpulje 2 over 2:50 Ina Strømland Bryne Cykleklubb K 17-19 02:40:21 20.5700:55:10
6 73683 Oksepulje under 2:20 Håkon Lohne Lund CK M 40-44 01:51:44 29.5300:38:42
135 162694 Turpulje 2 over 2:50 Håkon Hægeland Igland Garasjen AS M 45-49 02:54:35 18.9001:01:13
151 124310 Turpulje 2 over 2:50 Hilde Aschehoug Aadnesen Bryne K 50-54 03:38:48 15.0801:17:13
148 162697 Turpulje 2 over 2:50 Hilde Syrrist Team Foss K 45-49 03:16:09 16.8201:07:27
59 122919 Turpulje 1 2:20-2:50 Henrik Huster Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 02:11:45 25.0400:45:24
147 151211 Turpulje 2 over 2:50 Henning Isaksen Igland Garasjen AS M 45-49 03:15:22 16.8901:07:56
132 157702 Turpulje 2 over 2:50 Helge Erga Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 02:46:18 19.8400:58:56
67 49496 Oksepulje under 2:20 Hans Jørgen Engen Nitelva CK - sykkelgruppe M 50-54 02:13:29 24.7200:45:18
31 125638 Oksepulje under 2:20 Halvard Hofsmo Kristiansands CK M 30-34 02:03:08 26.8000:47:18
106 149246 Turpulje 1 2:20-2:50 Glenn Wiggo Lystad Vennesla M 45-49 02:30:53 21.8700:51:34
58 126194 Turpulje 1 2:20-2:50 Glenn Tore Riskedal Bryne Cykleklubb M 25-29 02:11:36 25.0700:44:50
80 152570 Turpulje 1 2:20-2:50 Glenn Omland Flekkefjord M 45-49 02:17:28 24.0000:48:01
128 157880 Turpulje 2 over 2:50 Geir Ove Vestly Bryne Cykleklubb M 40-44 02:40:42 20.5300:55:36
49 22534 Oksepulje under 2:20 Geir Ravndal Bryne Cykleklubb M 50-54 02:08:53 25.6000:41:47
87 69738 Turpulje 1 2:20-2:50 Geir Martinsen Farsund Sykleklubb M 45-49 02:20:50 23.4300:47:53
145 162696 Turpulje 2 over 2:50 Frode Gjedrem Hansen SKYFRI INVEST M 35-39 03:12:14 17.1601:00:21
75 52853 Oksepulje under 2:20 Even Jørgensen Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 45-49 02:15:48 24.3000:43:34
16 22101 Oksepulje under 2:20 Erik Gysland Stavanger SK M 45-49 01:58:57 27.7400:40:51
44 22031 Oksepulje under 2:20 Elsa Gyland SK Lyngdal og Omegn K 35-39 02:07:24 25.9000:43:34
101 162066 Turpulje 1 2:20-2:50 Eivind Skjekkeland Flekkerøy CK M 30-34 02:27:11 22.4200:50:25
117 69122 Turpulje 1 2:20-2:50 Eirik Bjerke BR Bygg AS M 30-34 02:33:11 21.5400:52:11
109 21775 Turpulje 1 2:20-2:50 Egil Omdal Dalane SK M 40-44 02:31:38 21.7600:50:27
- 128196 Turpulje 1 2:20-2:50 Edvard Haugland Kristiansands CK M 45-49 Brutt -00:00:00
23 123323 Oksepulje under 2:20 Dag Rune Sandal Kpil M 35-39 01:59:24 27.6300:41:41
28 21618 Oksepulje under 2:20 Dag Skjæveland Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 45-49 01:59:26 27.6300:41:32
68 132828 Turpulje 1 2:20-2:50 Clifford Larsen Farsund Sykleklubb M 40-44 02:13:32 24.7100:45:14
27 34461 Oksepulje under 2:20 Christoffer Grytten Flekkefjord SK M 30-34 01:59:25 27.6300:41:45
12 33915 Oksepulje under 2:20 Christian Andreas Wulff Kristiansands CK M 45-49 01:55:51 28.4800:38:57
49 126201 Oksepulje under 2:20 Bodil Sirén Rusdal Kvinesdal Sykkelklubb K 35-39 02:08:53 25.6000:45:16
108 132838 Turpulje 1 2:20-2:50 Bjørn Terje Lerdal Kristiansands CK M 65-69 02:31:37 21.7600:52:25
92 21324 Turpulje 1 2:20-2:50 Bjørn Arild Omdal Dalane SK M 45-49 02:22:42 23.1200:44:47
112 146656 Turpulje 1 2:20-2:50 Bjørn Skjekkeland Flekkerøy CK M 35-39 02:32:46 21.6000:52:48
31 21166 Oksepulje under 2:20 Bjarne Salmelid Randaberg SK M 50-54 02:03:08 26.8000:41:53
6 74577 Oksepulje under 2:20 Birger Rye Fana IL Sykkel M 45-49 01:51:44 29.5300:38:23
141 123397 Turpulje 2 over 2:50 Bernt Ivar Jakobsen SØRLANDSBADET M 65-69 03:05:10 17.8201:00:48
19 143294 Oksepulje under 2:20 Benjamin Sigbjørnsen Flekkefjord SK M 17-19 01:59:22 27.6400:41:40
144 30668 Turpulje 2 over 2:50 Audun Nysæther Kristiansand S M 45-49 03:12:07 17.1700:52:15
131 123681 Turpulje 1 2:20-2:50 Atle Hindar Arendal CC M 60-64 02:45:11 19.9700:54:36
49 30747 Oksepulje under 2:20 Asbjørn Hilde Kristiansands CK M 45-49 02:08:53 25.6000:44:07
30 53801 Oksepulje under 2:20 Arvid Tryfoss Kristiansands CK M 55-59 02:03:07 26.8000:41:35
99 20735 Turpulje 1 2:20-2:50 Arve Stålesen Bryne Cykleklubb M 50-54 02:26:37 22.5000:50:17
98 20707 Turpulje 1 2:20-2:50 Arnt Egil Laupstad Dalane SK M 50-54 02:26:13 22.5600:48:23
- 161957 Turpulje 2 over 2:50 Arne Tobias Birkeland SK Lyngdal & Omegn M 20-24 Brutt -01:00:48
11 115894 Oksepulje under 2:20 Arne Andersen Klepp Cykle Club M 45-49 01:54:01 28.9400:38:53
82 20547 Oksepulje under 2:20 Arne Tagholdt Flekkefjord SK M 45-49 02:17:36 23.9800:45:19
105 53928 Turpulje 1 2:20-2:50 Arne Stensland SK Lyngdal & Omegn M 55-59 02:29:28 22.0700:51:13
120 101185 Oksepulje under 2:20 Arne Dølemo Kristiansands CK M 50-54 02:33:23 21.5100:48:31
29 140548 Oksepulje under 2:20 Arild Ege Kristiansands CK M 40-44 01:59:27 27.6200:41:33
114 20438 Turpulje 1 2:20-2:50 Arild Westmoen SK Lyngdal & Omegn M 65-69 02:32:51 21.5800:50:47
115 123317 Turpulje 1 2:20-2:50 Arild Tjørve Kristiansand S M 35-39 02:32:53 21.5800:53:08
43 52695 Oksepulje under 2:20 Anstein Skjørestad Kvernaland M 35-39 02:07:08 25.9500:43:41
72 128197 Turpulje 1 2:20-2:50 Anne-Mette Larsen Evensen SK Lyngdal & Omegn K 45-49 02:15:37 24.3300:45:57
1 40340 Oksepulje under 2:20 Andreas Penne Nygård Rennesøy SK M 35-39 01:48:03 30.5400:37:18
111 145786 Turpulje 2 over 2:50 Andreas Magne Sundbakken Mandal M 45-49 02:32:38 21.6200:51:27
6 127973 Oksepulje under 2:20 Andreas Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:51:44 29.5300:38:59
46 152840 Oksepulje under 2:20 Andreas Røsstad Kristiansand S M 30-34 02:07:27 25.8900:42:46
- 134632 Turpulje 1 2:20-2:50 Andreas Møller Tubakken Sykkelklubb M 30-34 Brutt -00:00:00
14 73694 Oksepulje under 2:20 Anders Jacobsen Lund CK M 50-54 01:56:31 28.3200:39:16
19 147526 Oksepulje under 2:20 Anders Øglænd Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:59:22 27.6400:40:33
70 100707 Turpulje 1 2:20-2:50 Anders Hasseldal otra il sykkel M 50-54 02:15:20 24.3800:46:41
- 126209 Oksepulje under 2:20 Agnieszka Derbich Bogafjell Sykleklubb K 35-39 Brutt -00:41:55
91 126199 Turpulje 1 2:20-2:50 Agnar Tengesdal Dalane SK M 45-49 02:22:01 23.2300:48:26
Ritt detaljer

Arrangør:

SK Lyngdal & Omegn


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 30.06.2018
Distanse: 55.00 KM
Snittfart: 22.84 Km/t
Snittid: 2:24:27
Antall deltakere: 161

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (55.00 km): 01:43:37 (M)
    • Fredrik Dversnes
  • 2016 (55.00 km): 01:52:59 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland